Hoş Geldin Sevgili Konuk!    [ Müzikli Gezintiler Dileğimizle ...] 15.07.2024

Türk Pop Müzik Ana Menü 
Anasayfa
Giriş (Site Planı)
Editörün Notu
Kronolojik Gezinti
Sanatçılar
(Biyo & Diskografileri)
Top 10 Müzik
Listeleri
En Son (Sitemize)
Kaydedilen Sanatçılar
En Son Albümler
En Son Çıkan Klipler
Kolektif, Karma veya
Derleme Albümler 
Müzik Yarışmaları  
Eurovision Türkiye
Müzik Etkinlikleri
Basından Müzik Haberleri
Kısa Pop Tarihi ve Müzik
Terimleri Sözlüğü
Tarihte Müzik Olayları
KARAOKE VİDEOLAR
DİĞER VİDEOLAR
Hazır Şarkı Listeleri
Flashplayer Şarkı Listeleri
Top 10'lar :
Kronoloji (Yıllar)

Sanatçılar

Hazır Playlistler

Müzik Yarışmaları
  Altın Mikrofon (Yıllar)

Müzik Yarışmaları
  Milliyet Liselerarası Müzik
  Yarışmaları (Yıllar)

Müzik Yarışmaları
  Altın Güvercin Müzik
  Yarışmaları (Yıllar)

Eurovision (Yıllar)

Diğer
DİĞER LİNKLERİMİZ 
Dünya Müzik Listeleri
(Kronolojik)
Beatles Türk
Beatles Haberleri

Kronoloji
1926 - 1959
1960
1961
1962
1963
1964
1965
1966
1967
1968
1969
1970 ve sonrası

Şarkıları (Kronolojik)
1957 - 1961
1962
1963
1964
1965
1966
1967
1968
1969
1970 ve Sonrası

Şarkıları (Alfabetik)
A - B
C - D - E
F - G - H
I -J
M - N - O
P - R - S
T - Z

Diskografi (Karaoke)
İngiltere Albümleri
Diğer Albümleri

Film (& Soundtrack Albümleri)   
A Hard Day’s Night
Help!
Magical Mistery Tour
Yellow Submarine
Let It Be

45'likleri (Singles)

EP (Extended Play)'leri

(Givenaway) Diğer
müzisyen ve gruplar
için yaptıkları besteleri

YARDIM 
S.S.S
© by Turkpopmuzik.net

   Sitede Ara
   Sosyal Medya
2020 sonuna kadarki beğenmeler: 432

Beğen
   Kim Online
Şu an sitede, 139 ziyaretçi ve 0 üye bulunuyor.

   Ziyaretçi Bilgileri
Hoşgeldin, Misafir
Şu An Bağlı:
Ziyaretçi: 139
Üye: 0
Toplam: 139

   Sayfa Hit Toplamı
Şu ana kadar
sayfa izlenimi aldık. Başlangıç:
2005

   Site Bilgileri
Sunucu TrafiğiSunucu Trafiği
  • Toplam: 146,981,033
  • Bugün: 12,567
Sunucu BilgileriSunucu Bilgileri
  • Jul 15, 2024
  • 10:42 am CEST
 

TÜRK POP MÜZiK.NET - Sanatçılar (Biyografi ve Diskografileri)
Çelik
Bookmark and Share
    Geri Dön   (12899 okuma)Sanatçı: Çelik
ÇELİK

FOTO GALERİ
Çelik Erişçi, 5 Mayıs 1966 tarihinde İstanbul’da doğdu. Başarılı bir öğrenim hayatının ardından İstanbul Teknik Üniversitesi Sosyal Bilimler Fakültesi’nden mezun oldu. Müzik yaşamına İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Musikîsi Devlet Konservatuar’ında başladı.

1989’da okul arkadaşları İzel Çeliköz ve Ercan Saatçi ile birlikte grup kurmaya karar verdiler. 1991 senesinde “Özledim” adlı bir albüme imza attılar. Aynı yıl Kuşadası Altın Güvercin Müzik Yarışması yerine İstanbul´da yapılan 1nci İsyanbul Beyaz Güvercin Müzik Yarışması’na katıldılar, ancak dereceye giremediler. Ağustos 1992’de son kez bir arada görünen İzel-Çelik-Ercan 1992’de Kuşadası Altın Güvercin Müzik Yarışması yerine ikinci kez İstanbul’da yapılan 2nci İsyanbul Beyaz Güvercin Müzik Yarışması’na sözleri ve müziği Çelik’in kendisine ait “Dön Artık” isimli şarkısı ile katılarak üçüncülük aldılar. Bu tarihten sonra müzik kariyerine tek başına devam etmeye karar veren Çelik, gruptan ayrılarak solo albümünün çalışmalarına başladı.

İki yıllık uzun ve zahmetli bir çalışma maratonun ardından 1994 yılında “Ateşteyim” isimli ilk albümünü çıkardı. 1995´te ikinci albümü “Benimle Kal”i çıkardı. “Hercai” adlı şarkısı 1995 Kral TV Video Müzik Ödülleri´nde ´En İyi Beste´ ödülüne layık görüldü. “Sevemem” adlı parçasıyla Makedonya´da ödül aldı. Bu albümde yer verdiği “Atam” adlı şarkısıyla başlayarak Yüce Önder Mustafa Kemal Atatürk’e ithaf ettiği şarkılar bir gelenek halini aldı.

1996 yılında piyasaya sürülen “Yaman Sevda” albümünde, alışıla gelen Çelik sound´undan farklı olarak rock etkileri göze çarptı. Supervizör’lüğünü yine Ahmet Özden’in yaptığı albümde, Şebnem Ferah, Gür Akad gibi kalburüstü sanatçıların eşlik ettiği birbirinden güzel on parça yer aldı. “Yaman Sevda”, “Bu Şehirde” başta olmak üzere üçüncü albümüyle hayranlarının gönüllerindeki yeri saglamlaştırdı.

Özverili bir çalışmanın ardından ertesi yıl 1997’de “Sevdan Gözümün Bebeği” albümünü yayınladı. Akdeniz ezgilerinin tüttüğü “Ayrılık Deme Bana”, sancılı bir hasretin dile getirildiği “Sevdan Gözümün Bebeği” gibi parçalarla aşk, özlem, ayrılık ve ‘nsana dair güzel olan herşey’i ses ve notalara büründü.

Dört yılda çıkardığı dört albümden seçtiği hit parçaları “Sevgilerimle” adını verdiği bir ´Best Of´ albümle 1998 yılında müzikseverlere sundu. 1998 yılı Çelik için tam bir ‘yenilenme yılı’ oldu. Hem görüntüsü hem de “O´nu Düşünürken” adlı yeni çalışmasındaki müzikal yaklaşımıyla daha olgun bir çizgi çizdi sanatçı. “Veda Etmem” adlı slow parçayla listelere giren albüm, sanatçının en olgun çalışması olarak değerlendirildi. “Benimle Evlenir Misin?” adlı parçasının muhteşem görüntülerle bezenmiş klibiyle profesyonel bir çalışma ortaya koyan Çelik, “O´nu Düşünürken” adlı parçasına yaptığı ‘caz versiyonu’yla da müzik vizyonunun çeşitliliğini gözler önüne serdi.

Sanatçı, İzel tarafından seslendirilen ve büyük başarılara imza atan “Kızımız Olacaktı” dışında, parçalarını başkalarına satmamayı ilke edindiğini söylüyor. Okumak, sinema, tiyatro, konserler, Çin yemekleri ve mangal partileri ise en gözde hobileri arasında yer alıyor.

Çelik, 2011’ide yeni bir “hit şarkılar kokteyli” ve yeni bir albüm ile karşınızda. “Kalp Gözü” ismini verdiği albümünde Çelik, 3 yepyeni şarkısını hayranlarıyla paylaşıyor.

Albümün ilk klibi de olan “Kibritçi Kız”da sigara gibi tüketilen bir aşkı anlatan sanatçının diğer 2 şarkısı; yazın bol bol dinlenecek hareketli “Üstü Açık Araba” ve “Sana da Yazık, Bana da Yazık”. Ayrıca “Kibritçi Kız”ın akustik bir versiyonu da albümdeki yerini alıyor. Şarkıların tüm söz ve müzikleri Çelik’ie ait.

Çelik, rekorlarla geri dönüyor. Mynet’iin müzik portalı www.kavun.mynet.com’ida ilk kez dinletilmeye başlayan şarkılar sadece 2 haftada bütün rakipleri geride bırakarak en çok dinlenen albüm listesinde 3 numara olmayı başardı. Çelik diyor ki: “Artık şarkılarım konuşsun”.

12 albüm

Her albümde “Meyhaneci”, “Hercai”, “Güle Güle”, “Bu Şehirde”, “Dilberim“, “Cici Kız” gibi bir çok hit şarkılar. İzel için bestelenmiş “Kızımız olacaktı“, Ebru Gündeş ile yapılmış “Sen yoluna ben yoluma” düeti, Erkin Koray gibi Türk pop müziğinin efsane bir ismi ile yapılmış “Öyle bir geçer zaman ki” cover ve aranjesi, Halen Sting konserlerinde çalan “Grammy ödüllü Kipper” ile uluslararası bir albüm, “İzel-Çelik Ercan” grubuyla Hürriyet gazetesi, Kelebek ödüllerinde “yılın grubu” Kral TV müzik ödüllerinde “Hercai” ile “yılın şarkısı” ödülü, Sayısı binleri geçen konser, imza günü, radyo ve TV programı.

Gerçekten de 25 senelik akademik, profesyonel ve adeta şarkıların konuştuğu bir kariyer.

İçimde bir kız var.

“Kibritçi kız“ isimli şarkımda, içimde sakladığım kızı ortaya çıkardım ve hayalini kurduğum aşkı bu kızı konuşturarak anlattım. Ben böyle sevmek ve böyle sevilmek isterim ve eminim ki her kadın ve erkek böyle sevilmek ister Çelik, stüdyoda iken bizimle yaptığı sohbetlerde işte bu sözleri söyledi.
Kaynak: www.magazinkolik.com - 10.05.2011

Avrupa Müzik 2012’ide Çelik’iin iki albümünü yeniden bastı: “Onu Düşünürken” ve “Yol”. Sanatçının müzikal kariyerindeki en önemli albümleri arasında yer alan “Yol”da 10 şarkı ve 2 versiyon olmak üzere toplam 12 eser bulunuyor. Prodüktörlüğünü Çelik’in üstlendiği ve “Sen Yoluna Ben Yoluma” şarkısında Çelik ile Ebru Gündeş’in büyük ses getiren düetinin yer aldığı albümde, Çelik’in klasikleşmiş “Meyhaneci” isimli şarkısı da mevcut.

Türk Pop Müziğinde hem besteci, hem yorumcu kimliği ile önemli bir yer tutan Çelik’in 1997 yılında piyasaya çıkmış, fakat uzun bir süredir raflarda olmayan albümü “Sevdan Gözümün Bebeği” uzun bir aradan sonra Avrupa Müzik etiketiyle tekrar raflarda…

1997 yılında, özverili bir çalışmanın ardından yayınlanan Akdeniz ezgilerinin olduğu “Sevdan Gözümün Bebeği” albümünde yoğun olarak aşk, özlem, ayrılık gibi duyguları dile getirildiği albümde “Ayrılık Deme Bana” ve “Sevdan Gözümün Bebeği” gibi parçalar yer alıyor. Bu albümdeki tüm şarkıların söz ve besteleri Çelik’in kendisine ait.

Ayrıca Türk Popunun 90’lı yıllarına adını yazdırmış Çelik’in 2001 yılında piyasaya çıkmış, fakat uzun bir süredir raflarda olmayan albümü “8inci” albümleri uzun bir aradan sonra Avrupa Müzik etiketiyle tekrar raflarda…

2001 yılında çıkan, Çelik’in kariyerinin en önemli albümlerinden biri olan, “8inci” albümünde tam anlamıyla dünyanın en iyi müzisyenleri çalıştı. “İnci” isimli parçası Sting’iin “Brand New Day” isimli albümüyle Grammy Ödülü’ine layık görülen aranjörü ve keyboard’icusu Kipper tarafından çalındı ve düzenlemesi yapıldı... “Al Başını Git” isimli parçası ise Çelik’in akademik kariyerinin tez çalışması gibi. Keman kayıtları Hossam Ramzy prodüktörlüğünde Kahire’ide, davul kayıtları Londra’ida halen Sting’iin grubunda davul çalan Manu Katche, trompetler yine Amerika’ida Sting ile turnede bulunan Chris Botti, solo klasik gitarları dünyaca ünlü Spice Girls’iün konser gitaristi John Themis tarafından çalındı. Yine bu albümde Türk Pop Müziğinin unutulmaz ismi Fikret Kızılok’un klasikler arasında yer alan eseri “Bu Kalp Seni Unutur mu?”yu da seslendiriyor.

20 sene, 15 albüm... Ve “Milât”

Her biri peşinde milyonları sürüklemiş onlarca hit…

Hercai, Meyhaneci, Kızımız olacaktı, Cici kız, Sen Yoluna Ben Yoluma, Ateşteyim, Bu Şehirde, Güle Güle, Dilberim, Nazına Ölüyorum ve çok daha fazlası.. Tüm bu şarkılar bu albüm için yeniden düzenlendi ve yeniden okundu “Milât” adı verilen bu albümde yeni bir şarkı, ve hit olacak 3G , 2 CD halinde ve otuzdan fazla şarkı, clup-remix ve akustik olarak düzenlendi. Zaman değişti, her şey değişti. Devir değişti , duygular değişmedi. Her şarkının duygusu ayrı bir hatırayı yeniden yaşatacağına inanıyoruz.
(Kartonetten)

‘Cici Kız’ Kliplendi!

Ekim ayı başında yayınlanan DJ Hakan Küfündür ve Çelik ortak çalışması “Cici Kız” şarkısı kliplendi.

Yönetmenliğini Levent Öztürk’ün yaptığı video, İstanbul Beyoğlu’nda yer alan Auto Plato Stüdyoları’nda gerçekleştirildi.

Avrupa’nın en önemli ‘Pole Dancer’ı sayılan Paulina Dulcinea’nın yer aldığı ve sahneleriyle adından söz ettireceğe benzeyen video için 20 kişilik bir ekip çalıştı ve video 2 günde çekildi.

Post Produksiyonu 2 haftada tamamlanan bu video ile DJ Hakan Küfündür ve Çelik’i ekranlarda sık sık göreceğiz.
(Kaynak: www.kralmuzik.com.tr - 27.10.2014)

Çelik Soyundu Sosyal Medyada Alay Konusu Oldu

Çelik yeni albümünün kapağı için kontrbasla çıplak fotoğraf çekince sosyal medyayı salladı.

Fotoğrafla ilgili birbirinden komik görseller yapıldı.
(Kaynak: www.magazinci.com - 02.03.2015)

Çelik Neden Çıplak Poz Verdiğini Anlattı

Şarkıcı Çelik, çıplak poz vermedeki amacının şiddet ve öfkeye dikkat çekmek olduğunu söyledi.

Çelik, çıplak biçimde kontrbas çaldığı fotoğrafın konseptini kendisinin tasarladığını söyledi. Müzik dünyasında, düşüncelerinin dikkate alınmasını istediği için bu yolu seçtiğini belirtti.

AMACINI ANLATTI

Sanatçının hayal gücünün, tüm tarih boyunca yaptığı devinime dikkat çeken Çelik, bu pozun bir afiş olduğunu ve bu afişin ‘açık fikirlerine’ işaret ettiğini dile getirdi.
(Kaynak: www.magazinci.com / magazin.haberturk.com / www.ankarameydani.com / www.ajans34.com / www.haberlervegundem.com - 07.03.2015)

Çelik Bir Hafta İçinde İkinci Kez Soyundu!...

Çelik, bütün dijital platformlarda yayınlanmaya başlayan “Benimki de Kalp” isimli şarkısı için kameralerın karşısına yine çıplak bir şekilde çıktı.

Bütün dijital platformlarda yayınlanmaya başlayan Çelik’in “Benimki de Kalp” isimli şarkısı, aşk acısını ve çaresizliğini anlatıyor.

90’lardaki bir birinden özel şarkıları ile müzik piyasasını kasıp kavuran Çelik, piyasaya bugün sürülen “Benimki de Kalp” şarkısı ile dinleyicilerinden tam not aldı. Dijital platformlarda yayınlanan şarkı, sosyal medyada paylaşılmaya başlandı bile. Çelik’in bu şarkısı Ozan Doğulu tarafından aranje edildi, Avrupa Müzik tarafından da dijital pazara sunuldu.

ÇELİK SOYUNDU SOSYAL MEDYADA ALAY KONUSU OLDU...

Geçen hafta yaz aylarında çıkaracağı albüm için çıplak poz veren ve bu fotoğrafı hafta boyunca sosyal medyada tartışma yaratan Çelik, “Benimki de Kalp” isimli şarkısı için çektirdiği fotoğraflarıyla yine gündem yaratacak.

Şarkıda geçen “Her gün aldatır, her gönül yatak” sözü ile Çelik, sevdiği kadının, kendisini aklından bir an bile olsa çıkarmasını, bir başka “şeyi” bir an bile düşünmesini bir “aldatma” olarak görecek kadar tutkulu bir aşkı anlatıyor.
(Kaynak: www.magazinkolik.com / www.mynet.com/magazin / www.radikal.com.tr / www.haberaktuel.com / www.gazetevatan.com - 09.03.2015)

Çelik’in Yeni Klip Şarkısı “Benimki De Kalp” Yayında!

1985 yılında başlayan ve 30 yılı bulan müzik serüveninde Hercai, Dilberim, Kızımız Olacaktı, Cici Kız, Sen Yoluna Ben Yoluma ve Meyhaneci gibi, herkes tarafından klasik olarak kabul edilen şarkılara imza atan Çelik, bu kez yapımcı, prodüktör ve tasarımcı olarak karşımızda.

Kendi sınırlarını zorlamayı sevdiğini ve sürekli olarak kendini aşmaya çalıştığını söyleyen Çelik; işin en başından itibaren resimler, sözler ve müziklerin ahengi, klip aşaması ve bu yapım için hazırlanan özel makalesi de dahil olmak üzere kariyerinin en keyifli çalışmalarından birini yaptığını ifade ediyor.

Dijital platformdaki dağıtımının Avrupa Müzik tarafından yapıldığı, “Benimki de Kalp” ismini verdiği şarkının düzenlemesi, “Hercai” ve “Ateşteyim” şarkılarının da aranjesini yapan, ülkenin en önemli müzisyenlerinden biri olan Ozan Doğulu’ya ait. Marşandiz stüdyolarında kayıtları tamamlanan ve İngiltere’de masteringi yapılan şarkıda, Çelik’e her zaman olduğu gibi ülkenin en önemli müzisyenleri eşlik etti.

Dinler dinlenmez, “Evet bu tam da alıştığımız bir Çelik şarkısı” dedirten bu şarkının klip senaryosu yine Çelik’e ait ve yönetmenliğini ise Onur Aldoğan yaptı. Ebru Polat, ressam ve müzisyen İlker Aydemir tarafından resmi çizilen bir kadını canlandırarak klibe destek verdi.

İlk kez bir klipte izleyici bir resmin nasıl yapıldığını aşama aşama izlerken; resim, müzik, sinema, fotoğraf ve tiyatro sanatlarını bir arada izlemiş olacak. Klip, dijital platformlardaki ve müzik kanallarındaki yerini aldı.
(Kaynak: www.magazinci.com - 15.06.2015)

Çelik İle İyi Günde Kötü Günde

Kariyerinin 17. albümünü 4 yıl aradan sonra 2017’nin Şubat ayında çıkaran Türk pop müziğinin yaşayan efsanelerinden Çelik Erişçi sevenlerine kavuştu.

İlk albümünden itibaren 30’dan fazla hit şarkıya imza atan sanatçının, Arpej Yapım etiketiyle piyasaya sunduğu “İyi Günde Kötü Günde” isimli albümündeki tüm şarkıların sözü ve bestesi kendisine ait. Albümdeki şarkıların aranjelerinde İskender Paydaş, davulda Alen Konakoğlu, yaylılarda ise Gündem Yaylı Grubu yer aldı. Albüm 17 Şubat tarihinde ise tüm dijital platformlarda yerini alacak.

Albümün ilk video klibi “Yerlerdeyim” isimli albümün çıkış şarkısına Gökhan Palas yönetmenliğinde çekildi. Çekimleri 2 gün süren, Tarabya ve Cihangir gibi İstanbul’un güzide semtlerinde çekilen klip çalışmasında, Avusturya ve İngiltere uyruklu 4 fotomodel Çelik Erişçi’ye eşlik etti. “Yerlerdeyim” şarkısının klip senaryosunda ise depresyondaki kadınlar anlatıldı.
(Kaynak: www.magazinci.com - 07.02.2017)

Çelik “Tövbe Ettim” Diyor!

Çelik Erişçi, sürpriz teklisi “Tövbe Ettim” ile yaza merhaba diyor.

Sözü, müziği ve düzenlemesi Çelik Erişçi’ye ait olan şarkının klibi Gökhan Palas & YüzdeYüz Müzik imzasıyla Tuz Gölü’nün doğal güzelliği ve eşsiz manzarası eşliğinde çekildi.

Geçtiğimiz yıl piyasaya sürdüğü 18. stüdyo albümü “İyi Günde Kötü Günde” ile sevenlerinden tam not alan sanatçının yeni single’ı “Tövbe Ettim”, tüm dijital platformlardaki yerini aldı.
(Kaynak: www.kralmuzik.com.tr - 10.07.2018)

Çelik’ten Yeni Klip!

Çelik, yayınladığı 18. stüdyo albümü ‘İyi Günde Kötü Günde’nin 3.video klibini aynı adı taşıyan parçasına çekti.

İlk albümünden bu yana onlarca hit şarkıya imza atan sanatçının yeni video klibi, kendisini yıllardır destekleyen, sanatını ve müziğini alkışlayan hayranlarına bir armağan niteliğinde...

Klipte dinleyicilerinin ailelerinin ve sevdiklerinin aile fotoğraflarına yer veren sanatçı, “İyi Günde Kötü Günde” birlikte olmanın önemini vurguluyor. Gökhan Palas & YüzdeYüz Film ortaklığıyla çekilen klibe müzisyenin hayranlarından binlerce fotoğraf yağdı.
(Kaynak: www.kralmuzik.com.tr - 14.02.2019)

Çelik Erişçi’den 2020’nin Son Günlerinde Sürpriz Video Klip “Hey Kız”

Her biri hit olmuş şarkılarıyla Türk pop müziğinin yıldız ismi Çelik Erişçi’den Arpej Yapım etiketiyle yayınladığı 18. stüdyo albümü “İyi Günde Kötü Günde” albümünde yer alan “Hey Kız” şarkısına 2020’nin son günlerinde sürpriz bir klip geldi.

Şarkıya Bahadır Meydan yönetmenliğinde tam bir performans klibi çektiklerini söyleyen Çelik Erişçi, ‘Hey Kız’ı ticari kaygılardan uzak, mesleğinin en tecrübeli zamanlarında kaydettiği özel bir şarkı olarak tarif ediyor.

Çelik Erişçi 2021 yılına çok özel bir sürpriz proje ile merhaba demeye hazırlanıyor.
(Kaynak: www.magazinci.com / www.magazinkolik.com - 24.12.2020)

Klipte Yolları Kesişti!

Kariyerinde 35 yılı geride bırakan Çelik, “Devir Değişti” albümünde kendisinin yeniden yorumladığı “Nazına Ölüyorum” şarkısının klibinde ikinci eşi Buket Saygı ile birlikte oynadı.

Arpej Yapım etiketiyle yayınlanan 12 şarkılık “Devir Değişti” albümünde Çelik’in seslendirdiği tek şarkı olan ‘Nazına Ölüyorum’un klibinin çekimleri Kocaeli’nin Kandıra ilçesinde gerçekleşti.

Klipte Çelik’e ikinci eşi Buket Saygı eşlik etti. Klipte farklı arabaları farklı yollarda kullanan Çelik ve Buket Saygı’nın, klibin sonunda yollarının kesişmesi ancak farklı yönlere gitmesi dikkati çekiyor.

Müzik dünyasının usta yorumcuları ve sanatçıları Fatih Erkoç, Emre Aydın, Cem Adrian, Pamela, Halil Sezai, Umut Kuzey, İskender Paydaş ve Orkestrası, Oğuzhan Uğur, Gülçin Ergül, Can Gox, Rubato’nun, kariyerinde 35 yılı geride bırakan Çelik’in şarkılarını seslendirdiği “Devir Değişti” albümünün 4’üncü klibi, Çelik’in yeniden yorumladığı “Nazına Ölüyorum” şarkısına çekildi. Söz ve müziği Çelik’e ait olan şarkının düzenlemesini İskender Paydaş yaptı.
(Kaynak: www.kralmuzik.com.tr - 02.09.2021)

Çelik’ten Yeni Albüm “İz Düşümü”

Müzik kariyerinde 35 yılı geride bırakan Çelik, yeni albümü ‘İz Düşümü’nü müzikseverlerle buluşturuyor.

Arpej Yapım etiketiyle 21 Nisan’da yayınlanacak “İz Düşümü” albümünde Çelik, 90’lardaki kaliteli pop ‘sound’unu sonuna kadar hissettiriyor.

Çelik, albümündeki 7 şarkının tamamının müziğine, 5’inin de sözlerine imzasını attı. Albümde, sözleri Yunus Emre’ye ait olan “Sensin Bize Bizden Yakın” şarkısı da iki farklı versiyonda Çelik’in yorumuyla yer alıyor.

“İz Düşümü” albümündeki 5 şarkının aranjesini de sanatçı kendi üstlenirken, “Davacıyım” şarkısının aranjesi İskender Paydaş, ‘Fark Etmez’in aranjesi Özgür Karakaya’ya ait.

Çelik’in yeni albümü ‘İz Düşümü’nde yer alan şarkılar şöyle: “Davacıyım”, “Bana Fark Etmez”, “Parıltılı Virane”, “Yalandan”, “Ersin”, “Sensin Bize Bizden Yakın”, “Sensin Bize Bizden Yakın (Akustik)”
(Kaynak: www.kralmuzik.com.tr - 18.04.2023)

Çelik’ten Yeni Albümün İlk Klibi! “Davacıyım”

Müzik kariyerinde 35 yılı geride bırakan deneyimli sanatçı Çelik’in yeni albümü “İz Düşümü” geçtiğimiz hafta dinleyiciyle buluşurken, büyük ilgi gören albümün ilk klibi “Davacıyım” şarkısına çekildi.

Çelik, Arpej Yapım etiketiyle 21 Nisan’da yayınlanan “İz Düşümü” albümünde 90’lardaki kaliteli pop ‘sound’unu sonuna kadar hissettiriyor. 7 şarkılık albümden ilk klip “Davacıyım” şarkısına çekilirken, Çelik eski kliplerin dokusunu koruyan bir çalışmayla izleyicinin karşına çıkıyor.

Çekimleri 4 gün süren klibin genel anlatım şeması şarkı sözleriyle uyumlu olarak izleyicilere bir hikaye sunuyor.

Yüzdeyüz Film prodüksiyonuyla Ümit Karaçam yönetmenliğinde çekilen klipte sevgilisi tarafından aldatılan bir adamı canlandıran Çelik’in yaşadığı aldatılma serüveni izleyiciyle buluşuyor.
(Kaynak: www.kralmuzik.com.tr - 27.04.2023)

Çelik’ten Yeni Klip!

Çelik’in Arpej Yapım etiketiyle 21 Nisan’da yayınlanan “İz Düşümü” albümünde farklı sounduyla dikkatleri üstüne çeken şarkısı “Bana Fark Etmez” kliplendirildi.

Klip, şarkının aynı zamanda aranjesini de üstlenen Özgür Karakaya yönetmenliğinde çekildi.

Çelik, “Bana Fark Etmez” şarkısıyla ilgili olarak şunları söyledi:

“Aşk şarkıları yazdım 1985 yılından beri; b u şarkılar kalplere yazıldı. Kalplere yazılan bu sahici şarkıların kalplerde çınlaması ve halen söyleniyor olması hayatımın en mutlu olayı. Ve şimdi bir şarkım daha var; “Bana Fark Etmez”. Sözleri ayrı güzel, müziği ayrı güzel ve üstelik de şahane bir aranje ile paylaşıyorum. Şarkılarımı yıllardır dinleyenler yazın dinleyecek bir şarkı arıyorlarsa işte o şarkı bu şarkı: Bana Fark Etmez

Çelik’in “Bana Fark Etmez” şarkısının klibi bugün saat 18.00’de Arpej Yapım’ın Youtube hesabında yayında.
(Kaynak: www.kralmuzik.com.tr - 27.07.2023)

Diskografi:
1991

Çelik’in Efsane Şarkıları İçin Bir Araya Geldiler

Fatih Erkoç, Emre Aydın, Cem Adrian, Pamela, Halil Sezai, Umut Kuzey, İskender Paydaş ve Orkestrası, Oğuzhan Uğur, Gülçin Ergül, Can Gox ve Rubato, müzik kariyerinde 35 yılı geride bırakan Çelik Erişçi’nin şarkılarını kendi yorumlarıyla seslendirdi.

Çelik’in müzik kariyerinin 35’inci yılında geçmişten günümüze sevilen parçalarından bazıları, sanatçı dostları tarafından yeniden yorumlandı. 28 Mayıs Cuma günü yayınlanacak 12 şarkılık “Devir Değişti” albümünde; Fatih Erkoç, Emre Aydın, Cem Adrian, Pamela, Halil Sezai, Umut Kuzey, İskender Paydaş ve Orkestrası, Oğuzhan Uğur, Gülçin Ergül, Can Gox ve Rubato yer aldı.

Müzik direktörlüğünü İskender Paydaş’ın, süpervizörlüğünü Umut Kuzey’in yaptığı albümde, usta sanatçı Fatih Erkoç, “Afedersin” şarkısını caz öğeler kullanarak yorumladı.
(Kaynak: www.cnnturk.com - 26.05.2021) -Çelik-Ercan MC Albüm, Raks Müzik)

1- Dönmelisin
2- Ara Ara
3- Avuçlarım Kanıyor
4- Ara Ara
5- Nerdesin
6- Yeter
7- Sus (Söz: Hülya Saatçi, Müzik: Ufuk Yıldırım)
8- Sen Yokken (Söz & Müzik: Ercan Saatçi)
9- Dön Bana
10-Söyle
11-Bırakma (Bitmesin Bu Rüya)
12-Ara Ara (Remix)

1994
Ateşteyim (Albüm, Raks Müzik-D200817)

1. Güle Güle
2. Ateşteyim
3. Elveda Diyemem
3. Elveda Diyemem
5. Çok Güzelsin
6. Meyhaneci
7. İçim Sızlıyor
8. Dopdoluyum Dost
9. Boşver
10.Senden Haber Yok

1995
Pop Stars (Kolektif Albüm, Bay Müzik)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
8. Boşver - Çelik

Benimle Kal (Albüm, Raks Müzik / Plaza Müzik)

1. Nazına Ölüyorum
2. Benimle Kal
3. Sevemem
4. Hercai
5. Sevdalı Çiçek
6. Kanım Kaynadı
7. Afedersin
8. Yapmazsın
9. Dilberim
10.Atam

1996
Yaman Sevda (Albüm, Raks Müzik / Plaza Müzik)

1- Yaman Sevda
2- Bu Şehirde
3- Komşu Kızı
4- En Sevdiğim Olur musun?
5- Kıyamam
6- Yüce Atatürk
7- Kim Daha Çok Seviyor
8- Geçmem Senden
9- Gidişin Olmasa
10-Kıskanıyorum

Aydınlık Bir Ülkede Yaşamak İstiyorsanız, Bir Işık da Siz Yakın (Kolektif CD Albüm, Raks Müzik)
Büyütmek için Tıklayın Büyütmek için Tıklayın
6. Afedersin - Çelik

1997
3 CD Albüm Seti (Albüm, Universal Müzik)
Büyütmek için T ıklay ın
CD1: Ateşteyim
CD2: Yaman Sevda
CD3: Benimle Kal

1997
Sevdan Gözümün Bebeği (Albüm, Raks Müzik)

1- Ayrılık Deme Bana - 03:32
2- Sevdan Gözümün Bebeği - 04:18
3- Olmaz mı? - 04:23
4- Ne Olacak Halim - 03:33
5- Yanmaya Devam Et - 05:18
6- Selam Söyle - 03:35
7- Bu Mevsim - 04:09
8- Yok - 03:08
9- Hani - 04:13
10-Yüce Atam - 05:37

1998
Sevgilerimle (Best Of) (Albüm, Raks Müzik / Plaza Müzik)

1. Bir Güzellik Yap - 03:11
2. Kızımız Olacaktı - 04:51
3. Meyhaneci - 03:02
4. Hercai - 04:01
5. Dilberim - 04:27
6. Sevdan Gözümün Bebeği - 04:19
7. Yaman Sevda - 03:33
8. Afedersin - 04:35
9. Bu Şehirde - 04:06
10.Yanmaya Devam Et - 05:18
11.Ateşteyim - 04:17
12.En Sevdiğim Olur Musun? - 04:18
13.Yüce Ata’m - 05:37
14.Güle Güle - 04:41
15.Nazına Ölüyorum - 03:48
16.Nazına Ölüyorum (Remix) - 03:48

O'nu Düşünürken (Albüm, Universal)

1. Veda Etmem
2. Benimle Evlenir Misin?
3. Yaş 35 Oldu
4. Onu Düşünürken
5. Ah Yar
6. Var Mı Be
7. Dayan Yüreğim
8. Kendimi Alamıyorum
9. Bir Defa
10.Paşam
11.Onu Düşünürken (Caz Versiyon)


2000
Şamata 2000 (Derleme Albüm, Bonus Müzik)
Büyütmek için T ıklay ın
3. Meyhaneci - Çelik

Unutamam (Albüm, Universal)

1. Aman Aman
2. Mesaj
3. Öyle Bir Geçer
4. Bir Tuhafım Bu Akşam
5. Unutamam
6. Ah Yar
7. Çok İyi (Unplugged)
8. Yalnızlar Rıhtımı
9. Hercai
10.Unutamam (Club Mix-Att. to DJ’s)
11.Mesaj (Guitar)

Jandarma Genel Komutanlığı Bandosu & Türk Pop Müzik Starları - Türk Marşları (Albüm, D.M.C. Müzik, Kasım 2000)
(Sanatçılar: Çelik - Ufuk Yıldırım - Ercan Saatçi - Hande Yener - Metin Özülkü - Levent Yüksel - Grup Düş - Emirkan - Mirkelam)
Büyütmek için T ıklay ın
4. 50. Yıl Marşı - 5:24 - Seslendiren: Çelik, Ercan Saatçi, Reha
6. 100. Yıl Marşı - 4:07 - Seslendiren: Çelik

Mega Hits (Karma Albüm, Universal / Neşe Müzik)
Büyütmek için T ıklay ın
5. Hercai (03:04)

Remix 2001 (Karışık Albüm, Universal / Neşe Müzik)
Büyütmek için T ıklay ın
8. Hercai (03:04)

2001
8inci (Albüm [VCD hediyeli], Universal, 01.01.2001)

1. Tövbe - 03:12
2. Al Başını Git - 3:03
3. İnci - 03:25
4. Yazıklar Olsun - 05:04
5. Dilberim - 04:27
6. Cici Kız - 04:35
7. Bu Kalp Seni Unutur Mu? - 04:04
8. Töre - 04:05
9. İstanbul - 03:22
10.Tövbe (Hossam Ramzy Version) - 03:12
11.Yazıklar olsun (New Age Version) - 05:03

Aşk Şarkıları 2 (Karma Albüm, Universal/Neşe Müzik, 2001)
Büyütmek için T ıklay ın
2- Çelik / Öyle Bir Geçer

Can Yoldaşım 1 (Karma Kaset Albüm, Universal)
(Shell’in Diesel Extra Club Card üyelerine hediyesi olarak verilmek amacıyla sadece kaset formatında üretilen bu proje Türkiye’nin en ünlü sanatçılarının parçalarını içeriyor. Bu proje aynı zamanda 2002 yılında Türkiye’de üretilen Premium projeler arasında üretim adedi bazında 1. büyük proje olma özelliğini koruyor.)
3- Çelik - Tövbe

Yeni Türkiye Çoşku Dolu (Karma Albüm, DMC Müzik)
Büyütmek için T ıklay ın
8- Haydi Türkiye - Çelik & Ufuk Yıldırım & Reha - 4:21

2002
Yol (Albüm, Universal Müzik)

1. Dongi Dongi
2. Silinmeyen Hatıralar
3. Sen Yoluna Ben Yoluma
4. Otobüs
5. Hasret
6. Gece Sevme
7. Yol
8. Yapma
9. Meyhaneci
10.Dongi Dongi (Ufuk Yıldırım Vers.)
11.Acil Durum
12.Yol (Enstrümental)

2003
Affet (Albüm, Mert Müzik)

1. Bırak da Git (5:44)
2. Başkasını Sevemem (3:34)
3. Dert Yakamdan Düşmüyor (5:22)
4. Kendim Ettim Kendim Buldum (Eyvah) (4:57)
5. Dayanamam (3:32)
6. Sevda Nöbeti (3:39)
7. Affet (4:45)
8. Ruhsuz (4:27)
9. Dayanamam (Bir Şarkının Hikayesi) (3:58)
10.Bırakta Git (Rock) (5:01)

2005
Gariban (Albüm, Seyhan Müzik – 2005)

1. Doyamadım Gözlerine
2. Gariban
3. Cezalısın
4. Sorma
5. Cici Kız Alemde
6. Hayra Yormak Zor
7. Ayrılık
8. Aşk-ı Ferman
9. İki satır
10.Takılmış Plak Gibisin
11.Gariban (Remix)
12.Doyamadım Gözlerine (Remix)
13.Gariban (Oryantal Remix)

2006
Kod Adı Aşk (Albüm, Seyhan Müzik, 27 Nisan 2006)

1. Sevenler Anlar - 4:44
2. Arasan da Aramasan da - 3:49
3. Bana Yalanlar Söyle - 4:21
4. Kod Adı Aşk - 4:21
5. Hızlı Hızlı - 4:16
6. Efkarlıyım - 3:57
7. N'olursa Olsun - 3:32
8. Bende Yüksek Gerilim Var - 3:54
9. Kutlamam Lazım - 4:10
10.Çekemedim Akça Kızın Göçünü - 4:35

Mucize Nağmeler (Kolektif Albüm, Rec by Saatchi, 25 Ekim 2006)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
10.Benzemez Kimse Sana - Çelik - 03:30

2007
Radyo Klas En İyiler (2007) (Derleme Albüm, Seyhan Müzik, 17.12.2007)
Büyütmek için T ıklay ın
12-Sevenler Anlar - Çelik

2010
Özledim (İzel-Çelik-Ercan Albümü, Esen Müzik, 18.06.2010)
(İzel-Çelik-Ercan adına Raks Müzik TP 001 etiketiyle 1991’de çıkan albümün Esen Müzik tarafından yeniden basımı)

1- Dönmelisin (Söz: Ercan Saatçi, Müzik:Ufuk Yıldırım)
2- Özledim (Söz & Müzik: Ercan Saatçi)
3- Avuçlarım Kanıyor (Söz: Hülya Saatçi, Müzik: Ercan Saatçi)
4- Ara Ara (Söz: Aysel Gürel, Müzik: Sofula Alexis)
5- Nerdesin (Söz: Ercan Saatçi, Müzik: N.Vasiliu)
6- Yeter (Söz: Ercan Saatçi, Müzik: Ufuk Yıldırım, Ercan Saatçi)
7- Sus (Söz: Hülya Saatçi, Müzik: Ufuk Yıldırım)
8- Sen Yokken (Söz & Müzik: Ercan Saatçi)
9- Dön Bana (Söz & Müzik: Ercan Saatçi)
10-Söyle (Söz & Müzik: Çelik Erişçi)
11-Bırakma (Bitmesin Bu Rüya) (Söz: Ercan Saatçi, Müzik: Ufuk Yıldırım)
12-Ara Ara (Remix) (Söz: Aysel Gürel, Müzik: Sofula Alexis)


Online CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.arkadas.com.tr
www.hepsiburada.com
www.kitapsan.com.tr
www.kitapsec.com
www.tikla24.de (Almanya)
Dijital Satış Noktaları:
www.tnetmuzik.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.qobuz.com

2011
Kalp Gözü (Maxi Single, Statu Production, 18.07.2011)

1. Kibritçi Kız - 03:35
2. Üstü Açık Araba - 04:12
3. Sana da Yazık Bana da - 04:15
4. Kibritçi Kız (Akustik) - 03:50 (Tüm şarkılarda Söz & Müzik: Çelik)


Online CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.hepsiburada.com
www.arkadas.com.tr
www.turkkitap.de (Almanya)

2012
Onu Düşünürken (Albüm, Avrupa Müzik, 04.06.2012)
(1998’de Universal Müzik tarafından çıkarılan albümün [YENİ BASIMI])

1. Bir Güzellik Yap - 03:11
2. Kızımız Olacaktı - 04:51
3. Meyhaneci - 03:02
4. Hercai - 04:01
5. Dilberim - 04:27
6. Sevdan Gözümün Bebeği - 04:19
7. Yaman Sevda - 03:33
8. Afedersin - 04:35
9. Bu Şehirde - 04:06
10.Yanmaya Devam Et - 05:18
11.Ateşteyim - 04:17
12.En Sevdiğim Olur Musun? - 04:18
13.Yüce Ata’m - 05:37
14.Güle Güle - 04:41
15.Nazına Ölüyorum - 03:48
16.Nazına Ölüyorum (Remix) - 03:48


Online CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.pandamuzik.com
www.opus3a.com
www.hepsiburada.com
www.turkkitap.de (Almanya)
Dijital Satış Noktaları:
open.spotify.com

Yol (Albüm, Avrupa Müzik, 04.06.2012)
(2002’de Universal Müzik tarafından çıkarılan albümün [YENİ BASIMI])

1. Dongi Dongi
2. Silinmeyen Hatıralar
3. Sen Yoluna Ben Yoluma
4. Otobüs
5. Hasret
6. Gece Sevme
7. Yol
8. Yapma
9. Meyhaneci
10.Dongi Dongi (Ufuk Yıldırım Vers.)
11.Acil Durum
12.Yol (Enstrümental)


Online CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.pandamuzik.com
www.opus3a.com
www.hepsiburada.com
Dijital Satış Noktaları:
open.spotify.com

Sevdan Gözümün Bebeği (Albüm, Avrupa Müzik, 15.06.2012)
(1997’de Raks Müzik tarafından çıkarılan albümün [YENİ BASIMI])1- Ayrılık Deme Bana - 03:32
2- Sevdan Gözümün Bebeği - 04:18
3- Olmaz mı? - 04:23
4- Ne Olacak Halim - 03:33
5- Yanmaya Devam Et - 05:18
6- Selam Söyle - 03:35
7- Bu Mevsim - 04:09
8- Yok - 03:08
9- Hani - 04:13
10-Yüce Atam - 05:37

Online CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.hepsiburada.com
www.opus3a.com
www.zihni.com
www.kitapsec.com
Dijital Satış Noktaları:
open.spotify.com

8inci (Albüm, Avrupa Müzik, 15.06.2012)
(2001’de Universal Müzik tarafından çıkarılan albümün [YENİ BASIMI])

1. Tövbe - 03:12
2. Al Başını Git - 3:03
3. İnci - 03:25
4. Yazıklar Olsun - 05:04
5. Dilberim - 04:27
6. Cici Kız - 04:35
7. Bu Kalp Seni Unutur Mu? - 04:04
8. Töre - 04:05
9. İstanbul - 03:22
10.Tövbe (Hossam Ramzy Version) - 03:12
11.Yazıklar olsun (New Age Version) - 05:03


Online CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.hepsiburada.com
www.opus3a.com
www.zihni.com
www.nadirkitap.com
www.kitapsec.com
Dijital Satış Noktaları:
open.spotify.com

2012
Milat (2xCD Albüm, Eflatun Müzik, 04.12.2012)

Remixler:
1. 3 G
2. Ateşteyim
3. Hercai (Versiyon 1)
4. Sen Yoluna Ben Yoluma
5. Meyhaneci
6. Cici Kız
7. Bu Şehirde (Versiyon 1)
8. Nazına Ölüyorum
9. Sen Yoluna Ben Yoluma (Versiyon 2)
10.Hercai (Versiyon 2)
11.Dongi Dongi
12.3 G (Remix)
13.Sen Yoluna Ben Yoluma
14.Bu Şehirde (Versiyon 2)
Akustikler:
1. 3 G
2. Benimle Kal
3. Al Başını Git
4. Ayrılık
5. Arasan Da Aramasan Da
6. Kızımız Olacaktı
7. Bu Şehirde
8. Kod Adı Aşk
9. Yapma
10.Bırak Da Git
11.Mesaj
12.Yok
13.Selam Söyle
14.Affet
15.Yaş 35 Oldu
16.Dert Yakamdan Düşmüyor
17.Hercai
18.Dilberim
19.Nazına Ölüyorum


Online CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.kitapsec.com
www.nadirkitap.com
www.tikla24.de (Almanya)
Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
www.ttnetmuzik.com.tr
itunes.apple.com/tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
www.deezer.com
open.spotify.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.napster.com
www.qobuz.com
www.qobuz.com

2013
Best Of Çelik (Dijital Albüm, Bonus Müzik, 30.04.2013)

1. Hercai
2. Meyhaneci
3. Dilberim
4. Bu Şehirde
5. Kızımız Olacaktı
6. Nazına Ölüyorum
7. Ateşteyim
8. Afedersin
9. Benimle Evlenir misin?
10.Sen Yoluna Ben Yoluma
11.Tövbe
12.Yaman Sevda
13.Güle Güle
14.Cici Kız
15.Veda Etmem
16.Sevemem
17.Selam Söyle
18.Var mı Be
19.Unutamam
20.Aman Aman
21.Benimle Kal
22.Sevdan Gözümün Bebeği
23.Bir Güzellik Yap
24.Mesaj
25.Komşu Kızı
26.En Sevdiğim Olur musun?
27.Yazıklar Olsun
28.Gece Sevme
29.Töre

Best Of (Albüm, Avrupa Müzik, 21.06.2013)

CD 1:
1. Hercai
2. Meyhaneci
3. Dilberim
4. Bu Şehirde
5. Kızımız Olacaktı
6. Nazına Ölüyorum
7. Ateşteyim
8. Afedersin
9. Benimle Evlenir misin?
10.Sen Yoluna Ben Yoluma
11.Tövbe
12.Yaman Sevda
13.Güle Güle
14.Cici Kız
15.Veda Etmem
CD 2:
1. Sevemem
2. Selam Söyle
3. Var mı Be
4. Unutamam
5. Aman Aman
6. Benimle Kal
7. Sevdan Gözümün Bebeği
8. Bir Güzellik Yap
9. Mesaj
10.Komşu Kızı
11.En Sevdiğim Olur musun?
12.Yazıklar Olsun
13.Gece Sevme
14.Töre

Online CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.hepsiburada.com
www.arkadas.com.tr
www.tikla24.de (Almanya)

2014
Unutulmaz Aşk Şarkıları (Derleme Albüm, Odeon Müzik, 11.02.2014)

2- Veda Etmem - Çelik

Cici Kız - DJ Hakan Küfündür feat.Çelik (Albüm, Doğan Müzik Yapım [DMC], 30.09.2014)

1- Cici Kız - DJ Hakan Küfündür feat.Çelik


Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
itunes.apple.com/tr
open.spotify.com
play.google.com
www.qobuz.com
www.amazon.com (ABD)
www.amazon.de (Almanya)

2015
Benimki De Kalp (Single, Avrupa Müzik, 09.03.2015)

1- Benimki De Kalp - 03:40
2- Leyla (Yüksek Dozda Aşk Aldım) - 02:57


İnternetten Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.qobuz.com

2017
İyi Günde Kötü Günde (Single, Arpej Müzik, 10.02.2017)

1. Yerlerdeyim - 04:14

Dijital Satış Noktaları:
itunes.apple.com/tr

İyi Günde Kötü Günde (Maxi Single, Arpej Müzik, 17.02.2017)

1. Yerlerdeyim
2. İyi Günde Kötü Günde
3. Maşallah
4. Nereye Kadar
5. Hey Kız
6. Hey Kız (Radio Edit)


Online CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.pandamuzik.com
www.arkadas.com.tr
www.turkkitap.de (Almanya)
Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com

2018
Tövbe Ettim (Single, Arpej Müzik, 11.07.2018)

1- Tövbe Ettim


2019
Ara Ara (Single, Bordo Müzik, 21.03.2019)

1- Ara Ara - 04:04
2- Üstü Açık Araba - 04:13

Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
listen.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)
Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
listen.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

2021
Devir Değişti (Çelik Şarkıları) (Albüm, Arpej Müzik, 28.05.2021)

1- Kim Daha Çok Seviyor (Çelik Şarkıları) / Cem Adrian - 04:06
2- Benimle Kal (Çelik Şarkıları) / Pamela - 05:01
3- Afedersin (Çelik Şarkıları) / Fatih Erkoç - 04:44
4- Bu Şehirde (Çelik Şarkıları) / Halil Sezai - 04:56
5- Kızımız Olacaktı (Çelik Şarkıları) / Umut Kuzey - 03:41
6- Veda Etmem Ben Bu Aşka (Çelik Şarkıları) / İskender Paydaş - 03:56
7- Ateşteyim (Çelik Şarkıları) / Oğuzhan Uğur - 02:53
8- Yaman Sevda (Çelik Şarkıları) / Gülçin Ergül - 03:22
9- İçim Sızlıyor (Çelik Şarkıları) / Can Gox - 04:04
10-Hercai (Çelik Şarkıları) / Emre Aydın - 04:08
11-Dilberim (Çelik Şarkıları) / Rubato - 05:14
12-Nazına Ölüyorum (Çelik Şarkıları) / Çelik - 03:42

Dijital Satış Noktaları:
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Nazına Ölüyorum (Çelik Şarkıları) (Single, Arpej Müzik, 02.06.2021)

1- Nazına Ölüyorum (Çelik Şarkıları) / Çelik - 03:42Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

2022
Hediye (Albüm, Arpej Müzik, 25.03.2022)

1- Ateşteyim - 04:04
2- Hercai - 04:35
3- Meyhaneci - 02:45
4- Yaman Sevda - 03:53
5- Sen Yoluna Ben Yoluma - 04:32
6- Bu Şehirde - 04:54
7- Cici Kız - 04:21
8- Kim Daha Çok Seviyor - 03:39
9- Nazına Ölüyorum - 04:10
10-Güle Güle - 04:41
11-Kızımız Olacaktı - 05:08
12-Dilberim - 04:29
13-Bırakta Git - 04:40
14-Dert Yakamdan Düşmüyor - 04:54
15-Dongi Dongi - 04:22
16-Benimle Kal - 04:24
17-Veda Etmem Ben Bu Aşka - 04:43
18-En Sevdiğim Olur Musun - 05:17
19-Töre - 04:46
20-Selam Söyle - 03:25

Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

2023
İz Düşümü (Akbüm, Arpej, 21.04.2023)

1- Davacıyım - 03:20
2- Bana Fark Etmez - 03:13
3- Parıltılı Virane
4- Yalandan - 03:32
5- Ersin - 02:12
6- Sensin Bize Bizden Yakın - 04:51
7- Sensin Bize Bizden Yakın (Akustik) - 03:56

Kapat

Şarkılardan örnekleri sayfaya gömülü Dinle!


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)
music.amazon.com (ABD)
music.amazon.co.uk (İngiltere)
music.amazon.de (Almanya)
Resmi Web Site Adresi:
www.celikerisci.com
Resmi Facebook Sayfa Adresi:
www.facebook.com/1966celik
Resmi Twitter Adresi:
www.twitter.com/celikerisci
LastFM Adresi:
www.lastfm.com.tr/music/Çelik
İzel Çelik Ercan LastFM Adresi:
www.lastfm.com.tr/music/Izel+Çelik+Ercan
YUKARI | TOP | OBEN


Geri Dön

Sanatçılar (Biyografi ve Diskografileri)

Telif Hakkı © Gönderen: Turkpopmuzik.net - (12899 okuma)


Sitede kullanılan materyallerin büyük bölümü genel kullanıma sunulmuş internet sitelerinden temin edilmiş olup burada yayınlanmasından herhangi bir ticari amaç güdülmemektedir. Bunlar üzerinde hak iddia ediyor ve telif talebinde bulunuyorsanız, siteden çıkarılması veya link verilmesi için lütfen bizimle bağlantı kurunuz.
[Detayları için BURAYA tıklayınız] turkpopmuzik@gmail.com
PHP-Nuke Copyright © 2004-2006 by Francisco Burzi. Bu bir free software programı olup GPL lisansıyla kullanılmaktadır. Sitemiz, PHP-Nuke v.7.6'dan geliştirilerek PHP 5.3.x versiyonlarına uyarlanmış SEO uyumlu RavenNuke (v.2.5) ile desteklenmektedir..
Hosted By  webhoster.ag