Hoş Geldin Sevgili Konuk!    [ Müzikli Gezintiler Dileğimizle ...] 07.12.2023

Türk Pop Müzik Ana Menü 
Anasayfa
Giriş (Site Planı)
Editörün Notu
Kronolojik Gezinti
Sanatçılar
(Biyo & Diskografileri)
Top 10 Müzik
Listeleri
En Son (Sitemize)
Kaydedilen Sanatçılar
En Son Albümler
En Son Çıkan Klipler
Kolektif, Karma veya
Derleme Albümler 
Müzik Yarışmaları  
Eurovision Türkiye
Müzik Etkinlikleri
Basından Müzik Haberleri
Kısa Pop Tarihi ve Müzik
Terimleri Sözlüğü
Tarihte Müzik Olayları
KARAOKE VİDEOLAR
DİĞER VİDEOLAR
Hazır Şarkı Listeleri
Flashplayer Şarkı Listeleri
Top 10'lar :
Kronoloji (Yıllar)

Sanatçılar

Hazır Playlistler

Müzik Yarışmaları
  Altın Mikrofon (Yıllar)

Müzik Yarışmaları
  Milliyet Liselerarası Müzik
  Yarışmaları (Yıllar)

Müzik Yarışmaları
  Altın Güvercin Müzik
  Yarışmaları (Yıllar)

Eurovision (Yıllar)

Diğer
DİĞER LİNKLERİMİZ 
Dünya Müzik Listeleri
(Kronolojik)
Beatles Türk
Beatles Haberleri

Kronoloji
1926 - 1959
1960
1961
1962
1963
1964
1965
1966
1967
1968
1969
1970 ve sonrası

Şarkıları (Kronolojik)
1957 - 1961
1962
1963
1964
1965
1966
1967
1968
1969
1970 ve Sonrası

Şarkıları (Alfabetik)
A - B
C - D - E
F - G - H
I -J
M - N - O
P - R - S
T - Z

Diskografi (Karaoke)
İngiltere Albümleri
Diğer Albümleri

Film (& Soundtrack Albümleri)   
A Hard Day’s Night
Help!
Magical Mistery Tour
Yellow Submarine
Let It Be

45'likleri (Singles)

EP (Extended Play)'leri

(Givenaway) Diğer
müzisyen ve gruplar
için yaptıkları besteleri

YARDIM 
S.S.S
© by Turkpopmuzik.net

   Sitede Ara
   Sosyal Paylaşım

2020 sonuna kadarki beğenmeler: 432

Beğen

   Kim Online
Şu an sitede, 179 ziyaretçi ve 0 üye bulunuyor.

   Ziyaretçi Bilgileri
Hoşgeldin, Misafir
Şu An Bağlı:
Ziyaretçi: 179
Üye: 0
Toplam: 179

   Sitemizi Destekleyin!
Sitemizi desteklemek için Görüşlerinizi bize iletin!

   Bizi Önerin!
Bizi Arkadaşlarınıza, Dostlarınıza Önermek için buraya tıklayın!

   Sayfa Hit Toplamı
Şu ana kadar
sayfa izlenimi aldık. Başlangıç:
2005

   Site Bilgileri
Sunucu TrafiğiSunucu Trafiği
  • Toplam: 140,170,683
  • Bugün: 8,327
Sunucu BilgileriSunucu Bilgileri
  • Dec 07, 2023
  • 07:22 am CET
 

TÜRK POP MÜZiK.NET - Sanatçılar (Biyografi ve Diskografileri)
Keremcem
Bookmark and Share
    Geri Dön   (11706 okuma)

Sanatçı: Keremcem
KERECEM

FOTO GALERİ
1977 yılının 28 Aralığında, Muğla’nın Milas ilçesinde ailesinin halen oturduğu evin oturma odasında dünyaya geldi. Babasının deyimiyle “kara kuru, çirkin” bir bebekti. Bunun nedeni doğumda göbek kordonunun boynuna dolanmasıydı. Nitekim büyüdükçe, babasına göre babasına, annesine göre ise annesine benzemeye başladı.

Ondan 4 yıl önce doğan ablası Beste’nin kardeş istemesi Keremcem’in dünyaya gelmesinin sebeplerinden biriydi. Kendi deyimiyle “Erol Evgin gözlü” bir kardeş istemişti. O kadar olmasa da küçük gözlü bir kardeşi oldu.

Kocasına sonsuz bir aşkla bağlı olan annesinin, oğluna onun ismi olan “Cem” adını vermek istemesi, babasının ise “Kerem” adında ısrar etmesi “Keremcem” ismini oluşturdu. İsminin tam söylenmesi konusunda takıntılı olan annesi, Keremcem’in adını eksik söyleyen arkadaşlarını epey uğraştırdı.

Müzikal altyapısını avukat babasının klasik müzikten, Türk Sanat müziği ve Türk Halk Müziğine uzanan zengin plak arşivi oluşturdu. Birgün deniz kıyısında ayak parmaklarıyla oynayan oğlunu görüp, piyano çalmak istediğine yoran öğretmen annesi Keremcem’i 6 yaşında piyano derslerine başlattı. Fakat ders saatinin Şirinler çizgi filmiyle çakışması bu sevdanın kısa sürmesi için yeterli bir sebepti.

İlkokul yılları en iyi arkadaşı kuzeniyle, anneannesinin evindeki masayı uzay gemisi olarak kullanarak geçti. İzmir Özel Fatih Koleji’ndeki ortaokul tahsilinden sonra, gitarla da tanışacağı Muğla Turgut Reis Lisesi yılları başladı. Hard Rock dinleyip kafa salladıkları, ucuz şarap içip sabahladıkları okul bahçesi müzikal değişimini sağladı. Müzik dinlemenin ötesinde, müzik yapmaya başlaması da kuzeni Görkem’le birlikte oldu. Ergen yaz tatillerini geçirdikleri küçük balıkçı köyü Güllük’teki barlarda, bırakın parayı, izin alarak çalıp söylemeye başladılar.

Kendisinin söylediğine göre ilk şarkı söylemeye başladığında insanların yorumunu beğenmesine çok şaşırmış, ama zamanla alışmış ve takdir edildiği bu işi yapabildiği kadar devam ettirmeye karar vermiş. Tabii ki bunun üstüne gitmesinde karşı cinsin ilgisini kendisi de inkar etmiyor. Sahilde gitar çalıp şarkı söyleyen birinin kızlar üzerindeki etkisi tecrübeyle sabittir diyor.

Lise son sınıfta yeni öğrendiği bilardo nedeniyle üniversite sınavını kazanamayınca, dershane için gittiği Ankara dönemi başladı. Şarkı yapabildiğini anladığı dönem Ankara’da geçirdiği 1995 senesidir. İçindeki bir dürtü müydü, yoksa tetikleyen bir “ilham”mıydı bunu kendisininde bilmediğini söylüyor ama hepsi sırasıyla oldu; önce evde bulduğu bir F.H. Dağlarca kitabındaki sevdiği şiirleri besteledi. İlk kendi deyimiyle “tam” şarkısı olan “Elimde Değil”i İzmir’de 96’da yaptığında aslında mutluluktan havalara uçmamıştı. Çünkü bunun “nizami” bir şarkı olup olmadığına karar verememişti. Ta ki besteci arkadaşı Engin (Bozkurt) şarkıyı ilk dinlemesinin üstüne beş defa arka arkaya söyletinceye dek.

1996’da Ege Üniversitesi Uluslararası İlişkiler bölümünü kazandığında hayatının müzik dışında yeni bir sayfa açılacağını düşünüp korktu ama mezun olduğunda üniversite yıllarının onu müzikten uzaklaştırmak yerine, daha çok müziğin içine çektiğini farketti. Gerek okul kermesleri, gerekse çıktığı gece mekanları, şarkı söyleyen birinin besini olan alkışları fazlasıyla vermişti.

Şarkı yapmada en verimli senesi 2000 senesiydi. Şarkı üretmenin kendine göre yolunu bulmuştu: “kendi içine bakmayı” öğrendi. Bu geçiş dönemi ilişkilerini ve ayrılıklarını biraz abartılı yaşamasına neden olduysa da bu duyguları “ilham” olarak kullanmayı becerdi. İlk başlarda, hislerini bilerek ayakta tutarak, bestelerinde kullanmakla kalbine ihanet ettiğini düşünüyordu ama kendi deyimiyle “daha yaşamadığı olay, hissetmediği duyguyu şarkıya aktaracak kadar profesyonel olamamıştı”.

Yıllarca birlikte müzik yaptığı arkadaşı Yunus (Adak) Keremcem’in İstanbul’a yerleşme arefesinde (2001) yeni yaptığı “Eylül” isimli şarkıyı dinlettiğinde İstanbul macerasına daha bir anlam katmıştı.

Müzik için İstanbul’a yerleşme fikrini açtığında, hayatının her döneminde, konu ne olursa olsun sonsuz destek veren ailesi onu yine şaşırtmadı ve maddi, manevi tüm desteklerini bu amaca seferber etti. Keremcem onlara gönül borcunu şöyle anlatıyor: “Yaptığım herşeyi kendi başarım kadar ailemin desteğini hak etmek için de yapıyorum, hedefim müzikal başarımın yanında bunun onlara vereceği mutluluktur.”

Yonca Evcimik’le tanışması ise İstanbul’a gelişini kesinleştiren etken oldu. Kendi deyimiyle Yonca ona ve şarkılarına inanan ilk profesyoneldi.

Müzik piyasasına girdiğinde birkaç sonuca ulaşmayan yapım denemesinden sonra -ki bunlar 3 senesine mal oldu– vazgeçmeyi hiç düşünmedi ama tam şevkini kaybetmek üzereyken yolu Aykut Gürel’le kesişti. Onun gibi iyi bir müzisyenin aranjörü ve aynı zamanda yapımcısı olması fikri o kadar çekiciydi ve gerek şarkı seçimi ve düzenleme tarzı, gerekse Aykut-Seden Gürel çiftinin arkadaşça misafirperverlikleri, 3 yıllık keyifsiz periyodun ardından öyle ilaç gibi geldi ki, bu sinerji ilk albümün 3 ay gibi kısa bir sürede hazır hale gelmesini sağladı.

2004’te İrem Records etiketiyle “Eylül” ismini verdiği ilk albümünü çıkartıı. Aynı yıl ikinci albümünü ''Aşk Oyunu / Kadife Kelepçe'' de çıktı. Bu albümler Keremcem’inin müzik dünyasında tanınmasında büyük rol oynadı.

2005 Mayıs ayında “Kerem ile Aslı” isimli bir TV filminde başrol oynayan Keremcem, Medyapım’ın çektiği ve ATV’de yayınlanan “Aşk Oyunu” adlı dizisindeki “Sarp” rolüyle oyunculuk kariyerine adım attı..

2005 Aralık ayında Seden Gürel ile birlikte “Maia” isimli düet albümü çıkardı. Bu albüm de büyük ses getirdi.

2006 Mayıs ayında “Aşk Oyunu” Dizi Filminin soundtrack albümü çıkarıldı. Aynı yılın Aralık ayında Keremcem “Aşk Bitti” isimli stüdyo albümünü çıkardı.

2 yıl sonra 2008 Haziran’ında “Ateşler İçinde” isimli single’ını yayınladı.

2009 Şubat ayı başlarında da “Dokun” isimli yeni stüdyo albümü çıkarttı. Bu albümünde “Hayallerin Peşinde” isimli şarkıda çizgi karakter Kita ile bir düete imza attı. Bu şarkı, aynı yılın Ekim ayında çizgi karakter Kita’nın adına yayınlanan “Kita’nın Dünyası” isimli albümde bir orijinal ve bir de remiksi olmak üzere iki şarkı olarak albümde yayınlamıştır.

2010 Eylül ayında Keremcem, askerdeyken tanıştığı İzmirli müzisyen Ahmet Fait Dökmeci’nin “Yarıkapalı” adlı grubuyla birlikte sürpriz bir single hazırladı. Keremcem müzik kariyerine sonbaharda çıkarmayı planladığı “Bir Kalbim Var Benim” adlı single şarkısı ile devam ediyor.

İzmir’li grup “Yarıkapalı”nın şarkısı olan “Bir Kalbim Var”ı grupla birlikte seslendiren Keremcem bu şarkısındaki soundu “biraz melankolik ve sürpriz” olarak tanımlıyor. Bunun bir tarz değişikliği olmadığını söyleyen yorumcu bu şarkıyı “rocksever bir pop solistin iyi müzik önceliğindeki müzikal çeşitlemesi” olarak yorumluyor.

Albümün içinde Keremcem feat. Yarıkapalı akustik versiyon ve remix yer alıyor. Şarkıya yönetmenliğini Genco Demirel’in üstlendiği klip, Keremcem İstiklal Caddesinde Rumeli Handa çekildi.

Üç yıl aradan sonra, 2011’de Pasaj Müzik tarafından hazırlanan yeni albümü “Hayata”yı tamamlayan Keremcem, sevenleriyle yakında buluşuyor. Müzik Direktörlüğünü İskender Paydaş’ın yaptığı albümde, Erdem Yörük, Alper Gemici, Cihan Sezer ve İskender Paydaş düzenlemeleri yer alıyor.

Albümde yer alan onbir şarkının söz ve bestelerinde, İsra Gülümser, Kyriskos Papadapoulos, Amr Mostafa, Ceyhun Keskin, Mabel Matiz, Alper Gemici, Kutup Ata Tuncer, Yunus Adak, Barış Yurtçu, Belit Özükan ve Yarıkapalı gibi isimlerin imzası bulunuyor.

Keremcem “Hayata” albümünde pop-rock soundunu etnik enstrümanlarla birleştirerek müzikal çizgisini farklı bir yere taşıyor.

Albümün ilk video klibi Mahir Akyol yönetmenliğinde “Vurgun” şarkısına çekiliyor. Bestesi Yunanlı müzik adamı Kyriskos Papadapoulos’a, sözleri İsra Gülümser’e ait olan şarkı güçlü müzikal alt yapısıyla dikkat çekiyor. Düzenlemesi usta müzisyen İskender Paydaş’a ait.

Duygu olarak hayatta bazen teğet geçtiğimiz, görmezden geldiğimiz pek çok noktaya dikkat çeken ve yalnızlaştırılma duygusuna parmak basan şarkının video klibi yakında müzik kanallarında yayınlanmaya başlayacak. Albümün imaj fotoğrafları Balat’ta 110 yıllık eski bir Rum evinde Cem Talu tarafından çekildi.

Albümün tanıtım konseri 30 Mart Çarşamba akşamı saat 21.00’da The Hall’da gerçekleşecek. Keremcem, yeni orkestrası ve yepyeni şarkılarıyla uzun zaman sonra ilk kez sahne alacak.

Belit ile düet yaptığı “Hemen Şimdi” single’ı Pasaj Müzik etiketiyle 23.01.2013 tarihinde yayınlandı.

Keremcem’in Pasaj Müzik etiketiyle çıkacak albümünü müjdeleyen tekli “Aptal Aşık” Dijital single olarak 20.04.2013 tarihinde yayınlandı.

Keremcem’in Kendi Adıyla Yayımladığı Yeni Albümü 3 Eylül’de Çıkıyor

Keremcem’in kendi adıyla yayımladığı beşinci albümü, Pasaj Müzik etiketiyle, yeni çıkan albümler arasındaki yerini alıyor.

İki buçuk sene sonra çıkacak, yeni albümün habercisi olan şarkı “Aptal Aşık”, geçtiğimiz Nisan ayında radyo ve müzik televizyonlarında yer almıştı.

Müzik Direktörlüğünü ve tüm düzenlemeleri Volga Tamöz’ün yaptığı, dokuz şarkılık albümde söz ve müziklerde Keremcem, Murat Güneş, Esin İris, Belit Özükan, Erdem Ergün, Pelin Anıl, İpek Önder, Volga Tamöz imzaları var.

Keremcem, kendi adını taşıyan bu albümü şöyle tanımlıyor: “Bu albümü hayatımda bir objeyle tanımlamamı isteseler, Ruhumu düzgün gösteren bir lunapark aynası derdim”.

Keremcem’den dinlemeyi sevdiğimiz ağır tempolu şarkıların yanı sıra bu albümde yüksek enerjili hareketli şarkılar da öne çıkıyor.

Albümün ikinci klip yakın zamanda “Berbat” isimli şarkıya çekilecek.
(Kaynak: www.magazinci.com / www.michaelshow.com - 02.09.2013 / www.sozmuzik.com - 03.09.2013)

Keremcem’den Beklenen Video Klip!

Geçtiğimiz Ağustos ayında piyasaya sürdüğü kendi adını taşıyan yepyeni albümü ile müzikseverlerin karşısına çıkan Keremcem, albümünün ikinci video klibi için kamera karşısına geçti.

İlk video klibini yeni albümünün habercisi olan “Aptal Aşık” şarkısına çeken Keremcem, ikinci video klibi için “Berbat” isimli slow şarkısını seçti.

Dokuz şarkının yer aldığı albümde duygusal şarkıların yanı sıra hareketli ve enerjik şarkılara da yer veren Keremcem’in bu çalışması beşinci stüdyo albümü olma özelliğini taşıyor.

Sözü Belit Özükan’a müziği Keremcem ve Erdem Ergün’e ait olan şarkının düzenlemesi Volga Tamöz’e ait. Hilal Saral’ın yönetmenliğinde bir günde tamamlanan video klibin görüntü yönetmenliğini ise Özgür Eken’in üstleniyor.
(Kaynak: www.ttnetmuzik.com.tr - 30.09.2013)

Keremcem’den Yeni Klip!

Keremcem’in yeni şarkısı “Biri mi Var?”, dijital platformlarda bugün yayınlanmaya başladı.

Karaköy’de Emir Khalilzadeh yönetmenliğinde klip çeken şarkıcıya, Amerikalı model Kate Moran eşlik etti.

Parçanın söz ve müziği, “Soğuk Odalar”, “Yatsın Yanıma” ve “Gel de Yak” gibi şarkıların sahibi Gülden Mutlu’ya, düzenlemesi ise Gürsel Çelik’e ait.
(Kaynak: www.kralmuzik.com.tr - 08.03.2016)

Keremcem’den Yeni Single!

Keremcem uzun bir aradan sonra yeni single çalışması ‘Gitmişsin Çoktan’ı müzik severlerle buluşturdu.

Sözleri Şebnem Sungur, müziği Gökhan Tepe ve düzenlemesi ise Erhan Bayrak’a ait olan single çalışmasının klibini ve fotograflarını ise Mehmet Turgut çekti.

Yeni çalışmasını instagram sayfasından yaptığı bir paylaşımla sevenlerine duyuran Keremcem,paylaşımın altına şu notu düştü:

“Gitmişsin Çoktan bugün sizlerle buluşuyor. O kadar heyecanlıyım ki... Dün gece olamadı ama klip saatini beklemeden sizlerle nakarat paylaşayım istedim...”
(Kaynak: www.kralmuzik.com.tr - 17.01.2020 / www.magazinci.com - 19.01.2020)

Keremcem Sessizliğini “Geçmiş Olsun” İle Bozdu!

Uzun süredir sessizliğini koruyan Keremcem, yeni single’ı “Geçmiş Olsun” ile tüm dijital müzik platformlarda ve klibi ile YouTube’da yayında.

Sözü müziği, Ali Barış Ata ve Alper Narman’a ait olan “Geçmiş Olsun” adlı yepyeni şarkıya Deniz Doğançay, Gürsel Çelik ve Levent Gündüz tarafından 3 farklı versiyon yapıldı.

Gururlu ve mağrur bir ayrılık şarkısı olan ‘Geçmiş Olsun’un Deniz Doğançay versiyonuna klip çekildi.

Keremcem yeni imajı ile kamera karşısına geçmek için hafta sonu beş kişilik bir ekiple İstanbul’dan Kırklareli’nin Karadeniz sahillerine doğru yola çıktı ve manzarasını beğendiği yerlerde durup yakın dostu Burak Ertaş’ın yönetmenliğinde yeni şarkısı ‘Geçmiş Olsun’a klip çekimi yaptı.

Üç günde tamamlanan klibin arka fonunda Kıyıköy Sahili, Fransız Deniz Feneri ve Longoz Ormanları kullanıldı.

(Kaynak: www.magazinci.com / www.magazinkolik.com - 18.12.2020)

Keremcem “Ah Ben” Diyor

Uzun süren sessizliğini “Yokluğuna Alışmışken” şarkısıyla bozan Keremcem, hız kesmeden üretimine devam ediyor.

Sözü ve müziği Yunus Adak’a ait “Ah Ben” isimli enerjik şarkısı ONErpm Türkiye dağıtımıyla dinleyicilerle buluştu.

Yeni single’ı için Keremcem, Fethi Karaduman objektifine poz verdi.
(Kaynak: www.magazinci.com - 06.01.2023)

Keremcem’den Sürpriz Tekli: “Molekül”

Türk pop müziğinin güçlü erkek yorumcularından Keremcem sürpriz teklisi ‘Mokelül’ü yayımladı.

Şarkının sözü müziği Emrah Şahin, Keremcem ve Yunus Adak’a düzenlemesi de Yunus Adak’a ait.

Şarkıda, molekülleri uçup kaybolmuş ama hâlâ dağılan parçalardan birinin süzülüp omzuna konmasını dileyecek kadar yalnızlıktan korkan bir kalbi ve insanın doğumundan itibaren bu en güçsüz yanı olan duygusal temasa duyduğu ihtiyacı anlatılmaktadır.

Keremcem’in 30 yıllık müzisyen arkadaşları ile birlikte hazırladığı ve 2024 te çıkacak olan albümün ilk teklisi olan “Molekül” günümüz güncel tınıları ile birlikte yoğun bir duygu içermektedir.
(Kaynak: www.magazinkolik.com - 17.11.2023 / www.magazinci.com - 18.11.2023)

Diskografi:
2004
Eylül (Albüm, İrem Records)

1- Nerelere Gideyim (feat. Alihan Samedov)
2- Eylül
3- Gazel
4- Ağlayalım Beraber
5- Ne Sonbahar Ne Kış
6- Elimde Değil
7- Pardesü
8- 98
9- Mine
10-Eylül (Mix)
11-Nerelere Gideyim (Düet Version)

Aşk Oyunu / Kadife Kelepçe (Bonus Track + Video Klip) (Albüm, İrem Records)

1- Aşk Oyunu (Kadife Kelepçe)
2- Nerelere Gideyim (feat. Alihan Samedov)
3- Eylül
4- Gazel
5- Ağlayalım Beraber
6- Ne Sonbahar Ne Kış
7- Elimde Değil
8- Pardesü
9- 98
10-Mine
11-Eylül Mix (Hawai Mix)
12-Nerelere Gideyim (Düet Versiyon)
13-Aşk Oyunu (Kadife Kelepçe Akustik Versiyon)

2005
Kerem İle Aslı (TV Filmi, Eylül Prodüksiyon)
Büyütmek için T ıklay ın
(Başroller: Keremcem ve Pelin Batu, Senaryo: Handan Öztürk, Yönetmen: Yücel Uçanoğlu)

Aşk Oyunu (TV Dizi Filmi, Medyapım)
Büyütmek için T ıklay ın
(Başroller: Keremcem ve Yasemin Ergene, Yönetmen: Bülent İşbilen)

Maia (Albüm, Seden Gürel & Keremcem, İrem Records, 03.12.2005)

1. Küçük Bir Aşk Masalı - 03:07 (Seslendiren: Seden Gürel & Keremcem, Söz: Hıncal Uluç, Sezen Aksu, Müzik: Ali Kocatepe)
2. Çağırma Aşk - 03:10 (Seslendiren: Seden Gürel & Keremcem, Söz: Sibel Alaş, Müzik: Alexandros Panai, Düz.: Aykut Gürel)
3. Aşk Herşeye Değer - 04:13 (Seslendiren: Seden Gürel & Keremcem, Söz: Sibel Alaş, Müzik: George Theofanous, Düz.: Aykut Gürel)
4. Eylül (Remix) - 05:05 (Seslendiren: Keremcem, Söz ve Müzik: Yunus Adak, Remix: Serhat Bedük)
5. Güzel Gözlü - 03:39 (Seslendiren: Seden Gürel, Söz ve Müzik: Aykut Gürel)
6. 98 - 03:42 (Seslendiren: Keremcem, Söz ve Müzik: Keremcem)
7. Fanus (Remix) - 05:27 (Seslendiren: Seden Gürel, Söz ve Müzik: Sibel Alaş, Remix: Aytekin Kurt, Murat Uncuoğlu)
8. Eylül (Remix) - 05:03 (Seslendiren: Keremcem, Söz ve Müzik: Yunus Adak, Remix: Sertaç Şahin)
(Gitar: Cem Tuncer, Bas Gitar: Mert Ali İçelli, Graphic & Design: S. Cihan Örün, Make Up: Şükran Kaya, Fotğraf: Zeynel Abidin Ağgül )

2006
Aşk Oyunu (Soundtrack Albüm, Keremcem T&A Project, İrem Records, 23 Mayıs 2006)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
1. Aşk Bir Oyun Olsa da (feat. Arıkan Sırakaya) - 02:51
2. Aşk Oyunu / Kadife Kelepçe - 04:48
3. Aşk Oyunu (Akustik) - 07:43
4. Aşk Yolcuları - 03:06
5. Aşk Oyunu (Jenerik) - 02:55
6. Karaduman`ın Dönüşü - 02:32
7. Sana Kalan - 03:27
8. İkilem - 02:36
9. Gece - 01:12
10.Hayde - 04:20
11.Olmadı Gitti - 03:16
12.Hüzün - 03:16
13.Birgün Gelecek - 01:54
14.Keşke - 03:16
15.Yaz Meltemi - 01:38
16.Dünya Dönüyor - 03:26
17.Sır - 03:06
18.Nerelere Gideyim (feat. Kurtalan Ekspres) - 01:19

Aşk Bitti (Albüm, İrem Records, 27.12.2006)

1. Aşk Bitti - 04:59
2. Kalenin Fethi - 05:13
3. Aman Aman - 04:43
4. Bari - 02:50
5. Birlikte - 04:55
6. Şikayetim Bundan Ötürü - 03:30
7. Sen Bilirsin - 03:30
8. Emniyet Kemeri (Cenaze) - 04:31
9. Hesapla - 03:49
10.Dün Ölebilirdim - 04:39
11.Bilmece - 05:41
12.Yeter ki İste - 03:40
13.Aşıksın Gidiyorsun - 04:05

2008
Ateşler İçinde (Single, İrem Records, 10.06.2008)

1. Yeke Yeke (Say feat. Imba) - 3:40
2. Ateşler İçinde (Yo feat. Imba) - 03:392009
Dokun (Albüm, İrem Records, 04/05.02.2009)

1. Tanıdım Sizi - 05:58 (Söz & Müzik: Keremcem)
2. Sana Ferrari Gerekti - 02:59 (Söz & Müzik: Keremcem)
3. Son Bir Kez - 04:43 (Söz & Müzik: Keremcem)
4. Yutkunamıyorum - 04:57 (Söz & Müzik: Keremcem)
5. Yağmur - 04:54 (Söz & Müzik: Onur Giray)
6. İmtihan - 04:25 (Söz & Müzik: Keremcem)
7. Kötü Kader - 03:13 (Söz & Müzik: Yunus Adak)
8. Yeraltı Aşk - 04:49 (Söz & Müzik: Keremcem)
9. Karaağaç - 03:37 (Söz & Müzik: Keremcem)
10.Neden Geldin - 04:09 (Söz: Serkan Söylemez, Müzik: Gökhan Türkmen, Serkan Söylemez)
11.Bir Annenin Rüyası - 04:03 (Söz & Müzik: Keremcem)
12.Hayallerin Peşinde feat. Kita (Söz: Keremcem, Müzik: Berke Taşar)


Kita'nın Dünyası / Kita (Albüm, İrem Records, 02.10.2009)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
6- Hayallerin Peşinde (Keremcem feat.Kita)
10-Hayallerin Peşinde (Remix) (Keremcem feat.Kita)

2010

Bir Kalbim Var Benim (Single, Eylül 2010)
1- Bir Kalbim Var Benim (feat. Yarıkapalı)
2- Bir Kalbim Var Benim feat. Yarıkapalı (Akustik Versiyon)
3- Bir Kalbim Var Benim feat. Yarıkapalı (Remix)

2011
Hayata (Albüm, Pasaj Müzik, 01.04.2011)

1- Vurgun (Söz: İsra Gülümser, Müzik: Kyriakos Papadapoulos)
2- Küstüm Hayata (Söz & Müzik: Ceyhun Keskin)
3- Bir Daha Sevemem Ben (Söz & Müzik: Ceyhun Keskin)
4- Haydi Öp (Söz: Belit Özükan, Barış Yurtçu, Müzik: Barış Yurtçu)
5- Oyun (Söz: Belit Özükan, Alper Gemici, Müzik: Alper Gemici)
6- Boynunu Bükme (Söz & Müzik: Kutup Ata Tuncer)
7- Kandırıyor Aşk (Söz: Mabel Matiz, Müzik: Mabel Matiz, Alper Gemici)
8- Veda Edersek (Söz & Müzik: Yunus Adak)
9- Masal Gibiydin (Söz & Müzik: Alper Gemici)
10-Olur Ya (Söz: İsra Gülümser, Müzik: Amr Mostafa)
11-Bir Kalbim Var Benim (Söz & Müzik: Ahmet Faik Dökmeci, Murathan Turgut, Turgay Şentürk)


Online CD Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.hepsiburada.com
store.unkapani.digital
www.tulumba.com (ABD)
www.amazon.com (ABD)
www.tikla24.de (Almanya)
Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

2013
Hemen Şimdi (Single, Pasaj Müzik, 23.01.2013)

1- Hemen Simdi (feat. Belit)

Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.qobuz.com

Aptal Aşık (Single, Pasaj Müzik, 20.04.2013)

1- Aptal Aşık

Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
www.aveamuzik.com
itunes.apple.com/tr
www.qobuz.com

Keremcem (Albüm, Pasaj Müzik, 03.09.2013)

1. Razı Olmaktır Aşk (Söz & Müzik: Murat Güneş)
2. Berbat (Söz: Belit Özükan, Müzik: Keremcem & Erdem Ergün)
3. Tabiat
4. Tuz Buz
5. Kayda Değer
6. Tamam
7. Mücevher
8. Yaşıyorum Hala
9. Aptal Aşık (Söz: Esin İris, Müzik: Volga Tamöz & Keremcem)


Online CD Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.hepsiburada.com
www.tikla24.de (Almanya)
Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
www.qobuz.com

2016
Biri mi Var? (Single, Pasaj Müzik, 08.03.2016)

1- Biri mi Var?Dijital Satış Noktaları:
www.turktelekommuzik.com
play.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com

2019
Aşk Biliyor İşini / Şebnem Sungur & Keremcem (Single, ILS Vision Music, 14.02.2019)

1- Aşk Biliyor İşiniDijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
play.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com

Apalah Cinta / Ayu Ting Ting feat. Keremcem (Single, Hits Records / Ares, 21.06.2019)

1- Apalah Cinta (feat. Keremcem) - 03:59

Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
play.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com

2020
Gitmişsin Çoktan (Single, Muse İstanbul, 17.01.2020)

1- Gitmişsin Çoktan - 03:59Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
play.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Geçmiş Olsun (Maxi Single, KCM Müzik, 18.12.2020)

1- Geçmiş Olsun (Deniz Doğançay) - 03:06
2- Geçmiş Olsun (Gürsel Çelik) - 03:24
2- Geçmiş Olsun (Levent Gündüz) - 03:162022
Yokluğuna Alışmışken (Single, Keremcem, 02.12.2022)

1- Yokluğuna Alışmışken - 02:19Dijital Satış Noktaları:
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)

2023
Ah Ben (Single, Keremcem, 06.01.2023)

1- Ah Ben - 02:31Dijital Satış Noktaları:
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Molekül (Single, Mamba Music, 17.11.2023)

1- Molekü - 03:18

Kapat

Şarkılardan örnekleri sayfaya gömülü Dinle!


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
music.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)
music.amazon.com (ABD)
music.amazon.co.uk (İngiltere)
music.amazon.de (Almanya)
Resmi Web Site Adresi:
www.keremcem.com.tr
Resmi Facebook Sayfa Adresi:
www.facebook.com/keremcem
Resmi Twitter Adresi:
www.twitter.com/keremcemcomtr
Resmi Instagram Adresi:
www.instagram.com/keremcem
Resmi YouTUBE Kanal Adresi:
www.youtube.com/user/keremcemofficial
LastFM Sayfa Adresi:
www.lastfm.com.tr/music/Keremcem
Wikipedia Sayfa Adresi:
tr.wikipedia.org/wiki/Keremcem
YUKARI | TOP | OBEN


Geri Dön

Sanatçılar (Biyografi ve Diskografileri)

Telif Hakkı © Gönderen: Turkpopmuzik.net - (11706 okuma)


Sitede kullanılan materyallerin büyük bölümü genel kullanıma sunulmuş internet sitelerinden temin edilmiş olup burada yayınlanmasından herhangi bir ticari amaç güdülmemektedir. Bunlar üzerinde hak iddia ediyor ve telif talebinde bulunuyorsanız, siteden çıkarılması veya link verilmesi için lütfen bizimle bağlantı kurunuz.
[Detayları için BURAYA tıklayınız] turkpopmuzik@gmail.com
PHP-Nuke Copyright © 2004-2006 by Francisco Burzi. Bu bir free software programı olup GPL lisansıyla kullanılmaktadır. Sitemiz, PHP-Nuke v.7.6'dan geliştirilerek PHP 5.3.x versiyonlarına uyarlanmış SEO uyumlu RavenNuke (v.2.5) ile desteklenmektedir..
Hosted By  webhoster.ag