Hoş Geldin Sevgili Konuk!    [ Müzikli Gezintiler Dileğimizle ...]   


Türk Pop Müzik Ana Menü 
Anasayfa
Giriş (Site Planı)
Editörün Notu
Kronolojik Gezinti
Sanatçılar
(Biyo & Diskografileri)
Top 10 Müzik
Listeleri
En Son (Sitemize)
Kaydedilen Sanatçılar
En Son Albümler
En Son Çıkan Klipler
Kolektif, Karma veya
Derleme Albümler 
Müzik Yarışmaları  
Eurovision Türkiye
Müzik Etkinlikleri
Basından Müzik Haberleri
Kısa Pop Tarihi ve Müzik
Terimleri Sözlüğü
Tarihte Müzik Olayları
KARAOKE VİDEOLAR
DİĞER VİDEOLAR
Hazır Şarkı Listeleri
Flashplayer Şarkı Listeleri
Top 10'lar :
Kronoloji (Yıllar)

Sanatçılar

Hazır Playlistler

Müzik Yarışmaları
  Altın Mikrofon (Yıllar)

Müzik Yarışmaları
  Milliyet Liselerarası Müzik
  Yarışmaları (Yıllar)

Müzik Yarışmaları
  Altın Güvercin Müzik
  Yarışmaları (Yıllar)

Eurovision (Yıllar)

Diğer
DİĞER LİNKLERİMİZ 
Dünya Müzik Listeleri
(Kronolojik)
Beatles Türk
Beatles Haberleri

Kronoloji
1926 - 1959
1960
1961
1962
1963
1964
1965
1966
1967
1968
1969
1970 ve sonrası

Şarkıları (Kronolojik)
1957 - 1961
1962
1963
1964
1965
1966
1967
1968
1969
1970 ve Sonrası

Şarkıları (Alfabetik)
A - B
C - D - E
F - G - H
I -J
M - N - O
P - R - S
T - Z

Diskografi (Karaoke)
İngiltere Albümleri
Diğer Albümleri

Film (& Soundtrack Albümleri)   
A Hard Day’s Night
Help!
Magical Mistery Tour
Yellow Submarine
Let It Be

45'likleri (Singles)

EP (Extended Play)'leri

(Givenaway) Diğer
müzisyen ve gruplar
için yaptıkları besteleri

YARDIM 
S.S.S
© by Turkpopmuzik.net

   Sitede Ara
   Sosyal Paylaşım

2020 yılına kadarki beğenmeler: 432


   Kim Online
Şu an sitede, 216 ziyaretçi ve 0 üye bulunuyor.

   Ziyaretçi Bilgileri
Hoşgeldin, Misafir
Şu An Bağlı:
Ziyaretçi: 216
Üye: 0
Toplam: 216

   Sitemizi Destekleyin!
Sitemizi desteklemek için Görüşlerinizi bize iletin!

   Bizi Önerin!
Bizi Arkadaşlarınıza, Dostlarınıza Önermek için buraya tıklayın!

   Sayfa Hit Toplamı
Şu ana kadar
sayfa izlenimi aldık. Başlangıç:
2005

   Site Bilgileri
Sunucu TrafiğiSunucu Trafiği
  • Toplam: 68,152,624
  • Bugün: 41,718
Sunucu BilgileriSunucu Bilgileri
  • Jan 20, 2020
  • 10:48 pm CET
 

TÜRK POP MÜZiK.NET - Sanatçılar (Biyografi ve Diskografileri)
Gökhan Türkmen
Bookmark and Share
    Geri Dön   (9006 okuma)

Gökhan Türkmen
Gökhan Türkmen
Gökhan Türkmen
FOTO GALERİ

1 Eylül 1983’te İstanbul’da doğdu. 1997 yılında gitarla tanıştı. 2000 yılından itibaren çeşitli mekan ve organizasyonlarda gitarı ve sesiyle boy göstermeye başladı.

2003’de Kocaeli Üniversitesi Endüstriyel Yönetim Bölümünden mezun oldu. Mezuniyetinin ardından gitar ve şan derslerine yoğunluk verdi. Bir dönem radyolarda ve çeşitli eğlence mekanlarında canlı performans sergiledi.

İnternette Youtube’ta çeşitli amatör ilk şarkıları ile performans şarkıları yayınlandı. Bunlardan bazıları: Dayanamam, Seni Seviyorum, Meğerse (Söz: Cevdet Bağca), Bilmezdim

2008 yılının Nisan ayında “Büyük İnsan” isimli ilk albümünü İremRecords etiketiyle çıkardı. Gökhan Türkmen; halen canlı müzik ve stüdyo çalışmalarına devam etmekte, müzik camiasında kalıcı bir yer edinmek adına her geçen gün çalışmalarına bir yenisini eklemektedir.

2010’da Irem Records’tan “Biraz Ayrılık” isimli albümünü çıkarttı.

16.07.2010 tarihinde Cinan Müzik tarafından, aslında 2008’de İrem Records tarafından çıkarılan “Büyük İnsan” adlı albümü yeniden basılarak tekrar çıkarıldı. Aynı tarihte, yine aslında 18.03.2010’da İrem Records tarafından çıkarılan “Biraz Ayrılık” isimli albümü de tekrar basılarak yayımlandı.

“Susma” şarkısının Joy Türk akustik performansı video olarak yayınladığı gibi “Joy Türk / Yalnızlık Şarkıları” adlı albümde, 16.02.2012’de Pasaj Müzik tarafından yayımlandı.

2012 Mayıs ayı sonunda, “Ara” adlı 5 şarkılık maxi single albümünü çıkarttı.

Gökhan Türkmen’in “Büyük İnsan” şarkısı 6 Haziran 2013’te çıkarılan “Alem’in Şeçtikleri” adlı derleme albümde yer aldı.

4 Ekim 2013’te “Bitmesin (Remix)” tekli albümü dijital olarak 3 Adım Müzik tarafından yayınlandı. Teklide bulunan “Bitmesin (Aytaç Özgümüş Remix)” şarkısına bir de video klip çekildi.
(Sanatçının web sitesinden alıntı yapılarak derlenmiştir.)

Dört Yıl Aradan Sonra “En Baştan”!

Gökhan Türkmen, dört yıl aradan sonra üçüncü albümü “En Baştan” ile müzikseverlerle buluşuyor.

Bundan önceki albümünü 2010 yılında yayımlayan Gökhan Türkmen, arada çıkardığı teklilerinden sonra, bu güne kadar yapılmış en geniş repertuarlı albüm çalışması ile dinleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor.

Gökhan Türkmen, 2012 yılında çıkardığı “Bitmesin” isimli teklisi ile listelerde 11 hafta boyunca bir numarada yer alırken, aynı şarkı 18 hafta listelerin ilk 5’inden inmedi. Bu başarı ile konser maratonuna devam eden Gökhan Türkmen bu arada yeni albüm çalışmalarıyla ilgilendi.

4 Yıl Aradan Sonra Yepyeni Albüm “En Baştan”

Gökhan Türkmen’in hazırlıklarını titizlikle tamamladığı “En Baştan” isimli yeni albümünde toplam 13 şarkı bulunuyor. Söz ve bestelerde kendi şarkılarının yanı sıra, Gökhan Şahin, Serhat Tekin, Ahmet Faik Dökmeci, Murat Güneş, Serdar Aslan, Serkan Söylemez, Caner Anar, Aytaç Özgümüş gibi isimlerden oluşan geniş bir kadro ile çalıştı. 12 yeni şarkı dışında albümün tek cover şarkısı ise Sezen Aksu-Onno Tunç imzalı “Kurşuni Renkler”.

Albümün her detayı ile ilgilenen Gökhan Türkmen, “En Baştan” isimli albümün prodüktörlüğünü uzun zamandır sahnede bir arada olduğu orkestrası ‘GT Band’ ile birlikte yaptı.

Gökhan Türkmen “En Baştan” albümünün imaj fotoğraflarında Kerem Çobanlı ile, styling de ise Birsen Ölmez ile çalıştı.

Albüm kitapçığında kendisi için ‘En Baştan’ın ne ifade ettiğini yazarken, dinleyiciler için de ‘Sizin için En Baştan’ başlıklı, düşüncelerini yazacakları bir sayfa ayırdı.

Gökhan Türkmen albüme neden “En Baştan” ismini verdiğini ve hazırlık sürecini “2008 yılında ilk albümümü çıkarttım ve 2014 yılına kadar ara albümler ve single projelerim ile müzik piyasasına dair ve müzikal kariyerimle ilgili çok şey öğrendim. Yıl 2014 ve üçüncü albümümü çıkartıyorum. Altı sene boyunca okudum ve şimdi kendi adıma tezimi verip mezun oluyorum. Bu yüzden şimdi ‘En Baştan’ ile müzikal kariyerime tecrübelerimle birlikte yeniden başlıyorum. Müzik sektöründe yer aldığım her proje ve şarkı benim için çok kıymetli ama bu albüm ile kendimi ve müziğimi en iyi şekilde ifade ettiğimi düşünüyorum” diyerek anlatıyor.

3 Adım Müzik etiketiyle çıkacak olan Gökhan Türkmen’in “En Baştan” isimli yeni albümü, Şubat ayının ikinci yarısından itibaren dijital platformlarda olacak, video klip ise müzik kanallarında yer almaya başladı.
(Kaynak: www.magazinkolik.com - 10.02.2014)

Gökhan Türkmen’den Yeni Klip: “Sen İstanbulsun”

Gökhan Türkmen’den yine çok ses getirecek bir video klip çalışması daha...

Gökhan Türkmen, Ocak 2014’de yayımladığı ve yılın en başarılı projeleri arasında gösterilen “En Baştan” isimli albümünden “Çatı Katı” ve ‘Dene’nin sonrasında III. video klibini dijital platformlarda çok paylaşılan ve yoğun ilgi gören şarkısı ‘Sen İstanbulsun’a çekti.

Söz ve bestesi Murat Güneş’e, düzenlemesi Aytaç Özgümüş’e ait olan ‘Sen İstanbulsun’un video klibi Murat Joker yönetmenliğinde, Varol Şahin görüntü yönetmenliğinde 25 kişilik bir ekiple çekildi.

Bebek, Arnavutköy, Rumeli Hisarı, Kireçburnu, Maslak çekimlerinin dışında Haliç’de yapılan metro köprüsü ilk kez bu video klip çekimi için kullanıma açıldı.

Gökhan Türkmen’in hayranı olan Adanalı Choper Yaşar tarafından özel olarak tasarlanan el yapımı bisiklet yine ilk kez bu video klip de kullanıldı.

Moda çekimi tadında görüntülerden oluşan Video klip de; Gökhan Türkmen’in günlük yaşamında da Stil danışmanlığını yapan, son dönemde adından söz ettiren İlknur Aykanat üstlendi.

Gökhan Türkmen, 2014 Fashion Week’te takip ettiği modacı Emre Erdemoğlu koleksiyonundan kıyafetler ile kamera karşısına geçti.

Son dönemin popüler dizilerinden ‘Kaçak Gelinler’de rol alan Açelya Topaloğlu ise Gökhan Türkmen’e ‘Sen İstanbulsun’un video klibinde eşlik etti.

Gökhan Türkmen’in III. video klibi “Sen İstanbulsun” Kasım 2014’ün ilk haftası müzik kanalları ve dijital platformlarda yayına giriyor.
(Kaynak: www.magazinkolik.com / favoriforumum.net - 06.11.2014)

Gökhan Türkmen “Vay Halimize” Diyor!

Müziğinde ve hayatında farklı çizgisi ile beğeni toplayan başarılı sanatçı Gökhan Türkmen, müzikal bir altyapıya sahip olan yeni şarkısı “Vay Halimize”yi yayımlıyor.

Sözleri Gökhan Türkmen’e, müziği Caner Anar ve Gökhan Türkmen’e, düzenlemesi ise GTband üyelerine ait olan “Vay Halimize” şarkısı, içerisinde deep house dokunuşları barındıran ve Gökhan Türkmen’in elektronik altyapıları kullanarak yaptığı ilk şarkı olma özelliği taşıyor.

Bir süredir üzerinde çalıştığı “Vay Halimize” şarkısını hazırlayan Gökhan Türkmen, savaş, şiddet, çevre kirliliği, ırkçılık gibi dünyanın yaşadığı kaosu ve bu kaos ortamından yorulan, bunalan insanların duygularına tercüman oluyor.

Gökhan Türkmen “Vay Halimize” şarkısı ile ilgili düşüncelerini “Şarkıda negatif betimlemeler olsa bile bizim amacımız bunun tam tersi pozitif sonuçlara dikkat çekmek. Vay Halimize, özür dileyebilmek, teşekkür edebilmek, önyargısız olabilmek, empati kurabilmek ve bunun gibi unutulmaya yüz tutmuş ve yozlaşmış ögeleri vurgulayarak bunları insanlara hatırlatmak amacı ile ortaya koyduğumuz bir şarkı.” diyerek ifade ediyor.

Gökhan Türkmen’in yeni şarkısı “Vay Halimize” 15 Temmuz tarihinde GTR Müzik etiketi ile tüm dijital platformlarda yerini alacak.
(Kaynak: www.kralmuzik.com.tr - 10.07.2016)

Gökhan Türkmen’den Yeni Şarkı: ‘Vay Halimize’

Müziğinde ve hayatında farklı çizgisi ile beğeni toplayan başarılı sanatçı Gökhan Türkmen, müzikal bir altyapıya sahip olan yeni şarkısı ‘Vay Halimize’yi yayımlıyor.

Gökhan Türkmen’e, müziği Caner Anar ve Gökhan Türkmen’e, düzenlemesi ise GTband üyelerine ait olan ‘Vay Halimize’ şarkısı, içerisinde deep house dokunuşları barındıran ve Gökhan Türkmen’in elektronik altyapıları kullanarak yaptığı ilk şarkı olma özelliği taşıyor.

Bir süredir üzerinde çalıştığı “Vay Halimize” şarkısını hazırlayan Gökhan Türkmen; savaş, şiddet, çevre kirliliği, ırkçılık gibi dünyanın yaşadığı kaosu ve bu kaos ortamından yorulan, bunalan insanların duygularına tercüman oluyor.

Gökhan Türkmen “Vay Halimize” şarkısı ile ilgili düşüncelerini; “Şarkıda negatif betimlemeler olsa bile bizim amacımız bunun tam tersi pozitif sonuçlara dikkat çekmek. Vay Halimize, özür dileyebilmek, teşekkür edebilmek, ön yargısız olabilmek, empati kurabilmek ve bunun gibi unutulmaya yüz tutmuş ve yozlaşmış ögeleri vurgulayarak bunları insanlara hatırlatmak amacı ile ortaya koyduğumuz bir şarkı.” diyerek ifade ediyor...

“‘Vay Halimize’ özel bir proje için yapılmış bir iş değil, genel bir durumu ele alıyor. Biz de bu dünyada yaşıyoruz ve yaşadığımız yeri güzelleştirmek, farkındalık yaratmak için bir şeyler yapmamız gerektiğini düşünüyorum. İnsanlara, yaşadığımız topluma bunu yaptığımız müzik ile sunabiliyorsak ne mutlu bize. Umarım bir gün insanlar küs kalmamayı, saygı göstermeyi, içten gelen sevginin değerini anlayabilir. Tüm dünyanın buna gerçekten ihtiyacı var.” sözlerini ekleyerek şarkının varoluş hikayesini dile getiriyor.
(Kaynak: www.sacitaslan.com - 14.07.2016 / www.sozmuzik.com - 15.07.2016)

Gökhan Türkmen’den Küresel Isınmaya Karşı Tuz Gölü’nde Yeni Klip!

Müziğinde ve hayatında farklı çizgisi ile beğeni toplayan başarılı sanatçı Gökhan Türkmen, farklı müzikal bir altyapıya sahip olan yeni şarkısı ‘Vay Halimize’yi 15 Temmuz tarihinde GTR etiketiyle dijital platformlarda yayınladı.

Sözleri Gökhan Türkmen’e, müziği Caner Anar ve Gökhan Türkmen’e, düzenlemesi ise GTband üyelerine ait olan ‘Vay Halimize’ şarkısı, içerisinde deep house dokunuşları barındıran ve Gökhan Türkmen’in elektronik altyapıları kullanarak yaptığı ilk şarkı olma özelliği taşıyor.

Gökhan Türkmen ‘Vay Halimize’ isimli şarkısında evrensel yorgunluklarımızı vurgulamak isterken, süreçlerin gelip geçeceğini ve “daha güzel günlerin yaşanacağı” umudunu temel alıyor.

Gökhan Türkmen’den Farkındalık Yaratacak Bir Klip...

‘Vay Halimize’nin klibinde günümüzün geleceğe dair önemli sorunlarından biri olarak; küresel ısınma ve yeşil alanların kayıpları vurgulanıyor.

Özel sırt çantasında taşıdığı bir fideyi dikecek verimli bir toprak arayışında olan birini canlandıran Türkmen, o fide için yaşadığını ve fidenin de onu yaşattığını işaret ediyor.

Ekim ayında çıkacak olan yeni albümünde yer alan bir şarkısının tüm dijital geliri de benzer düşünce ile Ege Orman Vakfı bünyesinde bulunan Rahmetli Kardeşimiz Melike Turgut adına oluşturulan fidanlığa devredilecektir. Bu anlamda da klip felsefesi albümün sosyal sorumluluğuna da gönderme yapıyor.

Klip Yönetmeni Murat Joker: “Ülkemiz coğrafyasında yılda 500 milyon tondan fazla toprağı erozyonla kaybediyoruz. Buna dair farkındalık yaratmak adına şarkının da misyonuna uygun bir senaryo oluşturduk.” diye belirtiyor.

Çekimleri Tuz Gölü’nde tamamlanan klibin Sanat Danışmanlığını ve kostüm tasarımlarını Rastarules lakabı ile adından söz ettiren Street Art Sanatçısı Ressam Efe Işıldaksoy üstlendi.

Sadece Türkiye İçin Değil, Tüm Dünya İçin!

Gökhan Türkmen, 9 farklı dile çevrilen ve dünyanın dört bir tarafına dağıtılan bülten ve şarkısı ile bu durumun sadece Türkiye’nin değil tüm dünyanın evrensel bir sorunu olduğuna dikkat çekiyor ve ulaşabildiği kadar insana ulaşmayı hedefliyor.

Gökhan Türkmen’in yeni şarkısı ‘Vay Halimize’nin video klibi tüm dijital platformlar ve müzik kanallarında yerini aldı.
(Kaynak: www.magazinkolik.com / www.magazinci.com - 17.08.2016)

Gökhan Türkmen Tüm Anılarını Mezara Gömdü!

Gökhan Türkmen, son albümü ‘Sessiz’in dördüncü video klibini “Olsun” isimli şarkısına çekti.

Murat Joker yönetmenliğinde ve Varol Şahin görüntü yönetmenliğinde çekilen klipte, Gökhan Türkmen’e oyuncu Elif Gizem Aykul eşlik etti.

Söz, müziği Ercan Savtekin’e ve düzenlemesi Aytaç Özgümüş’e ait olan “Olsun” şarkısının klibi Beykoz’da bulunan bir botanik bahçesinde başladı ve Tarihi Hüsrev Kasrı’nda tamamlandı.

Birbirini çok seven iki sevgilinin mutlu anılarının anlatıldığı klipte, kadın oyuncunun ölümüyle son bulan hikayede Gökhan Türkmen’in özellikle mezardaki ağlama sahnelerinde gösterdiği oyunculuk performansı dikkat çekiyor.

“Olsun” şarkısına çekilen ilk video klip 22 Mayıs Pazartesi günü YouTube’da ve tüm müzik kanallarında yayınlandı.
(Kaynak: www.kralmuzik.com.tr - 25.05.2017)

Gökhan Türkmen’den Yeni Klip

İki yıllık yoğun bir çalışmanın ardından 2016 yılının Ekim ayında yayınladığı son albümü ‘Sessiz’de bulunan şarkılarını kliplendirmeye devam eden Gökhan Türkmen, albümün beşinci video klibini “Aşktır” isimli şarkısına çekti.

Şarkılarına çektiği klipler ve kliplerinin özgün hikayeleri ile büyük beğeni toplayan Gökhan Türkmen, son albümü ‘Sessiz’de bulunan tüm şarkılarını kliplendireceğinin müjdesini verdi.

Türkmen, daha önceki bir çok klibinde olduğu gibi “Aşktır” klibinde de Murat Joker yönetmenliğinde çalıştı. “Aşktır” şarkısının sözü ve müziği Gökhan Türkmen’e düzenlemesi ise Caner Anar’a ait.

Alaçatı Marina Palace’da çekimlerine başlanan klip boyunca tek başına gördüğümüz Gökhan Türkmen, İstanbul’da çekilen araba sahneleri ile klibi tamamladı.

Gökhan Türkmen’in yeni klibi “Aşktır” 5 Eylül’de tüm müzik kanallarında ve GTR Müzik YouTube kanalında yerini aldı.
(Kaynak: www.kralmuzik.com.tr - 06.09.2017)

Gökhan Türkmen Yeni Şarkısını 14 Şubat’a Özel Söyledi!

Başarılı sanatçı Gökhan Türkmen, 14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel olarak hazırladığı repertuvarı ile Moi Sahne’yi dolduran dinleyicilerine akustik bir ziyafet yaşattı.

Yeni şarkısı Lafügüzaf’ı ilk defa söyledi!

Sevilen müzisyen 16 Şubat’ta müzikseverlerle buluşturacağı yeni şarkısı ‘Lafügüzaf’ı ise ilk defa bu geceye özel olarak canlı canlı seslendirdi.

Yeni şarkısını seslendirmesiyle birlikte büyük alkış alan Gökhan Türkmen, dinleyicilerden tam not aldı.

Eşi Sinem Türkmen’e şarkı armağan etti !

Dillerden düşmeyen aşk şarkılarının yaratıcısı Gökhan Türkmen: “Herkesin Sevgililer Günü’nü kutluyorum. Bugün 14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel ben de eşim Sinem’e yazdığım şarkıyı söylemek istiyorum. Seni seviyorum Sinem.” sözleri ile duygularını dile getirerek “Aşktır” şarkısını eşi Sinem Türkmen için seslendirdi.

Akustik performansıyla dinleyenleri mest etti!

2 saat boyunca güçlü performansı ile sahnede kalan Türkmen, “Büyük İnsan”, “Çatı Katı”, “Aşktır”, “Sen İstanbul’sun”, “Bir Öykü” ve daha birçok şarkısını akustik tarzda söyleyerek hayranlarını bir kez daha mest etti.
(Kaynak: www.magazinkolik.com - 16.02.2018)

Gökhan Türkmen 3 Yaşındaki Kızı Nil Rona İle İlk Şarkısını Yayınladı

Başarılı sanatçı Gökhan Türkmen’in 3 yaşındaki büyük kızı Nil Rona’nın ilk şarkısı “Gobili” dijital platformlarda yerini aldı.

“Nil Rona’nın Rüyaları: Gobili” ismiyle yayınlanan tekli, Nil Rona’nın uyurken gobili şeklinde sayıklaması ve annesi Sinem Aksoy Türkmen’in ses kaydı alarak müzisyen ve aranjör Aytaç Özgümüş’e göndermesi sonucunda, Özgümüş’ün düzenlemesiyle ortaya çıktı.

Animasyon karakteri şeklinde oluşturulan kapak illüstrasyonu Güneş Arık imzası taşırken, Youtube video animasyonu Cihan Erel tarafından gerçekleştirildi.

“Nil Rona’nın Rüyalar” projesinin ardından farklı konseptlerde çalışmalar da dinleyicilere sunulacak.
(Kaynak: www.magazinci.com - 28.04.2018)

Gökhan Türkmen’den Yeni Maxi Single: “Synesthesia”

Gökhan Türkmen, “Synesthesia” adını verdiği maxi single’ının müzikseverlerin beğenisine sundu.

Ünlü şarkıcı maxi single’ında, “Dene / Yaşamak İstemem” ve “Seviyorum Sevmiyorum / Personel Jesus” isimli şarkılarının cover’larına yer verdi.

(Kaynak: www.kralmuzik.com.tr - 24.09.2018)

Gökhan Türkmen Klip Çekmeye Doymuyor!

Gökhan Türkmen, hafızalarımıza kazınan “Sessiz” albümünün 6. video klibini “Olmadı” isimli sevilen şarkısına çekti.

Sözü ve müziği Aytaç Özgümüş’e, düzenlemesi ise Aytaç Özgümüş ve Serkan Ölçer’e ait olan ‘Olmadı’nın video klibi, sahneleri ve yenilikçi tarzıyla yine dikkatleri üzerine çekecek.

Albümün beşinci video klip çalışması olan “Olsun” şarkısının klibinin devamı niteliğinde çekilen ‘Olmadı’nın klip yönetmenliğini Murat Joker üstlendi.

Geçmişten bazı kesitlerin ve Gökhan Türkmen’in yakın ve uzak plan görüntülerinin yer aldığı klipte, sanatçının doğal hallerinin dışında yenilenen tarzı da beğeni toplayacak.

Gökhan Türkmen’in “Olmadı” şarkısının video klibi Gökhan Türkmen YouTube kanalında ve tüm müzik platformlarında yerini aldı.
(Kaynak: www.magazinkolik.com / www.magazinci.com - 10.10.2018)

Gökhan Türkmen “Sır” İle Geliyor!

“Aşkın Enkazı” ile Ekim ayında çıkış yapan Gökhan Türkmen’in 10 parçalık albümünün ikinci parçası “Sır”, bugün klibiyle birlikte yayınlandı.

Sözü Ozan Turgut’a ve müziği Gökhan Türkmen’e ait olan parçanın mixi Tunç Çakır ve düzenlemesi ise Atıl Aksoy tarafından yapıldı.

Masteringi Shawn Hatfield’in üstlendiği parçanın kayıtları GTR Deneyevi’nde tamamlandı.

Yalın, romantik ve duygusal bütünlüğü sağlayan bir parça olduğunu belirten sanatçı, akustik gitarın etrafında dönen aranjesi ile duygusal bir yoğunluğu olduğunu belirtiyor.

Hikâyenin ikinci bölümü yayında!

“Aşkın Enkazı” ile başlayan üç parçalık klip hikayesi “Sır” ile devam ediyor. İkinci bölüm olarak yayınlanan klipte, hüzünlü aşk hikayesi yine iki kişinin etrafında dönerek devam ediyor.

Klibin yönetmenliğini sinematografik çekimleriyle Bora Çifterler gerçekleştirdi. 5 günde tamamlanan çekimlerde Özge Demirtel sanatçıya eşlik ediyor.
(Kaynak: www.magazinkolik.com / www.magazinci.com - 22.11.2019)

Diskografi :
2008
Büyük İnsan (Albüm, İrem Records, 17.04.2008)

1. Yan Sen (Söz: Serkan Söylemez-Müzik: Gökhan Türkmen) - 05:08
2. Aşk Lazım (Söz-Müzik: Gökhan Türkmen) - 04:43
3. Büyük İnsan (Söz-Müzik: Serkan Söylemez) - 04:57
4. Efkarlıyım (Söz-Müzik: Serkan Söylemez) - 05:05
5. Dön (Akustik) (Söz: Serkan Söylemez,Gökhan Türkmen-Müzik: Gökhan Türkmen) - 04:33
6. Sen İsen (Söz: Ersin Özel-Müzik: Gökhan Türkmen) - 03:36
7. Yorgun (Söz-Müzik: Serkan Söylemez) -04:54
8. Zilzurna (Söz-Müzik: Serkan Söylemez) - 04:30
9. Dön (Söz: Serkan Söylemez, Gökhan Türkmen-Müzik: Gökhan Türkmen) - 04:42
10.Rastgele (Söz-Müzik: Serkan Söylemez) - 03:56
11.Büyük İnsan (Akustik)-03:56


2010
Biraz Ayrılık (Albüm, Irem Records, 18.03.2010)

1- Biraz Ayrılık (Söz: Serkan Söylemez, Ersin Özel, Müzik: Gökhan Türkmen)
2- Rüya (ft. Yonca Kocadağ) (Söz: Serkan Söylemez, Müzik: Gökhan Türkmen)
3- Körebe (Söz: Serkan Söylemez, Müzik: Gökhan Türkmen)
4- Yüreğim (Söz & Müzik: Gökhan Türkmen)
5- Bir Öykü (Söz & Müzik: Serkan Söylemez)
6- Ayıp Ettin (Söz & Müzik: Gökhan Türkmen)
7- Ağır Ağır (Söz: Serkan Söylemez, Yonca Kocadağ, Müzik: Serkan Söylemez)
8- Türün (Söz: Serkan Söylemez, Müzik: Gökhan Türkmen)
9- Yas (Söz & Müzik: Sezen Aksu)
10-Yaprak Dökümü (Söz: Ersin Özel, Müzik: Gökhan Türkmen)
11-Dayanamam (Söz & Müzik: Serkan Söylemez)
12-Yüreğim (Akustik Versiyon) (Söz & Müzik: Gökhan Türkmen)

Online CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com

Büyük İnsan (Albüm, Cinan Müzik, 16.07.2010)
(2008'de İrem Records tarafından çıkarılan albümün Yeni Baskısı)Özgürüm / Özgür Akkuş (Albüm, DMC Müzik, 20.01.2010)

9- Kayıp Şehir (ft.Gökhan TÜrkmen)

Biraz Ayrılık (Albüm, Cinan Müzik, 16.07.2010)
(18.03.2010'da İrem Records tarafından çıkarılan albümün yeni baskısı)

1- Biraz Ayrılık (Söz: Serkan Söylemez, Ersin Özel, Müzik: Gökhan Türkmen)
2- Rüya (ft. Yonca Kocadağ) (Söz: Serkan Söylemez, Müzik: Gökhan Türkmen)
3- Körebe (Söz: Serkan Söylemez, Müzik: Gökhan Türkmen)
4- Yüreğim (Söz & Müzik: Gökhan Türkmen)
5- Bir Öykü (Söz & Müzik: Serkan Söylemez)
6- Ayıp Ettin (Söz & Müzik: Gökhan Türkmen)
7- Ağır Ağır (Söz: Serkan Söylemez, Yonca Kocadağ, Müzik: Serkan Söylemez)
8- Türün (Söz: Serkan Söylemez, Müzik: Gökhan Türkmen)
9- Yas (Söz & Müzik: Sezen Aksu)
10-Yaprak Dökümü (Söz: Ersin Özel, Müzik: Gökhan Türkmen)
11-Dayanamam (Söz & Müzik: Serkan Söylemez)
12-Yüreğim (Akustik Versiyon) (Söz & Müzik: Gökhan Türkmen)


2012
Joy Türk Yalnızlık Şarkıları [Albüm, Pasaj Müzik, 16.02.2012]

2. Susma (Söz: Sezen Aksu, Beste: Christos Nikolopoulos, Düzenleme: Gökhan Türkmen)

Ara (Maxi Single, Üç Adım Müzik, 01.06.2012)

1- Bitmesin
2- Senden Yana
3- Aşk Lazım (Aytaç Özgümüş Versiyon)
4- Yudum Yudum
5- Susma (Joytürk Akustik) (Söz: Sezen Aksu, Beste: Christos Nikolopoulos, Düzenleme: Gökhan Türkmen)


Online CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.hepsiburada.com
www.tikla24.de (Almanya)
Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
itunes.apple.com/tr]
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
www.amazon.com (ABD)

Biraz Ayrılık (Albüm, Cinan Müzik, 17.12.2012)
(18.03.2010'da İrem Records ve 16.07.2010'da Cinan Müzik tarafından CD olarak çıkarılan albümün Dijital Yeni Baskısı)

1- Biraz Ayrılık (Söz: Serkan Söylemez, Ersin Özel, Müzik: Gökhan Türkmen)
2- Rüya (Söz: Serkan Söylemez, Müzik: Gökhan Türkmen)
3- Körebe (Söz: Serkan Söylemez, Müzik: Gökhan Türkmen)
4- Yüreğim (Söz & Müzik: Gökhan Türkmen)
5- Bir Öykü (Söz & Müzik: Serkan Söylemez)
6- Ayıp Ettin (Söz & Müzik: Gökhan Türkmen)
7- Ağır Ağır (Söz: Serkan Söylemez, Yonca Kocadağ, Müzik: Serkan Söylemez)
8- Türün (Söz: Serkan Söylemez, Müzik: Gökhan Türkmen)
9- Yas (Söz & Müzik: Sezen Aksu)
10-Yaprak Dökümü (Söz: Ersin Özel, Müzik: Gökhan Türkmen)
11-Dayanamam (Söz & Müzik: Serkan Söylemez)
12-Yüreğim (Akustik Versiyon) (Söz & Müzik: Gökhan Türkmen)


Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com

2013
Büyük İnsan (Albüm, Cinan Müzik, 11.01.2013)
(İrem Records tarafından 17.04.2008'de ve 16.07.2010'da Cinan Müzik tarafından CD olarak çıkarılan albümün kapak değiştirilerek DİJİTAL [YENİ BASIMI])

1. Yan Sen (Söz: Serkan Söylemez-Müzik: Gökhan Türkmen) - 05:08
2. Aşk Lazım (Söz-Müzik: Gökhan Türkmen) - 04:43
3. Büyük İnsan (Söz-Müzik: Serkan Söylemez) - 04:57
4. Efkarlıyım (Söz-Müzik: Serkan Söylemez) - 05:05
5. Dön (Akustik) (Söz: Serkan Söylemez,Gökhan Türkmen-Müzik: Gökhan Türkmen) - 04:33
6. Sen İsen (Söz: Ersin Özel-Müzik: Gökhan Türkmen) - 03:36
7. Yorgun (Söz-Müzik: Serkan Söylemez) -04:54
8. Zilzurna (Söz-Müzik: Serkan Söylemez) - 04:30
9. Dön (Söz: Serkan Söylemez, Gökhan Türkmen-Müzik: Gökhan Türkmen) - 04:42
10.Rastgele (Söz-Müzik: Serkan Söylemez) - 03:56
11.Büyük İnsan (Akustik)-03:56


Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com

Alem'in Seçtikleri (Derleme Albüm, Poll Production, 06.06.2013)

7- Büyük İnsan - Gökhan Türkmen - 04:59

Bitmesin (Remix) (Single, Üç Adım Müzik, 04.10.2013)

1- Bitmesin (Aytaç Özgümüş Remix) - 05:30

Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com

2014
En Baştan (Albüm, 3 Adım Müzik, 18.02.2014)

1. Çatı Katı (Söz: Gökhan Şahin, Müzik: Gökhan Türkmen)
2. Yaramaz (Söz & Müzik: Gökhan Türkmen)
3. Platonik (Söz & Müzik: Ahmet Faik Dökmeci)
4. Oysa Ki (Söz & Müzik: Gökhan Türkmen)
5. Sen İstanbul'sun (Söz & Müzik: Murat Güneş)
6. Taş (Söz & Müzik: Ahmet Faik Dökmeci)
7. Dene (Söz & Müzik: Serhat Tekin)
8. Bir Başkası (Söz: Serdar Aslan, Müzik: Caner Anar)
9. İlla (Söz: Gökhan Türkmen, Müzik: Gökhan Türkmen & R.Aytaç Özgümüş)
10.Kısacası (Söz: Serkan Söylemez, Müzik: Gökhan Türkmen)
11.Kalbim (Söz & Müzik: Gökhan Türkmen)
12.Oyun Bitiyor (Söz & Müzik: Serkan Söylemez)
13.Kurşuni Renkler (Söz: Sezen Aksu, Müzik: Onno Tunç)


Online CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.seyhanmuzik.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.hepsiburada.com
www.zihni.com
www.tikla24.de (Almanya)
www.turkkitap.de (Almanya)
www.tulumba.com (ABD)
Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com

2015
Biraz Ayrılık (Albüm, Irem Records, 15.07.2015)
(18.03.2010'da İrem Records ve 16.07.2010'da Cinan Müzik tarafından CD olarak ve 17.12.2012 tarihinde Dijital olarak çıkarılan albümün tekrar CD olarak Yeni Baskısı)

1- Biraz Ayrılık (Söz: Serkan Söylemez, Ersin Özel, Müzik: Gökhan Türkmen)
2- Rüya (ft. Yonca Kocadağ) (Söz: Serkan Söylemez, Müzik: Gökhan Türkmen)
3- Körebe (Söz: Serkan Söylemez, Müzik: Gökhan Türkmen)
4- Yüreğim (Söz & Müzik: Gökhan Türkmen)
5- Bir Öykü (Söz & Müzik: Serkan Söylemez)
6- Ayıp Ettin (Söz & Müzik: Gökhan Türkmen)
7- Ağır Ağır (Söz: Serkan Söylemez, Yonca Kocadağ, Müzik: Serkan Söylemez)
8- Türün (Söz: Serkan Söylemez, Müzik: Gökhan Türkmen)
9- Yas (Söz & Müzik: Sezen Aksu)
10-Yaprak Dökümü (Söz: Ersin Özel, Müzik: Gökhan Türkmen)
11-Dayanamam (Söz & Müzik: Serkan Söylemez)
12-Yüreğim (Akustik Versiyon) (Söz & Müzik: Gökhan Türkmen)

Online CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.hepsiburada.com

Korkak (Aslı Demirer feat. Gökhan Türkmen) (Single, GTR Müzik, [Dijital 20.11.15] 23.11.2015)

1- Korkak (feat. Gökhan Türkmen)
2- Saat Oniki
3- Bu Kafalar


Online CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.arkadas.com.tr
www.pandamuzik.com
Dijital Satış Noktaları:
itunes.apple.com/tr
play.google.com
www.qobuz.com

2016
Vay Halimize / Gökhan Türkmen ft.GTband (Single, GTR Müzik, 15.07.2016)

1- Vay Halimize


Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.de (Almanya)


Sessiz (Albüm, GTR Müzik, 19.10.2016)

1. Intro
2. Öyle Güzel Ki
3. Aşktır
4. Sorma
5. Yılan
6. Olabilir
7. Olmadı
8. Olsun

9. Yudum Yudum
10.İnsanız Ayıbı Yok
11.Vay Halimize
12.Olabilir (Versiyon)
13.Vay Halimize (Akustik)
14.Aşktır (Male)


Online CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.hepsiburada.com
www.pandamuzik.com
www.tikla24.de (Almanya)
Dijital Satış Noktaları:
www.turktelekommuzik.com
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com

2017
Zar / Serkan Ölçer Orkestrası feat. Gökhan Türkmen (Single, GTR Müzik, 14.02.2017)

1- Zar / Serkan Ölçer Orkestrası feat. Gökhan Türkmen

Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com

Korkak (Murat Ercan Remix) / Aslı Demirer feat. Gökhan Türkmen (Single, GTR Müzik, 21.07.2017)

1- Korkak (Murat Ercan Remix) / Aslı Demirer feat. Gökhan Türkmen - 04:10

Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com

Vay Halimize (Boral Kibil Remix) (Single, GTR Müzik, 28.07.2017)

1- Vay Halimize (Boral Kibil Remix) - 05:50

Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com

Taş (Genco Arı Remix) (Single, GTR Müzik, 22.09.2017)

1- Taş (Genco Arı Remix) - 03:43

Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com

En Baştan (Albüm, 3 Adım Müzik, 02.10.2017)
(18.02.2014 tarihinde çıkan albümün dijital olarak [YENİ BASIMI])

1. Çatı Kat
2. Yaramaz
3. Platonik
4. Oysa Ki
5. Sen İstanbul'sun
6. Taş
7. Dene
8. Bir Başkası
9. İlla
10.Kısacası
11.Kalbim
12.Oyun Bitiyor
13.Kurşuni Renkler

Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com

Ara (Albüm, 3 Adım Müzik, 03.10.2017)
(01.06.2012 tarihinde çıkan albümün dijital olarak [YENİ BASIMI])
Büyütmek için TIKLAYIN
1. Bitmesin
2. Aşk Lazım
3. Susma
4. Yudum Yudum
5. Senden Yana
6. Büyük İnsan Akustik
7. Yüreğim Akustik

Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com

Taş (Remixes) (Single, 3 Adım Müzik, 04.10.2017)

1. Taş (Hakan Kabil Remix) - 05:30
2. Taş (Ufuk Kevser Remix) - 03:53


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com

2018
Karışık (Derleme Pop Albüm, GTR Müzik, 24.01.2018)

1- Bilirsin / Aslı Demirer - 04:17
2- Dünyanın En Aşk Yeri / Aslı Demirer - 03:37
3- Korkak (feat. Gökhan Türkmen) [Murat Ercan Remix] / Aslı Demirer - 04:10
4- Gecenin 3'ü / Ayça Gündüz - 04:10
5- YYV / Berkay Özideş - 03:27
6- Aşk Olsun / Burcu Kısakürek - 04:32
7- Karalama Defteri / Ceren Özkarataş - 03:10
8- Sen İstanbul'sun (Aytaç Kart Remix) / Gökhan Türkmen - 03:58
9- Taş (Genco Arı Remix) / Gökhan Türkmen - 03:43
10-Alis / Hande Everes - 03:35
11-Kış Düşmeden / Mert Carim - 04:27
12-Fesleğen / Özgür Teraman - 05:52
13-Zar (feat. Gökhan Türkmen) / Serkan Ölçer Orkestrası - 04:43

Dijital Satış Noktaları:
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
www.napster.com

Lafügüzaf (Single, GTR Müzik, 16.02.2018)

1- Lafügüzaf


Dijital Satış Noktaları:
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
www.napster.com
www.qobuz.com
www.muud.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
play.google.com

Nil Rona’nın Rüyaları: Gobili / Nil Rona (Single, GTR Müzik, 26.04.2018)

1- Nil Rona’nın Rüyaları: Gobili

Dijital Satış Noktaları:
itunes.apple.com/tr

Yılan (SHØS & Bora Çifterler Remix) (Single, GTR Müzik, Ağustos 2018)

1. Yılan (SHØS & Bora Çifterler Remix) - 06:00


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com

Synesthesia (Maxi Single, GTR Müzik, 21.09.2018)

1- Dene / Yaşamak İstemem - 05:35
2- Seviyorum Sevmiyorum / Personel Jesus - 03:52


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com

Virgül (Maxi Single, GTR Müzik, 04.02.2019)

1- İhtimaller Perisi - 03:52
2- Ben Unuturum - 04:40
3- Masal Olsa - 02:54


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
play.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Para Hala Bende (Single, GTR Müzik, 21.06.2019)

1- Para Hala Bende - 03:41


Dijital Satış Noktaları:
www.napster.com
www.qobuz.com

Para Hala Bende (feat. Aytaç Özgümüş) (Single, GTR Müzik, 21.06.2019)

1- Para Hala Bende (feat. Aytaç Özgümüş) - 03:41


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
play.fizy.com (turkcellmuzik)
www.deezer.com
itunes.apple.com/tr
open.spotify.com
play.google.com
tidal.com (Norveç) >
www.amazon.com (ABD)
www.amazon.com (ABD)

Gökhan Türkmen’le Az Biraz (Maxi Single, GTR Müzik, 11.10.2019)

1. İhtimaller Perisi (Akustik) - 04:03
2. Lafügüzaf (Akustik) - 04:26
3. Ben Unuturum (Akustik) - 04:10
4. Çatı Katı (Akustik) - 04:22
5. Sen İstanbul’sun (Akustik) - 03:12


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
play.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Aşkın Enkazı (Single, GTR Müzik, 18.10.2019)

1. Aşkın Enkazı - 03:48


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
play.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Sır (Single, GTR Müzik, 22.11.2019)

1- Sır - 04:05


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
play.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

2020
Gülmedi Kader / Gökhan Türkmen & Birkan Nasuhoğlu (Single, GTR Müzik, 09.01.2020)

1- Gülmedi Kader - 03:58

Kapat

Şarkılardan örnekleri FlashPlayerde Dinle!


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
play.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)
Resmi Web Site Adresi:
www.gokhanturkmen.com.tr
Resmi Facebook Sayfa Adresi:
www.facebook.com/gokhanturkmenofficial
Resmi Twitter Adresi:
www.twitter.com/GTurkmenmusic
Resmi Instagram Adresi:
www.instagram.com/turkmen
Resmi YouTUBE Kanal Adresi:
www.youtube.com/user/GTRMuzikProduksiyon
Resmi MySpace Adresi:
www.myspace.com/gokhanturkmen
Wikipedia Sayfa Adresi:
tr.wikipedia.org/wiki/Gökhan_Türkmen
LastFM Sayfa Adresi:
www.lastfm.com.tr/music/Gökhan+Türkmen
Fan Web Site Adresi:
www.gokhanturkmen.net

YUKARI | TOP | OBEN

Geri Dön

Sanatçılar (Biyografi ve Diskografileri)

Telif Hakkı © Gönderen: Turkpopmuzik.net - (9006 okuma)

Artists ©

Anasayfa | Top 10 Müzik Listesi | Müzik / Magazin Haberleri | Kronoloji | En Son Çıkan Albümler| Sanatçılar | Yarışmalar | Etkinlik Takvimi | S.S.S.

Sitede kullanılan materyallerin büyük bölümü genel kullanıma sunulmuş internet sitelerinden temin edilmiş olup burada yayınlanmasından herhangi bir ticari amaç güdülmemektedir. Bunlar üzerinde hak iddia ediyor ve telif talebinde bulunuyorsanız, siteden çıkarılması veya link verilmesi için lütfen bizimle bağlantı kurunuz.
[Detayları için BURAYA tıklayınız]
PHP-Nuke Copyright © 2004-2006 by Francisco Burzi. Bu bir free software programı olup GPL lisansıyla kullanılmaktadır. Sitemiz, PHP-Nuke v.7.6'dan geliştirilerek PHP 5.3.x versiyonlarına uyarlanmış SEO uyumlu RavenNuke (v.2.5) ile desteklenmektedir..
Hosted By  webhoster.ag