Hoş Geldin Sevgili Konuk!    [ Müzikli Gezintiler Dileğimizle ...] 19.07.2024

Türk Pop Müzik Ana Menü 
Anasayfa
Giriş (Site Planı)
Editörün Notu
Kronolojik Gezinti
Sanatçılar
(Biyo & Diskografileri)
Top 10 Müzik
Listeleri
En Son (Sitemize)
Kaydedilen Sanatçılar
En Son Albümler
En Son Çıkan Klipler
Kolektif, Karma veya
Derleme Albümler 
Müzik Yarışmaları  
Eurovision Türkiye
Müzik Etkinlikleri
Basından Müzik Haberleri
Kısa Pop Tarihi ve Müzik
Terimleri Sözlüğü
Tarihte Müzik Olayları
KARAOKE VİDEOLAR
DİĞER VİDEOLAR
Hazır Şarkı Listeleri
Flashplayer Şarkı Listeleri
Top 10'lar :
Kronoloji (Yıllar)

Sanatçılar

Hazır Playlistler

Müzik Yarışmaları
  Altın Mikrofon (Yıllar)

Müzik Yarışmaları
  Milliyet Liselerarası Müzik
  Yarışmaları (Yıllar)

Müzik Yarışmaları
  Altın Güvercin Müzik
  Yarışmaları (Yıllar)

Eurovision (Yıllar)

Diğer
DİĞER LİNKLERİMİZ 
Dünya Müzik Listeleri
(Kronolojik)
Beatles Türk
Beatles Haberleri

Kronoloji
1926 - 1959
1960
1961
1962
1963
1964
1965
1966
1967
1968
1969
1970 ve sonrası

Şarkıları (Kronolojik)
1957 - 1961
1962
1963
1964
1965
1966
1967
1968
1969
1970 ve Sonrası

Şarkıları (Alfabetik)
A - B
C - D - E
F - G - H
I -J
M - N - O
P - R - S
T - Z

Diskografi (Karaoke)
İngiltere Albümleri
Diğer Albümleri

Film (& Soundtrack Albümleri)   
A Hard Day’s Night
Help!
Magical Mistery Tour
Yellow Submarine
Let It Be

45'likleri (Singles)

EP (Extended Play)'leri

(Givenaway) Diğer
müzisyen ve gruplar
için yaptıkları besteleri

YARDIM 
S.S.S
© by Turkpopmuzik.net

   Sitede Ara
   Sosyal Medya
2020 sonuna kadarki beğenmeler: 432

Beğen
   Kim Online
Şu an sitede, 268 ziyaretçi ve 0 üye bulunuyor.

   Ziyaretçi Bilgileri
Hoşgeldin, Misafir
Şu An Bağlı:
Ziyaretçi: 268
Üye: 0
Toplam: 268

   Sayfa Hit Toplamı
Şu ana kadar
sayfa izlenimi aldık. Başlangıç:
2005

   Site Bilgileri
Sunucu TrafiğiSunucu Trafiği
  • Toplam: 147,117,043
  • Bugün: 16,491
Sunucu BilgileriSunucu Bilgileri
  • Jul 19, 2024
  • 01:30 pm CEST
 

TÜRK POP MÜZiK.NET - Sanatçılar (Biyografi ve Diskografileri)
Hadise
Bookmark and Share
    Geri Dön   (19152 okuma)Hadise
Hadise
Hadise
FOTO GALERİ

22.10.1985 tarihinde Belçika’nın Mol kentinde Sivas’lı bir çerkez ailesinin kızı olarak doğan Hadise, Yapımcılar ve dinleyiciler tarafından ilk olarak, Belçika’nın Pop Idol yarışması sayılan (Türkiye’deki Popstar gibi) Idool 2003’te farkedildi. Yarışmayı birincilikle bitirmese de, kendisine yapımcılar tarafından albüm çıkarmak için teklif geldi.

Hadise’nin ilk single’ı “Sweat (Terle-1)” Kasım 2004’te çıktı ve single’ın Belçika müzik listelerinde 19ncu sıraya kadar tırmanarak hit olmasıyla müzik kanallarında aslında bu şarkıya klibinin çekilmemesine rağmen, SIMS-awards’da (SIMS Ödüllerinde) çekilen performans videosu klip olarak sık sık gösterilmeye başlandı.

Yurtdışında çıkardığı ikinci single’ı “Stir Me Up (Kışkırt Beni)” 6 Mayıs 2005’te ile tüm Avrupa’da farkedildi ve Belçika müzik listelerinde 22nci sıraya kadar tırmandı, çıkış parçası “Stir Me Up”, pek çok Summer Hits albümüne girdi. Hadise, “Stir me up” şarkısı ile Avrupa ve Türkiye’de listelere giren ve geniş bir hayran kitlesine sahip oldu.

Üçüncü single’ının adı olan “Milk Chocolate Girl (Sütlü Çikolata Kız)” 9 Ekim 2005’te, daha sonra Hadise’nin lakabı haline geldi. Single, Belçika müzik listelerinde 13ncü sıraya tırmandı.

Dördüncü single’ı “Ain’t No Love Lost” 13 Ocak 2006’te albümündeki “Ain’t No Love Lost” adlı şarkının “Burdayım” adıyla bir Türkçe versiyonu oluşturuldu.

Hadise’nin beşinci single’ı “Bad Boy (Kötü Çocuk)” 4 Ağustos 2006’te, yazın piyasaya sürüldü ve diğer albümler gibi o da dinleyici kitlesinden olumlu tepkiler aldı.

’ Türkiye’de, Runltd. menajerlik şirketi (Süheyl Atay) ile 2006 Nisan tarihinden itibaren çalışmaktadır. Hadise ilk Türkiye Konserini Izmir “Loop” Kulübünde verdi. 2006 senesinde sık sık Türkiye’ye gelen Hadise başta Beyaz Show olmak üzere pek çok program ve etkinliklerde yer aldı.Bu sırada hayranı olduğu Tarkan’la sahneye çıkma fırsatı yakalayan Hadise, bundan dolayı çok mutlu oldu. Popstar adlı yarışma programında sunuculuk yaptı. Maxim , Esquire, Tempo ve Aktüel dergilerine kapak oldu.

3 Ekim 2007 tarihinde yeni single çalışması olan “A Good Kiss” adlı single’ı piyasaya çıkardı ve şarkının klibini İstanbul’da çekti. Belçika Top 50’de 28 numaraya kadar yükselmiştir. Şarkının video klibi Türkiye’de çekilmiş ve Türkiye’de en yüksek 6 numaraya kadar yükselmiştir.

2008 yaz dönemine yeni bir albüm ile girmeye hazırlanan Hadise, Bodrum’da Halikarnas disko’nun 2008 yaz sezonunun açılışını 16 Mayıs 2008’de verdiği bir konserle yaptı. Yeni albümünün “My Body” adlı şarkısına çektiği klipte Hadise’nin kaza mankeni ile sevişme sahnelerinin bulunması da medyada ilgi konusu oldu.

Hadise: ‘Deli Oğlan’

Yeni albümün ilk single “Deli Oğlan” yayınlanmadan olay yaratan klibi Emir Khalilzade yönetmenliğinde çekildi. Sözleri Sezen Aksu’ya bestesi Hadise ve Yves Gaillard’a ait olan “Deli Oğlan” şarkısı eğlenceli sözleri, akılda kalıcı nakaratı ile daha ilk dinleyişte insanın kanını kaynatıyor. Ancak klibinde Sertan Tan ile oynayan Hadise, bu klibi ile ilgili görüntülerin medyaya Sertan Tan tarafından reklam amaçlı sızdırılması nedeniyle onun görüntülerini klibinden çıkartma kararı aldı. Şarkının sözleri Sezen Aksu'ya ait.

2008 yazında piyasaya çıkan Serdar Ortaç’ın “Nefes” albümünde “Düşman” adlı şarkıda sanatçıyla düet yaptı.

Hadise, müzikal kariyerinin yanı sıra akıcı bir şekilde Flemenkçe, Fransızca, Almanca, Türkçe ve İngilizce konuşabiliyor ve Hasselt’te pazarlama üzerine ihtisas yaptı. Tüm boş zamanlarında müzikle ilgilenen Hadise, genellikle söz yazıyor, müzik besteliyor, stüdyo kayıtları ve konserler arasında koşturuyor. Bunların yanında spor yapmayı, arkadaşlarıyla takılmayı ve iki kız kardeşi, erkek kardeşi ve annesiyle zaman geçirmeyi de seviyor.

Kendisine örnek olarak Christina Aguilera, Brandy ve Beyoncé’yi gördüğünü belirten Hadise; Prince, Janet Jackson, Tina Turner, Alicia Keys, Toni Braxton, Jamiroquai ve U2’nun da, yaptığı müziği etkilediğini söylüyor. Şarkılarında klasik, rock, soul ve diğer dünya müziklerini harmanlamaya çalıştığını belirtiyor.

Son olarak Hadise’ye Eurovision 2009 için Belçikadan teklif geldi. Ancak Hadise; Türk olduğunu ve ancak Eurovision’da Türkiye için yarışacağını belirtmiş ve teklifi geri çevirmiştir. (Kaynaklar: en.wikipedia.org/wiki/Hadise, tr.wikipedia.org/wiki/Hadise)

Arkasından Mayıs 2009’da Moskova’da yapılacak yarışma için TRT Tarafından Belçika’da yaşayan şarkıcı Hadise’nin 2009 Eurovision şarkı yarışması’nda Türkiye adına yarışacağı ilan edildi. Sinan Akçıl’a ait “Crazy For You / Düm Tek Tek” isimli şarkı ile yarışacağı açıklandı.

Yarışma öncesi Hadise’nin şirketi Capitol (EMI), “Düm Tek Tek” adıyla Avrupa’da Mart ayında tek şarkılık biri Promosyon olmak üzere iki kez CD Single yayınladı. Şarkıcının Türkiye’deki müzik şirketi Pasaj Müzik de aynı isimle Nisan ayında 5 şarkılık Maxi Single çıkarttı. 8 Mayıs’ta yine EMI etiketiyle Hadise “Düm Tek Tek” şarkısı ve bir Club Mix’inin de bulunduğu ve diğer tüm şarkıları İngilizce seslendirdiği 12 şarkılık “Fast Life” isimli albümünü çıkardı.

13 Mayıs 2009’da yapılan Eurovision Yarı Final Yarışması ’nda kazanan Hadise, 16 Mayıs 2009’da yapılan Final Yarışması ’nda 18nci sırada Türkiye’yi temsil etti ve Eurovision şampiyonluğunu açık farkla 387 puan alan Norveç, İkinciliği 218 puan ile İzlanda ve üçüncülüğü 207 puanla son yıllarda katılmaya başlayan ırkdaşımız Azerbeycan ardından 177 puan alarak 4ncü oldu.

Eurovision Şarkı Yarışması ardından 26.06.2009 tarihinde Pasaj Müzik etiketiyle bir şarkı dışında tüm şarkıların sözlerini Sinan Akçıl’ın yazdığı bazılarının müziğini de Sinan Akçıl’ın yaptığı 13 şarkılık “Kahraman” isimli albüm çıkarıldı.

Hadise, 2 yıllık suskunluğunu “Aşk Kaç Beden Giyer?” adını verdiği yeni albümüyle bozuyor.

“Bu albümü hazırlarken özel ve profesyonel hayatımda değişiklikler yaşadım. Beni, müziğimi, müziğime olan saygımı, ruhumu, hayata bakış açımı çok doğru ve güzel bir şekilde etkileyen değişiklikler…” diyen Hadise, bu süreçte susmayı tercih ettiğini belirterek “Aşk Kaç Beden Giyer?”in özetini bir cümleyle yapıyor: “Konuşmadıklarım, yaşadıklarım, hepsi bu albümde…”

Seyhan Müzik etiketiyle piyasaya çıkacak olan albüm 13 Nisan’da müzik marketlerde yerini alacak.

Hadise’nin yeni albümünde Gülşen, Erdem Kınay, Alper Narman, Gökhan Şahin, Deniz Erten, Ender Gündüzlü, Ozan Doğulu, Ozan Çolakoğlu ve Street Fabulous imzası taşıyan eserler yer alıyor.

Albümün ilk klibi sözü ve müziği Gülşen’e, aranjesi Ozan Çolakoğlu’na ait olan “Superman” isimli şarkıya Nihat Odabaşı’nın yönetmenliğinde çekildi.

9 Haziran 2012’de “Biz Burdayız” isimli şarkı ve buna Kaan ile düet yaptığı versiyonu olmak üzere 2 şarkılık single çıkardı. “Biz Burdayız” klibinin yönetmenliğini, Hülya Açıkgöz üstlendi.

Hadise’den Yeni Single

“Biz Burdayız” isimli single ile sevenlerinin beğenisini kazanan Hadise, hayranlarının sabırsızlıkla beklediği yeni single’ı “Visal”i bugün piyasaya çıkarıyor ve hasret bitiyor.

Sözleri İsra Gülümser’e, bestesi ise Tolga Görsev’e ait olan “Visal” isimli şarkısı ile sevenleriyle buluşmaya hazırlanan Hadise, büyük heyecan yaşıyor.

Bugüne kadar hareketli şarkıları ve göz kamaştıran sahne performanslarıyla dikkat çeken Hadise, yeni single ile sevenlerini oldukça şaşırtacak.

“Visal”in kendisi için bambaşka bir yeri olduğunu ifade eden Hadise, duygularını şu sözlerle dile getirdi: “Visal için çok emek harcadık, çok çalıştık. Umarım herkes aradığı, arzuladığı, beklediği sevgiliye kavuşur… Aşk güzel, aşk özel, aşk mutluluk, aşk hüzün, aşk ağlamak, aşk gülmek, aşk bozulmak, aşk kıskanmak, aşk üzmek, aşk bile bile acı çektirmek, aşk affetmek, aşk öpüşmek, aşk sevişmek, aşk konuşmadan birbirinin gözlerine bakmak, aşk aşıkken daha da aşık olmak, aşk terk edip geri dönmek, aşk aslında çok şey demek… Aşk zor demek… İz bırakmak lazım aşklarla…”

‘Visal’in klibinin yönetmenliğini, en son “Biz Burdayız”ın da klibini çeken Hülya Açıkgöz üstlendi.
(Kaynak: www.magazinci.com - 15.03.2013)

Hadise’den Öküz ‘Tavsiye’si

Seksi şarkıcı Hadise yeni albümü “Tavsiye”’nin tanıtımında ilginç tavsiyeler verdi.

Başarılı sahne performanslarıyla adından sıkça söz ettiren Hadise, bir yılı aşkın süredir üzerinde çalıştığı yeni albümü “Tavsiye”yi 4 Ağustos’ta müzikseverlerle buluşturuyor.

Pasaj Müzik etiketiyle, Hadise Açıkgöz ve Hülya Açıkgöz prodüktörlüğünde yayınlanan albümde birbirinden iddialı 9 şarkı ve 2 remiks yer alıyor.

İskender Paydaş’ın süpervizörlüğünde hazırlanan “Tavsiye” isimli albümde aralarında Alper Narman, Onur Özdemir, İsra Gülümser, Selim Siyami Sümer, Gökhan Şahin, Emrah Karaduman, Özlem Argon, Reşit Gözdamla, Selahattin Erhan, Ödül Erdoğan, Aytaç Özgümüş, Tolga Görsev, Cem Ozan Aktaş ve Gianluca Presti’nin de bulunduğu birçok önemli müzisyenin imzası yer alıyor.

“Tavsiye” albümünün ilk video klibi, sözü ve müziği Alper Narman ve Onur Özdemir’e, aranjesi İskender Paydaş’a ait olan “Nerdesin Aşkım” adlı şarkıya Hülya Açıkgöz yönetmenliğinde çekildi.

Uzun süredir bu albümün heyecanını yaşayan başarılı sanatçı Hadise, “Tavsiye” ile ilgili duygularını şu sözlerle dile getiriyor: “Bu albümde size tavsiyeler dolu şarkılar seçtim. Kendi mutluluğunuz için savaşın, gezin, gülün, kendinizi keşfedin, kendinizi sınırlandırmadan hayatın tadını çıkarın. Hepimizin dertleri olur ama her gün bir dert ya azalır ya da yükü hafifler. Bu yüzden yaşamak lazım, hayatın tadını çıkarmak lazım. Trene bakanlardan olma, yaşa… Bu albüm meleklerim, sevenlerim, #TeamHadise için…” (Kaynak: www.magazinci.com / www.sozcu.com.tr / www.medya365.com - 30.07.2014 / www.sozmuzik.com / www.aksam.com.tr / www.hurriyet.com.tr / www.milliyet.com.tr / www.haberankara.com / www.ulkehaber.com / www.cnnturk.com / www.radikal.com.tr - 31.07.2014)

Hadise’nin “Bu Aralar” Şarkısı Kliplendi

Hadise, Pasaj Müzik etiketiyle piyasaya çıkardığı “Tavsiye” isimli albümünün 4. klibi “Bu Aralar”ı sevenleriyle buluşturuyor.

“Nerdesin Aşkım”, “Prenses” ve “Yaz Günü”nden sonra albümün 4. klibi sözü Özlem Argon’a, müziği Özlem Argon ve Reşit Gözdamla’ya, aranjesi ise Emrah Karaduman’a ait olan “Bu Aralar” isimli şarkıya Hülya Açıkgöz yönetmenliğinde Dominik’de Las Terrenas bölgesinde çekildi.

Klip çekimi 3 günde tamamlanan “Bu Aralar” şarkısıyla Hadise, uzun bir aradan sonra sevenleriyle slow bir şarkıyla buluşacak olmanın da heyecanını yaşıyor.
(Kaynak: www.magazinci.com - 20.01.2016)

Hadise’den Yeni Albüm!

Hadise’nin merakla beklenen yeni albümü “Şampiyon” 30 Haziran Cuma günü yayınlanıyor.

Dijital platformlarda Apple Music üzerinden müzikseverlerle buluşacak olan 9 şarkının yer aldığı albümün ilk klibi albümle aynı adı taşıyan sözü bestesi Alper Narman ve Onur Özdemir’e ait “Şampiyon” isimli şarkıya Hülya Açıkgöz yönetmenliğinde çekildi.

İstanbul’da 14 saatte çekilen klipte Hadise, Derya Açıkgöz imzalı kostümlerle kamera karşısına geçti. Klipte Hadise’ye yurt dışından gelen 8 bayan dansçı eşlik etti.

Hadise ilk klibini çektiği ve aynı zamanda albümün isim şarkısı da olan “Şampiyon”la ilgili şunları söyledi: “Kendimle ilgili bir şeyden çok eminim. Her yaptığım işte, özelimde, müziğimde nerede olursa olsun bir ŞAMPİYONUM. Çünkü beni, hepimizi Allah’ın kendi hayatımızda şampiyonlar olalım diye yarattığına inanıyorum. Bunu okuyan SEN evet SEN, sen de şampiyonsun ve bunu aynaya baktığında hiç ama hiç unutma. Hepimiz bu hayatta kendi hayatımızın şampiyonu olmak için savaşıyoruz. Biz ŞAMPİYONUZ.”
(Kaynak: www.kralmuzik.com.tr - 23.06.2017)

Küvete Giren Hadise’den Yeni Fotoğraflar!

Şarkıcı Hadise’nin Fransız manken Aurelien Muller ile kamera karşısına geçtiği Sıfır Tolerans şarkısının klibi yayınlandı.

KLİP UZUN SÜRE KONUŞULACAK

Hadise, klipteki cesur sahneleriyle sınırları zorladı. Aurelien Muller ile samimi görüntüleri dikkat çeken Hadise’nin küvet içerisindeki cesur pozları da uzun süre konuşulacağa benziyor.

“Sıfır Tolerens” klibi için Fransız manken Aurelien Muller ile kamera karşısına geçen ünlü şarkıcı Hadise, cesaretiyle sınırları zorladı.


(Kaynak: www.milliyet.com.tr / www.sozcu.com.tr / www.medyafaresi.com - 10.11.2017)

Hadise’den Akustik “Sıfır Tolerans” Sürprizi

Hadise, ‘Sıfır Tolerans’ın akustik versiyonunu hayranlarına sürpriz yaparak 14 Şubat Sevgililer Günü’nde yayınladı.

Şarkının video klibi son derece samimi ve yalın görüntülerden oluşurken, Hadise vokal performansı ile büyülüyor.

Şampiyon albümünün en dikkat çeken şarkılardan biri olan ‘Sıfır Tolerans’ın akustik versiyonu, son zamanların en güçlü slow şarkılarından olmaya aday.

Sözleri Nehir Kıyıcı’ya bestesi Metehan Köseoğlu’na ait olan “Sıfır Tolerans (Akustik)” şarkısının klip yönetmenliğini Hülya Açıkgöz üstlendi.
(Kaynak: karnaval.com - 14.02.2018)

Hadise İşini Garantiye Aldı! Bu Kez Montla Kamera Karşısına Geçti

Bir önceki klibi müstehcen sahneler içerdiği gerekçesiyle yasaklanan Hadise, yeni klibinde montla kamera karşısına geçti.

Hadise'nin Fransız model Aurelien Muller ile kamera karşısına geçtiği “Sıfır Tolerans” şarkısının klibi müstehcen bulunduğu gerekçesi ile yasaklanmıştı. RTÜK klibi yayınlanan kanallara ceza vermiş bunun üzerine de kanallar klibi yayınlamayı bırakmıştı.

Hadise bu karara itiraz etmiş ve klibini savunmuştu. “Müzik kanallarında klibim yayınlanmıyor. Klibime vurulan damgayı hiçbir şekilde kabul etmeyeceğim” demişti.

MONTLA KLİP ÇEKTİ!

Bir önceki klibi yasaklanan Hadise bu kez işini garantiye aldı. “Farkımız Var” isimli şarkısına yeni bir klip çeken şarkıcı bu kez montla kamera karşısına geçti, klip boyunca da montunu üzerinden çıkarmadı. Ayrıca klipte herhangi başka birine de rol vermedi.
(Kaynak: www.magazinci.com - 14.03.2018)

Hadise’den Yeni Klip

Hadise “Şampiyon” albümünün yeni video klibini “Aşk Dediğin” şarkısına çekti.

Hadise, söz ve müziği Zeki Güner’e, aranjesi Serkan Ölçer’e ait şarkının video klibinde daha önce “My Body” ve “Kahraman” videolarının da yönetmenliğini üstlenen Şenol Korkmaz’la çalıştı. Görüntü yönetmenliğini Michel Dierickx’in yaptığı, Sait Halim Paşa Yalısı’nda gerçekleşen klip çekimlerinde Hadise’ye Sırbistanlı oyuncu Petar Rasic eşlik etti.

Styling’ini Melis Agazat’ın üstlendiği klipte kıyafetlerin bir kısmı Sırbistanlı tasarımcı Valdrin Sahiti tarafından özel olarak hazırlandı.
(Kaynak: www.kralmuzik.com.tr - 25.04.2019)

Hadise’den Yeni Şarkı

Hadise’nin yeni şarkısı: “Geliyorum Yanına” müzik platformlarında…

Hadise, hayranlarının da desteğiyle yarattığı, yazın en iddialı şarkılarından biri olmaya aday “Geliyorum Yanına” ile 9 Ağustos Cuma günü tüm dijital müzik platformlarında… Söz ve müziği Gülşen’e, düzenlemesi Ozan Çolakoğlu’na ait.

Hadise’nin “Geliyorum Yanına” şarkısının video klibi, daha önce “My Body”, “Kahraman” ve “Aşk Dediğin” videolarının da yönetmenliğini üstlenen Şenol Korkmaz tarafından 5 mekan’da 70 oyuncu, 2 kamera, 1 drone ile 32 saatte çekildi. Klip Hadise’nin Harbiye konserinde ilk defa gösterildikten sonra, dijital platformlar ve TV’lerde yayınlanacak.

Son derece eğlenceli sözlere ve ritmik bir melodiye sahip şarkı, Hadise hayranları tarafından her çalışmasında olduğu gibi büyük bir coşku ile bekleniyor.
(Kaynak: www.kralmuzik.com.tr - 09.08.2019)

Hadise’nin Yeni Klibinde Dekolte Yok!

Karantina nedeniyle bir süredir uzak kaldığı müziğe geri dönen Hadise, “Küçük Bir Yol” adını verdiği şarkısının klibini yayınladı.

Hadise, “Küçük Bir Yol” şarkısının klibini “Bugüne kadar çektiğim en değerli, en çok üzerine titrediğim ve beni en heyecanlandıran klip oldu” notuyla duyurdu.

Klibinde dekolteden uzak kıyafetlerle kamera karşısına geçti. Hayranları “Kaan Yıldırım farkı... Enişte kıskanç galiba” şeklinde yorumlar yaptı.

Dün Kaan Yıldırım sosyal medya hesabından sevgilisi Hadise ile paylaşımda bulunmuştu. Kaan Yıldırım’ın klip çekiminde yalnız bırakmadığı aşkı Hadise ile romantik paylaşımındaki “Küçük Bir Yol” etiketi dikkat çekmişti.

Kutlama pastası

Yeni şarkısı ‘Küçük Bir Yol’u görücüye çıkarmak için gün sayan Hadise sosyal medya hesabında paylaştığı ‘Küçük Bir Yol’ pozuna “Çıkacak olan EP’mizin ilk şarkısı ‘Küçük Bir Yol’ artık sadece benim değil, sizin... Benim için çok ama çok özel yeri var bu şarkının... ” notunu düştü.

Kaan Yıldırım’ın köpeği Benek’e düşkün olan ünlü popçu onun için özel bir Instagram hesabı açmıştı. Benek’in Instagram hesabını yöneten Hadise, yeni şarkısı için seçtiği kutlama pastasıyla dikkat çekmişti.

Benek’in hesabından yayınlandığı fotoğrafa Hadise, “Beklemedeyiz… Küçük Bir Yol” notunu düşmüştü.
(Kaynak: www.magazinkolik.com / www.magazinci.com - 02.09.2020)

Hadise’nin İlk EP’si “Aşka Kapandım” Dinleyici İle Buluştu

Hadise, 3 şarkıdan oluşan, Pasaj Müzik etiketli “Aşka Kapandım” EP’sini sevenlerinin beğenisine sundu.

EP’nin habercisi olma özelliği taşıyan ilk video şarkısı “Küçük Bir Yol” ile listelerin zirvesindeki yerini uzun süre koruyan Hadise, EP’nin çıkış video şarkısını sözleriyle ruha dokunan bir başka aşk şarkısı “Olsun” olarak belirledi.

Üçüncü ve son parça “Sen Hiç Yorulma” ise hayatın her dakikasının tadını çıkarmamızı söylüyor. EP’nin çıkış şarkısı ‘Olsun’un sözleri Yıldız Tilbe ve Devrim Karaoğlu’na, müzik ve düzenlemesi Devrim Karaoğlu’na ait.

Şarkıların mix’i Will Brierre, mastering’i ise birçok önemli projede imzası bulunan Howie Weinberg ve Will Borza tarafından Los Angeles’da yapıldı.

‘Olsun’un video klibi, 2006 yılından beri birçok başarılı projede beraber çalıştığı Şenol Korkmaz yönetmenliğinde çekildi. Klibin görüntü yönetmenliğini ise Veli Kuzlu üstlendi.

Hadise, ‘Aşka Kapandım’da alıştığımızdan çok farklı olarak, şarkı sözlerinin hassas unsurlarını dokunaklı yaylılar, gitarlar ve daha fazlasıyla dolu muhteşem aranjmanla harmanlayarak müziğindeki sınırları zorluyor.
(Kaynak: www.kralmuzik.com.tr - 20.02.2021)

İşte Hadise’nin Yeni Klibi “Hay Hay” ve Esinlendiği Acıklı Hikaye!

Hadise, son dönemde ayrılık dedikoduları ile magazin gündeminden düşmezken, “Hay Hay” isimli yeni şarkısıyla bir kez daha dikkatleri üzerine çekti.

Şarkının sözleri ve klibi kısa sürede Twitter’da TT oldu. Klip ise 1947’de Amerika’nın en yüksek binasından atlayan ve tarihe ‘Tüm zamanların en güzel intiharı’ olarak geçen Evelyn McHale’in acıklı hikayesinden esinlenerek çekildi.

Hadise de klibinin 1947 yılında henüz 23 yaşında olan Evelyn McHale isimli genç kızın Empire State binasının 83. katından atlayarak intiharından esinlendiği bilgisini paylaştı.

Magazin dünyası Hadise- Kaan aşkının bitme nedenlerini konuşurken, güzel şarkıcı yeni şarkısının klibini sevenlerinin beğenisine sundu.
(Kaynak: www.magazinkolik.com - 18.06.2021)

Hadise Yeni Klibi İçin Elbisesiyle Havuza Daldı

“Coş Dalgalan” şarkısının klibi için elbisesiyle havuza dalan Hadise, o anları Instagram hesabından paylaştı.

İş insanı Mehmet Dinçerler ile yeni bir aşka yelken açan şarkıcı Hadise, PUBG Mobile Poseidon güncellemesine özel PUBG Mobile Türkiye ile işbirliği altında çıkardığı “Coş Dalgalan” şarkısının klibi için su altına daldı. Dalış tüpü kullanarak havuzun içinde çekimler yapan Hadise o anlardan kareleri de Instagram’dan paylaştı.

Çekimleri üç gün süren “Coş Dalgalan” klibinde Hadise’nin özel tasarım elbisesi için 11.5 metre kumaş kullanıldı.

Suya dayanıklı makyajı 2.5 saatte hazırlanan Hadise, klip çekimleri için özel bir ekiple, içinde köpek balıkları bulunan 18 derecelik akvaryumda dört metreye daldı.

Hadise “Şarkı düşündüğümüzden daha da etkileyici oldu ve bunu bir kliple taçlandırmaya karar verdik. Çok heyecan verici bir proje oldu ve klibimizde şarkının sözleri gibi coştuk. Su altında çekimler, dev bir led ve daha neler. Kendimi aştığım bir klip ve çalışma oldu” dedi.
(Kaynak: www.magazinci.com - 18.09.2021)

Hadise “Feryat” İle Sevenleriyle Buluştu!

Hadise, uzun süren sessizliğini “Feryat” adlı yeni teklisiyle bozuyor. ‘Feryat’ın sözleri Sheyh Ree, bestesi Tekin Akbal aranjesi ise Esad Fidan imzası taşıyor.

Yeni şarkısının video klibi için Utku Kemal yönetmenliğinde kamera karşısına geçen Hadise, yaşanıp biten aşk sürecinin ardından iç dünyasında baş başa kalmış bir kadını canlandırıyor.

Hadise, 2023 yılının ilk sürprizini yaparak, yepyeni en taze teklisi ‘Feryat’ı Pasaj Müzik etiketiyle tüm dijital platformlarda yayınladı.Yeni ekip

Hayranlarının sabırsızlıkla beklediği yeni şarkıda Hadise; söz, müzik, aranje ve tüm prodüksiyonda yepyeni bir ekiple ilk defa çalıştı. Şarkının sözlerini Sheyh Ree, bestesini Tekin Akbal, aranjesini Esad Fidan yaptı.

Şarkının video klibinin ön hazırlık ve prova süreci 1 hafta, çekimleri 1 günde tamamlandı. ‘Feryat’ın yönetmenliğini Utku Kemal Durmaçalış üstlendi.

Klipte; yaşanıp biten aşk sürecinin ardından Hadise’nin bireysel hissiyatından da yola çıkarak bir kadının iç dünyasını anlatıyor. Kadının ilişkinin içine kattığı tutkusu, cazibesi, yalınlığı ve inancıyla ayrılık sonrasında baş başa kalmasını işlendi. Bu duyguyu 6 ayrı setup’a bölündü ve birleştiğinde bir feryadı anlatıyor olması temel amaçtı. Ateş ve su, duygumuzu aktarmaya yardımcı olan temel semboller oldu ve Hadise’nin oyunculuk yeteneği klibin duygusal derinliğine başka bir boyut kattı.
(Kaynak: www.kralmuzik.com.tr / www.magazinci.com - 14.04.2023)

Hadise “Sevmiyo” Diyor

Hadise, dinlenme rekorları kıran “Feryat” single’ı ve Murda ile yaptığı “Sen Dönene Kadar” düetinin ardından yeni şarkısı ‘Sevmiyo’yu müzikseverlerle buluşturuyor. Sonbahar hüznünü sonuna kadar hissettiren “Sevmiyo”, Pasaj Müzik etiketi ile tüm dijital platformlardaki yerini aldı.

Hadise, geçtiğimiz hafta yeni şarkısı ‘Sevmiyo’nun duyurusunu sosyal medya hesaplarından paylaşarak hayranlarını sevindirmişti.

“Sevmiyo”, hafif tempolu pop sound’uyla, sizi o unutamadığınız aşka geri götürecek. Öyle ya bazı aşklar hatırlanmak ister, hatırlanmayı hak eder. Hatırlamayı ve hatırlanmayı hak eden tüm aşklara ve aşıklara...

Ünlü prodüktör, söz ve müzik yazarı Aytaç Özgümüş imzası taşıyan “Sevmiyo”, mutluluğu tattıran ancak sonu hüsranla biten bir aşk hikâyesini anlatıyor. Aytaç Özgümüş bu şarkıyı Hadise için özel olarak yazmış.

Utku Kemal’in yönetmenliği ve İnan Kırdemir’in moda direktörlüğünde çekilen klipte Hadise’nin etkileyici performansına, yetenekli oyuncu Emre Bulut eşlik ediyor.

Hadise, “Sevmiyo” ile müziğindeki çeşitliliği ve yeteneğini bir kez daha ortaya koyuyor. “Feryat” ve “Sen Dönene Kadar” şarkılarıyla büyük ilgi gören Hadise, “Sevmiyo” ile müzikseverlere sonbaharın hüzün dolu atmosferini sunuyor.
(Kaynak: www.magazinci.com - 30.09.2023 / www.kralmuzik.com.tr - 02.10.2023)

Hadise’den Yeni Tekli “Hayat Oyunu”

Her yayınladığı şarkıyla büyük başarılara imza atan Türk pop müziğinin en güçlü kadın yorumcularından Hadise, 2024 yaz ayına güçlü bir giriş yapıyor. “Hayat Oyunu” Pasaj Müzik etiketiyle tüm dijital platformlarda yayımlandı.

Şarkının sözleri Murat Güneş’e, bestesi Volga Tamöz’e, aranjesi ise Esad Fidan’ ait. “Hayat Oyunu” video klibi ise Belçika’da Şenol Korkmaz yönetmenliğinde çekildi.

Hadise’nin şarkı ile ilgili düşünceleri ise şöyle:

“Bu şarkı tam dört sene önce sevgili Haluk Şentürk’ün hediyesi olarak bana geldi, geçen süre içinde bu şarkıyı okumak için kendimi hiç hazır hissetmedim. Bu şarkının şimdi sizlerle buluşuyor olmasının elbette birden fazla sebebi var ama en önemlisi ben kendi içimdeki bazı yarım kalan yolculukları tamamladığımı hissediyorum.

Uzun zamandır yüreğimin tam ortasında duran camdan ok sanırım artık yok çünkü o kadar iyi anladım ki kazanan yok bu hayat oyununda. Kazanan da kaybediyor aslında. Şarkıda geçen her cümle için ayrı ayrı uzun yazılar yazabilirim ama ben ‘Hayat Oyunu’nu her dinlediğimde ne yaşarsak yaşayalım, düne değil yarına bakmamız gerektiğini ve her gecenin bir sabahı olduğunu hatırlıyorum. Ben bu şarkıdan güç alıyorum. Umarım sizin de kalbinize, hayatınızda bir yere dokunur bu şarkı.

“Hayat Oyunu” benim için “Küçük Bir Yol” şarkımla başlayan duygusal sürecin final şarkısı. Elbette yine duygusal şarkılar söyleyeceğiz ama bu şarkı hem bir final hem de yeni bir müzikal yolculuk başlangıcı. Bu yüzden çok heyecanlıyım ve yıllar geçse bile hala aynı şekilde heyecanlı olduğum için çok mutluyum.”

(Kaynak: www.magazinci.com - 24.05.2024)

Diskografi:
2004
Sweat (Terle-1) (Single, 2brains records/EMI, Belçika/01.11.2004)

1. Sweat

2005
Stir Me Up (Single CD Albüm, EMI, Belçika/06.05.2005) v
CD:
1. Stir me up (Radio edit)
2. Stir me up (After Party remix)
Vinyl:
A1- Stir Me Up (After Party Remix) - 4:05
A2- Stir Me Up (Radio Edit) - 3:28
B1- Stir Me Up (Crunk Mix) - 4:15
B2- Sweat (Nasty Remix) - 3:31
B3- Stir Me Up (DJ Tools) - 4:00

Milk Chocolate Girl (Single CD Albüm, 2brains records, Belçika/09.10.2005)

1. Milk Chocolate Girl (Radio Edit) - 3:17
2. Milk Chocolate Girl (Extended) - 5:49
3. Ain’t Doing It Right (Radio Edit) - 3:52

Sweat (Albüm, EMI Belçika/Kulak Müzik Türkiye, Kasım 2005)

1. Sweat (featuring Raw Jawz) - 3:14
2. Bad Boy - 3:11
3. When Ya Breathing On Me - 3:21
4. Jealous - 3:14
5. Ain’t Doing It Right - 3:49
6. Milk Chocolate Girl - 3:16
7. Momma's Boy - 3:23
8. Never Trust A Man - 3:19
9. Sister - 3:21
10.Who Do You Believe? - 3:55
11.Stir Me Up - 3:26
12.On the Beach - 3:23
13.Ain't No Love Lost - 3:29
14.Sakın Gitme - 3.23

Sweat+Special Edition (Albüm, EMI, Belçika/Kasım 2005)

CD 1:
1. Sweat (Radio Edit) - 03:14
2. Bad Boy (Radio Mix) - 03:33
3. When Ya Breathing On Me - 03:21
4. Jealous - 03:14
5. Ain’t Doin’ It Right - 03:49
6. Milk Chocolate Girl - 03:16
7. Momma's Boy - 03:23
8. Never Trust A Man - 03:19
9. Who Do You Believe - 03:55
10.Stir Me Up - 03:26
11.On The Beach - 03:23
12.Ain’t No Love Lost - 03:29
13.Sakın Gitme - 03:23
14.Şu Halimi (Radio Edit) - 03:21
15.Burdayım - 03:33
CD2:
1. Bad Boy (Basto! Loves Dub Mix) - 05:09
2. Bad Boy (E-Side Club Remix) - 03:26
3. Bad Boy (E-Side Oriental Remix) - 03:46
4. Stir Me Up (After Party Mix) - 04:05
5. Stir Me Up (Crunk Mix) - 04:15
6. Milk Chocolate Girl (Extended) - 05:49
7. Sweat (Nasty Mix) - 03:31
8. Sweat (Bubblin Mix) - 03:31
Videos:
9. Bad Boy - Video
10.Stir Me Up - Video
11.Ain't No Love Lost - Video
12.Milk Chocolate Girl - Video

2006
Ain’t No Love Lost (Single CD Albüm, EMI, Belçika/13.01.2006)

1. Ain't No Love Lost
2. Burdayım

Bad Boy (Single CD Albüm, EMI, Belçika/14.08.2006)

1. Bad Boy (Radio Mix) - 3:33
2. Şu Halimi (Radio Edit) - 3:21

2007
A Good Kiss (Single CD Albüm, EMI, Belçika/3 Eylül 2007, Türkiye/26 Aralık 2007)

1. A Good Kiss (Radio Edit)
2. A Good Kiss (Club Mix)
3. A Good Kiss (Original Version)

2008
My Man And The Devil On His Shoulder (Single CD Albüm, EMI, Belçika/6 Haziran 2008)

1. My Man And The Devil On His Shoulder - 4:34
2. A Song For My Mother - 3:32

Hadise (Albüm, EMI, Belçika/6 Haziran 2008)

1- Intro Hadise (Radio Edit) - (Söz:Hadise Açıkgöz, Müzik: Yves Jongen) - 0:52
2- My Man And The Devil On His Shoulder (Album Version) - (Söz ve Müzik: Hadise Açıkgöz, Yves Jongen) - 4:34
3- My Body (Radio Edit) - (Söz:Hadise Açıkgöz, Müzik: L. T. Hutton) - 3:14
4- Prisoner (Album Version) - (Söz ve Müzik:Hadise Açıkgöz,Stefaan Fernande, Elio Deepcore) - 3:52
5- A Good Kiss (Radio Edit) - (Söz ve Müzik:Hadise Açıkgöz, Yves Jongen) - 3:29
6- All Together (Album Version) - (Söz ve Müzik:Hadise Açıkgöz, Yves Jongen) - 3:07
7- Men Chase Women Choose (Album Version) - (Söz ve Müzik:Hadise Açıkgöz, Yves Jongen) - 3:08
8- Creep (Album Version) - (Söz ve Müzik:Hadise Açıkgöz, Stefaan Fernande, Stano Simor) - 3:44
9- Good Morning Baby (Album Version) - (Söz ve Müzik:Yves Jongen) - 4:16
10-Don’t Ask (Album Version) - (Söz ve Müzik:Hadise Açıkgöz, Yves Jongen) - 3:00
11-Intimate (Album Version) - (Söz ve Müzik:Hadise Açıkgöz,Stefaan Fernande,Luca Chiaravall) - 3:37
12-Busy Bee (Radio Edit) - (Söz ve Müzik: Hadise Açıkgöz, Yves Jongen) - 3:32
13-Comfort Zone (Album Version) - (Söz ve Müzik: Hadise Açıkgöz, Yves Jongen) - 4:09
14-Who Am I (Album Version) - (Söz ve Müzik: Hadise Açıkgöz, Yves Jongen) - 3:14
15-A Song For My Mother (Album Version) - (Söz ve Müzik: Hadise Açıkgöz,Stefaan Fernande,Luca Chiaravall) - 3:32
16-Aşkkolik (Radio Edit) - (Söz:Deniz Erten, Müzik: Özgür Buldum) - 3:30
17-Deli Oğlan (Radio Edit) - (Söz:Sezen Aksu, Müzik: Hadise Açıkgöz, Yves Jongen) - 3:12


My Body (Single CD Albüm, EMI, Belçika/18 Şubat 2008, Türkiye/16 Haziran 2008)

1. My Body (Radio Edit) - 3:06
2. My Body (Lotion Remix) - 5:04


Hadise [Deli Oğlan] (Albüm, Pasaj Müzik, 23.09.2008)

1- Intro
2- Deli Oğlan
3- Aşkkolik
4- My Man And The Devil On His Shoulder
5- My Body
6- Prisoner
7- A Good Kiss
8- All Together
9- Men Chase Women Choose
10-Creep
12-Good Morning Baby
13-Don’t Ask
14-Intimate
15-Busy Bee
16-Comfort Zone
17-Who Am I?
18-A Song For My Mother


2009
Düm Tek Tek (CD-Single, Capitol 50999 6984782 0 (EMI) Belçika, 30.03.2009)

1. Düm Tek Tek - 3:02

Düm Tek Tek (Maxi Single, Pasaj Müzik, 09.04.2009)

1- Düm Tek Tek - 03:03 (Söz: Hadise Açıkgöz, Sinan Akçıl, Stefaan Fernanade Müzik: Sinan Akçe)
2- Deli Oğlan - 03:11 (Söz: Sezen Aksu, Müzik: Hadise Açıkgöz, Yves Gaillard)
3- Stir Me Up - 03:28 (Söz & Müzik: Hadise Açıkgöz, Yves Gaillard)
4- Aşkkolik - 04:05 (Söz: Deniz Erten, Müzik: Özgür Buldum)
5- A Good Kiss - 03:11 (Söz & Müzik: Hadise Açıkgöz, Yves Gaillard)


Fast Life (Albüm, EMI, 08.05.2009, Belçika)

1. Düm Tek Tek (Crazy For You)
2. Fast Life
3. Supernatural Love
4. Long Distance Relationships
5. Hero
6. Married Men
7. On Top
8. Obsession
9. Double Life
10.First Steps
11.I’ll Try Not To Cry
12.Düm Tek Tek (Club Mix) (Bonus Track)


Eurovision / Moscow 2009 (Derleme Albüm, Emi Müzik, 15.05.2009)

CD 2:
20.Düm Tek Tek - Hadise (Turkey)

Düm Tek Tek (CD-Single+DVD, TRT)

CD-Single
1. Düm Tek Tek - 3:02
DVD

Kahraman (Albüm, Pasaj Müzik, 26.06.2009)

1- Baksana (Söz & Müzik: Sinan Akçıl)
2- Evlenmeliyiz (Söz & Müzik: Sinan Akçıl)
3- Sıradan (Söz & Müzik: Sinan Akçıl)
4- Kahraman (Söz & Müzik: Sinan Akçıl)
5- Adın Ne? (Söz & Müzik: M.T.)
6- Biraz Sabret (Söz & Müzik: Sinan Akçıl)
7- Düm Tek Tek (Söz: Sinan Akçıl, Hadise Açıkgöz, Stefaan Fernande, Müzik: Sinan Akçıl)
8- Double Life (Söz: Hadise Açıkgöz, Stefaan Fernande, Müzik: Volga Tamöz)
9- Supernatural Love (Söz: Hadise Açıkgöz, Stefaan Fernande, Müzik: Erdem Kınay)
10-Baksana (R&B version) (Söz & Müzik: Sinan Akçıl)
11-Düm Tek Tek (Akustik) (Söz: Sinan Akçıl, Hadise Açıkgöz, Stefaan Fernande, Müzik: Sinan Akçıl)
12-Düm Tek Tek (Club Mix) (Söz: Sinan Akçıl, Hadise Açıkgöz, Stefaan Fernande, Müzik: Sinan Akçıl)
13-Kahraman (Akustik) (Söz & Müzik: Sinan Akçıl)


Düm Tek Tek (CD-Maxi Single, EMI Music Japonya - TOCP40193, 05.08.2009)

1. Düm Tek Tek
2. My Body
3. Düm Tek Tek (Club Remix)
4. My Body (Club Remix)

2011
Aşk Kaç Beden Giyer? (Albüm, Seyhan Müzik, 14.04.2011)

1- Burjuva (Söz: Alper Narman, Müzik: Erdem Kınay)
2- Mesajımı Almıştır O (Söz: Gökhan Şahin, Müzik: Erdem Kınay)
3- Aşk Kaç Beden Giyer? (Söz: Deniz Erten, Müzik: Ender Gündüzlü, Deniz Erten)
4- Kalbine Yalan Bulma (Söz: Gökhan Şahin, Müzik: Erdem Kınay)
5- Melek (Söz: Deniz Erten, Müzik: Hadise, Youssef Chellak)
6- Yetenek (Söz: Alper Narman, Müzik: Erdem Kınay)
7- Superman (Söz & Müzik: Gülşen)
8- Macera (Söz: Alper Narman, Müzik: Erdem Kınay)
9- Harakiri (Söz: Deniz Erten, Müzik: Ozan Doğulu)


Online CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.hepsiburada.com
www.arkadas.com.tr
www.zihni.com
Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com

2012
Biz Burdayız (Single, Kaya Müzik, 11.06.2012)

1- Biz Burdayız (Söz: Deniz Erten, Beste: Mario Winans & Fotios Stefos & Deniz Erten)


Online CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.eganba.com
www.tulumba.com (ABD)
www.tikla24.de (Almanya)
Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com

2013
Visal (Albüm, ShenEntertainment, 08.03 / 13.03.2013)

1. Visal (Söz: İsra Gülümser, Müzik: Tolga Görsev)
2. Visal (Akustik) (Söz: İsra Gülümser, Müzik: Tolga Görsev)
3. Visal (Late Night Dance Remix) (Söz: İsra Gülümser, Müzik: Tolga Görsev)


Online CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.hepsiburada.com
www.eganba.com
www.tikla24.de (Almanya)
Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com

2014
Tavsiye (Albüm, Pasaj Müzik, 04.08.2014)

1. Yaz Günü (Söz & Müzik: Selim Siyami Sümer)
2. Nerdesin Aşkım
3. Prenses (Söz: Gökhan Şahin, Müzik: Emrah Karaduman)
4. Bu Aralar (Söz: Özlem Argon, Müzik: Özlem Argon & Reşit Gözdamla)
5. Tokat (Söz & Müzik: Alper Narman & Onur Özdemir)
6. İstisna (Söz & Müzik: Selahattin Erhan)
7. Çok Yaşa (Söz & Müzik: İsra Gülümser)
8. Tavsiye (Söz & Müzik: İsra Gülümser)
9. Yolumun Işığı (Söz & Müzik: Özlem Argon)
10.Tavsiye (Street Fabulous Remix) (Müzik: Gianluca Presti "So Lound" & Cem Ozan Aktas "Oz Touch")
11.Yaz Günü (Street Fabulous Remix) (Müzik: P.Kasperski)


Online CD Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.pandamuzik.com
www.arkadas.com.tr
www.hepsiburada.com
www.eganba.com
www.tulumba.com (ABD)
www.tikla24.de (Almanya)
Dijital Satış Noktaları:
www.turktelekommuzik.com
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.qobuz.com

2017
Şampiyon (Albüm, Pasaj Müzik, 29.06.2017)

1. Farkımız Var
2. Telefon Rehberi
3. Sıfır Tolerans
4. Aşk Dediğin
5. Rezerve
6. Kafa Tutuyor
7. Şampiyon
8. Sıfır Tolerans (Mahmut Orman Remix)
9. Şampiyon (Gürcell Remix)


Online CD Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.pandamuzik.com
www.hepsiburada.com
www.arkadas.com.tr
www.kitapsan.com
www.eganba.com
www.tikla24.de (Almanya)
www.turkkitap.de (Almanya)
Dijital Satış Noktaları:
itunes.apple.com/tr
www.turktelekommuzik.com
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.qobuz.com
www.napster.com

2018
Sıfır Tolerans (Akustik) (Single, Pasaj Müzik, 14.02.2018)

1- Sıfır Tolerans (Akustik)


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com

2019
Geliyorum Yanına (Single, Fanta Music, 09.08.2019)

1- Geliyorum Yanına - 02:48Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
play.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

2020
Küçük Bir Yol (Single, Pasaj Müzik, 03.09.2020)

1- Küçük Bir YolDijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
listen.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

2021
Aşka Kapandım (Single, Pasaj Müzik, 19.02.2021)

1- Olsun - 04:27
2- Sen Hiç Yorulma - 03:37
3- Küçük Bir Yol - 04:40Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Hay Hay (Single, Pasaj Müzik, 18.06.2021)

1- Hay Hay - 03:38Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Coş Dalgalan (Single, Pasaj Müzik, 17.09.2021)

1- Coş Dalgalan - 02:24Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

2022
Imdat / Murda & Hadise (Single, Murda World under exclusive license to StageArt Europe GmbH / Urban, 01.07.2022)

1- Imdat - 03:14Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)
tidal.com (Norveç)

2023
Feryat (Single, Pasaj Stüdyo, 14.04.2023)

1- Feryat - 03:05Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)
music.amazon.com (ABD)
music.amazon.co.uk (İngiltere)
music.amazon.de (Almanya)

Sen Dönene Kadar / Murda & Hadise (Single, Urban, 19.05.2023)

1- Murda & Hadise - Sen Dönene Kadar - 03:39Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)
tidal.com (Norveç)
music.amazon.com (ABD)
music.amazon.co.uk (İngiltere)
music.amazon.de (Almanya)

Sevmiyo (Single, Pasaj Müzik, 29.09.2023)

1- Sevmiyo - 02:30Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)
music.amazon.com (ABD)
music.amazon.co.uk (İngiltere)
music.amazon.de (Almanya)

2024
Hayat Oyunu (Single, Pasaj Müzik, 24.05.2024)

1- Hayat Oyunu - 02:30

Kapat

Şarkılardan örnekleri sayfaya gömülü Dinle!


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
music.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
tidal.com (Norveç)
music.amazon.com (ABD)
music.amazon.co.uk (İngiltere)
music.amazon.de (Almanya)
Resmi Web Site Adresi:
www.hadise.com
Resmi Facebook Sayfa Adresi:
www.facebook.com/Hadise
Resmi Twitter Adresi:
www.twitter.com/hadise
Resmi YouTUBE Kanal Adresi:
www.youtube.com/channel/hadise
MySpace Adresi:
www.myspace.com/hadiseacikgoz

YUKARI | TOP | OBEN

Geri Dön

Sanatçılar (Biyografi ve Diskografileri)

Telif Hakkı © Gönderen: Turkpopmuzik.net - (19152 okuma)

Artists ©

Anasayfa | Top 10 Müzik Listesi | Müzik / Magazin Haberleri | Kronoloji | En Son Çıkan Albümler| Sanatçılar | Yarışmalar | Etkinlik Takvimi | S.S.S.

Sitede kullanılan materyallerin büyük bölümü genel kullanıma sunulmuş internet sitelerinden temin edilmiş olup burada yayınlanmasından herhangi bir ticari amaç güdülmemektedir. Bunlar üzerinde hak iddia ediyor ve telif talebinde bulunuyorsanız, siteden çıkarılması veya link verilmesi için lütfen bizimle bağlantı kurunuz.
[Detayları için BURAYA tıklayınız] turkpopmuzik@gmail.com
PHP-Nuke Copyright © 2004-2006 by Francisco Burzi. Bu bir free software programı olup GPL lisansıyla kullanılmaktadır. Sitemiz, PHP-Nuke v.7.6'dan geliştirilerek PHP 5.3.x versiyonlarına uyarlanmış SEO uyumlu RavenNuke (v.2.5) ile desteklenmektedir..
Hosted By  webhoster.ag