Hoş Geldin Sevgili Konuk!    [ Müzikli Gezintiler Dileğimizle ...] 30.09.2022

Türk Pop Müzik Ana Menü 
Anasayfa
Giriş (Site Planı)
Editörün Notu
Kronolojik Gezinti
Sanatçılar
(Biyo & Diskografileri)
Top 10 Müzik
Listeleri
En Son (Sitemize)
Kaydedilen Sanatçılar
En Son Albümler
En Son Çıkan Klipler
Kolektif, Karma veya
Derleme Albümler 
Müzik Yarışmaları  
Eurovision Türkiye
Müzik Etkinlikleri
Basından Müzik Haberleri
Kısa Pop Tarihi ve Müzik
Terimleri Sözlüğü
Tarihte Müzik Olayları
KARAOKE VİDEOLAR
DİĞER VİDEOLAR
Hazır Şarkı Listeleri
Flashplayer Şarkı Listeleri
Top 10'lar :
Kronoloji (Yıllar)

Sanatçılar

Hazır Playlistler

Müzik Yarışmaları
  Altın Mikrofon (Yıllar)

Müzik Yarışmaları
  Milliyet Liselerarası Müzik
  Yarışmaları (Yıllar)

Müzik Yarışmaları
  Altın Güvercin Müzik
  Yarışmaları (Yıllar)

Eurovision (Yıllar)

Diğer
DİĞER LİNKLERİMİZ 
Dünya Müzik Listeleri
(Kronolojik)
Beatles Türk
Beatles Haberleri

Kronoloji
1926 - 1959
1960
1961
1962
1963
1964
1965
1966
1967
1968
1969
1970 ve sonrası

Şarkıları (Kronolojik)
1957 - 1961
1962
1963
1964
1965
1966
1967
1968
1969
1970 ve Sonrası

Şarkıları (Alfabetik)
A - B
C - D - E
F - G - H
I -J
M - N - O
P - R - S
T - Z

Diskografi (Karaoke)
İngiltere Albümleri
Diğer Albümleri

Film (& Soundtrack Albümleri)   
A Hard Day’s Night
Help!
Magical Mistery Tour
Yellow Submarine
Let It Be

45'likleri (Singles)

EP (Extended Play)'leri

(Givenaway) Diğer
müzisyen ve gruplar
için yaptıkları besteleri

YARDIM 
S.S.S
© by Turkpopmuzik.net

   Sitede Ara
   Sosyal Paylaşım

2020 sonuna kadarki beğenmeler: 432

Beğen

   Kim Online
Şu an sitede, 192 ziyaretçi ve 0 üye bulunuyor.

   Ziyaretçi Bilgileri
Hoşgeldin, Misafir
Şu An Bağlı:
Ziyaretçi: 192
Üye: 0
Toplam: 192

   Sitemizi Destekleyin!
Sitemizi desteklemek için Görüşlerinizi bize iletin!

   Bizi Önerin!
Bizi Arkadaşlarınıza, Dostlarınıza Önermek için buraya tıklayın!

   Sayfa Hit Toplamı
Şu ana kadar
sayfa izlenimi aldık. Başlangıç:
2005

   Site Bilgileri
Sunucu TrafiğiSunucu Trafiği
  • Toplam: 118,488,844
  • Bugün: 39,321
Sunucu BilgileriSunucu Bilgileri
  • Sep 30, 2022
  • 10:30 pm CEST
 

TÜRK POP MÜZiK.NET - Sanatçılar (Biyografi ve Diskografileri)
Doğuş
Bookmark and Share
    Geri Dön   (9152 okuma)

Sanatçı: Doğuş
DOĞUŞ

FOTO GALERİ
Gerçek adıyla Orhan Baltacı 30 Haziran 1974 tarihinde Almanya’da doğdu. 4 yaşına kadar Almanya’da yaşadı. 4 yaşında Türkiye’ye geldi. Aile içi sorunlarından dolayı evden kaçtı ve çocuk yaşta sokakta yaşamaya, hayatın gerçekleriyle tanışmaya başladı. Cezaevleri, sokaklar, apartman boşlukları, kötü çevre, kötü arkadaşlıklar hepsini çocukken yaşadı. Bu kadar kötü koşullarda bile sigara, alkol, uyuşturucu vb. maddeleri kullanmamış DOĞUŞ bugün hala sigara, alkol, uyuşturucu vb. maddeler kullanmamakla birlikte içkili bar programı yapmamaktadır.

Sokakta yaşadığı dönemde hayaller kurmaya başladı. Bu hayaller zamanla ve inancıyla hedefleri halini aldı. Hedefi Türkiye sınırları içinde bir yıldız olmaktı. Bu yolda Tanrı yeteneği sesi yanında kendi söz müziklerini yazmaya başladı. Bunları sokakta beraber yaşadığı arkadaşlarıyla paylaştı. Bu paylaşım ona yetmedi. Bu söz ve müzikleri Türkiye’ye duyurması lazımdı. İlk iş olarak yıllardır yaşadığı sokaklardan, kötü ruh halinden kurtulup yeni bir hayata başlamak için, yeniden doğmak için adını DOĞUŞ olarak değiştirdi. Çalmadığı plak şirketinin kapısı kalmadı.

En sonunda şu an ‘babam’ dediği İskender Ulus’un yapımcılığında Ulus Müzik etiketiyle 1997 yılında kendi söz müziklerini; kendi adını taşıyan “DOĞUŞ” adlı albümle müzikseverlere sundu. Ve beklenen patlama çok geçmeden gerçekleşti. Kısa sürede milyonlara vuran bir satışla hayalleri gerçek oldu. O artık Türkiye’nin parıldayan yeni yıldızıydı. İlk albümü olmasına rağmen “Gamsız”, “Uyan”, “Ben Sensiz Ne Yaparım” gibi listebaşı şarkılarla müzik dünyasına merhaba dedi.

1998 yılında “Yalancı”, “Milyonda Bir”, “Bunun Adına Yürek Derler” gibi hit parçaları içeren kariyerinin ikinci albümü “DOĞUŞ VE ŞARKILARI” ile rekor bir satışla Türk Pop müziğinin zirvesindeki yerini sağlamlaştırdı.

1999 yılında Almanya’da yapılan kariyerinin üçüncü albümü “HADİ HIZLANDIR”” ile Türkiye’yi kasıp kavurmaya devam etti. “Gülüm”, “Günah pazarı”, “Bebişim”, “Ayrılmalıyız” gibi listebaşı şarkılarla zirvede ikamet etmeye başladı.

2000 yılında yapılan kariyerinin dördüncü albümü “SEVDİM” ile her zaman ki gibi zirve yaptı. Bu albümde de “Sevdim”, “Can dayanmaz” gibi şarkılarla listebaşı oldu.

2002 Temmuz ayında kariyerinin beşinci albümü “DENGE” ile müzik dünyasındaki dengeleri kökten değiştirecek bir albümle geri döndü. “40 Yılda bir”, “Yemin ettim”, “Virane”, “İşte Buna Aşk Derler” adlı parçalarla listebaşı oldu.

İki yıl aradan sonra 2004 Haziran ayında kariyerinin altıncı albümü “6.his” ile müzikseverlerin karşısına çıktı. Albümde “Babuba” adlı parça dışında 11 parçanın söz müziği DOĞUŞ’a ait. 2004 Yılının en iyi yapımlarından biri olmaya aday“6.his” için Doğuş “Onlar şarkı değil, onlar duygu..” diyor.

Doğuş’un “Hayatımın Eseri” olarak nitelendirdiği albüm tanıtım çalışmaları aynı zamanda, gönüllü olarak “Sigarayla Savaşanlar Derneği” organizasyonları ile paralel yürüyecek.

Yıllardır sadece bu sebeple bar programlarını kabul etmediğini belirten ve “Duman Avcıları” ile uzun süredir omuz omuza yürüyen sanatçıyı ve yapımcısı İskender Ulus’u dernek, 31 Mayıs ‘Sigarayı Bırakma Günü’nde bu konu ile ilgili hassasiyetleri ve destekleri için plaketle ödüllendirmişti. Doğuş ayrıca ücretsiz olarak Vakıfın Tanıtım filmlerinde oynayacağını açıkladı.

2005’te çıkardığı 7. albümünün ismi ise, “Tam Doğuş”.

Doğuş, kısa bir aradan sonra 2006’da çıkardığı “Herbişeyim” albümüyle tekrar sevenleriyle buluştu. Sıksık albüm çıkartarak sevenlerini fazla bekletmeyen sanatçının yeni albümünde arabesk - fantazi tarzında olmak üzere 12 parça bulunuyor.

Doğuş için yenilikler bitmedi...

Doğuş kendi Müzik firması olan “DOĞ MÜZİĞİ” kurdu ve prodüktörlüğünü yaptığı ilk sanatçısı olan Elif KARLI ile albüm için kolları sıvadılar.

Doğuş, iki yıl aradan sonra 2008’de sevenleri ile çok yakında buluşacağı 10. Albümü “Ten”... Fotoğraflarını Koray Kasap’ın çektiği albüm, Hollanda’da Mom Stüdyolarında hazırlandı.

Klip, “She” adlı şarkıya Hollandalı yönetmen Michel tarafından Amsterdam’da çekildi. Klipte şarkıya vokal yapan Cezayir asıllı Charaz da rol aldı. Türkiye ile aynı anda tüm dünyada World Music Standlarında da yer alacak albümde dünyaca ünlü Charaz, Smoke Thug ve Re-Play grubu vokalleri ile Memrox da gitarı ile Doğuş’a eşlik etti.

Albümde yer alan eserlerin söz ve müziklerinin tümü Doğuş’a ait. Albümde, şarkıların Kareoke versiyonları, “She” isimli şarkının Dj. Ergün tarafından hazırlanan Stadium Remix versiyonu ve “Yıkık” isimli şarkının Dj. Burak Yeter tarafından hazırlanan Türkçe versiyonu da yer alıyor.

Doğuş, Türkiye’de DSM etiketi ile çıkan “Ten” adlı albümünde, “She” isimli şarkısının klibini ve hiç bir yerde yayınlanmamış 10 adet fotoğrafını da sevenleri ile paylaşıyor.

Doğuş “Sevgilerimle [Hedef Bir Milyon]” adlı yeni albümü ile, sevenleri ile buluşmaya hazırlanıyor.

Dile kolay, müzik hayatındaki 17 yılı geride bırakan Doğuş, hayatn içindeki en temel duygulardan biri olan, ‘Aşk’ dolu 10 seçkin parçanın yer aldığı albümle karşınızda. Albümde yer alan parçaların tamamı Doğuş’un imzasını taşımakta.

Aranjörlüğünü Hatem Tutkus, Koray Güler ve Çağlar Ünsalan’ın yaptığı çalışma Eflatun Stüdyolarında gerçekleşti. Mix’ler Emre Kural, Koray Güler, Ahmet Aygör ve Evrim İşbilir, edit mastering ise Muammer Tokmak tarafından yapıldı. “[Hedef Bir Milyon] Sevgilerimle”nin kartonet fotoğraflarını ise İlhan Filiz çekti.

Albümün ilk klip ve çıkış parçası ise sözü ve müziği Doğuş’a ait olan “Buhar” parçası olarak belirlendi.
(Albüm açıklaması)

Ünlü sanatçı Doğuş sessizliğini “Müzik kariyerimin en iyisi” olarak adlandırdığı “Aklında Bulunsun” albümü ile bozuyor.

1997 yılından bu yana çıkardığı sayısız hit şarkılarla adından söz ettiren sanatçının 18. stüdyo albümü “Aklında Bulunsun” sözü müziği kendisine ait 9 şarkı ve 2 versiyondan oluşmakta. Albümdeki şarkılar kadar albüm icin hazırlamış yeni imaj çalışması ile de çok konuşulacak.

Albümdeki eserlerden “Mutluluklar Dilerim”in düzenlemesi ünlü aranjör Erdem Kınay’a, albüme adını veren “Aklında Bulunsun” ve “Hain”in düzenlemeleri Suat Aydoğan’a, “Araf”, “Beyazı Kırmızıya Vurun”, “Hoşgeldin Ömrüme”, “Annem” ve “Ha Bugün Ha Yarına” olmak üzere beş şarkının düzenlemeleri ilk 6 albümünde Doğuş ile birçok hit şarkıda imzası bulunan Cenk Eroğlu’na, “Kızıyorum”un düzenlemesi ise Çağlar Ünsalan’a ait.

“Aklında Bulunsun” remix versiyonu Tarık İster ve albümün en iddialılarından olan “Beyazı Kırmızıya Vurun” adlı şarkıya’da başarıllı DJ Mert Aydın bir remix versiyonunu çalıştı.

Doğuş’un 18. Albümü olan “Aklında Bulunsun”un Yapım ve Menajerlik şirketi Kartın Production’dur. Yapımcılığını Cafer Kartın ve Şirketin Genel Koordinatörü ve albümlerde Creative-Art Directorlüğünü 2000 yılından bu yana Doğuş ile birçok başarılı işlerde buluşmuş olan C.Özkan Yılmaz bu albüm çalışmasında tekrar üstlendi.
(Albüm açıklaması - 2015)

Doğuş Yeni Single ‘Yara Bere’

Türk pop müziğinin başarılı ve güçlü isimlerinden Doğuş’un yepyeni şarkısı “Yara Bere” WediaCorp etiketiyle tüm dijital platformlarda yayınlandı.

Müzikal kariyerinde 16 albüm ve çok sayıda hit şarkıya imza atan Doğuş’un yeni teklisi “Yara Bere” hareketli soundu ve duygusal sözleri ile dikkat çekerken kısa sürede büyük ilgi gördü.

Sanatçının söz ve müziği kendisine ait olan şarkının düzenlemesini Mert Aydın yaptı. Şarkının video klibi ise Nail Naiboğlu yönetmenliğinde Azerbaycan’da iki günde kalabalık bir ekiple çekildi.

Doğuş’un büyüleyici yorumu ve kendine has tarzı ile bütünleşen şarkısı “Yara Bere” hem kalplere dokunacak hem de yüksek tempolu enerjisiyle yazı karşılamaya hazırlandığımız şu günlerde müzikseverleri coşturacak.
(Kaynak: www.magazinci.com - 27.03.2017)

Doğuş, Amir Ve Oğuz Kalfa’dan Sürpriz Single: “Trio”

Doğuş, Amir ve Oğuz Kalfa; bir araya geldikleri “Trio” isimli rap çalışmasını Avrupa Müzik markasıyla müzikseverlerin beğenisine sundu.

Sözü ve müziği Caner Çetiner (Amir), Oğuz Kalfa ve Doğuş, imzası taşıyan şarkının düzenlemesinde de Oğuz Kalfa ve Caner Çetiner (Amir) imzası var.

Yönetmen koltuğunda Caner Çetiner’in oturduğu video klibin görüntü yönetmenliğini ise Can Dolu, üstlendi.

Profesyonel dansçı olan Oğuz Öztürk ve Kübra Ertekin’in rol aldığı klip şarkı ile eş zamanlı olarak yayınlanıyor.
(Kaynak: www.magazinci.com - 11.10.2019)

Doğuş’tan Yeni Şarkı: “Darbe”

Yıllardır sevilen şarkıları ile müzikseverlerin büyük beğenisini kazanan Doğuş, “Darbe” isimli yeni şarkısıyla yeniden sevenlerinin karşısında...

Sözü ve müziği Doğuş’a ait olan “Darbe” isimli şarkının aranjörlüğünü Mustafa Arapoğlu, düzenlemesini ise İshak Şık üstlendi.

“Darbe” orijinal ve arabesk olmak üzere iki versiyondan oluşuyor. Birçok olumsuzluğun üst üste gelmesinden yakınan bir insanın hayata karşı sitemini anlatan ‘Darbe’nin klip yönetmenliğini ise Suat Kaya üstlendi.
(Kaynak: www.magazinci.com - 27.12.2019)

Doğuş Itunes Dünya Pop Listesinde Zirveye Ortak Oldu!

Yaptığı hit çalışmalarla adından söz ettiren sanatçı Doğuş, “Arter” isimli yeni şarkısını ve şarkısının klibini tüm dijital platformlardan hayranlarının beğenisine sundu.

Yönetmenliğini C.Özkan Yılmaz ve Recep Yenigün’ün üstlendiği klip youtube de büyük ilgi görürken, şarkı 24 saat geçmeden itunes dünya pop sıralamasında iki numaraya yükseldi.

Bir çok şarkıyı geride bırakarak kısa sürede büyük başarı yakalayan Doğuş, “Çalışmam dünya listelerinde büyük başarı yakaladı. Başarılara alışkın bir insanım, son zamanlarda müzik piyasasında dalgalanmalar var. Ama bu beni yıldıramaz. Hayranlarıma ve müzik severlere en iyi şarkıları sunmak zorundayım. Bundan sonra da aynı şekilde üretmeye devam edeceğim” dedi.
(Kaynak: www.magazinkolik.com - 03.10.2020)

Doğuş’tan Doğum Günü Sürprizi! “Kuralsız”

Doğuş, “Kuralsız” isimli yeni şarkısını doğum günü olan 30 Haziran’da hayranlarının beğenisine sunacak.

Yaptığı çalışmalarla her daim gündem de olan Doğuş, Antalya’da kliplendirdiği “Kuralsız” isimli hareketli şarkısıyla sevenlerine doğum günü sürprizi yapacak.

Yapımcılığını DaaX Production’un üstlendiği şarkı 30 Haziran günü tüm dijital platformlardan yayınlanacak.

Hayranlarına güzel bir doğum günü hediyesi armağan etmek istediğini söyleyen Doğuş, “Yeni yaşımı yeni şarkımla kutlamak istedim. Umarım bu yıl hepimiz için güzel mutlu bir yıl olur. Sizleri seviyorum. Doğum günümü kutlayan herkese de şimdiden teşekkür ediyorum” dedi.
(Kaynak: www.magazinkolik.com - 25.06.2021)

Doğuş “Geçmicek” Diyor

Tarkan’ın Türkiye’nin gündemine bomba gibi düşen “Geççek” şarkısından sonra şarkıcı Doğuş’un “Geçmicek” şarkısı yayınlandı.

Yayınlandığı andan itibaren büyük ilgi gören “Geçmicek” isimli şarkının klibi 12 Saat’te 1 milyon izlenmeyi geçerek trendlerdeki yerini aldı. Çok konuşulan şarkı binlerce yorum alırken, twitter, instagram ve TikTok gibi sosyal medya platformlarında da ön plana çıkarak en çok konuşulan konular arasına girdi.

Doğuş klibinin sonunda hayranlarına bir de sürpriz yaptı. Şarkıcı eşi ve çocuklarıyla olan fotoğrafını klibinin sonuna koyarak “Siz geççek, geçmicek kavgası yaparken, biz sevdiklerimize şarkı yaptık” notunu düştü.
(Kaynak: www.magazinci.com / www.kralmuzik.com.tr - 28.03.2022)

Doğuş “Yaramız Eksilmiyor” Diyor

Yaptığı hit çalışmalarla adından sıkça söz ettiren Doğuş, “Yaramız Eksilmiyor” isimli yeni şarkısını DaaX Production etiketiyle tüm dijital platformlardan müzik severlerin beğenisine sundu.

Yayınlandığı andan itibaren büyük ilgi gören şarkı, binlerce beğeni ve yorum alırken, İtunes başta olmak üzere bir çok dijital platformda 1 numaraya yükselerek zirveye oturdu.

Trendlerdeki yerinide alan “Yaramız Eksilmiyor” isimli şarkının klibi Kuşadası’nda çekilirken yönetmen koltuğunda Recep Yenigün yer aldı. Doğuş’a klip’te mekanda bulunan kadın hayranlarıda eşlik etti.
(Kaynak: www.magazinci.com- 13.04.2022)

Doğuş, Doğum Gününü Yeni Şarkısı İle Kutladı!

Doğuş, Grand Müzik etiketi ile birlikte çalışmalarını tamamladığı “Sayamadım” isimli yeni şarkısını müzikseverlerin beğenisine sundu.

Yapımcılığını Hayrettin Güneş’in üstlendiği şarkının klibi Alanya’da iki günde çekilirken, renkli görüntülerde ortaya çıktı..

Geçtiğimiz günler de yeni yaşına basan Doğuş, doğum gününü de “Sayamadım” isimli yeni şarkısıyla kutladı.

Yeni şarkısıyla birlikte yeni yaşını kutlayan Doğuş, “Yine çok beğenileceğine inandığım bir çalışmaya imza attık. Bunun mutluluğunu yaşıyorum. Buradan doğum günümü kutlayan hayranlarıma da seslenmek istiyorum bu şarkım benden onlara hediye olsun. Yaş 48 oldu zaman nasıl geçti Sayamadım” dedi.
(Kaynak: www.kralmuzik.com.tr / www.magazinci.com / www.magazinkolik.com - 07.07.2022)

Doğuş’dan İranlı Meslektaşı İle Düet!

Doğuş sözü ve müziği kendisine ait “Unut Beni” isimli şarkısında İranlı şarkıcı Sanaz Kalkhorani ile bir araya geldi.

Doğuş, İranlı şarkıcı Sanaz Kalkhorani ile düet yaptı

Yapımcılığını Hayrettin Güneş’in üstlendiği, Grand Müzik etiketiyle yayınlanan şarkı dijital platformların yanı sıra sosyal medyada da büyük ilgi gördü.

Kısa süre içerisinde müzik listelerine giren “Unut Beni” isimli şarkının klibi 15 kişilik bir ekiple Alanya’da bir otelde çekildi.

Daha önce “Yara Bere” ismli şarkının düetinde bir araya gelen Doğuş ve Sanaz Kalkhorani, yeni çalışmalarının gidişatından ve gösterilen ilgiden memnun olduklarını dile getirdi.
(Kaynak: www.kralmuzik.com.tr / www.magazinkolik.com / www.magazinci.com - 23.08.2022)

Diskografi:
1997
Doğuş (Albüm, Ulus Müzik)
Büyütmek için T ıklay ın
(Prodüktör: İskender Paydaş, Düzenlemeler: Ekran Okur-Levent Demirbaş)
(Vokaller: Cihan Okan, Erkan Okur (8), Sevingül Bahadır, Zeynep (1))
1- Uyan - 04:14
2- Masum Serseri - 04:31
3- Kop Bana - 04:31
4- Gamsız - 04:28
5- Kendini Kendinde Bul - 03:55
6- Sensiz Ne Yaparım - 05:58
7- Korkma Biz Genciz - 05:03
8- Hep Aynı Hikaye - 03:53
9- Çocukluk Etme - 05:21
10-Sabret - 03:25
11-Aşık Olma - 04:11
12-Gamsız (Remix) - 04:27
(Tüm şarkılarda Söz ve Müzik: Doğuş)

1998
Doğuş Ve Şarkıları (Albüm, Ulus Müzik)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
1- Kör Belalım - 4'08''
2- Bunun Adına Yürek Derler - 4'04''
3- Şekil Böyle Aşk Böyle - 3'16''
4- Yalancı - 3'14''
5- Güneşsiz Yarınım - 3'17''
6- İnsanlar Nerede - 4'37''
7- Zil Tak - 3'37''
8- Milyonda Bir - 4'42''
9- Tırlattım - 3'50''
10-Yan Yüreğim - 3'04''

1999
Hadi Hızlandır (Albüm, Ulus Müzik)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
1- Yaz Dostum
2- Günah Pazarı
3- Bebişim
4- Dalga
5- Gülüm
6- Kalbime Gömdüm
7- Hadi Hızlandır
8- Ayrılmalıyız
9- Kararlıyım
10-Biriciğim

Uyan (Gamsız Remix) (Albüm, Ulus Müzik)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
1- Aramızda Uçurumlar
2- Ayrılmalıyız
3- Gamsız
4- Günah Pazarı
5- Hadi Hızlandır
6- Hep Aynı Hikaye
7- Kalbime Gömdüm
8- Korkma Biz Genciz
9- Oh Oh
10-Senin mi Olacağım
11-Sensiz Ne Yaparım
12-Uyan
13-Yaz Dostum

2000
Sevdim (Albüm, Ulus Müzik)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
1- Sevdim - 3'34''
2- Göğsümde Uyu (Aşkım) - 5'32''
3- Bilme - 4'18''
4- Can Dayanmaz - 5'23''
5- Başka Kapıya - 3'14''
6- Gelmezsin - 5'04''
7- Zalim Kızı - 3'09''
8- Ağlıyormuşsun - 4'50''
9- Sürgün - 4'23''
10-Kaçarım - 4'11''
11-Sevdim (Akustik Versiyon) - 3'09''

2002
Denge (Albüm, Ulus Müzik)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
1- 40 Yılda Bir
2- Yemin Ettim Sana
3- Affetmez
4- Virane
5- Pencere
6- Aşk Derler
7- Uh Uh
8- Mahşerde
9- Diri Diri
10-Sır Oldum
11-Sevenlerime Mektup

2004
6.His (Albüm, Ulus Müzik)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
1. Bu Yaz - 4:29
2. Çizgi - 4:39
3. Yalnızım - 5:38
4. Altıncı His - 3:53
5. Bazıları - 5:25
6. Can - 5:43
7. Ya Deli Yah - 4:20
8. Yakmalı mı - 5:37
9. Hadi Çiçeğim - 3:40
10.Hay Bu Başıma Gelenler - 4:23
11.Yalan, Yalan - 4:18
12.Babuba - 4:01
13.Yalnızım (Akustik) - 5:14

2005
Tam Doğuş (Albüm, Promise Production&Kırmızı/Ulus Müzik, 10.05.2005)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
1- Gamsızlar - 04:08
2- Adımı Çok Anacaksın - 05:38
3- Giden Gider - 04:46
4- Hayat - 04:56
5- Sevgi Ver - 04:51
6- A Bebem
7- Unutmak İstemiyorum - 05:47
8- Bıktım - 04:11
9- Ne Çıkar - 04:59
10-Şah Mat - 03:12

2006
Bozuk (Maxi-Single, DSM Müzik)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
1- Bozuk - 05:06
2- Ceza - 04:05
3- Kıyamam - 04:51
4- Şansın Yok - 03:48
5- Don't Cry (Ceza'nın İngilizcesi) - 04:03
6- Bozuk (Playback) - 05:05
7- Ceza (Playback) - 04:04
8- Kıyamam (Playback) - 04:50
9- Şansın Yok (Playback) - 03:49
10-Don't Cry (Playback) - 04:01

Herbişeyim (Albüm, Ağdaş Müzik, 04.12.2006)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
1. Dönek - 04:38
2. Yedin Beni - 03:52
3. Herbişeyim - 04:46
4. Namusumsun - 03:52
5. Sessizlik - 04:44
6. Alim - 04:27
7. Sataşma Baba Yorgun - 03:13
8. Rezil Ettin - 04:56
9. Al Beni - 02:57
10.Gülom - 04:39
11.Vay Vay - 03:31
12.Dağlar Alası - 04:52
(Doğuş, kısa bir aradan sonra çıkardığı ''Herbişeyim'' albümüyle tekrar sevenleriyle buluştu. Sıksık albüm çıkartarak sevenlerini fazla bekletmeyen sanatçının yeni albümünde arabesk - fantazi tarzında olmak üzere 12 parça bulunuyor.)

Ulus Remix One (Albüm, Ulus Müzik, 08.09.2006)
Büyütmek için T ıklay ın
2- Doğuş / Uyan (Reggeaton Mix)

2008
Ten (Albüm, DSM, 09.05.2008)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
1. She - 03:53
2. Sana Da Gelir - 04:08
3. Gurur - 04:04
4. Yola Devam - 04:29
5. Yıkık R&B - 04:01
6. Canın Cehenneme - 04:30
7. Yıkık (Türkçe Version) - 04:01
8. Sana Da Gelir Aşk (Bubbling Version) - 04:05
9. She (Stadium Version) - 04:25
10.She (Karaoke) - 03:44
11.Sana Da Gelir Aşk (Karaoke) - 04:06
12.Gurur - 04:04
13.Yola Devam - 04:29
14.Yıkık (Karaoke) - 04:01
15.Canın Cehenneme (Karaoke) - 04:30


İnternet Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.tulumba.com (ABD)

2009
Onbinde Bir (Albüm, Arma Müzik, 03.01.2009)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
1. Şimdi - 04:10
2. Sayende Ölüm Gelir Her Gece - 05:19
3. Uza - 04:15
4. Gideceksin - 03:37
5. Vur Vur Yüreğime - 04:12
6. Cansızım - 04:34
7. Kaderimi Kendim Yazarım Sandım - 04:22
8. Din Dong - 04:00
9. Sence - 03:58
10.Vay Vay - 04:59
11.Veda - 04:03
12.1/11 Vay Vay RMX (Mixtanbul - Serhat Karadağ) - 06:01
(Tüm şarkılarda Söz & Müzik: Doğuş)


2010
Kırık Hançer (Albüm, Anadolu Müzik, 11.03.2010)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
1- Fotokopi (Söz: Doğuş, Müzik: Doğuş, Gökhan Doğanay)
2- Dimdik Yürü (Söz & Müzik: Doğuş)
3- >Gitme (Söz & Müzik: Doğuş)
4- Başkası Haram (Söz & Müzik: Doğuş)
5- Kırık Hançer (Düet: Niran Ünsal) (Söz & Müzik: Doğuş)
6- Görünmeyen Melek (Söz & Müzik: Doğuş)
7- Biricik Aşkım (Söz & Müzik: Doğuş)
8- Yalnız Bırakma (Söz & Müzik: Doğuş, Yalçın Polat)
9- Pof Ne Yaparsın (Düet: Cankan) (Söz & Müzik: Fatih A.B.B.)
10-Onsuz Olamıyorum (Söz & Müzik: Doğuş)
11-Öpücem Seni (Söz & Müzik: Doğuş)
12-Denedim (Söz & Müzik: Gökhan Doğanay)
13-Unut Beni (Söz & Müzik: Doğuş)
14-Evde Yokum (Söz & Müzik: Doğuş, İlknur Tekin)
15-İhanet Var (Söz: Doğuş, Müzik: Doğuş, Gökhan Doğanay)
16-Ölmeye Geldim (Söz & Müzik: Doğuş, Yalçın Polat)
17-Biricik Aşkım (Söz & Müzik: Doğuş)


İnternet Satış Noktaları:
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.hepsiburada.com
www.kitapsec.com
www.tikla24.de (Almanya)
www.turkkitap.de (Almanya)
www.amazon.de (Almanya)
www.ttnetmuzik.com.tr

2011
Beşibiyerde (Albüm, Ulus Müzik, 11.05.2011)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
1- İçime Atıyorum Aşk
2- Bende Yok Sende Yok
3- Ha Bugün Ha Yarın
4- Kırıla Kırıla
5- Yorgundur Yıllar


İnternet Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.hepsiburada.com
www.ttnetmuzik.com.tr

Gamsız (Remix) (Dijital Single, Musicom, 27 Aralık 2011)
Büyütmek için T ıklay ın
1- Hilal Cebeci feat. Doğuş - Gamsız (Remix Versiyon)

Uzun Yol Şarkıları / 17 Süper Sanatçı (TSM Albüm, Proje Grafik, Ağustos 2011)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
7. Niran Ünsal / Doğuş - Kırık Hançer

2012
Burası Türkiye / 007 (Albüm, Seyhan Müzik, 29.05.2012)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
1. Burası Türkiye
2. Ben Ağlarken
3. Buda Yalan
4. Bendeki Sen
5. Benim Meskenim
6. Bip
7. Gece Gözlüm
8. Öp Öp Öp


İnternet Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.hepsiburada.com
www.ttnetmuzik.com.tr

Uzun Yol Şarkıları / 17 Süper Sanatçı (TSM Albüm, Proje Grafik, 01.11.2012)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
7. Niran Ünsal / Doğuş - Kırık Hançer

2014
Sevgilerimle [Hedef Bir Milyon] (Albüm, Eflatun Müzik, 22.01.2014)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
1. Söyle Hain - 04:00
2. Buhar - 04:45
3. Yapmayaydın - 03:37
4. Sen Olmadan - 04:04
5. Üzülürsün - 02:59
6. Kaçıncı Bahar - 03:37
7. Şimdi Vazgeç - 04:06
8. Aşk Harap Olmuş - 04:38
9. Buldum Buldum - 04:02
10.Söyle Hain (feat.Çağlar Ünsalan) - 04:11
(Tüm şarkılarda Söz ve Müzik: Doğuş)


İnternet Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.hepsiburada.com
www.ttnetmuzik.com.tr
itunes.apple.com/tr

2015
Yeniden Doğuş (Single, 3 Adım Müzik, [Dijital 23.12.2014] 10.02.2015)

1. Kalbime Aşk Lazım - 03:32
2. Melekler Saygı Duyar - 03:42


Online CD Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.pandamuzik.com
www.arkadas.com.tr
www.tikla24.de (Almanya)
Dijital Satış Noktaları:
itunes.apple.com/tr
open.spotify.com
www.napster.com

Aklında Bulunsun (Albüm, Kartin Production, 21.09.2015)

1. Beyazı Kırmızıya Vurun
2. Araf
3. Aklında Bulunsun
4. Hain
5. Annem
6. Hoş Geldin Ömrüme
7. Mutluluklar Dilerim
8. Kızıyorum
9. Ha Bugün Ha Yarına
10.Beyazı Kırmızıya Vurun (Remix)
11.Aklında Bulunsun (Remix)


Online CD Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.pandamuzik.com
Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
play.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com

2017
Uzun Yol Şarkıları 2 [THM Albüm, Eflatun Müzik, 15.02.2017]

3- Onsuz Olamıyorum / Doğuş (Söz & Müzik: Doğuş)

Yara Bere (Single, WediaCorp, 10.03.2017)

1- Yara Bere - 03:34Dijital Satış Noktaları:
www.turktelekommuzik.com
fizy.com (turkcellmuzik)
fizy.com
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com

Asla Vazgeçme / Doğuş feat. Prof. Dr. Alper Çelik (Single, WediaCorp Music, 25.07.2017)

1- Asla Vazgeçme (feat.Prof. Dr. Alper Çelik) - 04:05Dijital Satış Noktaları:
www.turktelekommuzik.com
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com

Giden Gider / Aleyna Dalveren feat. Doğuş (Single, Kingmusic, 02.10.2017)

1- Giden Gider (feat. Doğuş) - 03:26

Ring (Single, WediaCorp Music, 06.11.2017)

1- Ring - 02:21Dijital Satış Noktaları:
itunes.apple.com/tr
play.fizy.com (turkcellmuzik)
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com

2018
Ağla (Single, Avrupa Müzik, 30.03.2018)

1- Ağla - 05:08Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
play.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com

2019
Doğuş (Single, Avrupa Müzik, 11.04.2019)

1- Yanarsa YansınDijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
play.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com

Trio / Doğuş & Amir & Oğuz Kalfa (Single, Avrupa Müzik, 11.10.2019)

1- TrioDijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
play.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Darbe (Single, ILS Vision Music, 27.12.2019)

1- Darbe
2- Darbe (Arabesk)Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
listen.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

2020
Tam Doğuş (Albüm, sounderland, 26.02.2020)
(10.05.2005 tarihinde Promise Production&Kırmızı / Ulus Müzik tarafından çıkarılan albümün DİJİTAL olarak [YENİ BASIMI])
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
1- Gamsızlar - 04:08
2- Adımı Çok Anacaksın - 05:38
3- Giden Gider - 04:46
4- Hayat - 04:56
5- Sevgi Ver - 04:51
6- A Bebem
7- Unutmak İstemiyorum - 05:47
8- Bıktım - 04:11
9- Ne Çıkar - 04:59
10-Şah Mat - 03:12

Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
listen.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Duy / Mustafa Yılmaz (Albüm, Grand Müzik, 05.06.2020)

1- Keşke (ft. Doğuş) - 04:02

5’li (Maxi Single, Grand Müzik, 14.08.2020)

1- Bu Ne - 03:07
2- Bin Beter - 03:22
3- Kancıkça - 03:50
4- Nefret - 03:54
5- Arter - 04:00Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

2021
Kıyamam / Aleyna Dalveren & Doğuş (Single, ILS Vision Music, 26.03.2021)

1- Kıyamam - 03:23Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Kuralsız (Single, ILS Music, 30.06.2021)

1- Kuralsız - 03:26Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

2022
Sarı Saman / DJ Kantik & Doğuş (Single, Kantik Audio, 25.02.2022)

1- Sarı Saman - 03:19Dijital Satış Noktaları:
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
Geçmicek (Single, Doğuş, 25.03.2022)

1- Geçmicek - 03:03Dijital Satış Noktaları:
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Yaramız Eksilmiyor (Single, Daax Production, 10.04.2022)

1- Yaramız Eksilmiyor - 03:16Dijital Satış Noktaları:
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Sayamadım (Single, Grand Müzik, 30.06.2022)

1- Sayamadım - 03:20Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Unut Beni / Doğuş & Sanaz Kalkhorani (Single, Grand Müzik, 19.08.2022)

1- Unut Beni - 03:18Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

İstanbul’u Mu Yakalım (feat. Ozan Arapoğlu) (Single, Grand Müzik, 30.09.2022)

1- İstanbul’u Mu Yakalım (feat. Ozan Arapoğlu) - 02:28

Kapat

Şarkılardan örnekleri sayfaya gömülü Dinle!


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)
Resmi Facebook Sayfa Adresi:
www.facebook.com/DogusOfficial
Resmi Facebook Profil Adresi:
www.facebook.com/people/Dogus-Orhan-Baltaci
Resmi Twitter Adresi:
www.twitter.com/dogusofficial
Resmi Instagram Adresi:
www.instagram.com/dogusofficial
Resmi YouTUBE Kanal Adresi:
www.youtube.com/user/DogusOfficial
YUKARI | TOP | OBEN


Geri Dön

Sanatçılar (Biyografi ve Diskografileri)

Telif Hakkı © Gönderen: Turkpopmuzik.net - (9152 okuma)


Sitede kullanılan materyallerin büyük bölümü genel kullanıma sunulmuş internet sitelerinden temin edilmiş olup burada yayınlanmasından herhangi bir ticari amaç güdülmemektedir. Bunlar üzerinde hak iddia ediyor ve telif talebinde bulunuyorsanız, siteden çıkarılması veya link verilmesi için lütfen bizimle bağlantı kurunuz.
[Detayları için BURAYA tıklayınız] turkpopmuzik@gmail.com
PHP-Nuke Copyright © 2004-2006 by Francisco Burzi. Bu bir free software programı olup GPL lisansıyla kullanılmaktadır. Sitemiz, PHP-Nuke v.7.6'dan geliştirilerek PHP 5.3.x versiyonlarına uyarlanmış SEO uyumlu RavenNuke (v.2.5) ile desteklenmektedir..
Hosted By  webhoster.ag