Hoş Geldin Sevgili Konuk!    [ Müzikli Gezintiler Dileğimizle ...] 25.05.2024

Türk Pop Müzik Ana Menü 
Anasayfa
Giriş (Site Planı)
Editörün Notu
Kronolojik Gezinti
Sanatçılar
(Biyo & Diskografileri)
Top 10 Müzik
Listeleri
En Son (Sitemize)
Kaydedilen Sanatçılar
En Son Albümler
En Son Çıkan Klipler
Kolektif, Karma veya
Derleme Albümler 
Müzik Yarışmaları  
Eurovision Türkiye
Müzik Etkinlikleri
Basından Müzik Haberleri
Kısa Pop Tarihi ve Müzik
Terimleri Sözlüğü
Tarihte Müzik Olayları
KARAOKE VİDEOLAR
DİĞER VİDEOLAR
Hazır Şarkı Listeleri
Flashplayer Şarkı Listeleri
Top 10'lar :
Kronoloji (Yıllar)

Sanatçılar

Hazır Playlistler

Müzik Yarışmaları
  Altın Mikrofon (Yıllar)

Müzik Yarışmaları
  Milliyet Liselerarası Müzik
  Yarışmaları (Yıllar)

Müzik Yarışmaları
  Altın Güvercin Müzik
  Yarışmaları (Yıllar)

Eurovision (Yıllar)

Diğer
DİĞER LİNKLERİMİZ 
Dünya Müzik Listeleri
(Kronolojik)
Beatles Türk
Beatles Haberleri

Kronoloji
1926 - 1959
1960
1961
1962
1963
1964
1965
1966
1967
1968
1969
1970 ve sonrası

Şarkıları (Kronolojik)
1957 - 1961
1962
1963
1964
1965
1966
1967
1968
1969
1970 ve Sonrası

Şarkıları (Alfabetik)
A - B
C - D - E
F - G - H
I -J
M - N - O
P - R - S
T - Z

Diskografi (Karaoke)
İngiltere Albümleri
Diğer Albümleri

Film (& Soundtrack Albümleri)   
A Hard Day’s Night
Help!
Magical Mistery Tour
Yellow Submarine
Let It Be

45'likleri (Singles)

EP (Extended Play)'leri

(Givenaway) Diğer
müzisyen ve gruplar
için yaptıkları besteleri

YARDIM 
S.S.S
© by Turkpopmuzik.net

   Sitede Ara
   Sosyal Medya
2020 sonuna kadarki beğenmeler: 432

Beğen
   Kim Online
Şu an sitede, 217 ziyaretçi ve 0 üye bulunuyor.

   Ziyaretçi Bilgileri
Hoşgeldin, Misafir
Şu An Bağlı:
Ziyaretçi: 217
Üye: 0
Toplam: 217

   Sayfa Hit Toplamı
Şu ana kadar
sayfa izlenimi aldık. Başlangıç:
2005

   Site Bilgileri
Sunucu TrafiğiSunucu Trafiği
  • Toplam: 145,445,141
  • Bugün: 9,284
Sunucu BilgileriSunucu Bilgileri
  • May 25, 2024
  • 07:46 am CEST
 

TÜRK POP MÜZiK.NET - Sanatçılar (Biyografi ve Diskografileri)
Göksel
Bookmark and Share
    Geri Dön   (14949 okuma)

Sanatçı: Göksel
GÖKSEL

FOTO GALERİ
25 Kasım 1971 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. İlk, orta ve lise eğitimini İstanbul’da tamamlayan Göksel (Demirpençe), bu dönem boyunca çok sesli korolarda koristlik yaparak bir anlamda müzik eğitimine başlamış oldu.

Suadiye Lises’inden mezun olmasının ardından 1988 yılında Boğaziçi Üniversitesi Felsefe Bölümü’ne girdi. Üniversite eğitimi sürerken Araya Odo Çoksesli Korosunda koristlik yapmaya başladı ve sonunda müziğe olan eğilimi ağır bastığı için felsefe eğitimini bırakıp İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Öğretim Görevlisi Gün Sabar’dan şan ve solfej dersleri almaya başladı.

Göksel, 1991 yılında İstanbul’da ve bazı yazlık mekanlarda çeşitli orkestralarda solistlik yaparak yeni bir döneme girdi. Aldığı şan ve solfej derslerinin yanısıra, kendini özellikle sahne çalışmalarıyla geliştirdi. 1994 yılına gelindiğinde artık kendi şarkılarını yazıyordu. 1995 yılında Onno Tunç’la tanışması müzik kariyerinin dönüm noktası olan Göksel, ilk albümünün sözleşmesini aynı yıl imzaladı. Takip eden dönemde bir yandan albümünün hazırlıklarını sürdürdü, bir yandan da 2 yıl Sezen Aksu’nun ve kısa bir dönem de Sertab Erener’in vokalistliğini yaptı. Albümle ilgili çalışmaları, Onno Tunç’un vefatının ardından albümün prodüktörlüğünü üstlenen Sarp Özdemiroğlu ile sürdürdü.

1997 yılında, 2 yıllık çalışmanın ürünü olan “Yollar” adlı ilk albümünün yayınlanmasıyla özellikle albümün hit şarkısı olan “Sabır” ile büyük bir çıkış yaptı. İlk albümündeki 7 şarkının söz ve müziğine imzasını atan Göksel’in ikinci klibi de albümle aynı adı taşıyan ve büyük ilgi çeken “Yollar” oldu. “Yollar” adlı albümünden sonra geçen 4 yıl süresince reklam jingle’ları seslendirdi, birçok yerde sahneye çıktı, konserler verdi. En önemlisi de söz yazarı, besteci ve yorumcu olarak kendini geliştirdi.

2000 yılı sonunda Sony Music’le yeni albümü için sözleşme imzalamasının ardından 1 yıllık yoğun bir hazırlık dönemine giren Göksel, aynı dönemde besteciliğine katkısı olması için gitar çalmaya başladı ve “Körebe” adlı yeni albümünde yer alan bestelerini gitarla yaptı.

Göksel, prodüktörlüğünü Alper Erinç’in üstlendiği “Körebe” albümüyle müzikal alanda farklı bir noktaya geldiğini ve hem yorumcu hem de besteci olarak olgunlaştığını açıkça belli etti. Albümün piyasaya çıkmasının ardından çıkış şarkısı “Depresyondayım” ilginç sözleri ile her kesimden büyük bir ilgi gördü, müzikseverler ve basın tarafından ‘Yılın Şarkısı’ seçildi ve adeta marş haline geldi.

“Körebe” ile birçok müzik eleştirmenlerince yılın en iyi albümü, söz ve müziği kendisine ait olan “Depresyondayım” şarkısıyla da yılın en iyi şarkısı ünvanlarına layık görülen Göksel, Türkiye müzik gündemine bomba gibi düştü.

Göksel, profesyonel müzik yaşamına başladığı günden bugüne kadar kendine özgü yorumu, besteleri, şarkı sözleri ve müzik dünyasındaki duruşu ile çok geniş bir dinleyici yelpazesine sahip olmayı başardı. Sanatçı yaklaşık 2 yıl aradan sonra 4.solo albümü “Arka Bahçem” ile müzikseverlerle yeniden buluştu.

Pop müzik dünyasına getirdiği alternatif lezzetle müzikseverlerin kalbinde her zaman özel bir yere sahip olmayı başaran Göksel,profesyonel müzik yaşamına başladığı ilk günden beri kendine özgü yorumu, besteleri, şarkı sözleri ve duruşu ile ilgi odağı oldu. Sanatçı, “Karar Verdim”, “Bi’ Seni Konuşurum”, “Arka Bahçemde” gibi sevilen şarkılarından oluşan “Arka Bahçem” isimli albümünden iki yıl sonra beşinci albümü “Ay’da Yürüdüm” ile yepyeni şarkılarını hayranlarının beğenisine sunuyor. “Ay’da Yürüdüm” birbirinden güzel 10 yeni Göksel şarkısından oluşuyor. Şu sıralar Radyo Şahin’de büyük keyifle dinlediğimiz ‘Yarabbi Şükür’ün çıkış şarkısı olarak belirlendiği albümde tüm şarkıların söz ve müzikleri Göksel’e ait. Albümün prodüktörü Alper Erinç, tüm şarkıların düzenlemelerini de yaparken üç şarkının müziklerine de Göksel’le birlikte imza atıyor.

‘Ay’da Yürüdüm’ün sürpriz konukları da var: “Taş Bebek” isimli şarkı Göksel ve Alper Erinç’in Teoman ve maNga’dan Ferman Akgülile birlikte yazdıkları müthiş bir parça! Müzik dünyasının tam üç yıldızını bir araya getiren bu sihirli şarkıyı Göksel, Teoman ve Ferman’la birlikte seslendiriyor. Üstelik Taş Bebek’in gitarlarında da yine maNga’dan Yağmur Sarıgül’ün parmakları dolaşıyor...

Göksel’in bütün detaylarıyla aylardır titizlikle ilgilendiği bu albümünde müthiş bir ekip yardımına koştu. Yepyeni bir Göksel’le karşılacağınızalbümün fotoğraflarını Yağmur Kızılok çekti. Albümün kapak tasarımı ödüllü tasarımcı Ulaş Eryavuz’a ait. Göksel’in stil danışmanlığını başarılı modaeditörü Esra Başıbüyük üstlendi. Kıyafetlerde Arzu Kaprol, saç-makyajda Kemal Doğulu imzalarını görüyoruz. Çıkış şarkısı ‘Yarabbi Şükür’ün video klibi başarılı yönetmen Murad Küçük tarafından çekiliyor.

Göksel bu son albümünü bizlere şöyle özetliyor; “Çocukken kurduğum hayallerin peşine düştüm. Aklıma koymuştum bir kez; en iyi ihtimali gerçeğe çevirebilirdim. Dağları aştım, tehlikeli suları aştım… İçimdeki yabani otları kopardım, şarkı yaptım. Belki de, beni acıtan neyse işte onu unutmak için şarkı söyledim. Öyle mutlu oldum ki! Ayaklarım kesildi yerden, sanki Ay’da yürür gibi...”

30.04.2009 tarihinde çıkacak yeni albümü “Mektubumu Buldun mu?” Avrupa Müzik etiketiyle müzik marketlerde yerini aldı.

Albüm hakkında açıklamalarda: “Bu şarkıları seçerken ve söylerken çocukluğuma dönüp, neden şarkıcı olmak istediğimi anımsadım…”

Başarılı sanatçı Göksel’in yeni albüm çalışması “Mektubumu Buldun mu?” şarkıların organik ve orijinaline sadık kalınmış aranjmanları ile sizi şehrin eski caddelerinde ispanyol paça pantalonlarla iyi niyetli bir gezintiye çıkarıyor.

Şarkılar Göksel’in yorumu ile nostaljik hallerinden birşey kaybetmezken, yepyeni bir solukla tekrar canlanıyorlar. Albümü dinlerken eski bir gazinonun kırmızı kadife perdeleri açılıyor gözlerinizin önünde ve Göksel buğulu sesiyle size o zamanlardan seslenmeye başlıyor.

Yeni albümünde 70’li yılların şarkılarına yer veren Göksel, eski şarkıları seslendirmesine rağmen 2000’li yıllar için sıradışı ve yenilikçi bir albümle müzik severlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Besteci kimliğiyle pek çok hit şarkıya imzasını atan Göksel, bu albümde sadece yorumcu kimliğiyle dinleyicisiyle buluşmaya hazırlanıyor. Göksel; “Kendi şarkılarım olmamasına rağmen diğer albümlerimle paralellik gösteren bu proje albümde, yorumcu kimliğimle var olmaktan çok mutluyum… Müzikal yolculuğumda çok güzel bir deneyimdi. Çocukluğumdan beri severek dinlediğim şarkıları yeniden yorumlamak beni bu albüme duygusal olarak bağladı. Çünkü her şarkının ayrı bir hatırası var” dedi.

2010’da “Hayat Rüya Gibi” albümü yine sizi 70’li yılların sahil çay bahçelerinde apartman topuklu ayakkabılarıyla gezdirecek. Çok bilindik, çok tanıdık şarkıları Göksel’in sesinden tekrar dinlerken, hayatın en gerçek rüya olduğunu anlayacaksınız.

2009 yılında çıkan “Mektubumu Buldun mu?” cover albümü ile eski şarkılara yeni bir soluk getiren Göksel, “Hayat Rüya Gibi” albümünde de 70’li yılların unutulmaz şarkılarını söylemeye devam ediyor. Göksel, dinleyicilerinin arzu ve beklentileri üzerine, büyük bir heyecanla hazırladığı devam niteliğindeki yeni albümü “Hayat Rüya Gibi”yi Avrupa Müzik markası ile yayınlıyor.

Prodüktörlüğünü Cengiz Erdem ve Deniz Erdem’in üstlendiği albümde Göksel, Bora Ayanoğlu (Deli Etme Beni Aşk), Fecri Ebcioğlu (Eylül’de Gel), Fikret Şeneş (Seninleyim, Palavra), Hulki Saner (Kıskanıyorum), Hüseyin Turgut Yarkent (söz), Saadettin Yücel Öktenay (müzik) (Sevil Neşelen), Oktay Yurdatapan (Ah Nerede?), Orhan Gencebay (Kabahat Seni Sevende), Sezen Aksu (İçime Sinmiyor), Şanar Yurdatapan (Ölsem de Bir, Olmaz Olsun), Ülkü Aker (Başıma Gelenler, Tek Başına), Yalçın Tura (Hasretinle Yandı Gönlüm) gibi büyük ustaların klasikleşmiş şarkılarından oluşan yepyeni repertuarını binlerce şarkı arasından seçti.

“Hayat Rüya Gibi”de Göksel ilk kez bir Orhan Gencebay eseri olan “Kabahat Seni Sevende”yi seslendirdi. Albümün bir başka sürprizi, sözleri Fikret Şeneş’e müziği Giovanni Ferrio’ya ait “Palavra” isimli şarkıda Göksel’e eşlik eden sesin sahibi ünlü rock müzik sanatçısı Teoman.

14 özel şarkıdan oluşan “Hayat Rüya Gibi” albümü ile Göksel, dinleyicileri bahar tadında rüya gibi bir nostalji yolculuğuna çıkarıyor. Düzenlemeleri orijinaline sadık kalınarak hazırlanan albümde başarılı sanatçı, kendine has güçlü yorumu ile eserlere taptaze bir renk verdi.

Albümün kayıt ve mixleri İhsan Apça ve Özgür Özkan Mete, süpervizörlüğü Orkun Tunç tarafından Stüdyo Ada’da yapıldı. Müzik direktörlüğü ve aranjörlüğünü ise Serhat Ersöz üstlendi. Enstrümanların canlı çalınıp kaydedildiği albümde oldukça geniş bir müzisyen kadrosu Göksel’e eşlik etti. Albümün fotoğrafları Büyükada’da Barış Aktınmaz tarafından çekilirken, sanat yönetmenliğini Emel Kurhan üstlendi.

2012’de Göksel, yeni şarkılarını kalbimizin tam ortasına bırakıyor. Göksel’in yepyeni şarkılarından oluşan 8. solo albümü “Bende Bi’aşk Var” Avrupa Müzik etiketiyle yayımlanıyor.

Ozan Çolakoğlu prodüktörlüğünde, kendi şarkılarından oluşan yepyeni albümünde Göksel, aşkı ve yalnızlığı kadın kalbinden anlatarak, büyüleyici sesiyle dinleyicileri zamansız bir yolculuğuna çıkarıyor.

Göksel’in son yıllarda yazdığı onlarca şarkı arasından büyük bir heyecan ve özenle seçerek hazırladığı “Bende Bi’aşk Var”da 9 şarkının (“Acıyor”, “Aşkın Yalanmış”, “Rüzgar”, “Uzaktan”, “Aşk Bitti”, “Unuttun mu Sahi?”, “Sarhoş”, “Gidemiyorum”, “Yalnız Kuş”) sözü ve müziği sanatçının kendi imzasını taşırken, Mabel Matiz’in Göksel için yazdığı “Yarım Kalan Şarkı”, “Bende Bi’aşk Var”a farklı bir renk katıyor.

Göksel’in 1997’deki ilk albümü “Yollar” albümü Avrupa Müzik etiketiyle tekrar raflardaki yerini alıyor. 1997 yılında yayımlanan bu albümde birçok beste Göksel’e aittir. “Sabır” şarkısının video klibi televizyon kanallarında yayınlanmasından sonra ise Göksel çok iyi bir çıkış yakaladı ve daha fazla tanınmaya başladı.

13.07.2012 tarihinde Avrupa Müzik etiketiyle tüm müzik marketlerde.
(Basın Bülteni)

2014 Şubat ayında Göksel’in 4 albümü (Bende Bi Aşk Var / Hayat Rüya Gibi / Mektubumu Buldun Mu? / Yollar) bir koleksiyon albüm seti içinde “Göksel Koleksiyon” adıyla tekrar yayınlandı.

2015’in İlk Sürprizi!

Göksel, usta şarkı yazarlığını gözler önüne serdiği, merakla beklenen 11 şarkıdan oluşan 9. stüdyo albümü "Sen Orda Yoksun"u, Ocak ayının 2.haftası müzikseverlerin beğenisine sunuyor.

Albümün kapanış şarkısını Mabel Matiz’le ortak yazan Göksel, geri kalan 10 şarkının söz ve müziğini kendi yazdı. Yeni albümde yer alan şarkıların düzenlemelerini, bir önceki çalışmada olduğu gibi yine Ozan Çolakoğlu hazırladı.

Albüm imaj fotoğrafları Moskova’da Aytekin Yalçın tarafından çekildi.
(Kaynak: www.kralmuzik.com.tr - 05.01.2015)

Göksel’den Romantik Komedi Tadında Klip!

Göksel’den 4.Klip...

Göksel, Avrupa Müzik markasıyla yayınlanan “Sen Orda Yoksun” albümünün 4.video klibini, albümün en neşeli şarkılarından “Isırgan” adlı şarkısına çekti.

Murat Joker yönetmenliğinde, Cihangir’de bir apartman dairesinde 12 saat süren yoğun bir tempoda gerçekleşen klibin çekimlerinde görüntü yönetmeni koltuğunda Vural Şahin yer aldı.

Şarkının kendisi kadar neşeli bir Romantik Komedi konseptinde çekilen klipte Göksel’e, 2015 yılında İki Kişilik Yaz oyunundaki rolüyle 19. Afife Tiyatro Ödülleri’nde ‘En İyi Erkek Oyuncu ödülü’nü yine aynı yıl Tiyatro Eleştirmenliği Birliği (TEB) tarafından da yılın erkek oyuncusu seçilen Tuğrul Tülek eşlik ediyor.
(Kaynak: www.kralmuzik.com.tr - 17.06.2016)

‘Tam da Şu An’ Göksel Zamanı

Göksel, yazı Avrupa Müzik etiketiyle yayınlanacak yeni şarkısı ‘Tam da Şu An’la karşılıyor.

Ozan Çolakoğlu’nun aranjörlüğünde kaydedilen parçanın söz ve bestesi Göksel’e ait. Büyük bir bölümü tek plan çekilen klibin yönetmenliğini ise Bedran Güzel yaptı. Şarkıcı, sene sonunda çıkaracağı albümün de müjdesini verdi.
(Kaynak: www.milliyet.com.tr - 11.05.2017)

Göksel’den Yepyeni Single: “Bu Da Geçecek”

Başarılı sanatçı Göksel, sıcak melodisi ve umut veren sözleriyle dikkat çeken “Bu Da Geçecek” isimli yepyeni şarkısını hayranlarıyla buluşturdu.

Etkileyici sözleri ve güçlü bestesi ile Göksel klasikleri arasına girecek olan “Bu Da Geçecek” şarkısının söz ve müziği Göksel ile Mabel Matiz’e, düzenlemesi Alper Erinç’e ait.

Yönetmenliğini Murat Onbul’un, görüntü yönetmenliğini Veli Kuzlu’nun üstlendiği klipte Göksel, izleyenlerini umuda, sevgiye, neşeye davet ediyor.

Klip farklı nesilleri bir araya getirirken, herkesi kucaklayan bir aile hissi yaratıyor.

Göksel’in farklı stiliyle dikkat çeken kostümlerinin tasarımı Özlem Kaya’ya, stil danışmanlığı Anıl Can’a ait. Projenin fotoğrafları ve kapak fotoğrafı Gizem Günkal imzası taşıyor.

Göksel’in yeni şarkısı “Bu Da Geçecek”, bugün Avrupa Müzik markasıyla tüm dijital platformlarda yerini aldı.
(Kaynak: www.magazinkolik.com - 08.02.2019)

Göksel Yazdı, Besteledi, Yorumladı!

Göksel’in sözü ve müziği kendisine, düzenlemesi ise başarılı aranjör Ozan Çolakoğlu’na ait olan “Hiç Yok” isimli yepyeni single’ı Avrupa Müzik markasıyla tüm dijital platformlarda ve radyolarda yerini aldı.

Geçtiğimiz aylarda yayınladığı “Bu Da Geçecek” çalışmasıyla müzik listelerini alt üst eden başarılı sanatçı Göksel’in sözü ve müziği kendisine, düzenlemesi ise başarılı aranjör Ozan Çolakoğlu’na ait olan “Hiç Yok” isimli yepyeni single’ı 14 Haziran Cuma günü Avrupa Müzik markasıyla tüm dijital platformlarda ve radyolarda yerini aldı.

“Hiç Yok” 80’li yılların synth pop şarkılarına selam gönderirken, etkileyici sözleri, Göksel’in başarılı yorumu ve güçlü sound’u ile Türk Pop müziğine de yeni bir yol açıyor.

Geçmişin ışıltılı disco kraliçelerinden ilham alan Göksel, yenilikçi ve güçlü imajı ile dikkat çekiyor.

Yönetmenliğini ve imaj fotoğraflarını ünlü moda fotoğrafçısı Koray Birand’ın üstlendiği çekimlerde, sanatçının kostümleri Özlem Kaya ve Özgür Masur tarafından tasarlandı.
(Kaynak: www.magazinkolik.com - 14.06.2019)

Göksel’den Yeni Single: “Ben Fena Aşığım”

Göksel, yeni single çalışmasını sevenlerinin beğenisine sunmaya hazırlanıyor.

Sözü ve müziği kendisine ait düzenlemesinde ise Sabi Saltiel imzalı “Ben Fena Aşığım” isimli yeni şarkısının hazırlıklarını tamamlayan Göksel, şarkısını 7 Şubat’ta müzik severlerin beğenisine sunacak.
(Kaynak: www.kralmuzik.com.tr - 05.02.2020)

Göksel Yeni Single’nın Müjdesini Verdi! “Çölde Bi’ Vaha”

Göksel, sevenlerine yeni single çalışmasının müjdesini verdi.İnstagram sayfasından yeni single’ı ile ilgili paylaşım yapan Göksel hayranlarını heyecanlandırdı.

“Çölde Bi’ Vaha” adını verdiği yeni şarkısının sözleri Göksel’e müziği Göksel ve Osman Şahin’e ait. Düzenlemesinde ise Sabi Saltiel ve Osman Şahin imzası bulunuyor. Göksel’in yeni şarkısı “Çölde Bi’ Vaha” 30 Nisan’da müzikseverlerle buluşacak.
(Kaynak: www.kralmuzik.com.tr - 26.04.2021)

Göksel “Haklıydın” İle Sevenleriyle Buluştu

Göksel, merakla beklenen yeni şarkısı ‘Haklıydın’ı sevenlerinin beğenisine sundu. “Sanki ilk defaymış gibi, yine çok heyecanlıyım” diyen Göksel’in yeni şarkısı “Haklıydın” Avrupa Müzik etiketiyle dinleyicilerle buluştu.

Bugüne kadar yayınladığı tüm çalışmalarıyla dinleyicilerin hayranlığını kazanan ve her şarkısıyla adından başarıyla söz ettiren Göksel, “Haklıydın” isimli yeni single’ını Avrupa Müzik markasıyla tüm radyolar ve dijital platformlarda yayınlıyor.

Şarkının söz ve müziği Göksel’e, düzenlemesi ise Ozan Çolakoğlu’na ait. Mix & mastering’i Özgen Akçetin ve Emre Kıral imzası taşırken kayıtlar ise Ozinga stüdyolarında gerçekleştirildi.

Göksel’in yeni single’ı “Haklıydın” lyric video klibiyle MuzikPlay kanalında yayında!
(Kaynak: www.magazinci.com - 28.01.2022)

Göksel’den ‘Canım’a Epic Yorum!

Yorumu ve sesiyle Türk müziğinin en özel isimlerinden olan Göksel, geçtiğimiz Haziran ayında yayınladığı sözleri kendisine, müziği kendisi ve Osman Şahin’e ait “Canım” isimli iddialı şarkısının yeni versiyonuyla 4 Kasım Cuma günü hayranlarıyla buluştu.

Genco Arı tarafından düzenlenen “Canım (Epic Version)” lo-fi ve moody tonlarında tasarlandı. Göksel’in duygusal ve gizemli yorumuyla güçlenen versiyon dinleyicilerin iç dünyalarına farklı keşifler sunuyor.

Analog synth’ler ve akustik enstrümanların kullanıldığı Epic Versiyon ‘Canım’ı bambaşka güçlü bir kimliğe bürüyor.

Avrupa Müzik markasıyla yayınlanan pop müzik türündeki “Canım (Epic Version)” isimli yeni single’ı tüm dijital müzik platformlarda bulabilirsiniz.
(Kaynak: www.magazinkolik.com - 04.11.2022)

Göksel Yeni Şarkısı “Sen Varsın” İçin Milano’da Kamera Karşısına Geçti

Türk pop müziğinin güçlü kadın şarkı yazarı ve yorumcularından Göksel, söz ve bestesine imza attığı yeni teklisi ‘Sen Varsın’ı Avrupa Müzik etiketiyle tüm dijital platformlarda müzikseverler ile buluşturdu.

Zamanın ruhunu yakalayan şehirli bir kadının, yaşamdan, aşktan yorgunluğuna rağmen pes etmeyişini “Sen Varsın” ile anlatan Göksel, içtenliği, doğallığı kaybetmeden yoluna devam edebilen kadınların şarkısına imza attı.

Tarzı ile de dikkat çeken Göksel, yeni teklisinin fotoğrafları ve video klibi için Milano’da, uzun zamandır birlikte başarılı projelere imza attığı fotoğraf sanatçısı Aytekin Yalçın ile çalıştı. İtalya sokaklarında analog kamera sistemi ile çekilen ‘Sen Varsın’ın video klibi ilk kez Göksel’in Youtube kanalında yayında.
(Kaynak: www.magazinci.com / www.magazinkolik.com - 09.12.2022)

Göksel’den Sürpriz Cover! “Karabiberim”

Türk pop müziğinin en üretken kadın şarkı yazarı ve yorumcularından Göksel, yepyeni bir cover’la yaza veda ediyor.

Kendi şarkıları ile listelerde hep zirvenin sahibi olan Göksel, şimdi de sözü ve müziği Serdar Ortaç’a ait,klasik hale gelmiş “Karabiberim” şarkısının yeniden yorumladı.

90’lar retrospektif anlayışı, synth sesler ve Göksel’in üstüne benzersiz yorumu eklenince, şarkı 2023’ün en dikkat çekici işlerinden birine dönüştü.

Gökselin kapak görseli şarkının ikonikleşen video klibinden akıllarda kalan göbekten zeytin yeme sahnesini anımsattı.
(Kaynak: www.magazinkolik.com - 01.09.2023)

Göksel’den Yeni Single!

Göksel, yeni single çalışması ‘Başkası’nı müzikseverlerin beğenisine sundu.

Söz ve müziği Göksel’e ait olan şarkının, canlı enstrümanların etkin olduğu sinematik aranjesinde Sabi Saltiel imzası bulunuyor.

Göksel yeni single çalışmasının görsellerinde yine Aytekin Yalçın ile birlikte çalıştı.

Şarkının özel olarak hazırlanan lyric videosundaki tüm el yazıları Göksel tarafından yazıldı.
(Kaynak: www.kralmuzik.com.tr - 17.10.2023)

Göksel’den Yeni Şarkı “Bıçak”

Göksel, söz ve bestesi kendisine, düzenlemesi Sabi Saltiel’e ait olan yeni teklisi ‘Bıçak’ı Soles Music & Avrupa Müzik etiketiyle yayınladı.

Göksel’in dramatik tonlardaki yeni şarkısı “Bıçak”, acının içinden güçlü bir başkaldırıyla geçişin hikâyesini anlatıyor. “Bıçak”, her şeye rağmen hayata devam etmenin gücünü ortaya koyuyor.

Şarkının fotoğrafları için Milano’da Aytekin Yalçın’ın objektifine poz veren Göksel, “‘Bıçak’ı kalbimin en dar vakitlerinde yazmıştım. Şimdi bir yerlerde, her kim aynı duygularda ise nefesim iyi gelsin isterim. Bütün o saplanan bıçaklardan sonra, iyi ki çarpıyor kalbimiz hâl┠diyerek yeni teklisini müzikseverlerle paylaştı.
(Kaynak: www.kralmuzik.com.tr - 27.02.2024)

Göksel’in ‘B’Aşka Şarkılar’ı Her Pazar Youtube’da

Türkçe pop müziğinin güçlü kadın besteci ve yorumcularından Göksel, kendi yazdığı şarkılarının yanı sıra yaptığı özel projelerle de adından söz ettirmeye devam ediyor.

Sanatçının söylemekten keyif aldığı, hepsinde ayrı ayrı hatırası olan Türk Sanat Müziği ağırlıklı eserlerden oluşan yepyeni akustik projesi “B’Aşka Şarkılar”, her pazar Göksel’in YouTube kanalında müzikseverler ile buluşuyor.

Ada Müzik Stüdyoları’nda hücum kayıt usulüyle canlı olarak kaydedilen “B’Aşka Şarkılar” Göksel’in yorumuyla, dinlemeye aşina olmadığımız tonlarda yeniden düzenlenen eserlerden oluşuyor. Projenin ilk altı şarkısının kayıt ve çekimleri büyük bir titizlikle tamamlandı.

“Müzik hayatımın en heyecan verici işlerinden biri oldu. Kayıtların canlı ve tamamının akustik olması bu projeyi daha önce yaptığım nostalji albümlerimden ayırıyor. ‘B’Aşka Şarkılar’ günümüzün dijital seslerinden uzak bir şarkıcı, müzisyen projesi.” diyen Göksel, yorumu ve stili ile yine çok konuşulacak bir işe imza attı.

Göksel’in ‘B’Aşka Şarkılar’ının ilki “Affetmem Asla Seni” dün gece Youtube’da yayına girdi.
(Kaynak: www.magazinci.com - 08.04.2024)

Göksel’in “B’Aşka Şarkılar” Albümü Müzikseverlerle Buluştu!

Göksel, kendi yazdığı şarkılarının yanı sıra yaptığı özel projelerle de adından söz ettirmeye devam ediyor.

Sanatçının söylemekten keyif aldığı, hepsinde ayrı ayrı hatırası olan Türk Sanat Müziği ağırlıklı eserlerden oluşan yepyeni akustik projesi “B’Aşka Şarkılar”, 7 Nisan’dan itibaren her pazar Göksel’in YouTube kanalında müzikseverler ile buluştu. “B’Aşka Şarkılar” geçtiğimiz hafta itibariyle tüm dijital platformlarda yayına girdi.

Ada Müzik Stüdyoları’nda hücum kayıt usulüyle canlı olarak kaydedilen “B’Aşka Şarkılar” Göksel’in yorumuyla, dinlemeye aşina olmadığımız tonlarda yeniden düzenlenen eserlerden oluşuyor. Projenin ilk altı şarkısının kayıt ve çekimleri büyük bir titizlikle tamamlandı.

“Müzik hayatımın en heyecan verici işlerinden biri oldu. Kayıtların canlı ve tamamının akustik olması bu projeyi daha önce yaptığım nostalji albümlerimden ayırıyor. “B’Aşka Şarkılar” günümüzün dijital seslerinden uzak bir şarkıcı, müzisyen projesi.” diyen Göksel, yorumu ve stili ile yine çok konuşulacak bir işe imza attı.
(Kaynak: www.kralmuzik.com.tr - 13.05.2024)

Diskografi:
1997
Yollar (Albüm, Universal Müzik)

1- Uzun Uzun Yollar - 03:43
2- Unut Dediler - 04:38
3- Sabır - 04:12
4- Dön - 04:48
5- Olur Ya - 05:04
6- Kurşuni Renkler - 04:25
7- Yakışıklı - 03:40
8- Evire Çevire - 03:39
9- Sensiz Kalınca - 04:29
10-Benim Şarkım - 05:21

2001
Körebe (Albüm, Sony Müzik, 05.09.2001)

1- Günün Birinde - 03:59
2- Depresyondayım - 04:06
3- Bir İhtimal - 03:53
4- Körebe - 04:24
5- Gülümse - 04:59
6- Parıl Parıl - 04:05
7- Uzatmalarda - 04:30
8- Hak Yerini Buldu - 03:19
9- Niyet - 04:07
10-Kız Gibi - 04:06
11-Bu Kadar - 02:37

2002
Hit Olmayan Giremez (Derleme Albüm, DMC Müzik)
Büyütmek için T ıklay ın
9. Depresyondayım - Seslendiren: Göksel

2003
Michael Show Hits (Kolektif/Derleme Albüm, DMC, Mart 2003)
Büyütmek için T ıklay ın
6- Göksel - Bir İhtimal (Göksel - Alper Erinç)

Söz Ver (CD/MC Albüm, Sony Müzik Türkiye, 02.06.2003)

1. Ayrılık Günü (04:11)
2. Hastasıyım (03:52)
3. Allı Pullu (03:52)
4. Söz Ver (04:07)
5. Duman Duman (04:24)
6. İnsafsız (03:54)
7. Acıtmaz Beni (03:54)
8. Firar (03:54)
9. Aşk Zor (04:12)
10.Bitti (03:36)
11.Sadece İnsanım (01:47)

Atmosfera (Albüm, Sony Müzik-Türkiye, Sanatçılar: Omega Vibes, Emma Shapplin, Göksel)
Büyütmek için T ıklay ın
Karşı Kıyıya -Göksel
(Omega Vibes gubunun albümüne konuk olarak bu şarkıyla katıldı.)
(“Körebe” isimli albümü ve bu albümdekj “Depresyondayım” şarkısı ile büyük çıkış yapan Göksel, yepyeni süprizlerle dönüyor. Ülkemizde de çok sevilen Yunan grup Omegavibes’ın piyasaya çıkan yeni albümüne konuk olan Göksel, bu albüm için “Karşı Kıyıya” adlı şarkıyı seslendirdi. Grubun özel isteği ile albüme dahil olan Göksel, Omegavibes’ın bestelediği şarkıya kendisi söz yazarak albüme konuk oldu. Albümün diğer bir konuk sanatçısı ise, Emma Shaplin oldu. Sanatçı grup ile birlikte “I’ll Go” isimli şarkıyı yorumluyor.

Evlerimize Yunan melodileri Omegavibes sayesinde ilk kez 1995 yılında, grubun ilk single’ı “The Heart & The Soul” ile girmeye başladı. Etnik Yunan melodilerini, dans müziği ile muhteşem bir şekilde harmanladıkları ilk albümleri ''Rennaisance''ı ertesi yıl yayınlayan grubun bu albümü, ülkemiz de dahil olmak üzere 14 farklı ülke tarafından yayınlandı.

Balkan etkilerinin de hissedildiği ikinci albümleri “Diaspora” ile ülkemizde de platin plak kazanan grup, 2000 yılının yaz aylarında ülkemizi de ziyaret ederek, büyük beğeni kazandı. Bu albüm sonrasında grup, Bjork, Lou Reed ve David Bowie gibi önemli sanatçılarla aynı sahneyi paylaştı.

Göksel, 2004’te Omegavibes ile birlikte ülkemizdeki bir çok şehri kapsayan bir tura çıktı. Omegavibes; Dimitris Panopoulos ve vokallerde Eva Tselidou”dan oluşuyor.)


2005
Arka Bahçem (Albüm, Sony BMG, 23.02/17.03.2005)

1. Karar Verdim
2. Arka Bahçemde
3. Bi Seni Konuşurum
4. Benden Geçti Aşk
5. Saadet Serbeti
6. Aşıklar Cenneti
7. Dönme
8. Kalbim Rehin
9. Dünya
10.Bilirim Sonunu
11.Kim Bilir

2007
Ay’da Yürüdüm (Albüm, Sony BMG, 05/25 Nisan 2007)

1. Yarabbi Şükür - 04:14
2. Kaybettim Seni - 03:33
3. Taş Bebek / Göksel & Teoman & Ferman - 03:33
4. Yabani Otlar - 04:36
5. Çok Kötü Şeyler - 04:25
6. Sabrettim - 03:43
7. Bekleme Dönmem - 03:18
8. Adım Adım - 03:59
9. Ay`da Yürüdüm - 03:55
10.Kardan Adamlar - 04:11


2009
Mektubumu Buldun Mu? (Albüm, Avrupa Müzik, 30.04.2009)

1- İnanmam (Söz: Fikret Şeneş, Müzik: Stylianas)
2- Çaresizim (Söz & Müzik: Funda Sevilay)
3- Dudaklarında Arzu (Söz: Sevim Özhan, Müzik: Saadettin Öktenay)
4- Gülmek İçin Yaratılmış (Söz: Ülkü Aker, Müzik: Atahualpa Yupangu)
5- Mektubumu Buldun Mu? (Söz: Fikret Şeneş, Müzik: Anonim)
6- Baksana Talihe (Söz: Fikret Şeneş, Müzik: Anonim)
7- Ağlamak Güzeldir (Söz & Müzik: Sezen Aksu)
8- Bilemedim (Söz: Aşık Sait, Müzik: Bora Ayanoğlu)
9- Senden Başka (Söz: Oktay Yurdatapan, Müzik: Manos Hadjidakis)
10-Güle Güle Sana (Söz: Yeşil Giresunlu, Müzik: Anonim)
11-Şimdi Sen Varsın (Söz & Müzik: Anonim)
12-Sen Bensiz Ben Sensiz (Söz: Hikmet Minur Ebcioğlu, Müzik: Teoman Alpay)The Best Of Göksel (Albüm, Sony-Bmg Müzik, 17.09.2009)

CD / Şarkılar:
1- Depresyondayım
2- Bir İhtimal
3- Allı Pullu
4- Karar Verdim
5- Arka Bahçemde
6- Bi’seni Konuşurum
7- Benden Geçti Aşk
8- Hastasıyım
9- Firar
10-Yabani Otlar
11-Yarabbi Şükür
12-Taş Bebek
DVD / Video Klipler:
1- Depresyondayım
2- Bir İhtimal
3- Allı Pullu
4- Karar Verdim
5- Arka Bahçemde
6- Bi’seni Konuşurum
7- Benden Geçti Aşk
8- Hastasıyım
9- Firar
10-Yabani Otlar
11-Yarabbi Şükür
12-Taş Bebek2010
Hayat Rüya Gibi (Albüm, Avrupa Müzik, 28.04.2010)

1- Sevil Neşelen (Söz: Hüseyin Turgut Yarkent, Müzik: Saadettin Yücel)Öktenay
2- İçime Sinmiyor (Söz & Müzik: Sezen Aksu)
3- Başıma Gelenler (Söz: Ülkü Aker, Müzik: Neal Hirsch)
4- Palavra (Söz: Fiket Şenes)
5- Ölsemde Bir (Söz & Müzik: Şanar Yurdatapan)
6- Kıskanıyorum (Söz & Müzik: Hulki Saner)
7- Ah Nerede (Söz: Oktay Yurdatapan, Müzik: H. Joachim & Ilan Cohen)
8- Deli Etme Beni Aşk (Söz & Müzik: Bora Ayanoğlu)
9- Hasretinle Yandı Gönlüm (Söz & Müzik: Yalçın Tura)
10-Kabahat Seni Sevende (Söz & Müzik: Orhan Gencebay)
11-Olmaz Olsun (Söz & Müzik: Şanar Yurdatapan)
12-Tek Başına (Söz: Ülkü Aker, Müzik: Giancarlo Colonnello & Luigi Albertini)
13-Seninleyim (Söz: Fikret Şenes, Müzik: Lucio Battisti)
14-Eylül’de Gel (Söz: Fecri Ebcioğlu, Müzik: Marc Aryan)


07.05.2010 tarihinde GÖKSEL fotoğrafları, konser görüntüleri, ropörtaj, şarkılar, karaoke, telefon zil sesleri içeren 2 GB’lık micro SDcard formatında da yayımlandı.)
Micro SD kart içeriği:
Fotoğraflar
Konser Görüntüleri
Ropörtaj
Şarkılar
Karaoke
Telefon Zil Sesleri

Online CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.ideefixe.com
www.hepsiburada.com
www.opus3a.com
store.unkapani.digital
www.amazon.com (ABD)
www.tikla24.de (Almanya)
Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Pop Hits (5xCD Toplama Albüm, Sony Müzik-Türkiye, 13.05.2010)
Büyütmek için T ıklay ın
CD 4 - Göksel - Ay'da Yürüdüm

2012
Bende Bi’aşk Var (Albüm, Avrupa Müzik, 18.01.2012)

1- Acıyor
2- Aşkın Yalanmış
3- Rüzgar
4- Uzaktan
5- Aşk bitti
6- Unuttun mu Sahi?
7- Sarhoş
8- Gidemiyorum
9- Yalnız Kuş
10-Yarım Kalan Şarkı


Online CD Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.idefix.com
www.idefix.com
www.hepsiburada.com
www.opus3a.com
www.cdplak.com
www.turkkitap.de (Almanya)
www.amazon.de (Almanya)
www.amazon.co.uk (İngiltere)
Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

01 / Ozan Çolakoğlu [Albüm, DMC Müzik, 11.06.2012]
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
8- Sabır Feat. Göksel

Yollar (Albüm, Avrupa Müzik, 13.07.2012)
(1997’de Universal Müzik tarafından çıkarılan albümün [YENİ BASIMI])

1. Uzun Uzun Yollar
2. Unut Dediler
3. Sabır
4. Dön
5. Olur Ya
6. Kurşuni Renkler
7. Yakışıklı
8. Evire Çevire
9. Sensiz Kalınca
10.Benim Şarkım

2013
İnsan Neslinin Sonu / Rashit (Albüm, Ada Müzik, 04.03.2013)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
7. İki Gölge (feat. Göksel)

2014
Göksel Koleksiyon (Bende Bi Aşk Var / Hayat Rüya Gibi / Mektubumu Buldun Mu? / Yollar) (4xCD Albüm, Avrupa Müzik, 22.02.2014)

CD 1 : Bende Bi Aşk Var
CD 2 : Hayat Rüya Gibi
CD 3 : Mektubumu Buldun Mu?
CD 4 : Yollar

2015
Sen Orda Yoksun (Albüm, Avrupa Müzik, 05.01.2015)

1. Sen Orda Yoksun - 04:01
2. Gittiğinde - 03:27
3. Isırgan - 02:56
4. Kelepçe - 03:44
5. Açık Yara - 03:15
6. Bin Parça - 03:54
7. Aşk Kahrolsun - 03:40
8. Belki Adın… - 04:33
9. Kolay Mı? - 03:46
10.Bu Sabah - 03:03
11.Denize Bıraksam - 03:34Online CD Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.hepsiburada.com
www.arkadas.com.tr
www.pandamuzik.com
www.tikla24.de (Almanya)
Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com

Mektubumu Buldun Mu (LP =[Plak] Albüm, Avrupa Müzik, 02.04.2015)
(2009 yılında CD olarak çıkan albümün LP Plak formatında [YENİ BASIMI])

A :
1- İnanmam (Söz: Fikret Şeneş, Müzik: Stylianas)
2- Çaresizim (Söz & Müzik: Funda Sevilay)
3- Dudaklarında Arzu (Söz: Sevim Özhan, Müzik: Saadettin Öktenay)
4- Gülmek İçin Yaratılmış (Söz: Ülkü Aker, Müzik: Atahualpa Yupangu)
5- Mektubumu Buldun Mu? (Söz: Fikret Şeneş, Müzik: Anonim)
6- Baksana Talihe (Söz: Fikret Şeneş, Müzik: Anonim)
B :
1- Ağlamak Güzeldir (Söz & Müzik: Sezen Aksu)
2- Bilemedim (Söz: Aşık Sait, Müzik: Bora Ayanoğlu)
3- Senden Başka (Söz: Oktay Yurdatapan, Müzik: Manos Hadjidakis)
4- Güle Güle Sana (Söz: Yeşil Giresunlu, Müzik: Anonim)
5- Şimdi Sen Varsın (Söz & Müzik: Anonim)
6- Sen Bensiz Ben Sensiz (Söz: Hikmet Minur Ebcioğlu, Müzik: Teoman Alpay)

Online PLAK Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.hepsiburada.com
www.pandamuzik.com
www.opus3a.com
www.plakkitap.com
www.kitapsan.com.tr

2017
Mirkelam Şarkıları (Albüm, DMC, 24.02.2017)

3- Unutulmaz - Göksel

Tam da Şu An (Single, Avrupa Müzik, 12.05.2017)

1- Tam da Şu An

Dijital Satış Noktaları:
www.turktelekommuzik.com
itunes.apple.com/tr
www.napster.com
www.qobuz.com
open.spotify.com
play.google.com

2018
Duruyor Dünya / Hey! Douglas feat. Göksel (Single, FFW Records, 20.04.2018)

1- Duruyor Dünya - 04:42


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com

2019
Bu Da Geçecek (Single, Avrupa Müzik, 08.02.2019)

1- Bu Da Geçecek - 03:25


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
play.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Hiç Yok (Single, Avrupa Müzik, 14.06.2019)

1- Hiç Yok - 04:08


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
play.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

2020
Ben Fena Aşığım (Single, Avrupa Müzik, 07.02.2020)

1- Ben Fena Aşığım - 03:54Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
play.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Lütufsuz Yaz (Single, Avrupa Müzik, 24.07.2020)

1- Lütufsuz Yaz - 04:21Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
listen.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

2021
Çölde Bi’ Vaha (Single, Avrupa Müzik, 30.04.2021)

1- Çölde Bi’ VahaDijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

2022
Haklıydın (Single, Avrupa Müzik, 28.01.2022)

1- Haklıydın - 03:28Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Canım (Single, Avrupa Müzik, 24.06.2022)

1- Canım - 03:28Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

İzmir Türküleri [Kolektif Albüm, Sony Music Türkiye, 09.09.2022]

2- İzmir’in Kavakları / Göksel - 03:23

Canım (Epic Version) (Single, Avrupa Müzik, 04.11.2022)

1- Canım (Epic Version) - 02:53Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Sen Varsın (Single, Göksel, 09.12.2022)

1- Sen Varsın - 03:02Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

2023
Göksel - Benden Geçti Aşk (ft. Melike Şahin) (18 May 2023)
1- Benden Geçti Aşk (ft. Melike Şahin) - 04:10

Burda Kalayım (Single, Soles Müzik ve Avrupa Müzik, 16.06.2023)

1- Burda Kalayım - 02:39Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)
music.amazon.com (ABD)
music.amazon.co.uk (İngiltere)
music.amazon.de (Almanya)

Live at BGM 2023 (Albüm, Avrupa Müzik & Soles Music, 25.08.2023)

1- Sen Orda Yoksun (Live) - 04:51
2- Aşkın Yalanmış (Live) - 03:48
3- Benden Geçti Aşk (Live) - 04:14
4- Sabır (Live) - 02:30
5- Yarabbi Şükür (Live) - 03:22
6- Baksana Talihe (Live) - 03:10
7- Yalnız Kuş (Live) - 04:11
8- Uzun Uzun Yollar (Live) - 02:53
9- Acıyor (Live) - 04:03

Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)
music.amazon.com (ABD)
music.amazon.co.uk (İngiltere)
music.amazon.de (Almanya)

Serdar Ortaç Şarkıları Vol.2 (Albüm, DMC, 01.09.2023)

10-Karabiberim (Serdar Ortaç Şarkıları, Vol. 2) - 03:14 (Söz ve Müzik: Serdar Ortaç)

Karabiberim (Serdar Ortaç Şarkıları, Vol. 2) (Single, DMC, 01.09.2023)

1- Karabiberim (Serdar Ortaç Şarkıları, Vol. 2) - 03:14 (Söz ve Müzik: Serdar Ortaç)Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)
music.amazon.com (ABD)
music.amazon.co.uk (İngiltere)
music.amazon.de (Almanya)

Başkası (Single, Avrupa Müzik & Soles Music, 13.10.2023)

1- Başkası - 03:19Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)
music.amazon.com (ABD)
music.amazon.co.uk (İngiltere)
music.amazon.de (Almanya)

2024
Bıçak (Single, Avrupa Müzik & Soles Music, 23.02.2024)

1- Bıçak - 03:22Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
music.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)
music.amazon.com (ABD)
music.amazon.co.uk (İngiltere)
music.amazon.de (Almanya)

Affetmem Asla Seni (B’Aşka Şarkılar) (Single Şarkı, Göksel, 07.04.2024)

1- Affetmem Asla Seni (B’Aşka Şarkılar) - 04:22

Boş Vere Boş Vere (Selami Şahin Şarkıları 2) (Single, Lider Music Company, 12.04.2024)

1- Boş Vere Boş Vere (Selami Şahin Şarkıları 2) - 03:21Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
music.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)
music.amazon.com (ABD)
music.amazon.co.uk (İngiltere)
music.amazon.de (Almanya)

Sen Kimseyi Sevemezsin (B’Aşka Şarkılar) (Single Şarkı, Göksel, 14.04.2024)

1- Sen Kimseyi Sevemezsin (B’Aşka Şarkılar) - 05:30B’Aşka Şarkılar (Albüm. Soles Music, 10.05.2024)

1- Bir İhtimal Daha Var - 03:41
2- Affetmem Asla Seni - 04:20
3- Sen Kimseyi Sevemezsin - 05:28
4- Trombon Taksim / Göksel & Burak Dursun - 01:27
5- Kaderimde Hep Güzeli Aradım - 05:17
6- Gündüzüm Seninle (B’Aşka Şarkılar) - 03:49
7- Yaşanmamış Yıllar (B’Aşka Şarkılar) - 03:22

Kapat

Şarkılardan örnekleri sayfaya gömülü Dinle!


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
music.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)
music.amazon.com (ABD)
music.amazon.co.uk (İngiltere)
music.amazon.de (Almanya)
Resmi Web Site Adresi:
www.gokselonline.com
Resmi Facebook Sayfa Adresi:
www.facebook.com/gokselonline
Resmi Twitter Adresi:
www.twitter.com/gokselonline
Resmi Instagram Adresi:
www.instagram.com/gokselonline
Resmi Flickr Adresi:
www.flickr.com/photos/gokselofficial
Resmi MySpace Adresi:
www.myspace.com/goksel
Resmi YouTUBE Kanal Adresleri:
www.youtube.com/goksel
www.youtube.com/channel
Resmi Izlesene.com Sayfa Adresi:
www.izlesene.com/goksel
Resmi Forum Sayfa Adresi:
www.gokselonline.com/forum
LastFM Sayfa Adresi:
www.last.fm/music/Göksel
Wikipedia Sayfa Adresi:
tr.wikipedia.org/wiki/Göksel
YUKARI | TOP | OBEN


Geri Dön

Sanatçılar (Biyografi ve Diskografileri)

Telif Hakkı © Gönderen: Turkpopmuzik.net - (14949 okuma)


Sitede kullanılan materyallerin büyük bölümü genel kullanıma sunulmuş internet sitelerinden temin edilmiş olup burada yayınlanmasından herhangi bir ticari amaç güdülmemektedir. Bunlar üzerinde hak iddia ediyor ve telif talebinde bulunuyorsanız, siteden çıkarılması veya link verilmesi için lütfen bizimle bağlantı kurunuz.
[Detayları için BURAYA tıklayınız] turkpopmuzik@gmail.com
PHP-Nuke Copyright © 2004-2006 by Francisco Burzi. Bu bir free software programı olup GPL lisansıyla kullanılmaktadır. Sitemiz, PHP-Nuke v.7.6'dan geliştirilerek PHP 5.3.x versiyonlarına uyarlanmış SEO uyumlu RavenNuke (v.2.5) ile desteklenmektedir..
Hosted By  webhoster.ag