Hoş Geldin Sevgili Konuk!    [ Müzikli Gezintiler Dileğimizle ...]   

\n

Türk Pop Müzik Ana Menü 
Anasayfa
Giriş (Site Planı)
Editörün Notu
Kronolojik Gezinti
Sanatçılar
(Biyo & Diskografileri)
Top 10 Müzik
Listeleri
En Son (Sitemize)
Kaydedilen Sanatçılar
En Son Albümler
En Son Çıkan Klipler
Kolektif, Karma veya
Derleme Albümler 
Müzik Yarışmaları  
Eurovision Türkiye
Müzik Etkinlikleri
Basından Müzik Haberleri
Kısa Pop Tarihi ve Müzik
Terimleri Sözlüğü
Tarihte Müzik Olayları
KARAOKE VİDEOLAR
DİĞER VİDEOLAR
Hazır Şarkı Listeleri
Flashplayer Şarkı Listeleri
Top 10'lar :
Kronoloji (Yıllar)

Sanatçılar

Hazır Playlistler

Müzik Yarışmaları
  Altın Mikrofon (Yıllar)

Müzik Yarışmaları
  Milliyet Liselerarası Müzik
  Yarışmaları (Yıllar)

Müzik Yarışmaları
  Altın Güvercin Müzik
  Yarışmaları (Yıllar)

Eurovision (Yıllar)

Diğer
DİĞER LİNKLERİMİZ 
Dünya Müzik Listeleri
(Kronolojik)
Beatles Türk
Beatles Haberleri

Kronoloji
1926 - 1959
1960
1961
1962
1963
1964
1965
1966
1967
1968
1969
1970 ve sonrası

Şarkıları (Kronolojik)
1957 - 1961
1962
1963
1964
1965
1966
1967
1968
1969
1970 ve Sonrası

Şarkıları (Alfabetik)
A - B
C - D - E
F - G - H
I -J
M - N - O
P - R - S
T - Z

Diskografi (Karaoke)
İngiltere Albümleri
Diğer Albümleri

Film (& Soundtrack Albümleri)   
A Hard Day’s Night
Help!
Magical Mistery Tour
Yellow Submarine
Let It Be

45'likleri (Singles)

EP (Extended Play)'leri

(Givenaway) Diğer
müzisyen ve gruplar
için yaptıkları besteleri

YARDIM 
S.S.S
© by Turkpopmuzik.net

   Sitede Ara
   Sosyal Paylaşım

2020 yılına kadarki beğenmeler: 432


   Kim Online
Şu an sitede, 176 ziyaretçi ve 0 üye bulunuyor.

   Ziyaretçi Bilgileri
Hoşgeldin, Misafir
Şu An Bağlı:
Ziyaretçi: 176
Üye: 0
Toplam: 176

   Sitemizi Destekleyin!
Sitemizi desteklemek için Görüşlerinizi bize iletin!

   Bizi Önerin!
Bizi Arkadaşlarınıza, Dostlarınıza Önermek için buraya tıklayın!

   Sayfa Hit Toplamı
Şu ana kadar
sayfa izlenimi aldık. Başlangıç:
2005

   Site Bilgileri
Sunucu TrafiğiSunucu Trafiği
  • Toplam: 74,158,851
  • Bugün: 17,303
Sunucu BilgileriSunucu Bilgileri
  • May 30, 2020
  • 07:37 am CEST
 

TÜRK POP MÜZiK.NET - Sanatçılar (Biyografi ve Diskografileri)
Ece Seçkin
Bookmark and Share
    Geri Dön   (13778 okuma)Ece Seçkin
ECE SEÇKİN
FOTO GALERİ
Ece Seçkin, 12 Eylül 1991 yılında İstanbul’da doğdu. Müzik hayatına 3 yaşında piyano öğretmeni olan annesiyle birlikte başladı. Sadece piyano ve solfej üzerine müzik çalışmalarını sürdürürken, 1998 yılında girdiği konservatuar sınavında, piyano bölümünü birincilikle kazandı. Müziğe olan tutkusunun yanı sıra Filiz Coşkuner’den bale dersleri alarak, yaklaşık 8 yıl kadar bale ve dans eğitimlerine devam etti. Lise yıllarında kendi kurduğu müzik grubunun solistliği yapmaya başladı. Okul yıllarında katıldığı çeşitli müzik yarışmalarında dereceler alan Ece Seçkin, 2006 yılında Levent Arslan’dan özel şan dersleri almaya başladı.

2010 yılında, müziğe çok uzak bir tercih yaparak, Bahçeşehir Üniversitesi ‘Hukuk Fakültesi’ni kazandı. Hedefi, müziğin yanı sıra akademik alanda da başarı sağlamaktı.

2011 yılında Ozan Doğulu ile tanışması müzik hayatında dönüm noktası oldu.

2012 Temmuz ayına kadar süren 1 yıllık yoğun bir çalışma sonucunda, Ağustos 2012’de Doğulu Production markası ile Ozan Doğulu prodüktörlüğünde ilk albümü ‘‘Bu Ne Yaa!’’yı çıkararak müzik dünyasına adım attı.

Tüm aranjeleri Ozan Doğulu’ya ait olan albümün çıkış parçası ‘‘Bu Ne Ya’’ Deniz Erten imzası taşıyor. Türkiye’de ilk defa 50 kişilik castın görev aldığı klibin yönetmenliğini ise Murad Küçük üstlendi. Vokal koçluğunu Cihan Okan’ın yaptığı albümde yer alan ‘‘Mahşer’’ ve ‘‘Canın Sağolsun’’ şarkılarının sözleri yine Doğulu ailesinden Ece Doğulu’ya ait.

Türk müzik dünyasının en güçlü isimlerini bir araya getiren Ece Seçkin’in ilk albümü ‘‘Bu Ne Yaa!’’ 12 Ekim Cuma günü müzikseverlerle buluştu.

Yapımcılığını Doğulu Productions’ın, prodüktörlüğünü Ozan Doğulu’nun yaptığı Ece Seçkin’in ilk albümü ‘‘Bu Ne Yaa!’ bir yıllık yoğun bir çalışmanın ardından, çok güçlü bir prodüksiyonla müzikseverlerle buluştu. Hareketli şarkıların yanı sıra duygusal şarkılarla da bambaşka bir dinleyici kitlesine ulaşacak Ece Seçkin albümünde 6 şarkı bulunuyor. 3 yaşında piyano çalışmalarına başlayan Ece Seçkin’in müzik kariyeri gerçek anlamda geçen yıl Ozan Doğulu ile tanışması sonrasında başlar, kısa süre sonra albüm yapılmasına karar verilir.

‘Bu Ne Yaa!’ albümünde, Doğulu ailesinden 2 sürpriz bir isim daha var. Ece Seçkin’in albümünde yer alan ‘Canın Sağolsun’ ve ‘Mahşer’ şarkılarının sözleri Ece Doğulu imzası taşırken, albümün styling ve kostüm tasarımları ise Canan Doğulu’ya ait. Tüm kıyafetleri özel olarak Canan Doğulu tarafından tasarlanan Ece Seçkin albüm imaj çalışmalarında Canan Doğulu'ya, Ece Doğulu ve Pınar Özuğur destek oldu.

Bugüne kadar 'Aşk Kaç Beden Giyer', 'Rota', 'Seyyah', 'Melek', 'Aşkistan' gibi son dönem hitlerinin yazarı olan Deniz Erten, Ece Seçkin’in çıkış şarkısının mimarı olarak karşımıza çıkıyor. Ece Seçkin’in vokal koçluğunu ise Türkiye’nin en önemli erkek vokallerinden biri olan Cihan Okan yapıyor. Albümün kapak fotoğraflarını ise Kenan Doğulu ve Ozan Doğulu’nun son albüm kapaklarını çeken Candaş Arın çekti.

Albüm ile klip aynı anda !

’Bu Ne Yaa!‘ için Dev Prodüksiyon…

Türk müzik piyasasında ilk kez bir klip çekimi 80 kişilik cast ile tam anlamıyla bir film setinde gerçekleştirildi.

Farklı kültürlerden oluşan cast ve teknik ekiple beraber 80 kişilik dev bir ekibin çalıştığı çekimler, Habibler’de büyük bir hurdalıkta yapıldı. Çekim öncesinde, mekanda, iki gün boyunca sanat grubu tarafından hurda malzemelerden bir araç, sahne ve el arabaları hazırlandı. Arri Alexa kamera ile çekilen klipte iki farklı lens seti kullanıldı. Kamera ve filtrelerin özellikleri kullanılarak tamamen farklı bir renklendirme yapılan klibin editörlüğünü Ayhan Çetiner, renk operatörlüğünü ise David Gabris gerçekleştirdi.

Albümle aynı adı taşıyan “Bu Ne Yaa!” adlı şarkının klibinin konsept danışmanlığını ve yönetmenliğini Murad Küçük yaptı. Yapımcılığını Filmline’ın, görüntü yönetmenliğini Soykut Turan’ı üstlendiği klibin kostümleri ve aksesuarları ise Umut Eker tarafından tasarlanıp, bir çok parça Ece Seçkin için özel olarak hazırlandı.

(Kaynak: www.kralmagazin.com.tr - 12.10.2012)

Ece Seçkin’le “Şok” Olacaksınız!

"Bu Ne Yaa!" albümüyle pek çok başarıya imza atan ve pek çok ödül alan Ece Seçkin yeni single çalışması "Şok Oldum" ile şok etmeye hazırlanıyor...

Genç şarkıcı, uzun zamandır hazırlıkları süren yeni single çalışması için oldukça heyecanlı. Söz ve müziği Deniz Erten'e ait olan şarkının aranjesi Ozan Doğulu imzası taşıyor.

Şarkının yanı sıra yeni imajıyla da sevenlerini büyüleyecek olan Seçkin, "Şok Oldum" şarkısı için Murad Küçük yönetmenliğinde iddialı bir klip çekti. Dans sahneleriyle izleyenleri kendisine hayran bırakacak video klip için 1 ay öncesinde dans provalarına başlayan Ece Seçkin’e klip çekimleri sırasında 4 dansçı ve 40 kişilik teknik ekip eşlik etti.

Ece Seçkin yeni imajı için kendini cemiyet hayatının önemli isimlerinin stil danışmanlığını yapan Raissa & Vanessa'nın ellerine bıraktı. Genç şarkıcının klip için özel olarak hazırlanan kostümleri ve değiştirdiği saç rengi sosyal medyada kısa sürede ilgi odağı haline geldi. DGL ve DMC işbirliği ile piyasaya sürülecek çalışma 17 Ocak’ta tüm dijital platformlarda yerini alacak. (Kaynak: www.kralmagazin.com.tr / palfm.com.tr / www.powerturk.com / www.istanbulfm.com.tr - 15.01.2014)

Ozan Doğulu Ece Seçkin İle Kamera Karşısında!

Ozan Doğulu yeni klibi 'Hoşuna Mı Gidiyor?' için Ece Seçkin'le kamera karşısına geçti.

3. albümü 130 BPM Moderato ile büyük beğeni toplayan ve piyasaya çıktığı günden beri müzik ve satış listelerinin zirvesindeki yerini koruyan Ozan Doğulu, albümün dördüncü klibini DGL Music &Entertainment'ın sanatçısı Ece Seçkin'in seslendirdiği 'Hoşuna Mı Gidiyor?' şarkısına çekti.

Albümün en beğenilen şarkılarının başında gelen 'Hoşuna Mı Gidiyor?' konsept bir video klip olma özelliği taşıyor.

İyi bir sosyal medya kullanıcısı olan Ozan Doğulu, Ece Seçkin'le birlikte yer aldığı yeni klibinde Oztagram formatıyla oldukça beğeni toplayacak.

Klipte ikilinin kamera arkası görüntüleri, eğlenceli anları Ozan Doğulu'nun ve Ece Seçkin'in Oztagram hesaplarından paylaşılırken hayranlarının beğeni ve yorumlarına da yer veriliyor.

Son dönemde yaptığı başarılı ve trend işlerle adından söz ettiren yeni kuşağın yakından takip ettiği Ece Seçkin, klipteki enerjisiyle, kıyafetleri ve danslarıyla yine büyük beğeni toplayacak. Farklı bir konsepte sahip olan video klibin yönetmenliğini ise Murad Küçük yaptı.

Ozan Doğulu'nun yeni klibi 'Hoşuna Mı Gidiyor?', 22 Eylül Pazartesi günü saat 13:00'de tüm müzik kanallarında yayınlanmaya başlayacak. (Kaynak: www.magazinkolik.com / www.kralmuzik.com.tr / www.milliyet.com.tr / www.haberler.com / - 22.09.2014 / www.sozmuzik.com / www.gazetevatan.com / www.haberankara.com / www.powerturk.com / www.sondakikahaberleri.info.tr / www.poptanadam.com - 23.09.2014)

Ece Seçkin’in Yepyeni Maxi Single’ı Aman Aman Dijital Platformlarda Yayında

Ece Seçkin, Mayıs sonunda DGL & DMC etiketiyle piyasaya çıkacak bir yıllık yoğun bir çalışmanın ardından hazırladığı yepyeni maxi single'ı "Aman Aman" ile dijital platformlarda yayında...

Sözü ve bestesi Ayşen & Kemal Şimşekyay’a ait maxi single çalışmasının çıkış parçası olan “Aman Aman”ın aranjesini Ece Seçkin’in aynı zamanda yapımcısı olan Ozan Doğulu yaptı.

Toz pembeye boyattığı saçlarıyla yeni bir akımın öncüsü olan 22 yaşındaki genç popçu yeni nesilin en çok takip edip, örnek aldığı isimlerin başında geliyor. Yeni stiliyle fotoğrafçı Aytekin Yalçın’ın kamerasına poz veren Ece Seçkin fotoğraflarının stylingi Umut Eker’e ait.

Ece Seçkin’in yaza damgasını vuracak “Aman Aman” parçasının klibi Murat Küçük yönetmenliğinde Bağdat Caddesi, Maltepe Kaykay Parkı ve Maltepe Lunaparkı’nda çekildi. İstanbul sokaklarda ekibiyle birlikte şarkısının lansmanını yapan genç popçu Ece Seçkin’in dinamizmi ve dansları klibe neşe kattı.

Ece Seçkin’in yeni maxi single çalışmasında yine sözü ve bestesi Ayşen & Kemal Şimşekyay’a, aranjesi Ozan Doğulu’ya ait bol sürprizli “Follow Me” adında bir şarkı daha bulunuyor.

2012 yılında “Bu Ne Yaa!” albümü ile büyük bir çıkış yapan ve 2014’de “Şok Oldum” single’ını piyasaya sunan, Türkçe popun en genç ve etkili sesi Ece Seçkin’in maxi single’ı “Aman Aman” Mayıs sonunda müzik marketlerde olacak. (Kaynak: www.magazinci.com / www.sabah.com.tr / www.haberankara.com / www.songundem.com / www.bursadabugun.com - 13.05.2015)

Ece Seçkin’in Yeni Single’ı Yayınlandı!

Türkçe popun en genç ve etkili sesi Ece Seçkin’in yepyeni maxi single’ı “Aman Aman” dijital platformlarda yayında...

Ece Seçkin, Mayıs sonunda DGL & DMC etiketiyle piyasaya çıkacak bir yıllık yoğun bir çalışmanın ardından hazırladığı yepyeni maxi single’ı “Aman Aman” ile dijital platformlarda yayında.

Sözü ve bestesi Ayşen & Kemal Şimşekyay’a ait maxi single çalışmasının çıkış parçası olan “Aman Aman”ın aranjesini Ece Seçkin’in aynı zamanda yapımcısı olan Ozan Doğulu yaptı. (Kaynak: www.kralmuzik.com.tr - 18.05.2015)

Ece Seçkin “Follow Me” Şarkısına Klip Çekti!

Youtube’da toplamda 250 milyonu aşkın tıklanan, eğlenceli, farklı ve sıradışı klipleriyle dikkat çeken Ece Seçkin, yine çok konuşulacak bir klip çalışmasına imza attı.

Ece Seçkin, DGL & DMC etiketiyle piyasaya çıkan “Aman Aman” maxi single çalışmasının ikinci video klibini, sözü ve bestesi Ayşen & Kemal Şimşekyay’a ve aranjesi Ozan Doğulu’ya ait “Follow Me” parçasına çekti. İlk beş klibinde olduğu gibi “Follow Me” klibinde de Murad Küçük yönetmenliğinde, Umut Eker styling’i ile kamera karşısına geçti. Pop-art bir konsept ile çekilen klip 1 ay süren titiz bir hazırlık çalışması sonrasında ortaya çıktı.

Ece Seçkin’e büyük sürpriz yönetmen Murad Küçük’den geldi. Alışık olduğumuz kalabalık cast ekibi ve dansçıların aksine bu kez kamera karşısına yalnız geçti. Beklenmedik objeler ve ışık oyunları klibe renk ve hareket kattı. Stüdyoda kurulan paraşüt dekorunu gören Ece Seçkin, haberinin olmadığı ve kendisi için büyük sürpriz olan bu sahnelerin çekimi sırasında hem çok eğlendi, hem de aşırı rüzgar sebebiyle biraz zorlandı.

Boks sahneleri için 1 ay özel ders aldı. Klipteki boks sahneleri için 1 ay özel ders alan Ece Seçkin, dinamizmi ve dansları ile dikkat çekti. Kırmızı boks eldivenleri ve bir boksör edasını yansıtan bakışlarıyla rakiplerine gözdağı veren Ece Seçkin, 2015 model kırmızı Corvette üzerinde yaptığı danslarla hayranlarını ekran başına kilitleyecek olan klibi ilk kez Kral POP TV 'de yayınlandı (Kaynak: www.kralmuzik.com.tr - 23.11.2015)

Ece Seçkin, Bu Yaz “Adeyyo” İle Coşturacak

Muhteşem sahne performansı ve eğlenceyi doruğa çıkaran şarkıların güçlü yorumcusu Ece Seçkin, yeni maxi single çalışması ile yaza iddialı giriyor.

“Hoşuna mı Gidiyor?”, “Aman Aman” gibi duyguları harekete geçiren parçalarıyla hitleri belirleyen Ece Seçkin, bu yaz da “Adeyyo” ile coşturacak.

Sözleri Ayşen Şimşekyay, bestesi Kemal Şimşekyay’a ait “Zamanım Yok” maxi single çalışmasının çıkış parçası olan “Adeyyo”nun aranjörlüğü Ozan Doğulu tarafından yapıldı.

Ece Seçkin’in yazın enerjisini etnik bir hikaye ile sergilediği “Adeyyo” klibi geçtiğimiz günlerde Kilyos’da çekildi. Video klip ve maxi single çalışması) tüm müzik kanalları ve dijital platformlarda yayında. Albüm ise 20 Temmuz’da müzik marketlerde yerini alacak.


(Kaynak: www.magazinci.com- 16.07.2016)

Hayalini Gerçekleştirdi

Ece Seçkin uzun süredir üzerinde çalıştığı “Dibine Dibine” adlı şarkısını dinleyicilerle buluşturdu.

Güney Afrika Cumhuriyeti’nde yaşayan Zulu Kabilesi’nin yaşam alanında çekilen şarkının klibi, eğlenceli görüntülerle tamamlandı.

Seçkin, “Benim için büyük bir hayaldi ve bu iş hayalimin de ötesine geçti. Orada insanlara ve hayatlara dokunmak, o dokunduğum hayatları bu klibe aktarmak çok önemliydi. Başardım ve gururluyum” dedi.
(Kaynak: www.aksam.com.tr / www.gunes.com / www.haberturk.com - 15.08.2018)

Ece Seçkin’den -18 Derecede Klip!

Son klibi “Dibine Dibine” için Afrika’ya giden güzel sanatçı Ece Seçkin, yine hayranlarını çok şaşırtacak bir klibe daha imza attı ve Yıldız Tilbe’nin Yıldızlı Şarkıları albümünde seslendirdiği “Vazgeçtim” şarkısını kliplendirdi.

Şarkının söz yazarı Yıldız Tilbe'nin 1995 senesinde seslendirdiği ve bestesi başarılı aranjör Ozan Doğulu'ya ait olan efsanevi şarkılardan “Vazgeçtim”, Ece Seçkin’in güçlü yorumuyla tekrar kaydedildi ve şarkı kliplendi.

Vazgeçtim Ece’ye emanet!

Ozan Doğulu, güçlü ve farklı altyapısı olduğu için yaklaşık olarak 25 senedir kimseye vermediği “Vazgeçtim” şarkısını, Ece Seçkin’in güçlü ve dokunaklı yorumuna emanet etti.

Güvenini boşa çıkarmadı!

Şarkının ruhunu bozmayan nağmeleriyle muhteşem bir iş çıkaran Ece Seçkin, Ozan Doğulu’nun kendisine olan güvenini boşa çıkarmadı ve Ozan Doğulu da güzel sanatçının bu işin üstesinden gelen tek kişi olduğunu dile getirdi.

Şarkının klip çekimi için, bugünlerde en soğuk günlerini yaşayan Kars’ın Ardahan ilçesine giden Ece Seçkin’in yeni klibi iki günde tamamlandı.

Dakikalarca buzun üzerinde yattı!

Özellikle gecenin ilerleyen saatlerinde zorlu hava koşullarından dolayı daha da güçleşen klip çekiminde Ece Seçkin, dakikalarca buzun üzerinde kıpırdamadan yatarak kendine hayran bıraktı ve tüm set ekibi tarafından da sahne sonunda tebrik edildi.

Enerjik ve kıpır kıpır kliplerinden sonra güzel sanatçıyı ‘Vazgeçtim’in klibiyle ilk kez yalnız ve duygusal olarak izleyeceğiz.

Kars, Ardahan ve çevre illerden sevgiyle ve muhteşem bir misafirperverlikle karşılaşan Ece Seçkin ve Ozan Doğulu ikilisi, set aralarında hayranlarıyla bol bol sohbet ederek fotoğraf çektirdi.

Ece Seçkin ve Ozan Doğulu’nun “Vazgeçtim” klibi 24 Şubat’ta NetD kanalında yerini aldı.
(Kaynak: www.magazinkolik.com / www.kralmuzik.com.tr / www.magazinci.com - 25.02.2019)

Ece Seçkin’den 10 Gün İçinde 2 Proje!

Ece Seçkin, hem şarkılarıyla hem de şehir şehir gezdiği yoğun konser maratonunda karşılaştığı büyük ilgiyle müzik sektöründe zirvedeki yerini sağlamlaştırmaya devam ediyor.

Ardı ardına çıkardığı projelerle zirvedekini yerini her geçen gün daha da sağlamlaştıran Ece Seçkin, 2019 yazına hazırlıklarını yaptığı yeni albümünün habercisi olarak “Geçmiş Zaman” ile imzasını atacak.

Ece Seçkin’in yepyeni şarkısı ‘Geçmiş Zaman’ın sözleri Ayşen Şimşekyay, müziği Kemal Şimşekyay imzası taşırken düzenlemesi ise aynı zamanda gizli kahramanım dediği prodüktörü Ozan Doğulu’ya ait.

Yeni projesi için stilini baştan sona değiştirerek yenilenen Ece Seçkin, klibindeki duruşuyla bu projeye titizlikle hazırlandığını ve müzikal gelişimi için ciddi bir yol aldığını da ispatladı.

ALBÜMÜN HABERCiSi YENi TEKLİ “GEÇMİŞ ZAMAN”!

Albüm yapmanın oldukça zor olduğu bu dönemlerde çok yakında yayınlayacağı albümün habercisi olan ve yeni albümünün içinde yer alan “Geçmiş Zaman” şarkısı ile birlikte Ece Seçkin, müzikal kariyerindeki büyük ve güçlü değişiminin sinyallerini de verdi.

“Geçmiş Zaman” şarkısının sözleriyle paralel olan klibin hikayesinde, aşk acısı çeken birinin intikamını alan Ece Seçkin’n alışılagelmiş hallerinin dışındaki merak uyandıran duruşunu ise izleyiciye başarılı yönetmen Murat Joker’in muhteşem vizyonu yansıttı.

Dijital müzik platformlarındaki yüksek dinlenme oranlarıyla da dikkat çeken Ece Seçkin’in “Geçmiş Zaman” isimli yeni şarkısı ile DGL & DMC etiketiyle tüm müzik platformlarında yerini aldı.
(Kaynak: www.magazinkolik.com - 17.06.2019)

Ece Seçkin’den İddialı Rap Düet! “Benjamins 3”

Ece Seçkin ve Rozz Kalliope’nin klip çekimine sosyal medya fenomeni Danla Biliç de eşlik etti.

Ece Seçkin, Rozz Kalliope ve Danla Biliç’in arabadaki sahneleri beğeni topladı.

BEKLENEN DÜET GELDİ!

Başarılı sanatçı Ece Seçkin, geçtiğimiz günlerde rap yaptığı videoyu sosyal medya hesabından paylaşmasıyla gündeme oturmuştu.

Rozz Kalliope’nin şarkısına arabada eşlik ettiği videosu ile ilgi gören Ece Seçkin, düet şarkının sinyalini de bu video ile viral bir şekilde yaymıştı.

Şarkının yeni versiyonu olan “Benjamins 3” şarkısının kayıtları için bir ay önce stüdyoya giren ve Rozz Kalliope ile düet yapan sanatçı, Murad Küçük yönetmenliğinde bir de kamera karşısına geçti. Klip yayınlanmadan önce paylaştığı video, sosyal medyada büyük yankı uyandırdı.

Klipte Danla Biliç Sürprizi!

Ece Seçkin ve Rozz Kalliope’nin klip çekimine sosyal medya fenomeni Danla Biliç’te eşlik etti. Ece Seçkin, Rozz Kalliope ve Danla Biliç’in arabadaki sahneleri beğeni topladı.
(Kaynak: www.magazinkolik.com / www.magazinci.com - 02.12.2019)

Diskografi:
2012
Bu Ne Yaa! (Maxi Single, Doğulu Productions, 16.10.2012)

1- Mahşer (Söz: Ece Seçkin, Müzik: Amr Mostafa)
2- Bu Ne Ya
3- Yana Yana
4- Canın Sağolsun
5- Büyüyünce
6- Olmadı Olmaz


Online CD Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.hepsiburada.com
www.tulumba.com (ABD)
www.tikla24.de (Almanya)

2014
Şok Oldum (Single, DGL ve DMC, 13.01.2014)

1- Şok Oldum - 03:41 (Söz ve Müzik: Deniz Erten, Düz.: Ozan Doğulu)


Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com

130 bpm Moderato / Ozan Doğulu [Pop Albüm, DMC, 18.07.2014]

11.Hoşuna Mı Gidiyor - feat. Ece Seçkin (Söz: Kemal Şimşekyay, Müzik: Ayşen Tan Şimşekyay)

Bu Ne Yaa! (Dijital Maxi Single, Doğulu Productions, 16.12.2014)

1- Mahşer (Söz: Ece Seçkin, Müzik: Amr Mostafa)
2- Bu Ne Ya (Söz & Müzik: Deniz Erten)
3- Yana Yana (Söz & Müzik: Özkan Turgay)
4- Canın Sağolsun (Söz: Ece Doğulu, Müzik: Ozan Doğulu)
5- Büyüyünce (Söz & Müzik: Deniz Erten)
6- Olmadı Olmaz (Söz: Arzu Alsan & Hakan Bahadır, Müzik: Arzu Alsan)


Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com

2015
Aman Aman (Maxi Single, DGL & DMC, [Dijital 14.05.2015] 22.05.2015)

1- Aman Aman - 03:51
2. Follow Me - 03:43
3- Hoşuna Mı Gidiyor (feat. Ozan Doğulu) - 03:46
4- Şok Oldum - 03:39
5- Hoşuna Mı Gidiyor (DJ Eyüp Mix) - 05:03


Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.de (Almanya)
www.qobuz.com
www.emusic.com
Online CD Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.pandamuzik.com
www.hepsiburada.com
www.arkadas.com.tr
www.tulumba.com (ABD)
www.tikla24.de (Almanya)

2016
Hoş Geldin Ayrılığa / Kolpa feat. Ece Seçkin (Single, DMC, 09.03.2016)

1- Hoş Geldin Ayrılığa


Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com

Wet / Ozan Doğulu ft. Bany Brown & Ece Seçkin (Single, DGL, 08.06.2016)

1- Wet

Dijital Satış Noktaları:
www.turktelekommuzik.com
itunes.apple.com/tr
open.spotify.com

Zamanım Yok (Maxi Single, DGL & DMC, [Dijital 04.07.2016] 05.08.2016)

1- Adeyyo - 03:44
2- Zamanım Yok - 03:42
3- Olsun - 04:51
4- Hoş Geldin Ayrılığa (feat. Kolpa) - 03:14


Dijital Satış Noktaları:
www.turktelekommuzik.com
itunes.apple.com/tr
open.spotify.com
www.napster.de (Almanya)
www.qobuz.com
Online CD Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.tikla24.de (Almanya)

2017
Söyle / Sinan Ceceli (Albüm, Ceceli Müzik, [Dijital 10.03.2017] 22.03.2017)

1- O La La (feat. Ece Seçkin)

Dijital Satış Noktaları:
www.turktelekommuzik.com
itunes.apple.com/tr

130 Bpm Forte / Ozan Doğulu [Pop Albüm, DGL Müzik, 16.06.2017]

3. Ozan Doğulu Feat. Ece Seçkin - Sayın Seyirciler

Online CD Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.pandamuzik.com
www.tikla24.de (Almanya)
Dijital Satış Noktaları:
itunes.apple.com/tr

2018
Yıldız Tilbe’nin Yıldızlı Şarkıları - Volume 1 (Kolektif Albüm, Özdemir Müzik, 17.05.2018)

CD 1 :
10-Ece Seçkin feat. Ozan Doğulu - Vazgeçtim / Düzenleme: Ozan Doğulu

Dibine Dibine (Single, DGL & DMC, 15.08.2018)

1- Dibine Dibine


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
itunes.apple.com/tr
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com
www.deezer.com

Kafalar Karışık (Orijinal Film Müzikleri) (Film Müziği Albümü, ILS Music, 07.12.2018)

1. Derya Uluğ & Ece Seçkin / Kafalar Karışık - 03:09 (Söz & Müzik: Ümit Sayın)
1. Derya Uluğ & Ece Seçkin / Kafalar Karışık - 03:09 (Söz & Müzik: Ümit Sayın)

2019
Nos Fuimos Lejos (Turkish Version) / Descemer Bueno, Enrique Iglesias, Ece Seçkin, El Micha (Single, Sony Music Entertainment US Latin LLC, 12.03.2019)

1- Nos Fuimos Lejos (Turkish Version) / Descemer Bueno, Enrique Iglesias, Ece Seçkin, El Micha - 03:49


Dijital Satış Noktaları:
itunes.apple.com/tr
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Geçmiş Zaman (Single, DGL, 14.06.2019)


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
play.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Benjamins 3 / Rozz Kalliope & Ece Seçkin (RAP Single, DMC, 02.12.2019)

1- Benjamins 3 - 03:02

Kapat

Şarkılardan örnekleri FlashPlayerde Dinle!


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

2020
Piyanist / Sinan Akçıl (Albüm, Lets Menajerlik, 21.02.2020)

4- Anlayamazsın - Ece Seçkin Feat. Sinan Akçıl
Resmi Web Site Adresi:
www.eceseckin.com
Resmi Facebook Sayfa Adresi:
www.facebook.com/EceSeckin
Resmi Twitter Adresi:
www.twitter.com/EceSeckinCom
Resmi Instagram Adresi:
www.instagram.com/eceseckin
Resmi YouTUBE Kanal Adresi:
www.youtube.com/user/EceSeckinCom
Resmi Vimeo Kanal Adresi:
www.vimeo.com/eceseckin
YUKARI | TOP | OBEN


Geri Dön

Sanatçılar (Biyografi ve Diskografileri)

Telif Hakkı © Gönderen: Turkpopmuzik.net - (13778 okuma)


Sitede kullanılan materyallerin büyük bölümü genel kullanıma sunulmuş internet sitelerinden temin edilmiş olup burada yayınlanmasından herhangi bir ticari amaç güdülmemektedir. Bunlar üzerinde hak iddia ediyor ve telif talebinde bulunuyorsanız, siteden çıkarılması veya link verilmesi için lütfen bizimle bağlantı kurunuz.
[Detayları için BURAYA tıklayınız] turkpopmuzik@gmail.com
PHP-Nuke Copyright © 2004-2006 by Francisco Burzi. Bu bir free software programı olup GPL lisansıyla kullanılmaktadır. Sitemiz, PHP-Nuke v.7.6'dan geliştirilerek PHP 5.3.x versiyonlarına uyarlanmış SEO uyumlu RavenNuke (v.2.5) ile desteklenmektedir..
Hosted By  webhoster.ag