Hoş Geldin Sevgili Konuk!    [ Müzikli Gezintiler Dileğimizle ...] 29.11.2023

Türk Pop Müzik Ana Menü 
Anasayfa
Giriş (Site Planı)
Editörün Notu
Kronolojik Gezinti
Sanatçılar
(Biyo & Diskografileri)
Top 10 Müzik
Listeleri
En Son (Sitemize)
Kaydedilen Sanatçılar
En Son Albümler
En Son Çıkan Klipler
Kolektif, Karma veya
Derleme Albümler 
Müzik Yarışmaları  
Eurovision Türkiye
Müzik Etkinlikleri
Basından Müzik Haberleri
Kısa Pop Tarihi ve Müzik
Terimleri Sözlüğü
Tarihte Müzik Olayları
KARAOKE VİDEOLAR
DİĞER VİDEOLAR
Hazır Şarkı Listeleri
Flashplayer Şarkı Listeleri
Top 10'lar :
Kronoloji (Yıllar)

Sanatçılar

Hazır Playlistler

Müzik Yarışmaları
  Altın Mikrofon (Yıllar)

Müzik Yarışmaları
  Milliyet Liselerarası Müzik
  Yarışmaları (Yıllar)

Müzik Yarışmaları
  Altın Güvercin Müzik
  Yarışmaları (Yıllar)

Eurovision (Yıllar)

Diğer
DİĞER LİNKLERİMİZ 
Dünya Müzik Listeleri
(Kronolojik)
Beatles Türk
Beatles Haberleri

Kronoloji
1926 - 1959
1960
1961
1962
1963
1964
1965
1966
1967
1968
1969
1970 ve sonrası

Şarkıları (Kronolojik)
1957 - 1961
1962
1963
1964
1965
1966
1967
1968
1969
1970 ve Sonrası

Şarkıları (Alfabetik)
A - B
C - D - E
F - G - H
I -J
M - N - O
P - R - S
T - Z

Diskografi (Karaoke)
İngiltere Albümleri
Diğer Albümleri

Film (& Soundtrack Albümleri)   
A Hard Day’s Night
Help!
Magical Mistery Tour
Yellow Submarine
Let It Be

45'likleri (Singles)

EP (Extended Play)'leri

(Givenaway) Diğer
müzisyen ve gruplar
için yaptıkları besteleri

YARDIM 
S.S.S
© by Turkpopmuzik.net

   Sitede Ara
   Sosyal Paylaşım

2020 sonuna kadarki beğenmeler: 432

Beğen

   Kim Online
Şu an sitede, 450 ziyaretçi ve 0 üye bulunuyor.

   Ziyaretçi Bilgileri
Hoşgeldin, Misafir
Şu An Bağlı:
Ziyaretçi: 450
Üye: 0
Toplam: 450

   Sitemizi Destekleyin!
Sitemizi desteklemek için Görüşlerinizi bize iletin!

   Bizi Önerin!
Bizi Arkadaşlarınıza, Dostlarınıza Önermek için buraya tıklayın!

   Sayfa Hit Toplamı
Şu ana kadar
sayfa izlenimi aldık. Başlangıç:
2005

   Site Bilgileri
Sunucu TrafiğiSunucu Trafiği
  • Toplam: 139,958,467
  • Bugün: 27,631
Sunucu BilgileriSunucu Bilgileri
  • Nov 29, 2023
  • 08:36 pm CET
 

TÜRK POP MÜZiK.NET - Sanatçılar (Biyografi ve Diskografileri)
Mazhar Alanson
Bookmark and Share
    Geri Dön   (7642 okuma)

Sanatçı: Mazhar Alanson
MAZHAR ALANSON

FOTO GALERİ
Mazhar Alanson, 1950 yılında Ankara’da doğdu. Ortaokulu Ankara Koleji’nde okuduktan sonra babasının vefatıyla ailesi İstanbul’a taşındı ve liseyi İstanbul Maarif Koleji’nde tamamladı. Beatles’ı duyduğu gün aynı sesleri çıkarmaya karar verdi. İstanbul Maarif Koleji’ne geldiğinde ilk grubu Moleküller’i kurup İngilizce şarkılar söylemeye başlamıştı artık. Babası senfoni orkestrasında bas trompetçiydi. Aile üyelerinin birçoğu bilfiil sanatçı olduğu için sanat ve müzikle içiçe büyüdü. Bunun da etkisiyle Ankara Devlet Konservatuarı’na girerek Yüksek Tiyatro Bölümü’nden mezun oldu.

Lise yıllarında gitar çalmayı öğrenen Mazhar Alanson, 1966’da Aziz Fuat Güner’le tanışarak onun 6 kişi ile kurduğu ve sonradan 3 kişi kalan KAYGISIZLAR grubuna katıldı. Bu yıllarda Beatles, Crosby, Still, Nash ve Rolling Stones gibi grupların şarkılarını yorumladılar. Sonradan iki üyesi yenilenen grup, 1967 - 1969 yılları arasında bir süre Barış Manço’yla birlikte çalıştılar. Bu grubun iki üyesinin ayrılması ardından gruba Özkan Uğur’un da katılımıyla üçlü olarak çalışmaya başladılar ve 1970 yılında henüz adı Mazhar-Fuat-Özkan (MFÖ) olarak konmamış olan bir pop müzik topluluğunu kurdular. Cem Karaca’nın tavsiyesiyle bir Alman plak şirketinden albüm teklifi alıp Kaygısızlar adıyla “Diloy” ismini taşıyan ilk 45’liklerini çıkardılar. 1971’e Özkan Uğur’un askere gitmesiyle Mazhar-Fuat(İkilisi) olarak yollarına devam ettiler ve aynı yıl ilk albümleri “Türküz Türkü Çığırırız”ı çıkardılar. MF֒nün geniş kitlelerce tanınıp beğenilmesini sağlayan “Güllerin İçinden” adlı şarkı ilk defa bu albümde yer aldı.

Mazhar Alanson, bu arada 1972’den itibaren (1982 yıllarına kadar sürecek) Ankara Devlet Tiyatrosu’nda oyuncu olarak da görev almaya başlamıştı. Burada birçok usta tiyatro yazarının eserlerinde başrol oynadı.

1976 yılında Galip Boransu ve Ayhan Sicimoğlu’nun katılımıyla İPUCU BEŞLİSİ’ni kurdular. “Heyecanlı” adlı parça bu grupla kaydettikleri ilk kırkbeşlik oldu. İpucu Beşlisi dağıldıktan sonra tekrar Mazhar-Fuat-Özkan olarak yollarına devam ettiler. Bir dönem Sezen Aksu, Ajda Pekkan, Seyyal Taner, Barış Manço gibi isimlere eşlik ettiler.

Mazhar Alanson, Ferhan Şensoy’un “Şahları da Vururlar” adlı oyunda rol aldı. Daha sonra Fuat Güner’in bu oyun için yazdığı müziklere Mazhar Alanson’un yeni sözler yazmasıyla birlikte, MFÖ isminin tüm Türkiye’de tanınmasını sağlayan 1984’teki ikinci albümleri ‘Ele Güne Karşı’nın şarkıları ortaya çıkmış oldu. Topluluk, bugüne değin “Vak The Rock”, “No Problem”, “MVAB” gibi birçok albüme imza attı.

1985’te “Aşık Oldum (Diday Diday Diday)” ve 1988’de “Sufî” ve adlı parçalarla Türkiye’yi iki kez Eurovision Müzik Yarışması’nda temsil ettiler. Çeşitli reklamlarda rol aldılar. MFÖ, yaklaşık otuz yıldır ‘grup müziği’nin Türkiye’deki en iyi temsilcilerinden biri oldu ve yediden yetmişe herkesin beğenisini kazandı.

Mazhar Alanson, topluluk içinde söz yazarlığı ve filozof kişiliğiyle öne çıktı. 1985 yılında ‘Yılın Söz Yazarı’ ödülünü kazandı. Bunun yanı sıra gerek MFÖ ile gerekse bireysel olarak pek çok ödül aldı.

Oyunculuk eğitimi almasına karşın hayatının rotasını müziğe kırmış olan Alanson, nadir olarak sinema filmlerinde rol aldı. Yönetmenliğini Atıf Yılmaz’ın yaptığı ‘Arkadaşım Şeytan’ (1987), başrol aldığı ilk sinema filmi oldu ve canlandırdığı ‘Mefisto’ rolüyle başarılı bir performans gösterdi. Mazhar Alanson’un yıllar sonra rol aldığı ikinci sinema filmi ise ‘Herşey Çok Güzel Olacak’ oldu. 1998 yılında Filma-Cass’ın desteğiyle gerçekleştirilen ve Ömer Vargı tarafından yönetilen film, Türkiye’de seyirci rekoru kırdı. Başrolleri Cem Yılmaz ve Ceyda Düvenci’yle paylaşan Mazhar Alanson, aynı zamanda filmin müziklerine de imzasını attı. Yirmialtı parçanın bulunduğu çalışma, dördü dışında enstrümantal şarkılardan oluştu. Bu şarkılar ise “Benim Hala Umudum Var”, “Bir Zamanlar Fırtınalar Estirirdim” ve “Bu Ne Biçim Hikaye Böyle” adını taşıdı. “Bu Ne Biçim Hikaye Böyle” ise albümden çıkan tek video klip oldu. Alanson’a iki parçada Sami Özer ve Cem Yılmaz vokalleriyle eşlik etti. Kayıtları yurtdışında gerçekleştirilen albümün (1999) aranjörlüğünü Peter Schön yaptı. Gitarda Rob Ten Bokum ve Selçuk Başar, klavyede Peter Schön yer aldı.

Günümüzde müzikte halen Mazhar-Fuat-Özkan (MFÖ) birlikteliği çeşitli konser ve etkinliklerde devam ederken Mazhar Alanson da bireysel olarak 1999 ve 2002 yılındaki solo müzik çalışmaları yanısıra tiyatro ve bazı TV dizilerinde roller almaktadır.

MF֒nün ve Mazhar Alanson’un En Özel Şarkıları Bu Box Set’te!

Türk Rock Müziği’nin en önemli gruplarından yaşayan efsane MF֒nün ve Mazhar Alanson’un en özel şarkıları özel bir box set albümüyle yeniden hayat buluyor.

Mazhar Alanson, Fuat Güner ve Özkan Uğur’dan oluşan MFÖ üyelerinin zaman zaman bireysel müzik çalışmaları olsa da grup; ülkemizde bugüne kadar ayrılmayan tek rock müzik grubu olma özelliğini taşıyor.

MF֒nün 1992-2002 yılları arasında yayımlanan ve her biri arşiv niteliğindeki “Agannaga”, “Mazeretim Var Asabiyim Ben” albümlerinde bulunan tüm şarkılar müzikseverlerin kişisel müzik arşivlerinde yerini alacak.

Ayrıca grubun solisti Mazhar Alanson’un, Cem Yılmaz’ın ilk filmi için hazırladığı aynı isimli “Her Şey Çok Güzel Olacak” albümü ve albümde öne çıkan “Bu Ne Biçim Hikaye Böyle”, “Benim Hala Umudum Var”, “Bir Zamanlar Fırtınalar Estirirdim” gibi klasikleşmiş birçok şarkısı bu box set’te bulunuyor.

Yine Mazhar Alanson’un solo kariyerinde önemli bir yere sahip olan “Türk Lokumuyla Tatlı Rüyalar” isimli albümünde Alanson yorumuyla yayımlanmış ve büyük ses getiren daha önce Tarkan’ın seslendirdiği “Yandım”, “Ah Bu Ben” gibi hit şarkılar ve bu albümdeki tüm şarkılar özel box set’te mevcut.
(Kaynak: www.magazinci.com - 05.08.2013)

Mazhar Alanson “Yazan Aşık”!

Türkiye’nin en önemli müzisyenlerinden Mazhar Alanson, “Yazan Aşık” ismini verdiği yeni albümüyle müzikseverlerin karşısına çıkıyor.

Fuat Güner ve Özkan Uğur’la birlikte yer aldığı MFÖ grubuyla müzik kariyerine onlarca albüm ve single sığdıran Türk Müziğinin değerli ismi Mazhar Alanson, yeni solo albümüyle dinleyicilerine müzik dolu bir yeni yıl armağanı veriyor.

8 şarkıdan oluşan ve tüm söz & bestelerin kendi imzası taşıdığı albümün düzenlemelerinde, Mazhar Alanson’a Turhan Yükseler, Ercan Saatçi, Kerem Özyeğen, Cengiz Atasoy, Baran Cak gibi önemli isimler eşlik ediyor.
(Kaynak: www.kralmuzik.com.tr - 20.12.2019)

“Mazhar Alanson Senfoni” Plağı Müzikseverlerle Buluştu!

Mazhar Alanson’un en bilinen eserlerini bir araya toplayan 18 şarkılık “Mazhar Alanson Senfoni” albümü 17.06.2022 tarihinde Dijital, 19.08.2022 tarihinde CD olarak yayınlanmıştı. Albümün PLAK versiyonu da 13.10.2022 tarihinde Sony Music Türkiye etiketiyle raflarda yerini aldı.

Alanson’un 3 Mart 2019’da Şef Turhan Yükseler yönetiminde Cemal Reşit Rey (CRR) Senfoni Orkestrası ile verdiği “Mazhar Senfoni” konseri bu özel albümleriyle sevenleriyle buluştu.

Bu özel kaydı Plak formatında dinlemek isteyenler için özel bir baskı yapıldı. Tamamı kendi söz ve bestelerinden oluşan 5o yılı aşkın kariyerinin en önemli hitlerinin bir arada bulunduğu “Mazhar Alanson Senfoni” için sahnede yer alan 40 kişilik orkestra bu büyük sesin bestelerine hayat veriyor.

Albümde “Yandım”, “Ah Bu Ben”, “Sarı Laleler”, “Buselik Makamına”, “Benim Hala Umudum Var”, “Bodrum”, “Yapma”, “Hamak”, “Mecburen”, “Psikopat”, “Aşkın Kenarından”, “Güllerin İçinden&Bu Sabah Yağmur Var İstanbul’da”, “Göz Yaşlarımı Bitti Mi Sandın&Tam Ortasındayım”, “Sanatçının Öyküsü”, “Ne Bileyim Ben”, “Yaşın 19” ve “Neden Bana Aşk Şarkısı Yazan Çıkmaz?” şarkılarını bir araya getiriyor.

Alanson’un yıllara meydan okuyan zamansız şarkıları senfonik olarak dinleyicileriyle plak formunda da bir araya geliyor. “Mazhar Alanson Senfoni” albümü şimdi tüm dijital platformlarda Dijital olarak, ayrıca CD ve en sonunda da PLAK formatında yayında.
(Kaynak: www.kralmuzik.com.tr - 17.10.2022)

Diskografi:
1978
Zam (TRT’de yayınlandı.)

19xx
Ondan Şikayet Bundan Şikayet (TRT’de yayınlandı.)

198x
Bozup Yeniden Yapmaktır İşim (TRT’de yayınlandı.)

1987
Arkadaşım Şeytan (Film-VCD)

Yönetmen: Atif Yılmaz
Yapımcı : Cengiz Ergun
Senaryo : Ümit Ünal
Sanat Yönetmeni: Metin Deniz
Oyuncu : Mazhar Alanson, Ali Poyrazoğlu, Yaprak Özdemiroğlu, Özkan Uğur, Ayhan Sicimoğlu, Hüseyin Kutman, Bülent Kayabaş, Tarık Pabuçcuoğlu, Celal Hüsrev
Müzik: Mazhar-Fuat-Özkan
Görüntü Yönetmeni: Erdal Kahraman

1998
Her Şey Çok Güzel Olacak (Soundtrack Albüm, Universal/S Müzik/Raks Müzik 21082, 02.12.1998)

1- Herşey Çok Güzel Olacak - 04:26
2- Latin 1 - 00:29
3- Kavga - 01:03
4- Aşk - 01:18
5- Tek Başına - 00:42
6- Benim Hala Umudum Var - 03:31
7- Nuri 1 - 00:39
8- Nuri 2 - 00:38
9- Gece Yarısı - 00:44
10-Eski Resim 1 - 00:52
11-Latin 2 - 01:53
12-Depoda 1 - 01:04
13-Depoda 2 - 01:39
14-Disko Önü - 01:06
15-Arabada Rock’n Roll - 01:26
16-Güneye Gidiyoruz - 02:12
17-Bir Zamanlar Fırtınalar Estirirdim - 03:44
18-Diyalog - 00:41
19-Bu Ne Biçim Hikaye Böyle - 03:12
20-Mafya Rüyası - 00:25
21-Latin 3 - 01:58
22-Eski Resim 2 - 01:37
23-Hesaplaşma - 02:26
24-Sürpriz - 01:31
25-Dialog - 00:30
26-Benim Hala Umudum Var (Final) - 05:38

2001
Komser Sekspir (Film, DVD/VCD)

Mazhar Alanson Sinan Çetin’in yönettiği Komser Şekspir filminin Soundtrack’ına “Bir Sonsuz Yağmur Yağsa” isimli parçayla iştirak etti.

2002
Türk Lokumuyla Tatlı Rüyalar (Pop & Rock Albüm, Universal Müzik Türkiye / S Müzik)

1- Dünya Bu Dünya - 03:41
2- Bir Bilsen - 04:12
3- Ah Bu Ben - 03:59
4- Yapma - 04:42
5- Hüznün Kuşları - 03:21
6- Yandım - 03:06
7- Benim Hala Umudum Var - 03:34
8- Yurt Dışındaydım - 04:14
9- Ne Dersiniz - 04:23
10-Hamak - 04:06
11-Hindistan - 04:26
12-Jazz (New York Sokakları 5) - 03:43
13-Psikopat - 03:48

2010
Türk Lokumuyla Tatlı Rüyalar (Albüm, Bonus Müzik / Avrupa Müzik, 29.12.2010)
(2002’de Universal Müzik / S Müzik tarafından çıkarılan albümünün YENİ BASIMI)

1- Dünya Bu Dünya - 03:41
2- Bir Bilsen - 04:12
3- Ah Bu Ben - 03:59
4- Yapma - 04:42
5- Hüznün Kuşları - 03:21
6- Yandım - 03:06
7- Benim Hala Umudum Var - 03:34
8- Yurt Dışındaydım - 04:14
9- Ne Dersiniz - 04:23
10-Hamak - 04:06
11-Hindistan - 04:26
12-Jazz (New York Sokakları 5) - 03:43
13-Piskopat - 03:48


Online CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.hepsiburada.com
www.opus3a.com
www.kitapsan.com.tr
www.zihni.com(2.EL)
www.tulumba.com (ABD)
www.amazon.com (ABD)
www.amazon.de (Almanya)
Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
play.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com

2011
Kaybedenler Kulübü / Film Müzikleri [Film Müziği CD & Plak Albümü, Emi Müzik, CD 06.04.2011, Plak 08.04.2016]
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
17-Yalnızlık Ömür Boyu (Söz: Mazhar Alanson, Müzik: Fuat Güner)

2013
Box Set (1992 - 2002) / MFÖ + Mazhar Alanson (Albüm, Bonus Müzik, 01.08.2013)

Set 1 (Agannaga - Rüşvet - MFÖ):
1- Agannaga - 04:03
2- Yaz Tatili - 03:12
3- Rüşvet - 02:51
4- Çok Problem Var - 02:38
5- Bir Ben Var Bende - 03:30
6- Deneylere Doğru - 02:46
7- Patlamalar - 03:39
8- Belediye Nerede - 03:27
9- Borsazede - 03:12
10-İdare Edip Gidiyoruz - 03:39
11-Hala Devam - 03:35
Set 2 (Mazeretim Var Asabiyim Ben [MVAB] - MFÖ):
1- Mazeretim Var Asabiyim Ben - 03:44
2- Allah Allah (Dertliyim) - 04:06
3- Sakın Gelme - 02:49
4- Belalın Oldum - 03:23
5- Leylayım - 02:47
6- Ağlamadan - 03:22
7- Acayip Haldeyim - 03:21
8- İstedim - 04:08
9- Para Gelince Aşka - 03:14
10-Bilmem Nedendir - 03:13
11-Rüyalar - 04:07
Set 3 (Her Şey Çok Güzel Olacak [Soundtrack] - Mazhar Alanson):
1- Herşey Çok Güzel Olacak - 04:28
2- Latin (1) - 00:30
3- Kavga - 01:05
4- Aşk - 01:19
5- Tek Başına - 00:42
6- Benim Hala Umudum Var (1) - 03:32
7- Nuri (1) - 00:41
8- Nuri (2) - 00:19
9- Gece Yarısı - 00:44
10-Eski Resim (1) - 00:53
11-Latin (2) - 01:54
12-Depoda (1) - 01:05
13-Depoda (2) - 01:40
14-Disko Önü - 01:06
15-Arabada Rock’n Roll - 01:26
16-Güneye Gidiyoruz - 02:12
17-Bir Zamanlar Fırtınalar Estirirdim - 04:23
18-Dialog (1) - 00:42
19-Bu Ne Biçim Hikaye Böyle - 03:13
20-Mafya Rüyası - 00:25
21-Latin (3) - 01:59
22-Eski Resim (2) - 01:38
23-Hesaplaşma - 02:27
24-Sürpriz - 01:25
25-Dialog (2) - 00:18
26-Benim Hala Umudum Var (Final) - 05:41
Set 4 (Türk Lokumuyla Tatlı Rüyalar - Mazhar Alanson):
1- Dünya Bu Dünya - 03:42
2- Bir Bilsen - 04:15
3- Ah Bu Ben - 04:02
4- Yapma - 04:42
5- Hüznün Kuşları - 03:22
6- Yandım - 03:08
7- Benim Hala Umudum Var (2) - 03:37
8- Yurtdışındayım - 04:16
9- Ne Dersiniz - 04:25
10-Hamak - 04:08
11-Hindistan - 04:28
12-Jazz (New York Sokakları 5) - 03:45
13-Psikopat - 03:49


Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com/tr
www.amazon.com (ABD)
www.amazon.fr (Fransa)
www.amazon.es (İspanya)
www.amazon.es (İspanya)
www.amazon.co.jp (Japonya)

2014
Unutulmaz Aşk Şarkıları - Hits (Derleme Albüm, Odeon Müzik, 11.02.2014)
Büyütmek için Tıklayın
16-Yandım - Mazhar Alanson - 03:08

2019
Yazan Aşık (Albüm, DMC, 20.12.2019)

1- Yazan Aşık - 03:09
2- Geç Yağan Yağmur - 02:50
3- Hayat Köprüsü - 02:41
4- Zor Adammışım - 04:00
5- Takma Kafana - 02:30
6- Senden Önce - 02:14
7- Ben Eskiden - 03:01
8- Destan [Şiir] - 17:06


2022
Mazhar Alanson Senfoni (Dijital Albüm, Sony Music Türkiye, 17.06.2022)

1- Intro - 02:20
2- Yandım - 04:37
3- Ah Bu Ben - 04:44
4- Sarı Laleler - 04:13
5- Buselik Makamına - 04:24
6- Benim Hala Umudum Var - 04:59
7- Bodrum - 02:34
8- Yapma - 04:50
9- Hamak - 02:32
10-Mecburen - 03:26
11-Psikopat - 02:37
12-Aşkın Kenarından - 03:14
13-Güllerin İçinden & Bu Sabah Yağmur Var İstanbul’da - 05:41
14-Gözyaşlarımızı Bitti Mi Sandın & Tam Ortasındayım - 05:59
15-Sanatçının Öyküsü - 04:24
16-Ne Bileyim Ben - 03:22
17-Hep Yaşın 19 - 05:12
18-Neden Bana Aşk Şarkısı Yazan Çıkmaz? - 03:24

Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Mazhar Alanson Senfoni (CD Albüm, Sony Music Türkiye, 19.08.2022)

1- Intro
2- Yandım
3- Ah Bu Ben
4- Sarı Laleler
5- Buselik Makamına
6- Benim Hala Umudum Var
7- Bodrum
8- Yapma
9- Hamak
10-Mecburen
11-Psikopat
12-Aşkın Kenarından
13-Güllerin İçinden & Bu Sabah Yağmur Var İstanbul’da
14-Gözyaşlarımızı Bitti Mi Sandın & Tam Ortasındayım
15-Sanatçının Öyküsü
16-Ne Bileyim Ben
17-Hep Yaşın 19
18-Neden Bana Aşk Şarkısı Yazan Çıkmaz?Online CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.pandamuzik.com
www.opus3a.com (CD)

Mazhar Alanson Senfoni (PLAK Albüm, Sony Music Türkiye, 13.10.2022)

LP: 1
A Yüzü:
1. Intro
2. Yandım
3. Ah Bu Ben
4. Sarı Laleler
5. Buselik Makamına
A Yüzü:
6. Benim Hala Umudum Var
7. Bodrum
8. Yapma
9. Hamak
10.Mecburen
LP: 2
C Yüzü:
1. Psikopat
2. Aşkın Kenarından
3. Güllerin İçinden & Bu Sabah Yağmur Var İstanbul’da
4. Göz Yaşlarımı Bitti Mi Sandın & Tam Ortasındayım
D Yüzü:
5. Sanatçının Öyküsü
6. Ne Bileyim Ben
7. Hep Yaşın 19
8. Neden Bana Aşk Şarkısı Yazan Çıkmaz?

Kapat

Şarkılardan örnekleri sayfaya gömülü Dinle!


Online PLAK Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.opus3a.com (CD)
www.zihni.com
retroplak.com
gereksizseyler.com
www.rainbow45records.com
www.ergunplak.com.tr
www.idego.com.tr
maziplak.com

Resmi Twitter Adresi:
www.twitter.com/mazharalanson12
Resmi Instagram Adresi:
www.instagram.com/mazharalanson
[Fan] MySpace Sayfa Adresi:
www.myspace.com/mazharalanson
Anatolianrock Sayfa Adresi:
www.anatolianrock.com/Mazhar_Alanson
LastFM Sayfa Adresi:
www.lastfm.com.tr/music/Mazhar+Alanson
Wikipedia Sayfa Adresi:
tr.wikipedia.org/wiki/Mazhar_Alanson
Sinemalar.com Sayfa Adresi:
www.sinemalar.com/sanatci/26117/Mazhar-Alanson
Sinematurk.com Sayfa Adresi:
www.sinematurk.com/kisi/1703/Mazhar-Alanson
IMDB Sayfa Adresi:
www.imdb.com
YUKARI | TOP | OBEN


Geri Dön

Sanatçılar (Biyografi ve Diskografileri)

Telif Hakkı © Gönderen: Turkpopmuzik.net - (7642 okuma)


Sitede kullanılan materyallerin büyük bölümü genel kullanıma sunulmuş internet sitelerinden temin edilmiş olup burada yayınlanmasından herhangi bir ticari amaç güdülmemektedir. Bunlar üzerinde hak iddia ediyor ve telif talebinde bulunuyorsanız, siteden çıkarılması veya link verilmesi için lütfen bizimle bağlantı kurunuz.
[Detayları için BURAYA tıklayınız] turkpopmuzik@gmail.com
PHP-Nuke Copyright © 2004-2006 by Francisco Burzi. Bu bir free software programı olup GPL lisansıyla kullanılmaktadır. Sitemiz, PHP-Nuke v.7.6'dan geliştirilerek PHP 5.3.x versiyonlarına uyarlanmış SEO uyumlu RavenNuke (v.2.5) ile desteklenmektedir..
Hosted By  webhoster.ag