Hoş Geldin Sevgili Konuk!    [ Müzikli Gezintiler Dileğimizle ...] 29.11.2023

Türk Pop Müzik Ana Menü 
Anasayfa
Giriş (Site Planı)
Editörün Notu
Kronolojik Gezinti
Sanatçılar
(Biyo & Diskografileri)
Top 10 Müzik
Listeleri
En Son (Sitemize)
Kaydedilen Sanatçılar
En Son Albümler
En Son Çıkan Klipler
Kolektif, Karma veya
Derleme Albümler 
Müzik Yarışmaları  
Eurovision Türkiye
Müzik Etkinlikleri
Basından Müzik Haberleri
Kısa Pop Tarihi ve Müzik
Terimleri Sözlüğü
Tarihte Müzik Olayları
KARAOKE VİDEOLAR
DİĞER VİDEOLAR
Hazır Şarkı Listeleri
Flashplayer Şarkı Listeleri
Top 10'lar :
Kronoloji (Yıllar)

Sanatçılar

Hazır Playlistler

Müzik Yarışmaları
  Altın Mikrofon (Yıllar)

Müzik Yarışmaları
  Milliyet Liselerarası Müzik
  Yarışmaları (Yıllar)

Müzik Yarışmaları
  Altın Güvercin Müzik
  Yarışmaları (Yıllar)

Eurovision (Yıllar)

Diğer
DİĞER LİNKLERİMİZ 
Dünya Müzik Listeleri
(Kronolojik)
Beatles Türk
Beatles Haberleri

Kronoloji
1926 - 1959
1960
1961
1962
1963
1964
1965
1966
1967
1968
1969
1970 ve sonrası

Şarkıları (Kronolojik)
1957 - 1961
1962
1963
1964
1965
1966
1967
1968
1969
1970 ve Sonrası

Şarkıları (Alfabetik)
A - B
C - D - E
F - G - H
I -J
M - N - O
P - R - S
T - Z

Diskografi (Karaoke)
İngiltere Albümleri
Diğer Albümleri

Film (& Soundtrack Albümleri)   
A Hard Day’s Night
Help!
Magical Mistery Tour
Yellow Submarine
Let It Be

45'likleri (Singles)

EP (Extended Play)'leri

(Givenaway) Diğer
müzisyen ve gruplar
için yaptıkları besteleri

YARDIM 
S.S.S
© by Turkpopmuzik.net

   Sitede Ara
   Sosyal Paylaşım

2020 sonuna kadarki beğenmeler: 432

Beğen

   Kim Online
Şu an sitede, 458 ziyaretçi ve 0 üye bulunuyor.

   Ziyaretçi Bilgileri
Hoşgeldin, Misafir
Şu An Bağlı:
Ziyaretçi: 458
Üye: 0
Toplam: 458

   Sitemizi Destekleyin!
Sitemizi desteklemek için Görüşlerinizi bize iletin!

   Bizi Önerin!
Bizi Arkadaşlarınıza, Dostlarınıza Önermek için buraya tıklayın!

   Sayfa Hit Toplamı
Şu ana kadar
sayfa izlenimi aldık. Başlangıç:
2005

   Site Bilgileri
Sunucu TrafiğiSunucu Trafiği
  • Toplam: 139,939,928
  • Bugün: 9,092
Sunucu BilgileriSunucu Bilgileri
  • Nov 29, 2023
  • 06:52 am CET
 

TÜRK POP MÜZiK.NET - Sanatçılar (Biyografi ve Diskografileri)
İstanbul Arabesque Project (Grup)
Bookmark and Share
    Geri Dön   (15295 okuma)(Grup) İstanbul Arabesque Project
(GRUP) İSTANBUL ARABESQUE PROJECT
FOTO GALERİ
Alternatif Arabeskin Son Temsilcileri: İstanbul Arabesque Project İlk albümüyle raflarda!

1960’lı yılların başında Türk halkının protest müziği olarak ortaya çıkan arabesk müzik, 2000’li yılların başında olduğumuz şu günlerde, yepyeni bir grup ile müzikseverlerle buluşuyor: İstanbul Arabesque Project.

Yaşadıkları dönemin bir bölümü, arabesk müziğin yasaklı yıllarına denk gelen 4 müzisyenden oluşan İstanbul Arabesque Project’in, “Her Gün İsyanım Var” isimli ilk albümü önümüzdeki günlerde Esen Müzik etiketiyle raflara girecek.

Albümde Hakkı Bulut’un “İkimiz Bir Fidanız” ve “Son Mektup”, İbrahim Tatlıses’in “Allah Allah”, Selami Şahin’in “Senin Olmaya Geldim”, Sait Büyükçınar’ın “Her Gün İsyanım Var Kadere”, Ali Tekintüre-Yunus Bülbül’ün “Aldanma Çocuksu Mahsun Yüzüne” eserlerinin yanı sıra söz ve müziği gruba ait olan 3 adet de beste var.

Yaklaşık 2 yıl önce Barbaros Akbulut tarafından kurulan, kayıtları internet üzerinden yayılan, Türkiye’nin birçok yerinde sahne alan, albümleri olmamasına rağmen konser verdikleri her mekanı tıka basa dolduran grup, aynı zamanda repertuarı tamamen arabesk eserlerden oluşan tek rock grubu.

İstanbul Arabesque Project 2. Albümü İle Raflarda “Damarımda Kanımsın”

Geçtiğimiz yıl çıkardığı “Her Gün İsyanım Var” isimli albümü ile dikkatleri üzerine çeken İstanbul Arabesque Project, ikinci albümü “Damarımda Kanımsın”ı yayımlıyor.

Arabesk eserleri rock altyapılar, doğu vurmalıları ve vokaller kullanarak yorumlayan; düzenlemelerinde, arabesk müziğin olmazsa olmazı kabul edilen yaylı enstrümanlara, klarnet – kanun gibi ince sazlara yer vermeyen; tamamıyla rock altyapılarına sadık kalarak müzik yapan İstanbul Arabesque Project, bestelerini de kendi yarattığı arabesk formatında yapıyor.

Bugüne kadar yaklaşık 400 konser veren ve tüm Türkiye’yi gezen İstanbul Arabesque Project, ikinci albümü “Damarımda Kanımsın”ı önümüzdeki günlerde Esen Müzik etiketiyle yayımlamaya hazırlanıyor.

Albümde 5’i cover, 5’i beste olmak üzere 10 şarkı yeralıyor.

Albümde yer alan şarkıların başında, albüme de adını veren, zamanında Zeki Müren, Belkıs Özener, Şükran Ay ve Neşe Karaböcek tarafından seslendirilmiş olan “Damarımda Kanımsın” (Söz-müzik Sinan Subaşı) yer alıyor. Bu eseri, bir Müslüm Gürses klasiği olan “Unutamadım” (Kaç Kadeh Kırıldı, söz Şakir Aslan, müzik Burhan Bayar), Ferdi Tayfur ile özdeşleşmiş olan “Bana Sor” (söz Ahmet Selçuk İlkan, müzik Sait Büyükçınar), İbrahim Tatlıses’in seneler önce yorumladığı, Kazancı Bedih’in derlediği Tükendi “Nakd-i Ömrüm” ve rock formatında düzenlenmiş olan “Mevlana” oyun havası takip ediyor.

Grubun besteleri ise “Nefes Alamadım” (Söz: Barbaros Akbulut, müzik: Korkut Peker), “İsyanım Tanrıya Değil Sana” (söz Barbaros Akbulut, müzik Korkut Peker), “Mühür” (söz-müzik Korkut Peker), “Tek Gülüşüne” (söz Barbaros Akbulut, müzik Korkut Peker), “Yalnızlar Gülmez Mi Rüyada Bile?” (söz Barbaros Akbulut, müzik Özer Kırçak) şeklinde sıralanıyor.

2009 yılında kurulan, bugüne dek 2 albüm 1 single yayımlayan İstanbul Arabesque Project. 4. yılında 3. albümü “İhtimallerden De Uzak” ile müzikseverlerle buluşmaya hazırlanıyor. Sokakta yaşayan çocuklara dikkat çekmek isteyen, onların da diğer çocuklar gibi yaşama ve eğitim - öğrenim görme hakkı olduğunu savunan grup, bu çocuklara bir nebze de olsa faydalı olabilmek adına, albüm gelirini Türkiye Sokak Çocuklariı Vakfı’na bağışlıyor.

2010 yılında “Her Gün İsyanım Var”, 2011 yılında “Damarımda Kanımsın” isimli albümlerini yayımlayan IAP, 2012 Mart ayında bir Emrah klasiği olan ‘Unutabilsem’i yorumladığı single ile çalışmalarına devam etti. Bu süre zarfında Edirne’den Erzincan’a, Türkiye’nin birçok şehrinde ve yurtdışında yaklaşık 500 konser veren IAP, gittiği her yerde büyük beğeniyle karşılandı.

Yaptığı özgün cover’ların yanısıra kendi bestelerini de, ilk albümden itibaren sevenleriyle paylaşan İstanbul Arabesque Project, 3. albümünde sadece iki cover çalışması yaptı ve bestelerine ağırlık verdi. Söz ve müziği Yıldız Tilbe’ye ait olan “Kop Gel Günahlarından” ve sözleri Ali Tekintüre, müziği Yavuz Taner Durmuş’a ait olan “Canım Dediklerim”, IAP’ye özgü düzenlemelerle albümde yer alıyor.

İstanbul Arabesque Project’ten Yeni Albüm!

Istanbul Arabesque Project 4. stüdyo albümü “Gurbet” ile yine samimi, yine gerçek!

Istanbul Arabesque Project, dördüncü albümü ‘Gurbet’i, iki yıllık bir demlenme sürecinin ardından dinleyicilerinin beğenisine sunuyor.

Hikayesi, IAP’nin Avustralya turnesinde, ‘Gurbet’in yazılmasıyla başlayan albümde, 12 şarkı yeralıyor. Sözü ve müziği gruba ait 10 yeni şarkının yer aldığı albüme, ülkenin en önemli arabesk yazarları ve bestekarlarından Şakir Askan, Burhan Bayar ve Murat Şenpınar imzalarını taşıyan “Doktor” ve “Hasret Rüzgârları” ciddi bir renk katıyor.

‘Gurbet’te, enstrüman yelpazesini genişleten Istanbul Arabesque Project (IAP), bu albümde, temelini batı formlu altyapıların oluşturduğu müziğinde; cümbüş, ud, perdesiz gitarın yanı sıra yaylılara, klarnet ve trompete yer veriyor.

Çıkış videosu, Gökhan Palas yönetmenliğinde “O Kader Buraya Gelecek” adlı şarkıya çekilen albümün kartonet tasarımı ise başarılı tasarımcı Fatih Şenay’a ait. Epica ve Kristal Elma olmak üzere yurtiçi ve yurtdışında birçok ödül alan Fatih Şenay, albümün kapak fotoğrafında Türkiye’de arabeskin rock ve pop müzikle mesai arkadaşı olduğu sinyalini veriyor.

Arabeskin, geçen yıllar içerisinde yeni bir forma kavuştuğunu belirten grup üyeleri, yeni şarkılarında bu ‘yeni ruh hali’ni dikkate aldıklarını belirtiyor. (Kaynak: www.magazinkolik.com - 6.04.2015)

Istanbul Arabesque Project’ten Yeni Klip: “Seni Kalbime Gömdüm”

Geçtiğimiz Ağustos ayında Burhan Bayar ve Şakir Askan şarkılarından oluşan “Sende Kalmış” isimli albümünü yayınlayan Istanbul Arabesque Project, albümün 3. klibini müzikseverlerin beğenisine sundu.

Sözleri Şakir Askan’a, müzikleri Burhan Bayar’a ait olan “Seni Kalbime Gömdüm” adlı eserin klibi, grubun Müslüm Gürses’in 7. ölüm yıldönümü sebebiyle gerçekleştirdiği ‘Müslüm Gürses Anma Konseri’ndeki performans görüntülerinden oluşuyor.
(Kaynak: www.kralmuzik.com.tr - 12.04.2020)


İstanbul Arabesque Project’ten Yeni Single: ‘’Bir Anda’

İstanbul Arabesque Project, daha önce Müslüm Gürses’in seslendirdiği “Bir Anda” isimli eseri, bambaşka bir düzenleme ile dinleyici ile buluşturuyor.

Sözleri Hamza Dekeli’ye, müziği Burhan Bayar’a ait olan “Bir Anda” Müslüm Gürses’in “Küskünüm” isimli albümünde yer alan eserlerden biri.

Orijinal düzenlemesinden çok daha farklı bir yorumla kaydedilen şarkıda nefesli enstrümanlar, elektrogitar, basgitar, klavye ve davul kullanıldı.

İstanbul Arabesque Project yorumuyla “Bir Anda” tüm dijital platformlarda yayında.
(Kaynak: www.kralmuzik.com.tr - 15.06.2021)

2022 yılı Nisan ayı başlarında Fatih Ahıskalı, Rubato grubundan ayrılarak İstanbul Arabesque Project grubuna katıldı.

Grup Üyeleri:
Barbaros Akbulut (davul, prodüktör, söz yazarı)
Korkut Peker (gitar, geri vokal, beste)
Serkan Öngel (bas gitar)
İrem Negiş (vokal)
Melih Sıtkı Ateş (elektronik bağlama)

Eski Üyeler:
Özer Kırçak (bas gitar)
Utku Kırca (bas gitar)
Pınar Seda Günday (vokal)
Ayşegül Şirin (vokal)
Elif Cantürk (vokal)

Fatih Ahıskalı (ud, cümbüş, gitar, vokal)
Kaan Ahıskalı (ud, cümbüş, perküsyon, vokal)

Diskografi:
2010
Her Gün İsyanım Var (Rock Albüm, Esen Müzik, 06.10.2010)

1- Son Mektup (Söz & Müzik: Hakkı Bulut)
2- İsyanım Var (Söz: Berrin Büyükçınar, Müzik: Sait Büyükçınar)
3- Aldanma Çocuksu Mahsun Yüzüne (Söz: Ali Tekintüre, Müzik: Yunus Bülbül)
4- Senin Olmaya Geldim (Söz: Halit Çelikoğlu, Müzik: Selami Şahin)
5- İkimiz Bir Fidanız (Söz & Müzik: Hakkı Bulut)
6- Allah Allah (Söz & Müzik: İbrahim Tatlıses)
7- Aşk İnsanı Uyutmaz Ki (Söz & Müzik: Özer Kırçak)
8- Arama Sevgiyi Bende (Söz & Müzik: Korkut Peker)
9- Gel Deme Bana (Söz: Barbaros Akbulut, Müzik: Korkut Peker)
(Müzik: Tuluyhan Uğurlu, Düzenleme: Tuluyhan Uğurlu, Can Özyiğit)


Online CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com

Yanlış Şeyler / Zift (Albüm, Pluton Müzik / Emi Müzik, 08 / 29.12.2010)

(İstanbul Arabesque Project üyesi Korkut Peker bir parçada perdesiz gitar, Şebnem Ferah ve Pentagram’ın gitaristi Metin Türkcan’ın da yine bir parçada elektrogitar çalarak albüme katkıda bulundu.)

2011
Damarımda Kanımsın (Arabesk / Rock Albüm, Esen Müzik, 25.10.2011)

1. Unutamadım (Kaç Kadeh Kırıldı) (Söz: Şakir Askan, Müzik: Burhan Bayar)
2. Damarımda Kanımsın (Söz & Müzik: Sinan Subaşı)
3. Nefes Alamadım (Söz: Barbaros Akbulut, Müzik: Korkut Peker)
4. İsyanım Tanrıya Değil Sana (Söz: Barbaros Akbulut, Müzik: Korkut Peker)
5. Mühür (Söz & Müzik: Korkut Peker)
6. Yalnızlar Gülmez Mi Rüyada Bile (Söz: Barbaros Akbulut, Müzik: Özer Kırçak)
7. Bana Sor (Söz: Ahmet Selçuk İlkan, Müzik: Sait Büyükçınar)
8. Tek Gülüşüne (Söz: Barbaros Akbulut, Müzik: Korkut Peker)
9. Tükendi Nakd-i Ömrüm (Söz & Müzik: Anonim)
10.Mevlana (Oyun Havası) (Müzik: Anonim)


Online CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.hepsiburada.com
Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

2012
Unutabilsem (Rock Single, Poll Production, Mart 2012)

1. Unutabilsem (Söz: Barbaros Akbulut, Müzik: Korkut Peker)

Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

İhtimallerden De Uzak (Rock Albüm, Ateş Müzik / OnAir Müzik, 03.12.2012)

1. Saklısın Derinlerde (Söz: Barbaros Akbulut, Müzik: Korkut Peker)
2. İhtimallerden de Uzak (Söz: Barbaros Akbulut, Müzik: Korkut Peker)
3. Yaktım Her Şeyi (Söz: Barbaros Akbulut, Müzik: Korkut Peker)
4. Canım Dediklerim Canımı Aldı (Söz: Ali Tekintüre, Müzik: Yavuz Taner Durmuş)
5. Kop Gel Günahlarından (Söz & Müzik: Yıldız Tilbe)
6. İçine Çek (Söz: Barbaros Akbulut, Müzik: Korkut Peker)
7. Gel Öldür Beni (Söz: Barbaros Akbulut, Müzik: Korkut Peker)
8. Seni Sayıkladım (Söz: Barbaros Akbulut, Müzik: Korkut Peker)
9. Sen Gülmeyi Dene (Söz: Barbaros Akbulut, Müzik: Korkut Peker)
10.Benden Başkası Yalan (Söz & Müzik: Korkut Peker)


Online CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.hepsiburada.com
www.idefix.com
www.arkadas.com.tr
www.tikla24.de (Almanya)
Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
www.ttnetmuzik.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com

2014
Aşk Şarkıları, Vol. 2 (Derleme Albüm, Poll Production, 10.02.2014)

5. Unutabilsem / İstanbul Arabesque Project - 04:54

2015
Gurbet (Albüm, EMI / Kent Müzik Türkiye - Universal Müzik Almanya, 31.03.2015)

1. Sessiz Ünsüzler
2. Gurbet
3. Doktor
4. Dram
5. O Kader Buraya Gelecek
6. Sanki Bir Hiçiz
7. Senden Önce Öleyim
8. Son Bir Yalnızlık
9. Hasret Rüzgarları
10.Derdim Dermanım
11.Acılara Köle Oldum
12.Geçmiyor Yaralar


Online CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.pandamuzik.com
www.arkadas.com.tr
www.zihni.com
www.opus3a.com
www.ozzyturk.com
Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.qobuz.com
www.amazon.de (Almanya)
open.spotify.com
www.deezer.com

2017
Unutamadım (Kaç Kadeh Kırıldı) / İstanbul Arabesque Project feat. Kamuran Akkor (Single, DMC, 20.07.2017)

1- Unutamadım (Kaç Kadeh Kırıldı) - 04:32

Dijital Satış Noktaları:
www.turktelekommuzik.com
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com

Sana Benziyor (Single, BCB Müzik, 08.12.2017)

1- Sana Benziyor


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com

2018
Tükendi Nakti Ömrüm (Single, Kınay Production, 16.03.2018)

1- Tükendi Nakti Ömrüm - 04:36


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
play.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

2019
Sende Kalmış (Burhan Bayar & Şakir Askan Şarkılarıyla) (Albüm, BCB Müzik, Dijital 26.08.2019, CD 05.09.2019)

1- Dinleyin Geceler - 04:22
2- Gel Bahtımın Kar Beyazı - 04:39
3- Unutamadım - 04:39
4- Küskünüm - 04:52
5- Sende Kalmış - 05:03
6- Bir Gülsen Yeter - 04:31
7- Seni Kalbime Gömdüm - 04:07
8- Hasret Rüzgarları - 03:53
9- Gurbet Geceleri - 04:04
10-Ne Yapsın - 04:09Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
play.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)
www.amazon.com (ABD)
music.amazon.com (ABD)
www.amazon.co.uk (İngiltere)
Online CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.pandamuzik.com
www.arkadas.com.tr
www.kitapsan.com.tr
store.unkapani.digital

2020
Bir Bilebilsen (Single, BCB Müzik, 19.06.2020)

1- Bir Bilebilsen - 03:53Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
listen.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

2021
Bir Anda (Single, BCB Müzik, 15.06.2021)

1- Bir Anda - 04:32Dijital Satış Noktaları:
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com

2022
Bir Kulunu Çok Sevdim (Single, Bayar Müzik, 23.09.2022)

1- Bir Kulunu Çok Sevdim - 04:27Dijital Satış Noktaları:
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Vur Gitsin Beni (Single, Bayar Müzik, 17.10.2022)

1- Vur Gitsin Beni - 04:18Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Paraguay [ENSTRÜMANTAL] / Kâmil Erdem & Fatih Ahıskalı & Kaan Ahıskalı (Single, Kalan Ses Görüntü [Kalan Müzik], 21.10.2022)

1- Paraguay - 05:35Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Benim Hayatım (Single, Bayar Müzik, 04.11.2022)

1- Benim Hayatım - 05:24Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Doktor (Single, Bayar Müzik, 25.11.2022)

1- Doktor - 04:49Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
open.spotify.com

Yıkılmışım Ben (Single, Bayar Müzik, 05.12.2022)

1- Yıkılmışım Ben - 04:58Dijital Satış Noktaları:
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Hasret Rüzgarları (Single, BCB Müzik, 22.12.2022)

1- Hasret Rüzgarları - 05:12Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com

2023
Interactions / Kamil Erdem feat: Fatih Ahıskalı, Kaan Ahıskalı (Caz Albüm, Kalan Ses Görüntü [Kalan Müzik], 24.01.2023)

1- Pachanga 9 - 04:51
2- Generations - 07:21
3- Espirito Carioca - 06:47
4- Tango Perla - 05:02
5- Caribbean Air - 05:54
6- Interactions - 06:02
7- Whereabouts - 04:44
8- Paraguay - 05:35

Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Gel Bahtımın Kar Beyazı (Single, BCB Müzik, 24.01.2023)

1- Gel Bahtımın Kar Beyazı - 05:00Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Seni Düşündüm (Single, Bayar Müzik Üretim, 14.04.2023)

1- Seni Düşündüm - 03:11

Kapat

Şarkılardan örnekleri sayfaya gömülü Dinle!


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
music.amazon.com (ABD)
music.amazon.co.uk (İngiltere)
music.amazon.de (Almanya)
Resmi Web Site Adresi:
www.istanbularabesk.com
Resmi Facebook Sayfa Adresi:
www.facebook.com/istanbularabeskprojesi
Resmi Twitter Adresi:
www.twitter.com/istarabesque
Resmi Instagram Adresi:
www.instagram.com/istanbularabesqueproject
Resmi YouTUBE Kanal Adresi:
www.youtube.com/user/user/istanbularabesk
Resmi MySpace Adresi:
www.myspace.com/istanbularabesk
YUKARI | TOP | OBEN


Geri Dön

Sanatçılar (Biyografi ve Diskografileri)

Telif Hakkı © Gönderen: Turkpopmuzik.net - (15295 okuma)


Sitede kullanılan materyallerin büyük bölümü genel kullanıma sunulmuş internet sitelerinden temin edilmiş olup burada yayınlanmasından herhangi bir ticari amaç güdülmemektedir. Bunlar üzerinde hak iddia ediyor ve telif talebinde bulunuyorsanız, siteden çıkarılması veya link verilmesi için lütfen bizimle bağlantı kurunuz.
[Detayları için BURAYA tıklayınız] turkpopmuzik@gmail.com
PHP-Nuke Copyright © 2004-2006 by Francisco Burzi. Bu bir free software programı olup GPL lisansıyla kullanılmaktadır. Sitemiz, PHP-Nuke v.7.6'dan geliştirilerek PHP 5.3.x versiyonlarına uyarlanmış SEO uyumlu RavenNuke (v.2.5) ile desteklenmektedir..
Hosted By  webhoster.ag