Hoş Geldin Sevgili Konuk!    [ Müzikli Gezintiler Dileğimizle ...] 07.12.2023

Türk Pop Müzik Ana Menü 
Anasayfa
Giriş (Site Planı)
Editörün Notu
Kronolojik Gezinti
Sanatçılar
(Biyo & Diskografileri)
Top 10 Müzik
Listeleri
En Son (Sitemize)
Kaydedilen Sanatçılar
En Son Albümler
En Son Çıkan Klipler
Kolektif, Karma veya
Derleme Albümler 
Müzik Yarışmaları  
Eurovision Türkiye
Müzik Etkinlikleri
Basından Müzik Haberleri
Kısa Pop Tarihi ve Müzik
Terimleri Sözlüğü
Tarihte Müzik Olayları
KARAOKE VİDEOLAR
DİĞER VİDEOLAR
Hazır Şarkı Listeleri
Flashplayer Şarkı Listeleri
Top 10'lar :
Kronoloji (Yıllar)

Sanatçılar

Hazır Playlistler

Müzik Yarışmaları
  Altın Mikrofon (Yıllar)

Müzik Yarışmaları
  Milliyet Liselerarası Müzik
  Yarışmaları (Yıllar)

Müzik Yarışmaları
  Altın Güvercin Müzik
  Yarışmaları (Yıllar)

Eurovision (Yıllar)

Diğer
DİĞER LİNKLERİMİZ 
Dünya Müzik Listeleri
(Kronolojik)
Beatles Türk
Beatles Haberleri

Kronoloji
1926 - 1959
1960
1961
1962
1963
1964
1965
1966
1967
1968
1969
1970 ve sonrası

Şarkıları (Kronolojik)
1957 - 1961
1962
1963
1964
1965
1966
1967
1968
1969
1970 ve Sonrası

Şarkıları (Alfabetik)
A - B
C - D - E
F - G - H
I -J
M - N - O
P - R - S
T - Z

Diskografi (Karaoke)
İngiltere Albümleri
Diğer Albümleri

Film (& Soundtrack Albümleri)   
A Hard Day’s Night
Help!
Magical Mistery Tour
Yellow Submarine
Let It Be

45'likleri (Singles)

EP (Extended Play)'leri

(Givenaway) Diğer
müzisyen ve gruplar
için yaptıkları besteleri

YARDIM 
S.S.S
© by Turkpopmuzik.net

   Sitede Ara
   Sosyal Paylaşım

2020 sonuna kadarki beğenmeler: 432

Beğen

   Kim Online
Şu an sitede, 168 ziyaretçi ve 0 üye bulunuyor.

   Ziyaretçi Bilgileri
Hoşgeldin, Misafir
Şu An Bağlı:
Ziyaretçi: 168
Üye: 0
Toplam: 168

   Sitemizi Destekleyin!
Sitemizi desteklemek için Görüşlerinizi bize iletin!

   Bizi Önerin!
Bizi Arkadaşlarınıza, Dostlarınıza Önermek için buraya tıklayın!

   Sayfa Hit Toplamı
Şu ana kadar
sayfa izlenimi aldık. Başlangıç:
2005

   Site Bilgileri
Sunucu TrafiğiSunucu Trafiği
  • Toplam: 140,170,964
  • Bugün: 8,608
Sunucu BilgileriSunucu Bilgileri
  • Dec 07, 2023
  • 07:45 am CET
 

TÜRK POP MÜZiK.NET - Sanatçılar (Biyografi ve Diskografileri)
Deniz Seki
Bookmark and Share
    Geri Dön   (17739 okuma)

Deniz Seki
Deniz Seki
Deniz Seki
FOTO GALERİ

1 Temmuz 1970’de İstanbul doğan Deniz Seki, ilkokulu Maçka´da, orta ve lise eğitimini Çamlıca Kız Lisesi´nde yatılı olarak okudu. Güzelliğe ve süse oldukça düşkün olan Seki, makyaj ve cilt bakımı üzerine eğitim aldı. Bir yıl güzellik uzmanı olarak çalıştı. 1989 yılında TRT İstanbul Televizyonu´nda sunuculuk yaptı. 1990 yılında Melih Kibar´la tanıştı. Ardından reklam jingleları derken şarkıcılığa ilk adımını atmış oldu. Kenan Doğulu, Emel, Ege, Zuhal Olcay, Ferda Anıl Yarkın ve Yaşar´a vokalistlik yaptı. 1995 yılında Pop Show Yarışması´nda kazandığı birincilik ona ilk albümü yapması için bir fırsat sağladı.

1997 yılının Haziran ayında ilk albümü ”Hiç Kimse Değilim” yayınlandı. Bu albümün ilk çıkış parçası, söz ve müziği Sezen Aksu´ya ait olan “Ahmet” idi ve oldukça tutuldu. Deniz Seki, 2000 yılının başlarında ikinci albümü olan ”Anlattım”ı çıkardı. Seki, bu albümdeki tüm söz ve bestelere imza attı. 2002’de “Şeffaf” ve 2003’te de “Aşkların En Güzeli” adlı albümleri çıkarttı.

2003’te Kanal D TV kanalında Popstar Türkiye Yarışması’nda jüri üyeliğindeyken ayrıldı

2004’te başka bir TV kanalında tekrarlanan aynı isimli yarışmada yine jüri üyeliği yaptı. Halen müzik ve sahne çalışmalarına devam etmektedir.

2005’te çıkardığı albümünün ismi “Aşk Denizi”.

3 yıl aradan sonra 2008 Temmuz’unda çıkardığı ve birbirinden değerli müzisyenlerin katkıda bulunduğu “Sahici” albümünde Seki’yi aranjelerde, Efe Bahadır, Hüsnü Şenlendirici, İsmail Tunçbilek, Murat Yeter, Sadun Ersönmez ve Zafer Haznedaroğlu yalnız bırakmıyor.

Yine diğer albümlerinde olduğu gibi aşk şarkılarıyla öne çıkan Seki’nin; bu kez, başarılı yorumculuğunun yanı sıra şarkılarındaki güçlü söz yapısı, armanizasyonlarındaki zenginliği ve kullanılan renk enstrümanlar dikkat çekiyor. Bir buçuk yılda tamamlanan albüm, beş farklı stüdyoda (Doğulu, Songphonic Bosphorus, Sabah, Mert, Marşandiz) kaydedildi. On beş şarkının yer aldığı albümde yıllarca dillerden düşmeyecek ve klasikler arasına girecek on üç şarkısı Deniz Seki’ye ait.

Albümün en çarpıcı özelliği ise, tüm şarkı isimlerinden oluşan “İçimi Döktüm” adlı şiir. Bir çok hiti içinde barındıran albümde ilk klip Serdar Seki’nin yönetmenliğinde “Aptal” adlı şarkıya çekilecek.

Değerli müzik insanlarının ortak bir ruhta buluşarak gerçekleştirdikleri “Sahici” albümünün müzikal süreci, imaj ve tasarım sürecinde de aynı ruh ile devam etti.

Cengiz Abazoğlu’nun kostümleri, Lara Sayılgan’ın fotoğrafları, Yetkin Başarı’ın görsel yönetmenliğiyle vücut bulan albüm tasarımı, adeta koleksiyon değeri taşıyan bir sanat nesnesi. (Kartonetten)

2011’de Deniz Seki, “Sözyaşlarım” isimli yeni albümüyle müzikseverlerle buluşmaya hazırlanıyor.

En son 2008 yılında “Sahici” isimli albümünü yayımlayan Deniz Seki şimdi de “Sözyaşlarım” isimli yeni albümüyle müzikseverlerle buluşmaya hazırlanıyor. Sanatçının son iki yılda yazdığı şarkıları içeren, iki versiyonla birlikte toplam oniki şarkının yer aldığı yedinci albümü önümüzdeki hafta müzik marketlerdeki yerini alacak.

Genel koordinatörlüğünü Serdar Seki’nin, müzik danışmanlığını Murat Yeter’in yaptığı, fotoğraflarını Nihat Odabaşı’nın çektiği albümün ilk klip şarkısı “Suya Hapsettim” radyolarda dinleyicilerin beğenisine sunuldu.

Albümün görsellerinde sade ve doğal bir görüntü çizmeyi tercih eden Deniz Seki, “Sözyaşlarım”da kendi şarkılarının yanı sıra gazeteci Onur Baştürk’e ait “Soysuz Şövalyeler” isimli şarkıyı da seslendirdi.

Deniz Seki ’İz’ini Belli Etti!

Hakkındaki hapis cezasının Yargıtay tarafından onandığı mayıs ayında beri ’İz’ini belli etmeyen Deniz Seki’nin yeni albümü ’İz’in ilk video klibi “İyisin Tabi”, 21 Eylül Pazar akşamından itibaren NetD Müzik’te yayımlanacak.

Uyuşturucu ticareti yapmak suçundan aldığı 6 yıl 3 aylık hapis cezası Yargıtay tarafından onanan Deniz Seki mayıs ayından bu yana kayıplara karıştı ama yeni albümü çok yakında raflardaki yerini alacak.

Seyhan Müzik Gold etiketiyle 21 Eylül Pazar günü çıkacak “İz” adlı albümün ilk video klibi “İyisin Tabi” ise aynı gün saat 20.00’den itibaren ilk kez netd müzik’te yayımlanacak. Sözleri İsra Gülümser’e, bestesi Amir Te’ema ve Kheled Ezz’e ait şarkının klip çekimleri için 3 farklı mekan kullanıldı, klibin yönetmenliğini Deniz Akel üstlendi.

AİLESİ ARACILIĞIYLA ONAYLADI

Deniz Seki’nin yeni albümü ‘İz’in yapımcılığını üstlenen Bülent Seyhan, albümü yayımlamak için hakkındaki hapis cezası onandıktan sonra kayıplara karışan ünlü şarkıcıya ulaşmaya çalışmış, başarılı olamayınca da albümü Seki’siz yayımlama kararı almıştı. Hürriyet’ten Sinem Vural’a konuşan Seyhan, “Deniz’e hiçbir şekilde ulaşamıyorum. Ondan bir haber de alamıyorum. Aslında onun karar vermesini bekleyecektim ama maliyetli bir sonuç olacak benim için. Albümü onsuz yayınlama kararı aldım. Hem albümü hem de çektiğimiz klibi bayram sonrası yayınlayacağım” demişti. Seyhan daha sonra albümü çıkarmak için ailesi aracılığıyla Deniz Seki’den onay almıştı. (www.magazinci.com)

Deniz Seki’nin Yeni Albümü “İz” Çıkıyor!

Deniz Seki’nin yeni albümü 'İz'in ilk video klibi “İyisin Tabi”, 21 Eylül Pazar günü yayımlanacak.

Seyhan Müzik Gold etiketiyle 21 Eylül Pazar günü çıkacak ‘İz’ adlı albümün ilk video klibi ‘İyisin Tabi’ ise aynı gün saat 20.00’den itibaren yayımlanacak.

Sözleri İsra Gülümser’e, bestesi Amir Te’ema ve Kheled Ezz’e ait şarkının klip çekimleri için 3 farklı mekan kullanıldı, klibin yönetmenliğini Deniz Akel üstlendi.
(Kaynak: www.kralmuzik.com.tr / ww.cnnturk.com - 17.09.2014 / www.radikal.com.tr / www.magazinci.com / www.kralmuzik.com.tr / www.haberartiturk.com / www.yurtgundemi.com - 18.09.2014)

İsmi Var, Cismi Yok!

Deniz Sekin’in uzun zamandır merakla beklenen yeni albümü “İz” çıkıyor. Seki’nin “Hayatımın ikinci perdesi” dediği albümde 12 yeni şarkı yer alıyor.

Deniz Seki, sekizinci albümü ‘İz’de yer alan şarkıları için “Mutlu, umutlu yaşama sımsıkı bağlanırken, kimi zaman hüzünlü, kimi zaman yaşama tutunmaya çalışırken yazıldı onlar. Onların tümü zaten benim hayat hikayem... Hayatımın gerçekleri Deniz’den bir iz olsun istedim. Herkesin yüreğinde gerçekten bir iz bırakacak bir albüm yaptığıma inanıyorum” yorumunda bulunuyor.

Yorumuyla olduğu kadar söz yazarı ve besteci kimliğiyle de tüm albümlerinde imzası bulunan Deniz Seki’nin ‘İz’de yine kendi şarkılarına yer veriyor.

Düzenlemelerde İskender Paydaş ve Sadun Ersönmez’le birlikte çalışan Seki, Sezen Aksu, İsra Gülümser, Ebru Sezgin, Muhammet Fuat, Aysel Gürel, Sezen Aksu, Ömür Göksel gibi isimlerin de şarkılarıyla ‘İz’in müzikal kariyerinde çok önemli bir yere sahip olduğunu belirtiyor.

Yaşadığı her şeyin ‘İz’ini bu albümde toplayan Deniz Seki’nin şarkılarının her biri de bir mesaj niteliğinde...

Yaşamla ölümü anlattığı “Hayat İki Bilet”, “Seni Seveni Sev”, “Hayat İmdat” ve daha pek çok şarkıyla umudu anlatan Deniz Seki bir şarkısının nakaratında da şöyle sesleniyor : “Korkmuyorum! Hayat senden artık hiç korkmuyorum.”

“Bu albümü diğerlerinden ayıran umudunu yitirmemiş, içinde umut çiçekleri olan bir iç sesin dışa vuruşudur. Bunun içinde sevinç ,mutluluk,neşe,huzur ve tüm yaşadıklarımın toplamından çıkan melodilere dökülmüş sözler var” diyen Deniz Seki’nin yeni albümü “İz”, Seyhan Müzik etiketiyle piyasaya çıkıyor.
(Kaynak: www.haberler.com / www.kralmuzik.com.tr / www.magazinkolik.com / www.sozmuzik.com / www.karsiyakalife.com.tr / www.tarafsizhaber.com / www.havadisturk.com / www.medyatava.com / www.sinematur.com / www.magazinci.com - 22.09.2014)

Deniz Seki Yeni Şarkısı İle Yürekleri Dağladı!

Deniz Seki cezaevinde yazdığı şarkıyı konuk oyuncu olduğu dizi Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da söyledi sosyal medya çoştu. Deniz Seki’nin şarkısı Büyümüşsündür’ü dinleyenlerden tam not aldı.

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 15. bölüme Deniz Seki’nin şarkısı damga vurdu. 13 aydır cezaevinde tutuklu olan Deniz Seki kendi yazdığı şarkı ‘Büyümüşsündür’ü ilk kez söyledi sosyal medyanın konusu oldu. İşte Deniz Seki’nin son şarkısı dinleyin...

ATV’de yayınlanan “Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz”ın önceki haftaki bölümüne konuk oyuncu olarak katılan Deniz Seki, yeni sahnelerle bu hafta da yeniden ekranda oldu.

Deniz Seki, cezaevinde yazdığı yeni şarkısını da ilk kez dizide söyledi. Seki, söylediği şarkı ile sosyal medyanın gündemine oturdu.
(Kaynak: www.magazinkolik.com - 16.12.2015)

Deniz Seki’den Klip Sürprizi!

Deniz Seki, “Nerelerdeydin” isimli şarkısını Serdar Seki yönetmenliğinde kliplendirdi.

Sözü ve müziği Deniz Seki’ye ait şarkının klibi bu gün ilk kez saat 13.00’da Kral POP TV’de izleyici ile buluştu.

Düzenlemesi İskender Paydaş ve Alişan Göksu’ya ait şarkının klibinde Deniz Seki’nin aile fotoğrafları, çocukluk fotoğrafları ve eski kliplerinden görüntülerinin yanı sıra sanatçının sevenlerinin gönderdiği fotoğraflar yer alıyor.
(Kaynak: www.kralmuzik.com.tr - 12.09.2016)

Deniz Seki’nin “Hayat İmdat” Şarkısına Klip Çekildi

Deniz Seki’nin “İz” adını verdiği projesinde yer alan “Hayat İmdat” şarkısına klip çekildi.

Ekip ve oyuncuların hiç bir ücret almadan gönüllü çalıştığı klip Türk Müzik Endüstrisinin lider müzik yayın kuruluşu Kral Pop TV tarafından Deniz Seki’ye hediye olarak gerçekleştirildi.

Seki’nin “İz” albümündeki çok sevilen şarkısı ‘Hayat İmdat’ için, Kral Pop TV harekete geçti ve Seki’yi sevenlerle birlikte şarkının anlamına uygun bir video klip çekildi.

“İz” albümünün 5. klibi olan “Hayat İmdat” şarkısının klip yönetmenliğini Berat Tunç, görüntü yönetmenliğini ise Serkan Özkan üstlendi. 2016 Miss & Mr Model Of Turkey Yarışması 1.si manken ve oyuncu Selina Pohler’in oynadığı ve genç bir kadının isyanını anlatan klip, 2 günde İzmir Alsancak ve Alaçatı’da çekildi.

Kısa film şeklinde olan klip için yönetmen, oyuncu ve ekip gönüllü olarak çalıştı. “Hayat İmdat” klibinin sonunda Deniz Seki‘nin el yazısıyla Bakırköy Kapalı Cezaevi’nden hayranlarına yazdığı not da yer alıyor.

Deniz Seki’nin hayranlarına notu “Hepinizi o güzel kalplerinizden sevgiyle öpüyor ve kucaklıyorum... Sizi çok özledi bu Deniz. Daima Sevgiyle... “

Deniz Seki Kral Pop’u unutmadı ve Kral Pop ailesine teşekkürlerini iletti.
(Kaynak: www.sozcu.com.tr / www.milliyet.com.tr / www.magazinci.com / www.kralmuzik.com.tr - 05.01.2017)

Deniz Seki’den Albüm Öncesi Single! “Şükür Kavuşturana”

Deniz Seki, kariyerinin ilk single projesi “Şükür Kavuşturana” ile hayranlarıyla hasret gideriyor.

Özgürlüğüne kavuşmasından hemen sonra stüdyo çalışmalarına başlayan Seki’nin single projesindeki iki şarkının da söz ve müziği kendisine ait. “Şükür Kavuşturana”, müzikseverlerle buluştu…

Bugüne kadar 8 albüm yapan Deniz Seki, 9. Albümü için hazırlıklarını sürdürürken hayranlarıyla uzun süren hasretine bir nokta koymak için onlara önce single projesiyle seslenmeye karar verdi.

Yorumuyla olduğu kadar söz yazarı ve besteci kimliğiyle de tüm albümlerinde imzası bulunan Deniz Seki, cezaevinde kaldığı süre içinde yazdığı şarkılardan 2 tanesini single projesiyle paylaştı.

Albümün müjdecisi olan single projesi “Şükür Kavuşturana” ile müzikseverleri selamlayan Seki, vakit kaybetmeden yeni album kayıtlarına da başlayacak.

UZUN BİR ARADAN SONRA STÜDYOYA GİRDİ

Dinleyicileri kendi dünyasına buyur ettiği iki şarkısından oluşan projesi için uzun bir aradan sonra stüdyoya giren Deniz Seki, şarkı söylemeyi çok özlediğini dile getirdi.

Single’ı için Ozan Çolakoğlu ve İskender Paydaş ile çalışan Deniz Seki hayranlarına “Bir noktaya varmanın değil, en varılmaz noktayı sonsuz ve hudutsuz aramanın davasıdır ya şiir... Özgürlüğümün elimden alındığı en varılmaz noktada her doğan günde benim yaşama sebebimdir bana yarenlik eden kıymetli şarkılarımın sözleri… Biz birlikte çektik çilemizi melodilerim ve sözlerimle beraber. Sonrasında güneşimiz doğdu, bu şarkılar da benden size geçmiş oldu artık. Beni hissederek, kalbinizi titreterek dinlemeniz en büyük dileğim. Her gece hepinizi bu şarkılarımı severek dinlerken hayal ettim. Şükür Kavuşturana bu yüzden çok kıymetli, devamı da gelecek. Hepinizi o güzel kalplerinizden öperim” cümleleriyle seslendi.

Deniz Seki’nin single projesi “Şükür Kavuşturana”, Seyhan Müzik etiketiyle müzikseverlerle buluştu.
(Kaynak: www.kibrispostasi.com / www.gecce.com / www.magazinkolik.com / www.sozcu.com.tr / www.cnnturk.com / www.hayatmuzik.com - 23.06.2017)

Deniz Seki’den Özgürlüğünün İlk Klibi!

3 yıl cezaevinde kalan ünlü şarkıcı Deniz Seki tahliyesinin ardından ilk klibini çekti.

“Bal Saklıyor” isimli şarkısına klip çeken Seki, “Hayatı ve özgürlüğü kucaklayan bir klip yaptık” dedi.

Deniz Seki, TürkTelekom Müzik, Fizy, iTunes’ta satışa sunulduğu tarihten bu yana En Çok İndirilen şarkılar listesinde yer alan yeni şarkısı “Bal Saklıyor”a geçtiğimiz günlerde bir de klip çekti.

Üç yıl aradan sonra Nihat Odabaşı’nın kamerası karşısına geçen Deniz Seki’nin “Bal Saklıyor” klibi, muhteşem doğasıyla büyük ilgi gören Akyaka’da çekildi.

Akyaka’da Nihat Odabaşı yönetmenliğinde çekilen klip için tüm kıyafetleri özel olarak dikilen Deniz Seki iki gün süren çekimlerde keyifli anlar yaşadı.

Üç yıl aradan sonra ilk defa kamera karşısına geçen Deniz Seki, klip çekimleri tamamlandıktan sonra Akyaka’da bir gün daha kalarak tatil yaptı.

“Hayatı ve özgürlüğü kucaklayan bir klip yaptık” diyen Deniz Seki’nin doğa ile iç içe çekilen klibi müzikseverler ile buluştu.
(Kaynak: www.magazinkolik.com - 21.08.2017)

Deniz Seki ve Serkan Seki’den Kardeş Dayanışması!

useOut="hidetip1();" width=150 height=100> Deniz Seki, “20 yıllık müzik kariyerimin en özel albümü” dediği ‘Uzun Hikaye’nin ikinci klibini kardeşi Serkan Seki’yle birlikte söyledikleri “Helal Ettim Hakkımı” şarkısına ekti.

Şarkının klibi için birlikte kamera karşısına geçen Seki kardeşlerin klip yönetmenliğini ise Deniz Akel üstlendi.

Son albümü “Uzun Hikaye” ile kendinden söz ettiren Deniz Seki, klip çekimlerinde duygusal anlar yaşadı.

Albümün ikinci klibini, erkek kardeşi Serkan Seki’nin yazıp bestelediği ve birlikte düet yaptıkları şarkısı “Helal Ettim Hakkımı” şarkısına çeken Deniz Seki, bu defa da kardeşiyle birlikte kameraların karşısındaydı.

Deniz Seki ve Serkan Seki’nin müzik listelerinde son günlerde hızla yükselen şarkıları ‘Helal Ettim Hakkımı’nın klip yönetmenliğini ise Deniz Akel yaptı.

Klip setinde kardeş dayanışmasının büyük bir örneğini sergileyen Deniz Seki “Şu an çok mutluyum. Bir kardeşin bir ablaya vereceği en büyük hediyelerden biri olan bu şarkıyı birlikte okumamız, çok manalı. O da ayrıca anlamlı oldu. Tüylerim diken diken sürekli.. Bizim için büyük bir anı oldu” cümleleriyle duygularını dile getirdi.
(Kaynak: www.magazinkolik.com / www.medyaege.com.tr / www.mynet.com - 09.07.2019)

Deniz Seki’den Uzun Aranın Ardından Yeni Şarkı: “Savaş ve Aşk”

Sesiyle olduğu kadar bestelediği eserleriyle de hafızalarımıza kazınan aşk şarkılarının efsane ismi Deniz Seki, “Savaş ve Aşk” adını verdiği yeni hitini müzikseverlerle buluştu.

Uzun bir aranın ardından yeni bir şarkı ile sevenleriyle buluşmanın heyecanını yaşayan Deniz Seki, şarkısına “Savaş ve Aşk” adını verdi.

Seki, şarkısının tanıtımı için çektirdiği fotoğraflarla da sesiyle olduğu kadar yepyeni görüntüsüyle de sosyal medya da en çok konuşulan isimlerden oldu.

“Savaş ve Aşk” adını verdiği yeni şarkısı için fotoğrafçı Buse Tirman’ın objektifinin karşına geçen Deniz Seki dijital platformlarda müzik severlerle buluştuğu dakikaların ardından iTunes Müzik platformunda “En Çok Satın Alınan Şarkılar” listesinde 1 numaraya yükseldi.

“Savaş ve Aşk” şarkının sözü Gökhan Abi’ye, müziği Nezih Üçler’e, düzenlemesi ise Alper Atakan imzası taşıyor.
(Kaynak: www.magazinkolik.com / www.magazinci.com - 08.03.2021)

Deniz Seki’den “Sızı”

Deniz Seki uzun zamandır çalışmalarını sürdürdüğü yeni single çalışması ‘Sızı’yı dijital platformlarda sevenlerinin beğenisine sundu.

Deniz Seki’nin yeni şarkısının söz ve bestesi Ayla Çelik’e düzenlemesi ise Murat Yeter’e ait.

“Bu şarkıyı sevenlerinin beğenisine sunmak için çok sabırsızlandım” diyen Deniz Seki, yeni şarkısının klibinde konser hazırlık ve performans görüntülerine yer verdi.
(Kaynak: www.kralmuzik.com.tr - 01.02.2022)

Deniz Seki’den Yeni Tekli ’’ Cambaz’’

Türk pop müziğinin en güçlü kadın sanatçılarından Deniz Seki, beklenen yeni şarkısı ‘Cambaz’ı müzikseverlerin beğenisine sunuyor.

Sözü ve müziği Selahattin Sarıkaya’ya ait olan ‘Cambaz’ın düzenlemeleri ise Murat Yeter imzasını taşıyor.

Cıvıl cıvıl bir ahenk ile müzikseverlerle buluşan şarkı, iddiasıyla yaza damga vuracak yapımlar arasında yer alıyor.

Başarılı sanatçı Deniz Seki, klip çalışmasında kardeşi Serdar Seki’nin yönetmenliğinde keyifli bir klip çıkartıyor. Kameralar karışına renkli bir çalışma sunan Seki, Cahide Palazzo’da Ahsen Gönülce’nin dans koreografisi yönetiminde klibini tamamlıyor.

Seki’nin sevenlerine başa sarıp sarıp tekrar dinleteceği yeni çalışması hareketli sound’u ile de müzik listelerini sallayacak.

Deniz Seki’nin yeni teklisi “Cambaz” Poll Production etiketiyle tüm dijital platformlarda yayında!
(Kaynak: www.magazinci.com - 15.07.2023)

“Deniz Seki Best Of Akustik Vol 1” İle Akustik Şöleni!

Türk pop müziğinin naif sesi Deniz Seki, yeni albümü “Deniz Seki Best Of Akustik Vol1” ile dinleyicilerini selamlamaya hazırlanıyor.

Deniz Seki, dinlenme rekorları kıran şarkılarını bu albüm için akustik olarak yeniden yorumladı.

Kendi şarkılarının akustik versiyonlarından oluşan yeni albümüyle bir müzik ziyafeti sunan Seki, sonbahar günlerinde içleri ısıtacak.

En sevilen hitleri arasından seçtiği 13 şarkıyı en yalın ve sade haliyle sevenleriyle buluşturan ünlü sanatçı, zamansız bir başucu albümü olarak tanımlanabilecek çalışmasıyla müzik severlere romantik ve keyifli bir deneyim yaşatacak.

Ünlü sanatçının unutulmaz şarkılarının akustik versiyonları Poll Production YouTube kanalında her hafta dinleyicileriyle buluşacak.

Aşk şarkılarının efsane sesi Deniz Seki’nin başa sarıp sarıp tekrar dinlenecek tattaki albümü “Deniz Seki Best Of Akustik Vol1” 17 Kasım’dan itibaren Poll Production by Polat Yağcı etiketiyle tüm dijital platformlarda…
(Kaynak: www.magazinkolik.com - 17.11.2023)

Diskografi:
1997
Hiç Kimse Değilim (Albüm, [Şahin] Özer Kardeş Kaset, Haziran 1997)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
1- Ahmet - 04:19
2- Ey Kalbim - 03:56
3- Destur Çek - 03:38
4- Benim Derdim - 03:30
5- Dile Benden - 03:07
6- Yeter ki Sev - 03:20
7- Kop Gel Günahlarından - 03:57
8- Hiç Kimse Değilim - 04:44
9- Uslanmam - 03:38
10-Bırakıp Gidersen - 03:46

1999
Anlattım (Albüm, Şahin Özer Müzik, 17.12.1999)

1- Zor Mu? - 04:08
2- Sana Sığınıyorum - 04:01
3- Değerini Bilemedin - 03:23
4- Eğer İstersen - 04:28
5- Aşkıma Ait - 03:55
6- Bu Şarkım Sana Sevgilim - 02:51
7- Dile Kolay - 04:26
8- Aşk - 04:56
9- Çığlık Çığlığa - 04:03
10-Maalesef Sevdim - 04:03
11-Bir Ayrılık Şarkısı (Annemin Şarkısı) - 04:48


2002
Şeffaf (Albüm, Şahin Özer Müzik)

1. Nasihat (Unutursun) - 04:17
2. Yakamoz - 04:21
3. Sakinim - 03:21
4. Gidelim Buralardan - 03:42
5. Son Nefesine Dair - 04:11
6. Sana Mı Kaldı - 03:01
7. Acele - 05:01
8. Su - 04:23
9. Aynaya Gülümse - 03:59
10.Gidenler Ağlatırlar - 04:04
11.Su (Akustik Versiyon - 04:36

2003
Saat Sabahın Dokuzu (Melih Kibar Albümü, Raks Müzik/Melki Prodüksiyon)
Büyütmek için T ıklay ın
2. Her Şey Seninle Güzel (Deniz Seki) 04:05

Aşkların En Güzeli (Albüm, Şahin Özer Müzik, Ekim 2003)

1. Yarım Kalan Aşk - 3:22
2. Böyle Gelmiş Böyle Gider - 3:41
3. Kalbimi Kim Çalıyor - 4:03
4. Sen Bensiz Ben Sensiz - 4:46
5. Aşkına Doyum Olmaz - 2:41
6. Rüzgar Gibi Geçtin - 4:02
7. Ölsem de Bir Kalsam da Bir - 4:10
8. Anlamadım Gitti - 3:54
9. Sensiz Saadet - 3:50
10.Aşk Dediğin Laftır - 2:12

2005
Aşk Denizi (Albüm, Seyhan Müzik, 05.05.2005)

1. Pasiflora - 03:50
2. Affedemem - 04:21
3. Masal - 03:37
4. Doyamadım - 03:59
5. Üzgünüm Aşkım - 03:09
6. Bir Avuç Aşk - 04:24
7. Bu Şehre Sonbahar Geldi - 05:45
8. Ağlamak Yok - 04:27
9. Bırakma Beni - 03:50
10.Tutma Kendini - 05:06
11.Mutsuzum - 03:58
12.Aman Aman - 04:07
13.Büyüyemedim - 04:05
14.Zülüf - 03:32

Cem Karaca - Mutlaka Yavrum (Kolektif Albüm, Ozan Müzik, Aralık 2005)
Büyütmek için T ıklay ın
5. Sen de Başını Alıp Gitme - Deniz Seki
12.Bu Son Olsun Bu Son - Koro: Teoman, Deniz Seki, Ayhan Yener, Suavi, Haluk Levent, Tuğrul Arseven

2006
41 Kere Maşallah (Ali Kocatepe) (2xCD Albüm, Seyhan Müzik, Mayıs 2006)
Büyütmek için T ıklay ın
8. Her Şey Senin İçin - 5:33 (Deniz Seki)

Mucize Nağmeler (Kolektif Albüm, Rec by Saatchi, 25 Ekim 2006)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
5. At Kadehi Elinden / Deniz Seki - 04:04

2008
Sahici (Albüm, Seyhan Müzik, 23.07.2008)

1. Pişman Olmadım - 04:51
2. Zirve - 04:08
3. Aptal - 04:50
4. Sahici - 03:57
5. Şaka Değil (Bir Ben Bilirim) - 03:51
6. Gurur - 03:58
7. Kayboldum - 04:46
8. Yine Hüzün - 04:21
9. Yeter - 03:53
10.İmkansızsa - 05:35
11.Bu Senin Seçimin - 04:28
12.Eski Bir Şarkı Gibi - 03:44
13.Ayıp Olur - 05:38
14.Oyun (Hüsnü Şenlendirici ile) - 05:26
15.Adaletsiz Seçim - 04:58


2011
Sözyaşlarım (Albüm, Seyhan Müzik, 09.02.2011)

1- Suya Hapsettim - 05:24 (Söz & Müzik: Deniz Seki)
2- Herkes Kendi Yolunda - 04:20 (Söz & Müzik: Deniz Seki)
3- Aşk Müzikali - 04:31 (Söz & Müzik: Deniz Seki)
4- Hayallerim Hayal Oldu - 04:42 (Söz: Deniz Seki, Müzik: Deniz Seki, Murat Yeter)
5- Soyadımı Sen Yaz - 04:30 (Söz & Müzik: Deniz Seki)
6- Uyan - 03:37 (Söz: Deniz Seki, Müzik: Rosairo)
7- Soysuz Şövalyeler - 04:28 (Söz & Müzik: Onur Baştürk)
8- Kork Benden Bundan Sonra - 04:24 (Söz: Deniz Seki, Müzik: Deniz Seki, Murat Yeter)
9- Bugünlerde - 03:41 (Söz & Müzik: Deniz Seki)
10-Bitti - 04:33 (Söz & Müzik: Deniz Seki)
11-Soyadımı Sen Yaz (Versiyon) - 03:55 (Söz & Müzik: Deniz Seki)
12-Aşk Müzikali (Versiyon) - 03:37 (Söz & Müzik: Deniz Seki)


Online CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.hepsiburada.com
www.kitapsan.com.tr
store.unkapani.digital <
www.amazon.com (ABD)
www.tikla24.de (Almanya)
Dijital Satış Noktaları:
play.fizy.com (turkcellmuzik)
open.spotify.com

2012
Karnaval / Emir Ersoy & Projecto Cubano (Albüm, TMC Film Müzik, 17.05.2012)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
6- Aşk - Deniz Seki - 04:06

Hiç Kimse Değilim (Albüm, Şahin Özer Müzik, 22.11.2012)
(Haziran 1997’de Özer Kardeş Kaset tarafından çıkarılan albümün [YENİ BASIMI])

1- Ahmet - 04:19
2- Ey Kalbim - 03:56
3- Destur Çek - 03:38
4- Benim Derdim - 03:30
5- Dile Benden - 03:07
6- Yeter ki Sev - 03:20
7- Kop Gel Günahlarından - 03:57
8- Hiç Kimse Değilim - 04:44
9- Uslanmam - 03:38
10-Bırakıp Gidersen - 03:46

Online CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.kitapsec.com
store.unkapani.digital
www.plakspot.com
www.amazon.com (ABD)
Dijital Satış Noktaları:
www.turktelekommuzik.com
itunes.apple.com/tr
open.spotify.com

2014
İz (Albüm, Seyhan Müzik, 22.09.2014)

1- Hayat 2 Bilet
2- İyisin Tabi
3- Hayat İmdat
4- Bu Sevda Bu Şehre Sığmaz
5- Nerelerdeydin
6- Seni Seveni Sev
7- Deniz Aşık Olunca Şaşırır
8- Yük
9- Yazlık Gazinolar
10-Değnek
11-Değerindesin
12-Sevemem Artık


Online CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.hepsiburada.com
www.pandamuzik.com
www.kitapsec.com
www.tikla24.de (Almanya)
www.tikla24.de (Almanya)
Dijital Satış Noktaları:
www.turktelekommuzik.com
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com
www.amazon.de (Almanya)

2017
Şükür Kavuşturana (Single, Seyhan Müzik, 30.06.2017)

1- Bal Saklıyor
(Söz & Müzik: Deniz Seki, Düzenleme: Ozan Çolakoğlu)
2- Büyümüşsündür
(Söz & Müzik: Deniz Seki, Düzenleme: İskender Paydaş)


Dijital Satış Noktaları:
www.turktelekommuzik.com
itunes.apple.com/tr
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com

Şükür Kavuşturana + İz (Albüm, Seyhan Müzik, 12.07.2017)

1. Hayat 2 Bilet
2. İyisin Tabi
3. Hayat İmdat
4. Bu Sevda Bu Şehre Sığmaz
5. Nerelerdeydin
6. Seni Seveni Sev
7. Deniz Aşık Olunca Şaşırır
8. Yük
9. Yazlık Gazinolar
10.Değnek
11.Değerindesin
12.Sevemem Artık
13.Bal Saklıyor
14.Büyümüşsündür


Online CD Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.pandamuzik.com

www.hepsiburada.com
www.kitapsan.com.tr
www.eganba.com
www.amazon.co.uk (İngiltere)
www.tikla24.de (Almanya)

2018
Pop Turk (Remix) / DJBünyamin (Remix Albüm, Ateş Müzik, 29.10.2018)

5- Hayat İki Bilet (Remix) / Deniz Seki - 05:36

Uzun Hikaye (Albüm, Seyhan Müzik, 07.12.2018)

1- İyi Ki Varsın Aşkım
2- Bal Saklıyor
3- Bir Zamanlar
4- Nereden Bileceksiniz
5- Vefalı Sarmaşık
6- Helal Ettim Hakkımı (feat.Serkan Seki)
7- Çok Sevmiştik
8- Su Akar
9- Keşke
10-Hüzün Nerde Ben Orada
11-Toprak Ana
12-Gidemem


Online CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.pandamuzik.com
Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

2020
Alâ / Demet Akalın & Işın Karaca & Cansu Kurtçu & Deniz Seki (Single, DMC, 24.02.2020)

1- AlâDijital Satış Noktaları:
listen.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

2021
Savaş Ve Aşk (Single, Poll Production, 05.03.2021)

1- Savaş Ve AşkDijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

2022
Sızı (Single, Poll Production, 28.01.2022)

1- Sızı - 04:33

Kapat

Şarkılardan örnekleri sayfaya gömülü Dinle!


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

www.napster.com

Yalan Değil (feat. Deniz Seki & İskender Paydaş) (Single, Seyhan Müzik, 29.05.2022)

1- Yalan Değil (feat. Deniz Seki & İskender Paydaş) - 04:35Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Beni Derde Salan Gelsin [Musa Eroğlu İle Bir Asır 2] (Single, Özdemir Müzik, 06.06.2022)

1- Beni Derde Salan Gelsin - 04:10Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Aşktan Ölen Yok (Single, Poll Production, 29.07.2022)

1- Aşktan Ölen Yok - 03:24Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

2023
Suya Hapsettim (Akustik) (Single Şarkı, Poll Akustik, 14.04.2023)

1- Suya Hapsettim (Akustik) - 05:21Doyamadım (Akustik) (Single Şarkı, Poll Akustik, 17.05.2023)

1- Doyamadım (Akustik) - 04:00Bal Saklıyor (Akustik) (Single Şarkı, Poll Akustik, 17.05.2023)

1- Bal Saklıyor (Akustik) - 04:06Cambaz (Single, Poll Production, 14.07.2023)

1- Cambaz - 03:04Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)
music.amazon.com (ABD)
music.amazon.co.uk (İngiltere)
music.amazon.de (Almanya)

Best Of Akustik, Vol. 1 (Albüm, Poll Produciton, 17.11.2023)

1- Doyamadım (Akustik) - 04:01
2- Suya Hapsettim (Akustik) - 05:23
3- Yük (Akustik) - 04:33
4- Bal Saklıyor (Akustik) - 04:08
5- Aptal (Akustik) - 04:54
6- Aşk (Akustik) - 04:27
7- Sana Sığınıyorum (Akustik) - 04:15
8- Aynaya Gülümse (Akustik) - 04:09
9- Sakinim (Akustik) - 03:59
10-Acele (Akustik) - 02:10
11-Yakamoz (Akustik) - 01:35
12-Bu Şehre Sonbahar Geldi (Akustik) - 03:28
13-Zor Mu (Akustik) - 01:55

Kapat

Şarkılardan örnekleri sayfaya gömülü Dinle!


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
music.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)
music.amazon.com (ABD)
music.amazon.co.uk (İngiltere)
music.amazon.de (Almanya)
Resmi Web Site Adresi:
www.denizseki.com
Resmi Facebook Sayfa Adresi:
www.facebook.com/DenizSeki
Resmi Twitter Adresi:
www.twitter.com/denizsekireal
Resmi Instagram Adresi:
www.instagram.com/denizseki

YUKARI | TOP | OBEN

Geri Dön

Sanatçılar (Biyografi ve Diskografileri)

Telif Hakkı © Gönderen: Turkpopmuzik.net - (17739 okuma)

Artists ©

Anasayfa | Top 10 Müzik Listesi | Müzik / Magazin Haberleri | Kronoloji | En Son Çıkan Albümler| Sanatçılar | Yarışmalar | Etkinlik Takvimi | S.S.S.

Sitede kullanılan materyallerin büyük bölümü genel kullanıma sunulmuş internet sitelerinden temin edilmiş olup burada yayınlanmasından herhangi bir ticari amaç güdülmemektedir. Bunlar üzerinde hak iddia ediyor ve telif talebinde bulunuyorsanız, siteden çıkarılması veya link verilmesi için lütfen bizimle bağlantı kurunuz.
[Detayları için BURAYA tıklayınız] turkpopmuzik@gmail.com
PHP-Nuke Copyright © 2004-2006 by Francisco Burzi. Bu bir free software programı olup GPL lisansıyla kullanılmaktadır. Sitemiz, PHP-Nuke v.7.6'dan geliştirilerek PHP 5.3.x versiyonlarına uyarlanmış SEO uyumlu RavenNuke (v.2.5) ile desteklenmektedir..
Hosted By  webhoster.ag