Hoş Geldin Sevgili Konuk!    [ Müzikli Gezintiler Dileğimizle ...] 23.09.2023

Türk Pop Müzik Ana Menü 
Anasayfa
Giriş (Site Planı)
Editörün Notu
Kronolojik Gezinti
Sanatçılar
(Biyo & Diskografileri)
Top 10 Müzik
Listeleri
En Son (Sitemize)
Kaydedilen Sanatçılar
En Son Albümler
En Son Çıkan Klipler
Kolektif, Karma veya
Derleme Albümler 
Müzik Yarışmaları  
Eurovision Türkiye
Müzik Etkinlikleri
Basından Müzik Haberleri
Kısa Pop Tarihi ve Müzik
Terimleri Sözlüğü
Tarihte Müzik Olayları
KARAOKE VİDEOLAR
DİĞER VİDEOLAR
Hazır Şarkı Listeleri
Flashplayer Şarkı Listeleri
Top 10'lar :
Kronoloji (Yıllar)

Sanatçılar

Hazır Playlistler

Müzik Yarışmaları
  Altın Mikrofon (Yıllar)

Müzik Yarışmaları
  Milliyet Liselerarası Müzik
  Yarışmaları (Yıllar)

Müzik Yarışmaları
  Altın Güvercin Müzik
  Yarışmaları (Yıllar)

Eurovision (Yıllar)

Diğer
DİĞER LİNKLERİMİZ 
Dünya Müzik Listeleri
(Kronolojik)
Beatles Türk
Beatles Haberleri

Kronoloji
1926 - 1959
1960
1961
1962
1963
1964
1965
1966
1967
1968
1969
1970 ve sonrası

Şarkıları (Kronolojik)
1957 - 1961
1962
1963
1964
1965
1966
1967
1968
1969
1970 ve Sonrası

Şarkıları (Alfabetik)
A - B
C - D - E
F - G - H
I -J
M - N - O
P - R - S
T - Z

Diskografi (Karaoke)
İngiltere Albümleri
Diğer Albümleri

Film (& Soundtrack Albümleri)   
A Hard Day’s Night
Help!
Magical Mistery Tour
Yellow Submarine
Let It Be

45'likleri (Singles)

EP (Extended Play)'leri

(Givenaway) Diğer
müzisyen ve gruplar
için yaptıkları besteleri

YARDIM 
S.S.S
© by Turkpopmuzik.net

   Sitede Ara
   Sosyal Paylaşım

2020 sonuna kadarki beğenmeler: 432

Beğen

   Kim Online
Şu an sitede, 282 ziyaretçi ve 0 üye bulunuyor.

   Ziyaretçi Bilgileri
Hoşgeldin, Misafir
Şu An Bağlı:
Ziyaretçi: 282
Üye: 0
Toplam: 282

   Sitemizi Destekleyin!
Sitemizi desteklemek için Görüşlerinizi bize iletin!

   Bizi Önerin!
Bizi Arkadaşlarınıza, Dostlarınıza Önermek için buraya tıklayın!

   Sayfa Hit Toplamı
Şu ana kadar
sayfa izlenimi aldık. Başlangıç:
2005

   Site Bilgileri
Sunucu TrafiğiSunucu Trafiği
  • Toplam: 137,718,238
  • Bugün: 39,905
Sunucu BilgileriSunucu Bilgileri
  • Sep 23, 2023
  • 08:05 pm CEST
 

TÜRK POP MÜZiK.NET - Sanatçılar (Biyografi ve Diskografileri)
İsmail YK
Bookmark and Share
    Geri Dön   (30020 okuma)

Sanatçı: İsmail YK
İSMAİL YK
FOTO GALERİ
YK= Yurtseven Kardeşler:
Sivas’lı Ali Rıfat ve Zarife Yurtseven çiftinin müzikle uğraşan beş yetenekli çocuğu Hüseyin Yurtseven, Hasan Yurtseven, Mustafa Yurtseven, Zeynep Yurtseven ve İsmail YK adıyla solo çalışmaları da yapan İsmail Yurtseven olmak üzere 5 kardeşin Almanya’da kurduğu müzik topluluğu, önceleri amatörce başladıkları müzik yolculuğunda adlarını önce Almanya’daki gurbetçilere daha sonra Türkiye’de duyurmaya başladılar.

Kendi oturdukları kentte müziğe anne ve babalarının teşvikiyle amatör olarak başlayan Yurtseven Kardeşler grubu, 1985 - 1987 yılları arasında 2 amatör albüm çıkardılar ve müzikseverlerin dikkatini çekmeyi başardılar.

Almanya’da Alman medyasının da dikkatini çekmeyi başaran grup, 1988’de Alman ZDF Televizyonunun “Nachbarn in Europa (Avrupa’daki Komşularımız)” isimli televizyon programına davet edildiler.

1996 ve 2005 yılları arasında 4 Albüm piyasaya çıkarırlar.

1998 yılında Akbaş Müzik etiketiyle “Bir Tek Sen / Barış Olsun”, 2000’de yine Akbaş Müzik etiketiyle “Toprak” ve 2001’de Akbaş Müzik/Türküola ortaklığında “De Bana / Of Anam Of” isimli albümleri çıkardılar.

2005 yılında piyasaya çıkartılan “Şimdi Halay Zamanı” albümün satış grafiğinden dolayı MÜYAP tarafından ödüllendirildiler.

İsmail YK:
Yurtseven kardeşlerden en küçüğü olan İsmail Yurtseven namı diğer İsmail YK 5 Temmuz 1978 yılında Almanya’da Hamm kentinde dünyaya geldi. Müziğe küçük yaşlarda adım atan ‘İsmail YK’ 13 yaşında kardeşleriyle birlikte sahne hayatına başladı, 1995 yılında ise müzik hayatına profesyonel olarak adım attı.

Lise mezunu olduktan sonra kendisini tamamıyle müziğe verdi. İsmail YK 1996 yılında profesyonel DJ’lik ünvanına da sahip olmuş ve o dönemde Almanya da profesyonel olarak DJ’lik de yapmıştır.

İsmail YK dünyada kullanılan en önemli enstrümanları başarı ile çalıyor. Ayrıca stüdyosunda kardeşleriyle beraber aranje ve müzik yönetmenliği yapmakla birlikte çok başarılı ‘Söz ve Müzik’ yazarıdır. Alişan, Seda Sayan, Kibariye, Ebru Yaşar gibi sanatçılara bir çok beste vermiş, albümlerinde aranje ve Müzik yönetmenliği yapmıştır.

2004 yılında çıkardığı ilk solo albümü “Şappur Şuppur” ile müzik piyasasında fırtınalar estiren ve 950.000 satış grafiği ile bir çok ödül alan İsmail YK’nın 2006’daki 2. albümü “bombabomba.com” 3 Mayıs’ta Avrupa Müzik etiketiyle müzik marketlerdeki yerini aldı.

“Şappur Şuppur” albümüyle bir çok ödül alan, Türkiye’de ilk defa oyuncağı yapılan sanatçı olan ve ilköğretim 4.sınıf ders kitaplarına bile konu olan İsmail YK bu albümüyle de oldukça iddialı.

Bu yaz herkes yine “bombabomba.com” albümünde yer alan birbirinden hit 15 şarkıyla insanlar hem ağlayıp hem coşacak.

İsmail YK 2006 yazına bomba gibi şarkılarıyla damgasını vuracak “bombabomba.com” albümündeki bütün şarkıların birbirinden hit olduğunu söylerken oldukça heyecanlı olduğu da gözlerden kaçmıyor.

Hayranlarına layık olabilmek için çok titiz bir çalışma yaptıklarını A’dan Z’ye “bombabomba.com” albümünün her aşamasında bulunduğunu söyleyen sanatçı “Şappur Şuppur albümüyle insanlar beni bağırlarına bastı, destekledi. Yapacağım 2.albüm ondan daha ileri olmalıydı başkalarıyla yarışmak yerine kendimle yarışıyorum  insanların bu albümü Şappur Şuppur’dan daha fazla ilgi ve beğeni ile dinleyeceğine inanıyorum” dedi.

Tüm stüdyo kayıtları Almanya’da Yurtseven Kardeşler ve İsmail YK tarafından yapılan “bombabomba.com” albümünde yer alan şarkıların 7 tanesinin söz ve müziği İsmail YK’ya ait olup 6 tanede İsmail YK-Fatih A.B.B ortak şarkısı bulunmaktadır.

Şarkıyla aynı adı taşıyan “bombabomba.com” adlı internet sitesi de hizmete girdi.
(Kaynak: İnternet haber sitelerinden)

İsmail YK, 2008 Mayıs başında Avrupa Müzik etiketiyle “Bas Gaza” isimli albümünü çıkardı.

2009 Kasım’ında da bu kez Sony BMG Müzik etiketiyle “Haydi Bastır” adlı albümünü çıkardı.

İsmail YK, iki yıl aradan sonra beşinci albümü “Psikopat” ile bomba gibi geliyor.

Üst üste çıkardığı ve müzik listelerini altüst edip zirveye yerleşen albümlerindeki hit şarkılarıyla milyonların beğenisini kazanan İsmail YK, 2011’de beşinci albümü “Psikopat” ile yeniden sevenlerinin karşısında.

Farklı imajı ve gündem yaratan hareketli şarkılarıyla küçük büyük herkesin beğenisini kazanan İsmail YK, iki yıl aradan sonra beşinci albümü “Psikopat'' ile bomba gibi geliyor. Uzun süredir üzerinde çalıştığı ve 13 şarkının yer aldığı albümde 11 şarkının söz ve müzikleri İsmail YK’ya ait. Albümdeki tüm düzenlemeler de yine İsmail YK imzası taşıyor. Çıkış parçası “Sanane” ise, aşkı öne çıkaran sözleriyle dikkat çeken slow bir şarkı.

Bugüne kadar çıkardığı albümlerle satış rekorları kırarak yurtiçi ve yurtdışında büyük ilgi gören İsmail YK’nin beşinci albümü de yine Musicom etiketiyle piyasa sunulacak. İsmail YK albümü için “Bu albümde aşkı ve aşkın hallerini anlattım. Slow ağırlıklı bir albüm oldu. Beni sevenlere güzel bir yaz hediyesidir benden” diyerek duygularını dile getirdi.
(Kaynaklar: www.magazinkolik.com / www.sozmuzik.com - 09.06.2011)

Daha önce yaptığı iddialı şarkılarla olay yaratan İsmail YK, “Metropol” adını verdiği yeni albüm çalışması ile yine müzik camiasında ses getirmeye hazırlanıyor.

Albümün içerisinde geniş müzik kitlelerine hitaben farklı tarzlarda hazırlanmış 14 yeni parça bulunmakta. Pop, House, Rock, Arabesk, Fantezi, R&B motiflerini içeren şarkıların tüm söz ve besteleri İsmail YK’nın kendisine ait.

Sanatçı, her albümünde olduğu gibi bu yeni çalışmasında da bestelerin aranjörlüğünü de büyük ölçüde kendisi üstlendi. Aralık ayının ilk günlerinde piyasada satışa sunulan “Metropol” müzik çevrelerince şimdiden ilgi ile takip edilmekte. Albümde 6 slow 8 hareketli parça bulunmakta…
(Kartonetten)

09.05.2014 tarihinde Musicom etiketiyle “Doğum Günün Haram Olsun” adlı single’ı çıkarttı..

İsmail YK’dan Hayranlarına Yeni Yıl Sürprizi!

Uzun süredir çalışmalarını sürdürdüğü “Kıyamet” isimli yeni albümünü tamamlayan İsmail YK, yeni yıl öncesi hayranlarına sürpriz yaparak albümünün tanıtım videosunu yayınladı.

12 şarkıdan oluşan yeni albümünün tanıtım videosunu anlatımlarıyla renklendiren İsmail YK, şarkılarından bazılarının klibinin de hazır olduğunu söyledi.

Şarkılarından tek tek bahseden İsmail YK, albüm öncesi bir şarkısını hayranlarının beğenisine sunacağının müjdesini de verdi.
(Kaynak: www.kralmuzik.com.tr - 25.12.2014)

İsmail YK Hayranlarına Müjde

İsmail YK, uzun bir aradan sonra “Ah Leylim” parçası ile aynı isimli parçanın klibini, aynı anda sevenlerine bir arada sundu.

Ünlü şarkıcı İsmail YK ‘nın hazırladığı ve müzik severlerin merakla beklediği “Ah Leylim” adlı single, MUSICOM etiketi ile piyasaya çıktı ve şimdiden herkesin beğenisini kazandı.

İsmail YK, 14 şubat 2015 sevgililer gününde yeni çıkacak olan ve “Kıyamet” ismini verdiği albümünün de müjdesini, bu single ile birlikte hayranlarına verdi. İçinde hem slow, hem hareketli parçaların olması akıllara yine sürprizlerle dolu bir albüm mü geliyor sorusunu da beraberinde getirdi.

İsmail YK “Kıyamet” ismini verdiği albümünün içeriği ile ilgili ise “Her tarzda beğenileri toplayacak olan bir albüm olduğunu ve albümün içinde slow pop, pop, arabesk, fantazi, rock gibi tarzların harmanlanıp sunulduğunu” söyledi.
(Kaynak: www.haber7.com - 13 Ocak 2015)

Sevgililer Gününde Kıyamet Kopuyor! İsmail Yk’dan Kıyamet

İsmail YK, iki buçuk yıllık bir aradan sonra yedinci solo albümü “Kıyamet”i 14 Şubat Sevgililer gününde piyasaya çıkarmaya hazırlanıyor.

Uzun bir hazırlık döneminin ardından stüdyo çalışmalarını bitiren sanatçı, sevgililer gününde piyasaya çıkacak albümü için oldukça iddialı. Maya inanışına göre 21 aralık 2012 yılında gerçekleşeceğine inanılan “Kıyamet” gününden esinlenen İsmail YK’nın “Kıyamet”i aşkla kopacak.

Albümde yer alan 12 şarkının bir çoğu kendisine ait olan sanatçı, son çalışmasında Dubstep, House, Pop, Fantazi, Flamenko, Alaturka gibi müzik motifleriyle albümü zenginleştirdi. Ayrıca İsmail YK, diğer albümlerinde olduğu gibi “Kıyamet” albümünün müzik yönetmenliği ve aranjörlüğünü de kendisi üstleniyor.
(Albüm açıklaması)

İsmail YK’nın 7. Solo Albümü “Kıyamet”

İsmail YK, iki buçuk yıllık bir aradan sonra yedinci solo albümü “Kıyamet”i 14 Şubat Sevgililer gününde Musicom etiketi ile dinleyicisiyle buluşturdu.

Uzun bir hazırlık döneminin ardından stüdyo çalışmalarını bitiren sanatçı, “Kıyamet” isimli albümü için oldukça iddialı. Maya inanışına göre 21 aralık 2012 yılında gerçekleşeceğine inanılan “Kıyamet” gününden esinlenen İsmail YK’nın “Kıyamet”i aşkla koptu.

Albümde Kıyamet Kopar, Özlüyorum Ben Seni, Zeytin Gözlüm, Ver, Bırakmadım Seni, Maymun İştahlı, Kahpe Dünya, Çıkmam Seneye, Şu Yerdesin, Ah Leylim, Egoist ,Yaralıyım isimli 12 şarkı yer alıyor.Albümün çıkış şarkısı “Kıyamet Kopuyor”. Şarkıların bir çoğu kendisine ait olan sanatçı, son çalışmasında Dubstep, House, Pop, Fantazi, Flamenko, Alaturka gibi müzik motifleriyle albümü zenginleştirdi.

Ayrıca İsmail YK, diğer albümlerinde olduğu gibi “Kıyamet” albümünün müzik yönetmenliği ve aranjörlüğünü de kendisi üstlendi.
(Kaynak: www.kralmuzik.com.tr - 25.02.2015)

İsmail YK, ‘‘Allah Belanı Versin’’ Şarkısını Yeniden Yorumladı!

Yaptığı şarkı ve albümlerle adından sıkça söz ettiren İsmail Yk, 10 sene önce seslendirdiği ‘’Allah Belanı Versin’’ isimli şarksını rock versiyonuyla yeniden yorumladı.

Şarkısının yeni versiyonu için kamera karşısına geçen İsmail Yk,çalışmasına Türkiye ve Almanya’da klip çekti.

Klip İçin Ferrari Parçaladı

Yeni çalışması için Türkiye ve Almanya’da kamera karşısına geçen İsmail Yk, çekimleri iki ayda tamamlanan klibinde ,kendi lüks aracı olan ferrari’yi parçaladı.

Uzun zamandır bu şarkıyı rock versiyonuyla yorumlayıp, kliplendirmeyi planlayan İsmail Yk,değişik bir kliple hayranlarının karşısına çıkmak istediğini söyledi.

Dünya starlarının çektiği kliplerin bütçelerini aratmayacak şekilde çekilen ‘’Allah Belanı Versin’’ isimli şarkının klibi tüm digital platformlardan müzik severlerin beğenisine sunuldu.
(Kaynak: www.kralmuzik.com.tr - 10.03.2016)

Mr.Jade Ft. İsmail YK “Welcome to Turkey”

İsmail YK’nın işadamı kuzeni Mr. Jade de müzik dünyasına adım attı. Mr. Jade, “Welcome to Turkey” adlı bir single hazırladı.

Söz ve müziği İsmail YK ve Hasan Yurtseven imzasını taşıyan “Welcome to Turkey” şimdiden büyük ilgi gördü.

İsmail YK’nın işadamı kuzeni Mr. Jade de müzik dünyasına adım attı.

İsmail YK’nın Avrupa’da yaşayan işadamı kuzeni Mr. Jade, sürpriz bir projeyle müzik dünyasına adım attı. Mr. Jade, söz ve müziği İsmail YK’ya ait “Welcome to Turkey” (Türkiye’ye Hoş Geldiniz) adlı bir single hazırladı. İsmail YK, kuzenine yalnızca şarkı vermekle kalmadı, aynı zamanda stüdyoya da girdi ve şarkıyı onunla birlikte seslendirdi.

BOĞAZDA KLİP

Birbirlerine her zaman destek olduklarını söyleyen iki kuzen, “Welcome to Turkey” şarkısına geçtiğimiz günlerde klip çekti. İsmail YK ve Mr. Jade, klip için İstanbul Boğazı’nın etkileyici manzarasında, lüks bir teknede kamera karşısına geçti. İkiliye çekimlerde Avrupa’nın çeşitli ülkelerinden gelen birbirinden güzel mankenler eşlik etti. Klibin yönetmen koltuğunda ise İsmail YK’nın “80 80 160” klibinin de yönetmenliğini yapan Mr. Jade oturdu.
(Kaynak: www.magazinci.com - 17.10.2018)

Mudi Ve İsmail YK’dan ‘Damar’ Şarkı

İsmail YK ile rap’çi Mudi’nin birlikte hazırladığı “Damar Damar” şarkısı büyük ses getirdi. ‘Arabesk rap’ türündeki şarkının klibi, çok kısa süre içinde milyonlara ulaştı.

İsmail YK, Avrupa’nın ünlü rap sanatçısı Mudi ile ses getiren bir çalışmaya imza attı. Ünlü sanatçı, sözlerini Mudi’yle birlikte yazdığı “Damar Damar” adlı şarkının aynı zamanda müziğini de hazırladı ve aranjörlüğünü üstlendi.

MİLYONLAR İZLEDİ

Sözleri yarı Almanca yarı Türkçe yazılan “Damar Damar”, yaklaşık 6 ay süren bir çalışmanın ardından 1 Şubat’ta dijital ortamda müzikseverlerle buluştu.

40 kişilik bir ekiple Almanya’nın Münih kentinde çekilen klip, büyük beğeni topladı, çok kısa süre içinde milyonlarca kişi tarafından izlendi.
(Kaynak: www.magazinci.com - 06.02.2019)

İsmail YK’dan Yeşilçam Filmi Tadında Klip

İsmail YK “Hep Seninle Olmak” adını verdiği yeni single’ını müzikseverlerin beğenisine sundu. Ünlü sanatçı, şarkısına Yeşilçam filmlerini anımsatan renkli bir klip çekti. Beğeni toplayan klip, YouTube’da sadece 1 günde 1 milyon izlenme rakamına ulaştı.

İsmail YK, 2019 yazını yeni single’ıyla karşılıyor. Söz ve müziği Mustafa Şimşek’e ait olan, aranjesini ise İsmail YK’nın yaptığı “Hep Seninle Olmak” adlı çalışma, Musicom Prodüksiyon etiketiyle dijital platformlarda yayınlandı. Çıkar çıkmaz müzik listelerine üst sıralardan giriş yapan şarkının video klibi de büyük beğeni topladı.

YÖNETMEN KOLTUĞUNDA

“Hep Seninle Olmak” klibi, 1970’li yıllarda yayınlanan Türk filmlerinden esinlenilerek çekildi. İsmail YK, yönetmen koltuğunda da oturduğu klipte Rus model Diana ile kamera karşısına geçti. Kırklareli’nde yapılan çekimlerde iki çocuk oyuncu da rol aldı ve İsmail YK ile partnerinin küçüklük hallerini canlandırdı.

“ÇOK İÇİME SİNDİ”

İsmail YK, “Hep Seninle Olmak” klibinin kariyerinde ayrı bir yeri olduğunu söyledi: “Herkes gibi ben de Yeşilçam filmlerini çok seviyor ve izliyorum. Bugüne kadar birçok klip çektim, Yeşilçam tadında bir klibim hiç olmamıştı. Çok sevdiğim, içime sinerek çektiğim bir çalışma oldu.”

“ÜLKEMİZİN DOĞASINI HİÇBİR ŞEYE DEĞİŞMEM”

Almanya’da yaşayan ünlü sanatçı, “Hep Seninle Olmak” klibi için 2 günlüğüne Türkiye’ye geldi. “Bu klibi özellikle Türkiye’de çekmek istedim, çünkü ülkemizin doğasını hiçbir şeye değişmem. Kırklareli’ndeki muhteşem şelale manzarasında harika görüntüler çektik. Klibi profesyonel bir ekiple 1 günde tamamladık.” dedi.
(Kaynak: www.magazinci.com - 22.05.2019)

Şarkıcı İsmail YK’nın Yeni Şarkısı Sosyal Medyada Trend Oldu

Şarkıcı İsmail YK yeni çıkardığı “Çikolatam” şarkısına klip çekti. Şarkıcının klibi kısa sürede Twitter trend listesine girdi.

Bir süredir ekranlarda görünmeyen şarkıcı İsmail YK, sözlerini kendisinin yazdığı Çikolatam isimli şarkısına klip çekti. Klibinde bir genç kadınla dondurma yiyen İsmail YK’nın klibi sosyal medyada olay oldu.

TREND LİSTESİNE GİRDİ

İsmail YK’nın yeni klibini izleyenler ise Twitter hesabından binlerce tweet attı. Şarkıcı atılan tweetlerin ardından kısa sürede Trend Topic listesine girdi. İsmail YK’nın önceki gün çıkan yeni şarkısına şimdiden birkaç tane video bile çekildi. YK, çekilen videoları da sosyal medya hesabından paylaştı.

İsmail YK’nın klibi hakkında da şu yorumlar yapıldı...


(Kaynak: www.haberler.com / www.internethaber.com - 08.07.2019)

Yurtseven Kardeşler’den 12 Yıl Sonra “Sevmeseydin”

Şarkılarıyla bir döneme damga vuran Yurtseven Kardeşler, 12 yıllık suskunluklarını “Sevmeseydin” isimli şarkılarıyla bozdu.

Ünlü grubun şarkıları dün hayranlarıyla buluştu.
(Kaynak: www.kralmuzik.com.tr - 22.01.2020)

İsmail YK 2020’ye “Oha” Dedi!

2020 yılıyla birlikte başlayan koronavirüs salgını tüm dünyayı kasıp kavururken, İsmail YK sevenlerini bir nebze olsun güldürüp rahatlatmak için eğlenceli bir şarkı hazırladı.

İsmail YK’nın söz ve müziğine de imza attığı “Oha” şarkısı, renkli klibiyle birlikte dijital platformlarda yayınlandı.

Çin’in Wuhan kentinden yayılan koronavirüs, tüm dünyayı etkisi altına aldı. Türkiye’ye de ulaşan salgın nedeniyle insanlar evlerine hapsoldu.

İsmail YK bu kaos ortamına kısa bir mola vermek, salgını bir an olsun unutup rahatlamak isteyenler için çok eğlenceli bir şarkı hazırladı.

HEM YAZDI, HEM SÖYLEDİ, HEM YÖNETTİ

İsmail YK’nın hem sözünü yazdığı hem de müziğini yaptığı “Oha” adlı şarkı, Musicom Prodüksiyon etiketiyle dijital platformlarda yayınlandı.

Düzenlemesine Yurtseven Kardeşler’in imza attığı şarkıya sözleri ve melodisi kadar eğlenceli bir klip çekildi.

Birbirinden güzel kızların danslarıyla renk kattığı klibin bir bölümü Almanya’da, bir bölümü de Türkiye’de çekildi. İsmail YK, klibinin yönetmen koltuğunda da kendisi oturdu.
(Kaynak: www.magazinci.com / www.magazinkolik.com - 24.03.2020)

Eski Aşkına Yazdığı Şarkıyı Yıllar Sonra Söyledi

Her daim çok konuşulan hit şarkılarla hayranlarının karşısına çıkan İsmail YK, yaza damgasını vuracak slow’u ‘Yaktırdın Bir Sigara’yı müzikseverlerin beğenisine sundu.

Musicom etiketiyle dijital platformlarda yerini alan şarkı, aynı zamanda İsmail YK’nın yaşadığı acı bir ayrılığın hatırası olma özelliğini taşıyor.

Çok duygusal bir döneminde bu şarkıyı kaleme aldığını vurgulayan İsmail YK “Güzel başlayan ama mutsuz biten bir ilişkinin ardından hissettiğim duyguları cümlelere dökmüştüm. Yıllarca bu şarkıyı söylemeye cesaret edemedim ama pandemi bana kendimle hesaplaşma imkanı sundu. İçimdeki defterleri bir bir kapattım” dedi.

HİÇBİR MÜDAHALE OLMADAN AĞLADI

Şarkının klibi Beykoz’da yer alan bir villada 24 saatte tamamlanırken yönetmen koltuğunda Erkan Nas yer aldı. Sosyal medyada özellikle dikkat çeken ve sanatçının hayranlarının dile getirdiği ağlama sahnelerini İsmail YK’nın hiçbir müdahale olmadan gerçekleştirdiği öğrenildi.
(Kaynak: www.kralmuzik.com.tr - 17.06.2020)

İsmail YK Doğum Gününü Yeni Şarkısıyla Kutladı

Her daim çok konuşulan hit şarkılarıyla hayranlarının karşısına çıkan İsmail YK, yeğeni TanerMUSİX ile birlikte çalışmalarını tamamladığı yaza damgasını vuracak “Ayvayı Yemiş” isimli yeni şarkısını müzikseverlerin beğenisine sundu.

Musicom etiketiyle tüm dijital platformlarda yerini alan şarkının klibinin bir bölümü İstanbul’da bir bölümü ise Almanya’da çekildi. Klipte İsmail YK’ya dansçılar da eşlik etti.

Geçtiğimiz günler de yeni yaşına basan İsmail YK, doğum gününü de “Ayvayı Yemiş” isimli yeni şarkısıyla kutladı. Yeni şarkısıyla birlikte yeni yaşını da kutlayan İsmail YK, “Yine çok beğenileceğine inandığım bir çalışmaya imza attık. Bunun mutluluğunu yaşıyorum. Buradan doğum günümü kutlayan hayranlarıma da seslenmek istiyorum, bu şarkım benden onlara hediye olsun” dedi..
(Kaynak: www.kralmuzik.com.tr / www.magazinci.com / www.magazinkolik.com - 08.07.2020)

Ece Mumay ve İsmail YK’dan Sürpriz Düet!

Ece Mumay’ın, İsmail YK ile yaptığı ortak projesi “Dokuz Mevsim”, müzikseverlerle buluştu.

Söz ve müziği İsmal YK’ya ait olan “Dokuz Mevsim” şarkısı, Ece Mumay ve İsmail YK hayranlarına sürpriz oldu.

“Dokuz Mevsim”, Ece Mumay ve İsmail YK’nın yer aldığı görüntülerle Enes Bilal Taşçı yönetmenliğinde kliplendirildi.
(Kaynak: www.kralmuzik.com.tr - 16.02.2021)

İsmail YK, Bu Sefer “Aşkına Memnu” Diyor

Yaptığı hit şarkılarla adından sıkça söz ettiren İsmail YK, sözü ve müziği kendisine ait “Aşkına Memnu” şarkısını Musicom Produksiyon etiketiyle hayranlarının beğenisine sundu.

İsmail YK , bir döneme damgasını vuran ‘Aşkı Memnu’ dizisinden esinlenerek yazdığı şarkıyı kendi tarzında yaparak yine bir ilke imza attı.

Yapımcılığını H.Savaş Aksoylu ve Fatih Aksoylu’nun üstlendiği şarkı tüm dijital platformlardan yayımlandı. “Aşkına Memnu” şarkısı kısa süre de müzik severler tarafından büyük ilgi görürken klip ise youtube trendlerdeki yerini aldı.
(Kaynak: www.magazinci.com / www.kralmuzik.com.tr - 12.04.2021)

İsmail YK’dan Yeni Şarkı “Şımarık”

İsmail YK, “Şımarık” isimli yeni şarkısını Musicom Produksiyon etiketiyle hayranlarının beğenisine sundu.

Kendine has yaptığı şarkı ve danslarıyla her daim gündem olan İsmail YK, İstanbul’da kliplendirdiği “Şımarık” isimli şarkısıyla hayranlarına sürpriz yaptı.

Şarkının içinde geçen TikTok platformuyla ilgili sözler, “Şımarık” şarksının orjinal isminin önüne geçerken, aynı platformda şarkı viral oldu.

Sözlerini Mustafa Şimşek ile yazdığı yeni şarkısı için çok heyecanlı olduğunu söyleyen İsmail YK, “Dinleyen ve klibimizi izleyen herkese armağan ediyorum. Umarım dinleyen ve izleyen herkes beğenir” ifadelerini kullandı.

Tüm dijital platformlardan yayınlanan “Şımarık” isimli şarkı YK’nın diğer çalışmalarında olduğu gibi yine trendlerdeki yerini aldı.
(Kaynak: www.magazinci.com / www.kralmuzik.com.tr - 03.03.2022)

İsmail YK’dan “Ağzı Olan Konuşuyor”

İsmail YK “Ağzı Olan Konuşuyor” isimli şarkısını ve yeni klibini yayınladı.

Yayınlandığı andan itibaren hayranları tarafından büyük ilgi gören klipte İsmail YK, evlenmeden önceki hayallerini ve evlendikten sonra olan gerçekleri canlandırması evlenmeye niyetli olanların kafasını karıştırdı.

Hayaller ve gerçekler olarak ikiye ayrılan “Ağzı Olan Konuşuyor” isimli şarkının tüm dijital platformlarda yerini aldı

Sürekli evlilik sorularıyla karşı karşıya kalan İsmail YK, “Evliliği çok düşündüğüm için evlenmeyi düşünmüyorum” dedi ve nedenini klibinde anlattığını söyledi.
(Kaynak: www.magazinci.com - 09.05.2022)

İsmail YK Bu Kez “Hey Siri” Dedi

“Facebook”, “Bas Gaza”, “Bomba Bomba” ve “Seksen Seksen Yüzaltmış” gibi hit olan şarkılarına bir yenisini daha ekleyen İsmail YK, bu kez “Hey Siri” dedi. Kendine has yaptığı şarkılarla adından sıkça söz ettiren İsmail YK, yapımcılığını Harun Savaş Aksoylu ve Fatih Aksoylu’nun üstlendiği “Hey Siri” isimli yeni şarkısını Musicom Prodüksiyon etiketiyle tüm dijital platformlardan hayranlarının beğenisine sundu. Yönetmen koltuğunda Enes Bilal Taşçı’nın oturduğu şarkının klip çekimlerinin bir bölümü Türkiye’de, bir bölümü ise Almanya’da çekildi. Tüm dijital platformlardan yayınlanan şarkıya İsmail YK hayranları yine büyük ilgi gösterdi.
(Kaynak: www.magazinci.com / www.kralmuzik.com.tr - 07.06.2023)

Diskografi:
1985
Dom Dom (Yurtseven Kardeşler Kaset Albümü, Uzelli 1122, Almanya)
Dom Dom (Yurtseven Kardeşler Kaset Albümü, Uzelli 1122, Almanya)

Kısım A:
1- Dom Dom Kurşunu
2- Oturur Derdini
3- Selam Karadeniz
4- Emine
5- Hüdayda (Enstrümantal)
Kısım B:
1- Dağlar Seni Delik Deşik
2- Maşallah
3- Yalan Dünya
4- Liebe Gaby
5- Darıldım Darıldım

1987
Son Yolcumsun (Yurtseven Kardeşler Kaset Albümü, Uzelli 1194, Almanya)

Kısım A:
1- Atalım Mı Kızlar
2- Toprak
3- Hem O Yandan Hem Bu Yandan
4- Son Yolcumsun
5- Kaymakamın Kızları
6- Mevlam Sabır Versin
7- Canım Sıkıldı
Kısım B:
1- Vuruldum
2- Sensiz Dünyam Neye Yarar
3- Rüyam Benim
4- Sev-Take My Heart
5- [Şu] Samsun'un Evleri
6- Yar Yar Yar Aman

1996
Bir Tek Sen / Barış Olsun (Yurtseven Kardeşler Albümü, Akbaş Müzik Almanya, 09.09.1996)

1. Barış Olsun
2. Gitme Turnam Vuracaklar
3. Leylim Leyli
4. Sevgilim
5. Ah Le Aney
6. Yalansın Dünya
7. Züleyha
8. Halay
9. Gel Oyna
10.Seninle
11.Gezel Yarim
12.Görmek İsterim
13.Hey, Sende Ge
14.Hazır mısınız (Techno)
15.Bir Tek Sen (Dance)
16.Misket (Enstrümental)

1998
Toprak (Yurtseven Kardeşler Albümü, Akbaş Müzik Almanya / Hades Müzik Almanya, 16.11.1998)

1- Hop De Bakim - 03:22
2. Cin misin Peri misin - 03:52
3. Ağlarım - 03:43
4. Cankız - 03:56
5. Canın Çıksın (İnsafsız) - 04:46
6. Toprak - 04:05
7. Halayımız Bitmesin - 07:21
8. Kalmadı - 04:24
9. Hoşuma Gittin - 03:58
10.Kıskanır - 06:24
11.Sev Sev - 03:52
12.Kaçır Beni - 04:00
13.Çek Git - 03:49
14.Hüdayda (Enst.) - 04:40

2001
De Bana / Of Anam Of (Yurtseven Kardeşler Albümü, Akbaş Müzik Almanya, 16.05.2001)

1. De Bana - 03:57
2. Yalanmış - 04:07
3. Hayatımı Mahvettin - 04:38
4. Tek Tek Saydım - 04:19
5. Uzun İnce Bir Yoldayım - 03:35
6. Dostluk Halayı - 09:34
7. Selam Karadenize - 04:05
8. Elveda - 04:01
9. Of Anam Of - 04:33
10.Gitme Canım - 05:51
11.Veremem Seni - 04:12
12.Ali Babanın Çiftliği - 03:51
13.Özledim - 04:12
14.Zühtü - 05:35
15.Elveda (Enstrümental) - 04:44
16.Videotrack - 05:13

2002
İsmail YK ve Yurtseven Kardeşler Solo Albüm (Albüm, Akbaş Müzik Almanya)

1- Birtek Sen
2- Canın Çıksın
3- Zühtü
4- Çek Git
5- Hazır mısınız?
6- Sev Sev
7- Hayatımı Mahvettin
8- De Bana
9- Of Anam Of
10-Barış Olsun
11-Kaçır Beni
12-Veremem Seni

2004
Sadece Halay Ve Oyun Havaları (Yurtseven Kardeşler Albümü, Akbaş Müzik Almanya)

1- Dostluk Halayı
2- Halayımız Bitmesin
3- Halay
4- Bu Kız Hoşuma Gitti
5- Ah Le Aney
6- Hop De Bakim
7- Hüdeyda
8- Zühtü
9- Misket
10-Züleyha
11-Selam Karadenize

Şappur Şuppur (İsmail YK Albümü, Avrupa Müzik, 2004)

1. Tıkla - 4:45
2. Ceviz - 4:47
3. Son Defa - 5:50
4. Şappur Şuppur - 4:01
5. Kıt Kıt - 03:57
6. Patlat Gitsin - 04:28
7. İsterim Seni - 04:12
8. Çıtı Pıtı - 03:40
9. Üfle - 04:28
10.Geceler - 05:35
11.Nerdesin - 05:43
12.Benim Yarim (Ondan Ayrılmış) - 03:39
13.Döktür - 04:50
14.Otobüs - 03:06
15.Şappur Şuppur (Versiyon 2) - 04:34
16.Deli Olurum - 03:53

2005
Şimdi Halay Zamanı (Yurtseven Kardeşler Albümü, Avrupa Müzik, 11.06.2005)

1- Sevdalıyım (Kız Ben Senin Canına) - 06.50
2. Amanım - 02.50
3. Kaymakamın Kızları - 03.55
4. Şimdi Halay Zamanı - 04.55
5. Tırmala - 04:49
6. Kırmızı Kurdele - 03.14
7. Makaram Sarı Bağlar ve Çepki - 05.00
8. Misket ve Çözde Al (Enst.) - 05.39
9. YK Halayı - 05.22
10.Deliloy - 04.22
11.Zühtü (Yeni Versiyon) - 03.31
12.Albümdeki Eserlerden Kısa Özetler - 02.13

2006
Bombabomba.com (İsmail YK Albümü, Avrupa Müzik, 04.05.2006)

1 Bombabomba.com - 04:32
2. Allah Belanı Versin - 04:51
3. Şekerim - 03:57
4. Git Hadi Git - 05:26
5. Cicilerini - 04:44
6. Eskisi Gibi - 03:54
7. İstemiyorum Seni - 03:57
8. Gıcık Şey (Amman) - 03:45
9. Bu Şarkının Sözleri Yok - 03:54
10.Of Ne Parça Bu - 03:58
11.Seviyorum - 05:49
12.Hap Gibi İçerim - 04:24
13.Oley - 05:13
14.Allah Belanı Versin (Version 2) - 04:48
15.Bombabomba.com (Version 2) - 04:35
16.Albüm Özetleri - 02:33


2007
Sen Hiç Aşık Oldun mu? (Yurtseven Kardeşler Albümü, Avrupa Müzik, 11.06.2007)

1. Kanka (Sen Hiç Aşık Oldun Mu) - 04:51
2. Lokum Gibi - 04:37
3. Ölmek Vardır Dönmek Yoktur - 05:06
4. Dilini Mi Yuttun - 04:38
5. Elimde Değil - 04:15
6. Olmaz Deme - 04:40
7. Pişmanım - 04:50
8. Boşver Salla - 03:55
9. Yandı Ha Yandı (365 Günüm) - 03:07
10.Şak Şak Ellere (Bağına Girmedim) - 05:50
11.Umrumda Değil - 04:01
12.Kaçma Yar - 04:14
13.Vay Gözünü Sevdiğimin Dünyası - 05:44
14.Elveda - 01:34
15.Albümün Özetleri


2008
Bas Gaza (İsmail YK Albümü, Avrupa Müzik, 08.05.2008)

1. Bas Gaza - 04:09
2. Yar Gitme - 04:58
3. Bir Numara - 03:38
4. Gidersen - 04:20
5. Söndür (Söz & Müzik: Mustafa Şimşek, İsmail YK) - 03:31
6. Düğünün Varmış (Söz & Müzik: İsmail YK, Hasan Yurtseven) - 05:12
7. Çatlak Zilli - 04:29
8. Canım Acıyor - 05:08
9. Bir Dudak Ver - 03:52
10.Aç Telefonu - 03:59
11.Ah Ben Olsam - 03:54
12.Seni Ben Kimseye Vermem (Söz & Müzik: İsmail YK, Hasan Yurtseven) - 03:37
13.Çok Tatlısın (Söz & Müzik: İsmail YK, Hasan Yurtseven) - 03:46
14.Çalkala (Söz & Müzik: İsmail YK)
15.Albümün Özeti


Galatasaray Marşları 2008 (Kolektif Albüm, Avrupa Müzik, 10.05.2008)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
5- Sarı Kırmızı.Com (Yorumcu: İsmail Y.K.) (Söz & Müzik: İsmail Y.K.)

2009
Haydi Bastır (İsmail YK Albümü, Sony BMG Müzik, 13.11.2009)

1- Haydi Bastır
2- Neden
3- Çılgın (Facebook)
4- Ayrılmam
5- Kıskandın Mı?
6- Yaralıyım
7- Felaketsin
8- Patlat Gitsin (Söz: Defkhan, İsmail YK, Müzik: İsmail YK)
9- Kudur Baby
10-Dokuz Mevsim
11-Öptüm Mü Tam Öperim
12-Benim İçin Öldün Sen
13-Bunlar Senin İçin
14-Radar
15-Sanma Sana Dönerim (Söz: Salih Korkmaz, Müzik: Atilla Alpsakarya)
16-Albüm Özetleri
(8 ve 15 hariç diğer tüm şarkılarda Söz & Müzik: İsmail YK)


Online CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.hepsiburada.com
www.arkadas.com.tr
store.unkapani.digital
www.tulumba.com
Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com

2011
Psikopat (Albüm, Musicom, 10.06.2011)

1. Artık Sen Benimsin (Söz & Müzik: İsmail YK)
2. Yalnızım Tek Başıma (Söz & Müzik: İsmail YK, Hasan Yurtseven)
3. Alıştım Sana (Söz & Müzik: İsmail YK)
4. Çatlatırım (Söz & Müzik: İsmail YK, Hasan Yurtseven)
5. Sanane (Söz & Müzik: İsmail YK)
6. Psikopat (Söz & Müzik: İsmail YK)
7. Gülme Komşuna (Söz & Müzik: İsmail YK)
8. Duydum ki Çok Mutsuzsun (Söz & Müzik: Hasan Yurtseven)
9. Oynatmaya Az Kaldı (Söz & Müzik: İsmail YK)
10.Onu Bana Hatırlatmayın (Söz & Müzik: İsmail YK)
11.Doğum Günün Kutlu Olsun (Söz & Müzik: İsmail YK)
12.One Minute (Söz & Müzik: İsmail YK)
13.Yalnızım Tek Başıma (Remix) (Söz & Müzik: İsmail YK, Hasan Yurtseven)
14.Albüm Özetleri


Online CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.hepsiburada.com
www.arkadas.com.tr
www.eganba.com
www.kitapsec.com
www.tulumba.com (ABD)
Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com

2012
Metropol (Albüm, Musicom, 07.12.2012)

1. Ben Senin Ananın
2. İdam
3. Ruhun Canımda
4. Şeytanın Birisin
5. Sakın
6. Gelene Vay Vay
7. Ya Senin Olurum
8. Saçmalama
9. Sensiz Yaşamak
10.Ateşli Geceler
11.Ağlıyorsam Kime Ne
12.O Dudaklar Benim Olmalı
13.Aramanı Bekledim
14.Radikal Feminist
15.Albüm Özeti


Online CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.hepsiburada.com
www.arkadas.com.tr
www.eganba.com
www.zihni.com
www.kitapsec.com
www.tulumba.com (ABD)
www.tikla24.de (Almanya)
www.turkkitap.de (Almanya)
Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com

2014
Doğum Günün Haram Olsun (Single, Müzicom, 09.05.2014)

1- Doğum Günün Haram Olsun - 05:17


Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com/tr
open.spotify.com
play.google.com
www.amazon.com (ABD)

2015
Ah Leylim (Single, Musicom, 13.01.2015)

1- Ah Leylim - 04:45


Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com

Kıyamet (Albüm, Musicom, 13.02.2015)

1. Kıyamet Kopar (Söz: Mustafa Hakan Dursun, Müzik: İsmail YK)
2. Özlüyorum Ben Seni (Söz ve Müzik: Mustafa Şimşek - İsmail YK)
3. Zeytin Gözlüm (Söz: İsmail YK, Müzik: Hasan Yurtseven)
4. Ver (Söz ve Müzik: İsmail YK)
5. Bırakmadım Seni (Söz ve Müzik: İsmail YK)
6. Maymun İştahlı (Söz ve Müzik: İsmail YK)
7. Kahpe Dünya (Söz ve Müzik: İsmail YK)
8. Çıkmam Seneye (Söz ve Müzik: İsmail YK)
9. Şu Yerdesin (Söz ve Müzik: İsmail YK)
10.Ah Leylim (Söz: İsmail YK, Hasan Yurtseven, Müzik: İsmail YK)
11.Egoist (Söz: İsmail YK, Hasan Yurtseven, Müzik: İsmail YK, Hasan Yurtseven)
12.Yaralıyım (Söz ve Müzik: İsmail YK)


Online CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.arkadas.com.tr
www.pandamuzik.com
store.unkapani.digital
www.amazon.com (ABD)
www.tikla24.de (Almanya)
Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com

2016
Allah Belanı Versin (Rock Versiyon) (Single, Musicom, 07.03.2016)

1- Allah Belanı Versin (Rock Versiyon)


Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com

2017
Geber (Single, Musicom, 13.01.2017)

1. Bu Muydu Günahım
2. Geber
3. Bir Daha Öldüm


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com

80 80 160 Seksen Seksen Yüzaltmış (Single, Musicom, 06.06.2017)

1. 80 80 160 Seksen Seksen Yüzaltmış
2. Sen Olacaktın


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com

2018
Meyhoş Oldum (Single, Musicom, 30.03.2018)

1- Meyhoş Oldum


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com

Kibarım (Single, Musicom, 14.05.2018)

1- Kibarım


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com

Tansiyon (Single, Musicom, 15.06.2018)

1- Tansiyon

Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com

Tansiyon (Albüm, Musicom, Dijital 28.06.2018, CD 02.07.2018)

1- Tansiyon
2- Bana Yazık Değil mi
3- Kibarim
4- Fanatik
5- Duvarlarda Ağladım
6-. Paldır Küldür
7- Odam Soğuk
8- Kurabiyem
9- Bir Daha Sevmem
10-Meyhoş Oldum
11-Bu Muydu Günahım


Online CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.pandamuzik.com
www.arkadas.com.tr
www.amazon.com (ABD)
www.tikla24.de (Almanya)
www.turkkitap.de (Almanya)
Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.amazon.com (ABD)

Welcome To Turkey (feat. İsmail YK) / Mr Jade (Maxi Single, Musicom, 18.07.2018)

1- Welcome To Turkey (feat. İsmail YK) - 03:14
2- Welcome To Turkey (feat. İsmail YK) [Reggaeton] - 03:13
3- Welcome To Turkey (feat. İsmail YK) [Oriental] - 02:51
4- Welcome To Turkey (feat. İsmail YK) [Enstrumental] - 03:14


Dijital Satış Noktaları:
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com

2019
Damar Damar / Mudi & İsmail YK (Single, Hayat Müzik, 01.02.2019)

1- Damar Damar


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Hep Seninle Olmak (Single, Musicom, 21.05.2019)

1- Hep Seninle Olmak


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
play.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
tidal.com (Norveç)

Çikolatam (TaneryMusix) (Single, Musicom, 08.07.2019)

1- Çikolatam (TaneryMusix) (Söz: İsmail YK ve TaneryMusix, Müzik: TaneryMusix)


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
play.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Yala Dur (Single, Musicom, 26.09.2019)

1- Yala Dur


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
play.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

2020
Sevmeseydin / Yurtseven Kardeşler (Single, Musicom, 21.01. / 22.01.2020)

1- Sevmeseydin - 03:52


Dijital Satış Noktaları:
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
play.google.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

OHA (Single, Musicom, 21.03.2020)

1- OHA - 02:42Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
listen.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Yaktırdın Bir Sigara (Single, Musicom Prodüksiyon, 15.06.2020)

1- Yaktırdın Bir SigaraDijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
listen.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Ayvayı Yemiş (feat.TaneryMusix) (Single, Musicom Prodüksiyon, 09.07.2020)

1- Ayvayı Yemiş (feat.TaneryMusix) - 03:33Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
listen.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

2021
Hadi Ya (TaneryMusix) (Single, Musicom Prodüksiyon, 07.01.2021)

1- Hadi Ya (feat.TaneryMusix) - 03:10

Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Dokuz Mevsim / Ece Mumay & İsmail YK (Single, Dark’n Dark Music, 14.02.2021)

1- Dokuz Mevsim - 02:50Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Derin Gaza (feat. Berk Coşkun) (Single, MD, 24.03.2021)

1- Derin Gaza (feat. Berk Coşkun) - 02:24

Dijital Satış Noktaları:
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com

Aşkına Memnu (Single, Musicom, 12.04.2021)

1- Aşkına Memnu - 04:29Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Tatlı Kız (TaneryMusix) (Single, Musicom, 22.05.2021)

1- Tatlı Kız (TaneryMusix) - 03:07Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Ağlarsan Ağla (TaneryMusix) (Single, Musicom, 13.10.2021)

1- Ağlarsan Ağla (TaneryMusix)

Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Ayrılmam (feat. İsmail YK) / Hayat (Single, Musicom Prodüksiyon, 24.12.2021)

1- Ayrılmam (feat. İsmail YK) - 03:11Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

2022
Şımarık (Single, Musicomk, 28.02.2022)

1- Şımarık - 03:21Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Bana Neden Kıydın (ft Açelya) (Single, Musicom Prodüksiyon, 31.03.2022)

1- Bana Neden Kıydın (ft Açelya) - 03:56Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Kudur Baby 2022 (asdBeatz Remix) (Single, Musicom, 12.04.2022)

1- Kudur Baby 2022 (asdBeatz Remix) - 03:40

Dijital Satış Noktaları:
www.deezer.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Cehennem (Single, Musicom, 13.04.2022)

1- Cehennem - 03:32Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Ağzı Olan Konuşuyor (Single, Musicom Prodüksiyon, 10.05.2022)

1- Ağzı Olan Konuşuyor - 03:40Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Dondurmalar Benden (Single, Musicom Production, 11.08.2022)

1- Dondurmalar Benden - 03:44Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Haydi Halaya / Yurtseven Kardeşler (Single, Musicom, 28.09.2022)

1- Ağzı Olan Konuşuyor - 04:43 (Söz - Müzik - Düzenleme: İsmail YK)Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Dertli Dertli (Single, Musicom Prodüksiyon, 01.11.2022)

1- Dertli Dertli - 03:17 (Söz - Müzik - Düzenleme: İsmail YK)

Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Dağlar Seni Delik Delik Delerim (Single, Musicom Prodüksiyon, 07.12.2022)

1- Dağlar Seni Delik Delik Delerim - 03:36 (Söz ve Müzik: Muhlis Akarsu, Düzenleme: İsmail YK)Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

2023
Sen Gidemezsin (Single, Musicom Prodüksiyon, 14.01.2023)

1- Sen Gidemezsin [ft. Dila Y.] - 03:42 (Söz: Mustafa Şimşek - İsmail YK, Müzik: İsmail YK)Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Derdo Baba (Single, Musicom Prodüksiyon, 09.03.2023)

1- Derdo Baba - 04:09Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)
music.amazon.com (ABD)
music.amazon.co.uk (İngiltere)
music.amazon.de (Almanya)

Arama Artık (feat. İsmail YK) / TaneryMusix (Single, Musicom Prodüksiyon, 06.05.2023)

1- TaneryMusix feat. İsmail YK - Arama Artık - 02:25Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
music.amazon.com (ABD)
music.amazon.co.uk (İngiltere)
music.amazon.de (Almanya)

Hey Siri (Single, Musicom Prodüksiyon, 07.06.2023)

1- Hey Siri - 02:25

Kapat

Şarkılardan örnekleri sayfaya gömülü Dinle!


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)
music.amazon.com (ABD)
music.amazon.co.uk (İngiltere)
music.amazon.de (Almanya)
İsmail YK
Web Site Adresi:
www.ismailyk.com
Resmi Facebook Adresi:
www.facebook.com/ismailyk
Resmi Twitter Adresi:
www.twitter.com/ismailYK
Resmi Instagram Adresi:
www.instagram.com/ismailyk
Resmi YouTUBE Kanal Adresi:
www.youtube.com/user/IsmailYKVideo
LastFM Sayfa Adresi:
www.last.fm/music/Ismail+YK (İngilizce)
Wikipedia Sayfa Adresi:
en.wikipedia.org/wiki/Ismail_YK (İngilizce)
Yurtseven Kardeşler
Web Site Adresleri:
www.yurtseven-kardesler.com
www.yurtseven-kardesler.de
Facebook Fan(grup) Sayfa Adresi:
www.facebook.com/yurtseven.kardesler.tr
www.facebook.com/pages/yurtseven-kardeşler
YUKARI | TOP | OBEN


Geri Dön

Sanatçılar (Biyografi ve Diskografileri)

Telif Hakkı © Gönderen: Turkpopmuzik.net - (30020 okuma)


Sitede kullanılan materyallerin büyük bölümü genel kullanıma sunulmuş internet sitelerinden temin edilmiş olup burada yayınlanmasından herhangi bir ticari amaç güdülmemektedir. Bunlar üzerinde hak iddia ediyor ve telif talebinde bulunuyorsanız, siteden çıkarılması veya link verilmesi için lütfen bizimle bağlantı kurunuz.
[Detayları için BURAYA tıklayınız] turkpopmuzik@gmail.com
PHP-Nuke Copyright © 2004-2006 by Francisco Burzi. Bu bir free software programı olup GPL lisansıyla kullanılmaktadır. Sitemiz, PHP-Nuke v.7.6'dan geliştirilerek PHP 5.3.x versiyonlarına uyarlanmış SEO uyumlu RavenNuke (v.2.5) ile desteklenmektedir..
Hosted By  webhoster.ag