Hoş Geldin Sevgili Konuk!    [ Müzikli Gezintiler Dileğimizle ...] 23.09.2023

Türk Pop Müzik Ana Menü 
Anasayfa
Giriş (Site Planı)
Editörün Notu
Kronolojik Gezinti
Sanatçılar
(Biyo & Diskografileri)
Top 10 Müzik
Listeleri
En Son (Sitemize)
Kaydedilen Sanatçılar
En Son Albümler
En Son Çıkan Klipler
Kolektif, Karma veya
Derleme Albümler 
Müzik Yarışmaları  
Eurovision Türkiye
Müzik Etkinlikleri
Basından Müzik Haberleri
Kısa Pop Tarihi ve Müzik
Terimleri Sözlüğü
Tarihte Müzik Olayları
KARAOKE VİDEOLAR
DİĞER VİDEOLAR
Hazır Şarkı Listeleri
Flashplayer Şarkı Listeleri
Top 10'lar :
Kronoloji (Yıllar)

Sanatçılar

Hazır Playlistler

Müzik Yarışmaları
  Altın Mikrofon (Yıllar)

Müzik Yarışmaları
  Milliyet Liselerarası Müzik
  Yarışmaları (Yıllar)

Müzik Yarışmaları
  Altın Güvercin Müzik
  Yarışmaları (Yıllar)

Eurovision (Yıllar)

Diğer
DİĞER LİNKLERİMİZ 
Dünya Müzik Listeleri
(Kronolojik)
Beatles Türk
Beatles Haberleri

Kronoloji
1926 - 1959
1960
1961
1962
1963
1964
1965
1966
1967
1968
1969
1970 ve sonrası

Şarkıları (Kronolojik)
1957 - 1961
1962
1963
1964
1965
1966
1967
1968
1969
1970 ve Sonrası

Şarkıları (Alfabetik)
A - B
C - D - E
F - G - H
I -J
M - N - O
P - R - S
T - Z

Diskografi (Karaoke)
İngiltere Albümleri
Diğer Albümleri

Film (& Soundtrack Albümleri)   
A Hard Day’s Night
Help!
Magical Mistery Tour
Yellow Submarine
Let It Be

45'likleri (Singles)

EP (Extended Play)'leri

(Givenaway) Diğer
müzisyen ve gruplar
için yaptıkları besteleri

YARDIM 
S.S.S
© by Turkpopmuzik.net

   Sitede Ara
   Sosyal Paylaşım

2020 sonuna kadarki beğenmeler: 432

Beğen

   Kim Online
Şu an sitede, 582 ziyaretçi ve 0 üye bulunuyor.

   Ziyaretçi Bilgileri
Hoşgeldin, Misafir
Şu An Bağlı:
Ziyaretçi: 582
Üye: 0
Toplam: 582

   Sitemizi Destekleyin!
Sitemizi desteklemek için Görüşlerinizi bize iletin!

   Bizi Önerin!
Bizi Arkadaşlarınıza, Dostlarınıza Önermek için buraya tıklayın!

   Sayfa Hit Toplamı
Şu ana kadar
sayfa izlenimi aldık. Başlangıç:
2005

   Site Bilgileri
Sunucu TrafiğiSunucu Trafiği
  • Toplam: 137,721,380
  • Bugün: 43,047
Sunucu BilgileriSunucu Bilgileri
  • Sep 23, 2023
  • 08:58 pm CEST
 

TÜRK POP MÜZiK.NET - Sanatçılar (Biyografi ve Diskografileri)
Rober Hatemo
Bookmark and Share
    Geri Dön   (13203 okuma)

Sanatçı: Rober Hatemo
ROBER HATEMO

FOTO GALERİ
25 Aralık 1974 Çanakkale doğumlu, fantezi-pop müzik şarkıcısı, 2003’te “Aşksız Prens” ile iyi bir çıkış yakalayan Rober Hatemo, 2006’da Stüdyo Aşk’ta yeni albümünü ‘Sihirli Değnek’in tanıtımını yaptı. Farklı bir imajla haşranlarının karşısına geçmeyi planlayan Hatemo, “Ben her albümümde yeni bir imajla çıktım karşınıza. Bu saç şeklini de bir dergide görmüştüm, oradan esinlendik” diye konuştu.

Albüm 21 Aralık’ta Avrupa Müzik markasıyla müzik marketlerdeki yerini aldı. Rober Hatemo’ya albüm çıkmadan en anlamlı hediye de Ersay Üner’den geldi. Geçen yaza damgasını vuran Aferdersin şarkısının sahibi Ersay Üner sanatçıya 'Oh Ne Güzel' şarkısını hediye etti.

Şarkıcı, “Ben televizyon programlarına çıkıp albümünü tanıtmak istemedim. Zaten çıkılabilecek adam gibi program da yoktu. Şimdi onlardan kurtulduk, artık programlarda beni görebilirsiniz” dedi. 13 şarkıdan oluşan albümü için Yıldız Tilbe’den beste aldığını açıklayan Rober Hatemo, aşk hayatıyla ilgili ise, “Çok hoşlandığım bir bayan vardı, geçen gün tanıştık. Yurt dışında yaşıyor ama Türk kızı” diye konuştu.

Şarkılarını aldığı diğer sanatçılar: Fettah Can, Alper Narman, Tolga Sunter, Aslı Zen Yentur, Gönül Şen, Niran Ünsal, Seda Akay, Mert Ekren, aranjeleri ise, Ozan Çolakoglu, Erdem Kınay, Çağrı Kodamanoğlu, Taskın Sabah, Mert Ekren ve Aykut Gürel imzalı; albümün masteringi ise Amerika’da ünlü starların albüm masteringlerini yapan Bernie Becker tarafından yapıldı. Albüm fotoğraflarıysa Koray Kasap’ın objektifinden.

Uzun süredir suskunluğunu koruyan Erol Köse, yeni yılın (2010’un) ilk flash transferini Rober Hatemo’yu bünyesine alıp 2 şarkıdan oluşan, versiyonlarla beraber 6 yapıt içeren ve haftaya piyasada yer alacak olan maxi single’ı yaparak gerçekleştirdi.

“Mahrum” adlı yapım sözü Günay Çoban, bestesi Niran Ünsal’a ait. Mahrum ve sözü Alper Narman - Rober Hatemo ve bestesi Erdem Kınaya ait Hurra adlı şarkılar ve versiyonlarından oluşuyor. İlk klip “Mahrum” adlı slow şarkıya çekilmiştir.

Görüntü yönetmenliğini uluslararası ödüllere sahip, Thomas Buelens ve styling Elizabeth Ouni’nin yaptığı klip, Red Cam 4k isimli özel digital sinema kamerasıyla çekilmiş olup, özel belgesellerde kullanılan ‘amorphus lens’ ile yapılan çekimlerin özel montajı Belçikada yapılmıştır.

Klipte yer alan ‘Trextuer’ isimli at, bir ‘Elf’ kralının ismini taşımaktadır. Klip şarkısında ünlü virtüöz Hüsnü Şenlendirici, enstrümanıyla adeta Rober Hatemo ile düet yapmıştır.

Daha önce resmi digital ortamlarda Sihirli Değnek adlı albümünden 2008 yılında çıkan “Beyaz ve Sen” ve “Senden Çok Var” adlı eserleriyle, en çok indirlen 2 şarkı ödülünü Müyap’tan alan şarkıcımız, yeni şarkılarıyla daralan müzik piyasasına bir renk getirecektir.

Erol Köse Prodüksiyon sanatçıya ilk klibini kutup ülkesi İzlanda’da çektirdi. Sıcaklığın -20’leri bulduğu ülkede çok zor koşullarda çekim yapan, aşağıda detayları yazılı uluslar arası ekip, yer yer donma tehlikesi ve beraberinde birçok ölüm tehlikesi atlatarak, klip çekimini tamamladı.

Senaryo gereği Vatnajokull Buzulunda binlerce metrekare buzulun üstünde siyah bir smokin, beyaz bir gömlek ve siyah bir papyondan oluşan yepyeni kostüm imajıyla yer alan Rober Hatemo hiçbir zorluğa aldırış etmeden klibe 3 gün saatlerce devam etti. Bununla da yetinmedi ve yöredeki vahşi atlara binip bir cesaret örneği sergiledi. Bilindiği gibi İzlanda Atlas Okyanusun kuzeyinde Grönlandın güney doğusu ile Norveç ve Britanya adaları arasında yer alan bir volkanik ada ülkesi.

Rober Hatemo’nun Pabucu

1997’de başlayan başarılı müzik kariyerine 6 albüm 1 de maxi single sığdıran Rober Hatemo, bugün Sony Music etiketiyle yayınladığı yeni şarkısı “Pabucumun Dünyası” ile karşımızda.

Sözleri Yıldız Tilbe, bestesi Taner Ayan imzalı hareketli şarkının düzenlemesini Erhan Bayrak yaptı.

Kasım ayının ilk günlerinde yayınlanacak olan “Pabucumun Dünyası” adlı yeni albümü için uzun süredir büyük bir titizlikle hazırlanan sanatçı “Yıllardır yanımda olan ve bana sevgisini hissettiren tüm dinleyicilerime çok teşekkür ediyorum. Albüm hazırlığı her zaman bana kendimi daha canlı hissettirir. Çok yakında yeni şarkılarımla dinleyicilerle yeniden buluşacağım için oldukça heyecanlıyım.” dedi.
(Kaynak: www.magazinci.com / www.ucankus.com / www.muzikonair.com - 29.10.2014)

ROBER HATEMO’DAN MUHTEŞEM DÖNÜŞ! “Pabucumun Dünyası”

Türk pop müziğinin en başarılı isimlerinden Rober Hatemo, geçtiğimiz günlerde yayınladığı yeni şarkısı “Pabucumun Dünyası” ile dört yıllık suskunluğuna son vererek sevenlerine albüm müjdesi vermiş ve albümüyle aynı ismi taşıyan şarkısıyla da müzikseverlerin kısa sürede büyük beğenisini kazanmıştı. Sevilen sanatçı, adeta bir yıldızlar geçidinden oluşan yepyeni albümü “Pabucumun Dünyası” ile 4 Kasım’da yeniden müzikseverle buluşacak.

1997 yılında başlayan müzik kariyerine 6 albüm, 1 de maxi single sığdıran Rober Hatemo’nun, Sony Music etiketiyle müzik marketlerde yerini alacak olan “Pabucumun Dünyası” albümünde 8 şarkı yer alıyor. Süpervizörlüğünü Emre Aksu ve Rober Hatemo’nun birlikte üstlendiği albümün müzik prodüktörlüğünü, aynı zamanda tüm şarkıların düzenlemelerine de imzasını atan Erhan Bayrak üstlendi. Albümde yer alan sekiz şarkının tamamının mix’leri ise Özer Yener tarafından yapıldı.

Yıldız Tilbe, Taner Ayan, Fettah Can, Alper Narman ve Onur Özdemir gibi müzik dünyasının sevilen isimlerinin yepyeni şarkılarını seslendiren Rober Hatemo, yıllar geçse de unutulmayacak iki esere yeniden hayat verdi. “Pabucumun Dünyası” albümünde; Yıldırım Gürses’in 1983 yılında seslendirdiği unutulmaz şarkısı “Felek” ve yine daha önce Coşkun Sabah, Bülent Ersoy gibi müzik dünyasının dev isimlerinden dinlediğimiz; sözleri Ahmet Selçuk İlkan’a, bestesi ise Özer Şenay’a ait olan unutulmaz eser “Gönül Sayfası”, yepyeni düzenlemeleri ve Rober Hatemo’nun güçlü yorumuyla yeniden hayat buldu.

Uzun süredir büyük bir titizlikle hazırlanan “Pabucumun Dünyası” albümünün stil danışmanlığını Tanju Babacan üstlenirken, Rober Hatemo albüm fotoğrafları için Jerry Stolwijk’in objektifinin karşısına geçti. (Albüm açıklaması)

Rober Hatemo’dan ‘Aşk Çarpsın’ Kliplendi!

Hatemo albümün ikinci video klibi, sözü ve müziği son dönemlerde birçok hit şarkıya imza atan Alper Narman ve Onur Özdemir imzası taşıyan “Aşk Çarpsın” için kamera karşısına geçti.

Türk pop müziğinin en başarılı isimlerinden Rober Hatemo, dört yıllık suskunluğuna geçtiğimiz aylarda yayınladığı albümü “Pabucumun Dünyası” ile son vermişti.

Albüm ile aynı adı taşıyan çıkış şarkısı ve video klibi dijital platformlarda tıklanma rekorları kırdı. Rober Hatemo albümün ikinci video klibi, sözü ve müziği son dönemlerde birçok hit şarkıya imza atan Alper Narman ve Onur Özdemir imzası taşıyan “Aşk Çarpsın” için kamera karşısına geçti. Düzenlemesi Erhan Bayrak’a ait şarkının Kemerburgaz’da çekilen klibinin yönetmenliğini de Hülya Açıkgöz üstlendi.

1997’de başlayan başarılı müzik kariyerine 6 albüm 1 de maxi single sığdıran Rober Hatemo “Aşk Çarpsın” şarkısı ve video klibi ile ses getirmeye devam edecek. (Kaynak: www.magazinkolik.com - 29.04.2015)

Rober Hatemo “Dikkat” Diyecek

Türk pop müziğinin en başarılı isimlerinden Rober Hatemo, dört yıllık suskunluğuna geçtiğimiz sene yayınladığı albümü "Pabucumun Dünyası" ile son vererek dijital platformlarda tıklanma rekorları kırdı.

Rober Hatemo arayı çok açmadan yepyeni single çalışması “Dikkat” ile sevenlerinin karşısında.

Sözlerinde ünlü şarkıcı Emir’in imzası olan “Dikkat” şarkısının bestesi ise Ceyhun Çelikten’a ait. Düzenlemesini Osman Çetin’in yaptığı “Dikkat” şarkısının video klibinin yönetmenliğini de Erdi Sevinç üstlendi.

1997’de başlayan başarılı müzik kariyerinde 6 albüm ve birçok hit barındıran Rober Hatemo’nun, “Dikkat” şarkısı tüm dijital platformlarda, video klibi de sanatçının YouTubeVevo sayfasında! (Kaynak: www.magazinci.com - 20.11.2015)

Rober Hatemo “Giden Candan Gidiyor” Diyor

Güçlü sesi ve yorumuyla müzikseverlerin kalbinde özel bir yere sahip olan Türk pop müziğinin çok sevilen yorumcusu Rober Hatemo’nun müzikal kariyerine bir hit daha geliyor.

Uzun zaman üzerinde titizlikle çalışılan tek şarkılık single “Giden Candan Gidiyor” 31 Mart’ta DMC etiketiyle müzikseverlerin beğenisine sunuldu.

Sözü ve Müziği Ogün Dalka’ya Düzenlemesi Osman Çetin’e ait olan şarkıyı “2016 yılına, giden kayıplarımıza, giden canlarımıza ithaf ediyorum” diyen Rober Hatemo şarkısının video klibinde ise insanların içindeki hiddeti ve şiddeti bir film tadında ekrana taşıdı.

Yönetmenliğini Hasan Kuyucu’nun üstlendiği, Samatya’da eski bir mahzende gerçekleştirilen çekimlerde sanatçıya kalabalık bir oyuncu cast ekibi ve 2 profesyonel dövüşçü eşlik etti.

Rober Hatemo’nun “Giden Candan Gidiyor” şarkısı ve klibi yayınlandığı tarih itibariyle dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.
(Kaynak: www.magazinci.com - 04.04.2017)

Rober Hatemo’dan Yeni Single: “Giden Candan Gidiyor (Yaz Versiyon)”

Türk Pop Müziği'nin en sevilen yorumcularından Rober Hatemo'nun geçtiğimiz aylarda yayınlanan, müzik eleştirmenleri tarafından tam not alan ve listelerde hala üst sıralarda yer alan şarkısı “Giden Candan Gidiyor”un yaz versiyonu başarılı aranjör Alper Atakan düzenlemesiyle dijital platformlarda yerini aldı!
(Kaynak: sozmuzik.com - 29.05.2017)

Rober Hatemo: “Canına Okuyacağım”!

Pop müziğini başarılı ismi Rober Hatemo, Ferdi Tayfur’un “Canına Okuyacağım” şarkısını yeniden yorumladı.

Ferdi Tayfur’un çok sevdiği bir isim ve çok büyük bir sanatçı olduğunu söyleyen Rober Hatemo “Ferdi Tayfur’un şarkısını okumak bana büyük bir onur verdi. Kendisini çok seviyorum” dedi.

Rober Hatemo’nun, Ümraniye Platolarında çekilen “Canına Okuyacağım” klibinde su üzerinde yürümesi için özel platformun oluşturuldu. Aranjesini Alper Atakan’ın, klip yönetmenliğini ise Murad Küçük’ün yaptığı “Canına Okuyacağım” şarkısı 16 Ekim’de (bugün) tüm dijital platformlarda yer alıyor.
(Kaynak: www.magazinkolik.com - 16.10.2018)

Rober Hatemo’dan Yeni Single!

Rober Hatemo yaz öncesi “Nasıl Bir Yılansın” isimli yeni şarkısı ile sevenlerine merhaba dedi. Söz ve müziği Samet Kurt düzenlemesi Umutcan Kalaycı’ya ait olan şarkının yönetmenliği Emre Alev yaptı.

Dikkat çeken sözleriyle şimdiden dillere düşmeye aday olan şarkı, listelerin zirvesine göz kırpıyor.

“Nasıl Bir Yılansın” Eva Records etiketiyle tüm Radyo, TV ve dijital platformlarda yerini aldı.
(Kaynak: www.kralmuzik.com.tr - 22.05.2023)

Diskografi:
1997
Esmer (CD/MC Albüm, BMG Müzik 74321466242)

1- Esmer - 04:16
2- Aşkın Kanunu - 03:48
3- Cennetin Kapısı - 04:11
4- Bayram Değil - 03:51
5- Elveda - 04:07
6- Dilber - 03:17
7- Kara Defter - 04:07
8- Ah! Aşk - 04:17
9- "O" - 03:54
10-Seviş Arkadaşımla - 03:58

1998
Esmer (Akşın Kanunu) (Remix Albüm, BMG Müzik 1137)

1- Esmer - 04:16
2- Aşkın Kanunu - 03:48
3- Cennetin Kapısı - 04:11
4- Bayram Değil - 03:51
5- Elveda - 04:07
6- Aşkın Kanunu (Video Mix) - 03:47
(Remix: Erol Temizel)
7- Dilber - 03:17
8- Kara Defter - 04:07
9- Ah Aşk - 04:17
10-O - 03:54
11-Seviş Arkadaşımla - 03:58
12-Aşkın Kanunu (Club Remix) - 04:08
(Remix: Erol Temizel)

Sen Farklısın (Serüven) (Albüm, BMG Müzik)

1- Doludizgin
2- Tanrım
3- Niyetimi Bozdum
4- Gurur
5- Vay Aney
6- Sen Farklısın
7- Bensiz Ölmek Yoktu
8- Başlarım Geçmişinden
9- Zor Gelir
10-Ne Yazar
11-Senden Uzak
12-Kaçamak

2001
Azılı Bela (MC/CD Albüm, Ariola 74321843932 / BMG Müzik)

1- Vur Dibine
2- Aşkım Adına
3- Azılı Bela
4- Döktür Döktür
5- Ben
6- Çiçeğim
7- Para
8- Yorgun Düştüm
9- Hakkı Reis
10-Sözünü Tutamadın

Esmer - Azılı Bela (Çift Albüm, DMC)

CD1: Esmer
1- Esmer
2- Aşkın Kanunu
3- Cennettin Kapısı
4- Bayram Değil
5- Elveda
6- Aşkın Kanunu (Video Mix)
7- Dilber
8- Kara Defter
9- O
10-Seviş Arkadaşımla
CD2: Azılı Bela
1- Vur Dibine
2- Aşkın Adına
3- Azılı Bela
4- Döktür Döktür
5- Sen
6- Çiçeğim
7- Para Para
8- Yorgun Düştüm
9- Hakkı Reis
10-Sözünü Tutamadım

2002
Radyo Klas - Hit Olmayan Giremez (Derleme Albüm, DMC)
Büyütmek için T ıklay ın
8. Döktür Döktür - Seslendiren: Rober Hatemo

2003
Aşksız Prens (CD/MC Albüm, Erol Köse Prodüksiyon 1998.004)

1- Saf Sevgilim - 03:53
2- İtirazım Var - 05:50
3- Aşksız Prens - 05:43
4- Seni Benden Ayıranlar - 03:52
5- Cehennemi Kapattım - 04:38
6- Havalanma - 04:07
7- Tanımazsın Beni - 03:31
8- Yaramaz Çocuk - 03:59
9- Gidersen Ortada Kalacaksın - 04:20
10-Balım - 05:14
11-Ceylan Gözlüm - 03:33
12-Büyüdüm Uslandım - 05:03
13-Saf Sevgilim (Hitech Mix) Cd Bonus - 03:51


Rober Hatemo Box (Albüm, DMC)

Ebru Gündeş Şov’daki canlı yorumu:
Alev Alev (Ebru Gündeş Şov)

2006
Sihirli Değnek (Albüm, Avrupa Müzik, 22.12.2006)

1. Senden Çok Var - 03:06
2. Oh Ne Güzel Oldu - 03:50
3. Beyaz ve Sen - 03:42
4. Ama Seni Sevdim - 05:08
5. Sana Çinden Koşarım - 03:56
6. Yine Buluşsak - 04:46
7. Dua Et - 02:42
8. Dedim Ama Dinlemedin - 04:14
9. Üzgünüm Tanıyamadım - 03:41
10.Ağlama Bebeğim - 03:59
11.Bahanesi Yok - 03:34
12.Yan Bahçe - 04:10
13.Sihirli Değnek - 02:56


2008

3- Oh Ne Güzel Oldu - Rober Hatemo (Söz ve Müzik: Ersoy Üner)

SlowTürk-Aşkın Son Şarkıları (Derleme Albüm, DMC, 3.5.2008)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
13.Beyaz ve Sen / Rober Hatemo

2010
Mahrum (Maxi Single, Erol Köse, 18.01.2010)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
1- Mahrum - 04:48 (Söz: Günay Çoban, Beste: Niran Ünsal)
2- Hurra - 03:50 (Söz: Alper Narman, Rober Hatemo, Beste: Erdem Kınay)
3- Hurra (Akustik Versiyon) - 03:08 (Söz: Alper Narman, Rober Hatemo, Beste: Erdem Kınay)
4- Mahrum (Karaoke) - 04:49 (Söz: Günay Çoban, Beste: Niran Ünsal)
5- Hurra (Karaoke) - 03:50 (Söz: Alper Narman, Rober Hatemo, Beste: Erdem Kınay)
6- Hurra (Akustik Versiyon - Karaoke) - 03:08 (Söz: Alper Narman, Rober Hatemo, Beste: Erdem Kınay)


Online CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.hepsiburada.com
www.zihni.com
www.amazon.com (ABD)
www.tikla24.de (Almanya)
Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
www.amazon.de (Almanya)

Hot Yaz Şarkıları (3 CD Albüm, DMC, 16.06.2010)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
CD 2: Slow
9. Rober Hatemo - Mahrum

2011
Pop Mix 6`lı (Derleme Albüm, DMC, 10.01.2011)

CD - 5
09. Rober Hatemo - Mahrum

2012
Aşksız Prens (Albüm, Poll Production, Dijital Aralık 2012)
(2003'te Erol Köse Prodüksiyon tarafından çıkarılan albümün Dijital olarak [YENİ BASIMI])
Büyütmek için T ıklay ın

Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com

2013
Aşksız Prens (Albüm, Poll Production, 22.01.2013)
(2003'te Erol Köse Prodüksiyon tarafından çıkarılan albümün [YENİ BASIMI])
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
1. Saf Sevgilim
2. İtirazım Var
3. Aşksız Prens
4. Seni Benden Ayıranlar
5. Cehennemi Kapattım
6. Havalanma
7. Tanımazsın Beni
8. Yaramaz Çocuk
9. Gidersen Ortada Kalacaksın
10.Balım
11.Büyüdüm Uslandım
12.Saf Sevgilim


Online CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.hepsiburada.com
www.kitapsec.com

Pabucumun Dünyası (Single, Sony BMG Müzik, 28.10.2014)

1. Pabucumun Dünyası

input style="WIDTH: 270px; font-size: xx-small; font-family: Tahoma; background-color: White; color: Maroon; text-decoration: none; text-align: center; text-transform: capitalize; border-color: Gray; border-style: solid; cursor: pointer" class="form3" type="Submit" name="buton" value=" Albümün Örnek ?ark?lar?n? Popup FlashPlayerde Dinle! " class="form3" onMouseOver="showtip1(this,event,'Popup Flashplayeri aktive etmek için Buraya t?klay?n!');" onMouseOut="hidetip1();" onclick="return false;" onMouseDown="Soundstop(); window.open('flashxmlplayer.php?album=rhatemo-pabucumundunyasi','newwin','width=350 height=585')">

Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr

Pabucumun Dünyası (Albüm, Sony Müzik, 04.11.2014)

1. Pabucumun Dünyası
2. Buz Dağları
3. Olduralım Mı?
4. Aşk Çarpsın
5. Felek
6. Gönül Sayfası
7. Zalim
8. Bittiğin Yerde Kaldın (Unuturum Anılarla)


Online CD Sipariiş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.hepsiburada.com
www.pandamuzik.com
www.arkadas.com.tr
www.zihni..com
www.tikla24.de (Almanya)
www.turkkitap.de (Almanya)
www.amazon.co.uk (İngiltere)
Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com

2015
Dikkat (Single, Sony Müzik, 20.11.2015)

1- Dikkat (Söz: Emir Sevinç, Müzik: Ceyhun Çelikten, Düzenleme: Osman Çetin)Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com

2017
Giden Candan Gidiyor (Single, DMC, 31.03.2017)

1- Giden Candan Gidiyor


Dijital Satış Noktaları:
www.turktelekommuzik.com
fizy.com
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com

Giden Candan Gidiyor (Yaz Versiyon) (Single, DMC, 29.05.2017)

1- Giden Candan Gidiyor (Yaz Versiyon) - 03:10


Dijital Satış Noktaları:
www.turktelekommuzik.com
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com

Yaz Hit 2017 / Çeşitli Sanatçılar [2 CD Pop Derleme Albüm, DMC, 28.07.2017]

CD 2
6. Rober Hatemo - Giden Candan Gidiyor

2018
Canına Okuyacağım (Single, DMC, 16.10.2018)

1- Canına OkuyacağımDijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Ahmet Selçuk İlkan Unutulmayan Şarkılar Volume 2 [Kolektif Tribute Albüm, Poll Production, 19.12.2018]

CD 2 :
7- Rober Hatemo / Gel Barışalım

2022
İnsan Sevince (Single, Karma Music Recording, 24.06.2022)

1- İnsan Sevince - 02:32Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

2023
Nasıl Bir Yılansın (Single, Eva Records, 19.05.2023)

1- Nasıl Bir Yılansın - 02:00

Kapat

Şarkılardan örnekleri sayfaya gömülü Dinle!


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)
music.amazon.com (ABD)
music.amazon.co.uk (İngiltere)
music.amazon.de (Almanya)
Resmi Facebook Profil Adresi:
www.facebook.com/Rober-Hatemo-Official
Resmi Facebook Sayfa Adresi:
www.facebook.com/RoberHatemoOfficial
Resmi Twitter Adresi:
www.twitter.com/roberhatemo75
Resmi Instagram Adresi:
www.instagram.com/roberhatemoreal
Resmi Vevo Sayfa Adresi:
www.vevo.com/artist/rober-hatemo
Resmi YouTUBE Kanal Adresi:
www.youtube.com/channel/RoberHatemoVEVO
LastFM Sayfa Adresi:
tr.wikipedia.org/wiki/Rober_Hatemo
Wikipedia Sayfa Adresi:
tr.wikipedia.org/wiki/Rober_Hatemo
YUKARI | TOP | OBEN


Geri Dön

Sanatçılar (Biyografi ve Diskografileri)

Telif Hakkı © Gönderen: Turkpopmuzik.net - (13203 okuma)


Sitede kullanılan materyallerin büyük bölümü genel kullanıma sunulmuş internet sitelerinden temin edilmiş olup burada yayınlanmasından herhangi bir ticari amaç güdülmemektedir. Bunlar üzerinde hak iddia ediyor ve telif talebinde bulunuyorsanız, siteden çıkarılması veya link verilmesi için lütfen bizimle bağlantı kurunuz.
[Detayları için BURAYA tıklayınız] turkpopmuzik@gmail.com
PHP-Nuke Copyright © 2004-2006 by Francisco Burzi. Bu bir free software programı olup GPL lisansıyla kullanılmaktadır. Sitemiz, PHP-Nuke v.7.6'dan geliştirilerek PHP 5.3.x versiyonlarına uyarlanmış SEO uyumlu RavenNuke (v.2.5) ile desteklenmektedir..
Hosted By  webhoster.ag