Hoş Geldin Sevgili Konuk!    [ Müzikli Gezintiler Dileğimizle ...]   


Türk Pop Müzik Ana Menü 
Anasayfa
Giriş (Site Planı)
Editörün Notu
Kronolojik Gezinti
Sanatçılar
(Biyo & Diskografileri)
Top 10 Müzik
Listeleri
En Son (Sitemize)
Kaydedilen Sanatçılar
En Son Albümler
En Son Çıkan Klipler
Kolektif, Karma veya
Derleme Albümler 
Müzik Yarışmaları  
Eurovision Türkiye
Müzik Etkinlikleri
Basından Müzik Haberleri
Kısa Pop Tarihi ve Müzik
Terimleri Sözlüğü
Tarihte Müzik Olayları
KARAOKE VİDEOLAR
DİĞER VİDEOLAR
Hazır Şarkı Listeleri
Flashplayer Şarkı Listeleri
Top 10'lar :
Kronoloji (Yıllar)

Sanatçılar

Hazır Playlistler

Müzik Yarışmaları
  Altın Mikrofon (Yıllar)

Müzik Yarışmaları
  Milliyet Liselerarası Müzik
  Yarışmaları (Yıllar)

Müzik Yarışmaları
  Altın Güvercin Müzik
  Yarışmaları (Yıllar)

Eurovision (Yıllar)

Diğer
DİĞER LİNKLERİMİZ 
Dünya Müzik Listeleri
(Kronolojik)
Beatles Türk
Beatles Haberleri

Kronoloji
1926 - 1959
1960
1961
1962
1963
1964
1965
1966
1967
1968
1969
1970 ve sonrası

Şarkıları (Kronolojik)
1957 - 1961
1962
1963
1964
1965
1966
1967
1968
1969
1970 ve Sonrası

Şarkıları (Alfabetik)
A - B
C - D - E
F - G - H
I -J
M - N - O
P - R - S
T - Z

Diskografi (Karaoke)
İngiltere Albümleri
Diğer Albümleri

Film (& Soundtrack Albümleri)   
A Hard Day’s Night
Help!
Magical Mistery Tour
Yellow Submarine
Let It Be

45'likleri (Singles)

EP (Extended Play)'leri

(Givenaway) Diğer
müzisyen ve gruplar
için yaptıkları besteleri

YARDIM 
S.S.S
© by Turkpopmuzik.net

   Sitede Ara
   Sosyal Paylaşım

2020 sonuna kadarki beğenmeler: 432

Beğen

   Kim Online
Şu an sitede, 520 ziyaretçi ve 0 üye bulunuyor.

   Ziyaretçi Bilgileri
Hoşgeldin, Misafir
Şu An Bağlı:
Ziyaretçi: 520
Üye: 0
Toplam: 520

   Sitemizi Destekleyin!
Sitemizi desteklemek için Görüşlerinizi bize iletin!

   Bizi Önerin!
Bizi Arkadaşlarınıza, Dostlarınıza Önermek için buraya tıklayın!

   Sayfa Hit Toplamı
Şu ana kadar
sayfa izlenimi aldık. Başlangıç:
2005

   Site Bilgileri
Sunucu TrafiğiSunucu Trafiği
  • Toplam: 101,708,988
  • Bugün: 23,720
Sunucu BilgileriSunucu Bilgileri
  • Aug 03, 2021
  • 04:56 pm CEST
 

TÜRK POP MÜZiK.NET - Sanatçılar (Biyografi ve Diskografileri)
Nil Karaibrahimgil
Bookmark and Share
    Geri Dön   (7175 okuma)

Sanatçı: Nil Karaibrahimgil
NİL KARAİBRAHİMGİL

FOTO GALERİ
17 Ekim 1976 Ankara doğumlu Nil Karaibrahimgil dinleyenleri başka dünyalara götüren büyülü sesiyle Türk Pop müziğinin son zamanlarda kazandığı en büyük yeteneklerinden birisidir. Müzisyenlerle dolu bir ailenin üyesi olması yakaladığı büyük başarının tesadüf olmadığının en büyük ispatıdır.

Babası Suavi Karaibrahimgil "Müzikomani" adlı parçasıyla 1992'de büyük bir başarı yakalamıştı. On yıl ara ile 1982'de "Gurbetçi" ve 1992'de "Biz Sizi Ararız" adlı albümlerin altına imza atan Suavi Karaibrahimgil, son albümünün stüdyo çalışması sırasında minik kızı Nil'i en fazla etkileyen isimlerden biridir. O zamanlar 16 yaşında olan Nil büyük bir popstar olmayı kafasına koymuştu.

Nil'in amcası Selami Karaibrahimgil ise Türk Pop Müziğine bir zamanlar damgasını vurmuş hatta dönemin en büyük isimlerinden Ayşegül Aldinç'le ülkemizi Eurovision Şarkı yarışmasında temsil etmiş olan Modern Folk Üçlüsü'nün üyelerinden biridir. Modern Folk Üçlüsü'nün aktif müzik yaşamı sona erdikten sonra Türkiye Turizm Ateşesi olarak çalışmalarına devam eden Selami Karaibrahimgil ise Nil'i bu konuda etkileyen en büyük ikinci isimdir.

22 yaşındayken okuldan arta kalan zamanlarında Reklamevi adlı reklam ajansında metin yazarı olarak çalışmaya başladı. (Reklamevi Sertab Erener'in kardeşi olan Serdar Erener'e ait.) 2000 yılında Boğaziçi Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü'nden mezun olduktan sonra reklam sektöründe çalışmaya devam etti.

Altına imza attığı bazı reklamlarla sektörün oskar ödülleri olarak kabul edilen Kristal Elma ödüllerine layık görüldü. (Hüner Margarin ve First Duo reklamları) Ayrıca iki robot arasındaki aşkı anlatan Algida'nın "Aşkımla Erir misin?" adlı reklam müziğini seslendirerek dikkat çekti. Televizyonlarda sık sık gösterilen Bellona, Trendy & Friendly reklamının müziği de Nil'e ait. (Bellona'yı seslendiren isim Göksel'di.)

Nil Karaibrahimgil için asıl dönüm noktası Hazırkart reklamlarından sonra başladı. Reklamda, bir anda tüm Türkiye'nin diline dolanan "Ben Özgürüm" adlı parçayı seslendiren Nil insanlar tarafından Özgür Kız olarak tanındı. Reklamın daha sonraki bölümlerinde Nil'e pop müziğin en başarılı isimlerinden biri olan Tarkan eşlik etti.

2002'de Tarkan'ın başarısında büyük imzası olan Ozan Çolakoğlu ile biraraya gelen Nil Karaibrahimgil Sony Müzik ile bir anlaşma imzalayarak ilk albümü için kolları sıvadı. Seslendirdiği reklamlarla zaten büyük bir kitlenin hayranlığını kazanan Nil'in albümü zaten beklendiği için hiç de sürpriz olmamıştı.

Nil Dünyası adlı albümden ilk klip parçası "Extra Large" ve daha sonra "Rüzgar" ve "Kek" adlı parçalarla pop müzik dünyasında önemli bir yer edinmiş ve kalıcı olacağının ilk sinyallerini vermiştir.

Nil'in 2007 sonlarında çektiği 'Ruhum Desen Desen' isimli reklam klibi, yoğun istek üzerine 2008'de Şarkı Klibi olarak çekildi.

2009'da Nil Karaibrahimgil, yeni albümü "Nil Kıyısında" ile kendini adeta yeniden keşfediyor. Sonuç : bugüne kadar yazılan en güzel Nil Şarkıları.

"Bu Albümü hazılarken, Paulo Coelho'nun Piedra Irmağı'nın Kıyısında Oturdum Ağladım kitabındaki gibi kendi içimde kıyılara indiğimi farkettim ve insanları oraya çağrıyorum." diyen Nil Karaibrahimgil, yeni albümünde önceki albümlerindeki klasikleşmiş söylemlerini bir kenara bırakarak daha farklı, olgun, iç hesaplaşmaları ağır basan ama samimiyeti de asla elden bırakmayan bir kadın portresi çiziyor.

Nil'in "en güzel albümüm" dediği yepyeni çalışması "Nil Kıyısında"nın prodüktörlüğünü "Ben Özgürüm" ve "Masal" şarkılarında da Nil'le beraber çalışmış olan Alper Erdinç üstlenirken, mix çalışmalarını Londra'da yaşayan ve Depeche Mode, Simple Red gibi büyük isimlerle çalışan Michael Zimmerling gerçeşleştirdi.

Mastering çalışmaları da yine Londra'da gerçeleştirilecek olan albümde bir de misafir sanatçı var. Albümün favori şarkılarından "İlla"da değerli sanatçı Mazhar Alanson, Nil Karaibrahimgil'e eşlik ediyor.

Pop müziğin sevilen isimlerinden Nil Karaibrahimgil 2011'de bu kez yepyeni şarkısı "Hakkında Her Şeyi Duymak İstiyorum" ile hayranlarına sesleniyor.

Uzun zamandır beklenen şarkısı "Hakkında Her Şeyi Duymak İstiyorum"u müzikseverlerle buluşturan Nil söz ve müziği kendisine ait olan şarkısının dört ayrı versiyonuna albümünde yer verdi.

Şarkının versiyonlarını "sade", "az şekerli", "orta" ve "şekerli" olarak isimlendiren Nil'in bu şarkısında İskender Paydaş, Bülent Uludağ ve Alper Erinç'in imzası bulunuyor.

Albümde kendi içtiği kahvenin fotoğrafını kullanan Nil, şarkıya uygun kapak fotoğrafı ile dinleyicilerinin beğenisini topluyor.

Nihat Odabaşı tarafından çekilen fotoğraflarda Nil Karaibrahimgil, başında toka gibi duran fal için kapatılmış fincan ile dikkatleri üzerine çekiyor. (Kaynak: www.ttnetmuzik.com.tr - 26.05.2011)

Nil Karaibrahimgil'den Yeni Albüm: "Ben Buraya Çıplak Geldim"

Nil Karaibrahimgil'in 11 şarkıdan oluşan yeni albümü "Ben Buraya Çıplak Geldim" GNL Entertainment etiketiyle müzik marketlerde yerini aldı.

Kendine has tarzıyla her daim dikkat çeken sanatçı, albüm fotoğraflarından şarkılarına kadar yenilikçi duruşunu bir kez daha gözler önüne sererek, kendisini özleyen sevenlerinin ve farklı tatlar arayan dinleyicilerin yüzünü güldürüyor.

Albümde geçtiğimiz yıl yayımlanan "Hakkında Her Şeyi Duymak İstiyorum" ile 2008 tarihli ve sevilen Teoman şarkılarının farklı isimler tarafından seslendirildiği "Söz Müzik Teoman" albümünde de yer alan "İstanbul'da Sonbahar"ın Nil Karaibrahimgil yorumu da mevcut. (Kaynak: www.sozmuzik.com - 10.07.2012)

Nil Karaibrahimgil Klipte Terapist Oldu!

Nil Karaibrahimgil, yaz aylarını yeni single’ı “İyi Ki” ile karşılıyor. Ünlü şarkıcı, 14 Temmuz’da DMC etiketiyle çıkacak single’ıyla herkesi dansa davet ediyor.

Müzik dünyasının en üretken ve en renkli isimlerinden Nil Karaibrahimgil, 2018 yazı için çok özel bir şarkı hazırladı.

Başarılı sanatçı, önce akustik versiyonunu yazdığı “İyi ki” adlı bestesinin hareketli bir yaz şarkısına nasıl dönüştüğünü şöyle anlattı: “İyi Ki’yi önce her zamanki gibi gitarımla besteledim. Söz ve müzik hep aynı anda geliyor yine öyle oldu. Onu Nilinişleri stüdyomuzda, ezgiyle çok sade kaydettik. Sadece yaylı ekledik. Sonra bu halini yaz için biraz hüzünlü buldum ve Mustafa Ceceli’yle onu bir dans şarkısı haline getirdik. Şarkı tamamen değişti. Bu haline de klip çektik. Diğerine de çekmek istiyorum sonbahara.”

SINGLE’DA ŞARKININ İKi FARKLI VERSİYONU DA VAR

Akustik versiyon kendinle başbaşa dinlemek için. Aynı şarkı olmalarına rağmen, ayrı yumurta ikizleri gibiler. Biri kız, biri oğlan. Biri dışa dönük iyimser, öbürü içe dönük kırık.

KLİPTE TERAPİST OLDU DANS ETTİRDİ

ŞARKININ KLİP FİKRİ DE NİL’E AİT

‘İyi Ki” şarkısının video klibi, Belçika’da yaşayan ve başarılı reklam filmleriyle adından söz ettiren Serdar Dönmez’in yönetmenliğinde çekildi.

Kliple ilgili Nil, “Klipte her zamanki gibi şarkı söylemek yerine, bir grup seansının terapisti olmayı hayal ettim. Herkes dans ederek iyileşecekti. Dansın iyileştirici gücü olduğuna inanıyorum. Başta üzgün bezgin terapi grubu, nakaratta bir anda çılgınlar gibi dans ederek iyileşiyor. Terapi grubu, gerçekçi olması için dansçı olmayan gerçek insanlardan seçildi. Klipte yer alan 10 kişinin sadece dördü dansçı. ‘İyi ki’de bizi hiç bilmeyen biri gelsin ve bizi hiç dans etmediğimiz gibi dans ettirsin istedim. İngiltere’den gelen koreografımız Stephan harikalar yarattı. Stephan, provalarda şeker yememizi de yasakladı! ‘Enerjiniz yarım saat yükselir sonra iki saat düşer” dedi.

Terapi grubu üç gün, günde 10 saat çalıştı.

“Ayrılırken herkes bu terapi seansının müzikalini yapmak istedi. Hepimiz prova ve çekim gününde terapide gibiydik zaten. ‘İyi Ki’nin terapi fikrini belki de, son zamanlarda çok duyduğum ‘bize iyi geliyorsunuz’ lafı verdi” diye devam etti.

ÇEKİMLERİN TATLI SÜRPRİZİ: BABANNEM DE O OKULDANMIŞ!

Klip çekimleri sırasında Nil Karaibrahimgil için tatlı bir tesadüf de yaşandı. Ünlü şarkıcı, o özel tesadüfü şöyle anlattı: “Klibin en zor yanı, akşam 8’de motor denmesiydi. Sabah 8’e kadar dans ettik, şarkı söyledik. Çağaloğlu Anadolu Lisesi’nin kızlar yatakhanesi bütün gece uyumadı. Sonradan öğrendim ki, hiç tanışma şansım olmayan babaannem şair Saliha Anıl da o okuldanmış.”

Nilin klipteki kıyafeti Marine Serre Tasarımı

“İyi ki” single’ı 14 Temmuz Cumartesi günü DMC etiketiyle netd’de, sonra da hem müzik marketlerde, hem de dijital platformlarda yayınlanacak.
(Kaynak: www.magazinkolik.com / www.magazinci.com - 14.07.2018)

Nil Karaibrahimgil’den “Sakız Adası”

Nil Karaibrahimgil, “Gelecek yazların umuduna yazılmış şarkı” diye tanımladığı “Sakız Adası” adlı şarkısını klibiyle birlikte yayınladı.

Söz ve müziği Nil Karaibrahimgil imzalı şarkının düzenlemesi Ezgi Özkan tarafından yapıldı. Şarkının video klibinde yönetmen koltuğuna Emre Güven oturdu.
(Kaynak: www.kralmuzik.com.tr - 18.04.2020)

Diskografi :
2002
Nil Dünyası (Albüm, Sony Müzik-Türkiye)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
1. Intro - 00:17
2. Erkekler Yüzünden - 03:18
3. Evlenmek Gerek - 03:47
4. XL (Extra large) - 03:57
5. Kek - 03:09
6. Pelin - 03:21
7. Ama - 01:15
8. Uzaylı - 03:50
9. Babama N'olmuş - 03:60
10.Kış Şarkısı - 01:08
11.Rüzgar - 02:46
12.Resmen Aşığım - 03:18
13.Madonna Olacakmış - 05:00

2003
Michael Show Hits (Derleme Albüm, DMC, 21 Şubat/Mart 2003)
Büyütmek için T ıklay ın
2- Nil - Extra Large (Nil Karaibrahimgil)

2004
Nil FM (CD Albüm, Epic EPC 5154322 / Sony Müzik, 16.01/ 02.2004)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
1. Nil Fm Jingle - 00:24
2. Sinema - 03:12
3. Bütün Kızlar Toplandık - 03:44
4. Havuz Problemi - 03:55
5. Gitme Yoksa - 04:02
6. Akbaba - 3:46
7. Bronzlaşmak - 03:28
8. Vahdettin - 03:52
9. Ben Aptal mıyım? - 03:14
10.Meyva Tabağı - 03:15
11.Bencil - 03:43
12.Çocuk Da Yaparım Kariyer De - 02:49
13.Reklamlar - 06:45

2005
Michael Show Listebaşı (Derleme Albüm, Sony DMG, Haziran 2005)
Büyütmek için T ıklay ın
3- Nil Karaibrahimgil - Bütün Kızlar Toplandık

Organize İşler (Albüm, RH Pozitif, )
Büyütmek için T ıklay ın
2. Organize İşler Bunlar - Nil Karaibrahimgil
20.Organize İşler Bunlar (Enstrümantal) - Nil Karaibrahimgil


2006
Tek Taşımı Kendim Aldım (Albüm, Sony BMG, 04 Mayıs 2006)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
1.  Pırlanta - 03:41
2.  Kamikaze - 03:28
3. Siz - 03:08
4.  Bu mudur - 03:28
5.  Sarhoş - 03:29
6.  Neyin Var Bugün? - 03:13
7.  Peri - 03:28
8.  Bambaşka - 03:45
9.  Parçalı Bulutlu - 04:28
10.Organize İşler Bunlar - 03:11
11.Bu mudur (Akustik) - 03:08
12.Pırlanta (Organize Mix) - 03:56


2007
Bir Ömür Yetmez Film Müziği (Soundtrack Albüm, Sony-BMG Müzik, 14.04.2007)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
10-Pırlanta - Nil Karaibrahimgil

2009
Nil Kıyısında (Albüm, Sony-BMG Müzik, 19.02.2009)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
1- Seviyorum Seviyorum - 03:38 (Söz: Nil Karaibrahimgil, Müzik: Nil Karaibrahimgil, Alper Erinç)
2- Çok Canım Acıyo - 03:22 (Söz & Müzik: Nil Karaibrahimgil)
3- Yalnızlardanım - 03:44 (Söz & Müzik: Nil Karaibrahimgil)
4- Ne Garip Adam - 03:45 (Söz & Müzik: Nil Karaibrahimgil)
5- İlla - 03:42 (Söz & Müzik: Nil Karaibrahimgil)
6- Eminim Sevmediğine - 03:43 (Söz & Müzik: Nil Karaibrahimgil)
7- Duma Duma Dum - 04:00 (Söz & Müzik: Nil Karaibrahimgil)
8- Kırık - 05:04 (Söz: Nil Karaibrahimgil, Müzik: Nil Karaibrahimgil, Alper Erinç)
9- Aşkımız Her Zamanki Gibi Tehlikede - 03:15 (Söz & Müzik: Nil Karaibrahimgil)
10-Yalnız Kalpler De Atarlar - 03:00 (Söz & Müzik: Nil Karaibrahimgil)


İnternet Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.hepsiburada.com
www.idefix.com
www.tulumba.com (ABD)
www.ttnetmuzik.com.tr

2011
Hakkında Her Şeyi Duymak İstiyorum (Sıngle Albüm, GNL, 26.05.2011)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
1- Hakkında Her Şeyi Duymak İstiyorum (Sade versiyon)
2- Hakkında Her Şeyi Duymak İstiyorum (Az şekerli versiyon)
3- Hakkında Her Şeyi Duymak İstiyorum (Orta versiyon)
4- Hakkında Her Şeyi Duymak İstiyorum (Şekerli versiyon)


2012
Ben Buraya Çıplak Geldim (Albüm, GNL Entertainment, 06.07.2012)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
1. Heman (Söz & Müzik: Nil Karaibrahimgil)
2. Ben Buraya Çıplak Geldim
3. İstanbul'dayım
4. Kazablanka
5. Hakkında Her Şeyi Duymak İstiyorum
6. Ay Gız Uyan
7. Kader Efendi
8. Nesi Var
9. Allahımı Şaşırıcam
10.Yürüdün Mü?
11.İstanbul'da Sonbahar


İnternet Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.seyhanmuzik.com
www.hepsiburada.com (02.07.2012)
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.ttnetmuzik.com.tr

2014
Kanatlarım Var Ruhumda (Bi Küçük Eylül Meselesi) (Single, GNL, 12.02.2014)

1- Kanatlarım Var Ruhumda (Bi Küçük Eylül Meselesi) - 03:04 (Söz ve Müzik : Nil Karaibrahimgil, Düzenleme: Mustafa Ceceli)


Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
turkcellmuzik.turkcell.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com

Hadi İnşallah - Film Müzikleri (Albüm, GNL, 23.11.2014)
(Film, Yönetmen: Ali Taner Baltacı, Başrol Oyuncular: Büşra Pekin, Murat Boz, 28.11.2014)

Tanıtım Klibi:
Nil Karaibrahimgil - Hadi İnşallah (Hadi İnşallah)

2016
Gençliğime Sevgilerimle (Kelebeğin Hayat Sırları) (Single, Nil Karaibrahimgil, 09.01.2016)

1- Gençliğime Sevgilerimle (Kelebeğin Hayat Sırları)


Dijital Satış Noktaları:
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com

Bizi Anlatsam (Hesapta Aşk Film Müziği) (Single, Nil Karaibrahimgil, 01.02.2016)

1- Bizi Anlatsam (Hesapta Aşk Film Müziği)


Dijital Satış Noktaları:
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com

Niltemenni (Single, Nil Karaibrahimgil, 28.12.2016)

1- Niltemenni


Dijital Satış Noktaları:
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com

2017
Benden Sana (Single, Nil Karaibrahimgil, 24.03.2017)

1- Benden Sana


Dijital Satış Noktaları:
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com

Annelere Ninni (Single, Nil Karaibrahimgil, 12.05.2017)

1- Annelere Ninni


Dijital Satış Noktaları:
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com

Nil Karaibrahimgil - Vah ki Ne Vah (Single, DMC, 08.10.2017)

1- Vah Ki Ne Vah


Dijital Satış Noktaları:
www.turktelekommuzik.com
itunes.apple.com/tr
open.spotify.com
www.deezer.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com

2018
İyi Ki (Single, DMC, 17.07.2018)

1- İyi KiOnline CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.pandamuzik.com
www.tikla24.de (Almanya)
Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

2019
Burası İstanbul (Organize İşler Sazan Sarmalı Orijinal Film Müziği) (Soundtrack Single, BKM, 07.02.2019)

1. Burası İstanbul - 03:14
2. Burası İstanbul (Akustik) . 03:07


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
play.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

2020
Sakız Adası (Single, DMC, 16.04.2020)

1- Sakız AdasıDijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
listen.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Özlüyorum (Single, Nil Karaibrahimgil, 29.05.2020)

1- Özlüyorum - 02:46

Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
listen.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Daha Fazla Sen (Single, Nil Karaibrahimgil, 10.12.2020)

1- Daha Fazla Sen - 02:46

Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
listen.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

2021
Hep Yanımda Kal (Single, Nil Karaibrahimgil, 17.02.2021)

1- Hep Yanımda Kal - 02:46

Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
listen.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Diskotek (Single, Nil Karaibrahimgil, 16.07.2021)

1- Diskotek - 03:19

Kapat

Şarkılardan örnekleri sayfaya gömülü Dinle!


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)
Resmi Web Site Adresi:
nilinisleri.com
Resmi Facebook Sayfa Adresi:
www.facebook.com/nilkaraibrahimgil
Resmi Twitter Adresi:
www.twitter.com/Niltakipte
Resmi Instagram Adresi:
www.instagram.com/niltakipte
Resmi YouTUBE Kanal Adresi:
www.youtube.com/niltakipte
Resmi MySpace Adresi:
www.myspace.com/nilkaraibrahimgil
YUKARI | TOP | OBEN


Geri Dön

Sanatçılar (Biyografi ve Diskografileri)

Telif Hakkı © Gönderen: Turkpopmuzik.net - (7175 okuma)


Sitede kullanılan materyallerin büyük bölümü genel kullanıma sunulmuş internet sitelerinden temin edilmiş olup burada yayınlanmasından herhangi bir ticari amaç güdülmemektedir. Bunlar üzerinde hak iddia ediyor ve telif talebinde bulunuyorsanız, siteden çıkarılması veya link verilmesi için lütfen bizimle bağlantı kurunuz.
[Detayları için BURAYA tıklayınız] turkpopmuzik@gmail.com
PHP-Nuke Copyright © 2004-2006 by Francisco Burzi. Bu bir free software programı olup GPL lisansıyla kullanılmaktadır. Sitemiz, PHP-Nuke v.7.6'dan geliştirilerek PHP 5.3.x versiyonlarına uyarlanmış SEO uyumlu RavenNuke (v.2.5) ile desteklenmektedir..
Hosted By  webhoster.ag