Hoş Geldin Sevgili Konuk!    [ Müzikli Gezintiler Dileğimizle ...] 26.02.2024

Türk Pop Müzik Ana Menü 
Anasayfa
Giriş (Site Planı)
Editörün Notu
Kronolojik Gezinti
Sanatçılar
(Biyo & Diskografileri)
Top 10 Müzik
Listeleri
En Son (Sitemize)
Kaydedilen Sanatçılar
En Son Albümler
En Son Çıkan Klipler
Kolektif, Karma veya
Derleme Albümler 
Müzik Yarışmaları  
Eurovision Türkiye
Müzik Etkinlikleri
Basından Müzik Haberleri
Kısa Pop Tarihi ve Müzik
Terimleri Sözlüğü
Tarihte Müzik Olayları
KARAOKE VİDEOLAR
DİĞER VİDEOLAR
Hazır Şarkı Listeleri
Flashplayer Şarkı Listeleri
Top 10'lar :
Kronoloji (Yıllar)

Sanatçılar

Hazır Playlistler

Müzik Yarışmaları
  Altın Mikrofon (Yıllar)

Müzik Yarışmaları
  Milliyet Liselerarası Müzik
  Yarışmaları (Yıllar)

Müzik Yarışmaları
  Altın Güvercin Müzik
  Yarışmaları (Yıllar)

Eurovision (Yıllar)

Diğer
DİĞER LİNKLERİMİZ 
Dünya Müzik Listeleri
(Kronolojik)
Beatles Türk
Beatles Haberleri

Kronoloji
1926 - 1959
1960
1961
1962
1963
1964
1965
1966
1967
1968
1969
1970 ve sonrası

Şarkıları (Kronolojik)
1957 - 1961
1962
1963
1964
1965
1966
1967
1968
1969
1970 ve Sonrası

Şarkıları (Alfabetik)
A - B
C - D - E
F - G - H
I -J
M - N - O
P - R - S
T - Z

Diskografi (Karaoke)
İngiltere Albümleri
Diğer Albümleri

Film (& Soundtrack Albümleri)   
A Hard Day’s Night
Help!
Magical Mistery Tour
Yellow Submarine
Let It Be

45'likleri (Singles)

EP (Extended Play)'leri

(Givenaway) Diğer
müzisyen ve gruplar
için yaptıkları besteleri

YARDIM 
S.S.S
© by Turkpopmuzik.net

   Sitede Ara
   Sosyal Medya
2020 sonuna kadarki beğenmeler: 432

Beğen
   Kim Online
Şu an sitede, 226 ziyaretçi ve 0 üye bulunuyor.

   Ziyaretçi Bilgileri
Hoşgeldin, Misafir
Şu An Bağlı:
Ziyaretçi: 226
Üye: 0
Toplam: 226

   Sitemizi Destekleyin!
Sitemizi desteklemek için Görüşlerinizi bize iletin!

   Bizi Önerin!
Bizi Arkadaşlarınıza, Dostlarınıza Önermek için buraya tıklayın!

   Sayfa Hit Toplamı
Şu ana kadar
sayfa izlenimi aldık. Başlangıç:
2005

   Site Bilgileri
Sunucu TrafiğiSunucu Trafiği
  • Toplam: 142,533,069
  • Bugün: 7,052
Sunucu BilgileriSunucu Bilgileri
  • Feb 26, 2024
  • 06:05 am CET
 

TÜRK POP MÜZiK.NET - Sanatçılar (Biyografi ve Diskografileri)
Linet
Bookmark and Share
    Geri Dön   (10853 okuma)

Linet
Linet
Linet
FOTO GALERİ

Türk Sanat Müziği yorumcularından Leyla Özgecan’ın kızı olan Linet, annesinin 70’li yıllarda yaşadığı İsrail’de dünyaya geldi. Henüz beş yaşındayken ilk sahne deneyimini yaşayan Linet, ilk albüm çalışmasını 10 yaşındayken gerçekleştirdiğinimiş, 17 yaşındayken Orhan Gencebay’ın şarkılarından oluşan bir albüm yapmış ve bu albümle iki Altın Plak kazanmış.

İlk albümünü “Linet” adıyla Kervan Plakçılık’tan Şubat 1995’te Fantazi/Arabesk türünde çıkardı. 1997 Ocak ayında “Linet’in Müzik Kutusu” adıyla ikinci albümünü yine Kervan Plakçılık’tan Fantazi/Pop türünde çıkardı. 1999 Nisan ayında “Ölümsüz Aşk” veya “Şeytan Diyor ki” diye de bilinen “Linet” isimli Fantazi/Arabesk türündeki üçüncü albümünü Elenor Müzik’ten çıkardı ve bu çıkardığı albümden sonra uzun bir süre sessizliğe bürünerek albüm yapmadı.

2008 Nisan’ında organize edilen Popstar Alaturka TV programında yarışmacı koçluğu ve bir çok şarkıda da düet yaparken albüm çalışmalarına başlayarak müzik dünyasına geri dönüş yapacağının sinyallerini verdi.

10 yıl aradan sonra 2009’da da, “Paylaşmak İstiyorum” isimli albümü ile müzik dünyasına kesin bir geri dönüş yaptı.

Orhan Gencebay, Ferdi Tayfur, Sezen Aksu, Hakan Altun, Bülent Özdemir, gibi değerli isimlerin eserlerinin yer aldığı albüme ismini veren, Hakan Altun’un duygusal parçası “Aşkı Paylaşmak İstiyorum” ile Linet müziğini sizlerle paylaşmak istiyor.

Albümün Müzik Direktörlüğünü üstlenen Emirkan, söz ve bestesi kendisine ait olan, O Kim Oluyor, Yüreğim, İhanet adlı eserleriyle de desteğini sürdürüyor.

Albümde, Sıla Gençoğlu tarafından kaleme alınan, Sezen Aksu tarafından bestelenen “Aslan Gibiyim” Linet için yazılan iddialı parçalardan. Yine, 80’li yılların unutulmaz eserlerinden, Orhan Gencebay’ın Çilekeş’i, Ferdi Tayfur’un Derbeder’i Linet’in muhteşem yorumuyla bir kez daha hafızalarımıza kazınıyor.

Albümün diğer duygusal parçası olan “Kim Özler”, Hakkı Yalçın’ın sözleri Emirkan’ın bestesiyle ve sanatçının eşsiz yorumuyla aynı zamanda çıkış parçası olacak.

Murat Güneş’in “Aşk Ordusu”, Bülent Özdemir ve İlker Karaman’dan “Can Bildim”, albümde hit olacak parçalardan.

Aranjeleriyle ve düzenlemeleriyle, Erhan Bayrak, Ercüment Ekin, Hakan Sarıca, Aydın Kara, Ozan Özkök, ve Mustafa Ceceli, albümdeki eserlere hayat verdiler. (Albüm tanıtımından derlenmiştir.)

Linet`ten Sevgililer Günü`nde Albüm

Şarkıcı “4x4” isimli yeni albümünün hazırlıklarını tamamladı.

Çok uzun bir aranın ardından iki yıl önce “Paylaşmak İstiyorum” albümüyle yeniden dinleyicileriyle buluşan müzik dünyasının güçlü seslerinden Linet, bu kez arayı fazla uzatmamaya kararlı. Şarkıcı “4x4” isimli yeni albümünün hazırlıklarını tamamladı.

Bir önceki albümünde “Aslan Gibiyim”, “Kim Özler”, “O Kim Oluyor” gibi şarkılarıyla dikkatleri çeken Linet, yeni albümünde dört şarkı ve versiyonları olmak üzere sekiz şarkıya yer verdi. Fotoğrafları Lara Sayılgan imzası taşıyan albümün ilk video klibi Kemal Başbuğ yönetmenliğinde “Sözümden Dönmem” adlı şarkıya çekildi. Çalışma 14 Şubat Sevgililer Günü’nde müzik marketlerdeki yerini alacak.
(Kaynak: www.aveamuzik.com - 04.02.2011)

Linet’ten ''Kalbimin Sahibi Sen''

Güçlü yorumcu Linet, “Kalbimin Sahibi Sen” isimli maxi single albümünü tamamladı.

Albüm 17 Mayıs’ta Esen Müzik etiketiyle sunulacak. Albümde “Kalbimin Sahibi Sen”, “Sürünüyorum” ve “Sözümden Dönmem” isimli şarkılar ve bu şarkıların mixlerinden oluşan toplam 7 track bulunuyor.
(Kaynak: www.sozmuzik.com - 13.05.2011)

Linet “Yorum Farkı” İle Geliyor!

Güçlü sesi ve yorumuyla müzikseverlerin gönül kapılarını aralayan Linet, yakın zamanda Seyhan Müzik etiketiyle müzik marketlerde yerini alacak olan 10 şarkılık “Yorum Farkı” adlı albümünün çalışmalarını tamamladı.

Müzik kariyerinde ustalık albümü olarak nitelendirdiği bu çalışmasında Türkiye’nin en büyük sanatçılarının seslendirdiği unutulmaz şarkıların yanı sıra, Müslüm Gürses’in “Adını Sen Koy” ve Ferdi Tayfur’un “Nisan Yağmuru” şarkılarını Rock- Arabesk sound’ıyla yorumladı.

Müzik direktörlüğünü Taşkın Sabah’ın yaptığı albümdeki en önemli özellik bilgisayar sistemi olmadan tüm enstrümanların canlı çalınması.

Linet fark yaratan yorumu ile 2013 yılına damgasını vuracak.
(Kaynak: www.magazinci.com - 06.12.2012)

Linet ‘‘Yorum Farkı” İle 2012 Yılına Son Damgasını Vurdu!

Linet, 2011 yılında “Sözümden Dönmem” adlı single çalışmasının ardından 2012 yılının son albümü özelliğini de taşıyan “Yorum Farkı”nda Sezen Aksu, Serdar Ortaç, Selami Şahin, Erhan Güleryüz, Ferdi Tayfur gibi müzik dünyasının dev isimlerinin eserlerine ses rengi ve yorumuyla yeniden hayat verdi.

Prodüktörlüğünü Linet’in yaptığı ve müzik kariyerinde ustalık albümü olarak nitelendirdiği “Yorum Farkı”’nda tüm enstrümanlar bilgisayar kullanılmadan canlı olarak çalındı. Müzik direktörlüğü ise usta müzisyen Taşkın Sabah tarafından gerçekleştirildi.

Albümde sırasıyla yer alan eserler söz ve müziği Sezen Aksu’ya ait “Şu Saniye”; söz ve müziği Serdar Ortaç’a ait olan ve ilk kez Ajda Pekkan’ın yorumladığı “Resim”; Türk müziğinin divası Bülent Ersoy’un yorumladığı, söz ve müziği Erhan Güleryüz’e ait “Eylül”; sözü M. Zafer Tural’a müziğ Sinan Özşeker’e ait olan, daha önce Müslüm Gürses’in sesinden dinlediğimiz “Adını Sen Koy”; söz ve müziği İbrahim Özoral’a ait olan ve yıllar önce Sezer Güvenir ile Gönül Yazar’ın yorumladığı “Çok Görmeyin Ne olur”; yine Ajda Pekkan’ın yorumladığı, sözü Ülkü Aker’e müziği Norayr Demirci’ye ait olan, dönemin dillerden düşmeyen şarkısı “Sarıl Bana”; arabesk müziği yeniden yorumlayan Ferdi Tayfur’un en popüler şarkılarından “Nisan Yağmuru”; söz ve müziği Selami Şahin’e ait unutulmaz şarkı “Bulamazsın”, Bülent Ersoy’un yorumladığı, sözü Mehmet Yüzüak müziği ise Rıfat Şanlıel’e ait “Yüz Karası” ve daha önce Nil Burak’ın yorumladığı, sözü Ülkü Aker’e müziği Selami Şahin’e ait “Boş Vere” Linet’in yorumuyla bu albümde yerini buldu.

Ayrıca Mix ve Mastering Tarık Ceran, Kayıt-Tonmaester Mustafa ve Ahmet Karaduman, Yaylar Hertell, Akustik ve Klasik Gitar Erdem Sökmen, Yücel Girgin, Caner Güney, Elektrik Gitar Erdem Sökmen, Gökay Semercioğlu, Bas Hertell Serhat Esen, Caner Üstündağ, Klavye Hertell, Şahin Kurnaz, Davul Hertell Sinan Özen,Turgut Alpbekoğlu, Percussion Hertell Onur Nar, Hamdi Akatay, Mehmet Akatay, Ud, Bağlama ve Cümbüş Fatih Doğaner, Klarnet Bülent Altınbaş, Ney ve Zurna Eyüp Hamiş, Perdesiz, Yaylı Tanbur ve Gitar Uğur Varol…

Klip, Linet’in çok beğendiği ve geçen yıl hayatını yitiren dünyaca ünlü sanatçı Witney Houston’ın “I Look To You” adlı şarkı klibinden esinlenerek, albümün çıkış şarkısı olan söz ve müziği Sezen Aksu’ya ait ”Şu Saniye” ye çekildi.

Dolapdere Big Gang ve Linet Bir Arada!

Dünyaca ünlü pop ve rock şarkılarını Türk sazlarıyla alaturka bir tarzda yorumlayarak müzik piyasasına giriş yapan Dolapdere Big Gang ile Linet’in yorumladığı “Chandelier” ilk kez dinleyicisiyle buluştu.

Avustralyalı ünlü pop yıldız Sia’nın seslendirdiği “Chandelier” şarkısını Dolapdere Big Gang düzenlemesiyle yeniden seslendiren Linet’in Grand Pera’da gerçekleşen lansman gecesinde; radyo programcıları, magazin ve sanat dünyasının sevilen isimleri bir araya geldi.

Işın Karaca, Teoman, Hüsnü Şenlendirici ile yaptıkları projelerle büyük beğeni toplayan Dolapdere Big Gang ile Linet konserinde kendilerine yoğun bir ilgi gösteren misafirlerine teşekkür etti.

Dolapdere Big Gang’in kurucusu Gökay Süngü, “Linet’in sesinin rengi müthiş. “Chandelier” çok zor bir şarkı. Uzun zaman üzerinde çalıştık ama sonuç bizi tatmin etti. Onu gönülden tebrik ediyorum” dedi.

Linet şarkıyı en iyi şekilde seslendirmek için uzun bir süre hem İngilizce hem de şan dersleri aldığını açıkladı. Sanatçı, “Benim en büyük avantajım kulağımın ve aksanımın çok iyi olması” dedi.
(Kaynak: www.kralmuzik.com.tr - 29.03.2017)

Linet ‘İhtimal’i Kliplendirdi!

Linet, “Bilir misin” adlı albümünün üçüncü klibini sözleri Hakkı Yalçın’a, müziği Serkan Balkan’a ait olan “İhtimal” adlı şarkıya çekti.

Yönetmenliğini Kemal Başbuğ’un yaptığı klipte hiçbir masraftan kaçınmayan Linet, çekimlerde kullanılmak üzere kiraladığı uçağa 4 saatliğine 130 bin TL ödedi.

15 Aralık’ta Bostancı Gösteri Merkezi’nde konser verecek olan Linet: “‘İhtimal’, albümde en sevdiğim şarkılardan biri. Klip için biraz geç kaldık ama sizde biliyorsunuz ki ben tüm işlerimde astrolojik tarihlere çok önem veriyorum yine en uygun zamanı hesapladık” diye konuştu.

40 kişilik bir ekiple 20 saatte Sabiha Gökçen Havaalanı’nda çekilen klip dün netd’de ve tüm müzik kanallarında yayınlanmaya başladı.
(Kaynak: www.magazinkolik.com - 16.11.2018)

Linet’ten Kadınlara 3 Dilde Mesaj: “Yalnız Değilsin”!

Dünyanın her yerinde baskı ve şiddetle karşı karşıya kalan kadınlara Barış Orkestrası ve Linet’ten üç dilde mesajı var: “Yalnız Değilsin”

Farklı ülkelerden 30 müzisyenle kurulan ‘Barış Orkestrası’ tüm dünyada kadınların yaşadığı sorunlara dikkat çekmek için Türkçe, İbranice, Arapça sözlerden oluşan anlamlı bir şarkı hazırladı.

Türkçe sözlerini Linet’in seslendirdiği şarkı tüm dünyadaki kadınları birlik olmaya çağırıyor ve ‘yalnız değilsiniz’ mesajı veriyor.

Orkestra şefi Tom Cohen “Biliyorum bu şarkı belki barış getirmeyecek ancak bu şarkıyla ihtiyacı olan tüm kadınların sesi olacağız” diye konuştu.
(Kaynak: www.www.magazinkolik.com / www.magazinci.com - 24.08.2021)

Linet’ten Yeni Single: “Ne Ağladım”

Ünlü sanatçı Linet’in söz ve müziği Ayla Çelik imzalı yeni single’ı “Ne Ağladım” Karma Music etiketiyle tüm platformlarda yayınlandı.

Söz ve müziği Ayla Çelik’e ait olan ‘Ne Ağladım’ın düzenlemesini ise Serkan Ölçer yaptı. Linet, Deniz Büyükgüral yönetmenliğinde kliplendirdiği şarkısı için en yakın arkadaşlarıyla kamera karşısına geçti.

Deniz Büyükgüral yönetmenliğinde Nişantaşı’nda boğaz manzaralı bir dairede çekilen klip dün youtube’da yayınlanır yayınlanmaz büyük bir ilgiyle izlendi.

Linet “Ne Ağladım” Dedi, Sosyal Medya Yıkıldı

Şarkının sözleri ise oldukça dikkat çekiciydi. Sosyal medyada yapılan yorumlar arasında “Bu yazın ayrılık şarkısı da geldi!”, “Kızlar ağlamaya hazır olun!”, “Bu nasıl bir duygu seli, ağlıyorum şu an” gibi yüzlerce yorum yapıldı.

Single fotoğrafları da Safa Gülsoy tarafından çekildi.
(Kaynak: www.magazinci.com - 29.04.2022)

Linet’den Bayram Hediyesi!

Ünlü sanatçı Linet, “Söz” isimli yeni şarkısını müzikseverlerin beğenisine sundu...

Hakkı Yalçın ve Ayla Çelik imzalı şarkıda Linet eşsiz yorumu ile kulaklarımızın pasını silecek. Uzun zamandır kendi youtube kanalında birbirinde güzel şarkıları hayranlarıyla paylaşan ancak ülkemizde yaşanılan deprem nedeniyle şarkı paylaşımlarına ara veren Linet, bayram hediyesi olarak “Söz” isimli şarkısını yayımladı.

Şarkının sözünü ve melodisini çok beğendiği için seslendirdiğini belirten Linet, “Benim kulağıma hoş gelen beni başka diyarlara götüren bu melodiyi hayranlarıma sunmak istedim” diye konuştu.

Bayramda ve sonrasında yoğun konser maratonuna başlayacağını söyleyen Linet, önümüzdeki günlerde sürprizleri olduğunun da müjdesini verdi.
(Kaynak: www.magazinkolik.com / www.magazinci.com - 10.04.2023)

Linet, İbrahim Erkal’a Hürmet İçin ‘Sevme’yi Yorumladı!

Linet, 2017 yılında aramızdan ayrılan İbrahim Erkal’ın anısına hazırlanan “Hürmet” albümünde “Sevme” isimli şarkıyı seslendirdi.

Erkal’ın, hit olmuş slow şarkısı olan ’Sevme’yi müzikseverlerle buluşturan Linet, “Duygusal şarkıyı tüm hislerim ve yorumumla yeniden seslendirmek benim içinde gurur oldu” dedi.

Kemal Başbuğ’un yönetmen koltuğunda oturduğu “Sevme” isimli şarkının klibinde Linet’e, ibrahim Erkal’ın kardeşi Abdullah Erkal eşlik etti.

İki yıldır “Hürmet” albümü çalışmalarını sürdürüldüğü belirtilirken, albümde “Sevme” adlı şarkıyı seslendiren Linet’e, Ulus Müzik ve Orman Vakfı işbirliği ile Manisa Soma Mevkii’nde ‘İbrahim Erkal Ormanı’ adına 50 adet fidan bağışında bulunuldu.
(Kaynak: www.magazinkolik.com / www.magazinci.com - 10.04.2023)

Diskografi:
1995
Linet (Albüm, Kervan Plak, 10.02.1995)

1. Çocuksun Sen Daha
2. Anlatabilsem
3. Buldun İşte Sende
4. Neyleyim
5. Yapma Yapma
6. Maşallah
7. Sustum
8. Dillere Düştüm
9. Yiğidim
10.Batsın Bu Dünya
11.Sevenlerin Kaderi

1997

1. Çaresizim
2. Dünya Misafiriyiz
3. Annem Ne Der
4. Kaderimin Oyunu
5. Gönül
6. Yalan
7. Bir Gönül Hikayesi
8. Deste Deste Liralar
9. Sev ki Sev
10.Ne Demeli

1999
Linet (Ölümsüz Aşk) (Şeytan Diyor ki) (Fantazi Albüm, Elenor Müzik, 19.04.1999)

1- Şeytan Diyor ki
2- Akıllı Ol
3- Eller Düşman
4- Yüreğimi Yorma
5- Eyvallah
6- Ölümsüz Aşk
7- Dur Orda Kalsın
8- Son Fasıl
9- Gurur Duvarı
10-Kralım

2008
Pop 2008 (Kolektif Albüm, DMC, 23.06.2008)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
5. Aslan Gibi[yim] - Linet - 03:23 (Söz: Sıla Gençoğlu, Beste: Sezen Aksu)

Pop 2006 2007 2008 (Kolektif Albüm, DMC, 20.11.2008)

CD 3: Pop 2008
5. Aslan Gibi - Linet - 03:23 (Söz: Sıla Gençoğlu, Beste: Sezen Aksu)

2009
Paylaşmak İstiyorum (Fantazi Albüm, Esen Müzik, 02/03.02.2009)

1-
1- Kim Özler - 05:07 (Söz: Hakkı Yalçın, Beste: Hakkı Yalçın, Emirkan)
2- Yüreğim - 04:28 (Söz & Beste: Emirkan)
3- O Kim Oluyor - 04:24 (Söz & Beste: Emirkan)
4- Çilekeş - 05:03 (Söz & Beste: Orhan Gencebay)
5- Derbeder - 04:39 (Söz & Beste: Ferdi Tayfur)
6- (Aşkı) Paylaşmak İstiyorum - 04:06 (Söz & Beste: Hakan Altun)
7- Aşk Ordusu - 04:15 (Söz & Beste: Murat Güneş)
8- Can Bildim - 05:14 (Söz: İlker Karaman, Beste: Bülent Özdemir, İlker Karaman)
9- İhanet - 05:03 (Söz: Ercan Saatçi, Emirkan, Beste: Emirkan)
10-Aslan Gibi - 03:20 (Söz: Sıla Gençoğlu, Beste: Sezen Aksu)
11-Derbeder (Remix) - 04:29 (Söz & Beste: Ferdi Tayfur)


Mucize Nağmeler - Live 1 (TSM Kolektif Albüm, Saatçi Müzik, 16.03.2009)

8- Linet / Akşam Oldu

2011
Kalbimin Sahibi Sen (Albüm, Esen Müzik, 17.05.2011)

1- Sözümden Dönmem (Söz: Linet, Seçkin Özer, Müzik: Lior Narkis, Yosi Gispan)
2- Kalbimin Sahibi Sen (Söz: Linet, Müzik: Lior Narkis, Yosi Gispan)
3- Sürünüyorum (Söz: Linet, Müzik: Jordancho Vasilkoski (Ocko))
4- Sözümden Dönmem (Cool Mix) (Söz: Linet, Seçkin Özer, Müzik: Lior Narkis, Yosi Gispan)
5- Kalbimin Sahibi Sen (Balkan Remix) (Söz: Linet, Müzik: Lior Narkis, Yosi Gispan)
6- Sürünüyorum (Club Mix) (Söz: Linet, Müzik: Jordancho Vasilkoski (Ocko))
7- Kalbimin Sahibi Sen (Reggaeton Mix) (Söz: Linet, Müzik: Lior Narkis, Yosi Gispan)


İnternet Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.seyhanmuzik.com
www.dr.com.tr
www.hepsiburada.com
www.idefix.com
www.ttnetmuzik.com.tr
Yorum Farkı (Albüm, Seyhan Müzik, 20.12.2012)

1. Şu Saniye (Söz & Müzik: Sezen Aksu)
2. Resim (Söz & Müzik: Serdar Ortaç)
3. Eylül Akşamı (Söz & Müzik: Erhan Güleryüz)
4. Adını Sen Koy (Söz: M.Zafer Tural, Müzik: Sinan Özşeker)
5. Çok Görmeyin Ne Olur (Söz & Müzik: İbrahim Özoral)
6. Sarıl Bana (Söz: Ülkü Aker, Müzik: Norayr Demirci)
7. Nisan Yağmuru (Söz & Müzik: Ferdi Tayfur)
8. Bulamazsın (Söz & Müzik: Selami Şahin)
9. Yüz Karası (Söz: Mehmet Yüzüak, Müzik: Rıfat Şanlıel)
10.Boşvere Boşvere (Söz: Ülkü Aker, Müzik: Selami Şahin)


İnternet Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.seyhanmuzik.com
www.idefix.com
www.dr.com.tr
www.tulumba.com (ABD)
www.tikla24.de (Almanya)
www.ttnetmuzik.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com

2015
Yorum Farkı II (Albüm, Seyhan Müzik, 27.02.2015)

1. İncirler
2. Geçer
3. Unuttun Mu Beni
4. Arada Sırada
5. Sil Baştan
6. Aman Aman
7. Mor Salkım
8. Bu Şehirde Yaşanmaz
9. Ah Yalan Dünya
10.Sen Hep Beni


Online CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.seyhanmuzik.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.pandamuzik.com
Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
www.emusic.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com

2017
Chandelier / Dolapdere Big Gang feat. Linet (Single, The Soul Production, 24.03.2017)

1- Chandelier / Dolapdere Big Gang feat. Linet


Dijital Satış Noktaları:
www.turktelekommuzik.com
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
open.spotify.com

2018
Bilir Misin? (Arabesk Albüm, Seyhan Müzik, 23.01.2018)

1. İhtimal
2. Benim Hayatım Kırmızı
3. Hikaye
4. Kandıra Kandıra
5. Kırık Cam
6. Tamir Olamıyorum
7. Bilir Misin?
8. Hikaye (Dance Versiyon)
9. Keşke (Deep House Mix)
10.Bilir Misin? (Deep House Mix)
11.Hikaye (Orient Versiyon)


Online CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.pandamuzik.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.arkadas.com.tr
Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com

2020
Yatsın Yanıma (Single, Seyhan Müzik, 10.03.2020)

1- Yatsın Yanıma - 03:18Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
listen.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

2021
27 Nisan 2021
Sigara Uzak (Akustik)

1 Temmuz 2021
Dünyadan Uzak (Akustik)

21 Ağustos 2021
Yalnız Değilsin

2022
Ne Ağladım (Single, Karma Music Recording, 29.04.2022)

1- Ne Ağladım - 03:45Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

7 Tem 2022
Linet - Sustum (Akustik Canlı Performans) - 03:22

Mutlu Sonlar (İbranice Single, Helicon Aroma Music Ltd., 11.08.2022)

1- Mutlu Sonlar (İbranice) - 03:26

Kendine iyi davran (İbranice Single, Helicon Aroma Music Ltd., 24.10.2022)

1- Linet - Kendine iyi davran [İbranice] - 03:28

31 Eki 2022
Linet - Kurşuni Renkler (Akustik Canlı Performans) - 04:22

2023
Sevme (İbrahim Erkal Hürmet 3) (Single, Ulus Müzik, 08.09.2023)

1- Sevme (İbrahim Erkal Hürmet 3) - 03:53Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)
music.amazon.com (ABD)
music.amazon.co.uk (İngiltere)
music.amazon.de (Almanya)

2024
Bülent Özdemir Şarkıları - Vol.2 [Albüm, Özdemir Plak, 14.02.2024]

3- Linet / Gel Kıyma - 04:00

Gel Kıyma (Bülent Özdemir Şarkıları [- Vol.2]) (Single, Özdemir Plak, 14.02.2024)

1- Gel Kıyma (Bülent Özdemir Şarkıları [- Vol.2]) - 04:00

Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
music.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)
music.amazon.com (ABD)
music.amazon.co.uk (İngiltere)
music.amazon.de (Almanya)

Al Gece Yarılarımı Benden (Single, Özdemir Plak, 14.02.2024)

1- Al Gece Yarılarımı Benden - 03:56

Kapat

Şarkılardan örnekleri sayfaya gömülü Dinle!


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
music.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)
music.amazon.com (ABD)
music.amazon.co.uk (İngiltere)
music.amazon.de (Almanya)
Resmi Web Site Adresi:
www.linet.com.tr
Resmi Facebook Sayfa Adresi:
www.facebook.com/linetcomtr
Resmi Twitter Adresi:
www.twitter.com/linetmenasi
Resmi MySpace Adresi:
www.myspace.com/linetmusic
Resmi YouTUBE Kanal Adresleri:
www.youtube.com/c/linetmenasi/
www.youtube.com/user/linetcomtr

YUKARI | TOP | OBEN

Geri Dön

Sanatçılar (Biyografi ve Diskografileri)

Telif Hakkı © Gönderen: Turkpopmuzik.net - (10853 okuma)

Artists ©

Anasayfa | Top 10 Müzik Listesi | Müzik / Magazin Haberleri | Kronoloji | En Son Çıkan Albümler| Sanatçılar | Yarışmalar | Etkinlik Takvimi | S.S.S.

Sitede kullanılan materyallerin büyük bölümü genel kullanıma sunulmuş internet sitelerinden temin edilmiş olup burada yayınlanmasından herhangi bir ticari amaç güdülmemektedir. Bunlar üzerinde hak iddia ediyor ve telif talebinde bulunuyorsanız, siteden çıkarılması veya link verilmesi için lütfen bizimle bağlantı kurunuz.
[Detayları için BURAYA tıklayınız] turkpopmuzik@gmail.com
PHP-Nuke Copyright © 2004-2006 by Francisco Burzi. Bu bir free software programı olup GPL lisansıyla kullanılmaktadır. Sitemiz, PHP-Nuke v.7.6'dan geliştirilerek PHP 5.3.x versiyonlarına uyarlanmış SEO uyumlu RavenNuke (v.2.5) ile desteklenmektedir..
Hosted By  webhoster.ag