Hoş Geldin Sevgili Konuk!    [ Müzikli Gezintiler Dileğimizle ...] 23.09.2023

Türk Pop Müzik Ana Menü 
Anasayfa
Giriş (Site Planı)
Editörün Notu
Kronolojik Gezinti
Sanatçılar
(Biyo & Diskografileri)
Top 10 Müzik
Listeleri
En Son (Sitemize)
Kaydedilen Sanatçılar
En Son Albümler
En Son Çıkan Klipler
Kolektif, Karma veya
Derleme Albümler 
Müzik Yarışmaları  
Eurovision Türkiye
Müzik Etkinlikleri
Basından Müzik Haberleri
Kısa Pop Tarihi ve Müzik
Terimleri Sözlüğü
Tarihte Müzik Olayları
KARAOKE VİDEOLAR
DİĞER VİDEOLAR
Hazır Şarkı Listeleri
Flashplayer Şarkı Listeleri
Top 10'lar :
Kronoloji (Yıllar)

Sanatçılar

Hazır Playlistler

Müzik Yarışmaları
  Altın Mikrofon (Yıllar)

Müzik Yarışmaları
  Milliyet Liselerarası Müzik
  Yarışmaları (Yıllar)

Müzik Yarışmaları
  Altın Güvercin Müzik
  Yarışmaları (Yıllar)

Eurovision (Yıllar)

Diğer
DİĞER LİNKLERİMİZ 
Dünya Müzik Listeleri
(Kronolojik)
Beatles Türk
Beatles Haberleri

Kronoloji
1926 - 1959
1960
1961
1962
1963
1964
1965
1966
1967
1968
1969
1970 ve sonrası

Şarkıları (Kronolojik)
1957 - 1961
1962
1963
1964
1965
1966
1967
1968
1969
1970 ve Sonrası

Şarkıları (Alfabetik)
A - B
C - D - E
F - G - H
I -J
M - N - O
P - R - S
T - Z

Diskografi (Karaoke)
İngiltere Albümleri
Diğer Albümleri

Film (& Soundtrack Albümleri)   
A Hard Day’s Night
Help!
Magical Mistery Tour
Yellow Submarine
Let It Be

45'likleri (Singles)

EP (Extended Play)'leri

(Givenaway) Diğer
müzisyen ve gruplar
için yaptıkları besteleri

YARDIM 
S.S.S
© by Turkpopmuzik.net

   Sitede Ara
   Sosyal Paylaşım

2020 sonuna kadarki beğenmeler: 432

Beğen

   Kim Online
Şu an sitede, 305 ziyaretçi ve 0 üye bulunuyor.

   Ziyaretçi Bilgileri
Hoşgeldin, Misafir
Şu An Bağlı:
Ziyaretçi: 305
Üye: 0
Toplam: 305

   Sitemizi Destekleyin!
Sitemizi desteklemek için Görüşlerinizi bize iletin!

   Bizi Önerin!
Bizi Arkadaşlarınıza, Dostlarınıza Önermek için buraya tıklayın!

   Sayfa Hit Toplamı
Şu ana kadar
sayfa izlenimi aldık. Başlangıç:
2005

   Site Bilgileri
Sunucu TrafiğiSunucu Trafiği
  • Toplam: 137,717,861
  • Bugün: 39,528
Sunucu BilgileriSunucu Bilgileri
  • Sep 23, 2023
  • 07:45 pm CEST
 

TÜRK POP MÜZiK.NET - Sanatçılar (Biyografi ve Diskografileri)
Kamuran Akkor
Bookmark and Share
    Geri Dön   (13562 okuma)

Kamuran Akkor
Kamuran Akkor
Kamuran Akkor
FOTO GALERİ

12.08.1947 tarihinde doğdu. 60’lı yılların ortalarında, “Gönül Akkor’ın kız kardeşi” olarak basının ilgisini üzerine çekmiş olan Kamuran Akkor’un yükselişi, 1967 yılında Vasfi Uçaroğlu tarafından Berkant’ın yanına solist olarak seçilmesiyle başlar. Bir süre sonra hayatlarını da birleştirecek olan Akkor-Uçaroğlu ikilisi, (Berkant’ın “Samanyolu” ile en tepeye kurulmuş olması nedeniyle de) onlarca gazino çalışması yaptı ve bu çalışmalar Akkor’un ilk plağının büyük bir heyecanla beklenmesine sebep oldu. Tıpkı Berkant gibi, Kamuran Akkor’u da kanatları altına alan ünlü söz yazarı Sezen Cumhur Önal, Akkor’un ilk plağı için Enrico Macias’dan bir şarkı seçer ve şarkıyı “Aşk Eski Bir Yalan” haline getirir.

1968 yılında yayınlanan bu ilk plağın büyük bir ilgi görmesi üzerine, Akkor-Önal ikilisi, tamamını Sahibinin Sesi’nin yayınladığı epeyce 45’lik yapar. Bu plakların (“Kime Niyet Kime Kısmet” ve “Seni Beklerim Öptüğün Yerde” gibi) bir bölümü, “Aşk Eski Bir Yalan” ile başlamış tırmanışın devamını sağlar ve Akkor’un yerini sağlamlaştırır. Ama asıl fırtına, bir yıl sonra sonbaharda kopacaktır. Bu sıralarda, Akkor’un “Reyhan” 45’liği yayınlanır ve bu şarkı Akkor’un sesinden bütün memleketi dolaşır. Akkor’a bütün kapıları açacak olan “Reyhan”, şarkıcıya baş ağrısı da getirecektir ama. Sezen Cumhur Önal, Akkor ile anlaşması olduğunu söyleyerek, bu anonim ezgiyi plak yapan Akkor ile çalışmasını askıya alır.

İşin bundan sonrası ne Önal’a ne de Akkor’a yarar sağlar. Kısa bir kararsızlık döneminden sonra her iki isim de birbirine sırtını döner ve işe kaldıklerı yerden devam etmek isterler ama bu ayrılık her ikisine de uğur getirmez. Akkor, Sezen Cumhur Önal’ın yerine, ilk elde en yakın rakibi Fecri Ebcioğlu’nu ikame etmeye karar verir. “Kalbim Seninle Dolu” ve “Aşka Paydos” gibi Ebcioğlu şarkılarından sonra Akkor, plak yapmak için Orhan Gencebay şarkıları seçer kendisine. Bu kararın hemen ardından Sahibinin Sesi piyasadan çekilme kararını verir ve Akkor, bir anda kendisini (ortakları arasında Orhan Gencebay’ın da olduğu) İstanbul Plak çatısı altında bulur. Bu yeni dönemi “Bir Teselli Ver” gibi çok satan bir plak ile açan şarkıcı, biraz farklılaşmak, biraz zamana uymak üzere girdiği bu yoldan bir daha çıkamaz ve zamanla pop yapmayı unutarak kendini tamamen arabesk ezgilere kaptırır. Zaten zaman da değişmiş ve çoğunluğun talep ettiği müzik başka bir müzik olmuştu. Bu nedenle, (hemen “Reyhan” sonrası bile Suat Sayın şarkıları seslendirmiş olan) Kamuran Akkor’un kararı, o dönem için hiçbir risk taşımaz. Ama şarkıcı, işin sonrasında bambaşka tehlikelere göğüs germek durumunda kalır. 12 Eylül günlerinin nihayete ermesi üzerine başlayan pop müziğine talepten Kamuran Akkor en ufak bir pay kapamaz. Akkor, artık bir pop şarkıcısı olarak kabul görmemektedir.

Coşkun’un yeni yayınladığı “Reyhan” adlı diskte, hem pop hem de pre-arabesk devreden örnekler yer alıyor. Şarkıların ortak noktası, kötü ya da yetersiz kayıtlardan diske aktarılmış olmaları. Eldeki kayıtların iyileştirilmesi için hiçbir çaba harcanmamış ve şarkılar, daha önce yayınlanan kasette nasıllarsa öyle geçmişler diskin üzerine. Ama şüphesiz, şarkıların bu halleri bile hiç yayınlanmamalarından daha iyidir. Herkesten, bir Odeon gibi bu konuda çok titiz davranmasını, şarkılara yeniden hayat vermek için stüdyolarda saatler harcamasını beklemek mümkün değil. Gün gelecek, bu da olacak elbette, ama henüz değil. Albümde yer alan (aralarında Akkor’un seslendirdiği ilk Orhan Gencebay şarkılarından olan “Yalnız Beni Sev Demiştin” ve ‘Sevgilim Dinle’nin de olduğu) 15 şarkının bitiminden sonra, bir de (albümün kapağında sözü edilmemiş) bir ‘saklı’ bölüm var. “Makaram Sarı Bağlar”, “Karadır Kaşların”, “Yar Saçların Lüle Lüle” ve benzeri birkaç türkü ya da şarkıdan oluşan bir ‘potpuri’ yer alıyor bu bölümde de... İyi olmayan bir kapağa ve yetersiz kayıtlara rağmen Kamuran Akkor hayranlarını memnun edecek bir albüm bu. ‘Dağlar kızı Reyhan’a yeniden kavuşmak az şey değil.

İstanbul’un Gayrettepe semtinde kurulan amatör Türk sanat müziği korosu, Kamuran Akkor ve Vasfi Uçaroğlu tarafından oluşturuldu. Kamuran Akkor’un yönettiği, kadrosunda bir zamanların ünlü davulcusu Vasfi Uçaroğlu’nun da bulunduğu koroda 25’ten 60’a kadar her yaştan, bankacıdan öğretmene her meslekten kişi var.

Kamuran Akkor’un eşi ve uzun süredir Çapa Tıp Fakültesi’nde akciğer kanseri tedavisi gören Vasfi Uçaroğlu 29 Haziran 2011’de 83 yaşındayken hayatını kaybetti.

İstanbul Arabesque Project ve Kamuran Akkor Biraraya Geldi

Türk Müziği’nin en büyük seslerinden Kamuran Akkor, Türkiye’nin ilk ve tek arabesk grubu İstanbul Arabesque Project ile bir araya geldi.

Burhan Bayar ve Şakir Askan’ın efsane eseri “Unutamadım”, İstanbul Arabesque Project’in farklı düzenlemesi ve 20 sene sonra ilk kez stüdyoya giren Kamuran Akkor’un yorumuyla adeta devleşti.

“Unutamadım” klip çekimi, Sanatlı Karınca Prodüksiyon tarafından Kamuran Akkor ve Onur Şenay’ın Gayrettepe’de kurduğu Kats Sahne’de gerçekleşti.

Akkor ve ve İstanbul Arabesque Project’in aynı sahneyi paylaştığı klip, performans sahneleriyla adından bolca söz ettireceğe benziyor.
(Kaynak: www.milliyet.com.tr - 23.06.2017)

Kamuran Akkor’un altın plak kazandığı albümün long playi yıllar sonra tekrar raflarda yerini alıyor.

Kamuran Akkor’un en güzel eserlerinin yer aldığı bu plak sizleri tekrar geçmiş yıllara döndürecek ve inanılmaz bir nostalji yaşatacak.

Kamuran Akkor’un altın plak kazandığı albümün long playi yıllar sonra tekrar raflarda yerini alıyor.

Kamuran Akkor’un en güzel eserlerinin yer aldığı bu plak sizleri tekrar geçmiş yıllara döndürecek ve inanılmaz bir nostalji yaşatacak.
(Albüm açıklaması)

Kamuran Akkor Torunu İle Aynı Sahnede!

Türk müziğinin unutulmaz ismi Kamuran Akkor, torunu Cengiz Orhonlu ile birlikte tiyatro oyununda rol almanın heyecanını yaşadı.

Gayrettepe KATS Sahne’de Kamuran Akkor, Cengiz Orhonlu, Özge İnce ve Ümit İlban’nın rol aldığı ‘Kelebekler Özgürdür’ Kasım ayında prömiyerini yaparak seyirci karşısına çıkmıştı.

Oyun önceki gece tiyatro ve cemiyet hayatından isimlerin katılımı ile galasını yaptı.

Türk müziğinin unutulmaz ismi Kamuran Akkor, torunu Cengiz Orhonlu ile birlikte tiyatro oyununda rol almanın heyecanını yaşadı.

Eleştirmenlerden olumlu not alan ve ilk günlerden itibaren kapalı gişe oynamaya başlayan yönetmenliğini Özdemir Çiftçioğlu’nun, supervisör’lüğünü Onur Şenay’ın yaptığı Kamuran Akkor, Cengiz Orhonlu, Özge İnce ve Ümit İlban’nın rol aldığı ‘Kelebekler Özgürdür’ adlı oyun “ne kadar özgürsek, engelleri o kadar kolay aşarız” sloganıyla anne evinden ayrılan Caner’in, komşusu maceraların kızı Defne ve mantığın sesi bir annenin hikayesini iki perdelik komedi ile izleyiciye sunuyor.

Amerikalı yazar Leonard Gershe’nin eserinden Menekşe Uçaroğlu tarafından Türkçeye çevrıleen dünyaca ünlü oyunun gala gecesine katılan isimler arasında Kenan Acar, Açelya Topaloğlu, Pelin Öztekin, Tuan Tunalı ve sevgilisi Rus model Yana Mazanova, Bora Gencer, oyuncu Levent Can, Aslı Aybars, Levent Erim, Nur Gürkan ve Berrak Kuş’da vardı.

Kamuran Akkor ve torunu aynı sahnede…

Efsane sanatçılardan Kamuran Akkor ile Amerika’da oyunculuk eğitimi alıp birçok tiyatro oyununda rol alan torunu Cengiz Orhonlu’yu aynı sahnede buluşturan oyun izleyicinin büyük beğenisini topladı.

Oyunun sonunda dakikalarca ayakta alkışlanan “Kelebekler Özgürdür” oyunu içindeki aynı adı taşıyan şarkı Elenor Müzik etiketiyle dijital platformlarda da dinlenmeye başlandı.

Söz ve müziği Cem Ömeroğlu’na ait olan Cengiz Orhonlu’nun ve Kamuran Akkor’un birlikte seslendirdikleri şarkıya oyunda rol alan oyuncular ve Kamuran Akkor’un katılımı ile bir de klip çekildi.
(Kaynak: www.magazinkolik.com - 27.11.2019)

Kamuran Akkor İle Arabesk’e Devam!

Kamuran Akkor’un “Arabeske Devam 2” albümünün ilk teklisi “Dargınım” Elenor Plak etiketiyle 31 Temmuz’da tüm dijital platformlar aracılığıyla dinleyicilerle buluşuyor.

Klasik Türk müziği yorumcusu Kamuran Akkor, uzun bir aradan sonra yeni bir albümle müzikseverlerle buluşacak.

“Arabeske Devam” albüm serisinin ikincisi “Arabeske Devam 2” ile yakında sevenleriyle bir araya gelecek olan Kamuran Akkor, albümün ilk teklisi “Dargınım” ile albüm müjdesini veriyor.

Sözleri Mehmet Aslan, müziği Fethi Demir’e ait olan ve daha önce Müslüm Gürses, Hüseyin Altın gibi sanatçılar tarafından seslendirilen “Dargınım” bu kez Kamuran Akkor’un sesiyle yeniden hayat buluyor.

Kamuran Akkor’un “Arabeske Devam 2” albümünün ilk teklisi “Dargınım” Elenor Plak etiketiyle 31 Temmuz’da tüm dijital platformlar aracılığıyla dinleyicilerle buluşuyor.
(Kaynak: www.magazinkolik.com - 30.07.2020)

Kamuran Akkor’un Yeni Teklisi Yayında! “Daha Yokluğunun İlk Akşamında”

Sözleri Hakkı Yalçın’a müziği Ferda Anıl Yarkın’a ait olan bu eser. Kamuran Akkor tarafından ilk kez seslendirildi. Sanatçının bu eseri çok severek ve beğenerek okuduğunu söyledi.

Yaşayan efsane Kamuran Akkor bu aralar tiyatro çalışmaları ve koro çalışmalarına devam ediyor.

Sanatçımız yoğun iş temposu içinde bu esere bir klip çekeceği müjdesini verdi.

Çalışmalarına pandemi nedeni ile ara veren sanatçımız yeni albümünün ilk tanıtım parçası olan daha önce de Müslüm Gürses tarafından seslendirilen “Daha Yokluğunun İlk Akşamında” eseri ile yeni sezona hazırlanıyor.

Bir çok sahne ve TV teklifi olan Kamuran Akkor “Tüm teklifleri değerlendirip sevenlerine bu sezon çok karşılaşacağız” diyor.
(Kaynak: www.magazinkolik.com - 18.11.2022)

Kamuran Akkor’dan “Daha Yokluğunun İlk Akşamında”

Türk müziğinin buğulu sesi Kamuran Akkor, sözleri Hakkı Yalçın’a, müziği Ferda Anıl yarkın’a ait olan “Daha Yokluğunun İlk Akşamında” isimli şarkısına klip çekti.

Kendine has yorumu ile şarkılara hayat veren Akkor “Bu şarkı tüm sevenlerime yeni yıl armağanı olsun” dedi.

Yönetmenliğini Veysi Akkaya’nın üstlendiğini klip Elenor müzik etiketiyle 18 Kasım 2022 tarihinden itibaren digital platformlarda yerini aldı.

“Daha Yokluğunun İlk Akşamında” isimli şarkıyı daha önce de arabesk müziğinin usta ismi Müslüm Gürses yorumlamıştı.

Uzun bir aradan sonra müzikseverlerle buluşan Türk müziğinin sevilen ismi Kamuran Akkor “2023 yılının Türk halkına ve dünyaya huzur, mutluluk, sağlık getirmesini dilerim” dileyerek yeni yıl mesajı vermeyi ihmal etmedi.
(Kaynak: www.magazinci.com - 28.12.2022)

Diskografi:
1968
Büyütmek için T ıklay ın Aşk Eski Bir Yalan (Aranj.Orij.:S'il Fallait Tout Donner-Enrico Macias) / Kokladığım İlk Ve Son Çiçeksin (45’lik, Sahibinin Sesi Plak 3226)

Büyütmek için T ıklay ın Bal Arısı (Aranj.Orij.:Sans Voir Le Jour-Enrico Macias) / Kime Niyet Kime Kısmet (45’lik, Sahibinin Sesi Plak 3230)

Büyütmek için T ıklay ın Seviyor Sevmiyor (Aranj.Orij.:Domino-Edith Piaf) / Selam Sizlere Aşıklar (45’lik, Sahibinin Sesi Plak 3263)
Sevgi Nedir Hiç Bilmedim: Büyütmek için T ıklay ın Gönül Ferman Dinlemez / Sevgi Nedir Hiç Bilmedim (45’lik, Sahibinin Sesi Plak 3285)

1969
Büyütmek için T ıklay ın Artık Çocuk Değilim Ben / Belki Bir Gün Döneceksin (45’lik, Sahibinin Sesi Plak 3310)

Seni Beklerim Öptüğüm Yerde (Aranj.Orij.: El Cordobes -Niño De Murcia) / Kim İnanır Aşka (45’lik, Sahibinin Sesi Plak 3329)

Reyhan Plağı: Büyütmek için T ıklay ın Başka bir Reyhan Plağı: Büyütmek için T ıklay ın Laleler Plağı: Büyütmek için T ıklay ın (Dağlar Kızı) Reyhan (Orij.:Daglar Qizi Reyhan-Azeri sanatçı Rashid Behbudov) / Laleler (Orij.yorumcu: Azeri sanatçı Rashid Behbudov)(Vasfi Uçaroğlu Orkestr.,Aranj.:Turgut Dalar) (45’lik, Sahibinin Sesi Plak 3340 / Hürses 03)

Kalbim Seninle Dolu: Büyütmek için T ıklay ın Hayat Geçmez Boş Yere (Aranj.Orij.:Johnny, Tu N'es Pas Un Ange-Edith Piaf) / Kalbim Seninle Dolu (45’lik, Sahibinin Sesi Plak 3353)

Büyütmek için T ıklay ın Arkadaş Yok (Aranj.Orij.:Ma Che Freddo Fa-Nada) / Aşka Paydos (45’lik, Sahibinin Sesi Plak 3354)

Sen Ne Çabuk Unuttun / Aşk Mektupları (45’lik, Sahibinin Sesi Plak 3373

1970
Hürses Plak: Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın Zalimin Zulmü / Al Geriye Resmini (45’lik, Sahibini Sesi Plak 3381 / Hürses H-14A)

Büyütmek için T ıklay ın Mutluluğa Şarkı / Sen Başkasın (Aranj.Orij.: La Petite Marie -Les Musiciens) (45’lik, Sahibinin Sesi Plak 3392)

Sakın Gücenme Bana / Dön Sevgilim Bana (45’lik, Sahibinin Sesi Plak 3402)

Büyütmek için T ıklay ın Yavrum Ve Ben / Kim Kimedir Bu Alem (Aranjman, Orij.: Nassam Alaynal Hawa-Fairuz ) (45’lik, Sahibinin Sesi Plak 3412)

1971
Oyna Kalbim Oyna / Saat Beşti (45’lik, Sahibinin Sesi Plak 3435)

Sevgilim Dinle: Büyütmek için T ıklay ın Sevgilim Dinle / Yalnız Beni Sev Demiştin (45’lik, Sahibini Sesi Plak 3440)

İn Aşağa Ben Geldim / Ne Günahım Var Benim (45’lik, Sahinin Sesi Plak 3458)

Bir Çirkin Adam: Büyütmek için T ıklay ın Beni Dosttan Ettin / Bir Çirkin Adam (45’lik, Sahibinin Sesi Plak 3474)

Çık Sen İçinden / Kulaklarımda Sesin (45’lik, Sahibinin Sesi Plak 3475)

1972
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın Elveda Meyhaneci / Sabır Duası (Vasfi Uçaroğlu Orkestrası & Kamuran Akkor, Sahibinin Sesi Plak 3486)

İçimdeki Yara / Geçmişe Mazi Derler (45’lik, Sahibinin Sesi Plak 3489)

Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın Bir Teselli Ver / Tövbeler Olsun (45’lik, İstanbul Plak 9193)

Dane Dane Benleri Var / Çiğdem Der Ki (45’lik, İstanbul Plak 9199)

Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın Olur Mu Dersin / Bilemem Bilemem (45’lik, İstanbul Plak 9210)

Büyütmek için T ıklay ın Özlem (Söz: Sezen Cumhur Önal) / Sen Nerde Ben Orda (Aranj.Orij.: Mamy Blue-Nicoletta , Söz: Sezen Cumhur Önal) (45’lik, İstanbul Plak 9227)

Senden Sonra (Söz: Sezen Cumhur Önal) / Yalvarırım Affet (Aranj.Orij.: Io Ti Daro Di Piu-Iva Zannichi, Söz: Sezen Cumhur Önal) (45’lik, İstanbul Plak 9228)

Kabahat Seni Sevende (Söz ve Müzik: Orhan Gencebay) / Ben Kalbini Bilmez miyim (Söz: Ülkü Aker, Müzik: N.Denizci) (45’lik, İstanbul Plak 9250)

Sevgilim Dinle: Büyütmek için T ıklay ın Sevgilim Dinle: Büyütmek için T ıklay ın Kabahat Seni Sevende / Ben Kalbini Bilmez miyim (''Dert Bende'' filminden 45’lik, Kervan Plak 6)

Sevgilim Dinle: Büyütmek için T ıklay ın Kader Çıkmazı (Söz: Mehmet Yüzüak) / Düşmanlarım Çatlasın (Söz: Ülkü Aker) (45’lik, Kervan Plak 7)

Özlem / Sen Nerde Ben Orda (45’lik, Kervan Plak 8)

Yorgun Gözler (Söz ve Müzik: Orhan Gencebay) / Seni Sevmek İçin (Ölmek mi Lazım) (Söz: Sait Ergenç) (45’lik, Kervan Plak 9)

1973
Senden Sonra / Yalvarırım Affet (45’lik, Kervan Plak 37)

Altın Sesler 73 (Karma LP Kervan Plak LP 1)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
B Yüzü:
3- Seni Sevmek İçin - Kamuran Akkor
4- Kabahat Seni Sevende - Kamuran Akkor

(Toplama LP Kervan Plak LP 2)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
B Yüzü:
3- Seni Sevmek İçin - Kamuran Akkor
4- Düşmanlarım Çatlasın - Kamuran Akkor

Kıskanç (İntizar) / İn misin Cin misin (45’lik, İstanbul Plak 9255)

Kamuran Akkor (LP Albüm, Kervan Plak LP- 4)
Büyütmek için T ıklay ın
A Yüzü
1- Kabahat Seni Sevende
2- Ben Kalbini Bilmez miyim
3- Özlem
4- Yorgun Gözler
5- Sen Nerde Ben Orda
B Yüzü
1- Kader Çıkmazı
2- Düşmanlarım Çatlasın
3- Seni Sevmek İçin
4- Senden Sonra
5- Yalvarırım Affet

Kamuran Akkor (LP Albüm, Sahibinin Sesi Plak 6003)
A Yüzü
1- Ela Gözlerine
2- Yar Saçların Lüle Lüle
3- Muhabbet Bağı
4- İndim Yarin Bahçenize
5- Karam
A Yüzü
1- İki Karpuz
2- Makaram Sarı Bağlar
3- Karadır Kaşların
4- Bu Kış Hanım İstanbul'a Taşındı

1974
Her Bakışın Bir Soru / Döner Çarkı Felekler (45’lik, İstanbul Plak 9263)

Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın Evet Mi Hayır Mı (Aranj.Orij.: The World Today Is (In) A Mess-Donna Hightower) / Ne Gelen Var Ne Giden (45’lik, İstanbul Plak 9267)

Büyütmek için T ıklay ın Servetim Gözyaşım / Kahreden Sevgili (45’lik, İstanbul Plak 9271)

Büyütmek için T ıklay ın Mavi Boncuk / (Aşkımız) Bitti Mi (45’lik, İstanbul Plak 9279)

Şimdi Şimdi (Aranj.Orij.: A Chili Pum-Black Cats) / Beni Yalnız Bırakma (45’lik, İstanbul Plak 9285)

Kamuran Akkor (LP Albüm, İstanbul Plak LP- 7)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
A Yüzü
1- Evet mi Hayır mı
2- Bir Teselli Ver
3- Olur mu Dersin
4- Kıskanç (İntizar)
5- İn misin Cin misin
6- Her Bakışın Bir Soru
B Yüzü
1- Ne Gelen Var Ne Giden
2- Bilemem Bilemem
3- Dane Dane Benleri
4- Çiğdem Der ki
5- Tövbeler Olsun
6- Döner Çarkı Felekler

Kamuran Akkor (Kaset Albüm, Almanya-Minareci Kaset No. 3008)
1. İçimdeki Bu Yara
2. Geçmişe Mazi Derler
3. Gönül Ferman Dinlemez
4. Sen Başkasın
5. Sevgi Nedir Hiç Bilmedim
6. Dön Sevgilim Bana
7. Al Geriye Resmini
8. Reyhan
9. Belki Bir Gün Döneceksin
10.Hayat Geçmez Boş Yere
11.Kalbim Seninle Dolu
12.Ne Günahım Var Benim
13.Artık Çocuk Değilim Ben
14.Beni Sen Dosttan Ettin
15.Bir Çirkin Adam
16.Mutluluğa Şarkı
17.Zalimin Zulmü

1975
Dilo Dilo Yaylalar / Falcı (45’lik, İstanbul Plak 9299)

İkimiz Bir Fidanız / Doğru Mu Doğru Mu (45’lik, İstanbul Plak 9302)

Büyütmek için T ıklay ın Aman Aman (Aranj.Orij.: Amour Amour-Lolita Flores) / Kim Ne Derse Desin (45’lik, İstanbul Plak 9311)

Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın Deli Gibi Sevdim / Sana Bir Müjdem Var (45’lik, İstanbul Plak 9309)

Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın Sağlık Olsun / Bize Nazar Değdi (45’lik, İstanbul Plak 9318)

1976
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın Yalancı Yarınlar / Kalp Kalbe Karşıdır (45’lik, Eko Plak 101)

1977
Büyütmek için T ıklay ın Merhaba Mersin (Ali Kocatepe'nin bestesi ve 45’liği; Ali Kocatepe, Ertan Anapa, Hümeyra, İskender Doğan, Kamuran Akkor, Melike Demirağ ve Zafer-Banu-Hülya ile birlikte)

Büyütmek için T ıklay ın O Kadın / Albümlerden Çıkartmadım (45’lik, 1 Numara Plak 85)

Kamuran Akkor (Sunumlar: Tarık Gürcan) (LP Albüm, 1 Numara Plak LP- 012)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
1- Şimdi Hatırdamıdır Aşık-ı Nalan Acaba
2- Ben Gamlı Hazanın Seherinde
3- Meftunun Oldum Ey Vechi Ahsen
4- Suy-i Kağıthane De Mecnun Misal
5- Yine Bir Sızı Var İçimde Akşam Oldu Diye
6- Deli Gönülü Bir Dilbere Bağladım
7- Hayal-i Yare Değme Girye Dursun
8- Ben Seni Sevdim Seveli Kaynayıp Çoştum
9- Ateş-i Suzan-ı Firkat Yaktı Cism-i Canımı
10-Bende Hicran Yarasından Da Derin Bir Yara Var
11-Beni De Alın Ne Olur Koynunuza Hatıralar
12-Aman Cana Beni Saadet

Kamuran Akkor (Kaset Albüm, Türküola Kaset No. 757, Almanya)
1- Şimdi Hatırdamıdır Aşık-ı Nalan Acaba
2- Ben Gamlı Hazanın Seherinde
3- Meftunun Oldum Ey Vechi Ahsen
4- Suy-i Kağıthane De Mecnun Misal
5- Yine Bir Sızı Var İçimde Akşam Oldu Diye
6- Deli Gönülü Bir Dilbere Bağladım
7- Doğru Mu Doğru Mu
8- İntizar
9- Hayal-i Yare Değme Girye Dursun
10-Ben Seni Sevdim Seveli Kaynayıp Çoştum
11-Ateş-i Suzan-ı Firkat Yaktı Cism-i Canımı
12-Bende Hicran Yarasından Da Derin Bir Yara Var
13.Beni De Alın Ne Olur Koynunuza Hatıralar
14.Aman Cana Beni Sadet
15.O Kadın
16.Albümlerden Çıkartmadım

Kamuran Akkor - 4 (Kaset Albüm, Lale Kaset 070, Almanya)
1. Aşkımız Bunda mı
2. Beni Yalnız Bırakma
3. Bilemem Bilemem
4. Çiğdem Derki
5. Dane Dane Benleri
6. Doğru mu Doğru mu
7. Evet Mi Hayır Mı
8. Falcı
9. İkimiz Bir Fidanız
10.Mavi Boncuk
11.Ne Gelen Var Ne Giden
12.Olur mu Olur mu
13.Servetim Göz Yaşım
14.Şimdi Şimdi (Çilli Bom Bom)
15.Yaylalar

1978
Büyütmek için T ıklay ın İsyankar / Senin Olmaya Geldim (Müzikler: Selami Şahin) (45’lik, 1 Numara Plak 92)

1980
Kamuran Akkor 11 (Kaset Albüm, Almanya-Minareci Kaset No. 3622)
A Yüzü
1. Satmışım Anasını
2. Aşk Çölü
3. Bir Aşk Romanı
4. Bende Benlik Kalmadı
5. Sevmeseydim
B Yüzü
1. Öyle Sevmişim
2. Bahtsız Kız
3. Gurbet Gecesi
4. Ben Düşmek İster miyim
5. Sevdiğime Pişman Oldum

1981
Diyemedim (LP Albüm, Elenor Plak LP 1096)

Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
A Yüzü
1. Bitmeyen Çile
2. Kimbilir
3. Durdurun Dünyayı
4. Diyemedim
5. Bu Günler Yaşanacak
A Yüzü
1. Nisan Yağmuru
2. Gönlümdeki Bu Yara
3. Biri Ağlarken Biri Güler Mi
4. Gözyaşımla Sele Dönersin
5. Sende Aşktan Yanmışsın

İstanbul Şarkıları (LP Albüm, Almanya-Türküola LP 7395)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
A Yüzü:
1- Şimdi Hatırdamıdır Aşık-ı Nalan Acaba
2- Bir Gamlı Hazanın Seherinde
3- Meftunun Oldum Ey Vechi Ahsen
4- Suy-i Kağıthane De Mecnun Misal
5- Yine Bir Sızı Var İçimde Akşam Oldu Diye
6- Deli Gönlü Bir Dilbere Bağladım
B Yüzü:
1- Hayal-i Yare Değme Girye Dursun
2- Ben Seni Sevdim Seveli Kaynayıp Çoştum
3- Ateş-i Suzan-ı Firkat Yaktı Cism-i Canımı
4- Bende Hicran Yarasından Da Derin Bir Yara Var
5- Beni De Alın Ne Olur Koynunuza Hatıralar
6- Aman Cana Beni Saadet

Bitmeyen Çile (Kaset Albüm, Almanya-Türküola Kaset No. 1503)
1. Bitmeyen Çile
2. Kimbilir
3. Durdurun Dünyayı
4. Gönlümdeki Yara
5. Gel Kabrime
6. Bu Günler Yaşanacak
7. Nisan Yağmuru
8. Diyemedim
9. Biri Ağlarken Biri Güler Mi
10.Gözyaşımla Sele Dönersin
11.Dert Yağmuru

1983
Sev Yeter (Kaset Albüm, Almanya-Türküola Kaset No. 1769)
1. Sev Yeter
2. Anadan Ayrı
3. Ateşe Attın Beni
4. Bekleyenim Var
5. Ben Sarhoş Oldum
6. Beni Kaybettin
7. Eskidendi O
8. İsterse Kovsun
9. Rabbim
10.Söyleme Bilmesinler

1984
Sev Yeter (LP Albüm, Elenor Plak LP- 1103)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
A Yüzü
1. Sev Yeter
2. İsterse Kovsun
3. Rabbim
4. Bir Ateşe Attın Beni
5. Bekleyenim Var
B Yüzü
1. Yaradanım
2. Eskidendi O
3. Anadan Ayrı
4. Beni Kaybettik Artık
5. Ben Sarhoş Oldum

Boşver Üzülme (Kaset Albüm, Almanya-Türküola Kaset No. 1914)
1. Boşver Üzülme
2. Yorgunum
3. Ne Fayda
4. Bu Şehri Terkedeceğim
5. Kararını Ver Artık
6. Aşkımın Günahı
7. Yaranamadım
8. Çare Sende Allahım
9. Üç Gün Ağlarsın
10.İftira

1985
Boşver Üzülme (LP Albüm, Elenor LP 1110)
Büyütmek için T ıklay ın
A Yüzü
1. Boşver Üzülme
2. Yorgunum
3. Ne Fayda
4. Bu Şehri Terkedeceğim
5. Kararını Ver Artık
B Yüzü
1. Aşkımın Günahı
2. Yaranamadım
3. Çare Sende Allahım
4. Üç Gün Ağlarsın
5. İftira

Boşver Üzülme (Arabesk LP Albüm, Almanya-Türküola LP 7509)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
A Yüzü
1. Boşver Üzülme
2. Yorgun
3. Ne Fayda
4. Bu Şehri Terkedeceğim
5. Kararını Ver Artık
B Yüzü
1. Aşkımın Günahı
2. Yaranamadım
3. Çare Sende Allahım
4. Üç Gün Ağlarsın
5. İftira

Sevdiğimi Biliyorsun (Kaset Albüm, Almanya-?)
1. Sevdiğimi Biliyorsun
2. Seni Sevmeyen Ölsün
3. Günah Olmasa
4. Gidecek Bir Gün
5. Canımın İçi
6. Arabesk Sevgilim
7. Kusura Bakma
8. Göçmen Kuşlar
9. Seni Nasıl Özledim
10.Potpori

1986
Kraliçe Ve Müzik (LP Albüm, Elenor LP 1123)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
A Yüzü
1. Ağla Kalbim
2. Topraktan Bedene Can Veren Tanrım
3. Unutursun Biliyorum
4. Üstüme Düşme Benim
5. Hiç Zor Değil
B Yüzü
1. Gurbet Maziden Biri
2. Yanmış Bir Yürek Var
3. Çekinmeden Gel
4. Yanlış Adımlar

Bir Teselli Ver (Kaset Albüm, Harika Plak 3130)
(İstanbul Plak Döneminden Seçmeler)

1987
Reyhan (Kaset Albüm, Coşkun Plak / Sahibin Sesi 16)
(Sahibinin Sesi Plak Döneminden Seçmeler)

1992
Tatlıdır Tatlı (Kaset Albüm, Kekeva 97)

19xx
Kuşlar Getirir Sesini (Kaset Albüm, Elenor 1143)
A Yüzü
1. Albümler
2. Aşklar Nerede Kaldı
3. Biz Ayrılmayız
4. Gülerim
5. Her Seferinde Kuşlar Getirir Sesini Bana
B Yüzü
1. O Kadın
2. Olmaz Olmaz
3. Veda
4. Yalan Mıydı

2004
Yüzde Yüz (TSM Albüm, DE- KA, 09-08-2004)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
1.  Küsmem - 3:53
2.  Yüzde Yüz Aşk - 4:03
3.  Yıkılmazdım Ben - 4:55
4.  Yabancı - 3:57
5.  Biricik Aşkım - 5:11
6.  Benimle Oyun Oynama - 3:12
7.  Gülüm - 4:02
8.  Gurbet Kuşu - 4:14
9.  Seni Aşksız Bırakmam - 6:00
10.Gerek Var mı - 3:00
11.Senin Hayalin - 4:00
12.Git - 3:422010
Arabesk`e Devam (Albüm, Elenor Müzik, 05.11.2010)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
1- Şarkılar Ağlıyor (Söz: Ali Tekintüre, Müzik: Cengiz Tekin)
2- Büyük Aşkımız (Söz: Ali Tekintüre, Müzik: Ali İhsan Kısaç)
3- Bilmeden Geldim (Söz: Ali Tekintüre, Müzik: Cengiz Tekin)
4- Benim İçin Üzülme (Söz & Müzik: Ali Tekintüre)
5- Ümitlerim Bitince Gel (Söz: Ali Tekintüre, Müzik: Mehmet Aslan)
6- Birgün Sana Geleceğim (Söz: Fethi Demir, Müzik: Ali İhsan Kısaç)
7- Ben Aşkımın Yanındayım (Söz & Müzik: Ali Tekintüre)
8- Sevmek Ne Güzel (Söz: Ali Tekintüre, Müzik: Yavuz Taner (Durmuş))
9- Köşe Kapmaca (Söz: Ali Tekintüre, Müzik: Yavuz Taner (Durmuş))
10-Güldür Yüzümü (Söz: Ali Tekintüre, Müzik: Yavuz Taner (Durmuş))


Online CD Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.kitapsan.com.tr
www.tikla24.de (Almanya)
Dijital Satış Noktaları:
www.turktelekommuzik.com
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com

2011
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
CD/1 : Aşkın Kanunu

Sevdik Sevdalandık Bu Şarkılarla Yaşadık / Sezen Cumhur Önal [Albüm, DMC Müzik, 27.10.2011]
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
8. Kokladığım İlk ve Son Çiçeksin - Seslendiren: Kamuran Akkor
14.Reyhan - Kamuran Akkor

2017
Unutamadım (Kaç Kadeh Kırıldı) / İstanbul Arabesque Project feat. Kamuran Akkor (Single, DMC, 20.07.2017)

1- Unutamadım (Kaç Kadeh Kırıldı) - 04:32


Dijital Satış Noktaları:
www.turktelekommuzik.com
itunes.apple.com/tr

Diyemedim ([LP=Longplay] Plak Albüm, De-Ka Yapım, 20.12.2017)
(1981 yılında Elenor Plak (LP- 1096) tarafından çıkarılan LP albümün yine Plak olarak [YENİ BASIMI])

A Yüzü
1. Bitmeyen Çile
2. Kimbilir
3. Durdurun Dünyayı
4. Diyemedim
5. Bu Günler Yaşanacak
A Yüzü
1. Nisan Yağmuru
2. Gönlümdeki Bu Yara
3. Biri Ağlarken Biri Güler Mi
4. Gözyaşımla Sele Dönersin
5. Sende Aşktan Yanmışsın

Online Plak Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.opus3a.com
www.pandamuzik.com
www.turnalarplak.com
www.eganba.com

Sev Yeter ([LP=Longplay] Plak Albüm, De-Ka Yapım, 20.12.2017)
(1984 yılında Elenor Plak (LP- 1103) tarafından çıkarılan LP albümün yine Plak olarak [YENİ BASIMI])

A Yüzü
1. Sev Yeter
2. İsterse Kovsun
3. Rabbim
4. Bir Ateşe Attın Beni
5. Bekleyenim Var
B Yüzü
1. Yaradanım
2. Eskidendi O
3. Anadan Ayrı
4. Beni Kaybettik Artık
5. Ben Sarhoş Oldum

Online Plak Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.opus3a.com
www.pandamuzik.com
www.turnalarplak.com
www.eganba.com

2018
Kraliçe ve Müzik (PLAK Albüm, De-Ka Yapım, 10.12.2018)
(1996 yılında Elenor Müzik tarafından LP plak olarak çıkarılan albümün yine LP PLAK formatında [YENİ BASIMI])

A Yüzü:
1. Ağla Kalbim
2. Topraktan Bedene (Tanrım)
3. Unutursun Biliyorum
4. Üstüme Düşme Benim
5. Hiç Zor Değil
B Yüzü:
1. Gurbet (Maziden Biri)
2. Maziden Biri
3. Yanmış Bir Yürek Var
4. Çekinmeden Gel
5. Yanlış Adımlar


Online PLAK Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.pandamuzik.com
www.goldplak.com
www.ceyhunplak.com
www.ozhizo.com

2019
Kelebekler Özgürdür / Cengiz Orhonlu feat. Kamuran Akkor (Single, Elenor Plak, 22.11.2019)

1- Kelebekler Özgürdür - 04:24Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
itunes.apple.com/tr
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

2020
Dargınım (Single, Elenor Müzik, 31.07.2020)

1- Dargınım - 06:01Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
listen.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Tatlıdır Tatlı (LP Plak Albüm, Yaşar Plak, 11.08.2020)

A Yüzü:
1. Tatlıdır Tatlı
2. Zalimin Zulmü
3. Kabahat Seni Sevende
4. Potbori
- Yaylalar
- Olur Mu dersin
- Esmerim
- Düşmanlarım Çatlasın
B Yüzü:
1. Bırakma Beni
2. At Kadehi Elinden
3. İkimiz Bir Fidanız
4. Falcı
5. Reyhan
A Yüzü:
1. Tatlıdır Tatlı
2. Zalimin Zulmü
3. Kabahat Seni Sevende
4. Potbori
- Yaylalar
- Olur Mu dersin
- Esmerim
- Düşmanlarım Çatlasın
B Yüzü:
1. Bırakma Beni
2. At Kadehi Elinden
3. İkimiz Bir Fidanız
4. Falcı
5. Reyhan

Online PLAK Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.hepsiburada.com
www.pandamuzik.com
www.opus3a.com
www.zihni.com
www.goldplak.com
www.cdplak.com

Arabeske Devam (LP Plak, Elenor Müzik, 11.08.2020)
(2010 tarihinden CD ve Dijital olarak çıkarılan albümün PLAK formatında [YENİ BASIMI])

A Yüzü:
1. Güldür Yüzümü
2. Benim İçin Üzülme
3. Şarkılar Ağlıyor
4. Köşe Kapmaca
5. Sevmek Ne Güze
B Yüzü:
1. Büyük Aşkımız
2. Bilmeden Geldim
3. Ümitlerim Bitince Gel
4. Bir Gün Sana Geleceğim
5. Ben Aşkımın Yanındayım

Online PLAK Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.hepsiburada.com
www.pandamuzik.com
www.opus3a.com
www.zihni.com
www.goldplak.com
www.cdplak.com

2021
Kader Çıkmazı (LP Plak Albüm, Kervan Plakçılık, 08.02.2021)

1- Kabahat Seni Sevende
2- Ben Kalbini Bilmezmiyim
3- Özlem
4- Yorgun Gözler
5- Sen Nerde Ben Orda
B Yüzü:
1- Kader Çıkmazı
2- Düşmanlarım Çatlasın
3- Seni Sevmek İçin
4- Senden Sonra
5- Yalvarırıım Affet

Online PLAK Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.hepsiburada.com
www.pandamuzik.com
www.opus3a.com
www.goldplak.com
www.cdplak.com
www.plakburada.com
www.ozhizo.com
plakpazari.com
www.plakistasyonu.com
www.rainbow45records.com
vinyliumzone.com
gereksizseyler.com
www.plakcenneti.com
www.ergunplak.com.tr

2022
Arabesk’in Kraliçesi / Nostalji (Albüm, Elenor Plak, 07.01.2022)

1. Biri Vardı - 04:41
2. Sende Seversin - 04:38
3. Bir Cennettir Bu Dünya - 03:12
4. Nişan Yüzüğü - 03:54
5. Bitiremedim - 03:33
6. Sende Git Sevme Unut - 04:47
7. Söyleme Bilmesinler - 03:40
8. Dert Yağmuru - 05:17
9. Gel Kabrime - 04:30
10.Sevme - 04:52
11.Verme Tanrım - 05:42
12.O Gün Gelecek Mi - 07:01
13.Sevmek İstiyorum - 05:19

Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Kuşlar Getirir Sesini (LP Plak Albüm, Deka Müzik, 15.08.2022)

A YÜZÜ:
1. Kuşlar Getirir Sesini (Söz – Müzik: Mahmut Oğul)
2. Veda (Söz: Erol Cansın, Müzik: Selehattin İçli)
3. Gülerim (Söz: A. Selçuk İlkan, Müzik: Muzaffer Özpınar)
4. Aşklar Nerede Kaldı (Söz: Salih Korkmaz, Müzik: Aladdin Şensoy)
5. Biz Ayrılamayız (Söz: A. Birgül Yılmaz, Müzik: Mahmut Oğul)
6. Olmaz Olmaz (Söz – Müzik: Adil Aytaç)

B YÜZÜ:
1. Albümler (Söz – Müzik: Yusuf Nalkesen)
2. O Kadın (Söz – Müzik: Yusuf Nalkesen)
3. Her Seferinde (Söz: Kayhan Açar, Müzik: Zekai Tunca)
4. Yalan mıydı (Söz: Halit Çelikoğlu, Müzik: Aladdin Şensoy)
5. Geç Kaldın (Söz – Müzik: Yusuf Nalkesen)

Online PLAK Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.hepsiburada.com
www.pandamuzik.com
www.opus3a.com
www.goldplak.com
www.pikapkadikoy.com
retroplak.com

Daha Yokluğunun İlk Akşamında (Single, Elenor Plak, 18.11.2022)

1- Daha Yokluğunun İlk Akşamında - 05:48

Kapat

Şarkılardan örnekleri sayfaya gömülü Dinle!


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)
Facebook Sayfa Adresleri:
www.facebook.com/pages/Kamuran-Akkor
www.facebook.com/pages/Kamuran-Akkor
www.facebook.com/pages/Kamuran-Akkor
Wikipedia Sayfa Adresi:
tr.wikipedia.org/wiki/Kâmuran_Akkor
LastFM Sayfa Adresi:
www.lastfm.com.tr/music/Kamuran+Akkor
Sinematurk.com Sayfa Adresi:
www.sinematurk.com/kisi/3434/Kamuran-Akkor

YUKARI | TOP | OBEN

Geri Dön

Sanatçılar (Biyografi ve Diskografileri)

Telif Hakkı © Gönderen: Turkpopmuzik.net - (13562 okuma)

Artists ©

Anasayfa | Top 10 Müzik Listesi | Müzik / Magazin Haberleri | Kronoloji | En Son Çıkan Albümler| Sanatçılar | Yarışmalar | Etkinlik Takvimi | S.S.S.

Sitede kullanılan materyallerin büyük bölümü genel kullanıma sunulmuş internet sitelerinden temin edilmiş olup burada yayınlanmasından herhangi bir ticari amaç güdülmemektedir. Bunlar üzerinde hak iddia ediyor ve telif talebinde bulunuyorsanız, siteden çıkarılması veya link verilmesi için lütfen bizimle bağlantı kurunuz.
[Detayları için BURAYA tıklayınız] turkpopmuzik@gmail.com
PHP-Nuke Copyright © 2004-2006 by Francisco Burzi. Bu bir free software programı olup GPL lisansıyla kullanılmaktadır. Sitemiz, PHP-Nuke v.7.6'dan geliştirilerek PHP 5.3.x versiyonlarına uyarlanmış SEO uyumlu RavenNuke (v.2.5) ile desteklenmektedir..
Hosted By  webhoster.ag