Hoş Geldin Sevgili Konuk!    [ Müzikli Gezintiler Dileğimizle ...] 15.04.2024

Türk Pop Müzik Ana Menü 
Anasayfa
Giriş (Site Planı)
Editörün Notu
Kronolojik Gezinti
Sanatçılar
(Biyo & Diskografileri)
Top 10 Müzik
Listeleri
En Son (Sitemize)
Kaydedilen Sanatçılar
En Son Albümler
En Son Çıkan Klipler
Kolektif, Karma veya
Derleme Albümler 
Müzik Yarışmaları  
Eurovision Türkiye
Müzik Etkinlikleri
Basından Müzik Haberleri
Kısa Pop Tarihi ve Müzik
Terimleri Sözlüğü
Tarihte Müzik Olayları
KARAOKE VİDEOLAR
DİĞER VİDEOLAR
Hazır Şarkı Listeleri
Flashplayer Şarkı Listeleri
Top 10'lar :
Kronoloji (Yıllar)

Sanatçılar

Hazır Playlistler

Müzik Yarışmaları
  Altın Mikrofon (Yıllar)

Müzik Yarışmaları
  Milliyet Liselerarası Müzik
  Yarışmaları (Yıllar)

Müzik Yarışmaları
  Altın Güvercin Müzik
  Yarışmaları (Yıllar)

Eurovision (Yıllar)

Diğer
DİĞER LİNKLERİMİZ 
Dünya Müzik Listeleri
(Kronolojik)
Beatles Türk
Beatles Haberleri

Kronoloji
1926 - 1959
1960
1961
1962
1963
1964
1965
1966
1967
1968
1969
1970 ve sonrası

Şarkıları (Kronolojik)
1957 - 1961
1962
1963
1964
1965
1966
1967
1968
1969
1970 ve Sonrası

Şarkıları (Alfabetik)
A - B
C - D - E
F - G - H
I -J
M - N - O
P - R - S
T - Z

Diskografi (Karaoke)
İngiltere Albümleri
Diğer Albümleri

Film (& Soundtrack Albümleri)   
A Hard Day’s Night
Help!
Magical Mistery Tour
Yellow Submarine
Let It Be

45'likleri (Singles)

EP (Extended Play)'leri

(Givenaway) Diğer
müzisyen ve gruplar
için yaptıkları besteleri

YARDIM 
S.S.S
© by Turkpopmuzik.net

   Sitede Ara
   Sosyal Medya
2020 sonuna kadarki beğenmeler: 432

Beğen
   Kim Online
Şu an sitede, 299 ziyaretçi ve 0 üye bulunuyor.

   Ziyaretçi Bilgileri
Hoşgeldin, Misafir
Şu An Bağlı:
Ziyaretçi: 299
Üye: 0
Toplam: 299

   Sitemizi Destekleyin!
Sitemizi desteklemek için Görüşlerinizi bize iletin!

   Bizi Önerin!
Bizi Arkadaşlarınıza, Dostlarınıza Önermek için buraya tıklayın!

   Sayfa Hit Toplamı
Şu ana kadar
sayfa izlenimi aldık. Başlangıç:
2005

   Site Bilgileri
Sunucu TrafiğiSunucu Trafiği
  • Toplam: 144,157,704
  • Bugün: 4,339
Sunucu BilgileriSunucu Bilgileri
  • Apr 15, 2024
  • 02:44 am CEST
 

TÜRK POP MÜZiK.NET - Sanatçılar (Biyografi ve Diskografileri)
Gökhan Türkmen
Bookmark and Share
    Geri Dön   (27444 okuma)Gökhan Türkmen
Gökhan Türkmen
Gökhan Türkmen
FOTO GALERİ

1 Eylül 1983’te İstanbul’da doğdu. 1997 yılında gitarla tanıştı. 2000 yılından itibaren çeşitli mekan ve organizasyonlarda gitarı ve sesiyle boy göstermeye başladı.

2003’de Kocaeli Üniversitesi Endüstriyel Yönetim Bölümünden mezun oldu. Mezuniyetinin ardından gitar ve şan derslerine yoğunluk verdi. Bir dönem radyolarda ve çeşitli eğlence mekanlarında canlı performans sergiledi.

İnternette Youtube’ta çeşitli amatör ilk şarkıları ile performans şarkıları yayınlandı. Bunlardan bazıları: Dayanamam, Seni Seviyorum, Meğerse (Söz: Cevdet Bağca), Bilmezdim

2008 yılının Nisan ayında “Büyük İnsan” isimli ilk albümünü İremRecords etiketiyle çıkardı. Gökhan Türkmen; halen canlı müzik ve stüdyo çalışmalarına devam etmekte, müzik camiasında kalıcı bir yer edinmek adına her geçen gün çalışmalarına bir yenisini eklemektedir.

2010’da Irem Records’tan “Biraz Ayrılık” isimli albümünü çıkarttı.

16.07.2010 tarihinde Cinan Müzik tarafından, aslında 2008’de İrem Records tarafından çıkarılan “Büyük İnsan” adlı albümü yeniden basılarak tekrar çıkarıldı. Aynı tarihte, yine aslında 18.03.2010’da İrem Records tarafından çıkarılan “Biraz Ayrılık” isimli albümü de tekrar basılarak yayımlandı.

“Susma” şarkısının Joy Türk akustik performansı video olarak yayınladığı gibi “Joy Türk / Yalnızlık Şarkıları” adlı albümde, 16.02.2012’de Pasaj Müzik tarafından yayımlandı.

2012 Mayıs ayı sonunda, “Ara” adlı 5 şarkılık maxi single albümünü çıkarttı.

Gökhan Türkmen’in “Büyük İnsan” şarkısı 6 Haziran 2013’te çıkarılan “Alem’in Şeçtikleri” adlı derleme albümde yer aldı.

4 Ekim 2013’te “Bitmesin (Remix)” tekli albümü dijital olarak 3 Adım Müzik tarafından yayınlandı. Teklide bulunan “Bitmesin (Aytaç Özgümüş Remix)” şarkısına bir de video klip çekildi.
(Sanatçının web sitesinden alıntı yapılarak derlenmiştir.)

Dört Yıl Aradan Sonra “En Baştan”!

Gökhan Türkmen, dört yıl aradan sonra üçüncü albümü “En Baştan” ile müzikseverlerle buluşuyor.

Bundan önceki albümünü 2010 yılında yayımlayan Gökhan Türkmen, arada çıkardığı teklilerinden sonra, bu güne kadar yapılmış en geniş repertuarlı albüm çalışması ile dinleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor.

Gökhan Türkmen, 2012 yılında çıkardığı “Bitmesin” isimli teklisi ile listelerde 11 hafta boyunca bir numarada yer alırken, aynı şarkı 18 hafta listelerin ilk 5’inden inmedi. Bu başarı ile konser maratonuna devam eden Gökhan Türkmen bu arada yeni albüm çalışmalarıyla ilgilendi.

4 Yıl Aradan Sonra Yepyeni Albüm “En Baştan”

Gökhan Türkmen’in hazırlıklarını titizlikle tamamladığı “En Baştan” isimli yeni albümünde toplam 13 şarkı bulunuyor. Söz ve bestelerde kendi şarkılarının yanı sıra, Gökhan Şahin, Serhat Tekin, Ahmet Faik Dökmeci, Murat Güneş, Serdar Aslan, Serkan Söylemez, Caner Anar, Aytaç Özgümüş gibi isimlerden oluşan geniş bir kadro ile çalıştı. 12 yeni şarkı dışında albümün tek cover şarkısı ise Sezen Aksu-Onno Tunç imzalı “Kurşuni Renkler”.

Albümün her detayı ile ilgilenen Gökhan Türkmen, “En Baştan” isimli albümün prodüktörlüğünü uzun zamandır sahnede bir arada olduğu orkestrası ‘GT Band’ ile birlikte yaptı.

Gökhan Türkmen “En Baştan” albümünün imaj fotoğraflarında Kerem Çobanlı ile, styling de ise Birsen Ölmez ile çalıştı.

Albüm kitapçığında kendisi için ‘En Baştan’ın ne ifade ettiğini yazarken, dinleyiciler için de ‘Sizin için En Baştan’ başlıklı, düşüncelerini yazacakları bir sayfa ayırdı.

Gökhan Türkmen albüme neden “En Baştan” ismini verdiğini ve hazırlık sürecini “2008 yılında ilk albümümü çıkarttım ve 2014 yılına kadar ara albümler ve single projelerim ile müzik piyasasına dair ve müzikal kariyerimle ilgili çok şey öğrendim. Yıl 2014 ve üçüncü albümümü çıkartıyorum. Altı sene boyunca okudum ve şimdi kendi adıma tezimi verip mezun oluyorum. Bu yüzden şimdi ‘En Baştan’ ile müzikal kariyerime tecrübelerimle birlikte yeniden başlıyorum. Müzik sektöründe yer aldığım her proje ve şarkı benim için çok kıymetli ama bu albüm ile kendimi ve müziğimi en iyi şekilde ifade ettiğimi düşünüyorum” diyerek anlatıyor.

3 Adım Müzik etiketiyle çıkacak olan Gökhan Türkmen’in “En Baştan” isimli yeni albümü, Şubat ayının ikinci yarısından itibaren dijital platformlarda olacak, video klip ise müzik kanallarında yer almaya başladı.
(Kaynak: www.magazinkolik.com - 10.02.2014)

Gökhan Türkmen’den Yeni Klip: “Sen İstanbulsun”

Gökhan Türkmen’den yine çok ses getirecek bir video klip çalışması daha...

Gökhan Türkmen, Ocak 2014’de yayımladığı ve yılın en başarılı projeleri arasında gösterilen “En Baştan” isimli albümünden “Çatı Katı” ve ‘Dene’nin sonrasında III. video klibini dijital platformlarda çok paylaşılan ve yoğun ilgi gören şarkısı ‘Sen İstanbulsun’a çekti.

Söz ve bestesi Murat Güneş’e, düzenlemesi Aytaç Özgümüş’e ait olan ‘Sen İstanbulsun’un video klibi Murat Joker yönetmenliğinde, Varol Şahin görüntü yönetmenliğinde 25 kişilik bir ekiple çekildi.

Bebek, Arnavutköy, Rumeli Hisarı, Kireçburnu, Maslak çekimlerinin dışında Haliç’de yapılan metro köprüsü ilk kez bu video klip çekimi için kullanıma açıldı.

Gökhan Türkmen’in hayranı olan Adanalı Choper Yaşar tarafından özel olarak tasarlanan el yapımı bisiklet yine ilk kez bu video klip de kullanıldı.

Moda çekimi tadında görüntülerden oluşan Video klip de; Gökhan Türkmen’in günlük yaşamında da Stil danışmanlığını yapan, son dönemde adından söz ettiren İlknur Aykanat üstlendi.

Gökhan Türkmen, 2014 Fashion Week’te takip ettiği modacı Emre Erdemoğlu koleksiyonundan kıyafetler ile kamera karşısına geçti.

Son dönemin popüler dizilerinden ‘Kaçak Gelinler’de rol alan Açelya Topaloğlu ise Gökhan Türkmen’e ‘Sen İstanbulsun’un video klibinde eşlik etti.

Gökhan Türkmen’in III. video klibi “Sen İstanbulsun” Kasım 2014’ün ilk haftası müzik kanalları ve dijital platformlarda yayına giriyor.
(Kaynak: www.magazinkolik.com / favoriforumum.net - 06.11.2014)

Gökhan Türkmen “Vay Halimize” Diyor!

Müziğinde ve hayatında farklı çizgisi ile beğeni toplayan başarılı sanatçı Gökhan Türkmen, müzikal bir altyapıya sahip olan yeni şarkısı “Vay Halimize”yi yayımlıyor.

Sözleri Gökhan Türkmen’e, müziği Caner Anar ve Gökhan Türkmen’e, düzenlemesi ise GTband üyelerine ait olan “Vay Halimize” şarkısı, içerisinde deep house dokunuşları barındıran ve Gökhan Türkmen’in elektronik altyapıları kullanarak yaptığı ilk şarkı olma özelliği taşıyor.

Bir süredir üzerinde çalıştığı “Vay Halimize” şarkısını hazırlayan Gökhan Türkmen, savaş, şiddet, çevre kirliliği, ırkçılık gibi dünyanın yaşadığı kaosu ve bu kaos ortamından yorulan, bunalan insanların duygularına tercüman oluyor.

Gökhan Türkmen “Vay Halimize” şarkısı ile ilgili düşüncelerini “Şarkıda negatif betimlemeler olsa bile bizim amacımız bunun tam tersi pozitif sonuçlara dikkat çekmek. Vay Halimize, özür dileyebilmek, teşekkür edebilmek, önyargısız olabilmek, empati kurabilmek ve bunun gibi unutulmaya yüz tutmuş ve yozlaşmış ögeleri vurgulayarak bunları insanlara hatırlatmak amacı ile ortaya koyduğumuz bir şarkı.” diyerek ifade ediyor.

Gökhan Türkmen’in yeni şarkısı “Vay Halimize” 15 Temmuz tarihinde GTR Müzik etiketi ile tüm dijital platformlarda yerini alacak.
(Kaynak: www.kralmuzik.com.tr - 10.07.2016)

Gökhan Türkmen’den Yeni Şarkı: ‘Vay Halimize’

Müziğinde ve hayatında farklı çizgisi ile beğeni toplayan başarılı sanatçı Gökhan Türkmen, müzikal bir altyapıya sahip olan yeni şarkısı ‘Vay Halimize’yi yayımlıyor.

Gökhan Türkmen’e, müziği Caner Anar ve Gökhan Türkmen’e, düzenlemesi ise GTband üyelerine ait olan ‘Vay Halimize’ şarkısı, içerisinde deep house dokunuşları barındıran ve Gökhan Türkmen’in elektronik altyapıları kullanarak yaptığı ilk şarkı olma özelliği taşıyor.

Bir süredir üzerinde çalıştığı “Vay Halimize” şarkısını hazırlayan Gökhan Türkmen; savaş, şiddet, çevre kirliliği, ırkçılık gibi dünyanın yaşadığı kaosu ve bu kaos ortamından yorulan, bunalan insanların duygularına tercüman oluyor.

Gökhan Türkmen “Vay Halimize” şarkısı ile ilgili düşüncelerini; “Şarkıda negatif betimlemeler olsa bile bizim amacımız bunun tam tersi pozitif sonuçlara dikkat çekmek. Vay Halimize, özür dileyebilmek, teşekkür edebilmek, ön yargısız olabilmek, empati kurabilmek ve bunun gibi unutulmaya yüz tutmuş ve yozlaşmış ögeleri vurgulayarak bunları insanlara hatırlatmak amacı ile ortaya koyduğumuz bir şarkı.” diyerek ifade ediyor...

“‘Vay Halimize’ özel bir proje için yapılmış bir iş değil, genel bir durumu ele alıyor. Biz de bu dünyada yaşıyoruz ve yaşadığımız yeri güzelleştirmek, farkındalık yaratmak için bir şeyler yapmamız gerektiğini düşünüyorum. İnsanlara, yaşadığımız topluma bunu yaptığımız müzik ile sunabiliyorsak ne mutlu bize. Umarım bir gün insanlar küs kalmamayı, saygı göstermeyi, içten gelen sevginin değerini anlayabilir. Tüm dünyanın buna gerçekten ihtiyacı var.” sözlerini ekleyerek şarkının varoluş hikayesini dile getiriyor.
(Kaynak: www.sacitaslan.com - 14.07.2016 / www.sozmuzik.com - 15.07.2016)

Gökhan Türkmen’den Küresel Isınmaya Karşı Tuz Gölü’nde Yeni Klip!

Müziğinde ve hayatında farklı çizgisi ile beğeni toplayan başarılı sanatçı Gökhan Türkmen, farklı müzikal bir altyapıya sahip olan yeni şarkısı ‘Vay Halimize’yi 15 Temmuz tarihinde GTR etiketiyle dijital platformlarda yayınladı.

Sözleri Gökhan Türkmen’e, müziği Caner Anar ve Gökhan Türkmen’e, düzenlemesi ise GTband üyelerine ait olan ‘Vay Halimize’ şarkısı, içerisinde deep house dokunuşları barındıran ve Gökhan Türkmen’in elektronik altyapıları kullanarak yaptığı ilk şarkı olma özelliği taşıyor.

Gökhan Türkmen ‘Vay Halimize’ isimli şarkısında evrensel yorgunluklarımızı vurgulamak isterken, süreçlerin gelip geçeceğini ve “daha güzel günlerin yaşanacağı” umudunu temel alıyor.

Gökhan Türkmen’den Farkındalık Yaratacak Bir Klip...

‘Vay Halimize’nin klibinde günümüzün geleceğe dair önemli sorunlarından biri olarak; küresel ısınma ve yeşil alanların kayıpları vurgulanıyor.

Özel sırt çantasında taşıdığı bir fideyi dikecek verimli bir toprak arayışında olan birini canlandıran Türkmen, o fide için yaşadığını ve fidenin de onu yaşattığını işaret ediyor.

Ekim ayında çıkacak olan yeni albümünde yer alan bir şarkısının tüm dijital geliri de benzer düşünce ile Ege Orman Vakfı bünyesinde bulunan Rahmetli Kardeşimiz Melike Turgut adına oluşturulan fidanlığa devredilecektir. Bu anlamda da klip felsefesi albümün sosyal sorumluluğuna da gönderme yapıyor.

Klip Yönetmeni Murat Joker: “Ülkemiz coğrafyasında yılda 500 milyon tondan fazla toprağı erozyonla kaybediyoruz. Buna dair farkındalık yaratmak adına şarkının da misyonuna uygun bir senaryo oluşturduk.” diye belirtiyor.

Çekimleri Tuz Gölü’nde tamamlanan klibin Sanat Danışmanlığını ve kostüm tasarımlarını Rastarules lakabı ile adından söz ettiren Street Art Sanatçısı Ressam Efe Işıldaksoy üstlendi.

Sadece Türkiye İçin Değil, Tüm Dünya İçin!

Gökhan Türkmen, 9 farklı dile çevrilen ve dünyanın dört bir tarafına dağıtılan bülten ve şarkısı ile bu durumun sadece Türkiye’nin değil tüm dünyanın evrensel bir sorunu olduğuna dikkat çekiyor ve ulaşabildiği kadar insana ulaşmayı hedefliyor.

Gökhan Türkmen’in yeni şarkısı ‘Vay Halimize’nin video klibi tüm dijital platformlar ve müzik kanallarında yerini aldı.
(Kaynak: www.magazinkolik.com / www.magazinci.com - 17.08.2016)

Gökhan Türkmen Tüm Anılarını Mezara Gömdü!

Gökhan Türkmen, son albümü ‘Sessiz’in dördüncü video klibini “Olsun” isimli şarkısına çekti.

Murat Joker yönetmenliğinde ve Varol Şahin görüntü yönetmenliğinde çekilen klipte, Gökhan Türkmen’e oyuncu Elif Gizem Aykul eşlik etti.

Söz, müziği Ercan Savtekin’e ve düzenlemesi Aytaç Özgümüş’e ait olan “Olsun” şarkısının klibi Beykoz’da bulunan bir botanik bahçesinde başladı ve Tarihi Hüsrev Kasrı’nda tamamlandı.

Birbirini çok seven iki sevgilinin mutlu anılarının anlatıldığı klipte, kadın oyuncunun ölümüyle son bulan hikayede Gökhan Türkmen’in özellikle mezardaki ağlama sahnelerinde gösterdiği oyunculuk performansı dikkat çekiyor.

“Olsun” şarkısına çekilen ilk video klip 22 Mayıs Pazartesi günü YouTube’da ve tüm müzik kanallarında yayınlandı.
(Kaynak: www.kralmuzik.com.tr - 25.05.2017)

Gökhan Türkmen’den Yeni Klip

İki yıllık yoğun bir çalışmanın ardından 2016 yılının Ekim ayında yayınladığı son albümü ‘Sessiz’de bulunan şarkılarını kliplendirmeye devam eden Gökhan Türkmen, albümün beşinci video klibini “Aşktır” isimli şarkısına çekti.

Şarkılarına çektiği klipler ve kliplerinin özgün hikayeleri ile büyük beğeni toplayan Gökhan Türkmen, son albümü ‘Sessiz’de bulunan tüm şarkılarını kliplendireceğinin müjdesini verdi.

Türkmen, daha önceki bir çok klibinde olduğu gibi “Aşktır” klibinde de Murat Joker yönetmenliğinde çalıştı. “Aşktır” şarkısının sözü ve müziği Gökhan Türkmen’e düzenlemesi ise Caner Anar’a ait.

Alaçatı Marina Palace’da çekimlerine başlanan klip boyunca tek başına gördüğümüz Gökhan Türkmen, İstanbul’da çekilen araba sahneleri ile klibi tamamladı.

Gökhan Türkmen’in yeni klibi “Aşktır” 5 Eylül’de tüm müzik kanallarında ve GTR Müzik YouTube kanalında yerini aldı.
(Kaynak: www.kralmuzik.com.tr - 06.09.2017)

Gökhan Türkmen Yeni Şarkısını 14 Şubat’a Özel Söyledi!

Başarılı sanatçı Gökhan Türkmen, 14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel olarak hazırladığı repertuvarı ile Moi Sahne’yi dolduran dinleyicilerine akustik bir ziyafet yaşattı.

Yeni şarkısı Lafügüzaf’ı ilk defa söyledi!

Sevilen müzisyen 16 Şubat’ta müzikseverlerle buluşturacağı yeni şarkısı ‘Lafügüzaf’ı ise ilk defa bu geceye özel olarak canlı canlı seslendirdi.

Yeni şarkısını seslendirmesiyle birlikte büyük alkış alan Gökhan Türkmen, dinleyicilerden tam not aldı.

Eşi Sinem Türkmen’e şarkı armağan etti !

Dillerden düşmeyen aşk şarkılarının yaratıcısı Gökhan Türkmen: “Herkesin Sevgililer Günü’nü kutluyorum. Bugün 14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel ben de eşim Sinem’e yazdığım şarkıyı söylemek istiyorum. Seni seviyorum Sinem.” sözleri ile duygularını dile getirerek “Aşktır” şarkısını eşi Sinem Türkmen için seslendirdi.

Akustik performansıyla dinleyenleri mest etti!

2 saat boyunca güçlü performansı ile sahnede kalan Türkmen, “Büyük İnsan”, “Çatı Katı”, “Aşktır”, “Sen İstanbul’sun”, “Bir Öykü” ve daha birçok şarkısını akustik tarzda söyleyerek hayranlarını bir kez daha mest etti.
(Kaynak: www.magazinkolik.com - 16.02.2018)

Gökhan Türkmen 3 Yaşındaki Kızı Nil Rona İle İlk Şarkısını Yayınladı

Başarılı sanatçı Gökhan Türkmen’in 3 yaşındaki büyük kızı Nil Rona’nın ilk şarkısı “Gobili” dijital platformlarda yerini aldı.

“Nil Rona’nın Rüyaları: Gobili” ismiyle yayınlanan tekli, Nil Rona’nın uyurken gobili şeklinde sayıklaması ve annesi Sinem Aksoy Türkmen’in ses kaydı alarak müzisyen ve aranjör Aytaç Özgümüş’e göndermesi sonucunda, Özgümüş’ün düzenlemesiyle ortaya çıktı.

Animasyon karakteri şeklinde oluşturulan kapak illüstrasyonu Güneş Arık imzası taşırken, Youtube video animasyonu Cihan Erel tarafından gerçekleştirildi.

“Nil Rona’nın Rüyalar” projesinin ardından farklı konseptlerde çalışmalar da dinleyicilere sunulacak.
(Kaynak: www.magazinci.com - 28.04.2018)

Gökhan Türkmen’den Yeni Maxi Single: “Synesthesia”

Gökhan Türkmen, “Synesthesia” adını verdiği maxi single’ının müzikseverlerin beğenisine sundu.

Ünlü şarkıcı maxi single’ında, “Dene / Yaşamak İstemem” ve “Seviyorum Sevmiyorum / Personel Jesus” isimli şarkılarının cover’larına yer verdi.

(Kaynak: www.kralmuzik.com.tr - 24.09.2018)

Gökhan Türkmen Klip Çekmeye Doymuyor!

Gökhan Türkmen, hafızalarımıza kazınan “Sessiz” albümünün 6. video klibini “Olmadı” isimli sevilen şarkısına çekti.

Sözü ve müziği Aytaç Özgümüş’e, düzenlemesi ise Aytaç Özgümüş ve Serkan Ölçer’e ait olan ‘Olmadı’nın video klibi, sahneleri ve yenilikçi tarzıyla yine dikkatleri üzerine çekecek.

Albümün beşinci video klip çalışması olan “Olsun” şarkısının klibinin devamı niteliğinde çekilen ‘Olmadı’nın klip yönetmenliğini Murat Joker üstlendi.

Geçmişten bazı kesitlerin ve Gökhan Türkmen’in yakın ve uzak plan görüntülerinin yer aldığı klipte, sanatçının doğal hallerinin dışında yenilenen tarzı da beğeni toplayacak.

Gökhan Türkmen’in “Olmadı” şarkısının video klibi Gökhan Türkmen YouTube kanalında ve tüm müzik platformlarında yerini aldı.
(Kaynak: www.magazinkolik.com / www.magazinci.com - 10.10.2018)

Gökhan Türkmen “Sır” İle Geliyor!

“Aşkın Enkazı” ile Ekim ayında çıkış yapan Gökhan Türkmen’in 10 parçalık albümünün ikinci parçası “Sır”, bugün klibiyle birlikte yayınlandı.

Sözü Ozan Turgut’a ve müziği Gökhan Türkmen’e ait olan parçanın mixi Tunç Çakır ve düzenlemesi ise Atıl Aksoy tarafından yapıldı.

Masteringi Shawn Hatfield’in üstlendiği parçanın kayıtları GTR Deneyevi’nde tamamlandı.

Yalın, romantik ve duygusal bütünlüğü sağlayan bir parça olduğunu belirten sanatçı, akustik gitarın etrafında dönen aranjesi ile duygusal bir yoğunluğu olduğunu belirtiyor.

Hikâyenin ikinci bölümü yayında!

“Aşkın Enkazı” ile başlayan üç parçalık klip hikayesi “Sır” ile devam ediyor. İkinci bölüm olarak yayınlanan klipte, hüzünlü aşk hikayesi yine iki kişinin etrafında dönerek devam ediyor.

Klibin yönetmenliğini sinematografik çekimleriyle Bora Çifterler gerçekleştirdi. 5 günde tamamlanan çekimlerde Özge Demirtel sanatçıya eşlik ediyor.
(Kaynak: www.magazinkolik.com / www.magazinci.com - 22.11.2019)

Gökhan Türkmen’den Sevgililer Gününe Özel “Kağıt & Bout D’histoire”

Gökhan Türkmen’in Sevgililer Günü’ne özel yaptığı “Kağıt” parçası, Fransızca versiyonu “Bout D’Histoire” ile birlikte 14 Şubat’ta tüm dijital platformlarda yerini aldı.

Her iki versiyon da polifonik yapısı ve güçlü orkestrasyonuyla dikkat çekiyor. Söz ve müziği Gökhan Türkmen’e ait olan parçada Türkmen’in naif sesi, Country Jazz tınısı ile bütünleşik çok sesli bir armoni yaratıyor.

Aşık bir adamın kağıt metaforu ile duygularını aktardığı keyifli parçanın prodüktörlüğünü Tunç Çakır, düzenlemesini ise Atıl Aksoy üstlendi. Fransız sanatına olan ilgisini müzik ile birleştiren Türkmen, Nathalie Reins’in Fransızca çevirisini yaptığı parçanın kayıtları için sanatçı uzun süre diksiyon eğitimi aldı.

İlk kez 14 Şubat ve 15 Şubat tarihlerinde Almanya ve Viyana konserlerinde seslendireceği parçalar, 2020 Eylül ayında tamamlanacak albümü için platformlarda yerini alıyor.

Klip Romantizm Kokuyor

“Kağıt” ve ‘Bout D’Histoire’nin klipleri İstanbul sokaklarında çekildi. Siyah beyazın romantizmiyle dikkatleri çeken klibin yönetmenliğini Bora Çifterler üstlendi.
(Kaynak: www.magazinci.com - 14.02.2020)

Gökhan Türkmen’den Bahar Şarkısı “Aşk”

14 Şubat’ta Fransızca versiyonu “Bout D’Histoire” ile birlikte yayınladığı “Kağıt” parçasının ardından Gökhan Türkmen yine romantizm kokan bir parçaya, ‘Aşk’a hayat verdi.

Parçanın keyifli melodik yapısı dikkat çekerken sanatçının zarif sesi başarılı orkestrasyonla bütünlük sağlıyor. Ritmik, umut dolu ve naif sözleriyle ‘Aşk’a davet eden parça Eylül 2020’de çıkacak albüm için dijital platformlarda yerini aldı.

Sözü Aslı Demirer’e ait olan parçanın müziği Gökhan Türkmen’e ait. Düzenlemeyi Ural Sönmez ve Feryin Kaya üstlenirken prodüktörlüğü Tunç Çakır, mastering ise Shawn Hattfield’a ait.

20 Yıllık Arşiv Görüntüleriyle Keyifli Klip

Gökhan Türkmen ve Eşi Sinem Aksoy Türkmen’in gerçekleştirdikleri seyahatlerde telefonla çektikleri videolardan oluşan romantik ve eğlenceli klip, aşklarının başladığı 20 yıl öncesi videoları da içeriyor. GTR Müzik youtube kanalında yayınlanan romantik klip, müzikseverlerle buluştu.
(Kaynak: www.magazinci.com - 05.04.2020)

Gökhan Türkmen Doğanın Sesi Oldu: “Yüzüme Vurma”

Gökhan Türkmen ve Serkan Emre Çiftçi, “Yüzüme Vurma” ile tüm dijital platformlarda yerini aldı.

2020 yılının başından bu yana global salgında kendini iyileştiren doğaya şaşkınlıkla şahit olurken, insanlığın verdiği zorlu mücadele yaşamın dengesini gözler önüne seriyor. Doğanın kendini bulma çabasını ve mücadelesini Türkmen ve Çiftçi “Yüzüme Vurma” ile söze ve müziğe aktarıyor.

Sözleri Ozan Turgut’a ait olan parçanın müziği Gökhan Türkmen’e, düzenlemesi Bora Çifterlere ait. Güçlü müzikal altyapısı ve uyumlu orkestrasyonuyla doğa ve insanlığın yüzleşmesine şahit olduğumuz parça, gerek sözleriyle gerekse armonik yapısıyla anlam kazanıyor. Doğa sözlerle yakarırken, trompetin güzel melodileri ise insanlığın sıkıntısını temsil ediyor.

Belgesel Mi Klip Mi?

Gökhan Türkmen sesiyle ve Serkan Emre Çiftçi trompetiyle dünyanın rezonansına eşlik ederken Bora Çifterler ve Ozan Turgut ise kurgularıyla doğa ananın ıstırabını gözler önüne seriyorlar. Prodüktörlüğünü Çifterler ve Türkmen’in yaptığı klipte global ısınma, çevre kirliliği ve hayvan haklarının yanı sıra global korona virüsü salgınının etkileri de gözler önüne seriliyor. Kolaj görüntülerin yer aldığı klipte Avustralya yangınından, çarpık kentleşmeye, plastik atıkların sebep olduğu hayvan katliamlarına birçok görüntüyle insanlığı farkındalığa ve aydınlığa davet ediyor. Gökhan Türkmen Youtube kanalında yer alacak 8 dakikalık klipte İngilizce alt yazı seçeneği de bulunuyor.

2. Orman Projesi: “Melis Özsoysal Korusu”

GTR Müzik ve Ege Orman Vakfı iş birliği ile sosyal sorumluluk projelerine yıllardır destek veren Türkmen, şarkının dijital gelirini ‘Melike Turgut Ormanı’nın ardından 2. Orman projesi olan “Melis Özsoysal Korusu” için Ege Orman Vakfı’na bağışlıyor. Dijital platformlardan dinlenecek ve izlenecek olan parçayla müzikseverler her defasında Melis Özsoysal Korusu’a bir fidan ekerek doğaya katkıda bulunacaklar.
(Kaynak: www.magazinci.com - 02.07.2020)

Gökhan Türkmen ‘Deli’rdi!

Gökhan Türkmen’in yeni şarkısı “Deli” dinamik klibiyle birlikte tüm dijital platformlarda yerini aldı.

Klibinde dansıyla dikkat çeken sanatçı, sosyal medya hesabından müzikseverlere dans videosuyla meydan okuyarak ‘Deli’likte de sınır tanımıyor ve Instagram “Deli” filtresi ile de albüm kapağında selfie olanağı sağlıyor.

Pandemi sürecine ufak bir mola vererek eğlenceli bir yaz sunan Gökhan Türkmen, ünlü prodüktör ve müzisyen Genco Arı ile yaptığı yaz şarkısı “Deli” ile GTR Müzik etiketiyle tüm dijital platformlarda ve klibiyle Youtube’da yerini aldı. Söz ve Müziği Gökhan Türkmen ve Mert Carim’e ait olan “Deli” parçasının prodüktörlüğünü Gökhan Türkmen ve Genco Arı üstlendi. Düzenlemesini Genco Arı’nın yaptığı parçanın kayıtları GTR Deneyevi ve Genco Arı Production Studio’da tamamlandı.

Dünya’da son dönemlerin yeni trendi, Türkiye’de de yerini alacak olan vintage pop ve disco tarzını kendi dilinde ve tarzında samimi yorumlayan Gökhan Türkmen, müzikseverleri yazın sıcağında coşkuya davet ediyor.

Rengarenk Klip: “Deli”

#delidancechallange #selambendeli akımı! Dahası “Deli” filtresi!

Gökhan Türkmen müzikseverleri yazın ritmine davet ederken, klipte eğlenceli, renkli, hareketli ve kıpır kıpır dans sahneleriyle ‘Deli’nin enerjisini ekranlara yansıtıyor. İstanbul’da bir günde tamamlanan klibin yönetmenliğini Murat Joker üstlenirken görüntü yönetmeni Varol Şahin, stil danışmanı ise Görkem Öden oldu.

Gökhan Türkmen, ‘Deli’likte sınır tanımıyor; klibin yanınlanmasıyla birlikte paylaştığı dans videosu #delidancechallange #selambendeli etiketleriyle müzikseverlere meydan okuyor. Instagram hikayelerinde yer alan yeni “Deli” filtresi ise Morespace tasarımı olan albüm kapağıyla kullanıcılara selfie olanağı sağlıyor.
(Kaynak: www.magazinci.com - 06.08.2020)

Gökhan Türkmen’in Kızı Nil Rona İle İlk Düeti: “Mavi”

Gökhan Türkmen, kızları için yazdığı ve bestelediği “Mavi” şarkısını kızı Nil Rona ile birlikte söyledi.

1 Eylül’de sanatçının doğum gününde yayınlanan parça, GTR Müzik etiketiyle tüm dijital platformlarda yerini aldı.

5 yaşındaki Nil Rona’nın ilk stüdyo deneyimi olan parça, gitar ağırlıklı rock sounda sahip samimi bir şarkı olarak müzikseverlere sunuluyor. “Mavi”, Nil Rona’nın ağzından kız kardeşi Leyla Ada’ya dökülen içten ve duygu dolu sözleriyle kalplere dokunuyor.

İki kardeşin birbirine olan sevgi ve bağlılığı üzerine olan parçanın sözü ve müziği Gökhan Türkmen’e, düzenlemesi ise Bora Çifterler’e ait. Kardeşi Leyla Ada’nın ultrason görüntüsüne heyecan ve sevgiyle bakan Nil Rona’nın yer aldığı “Mavi” parçasının kapak tasarımı yine Morespace Studio’ya ait.

Gökhan Türkmen kızlarıyla kamera karşısında

Ailenin ve sevginin gücünü temsil eden, doğada kökleriyle yaşama hayat veren koca bir ağacın etrafında çekilen klibin yönetmenliğini Bora Çifterler üslendi. Klipte Gökhan Türkmen kızları Nil Rona ve Leyla Ada ile birlikte kameraların karşısına geçti. Eğlenceli ve samimi klip dijital platformlarda yerini aldı.
(Kaynak: www.magazinci.com / www.kralmuzik.com.tr - 01.09.2020)

Gökhan Türkmen’in Beklenen Albümü “Romantik” Yayınlandı

Gökhan Türkmen’in 2019 yılında başladığı 10 şarkılık “Romantik” albüm projesi 4 sürpriz şarkıyla birlikte dijital platformlarda yerini alırken çıkış parçası ‘Derdim’in klibi de yayınlandı.

Gökhan Türkmen’in “Romantik” albümü tüm dijital platformlarda yerini alırken çıkış parçası “Derdim” klibi de müzikseverlerle buluştu. Etkileyici sahneleriyle dikkat çeken güçlü prodüksiyona sahip ‘Derdim’in kısa film tadındaki video klibinde, talihsiz bir kazayla acı çeken bir çiftin aşk dolu anılarını ve hayata tutunmalarını anlatılıyor.

Sözleri ve vokal performansı ile ilk dinleyişten itibaren dikkat çeken “Derdim”, çok sesli müzikal alt yapısı trompet, davul ve gitar motifleriyle bütünlük sağlıyor. Söz ve Müziği Gökhan Türkmen’e ait olan parçanın düzenlemesi Atıl Aksoy tarafından yapıldı. Ünlü yönetmen Murat Joker’in çektiği klipte Gökhan Türkmen’e Yağmur Damla Aydın eşlik etti.

4 YIL SONRA İLK ALBÜM

Geçen yıldan itibaren her ay yayımladığı, milyonların dinlediği şarkılarıyla hayatlara dokunan Gökhan Türkmen yepyeni 4 şarkıyı ekleyerek “Romantik” albümünü müzikseverlere sunuyor. Prodüktörlüğünü Tunç Çakır yaptığı, akustik gitar üstüne kurulu modern ve çok sesli albüm Gökhan Türkmen’in yumuşak sesiyle hayat buldu.

Distorsiyon, akustik gitar, jazz ve rock davulları, ukulele, harmonika, vokal, yaylılar ve brass sectionla birlikte akustik rock ve country tınıları hissettiren “Romantik” albümü, müzikseverleri romantizmin doruklarına çıkaracak bir arşiv niteliği taşıyor. Albümün kapağı Morespace Studio tarafından tasarlandı. Albüm kapak fotoğrafları ünlü fotoğrafçı Hakan Adil tarafından çekildi.
(Kaynak: www.magazinci.com / www.kralmuzik.com.tr - 19.11.2020)

Gökhan Türkmen Yeni Klibini Yalnızlar İçin Çekti!

Gökhan Türkmen, “Romantik” albümünde yer alan “Yalnızım Ulan” şarkısını kliplendirerek 14 Şubat Sevgililer Günü’nde aşka düşen yalnızlara sahip çıktı.

Kavuşamamış aşıklara, hasbelkader kavuşup da yolunu kaybeden aşıklara, aşkı hiç tatmamış ama kalpte yananlara ithafen “Yalnızım Ulan” müzikseverlerle buluştu.

Söz ve müziği Gökhan Türkmen’e, düzenlemesi Aytaç Özgümüş’e ait olan parçanın klip yönetmenliğini Murat Joker yaparken klipte tek başına kalan bir adamın hikayesi anlatılıyor.

“Romantik” albümü, 2020 yılında Universal Music Hollanda ve Universal Music Amerika ‘New Friday’ önerilenler listesinde yer alırken, çıkış parçası “Derdim” ise İngiltere’nin önerilen listelerinde yer aldı.
(Kaynak: www.magazinci.com - 15.02.2021)

Gökhan Türkmen’den Disco Funk Albüm

Pandemi sürecinde durmaksızın üretimleriyle dikkat çeken Gökhan Türkmen, enternasyonal sounda sahip disco funk tarzındaki albümü “7” ile 4 Haziran’da tüm dijital platformda yerini alıyor.

#iyiyaşa mottosuyla yaza giriş yapan albümün ritmi yaşamın özgürlüğünü temsil ederken, ritmi yakalayan herkesi de dansa davet ediyor.

Pandemi sürecinde durmaksızın üretimleriyle dikkat çeken Gökhan Türkmen, enternasyonal sounda sahip disco funk tarzındaki albümü “7” ile 4 Haziran’da tüm dijital platformda yerini alıyor. #iyiyaşa mottosuyla yaza giriş yapan albümün ritmi yaşamın özgürlüğünü temsil ederken, ritmi yakalayan herkesi de dansa davet ediyor.

Yenilikçi sound denemeleriyle dikkat çeken yedi şarkılık albüm, söz ve müzikte Gökhan Türkmen ve Mert Carim, düzenlemede ise Genco Arı imzası taşıyor. 2021’den 1970’lere uzanan disco, deep house, rocknroll, funk ve groove gibi zengin soundlara sahip analog kaydedilen albüm, dönemleri birbirine bağlayan köprü görevini amaçlıyor. Pandemi sürecinde evde üretilerek #iyiyaşa mottosu ile yola çıkan “7”, dinleyicilere bir adamın özgürlüğünün hikayesini şarkılarla sunuyor.

2020 yazına damga vuran “Deli” şarkısının da dahil olduğu “7”, ev ortamında titizlikle üretilirken albümün disco tarzındaki keyifli çıkış şarkısı “Şerefine”, ritmi hayatlarımıza yeniden katarak birlik ve beraberliği vurguluyor. “Şerefine” şarkısının dinamik video klibi ise 7 Haziran’da Murat Joker yönetmenliğinde izleyicilerle buluşuyor.
(Kaynak: www.magazinci.com - 15.02.2021)

Gökhan Türkmen yeni şarkısı “Mahşer” ile müzikseverleri derinden sarsacak. Duygu yüklü ve bir o kadar da kederi baharla harmanlayan şarkı, tüm dijital platformlarda yerini aldı.

Sözleri bestekar, müzisyen ve oyuncu Mert Carim’e ve müziği Gökhan Türkmen’e ait olan parça Mahşer, arabesk ezgilerin vintage synthlerle süslendiği, duygu yoğunluğu yüksek olan, deep soundun modernize edildiği bir şarkı.

Türkmen yeni şarkısı için “Can yakar, yaktıkça da yansın istersiniz. Mahşer gibi.” diyerek müzikseverleri derinden etkileyeceğinin sinyalini veriyor.
(Kaynak: www.magazinci.com - 10.04.2022)

Gökhan Türkmen’den Yeni Şarkı: “Seninle Ben”

Sessiz sedasız gelen ve türk pop müziği janrasına adını altın harflerle yazdıran ‘Mahşer’in ardından, müzikal çalışmalarına aralıksız devam eden Gökhan Türkmen, üretmeye devam ediyor. Var olabilme gücünün üretime dayalı olduğunu her fırsatta vurgulayan sanatçı, “Seninle Ben” adlı yeni teklisini sevenleri ile buluşturdu.

Sözleri, müzisyen-oyuncu Mert Carim’e, müziği Gökhan Türkmen’e, aranjesi Gökhan Türkmen ve Mert Carim’e, mixi ve sound tasarımı ise Tunç Çakır’a ait olan tekli için sanatçı; “Ritmi, soundu ve minimal yapısıyla hissiyatı yüksek bir aşk şarkısı olan ‘Seninle Ben’ sözleriyle de aynı derinliği taşımakta. Yoğun duyguların içerisinde hapsolabileceğiniz bir süreç. Kalbinizin de arada bir ritmin dışına çıkabileceğinin göstergesi.” diyor.

Gökhan Türkmen’e yeni teklisinde, uzun yıllardır aynı sahneyi paylaştığı orkestrası GTband eşlik ediyor. “Seninle Ben” cool ve modern tavrı ile döneminin hit işlerinden biri olacağının sinyalini verirken, teklinin kapak fotoğrafı Hakan Adil, styling ise Emre Erdemoğlu imzası taşıyor.

Klip yönetmeni: GÖKHAN TÜRKMEN

Müzikal yolculuğu boyunca farklı yönetmenlerle çalışan Gökhan Türkmen, ilk defa kendi klibi için kameranın arkasına geçti. Klibin yönetmenliğini yapıp, oyunculuk performansını da sergileyen Gökhan Türkmen’e görüntü yönetmeni olarak yıllardır birlikte çalıştığı Gökhan Fırat eşlik etti. Kamera arkasını çok sevdiğini söyleyen Gökhan Türkmen’i bundan sonra da bu alanda farklı çalışmalara da imza atacağını dile getirdi.

Üretime durmaksızın devam eden Türkmen, ‘Seninle Ben’in ardından 3 yeni şarkı daha yayınlayacağını duyurdu. Belli ki Türkmen, müzikseverlerin heyecanlı bekleyişini yeni dönemde karşılayacak!
(Kaynak: www.magazinci.com - 10.04.2022)

Deeperise ve Gökhan Türkmen’den Ortak Çalışma!

Deeperise ve Gökhan Türkmen “Durumlar Müsait” isimli ortak çalışmalarıyla 2023 yılına hareketli bir giriş yapıyor.

Müzik kariyerinde yayınladığı sayısız şarkıyla sevenlerine her seferinde bambaşka duygular hissettiren Gökhan Türkmen’in sözü ve müziğini üstlendiği ‘Durumlar Müsait’in düzenlemesi Deeperise imzalı.
(Kaynak: www.kralmuzik.com.tr - 23.01.2023)

Harmanadam Ve Gökhan Türkmen Ortaklığı “Kendini Bozmadan”

GTR Müzik bünyesinde üretmeye devam eden Harmanadam; “Paletler”, “Avunuyor İnsan” ve “Yara” adlı başarılı teklilerinden sonra Gökhan Türkmen’le düeti “Kendini Bozmadan” tüm dijital müzik marketlerde yayında...

Sözü müziği kendisine ait “Kendini Bozmadan” için Harmanadam “Tutkularımızın peşinde, toplumsal yaşantımızda veya ikili ilişkilerimizde girdiğimiz kabın şeklini almadan, koşullar ve sonuçlar ne olursa olsun karakterimizden ödün vermememiz gerektiğini betimleyen şarkı Kendini Bozmadan. Gökhan Türkmen ile birlikte gerekli hissiyatı verdiğimizi düşünüyorum.” diyor.

Şarkının video klibi; 1985 yılı sonrası terkedilmiş, sadece 8 kişinin yaşadığı ve şimdilerde sit alanı ilan edilen Ödemiş’in Lübbey Köyü’nde çekildi. Köyün bu doğal coğrafi yapısı, klibin konusununda esin kaynağı oldu. İki müzisyenin köyün sokaklarının arasında kaybolup birbirilerini aramasını anlatan video klibin yönetmenliğini; Gökhan Fırat üstlendi.
(Kaynak: www.magazinci.com / www.kralmuzik.com.tr - 03.02.2023)

Gökhan Türkmen’den Anlamlı Proje!

Gökhan Türkmen, 30 Ekim 2020 tarihinde gerçekleşen İzmir depreminin 65’inci saatinde enkazdan bir itfaiyecinin parmağına tutunarak çıkan ‘Elif’ için şarkı besteledi.

‘Elif’in müziği Gökhan Türkmen, düzenlemesi Serkan Emre Çiftçi imzası taşıyor. Yeni teklide Türkmen’e; Tunç Çakır, Feryin Kaya, Burak Irmak, Alper Anık gibi başarılı müzisyenler eşlik etti.

Şarkının video klibi Şile’de Murat Joker yönetmenliğinde çekildi. Video klipte, aktivist ve koreograf Dicle Doğan, ‘kaygan ve kırılgan zeminlerin naif güçlü çocuklarıyız’ diye tanımladığı performansıyla yer aldı.

31.03.2023 Cuma günü GTR Müzik etiketiyle dijital platformlarda yayınlanacak “Elif” parçasının geliri, şarkıcının Orman Vakfı iş birliğiyle yürüttüğü orman projesine aktarılacak.
(Kaynak: www.kralmuzik.com.tr - 29.03.2023)

Gökhan Türkmen’den “Ah Yandım” Cover’ı!

Gökhan Türkmen 90’lı yılların unutulmaz şarkısı ‘Ah Yandım’ı modern pop sounduyla yeniden seslendirdi.

Kült İzel şarkılarından olan “Ah Yandım”, Gökhan Türkmen’in eşsiz vokaliyle canlı bir sound sunuyor.

Sözlerini Ercan Saatçi’nn yazdığı ‘Ah Yandım’ın bestesi ve düzenlemesi Aykut Gürel imzası taşıyor.
(Kaynak: www.kralmuzik.com.tr - 14.04.2023)

Gökhan Türkmen’den Yeni Proje: “Kontekst”

Gökhan Türkmen, 360 derece sahne deneyimiyle gerçekleştirdiği “Kontekst” konserinin kayıtlarının bir bölümünü maxi single olarak yayımladı.

Konserde ağırladığı konukları Korhan Futacı ve Aga B ile performanslarının yer aldığı “Kontekst” maxi single’ı tüm dijital platformlarda yerini aldı.

Gökhan Türkmen maxi single’da “7“ albümünden ‘Çürük’ü, Aga B ile ‘Heyecan’ı Korhan Futacı ile de “Geleneksel Mahşer Günü” şarkılarını dinleyiciye konser kayıtları ile sunuyor.

Odak şarkı “Heyecan” hakkında; sözleri Mert Carim’e, müziği Gökhan Türkmen’e ait “Heyecan” şarkısına, ‘Kontekst’in canlı atmosferinde, hip hop dünyasının fark yaratan isimlerinden Aga B eşlik ediyor.
(Kaynak: www.kralmuzik.com.tr - 14.04.2023)

Gökhan Türkmen’den 15.Yılına Özel Proje!

Gökhan Türkmen, sözü Mert Carim’e bestesi kendisine, düzenlemesi Playjoy’a ait ‘Kalem’i, 14 Temmuz Cuma günü müzikseverlerin beğenisine sunuyor. Güçlü ve dinamik bir sound anlayışı ile hazırlanan “Kalem” şarkısı, insanın kendiyle olan savaşını ve içindeki varoluş mücadelesini anlatıyor.

Türkmen, profesyonel yaşamının 15. yılına girdiği bu dönemde hazırladığı yeni işlerinden ilki ‘Kalem’i, uzun zamandır kalabalık bir ekiple hayata geçirmek için çalıştı.

Bugüne kadar 40’ın üzerinde video klip yayımlayan Türkmen, ilk defa yakın arkadaşı oyuncu Uğur Yıldıran’la “Kalem” için Belgrad Ormanlarında kamera karşısına geçti.

Türkmen, dublör kullanmadan birebir yer aldığı dövüş sahneleri için Mahmut Yalçın’la kameranın karşısında 3 saat boyunca performans sergiledi.

(Kaynak: www.kralmuzik.com.tr - 11.07.2023)

Gökhan Türkmen’den Yeni Tekli “Kalem”

Son dönemin en üretken, modern müzisyenlerinden Gökhan Türkmen, sözü Mert Carim’e bestesi kendisine düzenlemesi Playjoy’a ait ‘Kalem’i, GTR Müzik etiketiyle klibiyle birlikte tüm dijital dünyada yayına açılıyor.

Türkmen, profesyonel yaşamının 15. yılına girdiği bu dönemde hazırladığı yeni işlerinden ilki ‘Kalem’i, uzun zamandır kalabalık bir ekiple hayata geçirmek için çalıştı. Yoğun bir turne programı, tribute albümler, ortak projeler arasında hazırladığı ‘Kalem’in, her türlü detayları ile Gökhan Türkmen kendi ilgilendi.

Bugüne kadarki en enerji yüklü şarkılarından biri

Korkusuz ve bağımsız olarak müzik üretip sergileyen, yıllar içinde büyük başarılara imza atan Gökhan Türkmen ‘Kalem’de, gücünün sınırlarını zorluyor. Hem müzikal hem de görsel olarak bambaşka bir proje ortaya koyan Türkmen, şarkı yazmayı hayal denizlerinde yüzmeye, bulutların üzerinde koşmaya benzetiyor.

“Kalem” şarkısı; insanın kendi kendiyle savaşını ve içindeki varoluş mücadelesini anlatıyor. Güçlü ve dinamik bir sound anlayışında hazırlanan Gökhan Türkmen’in, en enerji yüklü şarkılarından biri Kalem.

Çarpıcı dövüş sahneleri

Bugüne kadar 40’ın üzerinde video klip yayımlayan Türkmen, ilk defa aksiyon yönetmeni yakın arkadaşı Uğur Yıldıran’la, “Kalem” için Belgrad Ormanlarında kamera karşısına geçti. Uzun yıllardır sporun birçok dalıyla yakından ilgilenen Türkmen, dövüş sanatlarındaki başarısını gözler önüne serdiği, çarpıcı aksiyon sahnelerinden oluşan klibiyle izleyenleri yine şaşırtacak.

Türkmen, dövüş sahneleri için Mahmut Yalçın’la kameranın karşısında 8 saat boyunca performans sergiledi. Uğur Yıldıran’ın koreografisini yaptığı dövüş sahnelerinde Türkmen, performansı için Sidar Sarı eğitmenliğinde hazırlandı.
(Kaynak: www.magazinci.com - 14.07.2023)

Gökhan Türkmen’den “Kiraz Çiçekleri”

Gökhan Türkmen, tamamen akustik enstrümanlarla tasarladığı yeni teklisi ‘Kiraz Çiçekleri’ni GTR Müzik etiketiyle tüm dijital platformlarda yayımlandı.

Sözlerin anlatımındaki sadeliğe uygun bir düzenleme yapmak istediğini anlatan Türkmen “bu şarkı herkesin içinde bir yerlere dokunacak” dedi.

Sözleri Ozan Turgut’a bestesi Gökhan Türkmen’e ait ‘Kiraz Çiçekleri’nin aranjesini Serkan Ölçer yaptı. Şarkının kaydındaki perküsyon, bas, fret, akustik ve elektrik gitarları Serkan Ölçer, Gökhan Türkmen, trompeti Ege Cengiz, Akordeon’u Ece Ölçer çaldı.

Dünyanın 2. Büyük kanyonunda video klip çekti!

‘Kiraz Çiçekleri’nin video klibi, tarihi birçok kültüre ve doğal güzelliğe ev sahipliği yapan Uşak ilinde yer alan Blaundos Antik Kenti ile Taşyaran Vadisinde Gökhan Fırat yönetmenliğinde çekildi. Blaundos Antik Kenti ile Taşyaran Vadisi; Uşak’ta bulunan Dünya’nın 2. Büyük Kanyon’unun hinterlandı içerisinde yer almaktadır. Blaundos Antik Kenti; Büyük İskender’in Bergama Krallığı ile Roma İmparatorluğuna ev sahipliği yapmış ve yaklaşık 2500 yıldır bu bölgede bulunuyor. Taşyaran Vadisi ise, Büyük Kanyonun devamında su, rüzgâr ve tektonik hareketlerle binlerce yılda oluşmuş eşsiz bir görselliğe sahip olmasıyla dikkat çekmekte ve birçok ziyaretçiye ev sahipliği yapmaktadır.

Tekli şarkılarla yıl içinde sürekli hayranlarına yeni üretimlerini sunan Türkmen, birçok farklı genç müzisyenlere de kariyerlerinin başlangıcında destek oldu. Türkmen, bu yıl birçok solo ve ortak projeler haricinde tribute albümlerde yer alırken aynı zamanda konserlere ara vermeden Ekim ayında Avrupa turnesine de çıktı.
(Kaynak: www.kralmuzik.com.tr - 13.10.2023)

Gökhan Türkmen’den “Ruh Hali Organik”!

Genç kuşağın üretimlerini ve izlerini takip ettiği Gökhan Türkmen, 2010 Temmuz ayında yayımlanan “Biraz Ayrılık” albümünde yer alan “Ayıp Ettin” şarkısının Serkan Ölçer tarafından yeniden düzenlemesini GTR Müzik etiketiyle tüm dijital platformlarda 22 Aralık Cuma günü dinlemeye açtı.

Sadece gitar ve bass gitar olarak iki enstrümanla kaydedilen şarkıda Serkan Ölçer ve Gökhan Türkmen kayıtlarda da çaldılar. Sade ve süssüz, salt müzik amacıyla ortaya çıkan bu yeni seriye Gökhan Türkmen “Organik” adını verdi. Bu ilk şarkının devamında ”Kalbim”, ”Rüya” ve ‘Yan Sen’de dinleyici ile buluşacak.

Ritim öğelerinin gerçek ve organik nesnelerle kayıt edildiği şarkının ilk çıktığı zamanki duygusu ve hissiyatı korunarak bugün tekrar dinleyicinin karşısına çıkan şarkının sözlerindeki müstehzi yapının müzikle olan optimist uyumu aranjeye de yansımış durumda.

Akustik kaydın mix ve master süreci de bütün bunlar düşünülerek yapıldı.

Gökhan Türkmen 2023 yılında 113 konser, 10 single, 7 klip, 5 düet, 135 milyondan fazla dinlenme, 25 şehir, 5 ülke, 5 orman olarak 2023 yılını özetleyerek “ülkemiz ve dünya için zor bir seneydi. Bu zorlukları birlikte aşmak için uğraştık, hüzünlendik, eğlenmeye çalıştık. Ama bildiğimiz tek bir şey var. Biz bütün renkleri çok sevdik” notuyla paylaştı.
(Kaynak: www.magazinkolik.com - 22.12.2023)

Gökhan Türkmen’den Yeni Yıl Sürprizi!

Gökhan Türkmen, 2019 Yılında Bostancı Gösteri Merkezi’inde gerçekleştirdiği “Akustik +” konserinin 2. bölümünü yeni yılda sürpriz yaparak hayranlarının beğenisine dijital dünyada sundu.

20 kişilik geniş orkestrası ile gerçekleştirdiği konser, yeni yılın ilk günü 1 Ocak 2024’de dijital platformlarda yerini aldı.18 Aralık 2019 tarihinde sold out olarak gerçekleşen Akustik+ konserin, 31 Aralık 21.00’de gerçekleşen ve 1 saat 50 dakika süren Gökhan Türkmen YouTube kanalındaki yayınını toplam 215 bin kişi izledi.

Türkmen’e GT Band’in yanı sıra yaylılarda ve tahta üflemelilerde birbirinden değerli müzisyenlerin eşlik ettiği ve dijital dünyada büyük ilgi gören albümde “Aşktır” ve “Olsun” parçalarının yanı sıra “Öyle Güzel Ki”, “Çatı katı”, “Sen İstanbul’sun” gibi hafızalara kazınan 8 şarkı bulunuyor.
(Kaynak: www.kralmuzik.com.tr - 05.01.2024)

Gökhan Türkmen’den “Bal”

Gökhan Türkmen, yeni teklisi ‘Bal’ı video klibiyle 19 Ocak Cuma tüm dijital platformlarda yayına açıyor.

Yapay zekanın müzik sektörünü etkilediği ve şarkılar üretildiği dönemde, kendi besteleriyle varlığını korumayı başaran Gökhan Türkmen, sektördeki 16. yılının ilk ürünü “Bal” ile yeni bir başlangıç hikayesi yazmaya başlıyor.

Sözlerini Ozan Turgut’un kaleme aldığı, Gökhan Türkmen’in bestelediği, Alper Anık’ın düzenlemesini yaptığı ‘Bal’ın mix & masteringini Tunç Çakır hazırladı. Klip yönetmenliğini ise Murat Joker üstleniyor. Kendine has bir ustalığa evrilen Gökhan Türkmen, yeni şarkısında gitar soundundan vokallere, davula, nefeslilere kadar canlı çalınıp kaydedilen enstrümanları modern anlayışla, elektronik seslerle harmanladı.
(Kaynak: www.kralmuzik.com.tr - 18.01.2024)

Diskografi:
2008
Büyük İnsan (Albüm, İrem Records, 17.04.2008)

1. Yan Sen (Söz: Serkan Söylemez-Müzik: Gökhan Türkmen) - 05:08
2. Aşk Lazım (Söz-Müzik: Gökhan Türkmen) - 04:43
3. Büyük İnsan (Söz-Müzik: Serkan Söylemez) - 04:57
4. Efkarlıyım (Söz-Müzik: Serkan Söylemez) - 05:05
5. Dön (Akustik) (Söz: Serkan Söylemez,Gökhan Türkmen-Müzik: Gökhan Türkmen) - 04:33
6. Sen İsen (Söz: Ersin Özel-Müzik: Gökhan Türkmen) - 03:36
7. Yorgun (Söz-Müzik: Serkan Söylemez) -04:54
8. Zilzurna (Söz-Müzik: Serkan Söylemez) - 04:30
9. Dön (Söz: Serkan Söylemez, Gökhan Türkmen-Müzik: Gökhan Türkmen) - 04:42
10.Rastgele (Söz-Müzik: Serkan Söylemez) - 03:56
11.Büyük İnsan (Akustik)-03:56


2010
Biraz Ayrılık (Albüm, Irem Records, 18.03.2010)

1- Biraz Ayrılık (Söz: Serkan Söylemez, Ersin Özel, Müzik: Gökhan Türkmen)
2- Rüya (ft. Yonca Kocadağ) (Söz: Serkan Söylemez, Müzik: Gökhan Türkmen)
3- Körebe (Söz: Serkan Söylemez, Müzik: Gökhan Türkmen)
4- Yüreğim (Söz & Müzik: Gökhan Türkmen)
5- Bir Öykü (Söz & Müzik: Serkan Söylemez)
6- Ayıp Ettin (Söz & Müzik: Gökhan Türkmen)
7- Ağır Ağır (Söz: Serkan Söylemez, Yonca Kocadağ, Müzik: Serkan Söylemez)
8- Türün (Söz: Serkan Söylemez, Müzik: Gökhan Türkmen)
9- Yas (Söz & Müzik: Sezen Aksu)
10-Yaprak Dökümü (Söz: Ersin Özel, Müzik: Gökhan Türkmen)
11-Dayanamam (Söz & Müzik: Serkan Söylemez)
12-Yüreğim (Akustik Versiyon) (Söz & Müzik: Gökhan Türkmen)

Online CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com

Büyük İnsan (Albüm, Cinan Müzik, 16.07.2010)
(2008’de İrem Records tarafından çıkarılan albümün Yeni Baskısı)Özgürüm / Özgür Akkuş (Albüm, DMC Müzik, 20.01.2010)

9- Kayıp Şehir (ft.Gökhan TÜrkmen)

Biraz Ayrılık (Albüm, Cinan Müzik, 16.07.2010)
(18.03.2010’da İrem Records tarafından çıkarılan albümün yeni baskısı)

1- Biraz Ayrılık (Söz: Serkan Söylemez, Ersin Özel, Müzik: Gökhan Türkmen)
2- Rüya (ft. Yonca Kocadağ) (Söz: Serkan Söylemez, Müzik: Gökhan Türkmen)
3- Körebe (Söz: Serkan Söylemez, Müzik: Gökhan Türkmen)
4- Yüreğim (Söz & Müzik: Gökhan Türkmen)
5- Bir Öykü (Söz & Müzik: Serkan Söylemez)
6- Ayıp Ettin (Söz & Müzik: Gökhan Türkmen)
7- Ağır Ağır (Söz: Serkan Söylemez, Yonca Kocadağ, Müzik: Serkan Söylemez)
8- Türün (Söz: Serkan Söylemez, Müzik: Gökhan Türkmen)
9- Yas (Söz & Müzik: Sezen Aksu)
10-Yaprak Dökümü (Söz: Ersin Özel, Müzik: Gökhan Türkmen)
11-Dayanamam (Söz & Müzik: Serkan Söylemez)
12-Yüreğim (Akustik Versiyon) (Söz & Müzik: Gökhan Türkmen)


2012
Joy Türk Yalnızlık Şarkıları [Albüm, Pasaj Müzik, 16.02.2012]

2. Susma (Söz: Sezen Aksu, Beste: Christos Nikolopoulos, Düzenleme: Gökhan Türkmen)

Ara (Maxi Single, Üç Adım Müzik, 01.06.2012)

1- Bitmesin
2- Senden Yana
3- Aşk Lazım (Aytaç Özgümüş Versiyon)
4- Yudum Yudum
5- Susma (Joytürk Akustik)Online CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.hepsiburada.com
www.tikla24.de (Almanya)
Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
itunes.apple.com/tr]
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
www.amazon.com (ABD)

Biraz Ayrılık (Albüm, Cinan Müzik, 17.12.2012)
(18.03.2010'da İrem Records ve 16.07.2010'da Cinan Müzik tarafından CD olarak çıkarılan albümün Dijital Yeni Baskısı)

1- Biraz Ayrılık (Söz: Serkan Söylemez, Ersin Özel, Müzik: Gökhan Türkmen)
2- Rüya (ft. Yonca Kocadağ) (Söz: Serkan Söylemez, Müzik: Gökhan Türkmen)
3- Körebe (Söz: Serkan Söylemez, Müzik: Gökhan Türkmen)
4- Yüreğim (Söz & Müzik: Gökhan Türkmen)
5- Bir Öykü (Söz & Müzik: Serkan Söylemez)
6- Ayıp Ettin (Söz & Müzik: Gökhan Türkmen)
7- Ağır Ağır (Söz: Serkan Söylemez, Yonca Kocadağ, Müzik: Serkan Söylemez)
8- Türün (Söz: Serkan Söylemez, Müzik: Gökhan Türkmen)
9- Yas (Söz & Müzik: Sezen Aksu)
10-Yaprak Dökümü (Söz: Ersin Özel, Müzik: Gökhan Türkmen)
11-Dayanamam (Söz & Müzik: Serkan Söylemez)
12-Yüreğim (Akustik Versiyon) (Söz & Müzik: Gökhan Türkmen)


Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com

2013
Büyük İnsan (Albüm, Cinan Müzik, 11.01.2013)
(İrem Records tarafından 17.04.2008'de ve 16.07.2010'da Cinan Müzik tarafından CD olarak çıkarılan albümün kapak değiştirilerek DİJİTAL [YENİ BASIMI])

1. Yan Sen (Söz: Serkan Söylemez-Müzik: Gökhan Türkmen) - 05:08
2. Aşk Lazım (Söz-Müzik: Gökhan Türkmen) - 04:43
3. Büyük İnsan (Söz-Müzik: Serkan Söylemez) - 04:57
4. Efkarlıyım (Söz-Müzik: Serkan Söylemez) - 05:05
5. Dön (Akustik) (Söz: Serkan Söylemez,Gökhan Türkmen-Müzik: Gökhan Türkmen) - 04:33
6. Sen İsen (Söz: Ersin Özel-Müzik: Gökhan Türkmen) - 03:36
7. Yorgun (Söz-Müzik: Serkan Söylemez) -04:54
8. Zilzurna (Söz-Müzik: Serkan Söylemez) - 04:30
9. Dön (Söz: Serkan Söylemez, Gökhan Türkmen-Müzik: Gökhan Türkmen) - 04:42
10.Rastgele (Söz-Müzik: Serkan Söylemez) - 03:56
11.Büyük İnsan (Akustik)-03:56


Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com

Alem'in Seçtikleri (Derleme Albüm, Poll Production, 06.06.2013)

7- Büyük İnsan - Gökhan Türkmen - 04:59

Bitmesin (Remix) (Single, Üç Adım Müzik, 04.10.2013)

1- Bitmesin (Aytaç Özgümüş Remix) - 05:30

Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com

2014
En Baştan (Albüm, 3 Adım Müzik, 18.02.2014)

1. Çatı Katı (Söz: Gökhan Şahin, Müzik: Gökhan Türkmen)
2. Yaramaz (Söz & Müzik: Gökhan Türkmen)
3. Platonik (Söz & Müzik: Ahmet Faik Dökmeci)
4. Oysa Ki (Söz & Müzik: Gökhan Türkmen)
5. Sen İstanbul'sun (Söz & Müzik: Murat Güneş)
6. Taş (Söz & Müzik: Ahmet Faik Dökmeci)
7. Dene (Söz & Müzik: Serhat Tekin)
8. Bir Başkası (Söz: Serdar Aslan, Müzik: Caner Anar)
9. İlla (Söz: Gökhan Türkmen, Müzik: Gökhan Türkmen & R.Aytaç Özgümüş)
10.Kısacası (Söz: Serkan Söylemez, Müzik: Gökhan Türkmen)
11.Kalbim (Söz & Müzik: Gökhan Türkmen)
12.Oyun Bitiyor (Söz & Müzik: Serkan Söylemez)
13.Kurşuni Renkler (Söz: Sezen Aksu, Müzik: Onno Tunç)


Online CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.seyhanmuzik.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.hepsiburada.com
www.zihni.com
www.tikla24.de (Almanya)
www.turkkitap.de (Almanya)
www.tulumba.com (ABD)
Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com

2015
Biraz Ayrılık (Albüm, Irem Records, 15.07.2015)
(18.03.2010'da İrem Records ve 16.07.2010'da Cinan Müzik tarafından CD olarak ve 17.12.2012 tarihinde Dijital olarak çıkarılan albümün tekrar CD olarak Yeni Baskısı)

1- Biraz Ayrılık (Söz: Serkan Söylemez, Ersin Özel, Müzik: Gökhan Türkmen)
2- >Rüya (ft. Yonca Kocadağ) (Söz: Serkan Söylemez, Müzik: Gökhan Türkmen)
3- Körebe (Söz: Serkan Söylemez, Müzik: Gökhan Türkmen)
4- Yüreğim (Söz & Müzik: Gökhan Türkmen)
5- Bir Öykü (Söz & Müzik: Serkan Söylemez)
6- Ayıp Ettin (Söz & Müzik: Gökhan Türkmen)
7- Ağır Ağır (Söz: Serkan Söylemez, Yonca Kocadağ, Müzik: Serkan Söylemez)
8- Türün (Söz: Serkan Söylemez, Müzik: Gökhan Türkmen)
9- Yas (Söz & Müzik: Sezen Aksu)
10-Yaprak Dökümü (Söz: Ersin Özel, Müzik: Gökhan Türkmen)
11-Dayanamam (Söz & Müzik: Serkan Söylemez)
12-Yüreğim (Akustik Versiyon) (Söz & Müzik: Gökhan Türkmen)

Online CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.hepsiburada.com

Korkak (Aslı Demirer feat. Gökhan Türkmen) (Single, GTR Müzik, [Dijital 20.11.15] 23.11.2015)

1- Korkak (feat. Gökhan Türkmen)
2- Saat Oniki
3- Bu Kafalar


Online CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.arkadas.com.tr
www.pandamuzik.com
Dijital Satış Noktaları:
itunes.apple.com/tr
play.google.com
www.qobuz.com

2016
Vay Halimize / Gökhan Türkmen ft.GTband (Single, GTR Müzik, 15.07.2016)

1- Vay HalimizeDijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com


Sessiz (Albüm, GTR Müzik, 19.10.2016)

1. Intro
2. Öyle Güzel Ki
3. Aşktır
4. Sorma
6. Olabilir
6. Olabilir
7. Olmadı
8. Olsun
9. Yudum Yudum
10.İnsanız Ayıbı Yok
11.Vay Halimize
12.Olabilir (Versiyon)
13.Vay Halimize (Akustik)
14.Aşktır (Male)


Online CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.hepsiburada.com
www.pandamuzik.com
www.tikla24.de (Almanya)
Dijital Satış Noktaları:
www.turktelekommuzik.com
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com

2017
Zar / Serkan Ölçer Orkestrası feat. Gökhan Türkmen (Single, GTR Müzik, 14.02.2017)

1- Zar / Serkan Ölçer Orkestrası feat. Gökhan Türkmen

Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com

Korkak (Murat Ercan Remix) / Aslı Demirer feat. Gökhan Türkmen (Single, GTR Müzik, 21.07.2017)

1- Korkak (Murat Ercan Remix) / Aslı Demirer feat. Gökhan Türkmen - 04:10

Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com

Vay Halimize (Boral Kibil Remix) (Single, GTR Müzik, 28.07.2017)

1- Vay Halimize (Boral Kibil Remix) - 05:50

Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com

Taş (Genco Arı Remix) (Single, GTR Müzik, 22.09.2017)

1- Taş (Genco Arı Remix) - 03:43

Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com

En Baştan (Albüm, 3 Adım Müzik, 02.10.2017)
(18.02.2014 tarihinde çıkan albümün dijital olarak [YENİ BASIMI])

1. Çatı Kat
2. Yaramaz
3. Platonik
4. Oysa Ki
5. Sen İstanbul'sun
6. Taş
7. Dene
8. Bir Başkası
9. Yudum İlla
10.Kısacası
11.Kalbim
12.Oyun Bitiyor
13.Kurşuni Renkler

Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com

Ara (Albüm, 3 Adım Müzik, 03.10.2017)
(01.06.2012 tarihinde çıkan albümün dijital olarak [YENİ BASIMI])
Büyütmek için TIKLAYIN
1. Bitmesin
2. Aşk Lazım
3. Susma
4.İlla Yudum Yudum
5. Senden Yana
6. Büyük İnsan Akustik
7. Yüreğim Akustik

Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com

Taş (Remixes) (Single, 3 Adım Müzik, 04.10.2017)

1. Taş (Hakan Kabil Remix) - 05:30
2. Taş (Ufuk Kevser Remix) - 03:53


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com

2018
Karışık (Derleme Pop Albüm, GTR Müzik, 24.01.2018)

1- Bilirsin / Aslı Demirer - 04:17
2- Dünyanın En Aşk Yeri / Aslı Demirer - 03:37
3- Korkak (feat. Gökhan Türkmen) [Murat Ercan Remix] / Aslı Demirer - 04:10
4- Gecenin 3'ü / Ayça Gündüz - 04:10
5- YYV / Berkay Özideş - 03:27
6- Aşk Olsun / Burcu Kısakürek - 04:32
7- Karalama Defteri / Ceren Özkarataş - 03:10
8- Sen İstanbul'sun (Aytaç Kart Remix) / Gökhan Türkmen - 03:58
9- Taş (Genco Arı Remix) / Gökhan Türkmen - 03:43
10-Alis / Hande Everes - 03:35
11-Kış Düşmeden / Mert Carim - 04:27
12-Fesleğen / Özgür Teraman - 05:52
13-Zar (feat. Gökhan Türkmen) / Serkan Ölçer Orkestrası - 04:43

Dijital Satış Noktaları:
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
www.napster.com

Lafügüzaf (Single, GTR Müzik, 16.02.2018)

1- Lafügüzaf


Dijital Satış Noktaları:
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
www.napster.com
www.qobuz.com
www.muud.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
play.google.com

Nil Rona’nın Rüyaları: Gobili / Nil Rona (Single, GTR Müzik, 26.04.2018)

1- Nil Rona’nın Rüyaları: Gobili

Dijital Satış Noktaları:
itunes.apple.com/tr

Yılan (SHØS & Bora Çifterler Remix) (Single, GTR Müzik, Ağustos 2018)

1. Yılan (SHØS & Bora Çifterler Remix) - 06:00


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com

Synesthesia (Maxi Single, GTR Müzik, 21.09.2018)

1- Dene / Yaşamak İstemem - 05:35
2- Seviyorum Sevmiyorum / Personel Jesus - 03:52


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com

Virgül (Maxi Single, GTR Müzik, 04.02.2019)

1- İhtimaller Perisi - 03:52
2- Ben Unuturum - 04:40
3- Masal Olsa - 02:54


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
play.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Para Hala Bende (Single, GTR Müzik, 21.06.2019)

1- Para Hala Bende - 03:41


Dijital Satış Noktaları:
www.napster.com
www.qobuz.com

Para Hala Bende (feat. Aytaç Özgümüş) (Single, GTR Müzik, 21.06.2019)

1- Para Hala Bende (feat. Aytaç Özgümüş) - 03:41


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
play.fizy.com (turkcellmuzik)
www.deezer.com
itunes.apple.com/tr
open.spotify.com
play.google.com
tidal.com (Norveç) >
www.amazon.com (ABD)
www.amazon.com (ABD)

Gökhan Türkmen’le Az Biraz (Maxi Single, GTR Müzik, 11.10.2019)

1. İhtimaller Perisi (Akustik) - 04:03
2. Lafügüzaf (Akustik) - 04:26
3. Ben Unuturum (Akustik) - 04:10
4. Çatı Katı (Akustik) - 04:22
5. Sen İstanbul’sun (Akustik) - 03:12


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
play.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Aşkın Enkazı (Single, GTR Müzik, 18.10.2019)

1. Aşkın Enkazı - 03:48


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
play.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Sır (Single, GTR Müzik, 22.11.2019)

1- Sır - 04:05


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
play.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

2020
Gülmedi Kader / Gökhan Türkmen & Birkan Nasuhoğlu (Single, GTR Müzik, 09.01.2020)

1- Gülmedi Kader - 03:58


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
listen.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Aramızda Engeller [Live] / Gökhan Türkmen & Birkan Nasuhoğlu (Single Şarkı, GTR Müzik, 27.01.2020)
(Birkan Nasuhoğlu’nun 20.09.2019 tarihinde çıkardığı teklinin canlı düet olarak yorumu)

1- Gülmedi Kader

Bout D’Histoire (Single, GTR Müzik, 14.02.2020)

1- Bout D’Histoire - 04:31


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
listen.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Kağıt (Single, GTR Müzik, 14.02.2020)

1- Kağıt - 04:27


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
listen.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Aşk (Single, GTR Müzik, 04.04.2020)

1- Aşk - 03:44Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
listen.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Yüzüme Vurma / Gökhan Türkmen & Serkan Emre Çiftçi (Single, GTR Müzik, 02.07.2020)

1- Yüzüme Vurma - 08:03Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
listen.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Deli (Single, , GTR Müzik, 06.08.2020)

1- Deli - 04:07Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
listen.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)
´
Ben Unuturum (Ozan Işın Remix) (Single, GTR Müzik, 21.08.2020)

1 Mavi - 03:05


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
listen.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Mavi / Gökhan Türkmen & Nil Rona (Single, GTR Müzik, 01.09.2020)


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
listen.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Romantik (Albüm, GTR Müzik, 19.11.2020)

1. Derdim - 03:58
2. Gökyüzünden - 03:09
3. Yalnızım Ulan - 03:48
4. Alışamadım Masallara - 05:01
5. Bout D’Histoire - 04:31
6. Aşkın Enkazı - 04:50
7. Sır - 04:02
8. Gülmedi Kader - 04:00
9. Aşk - 03:44
10.Kağıt - 04:27Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

2021
Akustik + [Canlı] (Albüm, GTR Müzik, 12.02.2021)

1. Aşkın Enkazı [Canlı] - 04:47
2. Olabilir [Canlı] - 04:30
3. İnsanız Ayıbı Yok [Canlı] - 05:10
4. Sır [Canlı] - 04:08
5. Oysa Ki [Canlı] - 06:32
6. Lafügüzaf [Canlı] - 05:05
7. Ben Unuturum [Canlı] - 05:29
8. Gülmedi Kader [Canlı] / Gökhan Türkmen & Birkan Nasuhoğlu - 05:23
9. Masal Olsa [Canlı] - 04:22
10.Aşk Lazım [Canlı] - 06:24Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

7 (Albüm, GTR Müzik, 04.06.2021)

1- Falan Filan - 03:59
2- Nanay - 03:08
3- Şerefine - 03:36
4- Çürük - 04:17
5- Heyecan - 04:54
6- İmza - 03:48
7- Deli - 04:06Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

29.09.2021
Gökhan Türkmen Quartet - Falan Filan [Genco Arı & Feryin Kaya & Serkan Emre Çiftçi] - 05:43

Yılan (Akustik) / Mert Carim feat. Gökhan Türkmen (Single, GTR Müzik, 18.11.2021)

1- Mert Carim feat. Gökhan Türkmen - Yılan (Official Acoustic Video) - 04:16

2022
Mahşer (Single, GTR Müzik, 08.04.2022)

1- Mahşer - 04:31Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Herkes Yolunda / Gökhan Türkmen & Mert Carim (Single, GTR Müzik, 03.06.2022)

1- Herkes Yolunda - 04:03Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Seninle Ben (Single, Gökhan Türkmen, 09.09.2022)

1- Seninle Ben - 04:39Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Bilmem (Single, Gökhan Türkmen, 18.11.2022)

1- Bilmem - 04:03Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

2023
Durumlar Müsait / Deeperise & Gökhan Türkmen (Single, Avrupa Müzik, 20.01.2023)

1- Durumlar Müsait - 03:04Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Kendini Bozmadan / Harmanadam & Gökhan Türkmen (Single, GTR Müzik, 03.02.2023)

1- Harmanadam & Gökhan Türkmen - Kendini Bozmadan - 04:40Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)
music.amazon.com (ABD)
music.amazon.co.uk (İngiltere)
music.amazon.de (Almanya)

Elif /Gökhan Türkmen & Serkan Emre Çiftçi (Single, GTR Müzik, 31.03.2023)

1- Elif [ENSTRÜMANTAL] - 04:44Dijital Satış Noktaları:
itunes.apple.com/tr
tidal.com (Norveç)

www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
music.amazon.com (ABD)
music.amazon.co.uk (İngiltere)
music.amazon.de (Almanya)

Ah Yandım (Single, DMC, 14.04.2023)

1- Ah Yandım - 03:17Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)
music.amazon.com (ABD)
music.amazon.co.uk (İngiltere)
music.amazon.de (Almanya)

Kendini Bozmadan (Akustik) / Harmanadam & Gökhan Türkmen (Single, GTR Müzik, 19.05.2023)

1- Harmanadam & Gökhan Türkmen - Kendini Bozmadan (Akustik) - 04:45Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
music.amazon.com (ABD)
music.amazon.co.uk (İngiltere)
music.amazon.de (Almanya)
Kontekst (Live) (Maxi Single, GTR Müzik, 29.05.2023)

1- Çürük (Live) - 04:39
2- Geleneksel Mahşer Günü (Live) (feat.Korhan Futacı) - 08:57
3- Heyecan (Live) (feat.Aga B) - 05:37Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)
music.amazon.com (ABD)
music.amazon.co.uk (İngiltere)
music.amazon.de (Almanya)

Sevme [İbrahim Erkal Hürmet] (Single, Ulus Müzik San., 09.06.2023)

1- Sevme [İbrahim Erkal Hürmet] - 05:01Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)
music.amazon.com (ABD)
music.amazon.co.uk (İngiltere)
music.amazon.de (Almanya)

Kalem (Single, Gökhan Türkmen, 14.07.2023)

1- Kalem - 05:37Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)
music.amazon.com (ABD)
music.amazon.co.uk (İngiltere)
music.amazon.de (Almanya)

Yangın Haritası / Umut Yunus Ateş & Gökhan Türkmen (Single, GTR Müzik, 11.08.2023)

1- Umut Yunus Ateş & Gökhan Türkmen - Yangın Haritası - 02:42Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)
music.amazon.com (ABD)
music.amazon.co.uk (İngiltere)
music.amazon.de (Almanya)

Ben Aşk Bilirim (feat. Emrah Arıca) (Single, Gökhan Türkmen, 01.09.2023)

1- Gökhan Türkmen feat. Emrah Arıca - Ben Aşk Bilirim - 04:01Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)
music.amazon.com (ABD)
music.amazon.co.uk (İngiltere)
music.amazon.de (Almanya)

Kiraz Çiçekleri (Single, Gökhan Türkmen, 13.10.2023)

1- Kiraz Çiçekleri - 03:47Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)
music.amazon.com (ABD)
music.amazon.co.uk (İngiltere)
music.amazon.de (Almanya)

Ayıp Ettin (Organik) (Single, Gökhan Türkmen, 22.12.2023)

1- Ayıp Ettin (Organik) - 03:36
1- Ayıp Ettin (Organik) - 03:36Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
music.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)
music.amazon.com (ABD)
music.amazon.co.uk (İngiltere)
music.amazon.de (Almanya)

2024
Akustik + 2 (Canlı) (Albüm, Gökhan Türkmen, 01.01.2024)

1- Öyle Güzel Ki (Canlı) - 04:49
2- Bitmesin (Canlı) - 04:21
3- Sen İstanbul’sun (Canlı) - 04:20
4- Aşktır (Canlı) - 04:30
5- Olsun (Canlı) - 04:39
6- Çatı Katı (Canlı) - 05:23
7- Dene (Canlı) - 03:45
8- Taş (Canlı) - 04:24Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
music.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)
music.amazon.com (ABD)
music.amazon.co.uk (İngiltere)
music.amazon.de (Almanya)

Bal (Single, Gökhan Türkmen, 19.01.2024)

1- Bal - 04:25Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
music.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)
music.amazon.com (ABD)
music.amazon.co.uk (İngiltere)
music.amazon.de (Almanya)

21 Ocak 2024
Taş [Live] #Akustik+ - 04:21

Taş [Live] #Akustik+ - 04:31

26 Ocak 2024
Bal [Official Backstage Video] - 04:51

Alışmak Sevmekten Zor (Selami Şahin Şarkıları 2) (Single, Lider Music Company, 01.03.2024)

1- Alışmak Sevmekten Zor (Selami Şahin Şarkıları 2) - 04:16Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
music.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)
music.amazon.com (ABD)
music.amazon.co.uk (İngiltere)
music.amazon.de (Almanya)

Aşk (feat. Gökhan Türkmen) / Alper Anık (Single, GTR Müzik, 08.03.2024)

1- Alper Anık feat. Gökhan Türkmen - Aşk - 03:56 (Söz: Aslı Demirer, Müzik: Gökhan Türkmen)

Kapat

Şarkılardan örnekleri sayfaya gömülü Dinle!


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
music.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)
music.amazon.com (ABD)
music.amazon.co.uk (İngiltere)
music.amazon.de (Almanya)
Resmi Web Site Adresi:
www.gokhanturkmen.com.tr
Resmi Facebook Sayfa Adresi:
www.facebook.com/gokhanturkmenofficial
Resmi Twitter Adresi:
www.twitter.com/GTurkmenmusic
Resmi Instagram Adresi:
www.instagram.com/turkmen
Resmi YouTUBE Kanal Adresi:
www.youtube.com/user/GTRMuzikProduksiyon
Resmi MySpace Adresi:
www.myspace.com/gokhanturkmen
Wikipedia Sayfa Adresi:
tr.wikipedia.org/wiki/Gökhan_Türkmen
LastFM Sayfa Adresi:
www.lastfm.com.tr/music/Gökhan+Türkmen
Fan Web Site Adresi:
www.gokhanturkmen.net

YUKARI | TOP | OBEN

Geri Dön

Sanatçılar (Biyografi ve Diskografileri)

Telif Hakkı © Gönderen: Turkpopmuzik.net - (27444 okuma)

Artists ©

Anasayfa | Top 10 Müzik Listesi | Müzik / Magazin Haberleri | Kronoloji | En Son Çıkan Albümler| Sanatçılar | Yarışmalar | Etkinlik Takvimi | S.S.S.

Sitede kullanılan materyallerin büyük bölümü genel kullanıma sunulmuş internet sitelerinden temin edilmiş olup burada yayınlanmasından herhangi bir ticari amaç güdülmemektedir. Bunlar üzerinde hak iddia ediyor ve telif talebinde bulunuyorsanız, siteden çıkarılması veya link verilmesi için lütfen bizimle bağlantı kurunuz.
[Detayları için BURAYA tıklayınız] turkpopmuzik@gmail.com
PHP-Nuke Copyright © 2004-2006 by Francisco Burzi. Bu bir free software programı olup GPL lisansıyla kullanılmaktadır. Sitemiz, PHP-Nuke v.7.6'dan geliştirilerek PHP 5.3.x versiyonlarına uyarlanmış SEO uyumlu RavenNuke (v.2.5) ile desteklenmektedir..
Hosted By  webhoster.ag