Hoş Geldin Sevgili Konuk!    [ Müzikli Gezintiler Dileğimizle ...] 07.12.2023

Türk Pop Müzik Ana Menü 
Anasayfa
Giriş (Site Planı)
Editörün Notu
Kronolojik Gezinti
Sanatçılar
(Biyo & Diskografileri)
Top 10 Müzik
Listeleri
En Son (Sitemize)
Kaydedilen Sanatçılar
En Son Albümler
En Son Çıkan Klipler
Kolektif, Karma veya
Derleme Albümler 
Müzik Yarışmaları  
Eurovision Türkiye
Müzik Etkinlikleri
Basından Müzik Haberleri
Kısa Pop Tarihi ve Müzik
Terimleri Sözlüğü
Tarihte Müzik Olayları
KARAOKE VİDEOLAR
DİĞER VİDEOLAR
Hazır Şarkı Listeleri
Flashplayer Şarkı Listeleri
Top 10'lar :
Kronoloji (Yıllar)

Sanatçılar

Hazır Playlistler

Müzik Yarışmaları
  Altın Mikrofon (Yıllar)

Müzik Yarışmaları
  Milliyet Liselerarası Müzik
  Yarışmaları (Yıllar)

Müzik Yarışmaları
  Altın Güvercin Müzik
  Yarışmaları (Yıllar)

Eurovision (Yıllar)

Diğer
DİĞER LİNKLERİMİZ 
Dünya Müzik Listeleri
(Kronolojik)
Beatles Türk
Beatles Haberleri

Kronoloji
1926 - 1959
1960
1961
1962
1963
1964
1965
1966
1967
1968
1969
1970 ve sonrası

Şarkıları (Kronolojik)
1957 - 1961
1962
1963
1964
1965
1966
1967
1968
1969
1970 ve Sonrası

Şarkıları (Alfabetik)
A - B
C - D - E
F - G - H
I -J
M - N - O
P - R - S
T - Z

Diskografi (Karaoke)
İngiltere Albümleri
Diğer Albümleri

Film (& Soundtrack Albümleri)   
A Hard Day’s Night
Help!
Magical Mistery Tour
Yellow Submarine
Let It Be

45'likleri (Singles)

EP (Extended Play)'leri

(Givenaway) Diğer
müzisyen ve gruplar
için yaptıkları besteleri

YARDIM 
S.S.S
© by Turkpopmuzik.net

   Sitede Ara
   Sosyal Paylaşım

2020 sonuna kadarki beğenmeler: 432

Beğen

   Kim Online
Şu an sitede, 291 ziyaretçi ve 0 üye bulunuyor.

   Ziyaretçi Bilgileri
Hoşgeldin, Misafir
Şu An Bağlı:
Ziyaretçi: 291
Üye: 0
Toplam: 291

   Sitemizi Destekleyin!
Sitemizi desteklemek için Görüşlerinizi bize iletin!

   Bizi Önerin!
Bizi Arkadaşlarınıza, Dostlarınıza Önermek için buraya tıklayın!

   Sayfa Hit Toplamı
Şu ana kadar
sayfa izlenimi aldık. Başlangıç:
2005

   Site Bilgileri
Sunucu TrafiğiSunucu Trafiği
  • Toplam: 140,184,125
  • Bugün: 21,769
Sunucu BilgileriSunucu Bilgileri
  • Dec 07, 2023
  • 06:42 pm CET
 

TÜRK POP MÜZiK.NET - Sanatçılar (Biyografi ve Diskografileri)
Gülden Karaböcek
Bookmark and Share
    Geri Dön   (12915 okuma)Sanatçı: Gülden Karaböcek
GÜLDEN KARABÖCEK

FOTO GALERİ
4 Kasım 1953 tarihinde Ankara´da dünyaya geldi. Asıl adı Saniye Gülden Göktürk olup, TCDD Kurumunda Muhasebe Şefi olan Hüseyin Orhan Göktürk ile ev hanımı olan Arife Göktürk çiftinin dördüncü çocuğu olup sırasıyla Tezcan, Neşecan (Neşe Karaböcek) ve Gülcan (Gülcan Karaböcek) adında üç, Taner adında (ağabeyi) bir erkek kardeşi vardır.

Müziğe Ankara´da henüz beş yaşında iken merak sardığı bağlama dersleri ile başlar. Özellikle Türk Halk Müziğine karşı büyük bir ilgi ve sevgi duymaktadır. Ankara Radyosu THM sanatçılarından Yaşar Aydaş´tan ilk müzik eğitimini alır. Ondaki yeteneği asıl keşfeden ve onu ses sanatçığına yönlendiren ise Orhan Gencebay olacaktır. Nitekim, 1969´de henüz 16 yaşında amatör bir solist adayı iken doldurduğu “Yazılanlar Gelir Başa” / “Garip Kaldım” ve “Hayat Defteri” / “Dünyaya Geldim Neden” adlarını taşıyan ilk 45´lik plaklarına bağlaması ile Orhan Gencebay eşlik eder. Bu iki 45´lik, Pathé etiketi ile 1969´da yayınlanır. Bu ilk plak denemelerinde sanatçı şarkılarını ’folklorun arabeski‘ denebilecek bir tarzda söyler.

1971 yılında 18 yaşında olduğu dönemde gerçek soyadı olan Göktürk´ün yerine, ablasının plaklarında ve sahnede kullandığı ünlü Karaböcek soyadını, ablasının tüm karşı çıkışlarına ve engellemelerine karşın mahkeme kararı ile alarak resmileştirir.

İlk sahne çalışmaları da bu yıllarda başlar. Şah Plak ile anlaşarak bu şirket hesabına on adet 45´lik plak yapmıştır. Bu 45´liklerde dönemin modasına uyarak kimi zaman aranjman türündeki pop parçaları kimi zaman da modern folklor türündeki Aşık Mahzuni Şerif ve diğer bazı aşıkların türkü formundaki eserlerini seslendirir. 1971 tarihli Adaletin Bu mu Dünya adlı 45´liği bu dönemdeki ilk önemli çalışmaları arasındadır. “Hasta Gönlüm”, “Gönül Dağı”, “Gözlerin Güldükçe”, “Dumanlı Dumanlı Oy Bizim Eller” adlı eserler folk tarzının dikkat çekenleridir. Aranjman türündeki 1972 tarihli Koşma Koşma” adlı 45´liği ile ilk kez adını duyurarak listelere girer. “Taka Taka”, “Yaralı Kalp”, “Tövbe Ettim Sevmeye”, “Dur Bırakma Beni” başlıca aranjmanlarıdır.

Sanatçı, 1971-1974 dönemini kapsayan bu Şah Plak döneminin sonlarına doğru, Türkiye magazin tarihinin gelmiş geçmiş en ünlü skandallarından biri olarak akıllarda hala tazeliğini koruyan Karaböcek Skandalının baş kahramanlarından biri olarak magazin basınında adını sıkça duyurur. Önce aile içinde patlak veren ve daha sonra medyaya yansıyan bu talihsiz olaylar zinciri, 1973 yılında afişe olacak ve 1974 yılında sanatçının ablası Neşe Karaböcek ile ablasının 12 yıllık eşi Atilla Alpsakarya arasındaki evliliğin Temmuz 1974´te son bulmasının ardından, HEY Dergisi Ağustos Ayı sayısında yayınlanan röportajında “Yok öyle bir şey” demesine karşın Elenor Plak Şirketinin sahibi Atilla Alpsakarya ile 12 Eylül 1975´te nikah masasına oturması ile sonuçlanacaktır.

Evliliği, 26 Ekim 1983 tarihinde yine buna benzer ve sonu cezaevine kadar uzanan birbirinden bunalımlı günlerle dolu bir dizi talihsiz olaylar zincirinden oluşan büyük skandallar eşliğinde olaylı şekilde sona erinceye kadar 8 yıl sürecektir. Bu ilk evliliğinden, Haziran 1979´da Alpay adındaki oğlu dünyaya gelir.

Gülden Karaböcek, eşi Atilla Alpsakarya´nın sahibi bulunduğu Elenor Plak Şirketi hesabına yaptığı birçok 45´lik ve albümlerle şöhret basamaklarını gerçek anlamda hızla tırmanır. Elenor döneminde toplam 8 adet 45´liğe imza atar. Bunların ilki olan 1974 tarihli “Ahu Gözlüm” 45´liği, sanatçıyı ilk kez listelerde zirveye taşır. Bu dönemin ilk 45´likleri, Batı soundlu fakat türkü formundaki serbest çalışmalardır. “Nem Kaldı”, “Gitme Durnam”, “Şu Sazıma Bir Düzen Ver”, “Ela Gözlüm”, “Dokunma Keyfine Yalan Dünyanın” gibi bu tip çalışmalarında altyapılarda Batıcı fakat yorumuyla kesinlikle özgün 1975 tarihli Anadolu´nun Bağrından ve 1976 tarihli “Dostum” adlı albümleridir. 1975-1976 döneminde, Elenor´un bir diğer sanatçısı olan ve tıpkı kendisi gibi yeni yeni şöhretle tanışan Ferdi Tayfur’un bestelerinden etkilenerek, sanatçının arabesk tarzdaki “Bana Gerçekleri Söyle”, “Akşam Güneşi”, “Kır Çiçekleri”, “Alıştım,Çeşme”, “Ne Bilirdim ki” gibi ses getiren bazı bestelerine plaklarında başarıyla yer verir. Tüm bu dönemdekiçalışmalarında düzenlemelerine ünlü müzisyen Onno Tunç aranjör olarak imzasını atar.

Ona asıl şöhretini kazandıran dönem ise, tüm bu çalışmaları izleyen ünlü ‘Dilek Taşı’ filmi olacaktır. Saner Film hesabına çekimleri 1977 sonlarında gerçekleştirilen film, aynı adı taşıyan ünlü bestenin doğumunu da beraberinde getirmiştir. Çekimleri Antalya´da yapılan Hulki Saner imzalı film, 1978 başında gösterime girerek büyük ilgi uyandırmış, hemen arkasından yayınlanan 45´liği ise ölümsüz bir hit olarak sanatçının bir numaralı başyapıtını 1978 yılının unutulmaz klasiği olarak zirveye çıkarmıştır. Müzik tarihimizde ‘Arabeskle Türk popunu buluşturan şarkı’ olarak da değerlendirilen “Dilek Taşı”, besteci kimliği ile sanatçıyı daha sonraları pek çok hit eserine imza atacak olan söz yazarı Ali Tekintüre ile ilk kez bir araya getirir. 45´lik olarak yayınlanan bu son plağı ile umduğu başarıyı yakalayan Gülden Karaböcek, yıllar süren emeğinin sonucunda artık nihayet zirvededir ve müzik türündeki radikal bir değişimin kesin kararını vermiştir. Artık modası da geçen pop-folk tarzından vazgeçmenin zamanı gelmiştir. Yakaladığı çıkışla şimdi deyepyeni bir LP ile Türk Müziği türünde şansını bir kez daha deneyecektir.

1979 yılında yayınlanan Müzik ve Ben albümünde Gülden Karaböcek, besteci kimliğini, tüm müzik bilgisini ve yılların duygu birikimini açıkça ve doğal bir şekilde, içinden geldiği gibi ortaya koyarak başta “Sürünüyorum”, “Ayrılık Kolyesi”, “Kırılsın Ellerim”, “Bahtıma Yanarım” ve “Kaybolan Hayaller” olmak üzere hit haline gelen pek çok esere imzasını başarıyla attı. Ali ve Celal Tekintüre ile A.Selçuk İlkan ise parçalara yazdıklari sözlerle albüme çok önemli katkılarda bulundular. Gülden Karaböcek, kariyerinin en önemli yapıtına imza atarak yepyeni bir tarzın da öncüsü oldu. O dönemde var olan hiçbir müzik kategorisine tam olarak sokulamayan bu tür, daha sonraları bir çeşit arabesk müzik tarzı olan fantezi müzik olarak adlandırılacaktır. O dönemde kimilerince, müzikal altyapısındaki ve sound’undaki modernliği ve farklılığı nedeniyle Batı Arabesk olarak tanımlanan albüm, elde ettiği popülerlikle ve yakaladığı müthiş satış grafiği ile 1980 yılının en iyi Türk Müziği albümü o larak sanatçıyakariyerindeki ilk ödülünü de kazandırmış oldu.

Bir sonraki albümün çıkışı için 3 yıl beklemek gerekti. Bu uzun bekleyişin sonunda gelen ise Gülden Fırtınası albümü oldu. Nisan 1982´de Elenor Plak etiketi ile piyasaya sürülen albümdeki çoğu parçanın sözlerine ünlü söz yazarı Halit Çelikoğlu imza attı. Bu albüm “Küstüm Sana Dünya”, “Mahşer Gününde”, “İki Kelime”, “Can mı Dayanır”, “Nasıl Güleyim” gibi unutulmaz hitler çıkarmasına raşmen, büyük beklentilerin ve hak ettigi düşünülen ticari başarının altında bir satış grafiği çizerek bir bakıma hayalkırıklığı yarattı.

1982 ve 1983 yılları Gülden Karaböcek için sanatsal açıdan pek de verimli geçmedi. Bu dönemde sanatçının plak yapılmamış şarkılarından derlenen “Gülden´in Dünyası” adlı bir kasetinin Türkiye kaset piyasasına henüz yeni giren Uzelli etiketi ile yayınlanması şaşkınlıkla karşılandı. Yine bu ara dönemde kaydedilmiş olan kimi diğer şarkıları ise, sanatçı, eşi Atilla Alpsakarya´dan ve dolayısıyla da Elenor´dan kesin olarak ayrılmış olmasına rağmen 1984 yılında “Öyle Yalnız Kaldım ki” (LP ve MC) ve Dünyadan Zevk Almıyorum (MC) adı verilmiş ‘ara’ albümleri olarak piyasaya sürüldü. Yalnızca “Öyle Yalnız Kaldım ki” listelere girebildi, ancak ihtilafli bir döneme rastlayan her üç albümden de bir hit çıkması mümkün olmadı.

1989’da Yetmişlerin ve seksenlerin buğulu sesi Gülden Karaböcek klasiklerinden oluşan ikinci albümünü Düzgit Yapım yayınladı. Remaster edilen albümünde dönemin orijinal kayıtlarının günümüz teknolojisi ile mükemmel hale getirilirdi. Mutluluğa Geç Kaldım isimli bu albümde “Dilek Taşı”, “Sürünüyorum”, “Ağlıyorsam Yaşıyorum”, “Duyar mısın Feryadımı” gibi önemli klasikleri yer alıyor.

1990’da Oscar Müzik’ten “Anılar Bana Yeter”, “Ara Beni Mutluluk” ve “Hatıran Yeter” isimli 3 CD albümü, Almanya’da Cem Müzik’ten “Almanya Konseri”, Türküola Müzik’ten “Sevda Gözlüm” albümleri yayınlandı.

1991’de A.J.S.’den kaset olarak “İkimiz de Sevmiştik”, hem kaset hem CD olarak “Kısmetse Olur”, Güney Plak’tan “Aşk Şiirleriyle Hasret Pınarı Var” çıktı.

1992’de Vexport’tan “Sabrımın Bedelisin” kaset albümü çıkarılırken, Almanya Star Müzik’ten “İkimiz de Sevmiştik”, Burak Müzik’ten “Kısmetse Olur” tekrar basıldı.

1993’te A.J.S.’den “Kırgınım Anılara” kaset albüm olarak, “Hayrını Gör” hem kaset hem CD olarak 1994’te aynı şirketten “Sevenlerin Duası” ve “Sabrımın Bedelisin” kaset albüm olarak 1995’te yine A.J.S.’den “Senin İçin” ve “Dünden Bugüne Bestelerim - Klasikleri-2” kaset albümleri yayınlandı.

1996’da Aziz Plak’tan “Ağlama Bebeğim - Özgün Klasikleri” kaset albümü yayınlandı.

1997’de Düzgit’ten “Silemem” kaset albümü çıktı. Aynı şirket, 1999’da “Gülden Karaböcek Klasikler-2 (Benim Şarkılarım)” isimli albümü yayınladı. Aynı yıl A.J.S. de “Kısmetse Olur” kasetini tekrar ve “Gülden Karaböcek Klasikleri-2 (Bestelerim ve Ben)” kaset albümünü yayınladı.

2000’de Bestem Müzik tarafından derleme bir albüm olan “Yıktın Benim Dünyam” çıkarıldı. Aynı yıl A.J.S / Jet Plak’tan “Gülden Karaböcek Klasikleri 3 (Ben Olmalızdım / Vefasız)” hem kaset hem CD olarak yayınlandı.

2001’de A.J.S / Jet Plak’tan “Güldence (Sevmez Olaydım)” yine hem kaset ve hem CD olarak çıkarıldı.

2003’te Aziz Plak “Altın Klasikler” albümünü yayınlarken Jet Plak’tan da 3 CD halinde “Gülden Karaböcek Altın Klasikler” albümü çıktı.

2004’te Gülden Karaböcek, Ada Müzik’in çıkardığı “Murat Mungan - Söz Vermiş Şarkılar” albümüne “Otel Odaları” şarkısı yorumuyla yer aldı.

2005’te Proje Müzik / Ankara Sound Centre’dan 1992’de çıkardığı Sabrımın Bedelisin ve 1997’de çıkardığı Silemem albümünden derlenmiş şarkılardan oluşan “Çok Özel” isimli albümü çıktı.

2006’da ise Almanya’da Dünya Müzik etiketiyle “Kurtar Yarab” isimli TSM albümü çıktı.

2008’de Jet Müzik Yapım’dan “Duyar mısın Feryadımı”, “Ağlıyorsam Yaşıyorum” ve “Aşığım Seviyorum” isimli 3 albümü çıktı.

2009’da da Anadolu Müzik’ten “Veda” albümü yayınlandı.

7 Mayıs 2010 tarihinde, sözleri ve besteleri kendisine ait 10 adet birbirinden güzel eser yer alan “Çok Özel Collection” isimli albümü Ati Müzik etiketiyle çıktı. 22.07.2010 tarihinde de “Hatıran Yeter & Güneş Topla Benim İçin” albümü, Ajs Müzik tarafından çıkarıldı.

28.05.2011 tarihinde yine Ajs Müzik’ten “Bir Mucize Allahım / Konuşsana Bir Tanem” isimli arabesk albüm yayımlandı.

30.11.2012 tarihinde Eflatun Müzik’ten çıkacak “Senin Olsun” isimli albümde Gülden Karaböcek’in çok özel dostlarıyla Erol Atar objektifinden yansımış resimleri ve de Gülden Karaböcek’in buğulu sesiyle büyülenmiş şarkılarını bulacaksınız.

22.10.2013 tarihinde Jet Plak’tan “Hatıran Yeter & Güneş Topla Benim İçin” dijital. 15.12.2013 Eflatun Müzik’ten “Senin Olsun” dijital olarak çıkarıldı.

03.11.2015 tarihinde Jet Plak’tan “Hayrını Gör” dijital dijital olarak çıkarıldı.

14.01.2016’da Uzelli etiketiyle “Gülden’in Dünyası” dijital olarak çıkarıldı.

18.01.2016’da Jet Plak’tan “Best Of Gülden Karaböcek”, 20.01.2016 tarihinde ise Jet Plak’tan “Gülden Karaböcek Box Set” dijital, 20.04.2016 tarihinde TT International etiketiyle derlenen “Ağlıyorsam Yaşıyorum (Gülhane Konseri)” albümü dijital olarak çıkarıldı.

2017’de 15 Aralık’ta Elenor Plak tarafından “Nem Kaldı / Bitmez Tükenmez Geceler” ve “Çeşme / Ne Bilirdim Ki” 45’likleri dijital olarak basıldı. Aynı tarihte Elenor Plak tarafından “Ela Gözlüm” isimli 45’lik şarkısı tekli olarak çıkarıldı.

12.02.2018 tarihinde, Jet Plak / Ajs Müzik tarafından daha önce 26.08.1987 tarihinde çıkarılan “Duyarmısın Feryadımı” albümü CD olarak tekrar basıldı.

18.05.2018 tarihinde, Jet Plak / Ajs Müzik tarafından daha önce 16.11.2006 tarihinde çıkarılan “Benim Şarkılarım / Dilek Taşı” albümü PLAK formatında basıldı.

01.06.2018 tarihinde “Gülden Karaböcek - Orijinal Kayıtları ve Remixleri” albümü, 2 CD albüm olarak çıkarıldı.

10.10.2019’da AJS Müzik tarafından, aslında 1985 yılında LP olarak çıkan “Ben Olmalıydım” albümü tekrar PLAK formatında basıldı.

21.10.2019 tarihinde, Elenor Müzik tarafından, daha önce 1982 ve 1987 yılında LP olarak çıkan “Öyle Yalnız Kaldım Ki” albümü tekrar PLAK formatında çıkarıldı.

Gülden Karaböcek’in Albümü 36 Yıl Sonra Plağa Basıldı!

Arabesk ve Fantazi Müziğin Kraliçesi Gülden Karaböcek’in “Dünyadan Zevk Almıyorum” adlı albümü 36 yıl sonra yeniden basıldı.

Gülden Karaböcek’in 1984 yılında kaset olarak yayınlanan “Dünyadan Zevk Almıyorum” adlı albümü 36 yıl aradan sonra Elenor Müzik’ten Plak olarak yeniden yayınlandı.

Mehmet Yüzüak, Halit Çelikoğlu, Ali Tekintüre, Uğur Bayar, Tahir Paker, Salih Korkmaz, Gönül Şen, Atilla Alpsakarya, Cengiz Tekin ve Gülden Karaböcek gibi önemli isimlerin güfte ve bestelerinin yer aldığı albümde 10 şarkı yer alıyor.

Albümde 80’li yılların kült eserlerinden “Sev Yeter” adlı şarkı da bulunuyor.
(Kaynak: www.magazinkolik.com / www.magazinci.com - 29.12.2020)

Diskografi:
1969
Yazılanlar Gelir Başa / Garip Kaldım (Gülden Göktürk adıyla 45’lik, Pathe 643)

Hayat Defteri / Dünyaya Geldim Neden (Gülden Göktürk adıyla 45’lik, Pathe 644)

1971
Derdimi Dökersem Derin Dereye / Oy Bende Yare Bende (45’lik, Şah 5010)

Adaletin Bu mu Dünya / Oy Beni Beni (45’lik, Şah 5011)

1972
Hasta Gönlüm / Gönül Dağı (45’lik, Şah 5012)

Gözlerin Güldükçe / Unuttum Artık Seni (45’lik, Şah 5014)

Koşma Koşma / Dünyanın En Güzeli (45’lik, Şah 5015)

Yaralı Kalp / Anca Beraber Kanca Beraber (45’lik, Şah 5017)

Sevdim Sevdim Ne Kazandım / Şaka Yaptım Ben Sana (Şaka Şaka) (Aranj.Orij.: Taka Takata-Paco Paco (45’lik, Şah 5018)

1973
Tövbe Ettim Sevmeye / Gözümüz Yok Ama Niye Olsun (45’lik, Şah 5019)

İşte Gidiyorum Çeşm-i Siyahım / Dumanlı Dumanlı Oy Bizim Eller (45’lik, Şah 5020)

Dur Bırakma Beni / Güleceksin Ağlanacak Haline (Aranj.Orij.:The World Today Is A Mess-Donna Hightower) (45’lik, Şah 5026)

1974
AHU GÖZLÜM (Hit) / Artık Sorma Beni (45’lik, Elenor 1012)

AHU GÖZLÜM / Bitmez Tükenmez Geceler (45’lik, Elenor 1021)

Gülden Karaböcek (Albüm, Anadolu Müzik 807, Hollanda)

1975
Şu Sazıma Bir Düzen Ver / Gitme Durnam (45’lik, Elenor 1026)

Yalancısın / Ela Gözlüm (45’lik, Elenor 1031)

Bana Gerçekleri Söyle (Hey Dergisine göre Düzenleme dalında 9ncu) / Dur Dinle Sevgilim (45’lik, Elenor 1040)

Anadolu’nun Bağrından (LP Albüm, Elenor LP-MC 1041)
1- Gel Bari Bari
2- Allı Turnam
3- Vardım Hint Eline
4- Akşam Güneşi
5- Küstürdün Gönülü
6- Affetmem Seni Seni Yar
7- Yaylalar
8- Ne Güzel Yaratmış Seni Yaradan
9- İcra Memuru
10-Büyük Balık Küçük Balığı Yutar
11-Karadır Kaşların
12-Dam Üstüne Çul Serer

Gülden Karaböcek (Kaset Albüm, Minareci Kaset 3110, Almanya)
1- Ahu Gözlüm
2- Gelme Deli Deli
3- Bir Belalı Baştan Gayrı Nem Kaldı
4- Bitmez Tükenmez Geceler
5- Şu Sazıma Bir Düzen Ver
6- Derdimi Dökersem Derin Dereye
7- Oy Bende Yare Bende
8- Zalim Sevgili
9- Gitme Turnam Vuracaklar
10-Yalancısın
11-Ela Gözlü Nazlı Yarim
12-Bekarım
13-Dostlar Gelin de Görün
14-Dumanlı Dumanlı Oy Bizim Eller
15-Sevdim Seni
16-Taka Taka

Gülden Karaböcek 2 (Kaset Albüm, Minareci Kaset 3128, Almanya)

Gülden Karaböcek (Kaset Albüm, Türküola Kaset 405, Almanya)

Seçmeler (Kaset Albüm, Saba 1247, Almanya)

1976
Kır Çiçekleri / Dokunma Keyfine Yalan Dünyanın (45’lik, Elenor 1049)

Dostum (LP Albüm, Elenor LP-MC 1061)
1- Su Ver Leyla
2- Dostum
3- Alıştım
4- Gafil Gezme Şaşkın
5- Arzu Kızım
6- Çaya Gider O Yani
7- Oy Dünya Dünya
8- Yeşil Ördek
9- Ne Sevdiğin Belli
10-Özüne Özüm Kurban
11-Ah Bu Dünya
12-Yanıyorum

Yaylalar (Kaset Albüm, Uzelli Kaset 405, Almanya)

1977
Ne Bilirdim ki ? / Çeşme (45’lik, Elenor 1058)

1978
DİLEKTAŞI / Sevmek Nedir ki (45’lik, Elenor 1080)

Müzik ve Ben (LP Albüm, Elenor LP-MC 1086)

1- Sürünüyorum
2- Ayrılık Kolyesi
3- Bahtıma Yanarım
4- Kırılsın Ellerim
5- Sevseydin Beni
6- Suçum Var mı
7- Sanki
8- Şimdi Artık El Oldun
9- Kaybolan Hayaller
10-Sevme Beni Unut Beni
11-Bir Aşk Bulamadım ki

1979
Dilek Taşı (Kaset Albüm, Uzelli 539, Almanya)
1- Şimdi Artık El Oldun
2- Dilek Taşı
3- Boşuna Kazma Mezarcı
4- Bir Aşk Bulamadım ki
5- Sürünüyorum
6- Ayrılık Kolyesi
7- Bahtıma Yanarım
8- Ne Zaman Bitecek Bu Azap
9- Sevmek Nedir ki
10-Suçum Var mı
11-Seni Unutamadım

Müzik ve Ben (Kaset Albüm, Türküola Kaset 1108, Almanya)
1- Sanki
2- Sevme Beni Unut Beni
3- Aşk Berduşu
4- Arabacı
5- Buruk Acı
6- Aynalar
7- Alıştım
8- Özüne Özüm Kurban
9- Ah Bu Dünya
10-Yeşil Ördek
11-Ne Sevdiğin Belli
12-Dostum Dostum
13-Küçükten Görmedim Ana Kucağı (Uzun Hava)
14-Küstürdün Gönülü Güldüremedin

1981
Dilek Taşı (LP Albüm, Türküola LP 7368, Almanya)
1-Dilek Taşı
2-Sürünüyorum
3-Ayrılık Kolyesi
4-Bahtıma Yanarım
5-Kırılsın Ellerim
6-Suçum Var mı
7-Sanki
8-Kaybolan Hayaller
9-Şimdi Artık El Oldun
10-Sevme Beni Unut Beni
11-Sevmek Nedir ki

1982
Gülden Fırtınası (LP Albüm, Elenor LP-MC 2000)
1- Küstüm Sana Dünya
2- İki Kelime
3- Kumarda Kaybettim, Aşkta Kaybettim
4- Günahım Ol Benim
5- Aşkın Gözyaşları
6- Can mı Dayanır ?
7- Mahşer Gününde
8- Sevgilim
9- Nasıl Güleyim ?
10-Dertlerin Kadını Oldum

Ağlıyorsam Yaşıyorum LP Albüm, LP-MC Oscar 241)
1- Ceza
2- Kısmet Olursa
3- Ara Beni, Bul Beni
4- Anılar Bana Yeter
5- Mum Işığında
6- Hep Bu Saatte
7- Neye Yarar ki ?
8- Ağlıyorsam Yaşıyorum
9- Sen Evlisin
10-Al Resmini Ver Resmimi
11-Kimseye Sır Açamadım
12-Tek Sevenim Sen Olsan
13-Gözüm Seni Görmese de
14-Dünya Bile Gözümde Değil

Dünyadan Zevk Almıyorum (LP Albüm, Elenor)
1- Aşkı Mutluluk Sanıp
2- Dünyadan Zevk Almıyorum
3- Sev Yeter
4- Sayende
5- Kimse Sevmesin
6- Beni Yalnız Bırakma
7- Yabancı Değiliz
8- Ömür Kuş Olmuş
9- Sana Nasıl Anlatayım
10-Bir Güne Sığmaz

Öyle Yalnız Kaldım ki (LP Albüm, Elenor LP-MC 1106)
1- Öyle Yalnız Kaldım ki
2- Bir Güne Sığmaz
3- İkimiz de Gururluyuz
4- Aşk Acı Şaraptır
5- İstemem
6- Görmedim
7- Seni Kimse Sevmesin
8- Yalan Almanya
9- Boşvermeliyiz
10-Yalvarmıyorum
11-Dumanlı Dumanlı Oy Bizim Eller

Çeşme (Kaset Albüm, Türküola Kaset 1555, Almanya)

Gülden Fırtınası (Kaset Albüm, Türküola Kaset 1568, Almanya)

Gülden Fırtınası (LP Albüm, Türküola LP 7440, Almanya)

1983
Dertlerin Kadını (Kaset Albüm, Türküola Kaset 1668, Almanya)

Gülden’in Dünyası (Kaset Albüm, Uzelli 869, Almanya)

1- Yalvarmıyorum
2- Diyemedim
3- Hayatım Dertlere
4- Talih
5- Akşam Olur Gizli Gizli
6- Dayanılmaz Bir Çile
7- Sevseydin Beni
8- Dert Çekmeyen Ne Bilir
9- Yandı Hayat
10-Ayrılık Kolay Değil
11-Sen de Git, Sevme Unut
12-Dünyanın Kahrından
13-Yanakların Çiçektir

1984
Sev Yeter (Kaset Albüm, Türküola Kaset 1901, Almanya)
1.Aşkı Mutluluk Sanıp
2.Dünyadan Zevk Almıyorum
3.Sev Yeter
4.Görmedim (Sayende)
5.Sana Nasıl Anlatayım
6.Nerdesin
7.Beni Yalnız Bırakma
8.Yabancı Değiliz
9.Ömür Kuş Olmuş
10.Günahım Ol Benim
11.Kumarda Kaybettim

Öyle Yalnız Kaldım ki (Kaset Albüm, Uzelli 959, Almanya)

1985
Duyar mısın Feryadımı (LP&Kaset Albüm, LP-MC : Oscar 254)
1- Yüreğin Bir Taş
2- Bugün
3- Duyar mısın Feryadımı ?
4- Hasretinle Yaşanmıyor
5- Sevsen Ne Olurdu ?
6- Mavi Mavi
7- Aramak Şimdi mi Aklına Geldi ?
8- Son Yemin
9- Ben Olmalıydım
10-Sonum Olursun
11-Aşk Yarası
12-Ayrılık Son Şarkımız

Duyar mısın Feryadımı (Kaset Albüm, Türküola Kaset 1976, Almanya)

1986
Aşığım Seviyorum (LP&Kaset Albüm, LP-MC : Oscar 265)
1- Aşığım Seviyorum
2- Yaktılar Beni
3- Sevdamız
4- Mecburum
5- Vefasız
6- Sevda Gözlüm Haram Olsun
7- Mutluluk
8- Allah Korkusu
9- Seni Çağırdım
10-Kararsız Sevgili
11-Nazlım

Aşığım Seviyorum (Kaset Albüm, Türküola Kaset 2077, Almanya)

1987
Hasret Pınarı (Kaset Albüm, MC Düzgit 017)

1- Hasret Pınarı
2- Ya Rab
3- Mahkum muyum Ben ?
4- Başkası mı Var ?
5- Düşmanlar Çatlasın
6- Değmez
7- Zalimleri Sevindirdin
8- Gel
9- Sevmeyeceğim
10-Senin Olsun
11-Sev Başkasını
12-Ya Sev Ya Bırak

Bir Mucize Allahım (Albüm, LP-MC-CD : Düzgit 018)
(Türkiye’de çıkan ilk yerli CD’dir)
1- Bir Mucize Allahım
2- Kaderim
3- Dayanamam
4- Ruhumdaki Fırtına
5- Neden Susuyorsun ?
6- Vefasız
7- Suçum Var mı ?
8- Hakkım Değil mi ?
9- Bana Sorun
10-Ben miyim?

Adaletin Bu mu Dünya (Kaset Albüm, MC Şah Plak)
(Sanatçının Şah Plak döneminden seçme şarkıların yer aldığı bir kasettir)

Oskardan Seçtikleriniz (Kaset Albüm, MC Oskar 032)
1.Kalbimin Sahibi Oldun Bir Anda
2.Bana Ettiğin Zulmü
3.Ağlamak Geliyor İçimden Dostlar
4.Ölürdüm Senin İçin

Hasret Pınarı (Kaset Albüm, Türküola Kaset 2154, Almanya)


1988
Zirvede On Yıl / Bestelerim (Kaset Albüm, MC Düzgit 021)

1- Dilek Taşı
2- Sürünüyorum
3- Kırılsın Ellerim
4- Ağlıyorsam Yaşıyorum
5- Küstüm Sana Dünya
6- Kaybolan Hayaller
7- Mahşer Gününde
8- Sen Evlisin
9- Kimseye Sır Açamadım
10-Duyar mısın Feryadımı ?

1989
Hatıralar Silinir mi ? (Kaset Albüm, MC Oscar 061)
(Sanatçının Oscar plakçılıktan yayınlanan şarkılarından derlemedir.)

Mutluluğa Geç Kaldım (CD&Kaset Albüm, CD MC Düzgit 024)
1- Mutluluğa Geç Kaldım
2- Yaralı Gönlüm
3- Kim Olsa Severdi
4- Sabrımın Bedelisin
5- Yıktın Benim Dünyamı
6- Özlüyorum
7- Gel Sevdalım
8- Saçlarım Ondan Beyaz
9- Dilek Taşı
10-Sürünüyorum
11-Kırılsın Ellerim
12-Ağlıyorsam Yaşıyorum
13-Küstüm Sana Dünya

Hayatımın Şarkıları (CD&Kaset Albüm, CD MC Sedef)
1- Benim Yarim
2- Mutluluk Gönder Allahım
3- Yalancı Dünya
4- Anılarım
5- Sevdalım
6- Zalimsin Yar
7- Benim Gözümde
8- Senden Özür Diliyorum
9- Gönül Sözlüm
10-Hatırında mı ?
11-Yazık Oldu Ömrüme
12-Bir Daha Söyle ?

Mutluluğa Geç Kaldım (Kaset Albüm, Minareci Kaset 4363, Almanya)

Suçlumuyum (Kaset&CD Albüm, Ercan Kaset/CD, Almanya)
1- Suçlumuyum
2- Vefasız
3- Değilmi
4- Bana Söyle
5- Bu Benmiyim
6- Ağlıyorum
7- Küskünüm Sana
8- Hayallerim
9- Mahkum
10-Kim Var

Yalan Almanya (Albüm, Almanya)
1- Yalan Almanya
2- Boş Vermeliyiz
3- Öyle Yalnız4- Bir Güne Sığmaz
5- Aşk Acı Şaraptır
6- Akşam Olur Gizli Gizli Ağlarım
7- Görmedim
8- Seni Kimse Sevmesin
9- İkimizde Gururluyuz
10-İstemem
11-Dumanlı Dumanlı
12-Hayatım Dertlere

1990
Anılar Bana Yeter (CD Albüm, CD Oscar 018)

1- Vefasız
2- Anılar Bana Yeter
3- Sevsen Ne Olurdu ?
4- Bugün
5- Sonum Olursun
6- Ceza
7- Ağlıyorsam Yaşıyorum
8- Al Resmini Ver Resmimi
9- Sen Evlisin
10-Tek Sevenim Sen Olsan
11-Yaktılar Beni
12-Kısmet Olursa

Ara Beni Mutluluk (CD Albüm, CD Oscar 019)
1- Ara Beni, Bul Beni
2- Yüreğin Bir Taş
3- Duyar mısın Feryadımı ?
4- Mecburum
5- Ben Olmalıydım
6- Kimseye Sır Açamadım
7- Seni Çağırdım
8- Mutluluk
9- Mum Işığında
10-Kararsız Sevgili
11-Mavi Mavi
12-Aramak Şimdi mi Aklına Geldi ?

Hatıran Yeter (CD&Kaset Albüm, CD MC A.J.S 053)
1- Hatıran Yeter
2- Hava Nasıl Oralarda ?
3- Susun Ağlayacağım
4- Güneş Topla Benim İçin
5- Vira Vira
6- Gözlerin
7- Karadut
8- Seferberlik Türküsü
9- Bitmeyen Hatıralar
10-Ağlama Bebeğim
11-Kır Kahvesi
12-Günlerin Olur

Almanya Konseri (CD Albüm, CD Cem 1990, Almanya)
1- Senin İçin
2- Kurtar Ya Rab
3- Hasret Pınarı
4- Saçlarım Ondan Beyaz
5- Bir Mucize Allahım
6- Sürüne Sürüne
7- Dilek Taşı
8- Mutluluğa Geç Kaldım
9- Kaderim
10-Kırılsın Ellerim

Sevda Gözlüm (CD Albüm, Türküola CD 8048, Almanya)
1- Yüreğin Bir Taş
2- Bugün
3- Duyar mısın Feryadımı
4- Hasretinle Yaşanmıyor
5- Ben Olmalıydım
6- Sonum Olursun
7- Seviyorum
8- Nazlım
9- Sevda Gözlüm
10-Vefasız
11-Aşkı Mutluluk Sanıp
12-Sev Yeter
13-Yabancı Değiliz
14-Günahım Ol Benim
15-Dertlerin Kadını
16-Sevmeyeceğim

1991
İkimiz de Sevmiştik (Kaset Albüm, MC A.J.S 061)
1- Sürüne Sürüne
2- Günlerin Olur
3- İkimiz de Sevmiştik
4- Kaderim
5- Bana Sorun
6- Kırılsın Ellerim
7- Dilek Taşı
8- Sürünüyorum
9- Ağlıyorsam Yaşıyorum
10-Küstüm Sana Dünya

Kısmetse Olur (Fantazi CD&Kaset Albüm, A.J.S 062)

1- Kibarım
2- Kısmetse Olur
3- Zaman Hırsızı
4- Senden Haber Yok
5- Hediyem Olsun
6- Yalan mıydı ?
7- Güllerim Lal
8- Nilüfer (Ayrılık Zor)
9- Kara Sevda Yazılmıyor Kâğıda
10-Esen Yeller
11-Kırgınım Anılara

Aşk Şiirleriyle Hasret Pınarı Var (Albüm, Güney Plak)
1- Başkası mı Var
2- Gel Sevdalım
3- Hasret Pınarı
4- Kim Olsa Severdi
5- Mahkum muyum Ben
6- Sev Başkasını
7- Yaralı Gönlüm
8- Özlüyorum

1992
Sabrımın Bedelisin (Kaset Albüm, MC Vexport)
(1989 yılında yayınlanan “Mutluluğa Geç Kaldım” isimli albümün farklı bir kapak ve isimle piyasaya sürülmüş baskısıdır.)

İkimiz de Sevmiştik (Albüm, Star Müzik 046, Almanya)
1- Suçum Var Mı?
2- Vefasız
3- Değilmi?
4- Hor Görenler
5- Benmiyim Tanrım
6- Ağlıyorsam
7- Dünya
8- İkimizde Sevmiştik
9- Mahkum muyum Ben
10-Halinden Belli

Kısmetse Olur (CD&Kaset Albüm, Burak CD-MC, Almanya)
1.Kısmetse Olur
2.Nilüfer (Ayrılık Zor)
3.Senden Haber Yok
4.Kara Sevda Yazılmıyor Kağıda
5.Esen Yeller
6.Hediyem Olsun
7.Kırgınım Anılara
8.Güllerim Lal
9.Zaman Hırsızı
10.Kibarım

1993
Kırgınım Anılara (Kaset Albüm, MC A.J.S)
1- Kırgınım Anılara
2- Daha Nasıl Sevebilirim ?
3- Suçum Var mı ?
4- Ben miyim ?
5- Yalnızım
6- Birtanem
7- Bir Mucize Allahım
8- Dayanamam
9- Kim Demiş

Hayrını Gör (Fantazi Kaset&CD Albüm, A.J.S 101)

1- Hayrını Gör
2- Şansın Yok
3- Demir Attım Yalnızlığa
4- Nazarlık
5- Niye Böyle Geç Kaldın ?
6- Derin Bir Ah Çektim
7- Seni Çağırıyorum
8- Yaz Beni
9- Emmoğlu
10-Gönlümü Al
11-Seviyorum De
12-Akşamdan Akşama
13-Çakmak Çakmağa Geldik

1994
Sevenlerin Duası (Kaset Albüm, MC A.J.S 13431)
(Sanatçının daha önce yayınlanmış şarkılarından isimleri değiştirilerek yapılmış bir derlemedir.)

Sabrımın Bedelisin (Kaset Albüm, MC A.J.S)
(1990 yılında yayınlanan “Hayatımın Şarkıları” isimli albümün farklı bir kapak ve isimle piyasaya sürülmüş baskısıdır.)

1995
Senin İçin (Kaset Albüm, MC A.J.S 14681)
(Sanatçının daha önce yayınlanmış şarkılarından isimleri değiştirilerek yapılmış bir derlemedir.)

1996
Ağlama Bebeğim - Özgün Klasikleri (Kaset Albüm, MC Aziz Plak)
1- Ağlama Bebeğim
2- Hediyem Olsun
3- Hava Nasıl Oralarda ?
4- Yalan mıydı ?
5- Senden Haber Yok
6- Güllerim Lal
7- Güneş Topla Benim İçin
8- Seferberlik Türküsü
9- Esen Yeller
10-Kır Kahvesi

Dünden Bugüne Bestelerim - Klasikleri-2 (Kaset Albüm, Aziz Plak)

1997
Silemem (Kaset Albüm, MC Düzgit 18676)
1- Silemem
2- Gözyaşlarımda Saklısın
3- Günahkâr
4- İzlerini Bulamadım
5- Gitme
6- Anne
7- Kuru Dallar Altında
8- Yalnızım
9- Özledim
10-Anlamaz mısın ?

1999
Gülden Karaböcek Klasikler-2 (Benim Şarkılarım) (Albüm, Düzgit Plak)

1- Dilek Taşı
2- Sürünüyorum
3- Kırılsın Ellerim
4- Ağlıyorsam Yaşıyorum
5- Küstüm Sana Dünya
6- Duyar mısın Feryadımı ?
7- Bugün
8- Sonum Olursun
9- Ceza
10-Yaktılar Beni
11-Yüreğin Bir Taş
12-Mum Işığında

Kısmetse Olur (Kaset Albüm, A.J.S)
(1991 yılında yayınlanan “Kısmetse Olur” isimli albümün farklı bir kapak ve “Zaman Hırsızı” ve “Kırgınım Anılara” şarkıları eklenerek piyasaya sürülmüş baskısıdır.)

Gülden Karaböcek Klasikleri-2 (Bestelerim ve Ben) (Kaset Albüm, A.J.S)


2000
Yıktın Benim Dünyamı (Albüm, Bestem)
(Sanatçının daha önce yayınlanmış şarkılarından derlemedir.)

Gülden Karaböcek Klasikleri 3 (Ben Olmalızdım / Vefasız) (MC&CD Albüm, A.J.S / Jet Plak)

1- Ben Olmalıydım - 4:39
2- Sen Evlisin - 3:38
3- Vefasız - 2:58
4 Duyar mısın Feryadımı ? - 5:21
5- (Tek Sevenim) Sen Olsan - 5:09
6- Anılar Bana Yeter - 3:53
7- Sevsen Ne Olurdu ? - 6:02
8- Al Resmini Ver Resmimi - 2:52
9- Kısmet Olursa - 4:34
10-Seni Çağırdım - 4:48
11-Kararsız Sevgili - 4:54
12-Ne Bilirdim ki ? - 3:33

2001
Güldence (Sevmez Olaydım) (MC-CD Albüm, A.J.S / Jet Plak)

1- Sevmez Olaydım
2- İçim Yanar
3- Ağlıyor Ağlıyorsun
4- Anadan Ayrı
5- Diyemedim
6- Telli Turnam
7- Nem Kaldı
8- Bitmez Tükenmez Geceler
9- Kara Tren
10-Vay Deli Gönül
11-Guri Guri Merhaba
12-Dumanlı Dumanlı Oy Bizim Eller (CD Extra - 1974 Orijinal versiyon)

2002
Dilek Taşı (Albüm, Akbaş Müzik, Almanya)

Sevenlerin Duası (Albüm, Akbaş Müzik, Almanya)

200x
Sen Bana Yetersin (CD Albüm, Destan Müzik CD 373, Almanya)

Kısmetse Olur (CD Albüm, Burak Müzik CD 9209, Almanya)

2003
Altın Klasikleri (MC-CD Albüm, Aziz Plak)
(“Ağlıyorsam Yaşıyorum”, “Duyar mısın Feryadımı”, “Aşığım Seviyorum” albümlerinin kasetler ve üçünden derleme bir CD olarak set halinde piyasaya sürülmüştür.)

Gülden Karaböcek Altın Klasikleri (3xCD Albüm, Jet Plak)


2004
Söz Vermiş Şarkılar (CD&Kaset Albüm, CD MC Ada Müzik)
Büyütmek için T ıklay ın
13.Otel Odaları - Gülden Karaböcek

2005
Çok Özel (Arabesk Albüm, Proje Müzik / Ankara Sound Centre, 08.04.2005)
(Albüm 1992’de çıkardığı “Sabrımın Bedelisin” ve 1997’de çıkardığı “Silemem” albümünden derlenmiş şarkılardan oluşmaktadır.)

1- Sensiz Bitmesin - 04:04
2- İstiyorum - 04:30
3- Sonbahar - 06:22
4- Yanıyorum - 03:04
5- Acı Dolu Şu Gönlüm - 05:00
6- Yılların Hüznü - 05:22
7- Gülen Yüzüm Gülmez Oldu - 04:02
8- Of - 04:03
9- Sevdalım - 05:57
10-Gölgendim Ben - 03:25

2006
Kurtar Yarab (TSM CD Albüm, Dünya Müzik CD 103, Almanya, 15.07.2006)

1- Sevgi Pınarı
2- Kurtar Yarab
3- Mahkumuyum Ben
4- Zalimleri Sevindirdin
5- Senin Olsun
6- Sevmeyeceğim
7- Gel
8- Dön Artık Sevgilim
9- Yaralı Gönlüm
10-Sabrımın Bedelisin

Benim Şarkılarım - Gülden Karaböcek Klasikleri 2 (Albüm, A.J.S. [Jet Plak], 16.11.2006)
(1999'da Düzgit Plak tarafından çıkarılan albümün [YENİ BASIMI])

1. Dilek Taşı
2. Sunuruyorum
3. Kırılsın Ellerim
4. Ağlıyorsam Yaşıyorum
5. Küstüm Sana Dünya
6. Duyarmısın Feryadımı
7. Yüreğin Bir Taş
8. Bu Gün, Bırakın
9. İnan ki Sevgilim
10.Yaktılar Beni
11.Ceza
12.Mum Işığında

2008
Duyar mısın Feryadımı (Fantazi Albüm, Jet Müzik Yapım, 12.02.2008)

1- Yüreğin Bir Taş (Söz: Ali Tekintüre, Müzik: Gülden Karaböcek)
2- Bugün (Söz: Hamza Dekeli, Müzik: Burhan Bayar)
3- Duyar mısın Feryadımı (Söz: Ali Tekintüre, Müzik: Gülden Karaböcek)
4- Hasretinle Yaşanmıyor (Söz: Halil Çelikoğlu, Müzik: Uğur Bayar)
5- Sevsen Ne Olurdu (Söz & Müzik: Ali Tekintüre)
6- Ayrılık Son Şarkımız (Söz: Ahmet Selçuk İlkan, Müzik: Gülden Karaböcek)
7- Mavi Mavi (Söz: Burhan Bayar, Yılmaz Tatlıses, Müzik: Burhan Bayar)
8- Aramak Şimdi Mi Aklına Geldi (Söz & Müzik: Yusuf Nalkesen)
9- Son Yemin (Söz: Ali Tekintüre, Müzik: Gülden Karaböcek)
10-Ben Olmalıydım (Söz & Müzik: Ali Tekintüre)
11-Sonum Olursun (Söz: Ahmet Selçuk İlkan, Müzik: Ahmet İlhan)
12-Aşk Yarası (Söz: Hülya Kaya, Müzik: Yılmaz Tatlıses)

Ağlıyorsam Yaşıyorum (Fantazi Albüm, Jet Müzik Yapım, 12.02.2008)

1- Ceza (Söz: A.Selçuk İlkan, Müzik: Osman Bayşu)
2- Kısmet Olursa (Söz: A.Selçuk İlkan, Müzik: Gülden Karaböcek)
3- Ara Beni Bul Beni (Söz: A.Selçuk İlkan, Müzik: Cengiz Coşkuner)
4- Anılar Bana Yeter (Söz: A.Selçuk İlkan, Müzik: Cengiz Coşkuner)
5- Mum Işıgında (Söz: A.Selçuk İlkan, Müzik: Selami Şahin)
6- Hep Bu Saate (Söz: A.Selçuk İlkan, Müzik: Gülden Karaböcek)
7- Neye Yararki
8- Ağlıyorsam Yaşıyorum (Söz: A.Selçuk İlkan, Müzik: Osman Bayşu)
9- Sen Evlisin (Söz: A.Selçuk İlkan, Müzik: Gülden Karaböcek)
10-Al Resmini Ver Resmini (Söz: A.Selçuk İlkan, Müzik: Ali Tekintüre)
11-Kimseye Sır Açmadım (Söz: A.Selçuk İlkan, Müzik: Gülden Karaböcek)
12-Tek Sevenim Sen Olsan (Söz: A.Selçuk İlkan, Müzik: Cengiz Coşkuner)
13-Gözüm Seni Görmesede (Söz: A.Selçuk İlkan, Müzik: Gülden Karaböcek)
14-Dünya Bile Gözümde Değil (Söz: A.Selçuk İlkan, Müzik: Selamı Şahin)

Aşığım Seviyorum (Albüm, Jet Müzik Yapım, 12.02.2008)

1. Aşığım Seviyorum Söz: Hamza Dekeli, Müzik: Yılmaz Tatlıses)
2. Yaktılar Beni Söz & Müzik: Cengiz Çoşkuner)
3. Sevdamız Söz: Hamza Dekeli, Müzik: Yılmaz Tatlıses)
4. Mecburum Söz & Müzik: Cengiz Tekin)
5. Vefasız Söz: Halit Çelikoğlu, Müzik: Yılmaz Tatlıses)
6. Nazlım Söz: Hamza Dekeli, Müzik: Yılmaz Tatlıses)
7. Sevda Gözlüm Söz: Hamza Dekeli, Müzik: Yılmaz Tatlıses)
8. Haram Olsun Söz: Hamza Dekeli, Müzik: Yılmaz Tatlıses)
9. Mutluluk Söz & Müzik: Ali İhsan Kıvanç)
10. Allah Korkusu Söz: Halit Çelikoğlu, Müzik: Yılmaz Tatlıses)
11. Kararsız Sevgili Söz & Müzik: Özcan Ertok)
12. Seni Çağırdım Söz: Ahmet Özkan, Müzik: Rüştü Demirci)


2009
Veda (Albüm, Anadolu Müzik, 18/21.08.2009)

1. Sevgi Pınarı - 06:30
2. Kurtar Yarab - 03:38
3. Mahkummuyum Ben - 03:50
4. Zalimleri Sevindirin - 04:14
5. Senin Olsun - 03:56
6. Sevmeyeceğim - 03:53
7. Gel - 05:37
8. Dön Artık Sevgilim - 04:00
9. Yaralı Gönlüm - 04:01
10.Sabrımın Bedelisin - 04:19

2010
Çok Özel Collection (Albüm, Ati Müzik, 07.05.2010)

1- Mutluluğa Geç Kaldım
2- Yaralı Gönlüm
3- Yaktın Beni Dünya
4- Özlüyorum
5- Gel Sevdalım
6- Yanlızım
7- Kuru Dallar Altında
8- Günahkar
9- Gitme
10-Gözyaşlarımda Saklısın (Tüm şarkılarda Söz & Müzik: Gülden Karaböcek)


Hatıran Yeter & Güneş Topla Benim İçin (Albüm, Ajs Müzik, 22.07.2010)

1- Güneş Topla Benim İçin (Söz: Ülkü Tamer, Müzik: Zülfü Livaneli)
2- Hava Nasıl Oralarda (Söz & Müzik: Adnan Ergil)
3- Vira Vira (Söz: A. Turgay Fişekçi, Müzik: Derya Köroğlu)
4- Karadut (Söz: Bedri Rahmi Eyüboğlu, Müzik: Fatih Kısaparmak)
5- Ağlama Bebeğim (Söz & Müzik: Ahmet Kaya)
6- Seferberlik (Söz & Müzik: Fatih Kısaparmak)
7- Hatıran Yeter (Söz: Ahmet Selçuk İlkan, Müzik: Yılmaz Tatlıses)
8- Susun Ağlayacağım (Söz & Müzik: Yonca Pekyürek)
9- Bitmeyen Hatıralar (Söz & Müzik: Seyhun Çelik)
10-Gözlerin (Söz & Müzik: Zülfü Livaneli)
11-Kır Kahvesi (Söz: A. Erol Göksu, Müzik: Suat Sayın)
12-Günlerin Olur (Söz: Cihan Aksan, Müzik: Yılmaz Tatlıses)


Online CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.hepsiburada.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.kitapsec.com
store.unkapani.digital
www.amazon.co.uk (İngiltere)
www.tikla24.de (Almanya)
www.amazon.de (Almanya)

2011
Bir Mucize Allahım / Konuşsana Bir Tanem (Arabesk Albüm, Ajs Müzik, 28.05.2011)

1- Konuşsana Bir Tanem (Söz: Hamza Dekeli, Müzik: Mehmet Arslan)
2- Bir Mucize Allahım (Söz: Mehmet Yüzüak, Müzik: Gülden Karaböcek)
3- Kaderim (Söz: Hamza Dekeli, Müzik: Mehmet Arslan)
4- Dayanamam (Söz: Hamza Dekeli, Müzik: Mehmet Arslan)
5- Ruhumdaki Fırtına (Söz: Mehmet Yüzüak, Müzik: Gülden Karaböcek)
6- Vefasız (Söz & Müzik: Yusuf Kaya)
7- Suçum Var Mı? (Söz: Cavit Askan, Müzik: Mehmet Arslan)
8- Hakkım Değil Mi? (Söz: Hülya Kaya, Müzik: Gülden Karaböcek)
9- Bana Sorun (Söz: Halit Çelikoğlu, Müzik: Mehmet Arslan)
10-Ben Miyim? (Söz: Yıldırım Caner, Müzik: Mehmet Arslan)


Online CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.hepsiburada.com
www.tikla24.de (Almanya)
Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.amazon.com (ABD)

2012
Senin Olsun (Albüm, Eflatun Müzik, 30.11.2012)

1. Senin Olsun
2. Kimseye Sır Açamadım
3. Küstüm Sana
4. Süpriz
5. Mutluluğa Geç Kaldım
6. Yaralı Gönlüm
7. Yaktın Beni Dünya
8. Özlüyorum
9. Gel Sevdalım
10.Yalnızım
11.Kuru Dallar Altında
12.Günahkar
13.Gitme
14.Gözyaşlarımda Saklısın


Online CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.kitapsec.com
www.zihni.com (2.E>L)
www.turkkitap.de (Almanya)
www.amazon.co.uk (İngiltere)

2013
Hatıran Yeter & Güneş Topla Benim İçin (Albüm, Jet Plak Kaset, 22.10.2013)
(22.07.2010 tarihinde Ajs Müzik tarafından çıkarılan albümün DİJİTAL [YENİ BASIMI])

1- Güneş Topla Benim İçin (Söz: Ülkü Tamer, Müzik: Zülfü Livaneli)
2- Hava Nasıl Oralarda (Söz & Müzik: Adnan Ergil)
3- Vira Vira (Söz: A. Turgay Fişekçi, Müzik: Derya Köroğlu)
4- Karadut (Söz: Bedri Rahmi Eyüboğlu, Müzik: Fatih Kısaparmak)
5- Ağlama Bebeğim (Söz & Müzik: Ahmet Kaya)
6- Seferberlik (Söz & Müzik: Fatih Kısaparmak)
7- Hatıran Yeter (Söz: Ahmet Selçuk İlkan, Müzik: Yılmaz Tatlıses)
8- Susun Ağlayacağım (Söz & Müzik: Yonca Pekyürek)
9- Bitmeyen Hatıralar (Söz & Müzik: Seyhun Çelik)
10-Gözlerin (Söz & Müzik: Zülfü Livaneli)
11-Kır Kahvesi (Söz: A. Erol Göksu, Müzik: Suat Sayın)
12-Günlerin Olur (Söz: Cihan Aksan, Müzik: Yılmaz Tatlıses)


Dijital Satış Noktaları:
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com

Senin Olsun (Albüm, Eflatun Müzik, 15.12.2013)
(30.11.2012 tarihinde çıkarılan albümün dijital [YENİ BASIMI])

1. Senin Olsun
2. Kimseye Sır Açamadım
3. Küstüm Sana
4. Süpriz
5. Mutluluğa Geç Kaldım
6. Yaralı Gönlüm
7. Yaktın Beni Dünya
8. Özlüyorum
9. Gel Sevdalım
10.Yalnızım
11.Kuru Dallar Altında
12.Günahkar
13.Gitme
14.Gözyaşlarımda Saklısın


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com

2015
Hayrını Gör (Fantazi Albüm, Jet Plak Kaset, 03.11.2015)
(1993 yılında Ajs Plak tarafından Kaset&CD olarak çıkarılan albümün dijital [YENİ BASIMI])
Büyütmek için T ıklay ın
1- Hayrını Gör
2- Şansın Yok
3- Demir Attım Yalnızlığa
4- Nazarlık
5- Niye Böyle Geç Kaldın ?
6- Derin Bir Ah Çektim
7- Seni Çağırıyorum
8- Yaz Beni
9- Emmoğlu
10-Gönlümü Al
11-Seviyorum De
12-Akşamdan Akşama
13-Çakmak Çakmağa Geldik

Dijital Satış Noktaları:
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com

2016
Gülden’in Dünyası (Dijital Albüm, Uzelli, 14.01.2016)
(1983’te kaset olarak çıkarılan albümün dijital olarak [YENİ BASIMI])

1- Yalvarmıyorum
2- Diyemedim
3- Hayatım Dertlere
4- Talih
5- Akşam Olur Gizli Gizli
6- Dayanılmaz Bir Çile
7- Sevseydin Beni
8- Dert Çekmeyen Ne Bilir
9- Yandı Hayat
10-Ayrılık Kolay Değil
11-Sen de Git, Sevme Unut
12-Dünyanın Kahrından
13-Yanakların Çiçektir

Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com

Best Of Gülden Karaböcek (Dijital Albüm, Jet Plak Kaset, 18.01.2016)

1. Sen Evlisin
2. Ben Olmalıydım
3. Sevsen Ne Olurdu
4. Hatıran Yeter
5. Sevmez Olaydım
6. Dilek Taşı
7. Tek Sevenim Sen Olsan
8. Yüreğin Bir Taş
9. Anadan Ayrı
10.Duyar Mısın Feryadımı
11.Ağlıyorsam Yaşıyorum
12.Küstüm Sana Dünya
13.Senden Özür Diliyorum
14.Susun Ağlayacağım
15.İçim Yanar
16.Kara Tren
17.Kısmetse Olur

Dijital Satış Noktaları:
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com

Gülden Karaböcek Box Set (Dijital Albüm, Jet Plak Kaset, 20.01.2016)


Dijital Satış Noktaları:
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com

Gülden Karaböcek Box Set-Vol. 2 (Dijital Albüm, Jet Plak Kaset, 20.01.2016)


Dijital Satış Noktaları:
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com

Ağlıyorsam Yaşıyorum (Gülhane Konseri) (Derleme Dijital Albüm, TT International, 20.04.2016)

1. Dilek Taşı
2. Sürünüyorum
3. Kırılsın Ellerim
4. Ağlıyorsam Yaşıyorum
5. Küstüm Sana Dünya Barışmam Artık
6. Kaybolan Hayaller
7. Ellerim Yakanda
8. Duyarmısın Feryadımı
9. Hasret Pınarı
10.Kimseye Güvenip Sır Açamadım

Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
www.deezer.com
open.spotify.com

2017
Nem Kaldı / Bitmez Tükenmez Geceler (Arabesk Single, Elenor Plak, 15.12.2017)

1- Nem Kaldı - 03:41
2- Bitmez Tükenmez Geceler - 03:09

Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
itunes.apple.com/tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com

Çeşme / Ne Bilirdim Ki (Arabesk Single, Elenor Plak, 15.12.2017)

1- Çeşme - 02:46
2- Ne Bilirdim Ki - 03:44

Dijital Satış Noktaları:
itunes.apple.com/tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com

Ela Gözlüm (Arabesk Single, Elenor Plak, 15.12.2017)

1- Ela Gözlüm
2- Yalancısın

Dijital Satış Noktaları:
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com

2018
Duyarmısın Feryadımı (Albüm, Jet Plak / Ajs Müzik, 12.02.2018)
(26.08.1987 tarihinde çıkarılan albümün [YENİ BASIMI])

1- Yüreğin Bir Taş (Söz: Ali Tekintüre, Müzik: Gülden Karaböcek)
2- Bugün (Söz: Hamza Dekeli, Müzik: Burhan Bayar)
3- Duyarmısın Feryadımı (Söz: Ali Tekintüre, Müzik: Gülden Karaböcek)
4- Hasretinle Yaşanmıyor (Söz: Halil Çelikoğlu, Müzik: Uğur Bayar)
5- Sevsen Ne Olurdu (Söz & Müzik: Ali Tekintüre)
6- Ayrılık Son Şarkımız (Söz: Ahmet Selçuk İlkan, Müzik: Gülden Karaböcek)
7- Mavi Mavi (Söz: Burhan Bayar, Yılmaz Tatlıses, Müzik: Burhan Bayar)
8- Aramak Şimdi Mi Aklına Geldi (Söz & Müzik: Yusuf Nalkesen)
9- Son Yemin (Söz: Ali Tekintüre, Müzik: Gülden Karaböcek)
10-Ben Olmalıydım (Söz & Müzik: Ali Tekintüre)
11-Sonum Olursun (Söz: Ahmet Selçuk İlkan, Müzik: Ahmet İlhan)
12-Aşk Yarası (Söz: Hülya Kaya, Müzik: Yılmaz Tatlıses)

Online CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.hepsiburada.com
Dijital Satış Noktaları:
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com

Benim Şarkılarım / Dilek Taşı ([LP=Plak] Albüm, Ajs Müzik, 18.05.2018)
(16.11.2006 tarihinde çıkarılan albümün PLAK formatında [YENİ BASIMI])

A Yüzü:
1- Dilek Taşı
2- Sürünüyorum
3- Kırılsın Ellerim
4- Ağlıyorsam Yaşıyorum
5- Küstüm Sana Dünya
B Yüzü:
1- Mutluluğa Geç Kaldım
2- Sabrımın Bedelisin
3- Yaralı Gönlüm
4- Kim Olsa Severdi
5- Yıktın Benim Dünyamı


Online PLAK Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.hepsiburada.com
www.pandamuzik.com
www.opus3a.com
www.zihni.com

Gülden Karaböcek - Orijinal Kayıtları ve Remixleri (2xCD Albüm, Şah Plak, 01.06.2018)

CD1 - Orijinal Kayıtlar
1. Adaletin Bu Mu Dünya
2. Oy Beni Beni
3. Gönül Dağı (Gel Gizli Gizli)
4. Şaka Yaptım (Bil Bakalım)
5. Dumanlı Dumanlı
6. Dur Bırakma Beni
7. Yaralı Kalp
8. Derdimi Dökersem
9. Unuttum Artık Seni
10.Tövbe Ettim Sevmeye Ben
11.Güleceksin Ağlanacak Haline
12.Kalbim Çarpar Senin İçin
13.Hasta Gönlüm
14.Oy Bende Yara Bende
15.Anca Beraber Kanca Beraber
16.Zalim Sevgili
17.Koşma Koşma
18.İşte Gidiyorum Çeşmi Siyahım

CD2 - Remixler:
1. Adaletin Bu Mu Dünya (Armageddon Turk Radio Edit)
2. Şaka Yaptım (Armageddon Turk Mix)
3. Kalbim Çarpar (Armageddon Turk ‘Electro Swing 1940’s’ Mix)
4. Oy Beni Beni(Armageddon Turk ‘12-inch Nu-Disco’ Mix)
5. Derdimi Dökersem (Armageddon Turk Mix)
6. Unuttum Artık Seni (Armageddon Turk ‘Oriental JAMM’ Mix)
7. Oy Bende Yare Bende (Armageddon Turk ‘Anadolu Breakbeat’ Mix)
8. Zalim Sevgili (Armageddon Turk ‘1970’s Pool Party’ Mix)
9. Dur Bırakma Beni (Armageddon Turk ‘Bedroom’ Mix)
10.Yaralı Kalp (Armageddon Turk Mix)
11.Adaletin Bu Mu Dünya (Armageddon Turk Extended Mix)

Kapat

Şarkılardan örnekleri sayfaya gömülü Dinle!


Online CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.pandamuzik.com
www.arkadas.com.tr
Dijital Satış Noktaları:
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com

2019
Ben Olmalıydım (Plak Albüm, Ajs Müzik, 10.10.2019)
(1985 yılında LP olarak çıkan albümün PLAK formatında [YENİ BASIMI])

A Yüzü:
1- Ben Olmalıydım
2- Duyar mısın Feryadımı?
3- Sevsen Ne Olurdu?
4- Hasretinle Yaşanmıyor
5- Mavi Mavi
B Yüzü:
1- Aramak Şimdi mi Aklına Geldi?
2- Son Yemin
3- Sonum Olursun
4- Yüreğin Bir Taş
5- Bugün

Online PLAK Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.opus3a.com
www.zihni.com

Öyle Yalnız Kaldım Ki (Plak Albüm, Elenor Müzik, 21.10.2019)
(1982 ve 1987 yılında LP olarak çıkan albümün PLAK formatında [YENİ BASIMI])

A Yüzü:
1- Öyle Yalnız Kaldım Ki
2- Bir Güne Sığmaz
3- Seni Kimse Sevmesin
4- İstemem
5- Yalan Almanya
B Yüzü::
1- Görmedim
2- Yalvarmıyorum
3- Aşk Acı Şaraptır
4- İkimizde Gururluyuz
5- Boş Vermeliyiz

Online PLAK Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.hepsiburada.com
www.pandamuzik.com
www.opus3a.com
www.kitapsan.com.tr
www.cdplak.com
www.ozhizo.com
www.goldplak.com
www.izmirplakcisi.com
www.plakkitap.com
www.plakburada.com
retroplak.com
www.adakitap.com.tr

2020
Dünyadan Zevk Almıyorum (Plak Albüm, Elenor Müzik, 03.12.2020)

A Yüzü:
1- Aşkı Mutluluk Sanıp
2- Dünyadan Zevk Almıyorum
3- Beni Yalnız Bırakma
4- Yabancı Değiliz
5- Sana Nasıl Anlatayım
B Yüzü:
1- Sev Yeter
2- Ömür Kuş Olmuş
3- Sayende
4- Seni Kimse Sevmesin
5- Bir Güne Sığmaz

Online PLAK Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.hepsiburada.com
www.opus3a.com
www.zihni.com
www.cdplak.com
www.ozhizo.com
www.goldplak.com

2021
Dostum (CD / PLAK Albüm, Elenor Müzik, 29.06.2021)

1- Su Ver Leyla (Söz & Müzik: Bedirhan Çağlayan)
2- Dostum (Söz: Pir Sultan Abdal Müzik: Ali Sultan (Mavisaz Edisyon))
3- Gafil Gezme Şaşkın (Söz: Kul Himmet Müzik: Antepli Hasan Hüseyin)
4- Arzu Kızım (Söz: Coşkun İskender Müzik: Alekber Tağıyev (Taksim Ediyon))
5- Bahçe Duvarından Aştım (Yanıyorum) (Söz: Neşet Ertaş Müzik: Muharrem Ertaş)
6- El Vurup Yaremi (Oy Dünya Dünya) (Söz & Müzik: Sadıl Aydoğan (Es Müzik Edisyon))
7- Yeşil Ördek (Söz ve Müzik: Anonim)
8- Ne Sevdiğin Belli (Söz ve Müzik: Muhlis Akarsu)
9- Özüne Özüm Kurban (Söz ve Müzik: Anonim)
10-Ah Bu Dünya (Söz ve Müzik: Anonim)
11-Giderim Yali Yali (Çaya Gider O Yani) (Söz ve Müzik: Anonim)

Online CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.hepsiburada.com
www.pandamuzik.com
www.opus3a.com
www.zihni.com
www.cdplak.com
www.plakkitap.com
www.hhv.de (Almanya)
Online PLAK Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.gereksizseyler.com
www.plakkitap.com
www.goldplak.com
retroplak.com
berkplak.com

Sakın Düşme (Single, Elenor Plak, 24.12.2021)

1- Sakın Düşme/b> - 03:54

Dijital Satış Noktaları:
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

2022
Dilek Taşı (Albüm, Türkofon Universal, 09.02.2022)

1- Dilek Taşı - 04:41
2- Sürünüyorum - 03:57
3- Ayrılık Kolyesi - 03:41
4- Bahtıma Yanarım - 04:21
5- Kırılsın Ellerim - 04:07
6- Suçum Var Mı - 02:33
7- Sanki - 03:51
8- Şimdi Artık el Oldun - 03:37
9- Kaybolan Hayaller - 03:21
10-Sevme Beni Unut Beni - 05:11
11-Sevmek Nedir Ki - 04:37
12-Söz Geçmiyor Gönlüme - 04:09
13-Aldırma Gönül - 03:19

Dijital Satış Noktaları:
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Dilektaşı (2022 Remastered Version) (Albüm, Elenor Plak, 08.04.2022)

1- Dilek Taşı - 2022 Remastered Version - 04:36
2- Nem Kaldı - 2022 Remastered Version - 03:40
3- Bitmez Tükenmez Geceler - 2022 Remastered Version - 02:56
4- Gitme Durnam - 2022 Remastered Version - 03:16
5- Şu Sazıma Bir Düzen Ver - 2022 Remastered Version - 03:03
6- Dokunma Keyfine Yalan Dünyanın - 2022 Remastered Version - 03:22
7- Bana Dışarıdan Gülen Dostlarım - 2022 Remastered Version - 02:51
8- Sevmek Nedir Ki - 2022 Remastered Version - 04:34
9- Yalancısın - 2022 Remastered Version - 03:38
10-Ahu Gözlüm - 2022 Remastered Version - 03:29
11-Artık Sorma Beni - 2022 Remastered Version - 04:00
12-Mehmet Emmi - 2022 Remastered Version - 02:53
13-Bekarım - 2022 Remastered Version - 02:50
14-Hancı Mısın Yolcu Musun - 2022 Remastered Version - 02:26

Dijital Satış Noktaları:
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
www.napster.com
www.qobuz.com

Müzik Ve Ben (LP Plak Albüm, Elenor Plak, 10.06.2022)

A YÜZÜ:
1. Sürünüyorum
2. Ayrılık Kolyesi
3. Bahtıma Yanarım
4. Kırılsın Ellerim
5. Sevseydin Beni

B YÜZÜ:
1. Suçum Var Mı?
2. Sanki
3. Şimdi Artık El Oldun
4. Kaybolan Hayaller
5. Sevme Beni Unut Beni
6. Bir Aşk Bulamadım Ki

Online PLAK Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.hepsiburada.com
www.pandamuzik.com
www.opus3a.com
www.zihni.com
www.zuhalmuzik.com
rainbow45records.com
www.goldplak.com
kontrarecords.com
www.plakburada.com
www.plakkitap.com
www.alpplak.com
www.antikaplak.com
www.izmirplakcisi.com
www.dogaplakkitap.com
gereksizseyler.com
Fan Web Site Adresi:
www.guldenkarabocek.org
Fan Facebook Sayfa Adresleri:
www.facebook.com/Gulden.Karabocek
www.facebook.com/pages/Gulden-Karabocek
Wikipedia Sayfa Adresi:
tr.wikipedia.org/wiki/Gülden_Karaböcek
LastFM Sayfa Adresi:
www.lastfm.com.tr/music/Gülden+Karaböcek
YUKARI | TOP | OBEN


Geri Dön

Sanatçılar (Biyografi ve Diskografileri)

Telif Hakkı © Gönderen: Turkpopmuzik.net - (12915 okuma)


Sitede kullanılan materyallerin büyük bölümü genel kullanıma sunulmuş internet sitelerinden temin edilmiş olup burada yayınlanmasından herhangi bir ticari amaç güdülmemektedir. Bunlar üzerinde hak iddia ediyor ve telif talebinde bulunuyorsanız, siteden çıkarılması veya link verilmesi için lütfen bizimle bağlantı kurunuz.
[Detayları için BURAYA tıklayınız] turkpopmuzik@gmail.com
PHP-Nuke Copyright © 2004-2006 by Francisco Burzi. Bu bir free software programı olup GPL lisansıyla kullanılmaktadır. Sitemiz, PHP-Nuke v.7.6'dan geliştirilerek PHP 5.3.x versiyonlarına uyarlanmış SEO uyumlu RavenNuke (v.2.5) ile desteklenmektedir..
Hosted By  webhoster.ag