Hoş Geldin Sevgili Konuk!    [ Müzikli Gezintiler Dileğimizle ...] 05.03.2024

Türk Pop Müzik Ana Menü 
Anasayfa
Giriş (Site Planı)
Editörün Notu
Kronolojik Gezinti
Sanatçılar
(Biyo & Diskografileri)
Top 10 Müzik
Listeleri
En Son (Sitemize)
Kaydedilen Sanatçılar
En Son Albümler
En Son Çıkan Klipler
Kolektif, Karma veya
Derleme Albümler 
Müzik Yarışmaları  
Eurovision Türkiye
Müzik Etkinlikleri
Basından Müzik Haberleri
Kısa Pop Tarihi ve Müzik
Terimleri Sözlüğü
Tarihte Müzik Olayları
KARAOKE VİDEOLAR
DİĞER VİDEOLAR
Hazır Şarkı Listeleri
Flashplayer Şarkı Listeleri
Top 10'lar :
Kronoloji (Yıllar)

Sanatçılar

Hazır Playlistler

Müzik Yarışmaları
  Altın Mikrofon (Yıllar)

Müzik Yarışmaları
  Milliyet Liselerarası Müzik
  Yarışmaları (Yıllar)

Müzik Yarışmaları
  Altın Güvercin Müzik
  Yarışmaları (Yıllar)

Eurovision (Yıllar)

Diğer
DİĞER LİNKLERİMİZ 
Dünya Müzik Listeleri
(Kronolojik)
Beatles Türk
Beatles Haberleri

Kronoloji
1926 - 1959
1960
1961
1962
1963
1964
1965
1966
1967
1968
1969
1970 ve sonrası

Şarkıları (Kronolojik)
1957 - 1961
1962
1963
1964
1965
1966
1967
1968
1969
1970 ve Sonrası

Şarkıları (Alfabetik)
A - B
C - D - E
F - G - H
I -J
M - N - O
P - R - S
T - Z

Diskografi (Karaoke)
İngiltere Albümleri
Diğer Albümleri

Film (& Soundtrack Albümleri)   
A Hard Day’s Night
Help!
Magical Mistery Tour
Yellow Submarine
Let It Be

45'likleri (Singles)

EP (Extended Play)'leri

(Givenaway) Diğer
müzisyen ve gruplar
için yaptıkları besteleri

YARDIM 
S.S.S
© by Turkpopmuzik.net

   Sitede Ara
   Sosyal Medya
2020 sonuna kadarki beğenmeler: 432

Beğen
   Kim Online
Şu an sitede, 413 ziyaretçi ve 0 üye bulunuyor.

   Ziyaretçi Bilgileri
Hoşgeldin, Misafir
Şu An Bağlı:
Ziyaretçi: 413
Üye: 0
Toplam: 413

   Sitemizi Destekleyin!
Sitemizi desteklemek için Görüşlerinizi bize iletin!

   Bizi Önerin!
Bizi Arkadaşlarınıza, Dostlarınıza Önermek için buraya tıklayın!

   Sayfa Hit Toplamı
Şu ana kadar
sayfa izlenimi aldık. Başlangıç:
2005

   Site Bilgileri
Sunucu TrafiğiSunucu Trafiği
  • Toplam: 142,776,222
  • Bugün: 26,107
Sunucu BilgileriSunucu Bilgileri
  • Mar 04, 2024
  • 10:18 pm CET
 

TÜRK POP MÜZiK.NET - Sanatçılar (Biyografi ve Diskografileri)
Aziz Fuat Güner
Bookmark and Share
    Geri Dön   (9973 okuma)Sanatçı: Aziz Fuat Güner
AZİZ FUAT GÜNER

FOTO GALERİ
Dünyaca ünlü fotoğrafçı Arnavut asıllı Sami Güner’in ve Cemile Güner’in oğlu olarak 01.04.1948 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. Çocukluğu Kalamış’ta geçen Güner, ilkokulu Kızıltoprak’ta okudu.

Müzikle ilk tanışması, henüz küçücük bir çocukken dayısının kendisine hediye ettiği akustik gitarla oldu ve bundan sonra da müzikten hiç kopmadı. St. Joseph Lisesi’nde öğrenim gördüğü yıllarda oldukça sosyal ve aktif olan Güner, özellikle sporla çok ilgiliydi. Futbol, voleybol ve yelkencilik yapıyor, maçlara katılıyordu.

Konservatuara gitme hayali kurduğu halde ailesinin isteğiyle Saint Joseph’te öğrenim gören Güner, mezun olduktan sonra İstanbul Devlet Mimarlık Akademisi İnşaat bölümüne kaydoldu. Mezun olduktan sonra sırasıyla Karayolları’nda ve STFA’da mühendis olarak çalışan Güner aralarında Ali Serdar, Ender Arol, Semih Oksay, Cenap Kıyıkoğlu ve Mithat Danışan ile KAYGISIZLAR grubunu kurdular.

1966 yılında Güner’in Beatles grubuna olan hayranlığı onun yolunun Mazhar Alanson ile kesişmesine ve Alanson’un da 3 kişi kalan gruba katılmasına vesile oldu. Grup, çeşitli kulüp ve eğlence yerlerinde sahne alır. Daha sonraları Ender Arol’un yerine Ali Serdar, Semih Oksay’ın yerine ise Panço Mithat (Danışan) geçer. Bu formatla, 1967 - 1969 yılları arasında bir süre Barış Manço’yla birlikte çalıştılar. Bu arada Fikret Kızılok da zaman zaman gruba katılıyordu. Barış Manço’yla olan birliktelikleri sona erdikten sonra 1970’de Özkan Uğur'un da katılımıyla MFÖ (Mazhar-Fuat-Özkan Üçlüsü)’nün bugünkü kadrosu ortaya çıkmış oldu. 1970’ten 1999 yılına kadar birlikte birçok başarıya imza atarlar.

1998’de Dağhan Baydur ve Aziz Fuat Güner, Erdal Kızılçay’la birlikte, Beatles’ın 15 ünlü şarkısını İngilizce orijinal şekliyle altyapıda ise otantik Türk ezgileriyle yorumladıkları, müzisyenlerin ön adlarının başharflerinde oluşturulan D.E.F. adlı proje grubunu kurdular.

10 Aralık 1998 akşamı saat 20.30’da Lütfü Kırdar’da İngiliz sigorta şirketi Commercial Union’ın Türkiye’deki 10’uncu kuruluş yıldönümü için düzenlenen gecede bu projeden Beatles şarkılarını Türk müziği ile birlikte yorumladılar. “Beatles Made In Turkey” adı verilen bu albümde, 10 tane The Beatles şarkısı, coğrafyamıza özgü bir sound ile yeniden düzenlenmişlerdi. Bu düzenlemeler, Dağhan Baydur, Erdal Kızılçay ve Fuat Güner tarafından gerçekleştirilmiş ve Fuat Güner’in stüdyosunda Metin Kalaç ve Sezen Köroğlu tarafından kaydedilmişti.

Ortaya çıkan albüm ilk önce sınırlı sayıda basılmış, sadece basına ve Commercial Union Sigorta Şirketi çalışanlarına dağıtılmıştı. Hazırladıkları albümün “The Beatles: Made in Turkey” ismiyle 1999 başlarında piyasaya sunulması planlandı. (Haber: Milliyet)

Fuat Güner, bu arada 1999’da “Aziz Fuat Güner” adlı ilk solo çalışmasını çıkardı. Bu solo albümünün hedefine ulaşmamasının nedenini, o zamana kadar MF֒den dolayı Fuat Güner olarak tanındığını, solo albümüne bir arkadaşının yönlendirmesi ile ilk adı Aziz’i de dahil etmeyi önermesi üzerine “Aziz Fuat Güner” olarak yayımladıklarını, kapak resminde de fotoğrafının da belli belirsiz olmasına bağlamakta. Dinleyicilerin kendisini tanımayıp Aziz isimli yeni bir şarkıcı çıktı diye albümünü aldıklarını, bu yüzden de albüm satışlarının beklediği kadar oluşmadığından yakınır.

“The Beatles: Made in Turkey” isimli bu proje albümü, bir CD kopyasını dinleyen Paul McCartney tarafından da beğeniyle karşılandı. CD’nin Liverpool belediyesine gönderilmesi ve gelen davet üzerine, 1999 yılında Turizm Bakanlığı, ATV ve Berna Yılmaz’ın katkılarıyla İngiltere’deki Beatles Festivali’ne davet edildiler. 30 Ağustos’ta Liverpool’da gerçekleştirilen Beatles Festivali’inde sahne aldılar ve büyük beğeni topladılar.

Konserleri izleyen danışmanları, İngiliz Kraliçesi 2. Elizabeth’in 2002’deki Jübile konserine “Beatles Alaturka”yı çıkaran D.E.F. Proje Grubu’nu davet etti ve Liverpool’daki Jübile konserine damgasını vurdu. DEF’in jubile konserinde Beatles eserlerini canlı yayında seslendirmesini takiben, Paul McCartney ve diğer İngiliz sanatçıları ile konser devam etti. İngiltere’de BBC’den de yayınlanan canlı yayında Liverpool Gospel Korosu ile beraber Beatles’ın ünlü “All You Need is Love” parçasını seslendirdi. 2. Elizabeth katkılarından dolayı Dağhan Baydur, Erdal Kızılçay, Fuat Güner ve arkadaşlarına teşekkür mektubu gönderdi.

Bir süre sonra da yani 2001’de bu albüm piyasaya “Beatles Alaturka” adı altında farklı bir kapak tasarımıyla sürüldü.

Proje Grubu, 21 Şubat 2003 tarihinde de İş Sanat Kültür Merkezi’nde bir konser verdi. Yoğun programından dolayı bu konserde yer alamayacak olan Dağhan Baydur’un yerini ise genç gitarcı Dünya Kızılçay doldurdu.

Bu solo ve proje çalışmalarının ardından Mazhar-Fuat-Özkan Üçlüsünü (MFÖ) tekrar oluşturmak üzere eski grup üyeleri Mazhar Alanson ve Özkan Uğur ile yeniden biraraya geldi.

Nisan 1999’da EMİ Müzik tarafından “Aziz Fuat Güner” ismiyle çıkarılan albüm, farklı kapakla yeniden basılarak 2010’da “Fuat Güner 2010” ismiyle piyasaya yine çıkarıldı.

Fuat Güner`den İkinci Solo Albüm!

Fuat Güner “Dinleyene Aşk Olsun” ile müzikseverlerle buluşmaya hazırlanıyor.

Pop-rock müziğinin sevilen isimlerinden Fuat Güner, 2010 yılında yayımladığı ilk solo albümü ‘Fuat Güner 2010’dan sonra bu kez ikinci solo albümü “Dinleyene Aşk Olsun” ile müzikseverlerle buluşmaya hazırlanıyor.

Albüm öncesi yayımladığı, sözü Aysel Gürel’e bestesi sanatçının kendisine ait olan “Beni Hasrete Alıştır” şarkısı ile sevenlerine sürpriz yapan sanatçı, tamamını kendi bestelerinin oluşturduğu yeni albümünü Kasım ayında dinleyicileriyle buluşturacak.
(Kaynak: www.aveamuzik.com - 01.11.2013)

Aziz Fuat Güner, MFÖ grubuyla birlikte çalışmalarını sürdürmekte olup etkinlik ve konserlere devam etmekte.

Fuat Güner Ve Dünyaca Ünlü Kamança Ustası Mark Eliyahu Düeti!

Ülkemizde de çok sevilen, dünyaca ünlü kamança ustası Mark Eliyahu, efsane Türk müzisyen Fuat Güner ile birlikte seslendirdiği ilk Türkçe şarkısı ‘Nefes Yerine’yi yayınlıyor.

Mark Eliyahu, karantinadan önce İstanbul’un en güzel yerlerinde video klibi çekilen şarkı ile ilgili duygularını şu cümleler ile dile getirdi:

“Türkiye ve kültürü benim için her zaman çok özeldi. Türk halkı, kültürü ve elbette müziğinden çok etkilendim. Son 5 yılda Türkiye’deki hayran kitlem büyüdü ve Türkiye’de çok zaman geçiriyorum. İlk Türkçe şarkımı yapmak için doğru zamanı ve doğru kişiyi bekliyordum.

Fuat Güner ile tanıştığım için kendimi çok şanslı hissediyorum. Fuat Güner ile, dünyanın dört bir yanında müzisyenlerle buluştuğu, röportaj yaptığı ve beraber çaldığı TV programı sayesinde tanıştık. Benimle bir bölüm çekmek istediklerinde buluştuk ve tanıştığımız ilk saniyeden itibaren iletişimimiz hiç kopmadı.

Bu şarkıyı bestelediğimde, Fuat Güner’in yazacağı şarkı sözlerini duyabiliyordum, bu yüzden onunla iletişime geçtim, o da şarkıyı sevdi ve müziğe tam olarak uyan harika sözler yazdı. Bu şarkıda kendisi ile çalışmak, benim için büyük bir ayrıcalıktı ve asla unutamayacağım çok özel bir deneyim oldu. ‘Nefes Yerine’ bağlantı, aşk ve uyanma hakkında bir şarkı. Kalplerimizin en derin yerinden çıkarak doğdu, umarım sizin kalbinizin en derin noktasına da dokunmayı başarır. Gitmesine izin vermekten mutluluk duyuyorum ve şarkı şimdi sizindir.”

(Kaynak: www.kralmuzik.com.tr - 18.04.2020)

Fuat Güner’den Yedi Sene Sonra İlk Solo Şarkı: “Savun Sevgilim”

Fuat Güner uzun zamandır üzerinde çalıştığı solo çalışmalarını yayımlamaya başlıyor. MFÖ ile beraber solo kariyerine de devam eden Fuat Güner yeni teklisi “Savun Sevgilim” ile müzikseverlerle buluştu.

Her albümüne Aysel Gürel’den şarkı koyduğunu dile getiren Güner’in yeni teklisinde de yine Aysel Gürel’in vefatından önce kendisine verdiği şarkı sözlerinden birine yer veriyor. “Savun Sevgilim” Aysel Gürel ve Fuat Güner ortak çalışması, bestesi Güner’e sözleri ise Aysel Gürel’e ait.

Şarkının düzenlemesinde ise Tolga Kılıç imzası var. Usta ismin gitarlarını çaldığı parçada bas ve ud esintileri de hissediliyor. “Savun Sevgilim” 26 Ocak’ta DMC imzasıyla tüm dijital mecralarda yerini aldı.
(Kaynak: www.rotka.org - 26.01.2024)

Diskografi:
1998
Beatles Made In Turkey / D.E.F.(=Dağhan Baydur-Erdal Kızılçay-Fuat Güner Orkestrası (Albüm, Commercial Union – MUZ 0017)

1. We Can Work It Out - 04:20
2. I Feel Fine - 03:40
3. Love Me Do - 03:01
4. Across The Universe - 04:54
5. A Hard Day’s Night - 03:41
6. Ticket To Ride - 04:16
7. Tomorrow Never Knows - 03:40
8. Don’t Bother Me - 04:20
9. She Said She Said - 03:38
10.Nowhere Man - 03:08
(NOT: Sadece sınırlı sayıda üretildi.)

1999
Aziz Fuat Güner (Albüm, EMI 100315 2 / Kent, 04.03.1999)

1. Yağmur Ol Da Gel (Söz ve Müzik: Fuat Güner)
2. Senin Adın Yok Olsun (Söz: Fikret Kızılok, Müzik: Fuat Güner)
3. Olmaz (Söz ve Müzik: Fuat Güner)
4. Sen (Nilüfer ile düet) (Söz ve Müzik: Fuat Güner)
5. Gülün En Dikenlisi (Söz: Fuat Güner, Müzik: Erdal Kızılçay)
6. Yaşım 17 (Söz: Fikret Kızılok, Müzik: Fuat Güner)
7. Gel (Söz: Fikret Kızılok, Müzik: Fuat Güner)
8. Kendime Bir Mektup Yazdım (Söz: Fikret Kızılok, Müzik: Fuat Güner)
9. Çocuksu Bayramlardayım (Söz: Alev Sönmez, Müzik: Fuat Güner)
10.Sana Kilitlendim (Söz ve Müzik: Fuat Güner)


2001
Beatles Alaturka / D.E.F. Orkestrası (Muzikotek / Imaj Ortak Yapımı - Balet Plak, Kasım 2001)
D.E.F (Dağhan Baydur-Erdal Kızılçay-Fuat Güner)


01- A Hard Day’s Night / [Love Me Do] - 03:41
02- We Can Work It Out - 04:20
03- Across The Universe - 04:54
04- I Feel Fine - 03:40
05- Love Me Do - 03:01
06- Ticket To Ride - 04:16
07- She Said She Said - 03:38
08- Don’t Bother Me - 04:20
09- Nowhere Man - 03:08
10- Tomorrow Never Knows - 03:40

Online CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.hepsiburada.com
www.zihni.com
www.zihni.com
www.kitantik.com
www.kitantik.com
www.tikla24.de (Almanya)
www.amazon.de (Almanya)
www.amazon.de (Almanya)
www.ebay.de (Almanya)
www.ebay.de (Almanya)
Dijital Satış Noktaları:
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)
www.amazon.de (Almanya)
www.tikla24.de (Almanya)
www.amazon.com (ABD)

2006
The Greatest Songs Ever: Turkey (Derleme Albüm, Petrol Records, 29.08.2006)

6. Yasim 17 by Aziz Fuat Guner - 03:12

2009
Ya Bugün Ya Da Yarın / Paul Dwyer & Andy Clayburn (Albüm, Paul Dwyer Music, 07.11.2009)

4. Manzara Yok / Endipol & Fuat Güner - 03:48

2010
Fuat Güner 2010 (Albüm, EMI, 10.08.2010)
(Mart 1999’da EMİ Müzik tarafından Aziz Fuat Güner ismiyle çıkarılan albümün farklı kapakla [YENİ BASIMI)

1. Yağmur Ol Da Gel - 03:23 (Söz & Müzik: Fuat Güner)
2. Senin Adın Yok Olsun - 03:36 (Söz: Fikret Kizilok, Müzik: Fuat Güner)
3. Olmaz - 03:46 (Söz & Müzik: Fuat Güner)
4. Sen (Nilüfer ile düet) - 03:35 (Söz & Müzik: Fuat Güner)
5. Gülün En Dikenlisi - 03:29 (Söz: Fikret Kizilok, Müzik: Fuat Güner)
6. Yaşım 17 - 03:18 (Söz: Fikret Kizilok, Müzik: Fuat Güner)
7. Gel - 04:00 (Söz: Fikret Kizilok, Müzik: Fuat Güner)
8. Kendime Bir Mektup Yazdım - 03:13 (Söz: Fikret Kizilok, Müzik: Fuat Güner)
9. Çocuksu Bayramlardayım - 03:50 (Söz: Alev Sönmez, Müzik: Fuat Güner)
10.Sana Kilitlendim - 03:12 (Söz & Müzik: Fuat Güner)


Online CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.hepsiburada.com
www.opus3a.com
www.tikla24.de (Almanya)

2011
Göğe Selam (Albüm, Poll Production, 06.12.2011)

5. Can Bedenden Çıkmayınca - Fuat Güner

2013
Beni Hasrete Alıştır [Dinleyene Aşk Olsun] (Single, DMC, 20.10.2013)

1- Beni Hasrete AlıştırDijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Dinleyene Aşk Olsun (Albüm, DMC, 21.11.2013)

1- Beni Hasrete Alıştır
2- Yapabilsem https://www.dailymotion.com/video/x6rr98s
3- Dibine Vur
4- Rüzgarın Lafı Yok
5- Tuzak
6- Hava Bozdu
7- ...sim Geldi
8- Sakladım Hayalleri


Online CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.opus3a.com
www.zihni.com
www.kitapsec.com
www.kitantik.com
berkplak.com
www.tikla24.de (Almanya)
www.amazon.de (Almanya)
Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com/tr
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

2016
Sakladım Hayalleri (Single, DMC, 11.03.2016)

1- Sakladım Hayalleri - 03:27Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

2020
Nefes Yerine / Mark Eliyahu feat.Fuat Güner (Single, Mark Eliyahu, 17.04.2020)

1- Nefes Yerine (feat.Fuat Güner) - 03:41Dijital Satış Noktaları:
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

2022
Beatles Alaturka / D.E.F. Orkestrası (PLAK Albüm, Plak ve Ben, 22.03.2022)
(Kasım 2001’de Muzikotek / Imaj Ortak Yapımı - Balet Plak tarafından CD ve Dijital olarak çıkarılan albümün [YENİ BASIM])
D.E.F (Dağhan Baydur-Erdal Kızılçay-Fuat Güner)

1. A Hard Day’s Night
2. We Can Work It Out
3. Across The Universe
4. I Feel Fine
5. Love Me Do
6. Ticket To Ride
7. She Said She Said
8. Don’t Bother Me
9. Nowhere Man
10.Tomorrow Never Knows

Online PLAK Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.hepsiburada.com
www.pandamuzik.com
www.opus3a.com
www.plakkitap.com
www.pikapkadikoy.com
www.atlantismusicshop.com
www.tulumba.com (ABD)
www.amazon.com (ABD)
www.amazon.co.uk (İngiltere)
www.amazon.de (Almanya)
www.tikla24.de (Almanya)

2023
Alpay’a Saygı (Tribute [Saygı] Albüm, Poll Production, 13.01.2023)

5- Ayrılık Rüzgarı (Alpay’a Saygı) / Fuat Güner - 03:36

Ayrılık Rüzgarı (Alpay’a Saygı) (Single, Poll Production, 13.01.2023)

1- Ayrılık Rüzgarı (Alpay’a Saygı) - 03:36Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

2024
Savun Sevgilim (Single, DMC, 26.01.2024)

1- Savun Sevgilim - 03:42


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
music.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)
music.amazon.com (ABD)
music.amazon.co.uk (İngiltere)
music.amazon.de (Almanya)

Plastic City (Single, Musicarium, 23.02.2024)

1- Plastic City - 03:05

Kapat

Şarkılardan örnekleri sayfaya gömülü Dinle!


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
music.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)
music.amazon.com (ABD)
music.amazon.co.uk (İngiltere)
music.amazon.de (Almanya)
Resmi Facebook Sayfa Adresi:
www.facebook.com/fuatguner
Resmi Instagram Adresi:
www.instagram.com/fuatguner48
Wikipedia Sayfa Adresi:
tr.wikipedia.org/wiki/Fuat_Güner
LastFM Web Page Adresi:S
www.lastfm.com.tr/music/Fuat+Güner
YUKARI | TOP | OBEN


Geri Dön

Sanatçılar (Biyografi ve Diskografileri)

Telif Hakkı © Gönderen: Turkpopmuzik.net - (9973 okuma)


Sitede kullanılan materyallerin büyük bölümü genel kullanıma sunulmuş internet sitelerinden temin edilmiş olup burada yayınlanmasından herhangi bir ticari amaç güdülmemektedir. Bunlar üzerinde hak iddia ediyor ve telif talebinde bulunuyorsanız, siteden çıkarılması veya link verilmesi için lütfen bizimle bağlantı kurunuz.
[Detayları için BURAYA tıklayınız] turkpopmuzik@gmail.com
PHP-Nuke Copyright © 2004-2006 by Francisco Burzi. Bu bir free software programı olup GPL lisansıyla kullanılmaktadır. Sitemiz, PHP-Nuke v.7.6'dan geliştirilerek PHP 5.3.x versiyonlarına uyarlanmış SEO uyumlu RavenNuke (v.2.5) ile desteklenmektedir..
Hosted By  webhoster.ag