Hoş Geldin Sevgili Konuk!    [ Müzikli Gezintiler Dileğimizle ...]   


Türk Pop Müzik Ana Menü 
Anasayfa
Giriş (Site Planı)
Editörün Notu
Kronolojik Gezinti
Sanatçılar
(Biyo & Diskografileri)
Top 10 Müzik
Listeleri
En Son (Sitemize)
Kaydedilen Sanatçılar
En Son Albümler
En Son Çıkan Klipler
Kolektif, Karma veya
Derleme Albümler 
Müzik Yarışmaları  
Eurovision Türkiye
Müzik Etkinlikleri
Basından Müzik Haberleri
Kısa Pop Tarihi ve Müzik
Terimleri Sözlüğü
Tarihte Müzik Olayları
KARAOKE VİDEOLAR
DİĞER VİDEOLAR
Hazır Şarkı Listeleri
Flashplayer Şarkı Listeleri
Top 10'lar :
Kronoloji (Yıllar)

Sanatçılar

Hazır Playlistler

Müzik Yarışmaları
  Altın Mikrofon (Yıllar)

Müzik Yarışmaları
  Milliyet Liselerarası Müzik
  Yarışmaları (Yıllar)

Müzik Yarışmaları
  Altın Güvercin Müzik
  Yarışmaları (Yıllar)

Eurovision (Yıllar)

Diğer
DİĞER LİNKLERİMİZ 
Dünya Müzik Listeleri
(Kronolojik)
Beatles Türk
Beatles Haberleri

Kronoloji
1926 - 1959
1960
1961
1962
1963
1964
1965
1966
1967
1968
1969
1970 ve sonrası

Şarkıları (Kronolojik)
1957 - 1961
1962
1963
1964
1965
1966
1967
1968
1969
1970 ve Sonrası

Şarkıları (Alfabetik)
A - B
C - D - E
F - G - H
I -J
M - N - O
P - R - S
T - Z

Diskografi (Karaoke)
İngiltere Albümleri
Diğer Albümleri

Film (& Soundtrack Albümleri)   
A Hard Day’s Night
Help!
Magical Mistery Tour
Yellow Submarine
Let It Be

45'likleri (Singles)

EP (Extended Play)'leri

(Givenaway) Diğer
müzisyen ve gruplar
için yaptıkları besteleri

YARDIM 
S.S.S
© by Turkpopmuzik.net

   Sitede Ara
   Sosyal Paylaşım

2020 sonuna kadarki beğenmeler: 432

Beğen

   Kim Online
Şu an sitede, 161 ziyaretçi ve 0 üye bulunuyor.

   Ziyaretçi Bilgileri
Hoşgeldin, Misafir
Şu An Bağlı:
Ziyaretçi: 161
Üye: 0
Toplam: 161

   Sitemizi Destekleyin!
Sitemizi desteklemek için Görüşlerinizi bize iletin!

   Bizi Önerin!
Bizi Arkadaşlarınıza, Dostlarınıza Önermek için buraya tıklayın!

   Sayfa Hit Toplamı
Şu ana kadar
sayfa izlenimi aldık. Başlangıç:
2005

   Site Bilgileri
Sunucu TrafiğiSunucu Trafiği
  • Toplam: 103,105,899
  • Bugün: 25,975
Sunucu BilgileriSunucu Bilgileri
  • Sep 16, 2021
  • 09:30 pm CEST
 

TÜRK POP MÜZiK.NET - Sanatçılar (Biyografi ve Diskografileri)
Aydın Kurtoğlu
Bookmark and Share
    Geri Dön   (10229 okuma)

Aydın Kurtoğlu
Aydın Kurtoğlu
Aydın Kurtoğlu
FOTO GALERİ

Babası Cengiz Kurtoğlu tarafından keşfedilen ama önce eğitim diyerek üniversite eğitimini tamamlayan, daha sonra profesyonel olarak müzikle ilgilenmeye başlayan 24 Ocak 1983 Rize doğumlu Aydın Kurtoğlu, BSK Yapım etiketli ilk single çalışmasını hazırladı.

Sözleri ve bestesi Nida Ünsal’a, aranjörlüğü ise Serkan Balkan’a ait olan “Köle” isimli şarkıda Hande Ünsal da vokallerde Aydın Kurtoğlu’na eşlik etti.

Single çalışmasında yer alan “Yana Yana” isimli duygusal şarkı ise Aydın Kurtoğlu ve Hande Ünsal imzası taşıyor.

Müzik severlerin şaşkınlıkla dinleyeceği ve babasının tarzının dışında bir çalışma ile müzik dünyasındaki yerini alan Aydın Kurtoğlu’nun Emir Khalilzadeh tarafından çekilen video klibi bir süredir müzik kanallarımızda yayınlanmaya başladı.

Radyolar tarafından da bir hayli beğenilen bu hareketli çalışma 2014 yazının iddialı şarkılarından biri olacak gibi görünüyor.

Aydın Kurtoğlu’ndan İlk Şarkıya Enerjik Klip!

Aydın Kurtoğlu, 'Köle' isimli ilk şarkısının video klip çekimi için Emir Khalilzade yönetmenliğinde kamera karşısına geçti.

“Köle” isimli ilk şarkısının video klip çekimi için Emir Khalilzade yönetmenliğinde kamera karşısına geçen Aydın Kurtoğlu, renkli görüntüleri ve dansçıların performansları ile şarkının enerjisini yansıtan bir performans sergiledi.

Türkiye’nin efsane isimlerinden Cengiz Kurtoğlu’nun oğlu olan Aydın Kurtoğlu, aldığı işletme eğitiminin sonucunda profesyonel hayatını bir süre iş adamı olarak geçirdikten sonra tutkusu olan müzikle devam etme kararı aldı.

Çocukluğundan itibaren müzik ile iç içe bir hayat geçiren Aydın Kurtoğlu, popüler müzik konusunda sektöre hareket getirecek genç ve aydınlık bir müzisyen.

İki şarkı ve bir versiyondan oluşan ilk projesi için stüdyoya giren Aydın Kurtoğlu, söz yazarı ve besteci olarak Nida Ünsal ve Hande Ünsal ile çalıştı.

“Köle” ve “Yan Yana” isimli şarkıların düzenlemelerine ve “Köle”nin remixine ise Serkan Balkan imza attı.

Marşandiz, Soundtrack ve Digilog by TC stüdyolarında hazırlanan projenin mix ve masteringleri Tarık Ceran tarafından hazırlandı.

Hande Ünsal şarkı yazarlığının yanı sıra, “Köle”de güçlü yorumu ile Aydın Kurtoğlu’na eşlik etti.

Orion Stüdyoları’nda yapılan çekimlerde 45 kişilik bir ekip görev aldı.

Aydın Kurtoğlu “Köle”, Haziran 2014’ün son haftası, BSK Yapım ve Eğlence Fabrikası işbirliği ile radyolar, TV’ler, dijital kanallar ve müzik marketlerdeki yerini aldı.
(Kaynak: www.magazinkolik.com - 17.07.2014)

Aydın Kurtoğlu’ndan Yeni Proje!

Geçtiğimiz yaz çıkardığı “Köle” isimli teklisi ile yılın en dikkat çeken yeni isimlerinden olan Aydın Kurtoğlu, sözü Hakkı Yalçın’a, bestesi Ceyhun Çelikten’e, düzenlemesi ise Serkan Balkan’a ait olan yepyeni projesi “Hayırlı Günler”i yayınladı.

“Hayırlı Günler”in mix ve masteringi Tarık Ceran imzası taşıyor. Tüm kayıtları Marşandiz, Soundtrack, Digilocby TC ve Dr.Voice stüdyolarında yapılan “Hayırlı Günler”de, Metehan Köseoğlu (akustikgitar),Görkem Oker (bas gitar), Mehmet Akatay (perküsyon), Eyüp Hamiş (kaval), Gündem Yaylı Grubu (kemanlar) enstrümanları, Hande Ünsal ve Melda Gürbey vokalleri ile yer aldı.

“Hayırlı Günler” projesinin içine şarkının akustik versiyonu da girerken, sözü ve bestesi Nida Ünsal’a ait olan “Köle”nin orijinal kayıtları ile akustik ve yeni radyo versiyonu da eklendi. Akustik ve radyo versiyonlarının mix’leri Serkan Balkan, mastering’leri ise Digilocby TC stüdyosunda Tarık Ceran tarafından yapıldı.

Aydın Kurtoğlu, “Hayırlı Günler”in video klibi için Hasan Kuyucu yönetmenliğinde Berlin ve İstanbul’da kamera karşısına geçti. Genç yorumcunun Berlin’den İstanbul’a uzanan serüveni, şarkının havasını yansıtan, sıcak ve samimi görüntülerle video klibe yansıdı. Şarkının sözleri ayrılığı anlatırken, Aydın Kurtoğlu karşımıza stil sahibi, kendinden emin ve güçlü bir adam olarak çıkıyor.

Aydın Kurtoğlu’nun yepyeni projesi “Hayırlı Günler”, BSK ve DMC işbirliği ile 11 Mart 2015 Çarşamba günü radyolar, TVler ve yasal dijital platformlarda, Mart 2015’in son haftası da müzik marketlerdeki yerini alıyor.
(Kaynak: www.magazinci.com / www.powerturk.com / www.kralmuzik.com.tr / www.radyobeyaz.com.tr - 14.03.2015)

Aydın Kurtoğlu’nun Yepyeni Şarkısı “Öptüm”!

“Köle” ve “Hayırlı Günler” single’ları ile müzik listelerini altüst eden Aydın Kurtoğlu, yeni single’ı “Öptüm” ile sizlerle…

Söz ve müziği Hande Ünsal’a, aranjesi Serkan Balkan’a, mix masteringi ise Tarık Ceran’a ait olan şarkının video klibi Tamer Aydoğdu tarafından çekildi.

Fotoğrafları Birkan Semerci tarafından çekilen “Öptüm”ün stylingi ise Deniz Can Kutlu tarafından yapıldı.
(Kaynak: www.magazinkolik.com - 29.09.2015)

Aydın Kurtoğlu Bu Sefer Ortalığı ‘Yak’acak!

“Köle”, “Hayırlı Günler” ve “Öptüm” single’ları ile müzik listelerini altüst eden Aydın Kurtoğlu, yeni single’ı “Yak”ı müzikseverler ile buluşturdu.

Söz ve müziği Serkan Balkan ve Koray Berberoğlu’na,aranjesi Serkan Balkan’a, ait olan şarkının video klibi Kemal Başbuğ tarafından Nişantaşı sokaklarında çekildi.

Fotoğrafları Hüsam Çakaloğlu tarafından çekilen “Yak”ın stylingi ise Erkan Altunay tarafından yapıldı. “Yak” DMC Etiketi ile yayında...
(Kaynak: www.magazinkolik.com - 13.07.2016)

Aydın Kurtoğlu, Yeni Maxi Single’ını Dinleyicilerle Buluştu

Aydın Kurtoğlu, yeni maxi single’ını dinleyicilerle buluştu.

POP müziğin son dönemdeki başarılı isimlerinden Aydın Kurtoğlu, yeni maxi single’ı “Pişman”ı yayımladı.

Aydın Kurtoğlu’nun DMC etiketi ile müzikseverlerle buluşturduğu yeni maxi single’ı “Pişman”da, “Pişman”, “Tüh Tüh” ve “Spor Aşk” isimli üç yeni şarkı, “Mevsim Bahar” şarkısının coverı, eski şarkıları ve versiyonlarından oluşan 9 şarkı olmak üzere toplamda 13 şarkı bulunuyor. Mustafa Ceceli’nin düzenlemesini yaptığı “Mevsim Bahar” coverının dışındaki tüm şarkıların düzenlemeleri Serkan Balkan imzası taşıyor.

Yeni maxi single’ının ilk klibini “Tüh Tüh”e çeken Aydın Kurtoğlu, Kemal Başbuğ yönetmenliğindeki klipte terk edilen bir adamı canlandırdı. Kurtoğlu, başrolünü oyuncu Ebru Şahin’in üstlendiği ve Nispetiye Metro İstasyonu’nda çekilen klip için 60 kişilik bir ekip ile çalıştı.
(Kaynak: www.hurriyet.com.tr - 10.04.2017)

Aydın Kurtoğlu’ndan Yeni Klip!

Aydın Kurtoğlu, geçtiğimiz Nisan ayında yayınladığı “Pişman” isimli maxi single’ının üçüncü video klibini ilk slow şarkısı olan “Pişman” şarkısına çekti.

Yönetmenliği Murat Joker, görüntü yönetmenliği ise Varol Şahin üstlenirken, stil danışmanlığı ise Sinem Kurtoğlu’nun gerçekleştirdi. Klipte, ayrılık acısı çeken bir adamı canlandıran Aydın Kurtoğlu, samimi ve başarılı oyunculuğu ile de dikkat çekiyor ve kendisine klipte oyunculuğu ile Burcu Derya eşlik ediyor.

Gözyaşlarına boğuldu!

Klibin senaryosu gereği sevgilisi tarafından terk edilen Aydın Kurtoğlu, eski mutlu anlarını düşündükçe hüzünlenip, gözyaşlarına boğuluyor.

Ümraniye Platolarında ve Çatalca sahilde, iki günde çekimleri tamamlanan klibin ev sahnelerinde mutsuz gördüğümüz Aydın Kurtoğlu’na ‘Gece’ ismini verdiği yavru bir köpek eşlik ediyor.

Aksiyon filmlerini aratmayacak araba sahnesi!

Çatalca sahilde çekilen araba sahnelerindeki oyunculuğu ile de göz dolduran başarılı sanatçı, aksiyon filmlerini aratmayacak görüntülere imza attı.

Aydın Kurtoğlu Pişman ile ilgili düşüncelerini “Pişman benim için ilklerin şarkısı. İlk slow şarkım ve Murat Joker ile ilk defa çalışıyorum. Bu şarkıyı yaklaşık dört yıldır bekletiyordum ve beni hüzünlendiren, göz yaşlarımı tutamadığım bir şarkı Pişman. Umarım şarkı ile ilgili yaşadığım bu yoğun duyguyu dinleyicilere de geçirebilirim.” sözleri ile anlattı.

Aydın Kurtoğlu’nun söz ve müziği Koray Berberoğlu’na, düzenlemesi Serkan Balkan’a ait olan Pişman şarkısının yepyeni video klibi tüm müzik kanallarında ve dijital platformlarda yerini aldı.
(Kaynak: www.kralmuzik.com.tr - 16.10.2017)

Aydın Kurtoğlu ‘Söz’ünü Tuttu!

Son maxi single’ı “Pişman” ile başarı çıtasını gün geçtikçe yükselten pop müziğin iddialı ismi Aydın Kurtoğlu, “Söz” ismini verdiği yepyeni teklisini dinleyicilerin beğenisine sunuyor.

Sözleri Günay Çoban’a, bestesi ve düzenlemesi “Yak” şarkısının da söz ve müziğine imzasını atan Serkan Balkan’a, mix ve masteringi Emre Kıral’a ait olan “Söz” şarkısı için uzun süredir yoğun bir çalışma temposuna giren başarılı sanatçı, güncel ve modern soundlar baz alınarak düzenlenen şarkıda, elektronik müzik ile Türk ezgilerinin harmanlanmış halini müzikseverlere sunuyor.

Aydın Kurtoğlu yeni klibi için 8 kilo verdi!

“Söz” şarkısının klip çekimi için yönetmen Murat Joker ve ekibi ile birlikte Tokyo’ya giden Aydın Kurtoğlu, iki ayrı konseptte gece ve gündüz çekimleri tamamlanan klip için tarzını baştan aşağıya değiştirdi.

Modern ve cool duruşu ile Tokyo sokaklarında dolaşan ve arayış içerisinde olan bir adamı canlandıran Aydın Kurtoğlu, klip için 8 kilo vererek yeni bir görünüme kavuştu.

Aydın Kurtoğlu’nun yepyeni şarkısı ve video klibi “Söz”, DMC etiketiyle 27 Şubat tarihinde tüm dijital platformalarda ve müzik kanallarında yerini alacak.
(Kaynak: www.kralmuzik.com.tr / www.magazinkolik.com - 26.02.2018 / Kaynak: www.magazinci.com - 27.02.2018)

Yeni Klip: “Gururdan Gömlek”!

Başarılı sanatçı Aydın Kurtoğlu, “Gururdan Gömlek” ismini verdiği yepyeni şarkısını müzikseverler ile buluşturdu.

Sözleri Hande Ünsal müziği Aydın Kurtoğlu ve Serkan Balkan’a ait olan şarkının düzenlemesi Serkan Balkan imzası taşırken, mastering Emre Kıral tarafından yapıldı.

Stil danışmanlığını Görkem Öden’in yaptığı projenin yönetmenliğini Murat Joker yaptı. Aydın Kurtoğlu’na klipte oyuncu Meriç Erabay eşlik etti.

Aydın Kurtoğlu’nun yepyeni şarkısı “Gururdan Gömlek” 10 Mayıs’ta DMC etiketiyle tüm dijital platformlarda yerini aldı.
(Kaynak: www.magazinkolik.com - 10.05.2019)

Aydın Kurtoğlu’dan ‘Şahsiyet’e Su Altında Klip!

Başarılı yorumcu Aydın Kurtoğlu, “Şahsiyet” ismini verdiği yepyeni şarkısını müzikseverlerle buluşturdu.

Uzun süredir sosyal medya paylaşımları ile merak uyandıran Aydın Kurtoğlu, sevenlerini çok bekletmedi ve “Şahsiyet” tüm müzik platformlarında yerini aldı.

‘Şahsiyet’in sözleri Hakkı Yalçın, müziği Ceyhun Çelikten, düzenlemesi Tarık İster, mix Utku Ünsal mastering ise Emre Kıral imzası taşıyor.

Yönetmen koltuğunda Murat Joker’in oturduğu projenin stil danışmanlığını ise Görkem Öden yaptı.

Su altı sahneleriyle dikkat çeken klipte Aydın Kurtoğlu’nun yeni tarzı da projenin göze hitap eden detayları arasındaydı.

“Şahsiyet” içinde kendinize ait bir parça bulacağınız sözleri ve özgün altyapısıyla da önümüzdeki dönemde herkesin diline dolanacak.

Aydın Kurtoğlu’nun yepyeni şarkısı “Şahsiyet” DMC / Kurtoğlu Prodüksiyon etiketiyle tüm müzik platformlarında yayında!
(Kaynak: www.magazinkolik.com - 10.05.2019)

Tarık İster Ve Aydın Kurtoğlu’nun Sürpriz Çalışması: “Zor Sensiz”

Tarık İster ve Aydın Kurtoğlu ortak çalışması “Zor Sensiz” Sony Music etiketiyle yayımlanıyor.

Bugüne kadar bir çok sanatçının şarkılarına yaptığı düzenlemelerle adından söz ettiren başarılı aranjör Tarık İster ve seslendirdiği hit şarkılarla büyük beğeni toplayan sanatçı Aydın Kurtoğlu “Zor Sensiz” isimli şarkı için bir araya geldi.

Sözü, müziği ve düzenlemesi Tarık İster’e ait olan şarkı iki sanatçının keyifli düetiyle müzikseverleri ilk dinleyişte etkisi altına alacak.

‘Zor Sensiz’in akustik soundunun en önemli enstrümanı olan gitarlarını başarılı müzisyen Selahattin Güzelel, mix’ini Utku Ünsal ve masteringi ise ülkemizdeki en önemli ses mühendislerinden olan Emre Kıral yaptı.

Şarkının doğa görüntüleriyle de dikkat çeken video klibinin yönetmenliğini Fatih Çilingir üstlendi. Bolu’daki Yedigöller bölgesinde iki gün süren çekimlere on dört kişilik bir ekip eşlik etti.
(Kaynak: www.magazinci.com - 12.02.2021)

Aydın Kurtoğlu’dan Yepyeni Bir Şarkı: “Çiçek”

Yayınlamış olduğu projeleriyle her dönem adından sıklıkla söz ettiren başarılı sanatçı Aydın Kurtoğlu, “Çiçek” ismini verdiği yepyeni şarkısını müzikseverlerle buluşturuyor. ‘Çiçek’in sözleri Meral Turan, müziği ve düzenlemesi Gökçer Turan & Birkan Şener mix ve mastering ise Gökçer Turan imzası taşıyor.

Stil danışmanlığını Görkem Öden’in üstlendiği projenin klip yönetmenliğini Murat Joker yaptı.

Pandemi süresince üretmeye devam eden Aydın Kurtoğlu geçtiğimiz günlerde yayınlamış olduğu “Şahsiyet” şarkısıyla dijital müzik platformlarındaki yükselişini de sürdürürken yeni şarkısı “Çiçek” ile de kalplere dokunacak.

Aydın Kurtoğlu’nun yepyeni şarkısı “Çiçek” Kurtoğlu Prodüksiyon / DMC etiketiyle tüm dijital platformlarda ve klibi NetD kanalında yayında!
(Kaynak: www.kralmuzik.com.tr / www.magazinci.com - 16.04.2021)

Diskografi:
2014
Köle (Single Pop Albüm, BSK Yapım, 26.06.2014)

1. Köle - 03:34
2. Yana Yana - 03:26
3. Köle (Serkan Balkan Remix) - 05:00
Online CD Sipraiş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.hepsiburada.com
www.arkadas.com.tr
www.tikla24.de (Almanya)
Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
turkcellmuzik (fizy.com)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com/tr

2015
Hayırlı Günler (Maxi Single, DMC, [Dijital 05.04.2015] 15.05.2015)

1- Hayırlı Günler
3- Hayırlı Günler (Akustik )
4- Köle (Akustik)
5- Köle (Radio Edit)


Online CD Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.pandamuzik.com
www.tikla24.de (Almanya)
Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
turkcellmuzik (fizy.com)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
www.emusic.com
open.spotify.com
play.google.com
www.qobuz.com

Hit 2015 [Pop Albüm, DMC, 31.03.2015]

4. Aydın Kurtoğlu - Köle

Öptüm (Single, DMC, 29.09.2015)

1- Öptüm


Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
turkcellmuzik (fizy.com)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
play.google.com
www.napster.com

2016
Yak (Single, DMC, 13.07.2016)

1- Yak


Dijital Satış Noktaları:
www.turktelekommuzik.com
turkcellmuzik (fizy.com)
itunes.apple.com/tr
www.qobuz.com

2017
Pişman (Albüm, DMC, Dijital 07.04.2017, CD 27.04.2017)

1- Pişman - 03:13
2- Tüh Tüh - 03:11
3- Mevsim Bahar - 04:15
4- Yak - 03:27
5- Yak (Akustik Versiyon) - 02:40
6- Öptüm - 03:22
7- Öptüm (Akustik Versiyon) - 03:15
8- Hayırlı Günler - 03:16
9- Hayırlı Günler (Akustik Versiyon) - 03:38
10-Köle - 03:34
11-Köle (Akustik Versiyon) - 03:04
12-Yak (Berk İşgören Remix) - 03:34
13-Spor Aşk - 03:51


Dijital Satış Noktaları:
www.turktelekommuzik.com
turkcellmuzik (fizy.com)
itunes.apple.com/tr
www.napster.com
www.qobuz.com
Online CD Satış Noktaları:
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.pandamuzik.com

2018
Söz (Single, DMC, 27.02.2018)

1- Söz


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.napster.com
www.deezer.com

2019
Olay Ne (feat. Murat Joker) (Single, DMC, 01.02.2019)

1- Olay Ne (feat. Murat Joker)


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
play.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com

Gururdan Gömlek (Single, DMC, 10.05.2019)

1- Gururdan Gömlek


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
play.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com

130 BPM Kreşendo / Ozan Doğulu [Pop Albüm, DGL Prodüksiyon, 27.05.2019]

5- Deli Fişek (feat. Aydın Kurtoğlu) - 02:57

Tek (Single, DMC, 29.10.2019)

1- Gururdan Gömlek


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
play.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

2020
Tek (Akustik) (Single DMC, 19.02.2020)

1- Tek (Akustik) - 03:10Şahsiyet (Single, DMC / Kurtoğlu Prodüksiyon, 27.11.2020)

1- ŞahsiyetDijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

2021
Şahsiyet [Akustik] (Single, Kurtoğlu Prodüksiyon, 09.02.2021)

1- Şahsiyet [Akustik]

Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Zor Sensiz / Tarık İster & Aydın Kurtoğlu (Single, Sony Music Entertainment Türkiye, 12.02.2021)

1- Zor Sensiz - 03:33Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Çiçek (Single, Kurtoğlu Prodüksiyon & DMC, 16.04.2021)

1- Çiçek - 03:01

Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Afet-i Devran (Single, DMC, 10.09.2021)

1- Afet-i Devran - 02:52

Kapat

Şarkılardan örnekleri sayfaya gömülü Dinle!


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)
Resmi Web Site Adresi:
www.aydinkurtoglu.com.tr
Resmi Facebook Adresi:
www.facebook.com/aydinonline
Resmi Twitter Adresi:
www.twitter.com/aydinonline
Resmi Soundcloud Adresi:
www.soundcloud.com/aydinonline
Resmi Instagram Adresi:
www.instagram.com/aydinonline
Resmi Flickr Adresi:
www.flickr.com/aydinonline

YUKARI | TOP | OBEN

Geri Dön

Sanatçılar (Biyografi ve Diskografileri)

Telif Hakkı © Gönderen: Turkpopmuzik.net - (10229 okuma)

Artists ©

Anasayfa | Top 10 Müzik Listesi | Müzik / Magazin Haberleri | Kronoloji | En Son Çıkan Albümler| Sanatçılar | Yarışmalar | Etkinlik Takvimi | S.S.S.

Sitede kullanılan materyallerin büyük bölümü genel kullanıma sunulmuş internet sitelerinden temin edilmiş olup burada yayınlanmasından herhangi bir ticari amaç güdülmemektedir. Bunlar üzerinde hak iddia ediyor ve telif talebinde bulunuyorsanız, siteden çıkarılması veya link verilmesi için lütfen bizimle bağlantı kurunuz.
[Detayları için BURAYA tıklayınız] turkpopmuzik@gmail.com
PHP-Nuke Copyright © 2004-2006 by Francisco Burzi. Bu bir free software programı olup GPL lisansıyla kullanılmaktadır. Sitemiz, PHP-Nuke v.7.6'dan geliştirilerek PHP 5.3.x versiyonlarına uyarlanmış SEO uyumlu RavenNuke (v.2.5) ile desteklenmektedir..
Hosted By  webhoster.ag