Hoş Geldin Sevgili Konuk!    [ Müzikli Gezintiler Dileğimizle ...] 07.12.2023

Türk Pop Müzik Ana Menü 
Anasayfa
Giriş (Site Planı)
Editörün Notu
Kronolojik Gezinti
Sanatçılar
(Biyo & Diskografileri)
Top 10 Müzik
Listeleri
En Son (Sitemize)
Kaydedilen Sanatçılar
En Son Albümler
En Son Çıkan Klipler
Kolektif, Karma veya
Derleme Albümler 
Müzik Yarışmaları  
Eurovision Türkiye
Müzik Etkinlikleri
Basından Müzik Haberleri
Kısa Pop Tarihi ve Müzik
Terimleri Sözlüğü
Tarihte Müzik Olayları
KARAOKE VİDEOLAR
DİĞER VİDEOLAR
Hazır Şarkı Listeleri
Flashplayer Şarkı Listeleri
Top 10'lar :
Kronoloji (Yıllar)

Sanatçılar

Hazır Playlistler

Müzik Yarışmaları
  Altın Mikrofon (Yıllar)

Müzik Yarışmaları
  Milliyet Liselerarası Müzik
  Yarışmaları (Yıllar)

Müzik Yarışmaları
  Altın Güvercin Müzik
  Yarışmaları (Yıllar)

Eurovision (Yıllar)

Diğer
DİĞER LİNKLERİMİZ 
Dünya Müzik Listeleri
(Kronolojik)
Beatles Türk
Beatles Haberleri

Kronoloji
1926 - 1959
1960
1961
1962
1963
1964
1965
1966
1967
1968
1969
1970 ve sonrası

Şarkıları (Kronolojik)
1957 - 1961
1962
1963
1964
1965
1966
1967
1968
1969
1970 ve Sonrası

Şarkıları (Alfabetik)
A - B
C - D - E
F - G - H
I -J
M - N - O
P - R - S
T - Z

Diskografi (Karaoke)
İngiltere Albümleri
Diğer Albümleri

Film (& Soundtrack Albümleri)   
A Hard Day’s Night
Help!
Magical Mistery Tour
Yellow Submarine
Let It Be

45'likleri (Singles)

EP (Extended Play)'leri

(Givenaway) Diğer
müzisyen ve gruplar
için yaptıkları besteleri

YARDIM 
S.S.S
© by Turkpopmuzik.net

   Sitede Ara
   Sosyal Paylaşım

2020 sonuna kadarki beğenmeler: 432

Beğen

   Kim Online
Şu an sitede, 312 ziyaretçi ve 0 üye bulunuyor.

   Ziyaretçi Bilgileri
Hoşgeldin, Misafir
Şu An Bağlı:
Ziyaretçi: 312
Üye: 0
Toplam: 312

   Sitemizi Destekleyin!
Sitemizi desteklemek için Görüşlerinizi bize iletin!

   Bizi Önerin!
Bizi Arkadaşlarınıza, Dostlarınıza Önermek için buraya tıklayın!

   Sayfa Hit Toplamı
Şu ana kadar
sayfa izlenimi aldık. Başlangıç:
2005

   Site Bilgileri
Sunucu TrafiğiSunucu Trafiği
  • Toplam: 140,183,745
  • Bugün: 21,389
Sunucu BilgileriSunucu Bilgileri
  • Dec 07, 2023
  • 06:16 pm CET
 

TÜRK POP MÜZiK.NET - Sanatçılar (Biyografi ve Diskografileri)
Kalben
Bookmark and Share
    Geri Dön   (16010 okuma)Kalben
Kalben
Kalben
FOTO GALERİ

Kendi söz ve bestelerinden oluşan şarkılarını Soundcloud hesabına yükleyerek dikkat çekmeye başlayan 17 Ocak 1986, İskenderun doğumlu Kalben (soyadı: Sağdıç), Sofar Sounds konser serilerinden birinde sahne alıp canlı kaydı YouTube’a yüklenince birçoklarının radarına takıldı.

Güçlü yorumuyla dikkatleri üzerine çeken ve kırılan dökülen ve her seferinde güzelliğe dönüşen şeyler için şarkılar söyleyen Kalben, sevenlerini konserlerine “Hep birlikte söylemek üzere” diyerek davet ediyor.

İnternetin Yeni Keşfi Kalben

Müzik çocukluğundan kalan bir tutkuydu. Daha sonra birçok farklı iş yaptı: Yazarlık, senaristlik, reklamcılık... Fakat artık Kalben sadece müzik düşünmek istiyor. Hatta 2015’te albüm yayımlayacağının müjdesini de veriyor.

Adını, “dünyanın en büyük müzik keşfetme platformu” olarak tanımlanan Sofar’ın yayımladığı bir videoyla duyurdu Kalben... Özellikle şarkı sözleri birçok kişiyi etkiledi. Ben de bunlardan biriydim. Kalben’i geç keşfettiğim için kendime kızdım hatta... Oysa Sofar’dan önce Souncloud’da kayıtlarını paylaşmış hatta Cihangir’deki bir caz kafede canlı performanslar bile sunmuştu. Olsun. Zararın neresinden dönülse kârdır. Kalben’i takdimimizdir..
.......
(Kaynak: www.milliyet.com.tr - Röportaj: Fırat Karadeniz - 25.01.2015)

Kalben’den Sonsuza Kadar

İlk albümüyle müzik dünyasına iddialı bir giriş yapan Kalben, ikinci stüdyo albümü “Sonsuza Kadar”ı Garaj Müzik etiketiyle 30 Ekim günü müzikseverlerin beğenisine sunuyor.

İlk albümüyle müzik dünyasına iddialı bir giriş yapan Kalben, ikinci stüdyo albümü “Sonsuza Kadar”ı Garaj Müzik etiketiyle 31 Ekim Salı günü müzikseverlerin beğenisine sunuyor.

13 şarkının yer aldığı “Sonsuza Kadar”ın radyo ve müzik kanallarıyla paylaşılacak ilk video şarkısı, söz ve müziği Kalben’e ait olan “Ben Her Zaman Sana Aşıktım” olarak belirlendi. Şarkı, Berkant Ali İncesaraç yönetmenliğinde kliplendirildi.
(Kaynak: www.turkiyegazetesi.com.tr - 28.10.2017)

Kalben Yeni Kanatlarıyla Uçuyor!

İkinci albümü ‘Sonsuza Kadar’dan uzun bir zamandır hayranları tarafından merakla beklenen üçüncü video klibi “Kuşlar” şarkısının remiksine geldi.

Söz ve müziği Kalben’e ait olan ‘Kuşlar’ın yeni (remix) düzenlemesini Egemen Özkasnaklı yaptı.

Kalben, karanlık günlerde özlediğimiz hisleri hatırlatmak istediği klibin yönetmen koltuğunda oturuyor.

‘Kuşlar’ın sanat ve görüntü yönetmenliği Hayrettin Taşkaya’ya ve İsmail Dönmez’e, şarkının atmosferini belirginleştiren renkleri Elif Tekneci’ye emanet edildi.
(Kaynak: www.kralmuzik.com.tr - 11.07.2018)

Kalben & Hayrettin Taşkaya Ortaklığı “Günaydın”

Kalben ve Hayrettin Taşkaya, sözü ve yönetmenliği Mete Özgencil’e ait “Günaydın” şarkısında dostluklarını pekiştirip müzikal yolculuklarını paylaşmaya devam ediyorlar.

Güzel hisler bittiğinde, hatıraların içinde saklanan karanlık anlar ezberde kaldığında; ve eski kahkahalar uçup gittiğinde birlikte söylenen şarkılara ne oluyor?

Müziği Emre Irmak’a, düzenlemesi BKE’ye ait olan “Günaydın”, eski bir aşktan kalan hüznü resmeden klibiyle müzikseverlerle buluşuyor. Doksanlarda Asya’nın unutulmaz yorumuyla bütünleşen parça, özüne sadık kalan ve yeni zamanın dijital ruhunu yakalayan formuyla dinleyiciyle buluştu.
(Kaynak: www.magazinci.com - 26.03.2019)

Kalben‘den Üçleme, ‘Kız Kulesi’nin Anahtarı’

‘Aşk Çeşmesi’ EP’si Garaj Müzik etiketiyle yayınlandı.

İçinde “Çek”, “Kalp Hanım” ve ‘Aşk Çeşmesi’nin yer aldığı 3 şarkının video kliplerinin birbirine bağlı olduğu, Kalben’in anlatıcı olarak sesiyle de hayat verdiği geçiş hikayelerinin buluştuğu ‘Aşk Çeşmesi’ EP’si Garaj Müzik etiketiyle yayınlandı.

Aslında kısa bir film olan, kısa hikayelerinden oluşan 3 videonun adı “Kız Kulesi’nin Anahtarı”
(Kaynak: www.kralmuzik.com.tr - 17.07.2019)

Kalben’nin 3.Albümü “Kalp Hanım” Digital Platformlarda!

Kalben; iki stüdyo albümü, bir EP ve birçok sanatçıyla düetlerden; şehirlerden, ülkelerden, kıtalardan ve binlerce kalpten süzülen üçüncü stüdyo albümü ‘Kalp Hanım’ı Garaj Müzik etiketiyle 20 Mart’ta dijital müzik platformlarda yayımladı.

Sözü müziği Mete Özgencil’e ait “Bende Kal” dışında ‘Kalp Hanım’da yer alan tüm şarkılar Kalben’e, düzenlemeleri Genco Arı’ya ait.

“Yankılar”, “Avrupa Var Amerika Var”, “Kasımpatılar”, “Leyla’nın İzleri”, “Son Bir Gece”, “Seni Özlerim”, “Gezegen”, “Son Adalar”, “Çiçekçi” ve “Kalp Hanım” kırılan, dökülen, kaybolan ve çürüyen eşyalara değil; insan kalbine, yaşayan her şeye yazılmış şarkılar.

Sevgi ve umut beslemekle alakalı hikayeleri anlatan Kalben, kendine “Nasılsın?” sorusunu sormadan geçen yılların bedelini, özgürce dans ederek toprağının gerçeklerini kabul ederek bedenini ve varlığını iyimser gözlerle irdeliyor.

Sevdiklerinin kahramanı olmak, zırhlar taşımak, aidiyetsiz ve yersiz hissetmek istemediğini anlatan Kalben, bu albümde sadece içinden gelen şarkıları söylüyor.

“Özgürlük, hepimize en çok yakışan başarı.Özgürlük” diyor ve ekliyor:

“Birbirimizi doğduğumuz toprakla, köklerimizle, dillerimizle, renklerimizle, inançlarımızla, cinsiyetlerimizle ve kimliklerimizle değil; kalplerimizle kabul ettiğimiz günlerin ümidine!”
(Kaynak: www.magazinkolik.com - 23.03.2020)

Kalben’den Yeni Albüm

Kalben’in, Hoş Bir Seda etiketi taşıyan 9 şarkılık “Eski Yeniler” albümü YouTube ve dijital platformlarda müzikseverlerle buluştu.

Kalben, albümde yer alan “Ateşböcekleri”, “Taşikardi”, “Doya Doya”, “Çorap” ve “Yol” isimli şarkılarını ise kliplendirerek aynı anda müzikseverlerin beğenisine sundu.

Kalben, “Eski Yeniler’i paylaştık. Çok güzel hisler getirdiniz hayatıma. Bu şarkıları sizinle söyleye söyleye tanımak, sevmek ve yeşertmek ne güzel iş. Hayaller kurmama yardım ediyorsunuz.” ifadelerine yer verdi.
(Kaynak: www.kralmuzik.com.tr - 16.04.2021)

Kalben’den Yeni Single: “Bilmiyor İçim”

Kalben yeni single çalışmasının hazırlıklarını tamamladı.

Kalben’in söz ve müziği kendisine ait olan yeni şarkısı “Bilmiyor İçim”, 17 Eylül’de dijital platformlarda müzikseverlerle buluşacak.

Kalben şarkısında “Bunca acı, korku, yokluk, kriz, savaş ve yangın arasında birbirimizi bulmak, birbirimize sarılmak ve gerçekten sevmek mümkün mü?” sorusuna cevap arıyor. Şarkının klibinde, balet Erhan Güzel rol alıyor.
(Kaynak: www.kralmuzik.com.tr - 15.09.2021)

Kalben New York Times Square’da!

Kalben, sözü müziği kendine, düzenlemesi Umut Çetin’e ait Hoş Bir Seda etiketli yeni şarkısı ‘Bilmiyor İçim’de bu sorulara yanıt arayıp bulmamayı seçen ve sonunda yine şarkısını söyleyerek hafifleyen ozan tarafında duruyor.

Yönetmenliğini ve fotoğraflarını Dilan Bozyel’in yaptığı ‘Bilmiyor İçim’in video klibinde Kalben, Kadir Kılıç’ın Türk keten kostümünü kullandı.

Spotify’ın müzik sektöründe kadın eşitliğini güçlendirmek üzere hayata geçirdiği EQUAL müzik çalma listesine Kalben, “Bilmiyor İçin” adlı parçasıyla konuk oldu. New York Times Meydanı’ndaki meşhur reklam alanında boy gösteren Kalben, Türkiye EQUAL yerel çalma listesine girerken, Türkiye EQUAL çalma listesinin kapağını da süsledi.

Kalben New York Times Square’da!

New York Times Square’da yer alan Kalben her şarkısında müziğinin ve kendinin özüne dair yeni bir yer keşfetmeye incelikle devam ediyor.

Spotify’ın EQUAL Müzik Programı’nda yer alan Kalben, sosyal medya hesabında bu programın bir parçası olmasıyla ilgili olarak “Bunca sevginin kanadında uçuyorum. Sizi seviyorum” notuyla paylaşım yaptı.

Audio dünyasının lideri Spotify, müzik sektöründe kadın eşitliğini güçlendirmek üzere hayata geçirdiği EQUAL Müzik Programı kapsamında sadece kadın sanatçılardan oluşan global çalma listesinin yanı sıra, pek çok farklı ülkeden yerel çalma listeleri ile müzik dünyasında kadınları onurlandırmaya devam ediyor.
(Kaynak: www.magazinci.com - 21.10.2021)

Kalben’den Çifte Sürpriz

Kalben, doğum günü olan 17 Ocak’ta hem kendine hem okurlara ve hem de dinleyicilerine büyük bir hediye veriyor. ‘Eski Dünyanın Yangını’ adını taşıyan ilk romanı ve aynı adla piyasaya süreceği albümü ile hayranlarının gönüllerini şenlendirecek. Albümün çıkış parçası “Kaybolmuş”, 7 Ocak’ta Kalben hayranları ile buluşuyor.

Karantina döneminde tüm enerjisini romanını bitirmeye ve şarkılarını tamamlamaya harcayan Kalben, 13 Şarkılık “Eski Dünyanın Yangını” albümündeki tüm şarkıların söz ve müziğine imzasını attı. “Eski Dünyanın Yangını” adını taşıyan romanını ve albümünü aynı anda çıkartarak Türkiye’de bir ilke imza atacak olan Kalben, “Annelerinin küskün ve hüzünlü gölgesinde yeryüzüne kök salmaya çalışırken birbirine yaren olan iki yalnız çocuğun hikayesi bu. Hepimizin kendi hayatında mücadeleleri var ve dertlerimiz, isteklerimiz ortak. O yüzden hem albümde hem de romanda, aslında benim tanıdığım gördüğüm , albümlerde dinlediğim, gazetelerde gördüğüm, okuduğum tüm kadınların kimi zaman kalbimize, kimi zaman da mezar taşına yazdığımız unutmak istemediğim herkesin izi var. Bu eserler artık, okurlara ve dinleyicilere emanet” dedi.

Kitabı annesine ve tüm annelere ithafen yazdı!

Sanatçı Kalben annesi Seda Hanım başta olmak üzere tüm annelere ithafen yazdığı ilk romanında büyüyen iki kadının (Kantante ile Koda) hikâyesini anlatıyor ve erkek egemen dünyada hayatta kalmaya çalışan kadınların mücadeleleri, hayalleri, sevme ve sevilme biçimleri üzerinde duruyor. 10 Ocak’tan itibaren, online satışa açılan kitapta Kalben, içinde saya saya bitiremeyeceği kadar kadının olduğunu ve tüm o kadınları onurlandırmak için bu romanı kaleme aldığını belirtiyor.

Kitabın konusu:

Koda ile Kantante yolları daha çocuk yaşlarda kesişen, erkek egemen dünyanın acıları ile büyüyen iki kadındır. Birbirlerine olan yakınlıkları ortak sevgilerden ve ortak eksikliklerden kaynaklanmaktadır daha çok. Aile kurumunun yarattığı travmalardan kurtulmaya çalışırlar. Büyüdüklerinde evden uzaklaşır, daha iyi bir yaşam için mücadele verirler. Oysa dışarısı da en az bir “yuva” kadar tehlikelerle doludur. Birlikte büyüyen iki arkadaşın yolları zamanla ayrılır. Ortalıktan bir anda kaybolan Kantante’nin nereye gittiğini, kimse bilmemektedir. Koda, Kantante’nin günlüğünü bulur ve yazdıklarından yola çıkarak onu bulmaya çalışır.
(Kaynak: www.kralmuzik.com.tr - 07.01.2022)

Oregon Filminin Şarkısı Ve Klibi Kalben’den!

Kalben, 28 Nisan’da vizyona giren ve 80’lerden sıcak bir hikayeyi seyirciyle buluşturan Oregon filmi için yapılan ‘Rüya’ şarkısını seslendirdi. Filme imza bu şarkıya özel bir de klip yayınlandı.

Ümit Ünal’ın kaleme aldığı, Kerem Ayan’ın yönetmenlik koltuğuna oturduğu ve Muzaffer Yıldırım’ın yapımcısı olduğu Oregon filmi vizyona girdi.

Güçlü oyuncu kadrosuyla dikkati çeken; Aslı İnandık, Serkan Çayoğlu, Ferit Aktuğ, Selen Uçer, Nazlı Bulum, Özgür Emre Yıldırım, Nejat İşler, Burcu Biricik, Fırat Çelik, Onur Gürçay, Billur Melis Koç, Melisa Doğu, Zihni Göktay ve Nevra Serezli’nin rol aldığı film hikayesi kadar müzikleriyle de dikkati çekiyor.

Cüneyt Çağlayan’ın müziklerini yaptığı filmde Kalben’in seslendirdiği “Rüya” şarkısı da izleyenlerin beğenisini topluyor. Sözlerini filmin senaristi Ümit Ünal’ın yazdığı, müziğinde yine Cüneyt Çağlayan’ın imzası bulunan ve düzenlemesini Doğa Ebrişim’in yaptığı ‘Rüya’ şarkısının klibi de dijital platformlarda dinleyicilerle buluşuyor.

Oregon’un bir parçası olduğu için mutluluğunu dile getiren Kalben, “Sinema filmleri, yüzlerce insanın emeğinden izler ve hatıralar taşır. Zamanı aşarak başka nesillere, tarih kulvarlarına ve sanatsal evrim süreçlerine aktarılır.

Bu bağlamda, Oregon’un bir parçası olmak çok keyifli elbette. Hem de yetenek ve güzellik abidesi dostum Aslı İnandık ve değerli yönetmen Kerem Ayan’ın imzalarının yanında bir ses imzası olmak..

Bu en zor zamanlarda bile sinema salonlarını doldurma gayreti gösteren, zaman ve bütçe ayıran tüm insanlara en candan teşekkürlerimle…”
diyor.

Bir ‘müzik kaseti’ hikayesi etrafında şekillenen ve izleyiciyi alışılmamış bir olay örgüsü içerisine çeken dinamik kurgusuyla Oregon, NuLook Production yapımcılığında sinemalarda.
(Kaynak: www.magazinkolik.com - 06.05.2023)

Diskografi:
2016
Kalben (Albüm, DMC, 15.02.2016)

1. Çorap
2. Saçlar
3. Sadece
4. Fırtınalar
5. Taşikardi
6. Doya Doya
7. Ömür Geçmez
8. Sana Ne Oldu
9. O Ye Bebek
10.Aramızda
11.Haydi Söyle
12.Mitoz Mayoz
13.Yol
14.Saçlar (Akustik)
15.Sadece (Akustik)


Online CD Siparış / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.pandamuzik.com
www.hepsiburada.com
www.arkadas.com.tr
Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
play.fizy.com
itunes.apple.com/tr
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com

Yaz Hit 2016 Vol. 1 [Derleme Pop Albüm, DMC, 30.06.2016]
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
11.Kalben – Saçlar

Powertürk En İyiler 2016 [Derleme Pop Albüm, GNL Entertainment, 15.08.2016]
Büyütmek için Tıklayın Büyütmek için Tıklayın
CD 2 :
1. Kalben – Saçlar

Hit 58 / Türkçe 58 Hit Şarkı [4xCD Derleme Pop Albüm, DMC, 26.09.2016]
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
CD 2: YAZ HİT 2016 VOL.1
11.Kalben – Saçlar

32 Türkçe Pop [3 CD Derleme Pop Albüm, DMC, 23.12.2016]
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
CD 1 :
2. Kalben – Haydi Söyle

11 Türkçe Hit [CD Derleme Pop Albüm, DMC, 23.12.2016]


2017
Slowtürk Aşk’ın Şarkıları [Derleme Pop Albüm, DMC, 03.03.2017]

4– Kalben – Sadece

Sonsuza Kadar (CD Albüm, Garaj Müzik, 30.10.2017)

1. Ateş Böcekleri
2. Ben Her Zaman Sana Aşıktım
3. Sonsuza Kadar
4. Al Beni
5. Yara
6. Efendi
7. Kuşlar
8. Kapı
9. Sakin Ol Evladım
10.Yalakanım Bebeğim
11.Derdimin Çiçeği
12.Rüzgar
13.İnsanlar


Online CD Siparış Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.pandamuzik.com
www.hepsiburada.com
www.arkadas.com.tr
Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
play.fizy.com
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com

Kalben (LP=Longplay Plak Albüm, DMC, 20.12.2017)

A Yüzü:
1. Çorap
2. Saçlar
3. Sadece
4. Fırtınalar
5. Taşikardi
6. Doya Doya
7. Ömür Geçmez
B Yüzü:
1. Sana Ne Oldu
2. O Ye Bebek
3. Aramızda
4. Haydi Söyle
5. Mitoz Mayoz
6. Yol
7. Saçlar (Akustik)
8. Sadece (Akustik)


Online Plak Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.opus3a.com

2018
Kuşlar (Remix) (Single, DMC, 13.07.2018)

1- Kuşlar (Remix)


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
play.fizy.com
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com

Geri Dönme (feat. Kalben) / Cem Adrian feat. Kalben (Single, UJR Productions, 29.08.2018)

1- Geri Dönme (feat. Kalben) - 04:59


Dijital Satış Noktaları:
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com

Yaşamak Var Ya (Single, Garaj Müzik, 15.10.2019)

1- Yaşamak Var Ya


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
play.fizy.com
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com

2019
Günaydın (ft.BKE & Hayrettin Taşkaya) (Single, Köfn, 14.01.2019)

1- Günaydın (ft.BKE & Hayrettin Taşkaya) - 03:43


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
play.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com

2019
Aşk Çeşmesi (Maxi Single, Garaj Müzik, 12.07.2019)

° Kız Kulesi’nin Anahtarı
1- Çek - 02:34
2- Kalp Hanım - 03:34
3- Aşk Çeşmesi - 04:14
4- Aşk Çeşmesi (Kaan Düzarat Remix) - 06:15


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
play.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com

Sonsuza Kadar (LP=Longplay Plak Albüm, Garaj Müzik, 24.07 / 26.07.2019)

1. Ateş Böcekleri
2. Ben Her Zaman Sana Aşıktım
3. Sonsuza Kadar
4. Al Beni
5. Yara
6. Efendi
7. Kuşlar
8. Kapı
9. Sakin Ol Evladım
10.Yalakanım Bebeğim
11.Derdimin Çiçeği
12.Rüzgar
13.İnsanlar

Online PLAK Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.pandamuzik.com
www.opus3a.com
www.ergunplak.com.tr
www.ozhizo.com

2020
Kalp Hanım (Dijital Albüm, Garaj Müzik, 20.03.2020)

1. Yankılar - 04:04
2. Avrupa Var, Amerika Var - 03:27
3. Son Bir Gece - 04:11
4. Leyla'nın İzleri - 04:00
5. Kasımpatılar - 02:44
6. Bende Kal - 03:06
7. Seni Özlerim - 03:19
8. Gezegen - 04:32
9. Son Adalar - 04:36
10.Çiçekçi (feat. Umut Çetin) - 04:05
11.Kalp Hanım (Akustik) - 04:34


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
listen.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Kalp Hanım (CD Albüm, Garaj Müzik, 26.06.2020)

1. Yankılar - 04:04
2. Avrupa Var, Amerika Var - 03:27
3. Son Bir Gece - 04:11
4. Leyla'nın İzleri - 04:00
5. Kasımpatılar - 02:44
6. Bende Kal - 03:06
7. Seni Özlerim - 03:19
8. Gezegen - 04:32
9. Son Adalar - 04:36
10.Çiçekçi (feat. Umut Çetin) - 04:05
11.Kalp Hanım (Akustik) - 04:34


Online CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.hepsiburada.com
www.pandamuzik.com
www.opus3a.com
www.plakkitap.com

Perişahı’nın Kızı (Single, Hoş Bir Seda, 13.11.2020)

1- Perişahı’nın Kızı - 04:21Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Kahveyi Kavururlar (Single, Hoş Bir Seda, 11.12.2020)

1- Kahveyi KavururlarDijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

2021
Yüksek Yüksek Tepeler (Single, Hoş Bir Seda, 15.01.2021)

1- Yüksek Yüksek TepelerDijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Robot Kozmonot (feat. Teoman) (Single, Hoş Bir Seda, 12.03.2021)

1- Robot Kozmonot (feat. Teoman) - 03:34Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Eski Yeniler (Albüm, Hoş Bir Seda, 15.04.2021)

1- Saçlar - 05:06
2- Ben Her Zaman Sana Aşıktım - 03:18
3- Derdimin Çiçeği - 07:07
4- Çorap - 03:38
5- Al Beni - 05:14
6- Taşikardi - 04:36
7- Ateşböcekleri - 03:20
8- Doya Doya - 03:20
9- Yol - 04:37Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Şanssız Mücadeleci (Single, Hoş Bir Seda, 21.05.2021)

1- Şanssız Mücadeleci - 03:45Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Ne Güzel Yerlerin Var (Single, Hoş Bir Seda, 02.07.2021)

1- Ne Güzel Yerlerin Var - 03:05Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Bilmiyor İçim (Single, Hoş Bir Seda, 17.09.2021)

1- Bilmiyor İçim - 03:31Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Çünkü Başka Sen Yok (Single, Hoş Bir Seda, 03.11.2021)

1- Çünkü Başka Sen Yok

Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

2022
Kaybolmuş (Single, Hoş Bir Seda, 07.01.2022)

1- Kaybolmuş - 05:38

Kapat

Şarkılardan örnekleri sayfaya gömülü Dinle!


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Eski Dünyanın Yangını (Albüm, Hoş Bir Seda, 17.01.2022)

1- Karasine Senfonisi - 02:09
2- Bugün Bana Tatil - 03:24
3- Kaybolmuş - 05:38
4- Kalbim Yeniden - 03:35
5- Bi’ Şeyler - 03:42
6- İçinden Ben Çıktım - 04:03
7- Eski Dünyanın Yangını - 03:29
8- Pişmaniye - 03:47
9- Düşünürüm - 04:10
10-Kuşgözü - 04:12
11-Kedi - 03:24
12-Yasak - 02:02
13-Taksi - 03:51

Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Zamansız (Tribute [Saygı] Albüm, Pasaj & Garaj Müzik, 11.03.2022)

CD 2:
8- Yağmurun Elleri (Yeni Türkü Zamansız) / Kalben - 03:22

Yağmurun Elleri (Yeni Türkü Zamansız) (Single, Pasaj & Garaj Müzik, 11.03.2022)

1- Yağmurun Elleri (Yeni Türkü Zamansız) / Kalben - 03:22

Dijital Satış Noktaları:his,event,'Harici link');" onMouseOut="hidetip1();" onmousedown="window.open('https://ww
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Taksi (Disco Tarantula Remix) (Single, Disco Tarantula, 24.09.2022)

1- Taksi (Disco Tarantula Remix) - 03:22Dijital Satış Noktaları:
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)
music.amazon.com (ABD)
music.amazon.co.uk (İngiltere)
music.amazon.de (Almanya)

2023
Unutama Beni (Single, Hoş Bir Seda, 14.04.2023)

1- Unutama Beni - 02:38

Dijital Satış Noktaları:
fizy.com (turkcellmuzik)

Rüya (Oregon Soundtrack) (Single Şarkı, NuLook Production, 05.05.2023)

1- Rüya (Oregon Film Soundtrack) - 02:51 (Söz: Ümit Ünal, Müzik: Cüneyt Çağlayan, Düzenleme: Doğa Ebrişim)Fecri Ebcioğlu 100 Yıllık Şarkılar (Albüm, Moko Yapım, 09.06.2023)

4- Her Yerde Kar Var / Kalben - 03:41

Her Yerde Kar Var [Fecri Ebcioğlu 100 Yıllık Şarkılar] (Single, Moko Yapım, 09.06.2023)

1- Her Yerde Kar Var [Fecri Ebcioğlu 100 Yıllık Şarkılar] - 03:41Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)
music.amazon.com (ABD)
music.amazon.co.uk (İngiltere)
music.amazon.de (Almanya)

Oregon (Original Soundtrack) (Single, Hoş Bir Seda, 10.10.2023)

1- Oregon (Original Soundtrack) - 02:49

Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
music.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)
music.amazon.com (ABD)
music.amazon.co.uk (İngiltere)
music.amazon.de (Almanya)

Çek (Emre Gören Remix) (Single, Hoş Bir Seda, 17.11.2023)

1- Çek (Emre Gören Remix) - 03:38

Kapat

Şarkılardan örnekleri sayfaya gömülü Dinle!


Dijital Satış Noktaları:
fizy.com (turkcellmuzik)
music.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)
music.amazon.com (ABD)
music.amazon.co.uk (İngiltere)
music.amazon.de (Almanya)
Resmi Web Site Adresi:
www.kalbenben.net
Resmi Facebook Adresi:
www.facebook.com/kalbenden
Resmi Twitter Adresi:
www.twitter.com/Kalbenben
Resmi Instagram Adresi:
www.instagram.com/kalbenben
Resmi Soundcloud Adresi:
www.soundcloud.com/kalbenben

YUKARI | TOP | OBEN

Geri Dön

Sanatçılar (Biyografi ve Diskografileri)

Telif Hakkı © Gönderen: Turkpopmuzik.net - (16010 okuma)

Artists ©

Anasayfa | Top 10 Müzik Listesi | Müzik / Magazin Haberleri | Kronoloji | En Son Çıkan Albümler| Sanatçılar | Yarışmalar | Etkinlik Takvimi | S.S.S.

Sitede kullanılan materyallerin büyük bölümü genel kullanıma sunulmuş internet sitelerinden temin edilmiş olup burada yayınlanmasından herhangi bir ticari amaç güdülmemektedir. Bunlar üzerinde hak iddia ediyor ve telif talebinde bulunuyorsanız, siteden çıkarılması veya link verilmesi için lütfen bizimle bağlantı kurunuz.
[Detayları için BURAYA tıklayınız] turkpopmuzik@gmail.com
PHP-Nuke Copyright © 2004-2006 by Francisco Burzi. Bu bir free software programı olup GPL lisansıyla kullanılmaktadır. Sitemiz, PHP-Nuke v.7.6'dan geliştirilerek PHP 5.3.x versiyonlarına uyarlanmış SEO uyumlu RavenNuke (v.2.5) ile desteklenmektedir..
Hosted By  webhoster.ag