Hoş Geldin Sevgili Konuk!    [ Müzikli Gezintiler Dileğimizle ...]   


Türk Pop Müzik Ana Menü 
Anasayfa
Giriş (Site Planı)
Editörün Notu
Kronolojik Gezinti
Sanatçılar
(Biyo & Diskografileri)
Top 10 Müzik
Listeleri
En Son (Sitemize)
Kaydedilen Sanatçılar
En Son Albümler
En Son Çıkan Klipler
Kolektif, Karma veya
Derleme Albümler 
Müzik Yarışmaları  
Eurovision Türkiye
Müzik Etkinlikleri
Basından Müzik Haberleri
Kısa Pop Tarihi ve Müzik
Terimleri Sözlüğü
Tarihte Müzik Olayları
KARAOKE VİDEOLAR
DİĞER VİDEOLAR
Hazır Şarkı Listeleri
Flashplayer Şarkı Listeleri
Top 10'lar :
Kronoloji (Yıllar)

Sanatçılar

Hazır Playlistler

Müzik Yarışmaları
  Altın Mikrofon (Yıllar)

Müzik Yarışmaları
  Milliyet Liselerarası Müzik
  Yarışmaları (Yıllar)

Müzik Yarışmaları
  Altın Güvercin Müzik
  Yarışmaları (Yıllar)

Eurovision (Yıllar)

Diğer
DİĞER LİNKLERİMİZ 
Dünya Müzik Listeleri
(Kronolojik)
Beatles Türk
Beatles Haberleri

Kronoloji
1926 - 1959
1960
1961
1962
1963
1964
1965
1966
1967
1968
1969
1970 ve sonrası

Şarkıları (Kronolojik)
1957 - 1961
1962
1963
1964
1965
1966
1967
1968
1969
1970 ve Sonrası

Şarkıları (Alfabetik)
A - B
C - D - E
F - G - H
I -J
M - N - O
P - R - S
T - Z

Diskografi (Karaoke)
İngiltere Albümleri
Diğer Albümleri

Film (& Soundtrack Albümleri)   
A Hard Day’s Night
Help!
Magical Mistery Tour
Yellow Submarine
Let It Be

45'likleri (Singles)

EP (Extended Play)'leri

(Givenaway) Diğer
müzisyen ve gruplar
için yaptıkları besteleri

YARDIM 
S.S.S
© by Turkpopmuzik.net

   Sitede Ara
   Sosyal Paylaşım

2020 sonuna kadarki beğenmeler: 432

Beğen

   Kim Online
Şu an sitede, 248 ziyaretçi ve 0 üye bulunuyor.

   Ziyaretçi Bilgileri
Hoşgeldin, Misafir
Şu An Bağlı:
Ziyaretçi: 248
Üye: 0
Toplam: 248

   Sitemizi Destekleyin!
Sitemizi desteklemek için Görüşlerinizi bize iletin!

   Bizi Önerin!
Bizi Arkadaşlarınıza, Dostlarınıza Önermek için buraya tıklayın!

   Sayfa Hit Toplamı
Şu ana kadar
sayfa izlenimi aldık. Başlangıç:
2005

   Site Bilgileri
Sunucu TrafiğiSunucu Trafiği
  • Toplam: 103,359,305
  • Bugün: 12,536
Sunucu BilgileriSunucu Bilgileri
  • Sep 24, 2021
  • 11:21 am CEST
 

TÜRK POP MÜZiK.NET - Sanatçılar (Biyografi ve Diskografileri)
Öykü & Berk
Bookmark and Share
    Geri Dön   (10284 okuma)

Sanatçı: Öykü & Berk

ÖYKÜ & BERK

FOTO GALERİ
4 Ağustos 1982’de doğan ikiz kardeşler Öykü ve Berk, ilköğretimlerini Göztepe Eftal İlköğretim okulunda bitirdikten sonra müzik aşkının baskın gelmesiyle ortaokulda yolları ayrıldı. Kardeşlerin Pera Güzel Sanatlar Lisesi öğretiminde buluşan yolları üniversitede tekrar ayrıldı.

Öykü, aile içindeki icralardan çok etkilenmiş olacak ki kendini İstanbul Devlet Üniversitesi konservatuarının ses eğitimi bölümünde buldu. Türk sanat musikisi üzerine akademik eğitim aldığı okulunu birincilikle bitirdi.

Berk ise, Bilgi Üniversitesi’nde ses mühendisliği okurken, rotayı aşka düştüğü müziğin kalbine çevirerek Anadalucia’nın yolunu tuttu.

Youtube’da “Evlerinin Önü Boyalı Direk” performansları 2.000.000’un üzerinde izlenen sanatçı kardeşlerin ilk albümleri “Kısmet”.

Öykü ve Berk, aynı duyguları aynı anda hissederek yaptıkları müziğin büyüsü ile daha şimdiden pek çok kişiyi etkisi altına aldı. Türk müziğindeki hüznü, İspanyol ezgilerinin ateşiyle ustaca bir araya getiren ikiz kardeşler, müthiş bir albümle karşınızda.

İster flamenco ister arabesk diyelim, ister roman havası ister türkü diyelim, bu müzik bu toprakların müziği. 2007’de Balet Müzik / etiketi ile yayınlanan, 10 şarkıdan oluşan ‘Kısmet’te dört türkü uyarlaması yer alıyor, diğer parçalar ise Öykü ve Berk’e ait. Akustik sound’un hakim olduğu albümde, Öykü ve Berk’in sıra dışı vokalleri ve perküsif öğeler dikkat çekici.

Yıllardır İspanya ve Türkiye arasında mekik dokuyan Öykü ve Berk konservatuar eğitimlerinin yanı sıra, Juerga Duquende, Potito, Montse Cortes, La Tana ve Miguel Parada gibi bir çok ünlü İspanyol sanatçı ile çalıştılar.

22.10.2008 tarihinde Pasaj Müzik etiketiyle “Kısmet (+ Aman Geze Geze)” albümü çıktı.

16.04.2009 tarihinde de yine Pasaj Müzik etiketiyle “İki Arada” isimli albüm geldi.

Öykü Berk Gürman kardeşler olarak Flamenko tarzında yaptıkları albümleri ile müzik dünyasına hızlı bir giriş yapan ve şarkıları ile uzun süre liste başından inmeyen Öykü Gürman ve Berk Gürman, 2009’daki son albümleri “İki Arada” albümünden sonra kariyerlerine ayrı yollarda devam etme kararı aldılar.

Berk Gürman, Seyhan Müzik’ten 17.03.2011 tarihinde müzik marketlere sunulan “Yesari” isimli ilk solo albümünü çıkardı.

Öykü Gürman da hazırlıklarına 2010’da başladığı “Bir Başka” isimli ilk solo albümünü Pasaj Müzik etiketiyle müzik severlere sunmaya hazırlanıyor. Albümün 20 Ekim 2011 tarihinde müzik marketlerinin raflarında yerini alması beklenmekte.

Öykü Gürman Sessizliğini Bozuyor.

Müzikseverlere sürpriz yaparak sadece dijital platformlar üzerinden temin edilen “Nem Alacak Felek Benim” isimli türküyü yeniden yorumlayarak hayranları ile paylaştı.

2000’li yılların en başarılı kadın vokallerinden Öykü Gürman, 2011 yılında Pasaj Müzik etiketiyle yayınladığı ilk solo albümü “Bir Başka” ile yakaladığı başarının ardından, müzikseverlere sürpriz yaparak sadece dijital platformlar üzerinden temin edilen “Nem Alacak Felek Benim” isimli türküyü yeniden yorumlayarak hayranları ile paylaştı.

Sözleri Hasan Turan’a müziği Cemil Demirsipahi’ye ait şarkının düzenlemesini Mete Artun ve Öykü Gürman beraber hazırladı.

Öykü Gürman’ın yeni video klibi ilk kez ve sadece netd.müzikte!

Gitar müziğinin ve ritim enstürmanlarının ağırlıkta olduğu, flamenkodaki nidaların da kullanıldığı türkünün, 30 Nisan Çarşamba ilk kez ve sadece net d müzikte yayınlanacak video klibi Bedran Güzel yönetmenliğinde Film Sokağı stüdyolarında 12 saatte tamamlandı.

Gürman “Hayata tutunmama sebep olan şarkılar, türküler sizlerle aramda güçlü bir bağ kuruyor. ‘Nem Alacak Felek Benim’ de bunlardan bir tanesi.” diye konuşuyor.
(Kaynak: www.magazinci.com - 29.04.2014)

Berk Gürman & Öykü Gürman Kardeşler ‘Şaka Yaptı’m

Öykü & Berk kardeşler ”Şaka Yaptım” isimli şarkının yeni ve yine çok güzel bir yorumu ile bizlere tekrar merhaba diyor.

Flamenko kardeşler olarak aklımıza kazınan diğer bir adıyla Öykü & Berk olarak 2007 yılında yaptıkları “Kısmet” albümünde seslendirdikleri “Boyalı Direk” şarkısı ile hepimizin diline dolanan şarkıları ile hayatımıza giren kardeşler bu sefer “Şaka Yaptım” isimli 1980 li yıllardan aklımızda yer eden söz ve müziği Burhan Bayar’a ait olan ”Şaka Yaptım” isimli şarkının yeni ve yine çok güzel bir yorumu ile bizlere tekrar merhaba diyor.

Berk Gürman’a ait olan aranjeleri ve seslendirmesi ile “Ubuntu” adlı maxi single da yer alan şarkı hem sempatik kardeşleri uzun süredir birlikte göremediğimiz ve çok da özlediğimiz kardeşler tarafından yine birlikte seslendirilmekte.

Kardeşler birlikte yaptıkları “Kısmet” ve “İki Arada” isimli albümlerinden sonra yeniden mikrofon başına geçtiler ve “Şaka Yaptım” ile büyük beğeni topluyorlar. Bu durum da doğal olarak ”Berk & Öykü kardeşler acaba bu albümle yine bir araya mı geldiler ?“ ya da “acaba birlikte seslendirdikleri başka bir şarkı var mı?“ sorularını da bize sorduruyorlar.

Kısaca acaba ayrılarak onları çok seven ve ayrılıkları bizi üzen ikizler acaba bize “Şaka Mı” yaptılar diye düşündürüyor.

İkiz kardeşler solo olarak kariyerlerine devam etme kararı almalarının ardından her ikisi de farklı albüm projeleri gerçekleştirdi. Berk Gürman “Usul Usulca” isimli parçasının içerisinde bulunduğu albümün yanı sıra “Allah Allah“ın maxi- single çalışması ile bizlere ulaşırken. sihirli kadın sitesi yazarları olarak hepimizin bayıldığı cici kız, Öykü Gürman “Bir Başka”, “Rüya Bitti” albümleri ile ve Tuna Kiremitçi, Badem Grubu gibi farklı sanatçılarla yaptığı çalışmalarıyla sevenleri ile buluştu.

İkizler en son, merhum Kayahan Açar’ın 2014 yılında bir çok sanatçı ile birlikte yapılan projesi Kayahan’ın en iyileri albümünde “Beni Anlamadın Ya” isimli eserinde bir araya gelmişlerdi.

Açıkçası Kulağımızın pasını son şarkıları ile alan Berk & Öykü (namı diğer Öykü&Berk) kardeşleri bir arada görmek bizleri çok mutlu ediyor.

Hem sahne performanslarının kalabalık orkestraları ile birlikte etkileyiciliği hem de yaptıkları şarkıların kafamıza kazınması ile onları tekrar görmek bizi çok mutlu ediyor.
(Kaynak: www.sihirlikadin.com - 18 Mart 2017)

Öykü Gürman’dan Sürpriz Şarkı!

Son dönemde oyunculuğu ile de gündemde olan Öykü Gürman, uzun bir aranın ardından dinleyicisinin karşısına Azeri besteci Elmeddin Seferli’nin “Düşün Beni” şarkısı ile çıkıyor.

‘Sen Anlat Karadeniz’in başarılı oyuncu Öykü Gürman, uzun bir aranın ardından dinleyicisinin karşısına Azeri besteci Elmeddin Seferli’nin “Düşün Beni” şarkısı ile çıkıyor.

“Düşün Beni” şarkısı Pasaj Müzik etiketiyle dijital müzik platformlarında 7 Aralık Cuma günü yayınlanıyor.

Azericesi yayınlandığı tarihte sosyal medyada milyonlara ulaşan “Düşün Beni” şarkısını Türkiye’de ilk defa cover’layan Öykü Gürman, yine çarpıcı vokal yeteneğini gözler önüne seriyor.

Mustafa Özen yönetmenliğinde çekilen Emrah Fatih Kaya’nın stylingini yaptığı ‘Düşün Beni’nin klibinde Öykü Gürman, görmeye alışık olduğumuz tarzının dışında bir çizgiyle ve görsel ile farklılığını ortaya koyuyor.


(Kaynak: www.takvim.com.tr - 03.12.2018 / www.sabah.com.tr - 07.12.2018)

Öykü Gürman Yeni Şarkısını Müzikseverlerle Buluşturdu!

Öykü Gürman yeni şarkısı ‘Deniz Gözlüm’ü Pasaj&Garaj Müzik etiketiyle tüm dijital platformlarda yayımladı.

Sözü ve Bestesi Ebral Aydın’a ait romantik bir aşk şarkısı ‘Deniz Gözlüm’ün aranjesi Ender Gündüzlü tarafından hazırlandı.
(Kaynak: www.kralmuzik.com.tr - 27.02.2020)

Öykü Gürman’dan Yeni Single!

Öykü Gürman, yeni şarkısı ‘Yine Sevenler Sevsin’i Pasaj Müzik etiketiyle müzikseverlerle buluşturdu.

Bugüne kadar dört albüm ve iki single yayınlayan Öykü Gürman’ın yeni şarkısının söz ve müziği Yıldız Tilbe’ye ait.

Yaz coşkusunu taşıyan akustik şarkıya Bodrum’da Bora Gökhan yönetmenliğinde klip çekildi.
(Kaynak: www.kralmuzik.com.tr - 23.07.2020)

Öykü ve Berk Gürman’dan Sürpriz Proje

“Evlerinin Önü Boyalı Direk” isimli Kerkük türküsüne getirdiği Flamenko yorumuyla hafızalara kazınan Öykü – Berk Gürman, 8 yıl sonra “Unutuldum Mu Yani” şarkısı için yeniden bir araya geldi.

Pandeminin en yoğun hissedildiği karantina günlerinde ayrı kalıp birbirlerini özleyenlerin hislerine tercüman olan şarkı da Öykü Gürman’a ikizi Berk Gürman, gitarı ve özleten vokaliyle sürpriz yapıyor.

Hareketli müziği, çarpıcı sözleriyle dikkat çeken şarkı Öykü Gürman’ın eşsiz yorumuyla bu yazın favori şarkılar arasına girmeye aday görünüyor. Aranjörlüğünü Bülent Sert’in yaptığı parçanın sözlerinde Niran Ünsal müziğinde ise Berk Gürman ve Niran Ünsal imzaları bulunuyor.

Göcek’te çekilen renkli klip Gürman’ın, enerji dolu dansıyla da büyük beğeni topluyor. Canlı renkteki kostümleri ve mekân seçimiyle “Unutuldum Mu Yani”, cıvıl cıvıl bir yaz parçası olacağına vurgu yapıyor.
(Kaynak: www.kralmuzik.com.tr - 24.06.2021)

Diskografi :
2007
Kısmet (Öykü & Berk Albümü, Balet Müzik / We Play, 18/24.12.2007)

1. Evlerinin Önü Boyalı Direk (Tangos) (Söz & Müzik: Abdurrahman Kızılay) - 03:54
2. Bana Bunu Bana (Buleria) (Söz & Müzik: Berk Gürman) - 04:15
3. Akşam Mahnısı (Fandangos) (Söz: Zeynal Cabbarzade, Müzik: Tofig Guliyev) - 03:27
4. Acımadı Canımı Aldı (Alegria) (Söz: Berk Gürman & Öykü Gürman, Müzik: Berk Gürman) - 03:43
5. Hastane Önü İncir Ağacı (Tientos) (Söz & Müzik: Anonim) - 05:24
6. Leyla (Tangos) (Söz & Müzik: Berk Gürman) - 04:03
7. Hayat (Solea Por Buleria) (Söz & Müzik: Berk Gürman) - 03:40
8. Doldurdum Martinimi (Martinete) (Söz & Müzik: Anonim) - 04:26
9. Kara Lahana (Rumba) (Söz & Müzik: Berk Gürman) - 03:53
10.Elveda (Buleria) (Söz: Berk Gürman & Öykü Gürman, Müzik: Berk Gürman) - 05:25


2008
Kısmet (+ Aman Geze Geze) (Öykü & Berk Albümü, Pasaj Müzik, 22.10.2008)

1- Evlerinin Önü Boyalı Direk
2- Bana Bunu Bana (Buleria) (Söz & Müzik: Berk Gürman) - 04:15
3- Akşam Mahnısı (Fandangos) (Söz: Zeynal Cabbarzade, Müzik: Tofig Guliyev) - 03:27
4- Acımadı Canımı Aldı (Alegria) (Söz: Berk Gürman & Öykü Gürman, Müzik: Berk Gürman) - 03:43
5- Hastane Önünde İncir Ağacı (Tientos) (Söz & Müzik: Anonim) - 05:24
6- Leyla (Tangos) (Söz & Müzik: Berk Gürman) - 04:03
7- Hayat (Solea Por Buleria) (Söz & Müzik: Berk Gürman) - 03:40
8- Doldurdum Martinimi (Martinete) (Söz & Müzik: Anonim) - 04:26
9- Kara Lahana (Rumba) (Söz & Müzik: Berk Gürman) - 03:53
10-Elveda (Buleria) (Söz: Berk Gürman & Öykü Gürman, Müzik: Berk Gürman) - 05:26
11-Aman Geze Geze (Rumba) - 03:16


2009
Sandık / Müslüm Gürses (Fantazi Pop Albüm, Pasaj Müzik, 09/ 11.02.2009)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
4. Sarıl Bana (Öykü Gürman ile düet) - 02:45 (Söz: Ülkü Aker, Müzik: Kevork Norayr Demirciyan)

İki Arada (Albüm, Pasaj Müzik, 16.04.2009)

1- Gönül Arsızı (Rumba) (Söz & Müzik: Berk Gürman)
2- Seni Ben Unutmak İstemedim Ki (Beste: Amir Ateş, Güfte: İ.Behlül Pektaş)
3- Ah Yalan Dünya (Tangos) (Söz & Müzik: Neşet Ertaş, Kalan Publishing)
4- Geceler Düşman (Söz & Müzik: Adnan Ergil)
5- Barışalım (Sevillanas) (Söz & Müzik: Berk Gürman)
6- Deli Gibi (Buleria) (Söz: Berk Güreman, Öykü Gürman, Mehmet Şenbağcı Müzik: Berk Gürman)
7- Yaktın Yandırdın Beni (Söz & Müzik: Davut Sulari)
8- İlvanlım - Bedirik (Tangos) (Söz & Müzik: Musa Yenilmez)
9- İki Kalp Bir Arada (Granaina) (Söz: Öykü Gürman, Berk Gürman, Müzik: Berk Gürman)
10-Un Cuento Para Mı Nino (Gulleria) (Söz & Müzik: Manuel Molina Jimenez, İmaj Müzik)


2010
Yalan Dünya (Pop Albüm, Pasaj Müzik, 08.11.2010)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
2- Yalan Dünya (Öykü Gürman ile düet) - 03:35 (Söz & Müzik: Selda Bağcan)

2011
Yesari (Berk Gürman Solo Albümü, Seyhan Müzik, 17.03.2011)

1. Para - 04:36
2. Hani Hani - 04:38
3. Ana Gibi - 04:36
4. Yara Bere - 04:56
5. Usul Usulca - 04:25
6. Topraktan Bedene - 03:52
7. Neler Neler - 04:23
8. Hep Bana - 04:03
9. Yalancının Mumu - 04:28
10.Uyan Ey Gölerim - 05:45


Online CD Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.seyhanmuzik.com
www.hepsiburada.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.tikla24.de (Almanya)
Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com

Bir Başka / Öykü Gürman (Solo Albüm, Pasaj Müzik, 20.10.2011)

1. Bırak Güneş Yüzüne Değsin (Söz & Müzik: Murat Hasarı)
2. Azizim (Söz & Müzik: Öykü Gürman)
3. Olmaz Olmaz Bu İş Olamaz (Söz: Fikret Şeneş Müzik: Apostolos Kaldaras, Eftihia Papagianopoulou)
4. Mavi (Söz: Öykü Gürman Müzik: Öykü Gürman, Nurkan Renda)
5. Güller (Söz: Öykü Gürman Müzik: Sementa)
6. Bir Sözüne (Söz & Müzik: Öykü Gürman)
7. Kuşluk Vakti (Söz: Öykü Gürman Müzik: Tasos Panagis)
8. Adı Yok Hala (Söz: Öykü Gürman, Müzik: Tasos Panagis)
9. Yalan Gözlerin (Söz & Müzik: Suat Sayın)
10.Olabilir (Söz & Müzik: Öykü Gürman)
11.Rüya (Söz & Müzik: Öykü Gürman)


Online CD Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.seyhanmuzik.com
www.dr.com.tr
www.hepsiburada.com
www.idefix.com
www.tikla24.de (Almanya)
Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com

2012
16 Kadın Söylüyor 2 [Pop Albüm, Sony Müzik, 17.05.2012]
Büyütmek için T ıklay ın
9. Öykü Gürman - Mavi

Badem Ve Konukları (Single, Pasaj Müzik, 03.11.2012)
Büyütmek için T ıklay ın
1- Badem ve Öykü Gürman - Değişmem

Badem Ve Konukları (Albüm, Pasaj Müzik, 10.12.2012)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
2. Badem ve Öykü Gürman - Değişmem (Söz & Müzik: Mustafa Kemal Öztürk)

2013
Rengarenk (Colourful) / Ayhan Günyıl (Albüm, M&A Production, 02.05.2013)

6. Kasımpaşalıyım (I'm From Kasımpaşa) & Feat Öykü Gürman

Allah Allah (Berk Gürman Solo Albümü, Eğlence Fabrikası, 29.08.2013)

1- Berk Gürman - Allah Allah - 03:16
2- Allah Allah (Versión español) - 03:16


İnternet Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
itunes.apple.com/tr

2014
... Bir Eksiğiz / Ahmet Kaya (Albüm, Gam Müzik, 03.03.2014)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
CD 2:
9- Merhaba / Yavuz Bingöl & Öykü Gürman

Onur`lu Şarkılar - 25. Yıl Onur Akın Şarkıları [Albüm, Seyhan Müzik, 24.04.2013]
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
8. Öykü Gürman & Rutkay Aziz - Ne Olur Bir Sabah

Nem Alacak Felek Benim / Öykü Gürman (Single, Pasaj Müzik, 05.05.2014)

1- Nem Alacak Felek Benim - 04:01


Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com/tr

2015
Rüya Bitti / Öykü Gürman (Albüm, Pasaj Müzik, 03.02.2015)

1. Aşk Elinde
2. Can Evi
3. Havalanmış Gönlüm
4. Kınıfır Bed Renk Olur
5. Derbeder
6. Efsane
7. Nem Alacak Felek Benim
8. Koca Dünya
9. O Başka
10.Kal Sene Kurban
11.Yağmur Damlası
12.Altın Hızma
13.Aşk Bu
14.Delice


Online CD Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.seyhanmuzik.com
www.arkadas.com.tr
www.pandamuzik.com
www.kitapsan.com.tr
www.n11.com
www.tulumba.com (ABD)
www.tikla24.de (Almanya)
www.turkkitap.de (Almanya)
www.amazon.de (Almanya)
www.amazon.de (Almanya)
Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
www.emusic.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.amazon.de (Almanya)
www.amazon.de (Almanya)
www.qobuz.com

2016
İyi Şeyler / Tuna Kiremitçi ve Arkadaşları & Öykü Gürman (Single, Pasaj Müzik, 02.11.2016)

1- İyi Şeyler


Dijital Satış Noktaları:
www.turktelekommuzik.com
itunes.apple.com/tr
www.emusic.com
www.deezer.com
www.qobuz.com
play.google.com
open.spotify.com
www.napster.com

2017
Şaka Yaptım / Berk Gürman & Öykü Gürman (Single, Pasaj Müzik, 17.03.2017)

1- Şaka Yaptım


Dijital Satış Noktaları:
www.turktelekommuzik.com
itunes.apple.com/tr
open.spotify.com
www.qobuz.com

Nankör Kedi (Single, Pasaj Müzik, 08.08.2017)

1- Nankör Kedi


Dijital Satış Noktaları:
www.turktelekommuzik.com
itunes.apple.com/tr
www.qobuz.com

Ubuntu /Berk Gürman (Maxi Single, Pasaj Müzik, 08.08.2017)
1- Nankör Kedi

2018
Düşün Beni / Öykü Gürman (Single, Pasaj Müzik, 05.12.2018)

1- Düşün Beni


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
play.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

2019
Ay Işığı / Koliva & Öykü Gürman (Single, Kalan Müzik, 24.05.2019)

1- Ay Işığı


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
listen.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
tidal.com (Norveç)

2020
Deniz Gözlüm / Öykü Gürman (Single, Pasaj Müzik & Garaj Müzik, 23.02.2020)

1- Deniz Gözlüm - 04:36Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
listen.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Yine Sevenler Sevsin / Öykü Gürman (Single, Pasaj Müzik, 24.07.2020)

1- Yine Sevenler Sevsin - 03:20 (Söz ve Müzik: Yıldız Tilbe)Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
listen.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

2021
Unutuldum Mu Yani / Öykü Gürman & Berk Gürman (Single, ILS Music, 18.06.2021)

1- Unutuldum Mu Yani - 03:36

Kapat

Şarkılardan örnekleri sayfaya gömülü Dinle!


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)
Resmi Web Site Adresi:
www.oykuberk.com
[Resmi] Facebook Sayfa Adresi:
www.facebook.com/oyku.berk.5055
Resmi Twitter Adresi:
www.twitter.com/oykuberkgurman
Wikipedia Sayfa Adresi:
tr.wikipedia.org/wiki/Öykü_ve_Berk
Öykü Gürman
Resmi Web Site Adresi:
www.oykugurman.com
Resmi Facebook Profi Adresi:
www.facebook.com/OykuGurman
Resmi Twitter Adresi:
www.twitter.com/oyquuu
Berk Gürman
Resmi Facebook Profil Adresi:
www.facebook.com/berk.gurman
Resmi Facebook Sayfa Adresi:
www.facebook.com/BerkGurmanOfficial
Resmi Twitter Adresi:
www.twitter.com/BerkGurman
YUKARI | TOP | OBEN


Geri Dön

Sanatçılar (Biyografi ve Diskografileri)

Telif Hakkı © Gönderen: Turkpopmuzik.net - (10284 okuma)


Sitede kullanılan materyallerin büyük bölümü genel kullanıma sunulmuş internet sitelerinden temin edilmiş olup burada yayınlanmasından herhangi bir ticari amaç güdülmemektedir. Bunlar üzerinde hak iddia ediyor ve telif talebinde bulunuyorsanız, siteden çıkarılması veya link verilmesi için lütfen bizimle bağlantı kurunuz.
[Detayları için BURAYA tıklayınız] turkpopmuzik@gmail.com
PHP-Nuke Copyright © 2004-2006 by Francisco Burzi. Bu bir free software programı olup GPL lisansıyla kullanılmaktadır. Sitemiz, PHP-Nuke v.7.6'dan geliştirilerek PHP 5.3.x versiyonlarına uyarlanmış SEO uyumlu RavenNuke (v.2.5) ile desteklenmektedir..
Hosted By  webhoster.ag