Hoş Geldin Sevgili Konuk!    [ Müzikli Gezintiler Dileğimizle ...] 16.07.2024

Türk Pop Müzik Ana Menü 
Anasayfa
Giriş (Site Planı)
Editörün Notu
Kronolojik Gezinti
Sanatçılar
(Biyo & Diskografileri)
Top 10 Müzik
Listeleri
En Son (Sitemize)
Kaydedilen Sanatçılar
En Son Albümler
En Son Çıkan Klipler
Kolektif, Karma veya
Derleme Albümler 
Müzik Yarışmaları  
Eurovision Türkiye
Müzik Etkinlikleri
Basından Müzik Haberleri
Kısa Pop Tarihi ve Müzik
Terimleri Sözlüğü
Tarihte Müzik Olayları
KARAOKE VİDEOLAR
DİĞER VİDEOLAR
Hazır Şarkı Listeleri
Flashplayer Şarkı Listeleri
Top 10'lar :
Kronoloji (Yıllar)

Sanatçılar

Hazır Playlistler

Müzik Yarışmaları
  Altın Mikrofon (Yıllar)

Müzik Yarışmaları
  Milliyet Liselerarası Müzik
  Yarışmaları (Yıllar)

Müzik Yarışmaları
  Altın Güvercin Müzik
  Yarışmaları (Yıllar)

Eurovision (Yıllar)

Diğer
DİĞER LİNKLERİMİZ 
Dünya Müzik Listeleri
(Kronolojik)
Beatles Türk
Beatles Haberleri

Kronoloji
1926 - 1959
1960
1961
1962
1963
1964
1965
1966
1967
1968
1969
1970 ve sonrası

Şarkıları (Kronolojik)
1957 - 1961
1962
1963
1964
1965
1966
1967
1968
1969
1970 ve Sonrası

Şarkıları (Alfabetik)
A - B
C - D - E
F - G - H
I -J
M - N - O
P - R - S
T - Z

Diskografi (Karaoke)
İngiltere Albümleri
Diğer Albümleri

Film (& Soundtrack Albümleri)   
A Hard Day’s Night
Help!
Magical Mistery Tour
Yellow Submarine
Let It Be

45'likleri (Singles)

EP (Extended Play)'leri

(Givenaway) Diğer
müzisyen ve gruplar
için yaptıkları besteleri

YARDIM 
S.S.S
© by Turkpopmuzik.net

   Sitede Ara
   Sosyal Medya
2020 sonuna kadarki beğenmeler: 432

Beğen
   Kim Online
Şu an sitede, 361 ziyaretçi ve 0 üye bulunuyor.

   Ziyaretçi Bilgileri
Hoşgeldin, Misafir
Şu An Bağlı:
Ziyaretçi: 361
Üye: 0
Toplam: 361

   Sayfa Hit Toplamı
Şu ana kadar
sayfa izlenimi aldık. Başlangıç:
2005

   Site Bilgileri
Sunucu TrafiğiSunucu Trafiği
  • Toplam: 147,015,467
  • Bugün: 14,589
Sunucu BilgileriSunucu Bilgileri
  • Jul 16, 2024
  • 11:28 am CEST
 

TÜRK POP MÜZiK.NET - Sanatçılar (Biyografi ve Diskografileri)
Cem Adrian
Bookmark and Share
    Geri Dön   (27774 okuma)Sanatçı: Cem Adrian
CEM ADRIAN
FOTO GALERİ
Asıl adı Cem Filiz, sahne adıyla Cem Adrian, 30 Kasım 1980’de Edirne’de doğdu. Yugoslav kökenli bir ailenin çocuğu olan Cem Adrian, müzik çalışmalarına ortaokul yıllarında başlamış ve ilk kayıtlarını yine o tarihlerde yapmıştır. 18 yaşında başladığı radyoculuk hayatına 6 yıl devam etmiş, bu süre içinde tiyatro ve fotoğrafçılık eğitimi almış, çalıştığı radyonun kayıt stüdyosunda kendine ait yaklaşık 250 şarkı kaydetmiştir.

2003 yılında İstanbul’da Serkan ve Efkan Erdal’la kurdukları Mystika isimli etnik müzik grubunda solist ve dansçı olarak çeşitli mekanlarda sahne almıştır.

2004 sonbaharında Demet Sağıroğlu vasıtasıyla tanıştığı Fazıl Say’in davetiyle Bilkent Üniversitesi Sahne Sanatları Fakültesi’nde özel öğrenci statüsünde eğitime bağladı.

Dünyanın bütün sesleri onun sesinde bir arada Emel ARMUTÇU Bilkent Üniversitesi Konser Salonu’nda 26 Ekim 2004 gecesi, onun sesini duyan az sayıdaki şanslı kişinin çoğu, Can Dündar gibi, ‘‘Bir ses duydum; daha önce duyduğum hiçbir sese benzemiyordu’ dedi.

Ve yine muhtemelen onun gibi devam ettiler: ‘Daha doğrusu, daha önce duyduğum tüm sesler o seste buluşmuş gibiydi. ’Bahsettiği sesin sahibi 24 yaşındaki Cem Adrian. Sesinin özelliği ise bastan koloratür sopranoya kadar uzanan bir oktav yelpazesinde olması. Daha açık anlatmak gerekirse; aynı parçada, ardı ardına bas, bariton, tenor, alto, soprano, koloratür soprano seslerini çıkarabiliyor. Sesini ayrıca pek çok enstrümana dönüştürebiliyor.

Fazıl Say’a göre bile anlatması zor: Cem erkek sesi, Cem kadın sesi, Cem çocuk sesi... Louis Armstrong, Ray Charles, Mariah Carey, Björk, Ruhi Su, Maria Callas, trompet, sürdinli trompet, viyola, ağız mızıkası, Anadolu gırtlağı, Arap gırtlağı, zenci gırtlağı... Ana evreninde pop ama aynı zamanda caz, rock, klasik, etnik, tekno. Hepsi bir kişi: Cem Adrian.

2005 Şubat ayında “Ben Bu Şarkıyı Sana Yazdım” isimli ilk albümünü yayınlamıştır. Albüm sanatçının 1997 ve 2003 yılı arasında Edirne’de kaydettiği amatör demoların ve 2004 Ekim ayında Fazıl Say’la verdiği ilk akademik konserinden kayıtların bir derlemesidir.

2005 yılında Babylon konserler dizisi başta olmak üzere Türkiye’de verdiği konserlerini, 2005 Eylül ayında Hamburg Müzik Sezonu’nun açılışında Fazıl Say, Bremen Jazz Festivali’nde Burhan Öcal ve Fazıl Say’la sürdürmüştür.

2006 yılı ocak ayında prodüktörlüğünü kendisinin üstlendiği ve 2006 yılı Aralık ayında 2.albümü 13 parçadan oluşan ''Aşk Bu Gece Şehri Terk Etti'' piyasaya çıkmıştır.

2008’de “Essentials / Seçkiler” isimli albümünü yayınladı. Emir isimli albümünü de Aralık ayı dördüncü hatfasında çıkaracak.

26.12.2008 tarihinde Seyhan Müzik etiketiyle “Emir” adlı albümünü çıkardı.

2010 Mart’ta “Tek Başına” isimli şarkıda Özge Fışkın ile birlikte bir düete imza attı. Aralık Ayında ise URJ / MK2 Yapımcılık atiketiyle “Kayıp Çocuk Masalları” adlı albümü geldi.

“Siyah Bir Veda Öpücüğü” adlı albümünü 18 Eylül 2012’de çıkarmaya hazırlanan Cem Adrian; “Hoş Geldin” şarkısını albümün ilk habercisi olarak digital platformlarda sevenleriyle paylaştı.

Kendi özgü tarzı ve tavrı ile müzik çalışmalarına devam eden Cem Adrian; güçlü besteleri, çarpıcı şarkı sözleri ve çok özel sesiyle, sevenlerine 12 şarkıdan oluşan yepyeni bir albüm sunmaya hazırlanıyor. “Emir” adlı albümüyle başlayıp “Kayıp Çocuk Masalları”yla devam eden hikâyesinin son albümü olan “Siyah Bir Veda Öpücüğü” albümünde tüm parçalar, önceki albümlerde olduğu gibi Adrian imzası taşıyor. “Siyah Bir Veda Öpücüğü”ndeki besteler; piyano ve keman ağırlıklı ezgileri ve etkileyici sözleriyle sanatçının özgün tarzını bir kez daha ortaya koyuyor.

Adrian’ın, prodüktörlüğünü yine kendisinin üstlendiği “Siyah Bir Veda Öpücüğü” albümünün tüm kayıtları da sanatçının kendisi tarafından gerçekleştirildi. Stil ve tema çalışmasının Cem Adrian ve Hümeyra Uçan tarafından yapıldığı albümün fotoğrafları ise, yine Boğaç Dalkıran ve Semih Kanmaz tarafından çekildi.

10.09.2013 tarihinde “Şeker Prens ve Tuz Kral” adlı albümünü Dokuz Sekiz Müzik etiketiyle yayımladı. Bu albümden “Tek Kişilik Aşk” ve “Ben Seni Çok Sevdim” isimli şarkılara klip çekildi.

03.04.2014 tarihinde Umay Umay ile birlikte “Cam Havli” isimli albüme imza attı. Bu ortak albümden “Anlat Onlara” şarkısı kliplendirildi.

30 Haziran 2014’te kendi solo albüm müjdesini veren “Her Şey Çok Sevmekten” isimli şarkısını dijital ortamlarda yayınladı.

Cem Adrian’dan “Sana Bunları Hiç Bilmediğin Bir Yerden Yazıyorum”

Cem Adrian’ın profesyonel müzik kariyerinin 10. yılına denk gelen yeni hikayesi: “Sana Bunları Hiç Bilmediğin Bir Yerden Yazıyorum”

Yine tüm söz, müzik ve aranjelerin sanatçıya ait olduğu albüm, daha agrasif soundu ile hem tanıdık, hem de başka bir Cem Adrian albümü.

Albüm, tüm şarkı sözlerinin büyük bir metinin parçaları oluşu ve bu parçaların bir mektubu oluşturmasıyla, şarkıların arasında kurulan bağ ve Cem Adrian’ın önceki şarkılarına yaptığı göndermelerle farklı bir edebi anlayış sunuyor.

Kayıtları Ankara ve İstanbul’da 3 ayda tamamlanan albümün konukları Şebnem Ferah ve Sagopa Kajmer. 12 şarkının bulunduğu albümün mastering çalışmasını Tarık Ceran gerçekleştirdi.
(Kaynak: www.sozmuzik.com - 15.10.2014)

Yılın En İddialı Düeti!

Gizem Berk ft. Cem Adrian ‘‘Beni Kalbinden Çıkarma’’

2015‘in Nisan ayında çıkarttığı ikinci solo albümü ‘‘Elimi Bırakma’’ ile dinleyicilerle yeniden buluşan Gizem Berk, şimdi ise ‘‘Beni Kalbinden Çıkarma’’ adlı yepyeni single’ını müzikseverlerin beğenisine sundu.

Söz ve müziği kendisine ait olan ‘‘Beni Kalbinden Çıkarma’’ isimli bu çalışmasında Gizem Berk’e Cem Adrian eşlik etti. Düzenlemesi Cem Adrian ve Erkan Tatoğlu tarafından yapılan parçanın klip yönetmenliğini Erkan Tatoğlu, sanat yönetmenliğini ise Hümeyra Uçan üstlendi.
(Kaynak: www.kralmuzik.com.tr / www.muzikonair.com / www.gazetemag.com - 26.11.2015)

CEM ADRİAN ‘‘SEÇKİLER 2’’

Müzikte sınırları, tarzları, kuralları dışlayan; kendini sadece ‘‘özgür bir müzisyen’’ olarak tanımlayan Cem Adrian, 2008 yılında yayımladığı ‘‘Essentials / Seçkiler’’ albümünün ikincisi ile müzikal yolculuğuna devam ediyor.

‘‘Seçkiler 2’’ albümünde unutulmayan 11 eser Cem Adrian yorumu ile dinleyici ile buluşuyor.

Albümde Ali Kızıltuğ, Aşık Daimi, Aşık Emrah, Abrurrahim Karakoç, Neşet Ertaş, Musa Eroğlu, Mehmet Özcan gibi ustaların eserlerinin yanısıra anonim eserlere de yer verildi.

Türk Müziğinin değerli ismi Musa Eroğlu ‘Telli Turnam’’ türküsüne sazı ile eşlik etti.

‘‘Seçkiler 2’’ Dokuzsekiz Müzik yapımcılığında 21 Ocak‘ta müzik severlerle buluşacak.
(Albüm açıklaması - Ocak 2016)

Cem Adrian Türk Sanat Müziği Eserleri Yorumladı!

Cem Adrian, Türk Sanat Müziği eserlerini seslendirdiği yeni albümü ‘Solmayan Şarkılar’ı dinleyicilerle buluşturdu.

Müzik kariyerinde 15 yılı geride bırakan Cem Adrian’ın “Solmayan Şarkılar” albümütüm dijital platformlarda yerini aldı.

Türk Sanat Müziği’nin 10 kült eserinin, Cem Adrian düzenlemesi ve yorumuyla yer aldığı albümün çıkış şarkısı; sözleri Orhan Seyfi Orhon, bestesi ise Yusuf Nalkesen’e ait olan “Veda Busesi”.

‘Solmayan Şarkılar’ın ilk video klibi de ‘Veda Busesi’ne Mustafa Özen yönetmenliğinde çekildi.

Albümde yer alan eserler arasında “Elbet Bir Gün Buluşacağız”, “Duydum Ki Unutmuşsun”, “Nasıl Geçti Habersiz”, “İntizar”, “Kalbimi Kıra Kıra”, “Kulakların Çınlasın”, “Senede Bir Gün”, “Kader Diyemezsin” ve “Kıskanırım Seni Ben” de bulunuyor.
(Kaynak: www.magazinkolik.com - 07.12.2020)

Cem Adrian’dan Duydum Ki Unutmuşsun

Müzikte sınırları, tarzları, kuralları dışlayan ve kendini sadece ‘özgür bir müzisyen’ olarak tanımlayan Cem Adrian’ın Sony Music Türkiye etiketiyle yayınladığı “Solmayan Şarkılar” albümünün ikinci video klibi “Duydum Ki Unutmuşsun” müzikseverlerin beğenisine sunuldu.

Cem Adrian’ın geçtiğimiz ay başında yayınladığı ve Türk Sanat Müziği’nin unutulmaz eserlerini yeniden düzenleyip yorumladığı albümü ‘Solmayan Şarkılar’ın ilk video klibi, sözleri Orhan Seyfi Orhon, bestesi ise Yusuf Nalkesen’e ait olan ‘Veda Busesi’ne çekilmişti.

Bu video kliple YouTube trendler listesine hızlı bir giriş yaparak dinleyicilerin de beğenisini kazanan Cem Adrian, bu arşivlik albümün ikinci video klibini ise sözleri Hüseyin Turgut Yarkent’e, bestesi ise Selahattin Altınbaş’a ait olan “Duydum Ki Unutmuşsun” şarkısına Mustafa Özen yönetmenliğinde çekti.

Kendine has duruşu ve güçlü yorumuyla müzik dünyasının en özel isimlerinden olan Cem Adrian’ın Türk Sanat Müziği’nin unutulmaz 10 eserine yeniden hayat verdiği “Solmayan Şarkılar” albümü çok yakında CD ve plak formatıyla da müzik marketlerdeki yerini alacak.
(Kaynak: www.magazinci.com - 18.12.2020)

Cem Adrian’dan “Kimse Bilmez” Yorumu

Cem Adrian, “Kimse Bilmez” isimli cover ?ark?s?n? müzikseverlerin be?enisine sundu.

Sözleri Ömer Hayyam, bestesi Mehmet Güreli’ye ait olan parçan?n Cem Adrian imzas? ta??yan yenilikçi düzenlemesi dikkat çekiyor.

Mehmet Güreli’nin unutulmaz eserlerinin yeniden düzenlenip yorumlanaca?? “Mehmet Güreli ile Bulu?malar” projesinin ilk parças? olan “Cem Adrian & Mehmet Güreli - Kimse Bilmez” Sony Music Türkiye etiketiyle dinleyenlerle bulu?tu.

Nalan Alaca taraf?ndan haz?rlanan illüstrasyon klip ise ?ark?yla ayn? gün Mehmet Güreli Vevo kanal?ndan izleyicinin be?enisine sunuldu.
(Kaynak: www.kralmuzik.com.tr - 22.06.2021)

Cem Adrian’dan Albüm Öncesi Single: “Ayrılık”

Cem Adrian, önümüzdeki yıl 4 Mart’ta Pasaj Müzik etiketiyle yayımlanacak “Gökyüzümün Yıldızları” albümünün müjdesini, sosyal medya hesabı üzerinden vermişti. Albümün ilk single’ı, bir Düş Sokağı Sakinleri parçası olan “Ayrılık”, klibi ile birlikte tüm dijital platformlarda müzikseverlerle buluştu.

Söz ve müziği Murat Çelik’e ait olan ‘Ayrılık’ın düzenlemesi ve mix’i Cem Adrian’a, mastering’i Emre Kıral’a ait.

Şarkının kaydı ise Babajım ve UJR stüdyolarında yapıldı. 3 haftalık aralıklarla single olarak yayınlanacak olan, hafızalarımızdan silinmeyen 10 şarkıdan oluşacak albümü Adrian, “Her biri inanılmaz değerli ve müziğimin yapıtaşlarını oluşturan şarkıcılar ve şarkılarından seçtiğim bir seçki, bir saygı albümü.” olarak yorumladı.
(Kaynak: www.kralmuzik.com.tr - 22.06.2021)

Cem Adrian “Çember” Yorumu!

11 Mart’ta Pasaj Müzik etiketiyle yayımlanacak “Yeni Türkü Zamansız” tribute albümünden şarkılar yayımlanmaya devam ediyor.

Sözleri Murathan Mungan’a, bestesi Yeni Türkü kurucularından Selim Atakan’a ait olan “Çember”, Cem Adrian’ın eşsiz yorumuyla yeniden hayat buluyor. “Çember” 4 Şubat Cuma günü yayında.

“Çember”, Cem Adrian’ın güçlü yorumu ve aranjörlüğünd,e en yalın haliyle sevenleriyle buluşuyor.

Sadece piyano ve kendi vokallerini kullanarak, şarkının temelini koruduğunu belirten Cem Adrian, “Yeni Türkü Zamansız” projesi ve “Çember” ile ilgili duygularını aktardı:

“Yine müzik hayatımda tarihe yazılacak bir an gerçekleşti”

“Yeni Türkü’ye olan sevgim ve saygımdan dolayı tabi ki insan biraz stres altına giriyor. Bu kadar kült bir şarkıyı, tekrar yorumlamak aslında çok cesurca. Samimi bir versiyon olmasını istedim ve sadece piyano kullandım. Şarkının tamamen farklı bir versiyonu gibi görünse de, aslında şarkının temelindeki her şeyi korumuş olduk.”

Bugüne kadar albümden Melek Mosso ‘Karanfil’i, Hayko Cepkin ‘Destina’yı, Sura İskenderli ‘Sezenler Olmuş’u seslendirmişti.

Albümdeki diğer isimlerin hangi şarkıları seslendirdiği ise henüz gizemini koruyor.
(Kaynak: www.magazinkolik.com - 05.02.2022)

Cem Adrian’dan “En Çok Seni”

Cem Adrian, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde yayımlanan “En Çok Seni” şarkısına çektiği klibin müjdesini Youtube kanalı üzerinden duyurmuştu. “Gökyümüzün Yıldızları” albümünün 4’üncü şarkısı olan “En Çok Seni”, tüm dijital platformlarda yerini aldı.

Söz ve müziği Kesmeşeker’in solisti Cenk Taner’e ait olan şarkının aranje ve mix’i Cem Adrian’a, mastering’i Emre Kıral’a ait.

Şarkının kaydı ise Babajım ve Ujr stüdyolarında yapıldı.3 haftalık aralıklarla single olarak yayımlanacak olan, hafızalarımızdan silinmeyen 10 şarkıdan oluşan albümü Adrian, “Yıllardır kaydetmek için can attığım albüm” olarak tanımlıyor.
(Kaynak: www.kralmuzik.com.tr - 17.02.2022)

Cem Adrian’dan Albüm Öncesi Yeni Tekli: “Gül”

Cem Adrian, yeni şarkısı ‘Gül’ü dinleyiciyle buluşturdu. Sözü, bestesi, düzenlemesi sanatçının kendisine ait olan “Gül” aynı zamanda sonbaharda yayınlanacak 17. Albümü ‘Ah’ta da yer alacak.

Albümden yayınlanan ilk şarkı ‘Kül’ün etkisi hala devam ederken yayınlanacak “Gül” de bu anlamda albümün ayak seslerini taşıyor. “Ah” albümünden önemli izler taşıyan “Gül” şarkısı albümün ana hatları ve tarzı hakkında daha fazla sır veriyor.

“Gül” alışık olunan batı bazlı Cem Adrian melodilerinin dışında doğu melodileri ile bezenmiş, Cem Adrian’ın aranje anlayışının 2022’de evrildiği yerin en net tasviri.

Tüm dijital platformlarda dinleyiciyle buluşan “Gül” şarkısının, prodüktörlüğü, yönetmenliği ve kurgusu Cem Adrian’a ait olan klibi de sanatçının youtube kanalında yayında
(Kaynak: www.magazinci.com - 01.04.2022)

Yunus Emre’nin “Bana Seni Gerek Seni” Şiirini Yorumladı

Söz yazarı ve yorumcu Cem Adrian, Türk şiirinin öncü isimlerinden mutasavvıf Yunus Emre’nin “Bana Seni Gerek Seni” şiirini besteleyerek, seslendirdi.

Yunus Emre Enstitüsü tarafından geçen yıl düzenlenen ‘Yunus Emre Anma Yılı’ projelerinin devamı olan çalışma, enstitünün sosyal medya hesaplarından sanatseverlerle paylaşıldı.

Şarkıları dillere pelesenk olan ünlü sanatçı Cem Adrian’ın uzun aradan sonra ilk kez rol aldığı ve yönetmenliğini üstlendiği klip, sanatçının YouTube kanalından yayınlandı.

Eser, yakın zamanda tüm müzik platformlarında da dinleyicilerin beğenisine sunulacak. Cem Adrian’ın uzun aradan sonra ilk kez rol aldığı ve yönetmenliğini üstlendiği klip, sanatçının YouTube kanalından yayınlandı.
(Kaynak: www.kralmuzik.com.tr - 28.04.2022)

Cem Adrian Ve Emir Can İğrek’ten İddialı Şarkı: “Bana Unutmayı Anlat”

Cem Adrian ve Emir Can İğrek, “Bana Unutmayı Anlat” şarkısında bir araya geliyor. Bugün yayınlanan ve söz, beste, düzenlemesi Cem Adrian imzası taşıyan şarkı, dikkatleri ilk anda üzerinde toplayacak.

İki başarılı sanatçının kendilerine has yorumlarını kattığı “Bana Unutmayı Anlat” gerek söz, gerek beste, gerekse etkileyici yorumlarla oldukça ilgi çekecek bir yapıya sahip.

“Bana Unutmayı Anlat” bugün tüm dijital platformlarda dinleyiciyle buluşurken, Cem Adrian’ın yönetmen koltuğuna oturduğu klibi de şarkıyla aynı anda Cem Adrian youtube kanalında yayında.
(Kaynak: www.magazinci.com - 29.04.2022)

Cem Adrian’dan “Zincir”

Cem Adrian, sonbaharda yayınlanması planlanan “ah” albümünden yeni bir tekliyi daha dinleyiciyle buluşturuyor.

Sony Music Turkey etiketiyle bugün yayınlanan, söz, beste ve düzenlemesi Cem Adrian imzası taşıyan “Zincir”, “Kül” ve ‘Gül’den sonra yine dikkatleri ilk anda üzerinde toplayacak.

Sanatçının 17. Albümü olacak “ah” albümünde de yer alacak şarkı bünyesinde albümün ruhunu ve dünyasını yansıtan sinyalleri barındırıyor.
(Kaynak: www.kralmuzik.com.tr - 27.05.2022)

Cem Adrian Ve Derya Bedavacı’dan Ortak Proje: “Viran”

Cem Adrian, Derya Bedavacı ile düet yaptığı “Viran” şarkısının 20 Ocak’ta yayınlanacağını duyurdu.

İlk albümü “Ben Bu Şarkıyı Sana Yazdım” ile adını duyuran Adrian, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda bu yıl birçok şarkı yayınlayacağını vurgulayarak “2023 yılı yayınlayacağım şarkılar için çok heyecanlıyım. Bu sene şarkı yayını anlamında oldukça yoğun geçecek. Bu çalışmalardan ilki, uzun süredir beraber çalışmak istediğimiz sevgili dostum Derya ile ‘Ah’ albümüm için kaydettiğimiz bir şarkı... ‘Viran’ 20 Ocak’ta sizin…” sözlerine yer verdi.
(Kaynak: www.kralmuzik.com.tr - 17.01.2023)

Cem Adrian’dan Yeni Şarkı “Sızı”

“Bu Gece Benimle Ölür müsün” şarkısıyla “Tuz Kral’ın Yağmur Duası” albümünü müjdeleyen Cem Adrian, albümden yeni bir şarkıyı dinleyiciyle buluşturuyor. Müzikseverlerle buluşan “Sızı” şarkısının sözü, bestesi ve düzenlemesi de sanatçının kendisine ait.

Bu albümü masalın tamamlanması gereken son eksik parçası olarak gördüğünü ifade eden Cem Adrian, yaklaşık 10 yıldır bu albüm için üzerine çalıştığı şarkıları birer birer müzikseverlere sunuyor.

Albümün ayak seslerini taşıyan “Sızı” şarkısı, tüm dijital platformlarda yayında.
(Kaynak: www.kralmuzik.com.tr - 14.03.2023)

Cem Adrian’dan “Bir Ay Doğar” Türküsü...

Cem Adrian, yeni şarkılarını yayınlamaya devam ediyor. “Seçkiler” serisinin 3. albümünün son türküsü “Bir Ay Doğar” bugün yayında.

Cem Adrian’ın Yunus Kırmacı ile seslendirdiği “Bir Ay Doğar” türküsü, videosuyla birlikte tüm dijital platformlarda dinleyiciyle buluştu.
(Kaynak: www.kralmuzik.com.tr - 17.03.2023)

Cem Adrian’dan Üç Yeni Şarkı!

Cem Adrian, heyecanla beklenen yeni albümü ‘Ah’ı tamamlıyor. Sözü, bestesi ve düzenlemesi Cem Adrian imzası taşıyan üç şarkıyı 7 Nisan’da dinleyiciyle buluşturacak sanatçı, bu heyecanlı bekleyişte son sayıyor.

Cem Adrian, “‘Tuz Buz’, ‘Anlatacaklarım Uzun’ ve ‘Ah…’ Benim için üçlemedir. Aynı hikayenin son albümü olan ‘Ah’ın yazım sürecinin ve kayıtlarının bitmesini hiç istemiyor gibiydim. Müzikal konsepti ile trip hop beat’ler ve deneysel elementler kullandığım, arabesk müziğe göz kırpan ve oryantalist yaylılarla süslediğim aranjelerle benim için de yeni bir yoldu. 12 şarkılık albümden üç şarkıyı daha yayınlıyoruz. 7 Nisan’da yayınlanacak ‘Af’, ‘Yemin’ ve ‘Sancı’nın ardından kalan üç şarkıyı da önümüzdeki günlerde yayınlayıp, albümün tamamını sizlere sunmuş olacağım. Sonrası yeni hikayeler…” diyor.
(Kaynak: www.kralmuzik.com.tr - 10.04.2023)

Cem Adrian İle Türkülere Devam!

Cem Adrian, türkü yorumları albümü ‘Seçkiler Essentials 4/CEM’le sevenlerine sürpriz yaptı.

10 şarkıdan oluşan bu albüm, Aşık Veysel’den, Pir Sultan Abdal’a, Zülfü Livaneli’den, Ahmet Yurt’a, Nesimi’ye uzanan eserleri ile benzersiz bir kültüre selam ve saygı albümü olma özelliği taşıyor.

Eserler Üç telli Cura (Dede bağlaması) ile, kültürün özünde yorumlandı ve hücum kayıt tekniği ile kaydedilen albümde tüm eserlerin anlık ve canlı hissiyatı korundu.
(Kaynak: www.magazinkolik.com - 26.01.2024)

Cem Adrian ve Çağan Şengül’den Ortak Çalışma!

Sözü, bestesi ve düzenlemesi Cem Adrian imzası taşıyan ve Çağan Şengül ile birlikte yorumladığı “Helal” tüm dijital platformlarda yayınlandı.

Cem Adrian, heyecanla beklenen yeni albümü ‘Ah’ı tamamlıyor.

Albümün 11. Şarkısı olan “Helal”, albümün özel şarkılarından biri olarak dikkat çekiyor. ‘Helal’in ardından yakın zamanda yayınlanması planlanan “Ah” ile de albüm tamamlanacak.

“Helal” videosuyla birlikte 12 Nisan’da dinleyicilerle buluştu.
(Kaynak: www.kralmuzik.com.tr - 18.04.2024)

Cem Adrian’dan “Solmayan Şarkılar 2” Yayında!

Sevilen sanatçı Cem Adrian’ın Türk Sanat Müziği’nin hafızalara yer etmiş birbirinden güzel eserlerini seslendirdiği “Solmayan Şarkılar 2” albümü, 24 Mayıs’ta Sony Music Türkiye etiketiyle dinleyiciyle buluştu.

“Bir Gülü Sevdim” ve “Hatıram Olsun” şarkılarıyla albümü müjdeleyen sanatçı, 10 şarkıdan oluşan “Solmayan Şarkılar 2” için, “Nitelikli müziğin, şiirselliğin ve özellikle romantizmin can çekiştiği bu dönemde, bu çok özel şarkıları yeniden yorumlamak, kaydetmek, yeni nesil ile buluşturmak ve onlara belki de bu duyguların varlığını hatırlatmak, hatta belki de öğretmek. Albümdeki motivasyonum oldu” diyor.

Müzikseverler, ilki 2020 yılında yayınlanan ‘Solmayan Şarkılar’ın ikincisinde “Bir İlkbahar Sabahı”, “Ah Bu Şarkıların Gözü Kör Olsun”, “Gökyüzünde Yalnız Gezen Yıldızlar” gibi değerli eserleri, Cem Adrian’ın eşsiz yorumu ve incelikli düzenlemesiyle dinleyecek.

“Solmayan Şarkılar 2” 24 Mayıs’ta videolarıyla birlikte tüm dijital platformlarda yayında olacak.
(Kaynak: www.magazinkolik.com - 24.05.2024)

Diskografi:
2003
Ben Bu Şarkıyı Sana Yazdım (Albüm, İmaj Müzik, 14.02.2005)

1. Ben Bu Şarkıyı Sana Yazdım - 5:07
2. Aspiration - 3:11
3. Bana Özel - 5:29
4. Kimler Geldi Kimler Geçti - 3:53
5. Harbe Giden Sarı Saçlı Çocuk - 3:00
6. Hayat... Ben... - 4:54
7. Edirne Hatırası - 3:17
8. Cluster - 2:34
9. Merdivenler - 4:19
10.Cem Session - 5:34
11.Summertime - 5:14
12.Uzun İnce Bir Yoldayım - 3:50

2005
Serseri Serbest Stili (Mode XL Albümü, MK2 Yapım, 2005)
Büyütmek için T ıklay ın
12-Kelebek (ft. Cem Adrian)

2006
Aşk Bu Gece Şehri Terk Etti (Albüm, MK2, 06.12.2006)

1. Aşktan Korkma - 04:58
2. Aşk Bu Gece Şehri Terk Etti - 05:04
3. Düğüm - 04:31
4. Yağmur (Denizhan`la Düet) - 05:20
5. Bana Özel (Umay Umay`la Düet) - 06:05
6. Sonbahar - 05:37
7. Yalnız Da Ayağa Kalkabilirim - 04:29
8. Vazgeçme - 04:49
9. Ben Geldim - 07:01
10.Sessizce - 07:28
11.Yağmur - 06:03
12.Kar -04:52
13.Merdivenler (Suicide) - 06:06

2008
Essentials / Seçkiler (Albüm, MK2, 24.06.2008)

1. Dostum - 04:20
2. Ayrılık - 05:13
3. Odam Kireçtir Benim - 05:34
4. Ay Gız - 04:43
5. Geçti Dost Kervanı - 04:35
6. Ben Annemi Özledim - 05:05
7. Çanakkale Türküsü - 03:26
8. Yemen Türküsü - 04:56
9. Ah Bir Ataş Ver - 04:41
10.Al Fadimem - 03:36
11.Gel Gör Beni - 05:18


Emir (Albüm, Seyhan Müzik / MK2, 26.12.2008)

1. Tanrının Elleri - 04:53
2. Emir - 04:27
3. Aşk Hep Sende - 04:11
4. Nereye Gidiyorsun - 05:34
5. Anladım (ft. Pamela) - 05:40
6. Yollardayım - 04:38
7. Hoşçakal - 04:17
8. Kelebek - 05:46
9. Yine Geldi Sonbahar - 04:53
10.Bir Melek Ölürken - 06:34
11.Hiçbir Yer - 04:49
12.Masal Şarkısı (Bonus Track) - 03:37
(Tüm şarkılarda Söz & Müzik: Cem Adrian)


2010
Tek Başına (Cem Adrian & Özge Fışkın) [Live]

Kayıp Çocuk Masalları (Albüm, URJ / MK2 Yapımcılık, 21.12.2010)

1. Kayıp - 04:17
2. Bir Katilin Ellerinde - 05:10
3. Sen Benim - 04:41
4. Bana Ne Yaptın - 07:37
5. Herkes Gider Mi - 04:35
6. Unutursun - 04:40
7. Ağladıkça - 04:56
8. O Kirpik Hala Bende Sevgilim - 05:12
9. Islak Kelebek - 04:37
10.Yarın - 03:57
11.Benden Sonra - 06:25
12.Tanrı Aslında Sever Hepimizi - 04:06
(Tüm şarkılarda Söz & Müzik: Cem Adrian)


2011
Vokal Anestezi / Ropazof (Hip Hop/Rap Albüm, Ultrasonic, 16.05.2011)
Büyütmek için T ıklay ın
17-Yağmur (feat. Cem Adrian) - 04:04

Çocuklar İçin Söylenen Feridun Düzağaç Şarkıları - İyilik Güzellikspor / Feridun Düzağaç (Albüm, Sony Müzik, 26.05.2011)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
14-Beni Bırakma (2008) - Cem Adrian

2012
Sen Yağmurları Sevdiğinde (Single, Dokuz Sekiz Müzik, 03.02.2012)

1- Sen Yağmurları Sevdiğinde - 05:16

Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com

Siyah Bir Veda Öpücüğü (Albüm, Dokuz Sekiz Müzik, 18.09.2012)

1. Mutlu Yıllar
2. Beni Hatırla
3. Yalnızlık
4. Hani Bazen
5. Hoşgeldin
6. Şimdi
7. Bugün Sana Birşeyler Anlatmam Gerek
8. Sen Hep Böyle Kal
9. Sen Yağmurları Sevdiğinde
10.Sen Ağlarsan
11.… (Tüm Ölü Melekler İçin Bir Dakikalık Saygı Duruşu)
12.Elveda


2013
Şeker Prens ve Tuz Kral (Albüm, Dokuz Sekiz Müzik, 10.09.2013)

1- Ben Seni Çok Sevdim - 03:55
2- Sen Ağlama - 05:00
3- Beni Affet Bu Gece - 05:03
4- Tek Kişilik Aşk - 07:27
5- Şeker Prens ve Tuz Kral - 03:59
6- Kurtar Beni - 04:47
7- Hala - 05:05
8- Kalbim - 04:28
9- Biz Senle - 04:39
10-Şimdi Rahat Uyu - 03:37
11-Masalın Son Şarkısı - 05:12


Online CD Satış Noktaları:
www.dr.com.tr
www.hepsiburada.com
www.opus3a.com
www.amazon.com (ABD)
www.tikla24.de (Almanya)
www.turkkitap.de (Almanya)
Dijital Satış Noktaları:
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
tidal.com (Norveç)
www.amazon.com (ABD)

Dokuz Sekiz Müzik Yaza Veda (Derleme Albüm, Dokuz Sekiz Müzik, 01.10.2013)
Büyütmek için Tıklayın
4- Hani Bazen - Cem Adrian & Ayten Alpman - 06:16

2014
Cam Havli / Umay Umay & Cem Adrian (Albüm, DokuzSekiz Müzik, 03.04.2014)

1- Intro
2- Anlat Onlara
3- Bir Şarkı Tut
4- Kalbimdeki Yara
5- Yannızlık
6- Yardım Et
7- Outro


Online CD Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.hepsiburada.com
www.opus3a.com
www.zihni.com
www.tikla24.de (Almanya)
Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.amazon.com (ABD)
www.amazon.co.uk (İngiltere)

Her Şey Çok Sevmekten (Single, Dokuz Sekiz Müzik, 30.06.2014)

1- Her Şey Çok Sevmekten - 03:34

Dijital Satış Noktaları:
www.deezer.com
open.spotify.com
www.amazon.com (ABD)

Sana Bunları Hiç Bilmediğin Bir Yerden Yazıyorum (Albüm, Dokuz Sekiz Müzik, 16.10.2014)

1- Sana Bunları Hiç Bilmediğin Bir Yerden Yazıyorum - 06:45
2- İnce Buz Üstünde Yürüyorum (feat. Şebnem Ferah) - 06:06
3- Sana Sarılınca - 05:50
4- Düşüyorum Hayatın Ellerinden - 04:34
5- Beni Böyle Bırakma - 04:40
6- Kanarım - 05:34
7- Seni Kaybettim - 04:35
8- Artık Bitti (feat. Sagopa Kajmer) - 04:01
9- Bir Sebep Göster Dayanmaya - 04:18
10-Aşk Hiç Bitmez - 04:05
11-Her Şey Çok Sevmekten - 03:32
12-Beni Hala Öldürüyorsun - 04:55Online CD Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.hepsiburada.com
www.arkadas.com.tr
www.pandamuzik.com
www.tikla24.de (Almanya)
Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com

2015
Yalnızlık Senden Daha Çok Seviyor Beni (EP, UJR Productions, 25.09.2015)

1- Yalnızlık Senden Daha Çok Seviyor Beni - 04:09
2- Sen Sakın Unutma Beni - 03:35
3- Her Aşkın Bir Şarkısı Var - 03:36
4- Yine Ayrılık - 05:07

Dijital Satış Noktaları:
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
tidal.com (Norveç)
www.amazon.com (ABD)

Beni Kalbinden Çıkarma / Gizem Berk ft. Cem Adrian (Single, Ada Müzik, 20.11.2015)

1- Beni Kalbinden ÇıkarmaDijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
www.qobuz.com
www.amazon.com

İlk ve Son Kez (Single, UJR Productions / Dijital.im, 30.12.2015)

1- İlk ve Son Kez- 04:22
2- Sessizce - 05:51

Dijital Satış Noktaları:
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
tidal.com (Norveç)

2016
Essentials / Seçkiler 2 (Albüm, Dokuz Sekiz Müzik, 21.01.2016)

1. Telli Turnam
2. Neredesin Sen
3. Mihriban
4. Ne Ağlarsın
5. Gaziantep Yolunda
6. Ela Gözlüm
7. Değmen Benim
8. Allı Turnam
9. Sivas’ın Yollarına
10.Öf Öf
11.Sarı Gelin

Online CD Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.hepsiburada.com
www.pandamuzik.com
Dijital Satış Noktaları:
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
tidal.com (Norveç)
www.amazon.com (ABD)

Siyah Beyaz (Single, UJR Productions / Dijital.im, 08.09.2016)

1- Öf Öf

Dijital Satış Noktaları:
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
tidal.com (Norveç)

2017
Tuz Buz (Single, UJR / DigitalMusic.Studio, 03.10.2017)

1- Tuz Buz - 06:39

Dijital Satış Noktaları:
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com

Tuz Buz (Albüm, UJR Productions, 13.11.2017)

1- Kurşun - 04:34
2- Ölüyorum Ellerinde - 05:33
3- Beni Hatırladın mı (feat. Birsen Tezer) - 04:02
4- Seni Seviyorum - 04:15
5- Bu Gece Uyut Beni (feat. Ceylan Ertem) - 04:13
6- Buruk (feat. Halil Sezai) - 05:10
7- Hala Senin Suçun Var - 05:24
8- Yine Özledim - 04:00
9- Zaman - 04:32
10-Gidemem - 04:29
11-Tut Elimi - 04:53
12-Geçecek - 04:48
13-Tuz Buz - 06:39

Dijital Satış Noktaları:
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com

2018
Essentials / Seçkiler 3 (Single, UJR Productions / Dijital.im, 22.04.2018)

1- Şu Karlarda Kar Olsaydım - 05:31
2- Sivas Ellerinde Sazım Çalınır - 04:38

Dijital Satış Noktaları:
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com

Geri Dönme (feat. Kalben) / Cem Adrian feat. Kalben (Single, UJR Productions, 29.08.2018)

1- Geri Dönme (feat. Kalben) - 04:59

Dijital Satış Noktaları:
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com

Yolun Sonu Görünüyor (feat. Musa Eroğlu) (Single, UJR Productions, 12.10.2018)

1- Yolun Sonu Görünüyor (feat. Musa Eroğlu) - 05:40

Dijital Satış Noktaları:
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Kirpiğin Kaşına Değdiği Zaman / Cem Adrian feat. Ahmet Aslan (Single, UJR Productions / Dijital.im, 13.11.2018)

1- Kirpiğin Kaşına Değdiği Zaman (feat. Ahmet Aslan) - 02:55

Dijital Satış Noktaları:
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com

Kayıp (feat. Gazapizm) [Live] (Single, UJR Productions, 23.11.2018)

1- Kayıp (feat. Gazapizm) [Live] - 04:05

Dijital Satış Noktaları:
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Kalbim Çukurda (feat. Gazapizm) [Live] (Single, UJR Productions, 26.11.2018)

1- Kalbim Çukurda (feat. Gazapizm) [Live] - 05:16

Dijital Satış Noktaları:
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

2019
Ah Bu Şarkıların Gözü Kör Olsun (feat. Hande Mehan) (Single, UJR Productions, 06.01.2019)

1- Ah Bu Şarkıların Gözü Kör Olsun (feat. Hande Mehan) - 03:39Dijital Satış Noktaları:
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com

Kum Gibi (feat. Hande Mehan) (Single, UJR Productions / Dijital.im, 28.10.2019)

1- Ah Bu Şarkıların Gözü Kör Olsun (feat. Hande Mehan) - 04:09

Dijital Satış Noktaları:
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
tidal.com (Norveç)

O Yar Gelir (feat. Zeynep Karababa) (Single, UJR Productions / Dijital.im, 04.12.2019)

1- O Yar Gelir (feat. Zeynep Karababa) - 03:10

Dijital Satış Noktaları:
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
tidal.com (Norveç)

Bu Yollar Hep Sana Çıkar (feat. Hande Mehan) (Single, UJR Productions / Dijital.im, 10.12.2019)

1- Bu Yollar Hep Sana Çıkar (feat. Hande Mehan) - 04:09

Dijital Satış Noktaları:
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
tidal.com (Norveç)

Bana Sorma (feat. Melek Mosso) (Single, UJR Productions / Dijital.im, 17.12.2019)

1- Bana Sorma (feat. Melek Mosso) - 04:26

Dijital Satış Noktaları:
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
tidal.com (Norveç)

2020
Sen Benim Şarkılarımsın (Sina Tava Remix) [feat. Hande Mehan] (Single, Cem Adrian, 27.03.2020)

1- Sen Benim Şarkılarımsın (Sina Tava Remix) [feat. Hande Mehan] - 03:39

Dijital Satış Noktaları:
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
tidal.com (Norveç)

Yeniden / Cem Adrian & Şanışer (Single, Wovie, 24.04.2020)

1- Yeniden - 04:10Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
listen.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Bu Şarkı Aşka Yazıldı (Single, UJR Productions / Dijital.im, 27.04.2020)

1- Bu Şarkı Aşka Yazıldı - 03:39

Dijital Satış Noktaları:
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
tidal.com (Norveç)

Tutacağım Ellerini (feat. Halil Sezai & Hayko Cepkin) (Single, UJR Productions / Dijital.im, 05.05.2020)

1- Tutacağım Ellerini (feat. Halil Sezai & Hayko Cepkin) - 04:15

Dijital Satış Noktaları:
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
tidal.com (Norveç)

Yarim Gurbete Gider (feat. Celo Boluz) (Single, UJR Productions / Dijital.im, 10.05.2020)

1- Yarim Gurbete Gider (feat. Celo Boluz) - 04:15

Dijital Satış Noktaları:
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
tidal.com (Norveç)

Kirpiğin Kaşına Değdiği Zaman (feat. Ahmet Aslan) [Emrah Turken Remix] [Emrah Turken Remix] (Single, UJR Productions / Dijital.im, 16.05.2020)

1- Kirpiğin Kaşına Değdiği Zaman (feat. Ahmet Aslan) [Emrah Turken Remix] - 04:54

Dijital Satış Noktaları:
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
tidal.com (Norveç)

Remixes 1 (Albüm, UJR Productions / Dijital.im, 25.05.2020)

1. Kirpiğin Kaşına Değdiği Zaman (feat. Ahmet Aslan) (Emrah Turken Remix) (Emrah Turken Remix) - 04:45
2. İnce Buz Üstünde (feat. Şebnem Ferah) (Orheyn Remix) (Orheyn Remix) - 07:25
3. Mutlu Yıllar (Batu Onat Remix) (Batu Onat Remix) - 04:35
4. Ben Seni Çok Sevdim (Ozan Işın Remix) (Ozan Işın Remix) - 03:44
5. Emir (Erhan Yılmaz Remix) (Erhan Yılmaz Remix) - 07:44
6. Tuz Buz (Taner Kaya Remix) (Taner Kaya Remix) - 06:48
7. Şimdi (Caner Ünsal Remix) (Caner Ünsal Remix) - 04:00
8. Yağmur (Dagcan Erdurak Remix) (Dagcan Erdurak Remix) - 04:06
9. Geçecek (Çağrı Baki & Hayri Darar Remix) (Çağrı Baki & Hayri Darar Remix) - 03:49
10.Seni Kaybettim (Çağatay Karadirek Remix) (Çağatay Karadirek Remix) - 04:22Dijital Satış Noktaları:
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
tidal.com (Norveç)
www.amazon.com (ABD)

Yalnız Adam (Single, UJR Productions / Dijital.im, 09.07.2020)

1- Yalnız Adam - 02:31

Dijital Satış Noktaları:
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
tidal.com (Norveç)
www.amazon.com (ABD)

Yara (Attila Özdemiroğlu Besteleri) / Cem Adrian & Lara Özdemiroğlu (Single, Arda Müzik, 23.07.2020)

1- Yara (Attila Özdemiroğlu Besteleri) - 04:32Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
listen.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Kara Toprak / Deeperise & Cem Adrian & Şanışer (Single, Avup Müzik, 06.08.2020)

1- Kara Toprak - 03:29Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
listen.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Yolun Sonunda (Single, UJR Productions / Dijital.im, 09.08.2020)

1- Yolun Sonunda - 02:31

Dijital Satış Noktaları:
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
tidal.com (Norveç)
www.amazon.com (ABD)

Yolun Sonunda (Piyano) (Single, UJR Productions / Dijital.im, 24.09.2020)

1- Yolun Sonunda (Piyano) - 02:31

Dijital Satış Noktaları:
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
tidal.com (Norveç)
www.amazon.com (ABD)

Hatırla / Sezgin Alkan & Cem Adrian (Single, CES Yapım, 23.10.2020)

1- Hatırla - 03:45Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
tidal.com (Norveç)
www.amazon.com (ABD)

Solmayan Şarkılar (Albüm, Sony Music Türkiye, 04.12.2020)

1- Duydum Ki Unutmuşsun - 04:04
2- Elbet Birgün Buluşacağız - 00:18
3- Veda Busesi - 00:35
4- Nasıl Geçti Habersiz - 00:56
5- İntizar - 01:22
6- Kalbimi Kıra Kıra - 01:42
7- Kulakların Çınlasın - 02:00
8- Senede Bir Gün - 02:20
9- Kader Diyemezsin - 02:40
10-Kıskanırım Seni Ben - 03:05

Solmayan Şarkılar (Album Teaser)Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Dön Dünya / Şehinşah feat. Cem Adrian (Single, Umuttan Çocuklar x Wovie, 11.12.2020)

1- Dön Dünya - 03:06

Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Ölüm İle Yaşam / Anıl Piyancı & Cem Adrian (Single, EMI - Kent, 11.12.2020)

1- Ölüm İle Yaşam - 04:13

Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

2021
Kül / Cem Adrian & Mark Eliyahu (Single, Sony Music, 22.01.2021)

1- Kül - 04:54Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Yine Mi Yol / Cem Adrian & Sena Şener (Single, Sony Music Türkiye, 14.02.2021)

1- Yine Mi Yol - 03:20

Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Bir Kar Tanesi (Single, Sony Music Türkiye, 11.03.2021)

1- Bir Kar Tanesi - 03:37Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Kanatlar / Yung Kafa & Kücük Efendi & Cem Adrian (Single, Gold League/Aeiou, 09.04.2021)

1- Kanatlar - 04:07Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Pervane / Cem Adrian & Günay Acar (Single, Sony Music Türkiye, 19.04.2021)

1- Pervane - 03:56Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Ağlasam Mı (Single, Sony Music Türkiye, 07.05.2021)

1- Ağlasam Mı - 04:58

Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Cem Adrian Canlı (Albüm, Sony Music Türkiye, 07.05.2021)

1- Bana Ne Yaptın (Live) - 07:13
2- Sana Sarılınca (Live) - 04:46
3- Kelebek (Live) - 08:16
4- Bir Katilin Ellerinde (Live) - 07:14
5- Bana Özel (Live) - 05:38
6- Aşk Bu Gece Şehri Terk Etti (Live) - 06:24
7- Yağmur (Live) - 07:02
8- Kar (Live) - 04:49
9- Masal Şarkısı (Live) - 04:14
10-Bir Melek Ölürken (Live) - 07:26
11-Yalnız da Ayağa Kalkabilirim (Live) - 04:43
12-Islak Kelebek (Live) - 04:33
13-Ben Geldim (Live) - 07:14
14-Tanrının Elleri (Live) - 04:47
15-Şeker Prens ve Tuz Kral (Live) - 05:01
16-Sen Benim (Live) - 05:07
17-Nereye Gidiyorsun (Live) - 07:14
18-Herkes Gider Mi (Live) - 05:22
19-Sonbahar (Live) - 04:32
20-Her Şey Çok Sevmekten (Live) - 03:39
21-Her Aşkın Bir Şarkısı Var (Live) - 04:33
22-Benden Sonra (Live) - 06:22
23-Düşüyorum Hayatın Ellerinden (Live) - 04:26
24-Yalnızlık (Live) - 07:07
25-Tek Kişilik Aşk (Live) - 07:24
26-Beni Affet Bu Gece (Live) - 05:23
27-Ben Seni Çok Sevdim (Live) - 04:43
28-Dün Gece Bir Rüya Gördüm Anne (Live) - 05:15

Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Devir Değişti (Çelik Şarkıları) (Albüm, Arpej Müzik, 28.05.2021)

1- Kim Daha Çok Seviyor (Çelik Şarkıları) - Cem Adrian - 04:06

Kim Daha Çok Seviyor (Çelik Şarkıları) (Single, Arpej Müzik, 02.06.2021)

1- Kim Daha Çok Seviyor (Çelik Şarkıları) [Lyrics Video] - 04:58

Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)


Kimse Bilmez (Mehmet Güreli İle Buluşmalar) / Cem Adrian & Mehmet Güreli (Single, Sony Music Türkiye, 18.06.2021)

1- Kimse Bilmez - 04:11
Salvatore (Single, Sony Music Türkiye, 30.07.2021)

1- Salvatore - 03:17Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Kaçak (feat. Cem Adrian & Pamela) / Taşkan (Single, Sony Music TÜrkiye, 13.08.2021)

1- Kaçak (feat. Cem Adrian & Pamela) - 03:29

Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Kararım Yok (Yunus Emre’nin vefatının 700. Yılı anısına...) / Murat Çelik & Cem Adrian (Single Şarkı, Murat Çelik & Cem Adrian, 17.09.2021)

1- Kararım Yok - 06:40

Ayrılık (Single, Pasaj Müzik & Garaj Müzik, 26.11.2021)

1- Ayrılık - 04:14Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Gemiler (Single, Garaj Müzik, 17.12.2021)

1- Gemiler - 05:20Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

2022
Çığlık Çığlığa (Single, Garaj Müzik, 14.01.2022)

1- Çığlık Çığlığa (Lyric Video) - 05:00Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Çember [Yeni Türkü Zamansız] (Single, Garaj Müzik, 04.02.2022)

1- Çember - 03:37Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

En Çok Seni (Single, Pasaj & Garaj Müzik, 14.02.2022)

1- En Çok Seni - 04:06Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Gökyüzümün Yıldızları (Albüm, Pasaj & Garaj Müzik, 04.03.2022)

1- Ayrılık - 04:14
2- Duymak İstiyorum
3- Gemiler - 05:20
4- Hareket Vakti
5- Çığlık Çığlığa - 05:00
6- Özlediğim
7- Yalnızlığım
8- Mor Yel
9- En Çok Seni - 04:06
10-Küçüğüm

Dijital Satış Noktaları: Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)
Online CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.hepsiburada.com
www.pandamuzik.com
www.opus3a.com
www.tikla24.de (Almanya)

Zamansız (Tribute [Saygı] Albüm, Pasaj & Garaj Müzik, 11.03.2022)

CD 1:
7- Çember [Yeni Türkü Zamansız] / Cem Adrian - 03:37

Hüzün / Levent Özkazanç & Cem Adrian (Single, Sony Music Türkiye, 11.03.2022)

1- Hüzün

Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com

Sevme Beni / Lara Çayan & Cem Adrian (Single, Arpej Müzik, 25.03.2022)

1- Sevme Beni - 03:20

Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Gül (Single, Sony Music Turkey, 01.04.2022)

1- Gül - 03:38Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Karanlık Orman / Trangela & Cem Adrian (Single, Lust Music Company, 09.04.2022)

1- Karanlık Orman - 03:34Dijital Satış Noktaları:
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Bana Seni Gerek Seni (Single, Cem Adrian, 22.04.2022)

1- Bana Seni Gerek Seni - 02:54Bana Unutmayı Anlat / Cem Adrian & Emir Can İğrek (Single, Sony Music Türkiye, 29.04.2022)

1- Bana Unutmayı Anlat - 03:12Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Bana Seni Gerek Seni (Single, Yunus Emre Enstitüsü, 20.05.2022)

1- Bana Seni Gerek Seni - 02:48Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Zincir (Single, Sony Music Türkiye, 27.05.2022)

1- Zincir - 03:12Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Keskin (Single, Sony Music Türkiye, 17.06.2022)

1- Keskin - 03:21Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Sevdim Seni Bir Kere / Cem Adrian & Hande Mehan (Single, Sony Music Türkiye, 01.07.2022)

1- Sevdim Seni Bir Kere - 02:43Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Her Yer Kül (Remixes) (Albüm, Sony Music Turkiye, 31.07.2022)

1- Kül (Ozan Işın Remix) - 03:45
2- Kül (Erhan Yılmaz Remix) - 07:46
3- Kül (CEAUS Remix) - 04:24
4- Kül (Gökhan Kosar Remix) - 04:39
5- Kül (Acnatro Remix) - 03:53
6- Kül (Hakan Akkus Remix) - 05:38
7- Kül (Triart Remix) - 04:39
8- Kül (Çağın Kulaçoğlu Remix) - 03:40
9- Kül (Emrah Türken Remix) - 04:04
10-Kül (Erhan Boraer Remix) - 02:43
11-Kül (Juren Vu & Laruen Remix) - 03:46

Dijital Satış Noktaları:
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Düştüm (Live) / Şanışer & Cem Adrian (Single, Collabel, 08.08.2022)

1- Düştüm (Live) - 02:43Dijital Satış Noktaları:
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
tidal.com (Norveç)

Gönül / Cem Adrian & Ezgi Kosa (Single, DMC, 19.08.2022)

1- Gönül [Lyric Video] - 03:57Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)


İzmir Türküleri [Kolektif Albüm, Sony Music Türkiye, 09.09.2022]

3- Fayton / Cem Adrian - 04:18

Emanet (Single, Sony Music Türkiye, 23.09.2022)

1- Emanet - 03:43Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Mutlu Yıllar / Ahmet Demir & Cem Adrian (Single, Ahmet Demir, 29.10.2022)

1- Mutlu Yıllar Mutlu Yıllar - 03:35Dijital Satış Noktaları:
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
tidal.com (Norveç)

Kendine İyi Bak / Cem Adrian & Ecem Erkek (Single, Cem Adrian, 17.11.2022)

1- Kendine İyi Bak - 04:20Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

4 Eylül Sivas Kongresi Anısına 101.Yıl Albümü (Live) (Albüm, Sivas Kültür Sanat, 26.12.2022)
Büyütmek için T ıklay ın
2. Gam Elinden Benim Zülfü Siyahım (Live Perfomance) / Cem Adrian - 05:03

Gam Elinden Benim Zülfü Siyahım (Live Perfomance)(Single, Sivas Kültür Sanat, 26.12.2022)

1- Gam Elinden Benim Zülfü Siyahım (Live Perfomance) - 05:03

Dijital Satış Noktaları:
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

2023
Viran / Cem Adrian & Derya Bedavacı (Single, Cem Adrian, 20.01.2023)

1- Cem Adrian & Derya Bedavacı - Viran - 03:41Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Bu Gece Benimle Ölür Müsün [Tuz Kral’ın Yağmur Duası] / Cem Adrian & Perdenin Ardındakiler (Single, Sony Music Türkiye, 03.02.2023)

1- Bu Gece Benimle Ölür Müsün - 03:22Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)
music.amazon.com (ABD)
music.amazon.co.uk (İngiltere)
music.amazon.de (Almanya)

Sızı (Single, Sony Music Türkiye, 12.03.2023)

1- Cem Adrian - Sızı (Video ART) - 05:54Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)
music.amazon.com (ABD)
music.amazon.co.uk (İngiltere)
music.amazon.de (Almanya)

Bir Ay Doğar / Cem Adrian & Yunus Kırmacı (Single, Sony Music Türkiye, 17.03.2023)

1- Cem Adrian & Yunus Kırmacı - Bir Ay Doğar - 04:02Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)
music.amazon.com (ABD)
music.amazon.co.uk (İngiltere)
music.amazon.de (Almanya)

Hüküm / Cem Adrian & Mark Eliyahu & Sezgin Alkan (Single, Umuttan Çocuklar x Wovie, 27.03.2023)

1- Cem Adrian & Mark Eliyahu & Sezgin Alkan - Hüküm - 05:09Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)
music.amazon.com (ABD)
music.amazon.co.uk (İngiltere)
music.amazon.de (Almanya)

AF (Single, Sony Music Türkiye, 07.04.2023)

1- AF - 03:55Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)
music.amazon.com (ABD)
music.amazon.co.uk (İngiltere)
music.amazon.de (Almanya)

Yemin (Single, Sony Music Türkiye, 07.04.2023)

1- Yemin - 03:31

Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)
music.amazon.com (ABD)
music.amazon.co.uk (İngiltere)
music.amazon.de (Almanya)

Sancı (Single, Sony Music Türkiye, 07.04.2023)

1- Sancı - 03:47Dijital Satış Noktaları:
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
us.napster.com (ABD)
tidal.com (Norveç)
music.amazon.com (ABD)
music.amazon.co.uk (İngiltere)
music.amazon.de (Almanya)

Mühür / Cem Adrian & Taşkan (Single, Sony Music Türkiye, 21.04.2023)

1- Mühür - 03:47Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)
music.amazon.com (ABD)
music.amazon.co.uk (İngiltere)
music.amazon.de (Almanya)

Ah Sen Bilmedin (feat. Cem Adrian) / Murat Güngör (Single, Güneş Plak, 09.06.2023)

1- Murat Güngör - Ah Sen Bilmedin (feat. Cem Adrian) - 04:36Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)
music.amazon.com (ABD)
music.amazon.co.uk (İngiltere)
music.amazon.de (Almanya)

Saykodelik / Nazan Öncel & Cem Adrian (Single, DMC, 23.06.2023)

1- Nazan Öncel & Cem AdrianX - Saykodelik - 02:53Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)
music.amazon.com (ABD)
music.amazon.co.uk (İngiltere)
music.amazon.de (Almanya)

Kül (Canlı Performans) / Cem Adrian & An Epic Symphony (Single, Cem Adrian, 27.06.2023)

1- Cem Adrian & An Epic Symphony - Kül (Canlı Performans) - 07:05

Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
www.deezer.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)
music.amazon.com (ABD)
music.amazon.co.uk (İngiltere)
music.amazon.de (Almanya)

Olsun [Canlı] / Cem Adrian & Halil Sezai (Single, AB Media, 27.06.2023)

1- Cem Adrian & Halil Sezai - Olsun [Canlı] - 05:45

Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)
music.amazon.com (ABD)
music.amazon.co.uk (İngiltere)
music.amazon.de (Almanya)

Dostum Dostum (Canlı Performans) / Cem Adrian & Mabel Matiz (Single, Cem Adrian, 27.06.2023)

1- Cem Adrian & Mabel Matiz - Dostum Dostum (Canlı Performans) - 04:06

Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
www.deezer.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)
music.amazon.com (ABD)
music.amazon.co.uk (İngiltere)
music.amazon.de (Almanya)

Yine mi Yolculuk (Single, Sony Music Türkiye, 11.08.2023)

1- Yine mi Yolculuk - 03:17Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)
music.amazon.com (ABD)
music.amazon.co.uk (İngiltere)
music.amazon.de (Almanya)

Bensiz / Cem Adrian & Fatma Turgut (Single, Sony Music Türkiye, 29.09.2023)

1- Cem Adrian & Fatma Turgut - Bensiz - 02:07

Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)
music.amazon.com (ABD)
music.amazon.co.uk (İngiltere)
music.amazon.de (Almanya)

Beni Vur / Cem Adrian & Aylin Aslım (Single, GAM MÜZİK, 17.11.2023)

1- Cem Adrian & Aylin Aslım - Beni Vur - 05:04Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
music.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)
music.amazon.com (ABD)
music.amazon.co.uk (İngiltere)
music.amazon.de (Almanya)

2024
Seçkiler - Essentials 4/CEM (Albüm, Adrianopolis, exclusive licenced to Sony Music Türkiye, 26.01.2024)

1- Ötme Bülbül - 02:15
2- Çeke Çeke - 04:43
3- Dağlara Küstüm Ali - 04:02
4- Şu Kanlı Zalimin Ettiği İşler - 04:38
5- Ervah-ı Ezelde - 04:03
6- Eşrefoğlu Al Haberi - 02:59
7- Beni Hor Görme - 03:49
8- Ben Melamet Hırkasını (Haydar Haydar) - 04:04
9- Yarim Derdini Ver Bana - 02:53
10-Kara Toprak - 03:53Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
music.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
web.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)
music.amazon.com (ABD)
music.amazon.co.uk (İngiltere)
music.amazon.de (Almanya)

31 Ocak 2024
Cem Adrian - Keskin (Harbiye Live)

Yıldızlar Ellerinde (Kargo: Yarına Kalan Şarkılar) (Single, Garaj Stüdyo, 02.02.2024)

1- Yıldızlar Ellerinde (Kargo: Yarına Kalan Şarkılar)

Dijital Satış Noktaları:
fizy.com (turkcellmuzik)
music.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)
music.amazon.com (ABD)
music.amazon.co.uk (İngiltere)
music.amazon.de (Almanya)

Kargo: Yarına Kalan Şarkılar, Vol. 1 (Tribute Albüm, GRGDN Müzik, 02.02.2024)

7- Yıldızlar Ellerinde (Kargo: Yarına Kalan Şarkılar) / Cem Adrian - 04:06

Şehir / Umut Harbeli & Cem Adrian (Single, Garaj Müzik, 02.02.2024)

1- Umut Harbeli & Cem Adrian - Şehir - 03:19Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
music.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)
music.amazon.com (ABD)
music.amazon.co.uk (İngiltere)
music.amazon.de (Almanya)

Sen Gel Diyorsun (Kurd Maverick Remix) (Single, Houseyounite Records, 05.04.2024)

1- Sen Gel Diyorsun (Kurd Maverick Remix) - 03:28Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
music.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)
music.amazon.com (ABD)
music.amazon.co.uk (İngiltere)
music.amazon.de (Almanya)

Helal / Cem Adrian & Çağan Şengül (Single, ADRIANOPOLIS, exclusive licensed to SONY MUSIC TURKEY, 12.04.2024)

1- Cem Adrian & Çağan Şengül - Helal - 03:37Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
music.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
music.amazon.com (ABD)
music.amazon.co.uk (İngiltere)
music.amazon.de (Almanya)

Bir Gülü Sevdim (Single, Sony Music Türkiye, 26.04.2024)

1- Bir Gülü Sevdim - 04:12Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)
music.amazon.com (ABD)
music.amazon.co.uk (İngiltere)
music.amazon.de (Almanya)

AŞK / Dedublüman & Cem Adrian (Single, Hypers Music, 03.05.2024)

1- Dedublüman & Cem Adrian - AŞK [Lirik] - 03:34Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
music.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)
music.amazon.com (ABD)
music.amazon.co.uk (İngiltere)
music.amazon.de (Almanya)

Hatıram Olsun [Solmayan Şarkılar 2] (Single, Sony Music Türkiye, 10.05.2024)

1- Hatıram Olsun [Solmayan Şarkılar 2] [Lirik] - 05:14Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
music.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)
music.amazon.com (ABD)
music.amazon.co.uk (İngiltere)
music.amazon.de (Almanya)

Solmayan Şarkılar 2 (Albüm, Sony Music Türkiye, 24.05.2024)

1- Bir Gülü Sevdim - 04:12
2- Hatıram Olsun - 05:14
3- Bir İlkbahar Sabahı - 04:10
4- Ah Bu Şarkıların Gözü Kör Olsun - 03:11
5- Gökyüzünde Yalnız Gezen Yıldızlar - 03:49
6- Bak Yeşil Yeşil - 02:37
7- Aşkın Kanunu [Lirik] - 02:59
8- Silemezler Gönlümden - 03:15
9- Şimdi Uzaklardasın - 02:30
10-Sevmekten Kim Usanır - 02:48Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
music.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)
music.amazon.com (ABD)
music.amazon.co.uk (İngiltere)
music.amazon.de (Almanya)

Yardım Eli - Perdenin Ardındakiler & Cem Adrian (Single, Perdenin Ardındakiler, 28.06.2024)

1- Perdenin Ardındakiler & Cem Adrian - Yardım Eli - 03:15Dijital Satış Noktaları / Platformları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
music.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)
music.amazon.com (ABD)
music.amazon.co.uk (İngiltere)
music.amazon.de (Almanya)

Bazen Olmaz / Sokrat St & Cem Adrian (Single, Sokrat St, 05.07.2024)

1- Sokrat St & Cem Adrian - Bazen Olmaz - 02:55

Kapat

Şarkılardan örnekleri sayfaya gömülü Dinle!


Dijital Satış Noktaları / Platformları:
music.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)
music.amazon.com (ABD)
music.amazon.co.uk (İngiltere)
music.amazon.de (Almanya)
Sanatçının Web Sitesi:
www.cemadrian.com
Resmi Facebook Sayfa Adresi:
www.facebook.com/cemadriancom
Twitter Adresleri:
www.twitter.com/cemadrian
www.twitter.com/adriancem
www.twitter.com/CemAdrian1
www.twitter.com/cemadriannet
Resmi Myspace Adresi:
www.myspace.com/cemadrian
Wikipedia Sayfa Adresi:
tr.wikipedia.org/wiki/Cem_Adrian
LastFM Sayfa Adresi:
www.lastfm.com.tr/music/Cem+Adrian
YUKARI | TOP | OBEN


Geri Dön

Sanatçılar (Biyografi ve Diskografileri)

Telif Hakkı © Gönderen: Turkpopmuzik.net - (27774 okuma)


Sitede kullanılan materyallerin büyük bölümü genel kullanıma sunulmuş internet sitelerinden temin edilmiş olup burada yayınlanmasından herhangi bir ticari amaç güdülmemektedir. Bunlar üzerinde hak iddia ediyor ve telif talebinde bulunuyorsanız, siteden çıkarılması veya link verilmesi için lütfen bizimle bağlantı kurunuz.
[Detayları için BURAYA tıklayınız] turkpopmuzik@gmail.com
PHP-Nuke Copyright © 2004-2006 by Francisco Burzi. Bu bir free software programı olup GPL lisansıyla kullanılmaktadır. Sitemiz, PHP-Nuke v.7.6'dan geliştirilerek PHP 5.3.x versiyonlarına uyarlanmış SEO uyumlu RavenNuke (v.2.5) ile desteklenmektedir..
Hosted By  webhoster.ag