Hoş Geldin Sevgili Konuk!    [ Müzikli Gezintiler Dileğimizle ...] 30.09.2022

Türk Pop Müzik Ana Menü 
Anasayfa
Giriş (Site Planı)
Editörün Notu
Kronolojik Gezinti
Sanatçılar
(Biyo & Diskografileri)
Top 10 Müzik
Listeleri
En Son (Sitemize)
Kaydedilen Sanatçılar
En Son Albümler
En Son Çıkan Klipler
Kolektif, Karma veya
Derleme Albümler 
Müzik Yarışmaları  
Eurovision Türkiye
Müzik Etkinlikleri
Basından Müzik Haberleri
Kısa Pop Tarihi ve Müzik
Terimleri Sözlüğü
Tarihte Müzik Olayları
KARAOKE VİDEOLAR
DİĞER VİDEOLAR
Hazır Şarkı Listeleri
Flashplayer Şarkı Listeleri
Top 10'lar :
Kronoloji (Yıllar)

Sanatçılar

Hazır Playlistler

Müzik Yarışmaları
  Altın Mikrofon (Yıllar)

Müzik Yarışmaları
  Milliyet Liselerarası Müzik
  Yarışmaları (Yıllar)

Müzik Yarışmaları
  Altın Güvercin Müzik
  Yarışmaları (Yıllar)

Eurovision (Yıllar)

Diğer
DİĞER LİNKLERİMİZ 
Dünya Müzik Listeleri
(Kronolojik)
Beatles Türk
Beatles Haberleri

Kronoloji
1926 - 1959
1960
1961
1962
1963
1964
1965
1966
1967
1968
1969
1970 ve sonrası

Şarkıları (Kronolojik)
1957 - 1961
1962
1963
1964
1965
1966
1967
1968
1969
1970 ve Sonrası

Şarkıları (Alfabetik)
A - B
C - D - E
F - G - H
I -J
M - N - O
P - R - S
T - Z

Diskografi (Karaoke)
İngiltere Albümleri
Diğer Albümleri

Film (& Soundtrack Albümleri)   
A Hard Day’s Night
Help!
Magical Mistery Tour
Yellow Submarine
Let It Be

45'likleri (Singles)

EP (Extended Play)'leri

(Givenaway) Diğer
müzisyen ve gruplar
için yaptıkları besteleri

YARDIM 
S.S.S
© by Turkpopmuzik.net

   Sitede Ara
   Sosyal Paylaşım

2020 sonuna kadarki beğenmeler: 432

Beğen

   Kim Online
Şu an sitede, 190 ziyaretçi ve 0 üye bulunuyor.

   Ziyaretçi Bilgileri
Hoşgeldin, Misafir
Şu An Bağlı:
Ziyaretçi: 190
Üye: 0
Toplam: 190

   Sitemizi Destekleyin!
Sitemizi desteklemek için Görüşlerinizi bize iletin!

   Bizi Önerin!
Bizi Arkadaşlarınıza, Dostlarınıza Önermek için buraya tıklayın!

   Sayfa Hit Toplamı
Şu ana kadar
sayfa izlenimi aldık. Başlangıç:
2005

   Site Bilgileri
Sunucu TrafiğiSunucu Trafiği
  • Toplam: 118,488,678
  • Bugün: 39,155
Sunucu BilgileriSunucu Bilgileri
  • Sep 30, 2022
  • 10:26 pm CEST
 

TÜRK POP MÜZiK.NET - Sanatçılar (Biyografi ve Diskografileri)
Merih Ermakastar
Bookmark and Share
    Geri Dön   (2570 okuma)

Merih Ermakastar
MERİH ERMAKASTAR
FOTO GALERİ
Oyuncu, müzisyen ve seslendirme sanatçılığını bir arada yürüten Merih Ermakastar, 10 Mayıs 1975 yılında İstanbul’da doğdu. Ortaöğretim döneminde Mimar Sinan Üniversitesi devlet konservatuarında trompet ana sanat dalı, lisede ise Bilkent Üniversitesi müzik ve sahne sanatları fakültesi hazırlık okulunu bitirdi. Mersin Devlet Opera ve Balesi’nin açmış olduğu kadro sınavını kazanarak 657’ye tabii devlet memuru oldu. Fakat 3 sene sonra görevinden istifa etti ve Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı tiyatro bölümünü kazandı. 9 yaşından beri piyano, 12 yaşından beri de trompet çalıyor.

Maçka Frame’de İstanbul gecelerindeki şovuyla da dinleyicileri adeta büyülüyordu. Yaptığı trompet şovuyla eğlencenin doruğa çıkmasını sağlayan Ermakastar, her cumartesi gecesi Maçka Frame’i doldurdu. Her türlü müzik seramonisini trompetiyle eğlenceye dönüştüren Merih, sahne aldığı geceleri mekanı neredeyse tıka basa doldurdu. Trompet şovuyla sanat ve sosyete dünyasının da gözdesi haline gelen Merih, daha önce de People, Andon, Reina gibi gece kulüplerindeki trompet şovları ile çok konuşulmuştu.

Serdar Ortaç’ın da vokalistliğini üstlenen Merih Ermakastar oyuncu kimliğiyle de ön plana çıktı. “Binbir Gece” dizisindeki Mert karakteriyle beğeni toplayan Merih, daha önce de “Davetsiz Misafir”, “Çemberimde Gül Oya”, “Üvey Baba”, “Affet Bizi Hocam” gibi dizilerde de rol almıştı.

1996 yılında “Can Ayazım” isimli ilk solo albüm çalışmasını, soyadını kullanmadan sadece “Merih” adıyla CD olarak Arma Müzik daha sonra da ADS Müzik tarafından yayımladı. Bu albümü, soradan dijital olarak 18.04.2003 tarihinde, Avrupa Müzik bünyesindeki Bonus Müzik tarafından tekrar yayınlandı.

Tolga Tüzün’ün 2001’de çıkardığı “Nix” isimli enstrümantal caz albümününün kayıtlarınna trompetiyle katıldı.

Oyunculuğa gönülden bağlanan ve Mimar Sinan Üniversitesi Tiyatro Bölümünü bitiren Merih, Foxlife ve FX kanallarının da kanal sesi olarak dikkat çekti. Yabancı filmlere ve çeşitli dizilerde de dublaj yapan Merih, sesini her yönüyle kullanmanın avantajını da böylelikle sanatın her dalında yaşıyor.

Müzisyen kimliğini oyuncu kimliğiyle bütünleştiren, sahnede bunun artılarını sonuna kadar kullanan ve aynı zamanda Serdar Ortaç’ın vokalistliğini üstlenen Merih Ermakastar 2010’da yepyeni Serdar Ortaç bestesi “Hazan Yeri” ile yaza damgasını vurdu.

Birkaç ay önce ‘’Yasaksın’’ isimli şarkısını digital ortamda satışa çıkaran Merih Ermakastar, aldığı olumlu tepkiler doğrultusunda söz ve müziği Serdar Ortaç imzasını taşıyan “Hazan Yeri” parçasını 25 Haziran’da Ossi Müzik etiketiyle piyasaya çıkardı. Digital ortamda slow bir parça ile müzikseverlere hitap eden Merih, bu parçasıyla ise tüm sevenlerini harekete geçirdi.

“Hazan Yeri” parçasının klip çekimleri için Maçka Frame’de “Aşk ve Ceza” dizisinin görüntü yönetmeni Tolga Çetin yönetmenliğinde bir klip çeken Merih, “Hazan Yeri” isimli parçaya çok güveniyor. Kalabalık dans ve cast ekibi olan klipte Ermakastar’a ‘Chichmodels İstanbul’ ajansın yabancı 3 top modeli eşlik etti. “Hazan Yeri” klibi önümüzdeki günlerde tüm televizyon kanallarında dinleyici ile buluşacak.

4 yıldır Serdar Ortaç ile çalışan ve müzik piyasasına gönül veren Merih Ermakastar, “Sahnede olmak bana heyecan veriyor, sahnedeki pozitif enerji, o atmosfer beni büyülüyor, hem oyuncu hem müzisyen olmak benim sahnede çok rahat olmamı sağlıyor…ikisinden de vazgeçemiyorum…” diyor.

“Yasaksın parçası ile digital ortamda nabız yokladım, sonrasında gelen tepkiler beni mutlu etti ama beni asıl büyüleyen Serdar Ortaç’ın hediyesi olan Hazan Yeri parçası oldu… ” diye sözlerine ekliyor.

Türk pop müziğine yön veren Serdar Ortaç’ın hediye ettiği “Hazan Yeri” onun CD çıkarma isteğine sebebiyet verdi. Serdar Ortaç’ın sihirliği değneğine düzenlemesiyle bir sihirli değnek de Suat Aydoğan’dan gelince ortaya yaza damga vurucak bir parça çıktı. Mixlerini Serdar Ağırlı’nın yaptığı ‘Hazan Yeri’nin masteringi Londra’da tamamlandı.

Merih Ermakastar, ''Müzikte kendimi şanslı bir noktada görüyorum, müzik her daim olacak hayatımda ama eğitimini aldığım oyunculuk ve dublaj da beni tamamlayan unsurlar. Şarkı söylemek ve birilerinin beni dinlediğini bilmek mutlu ediyor, ama en çok sahnesini tüm müzisyen dostlarıyla paylaşan ve bundan büyük keyif aldığını rahatlıkla gözlemleyebileceğiniz Serdar Ortaç sahnesi beni mutlu ediyor'' diyor.

Bu yaz “Hazan Yeri” isimli parça ile beğeni toplamaya hazırlanan Merih Ermakastar’ın imaj fotoğraflarına Bilal Eroğlu,saç tasarım ve kesimini ise Yıldırım Özdemir, kartonet tasarımını Ahmet Kürşat Akkor yaptı.
(Kaynaklar: www.magazinkolik.com - 25.06.2010 / www.michaelshow.com - 26.06.2010)

Müzisyen kimliğini oyuncu kimliğiyle bütünleştiren ve aynı zamanda Serdar Ortaç’ın da vokalistliğini üstlenen Merih Ermakastar, tek şarkıdan oluşan yeni single’ı “Hiç Özür Bekleme” için Aralık 2010’da harekete geçti.

“Yasaksın” ve “Hazan Yeri” isimli parçalarının ardından hayranlarından gelen yoğun ilgi ve talep karşısında yeni bir single yapan Merih Ermakastar gelen olumlu tepkilerden dolayı oldukça memnun.

“Hiç Özür Bekleme” isimli şarkısının klip çekimleri için geçtiğimiz günlerde kamera karşısına geçen Merih Ermakastar, “Gelen yoğun ilgi ve talepler yeni bir single yapmam için beni harekete geçirdi. O kadar olumlu tepkiler ve o kadar güzel yorumlar aldım ki, bunun karşılığını bir şekilde vermem gerekiyordu. Ve bu anda “Hiç Özür Bekleme” parçası çıktı. Ve bunu da single yapmaya karar verdik” diye konuştu.

Tüyleri diken diken eden bir finale sahip olduğu söylenen klipte Merih Ermakastar’ın oyunculuk yönünü ustaca kullandığı da gözlerden kaçmadı. Senaryonun sır gibi saklandığı klip kısa film tadında çekildi. Çekimlerde Türkiye’de ilk kez bir klipte kullanılan Arri Alexa kamerasının tüm hünerleri kullanıldı. Beykoz’da gerçekleştirilen klip çekimlerinde Merih Ermakastar’a Modella Ajans’tan Slovak manken Monika Besedicova eşlik etti. Ermakastar’ın Slovak manken ile yapılan ve sıcak sahnelerin kameralara yansıdığı klip çekimlerinde Merih Ermakastar oyuncu olmanın avantajını bir kez daha yaşadı. Ve oyunculuk yönünü kullanarak farklı ve sıra dışı bir klibe imza attı.

Söz ve müziği Merih Ermakastar imzası taşıyan, Ossi Müzik etiketiyle piyasaya çıkacak olan “Hiç Özür Bekleme” isimli single’ın yapımcılığını Hakan Eren üstleniyor. Klibin yönetmenliğini ise geçtiğimiz senelerde reyting rekorları kıran 'Binbir Gece' ve son dönem reytinglerde ilk sırada yer alan “Aşk ve Ceza” dizisinin görüntü yönetmeni Tolga Çetin üstlendi.
(Kaynak: www.magazinci.com - 09.12.2010)

Müzisyen, oyuncu ve seslendirme sanatçısı Merih Ermakastar, üç yıllık bir aranın ardından biri versiyon olmak üzere yedi şarkıdan oluşan yeni albümü “Gidenin Suçu Yok”u 2013’ün ilk haftası yayımladı.

Albümde yer alan şarkıların ikisinin (“Aşkın Meselesi”, “Gidenin Suçu Yok”) söz ve müziğinde Serdar Ortaç, dördünde (“Sevişelim”, “Gidiyor musun?”, “Polen”, “Kafa Güzel Olsun”) ise Erol Özdamar imzaları yer almakta.

Merih Ermakastar’ın “Gidenin Suçu Yok” isimli yeni albümünde yer alan şarkıların kayıtları Marşandiz ve My Office stüdyolarında tamamlanırken, şarkıların düzenlemelerini Yaman Hadi ve Hakan Yelbiz yaptı. Şarkıların mixlerini Tarık Ceran ve Clive Knightly’e emanet eden Merih Ermakastar, mastering için ise yine Tarık Ceran ile çalıştı.

Merih Ermakastar, albümünde düetlere de yer verdi. “Gidiyor musun?” isimli şarkıda genç şarkıcı Deniz Sujana ile düet yaparken, söz ve bestesi Erol Özdamar’a ait “Polen” ve “Kafa Güzel Olsun”da ise şarkıların sahibi genç müzisyen ile şarkıcı ve müzisyen olarak trompeti ile paslaştı.

Albümden ilk video klip, popüler dizilerin görüntü yönetmeni Tolga Çetin yönetmenliğinde aynı zamanda albümün isim şarkısı olan, söz ve müziği Serdar Ortaç’a ait “Gidenin Suçu Yok”a çekildi. Şile’de gerçekleşen çekimler 20 saat sürerken, Merih Ermakastar’a video klipte modeller eşlik etti. Fotoğraf çekimleri ise Murat Ertürk, Mehmet Okutan ve Barış Celal Karasapan tarafından video klip çekiminde ve farklı mekanlarda gerçekleştirildi.

Pozitif ve renkli kişiliği ile uzun yıllardır adından söz ettiren, müzisyen olarak birçok farklı projede yer alan Merih Ermakastar, yeni albümü “Gidenin Suçu Yok” ile farklı müzik zevklerine hitap eden bir projeyle müzikseverlerin karşısına çıkıyor.

Merih Ermakastar’dan Yeni Klip!

2013 baharında Merih Ermakastar, sezonu yine bir Serdar Ortaç şarkısı ile karşılıyor: “Aşkın Meselesi”.

Müzisyen, oyuncu ve seslendirme sanatçısı Merih Ermakastar, üç yıllık bir aranın ardından biri versiyon olmak üzere yedi şarkıdan oluşan yeni albümü “Gidenin Suçu Yok”u 2013’ün ilk haftası yayımladı.

Yapımcılığını Hakan Eren’in, prodüktörlüğünü Serdar Ortaç’ın, genel koordinatörlüğünü Yelda Önen’in yaptığı Merih Ermakastar’ın üçüncü stüdyo albümü Ossi Müzik etiketiyle raflarda yerini aldı.

Albümden ilk video klip, popüler dizilerin görüntü yönetmeni Tolga Çetin yönetmenliğinde aynı zamanda albümün isim şarkısı olan, söz ve müziği Serdar Ortaç’a ait “Gidenin Suçu Yok”a çekilmişti. Şarkı hem radyolarda hem televizyonlarda yayınlanmaya devam ederken genç sanatçı performanslarına devam etti.

Albümünde yer alan söz ve bestesi Serdar Ortaç’a ait şarkılardan bir diğeri “Aşkın Meselesi” için Merih Ermakastar, Bedran Güzel yönetmenliğinde kamera karşısına geçti. Çekimleri Balat’ta tam gün süren “Aşkın Meselesi”nin video klibinde görüntü yönetmeni Veli Kuzlu, keyifli karelere imza attı. Merih Ermakastar’a video klipte oyuncu Öykü Erdem ve dansçılardan oluşan bir grup eşlik etti.

Haziran’ın ilk haftası yayına girecek olan Merih Ermakastar’ın yeni video klibi “Aşkın Meselesi” renkli görüntüleri ve şarkının enerjisi ile 2013 yazının hitleri arasında yerini alacak.
(Kaynak: www.kralmagazin.com.tr - 22.05.2013)

Merih Ermakastar’dan Serdar Ortaç Şarkısı!

Sanatçı, albümün ikinci video klip şarkısı için geçtiğimiz günlerde kamera karşısına geçti.

Müzisyen, oyuncu ve seslendirme sanatçısı Merih Ermakastar, üç yıllık bir aranın ardından biri versiyon olmak üzere yedi şarkıdan oluşan yeni albümü “Gidenin Suçu Yok”u 2013’ün ilk haftasında yayımlamıştı.

Prodüktörlüğü Serdar Ortaç’ın üstlendiği albümün ilk video klibi sözü ve müziği de Serdar Ortaç’a ait olan “Gidenin Suçu Yok” şarkısına çekilmişti.

Yine bir Serdar Ortaç şarkısıyla sezonu karşılayan Merih Ermakastar, “Aşkın Meselesi” şarkısını kliplendirdi.

Bedran Güzel yönetmenliğinde kamera karşısına geçen sanatçıya oyuncu Öykü Erdem ve dansçılardan oluşan bir grup eşlik etti. Çekimleri Balat’ta tam gün süren “Aşkın Meselesi”nin görüntü yönetmenliğini Veli Kuzlu üstlendi. Renkli görüntüleriyle dikkat çeken klip, ekranlarda yayınlanmaya başladı.
(Kaynak: www.aveamuzik.com - 01.07.2013)

Merih Ermakastar’dan Yeni Single: “Kalbim”

Müzisyen, oyuncu ve seslendirme sanatçısı Merih Ermakastar, yepyeni single çalışması “Kalbim” ile sessizliğini bozdu.

Retro ve günümüz pop müziğinin başarılı bir kombinasyonu olan “Kalbim”, yarım kalmış ama unutulamamış bir aşkı anlatan sözleriyle dinleyenleri kalbinden yakaladı.

Müzisyen, oyuncu, ve seslendirme sanatçısı Merih Ermakastar, “Gidenin Suçu Yok” adlı son albümünün ardından müzik sahnesine söz ve müziği kendisine ait “Kalbim” single çalışmasıyla geri döndü.

Yarım kalmış ama unutulamamış bir aşkı anlatan “Kalbim”, retro ve günümüz pop müziğinin başarılı bir kombinasyonu. Derin bir kalp sızısını anlatan ve dinleyeni içine alan sözleri, temposu yüksek ve umut veren nakarat kısmıyla ustaca birleşirken dinleyenleri duygu yolculuğuna çıkartıyor. Şarkı, klibiyle de romantizm rüzgarları estiriyor.

Hayranlarının uzun süredir beklediği sanatçı, “Kalbim” ile müzik piyasasına duygusal bir dönüş yaptı.
(Kaynak: www.kralmuzik.com.tr - 01.04.2022)

Diskografi:
1996
Can Ayazım / (Merih adıyla CD Albüm, Arma Müzik)

1- Can Ayazım
2- Göz Koydun
3- İster Alın İster Alınma
4- Düşenin Dostu Olmaz
5- Acı Bana Yetmiyor
6- Yaban Eller
7- Nereye Gidem?
8- Deli Sevda
9- Haybeye
10-Son Gülen (Yanına Kalır)

2001
Nix / Tolga Tüzün (Enstümantal Jazz Albüm, Kalan Müzik)
Büyütmek için T ıklay ın
1- Duman
2- Ret
3- Dalyan
4- Nardis
5- Takdim-i Mavi
6- Mavi
7- Zümrüd-ü Anka
8- Perisphere
9- Kaf Dağı
10-Süleyman’ın Sarayında Bir Gece
11-Nix
12-Yuvarlak Zar
13-Ballad No: 1
14-Bileşik Kaplar Teorisi
İmer Demirer: Trompet ve Büğülü
Merih Ermakastar: Trompet
Mike Wilkens: Soprano ve Tenor Saksofon
Ümit Onartan: Sopranino ve Alto Saksofon
Yahya Dai: Tenor Saksofon ve Flüt
Oğuz Büyükberber: Klarinet ve Bas Klarinet
Kürşat Sekban: Trombon
Alper Maral: Bas trombon ve Didgeridoo
Sarp Maden: Elektrik Gitar
Çağlayan Yıldız: Gitar Synthesizer ve Perdesiz Bas
Tolga Tüzün: Tuşlu Çalgılar ve Piyano
Selen Gülün. Piyano
Mahmut Yalay: Kontrbas
Murat Ejder: Elektrik Bas
Uluğ Aydeniz: Elektrik ve Perdesiz Bas
Hakan Beşer: Vurmalı Çalgılar
Sahir Ünal: Davul
Volkan Öktem: Davul

2003
Can Ayazım (Albüm, Bonus Müzik, 18.04.2003)
(1996 yılında CD olarak çıkan albümün [YENİ BASIMI])

1- Can Ayazım
2- Göz Koydun
3- İster Alın İster Alınma
4- Düşenin Dostu Olmaz
5- Acı Bana Yetmiyor
6- Yaban Eller
7- Nereye Gidem?
8- Deli Sevda
9- Haybeye
10-Son Gülen (Yanına Kalır)

2009
Yasaksın (Single, Irem Records)

1- Veresiye Sevda

2010
Veresiye Sevda (Maxi Single, Ossi Müzik, 06.06.2010)

1- Veresiye Sevda (Söz-Müzik: Serdar Ortaç - Merih Ermakastar)
2- Hazan Yeri (Söz-Müzik: Serdar Ortaç)
3- Hiç Özür Bekleme (Remix Radyo Versiyon) (Söz-Müzik: Merih Ermakastar)
4- Yasaksın (Söz-Müzik: Merih Ermakastar)
5- Hiç Özür Bekleme (Remix) (Söz-Müzik: Merih Ermakastar)
6- Hiç Özür Bekleme (Söz-Müzik: Merih Ermakastar)

Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Hazan Yeri (Single, Ossi Müzik, 24.06. / 29.06.2010)

1- Hazan Yeri (Söz & Müzik: Serdar Ortaç, Düzenleme: Suat Aydoğan)
2- Yasaksın (Söz & Müzik: Merih Ermakastar, Düzenleme: Gökhan Varol)Online CD Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.hepsiburada.com
www.opus3a.com
www.zihni.com
www.kitapsec.com
Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)
www.amazon.com (ABD)
www.amazon.co.uk (İngiltere)
www.amazon.de (Almanya)

Hiç Özür Bekleme (Single, Ossi Müzik, Aralık 2010)

1- Hiç Özür Bekleme
2- Hiç Özür Bekleme (Remix)
3- Hiç Özür Bekleme (Remix Radyo Versiyon)


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

2011
Veresiye Sevda (Maxi Single, Atlas Production, 20.04.2011)

1- Veresiye Sevda (Söz-Müzik: Serdar Ortaç - Merih Ermakastar)
2- Hazan Yeri (Söz-Müzik: Serdar Ortaç)
3- Hiç Özür Bekleme (Remix Radyo Versiyon) (Söz-Müzik: Merih Ermakastar)
4- Yasaksın (Söz-Müzik: Merih Ermakastar)
5- Hiç Özür Bekleme (Remix) (Söz-Müzik: Merih Ermakastar)
6- Hiç Özür Bekleme (Söz-Müzik: Merih Ermakastar)


Online CD Satış Noktaları:
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.hepsiburada.com
www.pandamuzik.com
www.opus3a.com
www.kitapsec.com

Zil / Emre Altuğ (Albüm, Dokuz Sekiz Müzik, 07.06.2011)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
9. Hastasıyım
(Söz & Müzik: Emre Altuğ, Merih Ermakastar, Düzenleme: Yaman Hadi)

2013
Gidenin Suçu Yok (Albüm, Ossi Müzik, 10.01.2013)

1. Aşkın Meselesi (Söz & Müzik: Serdar Ortaç)
2. Gidenin Suçu Yok (Söz & Müzik: Serdar Ortaç)
3. Sevişelim (Söz & Müzik: Erol Özdamar)
4. Gidiyor Musun? (Feat: Denizsu Jana) (Söz & Müzik: Erol Özdamar)
5. Polen (Feat: Erol Özdamar) (Söz & Müzik: Erol Özdamar)
6. Kafa Güzel Olsun (Feat: Erol Özdamar) (Söz & Müzik: Erol Özdamar)
7. Aşkın Meselesi (Radio Edit) (Söz & Müzik: Serdar Ortaç)


Online CD Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.pandamuzik.com
www.hepsiburada.com
www.opus3a.com
www.kitapsec.com
store.unkapani.digital
www.zihni.com
www.tulumba.com (ABD)
www.amazon.com (ABD)
www.amazon.com (ABD)
www.tikla24.de (Almanya)
Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)
www.amazon.co.uk (İngiltere)
www.amazon.de (Almanya)

2022
Kalbim (Single, HitHouse Müzik, 30.03.2022)

1- Kalbim - 03:26Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Liste Başı (Single, HitHouse Müzik, 09.06.2022)

1- Kalbim - 03:19

Kapat

Şarkılardan örnekleri sayfaya gömülü Dinle!


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)
Resmi Web Site Adresi:
www.merihermakastar.com
www.merih.gen.tr
Resmi Facebook Sayfa Adresi:
www.facebook.com/ermakastarmerih
Resmi Twitter Adresi:
www.twitter.com/merihermakastar
Resmi MySpace Adresi:
www.myspace.com/merihermakastar
Wikipedia Sayfa Adresi:
tr.wikipedia.org/wiki/Merih_Ermakastar
YUKARI | TOP | OBEN


Geri Dön

Sanatçılar (Biyografi ve Diskografileri)

Telif Hakkı © Gönderen: Turkpopmuzik.net - (2570 okuma)


Sitede kullanılan materyallerin büyük bölümü genel kullanıma sunulmuş internet sitelerinden temin edilmiş olup burada yayınlanmasından herhangi bir ticari amaç güdülmemektedir. Bunlar üzerinde hak iddia ediyor ve telif talebinde bulunuyorsanız, siteden çıkarılması veya link verilmesi için lütfen bizimle bağlantı kurunuz.
[Detayları için BURAYA tıklayınız] turkpopmuzik@gmail.com
PHP-Nuke Copyright © 2004-2006 by Francisco Burzi. Bu bir free software programı olup GPL lisansıyla kullanılmaktadır. Sitemiz, PHP-Nuke v.7.6'dan geliştirilerek PHP 5.3.x versiyonlarına uyarlanmış SEO uyumlu RavenNuke (v.2.5) ile desteklenmektedir..
Hosted By  webhoster.ag