Hoş Geldin Sevgili Konuk!    [ Müzikli Gezintiler Dileğimizle ...]   


Türk Pop Müzik Ana Menü 
Anasayfa
Giriş (Site Planı)
Editörün Notu
Kronolojik Gezinti
Sanatçılar
(Biyo & Diskografileri)
Top 10 Müzik
Listeleri
En Son (Sitemize)
Kaydedilen Sanatçılar
En Son Albümler
En Son Çıkan Klipler
Kolektif, Karma veya
Derleme Albümler 
Müzik Yarışmaları  
Eurovision Türkiye
Müzik Etkinlikleri
Basından Müzik Haberleri
Kısa Pop Tarihi ve Müzik
Terimleri Sözlüğü
Tarihte Müzik Olayları
KARAOKE VİDEOLAR
DİĞER VİDEOLAR
Hazır Şarkı Listeleri
Flashplayer Şarkı Listeleri
Top 10'lar :
Kronoloji (Yıllar)

Sanatçılar

Hazır Playlistler

Müzik Yarışmaları
  Altın Mikrofon (Yıllar)

Müzik Yarışmaları
  Milliyet Liselerarası Müzik
  Yarışmaları (Yıllar)

Müzik Yarışmaları
  Altın Güvercin Müzik
  Yarışmaları (Yıllar)

Eurovision (Yıllar)

Diğer
DİĞER LİNKLERİMİZ 
Dünya Müzik Listeleri
(Kronolojik)
Beatles Türk
Beatles Haberleri

Kronoloji
1926 - 1959
1960
1961
1962
1963
1964
1965
1966
1967
1968
1969
1970 ve sonrası

Şarkıları (Kronolojik)
1957 - 1961
1962
1963
1964
1965
1966
1967
1968
1969
1970 ve Sonrası

Şarkıları (Alfabetik)
A - B
C - D - E
F - G - H
I -J
M - N - O
P - R - S
T - Z

Diskografi (Karaoke)
İngiltere Albümleri
Diğer Albümleri

Film (& Soundtrack Albümleri)   
A Hard Day’s Night
Help!
Magical Mistery Tour
Yellow Submarine
Let It Be

45'likleri (Singles)

EP (Extended Play)'leri

(Givenaway) Diğer
müzisyen ve gruplar
için yaptıkları besteleri

YARDIM 
S.S.S
© by Turkpopmuzik.net

   Sitede Ara
   Sosyal Paylaşım

2020 yılına kadarki beğenmeler: 432


   Kim Online
Şu an sitede, 379 ziyaretçi ve 0 üye bulunuyor.

   Ziyaretçi Bilgileri
Hoşgeldin, Misafir
Şu An Bağlı:
Ziyaretçi: 379
Üye: 0
Toplam: 379

   Sitemizi Destekleyin!
Sitemizi desteklemek için Görüşlerinizi bize iletin!

   Bizi Önerin!
Bizi Arkadaşlarınıza, Dostlarınıza Önermek için buraya tıklayın!

   Sayfa Hit Toplamı
Şu ana kadar
sayfa izlenimi aldık. Başlangıç:
2005

   Site Bilgileri
Sunucu TrafiğiSunucu Trafiği
  • Toplam: 90,116,170
  • Bugün: 13,448
Sunucu BilgileriSunucu Bilgileri
  • Jan 17, 2021
  • 03:56 am CET
 

TÜRK POP MÜZiK.NET - Sanatçılar (Biyografi ve Diskografileri)
Bora Duran
Bookmark and Share
    Geri Dön   (7631 okuma)

Bora Duran
Bora Duran
Bora Duran
FOTO GALERİ

23 Mart 1978 İzmir doğumlu tam adı Bora Yalçınduran olan sanatçı, ortaokul yıllarında, gitarı ile birlikte farklı gruplarla tanışmaya başladı. 1995 yılında Ege Üniversitesi Devlet Türk Musikisi Konservatuarı’na girip klasik kemençe eğitimine başlayana dek, bu gruplarla olan maceraları devam etti. 2001 yılına kadar İzmir’de müzik yapmadık yer neredeyse bırakmaz. Sadece Ege’nin bu kıyısıyla yetinmez ve Türk – Yunan Dostluk Derneği ile işbirliği içerisinde, müziğini karşı kıyılara da taşır.

İstanbul’a geldiği yıllarda, müziğini paylaşıp geliştirmek adına ilk yapmış olduğu hareket, Vedat Sakman ile tanışmak oldu. Stüdyo Sakman’da 2003’te çıkan Selçuk Yöntem’in “Şiir Niye?” adlı albüm çalışmasında görev aldı. İlk demo albüm hazırlıklarına da bu stüdyoda başladı.

Ezginin Günlüğü grubuyla “Dargın mıyız?” albümünün kayıtlarında birlikte çalıştı. Grup ile birlikte birçok projede daha yer aldı.

Aranjör Yıldıray Gürgen ile birçok albüm projesinde klasik kemençe, gitar, perdesiz gitar ve sesiyle görev aldı. Bu çalışmalardan biri olan Yılmaz Erdoğan’ın şiir albümünün oluşum sürecinde BKM ile tanıştı. Deniz Erdoğan ile birlikte BKM Mutfak ve “Çok Güzel Hareketler Bunlar” ekibinin canlı müzik ve TV program müzik sorumluluğunu yürütür. “Organize İşler” film müzikleri projesinde yer aldı.

Aynı dönemde sözü ve müziği kendine ait olan “Gül Senin Tenin” adlı şarkısını Mahsun Kırmızıgül seslendirir ve şarkı her açıdan büyük başarı sağladı.

Ortaklarıyla beraber 2006 yılında Moda’da kurmuş oldukları Harem’s Production’da, kendi albüm çalışmalarını hızlandırdı ve söz, müzik ve aranjeleri kendisine ait olan 9 şarkılık “Her Sabah” isimli ilk albümünü tamamladı. İnsana ait en saf duygu olan aşkın, günümüz şartlarında var olabilme çabasını, depresif bir dille anlatırken, herşeye rağmen hayatla barışık olmanın öneminden bahseden “Her Sabah” temeli akustik gitar ve vokal performansına dayanan bir albüm. Albüm, müzik marketlerde 11 Ocak 2010’da yer alacak. Sanatçının albüm lansman Konseri 13 Ocak 2010’da Balans Jolly Joker’de yapılacak.

Albümden “Beni Öldürdün” isimli şarkısına klip çekildi.

Radyolar ve internette 2011 yazının en çok ilgi gören, söz ve müziğini Bora Duran’ın yazdığı “Gül Senin Tenin” şarkısının yer aldığı “Her Sabah” albümü Pasaj Müzik etiketiyle raflarda yerini alacak. Temeli akustik gitar ve vokal performansına dayanan bir albüm olan “Her Sabah”da dinleyenleri bekleyen ikinci sürpriz, bir Fikret Kızılok klasiği “Bir Harmanım Bu Akşam” şarkısının yeni yorumu.

İlk olarak sadece dijital müzik platformlarında ve sonrasında sosyal paylaşım sitelerinde paylaşılmaya başlanan, listelerde 1 numaraya kadar yükselen “Gül Senin Tenin” şarkısının video klibi Emir Khalilzadeh yönetmenliğinde çekildi.

Konserlerinde enerjisi ve samimiyetiyle herkesi kendine hayran bırakan Bora Duran, “Gül Senin Tenin” şarkısıyla popülaritesini ani ve çarpıcı bir biçimde arttırdı.

Yıllardır sahnede yorumladığı şekliyle düzenlediği Fikret Kızılok şarkısı “Bir Harmanım Bu Akşam” dışında, albümdeki 10 şarkının tamamının söz, beste ve düzenlemeleri Bora Duran’a ait. “İçerim Ben” adlı şarkının sözleri Ömer Hayyam’a ithafen, onun rubailerinden esinlenerek yazıldı. “Beni Öldürdün”, “Duman Duman”, “Lodos” ve “Yatak” dijital platformlarda yüksek dinlenme oranlarına sahip ve daha önce Bora Duran’ı sahnede izlemiş olan dinleyicilerin de yakından tanıdığı şarkılar.

Harems stüdyosunda Efe Demiryoğuran tarafından gerçekleştirilen kayıtlarda Bora Duran’a gitarlarda Gültekin Kaçar, bas gitarda Eylem Pelit, davulda Okay Aynur, etnik perküsyonlarda Mehmet Akatay ve klavyede Yavuz Darıdere eşlik etti. Albümün masteringi Çağlar Türkmen tarafından Sestrem stüdyolarında yapıldı.

“Selam”, “Dalgın” adlı şarkılarda ney, “İçerim Ben” ve “Lay Lay“da ud, klarnet, “Aynalar”da düdük gibi etnik enstrümanlar, şarkıların hikâyeleriyle uyum içerisinde kullanılırken, ”Lodos” adlı şarkıda Bora Duran tarafından icra edilen klasik kemençe dikkat çekiyor.

Ege Üniversitesi Konservatuarı klasik kemençe bölümü mezunu olan Bora Duran, uzun yıllar İzmir ve karşı kıyılarında sahne aldı. İstanbul’da çeşitli stüdyolarda, birçok albüm projesine klasik kemençe, gitar, perdesiz gitar ve sesiyle katkıda bulundu. İlk demo kayıtlarını da aynı dönemde bu stüdyolarda gerçekleştirdi. Ardından kendi stüdyosunu kurdu “Her Sabah”ı ortaya çıkardı.

Bora Duran’dan “İnsan”

Bora Duran yeni albümü öncesi albümüyle aynı ismi taşıyan “İnsan” şarkısını müzikseverlerle buluşturdu.

“Gül Senin Tenin” ve “Sen de Gidersen” şarkıları ile büyük başarı yakalayan Bora Duran yayımlayacağı yeni albümü öncesi albümüyle aynı ismi taşıyan “İnsan” şarkısını müzikseverlerle buluşturdu.

Sanatçı albümün ilk video klibi ve çıkış şarkısı “İnsan” için İmre Haydaroğlu yönetmenliğinde kamera karşısına geçti.

Klipte Duran’a oyuncu ve model Tuğçe Şentuna eşlik ederken, sanatçı klipte büyülü bir atmosfer yaratmak istediğini, görsel zenginliklerle dolu soyut bir klip yaratmaya çalıştıklarını bu yüzden çekimler boyunca şarkıyı seslendirirken izleyenlerin gözlerine baktığını hayal ettiğini ifade etti. Klip ekranlarda yayınlanmaya başladı.
(Kaynak: www.aveamuzik.com - 03.12.2013)

Duygusal ve derin şarkıları ile herkesin beğenisini toplayan Bora Duran, merakla beklenen “İnsan” isimli yeni albümünü 11 Aralık’ta Pasaj Müzik etiketiyle sevenlerinin beğenisine sunacak.

İki yıl önce yayınlanan “Her Sabah” albümüyle geniş kitlelere ulaşarak, son yılların en dikkat çeken çıkışlarından birini gerçekleştiren, geçen yıl yayınlanan “Sen de Gidersen” şarkısıyla da büyük beğeni toplayan Bora Duran, bu defa on iki şarkının yer aldığı yepyeni bir albüm ile karşımıza çıkıyor.

Bora Duran “Vücudumun bir parçası gibi” dediği akustik gitarı ile naif vokal performanslarının birleşiminden doğan şarkıların, dinleyiciye sanki başucunda söylüyormuş hissini verebilmesi için çok çalışıldığını dile getiriyor ve ekliyor; “İnsan” albümünde, hayata ve insana dair yaşadığım, anlatmak istediğim ne varsa, fazla dolandırmadan en sade haliyle aktarmaya çalıştım.”

Albümdeki on iki şarkının on tanesinin söz ve müziği Bora Duran’a ait. “Sevdiğim bir abimin hediyesi” dediği, söz ve müziği Hüsnü Arkan’a ait yepyeni bir şarkı “Müebbet” ve sözleri Suat Sayın’a, güftesi Salih Korkmaz’a ait “Bitmeyen Çile” adlı Sanat Müziği eserinin, kendine has yorumuyla düzenlendiği bambaşka bir hali yer alıyor. Albümde iki farklı düzenlemeyle yer alan “Yan Yana” şarkısının remix versiyonunun düzenlemesi Hüseyin Çebişci’ye ait.

Albümdeki tüm şarkıların düzenlemeleri Bora Duran, Efe Demiryoğuran ve Hüseyin Çebişci imzasını taşıyor. Kayıt ve mixleri Harems stüdyosunda Efe Demiryoğuran tarafından gerçekleştirilen albümde, Bora Duran’a gitarlarda Gültekin Kaçar, davulda Okay Aynur, bas gitarda Efe Demiryoguran, yaylılarda Gündem Yaylı Grubu, trompet ve trombonda Hasan Gözetlik, klarnette Göksun Çavdar eşlik etti. Albümün mastering’i Çağlar Türkmen tarafından Sestrem stüdyolarında yapıldı.
(Albüm açıklaması)

Bora Duran “Yan Yana” Klibini Çekti!

Bora Duran’ın “İnsan” albümünün yeni video klibi, söz ve müziği kendisine ait “Yan Yana” şarkısına geldi.

Bora Duran’ın 2014 yılı başında Pasaj Müzik etiketiyle yayınlanan, adından sıkça söz ettirdiği “İnsan” albümünün yeni video klibi, söz ve müzği kendisine ait “Yan Yana” şarkısına İmre Haydaroğlu’nun yönetmenliğinde çekildi.

“İnsan” şarkısıyla aylarca müzik listelerinde 1 numara kalarak büyük bir başarı elde eden Bora Duran’ın yeni video klibi Cihangir sokaklarında ve bir apartman dairesinde çekildi.

20 kişiden oluşan bir ekiple 12 saatte tamamlanan klibe Fransız bayan model Sabrina Claudine eşlik etti.

Arri Alexa kamera ile çekimleri yapılan klipte albüm konsepti olan puzzle videoda ikiye bölünmüş bir kalp olarak kullanıldı.
(Kaynak: www.magazinkolik.com - 09.07.2014)

Usta Oyuncu Derya Alabora Oyunculuğu İle Bora Duran’ın Yeni Video Klibine Eşlik Etti!

Bora Duran, Pasaj Müzik etiketi ile yayınlanan “İnsan” albümünün 3. Video klibini söz ve müziği Hüsnü Arkan’a, düzenlemesi Bora Duran’a ait olan “Müebbet” isimli şarkıya çekti.

Klipte Bora Duran’a usta oyuncu Derya Alabora oyunculuğu ile eşlik etti.

Yönetmenliğini İmre Haydaroğlu’nun üstlendiği video kllibin ilk çekimleri bir evde, devamında ise Arnavutköy Levendiz Meyhanesinde gerçekleşti.

Çekimler esnasında Derya Alabora, Bora Duran ve ekibi eğlenceli dakikalar geçirirken, klip görüntülerinde ise keyifli bir performans sergilediler.

“Gül Senin Tenin”, “İnsan”, “Sende Gidersen”, “Yan Yana” gibi sevilen şarkıları dillerden düşmeyen, müzik listelerinin ilk sıralarında uzun süre yer alan genç şarkıcı Bora Duran yeni video klip çalışması “Müebbet” ile yine listelere iddalı bir giriş yapmaya hazırlanıyor.

Bora Duran’ın “Müebbet” video klibi Pasaj Müzik etiketi ile müzik kanalları ve dijital platformlarda...
(Kaynak: www.magazinkolik.com - 23.02.2015)

Bora Duran “Unut Bakalım” İsimli Şarkısı İle Yaza Merhaba Diyor.

“İnsan” albümünden çıkardığı hit şarkılar ve bu yıla damgasını vuran “Kalbimi Koydum” düetinden sonra Pasaj Müzik etiketiyle yayınladığı yeni şarkısı “Unut Bakalım” için Nihat Odabaşı yönetmenliğinde kamera karşısına geçen Bora Duran, sözü ve müziği kendisine ait şarkısına sımsıcak, sayfiye esintili bir klip çekti.

Nihat Odabaşı’nın stüdyoda yarattığı rengarenk dünyada, yaz temalı ahşap dekorlar arasında çekilen klip, danslar ve teatral görüntüleriyle de bu yaza neşe katacağa benziyor.

Bora Duran “Unut Bakalım” klibi için: “Bugüne kadar kliplerimde hüzün daha ön plandaydı, oysa benim eğlenceli ve muzip taraflarım daha baskın. Bu kliple birlikte farklı ve neşeli tarafımı da gösteriyor olmaktan ve insanlara renkli bir dünya sunduğumuz için mutluyum” dedi.
(Kaynak: www.magazinci.com - 03.06.2016)

Bora Duran Delirdi!

Bora Duran, bir yıl aradan sonra “İçimdeki Deli” ismini verdiği yepyeni çalışmasını dinleyicilerin beğenisine sundu.

“İnsan”, “Sende Gidersen”, “Yan Yana”, “Unut Bakalım” ve daha bir çok unutulmaz şarkıya imzasını atan Bora Duran’ın yeni teklisi ‘İçimdeki Deli’nin söz ve müziği kendisine, düzenlemesi ise kendisinin de dahil olduğu, Efe Demiryoğuran, Hüseyin Cebişçi, Okay Aynur, Cihangir Aslan’dan oluşan Harem’s grubuna ait.

BORA DURAN DELİRDİ!

Etkileyici dans performansı klibe damgasını vurdu...

Gökhan Özdemir yönetmenliğinde ve Ferit Çetinkaya görüntü yönetmenliğinde çekilen klipte Bora Duran’a, Begüm Canbulatoğlu ve Akay Üstünel eşsiz dans performanslarıyla eşlik etti.

Klip, harika doğa manzarasına sahip olan Kilyos Demirciköy’de bir günde çekilerek, keyifli sahnelerle tamamlandı.

Bora Duran: “Bu projede yeni bir ben görecekler.”

Eğlenceli görüntülere sahip olan klip için Bora Duran “Bu şarkı ile ekipçe içimizdeki deliyi ortaya çıkarıyoruz ve ekip olarak keyifli bir çalışmaya imza atmak istedik. İzleyenler ve sevenlerim de yeni bir ben görecekler bu projede” diyerek yeni projesi ile ilgili düşüncelerini paylaştı.
(Kaynak: www.kralmuzik.com.tr - 13.07.2017)

Bora Duran “Sana Doğru” İle Dünyayı Dansa Davet Etti

Bora Duran sözü, müziği ve düzenlemesi kendisine ait Pasaj & Garaj Müzik etiketli yeni şarkısı “Sana Doğru” ile dünyayı dansa davet etti.

Sosyal medya üzerinden, dünyanın farklı ülkelerinden seçilmiş dansçılarına, yeni şarkısı ‘Sana Doğru’yu yollayan Bora Duran, “Dansın ve müziğin ortak bir dili olduğunu, sanatın dünya üzerindeki sınırları kaldırarak hepimizi birleştirdiğini düşünüyorum. Şarkıma kendi tarzında, istediğin gibi dans eder misin?” diye sordu ve yüzlerce kişiye ulaştı.

İspanya, İtalya, AbdBD, İran, İsviçre, Hindistan ve Azerbeycan gibi ülkelerden dansçıların yanı sıra, Türkiye’den de Karadeniz Horon ekibi, Zeybekler ve modern dansçıların katılımı ile oluşan klibin yönetmenliğini de, projenin mimarı Bora Duran Yaptı.
(Kaynak: www.bursadabugun.com / www.milliyet.com.tr - 29.08.2018)

Bora Duran’ın “Başgan” İsimli Şarkısı, Video Klibiyle Yayında

Bora Duran’ın, Pasaj & Garaj Müzik etiketiyle yayınlanan “Başgan” isimli tekli çalışması, video klibiyle netd müzik’te yayında.

“Telefondan kafanı kaldırsan görürsün belki” sözleri ile, insanların telefonla olan ilişkilerine dair espri yapan şarkıya Erhan Kozan yönetmenliğinde klip çekildi. Ritmik, dinamik ve enerjik altyapısıyla dinleyeni harekete geçirip, dansa davet eden şarkıda; Bora Duran dinleyicilerine bir de sürpriz bölüm hazırlamış.

Daha ilk saatlerde pek çok tıklama alan video klibi izleyenler tarafından da olumlu yorumlar aldı.

Söz ve müzik ve düzenlemesi Bora Duran imzası taşıyan “Başgan” isimli şarkının video klibinde yönetmenliği Erhan Kozan üstlendi.

Ayrıca, Bora Duran 2018 yılında çıkardığı “Sana Doğru” tekli çalışmasıyla geçtiğimiz günlerde 100 milyon izlemeyi geçti.
(Kaynak: muzikonair.com / www.magazinci.com / www.kralmuzik.com.tr - 13.11.2019)

Bora Duran’dan “Ezginin Günlüğü” Albümünden “Leyla” Yorumu

“İnsan”, “Sen de Gidersen”, “Gül Senin Tenin”, “Sana Doğru”, “Başgan” gibi şarkılarla, kendine has yorumu ve tarzı ile geniş kitleler tarafından dinlenen Bora Duran, uzun yıllar birçok albümünde beraber çalıştığı Ezginin Günlüğü grubu ile “40 Yıllık Şarkılar” albümünde yeniden buluştu.

ALBÜMÜN SON KLİBİ BORAN DURAN’IN YORUMLADIĞI ‘LEYLA’YA ÇEKİLDİ

Nisan 2020’de DokuzSekiz Müzik yapımcılığında yayınlanan, yılın en ilgi çeken projelerinden “Ezginin Günlüğü / 40 Yıllık Şarkılar” albümü yılın kapanışını ise Bora Duran’ın yorumladığı “Leyla” ile yapıyor. “Leyla” albümün 15. video klibi olarak hazırlandı.

Sözleri Hüsnü Arkan’a, müziği Nadir Göktürk’e ait olan, Bora Duran’ın düzenlemesi ve yorumu ile dinlediğimiz “Leyla” Eyüp Kaan Yoksu yönetmenliğinde kliplendi.

Video klip, iki karakterin üzerinden İstanbul’un farklı bölgelerinde, metropolün kaosu ve kargaşası içerisinde gerçekleşen olaylarla, “Hayat niye kirlenir?” sorusunu vurguluyor.
(Kaynak: www.magazinci.com - 30.12.2020)

Diskografi:
2003
Şiir Niye? (Selçuk Yöntem Şiir albümü, Sakman Prodüksiyon)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
(Albüm çalışmasında görev aldı.)

2005
Dargın mıyız (Ezginin Günlüğü Albümü, Seyhan Müzik, 23.09.2005)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
(Grup ile albümünün kayıtlarında birlikte çalıştı.)

Organize İşler (Soundtrack Albüm, RH Pozitif, 21.12.2005)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
(Projede yer aldı.)

2010
Her Sabah (Albüm, Harem’s Production, 13.01.2010)

1- Duman Duman
2- Beni Öldürdün
3- Yatak
4- Selam
5- Lodos
6- Lay Lay
7- Aynalar
8- İçerim Ben
9- Dalgın


2011
Gül Senin Tenin (Single, Pasaj Müzik, 12.05.2011)

1- Gül Senin Tenin


Power Türk En İyiler 2011 - 2 [Derleme Albüm, Pasaj Müzik, 05.10.2011]
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
6. Bora Duran - Gül Senin Tenin (Söz & Müzik: Bora Duran)

2012
Her Sabah (Albüm, Pasaj Müzik, 09.01.2012)
(13.01.2010 tarihinde Harem’s Production tarafından çıkarılan albümün yeni şarkılar eklenerek ve farklı kapak kullanılarak [YENİ BASIMI])

1- Bir Harmanım Bu Akşam (Söz & Müzik: Fikret Kızılok)
2- Gül Senin Tenin (Söz & Müzik: Bora Duran)
3 Duman Duman (Söz & Müzik: Bora Duran)
4 Beni Öldürdün (Söz & Müzik: Bora Duran)
5 Yatak (Söz & Müzik: Bora Duran)
6 Selam (Söz & Müzik: Bora Duran)
7- Lodos (Söz & Müzik: Bora Duran)
8- Lay Lay Lay (Söz & Müzik: Bora Duran)
9- Aynalar (Söz & Müzik: Bora Duran)
10-İçerim Ben (Söz & Müzik: Bora Duran)
11-Dalgın (Söz & Müzik: Bora Duran)


Online CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.hepsiburada.com
www.kitapyurdu.com
www.zihni.com [2.EL]
www.amazon.com (ABD)
www.tikla24.de (Almanya)
Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com

Joy Türk Yalnızlık Şarkıları [Derleme Albüm, Pasaj Müzik, 16.02.2012]
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
10. Bora Duran - Duman Duman (Söz & Müzik: Bora Duran, Düzenleme: Efe Demiryoğuran)

Sen De Gidersen (Single, Pasaj Müzik, 23.10.2012 / 07.11.2012)

1. Sen De Gidersen (Söz & Müzik: Bora Duran)
2. Sen De Gidersen (Akustik) (Söz & Müzik: Bora Duran)


Online CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.hepsiburada.com
www.zihni.com
www.tulumba.com (ABD)
www.tikla24.de (Almanya)
Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
itunes.apple.com/tr
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.amazon.com (ABD)

2013
İnsan (Albüm, Pasaj Müzik, 11.12.2013)

1- İnsan
2- Yan Yana
3- Yak Beni
4- Müebbet
5- O ve Ben
6- Boş Verdim
7- Vazgeçmiyor Gönül
8- Çok Yalnızım
9- Bitmeyen Çile
10-Seni Sevmeye
11-Yan Yana (Remiix)
12-Sen De Gidersen


Online CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.hepsiburada.com
www.idefix.com
www.eganba.com
www.zihni.com
www.tikla24.de (Almanya)
Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com/tr
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com
www.amazon.com (ABD)
www.amazon.com (İngiltere)

2016
Unut Bakalım (Single, Pasaj Müzik, 03.06.2016)

1- Unut Bakalım - 03:32Dijital Satış Noktaları:
www.turktelekommuzik.com
itunes.apple.com/tr
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com

Başka / Ümit Besen (Albüm, DMC, [Dijital 17.06.2016] 22.06.2016)

3. Nikah Masası (feat. Bora Duran)

Powertürk En İyiler 2016 [Pop Albüm, GNL Entertainment, 15.08.2016]
Büyütmek için Tıklayın Büyütmek için Tıklayın
CD 1 :
5. Bora Duran – Yak Beni

2017
Slowtürk Aşk’ın Şarkıları [Derleme Pop Albüm, DMC, 03.03.2017]

7– Ümit Besen Ft.Bora Duran – Nikah Masası

İçimdeki Deli (Single, Razaki Müzik, 13.07.2017)

1- İçimdeki Deli


Dijital Satış Noktaları:
www.turktelekommuzik.com
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com

2018
Sana Doğru (Single, Pasaj & Garaj Müzik, 31.08.2018)

1- Sana Doğru


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com

2019
Başgan (Single, Pasaj & Garaj Müzik, 13.11.2019)

1- Başgan

Kapat

Şarkılardan örnekleri sayfaya gömülü Dinle!


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
listen.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

2020
2020 Model: Murathan Mungan (Albüm, Pasaj & Garaj Müzik, 07.02.2020)

CD 1 :
10-Saklarım / Bora Duran - 03:39

Ezginin Günlüğü - 40 Yıllık Şarkılar (Tribute Albüm, Dokuz Sekiz Müzik, 29.05.2020)

{CD 1:]
6- Leyla / Bora Duran - 03:21

2021
Nefeslenişler / Serdar Kastelli (Albüm, Garaj Müzik, 13.01.2021)

1- Saygımdan (feat. Bora Duran) [Enstrümantal] - 04:15
Resmi Facebook Adresi:
www.facebook.com/boraduranonline
www.facebook.com/pages/Bora-Duran
Resmi Twitter Adresi:
www.twitter.com/boraduran
Resmi Instagram Adresi:
www.instagram.com/boraduran
Resmi MySpace Adresi:
www.myspace.com/boraduran
Resmi YouTUBE Kanal Adresi:
www.youtube.com/user/duranbora
Resmi Friendfeed Adresi:
friendfeed.com/boraduran

YUKARI | TOP | OBEN

Geri Dön

Sanatçılar (Biyografi ve Diskografileri)

Telif Hakkı © Gönderen: Turkpopmuzik.net - (7631 okuma)

Artists ©

Anasayfa | Top 10 Müzik Listesi | Müzik / Magazin Haberleri | Kronoloji | En Son Çıkan Albümler| Sanatçılar | Yarışmalar | Etkinlik Takvimi | S.S.S.

Sitede kullanılan materyallerin büyük bölümü genel kullanıma sunulmuş internet sitelerinden temin edilmiş olup burada yayınlanmasından herhangi bir ticari amaç güdülmemektedir. Bunlar üzerinde hak iddia ediyor ve telif talebinde bulunuyorsanız, siteden çıkarılması veya link verilmesi için lütfen bizimle bağlantı kurunuz.
[Detayları için BURAYA tıklayınız] turkpopmuzik@gmail.com
PHP-Nuke Copyright © 2004-2006 by Francisco Burzi. Bu bir free software programı olup GPL lisansıyla kullanılmaktadır. Sitemiz, PHP-Nuke v.7.6'dan geliştirilerek PHP 5.3.x versiyonlarına uyarlanmış SEO uyumlu RavenNuke (v.2.5) ile desteklenmektedir..
Hosted By  webhoster.ag