Hoş Geldin Sevgili Konuk!    [ Müzikli Gezintiler Dileğimizle ...] 02.02.2023

Türk Pop Müzik Ana Menü 
Anasayfa
Giriş (Site Planı)
Editörün Notu
Kronolojik Gezinti
Sanatçılar
(Biyo & Diskografileri)
Top 10 Müzik
Listeleri
En Son (Sitemize)
Kaydedilen Sanatçılar
En Son Albümler
En Son Çıkan Klipler
Kolektif, Karma veya
Derleme Albümler 
Müzik Yarışmaları  
Eurovision Türkiye
Müzik Etkinlikleri
Basından Müzik Haberleri
Kısa Pop Tarihi ve Müzik
Terimleri Sözlüğü
Tarihte Müzik Olayları
KARAOKE VİDEOLAR
DİĞER VİDEOLAR
Hazır Şarkı Listeleri
Flashplayer Şarkı Listeleri
Top 10'lar :
Kronoloji (Yıllar)

Sanatçılar

Hazır Playlistler

Müzik Yarışmaları
  Altın Mikrofon (Yıllar)

Müzik Yarışmaları
  Milliyet Liselerarası Müzik
  Yarışmaları (Yıllar)

Müzik Yarışmaları
  Altın Güvercin Müzik
  Yarışmaları (Yıllar)

Eurovision (Yıllar)

Diğer
DİĞER LİNKLERİMİZ 
Dünya Müzik Listeleri
(Kronolojik)
Beatles Türk
Beatles Haberleri

Kronoloji
1926 - 1959
1960
1961
1962
1963
1964
1965
1966
1967
1968
1969
1970 ve sonrası

Şarkıları (Kronolojik)
1957 - 1961
1962
1963
1964
1965
1966
1967
1968
1969
1970 ve Sonrası

Şarkıları (Alfabetik)
A - B
C - D - E
F - G - H
I -J
M - N - O
P - R - S
T - Z

Diskografi (Karaoke)
İngiltere Albümleri
Diğer Albümleri

Film (& Soundtrack Albümleri)   
A Hard Day’s Night
Help!
Magical Mistery Tour
Yellow Submarine
Let It Be

45'likleri (Singles)

EP (Extended Play)'leri

(Givenaway) Diğer
müzisyen ve gruplar
için yaptıkları besteleri

YARDIM 
S.S.S
© by Turkpopmuzik.net

   Sitede Ara
   Sosyal Paylaşım

2020 sonuna kadarki beğenmeler: 432

Beğen

   Kim Online
Şu an sitede, 360 ziyaretçi ve 0 üye bulunuyor.

   Ziyaretçi Bilgileri
Hoşgeldin, Misafir
Şu An Bağlı:
Ziyaretçi: 360
Üye: 0
Toplam: 360

   Sitemizi Destekleyin!
Sitemizi desteklemek için Görüşlerinizi bize iletin!

   Bizi Önerin!
Bizi Arkadaşlarınıza, Dostlarınıza Önermek için buraya tıklayın!

   Sayfa Hit Toplamı
Şu ana kadar
sayfa izlenimi aldık. Başlangıç:
2005

   Site Bilgileri
Sunucu TrafiğiSunucu Trafiği
  • Toplam: 125,331,942
  • Bugün: 17,056
Sunucu BilgileriSunucu Bilgileri
  • Feb 02, 2023
  • 08:22 am CET
 

TÜRK POP MÜZiK.NET - Sanatçılar (Biyografi ve Diskografileri)
Petek Dinçöz
Bookmark and Share
    Geri Dön   (11918 okuma)Sanatçı: Petek Dinçöz
PETEK DİNÇÖZ

FOTO GALERİ
29.05.1980 İzmir doğumlu olup asıl adı Didem Ezgü’dür. Kıbrıs’ta yapılan Best Model Yarışması’nda üçüncü oldu. Henüz 17 yaşındayken şöhreti yakalayan Diydem, önce ‘Sırılsıklam’, ardından da ‘Zehirli Çiçek’ dizilerinde kamera karşısına geçti. Sonra mankenliğe başladı, ‘Çarkıfelek’ programında hosteslik yaptı.

‘Televole’lerin gözdesi olan genç manken en son şarkıcılığa da el attı. O her ne kadar isim vermek istemeyip ‘erkek arkadaşım’ diye bahsetse de, Petek Dinçöz’ün Can Tanrıyar ile beraber olduğunu herkes biliyordu. Yine o aynı herkes, “Petek, bu sayede Televole’nin gülü oldu” diyor.du

Sonra çoğumuz onu podyumlarda fırtına gibi eserken tanıdık. Ardından müzik dünyasına 2001’de ilk single’ı “Bende Kaldı” ile hızlı bir giriş yaptı. Aslında o hep kafasına koyduğunu yaptı. Gözünü zirveden biran olsun ayırmadı. Çok çalıştı. Hiç yılmadı.

2002’de Universal Müzik’ten “Aşkın Tam Sırası” isimli albümü geldi. Müzik yönetmenliğini ve aranjörlüğünü Taşkın Sabah’ın yaptığı, Serdar Ortaç, Gökhan Özen, Hakkı Yalçın, Hakan Altun, Fikret Şenes, Aşkın Tuna ve Can Tanrıyar’ın 6 şarkısı ile güç kattığı bomba gibi bir albüme imzasını attı. “Kısmetsizim”, “Allahın Belası”, “Okşa”, “Kurudum”, “Yollarımız Ayrıldı”, “Sarı Mavi”, “Yine Yalnızım”, “Zevksiz”, “Yaz Deftere”, “Aklımı Bulamam” ve “Foolish Casanova” artık onun çocuklarıydı. Albümün çıkış şarkısı olan ‘Okşa’yı kliplendirmesi için Mustafa Mayadağ’a emanet etti. Mayadağ’da tüm Petek Dinçöz klipleri gibi izlenmeye doyulmayacak bir iş teslim etti.

2003’te S Müzik’ten “Sen Değmezsin” albümünü çıkardı.

2004’te Özden Müzik etiketiyle “Şaka Gibi” isimli albümünü çıkardı. Albüme adını verdiği “Şaka Gibi” adlı parça dahil toplam beş parçanın söz ve müziklerinin sevgilisi Can Tanrıyar’ın. İlk kez bu albümde kendi yazdığı bir parçayı seslendirdiğini söyleyen genç solist “Ahmet Özden ile birlikte stüdyo çalışmalarındayken sabahın beşbuçuğunda ilham geldi çok güzel bir parça yazdım. İsmi de ‘Gitme’ oldu.” dedi.

Aynı yıl çıkan “O Şarkılar / Hakkı Yalçın Şarkıları” isimli albüme “Alışkanlık Yaparım” isimli şarkının yorumuyla katkıda bulundu.

2005’te Erol Köse Prodüksiyon etiketiyle “Doktor Tavsiyesi” isimli albümünü çıkardı. Albümde Kutsi ve Yıldız Tilbe imzası taşıyan şarkılar da yer aldı.

Aynı yıl yapımını Fono Film’in üstlendiği ve Özcan Deniz ile Mehmet Ali Erbil’in başrol oynadığı “Keloğlan Karaprens’e Karşı” filminde ‘İyilikler Ülkesi’nin Prensesi Cankız’ karakteriyle rol aldı.

11.05.2006 tarihinde Kral TV Video Müzik Ödülleri’nin dağıtıldığı gece Petek Dinçöz ile birlikte Kutsi’nin 2005 yılına damgasını vuran “Doğum Günü” şarkısıyla “Yılın En Başarılı Düeti” ödülünü aldılar. Ödül aldıkları o gecede bir de Kutsi ile birlikte bir Maxi Single üzerinde çalıştıkları haberi geldi. Nitekim sonraki yıl “Kördüğüm” isimli düetlerden oluşan single albüm piyasaya çıktı.

Aynı sene Kasım ayında “Remixlerle Nonstop İstanbul Geceleri” isimli remiks albümünü çıkardı.

2007 Mayıs sonuna doğru Erol Köse Prodüksiyon etiketiyle “Yolun Açık Olsun” albümünü yayınladı.

02.05.2008 tarihinde “Frekans” adlı albümü Esen Kültür Sanat etiketiyle çıkarıldı.

07.05.2009 tarihinde çıkan “Ne Yapayım Şimdi Ben” isimli fantazi albümü Seyhan Müzik etiketini taşıyor. Aynı yılın Aralık sonunda da DMC’den “Bana Uyar” isimli 2 şarkılık bir single çıkardı.

21.05.2010 tarihinde de yine DMC’den “İşte Böyle Morarırsın” adlı bir single çıkardı. 2011 Ocak’ta da DMC etiketli “Yalanı Boşver” albümü çıktı.

2012 yılı Petek Dinçöz için uğurlu bir yıl olacağa benzer. İşte müzik dünyasında konu ile ilgili haberler:

Petek Dinçöz Dünya Starı Olacak!

Avrupalı müzik yapımcılarının Petek Dinçöz’ü “dünya starı” yapmak için aylardır çalıştıkları ve “çok gizli” olarak sürdürülen operasyonun ilk düğmesine önceki gün Brüksel’de basıldığı öğrenildi.

Çarkıfelek programını bantlara çekip gizli gizli Belçika’ya giden Petek Dinçöz’e, Brüksel’de bir basın toplantısı hazırlandı ve Petek Dinçöz, hem TV’lere, hem de canlı radyo yayınlarına konuk oldu.

Belçikalı yapımcılar, Brüksel’in bu konularda Avrupa’nın merkezi olduğunu vurgularken, “Türkiye, birkaç yıldır o kadar gündemdeydi ki, biz de neden hiç Avrupa veya dünya çapında şarkıcı çıkmıyor dedik, araştırdık ve sonunda Petek Dinçöz’de karar kıldık” dediler.

Müzik adamları, “Şans eseri Google’de Petek’in Foolish Casanova şarkısını yakaladıklarını belirterek, Türkiye için yeni bir devir başlıyor, Petek’le önemli bir kapı açılacak” yorumunu yaptılar. Avrupalılar’ın yaklaşık 8-9 aydır bu çalışmaları gizlime nedeni ise çok ilginç…

(Kaynak: www.magazinkolik.com / www.magazinci.com - 07.04.2012)

Ünlü şarkıcının, bu parçası Avrupa’da tüm gece kulüpleri ve radyolarda çalınacak.

Petek Dinçöz’ün önümüzdeki günlerde Avrupa’da piyasaya çıkacak olan şarkısı ‘In The Eyes’ın tanıtım videosu bugün yurtdışındaki internet sitelerinde yayına verildi.

Bir hafta içinde Avrupa’da, radyo ve gecce kulüplerine dağıtılacağı belirtilen şarkı ayrıca ünlü alışveriş sitesi amazon.com’dan da ilan edildi. Tanıtımda Petek Dinçöz’ün yurt dışında çekilen görüntülerine de yer verilirken, şarkı klibinden ise “tadımlık” bir kısım yer alıyor.

Petek Dinçöz’ün önümüzdeki günlerde Avrupa’da piyasaya çıkacak olan şarkısı “In The Eyes” internette yayıldı.

Şarkının bir hafta içinde Avrupa’da radyo ve gece kulüplerine verileceği belirtildi.
(Kaynak: www.magazinkolik.com - 26.04.2012 / magazin.haberturk.com - 27.04.2012)

Petek Dinçöz, Tek Şarkılık Çalışmasıyla Müzikseverlerin Karşısına Çıkıyor

Petek Dinçöz , yaz aylarının neşesi ve enerjisine uygun tek şarkılık çalışmasıyla dinleyicileriyle buluşuyor.

Söz ve müziği ünlü popçu Tan’a ait olan ‘Çekil’, ritmik müziğiyle tam bir yaz şarkısı...

Eylül ayından itibaren, şu anda hazırlıkları son hızla devam eden albümünü piyasaya çıkaracak olan Petek Dinçöz, hafta başından itibaren şarkısını dinleyicileriyle buluşturmanın heyecanını yaşıyor... Petek Dinçöz, şarkısını radyolar ve televizyon aracılığıyla müzikseverlerin beğenisine sunduktan sonra, sadece dijital ortamda satışını yapacak.

Petek Dinçöz, şarkısının klibi için de Murat Onbul’un yönetmenliğinde kamera karşısına geçti. Türkiye’nin en iyi görüntü yönetmenlerinden Veli Kuzlu’nun çalıştığı çekimler, toplam 30 saate yakın sürdü… Müzik kanallarında da şarkının radyolarda çalmasıyla eş zamanlı olarak klibiyle de yer alacak olan Petek Dinçöz, dinleyicilerinin karşısına genç, dinamik ve hareketli haliyle çıkacak.
(Kaynak: www.magazinci.com - 11.06.2012 / www.sozmuzik.com - 12.06.2012)

Petek Dinçöz’ün ’Milat’ı 1 Nisan Olacak!

Petek Dinçöz, yeni albümü “Milat” ile 1 Nisan’dan itibaren müzik marketlerdeki yerini alacak.

Yaklaşık 2.5 yıl aradan sonra müzikseverlerle buluşacak albümüyle Petek Dinçöz dinleyicilerini hem görünüm, hem müzikalite hem de yorum olarak şaşırtacak. ‘Bu albüm benim için gerçekten de milat olacak’ diyen Petek Dinçöz’e çok önemli müzisyenler, söz-müzik ve aranjeleriyle destek veriyorlar.

Albümün çıkış parçası olan ve son derece hareketli ‘Aşk’’ın söz ve müziğinde son dönemlerin hit şarkılarında imzası bulunan Gülşen’in ismi göze çarparken, parçanın düzenlemesini de Ozan Çolakoğlu yaptı.

Çok yakında radyolarla paylaşılacak olan ‘Aşk’ şarkısının klibi için de Şenol Korkmaz’ın yönetmenliğinde kamera karşısına geçen Petek Dinçöz, ay sonu yeni klibiyle de televizyon kanallarında olacak.

Yapımcılığını ve prodüktörlüğünü Kaya Müzik’in, yaptığı albümün müzik direktörlüğünü de Erhan Bayrak üstlendi. Esen Müzik’in dağıtımıyla müzik marketlere ulaşacak albümde toplam sekiz yeni şarkı bulunuyor.

Spor ve sağlıklı beslenme ile formuna kavuşan Petek Dinçöz albüm fotoğrafları için Lara Sayılgan’ın objektifinin karşısına geçti. Bahar Kongel’in son derece sade ve modaya uygun kıyafet seçimlerini Petek Dinçöz, doğal bıraktığı saçlarıyla tamamladı.
(Kaynak: www.magazinci.com - 18.03.2013)

Petek Dinçöz Yeni Gelinden, Yeni Klip!

Müzik kariyerine son dönemde yaptığı başarılı şarkılarla devam eden Petek Dinçöz, yaza özel sürpriz bir Şehrazat şarkısı ile çok şaşırtmaya hazırlanıyor!

“Tadilat” adlı yeni şarkısında Petek Dinçöz hem yorum hem de imaj olarak çok farklı bir şekilde sevenlerinin karşısına çıkıyor.

Yeni şarkısı ‘Tadilat’a çekilen Dünya standartlarındaki klibi, imajı ve güzelliği ile Petek Dinçöz çok konuşulacak!

Petek Dinçöz, söz ve müziği Şehrazat’a düzenlemesi ise Volga Tamöz’e ait olan “Tadilat” adlı şarkısıyla ilgili, bu güne kadar söylediği tüm şarkılardan çok farklı olduğu için büyük bir heyecan yaşıyor.

“Tadilat” için kamera karşısına geçen Petek’e stüdyo çekiminde birçok dansçı eşlik etti ve ortaya görsel olarak çok etkileyici sahneler çıktı. Tamer Aydoğdu’nun yönetmenliğinde gerçekleşen klip müzik kanallarındaki yerini aldı.
(Kaynak: www.turkiyegazetesi.com.tr - 05.08.2014)

Petek Dinçöz’den Resul Dindar Ile Sürpriz Düet!

Petek Dinçöz, Karadeniz Müziğinin başarılı temsilcilerinden Resul Dindar ile “Teşekkürler” isimli parçaya sürpriz bir şekilde düet yaparken kısa sürede sosyal medyada en çok konuşulan sanatçı olmayı başardı.

Bir süredir zamanının tamamını oğlu Aslan ve eşi Serkan Kodaloğlu’na ayıran güzel Assolist Petek Dinçöz yeniden “Ölümsüz aşkım” dediği müziğe geri döndü.

Güzel Assolist Petek Dinçöz’ün “Teşekkürler” isimli sarkışının klibi internette ilk yayınlandığı günde 100 binlerce hayranı tarafından izlenirken ünlü sanatçıya dünyanın dört bir yanındaki hayranlarından övgü dolu mesajlar gönderildi. Gördüğü yoğun ilgiden oldukça memnun olan ünlü Assolist Petek Dinçöz “Teşekkürler isimli parçayı ilk dinlediğim anda cok etkilendim ve aklıma eşim Serkan oğlum Aslan’ım geldi ve hemen parçayı okumak istedim” dedi.

“Teşekkürler” isimli düet parçanın sözlerinin şimdiden hayranları tarafından ezberletildiğini söyleyen Dinçöz, ”Bu yıl yapılacak olan tüm düğünlerde bizim şarkımız ilk dans şarkısı seçilecek” diyerek iddialı konuştu.

Ünlü sanatçı bu yaz için çok yoğun bir konser trafiğinin kendisini beklediğini söylerken, “Sevenlerim ile birlikte olmayı çok özledim, onlar da beni özlediler, ama bu yıl hasret bitiyor” dedi.
(Kaynak: www.magazinkolik.com / www.magazinci.com - 15.02.2016)

Petek Dinçöz Oğlu İle Klip Çekti!

Eylül ayı içinde dijital platformlarda yerini alacak ‘‘Gel O Zaman’’ adlı single çalışması için uzun bir aradan sonra Petek Dinçöz kamera karşısına geçti.

Petek Dinçöz Kodaloğlu, bu klibinde oğlu İrfan Aslan’a da yer verdi.

Yönetmen Erkan Nas Petek Dinçöz Kodaloğlu’nun farklı imajı ve klibin egzotik dekoruyla önümüzdeki günlerde bir hayli konuşulacağını vurguluyor.

Türküola Müzik etiketiyle yayınlanacak olan single ve klip önümüzdeki günlerde müzik kanalları ve dijital platformlarda boy gösterecek.

Klibin son dakikalarında annesinin kucağında şirin hareketleriyle dikkat çeken İrfan Aslan bir anda klibi renklendirdi.

Sözlerini Yalçın Polat’ın müziğini ve aranjesini Gökhan Doğanay’ın üstlendiği ‘‘Gel O Zaman’’ parçasının klibi Eylül Film Stüdyolarında gerçekleştirildi.

Yönetmen Erkan Nas imzası taşıyan bu çalışmada Petek Dinçöz Kodaloğlu 4 farklı kostüm giydi.
(Kaynak: www.magazinci.com / www.magazinkolik.com - 05.09.2016)

Petek Dinçöz’den Müziğe İddialı Dönüş!

Petek Dinçöz, uzun bir aradan sonra “Çılgınlar Gibi” şarkısıyla döndü. Sözü ve müziği Özgür Koç’a düzenlemesi Selim Çaldıran’a ait şarkının video klip yönetmenliğini Erkan Nas üstlendi.

4 Şarkı, 4 Video Klip

16 Eylül Cuma günü PD Production etiketiyle yayınlanan “Çılgınlar Gibi” Petek Dinçöz’ün son dönemdeki üretkenliğinin en yeni ürünleri.

Video klipleri ile hazır olan 4 şarkıdan ilkini dijital platformlar aracılığıyla yayınlamaya başlayan Dinçöz, sonrasında kısa aralıklarla peş peşe diğer üç yeni şarkısını yayınlayacak.

Görsel zenginliği ile göz kamaştıran video kliplerde Petek Dinçöz’ün tüm kıyafetlerini Pınar Kerimoğlu hazırladı.

Çeşitli besteci ve söz yazarları ile iş birliği yapan ünlü sanatçı, farklı stillerde söylediği şarkılarda hem eğlence hem de duygusallığını gözler önüne yorumcu yönüyle birlikte sunuyor.

Petek Dinçöz, yeni dünyanın yayın anlayışına ve hızına uygun olarak yeni şarkılarını dinleyicilerin beğenisine sunarken eş zamanlı olarak sahne programlarına başlamayı hedefliyor.
(Kaynak: www.magazinkolik.com / www.magazinci.com - 16.09.2022)

Petek Dinçöz’ün Yeni Şarkısı “Sevgi Arsızı”

Uzun bir sürenin ardından “Çılgınlar Gibi” adlı şarkısıyla geri dönen Petek Dinçöz, yeni teklisi ‘Sevgi Arsızı’nı bugün dijital platformlarda sevenlerinin beğenisine sundu.

Sözü Nihan Akın’a ait şarkısının klibi için Pınar Kerimoğlu imzalı kıyafetiyle kamera karşısına geçen sanatçının klibini ise Erkan Nas yönetti.

Bir ayda ikinci tekli çalışmasını yayınlayan Dinçöz, 8 yılın ardından 4 parçasını peşpeşe piyasaya sürecek.
(Kaynak: www.sabah.com.tr - 08.10.2022)

Petek Dinçöz’den Yeni Şarkı “Büyük Ustam”

Petek Dinçöz, 8 yıl sonra hazırladığı şarkılarını peş peşe hız kesmeden yayınlamaya devam ediyor. “Çılgınlar Gibi”, “Sevgi Arsızı” ve “Sensiz Bu Yaz” şarkıları sonrasında Dinçöz, duygu yoğunluğu yüksek yeni teklisi Büyük Ustam’ı PD Production etiketiyle tüm dijital platformlarda video klibi ile yayımladı.

Sözü, müziği ve düzenlemesi Sezgin Gezgin’e ait şarkının video klibini daha önceki şarkıların görsel yönetmenliğini yapan Erkan Nas üstlendi.

Görsel zenginliği ile göz kamaştıran video kliplerde Petek Dinçöz, hem güzelliğiyle hem de oyunculuk performansıyla göz kamaştırıyor.

Petek Dinçöz, yeni dünyanın yayın anlayışına ve hızına uygun olarak yeni şarkılarını 2023 yılında da sevenleri ile paylaşmaya devam edecek.
(Kaynak: www.magazinci.com / www.magazinkolik.com - 02.12.2022)

Popüler müziğin renkli isimlerinden Petek Dinçöz peş peşe yayımladığı şarkılarla sahalardan uzaklaşmadığını gözler önüne sermeye devam ediyor.

2022 Eylül ayından bugüne kadar Petek Dinçöz 5 şarkısını video klipleriyle birlikte dijital müzik platformlarında dinleyicinin beğenisine sundu.

Dinçöz’ün sıradaki şarkısı kendi şirketi PD Production etiketiyle, sözü müziği Ümit Yaşar’a düzenlemesi Sezgin Gezgin’a ait “Tanımam”.

Son derece orantılı düzgün fiziği ve güzelliği ile kliplerinde göz kamaştırmaya devam eden Dinçöz, yeni klibinde de tüm hünerlerini sergiledi.
(Kaynak: www.magazinci.com - 20.01.2023)

Diskografi:
2001
Bende Kaldı (Single, OMG)

1- Bende Kaldı
2- Ağlayan Kuş
3- Bende Kaldı (Remix)

2002
Aşkın Tam Sırası (Albüm, Universal Müzik)

1- Kısmetsizim - 04:39 (Söz: Can Tanrıyar, Orginal Beste: Flamenco)
2- Allahın Belası - 04:01 (Söz & Müzik: Can Tanrıyar)
3- Okşa - 4:01 (Söz & Müzik: Can Tanrıyar)
4- Kurudum - 03:23 (Söz & Müzik: Serdar Ortaç)
5- Yollarımız Ayrıldı - 05:31 (Söz & Müzik: Hakan Altun)
6- Sarı Mavi - 03:47 (Söz & Müzik: Can Tanrıyar)
7- Yine Yalnızım - 04:14 (Söz & Müzik: Can Tanrıyar)
8- Aklımı Bulamam - 04:07 (Söz: Aşkın tuna, Müzik: Taşkın Sabah)
9- Zevksiz - 03:41 (Söz: Hakkı Yalçın, Müzik: Gökhan Özen)
10-Yaz Deftere - 03:11 (Söz: Fikret Şeneş, Düzenleme Taşkın Sabah)
11-Foolish Casanova - 03:34 (Söz & Müzik: Can Tanrıyar)

2003
Sen Değmezsin (Albüm, S Müzik)

1. Sen Değmezsin - 3:54
2. Sen Dön Dünya - 3:40
3. Beyaz Cam - 6:13
4. Ne Yeşili Ne Siyahı (Yalan Yıllar) (Söz: Turhan Ragip Oğuzbaş, Müzik: Avni Anıt) - 3:58
5. Bir Kez Ara - 5:42
6. Eftelya (Söz & Müzik: Hüseyin Bayer) - 3:16
7. Çalkala - 3:40
8. Pişman Olursun - 6:20
9. Arkadaşımın Aşkısın (Söz: Fecri Ebcioğlu, Müzik: La Femme De Mon Ami [E.Macias/J.Demarny/P.Blanci]) - 3:59
10.Olmaz Olamaz - 4:28
11.Boyu Devrilesi - 3:36
12.Şu Milas'ın İçinde (Söz: A.Nazmi Yükselen, Müzik: Zeki Duyguluer) - 3:53
13.Akasyalar Açarken (Söz & Müzik: Yesari Asım Ersoy) - 3:48
(Diğer şarkılarda Söz & Müzik: Can Tanrıyar)

2004
Şaka Gibi (Albüm, Özden Müzik)

1. Uçan Kaçan (Söz & Müzik: Can Tanrıyar) - 4:01
2. Şaka Gibi (Söz & Müzik: Can Tanrıyar) - 3:38
3. Aşk Budur İşte (Söz & Müzik: Can Tanrıyar) - 4:21
4. Çatılmış Kaşların (Söz & Müzik: Yusuf Nalkesen) - 3:48
5. Büyük Sevda (Söz & Müzik: Ahmet Özden) - 5:00
6. Haykırmak İstiyorum (Söz: Can Tanrıyar, Müzik: Phoebus Tassopulos, Eda Pala) - 4:21
7. Aşk Yazı (Söz 6 Müzik: Ahmet Özden, Eda Pala) - 3:15
8. Gitme (Söz: Petek Dinçöz, Müzik: Alekber Tagiyev) - 5:08
9. Delikanlı Kız (Söz & Müzik: Can Tanrıyar) - 3:59
10.Buruk Acı (Söz: Türkan Şoray, Müzik: Teoman Alpay) - 4:11


O Şarkılar... / Hakkı Yalçın Şarkıları (Kollektif Albüm, Düet Müzik Yapım)

11- Alışkanlık Yaparım (Petek Dinçöz) - 03:29

2005
Doktor Tavsiyesi (Albüm, Pop/Fantazi Albüm, Erol Köse Prodüksiyon, 1 Haziran)

1- Hasta Ettin (Doktor Tavsiyesi) (Söz & Müzik: Yalçın Polat) - 04:41
2- Sandım ki (Söz & Müzik: Serdar Ortaç) - 05:37
3- Ben Bir Şarkıyım Söz Müzik Sensin (Söz & Müzik: Yıldız Tilbe) - 04:38
4- Doğum Günü (Kutsi ile düet) (Söz & Müzik: Kutsi) - 05:00
5- İstanbul Geceleri (Söz & Müzik: Yalçın Polat) - 03:28
6- Bundan Sonra (Söz & Müzik: Altan Çetin) - 04:33
7- Erkek Milleti (Söz & Müzik: Yıldız Tilbe) - 02:39
8- Cızz (Söz & Müzik: Murat Güneş) - 03:43
9- Muhabbet Bağı (Söz & Müzik: Sadettin Kaynak) - 02:47
10-Sakın Ha (Söz & Müzik: Can Tanrıyar) - 04:29
11-Can Damarı (Söz: Gökhan Şahin, Müzik: Murat Ceyhun Çelikten) - 03:13
12-Sandım ki (Latino Versiyon) (Söz & Müzik: Serdar Ortaç) - 05:45
13-Ben Bir Şarkıyım Söz Müzik Sensin (Latino Versiyon) (Söz & Müzik: Yıldız Tilbe) - 05:16


Keloğlan Karaprens'e Karşı (2005) (Film/DVD, Fono Film)

(Başrol: Özcan Deniz, Mehmet Ali Erbil, Oyuncular: Sinemis Candemir, Akasya Asıltürkmen, Ahu Türkpençe, Ayşen Gruda, Petek Dinçöz, Bülent Polat, Nükhet Duru, Gazanfer Özcan)

2006
Kördüğüm / Petek Dinçöz & Kutsi (Maxi Single, Pop/Fantazi Albüm, Erol Köse Prodüksiyon, 19 Mayıs 2006)

1. Kördüğüm ( Dizi Film Versiyon ) - 06:47
2. Kördüğüm ( Dance Versiyon ) - 05:09
3. Kördüğüm ( İspanyol Versiyon ) - 05:24
4. Kördüğüm ( Nostalji Versiyon ) - 05:54
5. Git İşine ( Aldanırım Sanma ) (Söz: Oktay Yurdatapan, Müzik: Graziani Ivan) - 04:22
6. Doğum Günü ( R&B Versiyon ) (Söz & Müzik: Kutsi) - 04:57
(Kördüğüm isimli şarkıda Söz: Can Tanrıyar, Müzik: Kutsi)

Remixlerle Nonstop İstanbul Geceleri (Remix Albüm, Üçüncü Göz İletişim, 07 Kasım 2006)

1. İstanbul Geceleri Kral Tv Remix
2. Kördüğüm Reina Remix
3. Foolish Casanova Mtv Europa Remix
4. Doğum Günü Powerturk Remix
5. Git İşine
6. Hasta Ettin
7. Sandım Ki
8. Bir Şarkıyım
9. Bundan Sonra
10.Erkek Milleti
11.Cızz
12.Muhabbet Bağı
13.Can Damarı
14.Kördüğüm (Slow Mix)
15.Kördüğüm (Dance Mix)
16.Kördüğüm (Klarnet Mix)
17.İstanbul Geceleri2007
Yolun Açık Olsun (Albüm, Erol Köse Prodüksiyon, 28.05.2007)

1. Sen Kralsan Ben Neyim? (Söz : Hakkı Yalçın, Müzik : Gökhan Tepe) - 04:16
2. Kadın Mıyım Dadın Mı? (Söz : Gökhan Şahin, Müzik : Nezih Üçler)- 03:23
3. Yerimde Sen Olsan (Söz : Ayla Çelik, Müzik : Salih Ata / Ayla Çelik) - 04:46
4. Yolun Açık Olsun (Söz & Müzik : Can Tanrıyar) - 04:04
5. O Gözlerin Benim Hakkım (Yaralıyım Yaralı) (Söz : Hakkı Yalçın, Müzik : Gökhan Tepe) - 04:05
6. İstanbul`u Sana Dar Ederim (Söz & Müzik : Metin Arolat) - 04:29
7. Bay Bay (Şimdi Aşklar Lay Lay) (Söz & Müzik : Rober Hatemo) - 03:45
8. Gözümden Düştüğün Yerde Kalırsın (Söz : Mehmet Tekin, Müzik : Selçuk Tekay) - 04:41
9. Ölümsüz Aşklar Sineması (Söz : Hakkı Yalçın, Müzik : Gökhan Tepe) - 04:25
10.Aşk Yüzünden (Söz & Müzik : Ayla Çelik) - 03:14

2008
Frekans (Albüm, Esen Kültür Sanat, 02.05.2008)

1. Frekans (Söz: Gönül Şen, Müzik: Ufuk Doğan) - 04:35
2. Değme Keyfime (Söz: Hakkı Yalçın, Müzik: Serkan Özdoğan) - 04:14
3. Kolay Değil (Söz: Ozan Kavasoğulları, Müzik: Ozan Kavasoğulları) - 03:38
4. Adeletin Bu Mu (Söz: Taner İşçi, Müzik: Taner İşçi, Ömer Faruk Paker) - 04:54
5. Tak Tak (Söz: Bitros Nektarios - Adapte, Aşkın Tuna, Müzik: Carpacian Isaak - Tsigiaour gianis) - 04:21
6. Ait Olduğun Yer (Söz & Müzik: Göknur Onur) - 05:23
7. Bodrumda Aşk (Söz: İlker Karaman, Müzik: Özcan Şenyaylar) - 04:42
8. Çık İşin İçinden (Söz & Müzik: Metin Özülkü) - 03:44
9. Kardan Adam (Söz: İrem Moralı, Müzik: Sinan Özşeker) - 03:05
10.Kolay Değil - Dans Versiyon (Söz & Müzik: Ozan Kavasoğulları) - 04:17
11.İltraks - Enstrümantal (Söz: Enstrümantal, Müzik: İlyas Tetik) - 03:12


2009
Ne Yapayım Şimdi Ben (Fantazi Albüm, Seyhan Müzik, 07.05.2009)

1. Ne Yapayım Şimdi Ben - 04:21 (Söz & Müzik: Sezen Aksu)
2. Pembe Balon - 04:46 (Söz & Müzik: Sezen Aksu)
3. Doktora Git - 04:44 (Söz & Müzik: Sezen Aksu)
4. İstemem - 03:47 (Söz & Müzik: Fettah Can)
5. Maç - 03:25 (Söz & Müzik: Fettah Can)
6. Ne Yapayım Şimdi Ben (Mustafa Ceceli Vers.) - 03:46 (Söz & Müzik: Sezen Aksu)
7. Solan Çiçekler - 03:59 (Söz & Müzik: Fettah Can)
8. Pembe Balon (Mustafa Ceceli Vers.) - 04:16 (Söz & Müzik: Sezen Aksu)
9. Doktora Git (Mustafa Ceceli Vers.) - 04:21 (Söz & Müzik: Sezen Aksu)
10.Ne Yapayım Şimdi Ben (Kıvanç K Mix) - 07:00 (Söz & Müzik: Sezen Aksu)
11.Doktora Git (Kıvanch K Mix) - 08:13 (Söz & Müzik: Sezen Aksu)


Bana Uyar (Single, DMC, 25.12.2009)

1- Bana Uyar
2- Tırlattım


2010
İşte Böyle Morarırsın (Single, DMC, 21.05.2010)

1- Kibarca (Söz: Aşkın Tuna, Müzik: Dr.Hatem Tutkus)
2- Morarırsın (Söz: Aşkın Tuna, Müzik: Güven Baran)


2011
Yalanı Boşver (Albüm, DMC, 10.01.2011)

1- Yalanı Boşver
2- Off Modu
3- Seni Sensiz Seveceğim (ft. Ferhat Göçer)
4- Sevda
5- Sihirbaz
6- Dinamit
7- Yasak Bahçe
8- Bencil
9- Yalanı Boşver (Remix)
10-Off Modu (Remix)
11-Seni Sensiz Seveceğim (Remix)

İnternet Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.hepsiburada.com
www.tulumba.com (ABD)
itunes.apple.com/tr
www.ttnetmuzik.com.tr
fizy.com
www.deezer.com

2012
Çekil (Dijital Single, Kaya Müzik, 12.06.2012)

1- Çekil


İnternet Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr

Petek Dinçöz ft. Omar Perry - Vibe Rate (Video Klip)

2013
Milat (Albüm, Kaya Müzik, 20.03 / 01.04.2013)

1. Aşk (Söz & Müzik: Gülşen)
2. Artık Üzülmek İstemiyorum (Söz & Müzik: Deniz Seki)
3. Heves (Söz & Müzik: Ferdi Ünal)
4. Alabora (Söz: Bülent Ay, Müzik: Reşit Gözdamla)
5. Sade Tören (Söz: Gülşen Müzik: Caner Güneysu)
6. Havam Yerinde (Söz: Aşkın Tuna, Müzik: Selim Çaldıran)
7. Kibir (Söz & Müzik: Ferdi Ünal)
8. Alabora (Club Remix - Erhan Bayrak) (Söz: Bülent Ay, Müzik: Reşit Gözdamla)
9. Kirli Gömlek (Söz: Hakkı Yalçın Müzik: Murat Güneş)
10.Alabora (Piano Version) (Söz: Bülent Ay, Müzik: Reşit Gözdamla, Piano Kompoziyon: Erhan Bayrak, Akustik Piano: Erhan Bayrak)

İnternet Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.hepsiburada.com
www.idefix.com
www.tulumba.com (ABD)
www.tikla24.de (Almanya)
www.ttnetmuzik.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com

Pop Özel Koleksiyon / Nalan & Petek Dinçöz & Hülya Avşar & Nez & Seda Sayan [5xCD Pop / Rock Albüm, Seyhan Müzik, 20.05.2013]

CD 3 - Petek Dinçöz / Ne Yapayım Ben Şimdi? (2009)

2014
Tadilat (Single, Dao Grup Müzik, 06.08.2014)

1- Tadilat - 03:12


Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
play.google.com
www.amazon.de (Almanya)

2016
Gel O Zaman (Single, Türküola Müzik, 16.09.2016)

1- Tadilat - 03:09


Dijital Satış Noktaları:
www.turktelekommuzik.com
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com

Haydi Şimdi Gel (feat. Cihat Uğurel) (Single, Türküola Müzik, 25.10.2016)

1- Haydi Şimdi Gel (feat. Cihat Uğurel) - 03:07


Dijital Satış Noktaları:
www.turktelekommuzik.com
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com

Teşekkürler / Petek Dinçöz ft. Resul Dindar (Single, Wediacorp Müzik, 12.12.2016)

1- Teşekkürler (ft. Resul Dindar)


Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
turkcellmuzik (fizy.com)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.qobuz.com
www.napster.com

2018
Kabusun Olurum (Single, Eğlence Fabrikası, 02.03.2018)

1- Kabusun Olurum - 04:11Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Şaka Gibi (Albüm, Kingmusic, 11.09.2018)
(2004 yılında Özden Müzik tarafından CD formatında çıkarılan albümün DİJİTAL olarak [YENİ BASIMI])

1- Uçan Kaçan - 04:01
2- Şaka Gibi - 03:38
3- Aşk Budur İşte - 04:21
4- Çatılmış Kaşlarınla - 03:48
5- Büyük Sevda - 05:00
6- Haykırmak İstiyorum - 04:21
7- Aşk Yazı - 03:15
8- Gitme - 05:08
9- Delikanlı Kız - 03:59
10-Buruk Acı - 04:11

Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

2022
Çılgınlar Gibi (Single, PD Production, 16.09.2022)

1- Çılgınlar Gibi - 02:42 (Söz- Müzik: Özgür Koç, Düzenleme: Selim Çaldıran)Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Sevgi Arsızı (Single, PD Production, 07.10.2022)

1- Sevgi Arsızı - 02:36Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Sensiz Bu Yaz (Single, PD Production, 04.11.2022)

1- Sensiz Bu Yaz (Clip Version) - 03:37
2- Sensiz Bu Yaz - 03:24
3- Sensiz Bu Yaz (Clip Version) - 03:38

Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Büyük Ustam (Single, PD Production, 02.12.2022)

1- Büyük Ustam - 03:55Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

2023
Tanımam (Single, PD Production, 20.01.2023)

1- Tanımam - 02:46

Kapat

Şarkılardan örnekleri sayfaya gömülü Dinle!


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)
Resmi Web Site Adresi:
www.petekdincoz.tv
MySpace Adresi:
www.myspace.com/petekdincoz
Facebook Sayfa Adresleri:
www.facebook.com/ppetekdincoz
www.facebook.com/pages/Petek-Dincoz
www.facebook.com/people/Dincoz-Petek
www.facebook.com/pages/Petek-Dincoz
www.facebook.com/people/Dincoz-Petek
Twitter Adresleri:
www.twitter.com/Petekdncz
www.twitter.com/PetekDincozTV
www.twitter.com/petekdincozfan
IMDB (imdb.com) Web Sayfa Adresi:
www.imdb.com/name/nm1855892
Wikipedia Sayfa Adresi:
tr.wikipedia.org/wiki/Petek_Dinçöz
LastFM Sayfa Adresi:
www.lastfm.com.tr/music/Petek+Dinçöz
Almanya Fanclub Web Site Adresi:
www.petekdincoz.de
Fanclub Facebook Sayfa Adresi:
www.facebook.com/petekdincozfanclub
YUKARI | TOP | OBEN


Geri Dön

Sanatçılar (Biyografi ve Diskografileri)

Telif Hakkı © Gönderen: Turkpopmuzik.net - (11918 okuma)


Sitede kullanılan materyallerin büyük bölümü genel kullanıma sunulmuş internet sitelerinden temin edilmiş olup burada yayınlanmasından herhangi bir ticari amaç güdülmemektedir. Bunlar üzerinde hak iddia ediyor ve telif talebinde bulunuyorsanız, siteden çıkarılması veya link verilmesi için lütfen bizimle bağlantı kurunuz.
[Detayları için BURAYA tıklayınız] turkpopmuzik@gmail.com
PHP-Nuke Copyright © 2004-2006 by Francisco Burzi. Bu bir free software programı olup GPL lisansıyla kullanılmaktadır. Sitemiz, PHP-Nuke v.7.6'dan geliştirilerek PHP 5.3.x versiyonlarına uyarlanmış SEO uyumlu RavenNuke (v.2.5) ile desteklenmektedir..
Hosted By  webhoster.ag