Hoş Geldin Sevgili Konuk!    [ Müzikli Gezintiler Dileğimizle ...] 27.09.2023

Türk Pop Müzik Ana Menü 
Anasayfa
Giriş (Site Planı)
Editörün Notu
Kronolojik Gezinti
Sanatçılar
(Biyo & Diskografileri)
Top 10 Müzik
Listeleri
En Son (Sitemize)
Kaydedilen Sanatçılar
En Son Albümler
En Son Çıkan Klipler
Kolektif, Karma veya
Derleme Albümler 
Müzik Yarışmaları  
Eurovision Türkiye
Müzik Etkinlikleri
Basından Müzik Haberleri
Kısa Pop Tarihi ve Müzik
Terimleri Sözlüğü
Tarihte Müzik Olayları
KARAOKE VİDEOLAR
DİĞER VİDEOLAR
Hazır Şarkı Listeleri
Flashplayer Şarkı Listeleri
Top 10'lar :
Kronoloji (Yıllar)

Sanatçılar

Hazır Playlistler

Müzik Yarışmaları
  Altın Mikrofon (Yıllar)

Müzik Yarışmaları
  Milliyet Liselerarası Müzik
  Yarışmaları (Yıllar)

Müzik Yarışmaları
  Altın Güvercin Müzik
  Yarışmaları (Yıllar)

Eurovision (Yıllar)

Diğer
DİĞER LİNKLERİMİZ 
Dünya Müzik Listeleri
(Kronolojik)
Beatles Türk
Beatles Haberleri

Kronoloji
1926 - 1959
1960
1961
1962
1963
1964
1965
1966
1967
1968
1969
1970 ve sonrası

Şarkıları (Kronolojik)
1957 - 1961
1962
1963
1964
1965
1966
1967
1968
1969
1970 ve Sonrası

Şarkıları (Alfabetik)
A - B
C - D - E
F - G - H
I -J
M - N - O
P - R - S
T - Z

Diskografi (Karaoke)
İngiltere Albümleri
Diğer Albümleri

Film (& Soundtrack Albümleri)   
A Hard Day’s Night
Help!
Magical Mistery Tour
Yellow Submarine
Let It Be

45'likleri (Singles)

EP (Extended Play)'leri

(Givenaway) Diğer
müzisyen ve gruplar
için yaptıkları besteleri

YARDIM 
S.S.S
© by Turkpopmuzik.net

   Sitede Ara
   Sosyal Paylaşım

2020 sonuna kadarki beğenmeler: 432

Beğen

   Kim Online
Şu an sitede, 401 ziyaretçi ve 0 üye bulunuyor.

   Ziyaretçi Bilgileri
Hoşgeldin, Misafir
Şu An Bağlı:
Ziyaretçi: 401
Üye: 0
Toplam: 401

   Sitemizi Destekleyin!
Sitemizi desteklemek için Görüşlerinizi bize iletin!

   Bizi Önerin!
Bizi Arkadaşlarınıza, Dostlarınıza Önermek için buraya tıklayın!

   Sayfa Hit Toplamı
Şu ana kadar
sayfa izlenimi aldık. Başlangıç:
2005

   Site Bilgileri
Sunucu TrafiğiSunucu Trafiği
  • Toplam: 137,855,061
  • Bugün: 37,473
Sunucu BilgileriSunucu Bilgileri
  • Sep 26, 2023
  • 11:58 pm CEST
 

TÜRK POP MÜZiK.NET - Sanatçılar (Biyografi ve Diskografileri)
Can Bonomo
Bookmark and Share
    Geri Dön   (17826 okuma)Can Bonomo
CAN BONOMO
FOTO GALERİ
İzmirli Can Bonomo, ortaokul ve lise yıllarından bu yana müzikle ilgileniyor. Can Bonomo’nun müzik macerası 8 yaşında komşuya özenip gitar çalmasıyla başladı. 17 yaşında İstanbul semalarına açılmaya karar veren Bonomo, müzik dünyasına ses prodüksiyonculuğu yaparak atıldı. Bilgi Üniversitesi’nde Sinema-Televizyon Bölümü'nde okudu.

Üniversite yıllarında Radyo Klas, Number One FM ve Radio N101’de radyoculuk yaptı. Daha sonra televizyona geçerek Number One TV ve MTV’de televizyon programları hazırladı. Televizyonculuk kariyeri süresince çeşitli reklamlarda rol aldı. 2011’in ilk aylarında Show TV’de yayına girecek olan +18 dizisinde rol alıyor.

Sanatın hemen her dalına ilgi duyan Can Bonomo, müziğin yanı sıra illüstrasyon, oyunculuk ve grafik tasarımcılığı da yapıyor. Boş zamanlarını ise arkadaşlarıyla stüdyoda doğaçlama müzik yaparak geçiriyor.

Bonomo’nun müzik kariyeri, Irwin Welsh’in Porno adlı kitabının ilk yaprağına sardığı demosunu Can Saban’a gönderdiğinde yeni bir boyut kazandı. Müzikal yolculuğu boyunca The Shins, Wax Poetic, The Kinks, The Libertines ve The Beatles’dan etkilenen ve esinlenen Bonomo, deneysel rock ile pop-rock arasında kurduğu dengeyle dinleyicilere yeni bir müzik deneyimi sunuyor.

Lise ve üniversite yıllarında amatör müzik gruplarıyla İzmir ve İstanbul’da birçok konser veren Bonomo, sonunda “Hazırım” diyerek ilk albümü için kolları sıvadı.

Yaklaşık iki yıllık hummalı bir hazırlıktan sonra da Ocak 2011’de ilk albümü “Meczup”u yayınladı. Can Bonomo ve ilk göz ağrısı “Meczup”, 24 Ocak’ta Babylon’da düzenlenen bir geceyle dinleyicileriyle buluştu.

“Meczup”un biri hariç tüm parçaları Can Bonomo imzasını taşıyor. Düzenlemeler ise aynı zamanda albümün prodüktörlüğünü ve müzik direktörlüğünü üstlenen Can Saban’a ait. Parçaların miksing ve mastering’i Ali Rıza Şahenk tarafından yapıldı. FatLab’de kaydedilen “Meczup”, We Play-Odeon tarafından yayınlandı. Albüm kapağındaki albümün art work’leri bizzat Can Bonomo’ya ait, kapak fotoğrafını ise Dilan Bozyel çekti. Albümün çıkış parçası “Şaşkın”ın klibinin yönetmeni ise Can Eskinazi.

Eurovision’a Can Bonomo gidiyor!

Can Bonomo 2012 Eurovision temsilcimiz!

TRT bugün 2012 Eurovision Şarkı Yarışma’sında ülkemizi temsil edecek ismi açıkladı: Can Bonomo!

57. Eurovision Şarkı Yarışması’nda Türkiye’yi temsil edecek isim belli oldu. TRT Genel Müdürlüğü, yarı finalleri 22-24 Mayıs 2012’de ve finali 26 Mayıs 2012 tarihinde Azerbaycan’ın başkenti Bakü’de gerçekleşecek olan 57. Eurovision Şarkı Yarışması’nda Türkiye’yi temsil etmek üzere Can Bonomo ile anlaştı.

Eurovision Şarkı Yarışması’nda Türkiye’yi Can Bonomo temsil edecek!

Bakü’de yapılacak 57. Eurovision Şarkı Yarışması’nda Türkiye’yi temsil edecek olan genç müzisyen Can Bonomo “Ülkemi temsil etmek üzere TRT’den gelen bu teklifi gururla kabul ettim. Bu heyecan verici süreçte herkesin desteği ve iyi dileklerinin yanımda olacağını düşünüyorum. Ben de kendi tarzım ve müziğimle ülkemi en iyi şekilde temsil etmek için çok çalışacağım.” dedi.

Yarışma için 3 aday şarkı hazırlayacak olan Can Bonomo, Şubat ayının son haftasında şarkıları tamamlayarak, TRT’ye teslim edecek.

57. Eurovision Şarkı Yarışması’nda Türkiye’yi temsil edecek olan Can Bonomo, parçanın hangi dilde olacağını üretim sürecinde netleşeceğini belirtirken, parça hazırlıklarına ilk albümü Meczup’un kayıtlarını yaptıkları prodüktörü ve aranjörü Can Saban ile başladı.
(Kaynak: muzik.ekolay.net / www.kralmagazin.com.tr - 09.01.2012 / www.aveamuzik.com - 10.02.2012)

Can Bonomo’nun İkinci Albümü “Aşktan Ve Gariplikten”in Kayıtları Bitti!

Can Bonomo, yaklaşık 2 yıl önce müzikseverlerle buluşan ilk albümü “Meczup”tan sonra kayıtlarına yaz aylarında başladığı 2. albümü “Aşktan ve Gariplikten”in stüdyo çalışmalarını bitirdi.

Aralık ayının 2. haftasında piyasaya çıkacak olan “Aşktan ve Gariplikten”’in çıkış parçası olan “Başkan”’ın klibi bu haftasonu çekiliyor.

Başkan klibinin yönetmen koltuğunda “Meczup”, “Bana Bir Saz Verin” ve “Love Me Back” kliplerinin de yönetmenliğini yapan Can Saban oturuyor.
(Kaynak: www.magazinci.com - 30.11.2012)

İlk albümü “Meczup” ile yüzbinlere varan hayran kitlesi oluşturmayı başaran Can Bonomo, yeni albümü “Aşktan Ve Gariplikten”in kayıtlarını bitirdi! Albüm Aralık ayında raflarda olacak. İlk albümünde olduğu gibi Can Bonomo, “Aşktan Ve Gariplikten”’deki şarkılarının tarzını da “İstanbul Müziği” olarak tanımlıyor.

Aralık ayında müzikseverler ile buluşacak yeni albüm “Aşktan Ve Gariplikten”, ilk albüm “Meczup”un kaydedildiği TheFatLab’de kaydedildi. “Aşktan Ve Gariplikten”in biri hariç tüm parçaları Can Bonomo imzasını taşıyor. We Play etiketiyle çıkan albümün prodüktörlüğünü ve müzik direktörlüğünü “Meczup” albümünde de beraber çalıştığı Can Saban üstlendi. Parçaların miksing ve mastering’i TheFatLab’in sahibi Ali Rıza Şahenk tarafından yapıldı.

Kapak fotoğrafı Bora Bekiroğlu tarafından çekilen “Aşktan Ve Gariplikten”’in kitapçık fotoğrafları Berfu Merve Bolulu ve Emrah Kavlak tarafından çekildi. Kartonet tasarımı Emrah Kavlak tarafından yapılan albümde Can Bonomo’ya ait özel bir illüstrasyon da bulunuyor.

Albümün çıkış parçası olan “Başkan”ın klibi, “Meczup”, “Bana Bir Saz Verin”, “Love Me Back” ve “Ali Baba” kliplerinin yönetmeni Can Saban tarafından çekilecek.

Can Bonomo “İyi ki Doğdun” Diyor

Can Bonomo’nun “Aşktan Ve Gariplikten” albümünün 2. klibi Stop Motion - Çizgi Animasyon tekniği ile “İyi Ki Doğdun” adlı şarkısına çekildi.

Türkiye’de ilk kez stop-motion tekniği ile çizgi animasyonun birlikte kullanıldığı klip, Üsküp’te 3 ay aralıksız süren çalışmalarla hazırlandı.

Can Bonomo ve sahnede kendisine eşlik eden müzisyen arkadaşlarının hamurdan bebeklerinin yer aldığı klip bir aşk hikayesini anlatıyor.

Proje baştan sona sadece elle yapılırken, hiçbirbilgisayar grafiği kullanılmadı. 5000’den fazla fotoğraf karesiyle çalışılan projenin post produksiyon aşamasını İstanbul’da tamamlandı.
(Kaynak: www.michaelshow.com - 23.04.2013)

Can Bonomo, On Sanatsal Etkinlikler etiketiyle “Kara” adlı single şarkısının video klibini 10 Kasım 2013’te yayınladı.

Can Bonomo’nun “Olmaz Sensiz” İsimli Şarkısına ‘Özçekim’li Klip!

Can Bonomo, “Aşktan Ve Gariplikten” albümünün 3. klibini “Olmaz Sensiz” isimli şarkısına çekti.

Can Bonomo, “Aşktan Ve Gariplikten” albümünün 3. klibini “Olmaz Sensiz” isimli şarkısına çekti. Klibin konusu selfie’lerden oluşan bir aşk hikayesi. Klip 3 gün boyunca İstanbul’un çeşitli semtlerinde çekildi.

Can Bonomo çekim yeri ve mekanlarını sosyal medya hesaplarından duyurarak takipçileriyle birlikte kamera karşısına geçti. Çekim sırasında sokaklarda karşılaştığı takipçileri ve esnaf ile çektiği selfie’leri paylaştı.

Şarkının söz ve müziği Can Bonomo’ya, düzenlemesi ise Can Saban’a ait. Can Bonomo’ya klipte takipçileri de eşlik etti. Klibin yönetmeni ve yapımcısı Can Bonomo’nun işlerinde olduğu gibi yine Can Saban’a ait. Klibin görüntü yönetmenliğini Murat Tuncel yaptı.

Klip Kadıköy, Erenköy, Karaköy, Kuzguncuk, Fındıklı, Bahçeköy, Maslak, Heybeliada, Balat, Emirgan gibi İstanbul’un çeşitli mekanlarında çekildi.

Can Bonomo sosyal medya hesaplarından duyurularda bulunarak takipçileri ile kamera karşısına geçti.
(Kaynak: www.magazinkolik.com / www.haberdar.com - 05.06.2014)

Can Bonomo “Bulunmam Gerek” Diyecek

Başarılı sanatçı Can Bonomo iki sene aradan sonra 3. stüdyo albümü ‘’Bulunmam Gerek’’ ile sevenleriyle buluşuyor…

Temellerini ‘’Meczup’’ albümünde attığı İstanbul Müziği’nin, büyüyüp olgunlaştığı haberini veren “Bulunmam Gerek” isimli albümde 10 şarkı yer alıyor. Bütün şarkıların söz ve müzikleri Can Bonomo’ya, düzenlemeleri ise Can Saban’a ait.

Alternatif müziğin, sağlıklı dozda POP ve Eklektik Rock tınılarıyla harmanlandığı albüm, müzik severleri Bonomo’nun gizemli ve masalsı dünyasında kısa bir istirahate davet ediyor.

Can Bonomo’nun Avrupa Müzik etiketiyle çıkan “Bulunmam Gerek” isimli albümünün ilk klip şarkısı ise “Tastamam”…
(Kaynaklar: www.haberpan.com / www.haberturk.com - 15.12.2014 / gecce.com / www.magazinci.com / www.sonhaberx.com - 16.12.2014)

Can Bonomo’dan Yeni Klip!

''Bulunmam Gerek'' albümünde yer alan ve Poyraz Karayel dizisinin 21. bölümünde büyük ilgi gören “Hikayem Bitmedi” şarkısı, Bonomo’nun diğer kliplerinin de yönetmeni olan Can Saban tarafından çekildi.

Klibin görüntü yönetmenliğini ise Murat Tuncel üstlendi.

Söz ve müziği Can Bonomo’ya ait olan şarkının düzenlemesi Can Saban’a ait.

Çekimleri Çengelköy’de bir köşkte gerçekleşen klipte, Can Bonomo’ya Fox Tv’nin sevilen dizisi Kiraz Mevsimi’nde rol alan Nil Özkul eşlik etti.

Can Bonomo, sempatik tavırlarıyla ve bitmeyen enerjisiyle setin neşe kaynağı oldu.

Avrupa Müzik markasıyla yayınlanacak olan “Hikayem Bitmedi” şarkısının video klibi ilk kez Kral POP TV’de yayınlandı.
(Kaynaklar: www.kralmuzik.com.tr - 14.12.2015)

Can Bonomo’nun Vokal Koçu Özge Fışkın!

Can Bonomo, 2014 yılında çıkardığı son albümü ‘Bulunmam Gerek’in ardından hazırlıklarını tamamlamak üzere olduğu yeni albümünün heyecanını yaşıyor.

Can Bonomo’nun Vokal Koçu Özge Fışkın!

Stüdyoda yeni albümü için vokal kayıtlarına başlayan şarkıcı, sosyal medya hesabından da : “Bugün yeni albümün vokal kayıtlarının ilk günüydü. Sevgili hocam sağolsun, geldi çiçek gibi açtı tam oraya köşeye. Özge Fışkın. Yarın devam.” şeklinde paylaşım yaptı.

Can Bonomo yakın zamanda çıkacak olan albümü ile ilgili : “Albümde bir tane çok sevdiğimiz cover şarkı ve bir de sözlerini çok sevdiğim ve saydığım müzisyen bir dostumla paylaştığımız sürpriz bir şarkı var. Geri kalan tüm şarkıların söz ve müzikleri bana ait. Düzenlemeler her zamanki gibi Can Saban’a, kayıt, mix ve mastering de keza yine Ali Rıza Şahenk’e ait. Bu albümde aramıza vokal koçluğu yapmak üzere yıllardır hayranı olduğumuz dostumuz Özge Fışkın’da katıldı. Şimdiye kadar yaptığımız her şey çok içime sindi. Bundan sonra da öyle olacaktır. Güzel bir albüm oldu. Umarım her şey yolunda gider ve şarkılarımızı gönlümüzce paylaşabiliriz.” dedi.

Can Bonomo’nun heyecanla beklenen ve sürprizler ile dolu yepyeni albümü, Şubat ayının son haftası dinleyici ile buluşacak.
(Kaynak: www.kralmuzik.com.tr - 30.01.2017)

Can Bonomo ve Ceza “Terslik Var” İçin Bir Araya Geldi!

Dördüncü stüdyo albümünü yakın zamanda dinleyiciler ile buluşturacak olan sanatçı Can Bonomo, albümde düet yaptığı sürpriz ismi açıkladı.

“Kainat Sustu” ismini verdiği ve 10 şarkıdan oluşan yeni albümünde, sevilen rapçi Ceza ile düet çalışmasına imza atan Bonomo, dikkatleri üzerine çekti.

Herkesin merakla beklediği albümde “Terslik Var” isimli şarkı için bir araya gelen Can Bonomo ve Ceza, takipçilerini şaşırtmayı planlıyor.

Can Bonomo’nun yepyeni albümü “Kainat Sustu”, Mart ayının ilk haftaları müzikseverler ile buluşacak.


(Kaynak: www.kralmuzik.com.tr - 21.02.2017)

Can Bonomo’dan Sıradışı Klip!

Alternatif müziğin başarılı ismi Can Bonomo, dördüncü albümü ‘Kainat Sustu’nun ilk video klibini ‘Kal Bugün’ şarkısına çekti.

Hasan Kuyucu yönetmenliğinde ve Murat Tuncel görüntü yönetmenliğinde çekilen klipte Can Bonomo performans sahneleri ile dikkat çekti.

Yalnız bir adamın hikayesi!

Özgür Biber’in başrolü üstlendiği ve tarihi Hünkar Suyu Kasrı’nda çekimleri tamamlanan klip, toplumdan soyutlanmış yalnız bir adamın kendisine cansız bir vitrin mankeni yapması, ona bağlanması ve ardından etrafındakiler tarafından kabul görmeyip dışlanarak umutlarını yitirmesini konu alıyor.

Söz ve müziği Can Bonomo’ya, düzenlemesi Can Saban’a ait olan şarkının klibi için yaklaşık 30 kişilik bir ekip bir gün boyunca çalıştı.

Avrupa Müzik markası ile yayınlanan ‘Kainat Sustu’ albümünün ilk video klibi 18 Nisan Salı günü tüm müzik kanallarında ve dijital platformlarda yerini aldı.
(Kaynak: www.magazinkolik.com - 21.04.2017)

Can Bonomo’dan 500 Uçan Balonla Klip!

Birbirinden başarılı projelere imza atan müzisyen Can Bonomo, Kainat Sustu albümünün ikinci video klibini, albümdeki sevilen şarkılardan biri olan ‘Yan’a çekti.

Klipte Bonomo’ya entrüman çalarak eşlik eden arkadaşları için özel ders aldırdı.

Bahçeköy’de yeşillikler içinde çekilen videoda performans sahnelerinin yanı sıra sanatçının yakın arkadaşları ve yabancı bir aktris olan Veronica Bistene’de sanatçıya eşlik etti.

Klipte enstrüman kullanırken görülen oyuncular ve arkadaşları entrüman çalabilmeleri için özel ders aldırıldı.

Klipte, bundan önceki bir çok çalışmasında olduğu gibi yönetmenlik koltuğunda Can Saban vardı.

Can Bonomo’nun yakın arkadaşlarının eşlik ettiği klipte, performans sahnelerinde ve 500 uçan balonun kullanıldığı dış mekan sahnelerinde renkli dakikalar yaşandı.

Can Bonomo, söz ve müziği kendisine, düzenlemesi ise Can Saban’a ait olan Yan şarkısının klibi ile ilgili duygularını: “ Bu klipte yine yaklaşık 10 senedir birlikte çalıştığım Can Saban ile birlikteyiz. Klip çekiminde sahnede birlikte olduğum çok değerli müzisyen arkadaşlarım ve yakın arkadaşlarım beni yine yalnız bırakmadılar. Çok keyifli bir çalışma oldu. Daha çok keskin renkler kullandığımız çalışmamızı umarım müzikseverler de keyif alarak izler.” cümleleriyle anlattı.

Bahçeköy’de çekilen ve toplamda 8 konseptten oluşan çalışmada, görüntü yönetmenliğini Murat Tuncel üstlendi ve 50 kişilik bir set ekibi ile tamamlandı.

Can Bonomo’nun Yan klibi, Avrupa Müzik markasıyla 30 Kasım tarihinde tüm dijital platformlarda ve müzik kanallarında yerini aldı.
(Kaynak: www.magazinkolik.com - 03.12.2017)

Can Bonomo “Beni Affet” Klibi Yayında!

Can Bonomo’nun Axe Türkiye için seslendirdiği “Beni Affet” şarkısı yayında!

“Erkek adam” özür diler mi – diyenlere inat, Can Bonomo ile kalıpları kırmaya devam ediyor; beni affet diyoruz. (Axe Türkiye)

Düzenleme: Can Saban & Ali Rıza Şahenk, Kayıt: TheFatLab
(Kaynak: muzikonair.com - 08.03.2018)

Can Bonomo’dan Bir İlk!.. Klibini Hayranları Çekti

Alternatif müziğin başarılı ve sevilen temsilcilerinden Can Bonomo, “Kainat Sustu” albümünün 3.video klip çalışmasını albümün en çok dikkat çeken şarkılarından biri olan “Keyfim Kaçık Acık” şarkısına çekti.

Klibin yönetmenliğini hayranlarıyla beraber yapan Can Bonomo, sıradışı ve özel bir çalışmaya imza atarak, kendisini konserlerinde izlemeye gelen hayranlarının çektiği videoları klibinde kullandı.

Aynı zamanda konserdeki performans kaydıyla birlikte kurgusunu yapan sanatçı albümdeki şarkının versiyonu yerine konserdeki performansını kullanmayı tercih etti.

Hayranlarından konserlerde çektikleri görüntüleri mail yoluyla ulaştırmalarını isteyen sanatçı, bu şekilde yönetmen koltuğuna hayranlarını oturtarak Türkiye’de bir ilki gerçekleştirdi.

Tüm hayranlarına bir hediye niteliğinde olan klip, hem hayranlarını hem de kendisini mutlu etti.

Can Bonomo, binlerce video arasından seçilen görüntülerle hazırlanan klip ile ilgili duygularını ise şu sözlerle anlattı: “‘Keyfim Kaçık Acık’ şarkımıza klip çekmemize yardım etmenizi rica etmiştik. Sayenizde konserlerimizden çekilmiş binlerce görüntümüz oldu. Yönetmenliğini dinleyicilerimizin bizzat üstlendiği klibimiz çıkıyor. Türkiye’de bir ilke daha imza atmamıza vesile olduğunuz için teşekkür ederiz.”

Söz ve müziği Can Bonomo’ya, düzenlemesi ise Can Saban’a ait olan “Keyfim Kaçık Acık” şarkısının video klibi tüm müzik kanallarında ve dijital platformlarda yerini aldı.
(Kaynak: www.magazinkolik.com / www.magazinci.com - 13.09.2018)

Can Bonomo’dan Albüm Habercisi Yeni Single: “Bardak Taşıyor”

Can Bonomo, Nisan ayında “Ruhum Bela” adıyla piyasaya süreceği 5. albümü öncesi, albümün çıkış şarkısı olan ‘Bardak Taşıyor’u dinleyicileriyle buluşturdu

Dostları ve takipçileri ile aynı klipte!

Sözü ve müziği kendisine, düzenlemesi Can Saban’a ait olan ve kayıtları Ali Rıza Şahenk, tarafından The FatLab’de gerçekleşen şarkının klibinde yakın dostları ve takipçilerinden oluşan 45 kişilik bir ekip yer aldı. Onur Işıksalan’ın yönettiği klip özel bir at çiftliğinde çekildi ve akşam saatlerinde başlayan set, sabahın ilk ışıklarına kadar sürdü.

Can Bonomo, albüm habercisi “Bardak Taşıyor” şarkısının klibi ile ilgili duygularını: “Klipte bizi yalnız koymayan sıkı takipçilerimizi, canım dostlarımı ve ailemi bir kere daha selamlıyor, gözlerinden öpüyorum. Yolu açık olsun.” şeklinde ifade etti.

Can Bonomo’nun “Bardak Taşıyor” şarkısı, Avrupa Müzik markasıyla 22 Şubat’ta tüm dijital platformalarda ve klibi MuzikPlay YouTube kanalında yayında.
(Kaynak: www.magazinci.com / www.magazinkolik.com - 22.02.2019)

Can Bonomo’nun Merakla Beklenen Albümü “Ruhum Bela” Dinleyiciyle Buluşuyor!

Can Bonomo, “Ruhum Bela” isimli 5. albümünü Avrupa Müzik markasıyla müzikseverlerin beğenisine sunuyor.

Yaklaşık bir senedir çalışmalarını sürdürdüğü “Ruhum Bela” albümünde 10 şarkıyı müzikseverlere sunan Can Bonomo’nun yeni albüm kayıtları The FatLab’de Ali Rıza Şahenk, tarafından yapıldı.

Albümde bulunan 7 şarkının düzenlemesini, diğer albümlerinde de beraber çalıştığı Can Saban, 2 şarkının düzenlemesini Sabi Saltiel ve 1 şarkının düzenlemesini sahne arkadaşı Emre Kula yaptı. Albümün bazı şarkılarında vokal ve vokal koçluğunu ise Fatma Turgut ve Özge Fışkın üstlendi.

Albümlerindeki şarkılarda çeşitlilik sunan Can Bonomo, Nazım Hikmet’ten Atilla İlhan’a, Ulvi Cemal Erkin’den Peter Doherty’ye kadar yıllardır beslendiği sayısız değerli ismin çok kültürlü Yakın Doğu müziğini ‘İstanbul müziği’ olarak tanımlıyor.
(Kaynak: www.kralmuzik.com.tr - 05.04.2019)

Can Bonomo’nun İlk Yönetmenlik Tecrübesi!

Rock müziğin başarılı ismi Can Bonomo, Avrupa Müzik markası ile yayınlanan son albümüne ismini de veren “Ruhum Bela” şarkısının klibi için ilk defa yönetmen koltuğuna oturdu.

Şarkının söz ve müziği kendisine, düzenlemesi Can Saban’a ait<(b>

Kilyos’tan Maslak’a kadar İstanbul’un çeşitli lokasyonlarında iki günde çekimleri tamamlanan klipte, sanatçının müzisyen dostları, yakın arkadaşları, takipçileri ve çocuklar olmak üzere yaklaşık 100 kişi rol aldı.

Can Bonomo’nun küçüklüğünü canlandıran bir çocuk ile açılışı yapan klip, şarkının enerjisi ve sözleri ile uyum içerisinde olan dinamik tavrıyla dikkat çekiyor.

Can Bonomo: “Ruhum Bela kocaman bir ailenin portresi.”

Ruhum Bela klibi ile yönetmenlik konusundaki yeteneklerini ilk defa izleyici ile buluşturan Can Bonomo, duygularını şu sözlerle anlattı:

“5. albümümüz ‘Ruhum Bela’ya adını veren şarkının klibinin çekimlerini tamamladık. İlk yönetmenlik sınavımı yıllardır beraber klip çektiğim, Murat Tuncel gibi başarılı bir görüntü yönetmeni, muazzam ekibi ve yakın dostlarımın yanında vermek benim için çok büyük bir şanstı.

Klipte bizleri yalnız bırakmayan takipçilerimize ne kadar teşekkür etsem az. Aslında kısacık bir süreç içerisinde kocaman ve sonsuz bir anı inşa etmemize olanak sağlayan herkese teşekkür etmek isterim. ‘Ruhum Bela’ birbirini yakından tanımasa da aynı dili konuşan, aynı dertten muzdarip ve birbirini çok iyi anlayan kocaman bir ailenin portresi olarak Türkiye Müziği tarihinde yerini alıyor. Umarız izlerken bizim gördüklerimizi görür, bizim aldığımız keyfi alabilirsiniz.”


Can Bonomo’nun hem yazıp hem yönettiği ilk klibi olan “Ruhum Bela”, 24 Ekim tarihinde tüm müzik kanalları ve dijital platformlarda.
(Kaynak: www.magazinkolik.com / www.magazinci.com - 24.10.2019)

Can Bonomo’nun Yeni Teklisi “Sen Bunları Duyma”

Rock müziğin başarılı ismi Can Bonomo, “Sen Bunları Duyma” isimli yeni teklisini Avrupa Müzik markası ile dinleyicilerle buluşturdu.

“Sen Bunları Duyma” şarkısının söz ve müziği Can Bonomo’ya, düzenlemesi ise Can Saban’a ait.

Kayıt, mix ve mastering’i, Ali Rıza Şahenk’in sahip olduğu The Fatlab’de yapılan şarkının kapak görseli ve projenin görselleri Aylin Güngör tarafından analog olarak çekildi.

Can Bonomo’nun yeni şarkısı “Sen Bunları Duyma”, 6 Mart tarihinde tüm dijital platformlarda yerini aldı.

(Kaynak: www.magazinkolik.com - 08.03.2020)

Can Bonomo 2. Kez Yönetmen Koltuğunda!

Rock müziğin başarılı ismi Can Bonomo, Avrupa Müzik markası ile yayınlanan “Sen Bunları Duyma” isimli yeni teklisinin klip çekimi için ikinci defa yönetmen koltuğuna oturdu.

“Sen Bunları Duyma” şarkısının söz ve müziği Can Bonomo’ya, düzenlemesi ise Can Saban’a ait.

Kayıt, mix ve mastering’i, Ali Rıza Şahenk’in sahip olduğu The Fatlab’de yapılan şarkının kapak görseli Aylin Güngör tarafından analog olarak çekildi.

Tamamı takside geçen ve bir aşk hikayesinin anlatıldığı videoda Can Bonomo’nun yakın arkadaşları oyuncu İrem Sak ve Fatih Artman rol aldı. Video, kısa film prensibiyle çekildi.

Can Bonomo’nun hem yazıp hem yönettiği “Sen Bunları Duyma” klibi, tüm müzik kanalları ve dijital platformlarda yerini aldı.
(Kaynak: www.magazinkolik.com - 22.03.2020)

Can Bonomo ‘Güneş’i İle Karşımızda!

Rock müziğin başarılı ismi Can Bonomo, “Güneş” isimli yeni single’nı 3 Temmuz Cuma günü Avrupa Müzik markasıyla yayımlıyor.

Söz ve müziği Can Bonomo’ya ait olan şarkının düzenlemesi Can Saban imzası taşıyor.

Kayıt, mix ve mastering’i, Ali Rıza Şahenk tarafından yapılan ve The Fatlab’de kaydedilen şarkının kapak görseli Bonomo’nun kuzeni Joel Özkesen’e ait.

“Güneş” isimli yeni single’ı tüm dijital platformlarda bulabilirsiniz.
(Kaynak: www.magazinkolik.com - 03.07.2020)

Can Bonomo’nun Yeni Şarkısı “Güneş” Ve Klibi Yayında!

Rock müziğin başarılı ismi Can Bonomo, annesinin adını taşıyan “Güneş” isimli yeni şarkısı ve klibini geçtiğimiz gün Avrupa Müzik markası ile yayınladı.

Klip, girdiği gün itibarıyla büyük bir ilgi görerek YouTube Trend Videolar listesinde yerini aldı. Can Bonomo’ya “Güneş” şarkısının klibinde eşi Öykü Karayel, müzisyen dostları ve yakın arkadaşları eşlik etti. Klibin yönetmeni Ali Rıza Şahenk de Bonomo’nun yakın ekip arkadaşlarından.

“Güneş çok gerçek bir şarkı!”

Can Bonomo, “Güneş” ile ilgili duygularını şu sözlerle dile getirdi:

“Benim için çok özel ve çok değerli bu şarkıyı Sevgili Annem Güneş’e ithaf ediyorum. Bu karanlık yılın bitmeyen mücadelesi içerisinde kendinize ayıracak üç dakikanız varsa, en yakın dostlarımla beraber kaydettiğimiz videoyu mutlaka izleyin. Umarım bize iyi geldiği kadar sizlere de iyi gelir...”

Sözü ve müziği Can Bonomo’ya at olan şarkının düzenlemesi Can Saban imzası taşıyor. Kayıt, mix ve mastering’i, Ali Rıza Şahenk tarafından yapılan ve The Fatlab’de kaydedilen şarkının kapak görseli Bonomo’nun kuzeni Joel Özkesen’e ait.
(Kaynak: www.magazinci.com - 16.07.2020)

Can Bonomo Yeni Şarkısı İçin Gün Sayıyor

Yakın zamanda baba olmaya hazırlanan Can Bonomo, yeni şarkısının müjdesini verdi.

Single çalışmalarına ara vermeden devam eden Bonomo, “Kaplan” adını verdiği yeni single çalışmasını 16 Nisan’da müzikseverlerle buluşturacak.

Sözü ve müziği Can Bonomo’ya ait olan şarkının düzenlemesinde ise Can Saban imzası bulunuyor.

Single’ın kapak tasarımı ise Can Bonomo’nun eşi Öykü Karayel’e ait.
(Kaynak: www.magazinkolik.com - 11.12.2020)

Can Bonomo’nun Yeni Teklisi “Kaplan” Ve Klibi Yayında!

Başarılı sanatçı Can Bonomo, yeni şarkısı “Kaplan” ve klibini, Avrupa Müzik markası ile dinleyicilerle buluşturdu.

Pandemi döneminde de üretmeye devam Can Bonomo, söz ve müziği kendisine düzenlemesi Can Saban’a ait olan şarkısına klip çekti.

Beykoz Kundura Fabrikası’nda Can Saban yönetmenliğinde çekilen ve performans ağırlıklı görüntülerden oluşan klipte Can Bonomo’nun takipçileri de kendisine eşlik etti.

Şarkının kapak tasarımı Öykü Karayel imzası taşırken, şarkının kayıtları TheFatLab‘de kaydedildi. Fotoğraf çekimi Aylin Güngör tarafından analog kameralarla yapıldı.
(Kaynak: www.magazinci.com - 16.04.2021)

Can Bonomo’nun Yeni Teklisi “Dağ” Yayında!

Rock müziğin başarılı isimlerinden Can Bonomo’nun “Dağ” isimli yeni teklisi yayınlandı.

Sözü ve müziği Can Bonomo’ya ait olan ‘Dağ’ın düzenlemesi Can Saban imzası taşıyor.

Kliple ilgili Can Saban; “Zaman, mekan, değişim, satır satır yok olmak gibi kavramları çok da abartmadan anlatmaya çalıştık. Caravaggio’dan esinlendiğimiz ışık tasarımını sevgili görüntü yönetmenimiz Murat Tuncel ile uygulamaya çalıştık.” dedi.

Kayıt, mix ve mastering’i The Fatlab’de Ali Rıza Şahenk tarafından yapılan parçanın kapak görseli, Can Bonomo imzası taşıyor.

Can Bonomo’nun Avrupa Müzik markası ile yayınladığı yeni şarkısı “Dağ” 26 Kasım Cuma günü itibariyle tüm müzik platformlarında yayında.
(Kaynak: www.magazinci.com / www.magazinkolik.com - 26.11.2021)

Can Bonomo’nun Yeni Şarkısı “Gazapistan” Ve Klibi Yayında!

Rock müziğin başarılı ismi Can Bonomo, yeni teklisi ‘Gazapistan’ı ve video klibini takipçileri ile buluşturdu.

Söz ve müziği Can Bonomo’ya, düzenlemesi ise Can Saban’a ait olan şarkının kayıtları Ali Rıza Şahenk’in sahibi olduğu The FatLab Stüdyosu’nda yapıldı. Kapak illüstrasyonu da yine Can Bonomo imzası taşıyor.

Klibin yönetmenliğini, Can Bonomo’nun daha önceki neredeyse tüm klip çalışmalarının da yönetmenliğini yapan ve aynı zamanda birlikte çalıştığı müzisyen dostu Can Saban üstlenirken, görüntü yönetmenliğini Murat Tuncel yaptı.

Klipte Can Bonomo’ya ekip arkadaşları ve aile dostları da eşlik ediyor.

Can Bonomo’nun “Gazapistan” isimli yeni teklisi, Avrupa Müzik markasıyla tüm dijital platformlarda yerini aldı.
(Kaynak: www.kralmuzik.com.tr / www.magazinci.com - 15.04.2022)

Can Bonomo Klibini Eşine Emanet Etti!

Can Bonomo, “Sustum” adlı yeni şarkısının klibi için önceki gün kamera karşısına geçti.

Türk rock müziğin başarılı sanatçısı Can Bonomo’nun “Sustum” isimli yeni teklisi ve video klibi yayında.

Söz ve müziği Can Bonomo’ya ve düzenlemesi Can Saban’a ait olan şarkının kayıtları Ali Rıza Şahenk’in sahibi olduğu The FatLab Stüdyosu’nda gerçekleşti. Şarkının kapak tasarımını Artificial Fantastique yaptı.

Benzinlikte geçen kısa film tadındaki klibin yönetmenliğini Bonomo’nun eşi Öykü Karayel üstlendi.

Can Bonomo, “Klipte dünyanın yükünü sırtında taşıdığına kendini ikna etmiş, çıkış yolunu eski mutluluklarda arayan bir anti kahraman var” dedi.
(Kaynak: www.kralmuzik.com.tr / www.magazinci.com - 27.01.2023)

Can Bonomo ve Nova Norda’dan Ortak Çalışma!

Can Bonomo ve Nova Norda’yı bir araya getiren ortak çalışmaları “ELALEM”, lyric videosuyla birlikte müzikseverlerle buluştu.

Can Bonomo ve Nova Norda, ‘Elalem’i ortaya çıkarırken bir araya geldikleri yaratıcı seansları bu şekilde anlatıyor.

Bu yolculuğa akıllarına gelen ufak bir melodiyle başlayan ikili, ilk kez beraber çalıştıkları bir projeyi hayata geçirmiş oldular.

Canlı, cesur ve güçlü söz ve müziğiyle bireyselliği yücelten parça, başkaldırı ve meydan okuma gibi temaları ön planda tutuyor. İki yaratıcı sanatçı, bu parçayı dinleyenlerin, bir öcüye benzettikleri hayat karşısında onları güçlendirerek ona karşı savaşmalarını kolaylaştıracağına inanıyor.

Can Bonomo ve Nova Norda’nın yeni teklisi “ELALEM”, şimdi tüm müzik platformlarında yayında.
(Kaynak: www.kralmuzik.com.tr - 27.06.2023)

Can Bonomo’dan Yeni Single “Ağla Şimdi Sonsuza Kadar”

Can Bonomo, “Ağla Şimdi Sonsuza Kadar” isimli yeni teklisini müzikseverlerle buluşturdu.

Söz ve müziği Can Bonomo’ya ait olan şarkının düzenlemesi Can Saban imzası taşıyor.

Kayıtları Ali Rıza Şahenk tarafından yapılan şarkının kapağını ise Berfu Merve Bolulu tasarladı.

Can Bonomo’nun yeni teklisi “Ağla Şimdi Sonsuza Kadar” 4 Ağustos Cuma günü itibarıyla tüm dijital platformlarda yerini aldı.
(Kaynak: www.kralmuzik.com.tr - 07.08.2023)

Diskografi:
2011
Meczup (Albüm, We Play / Odeon Müzik, 12.01.2011)

1- ana Bir Saz Verin
2- Balon
3- Opium
4- Hep Bi' Derdi Olur
5- Ayıl
6- Sebebi Var (İçerim Ulan)
7- Şaşkın
8- Ben Yağmurum
9- Süper
10-Meczup
11-Daha Sıcak Daha Dumanlı


Online CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.hepsiburada.com
www.opus3a.com
store.unkapani.digital
www.kitapsan.com.tr
www.tulumba.com (ABD)
www.amazon.de (Almanya)

Turkish Pop Hits Vol. 3 (Pop Albüm, Lola’s World Records, 22.07.2011)
Büyütmek için TIKLAYIN
3- Balon / Can Bonomo - 03:07

2012
Love Me Back (Eurovision Şarkısı)

Love Me Back

Ali Baba (Single, WePlay, 07 / 10.05.2012)

1- Ali Baba (Söz: Hulki Saner, Müzik: Anonim)


Online CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.hepsiburada.com
www.arkadas.com.tr
www.tulumba.com
www.amazon.com (ABD)
Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
play.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com

Eurovision Final Performansı (26.05.2012):
Love Me Back

Aşktan Ve Gariplikten (Albüm, WePlay, 06.12.2012)

1. Başkan (Söz & Müzik: Can Bonomo)
2. Maşrapa (Söz & Müzik: Can Bonomo)
3. Basması Pembe (Söz & Müzik: Can Bonomo)
4. Defol (Söz & Müzik: Can Bonomo)
5. İyi ki Doğdun (Söz & Müzik: Can Bonomo)
6. Abla (Söz & Müzik: Can Bonomo)
7. Derda (Koy Bi’Rakı Şişeden) (Söz & Müzik: Can Bonomo)
8. Min El-Aşk ve Min El-Garaib (Söz & Müzik: Can Bonomo)
9. Olmaz Sensiz (Söz & Müzik: Can Bonomo)
10.Ali Baba (Söz: Hulki Saner, Müzik: Anonim)
11.Son (Söz & Müzik: Can Bonomo)
12.Haberler İyi Paşam (Söz & Müzik: Can Bonomo)
13.Veysel (Söz & Müzik: Can Bonomo)


Online CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.arkadas.com.tr
www.opus3a.com
www.kitapsan.com.tr
www.zihni.com (2.EL)
Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr (muud.com.tr)
play.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.amazon.com /ABD)

2013
Meczup (Dijital Albüm, On Sanatsal Etkinlikler, 23.03.2013)

1- Bana Bir Saz Verin
2- Balon
3- Opium
4- Hep Bi' Derdi Olur
5- Ayıl
6- Sebebi Var (İçerim Ulan)
7- Şaşkın
8- Ben Yağmurum
9- Süper
10-Meczup
11-Daha Sıcak Daha Dumanlı


Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
play.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com

Aşktan Ve Gariplikten (Albüm, On Sanatsal Etkinlikler, 24.09.2013)

1. Başkan (Söz & Müzik: Can Bonomo)
2. Maşrapa (Söz & Müzik: Can Bonomo)
3. Basması Pembe (Söz & Müzik: Can Bonomo)
4. Defol (Söz & Müzik: Can Bonomo)
5. İyi ki Doğdun
6. Abla (Söz & Müzik: Can Bonomo)
7. Derda (Koy Bi’Rakı Şişeden) (Söz & Müzik: Can Bonomo)
8. Min El-Aşk ve Min El-Garaib (Söz & Müzik: Can Bonomo)
9. Olmaz Sensiz (Söz & Müzik: Can Bonomo)
10.Ali Baba (Söz: Hulki Saner, Müzik: Anonim)
11.Son
12.Haberler İyi Paşam (Söz & Müzik: Can Bonomo)
13.Veysel (Söz & Müzik: Can Bonomo)


Online CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.hepsiburada.com
www.arkadas.com.tr
www.opus3a.com
www.kitapsec.com
www.kitapsan.com.tr
www.zihni.com
Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr (muud.com.tr)
play.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.amazon.com (ABD)
www.amazon.co.uk (İngiltere)
www.amazon.de (Almanya)

Love Me Back (Single, On Sanatsal Etkinlikler, 07.10.2013)

1- Love Me Back
2- Love Me Back (Karaoke)

Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
play.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.amazon.com (ABD)

Kara (Albüm, On Sanatsal Etkinlikler, 08.11.2013)

1- Kara

Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
play.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.amazon.com (ABD)

2014
Bulunmam Gerek (Albüm, Avrupa Müzik, Dijital 15.12.2014, CD 18.12.2014)

1- Dem - 03:13
2- Tastamam - 03:16
3- Hikayem Bitmedi - 03:04
4- Her Kız Başka - 002:37
5- Senin Olmadan Ölemem - 003:05
6- Bir Çocuk Yaralı - 003:12
7- Kaçak - 002:44
8- Resmini Görünce - 002:51
9- Bulunmam Gerek - 004:18
10-Bahr-i Hazer - 03:28
Online CD Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.arkadas.com.tr
www.pandamuzik.com
www.opus3a.com
www.kitapsan.com.tr
www.amazon.com (ABD)
Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
play.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com
www.amazon.de (Almanya)

2017
Kainat Sustu (Albüm, Avrupa Müzik, Dijital 03.03.2017], CD 09.03.2017)

1- Yan - 03:44
2- Kal Bugün - 03:54
3- Tutmayın Beni - 02:18
4- Esmer - 03:29
5- Keyfim Kaçık Acık - 03:05
6- Yaz Gelsin - 02:43
7- Sakla - 02:18
8- Vurulmuşum - 03:48
9- Terslik Var (feat. Ceza) - 03:20
10-Bravo - 03:10


Dijital Satış Noktaları:
www.turktelekommuzik.com (muud.com.tr)
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com
Online CD Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.pandamuzik.com
www.arkadas.com.tr
www.opus3a.com
www.eganba.com
www.zihni.com
www.tulumba.com (ABD)
www.amazon.com (ABD)
www.turkkitap.de (Almanya)

Erkekler De Ağlar (Axe Reklamı) (28.03.2017)
Erkekler De Ağlar

Erkekler De Ağlar (Single, Avrupa Müzik, 02.05.2017)

1- Erkekler De Ağlar - 02:47


Dijital Satış Noktaları:
www.turktelekommuzik.com (muud.com.tr)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com

Kainat Sustu ([LP=Longplay] Plak Albüm, Avrupa Müzik, 12.10.2017)

1- Yan - 03:44
2- Kal Bugün - 03:54
3- Tutmayın Beni - 02:18
4- Esmer - 03:29
5- Keyfim Kaçık Acık - 03:05
6- Yaz Gelsin - 02:43
7- Sakla - 02:18
8- Vurulmuşum - 03:48
9- Terslik Var (feat. Ceza) - 03:20
10-Bravo - 03:10


Online PLAK Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.pandamuzik.com
www.hepsiburada.com
www.arkadas.com.tr
www.opus3a.com
www.zihni.com
www.ozhizo.com
www.goldplak.com

2018
Beni Affet #KırdıysakÖzürDileriz (Single Şarkı, Axe Türkiye, 06.03.2018)
1- Beni Affet #KırdıysakÖzürDileriz


2019
Bardak Taşıyor (Single, Avrupa Müzik, 22.02.2019)

1- Bardak Taşıyor - 02:59


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
play.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Ruhum Bela (Albüm, Avrupa Müzik, 05.04.2019)

1. Umman Dondu
2. Ruhum Bela
2. Ruhum Bela
3. Eğlen
4. Çal
5. Pes
6. Kapkara
7. Ölesim Var
8. Bu Benim
9. Bardak Taşıyor
10.Gel Beni Kurtar


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com/ (turkcellmuzik)
www.deezer.com
itunes.apple.com/tr
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)
www.amazon.co.uk (İngiltere)
Online CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.hepsiburada.com
www.pandamuzik.com
www.arkadas.com.tr
www.opus3a.com
www.plakkitap.com
store.unkapani.digital
www.kitapsan.com.tr
www.zihni.com
www.amazon.com (ABD)
www.tikla24.de (Almanya)

2020
Sen Bunları Duyma (Singe, Avrupa Müzik, 06.03.2020)

1- Sen Bunları Duyma - 03:10Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
listen.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Güneş (Single, Avrupa Müzik, 03.07.2020)

1- Güneş - 03:41Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
listen.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Yine Karşılaşırsak (Single, Avrupa Müzik, 11.12.2020)

1- Yine Karşılaşırsak - 02:53Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

2021
Breathe (Single, Sundown Audio, 17.03.2021)

1- Breathe - 03:40

Dijital Satış Noktaları:
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com

Kaplan (Single, Can Bonomo, 16.04.2021)

1- Kaplan - 03:05Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Rüyamda Buluttum / Acı Kiraz (Single, Avrupa Müzik, 13.08.2021)

1- Rüyamda Buluttum (feat. Demet Evgar) - 03:26
2- Acı Kiraz - 02:46Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Dağ (Single, Avrupa Müzik, 25.11.2021)

1- Dağ - 02:52

Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Gazapistan (Single, Avrupa Müzik, 15.04.2022)

1- Gazapistan - 02:57Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

2023
Sustum (Single, Akşamlar Holding, 27.01.2023)

1- Sustum - 03:03Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Beni Sal (Single, Akşamlar Holding, 28.04.2023)

1- Beni Sal - 02:51Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)
music.amazon.com (ABD)
music.amazon.co.uk (İngiltere)
music.amazon.de (Almanya)

ELALEM / Can Bonomo & Nova Norda (Single, Akşamlar Holding, 23.06.2023)

1- Can Bonomo & Nova Norda - ELALEM - 02:12Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)
music.amazon.com (ABD)
music.amazon.co.uk (İngiltere)
music.amazon.de (Almanya)

Ağla Şimdi Sonsuza Kadar (Single, Akşamlar Holding, 04.08.2023)

1- Ağla Şimdi Sonsuza Kadar - 03:03

Kapat

Şarkılardan örnekleri sayfaya gömülü Dinle!


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)
music.amazon.com (ABD)
music.amazon.co.uk (İngiltere)
music.amazon.de (Almanya)
Resmi Web Site Adresi:
www.canbonomo.com
Resmi Facebook Sayfa Adresi:
www.facebook.com/canbonomo
Resmi Twitter Adresi:
www.twitter.com/canbonomo
Resmi MySpace Adresi:
www.myspace.com/canbonomo
Resmi Tumblr.com Adresi:
www.canbonomo.tumblr.com
Resmi Vimeo Adresi:
www.vimeo.com/canbonomo
Resmi İzlesene.com Kanal Adresi:
www.izlesene.com/canbonomo
YUKARI | TOP | OBEN


Geri Dön

Sanatçılar (Biyografi ve Diskografileri)

Telif Hakkı © Gönderen: Turkpopmuzik.net - (17826 okuma)


Sitede kullanılan materyallerin büyük bölümü genel kullanıma sunulmuş internet sitelerinden temin edilmiş olup burada yayınlanmasından herhangi bir ticari amaç güdülmemektedir. Bunlar üzerinde hak iddia ediyor ve telif talebinde bulunuyorsanız, siteden çıkarılması veya link verilmesi için lütfen bizimle bağlantı kurunuz.
[Detayları için BURAYA tıklayınız] turkpopmuzik@gmail.com
PHP-Nuke Copyright © 2004-2006 by Francisco Burzi. Bu bir free software programı olup GPL lisansıyla kullanılmaktadır. Sitemiz, PHP-Nuke v.7.6'dan geliştirilerek PHP 5.3.x versiyonlarına uyarlanmış SEO uyumlu RavenNuke (v.2.5) ile desteklenmektedir..
Hosted By  webhoster.ag