Hoş Geldin Sevgili Konuk!    [ Müzikli Gezintiler Dileğimizle ...] 16.07.2024

Türk Pop Müzik Ana Menü 
Anasayfa
Giriş (Site Planı)
Editörün Notu
Kronolojik Gezinti
Sanatçılar
(Biyo & Diskografileri)
Top 10 Müzik
Listeleri
En Son (Sitemize)
Kaydedilen Sanatçılar
En Son Albümler
En Son Çıkan Klipler
Kolektif, Karma veya
Derleme Albümler 
Müzik Yarışmaları  
Eurovision Türkiye
Müzik Etkinlikleri
Basından Müzik Haberleri
Kısa Pop Tarihi ve Müzik
Terimleri Sözlüğü
Tarihte Müzik Olayları
KARAOKE VİDEOLAR
DİĞER VİDEOLAR
Hazır Şarkı Listeleri
Flashplayer Şarkı Listeleri
Top 10'lar :
Kronoloji (Yıllar)

Sanatçılar

Hazır Playlistler

Müzik Yarışmaları
  Altın Mikrofon (Yıllar)

Müzik Yarışmaları
  Milliyet Liselerarası Müzik
  Yarışmaları (Yıllar)

Müzik Yarışmaları
  Altın Güvercin Müzik
  Yarışmaları (Yıllar)

Eurovision (Yıllar)

Diğer
DİĞER LİNKLERİMİZ 
Dünya Müzik Listeleri
(Kronolojik)
Beatles Türk
Beatles Haberleri

Kronoloji
1926 - 1959
1960
1961
1962
1963
1964
1965
1966
1967
1968
1969
1970 ve sonrası

Şarkıları (Kronolojik)
1957 - 1961
1962
1963
1964
1965
1966
1967
1968
1969
1970 ve Sonrası

Şarkıları (Alfabetik)
A - B
C - D - E
F - G - H
I -J
M - N - O
P - R - S
T - Z

Diskografi (Karaoke)
İngiltere Albümleri
Diğer Albümleri

Film (& Soundtrack Albümleri)   
A Hard Day’s Night
Help!
Magical Mistery Tour
Yellow Submarine
Let It Be

45'likleri (Singles)

EP (Extended Play)'leri

(Givenaway) Diğer
müzisyen ve gruplar
için yaptıkları besteleri

YARDIM 
S.S.S
© by Turkpopmuzik.net

   Sitede Ara
   Sosyal Medya
2020 sonuna kadarki beğenmeler: 432

Beğen
   Kim Online
Şu an sitede, 394 ziyaretçi ve 0 üye bulunuyor.

   Ziyaretçi Bilgileri
Hoşgeldin, Misafir
Şu An Bağlı:
Ziyaretçi: 394
Üye: 0
Toplam: 394

   Sayfa Hit Toplamı
Şu ana kadar
sayfa izlenimi aldık. Başlangıç:
2005

   Site Bilgileri
Sunucu TrafiğiSunucu Trafiği
  • Toplam: 147,013,773
  • Bugün: 12,895
Sunucu BilgileriSunucu Bilgileri
  • Jul 16, 2024
  • 10:18 am CEST
 

TÜRK POP MÜZiK.NET - Sanatçılar (Biyografi ve Diskografileri)
Bahadır Tatlıöz
Bookmark and Share
    Geri Dön   (26430 okuma)

Bahadır Tatlıöz
Bahadır Tatlıöz
Bahadır Tatlıöz
FOTO GALERİ

27 Temmuz 1976 İstanbul doğumlu olan Bahadır Tatlıöz, altı yaşında Belediye Konservatuarı'nda başladığı müzik öğrenimine 11 yaşında girdiği İ.Ü.Devlet Konservatuarı'nda devam etti. 13 yaşında başladığı profesyonel müzik hayatında birçok ünlü Türk Pop ve Türk Halk müziği sanatçısına eşlik etti. Avrupa'da birçok müzik festivalinde piyanist olarak sahne aldı. Bir çok albümde aranjör,besteci ve piyanist olarak görev aldı.

Buzuki Orhan Osman’la 2005 Ekim'inde Almanya, Hollanda ve Belçika'da verdikleri 20 konserden oluşan Buzuki-Piyano adlı projenin turnesinde bulundu.

2005 yılında perküsyonist Yasin Bozkurt ile birlikte “Çalıjazz” adlı türkü ile cazı harmanlandığı albümlerini çıkardılar. “Çalıjazz”'da kendilerine Erkan Oğur, Buzuki Orhan Osman, Cem Aksel gibi önemli müzisyenler eşlik etti. “Çalıjazz” toplumumuzun folklorik müziklerini ve kimliğini öne çıkartmak ve dünyaya tanıtmak amaçlı yapılmış bir albüm. Bir çok önemli müzik adamından tam not alan albümün prodüktörlüğünü, aranjörlüğünü Bahadır Tatlıöz üstlendi, piyano ve vokal performansında kendisi, perküsyon ve vokal performansında Yasin Bozkurt yer aldı.

“Sağduyu” adında sosyal sorumluluk projesinde "sokak çocukları, küresel ısınma ve savaş" konularını işlemiş ve bu projede de önemli müzisyenlerle çalışmıştır. www.sagduyu.web.tr (link aşağıda verilmiştir) sitesinde bu projenin klipleri ve konularla ilgili önemli bilgiler bulunmaktadır.

2010 Eylül başlarında Bahadır Tatlıöz, türkülerin yeni düzenlemeleriyle canlı icra edildiği TRT Müzik Nefes adlı programda sahne orkestrası ile program yaptı.

2011 Mayıs ayı itibariyle tamamlamış olduğu yepyeni albümüyle müzikseverlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Dinleyicilere hem müzikal, hem duygusal hem de eğlenceli müzik keyfini yaşatacak olan albümün ilk klibi çok yakında ekranlarda olacak. (Kaynak: www.facebook.com/bahadirtatlioz)

Bahadır Tatlıöz Aykut Gürel Destekli 2005 yılında ilk albümü “Çalıjazz”‘ı yayınlayan Bahadır Tatlıöz Aykut Gürel destekli yeni projesi ile müzik kariyerine devam ediyor.

Türkülerimizi, caz müziğiyle harmanlayarak düzenlediği ilk albümde sanatçıya Erkan Oğur, Cem Aksel ve Buzuki Orhan Osman eşlik ettiler. Aynı yıllar içinde piyano performanslarına da zaman ayıran Tatlıöz, Buzuki Orhan ile EtnichJazz ismi altında Avrupa turnesi gerçekleştirdi.

Eşref Kolçak, Harun Kolçak ve Cahit Berkay’ın eşlik ettiği 2008 yılında yayınlanan sosyal sorumluluk projesi “Sağduyu”’dan sonra ikinci sosyal sorumluluk projesi 2009 yılında “Savaş ve Hüzün”’ü yayınladı.

Bahadır Tatlıgöz şimdi de SoftRock tarzında olan “Yıllar”'ı müzik marketlere sundu. MaxiSingle çalışmanın ilk video şarkısı “Yıllar”’ın söz, müzik ve düzenlemesi aynı zamanda klip yönetmenliği Tatlıöz’e ait. Video çalışmada sanatçıya TV dizilerinden ve Haluk Bilginer ile oynadıkları tiyatro oyunlarından tanınan Umut Temizaş , Evrim Alasya gibi değerli oyuncular eşlik etmişler. Projenin yapımcısı ise Aykut Gürel. (Kaynak: www.michaelshow.com - 2011-12-23)

“Yıllar” albümünün ilk klibi aynı isimli şarkıya, ikinci klibi ise “Duy Beni” isimli şarkıya çekildi ve iki klip de 16 ve 17 Mart itibariyle yayımlanmaya başladı.

Bahadır Tatlıöz'den “Masal” Gibi Klip

Müzik camiasında hayata geçirdiği kaliteli projeler ile tanınan müzisyen Bahadır Tatlıöz, “Masal” isimli şarkısı ve klibi ile karşınızda...

Çalışmaları, sırası ile sosyal sorumluluk projelerinin klipleri, caz ile türkülerimizi harmanladığı ÇALIJAZZ isimli albümü, yurt dışında çok önemli konser merkezlerinde Caz Piyano performansları, TV müzik jenerikleri, TRT Müzik kanalında NEFES isimli enstrümantal programı, 2012 yılında YILLAR isimli solo albüm çalışması ve yine 2012 yılının sonunda Gökhan Türkmen ile buluşmasıdır. Gökhan Türkmen ile birlikte seslendirdiği düet çalışması “Bedende Ruh Yokken” ile büyük başarı kazanan sanatçı hızlı çıkışını “MASAL” isimli şarkısı ile de devam ettirmeyi planlıyor.

Yine söz-müzik-düzenlemesi kendine ait olan “MASAL”’ın klip yönetmenliği ve montaj masasında da kendisi oturuyor. (Kaynak: www.kralmagazin.com.tr - 02.05.2013)

Bahadır Tatlıöz ve Özgün’den Yeni Single: “Aşkın Zindanları”

Sosyal sorumluluk ve etnik caz projeleri ile tanınan, son dönemde popüler müzikte oldukça iyi bir yükseliş sergileyen Bahadır Tatlıöz, pop müziğin sevilen ve kaliteli ismi Özgün ile ortak bir projeye imza attı.

"Aşkın Zindanları" isimli şarkının söz, müzik ve düzenlemesi Bahadır Tatlıöz tarafından hazırlandı. 3 Adım Müzik etiketiyle sadece dijital müzik platformlarda Kasım ayında müzik tüketicisinin beğenisine sunulacak şarkının klibi, Şile'de genç sanatçı tarafından çekildi.

Sahnede bir çok sürprizin olacağı "Aşkın Zindanları"nın 20 Kasım Çarşamba gecesi Jolly Joker İstanbul'da gerçekleşecek ilk lansman konserinin tüm geliri, Aziz Nesin Çocuk Vakfı'na bağışlanacak.

"Yıllar" isimli albümü ile dinleyiciye merhaba diyen ve bu albümün iki klibi ile beğeni toplayan Bahadır Tatlıöz, Gökhan Türkmen ile birlikte seslendirdiği şarkısı 'Bedende Ruh Yokken'in büyük başarı yakaladı. 2012 yılının en önemli hitleri arasına giren bu düetin hemen ardından, 'Masal' isimli solo çalışması ile beğeni toplayan Tatlıöz, ikinci düet projesi Bahadır Tatlıöz feat. Haktan "Bir Ben Bir İstanbul" ile aynı başarıyı istikrarla devam ettirdi. (Kaynak: sozmuzik.com / www.kralmagazin.com.tr / ttnetmuzik.com.tr - 07.11.2013)

Bahadır Tatlıöz ''Bana Dair'' Albümünü Yayınladı

Bahadır Tatlıöz'ün 18 Mart'ta yayınladığı ''Bana Dair'' isimli solo albümünde toplam 9 şarkı yer alıyor. Albümde; 6 yeni şarkı yer alırken aynı zamanda Gökhan Türkmen ile "Bedende Ruh Yokken" ve Özgün ile "Aşkın Zindanları" ile yaptığı büyük ilgi gören düet çalışmaları ve daha önce yayınlanmış olan ''Masal'' isimli şarkısı da yer alıyor.

Albümde bulunan "Beni Yak", "Kafam Duman", "Hesap", "Mahşer Yeri", "Masal", "Aşkın Zindanları", "Bedende Ruh Yokken" şarkıları Bahadır Tatlıöz imzası taşırken, "Ayaz" isimli şarkı Cüneyt Yamaner'e, "Daha Ne Olsun" isimli şarkı ise Gürdal Çakır'a ait. Tüm kayıtlar ve düzenlemeler Bahadır Tatlıöz tarafından gerçekleştirilirken; "Kafam Duman" isimli şarkının düzenlemesi Bahadır Tatlıöz & Cüneyt Yamener tarafından yapıldı.

Bahadır Tatlıöz ilk video klip çalışmasını albümün çıkış şarkısı "Beni Yak" isimli şarkıya çekti. Klip yönetmenliği, senaryo ve kurgusu Bahadır Tatlıöz'e ait. Klip çekimleri iki günde üç ayrı mekanda gerçekleşti. Performans çekimleri Büyükçekmece gölü kıyılarında ve Beykoz kundura fabrikasında gerçekleşirken; Bahadır Tatlıöz'e eşlik eden oyuncu Filiz Gök ile birlikte olan sahneler Cihangir'de bir evde gerçekleşti. Klibin konusunda; kaybettiği sevgilisinin acısı ile yaşama tutunmaya çalışan bir adamın gününü farklı bir yaklaşım ile anlatıyor. (Kaynak: www.powerturk.com - 20.03.2014)

Bahadır Tatlıöz Zincirlerini Kırdı!

Son dönemin başarılı isimlerinden Bahadır Tatlıöz 'Bana Dair' isimli albümünün çıkış şarkısı 'Beni Yak' ile büyük ilgi görüyor.

Bahadır Tatlıöz 'Bana Dair' isimli albümünün ikinci şarkısı ve ikinci klibi 'Kafam Duman' ile ekranlar ve radyolardaki yerini aldı.

İlk klibi 'Beni Yak' ile müzik dinleyicisini ekranlara kitleyen sanatçı, ikinci klibi ile de oldukça iddialı.

'Kafam Duman' sanatçının diğer kliplerinden oldukça farklı görsellerle ve anlatım diline sahip, sürrealist anlatımı da içinde barındıran oldukça ilgi çekici bir klip olarak dikkat çekmekte. Video klip çekimleri 1 günde tamamlandı.

Şarkının sözü ve müziği Bahadır Tatlıöz imzası taşırken aynı zamanda klibin senaryosu , yönetmenliği ve montajı da yine sanatçı tarafından yapıldı.

'Kafam Duman' şarkısının aranjesi ise Bahadır Tatlıöz & Cüneyt Yamaner ortak çalışması olarak dikkat çekmekte. (Kaynak: Kaynak: www.magazinkolik.com / www.yurtgundemi.com - 08.08.2014)

Bahadır Tatlıöz’den Yeni Single Ve Klip: “Benim Değil”

Bahadır Tatlıöz, son klip çalışması "Kafam Duman"ın ardından yepyeni bir single ile müzikseverlerin karşısında!

"Benim Değil"in söz, müzik ve düzenlemesi Bahadır Tatlıöz imzası taşıyor.

Bahadır Tatlıöz yepyeni şarkısı "Benim Değil"den sonra da "Bana Dair" albümünün şarkılarını kliplendirmeye devam edeceğini söyledi.

Çekimleri Yedikule'de tarihi bir evde gerçekleşen video klibin yönetmenliğini de Bahadır Tatlıöz yaptı. (www.magazinkolik.com)

Tatlıöz'e klipte bir Cellist ve Klarnetist eşlik etti. Tutkulu performans sahnelerinden oluşan klip, etkileyici hali ile dikkat çekecek gibi duruyor. Son derece duygusal karelerden oluşan "Benim Değil" önümüzdeki haftalar içerisinde yayında olacak. (www.powerturk.com)

Bahadır Tatlıöz'e klipte bir çellist ve klarnetist eşlik etti. (Kaynak: www.powerturk.com - 21.11.2014 / www.magazinkolik.com / www.radyobeyaz.com.tr / www.radyomedya.com.tr - 26.11.2014)

Bahadır Tatlıöz ‘Daha Ne Olsun’a Klip Çekti!

Bahadır Tatlıöz’ün “Bana Dair” albümünde yer alan “Daha Ne Olsun” yepyeni bir aranje ile single olarak dinleyicilerin beğenisine sunuluyor.

Yeni sound’u ile oldukça dinamik ama bir o kadar da duygusal olan şarkının sözleri Gürdal Çakır,müziği Emrah Samet ve aranjesi Bahadır Tatlıöz imzası taşımakta.

Kilyos’da çekilen,oldukça renkli ve pozitif görselleri içinde barındıran “Aşk ve Mutluluk” temasının işlendiği klibin yönetmeni ise Bahadır Tatlıöz.

Aşk ve pozitif enerji yüklü çalışma, dinleyiciyi günlük hayatın stresinden uzaklaştıracak ve olumlu hislere yönlendirecek özelliklere sahip. (Kaynak: www.magazinkolik.com - 06.05.2015)

Bahadır Tatlıöz, Yepyeni Single’ı “Mahşer” İle Yine Çok İddialı...

Söz - müzik ve aranjesi Bahadır Tatlıöz’e ,mix’i Haluk Kurosman’a ait olan “Mahşer” şarkısının mix masteringi İngiltere Sterling Sound stüdyolarında yapıldı…

Bahadır Tatlıöz tarafından çekilen “Mahşer”in video klibinde oyuncu Burak Sarımola, Eda Kandulu ve Hababam Sınıfı’ndan tanıdığımız Ahmet Arıman klipte sanatçıya eşlik etiler.

Bahadır Tatlıöz , Avrupa Müzik Etiketi ile dinleyicilere ulaşan yeni single'ı “Mahşer” için dinleyince eminim ki çok sevicekler diye konuştu.... (Kaynak: www.magazinci.com - 09.10.2015)

Ajda Pekkan Feat Bahadır Tatlıöz “Düşman Mısın Aşık Mı?” Yayında!Ajda Pekkan ile Bahadır Tatlıöz’ün düet yaptığı şarkı “Düşman mısın Aşık mı?” yayında!

İki versiyon olarak yayınlanan şarkının biri Ozan Çolakoğlu imzalı.

Single DMC etiketi ile piyasaya çıktı.
(Kaynak: muzikonair.com - 19.05.2017)

Bahadır Tatlıöz’den Yeni Single “Takvim”

Bahadır Tatlıöz “Takvim” isimli yeni single çalışmasının heyecanını yaşıyor. Şarkının söz, müzik ve düzenlemesini kendisine ait olan başarılı müzisyen, aynı zamanda klibinin yönetmenliğini de üstlendi.

Beykoz Kundura Fabrikası’nda toplamda sekiz saatte tamamlanan klibi hem yöneten, hem de klipte rol alan Tatlıöz’e son dönemin iddialı isimlerinden Buray ve İlyas Yalçıntaş’ta konuk oyuncu olarak eşlik etti.

Aynı zamanda şarkının vokallerinde de yer alan Buray ve İlyas Yalçıntaş’ın yanı sıra oyuncu Dilara Önbey de klipte rol aldı ve çekim yaklaşık 40 kişilik bir cast ekibi ile tamamlandı.

Taha Orhun Solak’ın görüntü yönetmenliğini üstlendiği, “Takvim” şarkısının eğlenceli ve sempatik yanına uyumlu rengarenk bir klip çekimi gerçekleştiren Bahadır Tatlıöz, kız arkadaşının gönlünü geri kazanmak için yapılan sürprizlerle dolu görüntülere imza attı.

Bahadır Tatlıöz’ün “Takvim” isimli şarkısı ve klibi tüm dijital platformlarda, radyolarda ve müzik kanallarında yerini aldı.
(Kaynak: sozmuzik.com - 26.07.2017)

Bahadır Tatlıöz’den Beklenen Albüm: “Su Yolunu Bulur”!

Son teklisi “Takvim” ile büyük bir başarı yakalayan ve listeleri alt üst eden yetenekli müzisyen Bahadır Tatlıöz, merakla beklenen “Su Yolunu Bulur” ismini verdiği albümünü dinleyicilerin beğenisine sunuyor.

Bahadır Tatlıöz, 7 yeni şarkının yanı sıra “Su Yolunu Bulur” parçasının Suat Ateşdağlı imzalı remixi, “Bedende Ruh Yokken” şarkısının Hakan Akkuş versiyonu ve “İçimi Yakan Dilber” şarkısının piyano versiyonun yer aldığı yeni albümünü paylaşmanın heyecanını yaşıyor.

Başarılı müzisyen, albüm ile aynı ismi taşıyan, söz, müzik ve düzenlemesi kendisine ait olan “Su Yolunu Bulur” şarkısını kliplendirdi. Albüm fotoğraflarını Atakan Coşkun çekerken, projenin styling’ini Cihan Gozel üstlendi.

Bahadır Tatlıöz’ün yeni albümü “Su Yolunu Bulur” ve aynı isimli çıkış şarkısının klibi 2 Mart tarihinde DMC etiketiyle tüm dijital platformlarda ve müzik kanallarında yerini alıyor.
(Kaynak: www.magazinci.com / www.milliyet.com.tr / www.magazinkolik.com - 01.03.2018)

Bahadır Tatlıöz Ve Güliz Ayla’dan “Kimin Umrunda” Yayında!

“Kimin Umrunda” adlı şarkı klibi ile netd müzik’te de yayında.

TRT müzik öncülüğünde 2 Ekim’de Türkmenistan’ın başkenti Aşkabat’ta düzenlenecek olan ‘Uluslararası ABU Şarkı Festivali’nde ülkemizi temsil etmek için hazırlanan Bahadır Tatlıöz ve Güliz Ayla’nın seslendirdiği “Kimin Umrunda” adlı şarkı klibi ile netd müzik’te de yayında.

Söz, müzik ve düzenlemesi Metin Özülkü imzası taşıyan şarkının video klibinde yönetmenliği Bahadır Tatlıöz üstlendi.
(Kaynak: muzikonair.com - 25.09.2018)

Bahadır Tatlıöz “Kendine İyi Bak” Dedi, Ağlattı!

Ahmet Kaya’nın 1990 yılında çıkarmış olduğu “Sevgi Duvarı” albümünün efsaneleşen şarkılarından “Kendine İyi Bak”, Bahadır Tatlıöz’ün yorumuyla yeniden hayat buldu.

Cover bir şarkı ile hayranlarının karşısına çıkarak sürpriz yapan sanatçı, döneminin en melankolik ve duygu yüklü şarkısı ‘Kendine İyi Bak’ı sevenleriyle paylaştı.

Sözleri Ali Çınar’a, müziği Ahmet Kaya’ya ait olan şarkının düzenlemesi Bahadır Tatlıöz imzası taşıyor.

SEMA ÖZTÜRK KLİP İÇİN BEŞ KİLO ALDI!

Klipte anne rolünde olan güzel oyuncu Sema Öztürk klip çekimi öncesinde uzun süre çalışarak klip çekimlerine yoğun bir tempoyla hazırlandı. Sunucu, sinema ve dizi oyuncusu Sema Öztürk, klipte hamile rolündeydi.

Hamile rolüne hazırlanma sürecinde Sema Öztürk, normalde hiç tüketmediği karbonhidrat oranı yüksek gıdaları tüketerek rolünün hakkını verdi ve klip için beş kilo aldı.

Şarkının klip çekimi için kamera karşısına geçen Bahadır Tatlıöz, klipte hamile eşi ve kızıyla geçirdiği trafik kazasında ve sonrasında yaşadıklarını izleyicisine öyle yoğun ve güçlü bir duyguyla geçirdi ki sahip olduklarımızın ve var olanların değerini kalbimizde bir kez daha hissettirdi.
(Kaynak: www.magazinkolik.com - 06.12.2018 / www.magazinci.com / www.magazinkolik.com - 12.12.2018)

Behzat Gerçeker’den Genç Yeteneklere Destek!

Türk popunun güçlü isimleri Bahadır Tatlıöz, ENBE Orkestrası’nın şefi Behzat Gerçeker ve genç yetenek Pınar Süer çok özel bir proje için bir araya geldi.

Sözü, müziği ve aranjesi Bahadır Tatlıöz’e ait olan “Sancı” şarkısı için DMC çatısı altında bir araya gelen üçlü, yazın hit slow’u olmaya aday gösterilen “Sancı” için güçlerini birleştirdi.

Türk müziğine sayısız yeni isim kazandıran Enbe Orkestrasının başarılı şefi Behzat Gerçeker’in piyanosu ile eşlik ettiği şarkıda sesi ve güçlü yorumu ile dikkat çeken Pınar Süer, Bahadır Tatlıöz ile birlikte 2019 yazının en iddialı slow’larından biri için stüdyoya girdi.

Yaklaşık iki haftada tamamlanan okuma ve stüdyo çalışmalarının ardından Murat Küçük’ün yönetmen koltuğuna oturduğu kliple eserlerini taçlandıran başarılı sanatçılar, İstanbul’un Karadeniz sahillerinde gerçekleştirilen çekimlerde gün batımında serenad yaptılar.

On saatlik set çalışmalarının finalini objektiflere hep birlikte poz vererek yapan ünlü isimler, yeni şarkılarının müzikseverlerle buluşması konusunda ise oldukça heyecanlı olduklarını dile getirdiler.

DMC ve Netd başta olamk üzere tüm dijital platformlarda dinleyicilerle buluşması planlanan “Sancı” daha şimdiden bir çok müzik eleştirmeni ve yazarı tarafından “Yazın en büyük sürprizi” olarak lanse edilmeye başlandı.
(Kaynak: www.magazinkolik.com - 03.09.2019)

Bahadır Tatlıöz Feat. Bulutsuzluk Özlemi & Gökhan Türkmen & Kubat & Mehmet Erdem & Pi & Tepki - KINA

Bahadır Tatlıöz’ün yedinci sosyal sorumluluk projesi olan “Kına”, etkileyici şarkısı, çarpıcı klibi ve sıradışı müzisyen birlikteliği ile dikkat çekiyor.

Çocuk istismarı, küçük yaşta evlendirilen kız çocukları ve şiddete maruz kalan kadınları konu alan şarkının sözü ve müziği Bahadır Tatlıöz imzası taşıyor. Proje duygusal ve dramatik dokusu ile ele aldığı konulara çok etkileyici bir şekilde dikkat çekiyor.

Klip yönetmenliği ve senaryosunda da Bahadır Tatlıöz imzası olan “Kına” projesinin aranjesini Bahadır Tatlıöz ve Cüneyt Yamaner birlikte üstlendi. Klibin oyuncu kadrosunda Şennur Nogaylar ve Yasemin Balık gibi sinema sektöründen başarılı ve tanıdık simaları da yer alıyor.

Proje; Bulutsuzluk Özlemi, Gökhan Türkmen, Kubat, Mehmet Erdem, Pi ve Tepki gibi Türkiye’de bir çok müzik tarzının en önemli temsilcilerini bir araya getirerek, sanatçıları tek şarkıda müthiş bir uyum içerisinde buluşturuyor.

Bahadır Tatlıöz, ‘hayalimin projesi’ olarak nitelendirdiği “Kına” şarkısını bestelerken şarkıda ki tüm sanatçıların ses renklerini dikkate alarak başarılı bir esere imza attı. Her bölümü adeta kişiye özel bir melodik yapı ve söz yazımı ile dikkat çeken şarkının rap bölümlerinde ki sözler ise Tepki ve Pi tarafından kaleme alındı.

“Kına” projesinin tüm geliri kız çocuklarının korunması ve eğitimleri için harcanmak üzere Kız Çocuklarını Koruma Derneği’ne bağışlanacak.

“Kına”, Bemol 9 Müzik etiketi ile tüm dijital platformalarda yerini aldı.
(Kaynak: www.magazinci.com - 10.12.2019)

“Ben De Özledim” 4 Büyük Müzisyeni Bir Araya Getirdi

Özgün projeleriyle her dönem adından sıklıkla söz ettiren Bahadır Tatlıöz ülke olarak içinden geçtiğimiz zor günlerde sektörün en başarılı müzisyenleriyle bir araya gelerek ve geçmişin nostaljik, huzur veren duygusunu ön planda tutarak, dillere pelesenk olmuş “Ben de Özledim” şarkısını yeniden yorumladılar.

Projenin mimarı olan Bahadır Tatlıöz’e; müzikseverleri çok heyecanlandıracak 3 büyük isim; Aydın Kurtoğlu, Gülden ve Mustafa Ceceli muhteşem yorumlarıyla eşlik etti.

Yıllar geçmesine rağmen hala çok sevilen ve 1982 yılında yayınlanan Ferdi Tayfur albümüne adını vererek kült olmuş şarkılar listesinin zirvesinde yer alan ‘Ben de Özledim’in yepyeni aranjesi ve ‘evde kal’ sürecine uygun olarak kurgulanan klibi ise Bahadır Tatlıöz imzası taşıyor.

ZOR GÜNLERDE MÜZİSYENLERDEN ÖRNEK DAVRANIŞ!

Evde kalmaya devam ettiğimiz, sahne ve konserlerin tamamının sekteye uğrayarak müzik sektörünün de içinde olduğu bu zor günlerde müzisyenlerin bir araya gelerek üretmeye devam ettiği ve ele ele vererek kaygısızca birlik olduğu bu proje çok alkışlanarak kalıcı bir iz bırakacak.

“Ben de Özledim” şarkısının klibinde; Bahadır Tatlıöz, Aydın Kurtoğlu, Gülden ve Mustafa Ceceli’nin evlerinden çekip yolladığı görüntülere daha önceden çekilmiş dış görseller eşlik edince ortaya 80’li yılların sıcaklığı, nostaljik duygularımızın kabardığı görüntüler ortaya çıktı. ‘Ben de Özledim’in yepyeni hali, yoğun olarak eskileri ve özlem duyduklarımızı yad ettiğimiz bu zamanlarda izleyicisinin yüreğine dokunacak.

Bemol9 Müzik Yapım ve DMC dağıtımı ile Bahadır Tatlıöz feat Aydın Kurtoğlu, Gülden, Mustafa Ceceli “Ben de Özledim” tüm müzik platformlarında yayında.

Bahadır Tatlıöz’den Bir İlk! Zaman & Tıme Aynı Anda Yayında

Başarılı müzisyen Bahadır Tatlıöz hayranlarına iki versiyon ve iki klip sürprizi yapıyor.

“Zaman” isimli sözlü çalışmasının enstrümantal versiyonu olan “Time”ı da kliplendiren başarılı sanatçı Türkiye’de bir ilke imza attı.

Bahadır Tatlıöz şarkının iki versiyonunu da klipleri ile birlikte sevenleriyle buluşturdu.

Aynı anda iki klip ile çıkış yapmanın heyecanını ve mutluluğunu yaşayan Bahadır Tatlıöz; “Zaman” ile ülkemizde “Time” ile uluslararası düzeyde dinleyiciye ulaşmayı hedefliyor. “Zaman” ve “Time” sözlerdeki edebiyatın derinliği ve yüksek müzikalitesi ile çok dikkat çekecek.

Projenin söz, müzik, düzenleme ve klip yönetmenliğinde sanatçının kendi imzası var.

Sözlü performansının yanı sıra enstrümantal versiyonda ki piyano performansı ile de göz dolduran sanatçı bu çalışma ile ülkemizde ki müzikal yapıya pozitif manada önemli ve değerli bir katkı sağlayacak.

Doğal yapısı ile dikkat çeken projede Bahadır Tatlıöz’e önemli müzisyenlerin yanı sıra gençlik korosu da eşlik ediyor.

“Zaman” DMC etiketi ile, “Time” ise Bemol Dokuz Müzik etiketi ile dijital mecralarda, radyo ve televizyonlarda müzikseverler ile buluştu.
(Kaynak: www.magazinci.com - 01.12.2020)

Bahadır Tatlıöz Yeni Yıla “Neredesin” İle Merhaba Diyor

Başarılı müzisyen Bahadır Tatlıöz, 2020 yılında ülke olarak içinden geçtiğimiz zorlu pandemi sürecini aralıksız üretmeye devam ederek tamamladı.

Kısa bir süre önce “Zaman” ve “Time” şarkılarıyla sevenleriyle buluşan Bahadır Tatlıöz’den yılın son günlerinde içimizi ısıtacak ve kalplerimize dokunacak bir proje daha geldi.

Bahadır Tatlıöz, aralıksız üretmeye devam ederek neredeyse her ay, bir yeni şarkı ve klibini sevenleriyle buluşturmaya devam ediyor. Sözü, müziği ve düzenlemesi başarılı sanatçıya ait olan yeni projesi ‘Neredesin’in klip yönetmenliğinde yine kendisi üstlendi.

Bahadır Tatlıöz’ün yeni yılda sevenleriyle buluşturduğu bembeyaz ve eşsiz bir atmosferde çekilen klibinde kendisine, yetenekli oyuncu Pelin Bölükbaş eşlik etti.

Klip çekimleri Dutxe’nin görseli müthiş yaylaları ve İstanbul sahili arasında gerçekleşti. Dramatik yapısı, kış dokusu ve sinematografisi ile dikkat çeken özgün proje yeni yılda izleyicisini heyecanlandıracak.

Bahadır Tatlıöz’ün yepyeni projesi “Neredesin” DMC Müzik etiketiyle tüm müzik platformlarında yayında!
(Kaynak: www.magazinci.com - 30.12.2020)

Bahadır Tatlıöz Ve Selçuk Balcı’dan Gül Sevdik Dikeni Kader

Türk pop müziğinin değerli müzisyenlerinden Bahadır Tatlıöz ve Karadeniz müziğinin en sevilen ismi Selçuk Balcı aynı projede buluştu.

Sözü ve müziği Bahadır Tatlıöz’e ait olan “Gül Sevdik Dikeni Kader” şarkısını sesiyle olduğu kadar çaldığı kemençe ile de kendine hayran bırakan Selçuk Balcı ile birlikte seslendiren ikili farklı kültürleri eşsiz bir ahenk içinde dinleyicisiyle buluşturdu.

Bahadır Tatlıöz’ün “tek parolamız güzel müzik, güzel edebiyat” sözüyle yola çıktığı projenin evlerimize, sofralarımıza konuk olacak sıcacık, samimi ve içten görüntüleri eşliğinde çekilen klibini ise yine kendisi üstlendi.

Bahadır Tatlıöz feat. Selçuk Balcı “Gül Sevdik Dikeni Kader” DMC etiketiyle tüm müzik platformlarında yayında.
(Kaynak: www.magazinci.com - 21.02.2021)

Bahadır Tatlıöz Ve Yener Çevik’ten “Yan”

İçinden geçtiğimiz zorlu süreçte üst üste yayınlamış olduğu projelerle müziğin iyileştirici gücünü her dönem dinleyicilerine hissettiren başarılı sanatçı Bahadır Tatlıöz, yeni projesinde Yener Çevik ile bir araya gelerek “Yan” şarkısını yayınladı.

Söz, müzik ve düzenlemesi Bahadır Tatlıöz’e ait olan ‘Yan’ın rap bölümündeki sözler ise Yener Çevik ve Bahadır Tatlıöz ortak imzası taşıyor.

Bambaşka bir müzik tarzını ve aranjeyi dinleyicisine sunarak, yenilikçi projeleriyle dikkat çeken Bahadır Tatlıöz, “Yan” şarkısında derin bir hikayeyi paylaşarak insanoğlunun farkındalığını kaybetmesine dikkat çekiyor.

KAHRAMANCA VE GERÇEK BİR HİKAYE!

Akla gelmeyecek birliktelik vesilesi ile herkesin tanık olması gereken bir konu “Yan” klibinde gözler önüne serildi.

Bir yanda hayatı maddiyatçı popülist zihniyet ile manasızca tüketenler, diğer yanda yokluğa yenilmeden emek verip üretmeye devam edip hiç vazgeçmeyenler konu alındı.

Bahadır Tatlıöz’ün yönetmen koltuğunda olduğu klipte tüm gerçekliği ile 13 yaşındaki Urfalı Azad Kesik’in bir gününe eşlik edeceksiniz.

Urfa’dan İstanbul’a gelip babası ile kağıt toplayan Azad hem geri dönüşüme katkıda bulunuyor hem de okul harçlığını kazanıyor.
(Kaynak: www.magazinci.com - 28.04.2021)

Bahadır Tatlıöz’den Beklenen Şarkı: “Yarım Adam”

Yayınlamış olduğu projeleriyle her dönem adından sıklıkla söz ettiren başarılı müzisyen Bahadır Tatlıöz’ün uzun süredir beklenen yeni projesi “Yarım Adam” tüm müzik platformlarında dinleyicisiyle buluştu.

Sözü ve müziği Bahadır Tatlıöz’e ait olan şarkının, yarım kalmanın her halini dile getiren ve izleyicisinin kalbine dokunacak gerçek baba oğul hikayelerinden ortaya çıkan klibini ise sanatçının kendisi çekti.

Uzun süre ruhumuzda iz bırakacak ‘Yarım Adam’ın klibine; başarılı sanatçı Özgün de manevi desteğini esirgemeyerek oğlu Ediz’le birlikte destek verdi.

“Bir baba oğul olarak, benim doğumumdan babamın gittiği güne kadar bağları kuvvetli bir hayat sürdük, şimdi ise bir anda yok oldu. ‘Yarım Adam’ beni bu hikaye ile temsil ediyor, başkaları için ise belki bir aşk sonrası, ya da bir kayıp sonrası ile yarım kalmayı temsil edecek bu şarkı” sözleriyle duygularını ifade eden Bahadır Tatlıöz; yarım bırakılan tüm hikayelere iyi gelmesini dileyerek sevenleriyle duygusal paylaşımlarda bulundu.

Bahadır Tatlıöz’ün yeni projesi “Yarım Adam” DMC etiketiyle tüm müzik platformlarında ve klibi NetD kanalında yayında!
(Kaynak: www.magazinci.com - 28.10.2021)

Nahide Babashli Ve Bahadır Tatlıöz’den “Silemem”

“Benim Hikayem” adlı şarkısıyla ve Youtube kanalında yayınladığı cover şarkılarıyla Türkiye müzik sektöründe dikkatleri üzerine çekmeyi başaran 24 yaşındaki Azerbaycanlı genç şarkıcı Nahide Babashli ve yayınlamış olduğu projeleriyle uzun yıllardır müzik sektörüne kalıcı ve kaliteli müzik anlayışıyla başarılı işler sunan Bahadır Tatlıöz yepyeni bir projede bir araya geldi.

Sözü ve müziği Bakhtiyar Alakbarov’a ait olan “Silemem” şarkısını düzenlemesi ile yeniden yaratarak modern soundu ile kusursuzlaştıran isim ise Bahadır Tatlıöz oldu.

Başarılı ikilinin bir araya gelmesinden doğan müzik dayanışması ve ses renklerinin birbirlerine eşsiz uyumu, şarkının da sözleri ile birlikte sevenlerinin gönlüne dokunarak uzun süre kalıcı bir yer edinecek.

Film tadında sürükleyici bir kliple taçlanan “Silemem” projesinin yönetmenliğini Bahadır Tatlıöz üstlendi. Klipteki masalsı atmosfer, doğanın kaplandığı bembeyaz örtüye eşlik eden sıcacık görüntüler izleyicisinin içini ısıtacak.

Nahide Babashli ve Bahadır Tatlıöz’ün yeni projesi “Silemem” tüm müzik platformlarında ve klibi Nahide Babashli Youtube kanalında yayında!
(Kaynak: www.magazinci.com- 22.01.2022)

Gülden, Bahadır Tatlıöz Ve Ozan Doğulu’dan “Uzun Lafın Kısası”

Bahadır Tatlıöz, 2016 yılına damga vuran hit düetlerinin ikinci versiyonu için dostları ile 6 yıl sonra tekrar bir araya geldi. Canlı performansları ile müthiş bir uyum sergileyen sanatçılar müzikaliteleri ile de göz doldurdular.

Hepsi birbirinden önemli isimlerden oluşan düet projelerin tekrar versiyonları çalışmaları esnasında hem video kliplere hem de ses kayıtları üzerine özenle çalışıldı.

Bahadır Tatlıöz, hem vokal performansı hem de enstrümanına hakimiyeti ile özel mesajlar verirken, Ozan Doğulu piyanosunun başında adeta devleşti.

Gülden muazzam vokal performansı ile düetin ikinci versiyonuna tekrardan renk katarak hafızalara kazındı.

Uzun süre sonra canlı performans kayıtlar için bir araya gelen sanatçıların özlemleri, izleyicisine ve dinleyicisine eşsiz bir müzik ziyafeti eşliğinde yansıdı.
(Kaynak: www.magazinci.com - 08.03.2022)

Bahadır Tatlıöz’den Yeni Düet! “Saki” Yayında!

Bahadır Tatlıöz, “Saki” isimli yeni şarkısında Kazakistan’lı yıldız Kamshat Zholdybayeva ile bir araya gelerek dikkat çekici bir projeye imza attı.

Başarılı sanatçının yeni projesi “Saki” son derece enerjik yapısının yanı sıra klibin içindeki sürprizler ile de sosyal medyayı sallayacak nitelikte ve çok konuşulacak bir proje oldu.

Klipte son dönemin sosyal medyada en popüler Youtuber’ları Röportaj Adam ekibi ve sevilen şarkıcılar Aydilge, Grup Yirmi7, Aydın Kurtoğlu gibi bir çok sürpriz isim yer aldı. Etkili ve son derece sempatik bir kurgu ile oldukça ilgi çekecek olan klibin yönetmen koltuğunda yine Bahadır Tatlıöz yer alıyor.

Söz, müzik ve düzenlemesinde her zamanki gibi Bahadır Tatlıöz’ün imzası olan “Saki” yılın iddialı yapımları arasında yerini aldı.

Bahadır Tatlıöz’ün yeni projesi “Saki” DMC etiketiyle tüm müzik platformlarında yayında!
(Kaynak: www.kralmuzik.com.tr / www.magazinci.com - 09.05.2022)

Bahadır Tatlıöz’den “Çiçek”

Bahadır Tatlıöz; aşkı en naif ve en saf haliyle anlatan yeni şarkısı ‘Çiçek’i dinleyicisiyle buluşturdu.

Manevi değeri çok yüksek ve duygusal bir projeyle müzikseverlerle buluşan başarılı sanatçı; Şener Şen, İlyas Salman ve Pembe Mutlu’nun baş rollerini paylaştığı unutulmaz film ‘Çiçek Abbas’ın müziği olan, duayen müzisyen Cahit Berkay imzalı efsane enstrümantale yazdığı yeni sözleri seslendirerek sevenlerini heyecanlandırdı.

Türk sinemasının, sanatının güçlenmesine ve özellikle Yeşilçam’ın unutulmamasına çok önem verdiğini her fırsatta dile getiren Bahadır Tatlıöz; bu özel projeyle ilgili duygularını ise şu sözlerle dile getirdi:

“Dileğim, hem o güzel müzikal dokuyu naif bir aşk şarkısı olarak günümüze taşımak, hem de Yeşilçam’ın unutulmaz yıldızları ve tüm emekçilerini müziğin gücü ile yeni jenerasyonun hafızasında taze tutmak.”

Cahit Berkay ve Bahadır Tatlıöz’ün çekimlerine ek olarak daha yoğunlukta filmden muhteşem karelere yer verilen klipte, tasarlanan görselin ve şarkının bir araya gelmesi ile ortaya muhteşem bir aşk hikayesi ile etkili bir duygu yansıtıldı.
(Kaynak: www.kralmuzik.com.tr / www.magazinkolik.com - 30.09.2022)

Bahadır Tatlıöz’den Akustik Seri

Bahadır Tatlıöz’ün şarkılarının akustik versiyonları her hafta Sony Music Türkiye etiketiyle dinleyicileriyle buluşacak.

İlk olarak sözü, müziği ve düzenlemesi kendisine ait ‘Beni Yak’ın akustik versiyonunu yayınlayacak olan Bahadır Tatlıöz; devamında ise şarkılarının akustik versiyonlarını videolarıyla beraber her hafta müzikseverlerin beğenisine sunacak.

Bahadır Tatlıöz, duygularını, “2014 yılının en hit slowlarından biriydi, çok sevmiştiniz. Yıllar sonra o ve diğer şarkılarımın akustikleri için geçtim piyanomun başına. Biz çok heyecanlıyız, siz de çok seversiniz umarım” sözleriyle dile getirdi.

Şarkının video klibi Bahadır Tatlıöz ve müzisyen arkadaşlarının performansları eşliğinde Canavar Stüdyo’da kaydedilirken, klibin yönetmenliğini de Bahadır Tatlıöz üstlendi.

Bahadır Tatlıöz “Beni Yak (Akustik)” Sony Music Türkiye etiketiyle 24 Mart’ta tüm müzik platformlarında, akustik serisinin aynı isimli ilk video klibi ise Bahadır Tatlıöz YouTube kanalında yayında!
(Kaynak: www.haberturk.com / www.sozmuzik.com - 22.03.2023)

Bahadır Tatlıöz’den “Duy Beni” Yayında!

Bahadır Tatlıöz, çok sevilen şarkılarının akustik versiyonlarıyla dinleyicileriyle buluşmaya devam ediyor.

Geçtiğimiz haftalarda; “Beni Yak”, “Benim Değil”, “Bedende Ruh Yokken” şarkılarının akustik versiyonunu yayınlayan Bahadır Tatlıöz, bu hafta da “Duy Beni (Akustik)” şarkısını müzikseverlerin beğenisine sundu.

Yıllar sonra sevilen şarkılarının akustikleri için piyanosunun başına geçen sanatçının akustik videoları kısa sürede çok sevilerek büyük beğeni topladı. Şarkının video klibi Bahadır Tatlıöz ve müzisyen arkadaşlarının performansları eşliğinde Canavar Stüdyo’da kaydedilirken, klibin yönetmenliğini de Bahadır Tatlıöz üstlendi.
(Kaynak: www.kralmuzik.com.tr - 18.04.2023)

Bahadır Tatlıöz’den Yepyeni Bir Şarkı!... “Her Tarafım Kırgın”

Müzisyen, söz yazarı, aranjör, klip yönetmeni ve prodüktör kimliğiyle uzun yıllardır sektöre birçok farklı renkte ve tonda projeler sunan Bahadır Tatlıöz; yaşadıkça olgunlaşan kalbinden yepyeni bir şarkıyla sevenlerine Gümüşlük’ten hüzünlü bir merhaba dedi...

Sözü, müziği ve düzenlemesi kendisine ait olan “Her Tarafım Kırgın”; Bahadır Tatlıöz’ün yaşadığı acı tatlı tüm hikayeleri hayata fatura etmeden ve tüm zorunlu komplekslerinden arınarak yazdığı yeni yaşam tarzının ilk şarkısı.

Hayata dair açıklayamadığımız, hatırlayamadığımız; sayıkladığımız ama kavuşamadığımız tüm yorgun hikayelerin durup dinleneceği, belki de fark etmeye başlayarak hayatına yeniden yön vereceği bir hikaye aslında “Her Tarafım Kırgın”...

Geçmişe ve ana kırgın olan tüm anılara, anlayamayanlara, anlatılamayanlara yazılan naif bir atfediş...

Bahadır Tatlıöz’ün yepyeni projesi “Her Tarafım Kırgın” Sony Music Türkiye etiketiyle tüm müzik platformlarında, video klibi ise Bahadır Tatlıöz Youtube kanalında yayında!..
(Kaynak: www.magazinci.com - 21.04.2023)

Bahadır Tatlıöz’den Kendi Doğum Gününe Özel Yeni Şarkı!...

Yayınlamış olduğu projelerle her döneme imzasını atan değerli sanatçı Bahadır Tatlıöz, yaz aylarında sevenlerini ihmal etmeyerek dinleyenlerini sevindirecek bir sürpriz yaptı.

Uzun yıllardır radyolarda, televizyonlarda ve dijital platformlarda dinlemekten usanmadığımız “Takvim” ve “Net” gibi şarkılarının tınısını özleyenler ‘Bu Gece Boş Ver’in müptelası olacak.

BAHADIR TATLIÖZ’ÜN TILSIMLI ŞARKISI YAYINDA!

Doğum gününde müzikseverlerle buluşan Bahadır Tatlıöz; günün güzel enerjisine ve yoğun duygusuna eşlik eden şarkının tılsımına çok inandığını ve dinleyen herkese uğur getirerek yüreğini aydınlatmasını diledi.

YÖNETMEN KOLTUĞUNDA 40. KLİBİ!..

Klip yönetmenliğini yine kendisinin üstlendiği projenin çekimleri Bodrum’da iki günde gerçekleşti. Merak uyandıran detayların yanı sıra hikayesiyle sürükleyen klibe etkileyici görseller de eşlik edince ortaya görsel bir şölen çıktı.

KLİPTEKİ GİZEM: ÇANTADA NE VAR?

Bugüne kadar birçok video klipte yönetmen olarak imzası bulunan sanatçı, “Bu Gece Boş Ver” isimli şarkısında ise 40. kez yönetmen koltuğuna oturdu.

Klibin başından sonuna kadar gizemini koruyan çantanın içinde ne olduğu ise merak konusu…

Bahadır Tatlıöz’ün yepyeni projesi “Bu Gece Boş Ver” Sony Music Türkiye etiketiyle tüm müzik platformlarında, video klibi Bahadır Tatlıöz YouTube kanalında yayında!
(Kaynak: www.magazinci.com - 28.07.2023)

Bahadır Tatlıöz’den Yeni Albümünün Habercisi: “Dön Bana”

Yayınlamış olduğu projelerle ve Türk müziğine getirdiği yeni solukla, dönemin en etkili ve en üretken isimlerinden biri haline gelen müzisyen, söz yazarı, aranjör, klip yönetmeni ve prodüktör Bahadır Tatlıöz, çok yakında yayınlanacak olan “Berceste” albümünün heyecan dolu geri sayımına başladı.

Yakında yayınlanacak olan yeni albümü ‘Berceste’nin ana prodüktörlüğüyle ve her detayıyla bizzat ilgilenen başarılı sanatçı, albüm habercisi ‘Dön Bana’yı müzikseverlerle buluşturmanın heyecanını yaşıyor.

‘Dön Bana’nın Video Klibi Gümüşlük’te Çekildi…

‘Dön Bana’nın sözü, müziği ve düzenlemesi sanatçının kendisine ait olurken, yazın son demlerine eşlik eden detaylardan oluşan ve Gümüşlük’te çekilen klibin yönetmenliğini de yine Bahadır Tatlıöz üstlendi.

“‘Dön Bana’ ile albümün geri sayımı da başlamış olacak” diyen başarılı sanatçı duygularını şu sözlerle ifade etti:

“Heyecanım çok büyük. Bu albüm tarz ve duygu olarak birbirinden bağımsız şarkılardan oluşuyor. Birçok Bahadır Tatlıöz göreceğiz albümde. ‘Dön Bana’ da o farklı Bahadır’lardan biri olacak. Duygusal yapısı ve modern sound anlayışı ile benim bambaşka bir yanımı temsil eden ‘Dön Bana’yı dilerim ki çok seversiniz.”

Bahadır Tatlıöz’ün yeni projesi “Dön Bana” Sony Music Türkiye etiketiyle tüm müzik platformlarında, video klibi ise Bahadır Tatlıöz Youtube kanalında yayında!..
(Kaynak: www.kralmuzik.com.tr / www.magazinci.com - 06.10.2023)

Bahadır Tatlıöz’ün Yeni Albümü “Berceste” Yayında

Yayınlamış olduğu projelerle ve Türk müziğine getirdiği yeni solukla, dönemin en etkili ve en üretken isimlerinden biri haline gelen müzisyen, söz yazarı, aranjör, klip yönetmeni ve prodüktör Bahadır Tatlıöz; yeni albümü ‘Berceste’yi müzikseverlerle buluşturdu.

Bahadır Tatlıöz’ün uzun süredir üzerinde titizlikle çalıştığı albümde toplamda 10 şarkı yer alıyor. Şarkıların sözü ve müziği sanatçının kendisine ait olurken, tüm düzenlemeleri ile de başarılı sanatçı bizzat ilgilendi.

Türk pop müziği dinleyicisi adına uzun zamandır yayınlanmayan tatta bir şahsına münhasırlık ve farklılık sunan albüm; mevcut dönemde ve gelecek dönemde kendi kulvarında arşivlik olacak nitelikte...

Muazzam bir bütünlüğe sahip olan ve yadsınamaz bir müzikalite anlayışıyla ‘Berceste’yi dinleyicisine sunan Bahadır Tatlıöz’ün yeni albümü pırıl pırıl ve tertemiz melodilerle hikayelerimize eşlik edecek.

“Hayat yolculuğumda bir çok duygu biriktirdim” diyen Bahadır Tatlıöz, yeni albümü “Berceste” ile ilgili duygularını da şöyle ifade etti:

“Çeşitli renklerim oldu, kimi soluk kimi canlı... Aşkları ve ihanetleri yaşadım, tabii ki yaşattım da. Çünkü kusurlarım var benim her insan gibi. Başarılar tattım ama değişmedim, hatta onları hayal kırıklıkları ile törpüledim... Hep biraz kendim oldum biraz da siz!

‘Berceste’ ne demek... ‘Divan edebiyatında söyleyiş güzelliği olan, derin anlam taşıyan, sanatsal yönden estetik değer taşıyan dizeler’ anlamına geliyor. Yani yıllardır peşinde koştuğum idealin kısaltılmış anlatımı gibi. Bu albümde birçok Bahadır dinleyeceksiniz. Birbirinden tarz üslup ve duygu olarak bağımsız şarkılar duyacaksınız, kiminde şiirsel kiminde ise günlük samimi dilimi dinleyeceksiniz... Herkesin tarzına duygusuna uygun bir dünya kurma hayalimin yansıması bu albüm... Kısacası ben ne isem bu albüm o.”


Bahadır Tatlıöz’ün yeni albümü “Berceste” Sony Music Türkiye etiketiyle tüm müzik platformlarında yayında!
(Kaynak: www.magazinci.com - 03.11.2023 / www.kralmuzik.com.tr - 06.11.2023)

Bahadır Tatlıöz Kendi Klibine Misafir Oldu!

Geçtiğimiz günlerde “Berceste” adını taşıyan albümüyle sevenleriyle buluşan Bahadır Tatlıöz; yeni albümünün “Enayi” şarkısı sosyal platformlarda çok sevilince muhteşem bir konseptle kliplendirdi.

Bahadır Tatlıöz; geçtiğimiz hafta sosyal medya hesaplarında takipçilerine ilginç bir davette bulunarak; “Enayi” isimli şarkısının sözlerindeki karaktere kısa videolar ile hayat veren tüm sevenleriyle yeni klibini hazırlayacağını duyurmuştu.

“Enayi” şarkısı eşliğinde herkesin içinden gelen karakterlere büründüğü videolar ise çok kısa bir süre içerisinde sanatçıya akın etmeye başladı ve birbirinden sempatik videolardan oluşan klip tamamlanarak izleyicisiyle buluştu.

Özgün fikirleriyle ve projeleriyle son günlerde sosyal medyanın dikkat çeken isimlerinden birisi haline gelen başarılı sanatçı Bahadır Tatlıöz; “Birlikte çok güzel olduk, ’Enayi’nin klibinde bu sefer misafir olan benim resmen... O kadar tatlı videolar geldi ki seçerken akla karayı da seçtik. Bir farklı heyecan sardı beni...” diyerek 2024 yılına yenilikçi ve unutulmaz bir merhaba dedi.

Bahadır Tatlıöz’ün Sony Music Türkiye etiketiyle tüm müzik platformlarında yer alan şarkısı ‘Enayi’nin merakla beklenen video klibi ise Bahadır Tatlıöz YouTube kanalında yayında!
(Kaynak: www.magazinci.com - 05.01.2024)

Bahadır Tatlıöz Ve Gülden İkilisinden Sürpriz Düet!

Bir araya geldiklerinde muhteşem bir enerji yakalayan; Bahadır Tatlıöz & Gülden efsane düetleri ‘Uzun Lafın Kısası’ndan 8 yıl sonra yepyeni bir proje ‘Aşk Bir Yangın’da tekrar buluştular.

Sevenlerinin merakla beklediği yeni düet ‘Aşk Bir Yangın’ın söz, müzik ve düzenlemesi Bahadır Tatlıöz imzası taşıyor. Türkçe pop’un en duygusal hallerinin bütünleştiği şarkıda modern soundlar ile akustik enstrümanları ise bir arada dinleyeceğiz.

Elektronik davul soundu, modern vokal efektleri ile etnik doku ve sazların bir araya geldiği şarkıda sanatçıların vokal performanslarının uyum ve ahengi de dikkat çekiyor.

Sete kamyonla getirilen gerçek sonbahar yapraklarının eşlik ettiği masal tadında çekilen klibin yönetmenliğini İzzet Başlak üstlendi. Projenin ruhuyla tam bütünleşen ve büyüleyici bir atmosferde çekilen klip kalabalık bir ekip eşliğinde 1 günde tamamlandı.

Daha önce de bir araya gelerek yayınladıkları düetleri “Uzun Lafın Kısası” ile çıktığı günden beri müzik listelerini alt üst ederek zirveye yerleşen muhteşem ikili yeni projeleri “Aşk Bir Yangın” ile de dijital müzik listelerini alt üst edecek.

Bahadır Tatlıöz & Gülden, daha şarkı yayınlanmadan sosyal medya hesaplarında yayınladıkları teaser ile de beğeni ve yorum yağmuruna tutuldular.

Bahadır Tatlıöz & Gülden’in yeni düeti “Aşk Bir Yangın” Sony Music Türkiye etiketiyle tüm müzik platformlarında ve klibi aynı gün Bahadır Tatlıöz Youtube kanalında yayında!
(Kaynak: www.magazinci.com - 23.02.2024)

Bahadır Tatlıöz, Albümden Bir Şarkı Daha Kliplendirdi!

Geçtiğimiz günlerde “Berceste” adını taşıyan albümüyle müzik dünyasında kalıcı bir iz bırakarak, müzikalitesi yüksek ve değerli bir hediye sunan Bahadır Tatlıöz; yeni albümünün büyüleyici atmosferine bir klip daha ekledi.

Bahadır Tatlıöz; “Vatanım Sensin” şarkısını sosyal platformlarda çok sevilince ve dinleyicisinden gelen yoğun istek üzerine göz ardı edemeyerek muhteşem bir konseptle kliplendirdi.

Etkileyici melodileri ve sözleriyle, izleyicileri romantizmin, tutkunun ve umudun içsel derinliklerine davet eden klip; güçlü pozitif etkisi ile aynı zamanda görsel şölen ve duygusal bir serüven sunuyor.

Her yaş grubundan insanın hayata iyimser bir pencereden baktığı ve aşkın merkezde olduğu bir deneyim sunulan klip, müziğin evrensel dilini konuşan herkesi etkisi altına alacak!

Bahadır Tatlıöz’ün “Vatanım Sensin” şarkısı Sony Music Türkiye etiketiyle tüm müzik platformlarında ve merakla beklenen yeni klibi Bahadır Tatlıöz YouTube kanalında yayında!
(Kaynak: www.magazinci.com - 23.04.2024)

Aspova Ve Bahadır Tatlıöz’den Sürpriz Düet!

Müzikalitesi yüksek çalışmaları ile dikkatleri üzerine çeken, alternatif rap müziğin öncü isimlerinden Aspova ile ülkemizin saygın müzik adamları arasında gösterilen ve geniş hayran kitlesine sahip olan, alternatif tarzı ile pop müziğin sevilen ismi Bahadır Tatlıöz; yeni projesi “Affet Beni” ile müzikseverlere sürpriz bir düet sundu.

Sözü ve müziği her biri kendi alanında başarılı olan bu iki değerli sanatçıya ait olan “Affet Beni”, dinleyicileri derinden etkileyecek duygusal bir yolculuğa davet ediyor. Bahadır Tatlıöz’ün aranje ve klip yönetmenliğini üstlendiği şarkı, Aspova’nın özgün tarzıyla harmanlanarak dinleyicisinin ruhuna ilham verecek.

Aspova, projenin detaylarını paylaşırken; Bahadır Tatlıöz ile olan müzikal uyumlarını ve iş birliğinin ne kadar keyifli geçtiğini anlattı. Uzun sohbetlerin ardından ortaya çıkan bu müzikal enerji, “Affet Beni” adlı şarkının yaratılmasına güçlü bir zemin hazırladı. Özellikle Bahadır Tatlıöz’ün, şarkının ikinci yarısına kendi özgün dokunuşunu eklemesi, şarkıya ayrı bir derinlik kattı.

Aranje ve kayıt süreçlerinin tamamlanmasının ardından, klip çekimleri için Bodrum’a giden Aspova ile değerli müzisyen Bahadır Tatlıöz güçlü enerjilerini ve uyumlarını klibe de taşıyarak şarkının sanatsal vizyonunu en iyi şekilde yansıttılar.

Aspova & Bahadır Tatlıöz’ün yeni projesi “Affet Beni” Sony Music Türkiye etiketiyle tüm dijital müzik platformlarında ve klibi Bahadır Tatlıöz YouTube kanalında yayında!
(Kaynak: www.magazinci.com - 31.05.2024)

Bahadır Tatlıöz’den Yaz’a “Hain” Bir Hit!

Dönemin dikkat çeken en etkili ve üretken isimlerinden biri haline gelen müzisyen, söz yazarı, aranjör, klip yönetmeni ve prodüktör Bahadır Tatlıöz; yeni şarkısı ‘Hain’i müzikseverlerle buluşturdu.

Türk pop müziğinin duygu yüklü şarkılarının rehberi haline gelen Bahadır Tatlıöz; uzun süredir dinleyicilerinden gelen, ritmik, tempolu ama duygusu yüksek şarkı isteğini kırmayarak hızlıca hayata geçirdi.

‘Hain’in sözü, müziği ve coşkulu düzenlemesi Bahadır Tatlıöz’ün kendisine ait olurken şarkı; bu yazın en etkili hit adayları arasında yerini alarak sözleriyle dinleyicisine içsel yolculuklarında farklı kapılar açacak.

Türk pop müziğinin sınırlarını zorlayan ve durmaksızın üretmeye devam eden Bahadır Tatlıöz’ün yeni projesi ‘Hain’in klibi Bodrum & Gündoğan & Gümüşlük bölgesinde 25 kişilik bir ekip eşliğinde çekilerek izleyicisine ulaştı. Sanatçının müzikal vizyonu ve sanatının evrensel görsel çekiciliği de klipte gözler önüne serildi.

Bahadır Tatlıöz’ün yeni projesi “Hain” Sony Music Türkiye etiketiyle tüm müzik platformlarında ve klibi Bahadır Tatlıöz YouTube kanalında yayında!
(Kaynak: www.magazinci.com - 28.06.2024)

Diskografi:
2005
Çalıjazz (Bahadır Tatlıöz - Yasin Bozkurt Albümü, Türküola Müzik)

1. Nemrut Kızı
2. Cevizin Yaprağı
3. Bolu Türküsü
4. Aman Avcı
5. Kara Toprak
6. Anan Varmidur
7. Yemen Türküsü
8. İzmir'in Kavakları
9. Gelin
10.(7/8)

2007
Perdeler Açılsın (Volkan Koşar Albümü, Melodi Müzik, 09.08.2007)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
(Prodüktörlüğünü de üstlendiği albümdeki şarkıların düzenlemesi Bahadır Tatlıöz’e aittir)

Skylight (Ayhan Günyıl Albümü, Mega Müzik, 19.11.2007)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
(Diğer bir çok sanatçıyla birlikte Bahadır Tatlıöz de albüme katkıda bulundu)

2008
Sağduyu (Sosyal Proje çalışması)

2009
Savaş ve Hüzün (Sosyal Proje çalışması)
Büyütmek için T ıklay ın

2012
Yıllar (Maxi Single, Türküola Müzik, 20.03.2012)

1- Duy Beni
2- Yıllar
3- İçimi Yakan Dilber
4- Hemen Gel
5- İkinci Sonbahar
6- İkinci Sonbahar (Slow Version)


Online CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.dr.com.tr
www.idefix.com
Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
www.deezer.com/tr

Bedende Ruh Yokken (Single, Üç Adım Müzik, 05.11.2012)

1- Bedende Ruh Yokken

İnternet Satış Noktaları:
www.deezer.com/tr
itunes.apple.com/tr
open.spotify.com

2013
Masal (Single, Üç Adım Müzik, 24.04.2013)

1- Masal

İnternet Satış Noktaları:
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com/tr

Bir Ben Bir İstanbul / Bahadır Tatlıöz feat. Haktan (Single, Üç Adım Müzik, 04.09.2013)

1- Bir Ben Bir İstanbul (feat. Haktan) - 04:34
2- Mahşer Yeri (feat. Haktan) - 05:07

İnternet Satış Noktaları:
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com/tr
open.spotify.com

Aşkın Zindanları / Bahadır Tatlıöz feat. Özgün (Single, Üç Adım Müzik, 08.11.2013)

1- Aşkın Zindanları

Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
itunes.apple.com/tr
open.spotify.com

2014
Bana Dair (Albüm, 3 Adım Müzik, 04.04.2014)

1. Beni Yak (Söz & Müzik: Bahadır Tatlıöz)
2. Kafam Duman (Söz & Müzik: Bahadır Tatlıöz)
3. Ayaz (Söz & Müzik: Cüneyt Yamaner)
4. Hesap (Söz & Müzik: Bahadır Tatlıöz)
5. Mahşer Yeri (Söz & Müzik: Bahadır Tatlıöz)
6. Daha Ne Olsun (Söz: Gürdal Çakır, Müzik: Emrah Samet)
7. Masal (Söz & Müzik: Bahadır Tatlıöz)
8. Aşkın Zindanları (feat. Özgün) (Söz & Müzik: Bahadır Tatlıöz)
9. Bedende Ruh Yokken (feat. Gökhan Türkmen) (Söz & Müzik: Bahadır Tatlıöz)


Online CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.tulumba.com (ABD)
www.tikla24.de (Almanya)
Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
www.emusic.com

Benim Değil (Single, 3 Adım Müzik, 28.11.2014)

1- Benim Değil - 03:45

İnternet Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com

2015
Kafam Duman (Remix) (Single, Üç Adım Müzik, 20.01.2015)

1- Kafam Duman (Remix)

İnternetten Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
itunes.apple.com/tr
play.google.com
open.spotify.com

Unutmaktan Korkuyorum / Gökhan Yılmaz & Bahadır Tatlıöz (Single, 3 Adım Müzik, 27.02.2015)

1. Unutmaktan Korkuyorum - 04:14

İnternetten Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
itunes.apple.com/tr
play.google.com

Daha Ne Olsun (Akustik) (Single, 3 Adım Müzik, 06.05.2015)

1- Daha Ne Olsun


İnternetten Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
itunes.apple.com/tr
open.spotify.com
play.google.com

Mahşer (Single, Avrupa Müzik, 02.10.2015)

1- Mahşer


İnternetten Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.qobuz.com
www.napster.com

2016
Uzun Lafın Kısası / Ozan Doğulu feat. Gülden Mutlu & Bahadır Tatlıöz (Single, DGL, 28.01.2016)

1- Uzun Lafın Kısası (feat. Gülden Mutlu & Bahadır Tatlıöz) - 03:39


Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com

Eflatun (Single, DMC, 08.06.2016)

1- Eflatun - 03:56


Dijital Satış Noktaları:
www.turktelekommuzik.com
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
play.google.com
www.napster.com

Net / Bilge Nihan feat. Bahadır Tatlıöz (Single, GNL, 07.12.2016)

1- Net / Bilge Nihan feat. Bahadır Tatlıöz


Dijital Satış Noktaları:
www.turktelekommuzik.com
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
play.google.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
www.napster.com

2017
Net (Akustik) / Bilge Nihan feat. Bahadır Tatlıöz (Single, GNL, 02.02.2017)

1- Net Akustik (Vay Haline) / Bilge Nihan feat. Bahadır Tatlıöz

Dijital Satış Noktaları:
www.turktelekommuzik.com
itunes.apple.com/tr
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com

Çanakkale Türküsü (Single, DMC, 13.03.2017)

1- Çanakkale Türküsü


Dijital Satış Noktaları:
www.turktelekommuzik.com
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com

Düşman Mısın Aşık Mı / Ajda Pekkan Feat. Bahadır Tatlıöz (Single, DMC, 17.05.2017)

1- Düşman Mısın Aşık Mı (feat. Bahadır Tatlıöz) - 03:42
2- Düşman mısın Aşık mı? (feat. Bahadır Tatlıöz) [Ozinga Versiyon] - 03:34


Dijital Satış Noktaları:
www.turktelekommuzik.com
itunes.apple.com/tr
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com

Takvim (Single, DMC, 19.07.2017)

1- Takvim


Dijital Satış Noktaları:
www.turktelekommuzik.com
itunes.apple.com/tr
open.spotify.com
www.qobuz.com
www.deezer.com

Yaz Hit 2017 / Çeşitli Sanatçılar [2 CD Pop Albüm, DMC, 28.07.2017]

CD 1
1. Ajda Pekkan feat. Bahadır Tatlıöz - Düşman Mısın Aşık Mı (Ozinga Versiyon)

Takvim (Suat Ateşdağlı Remix) (Single, DMC, 05.09.2017)

1- Takvim (Suat Ateşdağlı Remix)


Dijital Satış Noktaları:
www.turktelekommuzik.com
itunes.apple.com/tr
open.spotify.com
www.qobuz.com
www.napster.com

2018
Su Yolunu Bulur (Albüm, DMC, 02.03.2018)

1- Su Yolunu Bulur - 03:42
2- Garip Di mi? - 03:58
3- Yangınlar Var - 03:18
4- Düşünce - 03:51
5- Sen Seç - 03:45
6- Bedende Ruh Yokken (Hakan Akkuş Versiyon) - 04:13
7- Bekliyorum - 04:13
8- Belki de Kaçarım - 04:36
9- Su Yolunu Bulur (Remix) - 04:03
10-İçimi Yakan Dilber - 03:15


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.qobuz.com
www.napster.com
Online CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.pandamuzik.com
www.eganba.com
www.kitapsan.com.tr
www.hepsiburada.com

Su Yolunu Bulur (Akustik Versiyon) (Single, DMC, 07.03.2018)

1- Su Yolunu Bulur (Akustik Versiyon)


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com

Çanakkale Türküsü / Bahadır Tatlıöz & Minik Kalpler (Single, DMC, 18.03.2018)
(13.03.2017 tarihinde çıkan albümün Minik Kalpler ile düetini içeren [YENİ BASIMI])

1- Çanakkale Türküsü

Yangınlar Var (New Version) (Single, DMC, 17.07.2018)

1- Yangınlar Var (New Version)


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.napster.com
www.qobuz.com

2018
Kimin Umurunda / Bahadır Tatlyöz & Güliz Ayla (Single, 25.09.2018)

1- Kimin Umurunda


Kendine İyi Bak (Single, DMC, 30.11.2018)

1- Kendine İyi Bak - 03:38


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com

2019
Çaresi Nerede (Single, DMC, 08.02.2019)

1- Çaresi Nerede - 03:59


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
play.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Hayy (Single, Bemol9 Müzik, 15.05.2019)

1- Hayy


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
play.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
open.spotify.com
www.napster.com

130 BPM Kreşendo / Ozan Doğulu [Pop Albüm, DGL Prodüksiyon, 27.05.2019]

11-Yok De (feat. Bahadır Tatlıöz) - 03:41

Sancı - Bahadır Tatlıöz & Enbe & Pınar Süer (Single, DMC, 23.08.2019)

1- Sancı


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
itunes.apple.com/tr
open.spotify.com
www.qobuz.com

Kına / Bahadır Tatlıöz feat. Bulutsuzluk Özlemi & Gökhan Türkmen & Kubat & Mehmet Erdem & Pi & Tepki (Single, Bemol9 Müzik & DMC, 09.12.2019)

1- Kına (feat. Bulutsuzluk Özlemi & Gökhan Türkmen & Kubat & Mehmet Erdem & Pi & Tepki) - 06:03


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
play.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

2020
Aldırma (Single, Bemol9 Müzik, 01.04.2020)

1- Aldırma - 03:33Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
listen.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Ben de Özledim (feat. Aydın Kurtoğlu & Gülden & Mustafa Ceceli) (Single, Bemol9, 22.05.2020)

1- Ben de Özledim (feat. Aydın Kurtoğlu & Gülden & Mustafa Ceceli) - 02:29Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
listen.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Time (Single, Bemol9 Müzik, 01.12.2020)

1- Time - 04:41

Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Zaman (Single, DMC, 01.12.2020)

1- Zaman - 04:37Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Neredesin (Single, DMC, 30.12.2020)

1- Neredesin - 02:48Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

2021
Gül Sevdik Dikeni Kader / Bahadır Tatlıöz & Selçuk Balcı (Single, DMC, 19.02.2021)

1- Gül Sevdik Dikeni Kader - 02:58Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Gül Sevdik Dikeni Kader [Enstrümantal] (Single, Bemol9 Müzik, 19.03.2021)

1- Gül Sevdik Dikeni Kader - 03:29

Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Yan / Bahadır Tatlıöz & Yener Çevik (Single Şarkı, Bahadır Tatlıöz & Yener Çevik, 28.04.2021)

1- Yan - 03:20

Yarım Adam (Single, Bemol9 Müzik, 22.10.2021)

1- Yarım Adam - 02:47Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

2022
Silemem / Nahide Babashlı & Bahadır Tatlıöz (Single, Sena Müzik, 21.01.2022)

1- Silemem - 03:00Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Burn [Enstrümantal] (Single, Bemol9 Müzik, 25.02.2022)

1- Burn [Enstrümantal] - 03:41

Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Uzun Lafın Kısası 2 (Live Performance) / Bahadır Tatlıöz & Gülden & Ozan Doğulu (Single, Bemol9 Müzik, 04.03.2022)

1- Bahadır Tatlıöz & Gülden & Ozan Doğulu - Uzun Lafın Kısası 2 (Live Performance) - 03:48Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Gül Sevdik Dikeni Kader 2 (Live Performance) / Bahadır Tatlıöz & Selçuk Balcı (Single, Bemol9 Müzik, 11.03.2022)

1- Gül Sevdik Dikeni Kader 2 (Live Performance) - 03:48Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Aşkın Zindanları 2 (Live Performance) / Bahadır Tatlıöz & Özgün (Single, Bemol9 Müzik, 18.03.2022)

1- Aşkın Zindanları (Live Performance) - 03:07

Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Silemem 2 (Live Performance) / Bahadır Tatlıöz & Nahide Babashlı (Single, Bemol9 Müzik, 25.03.2022)

1- Silemem (Live Performance) - 03:00

Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Saki / Bahadır Tatlıöz & Kamshat Zholdybayeva (Single, DMC, 06.05.2022)

1- Saki - 02:18Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Takmıyorum (Single, DMC, 24.06.2022)

1- Takmıyorum - 02:30Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Çiçek (Single, Bemol9 Müzik, 30.09.2022)

1- Çiçek - 01:50Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

2023
Beni Yak (Akustik) (Single, Sony Music Türkiye, 24.03.2023)

1- Beni Yak (Akustik) - 04:32Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)
music.amazon.com (ABD)
music.amazon.co.uk (İngiltere)
music.amazon.de (Almanya)

Benim Değil (Akustik) (Single, Sony Music Türkiye, 31.03.2023)

1- Benim Değil (Akustik) - 03:25Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)
music.amazon.com (ABD)
music.amazon.co.uk (İngiltere)
music.amazon.de (Almanya)

Bedende Ruh Yokken (Akustik) (Single, Sony Music Türkiye, 07.04.2023)

1- Bedende Ruh Yokken (Akustik) - 04:46Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)
music.amazon.com (ABD)
music.amazon.co.uk (İngiltere)
music.amazon.de (Almanya)

Duy Beni (Akustik) (Single, Sony Music Türkiye, 14.04.2023)

1- Duy Beni (Akustik) - 04:31Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)
music.amazon.com (ABD)
music.amazon.co.uk (İngiltere)
music.amazon.de (Almanya)

Her Tarafım Kırgın (Single, Sony Music Türkiye, 21.04.2023)

1- Her Tarafım Kırgın - 02:52Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)
music.amazon.com (ABD)
music.amazon.co.uk (İngiltere)
music.amazon.de (Almanya)

Aşka Çare Bulunmaz / Bahadır Tatlıöz & Mavi Gri (Single, Mavi Gri, 16.06.2023)

1- Bahadır Tatlıöz & Mavi Gri - Aşka Çare Bulunmaz - 03:30Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)
music.amazon.com (ABD)
music.amazon.co.uk (İngiltere)
music.amazon.de (Almanya)

Bu Gece Boş Ver (Single, Sony Music Türkiye, 28.07.2023)

1- Bu Gece Boş Ver - 02:55Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)
music.amazon.com (ABD)
music.amazon.co.uk (İngiltere)
music.amazon.de (Almanya)

Yarım Adam (Akustik) (Single, Sony Music Türkiye, 01.09.2023)

1- Yarım Adam (Akustik) - 02:56Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)
music.amazon.com (ABD)
music.amazon.co.uk (İngiltere)
music.amazon.de (Almanya)

Cevizin Yaprağı (Akustik) (Single, Sony Music Türkiye, 08.09.2023)

1- Cevizin Yaprağı (Akustik) - 03:53Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)
music.amazon.com (ABD)
music.amazon.co.uk (İngiltere)
music.amazon.de (Almanya)

Dön Bana [Berceste] (Single, Sony Music Türkiye, 06.10.2023)

1- Dön Bana - 03:01Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)
music.amazon.com (ABD)
music.amazon.co.uk (İngiltere)
music.amazon.de (Almanya)

Berceste (Albüm, Sony Music Türkiye, 03.11.2023)

1- Eze Eze - 01:59
2- Dön Bana - 03:01
3- Sanki - 03:10
4- Yalan - 02:51
5- Enayi - 03:01
6- Zifiri Beyaz - 03:23
7- Vatanım Sensin - 03:19
8- Bu Gece Boş Ver - 02:55
9- Her Tarafım Kırgın - 02:52
10-Yalan (Akustik) - 02:55Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)
music.amazon.com (ABD)
music.amazon.co.uk (İngiltere)
music.amazon.de (Almanya)

2024
Aşk Bir Yangın / Bahadır Tatlıöz & Gülden (Single, Sony Music Türkiye, 23.02.2024)

1- Bahadır Tatlıöz & Gülden - Aşk Bir Yangın - 03:02Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
music.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)
music.amazon.com (ABD)
music.amazon.co.uk (İngiltere)
music.amazon.de (Almanya)

Affet Beni / Aspova & Bahadır Tatlıöz (Single, Sony Music Türkiye, 31.05.2024)

1- Aspova & Bahadır Tatlıöz - Affet Beni - 02:32Dijital Satış Noktaları / Platformları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
music.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
music.amazon.com (ABD)
music.amazon.co.uk (İngiltere)
music.amazon.de (Almanya)

Hain (Single, Sony Music Türkiye, 28.06.2024)

1- Hain - 03:21

Kapat

Şarkılardan örnekleri sayfaya gömülü Dinle!


Dijital Satış Noktaları / Platformları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
music.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)
music.amazon.com (ABD)
music.amazon.co.uk (İngiltere)
music.amazon.de (Almanya)
Resmi Facebook Sayfa Adresi:
www.facebook.com/bahadirtatlioz
Resmi Twitter Adresi:
www.twitter.com/BahadirTatlioz
Resmi Instagram Adresi:
www.instagram.com/bahadirtatlioz
Resmi YouTUBE Kanal Adresi:
www.youtube.com/channel/Bahadır Tatlıöz
Resmi Facebook Sayfa Adresi:
www.facebook.com/bahadirtatlioz
Resmi Twitter Adresi:
www.twitter.com/BahadirTatlioz
Resmi Instagram Adresi:
www.instagram.com/bahadirtatlioz
Resmi YouTUBE Kanal Adresi:
www.youtube.com/channel/Bahadır Tatlıöz

YUKARI | TOP | OBEN

Geri Dön

Sanatçılar (Biyografi ve Diskografileri)

Telif Hakkı © Gönderen: Turkpopmuzik.net - (26430 okuma)

Artists ©

Anasayfa | Top 10 Müzik Listesi | Müzik / Magazin Haberleri | Kronoloji | En Son Çıkan Albümler| Sanatçılar | Yarışmalar | Etkinlik Takvimi | S.S.S.

Sitede kullanılan materyallerin büyük bölümü genel kullanıma sunulmuş internet sitelerinden temin edilmiş olup burada yayınlanmasından herhangi bir ticari amaç güdülmemektedir. Bunlar üzerinde hak iddia ediyor ve telif talebinde bulunuyorsanız, siteden çıkarılması veya link verilmesi için lütfen bizimle bağlantı kurunuz.
[Detayları için BURAYA tıklayınız] turkpopmuzik@gmail.com
PHP-Nuke Copyright © 2004-2006 by Francisco Burzi. Bu bir free software programı olup GPL lisansıyla kullanılmaktadır. Sitemiz, PHP-Nuke v.7.6'dan geliştirilerek PHP 5.3.x versiyonlarına uyarlanmış SEO uyumlu RavenNuke (v.2.5) ile desteklenmektedir..
Hosted By  webhoster.ag