Hoş Geldin Sevgili Konuk!    [ Müzikli Gezintiler Dileğimizle ...] 30.09.2022

Türk Pop Müzik Ana Menü 
Anasayfa
Giriş (Site Planı)
Editörün Notu
Kronolojik Gezinti
Sanatçılar
(Biyo & Diskografileri)
Top 10 Müzik
Listeleri
En Son (Sitemize)
Kaydedilen Sanatçılar
En Son Albümler
En Son Çıkan Klipler
Kolektif, Karma veya
Derleme Albümler 
Müzik Yarışmaları  
Eurovision Türkiye
Müzik Etkinlikleri
Basından Müzik Haberleri
Kısa Pop Tarihi ve Müzik
Terimleri Sözlüğü
Tarihte Müzik Olayları
KARAOKE VİDEOLAR
DİĞER VİDEOLAR
Hazır Şarkı Listeleri
Flashplayer Şarkı Listeleri
Top 10'lar :
Kronoloji (Yıllar)

Sanatçılar

Hazır Playlistler

Müzik Yarışmaları
  Altın Mikrofon (Yıllar)

Müzik Yarışmaları
  Milliyet Liselerarası Müzik
  Yarışmaları (Yıllar)

Müzik Yarışmaları
  Altın Güvercin Müzik
  Yarışmaları (Yıllar)

Eurovision (Yıllar)

Diğer
DİĞER LİNKLERİMİZ 
Dünya Müzik Listeleri
(Kronolojik)
Beatles Türk
Beatles Haberleri

Kronoloji
1926 - 1959
1960
1961
1962
1963
1964
1965
1966
1967
1968
1969
1970 ve sonrası

Şarkıları (Kronolojik)
1957 - 1961
1962
1963
1964
1965
1966
1967
1968
1969
1970 ve Sonrası

Şarkıları (Alfabetik)
A - B
C - D - E
F - G - H
I -J
M - N - O
P - R - S
T - Z

Diskografi (Karaoke)
İngiltere Albümleri
Diğer Albümleri

Film (& Soundtrack Albümleri)   
A Hard Day’s Night
Help!
Magical Mistery Tour
Yellow Submarine
Let It Be

45'likleri (Singles)

EP (Extended Play)'leri

(Givenaway) Diğer
müzisyen ve gruplar
için yaptıkları besteleri

YARDIM 
S.S.S
© by Turkpopmuzik.net

   Sitede Ara
   Sosyal Paylaşım

2020 sonuna kadarki beğenmeler: 432

Beğen

   Kim Online
Şu an sitede, 188 ziyaretçi ve 0 üye bulunuyor.

   Ziyaretçi Bilgileri
Hoşgeldin, Misafir
Şu An Bağlı:
Ziyaretçi: 188
Üye: 0
Toplam: 188

   Sitemizi Destekleyin!
Sitemizi desteklemek için Görüşlerinizi bize iletin!

   Bizi Önerin!
Bizi Arkadaşlarınıza, Dostlarınıza Önermek için buraya tıklayın!

   Sayfa Hit Toplamı
Şu ana kadar
sayfa izlenimi aldık. Başlangıç:
2005

   Site Bilgileri
Sunucu TrafiğiSunucu Trafiği
  • Toplam: 118,485,741
  • Bugün: 36,218
Sunucu BilgileriSunucu Bilgileri
  • Sep 30, 2022
  • 09:03 pm CEST
 

TÜRK POP MÜZiK.NET - Sanatçılar (Biyografi ve Diskografileri)
Ebru Elver
Bookmark and Share
    Geri Dön   (8083 okuma)

Ebru Elver
Ebru Elver
Ebru Elver
FOTO GALERİ

28 Ocak 1980 tarihinde İstanbul’da doğdu ve müzisyen bir ailenin kızı olarak Beyoğlu’nda büyüdü. Ondan büyük iki erkek kardeşi gibi küçük yaşlarda müziğe sarıldı. Liseden sonra geleceğini müzik üzerine kurmaya karar verdi ve ailesiyle vedalaşıp evden ayrıldı.

Taksim’deki bazı mekanlarda sahne alarak başladığı müzik hayatında zaman içerisinde birçok müzisyenin beğenisini ve arkadaşlığını kazandı. Bu süreçte tanışma fırsatını yakaladığı tanınmış jazz müzisyeni Genco Arı ve bas gitarist Elcil Gürel’le birlikte amaç edindiği solo albüm projesi için çalışmaya başladı. 2006 yılı içinde albümle ilgili çalışmaları bitti ve projeyi Ercan Saatçi’ye sunmaya karar verdi.

Bugün müzikseverle buluşmasını sağlayan “Paranoyak” albümü, Ercan Saatçi’nin, ki kendisinin de albümde bir bestesi var, yeni şirketi Rec by Saatchi’nin ilk projesi olarak piyasaya sunuldu.
(Yukarıdaki bölüm sanatçının kendi web sitesinden alıntıdır.)

Günümüzde bir çok şeyin paranoyasını yaşamak mümkün. Hatta bu masum gibi görünen paranoyaklıklar neredeyse hayatımızın, ruhumuzun bir parçası haline geldi. Eskiden terminolojimizde olmayan ve hatta kimilerimizin pek duymadığı bu psikolojik sendrom adlandırmaları, artık espri konusu ya da günlük yaşantımız da kullandığımız kelimeler arasında rahatça yer alabiliyor. Yakın geçmişte panik atak, paranoyak gibi kavramları ne kadar dillendirebilirdik düşünsenize... “Paranoyak” şimdi de bir şarkı ismi. Hatta bir albümün ismi... Sözlerini ve Müziğini Selim Sümer’in yazdığı bu şarkıyı Rec by saatchi ismiyle kurduğumuz müzik şirketiyle, müzikseverlere ulaştırabilmeyi arzu ediyoruz.

Rec by saatchi olarak, müzik ve eğlence sektöründe, radyo ve televizyonlarda yeni bir soluk yaratmayı hedefliyoruz. Başarılı ve geleceği parlak isimlerin albümlerini yayınlayarak popüler müzik piyasasında alışılmışın dışında projeler yaratmak istiyoruz. Bu düşünce ile rec by saatchi’nin ilk albümü “Ebru Elver’in “Paranoyak”ı büyük bir gönül rahatlığıyla müzik severlerin beğenisine sunuyoruz.

Ebru Elver, ilk albümü “Paranoyak”da hem iddia ettiğimiz farklı ve güçlü yorumunu hem de söz yazarı ve besteci kimliğini ortaya koyuyor. Türk pop müziğinde marka olmuş isimlere vokal yapan Ebru Elver, ilk albümüyle kendi kanatlarıyla uçmaya başlıyor.

Kendi söz ve besteleri dışında Kutup Ata Tuncer, Selim Sümer, Murat Türkücüoğlu, Elcil Gürel gibi genç ve yepyeni isimlerin yanın da Ercan Saatçi’nin de bir şarkısını seslendiren Ebru Elver’in albümünün müzik direktörlüğünü Genco Arı yaptı. Dünya soundlarında ve yeni trendler göz önüne alınarak hazırlanan Ebru Elver’ in müziği ne kadar dinamikse şarkı sözleri de bir o kadar hayatın içinden ve gerçekçi.

Genç şarkıcı Ebru Elver, ilk albümü “Paranoyak”ı çıkardı. Albümde, söz yazarı ve besteci kimliğini ortaya koyan Elver, kendi söz ve besteleri dışında Kutup Ata Tuncer, Selim Sümer, Murat Türkücüoğlu, Elcil Gürel ve Ercan Saatçi’nin de bir şarkısını seslendirdi. (kartonetten)

2006’nın sloganı “Paranoyak”...

Albümde tüm yaz boyunca radyo istasyonlarının ve Klüplerin vazgeçilmez şarkısı olacak Paranoyak’ın yanı sıra Yok Bi’şey, Son Bir Şans, Hudey gibi hızlı ve dans şarkıları ile Değerini Bilemedim, Sanma ki, Aşkın İfadesi gibi muhteşem balatlar yer alıyor.

Ebru Elver’in ilk video klibi, albümle aynı adı taşıyan şarkısı “Paranoyak”a çekildi.Yönetmenliğini Kamil Aydın’ın yaptığı video klibin çekimleri 2 gün sürdü ve 5 ayrı dekor kullanıldı.
(Rec by Saatçi şirketinin albüm tanıtım yayınından)

Genç şarkıcı Ebru Elver, ilk albümü “Paranoyak”ı çıkardı. Albümde, söz yazarı ve besteci kimliğini ortaya koyan Elver, kendi söz ve besteleri dışında Kutup Ata Tuncer, Selim Sümer, Murat Türkücüoğlu, Elcil Gürel ve Ercan Saatçi’nin de bir şarkısını seslendirdi.

Türk pop müziğinde bir döneme imzasını atan pazar liderliğine oynayan D.M.C. ‘nin Lale Devrinin yöneticisi Ercan Saatçi’nin D.M.C.’den ayrıldıktan sonra kendi yapım şirketini kurarak müzik yaşamına devam etme kararı aldığı dönemin ilk ürünü olan Ebru Elver iyi bir vokal olarak akıllarda kalacak.

Başarılı düzenlemelerin yer aldığı albümde eğer daha trend daha iyi şarkılar olsaydı, Ercan Saatçi yeni bir Hande Yener’i daha yaratabilecekti. Ama maalesef albümün geneli vasat şarkılardan oluşunca bu iş biraz sakata geldi. Şüphesiz Doğan Gurubunun avantajlarından kendi başına kurduğu yapımcı şirkete geçişte çok ciddi sıkıntıları da yaşayacağı kesin olan Saatçi’nin bundan sonraki münferit çalışmalarında en büyük sıkıntısı olan promosyon konusunu bu albümde fazlası ile yaşayacak. Ama şunu da söylemek gerekiyor ki albümde birkaç şarkı dışında öyle büyük tutku ile kendisini dinleten şarkılar da yok.

Ebru Elver’in çok iyi şarkı söylediği gerçek, albümün sound ve düzenlemelerin ortalamanın üzerinde olduğu da kesin… Ama tek sıkıntı repertuarın tutku yaratmaması. Açılış şarkısı “Yok Bi şey” ve bazı radyolarda çalınan “Paranoyak” sound ve düzenleme olarak sınıfı geçiyor , gerçeği bu şarkılarda ki sıkıntı dinleyiciye dost olacak bir şarkı sözü formayı yok.

Albümün en güzel şarkısı “Değerini Bilemedim” gerek düzenleme gerekse beste formatı olarak gayet sağlam bir şarkı, ama bu şarkı için söyleyenebilecek tek şey sözleri hakkında olabilir, playboy sözleri içeren , yani sevdiği insanın değerini bilemeyen ve aldatan bir sevgilinin duyduğu pişmanlığı anlatan şarkı halkta ne verir meçhul. Bir diğer slow olan “Yalnızlığım” da albümde sınıfı başarı ile geçen şarkılardan biri.

Başarılı düzenlemesi ile dikkatleri çeken “Son Dans”, sonlara doğru caz kokan düzenlemelerle finali bulan albümün soundunun başarılı olduğunu özellikle albümün finalinde yer alan “Yok Bi’şey”in karaoke – enstrümantal düzenlemesini dinlerken anlıyoruz. Eğer bu albümde bu lezzetteki şarkıların sayısı daha fazla olsaydı ve albüm daha güçlü bir repertuara sahip olsaydı bu iş farklı bir yere giderdi… Ama şu an için söyleyebilecek tek şey bu promosyon curcunasında, adeta karambol yaşanan Türk pop müziğinde Ebru Elver’in sadece iyi bir vokal olduğunu kanıtlayan bir ilk albümü oldu.
(NOT: Yukardaki bölüm, www.msxlabs.org sitesinde yer alan sanatçı hakkındaki röportaj, albüm eleştirisi ve haberlerden alıntı yapılarak derlenmiştir.)

EBRU ELVER “İZ” BIRAKACAK...

“ONNO TUNÇ DÖNEMİNİN POP MÜZİĞİNİ GERİ GETİRMEK İSTİYORUM”

İkinci albümü “İz”i müzikseverlerle buluşturmaya hazırlanan Ebru Elver, güçlü yorumu ve yeni şarkılarıyla müzik dünyasında özlenen bir Pop tarzı yakaladığını düşünüyor.

Nükhet Duru, Özcan Deniz ve Haluk Levent gibi isimlere vokal yaparak adını duyuran ve 2006 yılında çıkardığı ilk albümü “Paranoyak” ile müzik severlerin beğenisini toplayan Ebru Elver, “İz” adını taşıyan ikinci albümünü önümüzdeki günlerde Yaşar Kekeva Müzik’ten çıkarıyor.

Albümde Türk pop müziğinin geliştirilmiş soundunu hayata geçirmek için usta müzisyenlerle çalıştığını belirten Ebru Elver “Onno Tunç vefat ettikten sonra müzik çok kalitesizleşmeye başladı... Ne şarkı olarak, ne beste ne de aranje olarak hiç bir yapıtı beğenmiyorum ve kendime yakın bulmuyorum. O yüzden hiçbir ticari kaygı duymadan, bir nebze olsun kaliteli bir şeyler yapmaya çalıştım “İz”de. Çünkü bu tarz müziğe ve bu tarz albümlere hasret çok insan var. Yaptığım işle İz bırakmak istiyorum.” diyor.

MÜZİK AŞKI GALİP GELDİ

Müzisyen bir ailenin kızı olarak İstanbul ‘da dağan Ebru Elver küçük yaşlarda müziğe başladı. 20 yaşına geldiğinde babasına şarkıcı olmak istediğini belirten ancak onay alamayan Ebru Elver, gizli gizli bayi toplantılarında sahne aldı. İstanbul’da da seçkin mekanlarda sahne alarak zaman içinde ünlü isimlerin vokalistliğini yapmaya başlayan Elver, bir çok müzisyenin de beğenisini topladı. İlk albümünün başarısının ardından ailesinin de tam desteğini alarak yoluna devam eden Ebru Elver şimdilerde babasının gururu... Kendisini her konuda çok şanslı olduğunu belirten Ebru Elver, “Şanslıyım. Türkiye’nin en iyi müzisyenleriyle çalıştım ve istediğim müziği yaptım. Tutar mı, tutmaz mı kaygısı yaşamadım. Ailem de seçtiğim meslekte başarılı olduğumu görünce bana destek oldu. Bu albümde herkesin özlediği tatta şarkılar yaptığımızı düşünüyorum. Umarım herkes benim kadar “İz”den keyif alır” diyor.

Yaşar Kekeva Müzik etiketiyle müzikseverlerle buluşacak “İz” albümünde söz ve müziği Ebru Elver’e ait şarkıların yanısıra albümün tüm düzenlemelerinde imzası olan Serhat Şensesli’nin de iki şarkısı bulunuyor.

Ebru Elver’den Özledim

İddialı reklam kampanyalarıyla fark yaratan Derimod, yeni reklam filmi için Ebru Elver ile iş birliği yaptı. Yönetmenliğini Ercan Saatçi’nin üstlendiği , Dünya Salsa Şampiyonu Melisa Sahra Katılmış ve partneri Cem Demir’in rol aldığı klip, Derimod’un reklam stratejilerine kurgusu ve içeriği ile yeni bir soluk kazandıracak.

Ayakkabı modasının Türkiye’deki öncüsü Derimod, 2017 İlkbahar - Yaz Koleksiyonu için hazırladığı reklam kampanyasıyla dikkatleri üzerine çekmeye hazırlanıyor. Derimod, 3600 olarak kurguladığı yeni reklam kampanyasının çekimleri için Ercan Saatçi ve Ebru Elver ile bir araya geldi.

Reklam kampanyasının ayaklarından birini oluşturan klip, söz ve bestesi Ercan Saatçi’ye ait olan 90’lı yılların popüler parçası ‘Özledim’e çekildi. Ebru Elver’in keyifli yaz günlerine ithafen flamenko cover olarak yeniden hayat verdiği klibin yönetmen koltuğunda da Ercan Saatçi oturuyor.

Klipte rol alan Dünya Dans Olimpiyatları’nda (IDO) iki kez Dünya Salsa Şampiyonu Melisa Sahra Katılmış ve partneri Cem Demir ise eşsiz performansları ile göz dolduruyor. Styling’i Hakan Öztürk tarafından yapılan klibin görüntü yönetmenliğini ise Varol Şahin üstleniyor.
(Albüm açıklaması)

Ebru Elver’den “Gelsene Yanıma”

Başarılı müzisyen Ebru Elver, güçlü yorumuyla seslendirdiği “Gelsene Yanıma” ile sevenleriyle buluştu.

Sözü ve müziği Ebru Elver’e ait olan, aynı zamanda yönetmenliğini kendisinin yaptığı, aranjesini Olcay Demirci’in üstlendiği ve görüntü yönetmenliğini Murat Tuncel’in yaptığı şarkı, Azka Müzik etiketiyle tüm dijital platformlarda yerini aldı.

Müziğe küçük yaşlarda başlayan ve Onur Mete, Bülent Özdemir, Ercüment Vural gibi ünlü isimlerle “Duo Sahne Projeleri” gerçekleştiren Ebru Elver, aynı zamanda kendi hayatını kaleme aldığı “İçimdeki Saklı Cennet” kitabını sevenleriyle paylaştı.

Tanıtımının yayınlandığı anda büyük ilgi gören şarkı için “2021 in ilk Hit’i çıktı” yorumları yapıldı.

Covid-19 tedbirleri kapsamında sosyal mesafe ve hijyen kurallarını dikkate alarak, kısıtlı bir ekiple klip çekimini gerçekleştiren Ebru Elver, yeni şarkısı ile kışa damga vurmaya hazır.
(Kaynak: www.magazinci.com - 11.12.2020)

Ebru Elver’den “Gelsene Yanıma”

Başarılı müzisyen Ebru Elver, güçlü yorumuyla seslendirdiği “Gelsene Yanıma” ile sevenleriyle buluştu.

Sözü ve müziği Ebru Elver’e ait olan, aynı zamanda yönetmenliğini kendisinin yaptığı, aranjesini Olcay Demirci’in üstlendiği ve görüntü yönetmenliğini Murat Tuncel’in yaptığı şarkı, Azka Müzik etiketiyle tüm dijital platformlarda yerini aldı.

Müziğe küçük yaşlarda başlayan ve Onur Mete, Bülent Özdemir, Ercüment Vural gibi ünlü isimlerle “Duo Sahne Projeleri” gerçekleştiren Ebru Elver, aynı zamanda kendi hayatını kaleme aldığı “İçimdeki Saklı Cennet” kitabını sevenleriyle paylaştı.

Tanıtımının yayınlandığı anda büyük ilgi gören şarkı için “2021 in ilk Hit’i çıktı” yorumları yapıldı.

Covid-19 tedbirleri kapsamında sosyal mesafe ve hijyen kurallarını dikkate alarak, kısıtlı bir ekiple klip çekimini gerçekleştiren Ebru Elver, yeni şarkısı ile kışa damga vurmaya hazır.
(Kaynak: www.magazinci.com - 11.12.2020)

Ebru Elver’den Yeni Şarkı “Benim Yolum”

Şarkılarıyla milyonların kalbini fetheden Türk Pop Müziğinin son yıllardaki en üretken isimlerinden Ebru Elver, sevenlerini bu defa “Benim Yolum” adını verdiği yeni şarkısı ile selamlıyor.

Söz yazarı ve besteci Ebru Elver, her projesinde olduğu gibi geleneği bozmadı ve bu şarkısının da prodüktörlüğünü kendi yaptı.

Fotoğraflar ve video klip sanatçı Halil Güzel’e ait.

Sözü, müziği ve düzenlemesi kendine ait olan ‘Benim Yolum’u müzik severlere sürpriz olarak armağan eden Ebru Elver, tüm günlerini stüdyoda üretimle geçirmeye devam ediyor.

Ebru Elver’in “Benim Yolum” adını verdiği trap, rap tarzındaki yeni single, Avrupa Müzik markasıyla 7 Ocak Cuma günü tüm dijital platformlarda yerini aldı. Video klip ise MuzikPlay kanalında yayında.
(Kaynak: www.magazinci.com - 07.01.2022)

Diskografi:
2006
Paranoyak (Albüm, Rec by saatçi REC 20007, 15/18.07.2006)
(Müzik direktörü: Genco Arı)

1. Yok Bişey - 03:54 (Söz ve Müzik: Selim Siyami Sümer, Vokal: Ebru Elver & Elcil Gürel Göçtü, Düzenleme: Genco Arı)
2. Değerini Bilemedim - 04:30 (Söz ve Müzik: Kutup Ata Tuncer, Düzenleme: Kutup Ata Tuncer & Elcil Gürel Göçtü)
3. Paranoyak - 03.36 (Söz ve Müzik: Selim Siyami Sümer, Vokal: Ebru Elver & Elcil Gürel Göçtü, Düzenleme ve Vokal: Genco Arı)
4. Yalnızlığım - 04:53 (Söz ve Müzik: Ebru Elver, Vokal: Ebru Elver & Elcil Gürel Göçtü)
5. Merak Etme - 04:43 (Söz: Ebru Elver, Müzik: Ebru Elver & Elcil Gürel Göçtü, Düzenleme:)
6. Son Bir Şans - 04:52 (Söz: Ebru Elver, Müzik: Elcil Gürel Göçtü, Vokal: Ebru Elver & Elcil Gürel Göçtü, Düzenleme: Genco Arı)
7. Aşkın İfadesi - 06:12 (Söz: Murat Türkücüoğlu, Müzik: Murat Türkücüoğlu & Elcil Gürel Göçtü, Vokal: Ebru Elver & Elcil Gürel Göçtü, Düzenleme: Barış Özesener & Elcil Gürel Göçtü)
8. Hudey - 04:52 (Söz: Ebru Elver, Müzik: Ebru Elver & Elcil Gürel Göçtü, Vokal: Ebru Elver & Elcil Gürel Göçtü, Düzenleme: Genco Arı)
9. Belki - 05:56 (Söz ve Müzik: Elcil Gürel Göçtü)
10.Yok Bişey (Playback) - 04:39 (Söz ve Müzik: Selim Siyami Sümer)
11.Sanma ki - 04:49 (Söz ve Müzik: Ercan Saatçi, Düzenleme: Genco Arı)


2012
Sevdalar Seni Bozar (Promo CD Single, Yaşar Plak, 01.04.2012)

1- Sevdalar Seni Bozar - 04:41
2- Ben Aşkın Ta Kendisiyim - 04:14
(Söz & Müzikler: Ebru Elver, Düz.: Serhat Şensesli)

İz (Albüm, Yaşar Plak, 13.11.2012)

1- Sevdalar Seni Bozar (Söz & Müzik: Ebru Elver)
2- Dön Gel (Söz & Müzik: Ebru Elver)
3- Ben Aşkın Ta Kendisiyim (Söz & Müzik: Ebru Elver)
4- Aşk Arızalı Bende (Söz & Müzik: Ebru Elver)
5- Dünya (Söz & Müzik: Serhat Şensesli)
6- Kıyamadım (Söz & Müzik: Ebru Elver)
7- Gel Etme (Söz: Ebru Elver & Serhat Şensesli, Müzik: Serhat Şensesli)
8- Sevdalar Seni Bozar (Version) (Söz & Müzik: Ebru Elver)
9- Kıyamadım (Version) (Söz & Müzik: Ebru Elver)


Online CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.hepsiburada.com
www.idefix.com
www.arkadas.com.tr
www.tulumba.com (ABD)
www.tikla24.de (Almanya)
Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.qobuz.com

2017
Özledim (Single, Rec By Saatchi, 26.05.2017)

1- Özledim (Derimod Re-Visited) - 03:12
2- Özledim (Club Versiyon Remix) - 04:15


Online CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.arkadas.com.tr
www.kitapsan.com.tr
www.tulumba.com (ABD)
Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

2018
Bundan Sonra (Single, Arena Production, 13.07.2018)

1- Bundan Sonra


Dijital Satış Noktaları:
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Bundan Sonra (Remix) (Single, Arena Production, 19.10.2018)

1- Bundan Sonra (Remix) - 03:04


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

2020
Gelsene Yanıma (Single, Azka Müzik, 11.12.2020)

1- Gelsene Yanıma - 03:46Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

2022
Benim Yolum (Single, Avrupa Müzik, 07.01.2022)

1- Benim Yolum - 03:08

Kapat

Şarkılardan örnekleri sayfaya gömülü Dinle!


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)
Resmi Facebook Sayfa Adresi:
www.facebook.com/ebruelverofficial
Resmi Twitter Adresi:
www.twitter.com/ebruelver
Resmi Instagram Adresi:
www.instagram.com/ebruelverofficial/
Resmi YouTUBE Kanal Adresi:
www.youtube.com/channel/ebruelverofficial
Resmi MySpace Adresi:
www.myspace.com/ebruelver

YUKARI | TOP | OBEN

Geri Dön

Sanatçılar (Biyografi ve Diskografileri)

Telif Hakkı © Gönderen: Turkpopmuzik.net - (8083 okuma)

Artists ©

Anasayfa | Top 10 Müzik Listesi | Müzik / Magazin Haberleri | Kronoloji | En Son Çıkan Albümler| Sanatçılar | Yarışmalar | Etkinlik Takvimi | S.S.S.

Sitede kullanılan materyallerin büyük bölümü genel kullanıma sunulmuş internet sitelerinden temin edilmiş olup burada yayınlanmasından herhangi bir ticari amaç güdülmemektedir. Bunlar üzerinde hak iddia ediyor ve telif talebinde bulunuyorsanız, siteden çıkarılması veya link verilmesi için lütfen bizimle bağlantı kurunuz.
[Detayları için BURAYA tıklayınız] turkpopmuzik@gmail.com
PHP-Nuke Copyright © 2004-2006 by Francisco Burzi. Bu bir free software programı olup GPL lisansıyla kullanılmaktadır. Sitemiz, PHP-Nuke v.7.6'dan geliştirilerek PHP 5.3.x versiyonlarına uyarlanmış SEO uyumlu RavenNuke (v.2.5) ile desteklenmektedir..
Hosted By  webhoster.ag