Hoş Geldin Sevgili Konuk!    [ Müzikli Gezintiler Dileğimizle ...] 15.07.2024

Türk Pop Müzik Ana Menü 
Anasayfa
Giriş (Site Planı)
Editörün Notu
Kronolojik Gezinti
Sanatçılar
(Biyo & Diskografileri)
Top 10 Müzik
Listeleri
En Son (Sitemize)
Kaydedilen Sanatçılar
En Son Albümler
En Son Çıkan Klipler
Kolektif, Karma veya
Derleme Albümler 
Müzik Yarışmaları  
Eurovision Türkiye
Müzik Etkinlikleri
Basından Müzik Haberleri
Kısa Pop Tarihi ve Müzik
Terimleri Sözlüğü
Tarihte Müzik Olayları
KARAOKE VİDEOLAR
DİĞER VİDEOLAR
Hazır Şarkı Listeleri
Flashplayer Şarkı Listeleri
Top 10'lar :
Kronoloji (Yıllar)

Sanatçılar

Hazır Playlistler

Müzik Yarışmaları
  Altın Mikrofon (Yıllar)

Müzik Yarışmaları
  Milliyet Liselerarası Müzik
  Yarışmaları (Yıllar)

Müzik Yarışmaları
  Altın Güvercin Müzik
  Yarışmaları (Yıllar)

Eurovision (Yıllar)

Diğer
DİĞER LİNKLERİMİZ 
Dünya Müzik Listeleri
(Kronolojik)
Beatles Türk
Beatles Haberleri

Kronoloji
1926 - 1959
1960
1961
1962
1963
1964
1965
1966
1967
1968
1969
1970 ve sonrası

Şarkıları (Kronolojik)
1957 - 1961
1962
1963
1964
1965
1966
1967
1968
1969
1970 ve Sonrası

Şarkıları (Alfabetik)
A - B
C - D - E
F - G - H
I -J
M - N - O
P - R - S
T - Z

Diskografi (Karaoke)
İngiltere Albümleri
Diğer Albümleri

Film (& Soundtrack Albümleri)   
A Hard Day’s Night
Help!
Magical Mistery Tour
Yellow Submarine
Let It Be

45'likleri (Singles)

EP (Extended Play)'leri

(Givenaway) Diğer
müzisyen ve gruplar
için yaptıkları besteleri

YARDIM 
S.S.S
© by Turkpopmuzik.net

   Sitede Ara
   Sosyal Medya
2020 sonuna kadarki beğenmeler: 432

Beğen
   Kim Online
Şu an sitede, 152 ziyaretçi ve 0 üye bulunuyor.

   Ziyaretçi Bilgileri
Hoşgeldin, Misafir
Şu An Bağlı:
Ziyaretçi: 152
Üye: 0
Toplam: 152

   Sayfa Hit Toplamı
Şu ana kadar
sayfa izlenimi aldık. Başlangıç:
2005

   Site Bilgileri
Sunucu TrafiğiSunucu Trafiği
  • Toplam: 146,980,675
  • Bugün: 12,209
Sunucu BilgileriSunucu Bilgileri
  • Jul 15, 2024
  • 10:22 am CEST
 

TÜRK POP MÜZiK.NET - Sanatçılar (Biyografi ve Diskografileri)
Erol Evgin
Bookmark and Share
    Geri Dön   (19617 okuma)Sanatçı: Erol Evgin
EROL EVGİN

FOTO GALERİ
16 Nisan 1947 tarihinde İstanbul Moda’da doğdu. İstanbul Erkek Lisesi’ni ve Devlet Güzel Sanatlar Akademisi (Mimar Sinan Üniversitesi) Yüksek Mimarlık Bölümü’nü bitirdi. İstanbul Erkek Lisesi’ndeki öğretmenleri tarafından keşfedilen berrak sesi ve doğru yorumu sayesinde okul konserlerinin vazgeçilmez ismi olmuştu.

1963-1969 yılları arasında aktif olan, Vahe Keresteciyan ve Sezgin Alsan ile birikte 3’lü olarak YARASALAR adında bir grup kurdu.

Erol Evgin, 1964 yılında, Caddebostan Gazinosu’nda ilan edilen Amatör Ses Yarışması afişini görünce, yaşamını değiştiren bir karar aldı ve bu karar, kendisine “kral”’lık ünvanı getirdi. Yine aynı gece, dönemin ünlü gece klüplerinden biri olan Klüp K’nin sahibi Metin Bey’den solistlik teklifi alan Erol Evgin, verdiği olumlu cevapla bir yıl sürecek olan klüp macerasını da onaylamış oldu. Babasının tepkisinden çekindiği için bir yıl boyunca gizlice sahneye çıktı.

1964 sonlarında Hürriyet Gazetesinin açtığı, ilk elemeleri 5 Ocak 1965 Salı günü, Beyoğlu İstiklal Caddesi’ndeki Yeni Tiyatro’da yapılan Altın Mikrofon Yarışması’na başvuran 78 yarışmacı arasında 16. sırada Erol Evgin de bulunuyordu. 41 orkestranın büyük bir kısmı elenir ve yalnızca 10 grubun finale kaldığı açıklanır. Erol Evgin de Cem Karaca, Jaguarlar, Ayla Dikmen (Şerif Yüzbaşıoğlu Orkestrası), Faruk Akel, İlhan Feyman, Kadri Ünalan ve Halikarnas 6 gibi finale kalamayanlardan olur.

Liseyi bitirdiği yıl olan 1965’te üniversite sınavını kazanamayınca, babasının direktifleri üzerine, Mersin’de inşaatçılık yapan ağabeyi Arif’in yanında puantör olarak bir yıl çalışan Erol Evgin, bir yıl sonra okuma hakkını kazandığı Devlet Güzel Sanatlar Akademisi’ndeki öğrenciliğine başlamak için genç bir mimar adayı olarak İstanbul’a döndü. Bu dönemde, ünlü müzisyen Şerif Yüzbaşıoğlu’nun orkestrasında solist olma teklifini reddetmeyerek müziğe kaldığı noktadan devam etti. Şerif Yüzbaşıoğlu Orkestrası’nda bir yıl boyunca, dans müziği yorumlayan Evgin, mimarlık eğitiminin yoğunluğundan ötürü orkestradan ayrılmak zorunda kaldı. Bu ayrılığın ardından İstanbul Moda’da Tansu Karayazgan’ın Aramyan okulundan mezun arkadaşlarla beraber kurduğu Moda Beşilisi’nde yer aldı ve yalnızca hafta sonları İstanbul Yelken Klübü’nde sahne almaya başladı.

Eğitimini bitirdiği yıl Akademi’de öğretim görevlisi olarak bir süre çalışsa da müzik tutkusu ağır bastığı için bu deneyime de dayanamayıp son verdi.

İlk plağı “Sen - Eski Günler” 1969’de yayımlandı. O zamanların prodüktörü olan Aykut Sporel ile tanışmasının ardından ilk 45’liğini çıkaran Evgin, ne yazık ki beklediği çıkışı gerçekleştirememişti. “Sen” ve “Eski Günler” adlı iki parçanın yer aldığı bu plak, hedeflenen başarıya ulaşamasa da Erol Evgin, TRT Ziyaretleri sayesinde özellikle Ankara Halkının tanıdığı bir sima haline gelmişti. Ardından “İstemezsen de / Aşk Başlarken” 45’liğni çıkardı.

Bu 2 solo plak ardından YARASALAR grubu olarak 1969 yılında üç 45’lik plağa imza attı.

1970’da Moda 5’lisi adlı grup ile beraber Aykut Sporel’in teklifi ile “Her Akşam / Unutma Sen” 45’lik plağını yaptılar. Arından Erol Evgin, “Bir Gün Biter / Söyleme” plağını çıkartyı. 1970 Hey Dergisi okurlarının 1970 YILININ EN İYİLERİ Yılın Ümit Veren Erkek Şarkıcısı sıralamasında 3ncü seçildi. Bir süre daha aranjman parçalar söylese de, ‘70’lerdeki folk müzik akımına uyarak, ikinci plağını“Gurbet Türküsü / Aç Yüzünü Göreyim”
1974’te Ali Kocatepe, Nilüfer gibi yine kendi gibi o yıllarda ünlenmiş sanatçıların katıldığı 1.Toplu İğne Yarışması’na Selmi Andak bestesi “Geli Geliver” isimli şarkıyı seslendirerek katıldı ve aldığı 31 Puanla (aynı puanı alan Ali Kocatepe ile birlikte) ÜÇÜNCÜ oldu.

Erol Evgin 1974’te müzikal kimliğinin habercisi olacak nitelikte “Gel de Yanma” isimli şarkısıyla kendinden söz ettirdikten sonra asıl patlaması; önce Çiğdem Talu, daha sonra da Melih Kibar’la tanışıp ortak çalışma kararı aldıkları zaman oldu. 1975’teki bu tanışma; önce ortaklığa, ardından ekip ruhuna ve daha sonra da kopmaz bir dostluğa dönüşecekti. “Tanrım Bu Hasret Bitse” adlı parçayla yıldızı birdenbire parlayan bu üçlünün asıl patlaması, 1976’da çıkardıkları 45’lik olan “İşte Öyle Bir şey / Sevdan Olmasa” ile oldu ve bu plak Erol Evgin’e ilk Altın Plak Ödülü’nü kazandırdı. Bu şarkı ile Hey Dergisi okurlarının 1976 YILININ EN İYİLERİ Yılın Besteleri sıralamasında 1nci ve dolayısiyle Yılın Erkek Şarkıcıları sıralamasında birinci seçildi. Bu büyük çıkışın ardından gelen yine Çiğdem Talu ve Melih Kibar çalışması ile “Sevdan Olmasa” (1976), “Bir de Bana Sor / Etme Eyleme” (1977), “İçimdeki Fırtına” (1978) uzun süre liste başı olma başarısını gösterdi.

1979’da Hey Dergisi okurlarının 1979 YILININ EN İYİLERİ Yılın Erkek Şarkıcıları sıralamasında 3ncü Yılın 45’lik Plakları sıralamasında ise “Aldım Başımı Gidiyorum” 45’liği ile 4ncü ve Yılın 33’lük Plakları sıralamasında 12nci seçildi.

“Söyle Canım” (Altın Plak) (1980), “Hep Böyle Kal” (1980), Melih Kibar’ın aranjör olma kararıyna ve o sıralarda Çiğdem’in sağlığının bozulması üzerine ve sonunda vefatına kadar (1983) süren bu ekip çalışmasının bazı ürünleri idi.

80’li yıllarda arabesk furyasında Emel Sayın, Zeki Müren tekrar popüler olurken Nükhet Duru gibi Erol Evgin de bir müddet Türk Müziği söylemeye devam etti. 2 yıl süreyle gazinolardan uzak kalan Erol Evgin 1981 Kasımında, tekrar sahne almıştı. Tam bu dönemde müzikten uzaklaşan Erol Evgin’e, Haldun Dormen’in yazıp yönettiği, Egemen Bostancı’dan “Hisseli Harikalar Kumpanyası” adlı müzikalde rol alması için teklif geldi. Bu teklif iki yıl sürecek müzikal macerasının ilk adımıydı. Bu müzikalle 400 kez sahneye çıktı.

1983’te yine Hey Dergisi okurlarının 1983 YILININ EN İYİLERİ Yılın Erkek Şarkıcıları sıralamasında 3ncülüğü ve “Söyle Canım” adlı parçasıyla ikinci Altın Plak Ödülü’nü almıştı. Yine aynı yıl Egemen Bostancı prodüksiyonu diğer bir müzikalin başrolünde, “Şen Sazın Bülbülleri” ile 200 kez sahneye çıktı. Müzikli gösterilerin vazgeçilmez ismi olan Erol Evgin Gülşen Bubikoğlu ve Adile Naşit ile birlikte “Renkli Dünyalar” isimli bir müzikal denemeyle sinemada göründü. Sinemada üç müzikal filmde baş rol oynadı.

1986’da sahne çalışmalarına ara vererek, eşi yüksek mimar Emel Evgin ile birlikte mimarlık bürosunu açtı. 1989’da kurulan POPSAV’ın kurcularından olup beş yıl başkanlığını, 1992’den başlayarak birçok televizyon programının sunuculuğunu ve yapımcılığını yaptı. Çok sayıda ödül sahibi olup Elvan (1975) ve [sonradan kendisi gibi müzik camiasında söz sahibi olacak olan] Murat [Evgin] (1977) adlı iki çocuk babasıdır. 90’lı yıllarda da müzik hayatına devam etmiş ve bir dönem eski şarkılarından oluşan bir albümünü yeniden yorumlayarak ikinci kuşak müzikseverlere sunmuştur.

23 Ekim 2005’de Anatolia Gösteri Merkezi’nde Müzikaller Perdesi isimli müzikal etkinliğe Cem İdiz, Durul Gence 4 Orkestrası, Erol Evgin, Erol Günaydın, Füsün Onal, Haldun Dormen, Nükhet Duru, Serpil Günseli, Zihni Göktay katıldı.
(NOT: Popsi Dergisi, Bir Zamanlar sitesi ve internetteki bazı gazete haber ve makalelerden derlenmiştir.)

Türk pop müziği dünyasının büyülü sesi Erol Evgin, 2010’da altı yıllık bir aradan sonra dört parçadan oluşan bir single ile müzikseverlerle yeniden buluşuyor.

EMI Müzik Türkiye’nin dağıtımını üstlendiği, Erol Evgin Prodüksiyon yapımı bu mini albümde müziği Murat Evgin’e, sözleri Dr. Selma Çuhacı ve Murat Evgin’e ait “Yeni Yıla Sensiz Giriyorum” ve yine müziği Murat Evgin’e, sözleri Erol Evgin’e ait “Sensiz Olmuyor” adlı şarkılar ve farklı versiyonları yer alıyor.

Düzenlemeleri Murat Evgin’e ait olan, kayıt, mix ve mastering’i DB Music – Levent Demirbaş tarafından yapılan albümün görsel yönetmenliğini fotoğraf sanatçısı Yaşar Saraçoğlu üstlendi. “Sensiz Olmuyor” adlı şarkının remiks versiyonu ise Caner Gültekin’e ait.

Türk pop müziğinin en büyük isimlerinden Erol Evgin, altı yıllık bir aradan sonra 2011’de “Göz Bebeğim Sen Çok Yaşa” adlı yepyeni albümüyle sevenlerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor! Dağıtımını EMI Müzik’in üstlendiği albümde 14 şarkı yer alıyor.

Unutulmaz şarkılarıyla yaşamlarımıza ve anılarımıza sinmiş, usta sanatçı Erol Evgin, yeni albümü ile müzikseverlerin kalbinde bir kez daha taht kurmaya hazırlanıyor.

Eski albümleri tadında yepyeni bir Erol Evgin albümü olan ‘Göz Bebeğim Sen Çok Yaşa’da Murat Evgin’in yedi bestesinin yanı sıra Aslı Güngör’ün bir, Erol Evgin’in üç bestesi yer alıyor. Albümdeki şarkıların sözleri ise Dr. Selma Çuhacı, Aslı Güngör, Murat Evgin ve Erol Evgin’ e ait. Ayrıca gün ışığına çıkmamış sözleri Aysel Gürel’e ait olan iki eser de Erol Evgin ve Murat Evgin tarafından bestelendi. Albümde yer alan birbirinden güzel on bir şarkı ve üç versiyon olmak üzere toplam on dört kaydın düzenlemeleri Murat Evgin, Firuz İsmailov ve Caner Gültekin’ e ait.

Albümle aynı adı taşıyan ve albümün çıkış şarkısı olan, “Göz Bebeğim Sen Çok Yaşa”’nın sözleri Erol Evgin ve Murat Evgin’e, müziği ve düzenlemesi ise Murat Evgin’e ait.

“Erol Evgin - İşte Öyle Bir Şey” isimli albüm, ‘Sevgililer Günü’ne Özel’ plak haline getirildi.

Plak koleksiyonerleri için sınırlı sayıda üretilen plaklar sayesinde sanatçının sevenleri Erol Evgin’i, 40 yıl aradan sonra tekrar plaktan dinleyebilecekler!

Açılır kapak, 180 gr Vinyl ve özel Insert ile Almanya’da basılan ve Erol Evgin Prodüksiyon yapımı olan “Erol Evgin - İşte Öyle Bir Şey” 30 Ocak 2016 Cumartesi günü EMI Music Turkey - Universal Music Group etiketi ile müzik marketlerde yerini alacak.

Sözleri Çiğdem Talu’ya, müzikleri Melih Kibar’a ait olan “Sevdan Olmasa”, “İşte Öyle Bir Şey”, “Bir de Bana Sor”, “Söyle Canım”, “İçimdeki Fırtına”, “Aldım Başımı Gidiyorum”, “Etme Eyleme”, “Hep Böyle Kal” gibi 14 unutulmaz şarkının yer aldığı “Erol Evgin - İşte Öyle Bir Şey” isimli albüm, “Sevgililer Günü’ne Özel” plak haline getirildi. (Albüm açıklaması)

Erol Evgin’in Yeni Albümü Çıkıyor

Türk pop müziğinin efsane ismi Erol Evgin’in, anılarımıza sinmiş altın şarkılarını Türkiye’nin en güçlü kadın ses sanatçılarıyla birlikte yeniden yorumladığı ‘Altın Düetler’ albümü için geri sayım başladı.

Erol Evgin’in, Sezen Aksu, Nükhet Duru, Candan Erçetin, Göksel, Zuhal Olcay, Şevval Sam, Emel Sayın, Sıla, Hande Yener ve Aşkın Nur Yengi ile düetlerini içeren albümün kayıtlarının gerçekleştirildiği stüdyo, birbirinden renkli anlara ev sahipliği yaptı.

Erol Evgin, altın şarkılarında kendisine eşlik eden sanatçı dostlarıyla çektirdiği fotoğraflarla bu anları ölümsüzleştirdi.

Bu ayın son haftasında müzikmarketlerdeki yerini alacak olan albümdeki şarkıların düzenlemeleri İskender Paydaş’ın imzasını taşıyor.
(Kaynak: www.haberturk.com - 14.05.2016)

Erol Evgin’in ‘Altın Düetler’i Müzik Listelerinde 1 Numarada!

Türk pop müziğinin efsane ismi Erol Evgin, merakla beklenen “Altın Düetler” albümüyle müzik listelerinin zirvesine yerleşti. Erol Evgin'i 2'nci sırada Sıla, 3’iüncü sırada Tarkan takip ediyor.

Prodüktörlüğü Erol Evgin Prodüksiyon tarafından yapılan “Altın Düetler” albümü; yayınlandığı ilk hafta D&R Top Ten “En Çok Satan CD’ler” sıralamasında 1 numarada yerini aldı.

İskender Paydaş’ın yepyeni düzenlemeleriyle, Erol Evgin’in unutulmaz şarkılarını ülkemizin en güçlü kadın ses sanatçılarıyla paylaştığı “Altın Düetler” albümünde Evgin’in; Sezen Aksu, Nükhet Duru, Candan Erçetin, Göksel, Zuhal Olcay, Şevval Sam, Emel Sayın, Sıla, Hande Yener ve Aşkın Nur Yengi ile yaptığı düetler yer alıyor.
(Kaynak: temizmagazin - 10 Haziran 2016)

Erol Evgin’den Altın Düetler 2!

Türk pop müziğinin efsane ismi Erol Evgin, “Altın Düetler” albümünün gördüğü büyük ilginin ardından üç yıl sonra unutulmaz şarkılarını ülkemizin en güçlü kadın ses sanatçılarıyla paylaştığı “Altın Düetler 2” albümünü müzikseverlerle buluştu.

“Altın Düetler 2”de “Altın Düetler” gibi dört neslin birlikte söylediği, anılarımıza fon müziği olmuş müziğimizin altın şarkılarına bir “Kadın Dokunuşu”…

Albümde Erol Evgin’in konuğu olan Sanatçılar ve paylaştıkları şarkılar; Ajda Pekkan “İçimdeki Fırtına”, Atiye “Tüm Bir Yaşam”, Ceylan Ertem “Sitem”, Demet Sağıroğlu “Yeter”, Deniz Seki “Bir İlkbahar Sabahı”, Farah Zeynep Abdullah “Sen Unutulacak Kadın mısın?”, Funda Arar “Deli Divane”, Kalben “Bizim Tango”, Nil Karaibrahimgil “Canım Benim”, Şebnem Keskin “İbadetim”, Zara “Bir Bakışın Yetti”, Ziynet Sali “Etme Eyleme”.

“Altın Düetler 2” albümünde; yedi “Çiğdem Talu - Melih Kibar şarkısı”, bir “Sezen Aksu şarkısı”, sözleri Dr. Selma Çuhacı’ya bestesi Erol Evgin’e ait bir şarkı, sözleri Dr. Selma Çuhacı’ya bestesi Erol Evgin ve Murat Evgin’e ait bir şarkı, Erol Evgin’in bestelediği Bedri Rahmi Eyüboğlu’nun bir şiiri, sözleri Dr. Bekir Mutlu’ya bestesi Erdoğan Berker’e ait bir şarkı yer alıyor.

“Altın Düetler 2” 70’li ve 80’li yılların dönem ruhunu günümüz soundları ile ustalıkla harmanlayan değerli müzik adamı İskender Paydaş’ın yepyeni düzenlemeleriyle müzikseverlerle buluştu.

“Erol Evgin Prodüksiyon” yapımı olan “Altın Düetler 2” albümü; 28 Haziran 2019 Cuma günü Universal Music Turkey dağıtımıyla dijital platformlarda ve müzik marketlerde yer aldı.
(Kaynak: www.magazinkolik.com - 28.06.2019 / www.magazinci.com - 29.06.2019)

Erol Evgin Ve Nil Karaibrahimgil’den Beklenen Klip: “Canım Benim”

Erol Evgin’in, “Altın Düetler 2” albümünden Nil Karaibrahimgil ile düet şarkısı olan “Canım Benim” isimli şarkıya klip çekildi.

Erol Evgin’in, “Altın Düetler” albümünün gördüğü büyük ilginin ardından üç yıl sonra unutulmaz şarkılarını ülkemizin en güçlü kadın ses sanatçılarıyla paylaştığı “Altın Düetler 2” albümünün ilk video klibi Nil Karaibrahimgil ile birlikte seslendirdikleri “Canım Benim” isimli şarkıya çekildi. Beklenen klip, müzikseverlerle buluştu.

Sözleri Çiğdem Talu’ya, müziği Melih Kibar’a, düzenlemesi 70’li ve 80’li yılların dönem ruhunu günümüz soundları ile ustalıkla harmanlayan değerli müzik adamı İskender Paydaş’a ait olan ‘Canım Benim’n, Serdar Erener yönetmenliğinde çekilen video klibi müzik kanallarıyla birlikte Erol Evgin YouTube kanalında da yayınlandı.

“Altın Düetler 2” albümünün ilk video klibi olan Erol Evgin & Nil Karaibrahimgil düeti ‘Canım Benim’in hikayesi, Serdar Erener’in hayalini kurduğu bir dünyada, Uzayda geçiyor.
(Kaynak: www.kralmuzik.com.tr - 28.11.2019)

Erol Evgin’den Funda Arar’a Doğum Günü Sürprizi!

Sözleri Çiğdem Talu’ya, müziği Melih Kibar’a, düzenlemesi İskender Paydaş’a ait olan ‘Deli Divane’nin video klibi için Arar ve Evgin; “Evde kaldığımız bu günlerde müziğin iyileştirici gücü herkese dokunsun, moral olsun” dediler.

EROL EVGİN VE FUNDA ARAR: “MORAL OLSUN”

Türk pop müziğinin duayenlerinden Erol Evgin, “Altın Düetler 2” albümünde Funda Arar ile birlikte seslendirdikleri “Deli Divane” isimli şarkısının stüdyo okumalarındaki özel görüntülerden hazırlanan video klibini bugün (8 Nisan Çarşamba) NetD Müzik ve Erol Evgin YouTube kanalından müzikseverlerle buluşturdu.

“Deli Divane”

Sözleri Çiğdem Talu’ya, müziği Melih Kibar’a, düzenlemesi İskender Paydaş’a ait olan “Deli Divane” nin video klibi için Arar ve Evgin; “Evde kaldığımız bu günlerde müziğin iyileştirici gücü herkese dokunsun, moral olsun” dediler.

Erol Evgin’den Funda Arar’a doğum günü sürprizi

Şarkının video klibinin Funda Arar’ın doğum gününde yayınlanmasıyla ilgili Erol Evgin; “Şarkımızın klibi Funda Arar’a bir doğum günü sürprizi olsun istedim. Sevgili Fundacığım, sana sevdiklerinle sağlıklı, huzurlu uzun bir ömür diliyorum.” dedi.
(Kaynak: www.magazinci.com / www.magazinkolik.com - 08.04.2020)

Erol Evgin ve Kalben’den Eğlenceli Tango

Türk pop müziğinin duayenlerinden Erol Evgin, “Altın Düetler 2” albümünde Kalben ile birlikte seslendirdikleri “Bizim Tango” isimli şarkısının stüdyo okumalarındaki özel görüntülerden hazırlanan video klibi bugün YouTube kanalında.

Bizim Tango

Sözleri Çiğdem Talu’ya, müziği Melih Kibar’a, düzenlemesi İskender Paydaş’a ait olan ‘Bizim Tango’nun video klibinde Erol Evgin ve Kalben’in, eğlenceli tango dansları dikkat çekiyor.
(Kaynak: www.magazinkolik.com - 15.06.2020)

Erol Evgin ve Ziynet Sali’den “Etme Eyleme” Düeti!

Erol Evgin, “Altın Düetler 2” albümünde Ziynet Sali ile birlikte “Etme Eyleme” şarkısını seslendirdi.

Evgin ve Sali’nin stüdyo okumalarındaki özel görüntülerden hazırlanan video klibi dijital platformlarda müzikseverlerle buluşturdu.

İkili hem şarkı söylediler hem de eğlendiler.

Sözleri Çiğdem Talu’ya, müziği Melih Kibar’a, düzenlemesi İskender Paydaş’a ait. ‘Etme Eyleme’nin video klibinde ise Ziynet Sali ve Erol Evgin boy gösterdi.

Erol Evgin Sevdiği Şarkıları Albüm Yaptı!

Türk pop müziğinin efsane ismi Erol Evgin “Altın Düetler” ve “Altın Düetler 2” albümlerinin gördüğü büyük ilginin ardından “Sevdiklerim” isimli yeni albümüyle müzikseverlerle buluştu.

Albümün sürprizi

Erol Evgin, 9 şarkıdan oluşan “Sevdiklerim (Akustik)” albümünde sanatçı dostlarının unutulmaz şarkılarını kendine has yorumuyla seslendirdi.

Albümün sürprizi ise sözleri Dr. Selma Çuhacı’ya, müziği Erol Evgin’e ait olan yepyeni bir şarkı..

9 şarkı

“Sevdiklerim (Akustik)” albümünde söz ve müziği Sezen Aksu’ya ait “Yazık”, “Kaybolan Yıllar”, “El Gibi”, söz ve müziği Can Temiz’e ait “Bir Pazar Kahvaltısı”, sözleri Sıla Gençoğlu’na, müziği Fatih Ahıskalı’ya ait “Yan Benimle”, söz ve müziği Murat Evgin’e ait “Mektup”, söz ve müziği Şemi Diriker’e ait “Unutama Beni”, sözü Mehmet Teoman’a, müziği Cenk Taşkan’a ait “Beni Benimle Bırak” isimli şarkılar ve sözleri Dr. Selma Çuhacı’ya, müziği Erol Evgin’e ait olan “Vedasız Aşklar” isimli yeni bir şarkı yer alıyor.

“Sevdiklerim (Akustik)” albümünün kayıtlarında Evgin’e, akustik bir sound ile Firuz İsmailov’un yönettiği Erol Evgin Orkestrası eşlik etti.
(Kaynak: www.magazinkolik.com / www.magazinci.com - 12.03.2021)

Erol Evgin’in “Kaybolan Yıllar” Şarkısının Klibi 7 Mayıs’ta Yayında

Usta sanatçı Erol Evgin’in, “Sevdiklerim” isimli yeni albümünün 3. klibi “Kaybolan Yıllar” şarkısına çekildi.

Evgin, video klibini 7 Mayıs’ta müzikseverlerle buluşuyor.

Türk pop müziğinin efsane ismi Erol Evgin’in, “Sevdiklerim” isimli yeni albümünde yer alan “Kaybolan Yıllar” şarkısına çekilen klip, 7 Mayıs’ta yayınlanacak.

Evgin, şarkıyla ilgili, “Yıl 1977... Babamı kaybetmiştim. Bu şarkıyı dinlerken hem gözyaşlarımı tutamaz hem de teselli bulurdum” ifadelerini kullandı.

Söz ve müziği Sezen Aksu’ya ait olan şarkının kendisi için de özel olduğunu belirtmişti.
(Kaynak: www.haberturk.com - 06.05.2021)

Erol Evgin’in “Kaybolan Yıllar” Şarkısının Klibi 7 Mayıs’ta Yayında

Usta sanatçı Erol Evgin’in, “Sevdiklerim” isimli yeni albümünün 3. klibi “Kaybolan Yıllar” şarkısına çekildi.

Evgin, video klibini 7 Mayıs’ta müzikseverlerle buluşuyor.

Türk pop müziğinin efsane ismi Erol Evgin’in, “Sevdiklerim” isimli yeni albümünde yer alan “Kaybolan Yıllar” şarkısına çekilen klip, 7 Mayıs’ta yayınlanacak.

Evgin, şarkıyla ilgili, “Yıl 1977... Babamı kaybetmiştim. Bu şarkıyı dinlerken hem gözyaşlarımı tutamaz hem de teselli bulurdum” ifadelerini kullandı.

Söz ve müziği Sezen Aksu’ya ait olan şarkının kendisi için de özel olduğunu belirtmişti.
(Kaynak: www.haberturk.com - 06.05.2021)

Erol Evgin: ‘Kaybolan Yıllar’da Teselli Bulurdum!

Türk pop müziğinin duayenlerinden Erol Evgin’in, “Sevdiklerim” isimli yeni albümünün 3. klibi “Kaybolan Yıllar” isimli şarkıya çekildi.

Video klip 7 Mayıs Cuma günü müzikseverlerle buluştu.

“Yıl 1977… Babamı kaybetmiştim. Bu şarkıyı dinlerken hem gözyaşlarımı tutamaz hem de teselli bulurdum” sözleriyle, söz ve müziği Sezen Aksu’ya ait olan “Kaybolan Yıllar” isimli şarkının kendisi için de özel bir şarkı olduğunu anlatan Erol Evgin, 9 şarkıdan oluşan “Sevdiklerim” albümünde sanatçı dostlarının unutulmaz şarkılarını, duygularını katarak yorumladı.
(Kaynak: www.magazinkolik.com - 07.05.2021)

Erol Evgin Size “Mektup” Yolladı!

Türk pop müziğinin duayenlerinden Erol Evgin’in, “Sevdiklerim” isimli yeni albümünün 4. video klibi “Mektup” isimli şarkıya çekildi. Klip 28 Mayıs Cuma günü müzikseverlerle buluşuyor.

Söz ve müziği Murat Evgin’e ait olan “Mektup” isimli şarkıyı, 9 şarkıdan oluşan “Sevdiklerim” isimli albümünde kendi duygularını da katarak yorumlayan Erol Evgin, “Günümüzde mektupların yerini emailler almış gibi görünse de roman gibi, şiir gibi edebi bir tür olan mektup, hayatımızda hep var olacak. Ben sevdiklerime özel günlerinde mektup yazmaya devam ediyorum” dedi.
(Kaynak: www.magazinkolik.com - 27.05.2021)

Erol Evgin’den Sıla Şarkısına Klip!

Türk pop müziğinin duayeni Erol Evgin’in, “Sevdiklerim” isimli yeni albümünün 5. video klibi “Yan Benimle” isimli şarkıya çekildi.

“Albümde olmalıydı”

Sözleri Sıla Gençoğlu’na, müziği Fatih Ahıskalı’ya ait “Yan Benimle” isimli şarkıyı, 9 şarkıdan oluşan “Sevdiklerim” isimli albümünde kendi duygularını da katarak yorumlayan Erol Evgin “Konserlerimde keyifle okuduğum bir şarkıydı. Sevgili Sıla, konserime konuk olduğunda bu şarkısında düet de yaptık. ‘Yan Benimle’ ‘Sevdiklerim’ albümümde mutlaka olmalıydı.” dedi.
(Kaynak: www.magazinkolik.com - 02.07.2021)

Erol Evgin’in “Sevdiklerim” Albümü Long Play’de!

Türk pop müziğinin efsane ismi Erol Evgin, “Sevdiklerim” isimli akustik albümünün long play’ini müzikseverlerle buluşturuyor.

Erol Evgin, sanatçı dostlarının unutulmaz şarkılarını kendine has yorumuyla seslendirdiği “Sevdiklerim” albümünde hayranlarına bir sürpriz yapmış, “Vedasız Aşklar” isimli yeni bir şarkıya yer vermişti.

“Sevdiklerim” long play’inin sürprizi ise, albümde olmayan, sözleri Dr. Selma Çuhacı’ya, müziği Erol Evgin’e ait olan “Bir de Yaşamak Var” isimli yepyeni bir şarkı oldu.

Sınırlı sayıda üretildi

Erol Evgin’in söz ve müziği Sezen Aksu’ya ait “Yazık”, “Kaybolan Yıllar”, “El Gibi”, söz ve müziği Can Temiz’e ait “Bir Pazar Kahvaltısı”, sözleri Sıla Gençoğlu’na, müziği Fatih Ahıskalı’ya ait “Yan Benimle”, söz ve müziği Murat Evgin’e ait “Mektup”, söz ve müziği Şemi Diriker’e ait “Unutama Beni”, sözü Mehmet Teoman’a, müziği Cenk Taşkan’a ait “Beni Benimle Bırak”, sözleri Dr. Selma Çuhacı’ya, müziği Erol Evgin’e ait “Vedasız Aşklar” isimli şarkıları seslendirdiği “Sevdiklerim” albümü “Bir de Yaşamak Var” isimli yeni bir şarkı eklenerek plak koleksiyonerleri için sınırlı sayıda üretilip, long play haline getirildi.
(Kaynak: www.magazinkolik.com - 09.07.2021)

Erol Evgin: “Geçen 45 Yıla Selam Olsun!”

Türk pop müziğinin duayeni Erol Evgin, “Sevdiklerim” isimli akustik albümündeki şarkıları kliplendirmeye devam ediyor.

Albümün 7. video klibi “Beni Benimle Bırak” isimli şarkıya çekildi. Sanatçı, klibini geçtiğimiz gün Erol Evgin YouTube kanalından müzikseverlerle buluşturdu.

“Geçen 45 yıla selam olsun”

Sözleri Mehmet Teoman’a, müziği Cenk Taşkan’a, düzenlemesi Firuz İsmailov’a ait olan “Beni Benimle Bırak” isimli şarkı ile ilgili Erol Evgin; “Yıl 1976… Benim ‘İşte Öyle Bir şey/ Sevdan Olmasa’, Nükhet Duru’nun ‘Beni Benimle Bırak / Gerisi Vız Gelir’ 45’liklerinin çıktığı yıllar. Sevgili Nükhet, şarkıyı çok güzel yorumlamıştı. Ben de ‘Sevdiklerim’ albümünde kendi duygularımı katarak yorumladım. Geçen 45 yıla selam olsun” dedi.
(Kaynak: www.magazinkolik.com - 21.09.2021)

Erol Evgin’den “Unutama Beni”

Türk pop müziğinin duayeni Erol Evgin’in, “Sevdiklerim” isimli akustik albümünün 8. video klibi “Unutama Beni” isimli şarkıya çekildi.

Sanatçı, yeni klibini geçtiğimiz gün Erol Evgin YouTube kanalından müzikseverlerle buluşturdu.

47 yılın ardından “Unutama Beni”

Söz ve müziği Şemi Diriker’e, düzenlemesi Firuz İsmailov’a ait olan “Unutama Beni” isimli şarkı ile ilgili Erol Evgin; “Yıl 1975… Cumhuriyet tarihinin ilk kısa dönem yedek subaylığının çıktığı yıl. Sanatçı dostum Ertan Anapa ile birlikte Tuzla Piyade Okulunda yedek subay öğrenciyiz. Bir akşam okul komutanı general bizi odasına çağırdı ‘Genelkurmay Başkanımız Orgeneral Semih Sancar gelecek, sizin bir gece yapmanızı istiyoruz’ dedi. Sanatçı arkadaşlarımızdan Esmeray’ı, davet ettik. Esmeray’ın, hiçbir bedel talep etmeden o gece bizimle birlikte sahnede olmasını hiç unutamam. Esmeray’dan, 47 yıl sonra ‘Unutama Beni’ şarkısını ‘Sevdiklerim’ albümünde kendi duygularımı katarak yorumladım. Unutamadığımız anılarımıza gelsin” dedi.
(Kaynak: www.magazinci.com / www.magazinkolik.com - 18.10.2021)

Erol Evgin “Sevdiklerim 2” Yayında!

Türk pop müziğinin efsane ismi Erol Evgin, “Sevdiklerim” albümünün gördüğü ilginin ardından, sanatçı dostlarının unutulmaz şarkılarını yorumladığı, serinin ikinci albümü “Sevdiklerim 2” ile 13 Ocak Cuma günümüzikseverlerle buluştu.

Albümün açılış şarkısı “Kar”

Sanatçının 11 unutulmaz şarkıyı, özgün düzenlemelerinden uzaklaşmadan, yorumladığı “Sevdiklerim 2” akustik albümünde 3 yeni Erol Evgin bestesi de yer alıyor.

Albümün sürprizi olan; “Kar”, “Düşleri Olmalı İnsanın”, “Yaşadım Yıldızlar Şahidimdir” isimli şarkılar, dinleyicilerle ilk kez buluşuyor.

“Sevdiklerim 2” albümünün açılış şarkısı; sözleri Murat Balkuş’a, bestesi Erol Evgin’e ait olan “Kar” isimli şarkı.

Düzenlemeleri Firuz İsmailov’a ait “Sevdiklerim 2” albümünün kayıtlarında sanatçıya, akustik bir sound ile Erol Evgin Orkestrası eşlik etti.
(Kaynak: www.magazinkolik.com - 13.01.2023)

“Sevdiklerim 2” Albümün İlk Klibi Çekildi!

Erol Evgin, sanatçı dostlarının unutulmaz şarkılarını yorumladığı serinin ikinci albümü ‘Sevdiklerim 2’nin açılış şarkısı ‘Kar’ı kliplendirdi.

Sözleri Murat Balkuş’a, bestesi Evgin’e ait şarkının klip çekimleri, Ecem Gündoğdu yönetmenliğinde Film Sokağı Stüdyoları’nda gerçekleşti.

Görüntüler için stüdyoya özel karlama makinaları getirildi.
(Kaynak: www.kralmuzik.com.tr - 01.02.2023)

Erol Evgin’den İlhan Şeşen Şarkısı “Sen Benim Şarkılarımsın”

Türk Pop Müziği’nin duayeni Erol Evgin’in “Sevdiklerim” albümünün gördüğü ilginin ardından, sanatçı dostlarının unutulmaz şarkılarını yorumladığı, serinin ikinci albümü ‘Sevdiklerim 2’nin 4. video klibi “Sen Benim Şarkılarımsın” isimli şarkıya çekildi.

Söz ve müziği İlhan Şeşen’e ait olan “Sen Benim Şarkılarımsın” isimli şarkı akustik bir sound ile Firuz İsmailov’un yönettiği Erol Evgin Orkestrası eşliğinde kaydedilip Erol Evgin’in 7 yıl öğrenim gördüğü okulu İstanbul Erkek Lisesi’nde, Ecem Gündoğdu’nun yönetmenliğinde kliplendirildi.

Erol Evgin “İlhan, gençlik yıllarından arkadaşım. Ben mimarlık okudum, o hukuk. Avukatlıktan müziğe döndüğü yıllarda bir gün gitarını alıp, bize geldi. Bana yeni bestelerini çalarken, birkaç bestesi için ‘İlhan, bu besten çok güzel okumak isterim’ dedim, ‘Onu ben okuyacağım’ dedi. Bir türlü bir bestesini okuyamamıştım. Bu albümü hazırlarken ‘Nihayet bir şarkımı okudun’ dedi, gülüştük” sözleriyle tatlı bir anısını paylaştı.
(Kaynak: www.sozmuzik.com - 18.08.2023)

Diskografi:
1964
(Amatör Ses Yarışmalarında birinci)

1965
(İlk ALTIN MiKROFON Yarışması katılımı)

1969
Büyütmek için T ıklay ın
Sen (Aranj.Orij.: Alouette Alouette-Gilles Dreu, Müzik: Pierre Delanoé) / Eski Günler (Aranj.Orij.: Canzone Per Te-Sergio Endrigo) (45’lik, Ezgi Plak 45 138)

Büyütmek için T ıklay ın
İstemezsen de / Aşk Başlarken (45’lik, Ezgi Plak 45 142)

Büyütmek için T ıklay ın
Ay Ay Ay / Özlem (Yarasalar grubu adına 45’lik, Ezgi 143)

Oh, Ne Güzel / Yumuk Yumuk (Yarasalar grubu adına 45’lik, Ezgi 144)

Büyütmek için T ıklay ın
Sana İnanmıştım / Güzel Yüzün Artık Gülsün (Yarasalar grubu adına 45’lik, Ezgi 145)

1970
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
Her Akşam / Unutma Sen (Moda 5’lisi ile birlikte 45’lik, Ezgi Plak 45 149)

Büyütmek için T ıklay ın
Bir Gün Biter (Aranj.Orij.: Pardonne-moi Ce Caprice D’enfant-Mireille Mathieu) / Söyleme (45’lik, Ezgi Plak 45 159)

1971
Büyütmek için T ıklay ın
Karacaoğlan Der ki / Aç Yüzünü Göreyim (45’lik, Grafson 4002)
(1 Aralık 1971 Tarihli Hey Dergisinde 4 Üzerinden 4 Puan Verilmiş)

1972
Büyütmek için T ıklay ın
Gurbet Türküsü / Deli Gönül (45’lik, Grafson 4009)
(17 Mayıs 1972 Tarihli Hey Dergisinde 4 Üzerinden 3 Puan Verilmiş)

1973
Büyütmek için T ıklay ın
Garip Gönlüm Olmuş Deli / Bulmak İsterim Seni (45’lik, Grafson Plak 4020)
(12 Eylül 1973 Tarihli Hey Dergisinde 4 Üzerinden 3 Puan Verilmiş. 31 Ekim 1973 Tarihli Hey Dergisinde İlanı Verilmiş)

1974
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
Bir Yıldız Doğdu Yücelerden / Koş Gel Desem Kollarıma (45’lik, Türküola Plak 1516)
(20 Mart 1974 Tarihli Hey Dergisinde İlanı Verilmiş. 17 Nisan 1974 Tarihli Hey Dergisinde 4 Üzerinden 3 Puan Verilmiş)

Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
GELİ GELİVER (1. Toplu İğne Beste Yarışması 3ncüsü - Söz ve Müzik: Selmi Andak) / Sen Varsın Ya (Söz ve Müzik: Ferhat Elyelkovan) (45’lik, Türküola / Yap 1517)
(19 Haziran 1974 Tarihli Hey Dergisinde İlanı Verilmiş. 26 Haziran 1974 Tarihli Hey Dergisinde 4 Üzerinden 3 Puan Verilmiş)

1975
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
Gel de Yanma / Efkar (45’lik, Diskotür Plak 5178)

Aranjmanlar - 8 (Kaset Albüm, Alp Almanya 0516)
Büyütmek için T ıklay ın
Kısım 2:
3- Geli Geliver (Erol Evgin)

1976
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
Tanrım Bu Hasret Bitse / Şoför Mehmet (45’lik, Diskotür Plak 5214)

Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
İŞTE ÖYLE BiR ŞEY (Söz: Çiğdem Talu, Müzik: Melih Kibar, Düz.: Atilla Özdemiroğlu) / SEVDAN OLMASA (Söz: Çiğdem Talu, Müzik: Melih Kibar, Düz.: Hürşid Yenigün) (Altın Plak) (45’lik, Ronnex Plak 1025)

Aranjmanlar - 12 (Kaset Albüm, Türküola Almanya 0740)
Büyütmek için T ıklay ın
Kısım A:
3- Etme Eyleme / Erol Evgin

Karışık Aranjmanlar (Karışık LP Albüm, Grafson LP)

A Yüzü:
3- Erol Evgin - Garip Gönlüm Olmuş Deli
4- Erol Evgin - Bulmak İsterim Seni

1977
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
Bir De Bana Sor (Söz: Çiğdem Talu, Müzik: Melih Kibar, Düz.: Atilla Özdemiroğlu) / Etme Eyleme (Canım) Bir De Bana Sor (Söz: Çiğdem Talu, Müzik: Melih Kibar, Düz.: Hürşid Yenigün) (45’lik, Ronnex Plak 1026)
(28 Mart 1977 Tarihli Hey Dergisinde 5 Üzerinden 5 Yıldız Aldı)

Karışık Aranjmanlar (LP Albüm, Grafson 7050)
Büyütmek için T ıklay ın
Garip Gönlüm Olmuş Deli / Erol Evgin
Bulmak İsterim Seni / Erol Evgin

İşte Öyle Bir Şey (LP Albüm, Ronnex 66)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
A Yüzü:
1- Sen Halimden Anlarsın
2- Gün Doğmadan Neler Doğar
3- Canım Kurban
4- Sen Benimsin
5- Sevdan Olmasa
B Yüzü:
1- Olmaz Olsun Böylesi
2- Bende mi Kabahat
3- Turnayı Gözünden Vurdum
4- İşte Böyle Bir Şey
5- Bizim Tango

Erol Evgin (Kaset Albüm, Türküola Almanya 0773)
(Erol Evgin adıyla çıkarılan albümde Aydın Tansel de 5 şarkısıyla yer almıştır)
Büyütmek için T ıklay ın
Kısım A:
1- İşte Öyle Bir Şey
2- Sen Benimsin
3- Gün Doğmadan Neler Doğar
4- Bir De Bana Sor
5- Kim Demiş Ki
6- [Geli] Geliver
7- Bizim Tango
8- Çisil Çisil Yağmur Yağıyor (Aydın Tansel)
9- Bu Engeller Arasında (Aydın Tansel)
Kısım B:
1- Olmaz Olsun Böylesi
2- Sen Halimden Anlarsın
3- Canım Kurban
4- Sevdan Olmazsa
5- Ben De Mi Kabahat
6- Turnayı Gözünden
7- Sevgiye Özlem (Aydın Tansel)
8- Yok Dediler İnanmadım (Aydın Tansel)
9- Gitti Dönmeyecek (Aydın Tansel)

1978
Büyütmek için T ıklay ın
İçimdeki Fırtına / Yine De Güzeldir (Sözler: Çiğdem Talu / Müzikler: Melih Kibar) (45’lik, Ronnex Plak 1037)

Büyütmek için T ıklay ın
Aldım Başımı Gidiyorum / Kader Utansın (Sözler: Çiğdem Talu / Müzikler: Melih Kibar) (45’lik, Ronnex Plak 2001)

Disco Pops - Aranjmanlar [Füsun Önal - Erol Evgin] (Karma Kaset Albüm, Minareci 3376, Almanya)
Büyütmek için T ıklay ın
Kısım A:
1- Her Akşam - Erol Evgin
2- Unutma Sen - Erol Evgin
Kısım B:
5- Aşk Başlarken - Erol Evgin
6- İstemezsen De - Erol Evgin

Hit-Revue (Kaset Albüm, Türküola Almanya 1004)
Büyütmek için T ıklay ın
Kısım A:
5- Bir De Bana Sor (Erol Evgin)

VIP 20 Pop - 20 Sanatkar / Aranjmanlar (Kaset Albüm, Türküola Almanya 1005)
Büyütmek için T ıklay ın
Kısım A:
1- İşte Öyle Bir Şey (Erol Evgin)

Hit Kervanı (Kaset Albüm, Türküola Almanya 1006)
Büyütmek için T ıklay ın
Kısım A:
9- Sen Benimsin (Erol Evgin)

1979
Erol Evgin 79 (LP Albüm, Ronnex LP 98)
Büyütmek için T ıklay ın
1- İstanbul Şehri (Söz: Çiğdem Talu, Müzik: Melih Kibar)
2- Aldım Başımı Gidiyorum
3- Yine de Güzeldir Yaşamak
4- Umut (Söz: Çiğdem Talu, Müzik: Melih Kibar)
5- Kader Utansın
6- Bir De Bana Sor
7- Çocuklar Çocuklarımız (Söz: Çiğdem Talu, Müzik: Melih Kibar)
8- İçimdeki Fırtına
9- Ayrı Dünyalar (Söz: Çiğdem Talu, Müzik: Melih Kibar)
10-Etme Eyleme
11-Duydun mu? (Söz: Çiğdem Talu, Müzik: Melih Kibar)

Erol Evgin - Seçme Eserler (Kaset Albüm, Türküola Almanya 1161)
Büyütmek için T ıklay ın
Kısım A:
1- İstanbul Şehri
2- Umut
3- Aldım Başımı Gidiyorum
4- Yine Güzeldir Yaşamak
5- Duydun Mu
6- Kader Utansın
7- Sevdan Olmazsa
8- Ayrı Dünyalar
Kısım B:
1- İçimdeki Fırtına
2- Çocuklarımız
3- Etme Eyleme
4- Olmaz Olsun Böylesi
5- Turnayı Gözünden
6- Canım Kurban
7- Geliver [Gidiver]
8- Bende Mi Kabahat
9- Sen Halimden Ne Anlarsın

197x
Aranjmanlar 1 (Kaset Albüm, Fono Müzik Hollanda 20)
Büyütmek için T ıklay ın
Kısım A:
8- Şoför Mehmet (Erol Evgin)
Kısım B:
6- Tanrım Bu Hasret Bitse (Erol Evgin)

1980
Büyütmek için T ıklay ın
SÖYLE CANIM (Söz: Çiğdem Talu / Müzik: Melih Kibar) / Hep Böyle Kal (Altın Plak) (45’lik, Balet Plak BE 232)

Hisseli Harikalar Kumpanyası (LP Albüm, Balet Plak)
(Tür: Müzikli Güldürü, Yazan ve Yöneten: Haldun Dormen, Müzik: Melih Kibar, Sözler: Cigdem Talu, Müzik Yönetmeni: Esin Engin)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
A Yüzü:
1- Üvertür (Enstrümantal)
2- Hisseli Harikalar Kumpanyası (Kartal Kaan)
3- Hoşgeldiniz (Tüm Kadro)
4- Assolist (Mehmet Ali Erbil)
5- Kimim Ben (Erol Evgin)
6- Kuğu Gölü (Enstrümantal - Esin Engin)
7- Hep Böyle Kal (Erol Evgin)
B Yüzü:
1- Söyle Canım (Erol Evgin)
2- Panayır (Enstrümantal)
3- Akrabalar (Tüm Kadro)
4- Özlem (Çadırdakiler)
5- Sabır Taşı Kolyesi (Nevra Serezli)
6- Hep Böyle Kal (Nevra Serezli - Erol Evgin)
7- Dünya Dönüyorsa (Erol Evgin)
8- Nikah Şarkısı (Özer Sezer)
9- Final

1981
Ve Renkli Dünyası (LP Albüm, Polydor Plak LP 2480595)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
1- Bir Bakışın Yetti
2- Canım Benim
3- Deli Divane
4- Dostum Ben Bu Dünyaya Alışamadım
5- Memleket Hasreti
6- Neydi O Yıllar
7- Rüya (Halk arasında bilinen adı: Sakın Dokunmayın Bana)
8- Sen Pişman Ben Pişman
9- Tüm Bir Yaşam
10-Yabancı

1984
Erol Evgin `84 (LP Albüm, Balet Plak 253)
Büyütmek için T ıklay ın
1- Bir Sevgi İstiyorum
2- Dereden Tepeden
3- Takvim (Aranj.Orij.: The Windmills Of Your Mind-José Feliciano)
4- Bana Sen Bile Çare Değilsin
5- Al Kurtar Beni
6- Oldum Olası
7- Ah Şu Deli Gönlüm
8- Sitem
9- Hep Seni Aradım
10-Öyle Bir Hasret ki

1985
Yeni Bir Gün Doğarken (LP Albüm, Sembol Plak LP)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
(Plak kapağında 10 şarkı yer almasına rağmen ''Gençliğimi Yaşıyorum'' yazılması unutulmuş olup plakta yer almaktadır.)
A:
1- Bir İlk Bahar Sabahı
2- Yanında Ben Olacağım
3- Hani Bir Sevgilin Vardı
4- Uzaktan Uzağa
5- Potpuri
B:
1- Aşkın Çeşmesi
2- Nice Seneler Olmuş
3- Düğün
4- Arama Beni
5- Gençliğimi Yaşıyorum
6- Kuşlarla "Çocuklarımıza"

(Bir) İlkbahar Sabahı (Kaset Albüm, Türküola Kaset 2004)
1 - Arama Beni
2 - Aşkın Çeşmesi
3 - Bir İlkbahar Sabahı
4 - Canım Benim
5 - Deli Divane
6 - Düğün
7 - Gençliğimi Yaşıyorum
8 - Hani Bir Sevgilin Vardı
9 - Kuşlarla Çocuklarımıza
10-Neydi O Yıllar
11-Nice Seneler Olmuş
12-Pencereden Kuş Uçtu
13-Rüya
14-Uzaktan Uzağa
15-Yabancı
16-Yanında Ben Olacağım

1986
Lades (LP Albüm, Sembol Plak LP)
Büyütmek için T ıklay ın
A:
1- Lades
2- Seneler
3- Seni Sordum Yok Dediler
4- İki Çocuk
5- Hadi Seviyorum De
6- Selvi Boylu, İnce Belli
B:
1- Ankara Koşması
2- Mahur Saz Semaisi
3- Bir rüzgardır Gelir Geçer Sanmıştım
4- Mektupların
5- Beraberiz
6- Benimledir
7- Potpori

1988
Erol Evgin - 1988 (Albüm, Tim A.Ş.)
Büyütmek için T ıklay ın
A:
1 - Oldu Mu Güzelim
2 - Dudaklar
3 - Olmasa Mektubun
4 - Hasret Şarkısı
5 - Çek Halatı
6 - İstanbul
B:
1 - Sevme
2 - Dilara
3 - Geçer Mi Böyle Ömür
4 - Gençliğimi Yaşıyorum
5 - Bana Beni Geri Getir

1991
Erol Evgin İle Yeniden (Kaset Albüm, Şan CD 003, Orijinal yayın: 1978)
Büyütmek için T ıklay ın
1- Yeter
2- Bir de Bana Sor
3- Kara Gözlerinden Yaş
4- Güler misin Ağlar mısın
5- İçimdeki Fırtına
6- Sevdan Olmasa
7- Ateşle Oynama
8- Söyle Canım
9- Ne Olmuş
10-İşte Öyle Bir Şey
11-Seçilmiş Hayatlar
12-Etme Eyleme

1997
Erol Evgin İle Yeniden (CD Albüm, Emre Plak)

Sen Unutulacak Kadın mısın (Albüm, Emre Plak)
Büyütmek için T ıklay ın
1- Gönlümdeki Kuşlar
2- Ben İmkansız Aşklar İçin Yaratılmışım
3- Sen Unutulacak Kadın mısın
4- Bir Yaz Yağmuru
5- Neden
6- Biz Daha Ölmedik
7- Her Gece
8- Çelişki
9- İstanbul Bizi Affet
10-Selam Olsun

1999
Sen Unutulacak Kadın mısın (2nci Bası Albüm, Emre Plak)
Büyütmek için T ıklay ın
1- Gönlümdeki Kuşlar
2- Ben İmkansız Aşklar İçin Yaratılmışım
3- Sen Unutulacak Kadın mısın
4- Bir Yaz Yağmuru
5- Neden
6- Biz Daha Ölmedik
7- Her Gece
8- Çelişki
9- İstanbul Bizi Affet
10-Selam Olsun

Sen Unutulacak Kadın mısın? “Haydi Canlar” ve “Yollar” (CD Albüm, Emre Plak 079)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
1. Erol Evgin & Murat Evgin - Haydi Canlar - 03:56
2. Ben İmkansız Aşklar İçin Yaratılmışım - 05:14
3. Neden - 04:53
4. Sen Unutulacak Kadın mısın? - 04:37
5. Bir Yaz Yağmuru - 03:44
6. Gönlümdeki Kuşlar - 04:16
7. Yollar - 05:24
8. Her Gece - 04:26
9. Çelişki - 05:31
10.Biz Daha Ölmedik - 03:08
11.İstanbul Bizi Affet - 04:15
12.Selam Olsun - 03:20

2001
Kaç Yıl Geçti Aradan (1960- 70'li Yıllar) (CD Albüm, YKM)
Büyütmek için T ıklay ın
8- Sevdan Olmasa (Erol Evgin)

2002
Söyle Canım (1 Single / 4 Remix Albüm, First CD)
Büyütmek için T ıklay ın
1- Söyle Canım (Disco House Mix)
2- Söyle Canım - Tuba Önal (2002 remix)
3- Söyle Canım (2002 Party Mix)
4- Söyle Canım - E.Evgin & T.Önal(Düet Mix)
(Albüm yorumu için bakınız: Hakan Eren Makalesi)

2003
İbadetim (MC/CD Albüm, EMI Kent)
Büyütmek için T ıklay ın
1. Bir Şarkı Daha Söyle (4:36)
2. İbadetim (4:52)
3. Beyaz Yelkenli (3:59)
4. Yanımda Sen Olmalıydın (4:14)
5. Kabasını Attık Hayatın (3:43)
6. Yürekli Kadın (4:49)
7. Yalan (3:38)
8. Güz Delisi (4:07)
9. Sana Hastayım (3:23)
10.Dilara (Remiks) (3:43)
11.Bir Sevda Masalı (Tv Jenerik Müziği) (1:31)
12.Baba - Oğul (Cd Ekstra) (4:24)

2005
Bir Zamanlar (Karma (Derleme Albüm, Emre Müzik/Ossi Müzik/Sony BMG)
Büyütmek için T ıklay ın
18-Gel de Yanma / Erol Evgin (1975 Söz: Erol Evgin)

Aldım Başımı Gidiyorum Melih Kibar Anısına (Film/DVD, Palermo)
Büyütmek için T ıklay ın
- İşte Öyle Bir Şey (Erol Evgin)
- İçimdeki Fırtına (Erol Evgin)
- Canım Benim (Candan Erçetin-Erol Evgin)
- Neydi O Yıllar (Erol Evgin-Nükhet Duru-Candan Erçetin)
- Etme Eyleme (Erol Evgin-Nükhet Duru-Candan Erçetin)
- Yine De Güzeldir Yaşamak (Erol Evgin-Nükhet Duru-Candan Erçetin)
- Deli Divane (Erol Evgin)
- Bir de Bana Sor (Erol Evgin)
- Hep Böyle Kal (Erol Evgin-Nükhet Duru)
- Söyle Canım (Erol Evgin-Nükhet Duru-Candan Erçetin)
- Aldım Başımı Gidiyorum (Erol Evgin-Nükhet Duru-Candan Erçetin)

İşte Öyle Bir Şey / Melih Kibar - Çiğdem Talu Şarkıları ( 1976 - 1980 ) (Albüm, EMI/Kent, 15 Aralık 2005)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
1. Sevdan Olmasa - 04:14
2. İşte Öyle Bir Şey - 02:58
3. Bir de Bana Sor - 03:12
4. İçimdeki Fırtına - 03:25
5. Etme Eyleme - 02:52
6. Söyle Canım - 03:30
7. Aldım Başımı Gidiyorum - 03:35
8. Hep Böyle Kal - 03:49
9. Yine de Güzeldir Yaşamak - 02:31
10.Canım Kurban - 02:50
11.Olmaz Olsun Böylesi - 02:46
12.Bizim Tango - 02:36
13.Sen Halimden Anlarsın - 02:52
14.Bende mi Kabahat - 02:42
15.İstanbul Şehri - 03:25
16.Umut - 03:32
17.Ayrı Dünyalar - 04:32
18.Sen Benimsin - 03:51
19.Kader Utansın - 03:30
20.Turnayı Gözünden Vurdum - 03:57
21.Söyle Canım ( Remix 2002 ) - 03:45

2006
Söz: Çiğdem Talu - Bir Zamanlar Serisi, Söz Yazarları / Orjinal Plak Kayıtları (CD Albüm, Ossi Müzik, 2006)
Büyütmek için T ıklay ın
11-Tanrım Bu Hasret Bitse – Erol Evgin (1976)

Tüm Bir Yaşam / Melih Kibar - Çiğdem Talu Şarkıları (1980 - 1983) (Albüm, Balet, 14 Aralık 2006)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
1. Deli Divane - 03:09
2. Rüya - 03:34
3. Bir Bakışın Yetti - 03:36
4. Neydi O Yıllar - 03:24
5. Tüm Bir Yaşam - 03:55
6. Memleket Hasreti - 04:53
7. Sen Pişman Ben Pişman - 03:32
8. Dostum Ben Bu Dünyaya Alışamadım - 04:18
9. Yabancı - 03:25
10.Canım Benim - 03:21
11.Hep Böyle Kal (Melih Kibar Eşliğinde) - 03:43
12.Bir Bakışın Yetti (Yeliz ile Düet) - 03:37
13.Söyle Canım - 03:20
14.Şöför Mehmet - 03:51
15.Tanrım Bu Hasret Bitse - 03:23

2008
Zilli Perküsyon (Çeşitli Sanatçılar - Albüm, Balet Plak/Ossi Müzik, 23.05.2008)
Büyütmek için T yklay yn Büyütmek için T yklay yn
3. Sevdan Olmasa - Erol Evgin (Söz: Çiğdem Talu, Müzik: Melih Kibar) - 04:29

2010
40. Yıl / Hep Böyle Kal (DVD, Emi Müzik, Esen: 22.12.2009/Seyhan: 25.01.2010)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
1- Söyle Canım
2- Neydi O Yıllar
3- Beyaz Yelken
4- Ben İmkansız Aşklar İçin Yaratılmışım
5- Yürekli Kadın
6- İşte Böyle Bir Şey
7- Beni Unutma
8- Sitem
9- Eski Günler
10-Zaman Yolculuğu (All Shook Up, Altın Tasta Üzüm Var, Tombe La Neige, Her Yerde Kar Var, Deniz ve Mehtap, Namus Belası, Bizim Dostlar, Öyle Sarhoş Olsam Ki, Unutama Beni)
11-New York New York
12-Manastır
13-İzmir
14-Bir De Bana Sor
15-İbadetim
16-Aldım Başımı Gidiyorum
17-Tüm Bir Yaşam
18-Bir Bakışın Yetti
19-Aman Avcı
20-İçimdeki Fırtına
21-Hep Böyle Kal
22-Türk Müziği (Şimdi Uzaklardasın, Beklenen Şarkı, Gökyüzünde Gezen Yıldızlar, İnleyen Nağmeler, Bir İlkbahar Sabah)
23-Etme Eyleme
24-Rüya
25-Deli Divane
27-Sevdan Olmasa
28-Canım Benim

İnternet Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.seyhanmuzik.com

Lades / Erol Evgin (TSM Albüm, Enter Müzik, 16.04.2010)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
1- Lades (Söz: Bekir Mutlu, Müzik: Bilge Özgen)
2- Seneler (Söz: Cansın Erol, Müzik: Erdoğan Berker)
3- Seni Sordum Yok Dediler (Söz: Muhammet Yılmaz, Müzik: Erol Bingöl)
4- İki Çocuk (Söz: Cahit Sıtkı Tarancı, Müzik: Erol Evgin)
5- Hadi Seviyorum De (Söz: Bekir Mutlu, Müzik: Erdoğan Berker)
6- Servi Boylu, İnce Belli (Söz: Reşat Özpirinçci, Müzik: Erdinç Çelikkol)
7- Ankara Koşması (Söz & Müzik: Anonim)
8- Mahur Saz Semaisi (Müzik: Refik Tal'at Alpman)
9- Bir Rüzgardır Gelir Geçer Sanmıştım (Müzik: Saadettin Kaynak)
10-Mektupların (Söz: Metin Pütmek, Müzik: Yılmaz Yüksel)
11-Beraberiz (Söz: Halit Çelikoğlu, Müzik: Erol Sayan)
12-Benimledir (Söz: Fuat Edip Baksı, Müzik: Bakir Duyarlar)
13-Potburi
- Gökyüzünde Yalnız Gezen Yıldızlar
- Yıldızların Altında
- İnleyen Nağmeler


İnternet Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.seyhanmuzik.com


Yeni Bir Gün Doğarken (TSM Albüm, Enter Müzik, 16.04.2010)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
1- Bir İlkbahar Sabahı (Söz: Bekir Mutlu, Müzik: Erdoğan Berker)
2- Yanında Ben Olacağım (Söz: Turgut Yarkent, Müzik: Sadettin Öktenay)
3- Hani Bir Sevgilin Vardı (Söz: Behçet Necatigil, Müzik: Teoman Alpay)
4- Uzaktan Uzağa (Söz: Bekir Sıtkı Erdoğan, Müzik: Erol Evgin)
5- Potburi
6- Aşkın Çeşmesi (Söz: Ayten Baykal, Müzik: Erdoğan Berker)
7- Nice Seneler Olmuş (Söz: Bekir Mutlu, Müzik: Erdoğan Berker)
8- Düğün (Söz: Ayten Baykal, Müzik: Erdoğan Berker)
9- Arama Beni (Söz: Erol Evgin, Müzik: Anonim)
10-Kuşlarla “Çocuklarımıza” (Söz: Tevfik Fikret, Müzik: Erol Evgin)


İnternet Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.seyhanmuzik.com

Yeni Yıla Sensiz Giriyorum (Maxi Single, Erol Evgin Prodüksiyon, 21.11.2010)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
1. Yeni Yıla Sensiz Giriyorum - 03:50
2. Sensiz Olmuyor - 03:35
3. Yeni Yıla Sensiz Giriyorum (Akustik) - 03:32
4. Sensiz Olmuyor (Remix) - 04:30


2011
Gözbebeğim Sen Çok Yaşa (Albüm, Erol Evgin Prodüksiyon / Emi Müzik, 26.04.2011)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
1- Gözbebeğim Sen Çok Yaşa
2- Acemi Veda
3- Anılarla Yaşamak
4- Kalbimi Kırdın da Gönül Almadın
5- Ne Hazandayım Ne Bahardayım
6- Gel Otur Yanıma
7- Devrim Yılları
8- Herşey Serbest Bu Gece
9- Beni Bırak
10-Yeni Yıla Sensiz Giriyorum
11-Sensiz Olmuyor
12-Gözbebeğim Sen Çok Yaşa (Ninni)
13-Yeni Yıla Sensiz Giriyorum (Akustik Versiyonu)
14-Sensiz Olmuyor (Remix)


İnternet Satış Noktaları:
www.dr.com.tr
www.hepsiburada.com
www.arkadas.com.tr
www.hepsiburada.com
www.tulumba.com (ABD)
www.ttnetmuzik.com.tr
www.amazon.fr (Fransa)

2014
Ben İmkansız Aşklar İçin Yaratılmışım (Maxi Single, EMI - Kent, 01.01.2014)

1- Ben İmkansız Aşklar İçin Yaratılmışım (Ozan Doğulu Versiyon) - 04:02
2- Ben İmkansız Aşklar İçin Yaratılmışım (Suat Ateşdağlı Remix) - 04:35
3- Ben İmkansız Aşklar İçin Yaratılmışım (Firuz İsmailov / Akustik) - 04:31
4- Ben İmkansız Aşklar İçin Yaratılmışım (Caner Gültekin / Elekronica Mix) - 04:05

Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com

2016
İşte Öyle Bir Şey (LP[=LongPlay] Albüm, EMI Music Turkey - Universal Music Group, 30.01.2016)

(Sözleri Çiğdem Talu'ya, müzikleri Melih Kibar'a ait olan; "Sevdan Olmasa", "İşte Öyle Bir Şey", "Bir de Bana Sor", "Söyle Canım", "İçimdeki Fırtına", "Aldım Başımı Gidiyorum", "Etme Eyleme, "Hep Böyle Kal" gibi 14 unutulmaz şarkının yer aldığı "Erol Evgin - İşte Öyle Bir Şey" isimli albüm, "Sevgililer Günü'ne Özel" plak haline getirildi.)

Online Satış Noktaları:
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.opus3a.com

Altın Düetler (Albüm, EMI / Erol Evgin Prodüksiyon, 05.05.2016)

1. Sevdan Olmasa / Erol Evgin & Hande Yener (Düet)
2. Ateşle Oynama / Erol Evgin & Sıla (Düet)
3. İşte Öyle Bir Şey / Erol Evgin & Emel Sayın (Düet)
4. Ben İmkansız Aşklar İçin Yaratılmışım / Erol Evgin & Sezen Aksu (Düet)
5. Aldım Başımı Gidiyorum / Erol Evgin & Candan Erçetin (Düet)
6. Söyle Canım / Erol Evgin & Aşkın Nur Yengi (Düet)
7. Bir De Bana Sor / Erol Evgin & Nükhet Duru (Düet)
8. Hep Böyle Kal / Erol Evgin & Zuhal Olcay (Düet)
9. Neydi O Yıllar / Erol Evgin & Şevval Sam (Düet)
10.Rüya / Erol Evgin & Göksel (Düet)


Online CD Satış Noktaları:
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.pandamuzik.com
www.opus3a.com
www.n11.com
www.kitapsan.com.tr
www.kitapyurdu.com
www.amazon.de (Almanya)
www.arkadas.com.tr
www.tulumba.com (ABD)
www.tikla24.de (Almanya)
Dijital Satış Noktaları:
www.turktelekommuzik.com
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com

Altın Düetler (LP[=LongPlay] Plak Albüm, EMI / Erol Evgin Prodüksiyon, 29.09.2016)

A YÜZÜ:
1. Sevdan Olmasa / Erol Evgin & Hande Yener (Düet)
2. Ateşle Oynama / Erol Evgin & Sıla (Düet)
3. İşte Öyle Bir Şey / Erol Evgin & Emel Sayın (Düet)
4. Ben İmkansız Aşklar İçin Yaratılmışım / Erol Evgin & Sezen Aksu (Düet)
5. Aldım Başımı Gidiyorum / Erol Evgin & Candan Erçetin (Düet)
B YÜZÜ:
1. Söyle Canım / Erol Evgin & Aşkın Nur Yengi (Düet)
2. Bir De Bana Sor / Erol Evgin & Nükhet Duru (Düet)
3. Hep Böyle Kal / Erol Evgin & Zuhal Olcay (Düet)
4. Neydi O Yıllar / Erol Evgin & Şevval Sam (Düet)
5. Rüya / Erol Evgin & Göksel (Düet)


Online Plak Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.pandamuzik.com
www.opus3a.com

2019
Altın Düetler 2 (Albüm, Erol Evgin Prodüksiyon, 28.062019)

1. Deli Divane / Funda Arar
2. İçimdeki Fırtına / Ajda Pekkan
3. Canım Benim / Nil Karaibrahimgil
4. Tüm Bir Yaşam / Atiye
5. Bir Bakışın Yetti / Zara
6. Etme Eyleme / Ziynet Sali
7. Bizim Tango / Kalben
8. Yeter / Demet Sağıroğlu
9. Sitem / Ceylan Ertem
10.Sen Unutulacak Kadın mısın / Farah Zeynep Abdullah
11.Bir İlkbahar Sabahı / Deniz Seki
12.İbadetim / Şebnem Keskin


Online CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.pandamuzik.com
www.arkadas.com.tr
www.opus3a.com
Dijital Satış Noktaları:
play.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

2021
Sevdiklerim (Akustik) (Albüm, Erol Evgin Prodüksiyon / EMI - Kent, CD 10.03.2021, Dijital 12.03.2021)

1 Yazık - 06:02
2- Kaybolan Yıllar - 03:39
3- El Gibi - 04:25
4- Bir Pazar Kahvaltısı - 03:44
5- Yan Benimle - 04:25
6- Mektup - 03:46
7- Unutama Beni - 03:56
8- Beni Benimle Bırak - 03:25
9- Vedasız Aşklar - 03:30Dijital Satış Noktaları:
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)
Online CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.opus3a.com
www.hepsiburada.com
www.pandamuzik.com
www.zihni.com
www.plakkitap.com

Sevdiklerim (Akustik) (PLAK Albüm, Erol Evgin Prodüksiyon, 08.07.2021)

A YÜZÜ:
1. Yazık (Söz & Müzik: Sezen Aksu)
2. Kaybolan Yıllar (Söz & Müzik: Sezen Aksu)
3. El Gibi (Söz & Müzik: Sezen Aksu)
4. Bir Pazar Kahvaltısı (Söz & Müzik: Can Temiz)
5. Vedasız Aşklar (Söz : Dr. Selma Çuhacı, Müzik: Erol Evgin)
B YÜZÜ:
1. Mektup (Söz & Müzik: Murat Evgin
2. Yan Benimle (Söz : Sıla Gençoğlu, Müzik: Fatih Ahıskalı)
3. Unutama Beni (Söz & Müzik : Şemi Diriker
4. Beni Benimle Bırak (Söz: Mehmet Teoman, Müzik: Cenk Taşkan)
5. Bir de Yaşamak Var (Söz: Dr. Selma Çuhacı, Düzenleme: Firuz İsmailov)

Online PLAK Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.pandamuzik.com
www.opus3a.com
www.pikapkadikoy.com
www.zihni.com
gereksizseyler.com
www.pikapkadikoy.com
www.goldplak.com
www.rainbow45records.com


24 Ara 2021 Esmer Günler [Sevdiklerim (Akustik)]

2023
Sevdiklerim 2 - Akustik (CD&Dijital Albüm, Universal Müzik, 12.01.2023)

1- Kar [Sevdiklerim 2 (Akustik)] - 03:28
2- İkinci Bahar - 03:07
3- Ayrılmam - 03:41
4- Kaderimsin - 04:06
5- Sen Benim Şarkılarımsın - 03:23
6- Aşkın Elinden - 02:07
7- Aldırma Gönül - 04:02
8- Düşleri Olmalı İnsanın - 04:04
9- Sigaramın Dumanına Sarsam (1980) - 04:10
10- Kum Gibi [Sevdiklerim 2 (Akustik)] - 04:14
11- Yiğidim Aslanım - 04:24
12- Oluruna Bırak [Sevdiklerim 2 (Akustik)] - 04:04
13- Beni Sen İnandır - 03:40
14- Yaşadım Yıldızlar Şahidimdir - 03:20Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)
Online CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.pandamuzik.com
www.hepsiburada.com
www.opus3a.com
www.zihni.com

Sevdiklerim 2 - Akustik (LP=[PLAK] Albüm, Universal Müzik, 12.01.2023)

A Yüzü:
1- Kar [Sevdiklerim 2 (Akustik)]
2- İkinci Bahar - 03:07
3- Ayrılmam - 03:41
4- Kaderimsin - 04:06
5- Sen Benim Şarkılarımsın - 03:23
6- Aşkın Elinden - 02:07
7- Aldırma Gönül - 04:02
B Yüzü:
1- Düşleri Olmalı İnsanın - 04:04
2- Sigaramın Dumanına Sarsam (1980) - 04:10
3- Kum Gibi [Sevdiklerim 2 (Akustik)] - 04:14
4- Yiğidim Aslanım - 04:24
5- Oluruna Bırak [Sevdiklerim 2 (Akustik)] - 04:04
6- Beni Sen İnandır [Sevdiklerim 2 (Akustik)] - 03:40
7- Yaşadım Yıldızlar Şahidimdir - 03:20Online PLAK Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.hepsiburada.com
www.pandamuzik.com
www.opus3a.com
www.zihni.com
www.pikapkadikoy.com
retroplak.com
www.analogplak.com

2023
Haydi Canlar /Erol Evgin & Murat Evgin (Single Şarkı, Erol Evgin & Murat Evgin, 21.02.2023)

1- Haydi Canlar - 04:36

100 YILDA YÜZ AKIYLA (Single, Universal Music Türkiye, 28.04.2023)


Kapat

Şarkılardan örnekleri sayfaya gömülü Dinle!


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)
music.amazon.com (ABD)
music.amazon.co.uk (İngiltere)
music.amazon.de (Almanya)

100 YILDA YÜZ AKIYLA (Karaoke Version) (Single, Universal Music Türkiye, 28.04.2023)

1- 100 YILDA YÜZ AKIYLA (Karaoke Version) - 04:28

Dijital Satış Noktaları:
www.qobuz.com
Resmi Web Site Adresi:
www.erolevgin.com
Resmi Facebook Sayfa Adresi:
www.facebook.com/erolevgincom
Resmi YouTUBE Kanal Adresi:
www.youtube.com/channel/Erol Evgin
LastFM Sayfa Adresi:
www.lastfm.com.tr/music/Erol+Evgin
YUKARI | TOP | OBEN


Geri Dön

Sanatçılar (Biyografi ve Diskografileri)

Telif Hakkı © Gönderen: Turkpopmuzik.net - (19617 okuma)


Sitede kullanılan materyallerin büyük bölümü genel kullanıma sunulmuş internet sitelerinden temin edilmiş olup burada yayınlanmasından herhangi bir ticari amaç güdülmemektedir. Bunlar üzerinde hak iddia ediyor ve telif talebinde bulunuyorsanız, siteden çıkarılması veya link verilmesi için lütfen bizimle bağlantı kurunuz.
[Detayları için BURAYA tıklayınız] turkpopmuzik@gmail.com
PHP-Nuke Copyright © 2004-2006 by Francisco Burzi. Bu bir free software programı olup GPL lisansıyla kullanılmaktadır. Sitemiz, PHP-Nuke v.7.6'dan geliştirilerek PHP 5.3.x versiyonlarına uyarlanmış SEO uyumlu RavenNuke (v.2.5) ile desteklenmektedir..
Hosted By  webhoster.ag