Hoş Geldin Sevgili Konuk!    [ Müzikli Gezintiler Dileğimizle ...]   


Türk Pop Müzik Ana Menü 
Anasayfa
Giriş (Site Planı)
Editörün Notu
Kronolojik Gezinti
Sanatçılar
(Biyo & Diskografileri)
Top 10 Müzik
Listeleri
En Son (Sitemize)
Kaydedilen Sanatçılar
En Son Albümler
En Son Çıkan Klipler
Kolektif, Karma veya
Derleme Albümler 
Müzik Yarışmaları  
Eurovision Türkiye
Müzik Etkinlikleri
Basından Müzik Haberleri
Kısa Pop Tarihi ve Müzik
Terimleri Sözlüğü
Tarihte Müzik Olayları
KARAOKE VİDEOLAR
DİĞER VİDEOLAR
Hazır Şarkı Listeleri
Flashplayer Şarkı Listeleri
Top 10'lar :
Kronoloji (Yıllar)

Sanatçılar

Hazır Playlistler

Müzik Yarışmaları
  Altın Mikrofon (Yıllar)

Müzik Yarışmaları
  Milliyet Liselerarası Müzik
  Yarışmaları (Yıllar)

Müzik Yarışmaları
  Altın Güvercin Müzik
  Yarışmaları (Yıllar)

Eurovision (Yıllar)

Diğer
DİĞER LİNKLERİMİZ 
Dünya Müzik Listeleri
(Kronolojik)
Beatles Türk
Beatles Haberleri

Kronoloji
1926 - 1959
1960
1961
1962
1963
1964
1965
1966
1967
1968
1969
1970 ve sonrası

Şarkıları (Kronolojik)
1957 - 1961
1962
1963
1964
1965
1966
1967
1968
1969
1970 ve Sonrası

Şarkıları (Alfabetik)
A - B
C - D - E
F - G - H
I -J
M - N - O
P - R - S
T - Z

Diskografi (Karaoke)
İngiltere Albümleri
Diğer Albümleri

Film (& Soundtrack Albümleri)   
A Hard Day’s Night
Help!
Magical Mistery Tour
Yellow Submarine
Let It Be

45'likleri (Singles)

EP (Extended Play)'leri

(Givenaway) Diğer
müzisyen ve gruplar
için yaptıkları besteleri

YARDIM 
S.S.S
© by Turkpopmuzik.net

   Sitede Ara
   Sosyal Paylaşım

2020 yılına kadarki beğenmeler: 432


   Kim Online
Şu an sitede, 306 ziyaretçi ve 0 üye bulunuyor.

   Ziyaretçi Bilgileri
Hoşgeldin, Misafir
Şu An Bağlı:
Ziyaretçi: 306
Üye: 0
Toplam: 306

   Sitemizi Destekleyin!
Sitemizi desteklemek için Görüşlerinizi bize iletin!

   Bizi Önerin!
Bizi Arkadaşlarınıza, Dostlarınıza Önermek için buraya tıklayın!

   Sayfa Hit Toplamı
Şu ana kadar
sayfa izlenimi aldık. Başlangıç:
2005

   Site Bilgileri
Sunucu TrafiğiSunucu Trafiği
  • Toplam: 98,150,762
  • Bugün: 25,840
Sunucu BilgileriSunucu Bilgileri
  • Apr 22, 2021
  • 10:28 pm CEST
 

TÜRK POP MÜZiK.NET - Sanatçılar (Biyografi ve Diskografileri)
Killa Hakan
Bookmark and Share
    Geri Dön   (9433 okuma)

Killa Hakan
KILLA HAKAN
FOTO GALERİ
3 Mart 1973 tarihinde Almanya Berlin Kreuzberg’te doğan Killa Hakan gerçek adıyla Hakan Durmuş Türkçe rapi ilk yapan isimlerden biridir.

Killa lakabı Türkçede ‘öldürücü’ anlamına gelen İngilizce ‘killer’ sözcüğünden gelmektedir. ‘Killer’ İngilizce argoda ise ‘süper’, ‘müthiş’ anlamlarında da kullanılır. Killer kelimesini çok sık kullanmasından dolayı lakabı Killa kalmıştır.

Killa Hakan müzikal kariyerine kurucuları Boe B ve DJ Derezon olan Islamic Force grubu ile doğup büyüdüğü Kreuzberg/Almanya’da başladı.

1986’dan beri rapin içinde olan üstad o yıllarda rap konserleri vermiştir.. 1994 yılında ise aktif olarak bu piyasaya adım attı.

1997 senesinde çıkarılan “Mesaj” adlı albümünün ardından Boe B, 2000 senesinde vefat etti. Boe B’nin ölümüne çok üzülen Killa Hakan bazı illegal işlere girişti ve cezaevine defalarca girip çıktı. Bu bayrağı taşıması gerektiğini anlayan Killa Hakan cezaevinde de boş durmadı. Sürekli sözler yazan Killa Hakan cezası bittikten sonra kariyerine solo olarak devam etti.

Killa Hakan 2002 yılında ilk solo albümü olan “Çakallar” ile kendisini ifade etti.

2003 yılında Fuat Ergin ile birlikte hazırladığı “Rapüstad” albümünü yayınladı ve bu albümünden iki parça “O Şimdi Mahkum” ve “Wut” [Öfke] filmlerinde film müziği olarak kullanıldı. “Rapüstad” albümüne Ceza, Kool Savas, Tone gibi isimlerde eşlik ettiler. Bu albümün başarısı rap severler tarafından hala konuşulmaktadır.

Killa Hakan’ın Almanya’da Ypsilon Records etiketi ile yayınlanan ikinci solo albümü “Semt Semt Sokak” Türkiye’de de merakla bekleniyordu ve albüm için Ypsilon Records ve Hammer Müzik arasında bir lisans anlaşması imzalandı ve albüm 1 Eylül 2005 tarihinde Türkiye ve Almanya’da müzik marketlerde yerini aldı.

Killa Hakan’ın ikinci albümü olan “Semt Semt Sokak”, kendi merkezinden yola çıkarak etkilendiği konuları içeriyordu, Lirik cambazı ve ustalığı ile konuları derinlemesine irdeleyen Killa Hakan, Hip Hop´u 100% yaşayıp tüm konuları Hip Hop perspektifinden anlatmaktadır.

“Semt Semt Sokak” albümünden sonra Killa Hakan, başta Ceza olmak üzere bir çok sanatçıyla çalışmalar yaptı.

Bu arada 2005 yılında Killa Hakan Rock’n Coke’a katıldı..

İki senenin ardından içinde biriktirdiği ateşi püsküren Killa Hakan 2007 yılında “Kreuzberg City” albümünü piyasaya sürdü. “Kreuzberg City” albümünde Killa Hakan’a, Eko Fresh, Tone, Samy Deluxe, Olli Banjo, Jonesmann, Kool Savaş vs.. gibi isimler eşlik ettiler. Bu albümde Killa Hakan’ı tanımayan kalmamış oldu. Albüm çok büyük bir yankı uyandırdı. Albümün ilk klibi Eko Fresh ve Ayaz Kaplı’nın eşlik ettiği “Her şey Yolundadır” isimli parçasına çekildi. İkinci klibi ise Ceza ve Gekkonun eşlik ettiği “Rap Game” isimli parçaya çekilmiştir. Bu albümde özellikle “Rap Game” parçası büyük beğeni toplamıştır.

“Kreuzberg City” albümünün ardından Massaka “BlutBeton” albümünde de Killa Hakan yer aldı. Ve boş durmayan Killa Hakan hayranlarına free tracklar sundu.

Aralık 2008 yılında Ceza ile birlikte “Bomba Plak” albümünü çıkarttı. Albümden “Delight” şarkısını Türkiye’de dinlemeyen yoktur. Gerek radyo gerek televizyon kanallarında sürekli çalınan “Delight” şarkısına bir de video klip çekildi. Bu albümde Ceza ve Killa Hakan’a ait iki solo parça bulunmakta.

Killa Hakan 2009 yılının yazında Ceza ile birlikte Fanta Gençlik Festivali’nde yer aldı.

Ayrıca 2009 yılının eylül ayında çıkan Yönetmen Engin Altınova tarafından hazırlanan “In The Lab” belgeselinde yer aldı.

Ve beklenen albüm 2009 Kasım’da Almanya’da satışa çıkarılan, Killa Hakan’ın 7. albümü olan “Volume Maximum” ülkemizde 2010 Şubat ayında satışa sunuldu. “Volume Maximum” piyasada büyük bir ses getirdi ve Killa Hakan bir kez daha kendisinin ne kadar iyi rapper olduğunu kanıtladı. Bu albümden ilk klip “Alles Tamam” adlı şarkıya çekildi. MTV Almanya Kanalı ilk Türk müziğini bu kliple yayınlamıştır. “Alles Tamam” klibi MTV Almanya kanalında 15 hafta top10’da kalarak Türk müziğini, rapini temsil etmiştir. Son olarak “Allerbesten Rapper Aus Euraisen” isimli parçaya İstanbul’da klip çekmiştir.

Killa Hakan yurtdışında ve yurtiçinde sayısız konserler ve workshoplar vermiştir ve hala konserler ve workshoplar vermeye devam etmektedir.

2012 Ocak ayında çıkan olan “Berlin Kaplanı” film müziğini yapmıştır.

2012 yılının ilk yarısında çıkması planlanan “Original” isimli albümün hazırlıkları devam etmektedir..

Killa Hakanın yakında çıkacak olan yeni albümü “Original” ile herkesi eskilere götürecek. Albümün kayıtları alınırken eski stil enstrümanlar kullanan ve bu albüm için ev ortamında kayda giren Killa Hakan, “Hiphop’un ilk zamanlarında olduğu gibi çoğu parçada DJ var. Bu şekilde eski bir hava, eski bir tat yaratmak istedim. Sound olarak da kısa ve öz bir albüm oldu” diyor. Ayrıca 13 parçalık bir albüm olduğunu belirten Killa Hakan albümden ''Dondur Herkesi'' isimli parçaya klip çekildiğini bu klibin normal kamera dışında 30 adet İphone ile de çekildiğini ve klibin çok değişik olduğunu belirtti. Killa Hakan’nın Old school bir albüm olduğunu belirttiği yeni albümü 24 Mayıs’ta Esen Entertainment etiketiyle Müzik Marketlerde yerini aldı. Bu albüm için Killa Hakan’a eşlik edenler ise Los Angeles’tan Rakka Iriesince of Dilated People ve Jay Ja Ballas, Ayaz Kaplı, Murdoc Massaka, Fuat ve DJ Boba Fett.

TÜRKÇE RAP YAPARAK TÜRKÇEYİ DÜNYAYA TANITAN KILLA HAKAN’DAN YENİ ALBÜM ‘’ORİJİNAL’’

Almanya ve Türkiye’de en çok dinlenen rap müzik sanatçılarından Killa Hakan, bir buçuk yıldır üzerinde çalıştığı 8. albümü “Orijinal” ile müzikseverlerle buluşuyor. Albümü için Bekir Karaoğlan ile çalışan sanatçı, Ayaz Kaplı, Fuat, Murdoc, Rakaa Iriscience gibi önemli isimlerle düet yaptı. Ayrıca sanatçının Ata Demirer ile düet yaptığı “Sabır” şarkısı da bu albümde yer alıyor.

Esen Entertainment etiketiyle çıkan “Orijinal” adlı albümde 13 şarkı bulunuyor. Sanatçı, Berlin-Los Angeles adlı şarkıda Rakaa Iriscience, Nedir Dostum adlı şarkıda Fuat, Murdoc ve Ayaz Kaplı ile, El mi Yaman Bey mi Yaman adlı şarkıda da yine Ayaz Kaplı ile birlikte mikrofon başına geçti.

Albümde bir de sürpriz düet yer alıyor. Sanatçı, Ocak ayında vizyona giren ve büyük ilgi toplayan; Ata Demirer’in başrolünü üstlendiği Berlin Kaplanı adlı filmin müziği olan “Sabır” adlı şarkıda da Ata Demirer ile düet yaptı.

Türkçe rap yaparak Türkçeyi dünyaya tanıtan ve MTV Top 15 listesinde 10 hafta kalan Killa Hakan, “Bomba Plak”, “Volume Maximum”, “Kreuzberg City”, “Semt Semt Sokak Sokak” gibi albümleriyle de çok ilgi gördü.

“Orijinal” albümü, Esen Entertainment etiketiyle 24.05.2012 tarihinde çıktı.

MTV Top 15 listesinde 10 haftadan fazla kalarak, Türkçe Rap’i dünyaya tanıtan Killa Hakan, 6. solo albümü ‘Son Mohakan’ı, Esen Müzik etiketiyle, 14.01.2014 tarihinde müzikseverlerle buluşturmak için gün sayıyor.

Üç düetin yer aldığı, toplamda 15 eserden oluşan “Son Mohakan” albümünde Killa Hakan’a; “Fantastik Dört” isimli şarkıda CEZA ile birlikte Eko Fresh & Summer Cem; “Welcome” parçasında Los Angeles’tan Jay Ja Ballas ve “Kolay Zannetme” parçasında ise, Mustafa Tuncer eşlik ediyor.

“Son Mohakan” Killa Hakan, DJ Rocky, Mustafa Tuncer ve Fevzi Tuncer prodüktörlüğünde, 36 Beats stüdyolarında kaydedildi.

“Son Mohakan” albümü, Esen Müzik etiketiyle, 14 Ocak 2014 tarihinde tüm digital satış kanallarında ve müzik marketlerde satışa sunulacak.
(Albüm açıklaması)

KİLLA HAKAN’DAN YENİ ALBÜM

Avrupa’da Türkçe sözlü Rap Müzik yaparak Türkçe’yi tanıtmayı amaçlayan, Almanya ve Türkiye’de en çok dinlenen Rap Müzik sanatçılarından olan Killa Hakan, 4 yıl aradan sonra kendi adını verdiği yani “Killa Hakan” isimli yeni albümüyle, yeni şarkılarıyla müzikseverlerle buluşuyor…

1997 başladığı müzik yolculuğuna 10 albüm sığdıran, Dünya’dan ve Türkiye’den önemli isimlerle birlikte çalışmalar yapan, MTV Top 10 listesinde 15 hafta boyunca kalarak Türkçe Rap’i dünyaya tanıtan Killa Hakan, yeni şarkılarını müzikseverlerle buluşturmak için gün sayıyor.

36Beats Berlin stüdyolarında, DJ Rocky prodüktörlüğünde hazırlanan, tüm eserlerin söz ve müzikleri Killa Hakan’a ait olan albümün ilk klibi Berlin’de, Atıf Ülkü yönetmenliğinde “Tek Şans” eserine çekildi…

Killa Hakan yeni albümü ve “Tek Şans” klibiyle, 06 Temmuz tarihinden itibaren, Esen Müzik etiketiyle tüm dijital satış kanallarında ve müzik marketlerde dinleyicilerin beğenisine sunulacak…
(Albüm açıklaması - Temmuz 2018)

19.07.2019 tarihinde, albüm habercisi olan ilk şarkı, Killa Hakan, Ezhel ve Gringo’nun birlikte yorumladığı “İlk Kural Saygı” Wovie & DMC etkitiyle tekli olarak yayımlandı. Ardından da 02.08.2019 tarihinde “Fight Kulüp” isimli 15 şarkiıdan oluşan albüm geldi.

20 Mart 2020 tarihinde Killa Hakan, Eko Fresh ve Ayaz Kaplı ile birlikte, Wovie etiketiyle “Her Şey Yolundadır” isimli tekli çalışmasını çıkardı.

Diskografi:
1997
Mesaj (Islamic Force Hip Hop / Rap Albümü, De De)

1. Selamun Aleyküm
2. Mesaj
3. Yagma Sofrasi
4. Original Rap
5. Canlardir
6. Eller Havaya
7. Gurbet
8. Analari Aglatan
9. Killer Rap
10.Söyledim
11.Arabesk Rap
12.Gurbetci Cocuklari
13.Oda Bahtiyar
14.Rüzgar Gibi
15.Üc Alti Damladi
16.Bu Dünya
17.Para

2002

1. Raf Taffa
2. Alem Buysa
3. Dokunma Yanar
4. Gelirlerse Gelirler
5. Ugrasma Birak Köpegi
6. Artik Kimsen Yok
7. Yakin Markaj
8. Genc Yasta Mafya
9. Tövbeli
10.Gettoda
11.Burasi Berlin
12.Baka Dur
13.Türkçe Style Ucar Fly
14.Ölüm Uykudaydi
15.Alem Buysa (Remix Derezon)
16.Gelirlese Gelirler (Remix By Mahmut)
17.Ugrasma Birak Köpegi (Remix By Tan)

2003
Rapüstad (Fuat Ergin ve Killa Hakan Hip Hop / Rap Albümü, 17.11.2003)

1. Intro
2. One For All
3. Bir Nefes
4. Yanlis Kardesler
5. Yürekten Gelen Ses
6. Küsersin
7. Iç Savas
8. Suç
9. Namarzi
10.Kalan Hatira
11.Baxstabah
12.Deine Welt
13.Gökyüzü
14.Kurak Tarlalar
15.Gazi
16.Buz
17.Kasa Zaten Hep Bostu
18.Kirda Hevesler

2005
Semt Semt Sokak (Killa Hakan) (Hip Hop / Rap Albüm, Ypsilon Records Almanya)


Semt Semt Sokak (Killa Hakan) (Hip Hop / Rap Albüm, Hammer Müzik, 01.09.2005)

1. Intro
2. Ufak Ufak
3. Hipnotize Ol
4. Semt Semt Sokak
5. Who Got The MasterPlan
6. Hepimiz Birimiz
7. Içinde Hisset
8. Sakin Yanasir Ustalar
9. İyice Dinle
10.Habermi Bekliyorsun
11.Kaldirimin Üstunde
12.Getto Hip Hop
13.Outro

2007
Kreuzberg City (Hip Hop / Rap Albüm, Ruffmix Recordings / Bamma Blizzy OTE 001)

1. Bir Ara Bir Daha Sor
2. Gelirim Nazara
3. Arka Sokaklar
4. Hersey Yolundadir
5. Rap Game
6. Uzak Misin Yakindami
7. Gelde Gor
8. Und Ihr Wisst
9. Habibi
10.Ritim Ritim
11.Kadikoy - Kreuzberg
12.Kein Bullshit
13.Keine G’s
14.Icimde Killa Var
15.Ezelden Beri
16.V.I.P. Bereich
17.Iste Killa Geldi
18.Und Ihr Wisst
19.Bir Ask Parcasi

Semt Semt Sokak (Killa Hakan) (Hip Hop / Rap Albüm, Hammer Müzik, 01.01.2007 [TÜRKİYE YENİ BASIM])


2008
Bomba Plak (Ceza & Killa Hakan Albümü, Dolunay Müzik, 29.12.2008)

1- Bu Bizim Yolumuz (feat. M313s aka Murselen Yiyin) - 04:25 (Söz: Ceza, Killa Hakan, Nakarat Söz: M313s, Müzik: Dj Ses / Bitirim)
2- Delight - 03:29 (Söz: Ceza, Killa Hakan, Müzik: Paolon)
3- Rap Özgürlük Demek - 03:08 (Söz: Ceza, Killa Hakan, Nakarat Söz: Killa Hakan, Müzik: Dj Ses / Bitirim)
4- Ayrı Gayrı Yok - 03:15 (Söz: Ceza, Killa Hakan, Nakarat Söz: Killa Hakan, Müzik: Dj Ses / Bitirim)
5- Üzerimizde Gözler - 03:50 (Söz: Ceza, Killa Hakan, Müzik: Dj Ses / Bitirim)
6- Kapı Çalıyor Kim O - 03:50 (Söz: Ceza, Killa Hakan, Nakarat Söz: Killa Hakan, Müzik: Akşit Uğurlu)
7- Kaçıncı Asır Kaçıncı Basım (Söz: Ceza, Killa Hakan, Müzik: Dj Ses / Bitirim)
8- Topraktandır Özümüz (Söz: Gekko G, Ceza, Killa Hakan, Nakarat Söz: Killa Hakan, Müzik: Dj Ses / Bitirim)
9- Bomba Plak - 03:58 (Söz: Ceza, Killa Hakan, Nakarat Söz: Killa Hakan, Vokal: Gekoo G, Ceza, Müzik: Dj Ses / Bitirim)
10-Paydos - 03:30 (Söz: Ceza, Müzik: Paolon)
11-Mazide Kaldı - 03:31 (Söz: Gekko G, Ceza, Killa Hakan, Nakarat Söz: Killa Hakan, Müzik: Dj Ses / Bitirim)
12-Basit Bir Suç - 04:28 (Söz: Ceza, Killa Hakan, Müzik: Dj Ses / Bitirim)
13-Killa - 03:21 (Söz: Killa Hakan, Nakarat Söz: Musa, Çapman & Killa Hakan, Müzik: Çapman Hakan)
14-Hızlanma Vız Gelir - 03:20 (Söz: Ceza, Killa Hakan, Nakarat Söz: Killa Hakan, Müzik: Dj Ses / Bitirim)
15-Bal Peteğinde Sinek - 03:42 (Söz: Ceza, Killa Hakan, Müzik: Dj Ses / Bitirim)
16-Geceden Korkma Gel - 03:55 (Söz: Ceza, Killa Hakan, Nakarat Söz: Killa Hakan, Müzik: Dj Ses / Bitirim)
17-Bu Bizim Yolumuz (Orientation Remix) - 04:29 (Söz: Ceza, Killa Hakan, Nakarat Söz: M313s, Müzik: Bekir Karaoğlan)
(Limited Edition CD) Özellikleri:
Dev İmzalı Poster
Albümle İlgili Sticker'lar


2010
Volume Maximum (Hip Hop / Rap Albüm, RTV Müzik, 19.02.2010)

1. Die Faust feat. Ceza & Tommy Ess & MarkQ
2. Alles Tamam feat. Sido & Ceza & Alpa Gun & MarkQ
3. Allerbesten Rapper Aus Eurasien feat. Ceza & Eko Fresh & Summer Cem
4. Selam feat. Xavier Naidoo & Ceza
5. Hardcore Camp feat. Ceza & Eko Fresh
6. Wir Bleiben Standhaft feat. Massaka
7. Drauf Und Drunter feat. Ceza & Eko Fresh & Summer Cem
8. Bir Aşk Parçası Daha feat. Bekir Karaoğlan
9. Let's Go Ready To Rumble feat. Ceza
10.İşkencede Acı Çek Sus feat. Ayben
11.Sie Spielen Mit Dir feat. Muhabbet & Ceza
12.Wer Wir Sind? feat. Ceza & Jonesmann
13.Gangsta Party feat. Ceza
14.Sabaha Kadar
15.Bırakın Yesin
16.Dayanamazsın feat. Ogün Şanlısoy
17.Kanın Donabilir
18.Beni Sormasan da feat. Ayaz Kaplı

İnternet Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.hepsiburada.com
www.tikla24.de (Almanya)
www.amazon.de (Almanya)
www.hhv.de (Almanya)

2012
Berlin Kaplanı (Film)

(Filmin Müzikler: Killa Hakan)

Berlin Kaplanı - Sabır (Single, Esen Elektronik, Mart 2012)

1- Sabır (Killa Hakan & Ata Demirer) - 02:32 (Söz: Killa Hakan & Ata Demirer, Müzik: Killa Hakan)

İnternet Satış Noktaları:
www.deezer.com
open.spotify.com
www.deezer.com
www.amazon.com

Orijinal (Rap Albüm, Esen Entertainment, 24.05.2012)

1. İki Adım İleri (Söz: Killa Hakan, Müzik: Bekir Karaoğlan)
2. Dondur Herkesi (Söz: Killa Hakan, Müzik: Bekir Karaoğlan)
3. Berlin - Los Angeles Feat Rakaa Iriscience (Dilated Peoples) (Söz: Killa Hakan & Rakaa Taylor, Müzik: Bekir Karaoğlan & Nihat Bitirim)
4. Çok Belalar Atlattım (Söz: Killa Hakan, Müzik: Bekir Karaoğlan)
5. Hardcore Rap (Söz: Killa Hakan, Müzik: Bekir Karaoğlan)
6. Hey Sen (Söz: Killa Hakan, Müzik: Bekir Karaoğlan)
7. Yükün Ağır Olabilir (Söz: Killa Hakan, Müzik: Bekir Karaoğlan)
8. Dudakları Kiraz (Söz: Killa Hakan, Müzik: Bekir Karaoğlan)
9. Gizli Bakıyorsun (Söz: Killa Hakan, Müzik: Bekir Karaoğlan)
10.Nedir Dostum ? feat. Fuat-Murdoc & Ayaz Kaplı (Söz: Killa Hakan & Fuat Ergin & Murat İlhan & Ayaz Kaplı, Müzik: Bekir Karaoğlan)
11.Sabırlı Olup Da Beklersen (Söz: Killa Hakan, Müzik: Bekir Karaoğlan)
12.El Mi Yaman Bey Mi Yaman feat. Ayaz Kaplı (Söz: Killa Hakan, Ayaz Kaplı, Müzik: Bekir Karaoğlan)
13.Sabır (Berlin Kaplanı Soundtrack) feat. Ata Demirer (Söz: Killa Hakan & Ata Demirer, Müzik: Killa Hakan)


İnternet Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.ttnetmuzik.com.tr
turkcellmuzik (fizy.com)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.amazon.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com

2014
Son Mohakan (Albüm, Esen Müzik, 14.01.2014)

1. Intro
2. Bakışır Gözler
3. Marka
4. Ne Var Ne Yok
5. Yarın Yok
6. Zannetme Kolay feat. Mustafa Tuncer
7. Fantastik Dört feat. Ceza & Eko Fresh & Summer Cem
8. Kimi Duyarsın ki
9. Welcome feat. Jay Ja Ballas (Los Angeles)
10.Spiderman Ağı
11.Birer Birer
12.Yaklaş Yakın
13.Zamana Yazık
14.Ghetto Insider
15.Bulabilmek
16.Bana Bana (Elektro)
17.Outro


Online CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.hepsiburada.com
www.idefix.com
www.tulumba.com (ABD)
www.tikla24.de (Almanya)
Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
turkcellmuzik (fizy.com)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.amazon.de (Almanya)

2018
Killa Hakan (Hiphop Albüm, Esen Müzik, 06.07.2018)

1. İntro
2. Gardenya
3. Tek Şans
4. Bildiğin Gibi Dal
5. Patlar
6. İlacın Bende
7. Killa
8. Sen Dönme
9. Yoksan
10.Vizyonlar
11.Yakarsın
12.Satılmış Dünyan
13.Karakollar
(Tüm Söz ve Müzikler: Killa Hakan)


Online CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
store.unkapani.digital
Dijital Satış Noktaları:
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com

2019
İlk Kural Saygı / Killa Hakan & Ezhel & Gringo (Single, Wovie & DMC, 19.07.2019)

1- İlk Kural Saygı - 04:41


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
open.spotify.com
www.qobuz.com

Fight Kulüp (Albüm, Wovie & DMC, 02.08.2019)

1- Geçti Zaman / Killa Hakan, Eko Fresh & Ayaz Kaplı - 05:04
2- Ghetto / Killa Hakan & Summer Cem - 03:36
3- Şans Dilemez (feat. Ayaz Kaplı) - 04:01
4- Sen Bir Köle - 03:36
5- 10 Köyden Kovuldum / Killa Hakan & Eypio - 04:15
6- Fight Kulüp / Killa Hakan, Ceza & Ezhel & Ben Fero - 06:18
7- İlk Kural Saygı - 04:41
8- Ghettonun Derin Kalbi / Killa Hakan & Ceza - 04:18
9- Fight The Power (Patlar Sonunda) - 03:47
10-Sokaklarda Kralım Ben (Lord Of The Underground) - 04:24
11-Acınız Mı Var? Bağırın! - 04:44
12-Ece Ve Gece -04:24
13-Sisli Dumanlı Mahalleler - 04:51
14-Bana Dur Diyorsun / Killa Hakan, Ayben & Ayaz Kaplı - 05:31
15-Kanlı Kantin (Wild Dog Are) - 04:15

Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
play.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Fight Kulüp (Bonus Track) (Albüm, Wovie & DMC, 16.08.2019)

1- İlk Kural Saygı (Remix) / Killa Hakan, Ezhel, Gringo - 05:40
2- Renkli Hayat / Killa Hakan, Ayaz Kaplı - 03:15
3- Sonsuz Hikaye / Killa Hakan, Bekir Karaoğlan - 04:37

Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
play.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com

2020
Her Şey Yolundadır / Killa Hakan & Eko Fresh & Ayaz Kaplı (Rap Single, Wovie & DMC, 20.03.2020)

1- Her Şey Yolundadır - 03:50


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
listen.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Saniye Saniye (Single, Wovie, 15.04.2020)

1- Saniye Saniye - 03:12Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
listen.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Hodri Meydan (Single, Wowie, 08.05.2020)

1- Hodri Meydan - 02:50Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
listen.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Ne Fark Eder? / (Single, Wovie, 24.06.2020)

1- Hodri Meydan Ne Fark Eder? - 03:24Dijital Satış Noktaları:
listen.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Bang Bang / Killa Hakan & Khontkar (Single, RedKeys Music, 17.07.2020)

1- Bang Bang - 04:20Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
listen.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Fight Kulüp 2 / Killa Hakan, Massaka, Summer Cem, Contra, Khontkar, Anıl Piyancı & Ceza (Single, Wovie, 23.10.2020)

1- Fight Kulüp 2 / Killa Hakan, Massaka, Summer Cem, Contra, Khontkar, Anıl Piyancı & Ceza - 07:17

Kapat

Şarkılardan örnekleri sayfaya gömülü Dinle!


Dijital Satış Noktaları:
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
tidal.com (Norveç)
Resmi [Fan] Facebook Sayfa Adresi:
www.facebook.com/KillaHakanFan
Resmi Twitter Adresi:
www.twitter.com/Killa_Hakan_36
Resmi YouTUBE Kanal Adresi:
www.youtube.com/KillaHakan36Official
LastFM Sayfa Adresi:
www.last.fm/music/Killa+Hakan
Wikipedia Sayfa Adresi:
tr.wikipedia.org/wiki/Killa_Hakan
YUKARI | TOP | OBEN


Geri Dön

Sanatçılar (Biyografi ve Diskografileri)

Telif Hakkı © Gönderen: Turkpopmuzik.net - (9433 okuma)


Sitede kullanılan materyallerin büyük bölümü genel kullanıma sunulmuş internet sitelerinden temin edilmiş olup burada yayınlanmasından herhangi bir ticari amaç güdülmemektedir. Bunlar üzerinde hak iddia ediyor ve telif talebinde bulunuyorsanız, siteden çıkarılması veya link verilmesi için lütfen bizimle bağlantı kurunuz.
[Detayları için BURAYA tıklayınız] turkpopmuzik@gmail.com
PHP-Nuke Copyright © 2004-2006 by Francisco Burzi. Bu bir free software programı olup GPL lisansıyla kullanılmaktadır. Sitemiz, PHP-Nuke v.7.6'dan geliştirilerek PHP 5.3.x versiyonlarına uyarlanmış SEO uyumlu RavenNuke (v.2.5) ile desteklenmektedir..
Hosted By  webhoster.ag