Hoş Geldin Sevgili Konuk!    [ Müzikli Gezintiler Dileğimizle ...]   


Türk Pop Müzik Ana Menü 
Anasayfa
Giriş (Site Planı)
Editörün Notu
Kronolojik Gezinti
Sanatçılar
(Biyo & Diskografileri)
Top 10 Müzik
Listeleri
En Son (Sitemize)
Kaydedilen Sanatçılar
En Son Albümler
En Son Çıkan Klipler
Kolektif, Karma veya
Derleme Albümler 
Müzik Yarışmaları  
Eurovision Türkiye
Müzik Etkinlikleri
Basından Müzik Haberleri
Kısa Pop Tarihi ve Müzik
Terimleri Sözlüğü
Tarihte Müzik Olayları
KARAOKE VİDEOLAR
DİĞER VİDEOLAR
Hazır Şarkı Listeleri
Flashplayer Şarkı Listeleri
Top 10'lar :
Kronoloji (Yıllar)

Sanatçılar

Hazır Playlistler

Müzik Yarışmaları
  Altın Mikrofon (Yıllar)

Müzik Yarışmaları
  Milliyet Liselerarası Müzik
  Yarışmaları (Yıllar)

Müzik Yarışmaları
  Altın Güvercin Müzik
  Yarışmaları (Yıllar)

Eurovision (Yıllar)

Diğer
DİĞER LİNKLERİMİZ 
Dünya Müzik Listeleri
(Kronolojik)
Beatles Türk
Beatles Haberleri

Kronoloji
1926 - 1959
1960
1961
1962
1963
1964
1965
1966
1967
1968
1969
1970 ve sonrası

Şarkıları (Kronolojik)
1957 - 1961
1962
1963
1964
1965
1966
1967
1968
1969
1970 ve Sonrası

Şarkıları (Alfabetik)
A - B
C - D - E
F - G - H
I -J
M - N - O
P - R - S
T - Z

Diskografi (Karaoke)
İngiltere Albümleri
Diğer Albümleri

Film (& Soundtrack Albümleri)   
A Hard Day’s Night
Help!
Magical Mistery Tour
Yellow Submarine
Let It Be

45'likleri (Singles)

EP (Extended Play)'leri

(Givenaway) Diğer
müzisyen ve gruplar
için yaptıkları besteleri

YARDIM 
S.S.S
© by Turkpopmuzik.net

   Sitede Ara
   Sosyal Paylaşım

2020 sonuna kadarki beğenmeler: 432

Beğen

   Kim Online
Şu an sitede, 159 ziyaretçi ve 0 üye bulunuyor.

   Ziyaretçi Bilgileri
Hoşgeldin, Misafir
Şu An Bağlı:
Ziyaretçi: 159
Üye: 0
Toplam: 159

   Sitemizi Destekleyin!
Sitemizi desteklemek için Görüşlerinizi bize iletin!

   Bizi Önerin!
Bizi Arkadaşlarınıza, Dostlarınıza Önermek için buraya tıklayın!

   Sayfa Hit Toplamı
Şu ana kadar
sayfa izlenimi aldık. Başlangıç:
2005

   Site Bilgileri
Sunucu TrafiğiSunucu Trafiği
  • Toplam: 103,105,717
  • Bugün: 25,793
Sunucu BilgileriSunucu Bilgileri
  • Sep 16, 2021
  • 09:20 pm CEST
 

TÜRK POP MÜZiK.NET - Sanatçılar (Biyografi ve Diskografileri)
Reyhan Karaca
Bookmark and Share
    Geri Dön   (12660 okuma)

Sanatçı: Reyhan Karaca
REYHAN KARACA

FOTO GALERİ
8 Kasım 1970 doğumlu Reyhan Karaca’nın müzik hayatı daha çocukken İstanbul Çocuk Korosunda başlamıştı. İlkokuldan sonra İ.T.Ü Türk Musikisi Devlet Konservatuarı Çalgı Eğitim Bölümü’nü kazandı ve Orta, Lise ve Üniversite eğitimini, ardından da aynı üniversitenin Sosyal Bilimler Müzik Bölümü masterı da dahil tahsilini burada tamamladı. 3 yıl boyunca kendi okulunun Lise ve Üniversite bölümlerinde eğitimini aldığı ‘Kabak Kemane’ branşında öğrencileryetiştirdi. 2001-2002 yıllarında özel bir lisede müzik öğretmenliği yaptı.

1987’de çeşitli sanatçılara enstrümanı ve vokali ile eşlik etti. 1988’de Melih Kibar’ın bestesini Eurovision Türkiye Elemeleri’nde seslendirdi ama finale kalamadı. 1989’da Zerrin Özer ile çalışmaya başladı ve bu 1995 yılına dek sürdü.

Bu arada 1990 yılında Eurovision Türkiye Elemeleri’ne Feyyaz Kuruş’un bir bestesiyle katıldı ama yine finale kalamamıştı. Ama 1991 yılında İzel (Çeliköz) ve Can Uğurluer ile birlikte Aysel Gürel'in sözlerini yazdığı ve Şevket Uğurluer'in müziğini yaptığı “İki Dakika” isimli şarkı ile Eurovision Türkiye Elemeleri’nden Birinci çıkarak Türkiye’yi İtalya’da temsil ettiler ve 12.cilik kazandılar.

1992’de reklam (jingle) cingılları ve yanı sıra sahne çalışmaları yaptı. 1993’te de “Başlangıç” isimli ilk albümünü yayınladı. 1995’te TV kanallarında ilk dizi film müziği çalışması yaptı. Star TV’de yayınlanan ve başrollerini Aydan Şener ve Tolga Savacı’nın oynadığı ‘Gölge Çiçeği’ adı dizinin şarkısını seslendirdi.

1999’da tekrar sahne çalışmalarına daldı ve tekrar sahne çalışmalarıyla meşgul idi ve 1997’de “Sevdik Sevdalandık” isimli ikinci albümünü çıkarttı. 1998’de Kral TV’nin ‘En İyi Çıkış Yapan Pop Müziği Kadı Şarkıcı’ ödülünü kazandı.

2000’de “Yaman Olacak” isimli albümünü çıkardı. 2001 ve 2002 yılları yine sahne çalışmalarıyla geçiyordu. 2002’te ise ''Mesela'' isimli albümünü çıkarttı.

2007’de Ozan Müzik’ten “İmza”, 2009’da Seyhan Müzik etiketiyle “S.B.A. [Sevmeyi Bilmeyen Adam]” isimli albümlerinden sonra 2010 Ekim ayında DMC etiketiyle “Yeniden” isimli Maxi Single Albümünü çıkarttı.

Reyhan Karaca Albümüne Şehrazat Desteği

Reyhan Karaca ünlü besteci Şehrazat’ın prodüktörlüğünde hazırlanan iki yeni şarkıdan oluşan single’yla müzikseverlerle buluşuyor.

Albüme adını veren “Yeniden” isimli şarkını sözü ve müziği Şehrazat’a ait İkinci şarkı ise sözü ve müziği Bülent Yetiş tarafından yapılan “Hayat Arkadaşım” ismini taşıyor. Şarkıların düzenlemesinde Onur Betin imzası var.

Kardeşi Fatih Karaca’nın rahatsızlığı nedeniyle zor günler yaşıyan Reyhan Karaca’ya moral vermek için Şehrazat müzik sektörünün A Takımını biraraya getirdi.Ali Güven, Özgür Aras, Hakan Eren, Kemal Doğulu, Tarık Ceren, Çiğdem Sanlı Kurt, Salih Singin gibi profosyonellerden oluşan ekip Şehrazat prodüktörlüğünde güç birliği yaptı.

DMC etiketiyle bugün yer alacak olan single’nın ilk klibi “Yeniden”e Salih Singin yönetiminde çekildi.
(Kaynak: www.magazinkolik.com - 12.10.2010)

Reyhan Karaca iki yeni şarkısıyla karşınızda!

Bir yıl önce “S.B.A. [Sevmeyi Bilmeyen Adam]” isimli çalışmasını dinleyicileriyle buluşturan Reyhan Karaca, yine bir single ile müzikseverlerin karşısına çıkıyor.

“Yeniden” ismini taşıyan albümün prodüktörlüğünü ünlü söz yazarı ve besteci Şehrazat, aranjörlüğünü de Onur Betin üstlendi. Sözü ve müziği Şehrazat’a ait “Yeniden” ve Bülent Yetiş’e ait “Hayat Arkadaşım” isimli şarkılar ile şarkılara Ozan Yılmaz ve Yasin Keleş tarafından hazırlanan birer remix’ten oluşan çalışma yayınlandı.

Fotoğrafları ve grafik tasarımı Engin Korkmaz’ın imzasını taşıyan albümün ilk video klibi “Yeniden”e Salih Singin yönetmenliğinde çekildi.
(Kaynak: www.aveamuzik.com - 12.10.2010)

Ünlüler Orkestrası Extra Orchestra Kuruldu.

90’lı yıllara damga vuran isimler bir araya geldi, Extra Orchestra’yı kurdu.

Harun Kolçak, Reyhan Karaca, Ferda Anıl Yarkın, Metin Özülkü, Feyyaz Kuruş, Asım Ekren ve Hazım Körmükçü’den oluşan grup, 19 Ocak 2013’te Bostancı Gösteri Merkezi’nde hayranlarının karşısına çıkacak.

Projenin yaratıcılarından Zeki Aköz, “Türkiye de bir ilki gerçekleştirdik. Enstrüman çalan sanatçıların tamamı aynı zamanda profesyonel yorumcu. Herkes çalıyor ve söyleyebiliyor. Bir de DJ’imiz XXL var. O da ayrı bir hoşluk katıyor ekibe” dedi.
(Kaynaklar: magazintava.com - 09.12.2012 / www.muzikrehber.com . 18.12.2012 / www.aksam.com.tr - 20.12.2012)

Türkiye’nin ilk Ünlüler Orkestrası “Extra Orchestra” kuruldu.

Müzik dünyasının eskimeyen ünlüleri yepyeni bir projeye imza attılar. Bu projede Metin Özülkü, Sibel Alaş, Ferda Anıl Yarkın, Reyhan Karaca, Ege’nin yer aldığı Extra Şarkılar albümünde, her sanatçı kendi şarkısını “Ünlüler Orkestrası” eşliğinde seslendiriyor.

“Extra Orchestra”nın “Extra Şarkılar” albümü Pasaj Müzik etiketi ile hazırlandı. Albümün ilk video klibi söz ve müziği Ferda Anıl Yarkın’a, düzenlemesi İskender Paydaş’a ait olan, Ferda Anıl Yarkın’ın seslendirdiği “Starsın” şarkısına çekildi.

Ünlüler Orkestrası (son durum):
Metin Özülkü (Gitar, Vokal)
Sibel Alaş (Gitar, Vokal)
Ferda Anıl Yarkın (Keman, Vokal)
Reyhan Karaca (Kemane, Vokal)
Ege (Gitar, Vokal)
Asım Ekren (Davul)
(Kaynak: www.viphanimlar.com - 29.08.2014)

EXTRA ORCHESTRA’DAN “EXTRA ŞARKILAR”

Müzik dünyasında, onları ilk enstrümanist kimlikleri ile tanıdık. Daha sonra kitleler, onları sesleriyle, şarkılarıyla sevdi, benimsedi. Ve sürpriz bir projeye imza attılar. Öyle bir orkestra kurdular ki, orkestra müzisyenleri ve solistler kendilerinden oluştu. Türkiye’nin ilk Ünlüler Orkestrası ‘Extra Orchestra’ kuruldu.

‘Extra Orchestra’nın “Extra Şarkılar” albümü 8 Eylül Pazartesi günü Pasaj Müzik etiketiyle müzikseverler ile buluşuyor. Albümün ilk video klibi söz ve müziği Ferda Anıl Yarkın’a, düzenlemesi İskender Paydaş’a ait olan, Ferda Anıl Yarkın’ın seslendirdiği “Starsın” şarkısına çekildi.

Metin Özülkü, Sibel Alaş, Ferda Anıl Yarkın, Reyhan Karaca ve Ege’nin yer aldığı Extra Şarkılar albümünde, her sanatçı kendi şarkısını Ünlüler Orkestrası eşliğinde seslendiriyor.

Sanatçıların genelde kendi bestelerinden oluşan albümde, Cihan Güçlü gibi genç bestecilerde yer alıyor.

Extra Orchestra, verdikleri her konserde kendilerini takip eden hayranlarının ısrarı üzerine hazırladıkları albümleri ‘Extra Şarkılar’ ile iddialarını sürdürmeye devam ediyor.
(albüm açıklaması)

Yeni Single’a Yeni İmaj

Ünlü şarkıcı Reyhan Karaca yeni single’ı için baştan aşağı yeni imaja büründü.

“Sobe” adlı single’ını Amerika’da hazırlayan Reyhan Karaca baştan aşağıya yenilendi. Uzman gözetiminde zayıflayan ve Isaac Angel imzalı yeni imajıyla objektif karşısına geçen şarkıcı, “Klibi Philadelphia ve New York’ta çektik. Aşkı yanlış zamanda yanlış kişilerde arayan bir kadının hikâyesini anlattık” dedi.
(Kaynak: www.magazinci.com - 01.01.2015)

Reyhan Karaca’nın 38 Beden ‘Şans’ı!

42 beden den 38 bedene kadar düşen Karaca, hedefinin 36 beden olduğunu söyleyeli tam 2 ay oldu ve dediğini yaptı 36 beden oldu.

Geçtiğimiz Ocak ayında çıkardığı “Sobe” şarkısı için imajını yenileyen Reyhan Karaca herkesin beğenisini kazanarak verdiği kilolarla çok şaşırtmıştı. 42 bedenden 38 bedene kadar düşen Karaca, hedefinin 36 beden olduğunu söyleyeli tam 2 ay oldu ve dediğini yaptı, 36 beden oldu.

Reyhan Karaca, yeni şarkısı “Şans”ın klip çekimi için geçtiğimiz hafta Amerika’da kamera karşısına geçti. Çekimlerini tamamlanan şarkının klibi önümüzde ki hafta yayınlanacak. Karaca, Klipte 1930 yıllarının Pinup kadınının esintisini yarattı. New York-Cape May, New jersey Philadelphia’da orijinal mekanlarında çekimler tamamlandı.

Önümüzdeki günlerde yeni şarkısının tanıtımı için yakın dostlarıyla bir araya gelecek olan Reyhan Karaca, yeni imajını ve şarkısını basına tanıtmak için bir hayli heyecanlı...

“Şans”ın söz yazarı, Türkan şarkısının da yaratıcısı olan ünlü söz yazarı Ayla Çelik. DMC’den çıkacak single “Şans”ın klibini ‘Sobe’de olduğu gibi Gökhan Özdemir çekti. 13 nisan piyasaya çıkacak olan şarkının aranjörlüğünü Arpeggio, Sanat ve imaj yönetmenliğini Isaac Angel, Staling Melis Perez üstleniyor.
(Kaynak: www.magazinkolik.com / gecce.com - 08.05.2015)

‘Şans’ Albümününe, Şaşalı Bir Lansman!

Şarkıcı Reyhan Karaca yeni şarkısı “Şans”ı Levent’te Billionare adlı mekanda tanıttı.

Yeni imajı ve seksi kıyafeti ile dikkatleri üzerine toplayan Karaca’yı gecede yakın dostu oyuncu Merve Sevi yalnız bırakmadı.

Karaca, single’de emeği geçen isimlere sahneden teker teker teşekkür ederken, yeni ve iddialı şarkılarla sürekli sizler ile olacağım söyledi.

Geçtiğimiz Ocak ayında çıkardığı “Sobe” şarkısı için imajını yenileyen Reyhan Karaca herkesin beğenisini kazanarak verdiği kilolarla çok şaşırtmıştı. Yeni şarkısı ‘Şans’ın klip çekimini Amerika’da tamamlayan karaca, klipte 1930 yıllarının ‘Pin up’ kadınının esintisini yarattı.

Gece boyunca izlenilen klip, davetlilerden tarafından çok beğenildi. Reyhan Karaca, New York-Cape May, Atlantic City, New jersey Philadelphia’da orijinal mekanlarında klip çekimleini yaptı.

‘Şans’ın söz yazarı, Türkan şarkısının da yaratıcısı olan ünlü söz yazarı Ayla Çelik. DMC’den çıkacak single ‘Şans’ın klibini ‘Sobe’de olduğu gibi Gökhan Özdemir çekti.

13 Nisan’da piyasaya çıkan şarkının aranjörlüğünü Arpeggio, Sanat ve imaj yönetmenliğini Isaac Angel, styling’ini Melis Perez üstleniyor.
(Kaynak: www.magazinkolik.com / gecce.com - 15.05.2015)

Reyhan Karaca “Kelebek” İle Geliyor!

Türk Pop müziğinin efsanevi sanatçısı Reyhan Karaca, 2015 yılında çıkardığı “Sobe” ve “Şans” isimli başarılı single çalışmasından sonra yeni şarkısı “Kelebek” ile yakın zamanda müzikseverle buluşacak.

Sözleri Berksan’a, bestesi Turaç Berkay Özer ile Berksan’a ait olan “Kelebek” isimli çalışmasının klip çekimleri Amerika’da Gökhan Özdemir’in yönetmenliğinde çekildi.

“Kelebek” Nisan ayının ortasında DMC etiketiyle tüm müzik platformlarda yerini alacak.

Yakında yapım şirketi kuracağı ve film çekmeye niyetlendiği yönündeki haberler için ise Murat Boz “masa başı haberleri bunlar. Bende gazeteden okudum” yanıtını verdi.
(Kaynak: www.kralmuzik.com.tr - 20.04.2016)

Reyhan Karaca’dan “Sana Bütün Yollar ROMA”!

Sanat Dünyasında 25.yaşını dolduran Reyhan Karaca yeni teklisi ile sevenleriyle buluştu.

Müzik dünyasının sevilen ismi Reyhan Karaca 2 yıl aradan sonra Yaşar Kekeva Plak’tan, söz ve müziği Selahattin Erhan’a düzenlemesi Okan Akı’ya ait olan “Roma” isimli şarkıyla yaz aylarına damga vuracak.

Gökhan Özdemir’in Beykoz kundura fabrikasında çektiği klipte Reyhan Karaca’ya dansçılar ve yakışıklı model Ali Yücel eşlik etti.

Yeni şarkısında, sevdiği adama “Sana bütün yollar ‘Roma’” diyen şarkıcı, “uzaktan bile tenimde nefesin” vurgusuyla, seven bir kalbin mesafe tanımadıgını anlatıyor.

Ayrılıkların da sevmeye dahil oldugunun altını çizen bu hareketli şarkıda, “severken de doya doya, ayrılırken de doya doya” diyor yeni single’nda Reyhan Karaca.
(Kaynak: www.magazinkolik.com / www.magazinci.com - 17.05.2018)

Reyhan Karaca Yeni Single Çalışması “Umarsız” İle Ezber Bozacak

Türk pop müziğinin kilometre taşı Reyhan Karaca geçtiğimiz Mayıs ayında çıkardığı son teklisi ‘Roma’dan sonra 25. Sanat yılına yeni şarkısı “Umarsız” ile giriyor.

İki versiyon halinde çıkan ‘Umarsız’ın sözü ve müziği Reyhan Karaca’nın kendisine , düzenlemesi Emre Gören’e Amerika’da yapılan versiyonu ise İsaac Angel imzası taşıyor. Türkiye ve Amerika Philadelphia’da çekilen klibin yönetmenliğini İsaac Angel üstleniyor.

“Umarsız” ile ilgili Reyhan Karaca şunları söyledi: “‘Umarsız’ benim 25 yıllık sanat hayatımdaki kırılma noktam. Bu şarkı büyük bir hayal kırıklığı yaşadığım gecenin sabahında sözleriyle birlikte 15 dakika da çıktı. O günden sonra hayatımda bir çok şey değişti. Mesela aşkta ‘Umarsız’ oldum”
(Kaynak: www.magazinci.com - 17.12.2018)

Reyhan Karaca’nın ‘Laga Luga’sı Bugün Çıkıyor!

Reyhan Karaca’nın “Müzik kariyerimdeki en ters köşe şarkım” dediği “Laga Luga” isimli single’ı, Ossi Müzik etiketiyle bugün (28.6.2019 Cuma günü) müzikseverlerle buluşuyor.

Sözleri Sadettin Dayıoğlu’na, bestesi Reyhan Karaca ve Dayıoğlu’na ait olan şarkının düzenlemesi Emre Gören’e ait.

Yeni imajı ile dikkatleri üzerine çeken Reyhan Karaca, single fotoğrafları için Isaac Angel objektifine poz verdi.
(Kaynak: www.kralmuzik.com.tr - 28.06.2019)

Reyhan Karaca ‘Aşk Tutulması’na Yakalandı!

Türk Pop Müziğinin sevilen yorumcularından Reyhan Karaca, yaz aylarının başında yayınladığı “Laga Luga” isimli hareketli şarkısının ardından, “Aşk Tutulması” isimli yeni single’ını sevenleriyle buluşturuyor.

Sözleri son zamanlarda adından sıkça söz ettiren Sadettin Dayıoğlu’na, bestesi Reyhan Karaca’ya ait olan şarkının düzenlemesi Emre Gören’e ait.

Reyhan Karaca, single’ının kapak ve imaj fotoğrafları için Isaac Angel sanat danışmanlığında Bükre İkizer’in styling’i ile Baret Film fotoğraf stüdyosunda Mustafa Eğriboz’un objektifine poz verdi.

Single’ın kapak tasarımı Özlem Semiz tarafından hazırlandı.

Ossi Müzik etiketiyle, Hakan Eren’in yapımcılığında müzikseverlerle buluşan “Aşk Tutulması” Ozinga Productions’da kaydedildi.

Mix’i Utku Ünsal, mastering’i Emre Kıral tarafından yapılan şarkının video klibi Gökhan Özdemir yönetmenliğinde çekildi.

Klibinde yeni imajıyla kamera karşısına geçen Reyhan Karaca, dikkat çekiyor.
(Kaynak: www.magazinci.com / www.magazinkolik.com - 27.01.2020)

Reyhan Karaca’dan Yeni Şarkıya Yeni İmaj!

Türk pop müziğinin başarılı yorumcularından Reyhan Karaca’nın, İzmir’de yaşanan deprem nedeniyle çıkış tarihini ertelediği, yeni single’ı “Bi Zahmet” 13 Kasım Cuma günü Ossi Müzik etiketiyle müzikseverlerle buluşuyor.

“Bi Zahmet” unutacaksın

Reyhan Karaca, son iki single’ında devam eden müzikal birlikteliği bu şarkısında da sürdürüyor ve sözü Sadettin Dayıoğlu’na, müziği kendisine ve Sadettin Dayıoğlu’na, düzenlemesi Emre Gören’e ait olan yeni single’ı ile “Yavaştan sen beni; artık ‘Bi Zahmet’ unutacaksın” diyor.

Karaca’nın graffiti konsepti... Şarkı sözlerini üzerine yazdırdı

Sanatçı, single’ının kapak ve imaj fotoğrafları için ünlü moda tasarımcısı Murat Aytulum’un kendisine özel tasarladığı, üzerinde graffiti konsepti ile şarkısının sözleri yazan mayosuyla Burak Yener’in objektifine poz verdi.
(Kaynak: www.magazinci.com / www.magazinkolik.com - 13.11.2020)

Reyhan Karaca’dan Yeni Tekli “Tam 12’Den”...

Reyhan Karaca, “Tam 12’Den” isimli tekli çalışmasını müzikseverlerin beğenisine sundu.

Sözü Sadettin Dayıoğlu, müziği Reyhan Karaca ve Sadettin Dayıoğlu, düzenlemesininde Emre Gören imzası taşıyan şarkının klip yönetmenliğini ise Gökhan Özdemir üstlendi.

Reyhan Karaca’nın “Tam 12’Den” isimli yeni single çalışması tüm dijital platformlarda yayında!
(Kaynak: www.kralmuzik.com.tr - 08.09.2021)

Diskografi:
1991
İki Dakika / İzel Çeliköz & Reyhan Karaca & Can Uğurluer

1- İKİ DAKİKA (Eurovision Şarkı Yarışması Türkiye Birincisi)

1993
Başlangıç (MC Albüm, Tempa & Foneks 040)

1. Komşu Komşu Hu
2. Veresiye Olmaz
3. Ağlayamam
4. Olmadı Baştan
5. Bana Masal Yazma
6. Elin Ağzı Torba Değil
7. Avantaj Bende
8. Gelecek Yaz
9. Aferin Sana
10.Geç Kaldın

1995
Gölge Çiçeği (TV Dizi Filmi Müziği)

1997
Sevdik Sevdalandık (CD&MC Albüm, Yaşar Plak, Y.K. CD-41, MC 026.124)

1. Sevdik Sevdalandık
2. Canımdan Uzaklara - 5:22
3. Gücüm Ona Yetmiyor - 4:23
4. Yedi Veren - 4:08
5. Ağlama - 3:20
6. Gölge Çiçeği - 3:19
7. İçim Rahat - 4:19
8. Dilediğim Kadar - 3:33
9. Hasretinden Ölsem - 4:03

2000
Yaman Olacak (CD&MC Albüm, Yaşar Plak)

1. Yaman Olacak - 04:04
2. Eyvah - 04:08
3. Aşkım Aşk Zamanı - 03:18
4. Ne Halin Varsa Gör - 04:01
5. Sensizim - 04:18
6. Gidesim Gelmiyor - 04:24
7. Vallahi - 03:25
8. İki Gözüm - 04:41
9. Boşver - 04:41
10.Tam İsabet - 03:11 (Söz ve Müzik: Mert Ekren)

2002
Mesela (Albüm, Yaşar Plak)

1. Senin İçin Üzgünüm - 04:10
2. Mesela - 03:54
3. Ayaz Gönlüm - 03:42
4. İnkar Ediyorum - 04:13
5. Ayıla Bayıla - 03:38
6. Bahane - 03:09
7. Ayna Ayna - 03:26
8. Bile Bile - 04:31
9. Ulaşamadım - 04:21
10.Kimse Karışmadan - 04:32
11.Aşklara Aşklara - 04:42

2007
İmza (Albüm, Ozan Müzik, 20.08.2007)

1. Aman Diyorum (Söz ve Müzik: Ferhat Can) - 04:17
2. Oh Be! (Söz ve Müzik: Tolga Sunter) - 04:18
3. Ağlıyoruz Aşka (Söz ve Müzik: Metin Özülkü) - 04:50
4. Oynaksın (Söz ve Müzik: Elif Kayalıdere) - 03:48
5. Yazık Değil Mi (Söz ve Müzik: Metin Özülkü) - 04:00
6. Heves (Söz ve Müzik: Zeynep Dindar) - 04:00
7. İki Gözüm (Söz: Seda Akay, Müzik: Selim Çaldıran) - 04:42
8. Yediveren (Söz ve Müzik: Ayhan Çakar) - 03:18
9. Heves (Ballad Version) (Söz ve Müzik: Ferhat Can) - 04:09
10.Yazık Değil Mi (Club Version) (Söz ve Müzik: Metin Özülkü) - 05:44

2008
Aysel Gürel - Çınar Vol.1 (Kolektif Albüm, Ayse Gürel Production, 11.04.2008)

17.Söndür Beni - Reyhan Karaca - 04:14

2009
S.B.A. Sevmeyi Bilmeyen Adam (Albüm, Seyhan Müzik, 17.09.2009)

1. Sevmeyi Bilmeyen Adam
2. Sevmeyi Bilmeyen Adam (Rock Version) - 04:19
3. Sevmeyi Bilmeyen Adam (Clup Version) - 04:55
4. Bile Bile (2009 Rework-Cem Ak) - 04:38


2010
Şimdi 90`lar (Kolektif Albüm, Ossi Müzik, 24.03.2010)

CD 2:
1- Sevdik Sevdalandık - Reyhan Karaca (Söz: Feyyaz Kuruş, Zeynep Talu, Müzik: Feyyaz Kuruş)

Yeniden (Maxi Single, DMC, 08.10.2010)

1- Yeniden (Söz & Müzik: Şehrazat)
2- Hayat Arkadaşım (Söz & Müzik: Bülent Yetiş)
3- Yeniden (Ozan Yılmaz Remix) (Söz & Müzik: Şehrazat)
4- Hayat Arkadaşım (Yasin Keleş Remix) (Söz & Müzik: Bülent Yetiş)


İnternet Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.hepsiburada.com
www.ttnetmuzik.com.tr

2011
Seni Hala Seviyorum (Var Olmak Haktır) (Single, DMC, 28.06.2011)

1. Yeniden (Söz: Deniz Erten, Müzik: Volga Tamöz, Deniz Erten, Bahadır Şimşek, Seslendirenler: Bahar Korçan, Billur Kalkavan, DJ Hüseyin Karadayı, Bora Öztoprak, Burcu Güneş, Doğa Rutkay, Deniz Erten, Derya Baykal, Ebru Şallı, Elif Dağdeviren, Hakan Peker, Metin Arolat, Metin Özülkü, Naz Elmas, Reyhan Karaca, Tan Sağtürk, Yeliz Eker, Yonca Evcimik, Zeyno Gönenç)eelence 90´s / Özgür Aras [Kolektif Albüm, Ossi Müzik, 03.11.2011]

1- Sevdik Sevdalandık - Reyhan Karaca (Söz: Feyyaz Kuruş-Zeynep Talu, Müzik: Feyyaz Kuruş)

2012
Yaz (Single, Ossi Müzik 221215, 06.06.2012)

1- Sevmek En Büyük Devlet (Söz & Müzik: Şehrazat)
2- Yüz Yıldır Yalnızım (Söz & Müzik: Zeki Güner)Online CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.hepsiburada.com
www.opus3a.com
www.tikla24.de (Almanya)
www.turkkitap.de (Almanya)
Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com

2014
Hep Mi Dertliyiz? (Single, Pasaj Müzik, 31.07.2014)

1- Hep Mi Dertliyiz?Ekstra Şarkılar / Extra Orchestra (Albüm, Pasaj Müzik, 09.09.2014)

1- Ferda Anıl Yarkın - Starsın
2- Sibel Alaş - Herkes Gibi
3- Ege - Git Deme
4- Reyhan Karaca - Hep Mi Dertliyiz
5- Metin Özülkü - Son Şeklimiz Bu Mu?


Online CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
store.unkapani.digital
www.tulumba.com (ABD)
Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com play.google.com
www.qobuz.com
www.amazon.com (ABD)

2015
Sobe (Single, GNL, 13.01.2015)

1- Sobe - 03:53
2- Sobe (Radio Edit) - 03:51


Online CD Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.pandamuzik.com
www.kitapsec.com
www.tikla24.de (Almanya)
Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
www.qobuz.com

Şans (Single, DMC 104201, 13.05.2015)

1- ŞansDijital Satış Noktaları:
www.turktelekommuzik.com
itunes.apple.com/tr
open.spotify.com
www.napster.com

Pop Yaz 2015 [Pop Albüm, GNL Entertainment, 20.07.2015]

13.Sobe - Reyhan Karaca

Türkçe 20 Hit [2xCD Pop Albüm, DMC, 22.07.2015]

CD 2:
6. Reyhan Karaca – Şans

Elimden Tut Yoksa Düşeceğim / İhsan Helvacı [Pop Albüm, Kalan Müzik, 11.08.2015]

13.Sobe - Reyhan Karaca

Pop Hit (2015) [4x CD Pop Albüm, DMC, 14.10.2015]

CD 4 :
6. Reyhan Karaca – Şans

2016
Dünden Bugüne Türk Popu - 2 / 4’ü 1 Arada [4xCD Pop Albüm, Ossi Müzik, 07.04.2016)

CD 1: Eelence 90’s:
1. Sevdik Sevdalandık - Reyhan Karaca (Söz: Feyyaz Kuruş-Zeynep Talu, Müzik: Feyyaz Kuruş)

Kelebek (Single, DMC, 20.04.2016)

1- Kelebek (Söz: Berksan, Müzik: Turaç Berkay Özer - Berksan)Dijital Satış Noktaları:
www.turktelekommuzik.com
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com

2018
Roma (Single, Yaşar Kekeva Plakçılık, 07.05.2018)

1- Roma - 03:21Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com

Umarsız (Single, DMC, 10.12.2018)

1- Umarsız - 03:35
2- Umarsız (Isaac Angel Mix) (Isaac Angel Mix)


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
play.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

2019
Laga Luga (Single, Ossi Müzik, 28.06.2019)

1- Laga LugaDijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
play.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

2020
Aşk Tutulması (Single, Ossi Müzik, 24.01.2020)

1- Aşk Tutulması - 03:44Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
play.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Bi Zahmet (Single, Ossi Müzik, 13.11.2020)

1- Bi Zahmet - 03:28Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

2021
Tam 12’den (Single, DMC, 07.09.2021)

1- Tam 12’den - 03:17

Kapat

Şarkılardan örnekleri sayfaya gömülü Dinle!


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)
Resmi Facebook Sayfa Adresi:
www.facebook.com/reyhankaracaofficial
www.facebook.com/pages/Reyhan-Karaca
Resmi Twitter Adresi:
www.twitter.com/Reyhan_Karaca
Resmi YouTUBE Kanal Adresi:
www.youtube.com/channel
LastFM Sayfa Adresi:
www.lastfm.com.tr/music/Reyhan+Karaca
Wikipedia Sayfa Adresi:
tr.wikipedia.org/wiki/Reyhan_Karaca
Ünlüler Orkestrası
Resmi Facebook Sayfa Adresi:
www.facebook.com/unlulerorkestrasi
Resmi Twitter Adresi:
www.twitter.com/ExtraOrchestra
Resmi YouTUBE Kanal Adresi:
www.youtube.com/channel/unlulerorkestrasi
YUKARI | TOP | OBEN


Geri Dön

Sanatçılar (Biyografi ve Diskografileri)

Telif Hakkı © Gönderen: Turkpopmuzik.net - (12660 okuma)


Sitede kullanılan materyallerin büyük bölümü genel kullanıma sunulmuş internet sitelerinden temin edilmiş olup burada yayınlanmasından herhangi bir ticari amaç güdülmemektedir. Bunlar üzerinde hak iddia ediyor ve telif talebinde bulunuyorsanız, siteden çıkarılması veya link verilmesi için lütfen bizimle bağlantı kurunuz.
[Detayları için BURAYA tıklayınız] turkpopmuzik@gmail.com
PHP-Nuke Copyright © 2004-2006 by Francisco Burzi. Bu bir free software programı olup GPL lisansıyla kullanılmaktadır. Sitemiz, PHP-Nuke v.7.6'dan geliştirilerek PHP 5.3.x versiyonlarına uyarlanmış SEO uyumlu RavenNuke (v.2.5) ile desteklenmektedir..
Hosted By  webhoster.ag