Hoş Geldin Sevgili Konuk!    [ Müzikli Gezintiler Dileğimizle ...] 05.03.2024

Türk Pop Müzik Ana Menü 
Anasayfa
Giriş (Site Planı)
Editörün Notu
Kronolojik Gezinti
Sanatçılar
(Biyo & Diskografileri)
Top 10 Müzik
Listeleri
En Son (Sitemize)
Kaydedilen Sanatçılar
En Son Albümler
En Son Çıkan Klipler
Kolektif, Karma veya
Derleme Albümler 
Müzik Yarışmaları  
Eurovision Türkiye
Müzik Etkinlikleri
Basından Müzik Haberleri
Kısa Pop Tarihi ve Müzik
Terimleri Sözlüğü
Tarihte Müzik Olayları
KARAOKE VİDEOLAR
DİĞER VİDEOLAR
Hazır Şarkı Listeleri
Flashplayer Şarkı Listeleri
Top 10'lar :
Kronoloji (Yıllar)

Sanatçılar

Hazır Playlistler

Müzik Yarışmaları
  Altın Mikrofon (Yıllar)

Müzik Yarışmaları
  Milliyet Liselerarası Müzik
  Yarışmaları (Yıllar)

Müzik Yarışmaları
  Altın Güvercin Müzik
  Yarışmaları (Yıllar)

Eurovision (Yıllar)

Diğer
DİĞER LİNKLERİMİZ 
Dünya Müzik Listeleri
(Kronolojik)
Beatles Türk
Beatles Haberleri

Kronoloji
1926 - 1959
1960
1961
1962
1963
1964
1965
1966
1967
1968
1969
1970 ve sonrası

Şarkıları (Kronolojik)
1957 - 1961
1962
1963
1964
1965
1966
1967
1968
1969
1970 ve Sonrası

Şarkıları (Alfabetik)
A - B
C - D - E
F - G - H
I -J
M - N - O
P - R - S
T - Z

Diskografi (Karaoke)
İngiltere Albümleri
Diğer Albümleri

Film (& Soundtrack Albümleri)   
A Hard Day’s Night
Help!
Magical Mistery Tour
Yellow Submarine
Let It Be

45'likleri (Singles)

EP (Extended Play)'leri

(Givenaway) Diğer
müzisyen ve gruplar
için yaptıkları besteleri

YARDIM 
S.S.S
© by Turkpopmuzik.net

   Sitede Ara
   Sosyal Medya
2020 sonuna kadarki beğenmeler: 432

Beğen
   Kim Online
Şu an sitede, 438 ziyaretçi ve 0 üye bulunuyor.

   Ziyaretçi Bilgileri
Hoşgeldin, Misafir
Şu An Bağlı:
Ziyaretçi: 438
Üye: 0
Toplam: 438

   Sitemizi Destekleyin!
Sitemizi desteklemek için Görüşlerinizi bize iletin!

   Bizi Önerin!
Bizi Arkadaşlarınıza, Dostlarınıza Önermek için buraya tıklayın!

   Sayfa Hit Toplamı
Şu ana kadar
sayfa izlenimi aldık. Başlangıç:
2005

   Site Bilgileri
Sunucu TrafiğiSunucu Trafiği
  • Toplam: 142,780,073
  • Bugün: 1,608
Sunucu BilgileriSunucu Bilgileri
  • Mar 05, 2024
  • 01:12 am CET
 

TÜRK POP MÜZiK.NET - Sanatçılar (Biyografi ve Diskografileri)
Burcu Güneş
Bookmark and Share
    Geri Dön   (16190 okuma)

Sanatçı: Burcu Güneş
BURCU GÜNEŞ

FOTO GALERİ
1975’in 12 Ağustos sabahı İzmir Alsancak’ta doğan Burcu (Şahber) Güneş, müzisyen olan babası Ali Güneş ve annesi Bige Özkan’ın tek kızı olarak dünyaya geldi. Babasının müzikle dolu olan dünyasında küçücük bir çocukken bile heran evdeki veya babasının çalıştığı yerlerdeki müzik provalarında var olabilecek pek çok şeye iştirak ederek ileride kendisinin de bu yolu seçeceğini göstermeye başlamıştı.

Sürpriz sayılmayacak ilk sahne deneyimine babasına vokal yaparak başladı. 13 yaşında İzmir’den Antalya’ya taşındıklarında profesyonel sahne çalışmalarına ilk adımını atmış oldu. Bir süre sonra babası ile kurdukları Dio, Trio ve orkestralarla, büyük otellerde ve tatil köylerinde jazz ve pop müzik şarkıları söyleyerek, okulunu da ihmal etmeyen Burcu kendisini gerçek anlamda müzikle iç içe yetiştirmeye devam etti. Bu sırada ilk şan derslerini ve müzik eğitimini almaya başladı.

İlkokul ikinci sınıfta iken, annesi ve babası boşandıklarında, babasında kalan Burcu, yıllarca annesine duyduğu özlemin birikimi sonucunda 18 yaşına gelince İzmir’de onunla yaşamaya başladı. Aynı yıllarda İzmir 9 Eylül Devlet Konservatuar Müdürü Prof. Müfit Bayraşa’dan şan, artikülasyon ve solfej dersleri alarak kendini geliştirdi.

İzmir’in büyük otellerinde ve jazz klüplerinde çalışırken bir yandan Müfit Bayraşa ile çeşitli festivallere ve müzik yarışmalarına katıldı. Bu sırada tanıştığı bir müzisyen arkadaşıyla ortak beste ve söz çalışmalarının bulunduğu bir demo kaset hazırladı. 1996 yılında Raks Marş Müzik şirketine yollanmış demo kaset Garo Mafyan, Koral Sarıtaş ve Galip Kayıhan tarafından dinlenince, hemen İstanbul’a davet edildi. Böylece ilk albüm çalışması olan “Aşk Yarası” ortaya çıkmış oldu.

12 şarkıdan oluşan albümde “Alimallah”, “Sen de Vur”, “Aşk Yarası”, “Hep Seni Sevdim”, “Sonbahar Akşamı”, “Yaşadık Bitmedi”, “Bana Evet De”, “Hayallerde Gezginim”, “Uslu Dur”, “Gönlün Var mı”, “Amaney”, “Yollar”; Zeynep Talu, Garo Mafyan, Seda Akay, Burcu Güneş başta olmak üzere önemli söz yazar ve bestecilerin şarkıları yer alıyor.

Ayrıca albümde müziği Michelle Michael (Hep Seni Sevdim) ve Aponte Karla, Lemos De Nascimento, Cesar Mansueto’ya ait (Bana Evet De) iki yabancı şarkının, sözlerini Zeynep Talu’nun yazdığı Türkçe adaptasyonları bulunuyor.

2001 Yılında “Tılsım” isimli albümünü çıkarır. Albüm, Erol Köse Production tarafından “Alaylı” isimli şarkı ilavesiyle aynı yıl tekrar basılır.

Üç yıl aradan sonra 2004’te de “Ay Şahit” isimli albümünü yayınlanır.

Bu arada Erol Köse Prodüksiyon Yapım Ticaret A.Ş ile anlaşır ama Uzan Grubu şirketlerinden olduğu için Erol Köse Prodüksiyon Yapım Ticaret A.Ş’nin yönetimi ve denetiminin TMSF’ye devredilmesi sonucu aslında 2005 Yılında Seyhan Müzik ile anlaşarak çıkartmak istediği ’Yok Yok’ isimli Singleü için TMSF’den bandrol alamadığı için çıkaramadı. Aynı şirketle anlaşması olan Nez (Nezihe Kalkan) ile Burcu Güneş’in sözleşmeleri Ocak 2006’da satışa çıkarıldı. 20 bin YTL muhammen bedelle satışa çıkarılan Burcu Güneş’in sözleşmesini, avukatı Hayati Şahin 16 bin YTL’ye satın aldı ve kendinin patronu oldu. Sanatçı yeni albüm çalışmalarına hız verdiğini bildildi.

Aralık 2006’da Seyhan Müzik etiketiyle “Ben Ateş Ben Su” isimli albümünü çıkardı.

Ağustos 2008’de yine Seyhan Müzik etiketiyle “On The Club” isimli albümünü yayınladı.

Ağustos 2009’da da “Sihirbaz” isimli albümünü yine Seyhan Müzik etiketiyke çıkardı.

Temmuz 2010’da ise Burcu Güneş, “Tamamdır” adını verdiği yepyeni Singleüyle müzik severlerle buluşmaya hazırlanıyor. Geçtiğimiz 2009 yazında çıkarmış olduğu “Sihirbaz” albümüyle bir çok ödüle laik görülen sanatçı, 2010 yazında “Tamamdır” ile aynı başarılara imza atmayı planlıyor.

12 yılda 5 albüm, 1 remix albüm çıkaran, Türk Halkının sevgisini ve takdirini kazanan sanatçı, müziğinde hep samimiyetten yana oldu ve kalite çıtasını yükseltti. Burcu Güneş kariyerinde ilk kez 1 Single çıkaracak.

“Tamamdır” isimli single ile müziğe yeni bir soluk, farklı bir tarz getiren Burcu Güneş, yeni şirketi Yazz Records ile sözleşme imzaladıktan sonra yeni single için, 5 aydır studyo çalışmalarındaydı. Hazırlıkları büyük bir titizlik içinde yürütülen albüm tamamlandı.

“Tamamdır”ın sözleri Burcu Güneş, Gülşah Tütüncü ve Gözde Hatiboğlu’ya ait. Bestesi Burcu Güneş ile Volga Tamöz’ ün ortak calışmasıdır.

Heyecanla beklenen “Tamamdır” isimli Singleün yapımcılığını ve müzik prodüktörlüğünü Volga Tamöz üstlendi. İki başarılı ve tecrübeli müzisyenin bir araya gelmesi, bu yaza damgasını vuracak bir projeye imza attı.

Şarkılarını sadece Türkiye’ ye değil tüm Dünya’ ya sunmak istediğini belirten sanatçı, müzisyenliğine ve aranjörlüğüne güvendiğim için Volga Tamöz’ ün şirketi olan Yazz Records’ u seçtiğini vurguladı.

Albüm öncesinde pr calışması için bütün hazırlıklarını neredeyse tamamlayan sevilen sanatçı, sevenlerinin karşısına muhteşem bir sahne şovu ile çıkmak için de kolları sıvadı.

Burcu Güneş’in stil danışmanlığını Esra Başıbüyük, albüm fotoğraflarını ise Tayfun Çetinkaya çekti.

Sözel ve müzikal bütünlük içeren “Tamamdır”, sıcacık sözleri ile piyasaya pozitif bir yaklaşım getirecek, bestesi ve altyapısının gücüyle de bu yaz kimse yerinde duramayacak, havaların ısınmasıyla insan bedeninde meydana gelen enerji değişimini bu yaz bu şarkı ifade ediyor olacak..

“Tamamdır”, toplam 7 versiyonu ile de müzikseverlere büyük çeşitlilik sunuyor, farklı beğenilere de hitap ediyor. Tamamiyle canlı calınmış “Akustik” versiyondan, kumsal versiyonu olan ‘Beach’e kadar alternatiflerle dolu, modern soundu ve tüm enerjisi ile artık yaza dinleyicisine hazır.

Burcu Güneş yeni albümü öncesi “Oflaya Oflaya” isimli single çalışması ile 17 Kasım’da müzik marketlerde yerini almaya hazırlanıyor.

“Oflaya Oflaya” şarkısının sözleri Eflatun’a ait. Ünlü popçunun “Hit olacak” dediği şarkısının düzenlemesini ise Mustafa Ceceli yaptı. Şarkıya Murad Küçük yönetmenliğinde klip çekildi.
(Kaynak: www.sozmuzik.com - 04.11.2011)

Burcu Güneş`ten Yeni Albüm Öncesi Single!

Müzik dünyasının en güçlü kadın vokallerinden Burcu Güneş, yeni albümünü yayımlamaya hazırlanıyor.

2009 yılında yayımladığı “Sihirbaz” albümünün ardından single çalışmalarıyla karşımıza çıkan sanatçı, geçtiğimiz günlerde yeni albümünden ilk şarkısını da müzikseverlerle paylaştı.

Sözü ve müziği Eflatun imzalı “Oflaya Oflaya” ve Eflatun’a düetiyle eşlik ettiği “Çıkmaz Sokaklar” şarkılarıyla radyolarda sıkça duyduğumuz Burcu Güneş; sözleri İsra Gülümser, müziği Emre Irmak’a ait olan “Aşk Gribi” isimli yeni şarkısını dinleyicilerle buluşturdu.

Düzenlemesi Sinan Ceceli’ye ait olan çalışma önce radyolar, ardından da dijital müzik platformlarından dinleyiciye ulaşırken, Burcu Güneş çok yakında şarkının video klibiyle de ekranlardaki yerini alacak.
(Kaynak: www.aveamuzik.com - 27.07.2012)

Avrupa Müzik, devraldığı Marş Müzik ve Universal Müzik Türkiye tarafından aslında 1998’de çıkarılan “Aşk Yarası” albümünü yeniden basarak 14 Ocak 2013 itibariyle müzik marketlere sundu.

100.000’den Fazla Tıklanma Sayısı İle Sinan Akçıl Ve Burcu Güneş Düeti Dinlendi.

Sosyal Medya yı sallayan ikili Aşkın, duyguların günü 14 Şubat Sevgiler günü bu yıl Burcu Güneş için iki kere yaşandı, iki ünlü ile yaptığı düeti dijital platformu kalbinden vurdu

Güçlü sesi ve duygu dolu satırların dizelendiği Aşk şarkılarında birisi “’Seni Bir Tek’” ile Sinan Akçil’e ait söz ve bestesi diğeri ise “’Bir Lokma Sevda’” ile söz ve Bestesi Eflatun ile unutulmayacak Aşk şarkıları arasına girdi.

Hayatın içinden sözleri ile herkesin kendini bulduğu Aşk şarkılarında 14 Şubat günü İnternet verilerine göre en çok tıklanan 2 şarkının olması süpriz olmadı.

“’Seni Bir Tek’” ile 1 günde 100.000’den fazla tıklanma sayısına ulaşan ilk şarkı oldu. “’Bir Lokma Sevda’” ise 15.000 sınırını geçti ve bu iki şarkı, 14 şubat’ın en çok dinlenen şarkıları oldu.

Gerçek Aşk birikimlerinden doğduğunu ispat eden şarkı sözleri Burcu Güneş, Sinan Akçıl ve Eflatun ile hayat buldu, nefes buldu.

Burcu Güneş’in son albümü “Gül Kokusu” albümünde “Bir Lokma Sevda” yer alıyor.
(Kaynak: www.magazinci.com / www.magazincity.com - 15.02.2014)

Burcu Güneş’in Yeni Şarkısı “A.B.B.Y.”

2014’ün baharında Burcu Güneş “Aşkın Beni Baştan Yazar” dedi.

Burcu Güneş, yeni single çalışması “A.B.B.Y” ile müzikseverlerin karşısına çıkıyor

Single hazırlıklarını büyük bir titizlikle yapan Türk pop müziğinin güçlü seslerinden Güneş, hayranlarının karşısına çok özel bir parça ile çıkmaya hazırlanıyor.

“A.B.B.Y. Aşkın Beni Baştan Yazar”’ın sözlerinden yola çıkarak yapılan kısaltmadır. GNL etiketiyle yayınlanan yeni single çalışmasının bestesi ve sözü Eflatun’a, aranjesi Febyo Taşel’e ait.

Klip ve fotoğraf çekimlerini ise Burak Ertaş üstlendi. Çekimler iki farklı şehir ve mekan da yapıldı. Kapadokya ve İstanbul Şile’de 2 gün süren çalışma sonun da keyifli bir klip ortaya çıktı.

Çekimlerin styling çalışmasını Songül Cabacı ve Yasemin Ayhan yaptı .
(Kaynak: www.magazinkolik.com / www.aksam.com.tr / www.sabah.com.tr / www.numberoneturk.com.tr / www.dreamturk.com.tr / cadde.milliyet.com.tr / www.acunn.com - 05.05.2014)

Burcu Güneş’in Yeni Klibi: “Bir Lokma Sevda”

Burcu Güneş’in GNL etiketiyle müzik marketlere sunulan son albümü “Gül Kokusu”nun 6. video klibi “Bir Lokma Sevda” isimli şarkısının yeni düzenlemesine çekildi.

Burcu Güneş tarafından tekrar seslendirilen parçanın söz ve müziği Eflatun’a, düzenlemesi ise Serkan Ölçer’e ait.

Klibin çekimleri Avustralya’nın büyüleyici şehirleri olan Melbourne ve Sydney’de gerçekleşti.
(Kaynak: www.sozcu.com.tr / www.sozmuzik.com / www.kolayhaber.net - 15.10.2014)

Burcu Güneş ‘Yakın Mesafe’ İle Karşınızda

Burcu Güneş, üç yıl aradan sonra ‘Yakın Mesafe” adlı şarkısıyla sevenleriyle buluştu.

DMC etiketiyle yayınlanan şarkının sözlerini yazan Kerem Güneş, şarkının müziğini Enis Yüzer’le paylaştı. Şarkının düzenlemesi ise Onur Akı’ya ait. Şarkının geçtiğimiz günlerde yayınlanan video klibinin yönetmenliğini gülşen Aybaba üstlendi. Güneş, yeni şarkısı hakkında, “Aramasını en çok istediğime ara diyorum. Çünkü anladım ki konuşmadan çözülmüyor hiçbir düğüm” diyor. (www.milliyet.com.tr)

Yine “Aşk” olsun dilimizde diyerek yolan çıkan Burcu Güneş “Bu defa Yakın Mesafe ile karşınızdayım, “ara” diyorum aramasını en çok istediğime... Çünkü anladım ki konuşmadan çözülmüyor hiç bir düğüm” sözleriyle hayranlarına ‘Yakın Mesafe”yi tanıttı.

Yeni imajıyla da dikkatleri üzerine çeken Güneş’in DMC etiketiyle yayınlanan yeni single çalışmasının sözleri Kerem Güneş’e müziği Kerem Güneş ve Enis Yüzer’e, aranjesi Onur Akı’ya ait.

Şimdiden unutulmaz aşk şarkıları arasında yer almaya aday olan Yakın Mesafe’nin klibi ise Gülşen Aybaba imzası taşıyor.

Burcu Güneş ‘Yakın Mesafe” ile tüm müzik kanallarında ve digital platformda.
(Kaynak: www.magazinci.com / www.milliyet.com.tr - 22.11.2015)

Burcu Güneş’ten Yeni Single

Burcu Güneş, “Darmaduman” adlı yeni single’ını müzikseverlerin beğenisine sundu.

Güneş, kariyerinin 20. yılına özel hazırladığı türkü ve pop albümlerinin çalışmalarına hızla devam ederken “Darmaduman” adını verdiği yepyeni şarkısıyla sevenlerine sürpriz yaptı.

Şarkının sözü ve müziği Eflatun, düzenlemesi ise Okan Akı imzası taşıyor. Single fotoğrafları için İspanya’nın İbiza Adası’nda Emre Kara’nın objektifine poz veren Burcu Güneş, çekimlere Kaş ve Çeşme’de devam etti.

Bohem tarzıyla dikkat çeken Güneş, böylelikle önümüzdeki günlerde yepyeni imajlarla karşımıza çıkacağının da sinyalini verdi.

Şarkılarında her zaman müzikaliteyi ön planda tutan sanatçı, bahar aylarında dinleyicilerinin içini sıcacık edecek “Darmaduman” şarkısında; “Sevdanın kıymetini bilmiyorsan bu dünyada en ala sultan olsan ne olur” diyor.
(Kaynak: www.kralmuzik.com.tr - 08.05.2017)

Burcu Güneş’in 20. Sanat Yılına Özel Yeni Albümü Tüm Dünyada!

Burcu Güneş, bu sene 20. sanat yılını ‘kariyerimin en özel albümü’ diye nitelendirdiği “Anadolu’nun Güneşi (The Sun of Anatolia)” adlı türkü albümüyle kutluyor.

“Anadolu’nun Güneşi” anlamına gelen albüm, dijital platformda tüm dünyayla aynı anda satışa sunuldu.

Albüm Fransa, Almanya, Belçika, Finlandiya, İngiltere, Amerika başta olmak üzere 40’tan fazla ülkede satışa çıktı. Öte yandan albüm; aralarında Belçika, Bulgaristan, Macaristan, Yunanistan, Danimarka, Estonya, Finlandiya, Hırvatistan, Hollanda ve İngiltere’nin de bulunduğu birçok ülkede, Apple müziğin manşetinde gösteriliyor. (www.kralmuzik.com.tr)

Anadolu’nun türkülerini dünyaya taşıyan Güneş; yaptıkları iş birliği için Apple Music’e sosyal medya hesabı üzerinden Türkçe ve İngilizce teşekkür ederek “Sesimizi tüm dünyaya duyurduk” dedi. Halk müziği kategorisinde bugüne dek ilk kez bir Türk sanatçının albümü 40’tan fazla ülkede satışa sunuldu. Aynı başarı geçtiğimiz yıllarda pop kategorisinde Tarkan’ın ’10’ isimli albümüyle yaşanmıştı.
(Kaynak: www.kralmuzik.com.tr)

Burcu Güneş; “İçimden bir ses uzun zamandır türkü albümü hazırlamam gerektiğini söylüyordu. Özümüzü hatırlamaya gereksinim duyduğumuz bugünlerde evrensel olan türkülerimizin Türkiye’nin yanı sıra başka ülkelerde de bu kadar yaygın dinlenmesinden dolayı gurur duyuyorum. Benim için dönüm noktası olacak.” dedi. (www.kralmuzik.com.tr)

Türk Pop Müziği’nin güçlü kadın sesi Burcu Güneş, 20. yılına özel hazırladığı ‘Türkü’ albümünün çalışmalarını tamamladı. Güneş, DMC etiketiyle Hasan Saltık prodüktörlüğünde 12 türküden oluşan bir albüm hazırladı. Sürpriz isimlerle de çalışan sanatçı, titizlikle yaptığı albümü için oldukça iddialı.

“GÜNEŞ GİBİ DOĞACAĞIM”

Hem Türkiye’de hem de dünya müzik piyasasında satışa sunulan albümü için konuşan Güneş, “20 yıllık kariyerimin en özel albümünü yaptım. Kendi öz müziğimizle dünyaya güneş gibi doğacağım.” dedi.

Kariyerinde yenilik arayışından vazgeçmeyen Güneş’in Kızı, bu sefer bambaşka bir tarzla müzikseverlerle buluşuyor.

Uzun zamandır yapmak istediği bir proje olduğunu söyleyen Güneş, neden türkü albümü yaptığını “Türküler özümüzdür. Bu topraklar neler çekmiş, türküler şahit. Zamanında toplum olarak o kadar acılar yaşamışız ki, her acı birer saz olmuş, söz olmuş, ağıt olmuş ve kalbe dökülmüş.” şeklinde açıklıyor.

ALBÜMDE İKİ SÜRPRİZ İSİM

Albümün 2 tane de sürpriz konuk sanatçısı bulunuyor. Nesimi’ye ait olan ‘Minnet Eylemem” türküsünde Selda Bağcan, ‘Deniz Üstünde Fener” adlı sözü ve müziği kendisine ait olan Karadeniz Türküsünde ise Selçuk Balcı, Burcu Güneş’e eşlik ediyor.

ÖNEMLİ ESERLER ÖZENLE SEÇİLDİ

20. yıl özel albümünde Neşet Ertaş’tan “Sen Benimsin”, “Nar Danesi” ve “Yanıyorum”, Aşık Sümmani’den “Ervah-ı Ezelden”, Kul Ahmet’ten “Yoh Yoh”, Ali Ercan’dan “Adaletin Bu Mu Dünya”, Aşık Mahzuni Şerif’ten “Han Sarhoş”, Karacaoğlan’dan “Üryan Geldim”, Hasan Durak’tan “Bir Ay Doğar”, Hüseyin Ay’dan “Oy Beni Vurun” ve Sabahattin Ali şiiri olan “Kıyamadığım” türküleri yer alıyor.

Türkülerin aranjeleri Levent Güneş, Ender Akay, Sunay Özgür, Engin Arslan ve Onur Özçelik imzalarını taşıyor. Her aranjörün kendi müzik evrenini ortaya koyduğu eserler, özünü koruyarak oluşturulan etnik dünya müziği düzenlemesiyle de dikkat çekiyor.

16 MART’TA MÜZİK MARKETLERDE

Burcu Güneş’in ilk kez geçen yıl sosyal medya hesabında duyurduğu ve sevenlerinin o günden bu yana merakla beklediği türkü albümü, bugün iTunes’da yerini aldı. Albümden “Üryan Geldim” ve “Yoh Yoh” 1 Mart’ta iTunes’da indirilmeye açılmıştı. Albüm, 16 Mart’ta da DMC etiketiyle tüm müzik marketler ve dijital platformlarda satışa sunulacak.

PROJENİN REMİKS VERSİYONU DA OLACAK

Burcu Güneş’in sevenlerine bir başka sürprizi de projenin remiks albümü de olacak. 12 türkünün yabancı DJ’ler tarafından hazırlanan remiks versiyonlarının yer aldığı o albüm de 2018’in yaz aylarında müzik marketlerdeki yerini alacak.

LANSMAN ZORLU DRAMA SAHNESİNDE...

“Anadolu’nun Güneşi” albümünün lansmanı 17 Nisan Salı günü Zorlu Performans Sanatları Merkezi Drama Sahnesi’nde yapılacak. O gece için hazırlıklarını sürdüren Burcu Güneş, albümde yer alan türküleri canlı olarak seslendirecek, ayrıca sevenlerine çok özel sürprizler yapacak.
(Kaynak: www.kralmuzik.com.tr / www.magazinkolik.com - 14.03.2018)

“Oy Beni Vurun” Listelerde Bir Numara!

Burcu Güneş, “Anadolu’nun Güneşi” albümünde yer alan ‘Oy Beni Vurun” türküsüyle zirveye oturdu.

Bu sene 20. sanat yılını kutlayan ve 12 ayrı eserden oluşan “Anadolu’nun Güneşi” adlı albümüyle adından söz ettiren Güneş, sözü ve müziği Tarık İhtiyar’a ait ‘Oy Beni Vurun” ile müzik listelerinde 1 numaraya ulaştı.

Listelerde arka arkaya zirveye yerleşen güzel sanatçı, sosyal medya üzerinden tüm sevenlerine teşekkür etti.
(Kaynak: www.magazinkolik.com - 15.07.2018

Burcu Güneş ‘Ufo’su Dünyaya İndi!

Uzun bir süredir yaz ayları için hazırladığı sürpriz single’ının çalışmalarını sürdüren Burcu Güneş, merakla beklenen yepyeni teklisi ‘UFO”yu müzikseverlerin beğenisine sundu.

Söz ve müziği Burcu Güneş’e ait eğlenceli ve sıradışı şarkının düzenlemesini ise Mustafa Ceceli yaptı.

Dünya soundların kullanıldığı şarkının video klibinin de dünya standartlarında olmasına özen gösterildi.

Ön hazırlıkları aylarca süren çalışma, Antalya’da çekildi.

Fantastik komedi tarzında, yönetmenliğini Can Sarcan’ın yaptığı klipte, Burcu Güneş’e geniş bir dansçı kadrosu ve yurtdışından gelen ekipler eşlik etti.

Amara Dolce Vita’da yapılan çekimler, 60 kişilik prodüksiyon ekibiyle toplam dört günde tamamlandı.
(Kaynak: www.magazinkolik.com - 01.07.2019

Burcu Güneş’in Yeni Yıl Hediyesi! “Kıyasıya”

Türk pop müziğinin güçlü ismi Burcu Güneş’in “Kıyasıya” adlı yeni single çalışması yayınlandı.

2020’ye sayılı günler kala, yılın son bombası Burcu Güneş’ten geldi. “Kıyasıya” adını verdiği yepyeni şarkısını müzikseverlerin beğenisine sunan ünlü sanatçı sevenlerine yeni yıl hediyesi verdi.

22 yıllık müzik hayatına 8 albüm ve 9 single sığdıran Güneş, kariyerinde ilk defa İranlı müzisyenlerle iş birliği yaptı. Yılın son şarkısının sözleri Kerem Güneş, müziği Ashkan Dadashzadeh Nakhjavani, aranjesi ise Arash Navaei imzası taşıyor.

Şarkının mix ve masteringi ise Emre Kıral’a ait. Başarılı sanatçının adanmış bir aşkın duygusal izlerini barındırdığı 10. single çalışması “Kıyasıya” bugünden itibaren tüm dijital platformlarda yerini aldı.
(Kaynak: www.magazinkolik.com - 27.12.2019)

Burcu Güneş İle Türkülerden Geçen Yolculuk!

Burcu Güneş, türkülerden geçen keyifli yolculuğuna bir yenisini daha ekleyerek sevenlerini heyecanlandırdı.

Geçtiğimiz yıllarda yayınlamış olduğu türkü albümüyle ilgi odağı olan ve çok konuşulan Burcu Güneş, bu kez yeni yayın dönemiyle birlikte ekranlarda olacak ve şimdiden çok konuşulmaya başlanan ‘Zümrüdü Anka’ dizisine “Derman Sendedir” türküsüyle eşlik etti.

‘Derman Sendedir’i eşsiz ve özgün yorumuyla yeniden seslendiren Burcu Güneş, sevenlerini şimdiden sabırsızlandırdı.

Sosyal medya hesabından dizinin fragmanını paylaşan, kısa sürede beğeni ve yorum yağmuruna tutulan Burcu Güneş, izleyenlere çok duygusal anlar yaşatacak.

“Derman Sendedir” türküsünün Burcu Güneş yorumunun aranjesini ise başarılı aranjör Sunay Özgür ve Engin Arslan üstlenerek ve bambaşka bir altyapı ile harmanlayarak türküye yeniden can verdi.

Oyuncu kadrosuyla birbirinden başarılı isimleri bir araya getiren ‘Zümrüdü Anka’ dizisi 25 Ocak’ta Fox TV’de ilk bölümüyle yayına girecek ve dizinin gelecek bölümlerinde de Burcu Güneş’in sevenlerini çok mutlu edecek sürprizleri olacak.

Burcu Güneş’in seslendirdiği “Derman Sendedir” DMC etiketiyle tüm müzik platformlarında yayında!
(Kaynak: www.magazinkolik.com - 16.01.2020)

Burcu Güneş Mazhar Alanson Şarkılarını Yorumladı!

Burcu Güneş, uzun yıllardır adını kült olmuş şarkılar listesine altın harflerle yazdıran Mazhar Alanson’un “Benim Hala Umudum Var” ve “Ah Bu Ben” adlı şarkılarını yeniden yorumladı.

Uzun yıllardır adını kült olmuş şarkılar listesine altın harflerle yazdıran Mazhar Alanson’un “Benim Hala Umudum Var” ve “Ah Bu Ben” adlı şarkılarını yeniden yorumlayan Burcu Güneş, eşsiz yorumuyla muhteşem bir potpuriyi müzikseverlerle buluşturmanın mutluluğunu ve haklı gururunu yaşıyor.

Türk müziğinin duayeni Mazhar Alanson’dan aldığı bu değerli emanetle ilgili Burcu Güneş hislerini şu sözlerle dile getirdi:

“Benim için çok özel bir emanet, aylardır evde olduğumuz süreçte, tamamen amatör bir ruhla yola çıktığımız Serkan Ölçer ile ikimizin de pop tarihindeki en sevdiğimiz eserlerin başında yer alan bu şarkıların kayıtlarının kendiliğinden böyle güzel bir boyuta gelmesi beni çok heyecanlandırdı.

Mazhar abiye dinlemesi için gönderdiğimde çok beğendi. Bu şarkıların onun göz bebekleri olduğunu biliyorum, umarım benim yorumumla da ayrıyeten sevilip, beğenilir.”


Ev stüdyosunda çekilen klip, izleyicisinin kalplerine konuk olarak içimizi ısıtacak. Projenin aranjesini üstlenen Serkan Ölçer aynı zamanda projenin klip yönetmenliğine de imzasını attı.

Burcu Güneş “Benim Hala Umudum Var” ve “Ah Bu Ben” 27 Mayıs’tan itibaren tüm müzik platformlarında yayınlanıyor.
(Kaynak: www.magazinkolik.com - 26.05.2020)

Burcu Güneş’ten Albüm Öncesi Single: “Yaramaz”

Burcu Güneş sevenlerine yaz sürprizi yaptı ve yeni albüm önesi “Yaramaz” isimli yeni single çalışmasını sevenlerinin beğenisine sundu.

Güneş’in yeni şarkısı ‘Yaramaz’ın sözü ve müziği Burcu Güneş & Okan Akı imzası taşırken düzenlemesini ise Okan Akı üstlendi.

‘Dans Et’ mottosuyla yola çıkılan şarkı eğlenmeyi ve dans etmeyi seven dinleyicilerini sezon boyunca coşturacak.
(Kaynak: www.kralmuzik.com.tr - 29.07.2021)

Burcu Güneş’ten Polisiye Film Tadında Klip!

Burcu Güneş, 16 Aralık’ta çıkan “Benim Yolum” albümünün çıkış parçası ‘Anıları Yak’ı kliplendirdi. Yüksek prodüksiyonlu klibin yönetmenliğini ise Bedran Güzel üstlendi.

Polisiye film tadında çekilen klipte, Burcu Güneş’e klipte Ferrari ve Lexus marka araçlar da eşlik etti.

Klipte farklı styling’lerle karşımıza çıkan Güneş, Pınar Kerimoğlu, Gülnur Güneş, Athi Official ve Torrini imzalı elbiseler giydi.

‘Benim Yolum’un hazırlıklarını 4 senede tamamlayan ve albümdeki şarkı sayısını düşürmekte zorlandığını ifade eden Güneş yüzlerce şarkı içerisinden 10 şarkıda karar kıldı.

Modern soundlu şarkıların yanı sıra latin müziğinden ezgiler, rap iş birlikleri ve senfonik öğeler ile de harmanlanan albümde yeni bir Burcu Güneş ile karşılaşıyoruz.

10 şarkıdan oluşan albümün çıkış parçası “Anıları Yak”. Sözleri Kerro imzalı ‘Anıları Yak’ın bestesinde ise Kerro ve Mili B işbirliği var, düzenlemesini de Mili B üstleniyor.

Albüme ismini veren ‘Benim Yolum’un sözleri Zuhal Karadeniz’e, bestesi ise Onur Mete’ye ait.

Düzenlemesini Şahin Kurnaz üstlendi. ‘Düşman’ın söz ve müziğinde ise Okan Akı ve Burak Konyar imzası var, düzenlemesini de Okan Akı yaptı.

Albümün iddialı parçalarından ‘Kör Kuyular’ın söz ve müziği Burak Konyar’a emanet, düzenlemesinde de Okan Akı imzası var.

Albümde düzenlemeleri Mili B’ye ait olan söz ve müziğini Kerro ve Mili B’nin bestelediği “Yan”, sözleri Kerro’ya bestesi ise Kerro ve Mili B’ye ait olan “Şerefine” isimli şarkılar da yer alıyor.

Düzenlemesinde Arash Navaei imzası olan ‘Bu Ara’nın sözleri Kerem Güneş’e, müziği ise Aşkhan’a ait. Albümde Kerro ve Mili B, sözleri ve müziği kendilerine ait olan ‘Gülümse’de Burcu Güneş’e eşlik ediyor.

Albümdeki bir diğer işbirliği ise Tankurt Manas ile. Sözü, müziği ve düzenlemesi Okan Akı’ya ait olan ‘Bu Aşk Bitiyor’da rap verse’lerinde Burcu Güneş’e Tankurt Manas eşlik ediyor.

Alper Atakan’ın düzenlemesini yaptığı “Aşkın Emri” şarkısının sözleri Zuhal Karadeniz’e, bestesi ise Onur Mete’ye ait. Şarkının mix mastering’ini ise Koray Püskül üstleniyor.

“Benim Yolum” 16 Aralık’ta DMC etiketi ile dijital platformlarda yerini aldı.
(Kaynak: www.magazinkolik.com / www.magazinci.com - 19.12.2022)

Burcu Güneş “Kör Kuyular” Şarkısını Kliplendirdi!

Türk pop müziğinin en başarılı kadın seslerinden Burcu Güneş, geçtiğimiz ay DMC müzik etiketiyle çıkartmış olduğu “Benim Yolum” albümündeki “Kör Kuyular” adlı şarkısını kliplendirdi.

Sözü ve Müziği Burak Konyar’a düzenlemesi Okan Akı’ya ait şarkının, video klibi ise başarılı yönetmen Bedran Güzel tarafından çekildi.

Albümdeki ilk klibi ’Anıları Yak’ın çok beğildiğini söyleyen Burcu Güneş, “Tepkiler çok güzel sevenlerimin beğenisine göre albümdeki şarkılarımı kliple taçlandırarak ilerleyeceğiz diyerek ‘Benim Yolum’ hepimize çok iyi geldi ayrıca klipteki kostümlerimi Pınar Kerimoğlu tasarladı” dedi.
(Kaynak: www.magazinkolik.com / www.magazinci.com - 19.12.2022)

Burcu Güneş’ten Yeni Klip!

Burcu Güneş, “Benim Yolum” albümünde yer alan “Anıları Yak” ve “Kör Kuyular” adlı şarkılarının ardından, 3.klibini “Şerefine” isimli çalışmasına çekti.

Sözü Kerem Demir (Kerro) müziği Kerem Demir & Milad Beheshti, düzenlemesi Milad Beheshti (Milli B) imzası taşıyan şarkının, klip yönetmenliğini ise Bedran Güzel üstlendi.
(Kaynak: www.kralmuzik.com.tr - 11.07.2023)

Burcu Güneş’ten ‘Her Şeye İnat “Gülümse”’

Türk Pop Müziğinin En güçlü kadın isimlerinden Burcu Güneş’in “Benim Yolum” albümünün sevilen şarkısı ‘Gülümse’nin video klibini sevenleriyle buluşturuyor.

Albümün “Anıları Yak”, Kuyular” ve “Şerefine” kliplerinden sonra yönetmen koltuğunda Bedran Güzel’in oturduğu uzun zamandır beklenen “Gülümse” yeni dönemin önemli isimlerinden KERRO ve Mili B imzası taşıyor.

Tiktok platformunda 70.000’i aşan içerik çekimiyle viral olan “Gülümse”, hareketli ve mutlu tarzı ile heyecan yaratan “Her şeye inat Gülümse” Mottosu ile dinleyicilerine sesleniyor.

Şarkı, modern soundların, latin - pop - hiphop tarzların harmanlanmış haliyle sevenlerine sunuluyor.

“Gülümse”, DMC etiketi ile iTunes’ta ve YouTube Netd kanalında yayında...!
(Kaynak: www.magazinci.com - 01.10.2023 / www.magazinkolik.com / www.kralmuzik.com.tr - 02.10.2023)

Diskografi:
1998
Aşk Yarası (Albüm, Marş Müzik / Universal Müzik Türkiye
(Prodüktör: Galip Kayıhan, Garo Mafyan)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
1- Alimallah (Aalim Allah) - 04:29
(Söz: Zeynep Talu, Müzik: Simon Hadchiti, Düz.: Garo Mafyan)
2- Sen De Vur - 03:32
(Söz: Zeynep Talu, Müzik ve Düz.: Garo Mafyan)
3- Aşk Yarası - 04:14
(Söz: Seda Akay, Müzik ve Düz.: Volkan Şanda)
4- Hep Seni Sevdim (First Be A Woman) - 04:29
(Söz: Zeynep Talu, Müzik: Michael Lama Paul Sebastian, Düz.: Garo Mafyan)
5- Sonbahar Akşamı - 03:03
(Söz: Burcu Güneş-Handan Gökçek, Müzik: Burçin Büke, Düz.: Garo Mafyan)
6- Yaşadık, Bitmedi - 04:13
(Söz: Zeynep Talu, Müzik ve Düz.: Garo Mafyan)
7- Bana Evet De (De Dónde Soy) - 04:04
(Söz: Zeynep Talu, Müzik: Karla Aponte, Düz.: Garo Mafyan)
8- Hayallerde Gezginim - 04:58
(Söz: Burcu Güneş, Müzik: Burçin Büke, Düz.: Garo Mafyan)
9- Uslu Dur - 04:12
(Söz: Burcu Güneş, Müzik: Burçin Büke, Düz.: Garo Mafyan)
10-Gönlün Var Mı? - 03:50
(Söz: Zeynep Talu, Müzik ve Düz.: Garo Mafyan)
11-Amaney (Ammaneih) - 03:23
(Söz: Zeynep Talu, Müzik: George Madrosian, Düz.: Garo Mafyan)
12-Yollar - 03:12
(Söz: Burcu Güneş, Müzik: Burçin Büke, Düz.: Garo Mafyan-Burçin Büke)
(Vokaller: Aslı Omağ, Cihan Okan, Hayat Köprücü, Mehmet Hakan, Tûba Önal, Umut Hakan)

2001
Tılsım (Albüm, Karizma Müzik / Erol Köse Production 670566, 29.05.2001)
Büyütmek için T ıklay ın
1- Zorba Aşk - 05:54
2- Çile Bülbülüm - 03:44
3- Uzak Değilim - 03.52
4- Biz Aşkı Meleklerden Çaldık - 03:23
5- Kahve Telvesi - 03:46
6- Aşk Kimlerde - 04:02
7- Yansın Geceler - 04:50
8- Tılsım - 04:30
9- Yar Dediğin - 04:10
10-Öğüt - 03:11
11-Pardon - 3:20
12-Güneş Doğacak - 04:49
13-Tılsım (Remix) - 04:27

Tılsım - Yeni Ekstra Şarkı "Alaylı" (Albüm, Karizma Müzik / Erol Köse Production 670566)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
1- Alaylı - 04:08
2- Zorba Aşk - 05:54
3- Çile Bülbülüm - 03:44
4- Uzak Değilim - 03:52
5- Biz Aşkı Meleklerden Çaldık - 03:23
6- Kahve Telvesi - 03:46
7- Aşk Kimlerde - 04:02
8- Yansın Geceler - 04:50
9- Tılsım - 04:30
10-Yar Dediğin - 04:10
11-Öğüt - 03:11
12-Pardon - 3:20
13-Güneş Doğacak - 04:49
14-Tılsım (Remix) - 04:27

2004
Ay Şahit (Albüm, Orij.Komedi Müzik/Düet Müzik Yapım/Çınar Müzik Yapım, 09.06.2004)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
1.  Ay Şahit - 04:03 (Söz ve Müzik: Burcu Güneş)
2.  Sınıfta Kal - 03:39 (Söz ve Müzik: Burcu Güneş)
3.  Yakışır - 04:18 (Söz: Burcu Güneş, Müzik: Phoebus Tassopulos)
4.  Uyan - 04:48 (Söz ve Müzik: Burcu Güneş)
5.  Sahilden (Ceza ile düet) - 04:22 (Söz ve Müzik: Mert Ekren)
6.  Distortion - 03:34 (Söz ve Müzik: Nazan Öncel)
7.  Savulun Yıllar - 03:59 (Söz ve Müzik: Alper Narman - Fettah Can)
8.  Çarpar - 04:35 (Söz ve Müzik: Burcu Güneş)
9.  Kanım Kaynadı - 03:13 (Söz: Meral Zeren, Müzik: Selami Şahin)
10.Coğrafya - 03:04 (Söz: Aysel Gürel, Müzik: Selami Şahin)
11.Uzağına Düştüm - 05:46 (Söz ve Müzik: Burcu Güneş)
12.Son Mektup - 03:56 (Söz ve Müzik: Yıldırım Gürses)
13.Kulun Olayım - 03:34 (Söz ve Müzik: Alper Narman - Fettah Can)
14.Ne Olacak - 03:33 (Söz ve Müzik: Nazan Öncel)
15.Alışmak - 04:00 (Söz ve Müzik: Burcu Güneş)
16.Sahilden (Dance Version) - 03:54 (Söz ve Müzik: Mert Ekren)

Neredesin Firuze (Albüm, Kalan Müzik)
Büyütmek için T ıklay ın
9- Gaip Yol

2005
Yok Yok (Single, Seyhan Müzik)
(Uzan Grubuna ait Erol Köse Müzik ile sözleşmesi devam ettiği gerekçesiyle TMSF (Tasarruf Mevduatı Sigorta Fon'u) tarafından yayınlanması için bandrol verilmedi)

2006
Ben Ateş, Ben Su (Albüm, Seyhan Müzik, 19.12.2006)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
1.  Olmazsan Olmaz - 04:48
2.  Ben Yeter Miyim? - 03:44
3.  Gaip Yol - 03:11
4.  Kaybol Benle - 03:50
5.  Erteleme - 04:15
6.  Artık Aşk Yok (Yok Yok) - 05:05
7.  Seven - 05:22
8.  Takılır Aklım - 03:18
9.  Maske - 04:47
10.Gayya Kuyusu - 03:42
11.Bu Gece (Beni Görmeden Uyuma) - 04:24
12.Özgürlüğün Bedeli (Söyle) - 04:11
13.Jamaika - 04:11
14.Doğuştan Böyleyiz - 03:50
15.Yalan (Gecelerin İlacı Yok) - 04:51

2008
3 Hürel Şarkıları / Sonsuza Kadar (Karma Albüm, Seyhan Müzik, 11.02.2008)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
2. Burcu Güneş – Yorgunum – 03:29

On The Club (Albüm, Seyhan Müzik, 18.08.2008)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
1. Olmazsan Olmaz - Latino Mix (Remix: Kaan Gökmen, Söz & Müzik: Burcu Güneş) - 06:22
2. Maske - House Mix (Remix: Dj Saint a.k.a Semin Tuncer, Söz & Müzik: Mert Ekren) - 05:46
3. Kaybol Benle - H20 Mix (Remix: Mus-T, Söz & Müzik: Burcu Güneş) - 05:43
4. Bu Gece - Electro Mix (Remix: Dj Saint a.k.a Semin Tuncer, Söz & Müzik: Burcu Güneş) - 07:28
5. Yalan - Electro Mix (Remix: Dj Saint a.k.a Semin Tuncer, Söz & Müzik: Tufan Taş, Mert Ekren) - 06:15
6. Feel Your Love - Olmazsan Olmaz - Latino Mix (Remix: Kaan Gökmen, Söz & Müzik: Burcu Güneş) - 07:11
7. Kaybol Benle - Club Mix (Remix: Kaan Gökmen, Söz & Müzik: Burcu Güneş) - 06:34
8. Yalan - Space Mix (Remix: Mus-T, Söz & Müzik: Tufan Taş, Mert Ekren) - 05:41
9. Bu Gece - Ethno Mix (Remix: Kaan Gökmen, Söz & Müzik: Burcu Güneş) - 05:20
10.Maske - Radio Edit (Söz & Müzik: Mert Ekren) - 04:09
11.Kaybol Benle - Radio Edit (Söz & Müzik: Burcu Güneş) - 04:39
12.Bu Gece - Radio Edit (Söz & Müzik: Burcu Güneş) - 04:41


2009
Sihirbaz (Albüm, Seyhan Müzik, 05.08.2009)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
1. Gözlerinde Bıraktım Aşkı - 04:29 (Söz: Burcu Güneş, Gözde Hatipoğlu, Müzik: Burcu Güneş)
2. Aşk Geçiyormuş İstanbul’dan - 04:05 (Söz & Müzik: Burcu Güneş)
3. Çekim Alanı - 03:47 (Söz & Müzik: Burcu Güneş)
4. Ateş Ve Suyun Aşkı - 04:19 (Söz: Can Yücel, Müzik: Burcu Güneş, GFuat Güner)
5. Mutluyuz (Sevgilimi O Kadar Çok Seviyorum Ki) - 03:45 (Söz & Müzik: Burcu Güneş)
6. Sihirbaz - 04:00 (Söz & Müzik: Burcu Güneş)
7. Di`li Geçmiş - 03:02 (Söz & Müzik: Burcu Güneş)
8. Bundan İbaret - 03:21 (Söz: Nermin Kurban, Müzik: Seliami Şahin)
9. Benim Gibi Sevgili Bulamazsın - 04:06 (Söz & Müzik: Selami Şahin)
10.Gurur Çiçekleri - 05:12 (Söz: Aysel Gürel, Müzik: Burcu Güneş)
11.Gözlerinde Bıraktım Aşkı (Club Vocal Mix) - 04:38 (Söz: Burcu Güneş, Gözde Hatipoğlu, Müzik: Burcu Güneş)
12.Gözlerinde Bıraktım Aşkı (Retro Remix-BG) - 05:08 (Söz: Burcu Güneş, Gözde Hatipoğlu, Müzik: Burcu Güneş)


2010
Ben Bir Tek Kadın (Adam) Sevdim / Selami Şahin (Arabesk Maxi Single, Lider Müzik, 11.02.2010)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
1- Ben Bir Tek Kadın (Adam) Sevdim (Burcu Güneş & Selami Şahin düeti) (Söz: Ahmet Selçuk İlkan, Müzik: Selami Şahin)

Tamamdır (Maxi Single, Yazz Records, 01.07.2010)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
1- Tamamdır (Original Mix)
2- Tamamdır (RnB Mix)
3- Tamamdır (Clubbo House Mix)
4- Tamamdır (Beach Mix)
5- Tamamdır (80’s Disco Mix)
6- Tamamdır (Acoustic Mix)
7- Tamamdır (Break Beat Mix)
(Tamamdır Şarkısı Söz: Burcu Güneş - Gülşah Tütüncü - Gözde Hatiboğlu, Müzik: Burcu Güneş -Volga Tamöz)


İnternet Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.hepsiburada.com
www.idefix.com
www.tulumba.com (ABD)
www.tikla24.de (Almanya)
www.ttnetmuzik.com.tr

2011
Seni Hala Seviyorum (Var Olmak Haktır Single, DMC Müzik, 28.06.2011)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
1. Seni Hala Seviyorum (Söz: Deniz Erten, Müzik: Volga Tamöz, Deniz Erten, Bahadır Şimşek, Seslendirenler: Bahar Korçan, Billur Kalkavan, DJ Hüseyin Karadayı, Bora Öztoprak, Burcu Güneş, Doğa Rutkay, Deniz Erten, Derya Baykal, Ebru Şallı, Elif Dağdeviren, Hakan Peker, Metin Arolat, Metin Özülkü, Naz Elmas, Reyhan Karaca, Tan Sağtürk, Yeliz Eker, Yonca Evcimik, Zeyno Gönenç)


Oflaya Oflaya (Maxi Single, GNL / DMC Müzik, 24.11.2011)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
1. Oflaya Oflaya (Ceceli Versiyon) (Söz: Eflatun, Düzenleme : Mustafa Ceceli)
2. Oflaya Oflaya (Erhan Bayrak Versiyon)
3. Oflaya Oflaya (Sinan Ceceli Versiyon)
4. Oflaya Oflaya (Erhan Bayrak Versiyon)
5. Oflaya Oflaya (Kaan Gökmen Versiyon)


İnternet Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.hepsiburada.com
www.idefix.com
www.tulumba.com (ABD)
www.tikla24.de (Almanya)
www.ttnetmuzik.com.tr

2012
Çıkmaz Sokaklar (Maxi Single, Yaşar Müzik, Dijital 10.02.2012, CD 13.04.2012)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
1- Çıkmaz Sokaklar (Düet: Burcu Güneş) (Söz & Müzik: Eflatun)

Aşk Gribi (Single, GNL Görsel, 11.07.2012)
Büyütmek için T ıklay ın
1- Aşk Gribi (Söz: İsra Gülümser, Müzik: Emre Irmak)


Diskomatik / Hüseyin Karadayı (Dijital Albüm, DMC, 25.07.2012)
Büyütmek için T ıklay ın
2. Bir Sevgi İstiyorum - Hüseyin Karadayı feat. Burcu Güneş

Diskomatik / Hüseyin Karadayı (Pop Albüm, DMC Müzik, 24.09.2012)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
2. Hüseyin Karadayı feat. Burcu Güneş - Bir Sevgi İstiyorum

2013
Aşk Yarası (Albüm, Avrupa Müzik, 14.01.2013)
(1998'de Marş Müzik / Universal Müzik Türkiye tarafından çıkarılan albümün [YENİ BASIMI])
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
1- Alimallah (Aalim Allah) - 04:29
(Söz: Zeynep Talu, Müzik: Simon Hadchiti, Düz.: Garo Mafyan)
2- Sen De Vur - 03:32
(Söz: Zeynep Talu, Müzik ve Düz.: Garo Mafyan)
3- Aşk Yarası - 04:14
(Söz: Seda Akay, Müzik ve Düz.: Volkan Şanda)
4- Hep Seni Sevdim (First Be A Woman) - 04:29
(Söz: Zeynep Talu, Müzik: Michael Lama Paul Sebastian, Düz.: Garo Mafyan)
5- Sonbahar Akşamı - 03:03
(Söz: Burcu Güneş-Handan Gökçek, Müzik: Burçin Büke, Düz.: Garo Mafyan)
6- Yaşadık, Bitmedi - 04:13
(Söz: Zeynep Talu, Müzik ve Düz.: Garo Mafyan)
7- Bana Evet De (De Dónde Soy) - 04:04
(Söz: Zeynep Talu, Müzik: Karla Aponte, Düz.: Garo Mafyan)
8- Hayallerde Gezginim - 04:58
(Söz: Burcu Güneş, Müzik: Burçin Büke, Düz.: Garo Mafyan)
9- Uslu Dur - 04:12
(Söz: Burcu Güneş, Müzik: Burçin Büke, Düz.: Garo Mafyan)
10-Gönlün Var Mı? - 03:50
(Söz: Zeynep Talu, Müzik ve Düz.: Garo Mafyan)
11-Amaney (Ammaneih) - 03:23
(Söz: Zeynep Talu, Müzik: George Madrosian, Düz.: Garo Mafyan)
12-Yollar - 03:12
(Söz: Burcu Güneş, Müzik: Burçin Büke, Düz.: Garo Mafyan-Burçin Büke)


İnternet Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.hepsiburada.com
www.idefix.com
www.tikla24.de (Almanya)

Gül Kokusu (Albüm, GNL Entertainment, 11.02.2013)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
1. Gül Kokusu
2. Sen Kaybı (Söz & Müzik: Eflatun / Erdem Uyanık Editörlük)
3. Unutma Beni Çiçekleri (feat. Enbe) (Söz & Müzik: Murat Güneş)
4. Bir Lokma Sevda (feat. Eflatun) (Söz & Müzik: Eflatun / Erdem Uyanık Editörlük)
4. Bir Lokma Sevda (Feat. Eflatun)
5. Aşk Gribi
6. Bir Sevgi İstiyorum
7. Oflaya Oflaya
8. Geçer
9. Hasret Kaldım
10.Yasaklı Kitaplar Gibi
11.Zarar
12.Bir Sevgi İstiyorum (Feat. HsynKrdy)


İnternet Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.hepsiburada.com
www.idefix.com
www.tulumba.com (ABD)
www.tikla24.de (Almanya)
www.ttnetmuzik.com.tr

2014
Seni Bir Tek / Sinan Akçıl ft. Burcu Güneş - Seni Bir Tek (2014 - Sevgililer Günü Özel Single Şarkı)

1- Sinan Akçıl ft. Burcu Güneş - Seni Bir Tek

A.B.B.Y. (Aşkın Beni Baştan Yazar) (Single, GNL Entertainment, 05.05.2014)

1- A.B.B.Y. (Aşkın Beni Baştan Yazar) (Söz - Müzik: Eflatun, Düz.: Febyo Taşel)


Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
www.emusic.com

Bir Lokma Sevda (Single, GNL Entertainment, 14.10.2014)

1- Bir Lokma Sevda - 04:01 (Söz & Müzik: Eflatun / Erdem Uyanık Editörlük)


Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
www.emusic.com

2015
Gidiyorum / Yalçın Aşan Feat.Burcu Güneş (Single, DMC, [Dijital 05.08.2015] 05.10.2015)

1- Gidiyorum - 04:38


Online CD Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.pandamuzik.com
www.tulumba.com (ABD)
www.tikla24.de (Almanya)
Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
turkcellmuzik (fizy.com)
itunes.apple.com/tr
open.spotify.com
www.emusic.com
www.deezer.com
play.google.com
www.qobuz.com

Yakın Mesafe (Single, DMC, [Dijital 20.11.2015] 25.12.2015)

1- Yakın Mesafe
2- Yakın Mesafe (Alper Atakan Versiyon)
3- Yakın Mesafe (Okan Akı Versiyon)


Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
www.aveamuzik.com
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
www.qobuz.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
Online CD Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.pandamuzik.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com

3 CD Box Set (3’lü CD Albüm, GNL Entertainment, 25.12.2015)

CD 1:
1. Gül Kokusu (Söz: Deniz Erten Müzik: Deniz Erten &Reşit Gözdamla)
2. Sen Kaybı (Söz & Müzik: Eflatun Erdem Uyanık Editörlük)
3. Unutma Beni Çiçekleri Feat. Enbe (Söz & Müzik: Murat Güneş)
4. Bir Lokma Sevda Feat. Eflatun (Söz & Müzik: Eflatun / Erdem Uyanık Editörlük)
5. Aşk Gribi (Söz: İsra Gülümser / MXL Müzik Danışmanlık, Müzik: Emre Irmak / Universal Müzik Taksim Edisyon)
6. Bir Sevgi İstiyorum (Söz: Halit Çelikoğlu, Müzik: Necdet Tokatlıoğlu)
7. Oflaya Oflaya (Söz & Müzik: Eflatun / Erdem Uyanık Editörlük)
8. Geçer (Söz: Sezen Aksu / SN Publishing, Müzik: Onno Tunç)
9. Hasret Kaldım (Söz & Müzik: Eflatun / Erdem Uyanık Editörlük)
10.Yasaklı Kitaplar Gibi (Söz & Müzik: Eflatun / Erdem Uyanık Editörlük)
11.Zarar (Söz & Müzik: Murat Serhat Tekin)
12.Bir Sevgi İstiyorum Feat. HsynKrdy


CD 2 :
1. Aşkın Beni Baştan Yazar (Single)


CD 3 :
1. Yakın Mesafe
2. Yakın Mesafe (Alper Atakan Version)
3. Yakın Mesafe (Okan Akı Version)


Online CD Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.pandamuzik.com

2016
Birliğe Ulaş (Single, DMC, 29.10.2016)

1- Birliğe Ulaş


Dijital Satış Noktaları:
www.turktelekommuzik.com
turkcellmuzik (fizy.com)
itunes.apple.com/tr
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com

2017
Darmaduman (Dijital Single, DMC, 08.05.2017)

1- Darmaduman - 04:00


Dijital Satış Noktaları:
www.turktelekommuzik.com
turkcellmuzik (fizy.com)
itunes.apple.com/tr
open.spotify.com
www.qobuz.com
play.google.com
www.napster.com

Darmaduman (Maxi Single CD Albüm, DMC, 02.10.2017)

1- Darmaduman (Original)
2- Darmaduman (Behzad Motallebi Ver.)
3- Darmaduman (Hayrı Darar & Eren Duranoğlu Ver.)
4- Darmaduman (Okanaki Tech House Ver.)
5- Darmaduman (Okanaki Tropical Ver.)


Online CD Satış Noktaları:
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.tulumba.com (ABD)
www.tikla24.de (Almanya)

Mahzuni’ye Saygı [2xCD Kolektif THM Albüm, Arda Müzik, 19.12.2017]

CD 1 :
1. Burcu Güneş – Kanadım Değdi Sevdaya

2018
Enbe Orkestrası-[4] & Behzat Gerçeker (Albüm, DMC, 02.03.2018)

Bonus Tracks
2- Ağır Yaralı - feat.Burcu Güneş

Anadolu’nun Güneşi (Albüm, DMC, Dijital 09.03.2018, CD 27.03.2018)

1- Yoh Yoh - 04:09
2- Üryan Geldim - 05:46
3- Minnet Eylemem (feat. Selda Bağcan) - 03:38
4- Kıyamadığım - 04:00
5- Deniz Üstünde Fener (feat. Selçuk Balcı) - 03:31
6- Ervah-ı Ezelden - 06:08
7- Han Sarhoş Hancı Sarhoş - 03:26
8- Adaletin Bu Mu Dünya - 03:16
9- Sen Benimsin Ben Seninim - 05:11
10-Oy Beni Vurun Vurun - 04:28
11-Bir Ay Doğar - 04:36
12- Nar Danesi - Bahçe Duvarından Aştım (Potpuri) - 04:47


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com
www.emusic.com
Online CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.pandamuzik.com
www.kitapsan.com.tr
www.eganba.com

Mahzuni’ye Saygı [2x Kolektif [LP] Plak Albüm, Arda Müzik, 18.12.2018] (19.12.2017 tarihinde CD ve Dijital olarak çıkarılan albümün PLAK formatında [YENİ BASIMI])

Plak 1 / A Yüzü:
3. Ceylan Ertem – Zalım

2019
Mahzuni’ye Saygı: Zalım (Ceylan Ertem), Kanadım Değdi Sevdaya (Burcu Güneş) - (45’lik Single [LP] Plak, Arda Müzik, 18.01.2019)

A Yüzü: 1. Zalım - Ceylan Ertem
B Yüzü: 2. Kanadım Değdi Sevdaya - Burcu Güneş

Online PLAK Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.hepsiburada.com
www.arkadas.com.tr
www.opus3a.com
www.zihni.com
www.goldplak.com
www.ozhizo.com
www.plakkitap.com
www.gereksizseyler.com

Ufo (Single, DMC, 01.07.2019)

1- Ufo - 03:25


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
play.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Kıyasıya (Single, DMC, 27.12.2019)

1- Kıyasıya - 03:19


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
play.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

2020
Derman Sendedir (Zümrüdüanka Dizi Müziği) (Single, DMC, 15.01.2020)

1- Derman Sendedir (Zümrüdüanka Dizi Müziği)


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
play.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

O Yar Gelir (Single, DMC, 08.02.2020)

1- O Yar Gelir - 03:46


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
listen.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Bir Kadın (Single, DMC, 03.04.2020)

1- Bir KadınDijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
listen.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Benim Hala Umudum Var / Ah Bu Ben (Single, DMC, 27.05.2020)

1- Benim Hala Umudum Var / Ah Bu Ben - 06:44Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
listen.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

2021
Yaramaz (Single, DMC, 19.07.2021)

1- Yaramaz - 02:48Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

2022
Felek Çakmağını Üstüme Çaktı (Musa Eroğlu İle Bir Asır 2) (Single, Özdemir Plak, 06.06.2022)

1- Felek Çakmağını Üstüme Çaktı (Musa Eroğlu İle Bir Asır 2) - 05:33Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Benim Yolum (Albüm, DMC, 16.12.2022)

1- Anıları Yak - 02:42
2- Kör Kuyular - 03:14
3- Gülümse (feat. KERRO & Mili B) - 02:21
4- Yan - 02:20
5- Şerefine - 02:42
6- Düşman - 03:42
7- Aşkın Emri - 03:16
8- Bu Aşk Bitiyor (feat. Tankurt Manas) - 03:27
9- Bu Ara - 03:20
10-Benim Yolum - 04:00

Kapat

Şarkılardan örnekleri sayfaya gömülü Dinle!


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)
Resmi Web Site Adresi:
www.burcugunes.com
Resmi Facebook Sayfa Adresi:
www.facebook.com/BurcuGunes
Resmi Twitter Adresi:
www.twitter.com/BurcuGnes
Resmi Instagram Adresi:
www.instagram.com/BurcuGunes
Resmi YouTUBE Kanal Adresi:
www.youtube.com/BurcuGunesOfficial
Wikipedia Sayfa Adresi:
tr.wikipedia.org/wiki/Burcu_Güneş
YUKARI | TOP | OBEN


Geri Dön

Sanatçılar (Biyografi ve Diskografileri)

Telif Hakkı © Gönderen: Turkpopmuzik.net - (16190 okuma)


Sitede kullanılan materyallerin büyük bölümü genel kullanıma sunulmuş internet sitelerinden temin edilmiş olup burada yayınlanmasından herhangi bir ticari amaç güdülmemektedir. Bunlar üzerinde hak iddia ediyor ve telif talebinde bulunuyorsanız, siteden çıkarılması veya link verilmesi için lütfen bizimle bağlantı kurunuz.
[Detayları için BURAYA tıklayınız] turkpopmuzik@gmail.com
PHP-Nuke Copyright © 2004-2006 by Francisco Burzi. Bu bir free software programı olup GPL lisansıyla kullanılmaktadır. Sitemiz, PHP-Nuke v.7.6'dan geliştirilerek PHP 5.3.x versiyonlarına uyarlanmış SEO uyumlu RavenNuke (v.2.5) ile desteklenmektedir..
Hosted By  webhoster.ag