Hoş Geldin Sevgili Konuk!    [ Müzikli Gezintiler Dileğimizle ...] 07.12.2023

Türk Pop Müzik Ana Menü 
Anasayfa
Giriş (Site Planı)
Editörün Notu
Kronolojik Gezinti
Sanatçılar
(Biyo & Diskografileri)
Top 10 Müzik
Listeleri
En Son (Sitemize)
Kaydedilen Sanatçılar
En Son Albümler
En Son Çıkan Klipler
Kolektif, Karma veya
Derleme Albümler 
Müzik Yarışmaları  
Eurovision Türkiye
Müzik Etkinlikleri
Basından Müzik Haberleri
Kısa Pop Tarihi ve Müzik
Terimleri Sözlüğü
Tarihte Müzik Olayları
KARAOKE VİDEOLAR
DİĞER VİDEOLAR
Hazır Şarkı Listeleri
Flashplayer Şarkı Listeleri
Top 10'lar :
Kronoloji (Yıllar)

Sanatçılar

Hazır Playlistler

Müzik Yarışmaları
  Altın Mikrofon (Yıllar)

Müzik Yarışmaları
  Milliyet Liselerarası Müzik
  Yarışmaları (Yıllar)

Müzik Yarışmaları
  Altın Güvercin Müzik
  Yarışmaları (Yıllar)

Eurovision (Yıllar)

Diğer
DİĞER LİNKLERİMİZ 
Dünya Müzik Listeleri
(Kronolojik)
Beatles Türk
Beatles Haberleri

Kronoloji
1926 - 1959
1960
1961
1962
1963
1964
1965
1966
1967
1968
1969
1970 ve sonrası

Şarkıları (Kronolojik)
1957 - 1961
1962
1963
1964
1965
1966
1967
1968
1969
1970 ve Sonrası

Şarkıları (Alfabetik)
A - B
C - D - E
F - G - H
I -J
M - N - O
P - R - S
T - Z

Diskografi (Karaoke)
İngiltere Albümleri
Diğer Albümleri

Film (& Soundtrack Albümleri)   
A Hard Day’s Night
Help!
Magical Mistery Tour
Yellow Submarine
Let It Be

45'likleri (Singles)

EP (Extended Play)'leri

(Givenaway) Diğer
müzisyen ve gruplar
için yaptıkları besteleri

YARDIM 
S.S.S
© by Turkpopmuzik.net

   Sitede Ara
   Sosyal Paylaşım

2020 sonuna kadarki beğenmeler: 432

Beğen

   Kim Online
Şu an sitede, 170 ziyaretçi ve 0 üye bulunuyor.

   Ziyaretçi Bilgileri
Hoşgeldin, Misafir
Şu An Bağlı:
Ziyaretçi: 170
Üye: 0
Toplam: 170

   Sitemizi Destekleyin!
Sitemizi desteklemek için Görüşlerinizi bize iletin!

   Bizi Önerin!
Bizi Arkadaşlarınıza, Dostlarınıza Önermek için buraya tıklayın!

   Sayfa Hit Toplamı
Şu ana kadar
sayfa izlenimi aldık. Başlangıç:
2005

   Site Bilgileri
Sunucu TrafiğiSunucu Trafiği
  • Toplam: 140,171,053
  • Bugün: 8,697
Sunucu BilgileriSunucu Bilgileri
  • Dec 07, 2023
  • 07:52 am CET
 

TÜRK POP MÜZiK.NET - Sanatçılar (Biyografi ve Diskografileri)
Nilüfer
Bookmark and Share
    Geri Dön   (15595 okuma)Sanatçı: Nilüfer
NİLÜFER

FOTO GALERİ
Tam adı Nilüfer Yumlu olup 31.05.1955 İstanbul doğumludur. İtalyan Lisesi öğrencisiyken 1970 yılında henüz 15 yaşında Altın Ses Yarışması’na katılır. Sezen Aksu’nun da katılıp ilk beşe girmediği bu yarışmada jüri üyeleri arasında Ajda Pekkan, ünlü prodüktör Nino Varon vardır. Yarışma sonucu jürinin büyük bir kısmının oyu ile birinci olur (Kaynak: Hürriyet Arşiv) ve En İyi Şarkıcı seçilir.

1972’de “Kalbim Bir Pusula / Ağlıyorum Yine” şarkılarından oluşan ilk 45’lik plağını doldurur. Bir yıl sonra 1973’te ikinci 45’lik plağıyla “Dünya Dönüyor” ve ardından üçüncü plağı Göreceksin Kendini Altın Plak alır.

Sahneye ilk kez 1974 yılında İzmir Fuarı’nda Zeki Müren’in kadrosunda çıkar. O yıl sözlerini Tuğrul Dağcı’nın yazdığı “AL BENİ ÇAL BENİ” adlı beste ile 1. Toplu İğne Beste Yarışması’na katıldı ve ikinci oldu (Yarışmada Esmeray birinci olmuştu).

1975 Eurovision Yarışması Türkiye Elemeleri’ne “Boşver” isimli şarkıyla katılmış ancak son anda yarışmadan çekilmişti.

İlk çıkışından bu yana grafiği sürekli yükselen ve yorumladığı şarkıları dillerden düşmeyen ender sanatçılardan olmuştur. 1974 ,1976 ve 1978 yıllarında çıkarılan 3 adet longplay, Nilüfer’e Altın Plak kazandırmıştır. Ali Kocatepe ve Osman İşmen’in Nilüfer’in parçalarında büyük rolleri olmuştur. Özellikle Osman İşmen Orkestrasının müzikteki batı tarzını iyi tutturması Nilüfer şarkılarının sevilmesinde büyük pay sahibidir.

1978 yılında Eurovision Yarışması Türkiye Elemeleri’nde Grup Nazar (Zeynep Tuğsuz, Olcayto Ahmet Tuğsuz ve Dağhan Baydur) ile birlikte katılıp finalde, “Sevince” isimli şarkı ile BİRİNCİ oldu. Türkiye’nin ikinci kez katılmış olacağı [İlk katıldığımız 1975 yılından sonra 1976 ve 1977 yılından Türkiye katılmamıştı], 22 Nisan 1978 tarihinde Fransa’nın Paris şehrinde Palais des Congres’de (Kongre Sarayı’nda) yapılan Eurovision Şarkı Yarışması’nda (ESC=Eurovision Song Contest) Türkiye’yi temsil ettiler ve 20 katılan ülke arasından (İngiltere ve Norveç’ten birer puanla) toplam 2 puan alıp 18nci olarak yurda döndüler.

Bir süre arabesk müzik etkisinde kalmışsa da 1982 yılında “SENSİZ OLMAZ” longplayini yayınlanarak tekrar Türk Pop Müziğine dönüş yaptığını ispatlamıştır. Enrico Macias’ın 1964’de Türkçe sözlerini Fecri Ebcioğlu’nun yazdığı 1965’te Ajda Pekkan’ın da yorumladığı “Her Yerde Kar Var” isimli Aranjman şarkısını Nilüfer, 1986 yılında çıkardığı “Geceler” albümünde yeniden yorumladı. Bu albümde Nilüfer ilk kez, “Geceler” isimli şarkıyı Kayahan’dan almış ve bundan sonraki albümleri içinde zaman zaman Kayahan’ın bazı bestelerini yorumlamıştır. Kayahan aktif olarak Müzik piyasasında tanınmadan önce onun çoğu bestelerini ilk kez Nilüfer’den duymuşuzdur.

Nilüfer, 2004 Ağustos’undan beri kendi şarkılarını albümlerinde okumasını istemeyen Kayahan ile mahkemelik durumdaydı. 2006’daki “Karar Verdim” albümünü için Kayahan’dan yine şarkılarından istemişti; ancak Kayahan’ın bir şarkısı için 50.000 ABD Doları istemiş olduğuna bakarsak aralarındaki bu anlaşmazlık henüz daha bitmiş görünmüyor galiba. Nilüfer ile Kayahan barışırlar ve işi tatlıya bağlarlar diye umuyorduk ki 2006 sonunda mahkeme kararıyla Kayahan Şarkılarının Nilüfer tarafından yorumlanmasına yasak geldi. Her ne kadar bestecisi Kayahan’dan bu şarkılarını büyük bir haz ile dinliyorsak da aynı şarkıları Nilüfer’den de dinlemek bize büyük haz veriyor. Her ikisi de güçlü yorumcular. (Son Gelişme: 2007 Haziran ayında iki sanatçı birbirleriyle barıştı.)

Sesiyle, Türk Pop Müziğimiz alanında ayrı bir yere sahip olan Nilüfer, halen daha müzik ve albüm çalışmalarına devam etmektedir.

“12 Düet” albümünün en büyük özelliği, Nilüfer’in 12 hit şarkısının yeniden düzenlenerek Rock grup/solistleriyle birlikte söylenmesi.

Düzenlemesini Attila Özdemiroğlu’nun yaptığı “Sensiz olmaz” dışında, diğer tüm şarkıların düzenlemelerini gruplar kendileri yaptılar.

Nilüfer ve grupların büyük uyumu içinde geçen sekiz aylık süre sonunda, müzik adına heyecan verici bir çalışma gerçekleşti.

Albümün kayıtları, Ozan Çolakoğlu’nun süpervizörlüğünde Kavacık dB Stüdyoları’nda yapıldı.Tam adı Nilüfer Yumlu olup 31.05.1955 İstanbul doğumludur. İtalyan Lisesi öğrencisiyken 1970 yılında henüz 15 yaşında Altın Ses Yarışması’na katılır. Sezen Aksu’nun da katılıp ilk beşe girmediği bu yarışmada jüri üyeleri arasında Ajda Pekkan, ünlü prodüktör Nino Varon vardır. Yarışma sonucu jürinin büyük bir kısmının oyu ile birinci olur (Kaynak: Hürriyet Arşiv) ve En İyi Şarkıcı seçilir.

Nilüfer, “12 Düet” adlı çalışmasıyla Rock sahnesinde fırtına gibi esecek.

“12 Düet” albümünün en büyük özelliği, Nilüfer’in 12 hit şarkısının yeniden düzenlenerek Rock grup/solistleriyle birlikte söylenmesi.

Düzenlemesini Attila Özdemiroğlu’nun yaptığı “Sensiz olmaz” dışında, diğer tüm şarkıların düzenlemelerini gruplar kendileri yaptılar.

Nilüfer ve grupların büyük uyumu içinde geçen sekiz aylık süre sonunda, müzik adına heyecan verici bir çalışma gerçekleşti.

Albümün kayıtları, Ozan Çolakoğlu’nun süpervizörlüğünde Kavacık dB Stüdyoları’nda yapıldı.

Nilüfer, albümü için “Muhteşem müzisyenlerle tanıştım. Bu albümü onların emeği ile oluşturduk. İyi bir çalışma oldu.” dedi.

Nilüfer, “12 Düet” adlı albümü ile 100 bin satış rakamını aştı. Usta sanatçı, Altın Plak almaya hak kazandığı albümünün ikinci klibini ise Malt ile birlikte seslendirdiği “Ara Sıra Bazı Bazı” şarkısına çekti.

3 şubat 2011’de piyasaya çıkan ve çıktığı andan itibaren müzik severlerin büyük beğenisi ile karşılanan “12 Düet” adlı CD’si bu kez bir başka formatta, raflarda yerini almaya hazırlanıyor.

En son bundan tam 25 yıl önce 1986 yılında “Geceler” adlı albümü long-play olarak çıkan Nilüfer’in o tarihten sonraki tüm çalışmaları CD olarak yayınlanmıştı. Şimdi ise Nilüfer’in ülkemizin en sevilen rock gruplarının ve rock şarkıcılarıyla yaptığı düetlerden oluşan son albümü tıpkı eski günlerde olduğu gibi bir long-play olarak müzikseverle buluşuyor.

Biraz kolleksiyonerlerden gelen öneriyle, biraz da nostalji amaçlı olarak piyasaya çok özel bir sunumla ve sınırlı sayıda çıkacak olan “12 Düet”in long-playin bir başka sürprizi ise içindeki poster ve ünlü sanatçının bu posterlerin tümünü tek tek kendisinin imzalayacak olması. Yani “12 Düet”in long-playini alan herkes aynı zamanda Nilüfer’in ıslak imzalı posterine de sahip olacak

“12 Düet” albümü, 20 Temmuz 2011’de LP (Long Play plak) formatında da çıkarıldı.

2012 Mayıs ayında Odeon Müzik, Nilüfer’in “Nilüfer 74”, “Selam Söyle”, “Müzik” ve “Sürprizler” isimli eski 4 albümünü tekrar basarak CD olarak yeniden çıkardı. Aynı yılın Temmuz ayında Yaşar Plak da “Sensiz Olmaz”, “Bir Selam Yeter” albümlerini LP formatında yeniden basıp yeniden çıkardı.

Nilüfer, “12 Düet” albümünün ardından bu kez “13 Düet” isimli albümünü 21 Şubat 2013’te DMC atiketiyle çıkardı. Yine ünlü rock sanatçı ve gruplatıyla düetlere imza attı.

2014 Şubat sonlarında DMC, bu düet albümleri set halinde tekrar çıkardı.

Nilüfer’den Yeni Albüm!

Nilüfer’in, 6 yıl aradan sonra, yepyeni şarkılardan oluşan ve “Kendi Cennetim” adını taşıyan albümü çıkıyor.

2 yıl süren titiz bir çalışmanın ürünü olan “Kendi Cennetim” albümü, 13 yeni şarkıdan oluşuyor. Sanatçının yeni şarkılarını heyecanla bekleyenler için, albümün ön satışı 15 Mayıs’ta dijital platformlarda başladı. Nilüfer albümlerinin arşivcileri ise albüm CD’sine 22 Mayıs’ta tüm müzik marketlerden erişebilecek.

43 yıllık sanat kariyerindeki 24’üncü stüdyo albümü olan ve DMC etiketiyle çıkan “Kendi Cennetim”de Nilüfer, ilk kez Sezen Aksu ve Nazan Öncel’den ikişer şarkı seslendiriyor. Nilüfer, bu albümünde 2 amatör müzisyene de kapı açıyor. Kendi web sitesinden yaptığı duyuru sonucunda gelen yüzlerce şarkıdan seçtiği iki şarkıya albümünde yer veriyor. (Kaynak: www.kralmuzik.com.tr - 18.05.2015)

Nilüfer, Albümünün Çıkış Tarihini Duyurdu

Türk pop müziğinin efsane sesi Nilüfer, merakla beklenen 45. sanat yılına özel albümü ‘Yeniden, Yeni, Yine’nin çıkış tarihini Instagram hesabından paylaştığı video ile duyurdu.

Sanatçının, 16 Aralık Cuma günü tüm müzik marketlerde ve dijital platformlarda yerini alacağını belirttiği albüm kapağı büyük ilgi gördü.

Pop müziğinin unutulmaz şarkılarına benzersiz yorumuyla yeniden hayat veren Nilüfer’in paylaşımı kısa sürede binlerce beğeni aldı. “İçim içime sığmıyor demiştim. Aradan geçen onca yıldan sonra hissettiklerimi, heyecanımı kelimelerle anlatmam çok zor. Sadece şunu söyleyebilirim. Şükrediyorum” diyen sanatçının paylaşımına hayranları ise: ‘‘Sabırsızlıkla bekliyoruz. Çok özledik.’’ diyerek karşılık verdi.

Müzik dünyasında da büyük heyecan yaratan sanatçının 24. albümünde, ‘Unut’, ‘Yazık’, ‘İstanbul’, ‘Seni Kimler Aldı’, ‘Sevdam Ağlıyor’, ‘Hoşgör Sen’, ‘Ağlama Anne’, ‘Gönül Yareler İçinde’, ‘Memleketim’, ‘Ellerimde Çiçekler’, ‘Seninle Olmak Var Ya’, ‘Yalnızlığa Hüküm Giydim’ gibi unutulmaz 12 şarkı yer alıyor. DMC etiketiyle çıkacak olan ve aranjörlüğünü Volga Tamöz’ün yaptığı albüm, müzik marketlerin yanı sıra dijital platformlarda da satışa sunulacak. (Kaynak: www.magazinci.com - 05.12.2016)

Nilüfer’den İlk Klip “Seni Kimler Aldı” Şarkısına Geldi

Türk popunun efsane ismi Nilüfer’in yeni albümü ‘Yeniden, Yeni, Yine’nin ilk klip çalışması yayınlandı.

Proje albüm olarak sanatçının 45. sanat yılına özel olan ve çıktığı ilk günden itibaren zirvede yer alan albümün ilk klibi, söz ve müziği Sezen Aksu’ya ait olan, düzenlemesini Volga Tamöz’ün üstlendiği “Seni Kimler Aldı” parçasına çekildi.

Nilüfer’e, başarılı oyuncu çift Engin ve Beyza Hepileri’nin eşlik ettiği, kısa film tadında, büyük bir aşk hikayesinin anlatıldığı klibin çekimleri Üsküdar’daki Plato’da gerçekleştirildi. Sokakta, yoğun bir şekilde aralıksız yağan kar yağışı ile birlikte oluşan doğal platoda da devam eden klibin yönetmen koltuğunda ise Ahu Şentürk oturdu.

Klibe oyunculukları ile damga vuran Engin - Beyza Hepileri ikilisi “Bizim için Nilüfer, Türk pop müziğinin duayenlerinden biridir. Söylediği her şarkı sözlere verdiği duygu bizi hep derinden etkilemiştir. Son albümündeki Sezen Aksu şarkısı “Seni Kimler Aldı” klibinde oynamamız üzerine bize teklif geldiğinde çok heyecanlandık. İstanbul’un bembeyaz olduğu, harika bir günde çektik klibi. Bizim için hem özel hem de nostaljik bir gün oldu.” cümleleriyle duygularını dile getirdi.
(Kaynak: www.magazinci.com - 20.01.2017)

Nilüfer’den Beş Yıl Sonra Yeni Albüm!

Türk Pop Müziği’nin eşsiz sesi Nilüfer, beş yıl aradan sonra yeni bir albümle müzikseverlerle buluştu.

Volga Tamöz prodüktörlüğünde 26. albümüyle dönen Nilüfer’in, beş yeni şarkıdan oluşan “Kendine Bi’ Şans Ver” ve albümün çıkış şarkısı ‘Boşver’in klibi, bugün tüm platformlardaki yerini aldı.

Yeni şarkılar ve yeni bir sound ile özenle hazırlanan albüm, Nilüfer’in kendi müzik şirketi Nilüfer Prodüksiyon’un etiketini taşırken, albümün dağıtımcılığını ise DMC üstlendi.

İki amatör besteciye şans veren Nilüfer’in albümünde; sözü Gülsen Karatoprak, müziği Volga Tamöz ve Gülsen Karatoprak’a ait “Boşver”, sözü Fatma Özcan’a, müziği Nazan Palu’ya ait “17 Yaşımda”, söz ve müziği Fatma Özcan’a ait “Gidiyorsun”, söz ve müziği Febyo Taşel’e ait “Durum Bundan İbaret”, söz ve müziği Ali Emre Özbayraktar’a ait “Olmayınca Olmuyor” şarkıları yer alıyor.
(Kaynak: www.magazinkolik.com - 13.05.2022)

Sesiyle, Türk Pop Müziğimiz alanında ayrı bir yere sahip olan Nilüfer, halen daha müzik ve albüm çalışmalarına devam etmektedir.

Nilüfer’den “Boşver” Çok Beğenildi Milyonu Geçti!

Türk pop müziğinin vazgeçilmezi Nilüfer, şu günlerde dillere düşen “Boşver” şarkısı ile müzikseverlerin gönlünde bir kez daha taht kurdu.

Beş yıllık bir aranın ardından dinleyenlerine “Kendine Bi’ Şans Ver” albümü ile seslenen Nilüfer, albümün çıkış şarkısı “Boşver” için çekilen klip ile listelere hızlı bir giriş de yaptı.

Klibin enerjisi kadar Nilüfer’in kostümleri ve güzelliği de dikkat çekti.

Kısa sürede bir milyonu geçen, sözü Gülsen Karatoprak, müziği Volga Tamöz ve Gülsen Karatoprak’a ait, albümün çıkış şarkısı Boşver’in klibinin yönetmenliğini ise Murat Joker üstlendi.
(Kaynak: www.magazinkolik.com - 25.05.2022)

Halen daha belleklerimizden silinmeyen ve unutulmayan bazı hitlerini şöyle sıralayabiliriz: “Dünya Dönüyor” (1973), “Göreceksin Kendini” (1973), “Aldanırım Sanma” (1974), “Başıma Gelenler” (1974), “Sen de Söyle” (1974), “Boşver” (1975), “Oh Ya” (1975), “Selam Söyle” (1975), “Son Arzum” (1975), “Of Aman Aman” (1976), “Kim Arar Seni” (1977), “Hey Gidi Günler” (1979), “Ben Seni Seven Kadın” (1981), “Varsa Söyle” (1984), “Kar Taneleri” (1984), “Geceler” (1988), “Esmer Günler” (1988), “Seni Seviyorum” (1988), “Eğrisi Doğrusu” (1994), “Çok Uzaklarda” (1997).

Diskografi:
1972

Kalbim Bir Pusula (Aranj.Orij. Taka Takata-Paco Paco) / Ağlıyorum Yine (Aranj.Orij.: Acropolis Adieu-Mireille Mathieu) (45’lik, CBS 1099)

1973

Dünya Dönüyor / Neden (45’lik, CBS 1286) (Altın Plak)


Göreceksin Kendini (Aranj.Orij.: Tu te reconnaitras-Anne Marie David, Söz: Nino Varon, Müzik: Claude Morgan) / Aldanırım Sanma [Git İşine] (45’lik, CBS 1646) (Altın Plak)


Sen De Söyle (Aranj.Orij.: Good Bye Mama-Irene Sheer, Müzik: Siegel-Loose, Söz: Nino Varon) / Hatıra Defteri (45’lik, CBS 1937)


ARKADAŞ DUR BEKLE (Aranj.Orij.: Auntie - Vicky Leandros, Söz: Çiğdem Talu, Müzik: H. Von Hemert) / Kim Ayırdı Sevenleri (Aranj.Orij.: Une Belle Histoire, Söz: Tuğrul Dağcı, Müzik: Michel Fugain) (Nilüfer ve Modern Folk Üçlüsü ile birlikte) (45’lik, Philips Plak 6070 029)


Akdeniz Çocukları (Ali Kocatepe, Ertan Anapa, Esin Engin, Füsun Önal, Gökben ve Nilüfer ile birlikte) / Akdeniz Çocukları (Enstrümental) (45’lik, 1 Numara Plak 1)

1974

AL BENİ ÇAL BENİ (1. Toplu İğne Beste Yarışması 2ncisi, Beste: Tuğrul Dağcı) / Körebe (45’lik, CBS 2296)


Söyle...Söyle Sever Mi? / Başıma Gelenler (45’lik, CBS 2784)

Nilüfer (1974 Hatıra Defteri=Nilüfer 74) (LP Albüm, CBS LP) (Altın Plak)
(Odeon firmasınca 2004’de CD olarak da basıldı)

A Yüzü:
1- O Sevince (Aranj.Orij.: Io domani-Marcella Bella, Söz: Mehmet Teoman, Müzik: Bigazzi)
2. Sen de Söyle (Aranj.Orij.: Goodbye Mama-Irene Sheer, Söz: Nino Varon, Müzik: Siegel-Loose)
3. Aldanırım Sanma (Söz: Tuğrul Dağcı, Müzik: İvan Grazianni)
4. Dünya Dönüyor (Söz ve Müzik: Tuğrul Dağcı)
5. Göreceksin Kendini (Aranj.Orij.: Tu te reconnaitras-Anne Marie David, Söz: Nino Varon, Müzik: Claude Morgan)
B Yüzü:
1. Hayır Hayır Hayır (Aranj.Orij.: Grande grande grande-Mina, Söz: Çiğdem Talu, Müzik: Tony Renis)
2. Neden (Aranj.Orij.: Nous n’aimerons jamais assez la vie-Vicky Leandros, Söz: Çiğdem Talu, Müzik: Panas)
3. Hatıra Defteri (Söz ve Müzik: Mustafa Alpagut)
4. Başıma Gelenler (Aranj.Orij.: Bashana haba’n-Ilanit, Söz: Ülkü Aker, Müzik: N.Hirsch)
5. Ayrılık Hasreti (Aranj.Orij.: Killing Me Softly With His Song-Robert Flack, Söz: Mehmet Teoman, Müzik: N.)

1975

Boşver (Türkiye Eurovision Yarışması Şarkısı) / Boşverdim (45’lik, CBS 2908)


Oh Ya (Söz: Ülkü AKER, Müzik: Bilinmiyor) / ARA SIRA BAZI BAZI (Aranj.Orij.: Que Bonito Aquella Noche-Las Grecas) (45’lik, CBS 3453)


Bau Mir ein Paradies / Anatol (45’lik, RCA PPBO-4232 26.11481, Almanya)


Ali / Italiano (45’lik, RCA PPBO-4125 26.11330, Almanya)

Nilüfer 3 (Kaset, Uzelli Kaset 330, Almanya)

Nilüfer 1 (Kaset, Türküola Kaset 285, Almanya)

12 Süper Hit / Seri Hit Parade (LP Albüm, CBC 81148)
Büyütmek için T ıklay ın
Büyütmek için T ıklay ın
A Yüzü:
1- Nilüfer / Boşver

1976
Aranjmanlar 8 (Karma Kaset Albüm, Alp Kaset 516)
Büyütmek için T ıklay ın
Kısım 1:
2- Boşver - Nilüfer
Kısım 2:
4- Başıma Gelenler - Nilüfer


Bilder in Meinem Herzen / Warum muss ausgerechnet er es sein (45’lik, RCA xPPBO-4063 26.11258, Almanya)


Of Aman Aman / Kaderime Kaderime (45’lik, CBS 4389)

Selam Söyle (LP Albüm, CBS LP 81383) (Altın Plak)
(Odeon firmasınca CD olarak da basıldı)

A Yüzü:
1. Selam Söyle (Aranj.Orij.: Pourquoi parler d’amour, Söz: Ülkü Aker, Müzik: Enrico Macias)
2. Oh Ya (Söz: Ülkü Aker, Müzik: Bilinmiyor)
3. Son Arzum (Söz: Ülkü Aker, Müzik: A.Koron)
4. Kaderime Kaderime (Söz: Ülkü Aker, Müzik: R.Moreen)
5. Boşver (Söz: Tuğrul Dağcı, Müzik: Nino Varon)
B Yüzü:
1. Kim Kime Dum Duma (Aranj.Orij.: S’agapo, Söz: Ülkü Aker, Müzik: Bilinmiyor)
2. Aşkta Gurur Olmaz (Söz: Ülkü Aker, Müzik: J.MORİNG)
3. Ara Sıra Bazı Bazı (Orij.: Que bonito aquella noche, Söz: Ülkü Aker, Müzik: Gabbari-Ruiz)
4. Baştan Anlat (Söz: Ülkü Aker, Müzik: F.Bracardi)
5. Ali (Söz: Ülkü Aker, Müzik: B.Molden)

12 Süper Hit (Toplama Karma LP Albüm, CBS LP 81148)
- Boşver - Nilüfer

Nilüfer 4 (Kaset, Uzelli Kaset 471, Almanya)

1977

Kim Arar Seni / / Başka Sözüm Yok (45’lik, CBS 5154)


Ne Olacak Şimdi / Pişman Olacaksın (45’lik, CBS 5887)

Nilüfer 4-Müzik (Kaset, Uzelli Kaset 471)

Barış Manço-Nilüfer (Ortak Kaset, Türküola Kaset No. 491)

1978

Sevince / Darling (45’lik, Balet Plak 14 216)

Müzik (LP Albüm, CBS LP 82418) (Altın Plak)
(Odeon firmasınca CD olarak da basıldı)

A Yüzü:
1. Müzik (Söz: Yeşil Giresunlu, Müzik: Rosental)
2. Son Aşık (Söz: Faruk Nafiz Çamlıbel, Müzik: Timur Selçuk)
3. Kim Arar Seni (Söz: Ülkü Aker, Müzik: P.Alba)
4. İyisi Mi (Söz: Ülkü Aker, Müzik: G.Costa)
5. Ne Günlere Kaldım (Söz: Tuğrul Dağcı, Müzik: Bizani)
B Yüzü:
1. Ne Olacak Şimdi (Söz: Ülkü Aker, Müzik: Trad)
2. Dünya Bir Yana (Söz: Zeren, Müzik: Baha Boduroğlu)
3. Başka Sözüm Yok (Söz: Ülkü Aker, Müzik: I.Gomez)
4. Pişman Olacaksın (Söz: Nilüfer, Müzik: E.Macias)
5. O Benim İşte (Söz:Yeşil Giresunlu, Müzik: Marcella)

15 Şarkı(lık) (LP Albüm, CBS LP 83449)

A Yüzü:
1. Dünya Dönüyor
2. Söyle Sever Mi
3. Kalbim Bir Pusula
4. Ağlıyorum Yine
5. Boşver
6. Başıma Gelenler
B Yüzü:
1. Göreceksin Kendini
2. Aldanırım Sanma
3. Of Aman Aman
4. Oh Ya
5. Neden
6. Selam Söyle
7. Kim Arar


1979
Büyütmek için T ıklay ın
Oh Oh / Beyaz Mendil (45’lik, Burç 3511)

Nilüfer '79 (LP Albüm, Burç LP 507)
Büyütmek için T ıklay ın
A Yüzü:
1. Agora Meyhanesi
2. Yeni Aşk Arıyorum
3. Sevemez Kimse Seni
4. Arım Balım Peteğim
5. Sus Sus Sus Kimseler Duymasın
6. Ararım Sorarım
B Yüzü:
1. Hey Gidi Günler
2. Olmadı Olmadı Gitti
3. İnanma
4. Duygular
5. Senin yolunda
6. Anlatacak Bir &Şey Kalmadı

Nilüfer Seçmeler (Kaset Albüm, Türkola Kaset 1145)

1980
Nilüfer (LP Albüm, Türküola, Almanya Basımı)
Büyütmek için T ıklay ın
(Nilüfer 79 Albümünün Almanya Baskısı)

Nilüfer (Kaset Albüm, Türküola, Almanya)
(Şarkı sıralaması Türkiye basımı Nilüfer'79 albümüyle aynı)

Nilüfer '80 (LP Albüm, Burç LP 509)
Büyütmek için T ıklay ın
A Yüzü:
1. Bu Gece İçtikçe İçmeli
2. Sensiz Olmuyor
3. Dönemezsin
4. Tövbekar
5. Sarı Kurdela
B Yüzü:
1. Kaybettiğim Dünya
2. Sus Konuşma
3. Dönüyorum Eski Sevgilime
4. Sabırla Yaşanmaz
5. Yalnız Kullar (Tanrım)

Nilüfer (Kaset Albüm, Yavuz & Burç Plak)
(LP Albümden farklı olarak daha fazla şarkı konmuş ve sıralama değişik)
Büyütmek için T ıklay ın
A Yüzü:
1. Yalnız Kullar (Tanrım)
2. Hey Gidi Günler
3. Sabırla Yaşanmaz
4. Bu Gece İçtikçe İçmeli
5. Sensiz Olmuyor
6. Dönemezsin
7. Tövbekar
8. Sarı Kurdela
9. İnanma
B Yüzü:
1. Agora Meyhanesi
2. Yeni Bir Aşk Arıyorum
3. Sevemez Kimse Seni
4. Arım Balım Peteğim
5. Sus Sus Kimseler Duymasın
6. Ararım Sorarım
7. Kaybettiğim Dünya
8. Sus Konuşma
9. Dönüyorum Eski Sevgilime
10.Duygular

1981
Büyütmek için T ıklay ın Ben Seni Seven Kadın (Woman in Love) / Kime Küseyim (45’lik, Polydor 2121438)

Nilüfer (LP Albüm, Türküola LP C60-18433-4, Rusya)
(Nilüfer 79 albümünün sıralamasına sahip olan bu LP Rusya'da yayınlandı.)

En Yeni Hits - Aranjmanlar (Kaset Albüm, Türküola 1509, Almanya)
Büyütmek için T ıklay ın
Kısım A:
1- Kime Küseyim (Nilüfer)
3- Ben Seni Seven Kadın (Nilüfer)

1982
Sensiz Olmaz (LP Albüm, Kekeva LP 05)
Büyütmek için T ıklay ın
A Yüzü:
1- Sensiz Olmaz
2- Taa Uzak Yollardan
3- Hatıralar Hayal Oldu
4- Pişman Etme
5- (Artık) Sende Gözüm Yok
6- Elveda
B Yüzü:
1- Dönsen Bile
2- İntizar
3- Tanrım
4- Benim İçin Öldün Artık
5- Aşk Kitabı
6- Neredesin Nerede
(Yalnızlığımla Başbaşa ve Elveda LP’de olmayıp, albümün kaset versiyonunda yer almaktadır.)

Sensiz Olmaz (Kaset Albüm, Kekeva)
1. Sensiz Olmaz
2. Taa Uzak Yollardan
3. Hatıralar Hayal Oldu
4. Pişman Etme
5. (Artık) Sende Gözüm Yok
6. Yalnızlığımla Başbaşa (Aranj.Orij.: The Winner Takes It All-Abba)
7. Dönsen Bile
8. İntizar
9. Tanrım
10.Benim İçin Öldün Artık
11.Aşk Kitabı
12.Neredesin Nerede
13.Elveda

Büyütmek için T ıklay ın
Sensiz Olmaz (Kaset Albüm, Türküola Kaset, Almanya)

1984
Nilüfer ’84 (LP Albüm, Kekeva LP 24)
Büyütmek için T ıklay ın
A Yüzü:
1. Varsa Söyle
2. Yalvarmam Sana
3. Sevmek
4. Güler Yüzle Gelirsin Ya
5. Kar Taneleri
B Yüzü:
1. Güle Güle Size
2. Olmaz Olsun
3. Söyleyemedim
4. Yokken Bir Neden
5. Bekle De Gör

Nilüfer '84 (Kaset Albüm, Kekeva)
1. Varsa Söyle
2. Yalvarmam Sana
3. Sevmek
4. Yıllar
5. Kar Taneleri
6. Güle Güle Size
7. Olmaz Olsun
8. Yokken Bir Neden
9. Söyleyemedim
10.Bekle De Gör
11.Sende Gözüm Yok
12.Yalnızlığımla Başbaşa
13.Dönsen Bile
14.Pişman Etme

Söyleyemedim (Kaset Albüm, Türküola Kaset 1823)

1985
Erkekler Ağlamaz (Kaset Albüm, Minareci Kaset, Almanya)

Bir Selam Yeter (Albüm, Yaşar Plak LP )
Büyütmek için T ıklay ın
A Yüzü:
1. Bir Selam Yeter
2. O Sevgili Nerde
3. Neden
4. Erkekler Ağlamaz
5. Acıkmışım Sevgine
6. Haydi Durma
B Yüzü:
1. Al Götür Beni
2. Bir Gün Darılıp Bir Gün Barışma
3. Yağmur
4. Ver Elini Bana
5. Bir Mevsim Arıyorum
6. Mavi Mavi

1986
Geceler (LP Albüm, Yaşar Plak 35)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
A Yüzü:
1. Geceler
2. Bazen Hayaller Kurarım
3. Tek Başına
4. Sensiz Yıllarda
5. Yazık Sana
6. İspanyol Meyhanesi
B Yüzü:
1. Heryerde Kar Var
2. Boş Vermişim Dünyaya
3. Seni Beklerim Öptüğün Yerde
4. Ayrılanlar İçin
5. Boş Sokak
6. Yaşamak Ne Güzel Şey

1988
Esmer Günler (Albüm, Yaşar Plak 89002)
Büyütmek için T ıklay ın
1. Esmer Günler
2. Seni Seviyorum
3. Yolcu Yolunda Gerek
4. Seni Şimdiden Özledim
5. Ağlarım Gizlice
6. Boş Şeyler
7. Mor Menekşe
8. Sokak Kedisi
9. Bir Şey Var Ki
10.Dinle Sevgili
11.Ne Olur
12.Bu Gece Beni Düşüneceksin

1990
Sen Mühimsin (Albüm, Yaşar Plak 90007)
Büyütmek için T ıklay ın
1. Sen Mühimsin
2. Yemin Ettim
3. Böyle Ayrılık Olmaz
4. Gözlerinin Hapsindeyim
5. O Kadın Ben Olsam
6. İnkar Etme
7. Canım Sıkılıyor Canım
8. Bir Dünya Doğuyor
9. Herşey Bitecek Bir Gün
10.Ve Melankoli
11.E...Bebeğim...E...

Her Gün Başkasın Sen (Kaset Albüm, Minareci 4490, Almanya)

1991
Hatıralar (Kaset Albüm, Türküola 8054, Almanya)

1992
Yine Yeni Yeniden (Kaset Albüm, Yaşar Plak 21)
Büyütmek için T ıklay ın
1. Şov Yapma
2. Dokun Bana
3. Yeniden Sev
4. Haram Geceler
5. Kavak Yelleri
6. Aman
7. Her Sevda Bir Veda
8. Dokunsalar Ağlarım
9. Beni Anlamadın Ya
10.Çarem Benim
10.Yeniden Sev (Extra)

1993
Nostalji (Kaset Albüm, Yavuz/Burç Plakçılık)
Büyütmek için T ıklay ın
1. Yalnız Kullar
2. Hey Gidi Günler
3. Sabırla Yaşanmaz
4. Bu Gece İçtikçe İçmeli
5. Sensiz Olmuyor
6. Dönemezsin
7. Tövbekar
8. Sarı Kordele
9. İnanma
10.Agora Meyhanesi
11.Yeni Bir Aşk Arıyorum
12.Sevmez Kimse Seni
13.Arım Balım Peteğim
14.Sus Sus Kimseler Duymasın
15.Ararım Sorarım
16.Kaybettiğim Dünya
17.Sus Konuşma
18.Dönüyorum Eski Sevgilime
19.Duygular

1994
Turkish Pop Collection / Nilüfer, Ferda Anıl Yarkın, Yonca Evcimik, Seyyal Taner, Emel (Derleme Albüm, Devsan Kasetçilik)
Büyütmek için T ıklay ın
3. Sensiz Olmaz - Nilüfer
5. Mor Menekşe - Nilüfer
9. Yolcu Yolunda Gerek - Nilüfer


Ne Masal Ne Rüya (Albüm, Yaşar Kekova 21)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
1. Eğrisi Doğrusu
2. Son Perde
3. Tam Bana Göresin
4. Olsun Varsın
5. Es Deli Rüzgar
6. Ne Masal Ne Rüya
7. Sevda Sardı Başımı
8. Sevgi Tam Olmalı
9. Zorba
10.Uzak Dur Ateşimden
11.Yoksun
12.Bosna'da Bıraktım Kalbimi

1997
Nilüfer'le (Albüm, Tempa & Foneks)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
1. Değişir Dünya - 4:09
2. Unut Gitsin - 5:06
3. Çok Uzaklarda - 4:10
4. Herşeyden Çok - 4:24
5. Mavilim - 4:56
6. Hepsi Bu - 3:21
7. Bırak Beni - 4:48
8. Namussuz Akşamlar - 3:43
9. Beni Benimle Anla - 4:11
10.Hasret Çığlıkları - 5:29

1998
Müzeyyen Senar İle Bir Ömre Bedel (TSM Albüm, Universal Müzik, Mayıs 1998)
Büyütmek için T ıklay ın
3. Dalgalandım da Duruldum (Muhayyer Kürdi 04:38)
Düet: Müzeyyen Senar ve Nilüfer
7. Şarkılar Seni Söyler (Nihavent 05:26)
Düet: Müzeyyen Senar ve Nükhet Duru
11.Benim Yarim Gelişinden Bellidir (Hicaz 01:53)
Düet: Müzeyyen Senar ve Sanatçılar Korosu

Yeniden Yetmişe (Albüm, Tempa & Foneks)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
1- Dünya Dönüyor - 04_28
2- Boşver - 05:30 3- Oh Ya - 02:59
4- Ağlıyorum Yine - 03:36
5- Of Aman Aman - 03:24
6- Son Arzum - 04:12
7- Kim Arar Seni - 03:42
8- Göreceksin Kendin - 02:52
9- Selam Söyle - 03:00
10-Neden - 02:52
11-Başıma Gelenler - 03:29
12-O Sevince - 03:54
13-Ne Olacak Şimdi - 02:46

1999
Aziz Fuat Güner (1999, EMI / Kent)
Büyütmek için T ıklay ın
4. Sen (Aziz Fuat Güner’in Nilüfer ile düet şarkısı)

2001
Büyük Aşkım (Albüm, Tempa & Foneks 074)
Büyütmek için T ıklay ın
1- Büyük Aşkım - 03:57
2- Söz Güzelim - 03:52
3- Beni mi Buldun? - 03:58
4- Anlat Arkadaşım - 04:26
5- Çok Büyüksün - 05:39
6- Cumartesi - 04:21
7- Her Şey Bir An - 05:35
8- Erkekler Ağlamaz - 04:14
9- Ölmek Var Dönmek Yok - 05:07
10-Bir Gün Bitecek - 03:53
11-Her Şey Bir An (2.Versiyon) - 05:06

Müzeyyen Senar İle Bir Ömre Bedel (TSM Albüm, Universal Müzik)
(1998 yılında çıkarılan albümün Yeni Basımı)
Büyütmek için T ıklay ın
3. Dalgalandım da Duruldum (Muhayyer Kürdi 04:38)
Düet: Müzeyyen Senar ve Nilüfer
7. Şarkılar Seni Söyler (Nihavent 05:26)
Düet: Müzeyyen Senar ve Nükhet Duru
11.Benim Yarim Gelişinden Bellidir (Hicaz 01:53)
Düet: Müzeyyen Senar ve Sanatçılar Korosu

Olur mu? (Albüm, Akbaş Müzik, Almanya)

2002
Yüreğimdeki Barış Şarkıları (Kolektif Albüm, CD Sony Müzik Türkiye / Columbia Kaset)
Büyütmek için T ıklay ın
(Albümde çeşitli sanatçılar Barış Manço anısına onun şarkılarını seslendiriyor)
2- Gülpembe - Seslendiren: Nilüfer

Bak Bir Varmış Bir Yokmuş (1) (Kolektif Albüm, Odeon, 15.03.2002/Sony BMG, 2003)
Büyütmek için T ıklay ın
(Albümde çeşitli sanatçılar Barış Manço anısına onun şarkılarını seslendiriyor)
11-Selam Söyle - Nilüfer-1976-3:02

2003
Olur mu..Olur mu? / Gözünaydın (Albüm, Erol Köse Prodüksiyon 007)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
1. Bir Garip Yolcuyum - 04:21
2. Olur mu Olur mu? - 04:39
3. Gözünaydın - 04:13
4. Neden - 04:59
5. Sen Mutlu Ol - 04:57
6. Hey... Bakar mısın? - 03:55
7. Alnımın Yazısı - 05:04
8. Aşkım - 04:41
9. Sular Arınmak İçin Var - 04:49
10.Gözünaydın (Dance Mix) - 05:01
11.Acılara Son - 03:32
12.Aylar Geçse - 03:44


2004
Bak Bir Varmış Bir Yokmuş 2 (Kolektif Albüm, Odeon, 16.01.2004 / Sony, Şubat 2004)
Büyütmek için T ıklay ın
(Albümde çeşitli sanatçılar Barış Manço anısına onun şarkılarını seslendiriyor)
11-Ara Sıra Bazı Bazı-Nilüfer (Söz: Ülkü Aker, Müzik : Les Grecas Grubu)

Nilüfer 74 (Remaster Albüm, Odeon Müzik, 10.06.2004)
(Nilüfer’in 1974’deki “Hatıra Defteri” albümünün orijinal remaster kayıt CD’si)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
1. Göreceksin Kendini - 2:23
2. Hayır Hayır Hayır - 3:02
3. Neden - 2:45
4. Hatıra Defteri - 3:32
5. Başıma Gelenler - 3:39
6. Ayrılık Hasreti - 4:42
7. O Sevince - 3:59
8. Sende Söyle - 3:24
9. Aldanırım Sanma - 2:50
10.Dünya Dönüyor - 3:35

Selam Söyle (Remaster Albüm, Odeon Müzik, 10.06.2004)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
1. Selam Söyle - 3:02
2. Oh Ya - 1:55
3. Son Arzum - 3:26
4. Kaderime Kaderime - 3:05
5. Boşver - 3:24
6. Kim Kime Dum Duma - 2:51
7. Aşkta Gurur Olmaz - 4:04
8. Ara Sıra Bazı Bazı - 2:54
9. Ali - 2:48
10. Baştan Anlat - 3:25

Müzik (Remaster Albüm, Odeon, 21.06.2004)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
1. Müzik - 3:48
2. Son Aşık - 3:43
3. Kim Arar Seni - 3:36
4. İyisi Mi - 3:06
5. Ne Günlere Kaldık - 2:02
6. Ne Olacaksa Şimdi
7. Dünya Bir Yana - 2:10
8. Başka Sözüm Yok - 3:18
9. Pişman Olacaksın - 2:21
10.O Bendim İşte - 3:37

Sürprizler (Albüm, Odeon 04-2, 07.12.2004)
Büyütmek için T ıklay ın
1. Ben Seni Seven Kadın
2. Of Aman Aman
3. Ağlıyorum Yine
4. Al Beni, Çal Beni
5. Söyle Söyle Sever Mi?
6. Yaş 35
7. Leggera
8. Kim Ayırdı Sevenleri
9. Pour Quori Parler D’amour
10.Bau Mir Ein Paradies
11.Körebe
12.Italiano
13.Ancora

Bak Bir Varmış Bir Yokmuş 3 (Kolektif Albüm, Odeon, 15 Şubat 2005)
Büyütmek için T ıklay ın
4. Nilüfer / Göreceksin Kendini (1973)

2006
Karar Verdim (Albüm, Seyhan Müzik, 01 Şubat 2006)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
1. Karar Verdim Karar Verdim - 04:25 (Söz ve Müzik: Nilüfer)
2.  Aşk - 03:51 (Söz ve Müzik: Nilüfer)
3.  Hoşuna Gider mi - 03:23 (Söz ve Müzik: Nilüfer)
4.  Unutmuyor Sevdan - 04:15 (Söz ve Müzik: Adnan Ergil)
5.  Hayalime Bırak - 05:11 (Söz ve Müzik: Adnan Ergil)
6.  Hüzün - 04:33 (Söz: Sude Bilge Demir, Müzik: Bülent Özdemir)
7.  Kaderin Oyunu - 04:00 (Söz: Şehrazat, Müzik: Onur Mete)
8.  Ansızın - 04:09 (Söz ve Müzik: Nilüfer)
9.  Ucuz Atlattım - 04:58 (Söz ve Müzik: Şehrazat)
10.Kolaycısın - 03:40 (Söz ve Müzik: Nilüfer)
11.İlk Göz Ağrısı - 04:09 (Söz ve Müzik: Nilüfer)

41 Kere Maşallah (Ali Kocatepe) (2xCD Albüm, Seyhan Müzik, 12/26 Mayıs 2006)
Büyütmek için T ıklay ın
2. Haklıydın Aslında - 4:58 (Nilüfer)

Söz: Çiğdem Talu - Bir Zamanlar Serisi, Söz Yazarları / Orjinal Plak Kayıtları (CD Albüm, 2006, Ossi Müzik, 26 Mayıs 2006)
Büyütmek için T ıklay ın
1- Ağlıyorum Yine – Nilüfer (1972)

Bak Bir Varmış Bir Yokmuş 4 (Kolektif Albüm, Odeon, Eylül 2006)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
2. Nilüfer / Körebe (1974) - 03:50

Karar Verdim + 3 Remix (Albüm, Seyhan Müzik, 08 Eylül 2006)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
1. Karar Verdim - 04:20
2. Aşk - 03:51
3. Hoşuna Gider mi - 03:23
4. Unutmuyor Sevdan - 04:15
5. Hayalime Bırak - 05:11
6. Hüzün - 04:33
7. Kaderin Oyunu - 04:00
8. Ansızın - 04:09
9. Ucuz Atlattım - 04:58
10.Kolaycısın - 03:40
11. İlk Göz Ağrısı - 04:09
12.Hoşuna Gidermi Remix
13.Unutmuyor Sevdan Remix
14.Ucuz Atlattım Remix

Odeon Yılları
1970 - 1980 / Nilüfer 74 / Selam Söyle / Müzik / Sürprizler (4xCD Albüm, Odeon, 25.12.2006)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
CD1: Nilüfer 74
1- Göreceksin Kendini - 02:23
2- Hayır Hayır Hayır - 03:02
3- Neden - 02:45
4- Hatıra Defteri - 03:32
5- Başıma Gelenler - 03:39
6- Ayrılık Hasreti - 04:42
7- O Sevince - 03:59
8- Sen de Söyle - 03:24
9- Aldanırım Sanma - 02:50
10-Dünya Dönüyor - 03:35

CD2 :Selam Söyle
1- Selam Söyle - 03:02
2- Oh Ya - 01:55
3- Son Arzum - 03:26
4- Kaderime Kaderime - 03:05
5- Boşver - 03:24
6- Kim Kime Dum Duma - 02:51
7- Aşkta Gurur Olmaz - 04:04
8- Ara Sıra Bazı Bazı - 02:54
9- Ali - 02:48
10-Baştan Anlat - 03:25

CD 3: Müzik
1- Müzik - 03:48
2- Son Aşık - 03:43
3- Kim Arar Seni - 03:36
4- İyisi Mi - 03:06
5- Ne Günlere Kaldık - 02:02
6- Ne Olacak Şimdi - 02:44
7- Dünya Bir Yana - 02:10
8- Başka Sözüm Yok - 03:18
9- Pişman Olacaksın - 02:21
10-O Bendim İşte - 03:27

CD4: Sürprizler
1- Ben Seni Seven Kadın - 04:27
2- Of Aman Aman - 02:15
3- Ağlıyorum Yine - 03:14
4- Al Beni, Çal Beni - 02:34
5- Söyle Söyle Sever Mi? - 03:38
6- Yaş 35 - 03:31
7- Leggera - 03:16
8- Kim Ayırdı Sevenleri - 03:11
9- Pourquoi Parler D’Amour - 02:56
10-Bau Mir Ein Paradies - 03:58
11-Körebe - 03:51
12-İtaliano - 03:51
13-Ancora - 04:05
Müzik yaşamının 35.yılında
(“Açıklama: Odeon, Nilüfer’in profesyonel olarak müziğe başladığı tarihten itibaren, ilk 10 yılını anlatan birbirinden güzel 4 albümü bir araya toplayarak, bir set içinde müzikseverlere 35. yıl armağanı olarak sunuyor. “Nilüfer’74”, Nilüfer’in ilk longplay’i 1974 yılında yayınlandı. Genç yaşına rağmen, Nilüfer’in ne kadar iyi bir yorumcu olduğunu gösteren, albümdeki her şarkının dillere dolandığı, popüler müziğimizin belki de en iyi ilk albümü. Nilüfer; “Ben yeni başladım ama hep buralarda, hep sizinle olacağım…” der gibi. Dediğini yaptı ve bu albüm, bu muhteşem maceranın birinci halkası. “Selam Söyle” ve başta “Ara Sıra Bazı Bazı” olmak üzere, yine bütün şarkılar hit olmuş, Nilüfer, kalıcı bir star gibi kalplere basılmıştı. Popüler Türk müziğinin gelmiş geçmiş en büyük hit’lerinden biri olan “Kim Arar Seni”yi de kapsayan, Türk popunun inişe geçtiği 70’li yılların sonlarında bile gürültü koparan, çok satan bir albüm. “Sürprizler” Daha önce hiç yayınlanmamış pek çok şarkının bulunduğu, adının da ifade ettiği gibi çok sürprizli bir albümü Nilüfer’in. İtalyanca, Almanca, Fransızca söylediği şarkıların yanısıra, son 45’liği “Ben Seni Seven Kadın” da repertuarda… Dışarda çok denenen “hiç yayınlanmamış (unreleased)” ve “nadir (rare)” kayıtları ihtiva eden albüm yayınlama geleneğinin bizdeki ilk örneği!”)

2007
Onno Tunç Şarkıları (Kolektif CD Albüm, Rh Pozitif, 22 Mayıs 2007)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
11.Nilüfer / Tutsak - 08:04

2008
Nilüfer 2008 Hit’s (Albüm, ,01.04.2008)
Büyütmek için T ıklay ın
1. Böyle Ayrılık Olmaz
2. Erkekler Ağlamaz
3. Namussuz Akşamlar
4. Söyle Buldunmu
5. Heryerde Kar Var
6. Çok Uzaklarda
7. Haram Geceler
8. Seni Beklerim Öptüğüm Yerde
9. Yolcu Yolunda Gerek
10.E Bebeğim E
11.Dönsen Bile
12.Karar Verdim
13.Sevmek Eskidendi (Yolcu Yolunda Gerek [Ver.2])
14.Geceler
15.Seni Şimdiden Özledim
16.Seni Seviyorum

Sen Beni Tanımamışsın (Albüm, DMC, 16 Mayıs 2008)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
1. Sen Beni Tanımamışsın - 04:48
2. Sen Beni Tanımamışsın (Akustik) - 04:04
3. Sen Beni Tanımamışsın (Remix - Hüseyin Karadayı) - 04:49
4. Sen Beni Tanımamışsın (Remix - Suat Ateşdağlı) - 04:45
5. Sen Beni Tanımamışsın (Playback)
6. Sen Beni Tanımamışsın (Playback)


Zilli Perküsyon (Çeşitli Sanatçılar - Albüm, Balet Plak/Ossi Müzik, 23.05.2008)
Büyütmek için T yklay yn Büyütmek için T yklay yn
1. Kim Arar - Nilüfer (Söz: Ülkü Aker) - 04:03

Zülfü Livaneli / 35. Yıl Konseri (2xCD Albüm, İda Müzik, 01.09.2008)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
CD 1:
8- Nilüfer - Kardeşin Duymaz

2009
Hayal (Albüm, DMC, 29.06.2009)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
1- Tanrım
2- Bir Bilseydim
3- Olmadı Gitti
4- Yaramaz
5- İncir Çekirdeği
6- Hayal
7- Bir Liste
8- Unutmadım
9- Düş Misali
10-Sen Beni Tanımamışsın
11-Sen ve Ben


2010
Zalimin Kararı (Albüm, DMC, 26.01.2010)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
1- Zalimin Kararı
2- Zalimin Kararı ( Alaturka Versiyon )
3- Zalimin Kararı ( Karaoke Versiyon )
4- Zalimin Kararı ( Alaturka Karaoke )


Zalimin Kararı & Hayal & Sen Beni Tanımamışsın (3xCD Albüm, DMC, 14.05.2010)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
CD/1 - Zalimin Kararı - 17:21
1- Zalimin Kararı
2- Zalimin Kararı ( Alaturka Versiyon )
3- Zalimin Kararı ( Karaoke Versiyon )
4- Zalimin Kararı ( Alaturka Karaoke )


CD/2 - Hayal - 47:08
1- Tanrım
2- Bir Bilseydim
3- Olmadı Gitti
4- Yaramaz
5- İncir Çekirdeği
6- Hayal
7- Bir Liste
8- Unutmadım
9- Düş Misali
10-Sen Beni Tanımamışsın
11-Sen ve Ben


CD/3 - Sen Beni Tanımamışsın - 27:03
1. Sen Beni Tanımamışsın - 04:48
2. Sen Beni Tanımamışsın (Akustik) - 04:04
3. Sen Beni Tanımamışsın (Remix - Hüseyin Karadayı) - 04:49
4. Sen Beni Tanımamışsın (Remix - Suat Ateşdağlı) - 04:45
5. Sen Beni Tanımamışsın (Playback)
6. Sen Beni Tanımamışsın (Playback)


Online CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.hepsiburada.com

Müzeyyen Senar İle Bir Ömre Bedel (TSM Albüm, Bonus Müzik, 29.12.2010)
(1998 ve 2001 yılında Universal Müzik'ten çıkan albümün Yeni Basımı)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
3. Dalgalandım da Duruldum (Muhayyer Kürdi 04:38)
Düet: Müzeyyen Senar ve Nilüfer
7. Şarkılar Seni Söyler (Nihavent 05:26)
Düet: Müzeyyen Senar ve Nükhet Duru
11.Benim Yarim Gelişinden Bellidir (Hicaz 01:53)
Düet: Müzeyyen Senar ve Sanatçılar Korosu

2011
12 Düet (Albüm, DMS, 03.02.2011)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
1- Erkekler Ağlamaz (Seslendiren: Nilüfer & Şebnem Ferah)
2- Göreceksin Kendini (Seslendiren: Nilüfer & Yüksek Sadakat)
3- Ara Sıra Bazı Bazı (Seslendiren: Nilüfer & Malt)
4- Sensiz Olmaz (Seslendiren: Nilüfer & Teoman)
5- Haram Geceler (Seslendiren: Nilüfer & Gece Yolcuları)
6- Hey Gidi Günler (Seslendiren: Nilüfer & Ogün Sanlısoy)
7- İntizar (Seslendiren: Nilüfer & Badem)
8- Aşk Kitabı (Seslendiren: Nilüfer & Hayko Cepkin)
9- Unut Gitsin (Seslendiren: Nilüfer & Cingi)
10-Uzak Dur Ateşimden (Seslendiren: Nilüfer & Rashit)
11-Selam Söyle (Seslendiren: Nilüfer & TNK)
12-Kim Arar Seni (Seslendiren: Nilüfer & 4X4)

Online CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.hepsiburada.com

12 Düet (Plak) (LP Albüm, DMS, 20.07.2011)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
A Yüzü:
1- Erkekler Ağlamaz (Seslendiren: Nilüfer & Şebnem Ferah)
2- Göreceksin Kendini (Seslendiren: Nilüfer & Yüksek Sadakat)
3- Ara Sıra Bazı Bazı (Seslendiren: Nilüfer & Malt)
4- Sensiz Olmaz (Seslendiren: Nilüfer & Teoman)
5- Haram Geceler (Seslendiren: Nilüfer & Gece Yolcuları)
6- Hey Gidi Günler (Seslendiren: Nilüfer & Ogün Sanlısoy)
B Yüzü:
1- İntizar (Seslendiren: Nilüfer & Badem)
2- Aşk Kitab (Seslendiren: Nilüfer & Hayko Cepkin)
3- Unut Gitsin (Seslendiren: Nilüfer & Cingi)
4- Uzak Dur Ateşimden (Seslendiren: Nilüfer & Rashit)
5- Selam Söyle (Seslendiren: Nilüfer & TNK)
6- Kim Arar Seni (Seslendiren: Nilüfer & 4X4)


Online PLAK Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.hepsiburada.com

2012
Nilüfer 74 (CD Albüm, Odeon Müzik, 04.05.2012)
(1974’de CBS LP albüm, 07.12.2004 tarihinde Odeon Müzik tarafından 04-24 katalog no ile Remaster CD olarak ve 25.12.2006’da “1970 - 1980 / Nilüfer 74 / Selam Söyle / Müzik / Sürprizler” 4 CD’lik albüm seti içinde çıkarılan albümün yeni basımıdır.)
Büyütmek için T ıklay ın
1. Göreceksin Kendini
2. Hayır Hayır Hayır
3. Neden
4. Hatıra Defteri
5. Başıma Gelenler
6. Ayrılık Hasreti
7. O Sevince
8. Sen de Söyle
9. Aldanırım Sanma
10.Dünya Dönüyor


Online CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com

Selam Söyle (CD Albüm, Odeon Müzik, 04.05.2012)
Büyütmek için T ıklay ın
(1976'de CBS LP 81383 katalog no. ile LP, 2004'te Odeon Müzik tarafından Remaster CD ve 25.12.2006 "1970 - 1980 / Nilüfer 74 / Selam Söyle / Müzik / Sürprizler" 4 CD'lik albüm seti içinde çıkarılan albümün yeni basımıdır.)
1. Selam Söyle
2. Oh Ya
3. Son Arzum
4. Kaderime Kaderime
5. Boşver
6. Kim Kime Dum Duma
7. Aşkta Gurur Olmaz
8. Ara Sıra Bazı Bazı
9. Ali
10.Baştan Anlat


Online CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com

Müzik (CD Albüm, Odeon Müzik, 04.05.2012)
Büyütmek için T ıklay ın
(1978'de CBS LP 82418 katalog no. ile LP, 2004'te Odeon Müzik tarafından Remaster CD olarak çıkarılan albümün CD olarak yeniden basımıdır)
1. Müzik
2. Son Aşık
3. Kim Arar Seni
4. İyisi mi
5. Ne Günlere Kaldık
6. Ne Olacak Şimdi
7. Dünya Bir Yana
8. Başka Sözüm Yok
9. Pişman Olacaksın
10.O Bendim İşte


Online CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com

Sürprizler (CD Albüm, Odeon Müzik, 11.05.2012)
Büyütmek için T ıklay ın
(07.12.2004 tarihinde Odeon 04-24 katalog no ile ve 25.12.2006'da "1970 - 1980 / Nilüfer 74 / Selam Söyle / Müzik / Sürprizler" 4 CD'lik albüm seti içinde çıkarılan albümün yeni basımıdır.)
1. Ben Seni Seven Kadın
2. Of Aman Aman
3. Ağlıyorum Yine
4. Al Beni, Çal Beni
5. Söyle Söyle Sever mi
6. Yaş 35
7. Leggera
8. Kim Ayırdı Sevenleri
9. Pourquoi Parmer D’Amour
10.Bau Mir Ein Paradies
11.Körebe
12.Italiano

Online CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com

Sensiz Olmaz (LP [Plak] Albüm, Yaşar Plak, 17.07.2012)
(1982'de Kekeva LP 05 katalog no.ile çıkarılan LP albümün LP Plak olarak [YENİDEN BASIMI])
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
A:
1. Sensiz Olmaz (Söz:Ülkü Aker, Müzik: Jouveaux Michel Barnel Seff)
2. Taa Uzak Yollarda (Söz:Ülkü Aker, Müzik: Anonim)
3. Hatıralar Hayal Oldu (Söz: Erkan Özerman, Müzik: Yues Dessca)
4. Pişman Etme (Söz:Ülkü Aker, Müzik: Lavranos Nicolas)
5. Sende Gözüm Yok (Söz:Ülkü Aker, Müzik: Anonim)
B:
1. Dönsen Bile (Söz: Ülkü Aker, Müzik: Ioanishristou & Markopolous & Costantinos & Ferentinos)
2. İntizar (Söz: Faruk Nafız Çamlıbel, Müzik: Suat Sayın)
3. Tanrım (Söz: Selasmi Şahin, Müzik: Selami Şahin)
4. Benim İçin Öldün Artık (Söz:Ahmet Selçuk İlkan, Müzik: Selami Şahin)
5. Aşk Kitabı (Söz:Ahmet Selçuk İlkan, Müzik: Çoşkun Sabah)
6. Nerdesin Nerde (Söz:Ülkü Aker Müzik: Anonim)

Online PLAK Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.hepsiburada.com
www.idefix.com

Bir Selam Yeter (LP [Plak] Albüm, Yaşar Plak, 17.07.2012)
(1985’te çıkarılan LP albümün yine LP olarak [YENİ BASIMI])
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
A:
1. Bir Selam Yeter (Söz: Ülkü Aker, Müzik: Selmi Andak)
2. O Sevgili Nerde (Söz: Ülkü Aker, Müzik: Selmi Andak)
3. Neden Sanki Neden (Söz: Zeynep Hilav, Müzik: Melih Kibar)
4. Yağmur (Söz: Kayahan Açar)
5. Açıkmışım Sevgine (Söz: Kayahan Açar, Müzik: Kayahan Açar)
6. Hadi Durma (Söz:Çetin Akçan, Müzik:Çetin Akçan)
B:
1. Al Götür Beni (Söz : Ülkü Aker, Müzik: -)
2. Birgün Darılıp Birgün Barışma (Söz: Ülkü Aker, Müzik: Anonim)
3. Erkekler Ağlamaz (Söz ve Müzik: Nilüfer)
4. Ver Elini Bana (Söz : Ülkü Aker, Müzik: -)
5. Bir Mevsim Arıyorum (Söz: Aysel Gürel, Müzik:Selmi Andak)
6. Mavi Mavi (Söz: Yılmaz Tatlıses, Müzik: Burhan Bayar)


Online PLAK Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.hepsiburada.com
www.idefix.com

Nilüfer ’84 (LP [Plak] Albüm, Yaşar Plak, 05.08.2012)
(1984 yılında kaset ve LP olarak çıkarılan albümün yeniden PLAK formatında [YENİ BASIMI])
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
A Yüzü:
1- Varsa Söyle (Söz: Çetin Akçan, Müzik: Moroder Giorgiog)
2- Yalvarmam Sana (Söz: Çetin Akçan, Müzik: Onno Tunç)
3- Yıllar (Söz: Tahir Dökmen, Müzik: Tahir Dökmen)
4- Güle Güle Size (Söz: Ülkü Aker, Müzik: A.Varidis)
5- Olmaz Olsun (Söz: Çetin Akçan, Müzik: Semli Andak)
6- Dönsen Bile (Söz: Ülkü Aker & Costantinos Ferentinos, Müzik: Ionishristou Markopolous)
7- Pişman Etme (Söz: Kayahan Açar, Müzik: Kayahan Açar)
B Yüzü:
1- Sevmek (Söz: Ülkü Aker, Müzik: Selmi Andak)
2- Kar Taneleri (Söz: Kayahan Açar, Müzik: Kayahan Açar)
3- Yokken Bir Neden (Söz: Çetin Akçan, Müzik: Suat Sayın)
4- Söyleyemedim (Söz: Ülkü Aker, Müzik: M.Varidis)
5- Bekle de Gör (Söz: Ülkü Aker, Müzik: Kemal Sünnetcioğlu)
6- Sende Gözüm Yok (Söz: Ülkü Aker, Müzik: Isuza)
7- Yalnızlığımla Baş Başa (Söz: Ülkü Aker, Müzik: Jaire)

Online PLAK Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.hepsiburada.com
www.opus3a.com
www.goldplak.com
store.unkapani.digital
www.plakburada.com
www.ergunplak.com.tr

2013
13 Düet (Albüm, DMC, 21.02.2013)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
1- Hatıralar Hayal Oldu (Nilüfer & Gripin)
2- Başıma Gelenler (Nilüfer & Gece)
3- Son Perde (Nilüfer & Emre Aydın)
4- Her Yerde Kar Var (Nilüfer & Bulutsuzluk Özlemi)
5- Kavak Yelleri (Nilüfer & Feridun Düzağaç)
6- Yaşamak Ne Güzel Şey (Nilüfer & Kargo)
7- Dokun Bana (Nilüfer & Mor ve Ötesi)
8- Ta Uzak Yollardan (Nilüfer & Vega)
9- Şov Yapma (Nilüfer & Model)
10-Eğrisi Doğrusu (Nilüfer & Manga)
11-Agora Meyhanesi (Nilüfer & Zakkum)
12-Dünya Dönüyor (Nilüfer & Pinhani)

Online CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.hepsiburada.com
www.tulumba.com (ABD)
www.tikla24.de (Almanya)
Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com

2014
12 + 13 Düet (Albüm, DMC, 26.02.2014)

CD 1 - 12 Düet
1. Erkekler Ağlamaz / Nilüfer & Şebnem Ferah
2. Göreceksin Kendini / Nilüfer & Yüksek Sadakat
3- Ara Sıra Bazı Bazı / Nilüfer & Malt
4. Sensiz Olmaz / Nilüfer & Teoman
5. Haram Geceler / Nilüfer & Gece Yolcuları
6. Hey Gidi Günler / Nilüfer & Ogün Sanlısoy
7. İntizar / Nilüfer & İntizar
8. Aşk Kitabı / Nilüfer & Hayko Cepkin
9. Unut Gitsin / Nilüfer & Candaş / Cingi / Ruacan
10.Uzak Dur Ateşimden / Nilüfer & Rashit
11.Selam Söyle / Nilüfer & TNK
12.Kim Arar Seni / Nilüfer & 4x4


CD 2 - 13 Düet
1. Hatıralar Hayal Oldu / Nilüfer & Gripin
2. Başıma Gelenler / Nilüfer & Gece
3. Son Perde / Nilüfer & Emre Aydın
4. Her Yerde Kar Var / Bulutsuzluk Özlemi
5. Kavak Yelleri / Nilüfer & Feridun Düzağaç
6. Yaşamak Ne Güzel Şey / Nilüfer & Kargo
7. Dokun Bana / Nilüfer & Mor Ve Ötesi
8. Ta Uzak Yollardan / Nilüfer & Vega
9. Şov Yapma / Nilüfer & Model
10.Eğrisi Doğrusu / Nilüfer & Manga
11.Agora Meyhanesi / Nilüfer & Zakkum
12.Dünya Dönüyor / Nilüfer & Pinhani
13.Değişir Dünya / Nilüfer & Çilekeş


Online CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.hepsiburada.com

2015
Kendi Cennetim (Albüm, DMC, 22.05.2015)

1. Nokta
2. Hadi Kızlar
3. Vefa
4. Havalandı Ruhum
5. Aylar Geçti
6. Haziran Vakti
7. Elimden Gelen Bu Kadardı
8. Bu Tarafa
9. İki Eski Sevgili
10.Günahkar Zaman ( Neyleyim )
11.Seninim
12.Beklemem
13.Hazan


Online CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.pandamuzik.com
www.arkadas.com.tr
www.tikla24.de (Almanya)
Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
itunes.apple.com/tr
open.spotify.com
www.amazon.de (Almanya)

2016
Kendi Cennetim ([LP=Longplay] PLAK Albüm, DMC, 01.03.2016)
(2015 yılında CD olarak çıkan albümün PLAK formatında [YENİ BASIMI])

LP1
A Yüzü:

1- Nokta
2- Hadi Kızlar
3- Vefa
4- Havalandı Ruhum
B Yüzü:
1- Aylar Geçti
2- Haziran Vakti
3- Elimden Gelen Bu Kadardı
LP 2
C Yüzü:

1- Bu Tarafa
2- İki Eski Sevgili
3- Günahkar Zaman (Neyleyim)
D Yüzü:
1- Seninim
2- Beklemem
3- Hazan

Online PLAK Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.hepsiburada.com
www.opus3a.com
www.zihni.com

Yeniden, Yeni, Yine (Albüm, DMC, 16.12.2016)

1- Seni Kimler Aldı
2- Yazık
3- Ağlama Anne
4- Ellerimde Çiçekler
5- İstanbul
6- Gönül Yareler İçinde
7- Yalnızlığa Hüküm Giydim
8- Sevdam Ağlıyor zbr>9- Unut
10-Seninle Olmak Var Ya
11-Memleketim
12-Hoşgör Sen


Online CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.pandamuzik.com
www.arkadas.com.tr
Dijital Satış Noktaları:
www.turktelekommuzik.com
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com

2017
12 Düet / Nilüfer (Yeni Basiım LP [Plak] Albüm, DMC, 20.12.2017)

A Yüzü:
1- Erkekler Ağlamaz (Seslendiren: Nilüfer & Şebnem Ferah)
2- Göreceksin Kendini (Seslendiren: Nilüfer & Yüksek Sadakat)
3- Ara Sıra Bazı Bazı (Seslendiren: Nilüfer & Malt)
4- Sensiz Olmaz (Seslendiren: Nilüfer & Teoman)
5- Haram Geceler (Seslendiren: Nilüfer & Gece Yolcuları)
6- Hey Gidi Günler (Seslendiren: Nilüfer & Ogün Sanlısoy)
B Yüzü:
1- İntizar (Seslendiren: Nilüfer & Badem)
2- Aşk Kitabı (Seslendiren: Nilüfer & Hayko Cepkin)
3- Unut Gitsin (Seslendiren: Nilüfer & Cingi)
4- Uzak Dur Ateşimden (Seslendiren: Nilüfer & Rashit)
5- Selam Söyle (Seslendiren: Nilüfer & TNK)
6- Kim Arar Seni (Seslendiren: Nilüfer & 4X4)


Online PLAK Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.opus3a.com

13 Düet / Nilüfer (LP [Plak] Albüm, DMC, 20.12.2017)

A Yüzü :
1. Hatıralar Hayal Oldu - Nilüfer & Gripin
2. Son Perde - Nilüfer & Emre Aydın
3. Kavak Yelleri - Nilüfer & Feridun Düzağaç
4. Yaşamak Ne Güzel Şey - Nilüfer & Kargo
5. Dokun Bana - Nilüfer & Mor ve ötesi
6. Ta Uzak Yollardan - Nilüfer & Vega
B Yüzü :
1. Başıma Gelenler - Nilüfer & Gece
2. Her Yerde Kar Var - Bulutsuzluk Özlemi
3. Şov Yapma - Nilüfer & Model
4. Eğrisi Doğrusu - Nilüfer & maNga
5. Agora Meyhanesi - Nilüfer & Zakkum
6. Dünya Dönüyor - Nilüfer & Pinhani
7. Değişir Dünya - Nilüfer & Çilekeş

Online PLAK Satış Noktaları:
www.dr.com.tr
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.opus3a.com

Yeniden, Yeni, Yine (LP [Plak] Albüm, DMC, 20.12.2017)

A Yüzü :
1. Seni Kimler Aldı
2. Yazık
3. Ağlama Anne
4. Ellerimde Çiçekler
5. İstanbul
6. Gönül Yareler İçinde
B Yüzü :
1. Yalnızlığa Hüküm Giydim
2. Sevdam Ağlıyor
3. Unut
4. Seninle Olmak Var Ya
5. Memleketim
6. Hoşgör Sen


Online PLAK Satış Noktaları:
www.dr.com.tr
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.opus3a.com

2018
Olur mu..Olur mu? / Gözünaydın ([LP=Longplay] PLAK Albüm, Yaşar Kekeva, 17.10.2018)
(2003 yılında CD olarak çıkan albümün PLAK formatında [YENİ BASIMI])

A Yüzü:
1- Bir Garip Yolcuyum
2- Olur Mu Olur Mu
3- Gözünaydın
4- Neden
5- Sen Mutlu Ol
6- Hey Bakar Mısın
B Yüzü:
1- Alnımın Yazısı
2- Aşkım
3- Sular Arınmak İçin Var
4- Gözünaydın(Dance Remix)
5- Acılara Son
6- Aylar Geçse De

Online CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.opus3a.com
www.kitapyurdu.com
www.ozhizo.com

Nilüfer ’84 (Orijinal Plak Kayıtları) (Dijital Albüm, Yaşar Plak, 23.11.2018)


Dijital Satış Noktaları:
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com

2019
Tik Tak (Single, DMC, 15.02.2019)

1- Tik Tak -03:04Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
play.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Yine Yeni Yeniden ([LP=Longplay] PLAK Albüm, Yaşar Kekeva, 04.03.2019)
(1992 yılında Kaset olarak çıkan albümün PLAK formatında [YENİ BASIMI])

A Yüzü:
1.Şov Yapma
2.Dokun Bana
3.Yeniden Sev
4.Haram Geceler
5.Kavak Yelleri
B Yüzü:
1. Aman
2. Her Sevda Yeni Bir Veda
3. Dokunsalar Ağlarım
4. Beni Anlamadın Ya
5. Çarem Benim

Online PLAK Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.opus3a.com

Sen Mühimsin [LP=Longplay] PLAK, Yaşar Kekeva, 11.03.2019)
(1990 yılında CD&MC olarak çıkan albümün PLAK formatında [YENİ BASIMI])

A Yüzü:
1- Sen Mühimsin
2- Yemin Ettim
3- Böyle Ayrılık Olmaz
4- Gözlerinin Hapsindeyim
5- O Kadın Ben Olsam
B Yüzü:
1- İnkar Etme
2- Canım Sıkılıyor Canım
3- Bir Dünya Doğuyor
4- Herşey Bitecek Bir Gün
5- Ve Melankoli
6- E… Bebeğim … E …

Online PLAK Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.arkadas.com.tr
www.opus3a.com
www.zihni.com
www.ozhizo.com
www.canplak.com
www.gereksizseyler.com
2020
13 Düet (LP [Plak] Albüm, DMC, 15.09.2020)
(21.02.2013 tarihinde CD ve 20.12.2017 PLAK olarak çıkarılan albümün yeniden PLAK formatında [YENİ BASIMI])

1. Hat?ralar Hayal Oldu - Nilüfer & Gripin
2. Son Perde - Nilüfer & Emre Ayd?n
3. Kavak Yelleri - Nilüfer & Feridun Düza?aç
4. Ya?amak Ne Güzel ?ey - Nilüfer & Kargo
5. Dokun Bana - Nilüfer & Mor ve ötesi
6. Ta Uzak Yollardan - Nilüfer & Vega
B Yüzü :
1. Ba??ma Gelenler - Nilüfer & Gece
2. Her Yerde Kar Var - Bulutsuzluk Özlemi
3. ?ov Yapma - Nilüfer & Model
4. E?risi Do?rusu - Nilüfer & maNga
5. Agora Meyhanesi - Nilüfer & Zakkum
6. Dünya Dönüyor - Nilüfer & Pinhani
7. De?i?ir Dünya - Nilüfer & Çileke?

Online PLAK Sat?? Noktalar?:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.hepsiburada.com
www.opus3a.com
www.plak724.com
www.ergunplak.com.tr
www.plakkitap.com
www.goldplak.com
www.turnalarplak.com
retroplak.com

2022
Kendine Bi’ Şans Ver (Albüm, Nilüfer Prodüksiyon, 13.05.2022)

1- Boşver - 02:45
2- Olmayınca Olmuyor - 03:44
3- Durum Bundan İbaret - 03:05
4- 17 Yaşımda - 02:34
5- Gidiyorsun - 02:45
6- Olmayınca Olmuyor (Akustik) - 03:44

Kapat

Şarkılardan örnekleri sayfaya gömülü Dinle!


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Süper Karışık [LP Plak Albüm, Yaşar Kekeva Plakçılık, 20.07.2022]

B YÜZÜ:
2. Kiminse – Nilüfer
5. Alçak Gönüllü – Nilüfer
Resmi Web Site Adresi:
www.niluferonline.org
Resmi MySpace Adresi:
www.myspace.com/niluferr
Resmi Facebook Sayfa Adresi:
www.facebook.com/pages/Nilufer
Resmi Twitter Adresi:
www.twitter.com/niluferyumlu
Resmi YouTUBE Kanal Adresi:
www.youtube.com/niluferonline
Fan Twitter Adresi:
www.twitter.com/niluferfan
YUKARI | TOP | OBEN


Geri Dön

Sanatçılar (Biyografi ve Diskografileri)

Telif Hakkı © Gönderen: Turkpopmuzik.net - (15595 okuma)


Sitede kullanılan materyallerin büyük bölümü genel kullanıma sunulmuş internet sitelerinden temin edilmiş olup burada yayınlanmasından herhangi bir ticari amaç güdülmemektedir. Bunlar üzerinde hak iddia ediyor ve telif talebinde bulunuyorsanız, siteden çıkarılması veya link verilmesi için lütfen bizimle bağlantı kurunuz.
[Detayları için BURAYA tıklayınız] turkpopmuzik@gmail.com
PHP-Nuke Copyright © 2004-2006 by Francisco Burzi. Bu bir free software programı olup GPL lisansıyla kullanılmaktadır. Sitemiz, PHP-Nuke v.7.6'dan geliştirilerek PHP 5.3.x versiyonlarına uyarlanmış SEO uyumlu RavenNuke (v.2.5) ile desteklenmektedir..
Hosted By  webhoster.ag