Hoş Geldin Sevgili Konuk!    [ Müzikli Gezintiler Dileğimizle ...]   

SATILIK EMLAK İLANLARI


Türk Pop Müzik Ana Menü 
Anasayfa
Giriş (Site Planı)
Editörün Notu
Kronolojik Gezinti
Sanatçılar
(Biyo & Diskografileri)
Top 10 Müzik
Listeleri
En Son (Sitemize)
Kaydedilen Sanatçılar
En Son Albümler
En Son Çıkan Klipler
Kolektif, Karma veya
Derleme Albümler 
Müzik Yarışmaları  
Eurovision Türkiye
Müzik Etkinlikleri
Basından Müzik Haberleri
Kısa Pop Tarihi ve Müzik
Terimleri Sözlüğü
Tarihte Müzik Olayları
KARAOKE VİDEOLAR
DİĞER VİDEOLAR
Hazır Şarkı Listeleri
Flashplayer Şarkı Listeleri
Top 10'lar :
Kronoloji (Yıllar)

Sanatçılar

Hazır Playlistler

Müzik Yarışmaları
  Altın Mikrofon (Yıllar)

Müzik Yarışmaları
  Milliyet Liselerarası Müzik
  Yarışmaları (Yıllar)

Müzik Yarışmaları
  Altın Güvercin Müzik
  Yarışmaları (Yıllar)

Eurovision (Yıllar)

Diğer
DİĞER LİNKLERİMİZ 
Dünya Müzik Listeleri
(Kronolojik)
Beatles Türk
Beatles Haberleri

Kronoloji
1926 - 1959
1960
1961
1962
1963
1964
1965
1966
1967
1968
1969
1970 ve sonrası

Şarkıları (Kronolojik)
1957 - 1961
1962
1963
1964
1965
1966
1967
1968
1969
1970 ve Sonrası

Şarkıları (Alfabetik)
A - B
C - D - E
F - G - H
I -J
M - N - O
P - R - S
T - Z

Diskografi (Karaoke)
İngiltere Albümleri
Diğer Albümleri

Film (& Soundtrack Albümleri)   
A Hard Day’s Night
Help!
Magical Mistery Tour
Yellow Submarine
Let It Be

45'likleri (Singles)

EP (Extended Play)'leri

(Givenaway) Diğer
müzisyen ve gruplar
için yaptıkları besteleri

YARDIM 
S.S.S
© by Turkpopmuzik.net

   Sitede Ara
   Sosyal Paylaşım

2020 sonuna kadarki beğenmeler: 432

Beğen

   Kim Online
Şu an sitede, 174 ziyaretçi ve 0 üye bulunuyor.

   Ziyaretçi Bilgileri
Hoşgeldin, Misafir
Şu An Bağlı:
Ziyaretçi: 174
Üye: 0
Toplam: 174

   Sitemizi Destekleyin!
Sitemizi desteklemek için Görüşlerinizi bize iletin!

   Bizi Önerin!
Bizi Arkadaşlarınıza, Dostlarınıza Önermek için buraya tıklayın!

   Sayfa Hit Toplamı
Şu ana kadar
sayfa izlenimi aldık. Başlangıç:
2005

   Site Bilgileri
Sunucu TrafiğiSunucu Trafiği
  • Toplam: 104,143,930
  • Bugün: 20,112
Sunucu BilgileriSunucu Bilgileri
  • Oct 18, 2021
  • 03:00 pm CEST
 

TÜRK POP MÜZiK.NET - Sanatçılar (Biyografi ve Diskografileri)
Emel Müftüoğlu
Bookmark and Share
    Geri Dön   (5852 okuma)

Sanatçı: Emel Müftüoğlu
EMEL MÜFTÜOĞLU

FOTO GALERİ
14.10.1961 yılında İzmir’de doğan Emel Müftüoğlu, babasının asker olması nedeniyle ilk ve orta öğrenimini farklı şehirlerde tamamladı. İstanbul Devlet Konservatuarı Şan Bölümü’nü bitirdi.

1984’te Zülfü Livaneli’nin konserinde “Özgürlük” isimli şarkısını Erdal (Çelik) ve Sevingül Bahadır ile birlikte seslendirdiler.

Profesyonel müzik hayatına 1985 yılında Güneş Gazetesinin açtığı müzik yarışmasında birincilik alarak başladı. Aynı yarışmada ikincilik alan Erdal Çelik’le bir ikili oluşturma kararı aldı ve aynı yıl Erdal ile “Öyle Bir Aşk” isimli bir albüm yaptı.

26 Temmuz 1986 tarihinde yapılan Fatih Erkoç’un “Yolverin A Dostlar” ile birinci, Grup Lokomotif’in “Hoşçakal” ile ikinci, Arzu Ece’nin ise “Sevgin Yeter Bana” ile üçüncü olduğu 1. Kuşadası Altın Güvercin Müzik Yarışması’na katılan Emel-Erdal ikilisi “Üzüm Buğusu” isimli şarkıyı seslendirmişlerdi.

Emel- Erdal ikilisi olarak, Atilla Özdemiroğlu’nun kurduğu ART’den “Sevmek Öyle Bir Şey”, “Öyle Bir Aşk” ve “Alaturka Benim Canım” isimli üç albüm çıkardılar.

Emel-Erdal ikilisi, 1988 yılında Eurovison Türkiye finalinde “Aşk Yaşamaya Değer” “Aşk Yaşamaya Değer” isimli şarkı ile katıldılar ama dereceye girmediler.

1989 yılında Eurovision Türkiye Elemeleri’nde “Pardon” isimli şarkıyı ile 6ncılık aldılar. Aynı yıl Emel’in Erdal ile müzikal ortaklığına son vererek solo kariyerine geçiş yapması üzerine Şahin Özer Plak’la anlaştı ve 1990 yılında bu müzik yapım firmasından yayınlanan “Karlar Düşer” isimli albümü ile iyi bir satış rakamını yakaladı.

1992 yılında çıkan ikinci albümü “Faka Bastın”, müzik tarihinde billboard’u yapılan ilk albüm olup “Faka Bastın” adlı parçanın klibini de Sinan Çetin yönetmişti. O yıla kadar klipleri hep televizyon yönetmenleri çekiyordu. İlk defa bir sinema yönetmeni bir kliple izleyici karşısına çıkmıştı. ‘Faka Bastın’ı iki yıl sonra “Emel’ce” isimli albüm çalışması izledi. Bu albümde de albümün fotoğrafları ve imaj Fransa’da gerçekleştirildi. Albümdeki “Korkuyorum” ve “Deli Et Beni” şarkılarının klipleri çok uzun süre gündemde kalmıştı.

1995’de “Hovarda” adlı single piyasaya çıktı. Abdullah Oğuz’un çektiği Klibinde Deniz Arcak’ın araba camı sildiği, Seray Sever’in ilk kez kamera karşısına geçtiği, Emel’in kendi kızının da oynadığı, ayrıca Emel’ın mağazanın camını kırarak aldığı kıyafete karşılık şişeye 500 bin sıkıştırdığı nefis Sezen Aksu şarkısı. Bir albüm kadar iyi bir satış grafiği yakalayan “Hovarda” klibi hala bu konudaki rekorlarını elinde tutmaktadır. Klip aynı zamanda Hollanda’da katıldığı yarışmadan yüzünün akıyla 7. olarak döndü. MTV’de bir yarışmada da 3. olmuştur.

1998 Emel’in müzik kariyerindeki önemli tarihlerden birisidir. Albümlerinde genelde değişmeyen isimler olan Murat Yeter, Aykut Gürel, İskender Paydaş, Sezen Aksu, Şehrazat, Harun Kolçak, Ümit Sayın, Nazan Öncel, Altan Çetin, Ercan Saatçi ve Mustafa Sandal ile birlikte çalışılan “Gönülden Gönüle” isimli hit şarkısının bulunduğu albümü müzik marketlerdeki yerini aldı. Bu albümünün ismi “Bana Özel..” adını taşıyordu.

Emel Müftüoğlu’nun sonraki albümü “Mucize” 2000 yılında Şahin Özer Plak’tan çıktı. ‘Mucize’nin farklı yanlarından biri, Türkiye’de internet erişimi yüklenerek promosyonu yapılan ilk CD olması. Ayrıca, 2000 yılında Emel, sadece yorumcu kimliği ile değil, Şahin Özer Plak’ın pop müzik sanatçılarının art direktörü olarak da çalışmalarına devam ediyor.

Sonraki albümleri 2002’de “Arabesk” ve 2004’te “Çok Ayıp” isimlerini taşıyor.

Son yıllarda televizyonlarda kendi adıyla Talk Show programları da yapan sanatçı halen Sezen Aksu, Şehrazat başta olmak üzere, Serdar Ortaç, Ümit Sayın, Harun Kolçak, Altan Çetin, Metin Arolat gibi isimlerle çalışmalarına devam ediyor.

2007’de “Eğlenilecek Kızlar Evlenilecek Kızlar” isimli albümü yayınladı.

2011’de Ümit Sayın’ın “Söz Müzik Ümit Sayın” albümünde “Çal Beni” adlı parçada Ümit Sayın ile birlikte düete imza attı.

Emel Müftüoğlu “Best Of” Albümle Geliyor!

Ünlü sanatçı Emel Müftüoğlu uzun bir aradan sonra “Emel İle Yeniden” adlı “Best Of” albümüyle, yeniden müzik sektörüne hızlı bir giriş yapmaya hazırlanıyor.

1990 yılından bu yana yaptığı albümlerde hit olmuş parçalarını bir araya getiren Müftüoğlu “Emel İle Yeniden” albümü ile müzik sektöründe heyecan yaratacak.

Son albümünü 2007 yılında çıkaran ünlü sanatçı klip çekimi için Beykoz’daki eski kundura fabrikasında Deniz Akel ile bir araya geldi.

Bir döneme damgasını vuran ve hala gece kulüplerinde en çok çalınan şarkılar arasında yer alan “Hovarda” şarkısını kliplendiren Müftüoğluna kendisi gibi şarkıcı olan kızı Çağrı Müftüoğlu eşlik ediyor.

Annesinin ilk klibinde 10 yaşındayken oynayan Çağrı Müftüoğlu bu kez genç bir kız olarak izleyici karşısına çıkıyor. Gelinlik ile objektiflerin karşısına geçen Çağrı Müftoğlu’na ünlü yönetmen Deniz Akel’in oğlu Ediz Akel damat olarak eşlik ediyor. 1 haftada çekilen klipte birçok sürpriz isim de Müftüoğlu’na eşlik ediyor.
(Kaynak: www.kralmuzik.com.tr - 15.12.2015)

Emel Müftüoğlu İle Yeniden!

Ünlü sanatçı Emel Müftüoğlu uzun bir aradan sonra “Emel İle Yeniden” isimli albümüyle, 1990 yılından bu yana yaptığı albümlerde hit olmuş parçalarını bir araya getirdi.

Son albümünü 2002 yılında çıkaran ünlü sanatçı klip çekimi için Beykoz’daki eski kundura fabrikasında Deniz Akel ile bir araya geldi...

Bir döneme damgasını vuran ve hala gece kulüplerinde en çok çalınan şarkılar arasında yer alan “Hovarda” şarkısında, Emel Müftüoğlu’na kendisi gibi şarkıcı olan kızı Çağrı Müftüoğlu, Seray Sever, Tamer Karadağlı, Ercan Saatçi, Deniz Arcak ve ilk klipte yer alan birçok ünlü isim eşlik etti.

Annesinin ilk klibinde 10 yaşındayken oynayan Çağrı Müftüoğlu bu kez genç bir kız olarak izleyici karşısına çıkıyor...

“Emel İle Yeniden” isimli yeni albümü ile uzun zaman sonra geçmişten günümüze hit olmuş 11 şarkısını müzikseverlerin beğenisine sunan Emel Müftüoğlu, albümün ilk videosu Hovarda’yı, geçtiğimiz akşam Sezen Aksu’nun Kanlıca’daki stüdyosunda sanatçı dostları ile birlikte ilk defa izledi.

Amerika’dan ayağının tozu ile videoyu seyretmeye gelen Tamer Karadağlı, Dubai’den sadece bu gece için İstanbul’a gelen Seray Sever, Demet Akbağ, Oktay Kaynarca, Ayşegül Aldinç, Nilgün Belgün, Kubat, Zara, Ercan Saatçi, Ömür Gedik , Ertem Şener, Armağan Çağlayan, Mehmet Akbay, Metin Güneş, Betül Demir, Deniz Arcak gibi birçok ünlünün akınına uğrayan gecenin sonunda, tüm konuklar “Hovarda” video klibi ile ilgili beğeni ve tebriklerini Emel Müftüoğlu ile paylaştı.

Seyreden dostlarının hepsinin çok beğendiği, Hollywood prodüksiyonu gibi olmuş dedikleri video klip, gece boyunca defalarca izlendi ve her seferinde uzun uzun alkışlandı.
(Kaynak: www.magazinkolik.com - 02.03.2016)

Emel Müftüoğlu İşaret Diliyle Şarkı Söyledi

Türk Pop müziğinin kült isimlerinden Emel Müftüoğlu, 11 yıl aradan sonra yepyeni bir şarkı ile müzikseverlerle buluşuyor. “Gündemi Yaratayım Mı?” şarkısının sözü ve müziği Halil Koçak imzası taşıyor.

Türk Pop Müziğine damga vuran hitleri ile dinleyicilerin gönlünde taht kuran Emel Müftüoğlu, yeni şarkısı ile de adeta gündem yaratmaya geliyor.

TARİHİ HAN, AÇILIŞINI EMEL MÜFTÜOĞLU İLE YAPTI!

“Gündemi Yaratayım Mı?” şarkısına Beyoğlu’nun simge yapılarından Narmanlı Han’da video klip çekildi. 1831 yılında inşa edilen yapı, kapılarını ilk kez bir klip için açtı.

Ahmet Hamdi Tanpınar’dan Bedri Rahmi Eyüboğlu’na kadar birçok sanatçıya ev sahipliği yapan 187 yıllık Narmanlı Han, bu kez Emel Müftüoğlu’nun klibine ev sahipliği yaptı. 2.5 yıl önce restorasyona giren han, açılışını Emel Müftüoğlu ile yaptı.İŞARET DİLİ İLE ŞARKI SÖYLEDİ!

Deniz Akel yönetmenliğinde çekilen video klipte Müftüoğlu’na 50 kişilik oyuncu ekibi eşlik etti. Renkli kıyafetleri ve marjinal görüntüsü ile dikkat çeken sanatçının kıyafetlerini ünlü modacı Erol Albayrak dikti.

Müftüoğlu, klipte şarkının bir kısmını işaret dili ile söyleyerek işitme engelli sevenlerine de selam göndermeyi ihmal etmedi.
(Kaynak: www.haberturk.com / www.magazinci.com / muzikonair.com / www.kralmuzik.com.tr / www.gazetemag.com / www.magazinkolik.com - 28.11.2018)

Diskografi :
1984
İstanbul Konseri (Zülü Livaneli Albüm, Art Plak Türkiye)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
11.Özgürlük (Zülfü Livaneli, Emel-Erdal, Sevingül Bahadır) - 03:23)

1985
Sevmek Öyle Bir Şey (Albüm, Emel- Erdal ikilisi, Atilla Özdemiroğlu’nun kurduğu ART’den)

Öyle Bir Aşk (Albüm, Emel- Erdal ikilisi, Atilla Özdemiroğlu’nun kurduğu ART’den)
Büyütmek için T ıklay ın

1987
Alaturka Benim Canım (Albüm, Emel-Erdal ikilisi, Atilla Özdemiroğlu’nun kurduğu ART’den)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
A Yüzü:
1- Kent Bu
2- Hiç
3- Gittin Gideli
4- Hey Hey
5- Bir Başka Bahara
6- Yaz Yaz (Geçkin Kız)
B Yüzü:
1- Alaturka Benim Canım (Söz ve Müzik: Mirkelam)
2- Son Arzu (Vurun Ben Öleyim)
3- Ne Olur
4- Ağlama Değmez Hayat
5- Gel
6- Daha Daha Ne

1988
"Aşk Yaşamaya Değer" (1988 Eurovision Türkiye finalisti - şarkının klibi)

1989
Pardon (Emel-Erdal ikilisi, Eurovision Türkiye Seçmelerinde 6ncı)

1990
Karlar Düşer (Solo Albüm, Şahin Özer Plak)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
1- Karlar Düşer
2- Haykırdım
3- Zor
4- Ne Çıkar
5- Hangimiz
6- Bitince
7- Yok Olmaz
8- Neyse Boşver
9- Tam Unutmuşken
10-Olsun

1992
Faka Bastın (Albüm, Özer Kardeşler Plak Ş.Ö. CD 095)
(Prodüktör: Şahin Özer, Düzenlemeler: Aykut Gürel)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
1- Faka Bastın (Söz ve Müzik: Şehrazat)
2- Gösterdi (Söz: Aşkın Tuna, Müzik: Aykut Gürel)
3- Vurgun (Söz ve Müzik: Harun Kolçak)
4- İşine Gelirse (Söz: Şehrazat, Müzik: Giorgos Aristoteli Saris)
5- Affet Arkadaş (Söz ve Müzik: Mustafa Sandal)
6- Kal Benimle (Söz ve Müzik: Harun Kolçak)
7- İstanbul'da Olmak Vardı (Söz: Melike Demirağ, Müzik: Şanar Yurdatapan)
8- Acılardan Geçtim (Söz ve Müzik: Bora Ebeoğlu)
9- Hayat Bayram Olsa (Söz: Şenay Yüzbaşıoğlu, Müzik: Kolejgero)
10-Sev de Nasıl Seversen Sev (Söz ve Müzik: Şehrazat)
11-Yerin Dolmuyor (Söz: Şehazat, Müzik: Mustafa Sandal)

1994
Emelce (CD&MC Albüm, Özer Kardeşler Plak Kaset No.118)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
1- Yeter (Söz: Ercan Saatçi, Müzik ve Düz.: Aykut Gürel)
2- Korkuyorum (Söz ve Müzik: Harun Kolçak, Düz.: İskender Paydaş)
3- Deli Et Beni (Söz ve Müzik: Harun Kolçak, Düz.: İskender Paydaş)
4- Gözümün Feri (Söz: Şehrazat, Müzik: Bülent Sert, Murat Yeter, Düz.: Aykut Gürel)
5- Gitme (Söz ve Müzik: Ümit Sayın)
6- Hey Dünya (Söz: Ercan Saatçi, Müzik: Aykut Gürel)
7- Çal Beni (Söz ve Müzik: Ümit Sayın)
8- Sevmek En Büyük Devlet! (Söz ve Müzik: Şehrazat)
9- Yalnızım Yine (Söz ve Müzik: Ercan Saatçi)
10-Ah Bu Sevda (Söz: Şehrazat, Müzik: Bülent Sert)
11-Yağmur (Söz: Zeynep Talu, Müzik ve Düz.: Aykut Gürel)
12-Yanar Yanar (Söz ve Müzik: Mustafa Sandal, Düz.: Mustafa Sandal, Sarp Özdemiroğlu)

Turkish Pop Collection / Nilüfer, Ferda Anıl Yarkın, Yonca Evcimik, Seyyal Taner, Emel (Derleme Albüm, Devsan Kasetçilik)
Büyütmek için T ıklay ın
2. Sevmek En Büyük Devlet - Emel
6. Korkuyorum - Emel

1995
Hovarda (Maxi Single, Özer Kardeşler Plak)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
1- Hovarda
2- Hoşgeldin Hüzün
3- Hovarda (Enst.)
4- Hoşgeldin Hüzün (Enst.)

1996
Ruhun Duymaz (Albüm, Neşe Müzik)
(Prodüktör: Sezen Aksu, Vokaller: Altan Çetin, Deniz Şen, Ebru Dilaver, Ercüment Vural, Melis Sökmen, Sezen Aksu, Tûba Önal, Özkan Uğur)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
1- Ruhun Duymaz (Söz: Meral Okay, Sezen Aksu, Müzik: Sezen Aksu, Düz.: Onno Tunç)
2- Rastgele (Söz ve Müzik: Sezen Aksu, Düz.: Murat Yeter)
3- Bir Ümit Doğmaz mı (Söz: Sezen Aksu, Müzik: Levent Yüksel, Sezen Aksu)
4- Yaradana Kurban (Söz ve Müzik: Sezen Aksu)
5- Kara Kutu (Söz: Sezen Aksu, Müzik: Cheb Hasni)
6- Her Gece (Söz: Sezen Aksu, Müzik: Sezen Aksu, Onno Tunç, Düz.: Murat Yeter)
7- Sakatlık Bende (Söz: Sezen Aksu, Müzik ve Düz.: Ercan Saatçi)
8- Denemeye Değer (Söz: Altan Çetin, Sezen Aksu, Müzik: Fahir Atakoğlu, Murat Yeter, Düz.: Murat Yeter)
9- Yine Kimlerin Ahı Tuttu (Söz: Altan Çetin, Müzik: Altan Çetin, Murat Yeter, Düz.: Murat Yeter)
10-Hovarda (Remix) (Remix: Murat Yeter)
11-Hoşgeldin Hüzün

1998
Bana Özel (Albüm, Türü: Pop, Şahin Özer Plak)
(Prodüktör: Muzaffer Karakuş, Vokaller: Aykut Gürel, Bendeniz, Cihan Okan, Demet Sağıroğlu, Deniz Seki, Ercan Saatçi, Ercüment Vural, Ferda Anıl Yarkın, Kenan Doğulu, Yeşim Vatan, Özkan Uğur)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
1- Gönülden Gönüle (Söz ve Müzik: Sezen Aksu, Düz.: Murat Yeter)
2- Bana Özel (Söz ve Müzik: Nazan Öncel, Düz.: Murat Yeter)
3- Çiçeklendim (Söz ve Müzik: Nazan Öncel, Düz.: Murat Yeter)
4- Allah Kahretsin (Söz: Nazan Öncel, Müzik: Geleneksel)
5- Bu Roman Bitmez (Söz: Şehrazat, Müzik ve Düz.: Aykut Gürel)
6- Yar Sana Hiç Doyum Olmaz (Söz ve Müzik: Şehrazat, Düz.: Murat Yeter)
7- Uysa da Uymasa da (Söz ve Müzik: BenDeniz, Düz.: Aykut Gürel)
8- Ağlama Ana Benle (Söz ve Müzik: Altan Çetin, Düz.: Murat Yeter)
9- Yedi Bela (Söz: Şehrazat, Müzik ve Düz.: Ercüment Vural)
10-Bir Garip Yolcu (Söz ve Müzik: Yıldırım Gürses, Düz.: Aykut Gürel)

2000
Mucize (Albüm, Şahin Özer)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
1- Mucize - 04:41
2- Kal Benimle - 04:18
3- Gel Günaha Girelim - 04:55
4- Cesaretsiz Yar - 03:25
5- Uyumam Sensiz - 04:12
6- Deli Dünya - 04:26
7- Acemi Aşık - 03:31
8- Çal Beni - 04:05
9- Giden Gider - 02:18
10-Yaralıdır Yüreğim - 05:03
11-Ağlar - 03:44
12-Faka Bastın (Remix) - 04:36

2002
Arabesk (Albüm, DMC Müzik/Şahin Özer)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
1. Kader - 04:26
2. İllallah - 05:09
3. Siyah İnci - 04:23
4. Haber Yolla - 03:40
5. Leyla - 03:34
6. Güller - 03:21
7. Gel Korkma - 03:44
8. Düşler - 04:06
9. Oyun - 04:02
10.Düzeni Bozuk Dünya - 04:47
11.Kader (Slow Version) - 03:20
12.Intro Mix

2004
Çok Ayıp (CD/Kaset Albüm, Sony Müzik-Türkiye, Aralık 2004)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
1. Çok Ayıp
2. Söz Namustur
3. Bilsem
4. Zorlama
5. Yavru Kuşum
6. Yaz Geldi
7. Deli Değneği
8. Yakıştı mı Bize?
9. Ara
10.Mutsuz musun?
11.Başka Hayat
12.Yaz Geldi – (Kıvanch K. Versiyon remix)
13.Ara (Chill out mix)
(Vokalleri ile Deniz Seki, Işın Karaca, İzel Çeliköz, Cihan Okan, Ayça Tekindor ve birçok müzisyenin renk kattığı albümde düzenlemelerde Fettah Can, Erdem Yörük, Mustafa Ceceli,Hüseyin Bitmez, Sinan Akçıl ve Kıvanç K yer aldı.)

2006
En İyiler 2006(CD Albüm, Sony BMG, 16.03.2006)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın

2007
Eğlenilecek Kızlar Evlenilecek Kızlar (Albüm, DMC, 28.05.2007)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
1. Altın Kafes (Söz & Müzik : Sezen Aksu) - 04:49
2. Beklerim (Söz & Müzik : Sude Demir) - 05:16
3. Eğlenilecek Kızlar Evlenilecek Kızlar (Söz & Müzik : Sezen Aksu) - 03:21
4. Zaman Lazım (Söz & Müzik : Metin - Eda Özülkü) - 03:50
5. Ağla Ağla (Söz & Müzik : Sıla Gençoğlu) - 03:50
6. Eğlenilecek Kızlar Evlenilecek Kızlar (Versiyon) (Söz & Müzik : Sezen Aksu) - 03:31


Pop Mix (Kolektif Albüm, DMC, 13.08.2007)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
7. Emel Müftüoğlu / Altın Kafes - 04:51

2010
Pop Hits (5xCD Toplama Albüm, Sony Müzik-Türkiye, 13.05.2010)
Büyütmek için T ıklay ın
CD 2 - Emel Müftüoğlu - Çok Ayıp

İnternet Satış Noktaları:
www.hepsiburada.com

2008
96 06 (Kolektif Albüm, Çınar Müzik, 16.01.2008)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
9- '98 Gönülden Gönüle - Emel Müftüoğlu (Söz: Sezen Aksu, Müzik: Sezen Aksu) - 04:43

100 Türkçe Pop (7 CD) (Kolektif Albüm, DMC, 01.02.2008)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
CD 2:
7. Emel Müftüoğlu - Altın Kafes - 04:51

Güldünya Şarkıları (Kolektif Albüm, DMC Müzik, 26.11.2008)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
1- Koro / Kadınlar Vardır (Söz & Müzik: Filiz Kerestecioğlu)
5. Emel Müftüoğlu / Adım Kadın (Söz & Müzik: Bora Ayanoğlu)

2011
Söz Müzik Ümit Sayın / Ümit Sayın (Albüm, Poll Production, 03 / 07.03.2011)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
9- Çal Beni (Ümit Sayın ile Emel Müftüoğlu düet)

eelence 90´s / eelence 90’lar [Kolektif Pop Albüm, Ossi Müzik, 02.11.2011]
Büyütmek için T ıklay ın
5- Hovarda (Remix) – Emel Müftüoğlu (Söz-Müzik: Sezen Aksu)

2012
120 Türkçe Pop [9xCD Albüm, DMC, 15.02.2012]
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
CD 4
7. Emel Müftüoğlu - Altın Kafes
CD 6
6. Emel Müftüoğlu - Eğlenilecek Kızlar Var

2016
Emel İle Yeniden (Albüm, DMC, 19.02.2016)

1. Hovarda - 04:10
2. Hoşgeldin Hüzün - 03:44
3. Faka Bastın - 03:05
4. Bilsem - 03:56
5. Deli Et Beni - 03:09
6. Bir Ümit Doğmaz Mı? - 03:19
7. Gönülden Gönüle - 04:31
8. Korkuyorum - 04:03
9. Karlar Düşer - 03:33
10.Bana Özel - 04:33
11.Bir Ümit Doğmaz Mı? (Ozan Bayraşa Remix) - 03:18


Online CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.pandamuzik.com
www.arkadas.com.tr
www.hepsiburada.com
www.kitapsan.com.tr
www.amazon.com (ABD)
www.tikla24.de (Almanya)
Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.qobuz.com
www.napster.com

2018
Gündem Yaratayım Mı? (Single, Poll Production, 28.11.2018)

1- Gündem Yaratayım Mı?

Kapat

Şarkılardan örnekleri FlashPlayerde Dinle!


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
www.napster.com
Resmi Facebook Profil Adresi:
www.facebook.com/emelmuftuoolu
Resmi Facebook Sayfa Adresi:
www.facebook.com/muftuogluemel
Resmi Twitter Adresi:
www.twitter.com/emelofficiall
Resmi Instagram Adresi:
www.instagram.com/emelmuftuoglu
Fan MySpace Adresi:
www.myspace.com/emelmuftuoglu
LastFM Sayfa Adresi:
www.lastfm.com.tr/music/Emel+Müftüoğlu
Wikipedia Sayfa Adresi:
tr.wikipedia.org/wiki/Emel_Müftüoğlu
Sinematürk Sayfa Adresi:
www.sinematurk.com/kisi/4204/Emel-Muftuoglu
YUKARI | TOP | OBEN


Geri Dön

Sanatçılar (Biyografi ve Diskografileri)

Telif Hakkı © Gönderen: Turkpopmuzik.net - (5852 okuma)


Sitede kullanılan materyallerin büyük bölümü genel kullanıma sunulmuş internet sitelerinden temin edilmiş olup burada yayınlanmasından herhangi bir ticari amaç güdülmemektedir. Bunlar üzerinde hak iddia ediyor ve telif talebinde bulunuyorsanız, siteden çıkarılması veya link verilmesi için lütfen bizimle bağlantı kurunuz.
[Detayları için BURAYA tıklayınız] turkpopmuzik@gmail.com
PHP-Nuke Copyright © 2004-2006 by Francisco Burzi. Bu bir free software programı olup GPL lisansıyla kullanılmaktadır. Sitemiz, PHP-Nuke v.7.6'dan geliştirilerek PHP 5.3.x versiyonlarına uyarlanmış SEO uyumlu RavenNuke (v.2.5) ile desteklenmektedir..
Hosted By  webhoster.ag