Hoş Geldin Sevgili Konuk!    [ Müzikli Gezintiler Dileğimizle ...]   

SATILIK EMLAK İLANLARI


Türk Pop Müzik Ana Menü 
Anasayfa
Giriş (Site Planı)
Editörün Notu
Kronolojik Gezinti
Sanatçılar
(Biyo & Diskografileri)
Top 10 Müzik
Listeleri
En Son (Sitemize)
Kaydedilen Sanatçılar
En Son Albümler
En Son Çıkan Klipler
Kolektif, Karma veya
Derleme Albümler 
Müzik Yarışmaları  
Eurovision Türkiye
Müzik Etkinlikleri
Basından Müzik Haberleri
Kısa Pop Tarihi ve Müzik
Terimleri Sözlüğü
Tarihte Müzik Olayları
KARAOKE VİDEOLAR
DİĞER VİDEOLAR
Hazır Şarkı Listeleri
Flashplayer Şarkı Listeleri
Top 10'lar :
Kronoloji (Yıllar)

Sanatçılar

Hazır Playlistler

Müzik Yarışmaları
  Altın Mikrofon (Yıllar)

Müzik Yarışmaları
  Milliyet Liselerarası Müzik
  Yarışmaları (Yıllar)

Müzik Yarışmaları
  Altın Güvercin Müzik
  Yarışmaları (Yıllar)

Eurovision (Yıllar)

Diğer
DİĞER LİNKLERİMİZ 
Dünya Müzik Listeleri
(Kronolojik)
Beatles Türk
Beatles Haberleri

Kronoloji
1926 - 1959
1960
1961
1962
1963
1964
1965
1966
1967
1968
1969
1970 ve sonrası

Şarkıları (Kronolojik)
1957 - 1961
1962
1963
1964
1965
1966
1967
1968
1969
1970 ve Sonrası

Şarkıları (Alfabetik)
A - B
C - D - E
F - G - H
I -J
M - N - O
P - R - S
T - Z

Diskografi (Karaoke)
İngiltere Albümleri
Diğer Albümleri

Film (& Soundtrack Albümleri)   
A Hard Day’s Night
Help!
Magical Mistery Tour
Yellow Submarine
Let It Be

45'likleri (Singles)

EP (Extended Play)'leri

(Givenaway) Diğer
müzisyen ve gruplar
için yaptıkları besteleri

YARDIM 
S.S.S
© by Turkpopmuzik.net

   Sitede Ara
   Sosyal Paylaşım

2020 sonuna kadarki beğenmeler: 432

Beğen

   Kim Online
Şu an sitede, 230 ziyaretçi ve 0 üye bulunuyor.

   Ziyaretçi Bilgileri
Hoşgeldin, Misafir
Şu An Bağlı:
Ziyaretçi: 230
Üye: 0
Toplam: 230

   Sitemizi Destekleyin!
Sitemizi desteklemek için Görüşlerinizi bize iletin!

   Bizi Önerin!
Bizi Arkadaşlarınıza, Dostlarınıza Önermek için buraya tıklayın!

   Sayfa Hit Toplamı
Şu ana kadar
sayfa izlenimi aldık. Başlangıç:
2005

   Site Bilgileri
Sunucu TrafiğiSunucu Trafiği
  • Toplam: 104,146,168
  • Bugün: 22,350
Sunucu BilgileriSunucu Bilgileri
  • Oct 18, 2021
  • 04:40 pm CEST
 

TÜRK POP MÜZiK.NET - Sanatçılar (Biyografi ve Diskografileri)
Emir Ersoy
Bookmark and Share
    Geri Dön   (6234 okuma)

Emir Ersoy
EMİR ERSOY
FOTO GALERİ
Kalipso Kralı Metin Ersoy’un oğlu Latin piyanisti Emir Ersoy, 14 Ekim 1977 tarihinde İstanbul´da doğdu. Çocukluğunu Latin müzikle geçirdi. Okul yıllarında babasından piyano öğrendi. O yıllarda okulda bir grup kurdu ve bir çok da ödül aldı.

19’lı yaşlarda profesyonel kariyerine icracı olarak başladı. Türkiye’de pek çok tanınmış müzisyenle birlikte çaldı. 1997’de Alpay ile birlikte çalışmaya başladı. 3 yıl sonra Alpay’ın “Küçük Bir Öykü” isimli albümünün aranjörlüğünü üstlendi.

2009’da “Cubana Portrait” isimli albümünü çıkardı.

Emir Ersoy, “10 Şarkı 10 Şarkıcı” ile “Yaşama Bir Şans Ver” adlı ikinci Latin albümünü sahipsiz sokak hayvanlarına ithaf etti.

Türk pop müziğinin efsanevi ismi Kalipso Kralı Metin Ersoy’un, kendisi gibi sanatçı oğlu Latin piyanisti Emir Ersoy, “10 Şarkı 10 Şarkıcı” ile “Yaşama Bir Şans Ver” adlı ikinci Latin albümünü sahipsiz sokak hayvanlarına yani BGD’ye (Barınak Gönüllüleri ve Hayvanlara Yaşam Hakkı Derneği’ne) ithaf etti.

Albüm, hem adandığı canlılar, hem de içeriği bakımından müzik tarihimizde şimdiden çok özel bir yere sahip oldu. Ajda Pekkan, Kenan Doğulu, Funda Arar ,Metin Ersoy , Ayça Varlıer, Yaşar, Deniz Seki, Kubat, Tuğba Özerk ve Emre Altuğ bu albümde hafızalarda yer etmiş 10 şarkıyı Emir Ersoy’un latin düzenlemeleri ile seslendirdiler.

Sahipsiz sokak hayvanlarının insan elinden gördüğü şiddet ve istismara karşı uzun zamandır bir şeyler yapmak isteyen sanatçı Emir Ersoy, sonunda duyarlı vicdanlara şarkılarla seslenmeye karar verdi. İnsanoğlunun kurduğu modern yaşamda ne yazık ki sahipsiz sokak hayvanlarına yaşama şansı verilmiyor; yok sayılan, işkence gören, öldürülen zavallı hayvanların yaşadıkları da görmezden geliniyordu. İşte Emir Ersoy bu albümü bu sebeple yaptı, duyarlı yüreklere çağrıda bulunmak için… Gelin, hep birlikte yaşama bir şans verelim!” dedi ve albümü de bu konuda uzun süredir aktif şekilde faaliyet gösteren BGD’ye (Barınak Gönüllüleri ve Hayvanlara Yaşam Hakkı Derneği) ithaf etti.

Albümün yapımcılığını Salih Süleymanoglu ve Cüneyt Akgün’ün firması Soulfulworks gerçekleştirdi.

Albümün dağıtımı ise EMI Türkiye tarafından yapılıyor. Emir Ersoy’un Amerika turnesinin hemen ardından kayıtlarını yaptığı albümün kayıt süresi yaklaşık 3 ay sürdü.

Emir Ersoy, hayata geçirmiş olduğu Projecto Cubano isimli projesinde yer alan müzisyenler ile birlikte albümün tamamını canlı enstrümanlar ile kaydetti.

Emir Ersoy’un Albümü “Karnaval” Tadında!

Latin piyanisti başarılı müzisyen Emir Ersoy ünlü isimlerle birlikte latin rüzgarları esen “Karnaval” tadında bir albüme imza attı.

Emir Ersoy 2010 yılında Ayça Varlıer, Yaşar, Deniz Seki, Kubat, Tuğba Özerk, Ajda Pekkan, Funda Arar ve Emre Altuğ gibi Türk pop müziğinin önemli isimlerinin katkılarıyla oluşturduğu ve sahipsiz sokak hayvanlarına ithaf ettigi “10 Şarkı 10 Şarkıcı” albümünün ardından yine sürpriz sanatçılar ve sevilen şarkıların Latin yorumlarıyla tekrar karşınızda…

Türk pop müziğinin efsanevi ismi Kalipso Kralı Metin Ersoy’un, kendisi gibi sanatçı oğlu Latin piyanisti Emir Ersoy, bu kez Kenan Doğulu, Yaşar, Ayça Varlıer, Duygu Tarhan, Deniz Seki, Işın Karaca, Banu Kunt, Berna Anter, Alexi R. Contreras’ın Latin yorumlarıyla seslendirdiği şarkıları sunuyor. Albümün sürprizlerinden biri de Özgü Namal’ın seslendirdiği şarkı. Albümde ayrıca 3 yeni şarkı da bulunuyor.

Emir Ersoy & Projecto Cubano “Karnaval” adlı albümde yer alan şarkıların düzenlemelerin tamamı Emir Ersoy’a ait.
(Kaynak: www.kralmagazin.com.tr - 22.05.2012)

Başarılı Latin Piyanisti Emir Ersoy’dan yaz sürprizi...

Sevilen pop şarkılarını Latin ezgileriyle düzenleyip sevilen isimlerle yorumlayan Emir Ersoy, Emir Ersoy & Projecto Cubano “Karnaval” albümünde yer alan 2 şarkının Remix’i ile karşınızda. Duygu Tarhan’ın eşlik ettiği “Sen miydin?” ve Özgü Namal’ın seslendirdiği “Hele Bi’ Gel” adlı şarkıların remixi ile “Karnaval Remix” digital platformlarda yerini aldı.
(Kaynak:www.tmc.com.tr)

Emir Ersoy’dan “Rockuba”

Yeni neslin önemli müzisyenlerinden Emir Ersoy, yepyeni projesi “RocKuba”yı 12 Mayıs’da Sony Music Türkiye etiketiyle yayımlıyor.

Emir Ersoy’un rock-latin düzenlemeleri ile rock şarkıları ünlü oyuncular tarafından yeniden yorumlandı.

Dünyaca ünlü müzisyenlerin yanı sıra ülkemizin önde gelen solistleri ile yaptığı albümlerle adından söz ettiren prodüktör, aranjör ve piyanist Emir Ersoy, bu kez çok farklı bir proje ile karşımıza çıkıyor.

Yaklaşık 1 yıldır üzerinde çalıştığı rock hitlerinin, rock-latin düzenlemelerle yeniden hayat bulduğu şarkıları Türkiye’nin en gözde oyuncularına yorumlatan Emir Ersoy, albümünün hazırlıklarını tamamladı.

“Haydi Gel İçelim”, “Cambaz”, “Tastamam”, “Paramparça”, “Resimdeki Gözyaşları”, “Sakın Gelme”, “Yaşamak Var Ya”, “Köprüaltı”, “Sude”, “Sabır” ve “Senden Daha Güzel”i Emir Ersoy’un düzenlemeleri ile ilk kez rock-latin versiyonları ile dinleyeceğiniz “RocKuba” sürprizlerle dolu bir albüm.

Emir Ersoy, yeni albümünden ilk olarak albümün açılış şarkısı “Cambaz”ı görücüye çıkarıyor. mor ve ötesi şarkısı olan “Cambaz” bu kez Cem Yılmaz yorumuyla “RocKuba”da. Emir Ersoy’un rock-latin düzenlemelerine “Cambaz”da bir de Kenan Doğulu elektronik gitarıyla eşlik edince, eşsiz bir performans ve işbirliği ile yeni “Cambaz” tamamlandı.

Emir Ersoy, Kenan Doğulu ve Cem Yılmaz’ın “Cambaz”ın kayıtları sırasında çekilen çok özel görüntülerinden oluşan video klibi ise bugün tüm müzik kanallarında, 23 Mayıs Salı günü Emir Ersoy Youtube VEVO kanalında tüm müzikseverlerle buluşacak!

Emir Ersoy’un prodüktör ve aranjör olarak çalıştığı 5. stüdyo albümü “RocKuba”, Sony Music Türkiye etiketiyle 12 Mayıs 2017 cuma günü tüm dijital platformlar ve müzik marketlerde müzikseverlerle buluşuyor.
(Kaynak: www.sonymusic.com.tr - 12.05.2017)

Emir Ersoy feat. Leyla Lydia Tuğutlu “Senden Daha Güzel”

Yeni neslin önemli müzisyenlerinden Emir Ersoy’un Mayıs ayında yayımladığı yepyeni projesi “RocKuba” nın ikinci video klibi, Leyla Lydia Tuğutlu “Senden Daha Güzel” performansı yayında.

Emir Ersoy’un rock-latin düzenlemeleri ile rock şarkıları ünlü oyuncular tarafından yeniden yorumlandı.

Dünya’ca ünlü müzisyenlerin yanı sıra ülkeminizin önde gelen solistleri ile yaptığı albümlerle adından söz ettiren Emir Ersoy, RocKuba projesi ile ses getirdi.

Birbirinden ünlü oyuncuların yorumcu performansları ile yer aldıkları RocKuba’dan ikinci video klip “Senden Daha Güzel” oldu. Söz ve bestesi Duman’a ait olan “Senden Daha Güzel”, Emir Ersoy’un rock-latin düzenlemesi ve Leyla Lydia Tuğutlu’nun başarılı yorumuyla yeniden hayat buldu.

Babajım Stüdyoları’ndaki kayıtlar sırasında çekilen görüntülerden oluşan Emir Ersoy feat. Leyla Lydia Tuğutlu “Senden Daha Güzel” video klibi, renkli görüntüleri ile oldukça eğlenceli bir performans olarak karşımıza çıkıyor.

Prodüktör, aranjör ve piyanist Emir Ersoy’un Sony Music etiketiyle yayımladığı albümü “RocKuba”nın ikinci video klibi “Senden Daha Güzel” 3 Temmuz 2017 Pazartesi günü dijital mecralarda yayında.
(Kaynak: www.magazinkolik.com - 06.07.2017)

Emir Ersoy Ve Gülse Birsel İle ‘1977’ye Yolculuk!

Sony Music Türkiye etiketiyle 25 Haziran 2021 cuma günü piyasaya çıkacak olan Emir Ersoy “1977 Sezen’li Şarkılar” albümünün açılışını 11 Haziran Gürsel Birsel yapıyor.

Türkiye’de latin müzik üzerine yaptığı albümler, özel projeler ve sahne performansları ile adından söz ettiren müzisyen Emir Ersoy, bu kez bizleri 1977 yılına götürüyor.

“Siz Şanar Yurdatapan bestesi olan ‘Olmaz Olsun’un da yer aldığı Sezen Aksu’nun ilk stüdyo albümü ile tanışırken ben de dünyaya gözlerimi açıyorum 1977’de.” diyerek albümün hikayesine giriş yapan Emir Ersoy, yeni projesinde bu kez kadın oyuncuları stüdyosunda ağırladı.

Sezen Aksu’nun yorumladığı ve yazdığı şarkılardan 1977 yılından başlayarak bir repertuar hazırlayan Ersoy, albümde yer alan şarkıları kadın oyuncuların seslendirmesi ve ses tekniği, enstrüman kullanımı olarak 1970’leri yaşatabilmeyi hedeflediğini dile getirdi.

‘1977’nin Açılışı Gülse Birsel Yorumu İle “Olmaz Olsun” 11 Haziran Cuma Yayında.

Üzerinde yaklaşık 1 yıldır çalıştığı “1977” albümü için müzikal ve görsel tüm detaylarla ilgilenen Emir Ersoy, Gülse Birsel, Leyla Lydia Tuğutlu, Aslı Bekiroğlu, Seda Bakan, Gökçe Bahadır, Hande Subaşı, Aslı İnandık, Oya Başar, Belçim Bilgin ile sürprizlerle dolu bir albüme imza attı.

Sony Music Türkiye etiketiyle 25 Haziran 2021 cuma günü piyasaya çıkacak olan Emir Ersoy “1977 Sezen’li Şarkılar” albümünün açılışını bu Cuma (11 Haziran) Gürsel Birsel yapıyor. Emir Ersoy’un düzenlemesi ile ‘Olmaz Olsun’u yorumlayan Birsel, 70’lerin ruhunu yansıtan kostümleri ve performası ile ortaya çok renkli bir iş çıktı. Albümün devamı ile ilgili ayrıntılar ise 25 Haziran’da...

Emir Ersoy’un yeni projesi ‘1977’yi bu yaz her yerde duymaya hazır olun.
(Kaynak: www.magazinkolik.com / www.magazinci.com - 11.06.2021)

Seda Bakan Ciddi Ciddi Şarkıcı Oldu!

Oyunculuğuyla kendine hayran bırakan Seda Bakan bu sefer mikrofon başına geçti. Geçtiğimiz günlerde saçlarını sarıya boyatan başarılı oyuncu son Instagram gönderisinde Kalipso Kralı Metin Ersoy’un oğlu Emir Ersoy ile yaptığı “Başka Bahar” isimli şarkı performansını yayınladı.

SEDA BAKAN’DAN SÜRPRİZ PROJE

Seda Bakan, kadın oyuncuları buluşturan Emir Ersoy’un albümüne bir şarkı ile katkı verdi. Oyuncu, instagram hesabından “Başka Bahar” isimli şarkı performansını yayınladı.

Oyuncu paylaşımında şöyle yazdı: “Emir Ersoy’un Sezen Aksu şarkılarıyla yaptığı #1977 albümü çıktı. Şahane şarkılar, şahane kadın oyuncularla buluştu. Bunlardan bir tanesini seslendirmek de bana düştü. İşte karşınızda ‘Başka Bahar’”
(Kaynak: www.magazinkolik.com - 25.06.2021)

Diskografi:
2000
Küçük Bir Öykü... - Best Of Volume One (Alpay Albümü, DMC)
(Aranjör: Emir Ersoy)


2009
Cuban Portrait (Albüm, SoulFulWorks Records)

1. Delayed Tunes
2. Cuban Sauce
3. Rhodesilla
4. Back Street
5. Mr. Dolphin
6. Tobago
7. Port Of Spain
8. Caribe-Ann

Online CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.hepsiburada.com
www.pandamuzik.com
store.unkapani.digital
www.amazon.com (ABD)
www.amazon.co.uk (İngiltere)
www.amazon.de (Almanya)
Dijital Satış Noktaları:
itunes.apple.com/tr
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)
www.amazon.com (ABD)
www.amazon.co.uk (İngiltere)

2010
10 Şarkı 10 Şarkıcı ile Yaşama Bir Şans Ver / Emir Ersoy & Projecto Cubano (Albüm, SWF / EMI Müzik, 01/ 06.08.2010)

1- Ajda Pekkan - Her Yaşın Ayrı Bir Güzelliği Var - 03:36
2- Kenan Doğulu - Kime Ne - 04:46
3- Funda Arar - Bana Yalan Söylediler - 03:59
4- Metin Ersoy - Ven Conmigo - 04:10
5- Ayça Varlıer - Bir Zaman Hatası - 04:01
6- Yaşar - Masal - 04:51
7- Deniz Seki - Üzgünüm Aşkım - 03:42
8- Kubat - Tavla - 04:11
9- Tuğba Özerk - Üç Kalp - 03:51
10-Emre Altuğ - Sıcak - 04:12


Online CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.opus3a.com
www.tulumba.com (ABD)
www.tikla24.de (Almanya)

2011
10 Şarkı 10 Şarkıcı / Emir Ersoy & Projecto Cubano (Albüm, Seyhan Müzik, 19 / 24.01.2011)
(SWF yapımcılığında EMI Müzik etiketiyle 2010 Ağustos başında 10 Şarkı 10 Şarkıcı ile Yaşama Bir Şans Ver adıyla çıkarılan albümün farklı kapak ile Seyhan Müzik etiketiyle YENİ BASIMI)

1- Ajda Pekkan - Her Yaşın Ayrı Bir Güzelliği Var - 03:36
2- Kenan Doğulu - Kime Ne - 04:46
3- Funda Arar - Bana Yalan Söylediler - 03:59
4- Metin Ersoy - Ven Conmigo - 04:10
5- Ayça Varlıer - Bir Zaman Hatası - 04:01
6- Yaşar - Masal - 04:51
7- Deniz Seki - Üzgünüm Aşkım - 03:42
8- Kubat - Tavla - 04:11
9- Tuğba Özerk - Üç Kalp - 03:51
10-Emre Altuğ - Sıcak - 04:12


Online CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.hepsiburada.com
www.arkadas.com.tr
www.amazon.com (ABD)
www.amazon.com (ABD)
www.amazon.com (ABD)
www.amazon.co.uk (İngiltere)
www.amazon.co.uk (İngiltere)
www.tikla24.de (Almanya)
Dijital Satış Noktaları:
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com

2012
Karnaval / Emir Ersoy & Projecto Cubano (Albüm, TMC Film Müzik, 17.05.2012)

1- Hiç Bana Sordun Mu? - Kenan Doğulu - 04:32
2- Maskeli Balo - Yaşar - 03:35
3- Hele Bi Gel - Özgü Namal - 03:35
4- Sil Baştan - Ayça Varlıer - 04:33
5- Ayrılmam - Duygu T.Tarhan - 04:14
6- Aşk - Deniz Seki - 04:06
7- Anlatsam - Işın Karaca - 04:02
8- Sayende - Duygu T. Tarhan - 04:10
9- Contas De Sirena - Banu Kunt - 04:00
10-Cumhuriyet - Banu Kunt - 04:34
11- Sen Miydin? - Berna Anter - 03:40
12- Nada Te Importo - Alexi R. Contreras - 04:31

Online CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.arkadas.com.tr
store.unkapani.digital
www.zihni.com
www.tikla24.de (Almanya)
Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
tidal.com (Norveç)

2013
Elif / Ayça Varlıer (Albüm, TMC Müzik, 06.02 - Dijital / 21.02.2013)
(Şarkıların düzenlemeleri: Emir Ersoy ve Eylem Pelit)


Karnaval Remix / Emir Ersoy & Projecto Cubano (Dijital Single, TMC Film Müzik, 05.07.2013)

1-Hele Bi Gel feat. Özgü Namal - 02:58
2- Sen Miydin feat. Duygu T. Tarhan - 03:41


Dijital Satış Noktaları:
www.turktelekommuzik.com
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
tidal.com (Norveç)

2014
Ayrılmam (Remix) feat. Duygu Tarhan (Single, TMC Film Müzik, 02.09.2014)

1- Ayrılmam (Remix) feat. Duygu Tarhan

Dijital Satış Noktaları:
www.turktelekommuzik.com (muud.com.tr)
fizy.com (turkcellmuzik)
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
tidal.com (Norveç)

2015
12 Pop [Pop Albüm, TMC Müzik, 21.04.2015]
Büyütmek için Tıklayın
1. Emir Ersoy feat. Duygu Tarhan - Ayrılmam (Remix)

2017
RocKuba (Albüm, Sony Müzik, 12.05.2017)

1- Cambaz (feat. Cem Yılmaz & Kenan Doğulu) - 03:47
2- Haydi Gel İçelim (feat. Farah Zeynep Abdullah) - 03:40
3- Senden Daha Güzel (feat. Leyla Lidya Tugutlu) - 03:41
4- Sabır (feat. Gonca Vuslateri) - 04:20
5-Sakın Gelme (feat. Doğa Rutkay & Kerimcan Kamal) - 03:04
6- Tastamam (feat. Hande Subaşı & Keremcem) - 03:18
7- Yaşamak Var Ya (feat. Erkan Kolçak Köstendil) - 02:59
8- Paramparça (feat. Farah Zeynep Abdullah) - 03:42
9- Köprüaltı (feat. Türkü Turan) - 03:56
10-Resimdeki Gözyaşları (feat. Sarp Apak) - 03:36
11-Sude (feat. Gonca Vuslateri & Aleixi R. Contreras) - 03:17


Online CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.hepsiburada.com
www.pandamuzik.com
www.arkadas.com.tr
Dijital Satış Noktaları:
www.turktelekommuzik.com
fizy.com
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
tidal.com (Norveç)
www.amazon.com (ABD)
www.amazon.co.uk (İngiltere)
music.amazon.de (Almanya)

Show Radyo Hits [Derleme Pop Albüm, Sony Müzik, 20.10.2017]

10.Emir Ersoy feat. Hande Subaşı & Keremcem - Tastamam

2018
Yeni Bir Şans (Project) / Emir Ersoy Project (feat. Ece Barak & Nejat Dimili) (Single, Sony Music, 27.04.2018)

1- Yeni Bir Şans (feat. Ece Barak) - 04:01
2- Yeni Bir Şans (Slow) (feat. Nejat Dimili) - 03:51Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
play.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)
www.amazon.com (ABD)

2021
Olmaz Olsun (feat. Gülse Birsel) (Single, Sony Music Türkiye, 11.06.2021)

1- Olmaz Olsun [1977 ] (feat. Gülse Birsel) - 03:40

Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

1977 [Sezen’li Şarkılar] (Albüm, Sony Music Türkiye, 25.06.2021)

1- Olmaz Olsun [1977 ] (feat. Gülse Birsel) - 03:40
2- Aldatıldık (feat. Leyla Ldyia Tuğutlu)
3- Çakkıdı (feat. Aslı Bekiroğlu)
4- Başka Bahar (feat. Seda Bakan)
5- Hepsi Senin Mi (feat. Gökçe Bahadır)
6- Şarkı Söylemek Lazım (feat. Hande Subaşı)
7- Seni İstiyorum (feat.Aslı İnandık)
8- Kaçın Kurası (feat. Oya Başar)
9- Aşktan Ne Haber (feat. Belçin Bilgin)

Kapat

Şarkılardan örnekleri sayfaya gömülü Dinle!


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)
Resmi Facebook Sayfa Adresi:
www.facebook.com/emirersoyofficial
www.facebook.com/people/Emir-Ersoy
Resmi Twitter Adresi:
www.twitter.com/emirersoy
Resmi YouTUBE Kanal Adresi:
www.youtube.com/channel/Emir Ersoy
Resmi MySpace Adresi:
www.myspace.com/emirersoy
YUKARI | TOP | OBEN


Geri Dön

Sanatçılar (Biyografi ve Diskografileri)

Telif Hakkı © Gönderen: Turkpopmuzik.net - (6234 okuma)


Sitede kullanılan materyallerin büyük bölümü genel kullanıma sunulmuş internet sitelerinden temin edilmiş olup burada yayınlanmasından herhangi bir ticari amaç güdülmemektedir. Bunlar üzerinde hak iddia ediyor ve telif talebinde bulunuyorsanız, siteden çıkarılması veya link verilmesi için lütfen bizimle bağlantı kurunuz.
[Detayları için BURAYA tıklayınız] turkpopmuzik@gmail.com
PHP-Nuke Copyright © 2004-2006 by Francisco Burzi. Bu bir free software programı olup GPL lisansıyla kullanılmaktadır. Sitemiz, PHP-Nuke v.7.6'dan geliştirilerek PHP 5.3.x versiyonlarına uyarlanmış SEO uyumlu RavenNuke (v.2.5) ile desteklenmektedir..
Hosted By  webhoster.ag