Hoş Geldin Sevgili Konuk!    [ Müzikli Gezintiler Dileğimizle ...] 30.09.2022

Türk Pop Müzik Ana Menü 
Anasayfa
Giriş (Site Planı)
Editörün Notu
Kronolojik Gezinti
Sanatçılar
(Biyo & Diskografileri)
Top 10 Müzik
Listeleri
En Son (Sitemize)
Kaydedilen Sanatçılar
En Son Albümler
En Son Çıkan Klipler
Kolektif, Karma veya
Derleme Albümler 
Müzik Yarışmaları  
Eurovision Türkiye
Müzik Etkinlikleri
Basından Müzik Haberleri
Kısa Pop Tarihi ve Müzik
Terimleri Sözlüğü
Tarihte Müzik Olayları
KARAOKE VİDEOLAR
DİĞER VİDEOLAR
Hazır Şarkı Listeleri
Flashplayer Şarkı Listeleri
Top 10'lar :
Kronoloji (Yıllar)

Sanatçılar

Hazır Playlistler

Müzik Yarışmaları
  Altın Mikrofon (Yıllar)

Müzik Yarışmaları
  Milliyet Liselerarası Müzik
  Yarışmaları (Yıllar)

Müzik Yarışmaları
  Altın Güvercin Müzik
  Yarışmaları (Yıllar)

Eurovision (Yıllar)

Diğer
DİĞER LİNKLERİMİZ 
Dünya Müzik Listeleri
(Kronolojik)
Beatles Türk
Beatles Haberleri

Kronoloji
1926 - 1959
1960
1961
1962
1963
1964
1965
1966
1967
1968
1969
1970 ve sonrası

Şarkıları (Kronolojik)
1957 - 1961
1962
1963
1964
1965
1966
1967
1968
1969
1970 ve Sonrası

Şarkıları (Alfabetik)
A - B
C - D - E
F - G - H
I -J
M - N - O
P - R - S
T - Z

Diskografi (Karaoke)
İngiltere Albümleri
Diğer Albümleri

Film (& Soundtrack Albümleri)   
A Hard Day’s Night
Help!
Magical Mistery Tour
Yellow Submarine
Let It Be

45'likleri (Singles)

EP (Extended Play)'leri

(Givenaway) Diğer
müzisyen ve gruplar
için yaptıkları besteleri

YARDIM 
S.S.S
© by Turkpopmuzik.net

   Sitede Ara
   Sosyal Paylaşım

2020 sonuna kadarki beğenmeler: 432

Beğen

   Kim Online
Şu an sitede, 190 ziyaretçi ve 0 üye bulunuyor.

   Ziyaretçi Bilgileri
Hoşgeldin, Misafir
Şu An Bağlı:
Ziyaretçi: 190
Üye: 0
Toplam: 190

   Sitemizi Destekleyin!
Sitemizi desteklemek için Görüşlerinizi bize iletin!

   Bizi Önerin!
Bizi Arkadaşlarınıza, Dostlarınıza Önermek için buraya tıklayın!

   Sayfa Hit Toplamı
Şu ana kadar
sayfa izlenimi aldık. Başlangıç:
2005

   Site Bilgileri
Sunucu TrafiğiSunucu Trafiği
  • Toplam: 118,485,415
  • Bugün: 35,892
Sunucu BilgileriSunucu Bilgileri
  • Sep 30, 2022
  • 08:54 pm CEST
 

TÜRK POP MÜZiK.NET - Sanatçılar (Biyografi ve Diskografileri)
Alex
Bookmark and Share
    Geri Dön   (7782 okuma)

Sanatçı: Alex
ALEX

FOTO GALERİ
26 Kasım 1970 İstanbul doğumlu, Alex (tam adıyla Alex Tataryan) sanatçı olan Hayık Aram Tataryan’ın (sahne isimi ile Hayko’nun) oğlu olarak İstanbul'da doğdu. 7 yaşında bagetleri eline aldı ve müzikle tanıştı. Küçük yaşına rağmen hafta sonları babasının ekibi ile birlikle sahneye çıkıp ritm sazlarla eşlik etti. Tek arzusu profesyonel anlamda şarkı söylemekti.

Askerliğini Rize'de yaptı. Askerlik görevi boyunca döndüğünde gerçekleştirmek istediği müzik çalışmalarını planladı. İstanbul'a geldiğinde bu müzik yolculuğuna daha emin adımlarla devam edebilmek için Pera Sanat Merkezi'nde 3 yıllık eğitim aldı. Bununla da yetinmeyerek aralarında ünlü müzik adamı Timur Selçuk'un da bulunduğu önemli öğretmen ve müzisyenlerle bireysel çalışmalar yaptı.

Sanatçı ilk sahne çalışmalarına Ortaköy'de başladı. Kısa sürede bir çok kulüpte başarılı performansıyla hem mekan sahipleri, hem de izleyenler tarafından çok beğenildi. 1999-2000 yıllarında o zamanki menajeri Fatoş Çinkitaş ve işletmeci Tolga Çinkitaş'la popüler gece mekanlarının arasına Farfara'yı kazandırdı. 3 sene boyunca Alex'li Farfara eğlence sektöründe önemli bir yer edindi. Ardından, İstanbul'daki önemli mekanların yanı sıra Bodrum, Çeşme ve Antalya'daki mekanlarda da sesini ve performansını başarıyla sergiledi. Sahnelerdeki başarısını albüm sektörüne de taşımak isteyen Alex ilk albümü Çok Zor'u Alex-T Prodüksiyon imzası ile tüm müzik severlerin beğenisine sundu.

Uzun yıllar gece klüplerinde önemli bir hayran kitlesi edinen Alex, 2005'te "Çok Zor" isimli yeni albümünün tanıtımını, sahne aldığı Etiler Black's'de gerçekleştirdi. Sanatçı dostları ve basının katıldığı gecede Alex, hem yeni albümünü tanıttı hem de sahne aldığı kulübün gala gecesini gerçekleştirdi.

İyi bir albüm için fazla gerekli olan şey olan “iyi şarkı” kavramını mükemmel bir biçimde yakalayan Alex ilk albümünde ciddi bir başarı ile çıktı karşımıza. Her şeyini kendisinin üstlendiği albümde ilk dikkat çeken unsur albüme adını veren “Çok Zor” adlı şarkı. Murat Yeter’in başarılı davul yazılımı ile farklılaşan “Çok Zor” her ne kadar ritmik yürüse de içinde gizli kalan hüznü ile bir anda ritim tutarmakta. Dikkat çeken bir diğer unsur ise albümün başarılı grafik çalışması, renk harmonisi albüme ayrı bir kalite katmış.Albümde son zamanlarda Türk pop müziğinde rastlayamadığımız bir özellik var. Uzun bir aradan sonra ilk kez bir albümde yer alan şarkıların yarısından fazlası mükemmel. Özellikle albümün ilk beş şarkısında ki duygusallık mükemmelinde ötesinde tınlıyor, başarılı düzenlemeler ve her şarkıyı hakkı ile yorumlayan bir yorumcu.

Albümün en dikkat çeken şarkısı “Aşk Senin Adın”. Albümün şarkılarını dinlerken dikkatleri çeken bir diğer şeyde şarkılarda yer alan gizli bir mesajın albüm adı ile bütünleşmesi: Albümün üçüncü şarkısı “Düşeş” aşkın iyi halini anlatan melodik şarkılardan biri , “Bitti Demekle Bitmiyor” ise aşkın acı halini anlatıyor. Hüznü anlatan “Esirinim” ile albümün beşte beş yaptığına şahit oluyoruz.

Albümün vasat şarkıları da var tabii ki; “Bilmez” ve “Gönül Göçü”. Albümün modern Greek kokan bestesi “Seviyorum O Kadını” ayrı bir lezzet verirken Tarık Sezer’in de aranjör tadını mükemmel hissettiriyor. Alaturka kokulu bir balat olan “Gözler Yalan” Ufuk Yıldırım’ın başarılın düzenlemesi ile Arabesk kemanlar, yer yer bossanova yer yer balat düzenleme yapısı ile dikkatleri çekiyor.

Albümün bir diğer pozitif özelliği yer alan zengin aranjör kadrosu olmuş. Tarık Sezer’in yönetmenliğinde toplanan Tansel Doğanay – Ozan Çolakoğlu - Ufuk Yıldırım’dan sonra karşımıza çıkan İskender Paydaş’ın yorumladığı “Bir Bildiğim Var” melodik yapısı ile kolayca akıllarda kalan şirin şarkılar arasında sıyrılabiliyor.

Albümün sonlarına doğru gelirken “Aşka Savruk” adlı şarkı ile “Çok Zor”un club remixini dinliyoruz. Sıkı bir club remix olan bu remix başarılı olmasına rağmen orijinal düzenlemesindeki mükemmel tınıyı aratıyor.

Ağustos 2007'de Alex T. Prodüksiyon yani kendi etiketiyle "Alextronika" isimli albümünü çıkardı.

Bir yıl sonra yılın sonuna doğru da Seyhan Müzik etiketiyle "Alextronika / Depresif Polyanna" albümünü çıkarttı.

2010 Haziran sonu Temmuz başında da "İz" adını verdiği 10 şarkılık albümü müzik marketlerde yerini aldı.

2012'nin Ağustos ortalarında DMC etiketiyle "Yalnız ve Serseri" isimli 3'ü iki şarkının versiyonu olmak üzere 5 şarkılık Maxi Single albümü çıkardı.

2013'te dijital ortamda "Bir Hikayem Var" adlı single'ını çıkaran Alex, 2014'te bu şarkının 2 remiksinde oluşan "Bir Hikayem Var / Remixes" single'ını yine dijital ortamdan yayınladı.

Alex Yeni Albümü İle ‘Sev’ Diyor!

Söz ve müziği Alex'e ait 4 yeni şarkının bulunduğu 'Sev' albümünde; David Şaboy, Emre Aşkın ve Eyüp Çelik gibi djlerin hazırladığı 5 farklı versiyonda yer aldı.

Popüler müzik dinleyicisinin yakından tanıdığı, "Çok Zor", "Aşk Senin Adın", "Depresif Pollyanna", "Bilmece" gibi hit şarkılarıyla geniş kitlelerin beğenisini kazanan Alex, yeni solo çalışması "Sev"i DMC etiketiyle 20 Şubat'ta yayınladı.

Söz ve müziği Alex'e ait 4 yeni şarkının bulunduğu "Sev" albümünde; David Şaboy, Emre Aşkın ve Eyüp Çelik gibi DJ'lerin hazırladığı 5 farklı versiyonda yer aldı.

7 ay süren yoğun stüdyo çalışması sonunda tamamlanan albümün en etkileyici özelliği ilk defa müzik direktörlüğünü ve düzenlemelerini Alex'in yapması oldu.

Güçlü melodileri ve akustik yapısı ile dikkat çeken çalışma için Alex "ilk defa her şeyi ile birebir ilgilendiğim bir albüm hazırladım. Stüdyoda uzun saatler geçirdim ve ilginç tecrübeler edindim" dedi.

Oktay Sevinç, Arıkan Sırakaya, Mert Isılay, Raim Paksoy, Hasan Meten, Mehmet Akatay, Burak Hamzaoğlu, Kürşat Erbaşı, Serdar BarçIn, Hakan Güngör, Güneş Ünal gibi müzik sektörünün en kıdemli müzisyenlerinin yer aldığı aldığı çalışmanın; kayıt ve mix'ini Arda Ertem, mastering'i ise Çağlar Türkmen gerçekleştirdi.

Albümün ilk klibi aynı zamanda imaj fotoğraflarında imzası bulunan Müge Manuş tarafından "Sev" isimli şarkıya çekildi. (Kaynak: www.magazinkolik.com - 25.02.2015)

11.04.2016'da Alex, Nazan Öncel'in muhteşem "Gidelim Buralardan" şarkısına kendi yorumu ile yeni single çıkardı.

Sevilen Şarkıya Alex Yorumu

Şarkıcı Alex, Nazan Öncel'in 1995 tarihli 'Göç' albümünde yer alan, söz ve müziği Öncel'e ait olan 'Gidelim Buralardan' isimli şarkıya cover yaptı.

Alex'in sesinden hayat bulan şarkının yeni düzenlemesinde, Manga grubunun gitaristi Yağmur Sarıgül'ün imzası var.
(Kaynak: www.kralmuzik.com.tr - 27.04.2016)

Birce Akalay’dan Sürpriz Single Albüm

Birce Akalay, şarkıcı arkadaşı Alex’le sürpriz bir projeye imza attı. İkilinin söz ve müziğini birlikte yazdığı, ardından stüdyoya girip düet yaptığı “Manidar” single’ı yakında piyasada olacak.

Birce Akalay, uzun süre önce yazdığı “Manidar” şiirini şarkıcı dostu Alex’le beraber şarkıya dönüştürdü.

Ünlü oyuncu, söz ve müziğini birlikte yazdığı şarkı için Alex’le stüdyoya da girdi. Düet olarak okunan, prodüktörlüğünü Manga grubunun gitaristi Yağmur Sarıgül’ün üstlendiği “Manidar”, çok yakında single olarak piyasaya sürülecek.

Birkaç gün önce klip için yine Alex’le birlikte kamera karşısına geçen Birce Akalay, sürpriz çalışmayla ilgili şunları söyledi: “Bu yıllardır ikimizin de aklında olan bir projeydi. Böyle bir anımız olsun istiyorduk ama bir türlü gerçekleştiremedik. İşte sonunda başardık. Kendi aramızda evde çalıp söylerken ‘hadi artık yapalım şu single’ı’ deyiverdik. Ticari bir beklentimiz yok zaten. Eğer ilgi görürse, maddi bir getirisi olursa, bir yardım kuruma bağışlarız.”
(Kaynak: www.hurriyet.com.tr - 15.06.2016 17:21)

Birce Akalay ve Alex Tataryan’dan muhteşem “Manidar” Düeti

Oyuncu Birce Akalay şarkıcılıkta da ne kadar başarılı olduğunu gösterdi.

Birce Akalay, müzisyen arkadaşı Alex Tartaryan ile düet yaptığı “Manidar” adlı parçaya çektikleri klibi sosyal medyada paylaştı. Sesiyle büyüleyen Akalay takipçilerinden tam not aldı.
(Kaynak: www.gecce.com.tr - 15.06.2016 23:00)

Alex’ten “2 Kalp Mesafesi”!

Alex, “2 Kalp Mesafesi” isimli yepyeni şarkısıyla müzikseverlerle buluştu.

Sözleri Alex ve İzzet Kocagöz’e, müziği Alex’e ait olan “İki Kalp Mesafesi”nin düzenlemesinde maNga grubunun gitaristi Yağmur Sarıgül’ün imzası var.

Madonna’nın Vücut İkizi Oynadı

Müge Manuş’un yönetmenliğinde çekilen “İki Kalp Mesafesi”nin video klibinde Alex’e; Madonna’nın vücut ikizi olarak dans eden koreograf, dansçı Nathalie Marrable ve Yağmur Sarıgül eşlik ettiler.

Klip çekiminde Retro esintisi taşıyan kostümlerle kamera karşısına geçen Alex: “Bu şarkıyla müzikseverleri sonbaharda dans ettireceğim” dedi.
(Kaynak: www.magazinkolik.com / muzikonair.com - 08.11.2016)

Alex Tataryan Joker Oldu!

Popüler müzik dinleyicisinin yakından tanıdığı “Aşk Senin Adın”, “Bilmece”, “Depresif Polyanna”, “Aşk Masum Olana”, “Manidar” gibi şarkıların sahibi Alex Tataryan yeni şarkısı ‘İyiKim benim’i kısa bir süre önce yayınladı.

Kendi şirketi alext Prodüksiyon etiketiyle dijital dünyada müzik tüketicisinin beğenisine sunulan “İyiKim benim” şarkısında Alex Tataryan ‘Joker’ oldu.

Bu süreçte herkes evlerinden videolar gönderdi. Gelen videoları ‘Harutyun Arto Davulciyan ve Borsa Selimoğlu kurguladı. Bu Klipte Engelliler için işaret dilinde anlatımı Öğretmen Canan Kan gerçekleştirdi.

Alex İlk “Aşk Senin Adın” ile kalbimize dokunmuştu. “İyiKim benim” ile ruhumuzu aşka dair iyileştirmeye devam ediyor…

“Karantina kelimesini duyduğumuzda bazılarımız sıkışık hisler yaşıyor, bazılarımız ise açılımlar yaşıyor. Son aylarda yaşadıklarımız bizi daha azla yetinmeye sürüklüyor. Bu yola çıkamayan, kendine yetemeyen, üretemeyen ve yeni dünya ya adapte olamayan, bir saman çöpüne takılıp devrilecek. Önce kendimiz sevmeliyiz. Yeniye güvenmeliyiz, umuda güvenmeliyiz bu süreçte sana kendini açan sana güvenmeliyiz. Senden daha önemli hiçbir şey yok hayatta, aynaya baktığın her sabah her şeyden önce bunu hatırla” diyen Alex Tataryan, yeni şarkısı “İyiKim benim” adlı parçasının klibinde Joker karakterine bürünmesini de, “Joker karakterinin benim alanımda canladırdığı kısım, o çırılçıplak alana gelmeden bütün travmalarımızla yüzleşecek güce sahip olması, bunun cesaretini taşıyan ve kimsenin sözleriyle savrulmayan kendi yelkenini rüzgara açıp yoluna devam eden bir karakter” olarak açıklıyor.
(Kaynak: www.magazinkolik.com - 26.05.2020)

Alex Tataryan İle Seda Yüksel ‘Kum Taneleri’nde Buluştular!

Alex Tataryan ve Seda Yüksel’i bir araya getiren, sözleriyle aşka davet eden ve müziğiyle dinleyicilerin ruhuna dokunacak romantik çalışma “Kum Taneleri” 2021 yılına damga vuracak.

Sözü ve müziği başarılı müzisyen Alex Tataryan imzası taşıyan ‘Kum taneleri’nin düzenlemesi, son zamanlarda sound yenilikleriyle dikkat çeken Genco Arı’ya ait. Alex Tataryan’nın güçlü yorumu, Seda Yüksel’in kadife gibi pürüzsüz tınısıyla birleşerek dinleyicilere şarkıyı yaşatıyor.

Kapağından, ikilinin imajına kadar her aşaması özenle çalışılan ‘Kum taneleri’nin video klip yönetmenliğini Cemre Mert üstlendi.

Tataryan ve Yüksel şarkılarıyla ilgili “Hepimiz biraz hayal kırıklığı içindeyiz, kim bilir belki biraz da bencil. Ama içimiz tertemiz. Yaprak bile sıkılıyor tutunduğu, sarıldığı ağacından, biz suçu sonbaharda arıyoruz. Tıpkı sonbahardan sonra hemen yazın gelmediği gibi, her şeyin bir vakti zamanı var. Aşkın sonu ne olursa olsun kül ve duman olmaya değer. Tüm aşklar bir roman, hepsi birer zaman… İyi olan tektir her zaman, kötü deniz de kum taneleri kadar.” ifadelerini kullandı.

“Kum Taneleri” Avrupa Müzik markasıyla 5 Kasım’da tüm platformlarda yerini aldı. Video klip ise eş zamanlı olarak MuzikPlay kanalında yayında.
(Kaynak: www.magazinkolik.com / www.magazinci.com - 05.11.2021)

Diskografi:
2005
Çok Zor (Albüm, Alex T. Prodüksiyon)

1- Çok Zor - 04:09
2- Aşk Senin Adın - 04:47
3- Düşeş - 03:20
4- Bitti Demekle Bitmiyor - 05:00
5- Esirinim - 04:56
6- Gönül Göçü - 05:05
7- Seviyorum O Kadını - 04:30
8- Gözler Yalan - 04:48
9- Bilmez - 03:35
10-Bugünlerde - 04:02
11-Bir Bildiğim Var - 04:25
12-Maalesef - 05:44
13-Aşka Savruk - 05:08
14-Çok Zor (Remix) - 05:16

2007
Alextronika (Albüm, Alex T. Prodüksiyon, 01.08.2007)

1- Bugünlerde (Kivanch K. Electrolysis Mix)
2- Çok Zor (Kivanch K. Club Mix)
3- Aşk Senin Adın (Junk Mix K.K & Can Algeç)
4- Bir Bildiğim Var (Cem Oyal Minimal Mix)
4- Malesef (Kivanch K. Andes Chill Mix)
5- Çok Zor (Saint Mix Semih Tuncer)
6- Çok Zor (Kivanch K. Vkl Mix)
7- Bugünlerde (Kivanch K. Extended Mix)


2008
Alextronika / Depresif Polyanna (Albüm, Seyhan Müzik, 26/30.12.2008)

1. Depresif Polyanna - 04:00 (Söz & Müzik: Alex Tataryan)
2. Aşk Tazesi - 04:01 (Söz: Alex Tataryan, Tolga Arslaneli, Müzik: Alex Tataryan)
3. Polyanna One More Chance (Mash Up Mix) - 06:23 (Söz & Müzik: Will Adams, Fernando Garibay)
4. Bugünlerde (Elektroliysis Mix) - 06:22 (Söz & Müzik: Alex Tataryan, Tolga Arslaneli, Oktay Sevinç)
5. Çok Zor (Clup Versiyon) - 03:50 (Söz & Müzik: Oktay Sevinç)
6. Bugünlerde (Rock Versiyon) - 03:50 (Söz & Müzik: Alex Tataryan, Tolga Arslaneli, Oktay Sevinç)


2010
İz (Albüm, Seyhan Müzik, 28.06.2010/02.07.2010)

1. Aslında Yok - 04:06 (Söz & Müzik: Alex Tataryan - Tolga Arslaneli)
2. Da Di Da - 04:04 (Söz & Müzik: Alex Tataryan)
3. Zaman Tüneli - 03:21 (Söz & Müzik: Tolga Arslaneli)
4. Anlaşılmaz Bir Sen Vardın - 04:22 (Söz & Müzik: Alex Tataryan)
5. Konuş Benimle - 04:59 (Söz & Müzik: Alex Tataryan)
6. Bak Sevgili - 03:13 (Söz & Müzik: Alex Tataryan)
7. Kopamıyorlar Mı - 04:12 (Söz & Müzik: Alex Tataryan)
8. Bir Sor - 04:21 (Söz & Müzik: Alex Tataryan)
9. Vistov Letzun - 04:43 (Söz: Hayko & Zurap Büyük, Müzik: Teoman Alpay)
10.İyi Geceler - 07:10 (Söz & Müzik: Alex Tataryan)


Online CD Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.hepsiburada.com
www.tulumba.com (ABD)
Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
itunes.apple.com/tr
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

2012
Bilmece (Maxi Single, DMC, 26.07.2012)

1. Sıradaki Parça (Söz & Müzik: Cansu Kurtçu)
2. Bilmece (Söz & Müzik: Alex Tataryan)
3. Bilmece (Fuat Güner Version)
4. Bilmece (Tansel Doğanay Versiyon)
5. Sıradaki Parça (Kıvanch K Versiyon)

Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
tidal.com (Norveç)

Yalnız ve Serseri (Maxi Single, DMC, 06.08.2012)
(Bilmece albümünün farklı isimle CD olarak [YENİ BASIMI})

1. Sıradaki Parça (Söz & Müzik: Cansu Kurtçu)
2. Bilmece (Söz & Müzik: Alex Tataryan)
3. Bilmece (Fuat Güner Version)
4. Bilmece (Tansel Doğanay Versiyon)
5. Sıradaki Parça (Kıvanch K Versiyon)


Online CD Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.hepsiburada.com

2013
Bir Hikayem Var (Single, AlexT and Eğlence Fabrikası, 24.10.2013)

1-
Bir Hikayem Var
- 03:20

Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com/tr

2014
Bir Hikayem Var / Remixes (Maxi Single, AlexT and Eğlence Fabrikası, 27.01.2014)

1- Bir Hikayem Var (Emre Aşkın Remix) - 03:52
2- Bir Hikayem Var (Eyüp Çelik Remix) - 03:52

Dijital Satış Noktaları:
itunes.apple.com/tr

2015
Sev (Albüm, DMC, 20.02.2015)

1. Sev
2. İlaç 
3. Aşkın Belamdır
4. Bir Hikayem Var
5. İlaç - Versiyon 2
6. İlaç - David Şaboy 
7. Bir Hikayem Var - Emre Aşkın
8. Bir Hikayem Var - Eyüp Çelik 
9. İlaç- Versiyon


Online CD Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.hepsiburada.com
www.pandamuzik.com
www.amazon.com (ABD)
Dijital Satış Noktaları:
www.turktelekommuzik.com
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.de (Almanya)
www.qobuz.com

2016
Gidelim Buralardan (Single, DMC, 11.04.2016)

1- Gidelim Buralardan - 04:32Dijital Satış Noktaları:
www.turktelekommuzik.com
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com

Manidar / Alex & Birce (Single, Alex T Prodüksiyon, 23.06.2016)

1- Manidar / Alex & Birce

Dijital Satış Noktaları:
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com

2 Kalp Mesafesi (Single, DMC, 21.10.2016)

1- 2 Kalp MesafesiDijital Satış Noktaları:
www.turktelekommuzik.com
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.qobuz.com

2018
The Ethnos Project, Vol. Three / Eric Lige (Albüm, Eric Lige, 16.01.2018)

3- Duy Beni (Turkish & English Version) [feat. Alex Tataryan & Eric Lige] - 04:47

Masum (feat. Aslı) (Single, Muse İstanbul, 14.03.2018)

1- Masum (feat. Aslı) - 03:04

Dijital Satış Noktaları:
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.amazon.com (ABD)

Manidar (feat. Birce Akalay) [Ari Gemci Remix] (Single, Alex T Prodüksiyon / Vocal Records, 04.05.2018)

1- Manidar (feat. Birce Akalay) [Ari Gemci Remix] - 04:56

Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com

Gündüzüm Seninle Gecem Seninle (Single, Bordo Müzik, 28.07.2018)

1- Gündüzüm Seninle Gecem Seninle

Dijital Satış Noktaları:
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
www.amazon.co.uk (İngiltere)
tidal.com (Norveç)

2019
Bye Bye (Single, Garaj Müzik, 31.01.2019)

1- Bye ByeDijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

2020
İyiKim benim (Single, alext Prodüksiyon, 15.05.2020)

1- İyiKim benim - 03:03Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik) hidetip1();" onmousedown="window.open('http://music.apple.com/tr/album/i-yikim-benim-single/1511634954','newwin')">itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

İyikim Benim (Akustik) / Alex Tataryan & Seda Yüksel (Single, Garaj Müzik, 28.12.2020)

1- İyikim Benim (Akustik) - 04:13

Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

2021
Kum Taneleri / Alex Tataryan & Seda Yüksel (Single, Avrupa Müzik, 05.11.2021)

1- Kum Taneleri - 03:23

Kapat

Şarkılardan örnekleri sayfaya gömülü Dinle!


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)
Resmi Web Site Adresi:
www.alex.com.tr
Resmi Facebook Profil Adresi:
www.facebook.com/alex.tataryan
Resmi Facebook Sayfa Adresi:
www.facebook.com/pages/ALEX
Resmi Twitter Adresi:
www.twitter.com/Alextataryan
Resmi MySpace Adresi:
www.myspace.com/alextronika
Resmi Instagram Adresi:
www.instagram.com/alextataryan/
Resmi YouTUBE Kanal Adresleri:
www.youtube.com/user/tataryan
www.youtube.com/channel/alextataryan
YUKARI | TOP | OBEN


Geri Dön

Sanatçılar (Biyografi ve Diskografileri)

Telif Hakkı © Gönderen: Turkpopmuzik.net - (7782 okuma)


Sitede kullanılan materyallerin büyük bölümü genel kullanıma sunulmuş internet sitelerinden temin edilmiş olup burada yayınlanmasından herhangi bir ticari amaç güdülmemektedir. Bunlar üzerinde hak iddia ediyor ve telif talebinde bulunuyorsanız, siteden çıkarılması veya link verilmesi için lütfen bizimle bağlantı kurunuz.
[Detayları için BURAYA tıklayınız] turkpopmuzik@gmail.com
PHP-Nuke Copyright © 2004-2006 by Francisco Burzi. Bu bir free software programı olup GPL lisansıyla kullanılmaktadır. Sitemiz, PHP-Nuke v.7.6'dan geliştirilerek PHP 5.3.x versiyonlarına uyarlanmış SEO uyumlu RavenNuke (v.2.5) ile desteklenmektedir..
Hosted By  webhoster.ag