Hoş Geldin Sevgili Konuk!    [ Müzikli Gezintiler Dileğimizle ...] 30.09.2023

Türk Pop Müzik Ana Menü 
Anasayfa
Giriş (Site Planı)
Editörün Notu
Kronolojik Gezinti
Sanatçılar
(Biyo & Diskografileri)
Top 10 Müzik
Listeleri
En Son (Sitemize)
Kaydedilen Sanatçılar
En Son Albümler
En Son Çıkan Klipler
Kolektif, Karma veya
Derleme Albümler 
Müzik Yarışmaları  
Eurovision Türkiye
Müzik Etkinlikleri
Basından Müzik Haberleri
Kısa Pop Tarihi ve Müzik
Terimleri Sözlüğü
Tarihte Müzik Olayları
KARAOKE VİDEOLAR
DİĞER VİDEOLAR
Hazır Şarkı Listeleri
Flashplayer Şarkı Listeleri
Top 10'lar :
Kronoloji (Yıllar)

Sanatçılar

Hazır Playlistler

Müzik Yarışmaları
  Altın Mikrofon (Yıllar)

Müzik Yarışmaları
  Milliyet Liselerarası Müzik
  Yarışmaları (Yıllar)

Müzik Yarışmaları
  Altın Güvercin Müzik
  Yarışmaları (Yıllar)

Eurovision (Yıllar)

Diğer
DİĞER LİNKLERİMİZ 
Dünya Müzik Listeleri
(Kronolojik)
Beatles Türk
Beatles Haberleri

Kronoloji
1926 - 1959
1960
1961
1962
1963
1964
1965
1966
1967
1968
1969
1970 ve sonrası

Şarkıları (Kronolojik)
1957 - 1961
1962
1963
1964
1965
1966
1967
1968
1969
1970 ve Sonrası

Şarkıları (Alfabetik)
A - B
C - D - E
F - G - H
I -J
M - N - O
P - R - S
T - Z

Diskografi (Karaoke)
İngiltere Albümleri
Diğer Albümleri

Film (& Soundtrack Albümleri)   
A Hard Day’s Night
Help!
Magical Mistery Tour
Yellow Submarine
Let It Be

45'likleri (Singles)

EP (Extended Play)'leri

(Givenaway) Diğer
müzisyen ve gruplar
için yaptıkları besteleri

YARDIM 
S.S.S
© by Turkpopmuzik.net

   Sitede Ara
   Sosyal Paylaşım

2020 sonuna kadarki beğenmeler: 432

Beğen

   Kim Online
Şu an sitede, 458 ziyaretçi ve 0 üye bulunuyor.

   Ziyaretçi Bilgileri
Hoşgeldin, Misafir
Şu An Bağlı:
Ziyaretçi: 458
Üye: 0
Toplam: 458

   Sitemizi Destekleyin!
Sitemizi desteklemek için Görüşlerinizi bize iletin!

   Bizi Önerin!
Bizi Arkadaşlarınıza, Dostlarınıza Önermek için buraya tıklayın!

   Sayfa Hit Toplamı
Şu ana kadar
sayfa izlenimi aldık. Başlangıç:
2005

   Site Bilgileri
Sunucu TrafiğiSunucu Trafiği
  • Toplam: 138,004,308
  • Bugün: 26,812
Sunucu BilgileriSunucu Bilgileri
  • Sep 30, 2023
  • 03:37 pm CEST
 

TÜRK POP MÜZiK.NET - Sanatçılar (Biyografi ve Diskografileri)
MFÖ (Grup)
Bookmark and Share
    Geri Dön   (28461 okuma)

Sanatçı: MFÖ (Mazhar-Fuat-Özkan)(Grup)
MFÖ (MAZHAR-FUAT-ÖZKAN) (GRUP)
FOTO GALERİ
Türk Müzik Dünyasında kısaca MFÖ olarak tanınan Mazhar-Fuat-Özkan Üçlüsü, 1972 yılından bu güne yaklaşık 30 yılı aşkındır Türk Pop Müziği’nin en uzun soluklu ve en kaliteli gruplarından biridir. Mazhar Alanson, (Aziz) Fuat Güner Özkan Uğur’dan kurulu grubun oluşumu altmışlı yılların ikinci yarısına rastlar. Henüz bir lise öğrencisi olan (Aziz) Fuat Güner, 1965 yılında Ender Arol ve Semih Oksay’a biraraya gelerek KAYGISIZLAR adlı ilk grubunu kurdu.

Grup, Beatles, The Rolling Stones ve Crosby, Still, Nash gibi grupların parçalarını yorumlayarak çeşitli kulüp ve eğlence yerlerinde sahne alır. 1965’te 3.sü yapılan Boğaziçi Festivali Yarışmacısı’na katılırlar. Bol bol ödül dağıtılan yarışmadan ödül alamayan tek topluluk olarak çıkmaları bir talihsizlikti ama Kaygısızlar, yarışmada beğeni toplamışlardı. Çok kısa sonra da (1966’da) gruba Mazhar Alanson katıldı.

Daha sonraları Ender Arol’un yerine Ali Serdar, Semih Oksay’ın yerine ise Panço Mithat (Danışan) geçer. Bu formatla, 1967 - 1969 yılları arasında bir süre Barış Manço’yla birlikte çalışırlar. Barış Manço’yla olan birliktelikleri sona erdikten sonra Özkan Uğur’un da katılımıyla MF֒nün bugünkü asli kadrosu ortaya çıkmış olur.

1970’te Cem Karaca’nın tavsiyesiyle bir Alman plak şirketinden albüm teklifi alır. Kaygısızlar adıyla “Diloy” ismini taşıyan ilk 45’liklerini çıkarırlar.

1971’de Özkan Uğur’un askere gitmesiyle Kaygısızlar dağılır ve Mazhar-Fuat ikilisi olarak yollarına devam ederler. O yıl, Barış Manço ve KAYGISIZLAR’ın Ay Osman isimli parçası A yüzünde 1971 yılında Moğollar’la kaydedilen “Binboğanın Kızı” isimli parçayla birlikte Sayan tarafından 45’lik olarak piyasaya çıkarıldı.

Mazhar-Fuat ikilisi, 1973 yılında “Türküz Türkü Çığırırız” adlı ilk solo albümlerini çıkarırlar. Sonraları yurtçapında tanınmalarını sağlayacak olan ‘Güllerin İçinden’in ilk yorumu da bu albümde yer almaktadır.

1975 yılında Galip Boransu, Şerif Yüzbaşıoğlu’nun kurmayı düşündüğü grupta Özkan Uğur ve Cengiz Teoman ile çalışmalar yapar.

1976 yılında Özkan Uğur’un askerden dönmesiyle yeniden biraraya gelen üçlü, yanlarına Galip Boransu ve Ayhan Sicimoğlu’nu da alarak İPUCU BEŞLİSİ’ni kurarlar ve bu ekiple “Heyecanlı” adlı bir kırkbeşlik kaydederler.

1978 yılında Dilek Ertek’in sözlerini yazdığı, Galip Boransu bestesi “İmkansız” adlı parça ile Özkan Uğur ve Cengiz Teoman ile Grup Karma adıyla Eurovision Türkiye elemelerine katıldılar. Grup Karma finallerinde derece aldı. İmkansız ve “Mutlu mu Gülenler” adlı besteleri 45’lik olarak yayınlandı.

Ancak okullarından mezun olduktan sonra müziğe uzun bir süre ara verirler. Mazhar Alanson, Ankara Devlet Tiyatrosu’nda oyunculuk, Fuat Güner ise inşaat mühendisliği yapmaya başlar. Özkan Uğur ise Kurtalan Ekspres dahil çeşitli orkestralarda bas gitar çalarak müzik hayatını sürdürür. Ta ki Fuat Güner, 1979 yılında babasının vefatıyla mühendisliği bırakıp Özkan Uğur’la birlikte, Ferhan Şensoy’un ‘Şahları Da Vururlar’ adlı oyununun da yer alana kadar.

1982 yılında Mazhar Alanson’un Devlet Tiyatrosu’ndan ayrılmasıyla birlikte üçlü yeniden biraraya gelir. Bir dönem Sezen Aksu, Ajda Pekkan, Seyyal Taner gibi ünlü isimlerin arkasında çalarlar. Bu çalışmalardan biriktirdiklerini stüdyo masraflarına harcarlar ve 1984 yılında “Ele Güne Karşı” adlı ilk albümlerini çıkarırlar. Albüm büyük beğeni kazanır ve yirmi altı hafta boyunca listelerde yeralır. “Ele Güne Karşı”, Fuat Güner’in “Şahları Da Vururlar” için yazdığı müziklere Mazhar Alanson’un yeniden söz yazmasıyla ortaya çıkmıştır. Ardından “Geldiler”'', “Vak The Rock”, “No Problem” adlı albümlerle tırmanışını sürdüren topluluk, “Bodrum”, “Bu Sabah Yağmur Var İstanbul’da”, “Gözyaşlarımızı Bitti Mi Sandın”, “Ali Desidero” gibi dillerden düşmeyen birçok şarkının altına imzasını atar.

Bugüne değin pek çok ödül alan MFÖ, “Aşık Oldum (Diday Diday Diday)” (1985) ve “Sufî'” (1988) isimli şarkılarla ülkemizi iki defa Eurovision Şarkı Yarışması’nda temsil etti.

1989 Eurovision Şarkı Yarışması Türkiye Elemeleri’nde “Adı Naim” isimli besteleri ile Finalde 15nci oldular.

1993 yılında ise en çok sevilen parçalarını “Best Of MF֔ albümünde toplayarak yüksek bir satış rakamına ulaşırlar.

MF֒nün “MVAB (Mazeretim Var Asabiyim Ben)” isimli 1995 yılında yayınlanan albümde, MFÖ pınarından dökülen onbir şarkı yer alıyor. Topluluk, ilk video klibini albüme ismini veren “MVAB” için çekti. Sözlerini Fikret Kızılok’un yazdığı “Sakın Gelme” ise MFÖ klasikleri’nin en genç üyesi oldu. Kayıtları Fransa’da gerçekleştirilen albümün düzenlemeleri ünlü müzisyen Erdal Kızılçay tarafından yapılmış.

‘MVAB’nın ardından MF֒nün dağıldığına dair pek çok söylenti çıkmasına karşın topluluk üyeleri birlikteliklerini sürdürdüklerini ancak bir süre solo çalışmalara yöneleceklerini belirttiler. 1998 yılında, Mazhar Alanson, yönetmenliğini Ömer Vargı’nın yaptığı ‘Herşey Çok Güzel Olacak’ adlı filmde Cem Yılmaz’la birlikte başrolleri paylaştı.

Fuat Güner ise 1999 yılında “Aziz Fuat Güner” adlı ilk solo çalışmasını çıkardı. Güner, Doğan Baydur ve Erdal Kızılçay’la birlikte, Beatles’in 10 ünlü şarkısını İngilizce orijinal şekliyle altyapıda ise otantik Türk ezgileri yorumladıklari DEF (=Doğan Baydur, Erdal Kızılçay ve Fuat Güner’in başharfleri) adlı proje grubunu kurdu. Grup bununla ilgili bir de CD çıkarttılar. 1999’da Beatles Festivali’ne davet edildiler.

Yıllardır pek çok pop-müzik albümünde müzisyen ve vokalist olarak yer alan Özkan Uğur ise ‘Küçük Bir İş İçin Palyaço Aranıyor’ adlı tiyatro oyunu, Yavuz Turğul’un izleyici rekoru kıran ‘Eşkiya’ adlı sinema filminde ve Uğur Yücel’in yönetmenliğini yaptığı ‘İkinci Bahar’ adlı televizyon dizisinde rol alarak pek açığa çıkmamış bir yeteneği daha olduğunu gösterdi. Özkan stüdyo müzisyenliğinin yanısıra Artun Yeres’in yöneteceği ‘Sevginin Sessiz Adımları’ adlı sinema filminde rol almaya hazırlanıyordu. Bu arada bazı TV dizi filmlerinde de rol aldı.

Grup elemanları, tekrar birleşerek sahne, konser ve albüm çalışmalarına devam etmektedirler.

2006’da Türkiye’ nin en uzun ve köklü gruplarının başında gelen MFÖ, dinleyicileri ile 2004 yılında yayınlanan ve bir çok MFÖ hitinin yer aldığı ‘Collection” isimli albümleri ve 2006 yılının dillere pelesenk olan şarkısı “Sarı Laleler’in de içinde yer aldığı “AGU” isimli 2 albümünden oluşan box set ile buluşuyor. 24 MFÖ şarkısının yer aldığı ve arşivcilerin büyük beğenisini toplayan bu box set, özel tasarımı ile de dikkatleri çekiyor. MF֒nün unutulmayan hitleri “Gözyaşlarımızı Bitti mi Sandın”, “Tam Ortasındayım”, “Uç Oldum”, “Ele Güne Karşı”, “Sude”, “Yalnızlar Garı”, “Adımız Miskindir” ve yeni hitleri “Sarı Laleler”, “Olduramadım”, “Ne Bileyim Ben”, “Muaf”, “O Neydi O”, “Milli Park” ve “Vurgun Yedim” bu Box Set’te.

Yine 2006’da, aslında 1984’te çıkarılan LP albüm, bu kez CD Albüm olarak yayınlandı. Temelleri 1980 yılının ilkbaharında atılan Türkiye’nin köklü müzik firmalarından biri olan Balet Plak, 25. Kuruluş Yılı dolayısıyla şimdiye kadar imza attığı birbirinden önemli albümleri yeniden günışığına çıkarıyor. İlk kez CD formatında yayınlanacak bu seride albümler orijinal kayıtlarına sadık kalınarak müzikseverlerin beğenisine sunuluyor. Bu çok özel 25. Yıl arşiv serisinin en özel üyelerinden biri olan, 1984 yapımı Mahzar Fuat Özkan albümü “Ele Güne Karşı Yapayalnız”. Kariyerlerine halen devam eden genç rock üçlüsü M.F.Ö. Dünyanın en seçkin rock müzik dergisi Rolling Stone’un desteği ile yayınlanan ve her biri klasikleşmiş 11 parçadan oluşan efsanevi albümde sizleri yeniden karşılayacak.

İlk kez 1987 yılında plak ve kaset formatında yayımlanan, Mazhar-Fuat-Özkan diskografisinin önemli albümü “No Problem”, tam 26 yıl sonra yeniden WEPLAY etiketiyle, ilk kez CD formatında 4 Haziran 2013’te dinleyici karşısına çıkıyor.

MFÖ olarak kaydettikleri ilk albüm olan “Ele Güne Karşı”, 1984 yılında piyasaya sürülür. Bu albüm hem Mazhar-Fuat-Özkan üçlüsünün ülkenin en uzun soluklu ve en sağlam gruplarından biri olacağının müjdecisidir, hem de Türkçe popüler müzikte yeni bir başlangıç, adeta bir milattır. Nitekim arkası da gelir.

Mazhar-Fuat-Özkan üçlüsü Eurovision Türkiye elemelerine ilk kez 1985 yılında katılır ve “Diday Diday Day” adlı şarkı ile ülkeyi temsil etmeye hak kazanırlar. Üçlü aynı yarışmaya 1987 yılında katıldığında ise “No Problem” adlı bir şarkıyla yarışır ve şarkı aynı yıl yayımlanan yeni MFÖ albümünün adı olur. “No Problem” 1987’nin en iyi albümlerinden biri olarak müzik tarihine yazılır.

Albümün künyesinde Erkan Oğur, Garo Mafyan, Orhan Topçuoğlu, Uğur Başar gibi dönemin en önemli müzisyenlerinin de adları vardır. O yıllarda daha ünlü olmayan Aşkın Nur Yengi ise Jeyan Erpi ile birlikte albümde gruba vokal yapmaktadır. Özellikle “Niyet Neydi Akıbet Ne Oldu?”yu dinlerken Aşkın Nur Yengi’nin sesini kolayca fark edeceksiniz zaten.

Yıllar sonra bu albümü tekrar dinleyebilmek kadar, bugüne dek dinleyememiş olanlara da nihayet ulaşacağını bilmek sevindirici. MFÖ arşivinin kayıp halkası da böylece tamamlanmış oluyor. Bize düşen artık “No Problem”in keyfini doyasıya çıkarmak oluyor.
(Albüm açıklaması)

Kariyerlerine halen devam eden Türkiye’nin en önemli rock üçlüsü M.F.Ö. Hala dillerden düşmeyen ve 1989’dan bu yana büyük ilgi gören efsanevi albümü “The Best Of M.F.Ö.” ikili plak olarak karşınızda…

Toplam 18 klasik parçayı barındıran albüm Mazhar Fuat Özkan’ın kariyerleri boyunca yaptıkları tüm unutulmaz parçaları bir araya getiriyor. İşte plakda sizleri karşılayacak olan klasikler; “Sufi”, “Diday Diday Day”, “Ele Güne Karşı”, “Peki Peki Anladık”, “Vak The Rock”, “Deli Deli”, “No Problem”, “Bazen”, “Bir Oradayım Bir Burada”, “New York Sokaklarında”, “Buselik Makamına”, “Güllerin İçinden”, “Bodrum”, “Bu Sabah Yağmur Var İstanbul’da”, “Yalnızlık Ömür Boyu”, “Kelimeler Kafi”, “Gözyaşlarımı Bitti mi Sandın” ve “Sanatçının Öyküsü’’ (Albüm açıklaması - 2017)

MF֒den Yeni Albüm Müjdesi!

11 yıl aradan sonra yeni bir albüm hazırlayan MFÖ, duyuruyu sosyal medya üzerinden yaptı.

Son albümleri ‘AGU’yu 2006 yılında yayınlayan Mazhar-Fuat-Özkan (MFÖ) grubu, yeni bir albüm hazırladı.

MF֒nün yeni albüm haberini Mazhar Alanson Instagram’da yayınladığı bir video ile duyurdu. Videoda yan yana gelen üçlü, “Geliyor. Ne mi geliyor? MF֒nün yeni albümü geliyor. “Kendi Kendine”. Umarız beğenirsiniz” sözlerini sırayla ifade etti.
(Kaynak: www.kralmuzik.com.tr - 01.03.2019)

Diskografi (Diğer gruplar dahil):
1967
Büyütmek için T ıklay ın Kol Düğmeleri, Big Boss Man, Seher Vakti, Good Golly Miss Molly (EP, Sayan FS-144, Barış Manço ve KAYGISIZLAR)

1968
Büyütmek için T ıklay ın Kızılcıklar / I'll Go Crazy (45’lik, Sayan FS-171, Barış Manço ve KAYGISIZLAR)
Büyütmek için T ıklay ın Bebek / Keep Lookin (45’lik, Sayan FS-179, Barış Manço ve KAYGISIZLAR)

Büyütmek için T ıklay ın Boğaziçi / Flower Of Love (45’lik, Sayan FS-194, Barış Manço ve KAYGISIZLAR)

Büyütmek için T ıklay ın Lory (Barış Manço ve KAYGISIZLAR: Bebek parçasının ingilizcesi olan bu parça Barış Manço'nun Dünden Bugüne isimli toplama albümünde çıktı.)
Büyütmek için T ıklay ın Fairground / Susanna (Barış Manço ve KAYGISIZLAR: Fransa'da kaydedilen bu iki parça ilk olarak 1980 yılında Barış Manço'nun Sarı Çizmeli Mehmet Ağa isimli toplama kasedinde yer aldı.)

1969
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın Unutamıyorum / Runaway (45’lik, Sayan FS-199, Barış Manço ve KAYGISIZLAR)

Büyütmek için T ıklay ın Ağlama Değmez Hayat / Kirpiklerin Ok Ok Eyle (45’lik, Sayan FS 204, Barış Manço ve KAYGISIZLAR)

Büyütmek için T ıklay ın Kağızman / Anadolu (45’lik, Sayan FS 213, Barış Manço ve KAYGISIZLAR)
(Kağızman : Bu türkünün 45’lik versiyonunun dışında Dünden Bugüne isimli LP'de ve İşte Barış İşte Erkin isimli CD ve Kasette çıkan başka versiyonlarında bulunuyor. Kaynak:www.diskotek.info)

Büyütmek için T ıklay ın Şaşırdım / Son Gece (Kaygısızlar solo 45’lik çalışması)

Artık Yeter / Hüzün (Aranj.Orij.:I'm A Gambler-Joan Baez) (Kaygısızlar solo 45’lik çalışması)

1970
Mutsuz Adam / Özlem (Kaygısızlar solo 45’lik çalışması)

1971
Büyütmek için T ıklay ın Diloy / Elif Deyi (Kaygısızlar-ilk yayınlanan solo 45’lik)

Büyütmek için T ıklay ın Binboğanın Kızı (Moğollar) / Ay Osman (Kaygısızlar) (Barış Manço 45’liği, Sayan FS-271)

Binboğanın Kızı (Moğollar) / Ay Osman (Kaygısızlar) (Barış Manço 45’liği, Türkofon 1559, Almanya)

1972
Büyütmek için T ıklay ın Fil İle Kurbağa (KAYGISIZLAR ile) / Je Te Retrouverais (Les Mistigris ile) (Barış Manço 45’liği, Sayan FS-279)
(Barış Manço ve KAYGISIZLAR'ın Fil İle Kurbağa isimli parçası, B yüzünde 1972 yılında Les Mistigris'le kaydedilen Je Te Retrouverais isimli parçası bulunan 45’lik olarak piyasaya verildi. Barış Manço, Sayan'dan ayrıldıktan sonra piyasaya çıkarılan bu 45’lik toplatıldı. Kaynak:www.diskotek.info

1973
Türküz Türkü Çığırırız (Mazhar-Fuat LP Albüm, Yonca LP 5006)
Büyütmek için T ıklay ın
1- Türküz Türkü Çığırırız
2- Seviyorum Seni Canım
3- Mevsimler
4- Sür Efem Atını
5- Nerde Hani
6- Derdimi Dökersem Derin Dereye
7- Adımız Miskindir Bizim
8- Hekimoğlu
9- Türkmen Güzeli
10-Upside Down
11-Güllerin İçinden

1974
Kış Baba / Kezban Kardeş (Mazhar-Fuat 45’lik, Yonca Plak 33)

Türküz Türkü Çağırırız / Güllerin İçinden (Mazhar-Fuat 45’lik, Yonca Plak 51)

Haydi Bastır / Adımız Miskindir Bizim (Mazhar-Fuat 45’lik, Yonca Plak)

Büyütmek için T ıklay ın Elveda Mutluluğum Hoşgeldin Acılarım / Hekimoğlu (45’lik: B kısmındaki parça Mazhar-Fuat'a, A kısmı Lale Akat'a aittir. Söz: Ali Kocatepe, Müzik:Lale Akat) (45’lik, 1 Numara A.K.21)

1976
Büyütmek için T ıklay ın Heyecanlı / Hop Otur Hop Kalk (İpucu Beşlisi-45’lik)

1984
Ele Güne Karşı (Kaset Albüm, WEA / Balet 6088)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
1- Ele Güne Karşı
2- Deli Deli
3- Sen ve Ben
4- Yalnızlık Ömür Boyu
5- Neye Niyet Neye Kısmet
6- Ondan Şikayet Bundan Şikayet
7- Bu Sabah Yağmur Var İstanbul'da
8- Olmuyor Olamıyor
9- Sevdim Bir Kere
10-Bodrum Bodrum
11-Güllerin İçinden

1985
Büyütmek için T ıklay ın Aşık Oldum (Didai Didai Dai) (TRT Promosyon plağı)

Büyütmek için T ıklay ın Aşık Oldum (Diday Diday Diday) / I Fall In Love
(Aşık Oldum, 1985 Eurovizyon yarışması birincisi, dolayısıyla çıkan 45’lik,)

Peki Peki Anladık (Albüm, Balet Plak)
Büyütmek için T ıklay ın
1- Diday
2- Peki Peki Anladık
3- New York Sokaklarında
4- Her Seyden Vazgeçtim
5- Buselik Makamına
6- Didai Didai dai
7- Vamos
8- Barcelona
9- Why Don't You Call Me Anymore
10-Race

1986
Vak The Rock (LP Albüm, Balet Plak LP 271)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
1- Vak The Rock
2- Hep Aynı
3- Bir Ordayım Bir Burda
4- Sonunda
5- Adımız Miskindir Bizim
6- Lay Lili Lili Lay
7- Kelimeler Kafi
8- Gözyaşlarımızı Bitti Mi Sandın
9- Bazen
10-Sanatçının Öyküsü

1987
No Problem (MC&LP Albüm, Tim Plak LP 1)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
1- No Problem
2- Bulamadım Senin Gibisini
3- Niyet Neydi Akıbet Ne Oldu
4- Sen Sarhoş Olunca
5- Yalnızlar Garı
6- Uç Oldum
7- Tam Ortasındayım
8- Bazı Bazı
9- Muhabbetler Sana Doğru
10-Ağlamakla Olmaz Sevgilim
11-Cici Bebek

1988
Sufi Sufi (Eurovizyon Şarkı yarışması dolayısiyle çıkan 45’lik)

1989
Adı Naim (1989 Eurovision Şarkı Yarışması Türkiye Elemeleri 15nci)

The Best Of MFÖ (Albüm, WEA / Balet)
Büyütmek için T ıklay ın
1- Sufi
2- Diday Diday Day
3- Ele Güne Karşı
4- Peki Peki Anladık
5- Vak The Rock
6- Deli Deli
7- No Problem
8- Bazen
9- Bir Ordayım Bir Burda
10-New York Sokaklarında
11-Buselik Makamına
12-Güllerin İçinden
13-Bodrum
14-Bu Sabah Yağmur Var İstanbul'da
15-Yalnızlık Ömür Boyu
16-Kelimeler Kafi
17-Gözyaşlarımızı Bitti Mi Sandın
18-Sanatçının Öyküsü

1990
Geldiler (Albüm,)
Büyütmek için T ıklay ın
1- Ali Desidero
2- Mecburen
3- Anında Görüntü
4- Bitir
5- Ateş-i Aşka
6- Sude
7- İlk Ben
8- Alaturka
9- Neredeyiz
10-Geçiniz

1992
Agannaga Rüşvet (Albüm, Universal)
Büyütmek için T ıklay ın
1- Agannaga
2- Yaz Tatili
3- Rüşvet
4- Çok Problem Var
5- Bir Ben Vardır Bende
6- Deneylere Doğru
7- Patlamalar
8- Belediye Nerede
9- Borsazede
10-İdare Edip Gidiyoruz
11-Hala Devam

Dönmem Yolumdan (Albüm,)
Büyütmek için T ıklay ın
1- Dönmem Yolumdan
2- Komşu Kızı
3- Heyecanlı
4- İçinden Deli
5- Desen de
6- Zam
7- Don't Wanna See It
8- Aşkların Ortasında
9- Pusudayım
10-İnsan Karar Veremiyor
11-Telif Hakkı
12-Hep Böyle Sev

1993
The Best of MFÖ (Mazhar-Fuat-Özkan), (Albüm, Yeniden Basım, WEA Balet Plak)
Büyütmek için T ıklay ın
1. Sufi - 02:56
2. Diday Diday Day - 02:55
3. Ele Güne Karsi - 03:06
4. Peki Peki Anladık - 03:24
5. Vak The Rock - 03:37
6. Deli Deli - 02:48
7. No Problem - 02:50
8. Bazen - 03:18
9. Bir Ordayım Bir Burda - 03:59
10.New York Sokaklarında - 03:29
11.Buselik Makamına - 03:19
12.Güllerin İçinden - 03:53
13.Bodrum - 03:54
14.Bu Sabah Yağmur Var İstanbul'da - 03:37
15.Yalnızlık Ömür Boyu - 04:01
16.Kelimeler Kafi - 03:24
17.Gözyaşlarımızı Bitti mi Sandın - 03:38
18.Sanatçının Öyküsü - 03:51

1994
The Best Of MFÖ (Albüm, Balet Plak)
1. Sufi
2. Diday Diday Diday
3. Ele Güne Karşı
4. Peki Peki Anladık
5. Vak The Rock
6. Deli Deli
7. No Problem
8. Bazen
9. Bir Ordayım Bir Burda
10.New York Sokaklarında
11.Buselik Makamına
12.Güllerin İçinden
13.Bodrum
14.Bu Sabah
15.Yalnızlık Ömür Boyu
16.Kelimeler

1995
Mazeretim Var Asabiyim Ben (MVAB) (Albüm, Balet Plak)
Büyütmek için T ıklay ın
1. Mazeretim Var Asabiyim Ben
2. Allah Allah
3. Sakın Gelme (Söz: Fikret Kızılok)
4. Belalın Oldum
5. Leylayım
6. Ağlamadan
7. Acayip Haldeyim
8. İstedim
9. Para Gelince Aşka
10.Bilmem Nedendir
11.(Sonrası) Rüyalar

Mazeretim Var Asabiyim Ben (MVAB) (Albüm, Universal-S Müzik)

Mazeretim Var Asabiyim Ben (MVAB) (Kaset Albüm, Raks Müzik)

200x
KAYGISIZLAR (Derleme Albüm, onstagerecords)
Complete Single Collection
CD1
WITH BARIS MANCO
1. Kol Dugmeleri (with Baris Manaco) 1967
2. Big Boss Man (with Baris Manaco) 1967
3. Seher Vakti (with Baris Manaco) 1967
4. Good Golly Miss Molly (with Baris Manaco) 1967
5. Kizilciklar (with Baris Manaco) 1968
6. I'll Go Crazy (with Baris Manaco) 1968
7. Bebek (with Baris Manaco) 1968
8. Keep Looking (with Baris Manaco) 1968
9. Karanliklar Icinde (with Baris Manaco) 1968
10 Trip (To A Fair) (with Baris Manaco) 1968
11.Bogazici (with Baris Manaco) 1968
12.Flower Of Love (with Baris Manaco) 1968
13.Lory (with Baris Manaco) 1968
14.Fairground (with Baris Manaco) 1968
15.Suzanna (with Baris Manaco) 1968
16.Runaway (with Baris Manaco) 1969
17.Unutamiyorum (with Baris Manaco) 1969
18.Aglama DEgmez Hayat (with Baris Manaco) 1969
19.Kirpiklerin Ok Ok Eyle (with Baris Manaco) 1969
20.Kagizman (with Baris Manaco) 1969
21.Anadolu (with Baris Manaco) 1969
22.Kagizman (different version from Baris Manco Dunden Bugune LP) 1969
23.Ay Osman (with Baris Manaco) 1971
24.Fil Ile Kurbaga (with Baris Manaco) 1972
CD 2
SOLO
1. Sasirdim 1969
2. Son Gece 1969
3. Artik Yeter 1969
4. Huzun 1969
5. Mutsuz Adam1970
6. Özlem 1970
7. Diloy 1971
8. Elif Deyi 1971
Kaygısızlar CD
11.Haydi Bastır (Mazhar Fuat 1974 Single)
12.Heyecamlı (İpucu Beşlisi 1976 Single)
Hop Otur Hop Kalk (İpucu Beşlisi 1976 Single)
13.Artık Yeter (Kaygısızlar 1969 Single)
14.Hüzün (Kaygısızlar 1969 Single)
15.Son Gece (Kaygısızlar 1969 Single)
16.Diloy (Kaygısızlar 1971 Single)
17.Elif Deyi (Kaygısızlar 1971 Single)
18.Şaşırdım (Kaygısızlar 1969 Single)

MAZHAR VE FUAT-TÜRKÜZ TÜRKÜ ÇAĞIRIRIZ (1974 Album) (Derleme Albümler, onstagerecords)
1.Türküz Türkü Çağırırız
2.Seviyorum Seni Canım
3.Mevsimler
4.Sür Efem Atımı
5.Nerede Hani
6.Derdimi Döksem Derin Dereye
7.Adımız Miskindir Bizim
8.Hekimoğlu
9.Türkmen Güzeli
Up Side Down
10.Güllerin İçinden

2002
Yeni Türkiye Çoşku Dolu (Albüm,)
Büyütmek için T ıklay ın
(MFÖ bu kolektif çalışmaya "Transportation" isimli parçasıyla katıldı.)
2003
MFÖ (Mazhar-Fuat-Özkan) (Single, DMC Müzik)
Büyütmek için T ıklay ın
1. Ele Güne Karşı 04:39
2. Yalnızlar Garı 03:15

M.F.Ö. Collection (Mazhar-Fuat-Özkan), (Albüm, DMC Müzik)
Büyütmek için T ıklay ın
1. Nerdeyiz
2. Yalnızlar Garı
3. Olmuyor Olamıyor
4. Tam Ortasındayım
5. Uç Oldum
6. Sevdim Bir Kere
7. Muhabbetler Sana Doğru
8. Adımız Miskindir Bizim
9. Sen ve Ben
10.Gözyaşlarımızı Bitti mi Sandın
11.Enayi miyim Ben
12.Sude
13.Ele Güne Karşı
(2002 Nisan ayında çalışmalarına başlanan, Amsterdam , Türkiye - İmaj ve DMC studyolarında kayıtları tamamlanan ve tüm şarkıların yeniden düzenlenip enstrümanları canlı olarak çalınan albüm Kasım ayının ilk haftası müzik marketlerdeki yerini aldı. Düzenlemelerinde ayrı ayrı M.F.Ö, Peter Schön ve Turhan Yükseler'in imzalarını gördüğümüz 13 M.F.Ö şarkısı albümde yukarıdaki sıralama ile yer alıyor.)

2005
Michael Show Listebaşı (Derleme Albüm, Sony DMG, Haziran 2005)
Büyütmek için T ıklay ın
12.MFÖ / Olmuyor Olamıyor

2006
Slow Türk Aşk Şarkıları (Kolektif Albüm, DMC Müzik, 15.02.2006)
Büyütmek için T ıklay ın
2. MFÖ - Sen ve Ben - 03:38

AGU (Albüm, DMC Müzik, 10.04.2006)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
(Davul: Cengiz Tuncer, Klavye: İskender Paydaş, Klarinet: Göksun Çavdar, Düzenleme: Ercan Saatçi, Bas: Özkan Uğur, Tabla: Hamdi Akatay, Gitar: Düzenleme: Gültekin, Turhan Yükseler, Fuat Güner, Albüme Katkıda Bulunan: Reha Koçer)
1. Muaf - 03:40
2. Milli Park - 03:23
3. Vurgun Yedim - 03:14
4. Amanın Aman - 03:37
5. Sarı Laleler - 03:22
6. O Neydi O - 03:09
7. Ne Bileyim Ben - 04:01
8. Gündüz Rüyası - 03:11
9. Silmez Gibisin - 04:09
10.Biz İstersek - 02:41
11.Olduramadım - 03:43

Yaz Şarkıları (Kolektif Albüm, DMC Müzik, 28.07.2006)
Büyütmek için T ıklay ın
6. MFÖ / Sevdim Bir Kere - 03:28

MFÖ Extra / Limited edition box (2xCD Albüm, DMC, 08.09.2006)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
CD 1: AGU
1- Muaf - 03:40
2- Milli Park - 03:23
3- Vurgun Yedim - 03:14
4- Amanın Aman - 03:37
5- Sarı Laleler - 03:22
6- O Neydi O - 03:09
7- Ne Bileyim Ben - 04:01
8- Gündüz Rüyası - 03:11
9- Silmez Gibisin - 04:09
10-Biz İstersek - 02:41
11-Olduramadım - 03:43
CD 2: Collection
1- Nerdeyiz - 03:44
2- Yalnızlar Garı - 03:24
3- Olmuyor Olamıyor - 03:45
4- Tam Ortasındayım - 02:53
5- Uç Oldum - 02:50
6- Sevdim Bir Kere - 03:22
7- Muhabbetler Sana Doğru - 02:55
8- Adımız Miskindir Bizim - 03:56
9- Sen ve Ben - 03:35
10-Gözyaşlarımızı Bitti mi Sandın - 03:44
11-Enayi miyim Ben - 03:11
12-Sude - 03:45
13-Ele Güne Karşı - 03:11

Ele Güne Karşı Yapayalnız (Orijinal Kayıtlar) (Albüm, Balet Plak, 27.12.2006)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
1. Ele Güne Karşı - 03:09
2. Deli Deli - 02:52
3. Sen ve Ben - 03:35
4. Yalnızlık Ömür Boyu - 04:04
5. Neye Niyet Neye Kısmet - 03:04
6. Ondan Şikayet Bundan Şikayet - 03:13
7. Bu Sabah Yağmur Var İstanbul`da - 03:40
8. Olmuyor Olamıyor - 03:27
9. Sevdim Bir Kere - 03:55
10.Bodrum - 03:57
11.Güllerin İçinden - 03:55

2007
The Best of MFÖ (Mazhar-Fuat-Özkan), (Albüm, Ossi Müzik, 01.01.2007 [Yeni Baskı])
(1989'da WEA / Balet tarafından çıkarılan LP albümün CD formatında yeni baskısıdır.)
Büyütmek için T ıklay ın

Pop 2007 (CD Kolektif Albüm, DMC, 28.06.2007)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
5- MFÖ - Ne Bileyim Ben - 03:58

Peki Peki Anladık (Albüm, Balet Plak, 01.08.2007)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
1. Diday Diday - 02:59
2. Peki Peki Anladık - 03:27
3. New York Sokaklarında - 03:33
4. Herşeyden Vazgeçtim - 03:15
5. Buselik Makamına - 03:22
6. Didai Didai Dai - 02:58
7. Vamos - 03:29
8. Barcelona - 04:17
9. Why Don`t You Call Me Anymore - 04:20
10.Race - 04:23


Trafiği Hissettirmeyen Şarkılar (CD Kolektif Albüm, DMC, 23.10.2007)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
4. Gözyaşlarımızı Bitti Mi Sandın / MFÖ - 3:41

2009
Collection | Agu | Yaz (Albüm, DMC Müzik, 30.10.2009)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
CD 1:
1- Nerdeyiz - 03:44
2- Yalnızlar Garı - 03:24
3- Olmuyor Olamıyor - 03:45
4- Tam Ortasındayım - 02:53
5- Uç Oldum - 02:50
6- Sevdim Bir Kere - 03:22
7- Muhabbetler Sana Doğru - 02:55
8- Adımız Miskindir Bizim - 03:56
9- Sen ve Ben - 03:35
10-Gözyaşlarımızı Bitti mi Sandın - 03:44
11-Enayi miyim Ben - 03:11
12-Sude - 03:45
13-Ele Güne Karşı - 03:11
CD 2:
1- Muaf - 03:40
2- Milli Park - 03:23
3- Vurgun Yedim - 03:14
4- Amanın Aman - 03:37
5- Sarı Laleler - 03:22
6- O Neydi O - 03:09
7- Ne Bileyim Ben - 04:01
8- Gündüz Rüyası - 03:11
9- Silmez Gibisin - 04:09
10-Biz İstersek - 02:41
11-Olduramadım - 03:43
CD 3:
1. Ele Güne Karşı - 04:39
2. Yalnızlar Garı - 03:15

2010
The Best of MFÖ (Mazhar-Fuat-Özkan), (Albüm, Ossi Müzik, Nisan 2010 [Yeni Baskı])
(1989'da WEA / Balet tarafından çıkarılan LP albümün CD formatında yeni baskısıdır.)
Büyütmek için T ıklay ın
1. Sufi - 02:56 (Söz: Mazhar Alanson, Müzik: M.F.Ö)
2. Diday Diday Day - 02:55 (Söz: Mazhar Alanson, Müzik: M.F.Ö)
3. Ele Güne Karşı - 03:06 (Söz: Mazhar Alanson, Müzik: Fuat Güner)
4. Peki Peki Anladık - 03:24 (Söz-Müzik: Mazhar Alanson)
5. Vak The Rock - 03:37 (Söz-Müzik: Mazhar Alanson)
6. Deli Deli - 02:48 (Söz-Müzik: Mazhar Alanson)
7. No Problem - 02:50 (Söz: Mazhar Alanson, Müzik: M.F.Ö)
8. Bazen - 03:18 (Söz: Mazhar Alanson, Müzik: Özkan Uğur)
9. Bir Ordayım Bir Burda - 03:59 (Söz-Müzik: Fuat Güner)
10.New York Sokaklarında - 03:29 (Söz: Mazhar Alanson, Müzik: M.F.Ö)
11.Buselik Makamına - 03:19 (Söz-Müzik: Mazhar Alanson)
12.Güllerin İçinden - 03:53 (Söz-Müzik: Mazhar Alanson)
13.Bodrum - 03:54 (Söz-Müzik: Mazhar Alanson)
14.Bu Sabah Yağmur Var İstanbul'da - 03:37 (Söz-Müzik: Mazhar Alanson)
15.Yalnızlık Ömür Boyu - 04:01 (Söz: Mazhar Alanson, Müzik: Fuat Güner)
16.Kelimeler Kafi - 03:24 (Söz: Mazhar Alanson, Müzik: Fuat Güner)
17.Gözyaşlarımızı Bitti mi Sandın - 03:38 (Söz-Müzik: Mazhar Alanson)
18.Sanatçının Öyküsü - 03:51 (Söz-Müzik: Mazhar Alanson)


İnternet Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com

Geldiler (Albüm, Ossi Müzik, 21 Ekim 2010 [Yeni Baskı])
(1989'da Balet Plak tarafından çıkarılan LP albümün CD formatında yeni baskısıdır.)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
1- Ali Desidero (Söz: Mazhar Alanson Müzik: Mazhar Alanson – Fuat Güner – Özkan Uğur)
2- Anında Görüntü (Söz: Mazhar Alanson Müzik: Mazhar Alanson – Fuat Güner – Özkan Uğur)
3- Mecburen (Söz-Müzik: Mazhar Alanson)
4- Bitir (Söz: Mazhar Alanson - Müzik: Mazhar Alanson – Fuat Güner)
5- Ateş-i Aşka (Söz: Seyyid Nesimi - Müzik: Meçhul)
6- Sude (Söz: Mazhar Alanson – Özkan Uğur Müzik: Özkan Uğur)
7- İlk Ben (Söz: Mazhar Alanson Müzik: Mazhar Alanson – Fuat Güner – Özkan Uğur)
8- Alaturka (Söz-Müzik: Mazhar Alanson)
9- Neredeyiz (Söz: Mazhar Alanson Müzik: Mazhar Alanson – Fuat Güner)
10-Geçiniz (Söz: Edip Cansever – Müzik: Fahir Atakoğlu Seslendiren: Mazhar Alanson)

İnternet Satış Noktaları:
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.opus3a.com

Mazeretim Var Asabiyim Ben (MVAB) (Albüm, Bonus Müzik, 24.12.2010)
(1995'te Balet Plak tarafından çıkarılan albümün YENİ BASIMI)
Büyütmek için T ıklay ın
1. Mazeretim Var Asabiyim Ben
2. Allah Allah
3. Sakın Gelme (Söz: Fikret Kızılok)
4. Belalın Oldum
5. Leylayım
6. Ağlamadan
7. Acayip Haldeyim
8. İstedim
9. Para Gelince Aşka
10.Bilmem Nedendir
11.(Sonrası) Rüyalar

İnternet Satış Noktaları:
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.hepsiburada.com
itunes.apple.com/tr

2011
Agannaga - Rüşvet (Albüm, Bonus Müzik, 17.01.2011)
(1992'de Universal Müzik tarafından çıkarılan albümün YENİ BASIMI)
Büyütmek için T ıklay ın
1- Agannaga
2- Yaz Tatili
3- Rüşvet
4- Çok Problem Var
5- Bir Ben Vardır Bende
6- Deneylere Doğru
7- Patlamalar
8- Belediye Nerede
9- Borsazede
10-İdare Edip Gidiyoruz
11-Hala Devam

İnternet Satış Noktaları:
www.hepsiburada.com
www.opus3a.com

Vak The Rock (Albüm, Ossi Müzik, 10.03.2011)
(1986'da Balet Plak LP 271 katalog no ile çıkarılan LP albümün CD formatında YENİ BASIMI)
Büyütmek için T ıklay ın
1- Vak The Rock (Söz-Müzik: Mazhar Alanson)
2- Hep Aynı (Söz-Müzik: Mazhar Alanson/Özkan Uğur)
3- Bir Ordayım Bir Burda (Söz-Müzik: Fuat Güner)
4- Sonunda (Söz-Müzik: Fuat Güner)
5- Bazen (Söz : Mazhar Alanson, Müzik: Özkan Uğur)
6- Adımız Miskindir Bizim (Söz: Yunus Emre, Müzik: Mazhar Alanson)
7- Lay Lili Lili Lay (Söz : Mazhar Alanson, Müzik: Özkan Uğur)
8- Kelimeler Kafi (Söz : Mazhar Alanson, Müzik: Fuat Güner)
9- Gözyaşlarımızı Bitti Mi Sandın (Söz-Müzik: Mazhar Alanson)
10-Sanatçının Öyküsü (Söz-Müzik: Mazhar Alanson)


İnternet Satış Noktaları:
www.pandamuzik.com
www.hepsiburada.com
www.opus3a.com

Ve MFÖ (Albüm, DMC Müzik, 30.09.2011)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
1. Hep Yaşın 19
2. Kıskanınca
3. Bu Aşk Olur Mu
4. Sorma
5. Masal
6. Yamuk Mu Var
7. Vur Vur
8. Çözemedin
9. Sensiz Olamam
10.Dedikodu Medikodu
11.Milenyum Süvarileri


İnternet Satış Noktaları:
www.dr.com.tr
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.hepsiburada.com
www.tulumba.com (ABD)

2013
Ele Güne Karşı Yapayalnız (Albüm, We Play, 01.02.2013)
(1984'te WEA / Balet Plak ve 27.12.2006 tarihinde yine Balet Plak tarafından çıkarılan albümün [YENİ BASIMI])
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
1. Ele Güne Karşı
2. Deli Deli
3. Sen Ve Ben
4. Yalnızlık Ömür Boyu
5. Neye Niyet Neye Kısmet
6. Ondan Şikayet Bundan Şikayet
7. Bu Sabah Yağmur Var İstanbul’da
8. Olmuyor Olamıyor
9. Sevdim Bir Kere
10.Bodrum
11.Güllerin İçinden


İnternet Satış Noktaları:
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.hepsiburada.com

No Problem (CD Albüm, We Play, 04.06.2013)
(1987'de Tim Plak tarafından MC&LP olarak çıkarılan albümün CD olarak [YENİ BASIMI])
Büyütmek için T ıklay ın
1- No Problem
2- Bulamadım Senin Gibisini
3- Niyet Neydi Akıbet Ne Oldu
4- Sen Sarhoş Olunca
5- Yalnızlar Garı
6- Uç Oldum
7- Tam Ortasındayım
8- Bazı Bazı
9- Muhabbetler Sana Doğru
10-Ağlamakla Olmaz Sevgilim
11-Cici Bebek

İnternet Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.hepsiburada.com
www.tikla24.de (Almanya)

Box Set (1992 - 2002) / MFÖ + Mazhar Alanson (Albüm, Bonus Müzik, 01.08.2013)
Büyütmek için T ıklay ın
Set 1 (Agannaga - Rüşvet - MFÖ):
1- Agannaga - 04:03
2- Yaz Tatili - 03:12
3- Rüşvet - 02:51
4- Çok Problem Var - 02:38
5- Bir Ben Var Bende - 03:30
6- Deneylere Doğru - 02:46
7- Patlamalar - 03:39
8- Belediye Nerede - 03:27
9- Borsazede - 03:12
10-İdare Edip Gidiyoruz - 03:39
11-Hala Devam - 03:35
Set 2 (Mazeretim Var Asabiyim Ben [MVAB] - MFÖ):
1- Mazeretim Var Asabiyim Ben - 03:44
2- Allah Allah (Dertliyim) - 04:06
3- Sakın Gelme - 02:49
4- Belalın Oldum - 03:23
5- Leylayım - 02:47
6- Ağlamadan - 03:22
7- Acayip Haldeyim - 03:21
8- İstedim - 04:08
9- Para Gelince Aşka - 03:14
10-Bilmem Nedendir - 03:13
11-Rüyalar - 04:07
Set 3 (Her Şey Çok Güzel Olacak [Soundtrack] - Mazhar Alanson):
1- Herşey Çok Güzel Olacak - 04:28
2- Latin (1) - 00:30
3- Kavga - 01:05
4- Aşk - 01:19
5- Tek Başına - 00:42
6- Benim Hala Umudum Var (1) - 03:32
7- Nuri (1) - 00:41
8- Nuri (2) - 00:19
9- Gece Yarısı - 00:44
10-Eski Resim (1) - 00:53
11-Latin (2) - 01:54
12-Depoda (1) - 01:05
13-Depoda (2) - 01:40
14-Disko Önü - 01:06
15-Arabada Rock'n Roll - 01:26
16-Güneye Gidiyoruz - 02:12
17-Bir Zamanlar Fırtınalar Estirirdim - 04:23
18-Dialog (1) - 00:42
19-Bu Ne Biçim Hikaye Böyle - 03:13
20-Mafya Rüyası - 00:25
21-Latin (3) - 01:59
22-Eski Resim (2) - 01:38
23-Hesaplaşma - 02:27
24-Sürpriz - 01:25
25-Dialog (2) - 00:18
26-Benim Hala Umudum Var (Final) - 05:41
Set 4 (Türk Lokumuyla Tatlı Rüyalar - Mazhar Alanson):
1- Dünya Bu Dünya - 03:42
2- Bir Bilsen - 04:15
3- Ah Bu Ben - 04:02
4- Yapma - 04:42
5- Hüznün Kuşları - 03:22
6- Yandım - 03:08
7- Benim Hala Umudum Var (2) - 03:37
8- Yurtdışındayım - 04:16
9- Ne Dersiniz - 04:25
10-Hamak - 04:08
11-Hindistan - 04:28
12-Jazz (New York Sokakları 5) - 03:45
13-Psikopat - 03:49


İnternet Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com/tr
www.amazon.com (ABD)
www.amazon.fr (Fransa)
www.amazon.es (İspanya)
www.amazon.es (İspanya)
www.amazon.co.jp (Japonya)

Best Of & Collection (2xCD Albüm, DMC, 17.12.2013)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
CD 1 - The Best Of MFÖ
1. Sufi
2. Diday Diday Day
3. Ele Güne Karşı
4. Peki Peki Anladık
5. Vak The Rock
6. Deli Deli
7. No Problem
8. Bazen
9. Bir Ordayım Bir Burda
10.New York Sokaklarında
11.Buselik Makamında
12.Güllerin İçinden
13.Bodrum
14.Bu Sabah Yağmur Var İstanbul'da
15.Yalnızlık Ömür Boyu
16.Kelimeler Kafi
17.Gözyaşlarımızı Bitti mi Sandın
18. Sanatçının Öyküsü
CD 2 - Collection
1. Nerdeyiz
2. Yalnızlar Garı
3. Olmuyor Olamıyor
4. Tam Ortasındayım
5. Uç Oldum
6. Sevdim Bir Kere
7. Muhabbetler Sana Doğru
8. Adımız Miskindir
9. Sen ve Ben
10.Gözyaşlarımızı Bitti mi Sandın
11.Enayi miyim Ben
12.Sude
13.Ele Güne Karşı

İnternet Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.hepsiburada.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.arkadas.com.tr
www.tikla24.de (Almanya)

2017
The Best Of MFÖ ([LP=Longplay] Plak Albüm, Ossi Müzik, 15.02.2017)
(1989 yılında WEA /Ballet firması tarafından çıkarılan albümün PLAK formatında [YENİ BASIMI])
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
LP: 1
1. Sufi
2. Diday Diday Day
3. Ele Güne Karşı
4. Peki Peki Anladık
5. Vak The Rock
6. Deli Deli
7. No Problem
8. Bazen
9. Bir Ordayım Bir Buradayım
10. New York Sokaklarında
LP: 2
1. Buselik Makamında
2. Güllerin İçinden
3. Bodrum
4. Bu Sabah Yağmur Var İstanbul'da
5. Yalnızlık Ömür Boyu
6. Kelimeler Kafi
7. Gözyaşlarımızı Bitti mi Sandın
8. Sanatçının Öyküsü

Online Plak Satış Noktaları:
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.pandamuzik.com
www.hepsiburada.com
www.opus3a.com
www.ozzyturk.com
www.goldplak.com

2017
Kendi Kendine (Albüm, DMC, 29.05.2017)

1. Aşkın Kenarından - 03:30
2. Emin Misin - 03:34
3. Güzel Şeyler De Oluyor - 03:32
4. Beyaz Sayfa - 03:08
5. Senin Hatırına - 02:14
6. Neden Bana Aşk Şarkısı Yazan Çıkmaz - 03:10
7. Hayret Makamı - 02:26
8. Maalesef Böyle Oldu - 02:15
9. Yıllar Sonra - 02:52
10.Ruh Halim Yerlerde - 03:12
11.Acıyı Bal Eyledik - 03:19
12.Türk’üz Türkü Çağırırız - 02:32


Online CD Satış Noktaları: Online CD Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.arkadas.com.tr
www.opus3a.com
www.kitapsan.com.tr
Dijital Satış Noktaları:
www.turktelekommuzik.com
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.qobuz.com

Kendi Kendine (LP [Plak] Albüm, DMC, 20.12.2017)

A Yüzü :
1. Aşkın Kenarından
2. Emin Misin
3. Güzel Şeyler De Oluyor
4. Beyaz Sayfa
5. Senin Hatırına
6. Neden Bana Aşk Şarkısı Yazan Çıkmaz
B Yüzü :
1. Hayret Makamı
2. Maalesef Böyle Oldu
3. Yıllar Sonra
4. Ruh Halim Yerlerde
5. Acıyı Bal Eyledik
6. Türk’üz Türkü Çağırırız - 02:32Online PLAK Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.pandamuzik.com
www.opus3a.com
www.eganba.com

2018
Geldiler ([LP=Kongplay] PLAK Albüm, Ossi Müzik, 10.04.2018)
(1989'da Balet Plak tarafından LP 2010'da Ossi Müzik'ten çıkarılan albümün PLAK formatında [yeni baskısıdır.])

A Yüzü:
1.Ali Desidero
2.Anında Görüntü
3.Mecburen
4.Bitir
5.Ateş-i Aşka
B Yüzü:
1.Sude
2.İlk Ben
3.Alaturka
4.Neredeyiz
5.Geçiniz

Online PLAK Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.opus3a.com
www.goldplak.com
www.turnalarplak.com

2019
Sude / ERSEEn & MFÖ (Single, Ersin Aykut, 11.12.2019)

1- Sude - 06:56

Kapat

Şarkılardan örnekleri sayfaya gömülü Dinle!


Dijital Satış Noktaları:
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
play.google.com
tidal.com (Norveç)

2020
Collection (Plak Albüm, DMC, 24.07.2020)

A Yüzü:
1. Nerdeyiz
2. Yalnızlar Garı
3. Olmuyor Olamıyor
4. Tam Ortasındayım
5. Uç Oldum
6. Sevdim Bir Kere
7. Muhabbetler Sona Doğru
B Yüzü:
1. Adımız Miskindir Bizim
2. Sen Ve Ben
3. Gözyaşlarımı Bitti Mi Sandın
4. Enayi Miyim Ben
5. Sude
6. Ele Güne Karşı

Online PLAK Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.hepsiburada.com
www.pandamuzik.com
www.opus3a.com
www.zihni.com

2021
7 Şubat 2021
No Problem (Harbiye Açık Hava Konseri)

8 Şubat 2021
Bazen (Harbiye Açık Hava Konseri)

9 Şubat 2021
Ah Bu Ben (Harbiye Açık Hava Konseri)

11 Şubat 2021
Mecburen (Harbiye Açık Hava Konseri)

12 Şubat 2021
Psikopatım (Harbiye Açık Hava Konseri)

15 Şubat 2021
Aşkın Kenarından (Harbiye Açık Hava Konseri)

19 Şubat 2021
Yandım (Harbiye Açık Hava Konseri) (Harbiye Açık Hava Konseri)

23 Şubat 2021
Benim Hala Umudum Var (Harbiye Açık Hava Konseri)

26 Şubat 2021
Uç Oldum (Harbiye Açık Hava Konseri)

1 Mart 2021
Kelimeler Kafi (Harbiye Açık Hava Konseri)

2 Mart 2021
Güllerin İçinden (Harbiye Açık Hava Konseri)

3 Mart 2021
Bu Sabah Yağmur Var İstanbul’da (Harbiye Açık Hava Konseri)

9 Mar 2021
Peki Peki Anladık (Harbiye Açık Hava Konseri)

24 Mar 2021
Sude (Harbiye Açık Hava Konseri)

26 Mar 2021
Hep Aynı (Harbiye Açık Hava Konseri)

29 Mar 2021
Buselik Makamına (Harbiye Açık Hava Konseri)

31 Mar 2021
Vurgun Yedim (Harbiye Açık Hava Konseri)

8 Nis 2021
Vurgun Yedim (Harbiye Açık Hava Konseri)

26 Nis 2021
Ali Desidero (Harbiye Açık Hava Konseri)

6 May 2021
Olduramadım (Harbiye Açık Hava Konseri)

2023
MFÖ - Sarı Laleler (Akustik) (Single Şarkı, Poll Akustik, 17.04.2023)

1- Sarı Laleler (Akustik)
Resmi Web Site Adresi:
www.mfo.com.tr
Wikipedia Sayfa Adresi:
tr.wikipedia.org/wiki/Mazhar–Fuat–Özkan
lastFM Sayfa Adresi:
www.lastfm.com.tr/music/MFÖ
YUKARI | TOP | OBEN


Geri Dön

Sanatçılar (Biyografi ve Diskografileri)

Telif Hakkı © Gönderen: Turkpopmuzik.net - (28461 okuma)


Sitede kullanılan materyallerin büyük bölümü genel kullanıma sunulmuş internet sitelerinden temin edilmiş olup burada yayınlanmasından herhangi bir ticari amaç güdülmemektedir. Bunlar üzerinde hak iddia ediyor ve telif talebinde bulunuyorsanız, siteden çıkarılması veya link verilmesi için lütfen bizimle bağlantı kurunuz.
[Detayları için BURAYA tıklayınız] turkpopmuzik@gmail.com
PHP-Nuke Copyright © 2004-2006 by Francisco Burzi. Bu bir free software programı olup GPL lisansıyla kullanılmaktadır. Sitemiz, PHP-Nuke v.7.6'dan geliştirilerek PHP 5.3.x versiyonlarına uyarlanmış SEO uyumlu RavenNuke (v.2.5) ile desteklenmektedir..
Hosted By  webhoster.ag