Hoş Geldin Sevgili Konuk!    [ Müzikli Gezintiler Dileğimizle ...]   


Türk Pop Müzik Ana Menü 
Anasayfa
Giriş (Site Planı)
Editörün Notu
Kronolojik Gezinti
Sanatçılar
(Biyo & Diskografileri)
Top 10 Müzik
Listeleri
En Son (Sitemize)
Kaydedilen Sanatçılar
En Son Albümler
En Son Çıkan Klipler
Kolektif, Karma veya
Derleme Albümler 
Müzik Yarışmaları  
Eurovision Türkiye
Müzik Etkinlikleri
Basından Müzik Haberleri
Kısa Pop Tarihi ve Müzik
Terimleri Sözlüğü
Tarihte Müzik Olayları
KARAOKE VİDEOLAR
DİĞER VİDEOLAR
Hazır Şarkı Listeleri
Flashplayer Şarkı Listeleri
Top 10'lar :
Kronoloji (Yıllar)

Sanatçılar

Hazır Playlistler

Müzik Yarışmaları
  Altın Mikrofon (Yıllar)

Müzik Yarışmaları
  Milliyet Liselerarası Müzik
  Yarışmaları (Yıllar)

Müzik Yarışmaları
  Altın Güvercin Müzik
  Yarışmaları (Yıllar)

Eurovision (Yıllar)

Diğer
DİĞER LİNKLERİMİZ 
Dünya Müzik Listeleri
(Kronolojik)
Beatles Türk
Beatles Haberleri

Kronoloji
1926 - 1959
1960
1961
1962
1963
1964
1965
1966
1967
1968
1969
1970 ve sonrası

Şarkıları (Kronolojik)
1957 - 1961
1962
1963
1964
1965
1966
1967
1968
1969
1970 ve Sonrası

Şarkıları (Alfabetik)
A - B
C - D - E
F - G - H
I -J
M - N - O
P - R - S
T - Z

Diskografi (Karaoke)
İngiltere Albümleri
Diğer Albümleri

Film (& Soundtrack Albümleri)   
A Hard Day’s Night
Help!
Magical Mistery Tour
Yellow Submarine
Let It Be

45'likleri (Singles)

EP (Extended Play)'leri

(Givenaway) Diğer
müzisyen ve gruplar
için yaptıkları besteleri

YARDIM 
S.S.S
© by Turkpopmuzik.net

   Sitede Ara
   Sosyal Paylaşım

2020 yılına kadarki beğenmeler: 432

Beğen ve

   Kim Online
Şu an sitede, 193 ziyaretçi ve 0 üye bulunuyor.

   Ziyaretçi Bilgileri
Hoşgeldin, Misafir
Şu An Bağlı:
Ziyaretçi: 193
Üye: 0
Toplam: 193

   Sitemizi Destekleyin!
Sitemizi desteklemek için Görüşlerinizi bize iletin!

   Bizi Önerin!
Bizi Arkadaşlarınıza, Dostlarınıza Önermek için buraya tıklayın!

   Sayfa Hit Toplamı
Şu ana kadar
sayfa izlenimi aldık. Başlangıç:
2005

   Site Bilgileri
Sunucu TrafiğiSunucu Trafiği
  • Toplam: 100,019,171
  • Bugün: 8,200
Sunucu BilgileriSunucu Bilgileri
  • Jun 14, 2021
  • 05:32 am CEST
 

TÜRK POP MÜZiK.NET - Sanatçılar (Biyografi ve Diskografileri)
Aslızen
Bookmark and Share
    Geri Dön   (16561 okuma)

Aslızen Yentur
ASLIZEN YENTUR
FOTO GALERİ
1977 İstanbul, Kanlıca doğumlu Aslızen (tam adıyla Aslı Zen Yentur), annesi ve babası ayrı yaşadığı için babaannesi ve dedesinin yanında büyümüş. Kandilli Kız Lisesi’nde okurken, (ortaokulda) şarkıcı olmak amacıyla okuldan kaçmış. Çocukluğunda sokak çucuğu olarak zor bir hayat geçirmiş. Yaz günlerini Bebek parkında yatıp kalkarak geçirir, kış günleri ise gizli gizli otellere girip, asansör boşluklarında, kapı arkalarında falan uyuyormuş.

Sonra tesadüfen ona çok babalık yapan, çok yardımcı olan hatta evini açan reklâm ve TV piyasasında olan Nahit Altıparmak ile tanıştı. Derken çalışmaya başladı. İlk olarak Rumelihisarı’nda bir barda çalıştı. Hem barda çalışıyor hem de arada bir şarkı söylüyordu. Herkes gittikten sonrada orada uyuyordu. Aynı yerde karnını da doyuruyordu. İlk parasını orada kazanmaya başladı. Sonra Eylül Bar’ın sahibesi Ayten Hanım, 15 yıldır manevi annesi olarak görür. Ona hep sahip çıkmış, elinden tutmuştu. Onun yanında da çalıştı ve kazandığım parayla kendisine bir odalı ev tuttu. Öyle, öyle bugünlere kadar geldi.

Profesyonel anlamda müzik hayatına 23 yaşında başladı. Ona albüm bile yapılmıştı, fakat piyasaya çıkmadı diyor sanatçı. Hiçbir yol alamayınca sonunda yılmış ve şarkıcı olmaktan vazgeçmiş, kendisini geri çekmiş. Bu dönemde Meral Okay sayesinde bir sürü televizyon dizileri gelmeye başlayınca 14 tane dizi filmde oynadı, bir firmanın reklâm yüzü oldu ve bir sinema filminde oynadı.

Kazandığı para ile oturduğu eve stüdyo kurdu. Bir aranjör arkadaşıyla stüdyoya kapanıp, şarkı yapmaya başladı. Bu dönem içinde, çevresini kullanarak, bestelerini ünlü isimlere verdi. Derken ilk şarkısını İzel seslendirdi. Sonra arkası geldi. 5-6 yıldır evde oturup, sadece beste yaptı. Şarkıcı olmaktan vazgeçmişti artık ama besteci olarak saygı görmek, takdir almak hoşuma gitmeye başlamış.

“Şerefe” isimli ilk albümünü Bulgaristan’da yaşayan ve müzikle uğraşan Silvestar Lolov sayesinde çıkardığını belirtiyor.
( Kaynak: www.hurriyet.com.tr - Sinan Özbalkan Röportajı - 21.09.2012)

Limuzinli tanıtım!

Aslızen (Yentur namı diğer Zen), “Şerefe” adını verdiği maxi single’ının tanıtımını önceki akşam Etiler Nispet Bar’da yaptı. Genç şarkıcı tanıtıma 13 metre uzunluğunda Hummer limuzinle katıldı.

Albümün prodüktörü Bulgar Silvestar Lolov’un sahibi olduğu 13 metre uzunluğunda Hummer limuzinin içinde basına poz veren Aslızen, tanıtımda altı şarkı seslendirdi. Bulgaristan’dan gelen erkek dansçıların eşlik ettiği genç şarkıcıyı özel gününde Emel Müftüoğlu, Burak Kut, Erkan Özerman ve Nil Burak gibi isimler yalnız bırakmadı. Bulgaristan’dan özel olarak karayolu ile getirtilen limuzini yurt dışında birçok ünlü isim kullanıyor.
(Kaynak: ucanfil.blogcu.com)

“Şerefe” şarkısındaki meyhane sahnesi Kral TV’ye takılan söz yazarı Aslızen, ’Şerefe derken ayran mı içseydim’ şeklinde tepki göstermişti. Zen, ayran için bir şarkı yapacağını söyledi.

Şarkı sözü yazarı olan Aslızen Yentur, NTV’deki ‘Hiç Bunları Kendine Dert Etmeye Değer mi?’ programının konuğu oldu.

“Şerefe” şarkısına klip çeken Aslızen, meyhane sahnelerinden dolayı Kral TV tarafından sansürlenmiş, kanal yönetimi Zen’e 300 milyarlık ceza alabilecekleri endişesini dile getirirken, Aslızen ise “Şerefe’ derken ayran mı içseydim” ifadesini kullanmıştı.

Zen programda klibi Bulgaristan’da çektiklerini ifade etti ve basına da yansıyan sözlerine açıklama getirdi.

“Şarkının ismi ‘şerefe’ olduğu için bir meyhane masası kuruldu. Ben bir kadeh kaldırıyorum, o klipte. Bunun müzik kanalında yayınlanmasını istedik. Yayınlayamayacaklarını çünkü alkol sahnelerinin olmaması gerektiğini söylediler. O dönemde ben bunu çok dert etmedim. Yeniden montaja girildi, ne kadar dert etmesek de bu bir masraf, zaman ve o heyecanımız gitti. Sonra NTV’ye geldim N101 radyoda bir programa konuk oldum ve orada soruldu. Cevap olarak bir anda ’Ne yapsaydım, ayran mı içseydim şerefe şarkısında’ deyince oradan patlak verdi.”

Aslızen, bu olaydan sonra ayran için bir şarkı yapabileceğini söyledi.

Aslızen, çok sevilen şarkılarını sevdiği bir adama yazdığını, ancak onun da kendisini terk ettiğini belirtti.
(Kaynak: www.televizyongazetesi.com)

Zen, “Şerefe” ile geliyor...

Çıkaracağı ilk maxi single için 3 aydır Bulgaristan’da çalışmalar yapan Zen; muhteşem bir albümle geri döndü.

6 şarkıdan oluşan maxi single’da; Georgi Andreev, Kyriakos Papadopoulos, Bulgar Senfoni Orkestrası, Berkovita Bando Takımı gibi birçok müzisyenle çalıstı.

Albümün müzik direktörlüğünü ünlü Bulgar compositor ve orkestra şefi olan Georgi Andrev yaptı.

Silvestar Lolov’un sahibi olduğu San Production tarafından albümün yapımı üstlenildi. Tüm kayıtlar Yunanistan ve Bulgaristan’da gerçeklesti. Masteringler Londra’da ünlü tonmaister Ray Staff tarafından yapıldı. Albümün süpervizörlügünü kendisi yapan Zen; albümündeki 6 şarkının sözlerini yazdı. 3 şarkının müziği de kendisine aittir.

Çıkış¸ şarkısı olan “Şerefe”nin orijinal adı “panaponomu” ünlü Yunan şarkıcı Nichols Vertus tarafından daha önce Yunanca olarak seslendirildi. Albümün Türkiye’deki dağıtımı Seyhan Müzik tarafından üstlenildi. Zen’in “Şerefe” klibi Türkiye ile aynı anda bütün Balkan ülkeleri ve Yunanistan’da da yayınlanacak.

Albüm, Balkan ezgilerine agırlık veriyor. Şu sıralar sahne çalışmalarına hazırlanan Zen, ünlü klarnetçi Bülent Altınbaş (Kirpi) ile kurduğu orkestrası ile provalar yapıyor.

9 Şubat 2009 tarihinde Okan Karabulut ile evlenen bir de çocuk sahibi olan ünlü sanatçı Aslızen 2012’de “Işık” adını verdiği yeni albümü için Güneş Kazdal’ın objektifine ışık adını verdiği yeni imaji ile poz verdi. “Işık” albümündeki şarkıların sözlerin tamamını Aslızen’a ait olup albümde altı şarkı ve bir remix’e yer verildi. Ünlü sanatçı fotoğraflarda yaradılışındaki ilham ışığını kendisi için özel yapılan mavi elbisesiyle simgeleştirdi. Müzik benim yaşam ışığım diyen Aslızen ışığımla müzik piyasasını aydınlatmaya geldim dedi. Aslızen’ın “Işık” albümündeki şarkılar sosyal medyada paylaşım rekoru kırarken “TTNET” müzik paylaşım platformunda yayınladıktan 24 saat içinde 20.000 dinlenme sayısı ile rekora koşuyor.

Aslı Zen’in yaptığı çalışmalar:

Sezen Aksu, Emel Müftüoğlu gibi birçok ünlünün vokalistliğini yaptı. Yaklaşık olarak 14 dizide rol aldı. 5 yıldır yazdığı şarkı sözleri ve besteleri ile adından söz ettirdi ve söz ettirmeye de devam ediyor.

Aslızen: “Küllerimden Yeniden Doğdum!”

Çıkarmış olduğu “Berduş” adlı şarkısı ve verdiği kilolarla adından da sıkça söz ettiren Aslızen konser patlaması yaşadı.

Türkiye’nin her yerinden gelen konser teklifleri için küllerimden yeniden doğdum keramet kilodaymış, kilolar gitti konserler patladı açıklamasını yaptı.
(Kaynak: www.magazinkolik.com - 16.01.2015)

Süper Girl Aslı Zen

Verdiği kilolarla adından sıkça söz ettiren Aslı Zen ünlü Tasarımcı Cihan Nacar’ın kendisi için tasarladığı mayo, pelerin ve pilot gözlüğüyle tamamlanan Süper Girl konseptinde Selim Akar fikir danışmanlığında yeni şarkısı “İzmir Yansın” için objektiflere poz verdi.

İzmir’de yaşayan Aslı Zen İzmir için şarkı bestelediğini ve şarkısının farklı sound’u ile de büyük beğeni toplayacağını söyledi.
(Kaynak: www.magazinci.com - 04.02.2015)

Aslı Zen’den “İzmir Yansın”

Aslı Zen yeni şarkısı ‘‘İzmir Yansın’’nı müzik severlerin beğenisine sundu.

Sözü ve Müziği Aslı Zen’e Aranjesi Murat Yaprak’a ait olan şarkının video klipi ise geçtiğimiz günlerde Yönetmen Erkan Nas tarafından çekildi.

“Berduş” adlı mekanda sahneye çıkan Aslı Zen’in yeni klipinde bolca İzmir görüntüleri kullanılırken ünlü sanatçı yeni şarkısını İzmir için bestelediğini ve farklı sound’u ile de büyük beğeni toplayacağını söyleyerek aşkın başkenti bana göre İzmir’dir dedi.
(Kaynak: www.magazinci.com - 05.03.2015)

Aslızen’den Beyaz Geceler

Aslızen, “Beyaz Geceler” adını verdiği yeni albümünü Emi Müzik etiketi ile müzik marketlere sundu.

Biri remix olmak üzere toplam yedi şarkının yer aldığı albümde bir de Sezen Aksu şarkısı yer alıyor. Kayıtları Bayrak Records ve Stüdyo Maestro’da gerçekleştirilen albümde Aslızen iddialı bir müzik ziyafeti verdiğini söylüyor.

Albümünün ilk video klibini “Beyaz Geceler” adlı şarkısına çeken Aslızen’in klibinin yönetmenliğini Evren Arasıl üstlendi. Çekimleri Alaçatı’da gerçekleştirilen “Beyaz Geceler” videosu bir yaz klibi oldu.
(Kaynak: www.sozmuzik.com - 24.06.2016)

En Çok Bilinen Şarkıları:
Ferhat Göçer “Cennet” ve “Yeditepe” şarkılarının sözleri
Fatih Ürek ve İbrahim Tatlıses “Hadi Hadi”
Tuğba Özerk “Maşallah” ve “Kahpe Dünya” (söz müzik)
İzel “Sayın Her Şeyi Bilen” (söz müzik)
Demet Akalın “İhanet” ve “Kader” (söz müzik)
Sadık Karan “Aşk Böyle Olmaz” (söz müzik)

Aslı Zen’den Yeni Albüm!

Aslı Zen Poll Production etiketiyle Polat Yağcı prodüktörlüğünde ikinci albümünü müzik severlerin beğenisine sunmaya hazırlanıyor.

Kendi söz ve besteleri dışında sözü ve müziği Sezen Aksu’ya ait olan “Güvercin” ve yine sözü ve müziği Ercüment Vural’a ait ‘Rüyalar’ adlı şarkınında içinde bulunduğu 9 şarkılık albümün aranjeleri Selim Çaldıran ve Erhan Bayrak imzası taşıyor.

Albümünün çıkış şarkısı ‘Rüyalar’ın video klibi ise Müjdat Kavas tarafından 20 kişilik bir ekip tarafından 24 saatte Aydın’da bulunan İncirliova Tren garında çekildi. Klibinde Ercüment Vural ile oynayan Aslı Zen ''Bu albümümde çok şanslıyım çünkü Sezen Aksu’ya ait olan Güvercin şarkısını seslendirdim'' dedi.
(Kaynak: www.kralmuzik.com.tr - 06.11.2015)

Aslızen’den “Beyaz Geceler”

Aslızen, “Beyaz Geceler” adını verdiği yeni albümünü Emi Müzik etiketi ile müzik marketlere sundu. Biri remix olmak üzere toplam yedi şarkının yer aldığı albümde bir de Sezen Aksu şarkısı yer alıyor. Kayıtları Bayrak Records ve Stüdyo Maestro’da gerçekleştirilen albümde Aslızen iddialı bir müzik ziyafeti verdiğini söylüyor...

Albümünün ilk video klibini “Beyaz Geceler” adlı şarkısına çeken Aslızen’in klibinin yönetmenliğini Evren Arasıl üstlendi. Çekimleri Alaçatı’da gerçekleştirilen “Beyaz Geceler” videosu bir yaz klibi oldu.
(Kaynak: www.sozmuzik.com - 25.06.2016)

Aslızen: “Artık Kimse Beni Tutamaz ‘Hayat’ Geliyor!”

“#hayatsizeemanet” hastag’i ile sosyal medyada yayınlanan single hızlı paylaşımlarla sonbaharın yeni fenomen şarkısı olacağa benziyor.

Önümüzdeki günlerde yayınlanacak olan YouTube klibi ile Aslızen bu akımın öncülerinden biri olacak.

Yazın 90’lar performansıyla Bodrum ve Çeşme’de izleyicileri büyüleyen ve hayran kitlesini bir hayli genişleten Aslızen’in son şarkısı “Hayat” sosyal medyada yayınlandığı ilk saatlerden itibaren büyük yankı uyandırdı.

Sözü ve bestesi kendisine ait olan şarkı Aslızen’in yıllarca içinde biriktirdiği duygularını ortaya koyduğu bir şarkı oldu.

Ünlü sanatçılara verdiği beste ve sözlerle de büyük başarılara imza atan Aslızen bu şarkısını kendi seslendirme kararı aldı.

Bu kararındaki en büyük etken, sahnede nakaratını seslendirirken izleyicilerden aldığı müthiş övgüler oldu.

Aslızen büyük beğeni toplayacağı son şarkısına dair duygularını şöyle aktardı: “Şarkımı satmaktan vazgeçtim çünkü artık kendi hikayemi kendim paylaşacağım. Siz şarkıma sahip çıkın ben kuyumu kazanlarla savaşa giriyorum. Artık beni kimse tutamaz ‘Hayat’ geliyor.”
(Kaynak: www.magazinkolik.com - 03.10.2018)

Aslızen “Delizabeth”İle Fark Yaratıyor!

Aslızen, sözleri kendisine müziği Tural & Togrul’a ait olan “Delizabeth” isimli şarkısıyla müzikseverlerle buluştu.

Şarkının aranjesi Bulut Baru’ya ait. Klibin yönetmen koltuğunda ise ünlü yönetmen Tamer Aydoğdu oturdu.

Aslızen “Delizabeth” şarkısı Noya yapım etiketi ile tüm digital platformlarda yerini aldı.
(Kaynak: www.magazinkolik.com - 07.10.2019)

Diskografi
1998
Sesimizi Yükseltiyoruz (Karma Albüm, Ada Müzik)
Büyütmek için T ıklay ın
1. Civciv - Zen - 05:24

2005
Bir Dilek Tut Benim İçin / İzel (Albüm, Avrupa Müzik, 29.04.2005)
Büyütmek için T ıklay ın
1- Sayın Her Şeyi Bilen (Söz-Müzik: Aslızen Yentur)
14-Sayın Her Şeyi Bilen (2. Versiyon) (CD Bonus)

Kusursuz 19 / Demet Akalın (2xCD Albüm, Seyhan Müzik, 15.06.2006)
Büyütmek için T ıklay ın
CD 1:
4- İhanet (Söz-Müzik: Aslızen Yentur)
CD 2:
3- Kader (Söz-Müzik: Aslızen Yentur)

2007
Yolun Açık Olsun / Ferhat Göçer (Albüm, DMC, 23.02.2007)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın

Pop Mix + Fatih Ürek - Hadi Hadi (Single) (Kolektif Albüm, DMC Müzik, 13.08.2007)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
6- Aslı Zen / Ali - 04:00
16.Fatih Ürek / Hadi Hadi - 04:02 (Söz : Anonim, Müzik : Aslı Zen)

Yıkıldı Duvarlarım / Tuğba Özerk (Albüm, Protected, 19.09.2007)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
11.Maaşallah (Söz & Müzik: Aslıhan [Aslızen] Yentur) - 04:07
13.Kahpe Dünya (Söz & Müzik: Aslıhan [Aslızen] Yentur) - 03:28

2008
Şerefe (Albüm, Seyhan Müzik, 30.01.2008)

1. Gücüme Gidiyor (Söz & Müzik: Aslızen Yentur) - 03:55
2. Yanlızım (Söz: Aslızen Yentur, Müzik: Georgi Krasimirov, Gerasim) - 04:44
3. Çingeneyim (Söz: Aslızen Yentur, Müzik: Georgi Andreev) - 03:01
4. Kal Demiyorsun (Söz & Müzik: Aslızen Yentur) - 04:18
5. Şerefe (Söz: Aslızen Yentur, Müzik: Kyrıakos Papadopoulos) - 03:14
6. Savaş (Söz & Müzik: Aslızen Yentur) - 05:13


Neden / İbrahim Tatlıses (Arabesk Albüm, İdobay Müzik, 19.03.2008)
6.Hadi Hadi (Söz : Anonim, Müzik : Aslı Zen)

Aman /Sadık Karan (Albüm, Ossi Müzik, 28.04.2008)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
8. Aşk Böyle Olmaz (Söz & Müzik: Aslızen Yentur) - 03:48

2011
Aslızen & Hakan Altun - İki Huysuz İhtiyar (Söz ve Müzik: Aslızen, Düzenleme : Ekrem Düzgünoğlu)

2012
Işık (Albüm, Seyhan Müzik, 20.09.2012)

1- Çamur - 03:47
2- İnsan
3- Sihirli Lamba
4- Dur
5- Değil Mi
6- İki Yaka
7- Çamur (Remix Versiyon)
(Tüm şarkılarda söz ve müzik: Aslızen)


Online CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.hepsiburada.com
www.tulumba.com (ABD)
www.amazon.com (ABD)
Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com

2014
Berduş (Single, Şafak Karaman Film Müzik, 15.12.2014)

1- Berduş - 03:58


Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com

2015
İzmir Yansın / Murat Yaprak feat. Aslızen (Single, Şafak Karaman Film Müzik, 27.02.2015)

1- İzmir Yansın (Söz ve Müzik: Aslızen Yentur, Düz.: Murat Yaprak)

Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
fizy.com
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com .com
open.spotify.com
play.google.com

Sevemedim Ayrılığı (Single, Poll Production, 25.07.2015)

1- Sevemedim Ayrılığı (Söz ve Müzik: Aslızen Yentur, Düz.: Murat Yaprak)


Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.amazon.com (ABD)

2016
Beyaz Geceler (Albüm, EMI - Kent , 24.06.2016)

1- Beyaz Geceler - 04:12
2- Aşk Gel Yine - 04:45
3- Güvercin - 04:31
4- Rüyalar - 04:30
5- Zeytin Ağacı - 03:47
6- İhanet - 03:42
7- Rüyalar (Remix) - 04:30


Dijital Satış Noktaları:
www.turktelekommuzik.com
fizy.com
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
Online CD Satış Noktaları:
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.hepsiburada.com
www.pandamuzik.com
www.arkadas.com.tr
www.kitapsec.com
www.opus3a.com
www.zihni.com
www.amazon.com (ABD)

2018
Hayat (Single, Moko Yapım, 11.10.2018)

1- Hayat


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
play.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

2019
Mağusa Limanı (Single / Albüm, Noya Müzik, 25.07.2019)

1- Mağusa Limanı


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
play.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Delizabet (Single, Noya Yapım, 25.09.2019)

1- Delizabet - 03:27


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
play.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

2020
Vazgeç Gönlüm (Single, DMC, 13.03.2020)

1- Vazgeç Gönlüm - 03:33Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
listen.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

2021
Mavi (Single, Noya Yapım, 07.04.2021)

1- Mavi - 03:04Dijital Satış Noktaları:
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Aşk (Single, Noya Müzik, 26.04.2021)

1- Aşk - 03:19

Dijital Satış Noktaları:
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Saman Alevi (Single, Noya Müzik, 10.05.2021)

1- Saman Alevi - 04:20Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Enkaz (Single, Noya Müzik, 24.05.2021)

1- Enkaz

Kapat

Şarkılardan örnekleri sayfaya gömülü Dinle!


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)
Resmi Facebook Sayfa Adresleri:
www.facebook.com/aslizen
www.facebook.com/Aslizen-Official
Resmi Twitter Adresi:
www.twitter.com/ASLIZENN
Resmi MySpace Adresi:
www.myspace.com/aslizen
Resmi YouTUBE Kanal Adresi:
www.youtube.com/AslizenVEVO
YUKARI | TOP | OBEN


Geri Dön

Sanatçılar (Biyografi ve Diskografileri)

Telif Hakkı © Gönderen: Turkpopmuzik.net - (16561 okuma)


Sitede kullanılan materyallerin büyük bölümü genel kullanıma sunulmuş internet sitelerinden temin edilmiş olup burada yayınlanmasından herhangi bir ticari amaç güdülmemektedir. Bunlar üzerinde hak iddia ediyor ve telif talebinde bulunuyorsanız, siteden çıkarılması veya link verilmesi için lütfen bizimle bağlantı kurunuz.
[Detayları için BURAYA tıklayınız] turkpopmuzik@gmail.com
PHP-Nuke Copyright © 2004-2006 by Francisco Burzi. Bu bir free software programı olup GPL lisansıyla kullanılmaktadır. Sitemiz, PHP-Nuke v.7.6'dan geliştirilerek PHP 5.3.x versiyonlarına uyarlanmış SEO uyumlu RavenNuke (v.2.5) ile desteklenmektedir..
Hosted By  webhoster.ag