Hoş Geldin Sevgili Konuk!    [ Müzikli Gezintiler Dileğimizle ...] 16.07.2024

Türk Pop Müzik Ana Menü 
Anasayfa
Giriş (Site Planı)
Editörün Notu
Kronolojik Gezinti
Sanatçılar
(Biyo & Diskografileri)
Top 10 Müzik
Listeleri
En Son (Sitemize)
Kaydedilen Sanatçılar
En Son Albümler
En Son Çıkan Klipler
Kolektif, Karma veya
Derleme Albümler 
Müzik Yarışmaları  
Eurovision Türkiye
Müzik Etkinlikleri
Basından Müzik Haberleri
Kısa Pop Tarihi ve Müzik
Terimleri Sözlüğü
Tarihte Müzik Olayları
KARAOKE VİDEOLAR
DİĞER VİDEOLAR
Hazır Şarkı Listeleri
Flashplayer Şarkı Listeleri
Top 10'lar :
Kronoloji (Yıllar)

Sanatçılar

Hazır Playlistler

Müzik Yarışmaları
  Altın Mikrofon (Yıllar)

Müzik Yarışmaları
  Milliyet Liselerarası Müzik
  Yarışmaları (Yıllar)

Müzik Yarışmaları
  Altın Güvercin Müzik
  Yarışmaları (Yıllar)

Eurovision (Yıllar)

Diğer
DİĞER LİNKLERİMİZ 
Dünya Müzik Listeleri
(Kronolojik)
Beatles Türk
Beatles Haberleri

Kronoloji
1926 - 1959
1960
1961
1962
1963
1964
1965
1966
1967
1968
1969
1970 ve sonrası

Şarkıları (Kronolojik)
1957 - 1961
1962
1963
1964
1965
1966
1967
1968
1969
1970 ve Sonrası

Şarkıları (Alfabetik)
A - B
C - D - E
F - G - H
I -J
M - N - O
P - R - S
T - Z

Diskografi (Karaoke)
İngiltere Albümleri
Diğer Albümleri

Film (& Soundtrack Albümleri)   
A Hard Day’s Night
Help!
Magical Mistery Tour
Yellow Submarine
Let It Be

45'likleri (Singles)

EP (Extended Play)'leri

(Givenaway) Diğer
müzisyen ve gruplar
için yaptıkları besteleri

YARDIM 
S.S.S
© by Turkpopmuzik.net

   Sitede Ara
   Sosyal Medya
2020 sonuna kadarki beğenmeler: 432

Beğen
   Kim Online
Şu an sitede, 367 ziyaretçi ve 0 üye bulunuyor.

   Ziyaretçi Bilgileri
Hoşgeldin, Misafir
Şu An Bağlı:
Ziyaretçi: 367
Üye: 0
Toplam: 367

   Sayfa Hit Toplamı
Şu ana kadar
sayfa izlenimi aldık. Başlangıç:
2005

   Site Bilgileri
Sunucu TrafiğiSunucu Trafiği
  • Toplam: 147,015,951
  • Bugün: 15,073
Sunucu BilgileriSunucu Bilgileri
  • Jul 16, 2024
  • 11:51 am CEST
 

TÜRK POP MÜZiK.NET - Sanatçılar (Biyografi ve Diskografileri)
Pamela
Bookmark and Share
    Geri Dön   (13135 okuma)Pamela
Pamela
Pamela
FOTO GALERİ

23 Şubat 1973 Heidelberg Almanya doğumlu Pamela Spence Amerikalı bir baba ve Türk bir anneden Almanya’da dünyaya geldi, annesiyle babası boşanınca 15 yaşından itibaren Türkçe öğrendikten sonra, başlangıçta çeşitli televizyon dizilerinde roller üstlendi ve vokalistlik yaptı.

Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nden mezun oldu. “Atları da Vururlar” müzikalinde Okan Bayülgen ve Fikret Kuşkan ile birlikte rol aldı, “Lahmacun ve Pizza” dizisinde oynadı ve Teoman’a vokalistlik yaptı.

2003’te uzun bir hazırlık döneminden sonra çıkardığı “Eğer Dinlersen” isimli ilk albümünün çıkış şarkısı “Ayrılamayız Biz” ile büyük bir başarı yakalayan pop ve rock müzik sanatçısı Pamela (Spence), 2004’te Rock tarzına daha yakınlaştığı ikinci albümü “Şehir Rehberi” ile müzikseverlere yeniden merhaba dedi.

Herbiri hit olmaya aday şarkılardan oluşan ‘Şehir Rehberi’nde Pamela ve Artun Ertürk imzalı şarkıların yanı sıra sürpriz iki şarkı da yer alıyor. Bu şarkılardan biri yıllar önce Zeki Müren tarafından seslendirilen ve Pulp Fiction filminin müziği olarak da (Misirlou) hatırlayacağınız “Yaralı Gönlüm” isimli şarkı.

Diğeri ise Pamela’nın sahne performanslarında da seslendirdiği ve büyük beğeni toplayan müziği Feyyaz Kuruş’a sözleri Aşkın Tuna’ya ait olan “Fırtınalar” isimli şarkı. Her iki şarkı da Pamela’nın kendine özgü yorumu ve sounduyla albüme farklı lezzetler katıyor. Albümde göze çarpan bir başka isim ise Elton John ve Peter Gabriel ile ortak çalışmaları bulunan ve İngiltere’nin önemli müzisyenlerinden biri olan Tom Robinson. Halen BBC RADIO SIX’te program yapımcısı olan müzisyen, “Mavi Cinayet” isimli şarkının bestecisi olarak albümde yerini almakta.

Pamela “Şehir Rehberi” isimli albümünde büyük şehirlerin karmaşık temposunda yaşayan insanların ilişkilerini, zamanla yarışlarını, geçim sıkıntılarını, bu karmaşada edinilen deneyimlerini ve beklentilerini anlatmakta.

Albümün ilk video klibi ise “İstanbul” adlı şarkıya başarılı yönetmen Murad Küçük tarafından çekildi. İstanbul’un farklı semtlerinde ve mekanlarında Pamela’nın parlak ve gözalıcı kıyafetleriyle gerçekleşen çekimlerde tıpkı fotoğraf çekimlerinde de olduğu gibi Pamela’nın tasarlayıp diktiği kıyafetler kullanıldı.

“Cehennet” Pamela’nın dünya hayatına dair hissettiklerini anlatan bu sözcük, aynı zamanda 2006’da çıkardığı üçüncü albümünün de adı. “Eğer Dinlersen” ve ‘Şehir Rehberi’nden sonra gittikçe artan dinleyici kitlesine ve Pamela ile yeni tanışacak olanlara da, bir ''uzun yol albümü'' tadı verecek olan “Cehennet” geceli gündüzlü geçen yedi aylık bir çalışmanın ürünü. Sanatçı, bu albümdeki şarkıların büyük çoğunluğunu, albümün prodüktörü Artun Ertürk ile beraber, İstanbul’un karmaşasından uzak, birkaç aylığına kiraladıkları bir evde, Ankara’da yazdı.

Pamela’nın, dinleyici ile birebir ilişki kuran şarkılarının ve yorumunun yepyeni bir sıcaklık kattığı “Cehennet”, Türk müzik endüstrisine de büyük bir hareket getirecek gibi görünüyor. Dünyaya ve yaşama bakışın, hayatında ta kendisini oluşturduğunu anlatan bu albüm, sizi görece “gerçek” hayattan, bir saate yakın süreliğine kaçırıp, uzaklaştıracak. (Kartonetten alıntı)

Pamela “Cehennet” albümünden sonra çeşitli projelerde yer aldı. 2007’de Tekfen Filarmoni Orkestrası eşliğinde Teoman ve Erkin Koray ile birlikte “Romantik / Orjinal Film Müzikleri” adıyla Plato etiketiyle çıkarılan soundtrack albümünde 3 şarkı yorumladı.

2008’de çıkarılan “3 Hürel Şarkıları / Sonsuza Kadar” isimli albümde 3 Hürel’in “Sevenler Ağlarmış” isimli şarkısını başarıyla yorumladı. Yine aynı yıl, “Cehennet” albümünün prodüktörü olan Artun Ertürk’ün çıkardığı “Diplomatik Rock Opera” isimli albümde 1 şarkı yorumladı.

2009’da başrollerini Yetkin Dikinciler, Fadik Sevin Atasoy, Şevket Çoruh ve Hasibe Erenler’in paylaştığı, yönetmenliğini Bahadır Karataş’ın üstlendiği ve 8 Mayıs’ta sinemalarda görücüye çıkan “Usta” filminin müziği için Pamela, Atakan Ilgazdağ ile biraraya geldi.

Uçak yapma tutkusunu hayatının merkezinde gören bir erkekle, kendisini kocasının hayatının merkezinde görmek isteyen bir kadının bitmeyen çekişmesini konu alan “Usta” filmi sıcak, samimi, eğlenceli, insanın içine dokunan bir aşk ve tutkunun hikayesini anlatıyor.

Bu hikayenin müziği ilk olarak Atakan Ilgazdağ ve Pamela’nın birlikteliği ile ‘Yarısı Gündüz Yarısı Gece’de izleyicilerin karşısına filmden karelerle çıkıyor. Şarkının söz ve müziği başarılı müzisyen Atakan Ilgazdağ’a ait. Yeni albüm çalışması için stüdyoda olan Pamela, başarılı yorumu ve sesiyle ‘Usta’ filminin müziğine katkıda bulundu.
(Kaynak: www.michaelshow.com - 04.05.2009)

2009’da çıkan “Her Şey Değişir” isimli single için üç farklı müzik türünün başarılı yorumcularını Özcan Deniz, Pamela ve Fuat’ı bir araya getirdi. Popüler müziğin güçlü sesi Özcan Deniz, alternatif müziğin renkli ismi Pamela ve rap’in yükselen yıldızı Fuat, “Her Şey Değişir” isimli şarkıyı birlikte seslendirdi. 2 ay süren yoğun bir tempo sonucunda hazırlanan proje, titiz bir çalışmanın ürünü olarak ortaya çıktı.

Coca-Cola’nın dünya çapındaki müzik projeleri kapsamında desteklediği, Türkiye’nin en özgün trio’su tarafından seslendirilen, Türkiye’nin en pozitif sözlere sahip şarkısını içeren, büyük merak ve ilgi ile beklenen single çalışması “Her Şey Değişir” single’ının satışlarından elde edilecek gelir, Coca-Cola Türkiye’nin WWF-Türkiye (Doğal Hayatı Koruma Vakfı) ile birlikte yürüttüğü “Bafa’ya Su, Ege’ye Bereket” projesine aktarılacak.

“Mutluluk artar paylaşınca” mesajını veren “Her Şey Değişir”de Özcan Deniz, Pamela ve Fuat’a Türkiye’nin en önemli vokalistlerinden oluşan kalabalık bir koro eşlik ediyor. Şarkının sözleri Uğur Çakır’a, bestesi Andrew Bloch, Ed Dunne, Cee-lo Green, Butch Walker’a, düzenlemesi ise Hakan Özer ile Ömer Ahunbay’a ait.

Tüm çalışmalar boyunca büyük bir uyum içinde olan Özcan Deniz, Pamela ve Fuat, tam anlamıyla “farklı” bir projede bir arada yer almanın heyecanını yaşıyorlar. Single’ın fotoğraf çekimlerinde de oldukça eğlenen üçlü, Merve Kırşan’ın stylingini yaptığı çekimlerde, ünlü fotoğrafçı Serkan Şedele’nin objektifinin karşısına geçti. 9 saat süren çekimler süresince birbirinden samimi pozlar veren üçlünün arasındaki uyum, çok içtenlikli, doğal ve samimi karelerin ortaya çıkmasını sağladı.

Pamela, 4 yıl sonra 4. stüdyo albümü “Stil Zengini”ni, yapımcılığını üstlenerek 2010 Mart ayında Piranha Project/MK 2 etiketiyle yayınladı.

Prodüktörlüğünü Veyasin’in üstlendiği “Stil Zengini”nde başarılı gitarist Can Şengün albüme katkıda bulunan sanatçılardan biri. 4’ü İngilizce olmak üzere toplam 12 şarkının yer aldığı albümde sözleri Umut Kızılarslan, müziği Erdem Kınay’a ait “Benim Farkım”, Mert Tünay imzalı “Besides” ve Fatih Erdemci’nin “Ben Ölmeden Önce” şarkıları dışında yer alan 9 şarkının söz ve müziği Pamela’ya ait.

Çeşitli müzik stillerinin Pamela’nın kendine özgü alternatif tarzıyla buluştuğu “Stil Zengini” hem sözleri hem de müzikleri ile bazen dans ettiren bazen de duygusal zamanlara sürükleyen bir albüm niteliğinde.

Fotoğrafları Hüseyin Devrim ve Şevket Çoruh tarafından çekilen albümün ilk klibi “Say What You Want” isimli İngilizce şarkıya çekildi. Yönetmenliğini Duygu Güzel Meriç’in görüntü yönetmenliğini Uğur İçpak’ın, koreografisini Alparslan Karaduman’ın yaptığı klip, Supper Club’ta 2 gün süren çekimler sonunda tamamlandı.

Pamela Müziğinin Sesini Açıyor

Klibi 16 saatte green box’ta çekildi.

Pop rock müziğin renkli isimlerinden Pamela, “Aç” ile yeniden müzikseverler ile buluşuyor. Şarkı Pasaj Müzik etiketiyle bugün yasal dijital platformlarda yerini alacak.

Söz ve müziği Pamela ile VeYasin imzası taşıyan şarkı dans, rock ve elektronik öğeler içeriyor. Klibi 16 saatte green box’ta çekilen şarkının videosunu VeYasin çekerken görüntü yönetmenliğini Harun Işık yaptı.
(Kaynak: magazin.haberturk.com - 13.05.2013)

Tuna Kiremitçi ve Pamela’dan İkisi Birarada!

Her ay başka bir bestesiyle dinleyicisiyle buluşacak Tuna Kiremitçi, projenin ilk şarkısı ‘Uçmak İstiyorsan’ı alternatif müziğin güçlü seslerinden Pamela ile seslendirdi.

Şarkı ayrılmış iki modern çağ âşığının sitemini dokunaklı bir dille anlatıyor.

‘Tuna Kiremitçi ve Arkadaşları’ yolculuğu Özge Fışkın, Gonca Vuslateri, Öykü Gürman gibi önemli sanatçıların eşliğinde sürecek. Projede Kiremitçi’nin yeni şarkılarının yanı sıra daha önce Müslüm Gürses, Ajda Pekkan, Haluk Levent gibi isimlerce seslendirilmiş besteleri de yer alacak.

Kiremitçi geçtiğimiz ay yaptığı açıklamayla romancılık kariyerini noktaladığını, sanat hayatını asıl mesleği müzik ve şiirle sürdüreceğini belirtmişti. “Tuna Kiremitçi ve Arkadaşları” bu modern şehir ozanının seyir defteri.
(Kaynak: www.magazinkolik.com - 27.07.2016)

Pamela’dan Beklenen Albüm “Yara” İbrahim Tatlıses’ten 14 Yıl Sonra Yeniden Yorumladı

Pamela, eskiyip eksilmeyecek şarkıların yer aldığı “Yara” albümünü 23 Ocak Salı günü Pasaj Müzik etiketiyle yayınlıyor.

Her dönemin en parlak müzik akımı olan arabesk ve fantezi müziğin kendine özgü ruhundan ve tavrından uzaklaşmadan modern bir sound anlayışı içinde kaydedilen “Yara”da, dokuz şarkı ve bir remix versiyon olmak üzere on şarkı yer alıyor.

19 Ocak Cuma günü itibariyle Pamela’nın “Yara” albümü, dijital dünyada sadece Fizy’den müzikseverlerin beğenisine sunulacak.

Geçtiğimiz yıl Ümit Besen ile birlikte seslendirdiği “Seni Unutmaya Ömrüm Yeter mi” şarkısının yakaladığı başarıdan sonra yayınlandıkları dönemde çok sevilmiş “Kal Benim İçin”, “Senden Önce de Ağladım”, “Zalim”, “Taht Kurmuşsun Kalbime”, “Sen Olmayınca”, “Konuşsana Bir Tanem (Neden Susuyorsun)”, “Unutamadım”, “Ağla Halime”, “Sarhoş” gibi şarkılar Pamela’nın etkileyici vokali ile farklı bir atmosferde buluştu.
(Kaynak: www.magazinci.com - 19.01.2018)

Pamela, Yeni Şarkısını Sevenleriyle Buluşturdu!

Pamela, popüler kaygılardan uzak yolculuğunu sürdürüyor. Kayıtları İstanbul’da gerçekleştirilen “Söz” şarkısının prodüktörlüğünü Ufuk Kevser üstleniyor. Melodik pop ve synth melodiler ‘Söz’de en minimalist haliyle bir araya gelerek büyülü bir atmosfer ortaya çıkarıyor.

Sözü ve müziği Orçun Çetin’e ait olan şarkının aranjörlüğünü üstlenen isim yine Ufuk Kevser oldu.

Pamela, yeni şarkısı “Söz” için hislerini ise şöyle tarif etti: “Tek bir söz çok ses çıkarabilir, büyük cümlelerden daha anlamlı ve daha gerçek ifadelere imkân verebilir. Şarkıların ardında, kulaklarda kimsenin kendinde bulamayacağını sandığı tek bir söz, bir iz, bir melodi kalır. Aynı sözler ve aynı seslerden uzaklaşarak yeni sözlerle yeni şeyler anlatmak, yeni seslerle yeni müzikler üretme gayreti devam eder.”
(Kaynak: www.kralmuzik.com.tr - 05.05.2023)

Diskografi:
2001
Gönülçelen (Teoman Albümü, NR1 Müzik)
Büyütmek için T ıklay ın
9. Zamparanın Ölümü (İkinci ve Son Bölüm) (Teoman ile düet) - 05:01

2002
Eğer Dinlersen (Albüm, İmaj Müzik, 01.06.2012)

1. Tuhaf Şey - 3:08
2. Ayrılamayız (Biz) - 4:05
3. Sevgi Yalanları - 4:02
4. Kendimi Sevmek - 4:11
5. Bir Küçük Kadın - 3:57
6. Şuna da Bak - 3:04
7. Bebeğim - 3:19
8. Bir Tek O Gece - 3:22
9. Geçmiş İş İşten - 4:05
10.Gerçek Aşkım - 4:00
11.Eğer Dinlersen - 4:03
12.Beni de mi İstanbullu Sandın - 5:26

2004
Şehir Rehberi (Albüm, Sony Müzik, 19 Kasım 2004)

1. Ben Şimdi N’apıcam? (Giriş)
2. İstanbul
3. Çok Güçlü Olmak Lazım
4. Mavi Cinayet
5. Ölüme Hasret
6. Yaralı Gönlüm
7. Aşk Sevgiden Beter
8. Bir Tek Aşk İçin
9. Fırtınalar
10.Hayat (Artık Bana da Güler)
11.Geçmiş Olsun
12.Yaptın Yaptın Yapmadın Gittin (Çıkış)

2005
Michael Show Listebaşı (Derleme Albüm, Sony DMG, Haziran 2005)
Büyütmek için T ıklay ın
1- Pamela - İstanbul

2006
Cehennet (Albüm, Prodüktör: Artun Ertürk, İmaj, 12 Mayıs 2006)

1. Muhabbet Bağına Girdim Bu Gece (Ararım Sorarım) - 03:02 (Söz ve Müzik: Saadettin Kaynak, Düzenleme: Artun Ertürk))
2. Artık Birşeyler Yapmak Lazım (İstanbul'dan Gitmek) - 03:51 (Söz ve Müzik: Pamela Spence– Artun Ertürk, Düzenleme: Artun Ertürk))
3. Cihangir Türküsü - 03:40 (Söz ve Müzik: Pamela Spence– Artun Ertürk, Düzenleme: Artun Ertürk))
4. Aşk Yoruyor - 04:14 (Söz ve Müzik: Pamela Spence– Artun Ertürk, Düzenleme: Artun Ertürk))
5. Seviyorum Sensiz (Ankara'da) - 04:16 (Söz ve Müzik: Pamela Spence– Artun Ertürk, Düzenleme: Artun Ertürk))
6. Merdiven - 03:23 (Söz ve Müzik: Pamela Spence– Artun Ertürk, Düzenleme: Artun Ertürk))
7. Cehennet - 04:05 (Söz ve Müzik: Pamela Spence– Artun Ertürk, Düzenleme: Artun Ertürk))
8. Gerçek Hayat - 04:16 (Söz ve Müzik: Pamela Spence– Artun Ertürk, Düzenleme: Artun Ertürk))
9. 11:11 - 06:00 (Söz ve Müzik: Pamela Spence– Artun Ertürk, Düzenleme: Artun Ertürk))
10.Ah Ben - 04:31 (Söz ve Müzik: Pamela Spence– Artun Ertürk, Düzenleme: Artun Ertürk))
11.Kartlar Elimde - 03:31 (Söz ve Müzik: Pamela Spence– Artun Ertürk, Düzenleme: Artun Ertürk))
12.Bir Tek O Gece - 04:01 (Söz ve Müzik: Pamela Spence– Artun Ertürk, Düzenleme: Artun Ertürk))
13.Kısık Ateşte - 03:12 (Söz ve Müzik: Burak Ekinil, Düzenleme: Artun Ertürk))


2007
Gripin (Albüm, Sony BMG & GRGDN, 01 Mart 2007)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
6. Zor Geliyor / Konuk Vokal: Pamela - 04:09

Romantik / Orjinal Film Müzikleri Teoman & Pamela & Erkin Koray & Tekfen Filarmoni Orkestrası (Soundtrack Albüm, Plato, 06.04.2007)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
1. Veda Busesi / Pamela - 03:37
4. Artık Sevmeyeceğim / Pamela - 06:07
6. Sensiz Saadet Neymiş / Pamela - 03:54

2008
3 Hürel Şarkıları / Sonsuza Kadar (Karma Albüm, Seyhan Müzik, 11.02.2008)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
11.Pamela Spence – Sevenler Ağlarmış – 05:38

Diplomatik Rock Opera (Albüm, Yön Sanatsal, 12.05.2008)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
2. Cinsellik Açık Bir Kapı (feat. Pamela) (Söz & Müzik: Artun Ertürk) - 04:36

Bir De Baktım (Ege Çubukçu Rap/Hip Hop Albümü, Ulusoy Yapım Müzik, 26.11.2008)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
1- Bir de Baktım (feat. Pamela) (Söz: Ege Çubukçu, Müzik: Ege Çubukçu, Erdem Kınay) - 04:30

Emir / Cem Adrian (Albüm, Seyhan Müzik / MK2, 26.12.2008)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
5. Anladım (ft. Pamela) - 05:40

2009
Usta (Film)
Başroller: Yetkin Dikinciler, Fadik Sevin Atasoy, Şevket Çoruh ve Hasibe Erenler, Yönetmen: Bahadır Karataş)
Büyütmek için T ıklay ın
Anladım (ft. Pamela) (Soundtrack - Söz ve Müzik: Atakan Ilgazdağ, Yorumcu: Pamela - Atakan Ilgazdağ)

Her Şey Değişir (Single, Pasaj Müzik, 05/14.08.2009)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
1- Her Şey Değişir / Özcan Deniz, Pamela & Fuat - 03:28 (Vokaller: Özcan Deniz, Pamela, Fuat) (Söz: Uğur Çakır, Müzik: Andrew Bloach, Ed Dunne, Cee-Lo Green, Butch Walker)


2010
Stil Zengini (Albüm, Piranha Project/MK 2, 09.03.2010)

1- Say What You Want - 03:39 (Söz & Müzik: Pamela)
2- Tesadüf - 04:21
3- Sex on the Beat - 03:24
4- Benim Farkım - 03:31 (Söz: Umut Kızılarslan, Müzik: Engin Kınay)
4- Benim Farkım - 03:31
5- The Funk is On - 03:16
6- O Zaman Gel - 03:32
7- Ara Sıcak (interlüd) - 01:54
8- Besides - 03:35
9- Al Benden - 04:25
10-Ben Ölmeden Önce feat. Fatih Erdemci - 04:53
11-Uf Uff! - 04:23
12-Stil Zengini feat. Veyasin - Şevket Çoruh - 03:17


Online CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.hepsiburada.com
www.arkadas.com.tr
www.kitapsan.com.tr
www.amazon.de (Almanya)

2013
Stil Zengini (Dijital Albüm, ideedeluxe records, 03.05.2013)

1- Say What You Want - 03:39
2- Tesadüf - 04:21
3- Sex on the Beat - 03:24
4- Benim Farkım - 03:31
5- The Funk is On - 03:16
6- O Zaman Gel - 03:32
7- Ara Sıcak - 01:54
8- Besides - 03:35
9- Al Benden - 04:25
10-Ben Ölmeden Önce (feat. Fatih Erdemci) - 04:53
11-Uff! - 04:23
12-Stil Zengini (feat. Veyasin ve Şevket Çoruh) - 03:17


Dijital Satış Noktaları:
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com

Say What You Want (Remixes) (Dijital Electronic Albüm, ideedeluxe records, 26.04.2013)

1- Say What You Want - 03:38
2- Say What You Want - 03:27
3- Say What You Want (Sinan Mercenk’s Remix) - 04:07
4- Say What You Want (Sinan Mercenk’s Camur Mix) - 03:51
5- Say What You Want (Sinan Mercenk’s Love Experience Mix) - 03:58
6- Say What You Want (video) - 03:42

Dijital Satış Noktaları:
itunes.apple.com/tr
open.spotify.com
www.deezer.com
www.napster.com

Aç (Single, Pasaj Müzik, 13.05.2013)

1-Dijital Satış Noktaları:
www.turktelekommuzik.com
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
open.spotify.com
play.google.com
www.qobuz.com

2015
Aslanlar Gibi (Single, Pasaj Müzik, 07.04.2015)

1- Aslanlar Gibi


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com

2016
Başka / Ümit Besen (Rock Albüm, DMC, [Dijital 17.06.2016] 22.06.2016)

2.
2. Seni Unutmaya Ömrüm Yeter Mi (feat. Pamela Spence)

Uçmak İstiyorsan / Tuna Kiremitçi & Pamela (Tuna Kiremitçi ve Arkadaşları) (Single, Pasaj Müzik, 18.07.2016)

1- Uçmak İstiyorsan (Tuna Kiremitçi & Pamela) - 03:57


Dijital Satış Noktaları:
www.turktelekommuzik.com
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com

2018
Yara (Albüm, Pasaj Müzik, Diijital 19.01.2018, CD 23.01.2018)

1- Ağla Halime
2- Konuşsana Bir Tanem (Neden Susuyorsun)
3- Kal Benim İçin
4- Taht Kurmuşsun Kalbime
5- Sarhoş
6- Senden Önce de Ağladım
7- Kaç Kadeh Kırıldı
8- Sözüm Ona Sevdim
9- Sen Olmayınca
10-Ağla Halime (Remix)

Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com
Online CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.pandamuzik.com
www.arkadas.com.tr
www.hepsiburada.com
www.turkkitap.de (Almanya)

2020
Dayanamıyorum (Single, Arda Müzik Yapım, 31.07.2020)

1- Dayanamıyorum [Attila Özdemiroğlu Besteleri] - 03:25Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
listen.fizy.com (turkcellmuzik)
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

2021
Devir Değişti (Çelik Şarkıları) (Albüm, Arpej Müzik, 28.05.2021)

2- Benimle Kal (Çelik Şarkıları) / Pamela - 05:01

Kaçak (feat. Cem Adrian & Pamela) / Taşkan (Single, Sony Music TÜrkiye, 13.08.2021)

1- Kaçak (feat. Cem Adrian & Pamela) - 03:29Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Başka Bir Gün / Batu Akdeniz & Pamela (Single, Garaj Müzik, 01.10.2021)

1- Başka Bir Gün - 03:14

Kapat

Şarkılardan örnekleri sayfaya gömülü Dinle!


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com

2022
Zamansız (Tribute [Saygı] Albüm, Pasaj & Garaj Müzik, 11.03.2022)

CD 2:
10-Yedikule (Yeni Türkü Zamansız) / Pamela - 02:56

2022
Yeni Türkü - Zamansız (Tribute [Saygı] Albüm, Pasaj & Garaj Müzik, 11.03.2022)

CD 2:
10-Yedikule (Yeni Türkü Zamansız) / Pamela - 02:56

Yedikule (Yeni Türkü Zamansız) (Single, Pasaj & Garaj Müzik, 11.03.2022)

1- Yedikule (Yeni Türkü Zamansız) / Pamela - 02:56

Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

2023
Söz (Single, Subness, 05.05.2023)

1- Söz - 03:24Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)
music.amazon.com (ABD)
music.amazon.co.uk (İngiltere)
music.amazon.de (Almanya)

6 Tem 2023
KALBİNİN KIRIKLARI - PAMELA - 03:24

2024
Kader Değil / Pamela & Zeus Kabadayı (Single, Pasaj Müzik, 19.04.2024)

1- Pamela & Zeus Kabadayı - Kader Değil - 03:38Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
music.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)
music.amazon.com (ABD)
music.amazon.co.uk (İngiltere)
music.amazon.de (Almanya)

Bu Devirde Aşk (Single, Pasaj Stüdyo, 28.06.2024)

1- Bu Devirde Aşk - 02:57

Kapat

Şarkılardan örnekleri sayfaya gömülü Dinle!


Dijital Satış Noktaları / Platformları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
music.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)
music.amazon.com (ABD)
music.amazon.co.uk (İngiltere)
music.amazon.de (Almanya)
Resmi Web Site Adresi:
www.pamelaspence.com
Resmi Facebook Sayfa Adresi:
www.facebook.com/pamelaspence.official
Resmi Facebook Profil Adresi:
www.facebook.com/people/Pamela-Spence
Resmi Twitter Adresi:
www.twitter/pamela_spence
Resmi MySpace Adresi:
www.myspace.com/pamelaspence
LastFM Sayfa Adresi:
www.lastfm.com.tr/music/Pamela
Wikipedia Sayfa Adresi:
tr.wikipedia.org/wiki/Pamela_Spence

YUKARI | TOP | OBEN

Geri Dön

Sanatçılar (Biyografi ve Diskografileri)

Telif Hakkı © Gönderen: Turkpopmuzik.net - (13135 okuma)

Artists ©

Anasayfa | Top 10 Müzik Listesi | Müzik / Magazin Haberleri | Kronoloji | En Son Çıkan Albümler| Sanatçılar | Yarışmalar | Etkinlik Takvimi | S.S.S.

Sitede kullanılan materyallerin büyük bölümü genel kullanıma sunulmuş internet sitelerinden temin edilmiş olup burada yayınlanmasından herhangi bir ticari amaç güdülmemektedir. Bunlar üzerinde hak iddia ediyor ve telif talebinde bulunuyorsanız, siteden çıkarılması veya link verilmesi için lütfen bizimle bağlantı kurunuz.
[Detayları için BURAYA tıklayınız] turkpopmuzik@gmail.com
PHP-Nuke Copyright © 2004-2006 by Francisco Burzi. Bu bir free software programı olup GPL lisansıyla kullanılmaktadır. Sitemiz, PHP-Nuke v.7.6'dan geliştirilerek PHP 5.3.x versiyonlarına uyarlanmış SEO uyumlu RavenNuke (v.2.5) ile desteklenmektedir..
Hosted By  webhoster.ag