Hoş Geldin Sevgili Konuk!    [ Müzikli Gezintiler Dileğimizle ...] 26.02.2024

Türk Pop Müzik Ana Menü 
Anasayfa
Giriş (Site Planı)
Editörün Notu
Kronolojik Gezinti
Sanatçılar
(Biyo & Diskografileri)
Top 10 Müzik
Listeleri
En Son (Sitemize)
Kaydedilen Sanatçılar
En Son Albümler
En Son Çıkan Klipler
Kolektif, Karma veya
Derleme Albümler 
Müzik Yarışmaları  
Eurovision Türkiye
Müzik Etkinlikleri
Basından Müzik Haberleri
Kısa Pop Tarihi ve Müzik
Terimleri Sözlüğü
Tarihte Müzik Olayları
KARAOKE VİDEOLAR
DİĞER VİDEOLAR
Hazır Şarkı Listeleri
Flashplayer Şarkı Listeleri
Top 10'lar :
Kronoloji (Yıllar)

Sanatçılar

Hazır Playlistler

Müzik Yarışmaları
  Altın Mikrofon (Yıllar)

Müzik Yarışmaları
  Milliyet Liselerarası Müzik
  Yarışmaları (Yıllar)

Müzik Yarışmaları
  Altın Güvercin Müzik
  Yarışmaları (Yıllar)

Eurovision (Yıllar)

Diğer
DİĞER LİNKLERİMİZ 
Dünya Müzik Listeleri
(Kronolojik)
Beatles Türk
Beatles Haberleri

Kronoloji
1926 - 1959
1960
1961
1962
1963
1964
1965
1966
1967
1968
1969
1970 ve sonrası

Şarkıları (Kronolojik)
1957 - 1961
1962
1963
1964
1965
1966
1967
1968
1969
1970 ve Sonrası

Şarkıları (Alfabetik)
A - B
C - D - E
F - G - H
I -J
M - N - O
P - R - S
T - Z

Diskografi (Karaoke)
İngiltere Albümleri
Diğer Albümleri

Film (& Soundtrack Albümleri)   
A Hard Day’s Night
Help!
Magical Mistery Tour
Yellow Submarine
Let It Be

45'likleri (Singles)

EP (Extended Play)'leri

(Givenaway) Diğer
müzisyen ve gruplar
için yaptıkları besteleri

YARDIM 
S.S.S
© by Turkpopmuzik.net

   Sitede Ara
   Sosyal Medya
2020 sonuna kadarki beğenmeler: 432

Beğen
   Kim Online
Şu an sitede, 315 ziyaretçi ve 0 üye bulunuyor.

   Ziyaretçi Bilgileri
Hoşgeldin, Misafir
Şu An Bağlı:
Ziyaretçi: 315
Üye: 0
Toplam: 315

   Sitemizi Destekleyin!
Sitemizi desteklemek için Görüşlerinizi bize iletin!

   Bizi Önerin!
Bizi Arkadaşlarınıza, Dostlarınıza Önermek için buraya tıklayın!

   Sayfa Hit Toplamı
Şu ana kadar
sayfa izlenimi aldık. Başlangıç:
2005

   Site Bilgileri
Sunucu TrafiğiSunucu Trafiği
  • Toplam: 142,530,829
  • Bugün: 4,812
Sunucu BilgileriSunucu Bilgileri
  • Feb 26, 2024
  • 04:34 am CET
 

TÜRK POP MÜZiK.NET - Sanatçılar (Biyografi ve Diskografileri)
Nadide Sultan
Bookmark and Share
    Geri Dön   (9174 okuma)

Nadide Sultan
Nadide Sultan
Nadide Sultan
FOTO GALERİ

Nadide Sultan (Türkoğlu) Yonat, 15 Kasım 1976’da yılında Karaman’da dünyaya geldi. Müziğe olan tutkusu çok küçük yaşlarda başladı. On yaşından itibaren müzik dersleri almaya başladı.

Müziğe olan tutkusu, Nadide Sultan’ın çocuk denilecek yaşlarda sahne hayatıyla tanışmasını sağladı. Henüz 15 yaşındayken Çınarcık’taki barlarda şarkı söylemeye başladı. Buradaki çalışmaları sırasında dikkatleri üzerine çekti ve 16 yaşında Çoşkun Sabah ve Fatih Ürek’e vokal yaparak müzik dünyasına girdi. Ardından Emel Sayın, Sibel Can ve Aydın’la birlikte çalıştı. Şimdiye kadar pek çok yetenekli ismi müzik dünyasına kazandıran Üsküdar Musiki Cemiyeti’nde altı yıl boyunca görev aldı. Ses eğitimini müzisyenlikle de desteklemek isteyen Nadide Sultan, iki yıl kanun dersleri aldı. Sanat eğitimini Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde aldığı derslerle sürdürdü. 1995 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Devlet Konservatuarı’nın sınavlarına girdi ve başarılı bir dereceyle kazandı.

1997 yılı Haziranında, Universal firması bünyesindeki Neşe Müzik Yapım’la anlaşması ise şöhret kapılarının ardına kadar açılmasını sağladı. “Vuslata Beş Kala” adlı ilk albümü çıktığı dönemde kırka yakın yeni şarkıcı çıkmasına rağmen, Nadide Sultan bu isimlerin arasından sıyrılmasını bildi. Gerek yüksek perdeli sesi gerekse düzgün fiziğiyle dikkatleri üzerine çekti. “Vuslata Beş Kala”ın müzik yönetmenliğini ve aranjörlüğünü Nadide Sultan’ın ‘müzik denizini defalarca katedip sayısız keşifler yapan özel insan’ sözleriyle tarif ettiği Garo Mafyan yaptı. Albümle aynı adı taşıyan ve listelerde üst sıralara tırmanan “Vuslata Beş Kala”nın sözleri ise Nadide Sultan imzasını taşıdı. On şarkının yer aldığı albümde Zeynep Talu Kurşuncu’nun yazdığı sözler ağırlıkta olmakla birlikte Umut Kızılaslan, Necdet Aydın ve Şehrazat’da birer güfteyle destek oldular. Özkan Uğur, Gökhan Tepe ve Mehtap Çelik’te albümün kadrosunda yer alan ünlü isimlerden oldu.

İkinci albüm ise 1999 yazının başlarında çıktı. “Tutuldum” adını taşıyan albümde onbir parçaya yer verdi şarkıcı. Albümün CD’sini alanlar ise “Konyalım”ın remiksini dinleme şansına kavuştu. Nadide Sultan, bu albümde Ahmet Özden’le çalıştı. Ancak albümde Garo Mafyan’dan Aysel Gürel’e, Aşkın Tuna’dan Hakkı Yalçın’a kadar çok sayıda kıdemli müzik adamının söz ve bestesi yer aldı. Albümün ilk hiti, albüme adını da veren “Tutuldum” oldu. Söz ve müziğini Nadide Sultan’ın yazdığı ve Ahmet Özden’in katkıda bulunduğu slow parça, çok olumlu tepkiler aldı müzik çevrelerinden. Şarkının video klip çekimleri Mustafa Mayadağ yönetmenliğinde Fas’ta yapıldı. Kuzey Afrika çöllerinin harika görüntüleri eşliğinde çekilen klip, kısa sürede gündeme oturdu. Sanatçının sözlerini yazdığı ikinci parça ise “Dur Dinle” oldu.

Konya yöresine ait anonim bir türkü olan “Konyalım” ise yaz aylarının en çok dinlenen parçalarından biri oldu. Elektronik enstrümanlarla günümüze uyarlanan parça, ritmik formuyla tüm müzikseverlerin diline dolandı yaz boyunca. Münir Karataş tarafından çekilen klipte Nadide Sultan, canlandırdığı karakterle Ahmet Muhip Dranas’ın “Fahriye Abla” şiirindeki kişiliği çağrıştırdı dikkatli izleyicilere. “Gurbet” isimli şarkıda ise seslendirdiği şiirle arabesk müziğin yeni yıldızı Hakan Taşıyan yer aldı.

Antalya Gazeteciler Cemiyeti tarafından ‘Yılın Başarılı Sanatçıları Ödülü’ne de layık görülen Nadide Sultan, hayır ve yardım konserleri başta olmak üzere sahne çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

23 Aralık 2000 tarihinde Universal / Neşe Müzik etiketiyle “Aşktan Ölsem” isimli Arabesk tarzındaki albümünü çıkarttı. Bu albümün hit şarkısı olan “Alışkanlık Yaparım” Universal Müzik tarafından 2001’de çıkarılan “Süper Hits” karma albümünde yer aldı.

Nadide Sultan’ın en büyük hit şarkısı olan “Konyalım” 1999’da çıkarılan “Mega Hits 2000”, 2001’de çıkarılan “Remix 2001”, 2002’de sınırlı sayıda çıkarılan “Can Yoldaşım 1” Karma Kaset Albümde yer aldı.

Son stüdyo albümünden 4 yıl sonra yani 2004’te “Dene Bakalım” isimli arabesk tarzı albümünü çıkarttı.

3 yıl sonra da Kasım 2007’de Seyhan Müzik etiketiyle “Tek Kişilik” isimli Pop albümünü yayınladı.

2010’da ise “Nadide’S 2010” isimli albümünü çıkarttı.

Nadide Sultan’nın geri dönüşü...

Yılların eskitemediği pop yıldızı Nadide sonunda geri döndü! Nadide, 7.05.2012 tarihinde çıkardığı geri dönüş albümü “Hayat Aşktan Yana” için TMC etiketiyle 10 şarkılık bir repertuar seçti. Sadun Ersömez ve Nevzat Yılmaz’ın aranjörlüğünü yaptığı albüm daha önce alıştığımız Nadide şarkılarının tam aksine akustik bir sound içeriyor. Değerli besteci ve söz yazarları Aysuda Ülkü Zeren, Cem Özkan, Edip Emre, Hülya Şenkul, Müfide İnselel, Serdar Aslan ve Namık Naghdaliyev da albümde şarkıları ile yer alan isimler arasında.

Nadide “Anlayan Anlar” Diyecek

Nadide, 2012 Yılında TMC Müzik etiketi ile çıkan “Hayat Aşktan Yana” albümünün ardından yepyeni bir şarkı ile karşınızda…

Söz ve müziği kendisine ait olan “Anlayan Anlar” adlı şarkının düzenlemesi Okan Akı’ya ait.

Nadide, yeni şarkısı için yeni bir fotoğraf çalışması gerçekleştirdi. Fotoğraf sanatçısı Pelin Karamehmetoğlu ile Şile’de çekimler gerçekleşti.
(Kaynak: www.magazinci.com / www.sozmuzik.com - 13.09.2013)

Nadide Sultan Nazara Karşı Mavi Giydi!

Nadide Sultan’ın yeni single’ında, Nezih Üçler ile yaptığı düet çalışması “Vazgeç Kalbim” sosyal medyada ilgi odağı oldu.

Sözü ve müziği Nezih Üçler&Deha Bilimlier ortak imzası taşıyan şarkının düzenlemesi Okan Akı’ya ait.

Nadide Sultan feat Nezih Üçler düeti tek şarkılık single olarak, digital platformda müzik severlerin beğenisine sunulurken yeni single özel fotoğrafları için Tayfun Çetinkaya’nın objektifine poz verdi.

Nadide Sultan mavi rengin uğruna inandığını söylerken single çalışması için mavi renkte bir kostüm ile objektiflere poz verdiğini söyledi.
(Kaynak: www.magazinci.com / www.magazinkolik.com / muzikonair.com / www.magazincity.com / www.hurriyet.com.tr - 17.02.2014)

Nadide Sultan Yeni Single’ı ‘Vazgeç Kalbim’ İçin Bu Kez Yönetmen Koltuğunda!

Sözü ve müziği Nezih Üçler & Deha Bilimlier ortak imzası taşıyan düzenlemesi Okan Akı’ya ait olan, Nadide Sultan’ın Nezih Üçler ile yaptığı düet çalışması “Vazgeç Kalbim” isimli single’ı müzik marketlerde yerini aldı...

Ünlü Sanatçı Nadide Sultan’ın yeni single’ında, Nezih Üçler ile yaptığı düet çalışması ‘Vazgeç Kalbim’in sözü ve müziği Nezih Üçler & Deha Bilimlier ortak imzası taşıyan şarkının düzenlemesi Okan Akı’ya ait.

Nadide Sultan feat Nezih Üçler düeti tek şarkılık single olarak, digital platformda müzik severlerin beğenisine sunulurken yeni single için Askeri Üniforma ile Tayfun Çetinkaya’nın objektifine poz verdi.

Önümüzdeki günlerde beraber seslendirmiş olduğu “Vazgeç Kalbim” için Nezih Üçlerle kamera karşısına geçecek olan Nadide Sultan klibi için ilk kez yönetmenliğe soyunarak hayranlarını şaşırtmaya hazırlanıyor.
(Kaynak: www.magazinkolik.com - 07.03.2014)

Nadide Sultan 20. Sanat Yılına Özel Şarkı Yaptı!

Bu ay sanat hayatının 20. yılını kutlayacak olan Nadide Sultan sözü, müziği kendisine ve müzisyen arkadaşı Sertaç Ekiz’e ait olan “Uçmalıyım” adlı şarkısını Avrupa Müzik etiketiyle müzik severlerin beğenisine sundu.

Şarkının aranjesi Meriç Demir, imaj çalışması Tarık Gül, fotoğrafları ise Zeynel Abidin Ağgül imzasını taşıyor. “Uçmalıyım” şarkısının video klibi ise sanatçının eşi, ünlü yönetmen Hakan Yonat tarafından Film Sokağı'nda yaklaşık 12 saatte 20 kişilik bir ekiple çekildi.

20.sanat yılına özel hazırladığı “Uçmalıyım” isimli şarkısıyla iddiasını ortaya koyan Nadide Sultan “O kadar heyecanlıyım ki, sanki ilk projem gibi. “Vuslat’a Beş Kala”nın sözleri de bana aitti. Yazdığım söz ve bestelerin içinden en çok “Uçmalıyım”ın enerjisine ve uğuruna inandım. Umarım herkesi uçururuz” dedi.

Konser çalışmalarına hız kesmeden devam edeceğini söyleyen ünlü sanatçı sevenlerini bekleyen birçok sürprizin de olacağının müjdesini verdi.
(Kaynak: www.magazinci.com / www.magazinkolik.com - 30.06.2017)

Nadide Sultan’ın Yeni Şarkısında Flamenko Esintisi!

Nadide Sultan, yeni teklisi olan “Kumdan Kaleler” isimli yeni klibini müzikseverlerin beğenisine sundu.

Yönetmenliğini eşi Hakan Yonat’ın üstlendiği çalışmada; sevilen şarkıcı, akdeniz ve flamenko esintilerinin yer aldığı bir performans klibiyle hayranlarına seslendi.

Nadide Sultan’dan flamenko esintisi şarkı

Musicaan yapım şirketinden çıkarılan “Kumdan Kaleler” isimli şarkının bestesini Nedim Caner Üstün, düzenlemesini ise Ozan Gülek yaptı.

Klipte farklı giyim tarzı ve dansıyla dikkat çeken Nadide Sultan’a klipte; flamenko dans figürleriyle bir de dansçı eşlik etti.

“Hem eşim hem yönetmenim hem de yapımcım”

Müzik dünyasına uzun yolda dinlenebilecek bir yol şarkısı sunduklarını dile getiren Nadide Sultan “Kıpır kıpır tam bir bahar şarkısı. İçinde ispanyol ezgilerinin de yer aldığı , özellikle sözlerinin abuk olmadığı, anlam ifade eden bir çalışmaya imza attık. Bu arada eşim Hakan Yonat yönetmenliğinin yanı sıra bu şarkımda yapımcım da oldu artık.” dedi.
(Kaynak: www.magazinkolik.com - 08.05.2023)

Diskografi:
1997
Vuslat’a Beş Kala (Albüm, Universal / Neşe Müzik)

1- Vuslat’a Beş Kala
2- Bir Kara Sevda
3- Sende Gönlüm Var
4- Gel Yanalım
5- Aman Aman Dur Biraz
6- Ben Olaydım
7- Korkuyorum Sevmekten
8- Sevdim Allah Biliyor
9- Bitti Mi Yar
10-Ah Denizler

1999
Tutuldum (Arabesk Albüm, Universal / Neşe Müzik)

1- Dur Dinle
2- Tutuldum
3- Oh Be
4- Cariye
5- Konyalım
6- Can Kurban
7- Beyaz Atlım
8- Üzül
9- İllaki
10-Gurbet
11-Gitme

Tutuldum [Konyalım Remix] Albüm, Neşe Müzik / Universal 6021515 )

1- Dur Dinle
2- Tutuldum
3- Oh Be
4- Cariye
5- Konyalım
6- Can Kurban
7- Beyaz Atlım
8- Üzül
9- İllaki
10-Gurbet
11-Gitme
12. Konyalım (Remix)

Mega Hits 2000 (Derleme Albüm, Universal, 1999)
Büyütmek için T ıklay ın
12. Konyalım (Remix) - 4:12 - Nadide Sultan

2000
Aşktan Ölsem (Arabesk Albüm, Universal / Neşe Müzik, 23.12.2000)

1- Alışkanlık Yaparım - 3:33
2. Aşktan Ölsem - 5:48
3. Yanlış Yapma - 3:51
4. Baktım Ki Unutmuşum - 4:03
5. Sensizim - 4:15
6. Sevmeyen Utansın - 3:52
7. Aşk Aşk Aşk - 4:36
8. Taht Kurmuşsun Kalbime - 3:45
9. Gidecek Misin? - 4:56
10.Şeytan Diyor Ki - 4:39
11.Kalbimsin - 5:15
12.Kaç Yıl Geçti Aradan - 3:17
13.Sevme Artık - 5:09
14.Bilmiyorum Kimin Oğlu - 2:42

2001
Süper Hits (Derleme Albüm, Universal, 2001)
Büyütmek için T ıklay ın
15. Alışkanlık Yaparım - Nadide Sultan

Remix 2001 (Karışık Albüm, Universal / Neşe Müzik)
Büyütmek için T ıklay ın
7- Nadide Sultan / Konyalım

2002
Can Yoldaşım 1 (Karma Kaset Albüm, Universal)
(Shell’in Diesel Extra Club Card üyelerine hediyesi olarak verilmek amacıyla sadece kaset formatında üretilen bu proje Türkiye’nin en ünlü sanatçılarının parçalarını içeriyor. Bu proje aynı zamanda 2002 yılında Türkiye’de üretilen Premium projeler arasında üretim adedi bazında 1. büyük proje olma özelliğini koruyor.)
5. Nadide Sultan - Konyalım

2004
Dene Bakalım (Arabesk Albüm, De-Ka Yapımcılık, 01.09.2004)

1. Bakalım - 04:30
2. Son Sözler - 05:01
3. Seni Seçtim - 04:29
4. Sen Benimsin - 04:16
5. İhanetin Bedeli - 04:07
6. Bu Yaz Eğleneceğim - 03:08
7. Halime Kız (Fasulye) - 03:51
8. Rüzgar Söylüyor - 04:14
9. Seni Ben Ellerin... - 04:25
10.Uyuyamadım - 05:20

2007
Tek Kişilik (Pop Albüm, Seyhan Müzik, 19.11.2007)

1. Üç Dilek (Söz & Müzik: Tan Taşçı) - 04:37
2. Tek Kişilik (Söz: Gökhan Şahin, Müzik: Nezih Üçler) - 04:09
3. Hoşçakal (Söz: Nadide Sultan, Müzik: Nadide Sultan, Cihan Konuk) - 03:17
4. Portakal (Söz & Müzik: Nadide Sultan, Elif Nun) - 03:05
5. Kara Liste (Söz & Müzik: Barboros Uslu) - 02:50
6. Ağla Ağla (Söz: Nadide Sultan, Müzik: Nadide Sultan, Barboros Uslu) - 03:39
7. Tüm Dertlerin İnadına (Söz: Vural Şahin, Müzik: Adnan Arslan) - 03:06
8. Atla Gel İstanbula (Söz & Müzik: Barboros Uslu) - 03:20
9. Şaştın Mı Şaşkın (Söz & Müzik: Nadide Sultan) - 03:07
10.Öksüz Aşk (Söz & Müzik: Emirkan) - 04:25
11.Kalbimin Altın Anahtarı (Söz & Müzik: Nadide Sultan) - 03:20


2010
Nadide`s 2010 / Olmadı Gitti (Promo CD Single Pop Albüm, Seyhan Müzik, 12.07.2010)

1- Olmadı Gitti

Nadide`s 2010 (Maxi Single, Seyhan Müzik, 12.07.2010)

1- Olmadı Gitti - 03:44 (Söz & Müzik: Sezen Aksu)
2- Kara Kara - 04:33 (Söz & Müzik: Serkan Çevik)
3- İki Kanlı - 04:12 (Söz & Müzik: Sude Bilge Demir)
4- Sorumlusun - 04:06 (Söz: Okan Atakay, Müzik: Elcil Gürel Göçtü)
5- Hatırlanmıyor - 05:08 (Söz & Müzik: Kutup Ata Tuncer)


Online CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.hepsiburada.com
store.unkapani.digital
www.amazon.com (ABD)
www.amazon.com (ABD)
www.amazon.co.uk (İngiltere)
www.amazon.de (Almanya)
www.tikla24.de (Almanya)
www.turkkitap.de (Almanya)
Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

2012
Hayat Aşktan Yana (Pop Albüm, TMC Müzik, 17.05.2012)

1- Taşındım Yüreğinden
2- Beni Sordu Mu
3- Kimsesiz Biri
4- Sensiz Yaşar Mıyım
5- Öyle Sevdik Biz
6- İçimin İstanbul Yanı
7- Kafi Zulmün
8- Dön Bana
9- Aşk Beni De Al
10-Taşındım Yüreğinden (Versiyon)


Online CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.hepsiburada.com
www.zihni.com
www.zihni.com onmousedown="window.open('https://www.amazon.co.uk/Nadide-Hayat-Aşktan-Nadıde-Sultan/dp/B008MV5D92','newwin')">www.amazon.co.uk (İngiltere)
www.tikla24.de (Almanya)
Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

2013
Anlayan Anlar (Single, TMC Müzik, 11.09.2013)

1- Anlayan Anlar - 03:57 (Söz & Müzik: Nadide Sultan Türkoğlu, Düzenleme: Okan Akı)Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
tidal.com (Norveç)

2014
Vazgeç Kalbim feat. Nezih Üçler (Single, Sipan Babur Prodüksiyon, 12.02.2014)

1- Vazgeç Kalbim - 03:47 (Söz ve Müzik :. Nezih Üçler-Deha Bilimlier)Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com

2016
Kalbimin Sahibi (Single, Avrupa Müzik, 24.04.2016)

1- Kalbimin Sahibi

Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

2017
Uçmalıyım (Single, Avrupa Müzik, 30.06.2017)

1- Uçmalıyım


Dijital Satış Noktaları:
www.turktelekommuzik.com
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr

Uçmalıyım (İlkan Günüç Versiyon) (Single, Avrupa Müzik, 21.07.2017)

1- UçmalıyımDijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

2023
O’na Söyle (Tan Taşçı Cover) (Single Şarkı, Musicaan, 07.03.2023)

1- O’na Söyle (Tan Taşçı Cover) - 04:16

Kumdan Kaleler (Single, Musicaan, 14.04.2023)

1- Kumdan Kaleler - 02:58

Kapat

Şarkılardan örnekleri sayfaya gömülü Dinle!


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)
music.amazon.com (ABD)
music.amazon.co.uk (İngiltere)
music.amazon.de (Almanya)
Resmi Facebook Sayfa Adresi:
www.facebook.com/NadideSultanOfficial/
Resmi Twitter Adresi:
www.twitter.com/nadides
Resmi Instagram Adresi:
www.instagram.com/nadides
Resmi YouTUBE Kanal Adresi:
www.youtube.com/nadides
Wikipedia Web Sayfa Adresi:
tr.wikipedia.org/wiki/Nadide_Sultan

YUKARI | TOP | OBEN

Geri Dön

Sanatçılar (Biyografi ve Diskografileri)

Telif Hakkı © Gönderen: Turkpopmuzik.net - (9174 okuma)

Artists ©

Anasayfa | Top 10 Müzik Listesi | Müzik / Magazin Haberleri | Kronoloji | En Son Çıkan Albümler| Sanatçılar | Yarışmalar | Etkinlik Takvimi | S.S.S.

Sitede kullanılan materyallerin büyük bölümü genel kullanıma sunulmuş internet sitelerinden temin edilmiş olup burada yayınlanmasından herhangi bir ticari amaç güdülmemektedir. Bunlar üzerinde hak iddia ediyor ve telif talebinde bulunuyorsanız, siteden çıkarılması veya link verilmesi için lütfen bizimle bağlantı kurunuz.
[Detayları için BURAYA tıklayınız] turkpopmuzik@gmail.com
PHP-Nuke Copyright © 2004-2006 by Francisco Burzi. Bu bir free software programı olup GPL lisansıyla kullanılmaktadır. Sitemiz, PHP-Nuke v.7.6'dan geliştirilerek PHP 5.3.x versiyonlarına uyarlanmış SEO uyumlu RavenNuke (v.2.5) ile desteklenmektedir..
Hosted By  webhoster.ag