Hoş Geldin Sevgili Konuk!    [ Müzikli Gezintiler Dileğimizle ...] 30.09.2022

Türk Pop Müzik Ana Menü 
Anasayfa
Giriş (Site Planı)
Editörün Notu
Kronolojik Gezinti
Sanatçılar
(Biyo & Diskografileri)
Top 10 Müzik
Listeleri
En Son (Sitemize)
Kaydedilen Sanatçılar
En Son Albümler
En Son Çıkan Klipler
Kolektif, Karma veya
Derleme Albümler 
Müzik Yarışmaları  
Eurovision Türkiye
Müzik Etkinlikleri
Basından Müzik Haberleri
Kısa Pop Tarihi ve Müzik
Terimleri Sözlüğü
Tarihte Müzik Olayları
KARAOKE VİDEOLAR
DİĞER VİDEOLAR
Hazır Şarkı Listeleri
Flashplayer Şarkı Listeleri
Top 10'lar :
Kronoloji (Yıllar)

Sanatçılar

Hazır Playlistler

Müzik Yarışmaları
  Altın Mikrofon (Yıllar)

Müzik Yarışmaları
  Milliyet Liselerarası Müzik
  Yarışmaları (Yıllar)

Müzik Yarışmaları
  Altın Güvercin Müzik
  Yarışmaları (Yıllar)

Eurovision (Yıllar)

Diğer
DİĞER LİNKLERİMİZ 
Dünya Müzik Listeleri
(Kronolojik)
Beatles Türk
Beatles Haberleri

Kronoloji
1926 - 1959
1960
1961
1962
1963
1964
1965
1966
1967
1968
1969
1970 ve sonrası

Şarkıları (Kronolojik)
1957 - 1961
1962
1963
1964
1965
1966
1967
1968
1969
1970 ve Sonrası

Şarkıları (Alfabetik)
A - B
C - D - E
F - G - H
I -J
M - N - O
P - R - S
T - Z

Diskografi (Karaoke)
İngiltere Albümleri
Diğer Albümleri

Film (& Soundtrack Albümleri)   
A Hard Day’s Night
Help!
Magical Mistery Tour
Yellow Submarine
Let It Be

45'likleri (Singles)

EP (Extended Play)'leri

(Givenaway) Diğer
müzisyen ve gruplar
için yaptıkları besteleri

YARDIM 
S.S.S
© by Turkpopmuzik.net

   Sitede Ara
   Sosyal Paylaşım

2020 sonuna kadarki beğenmeler: 432

Beğen

   Kim Online
Şu an sitede, 168 ziyaretçi ve 0 üye bulunuyor.

   Ziyaretçi Bilgileri
Hoşgeldin, Misafir
Şu An Bağlı:
Ziyaretçi: 168
Üye: 0
Toplam: 168

   Sitemizi Destekleyin!
Sitemizi desteklemek için Görüşlerinizi bize iletin!

   Bizi Önerin!
Bizi Arkadaşlarınıza, Dostlarınıza Önermek için buraya tıklayın!

   Sayfa Hit Toplamı
Şu ana kadar
sayfa izlenimi aldık. Başlangıç:
2005

   Site Bilgileri
Sunucu TrafiğiSunucu Trafiği
  • Toplam: 118,484,261
  • Bugün: 34,738
Sunucu BilgileriSunucu Bilgileri
  • Sep 30, 2022
  • 08:19 pm CEST
 

TÜRK POP MÜZiK.NET - Sanatçılar (Biyografi ve Diskografileri)
Sadık Karan
Bookmark and Share
    Geri Dön   (3922 okuma)

Sadık Karan
Sadık Karan
Sadık Karan
FOTO GALERİ

2005 yılında çıkardığı “Yeminim Var” isimli albümüyle müzik dünyasına merhaba diyen ve “Bak Gidersem Dönmem” isimli şarkısıyla beğeni toplayan Sadık Karan, Ossi Müzik etiketiyle çıkardığı yeni albümü “Aman” ile müzik marketlerde yerini aldı. Albümün aranjeleri Gürsel Çelik tarafından yapıldı. Toplam 11 şarkının 8’inin söz ve müziklerine kendi imzasını attı. Bir şarkısında da yazar ve basın danışmanı Çisel Onat’la ortak söz yazdı.

“Cennet”, “Hadi Hadi” gibi günün popüler şarkılarının besteci ve söz yazarı Aslı Zen Yentur bir şarkısıyla ikinci albümünde yer aldı. Albümün çıkış şarkısı ‘Aman’ın söz ve müziği Sadık Karan’a ait.

2009’da “Tanıdık” isimli albümünü yine Ossi Müzik’ten çıkardı.

Sadık Karan, 2011’de ilk single çalışmasıyla 2011 yazına hızlı bir giriş yapmaya hazırlanıyor. Ekim ayı gibi yayınlanacak dördüncü albümünün habercisi olan ilk single çalışmasının adı “Hep Banai”.

Sony Müzik etiketiyle Hakan Eren’in yapımcılığında Mayıs’da tüm müzik marketlerde internet korsanlığına karşı 1 TL satış fiyatıyla yerini alacak single’ın prodüktörlüğünü Sadık Karan yaptı.

Önceki albümlerinde de olduğu gibi “Hep Banai” isimli single çalışmasının da söz ve müziği, sanatçının kendisine ait. Single’da iki versiyon olarak yer alan ‘Hep Bana’da, aranjör olarak Ender Çabuker ve Gürsel Çelik imzası var. Rıza Erekli stüdyosunda Emirhan Cengiz ve Aliş Kaygusuz tarafından kaydedilen çalışmanın miksleri Özgür Yurtoğlu tarafından yapıldı.

Bu yaz “Hep Banai” şarkısı ile beğeni toplamaya hazırlanan Sadık Karan’ın imaj fotoğraflarını Oktay Dönmez çekerken kartonet tasarımını Hakin Des yaptı. Kendine has yorumu, eğlenceli sözleri ve besteleriyle çıkardığı her albümde hit çıkış şarkılarına imza atan sanatçı, aynı başarıyı ilk single çalışması “Hep Banai” ile de sürdürüyor. Sessiz ve derinden sağlam adımlarla kendine sağlam bir dinleyici kitlesi edinen Sadık Karan’ın öğretmenlik geçmişi söz yazarı ve besteci kişiliğinde de kendini hissettiriyor.

Sadık Karan 4. albümünün çalışmalarını 2013’te tamamladı. Albüme “Yeni” adını veren Sadık Karan; bu albümde yeni sound’unu yepyeni bir heyecanla dinleyicileri ile paylaşıyor.

Albümde yer alan beş şarkının söz ve müzikleri sanatçının kendisine ait. Albümün ilk klibi Evren Arasıl yönetmenliğinde ‘Kalk Gidelim’ şarkısına çekildi. Klip kısa bir süre sonra yayınlanmaya başlayacak.

Sadık Karan’an Yeni Albüm: “Yeni”

Sadık Karan dördüncü albümü “Yeni” ile iddialı geliyor.

Ahmet Çelenk’in yapımcılığında, Dokuzsekiz Müzik etiketiyle yayınlanan ve hazırlıkları iki yıla yayılan bir sürede tamamlanan, 5 şarkıdan oluşan albümün söz ve müziklerinin tamamı sanatçının kendi imzasını taşıyor. Çıkış şarkısı “Kalk Gidelim” olarak belirlenen “Yeni” albümünün ilk klibi, Evren Arasıl tarafından çekildi. Önümüzdeki günlerde müzik kanallarında ve internet ortamında gösterime girecek olan ve büyük şehirde kalmakla gitmek arasında gelgit yaşayan bir çiftin hikayesinin anlatıldığı klip, tabloyu andıran görselleriyle dikkat çekiyor.

Albümde yer alan şarkıların düzenlemeleri Emirhan Cengiz ve Mert Ali İçelli tarafından yapıldı. Süpervizörlüğünü yazar Çisel Onat’ın üstlendiği albümün fotoğrafları, Evren Arasıl ve Ural Karabıyık tarafından çekildi.

Albümün grafik tasarımlarını genç yetenek Hakin Des yaptı. Genel koordinatörlüğünü Demet Karaduman’ın yaptığı “Yeni” albümü diğer albümlerinden farklı olarak daha akustik şarkılardan oluşmasıyla, Sadık Karan’ın yenilendiğine dair işaretler veriyor.

Ege Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Coğrafya Bölümü’nden mezun olan ve geçmişte kısa bir dönem öğretmenlik ve radyo programcılığı da yapan sanatçı, ilk olarak 2005 yılında “Bak Gidersem Dönmem”, daha sonra 2008 yılında “Aman” ve son olarak da 2010 yılında çıkardığı "Dost Kazığı" isimli şarkılarıyla geniş kitlelerle tanışmıştı.
(Kaynak: www.sozmuzik.com - 14.02.2013)

Sadık Karan’dan Yeni Çalışması: “Kalk Gidelim - Yaz”

Çıkış şarkısı ‘Kalk Gidelim - Yaz’ın yeni düzenlemesiyle yaza iddialı giriyor.

Geçtiğimiz Mart ayında 4.albümü ‘Yeni’yi DokuzSekiz Müzik etiketiyle müzik severlerin beğenisine sunan Sadık Karan, yeni albümünün çıkış şarkısı ‘Kalk Gidelim’in yeni düzenlemesiyle yaza iddialı giriyor.

“Kalk Gidelim - Yaz” adı verilen yeni çalışmanın düzenlemesi Emre Bayar tarafından yapıldı.

Evren Arasıl’ın fotoğraflarını çektiği “Kalk Gidelim (Yaz)” versiyonunun mix ve masteringini Özgür Yurtoğlu yaptı.

Bu çalışmanın bir ara çalışma olduğunu belirten sanatçı, son albümü ‘Yeni’de yer alan bütün şarkılara klip çekeceğini ve ikinci klibinin de Temmuz ayı içerisinde gösterimde olacağını belirtti.
(Kaynak: www.sozmuzik.com - 11.07.2013 / www.magazinkolik.com - 12.07.2013)

Sadık Karan’dan “Radyoda Geçtiğin Şarkı Gibiyim”

Sadık Karan, 2013 yılında yayınladığı 4. albümü ‘Yeni’nin ardından müzik yolculuğuna “Radyoda Geçtiğin Şarkı Gibiyim” isimli single çalışmasıyla devam ediyor.

Dokuzsekiz Müzik etiketiyle dijital platformlarda yerini alan, sözü ve müziği sanatçının kendisine ait şarkının düzenlemesi Alper Atakan tarafından yapıldı.

Fotoğraflarını Namık Kemal Ünal’ın çektiği, grafik çalışmaları Hakin Des tarafından gerçekleştirilen çalışmanın Mix - Masteringini Emre Kıral yaptı.

Geçtiğimiz günlerde başarılı yönetmen Levent Öztürk yönetmenliğinde İzmir’in Ödemiş ilçesinde klibi çekilen şarkının üç gün süren çekimlerinde 40 kişilik kalabalık bir ekip çalıştı.

Klip için özel hazırlanan, evin bir odası olarak dekore edilmiş bir platformun ve İzmir’in Ödemiş ilçesinin görsellerinin kullanıldığı klibin hikâyesinde, oyuncuların ellerinde tuttukları, şarkı sözlerinin yazılı olduğu hashtag’li (#) pankartlarla günümüzün en popüler sosyal medya platformlarından biri olan Twitter’daki hashtag modasına da bir göndermede bulunuluyor.

Klibin sonunda ise güzel ve eğlenceli bir sürpriz izleyenleri bekliyor.

Sadık Karan’ın klip çekimlerinde kullandığı motosiklet Türkiye’de sadece bir tane bulunan, 2013 yılında Uluslararası Motosiklet Festivali’nde tasarım ve dizayn alanında tasarımcısı Mustafa Karakulak’a 1.lik getiren, motor aksamı dışındaki tüm parçaları el yapımı Çanakkale isimli bir motosiklet.

Bu motosikletin bir diğer özelliği ise üzerinde ünlü airbrush ustası Hakan Kara tarafından yapılan Çanakkale Zaferi temalı dövmelerin oluşu.
(Kaynak: www.magazinkolik.com / www.yurtgundemi.com - 06.08.2014)

Sadık Karan’dan “Ruh Hastası” Çalışması İle Kıskançlara İnceden Bir Gönderme!

Sadık Karan, 2014 yılında yayınladığı single’ı ‘Radyoda Geçtiğin Şarkı Gibiyim’in ardından müzik yolculuğuna “Ruh Hastası” isimli single çalışmasıyla devam ediyor.

Dokuzsekiz Müzik etiketiyle dijital platformlarda yerini alan, sözü ve müziği sanatçının kendisine ait olan şarkının düzenlemesi Hüseyin Çebişci tarafından yapıldı. Fotoğraflarını yönetmen Levent Öztürk’ün çektiği ve grafik çalışmalarını Hakin Des’in gerçekleştirdiği “Ruh Hastası” isimli eğlenceli şarkının Mix’i Efe Demiryoğuran, Mastering’i ise Robin Schmidt tarafından Almanya’da yapıldı.

Geçtiğimiz günlerde başarılı yönetmen Levent Öztürk yönetmenliğinde klibi çekilen şarkının iki gün süren çekimlerinde 40 kişilik kalabalık bir ekip çalıştı.

Eğlenceli sözleri, hareketli ritmiyle 2015 yazının iddialı şarkılarından biri olmaya aday şarkının klibinde, hemen hemen hepimizin âşıkken yoğunlukla yaşadığı kıskançlık duygusunun insanı hastalıklı bir ruh durumuna sürükleyen hali, klip için özel olarak hazırlanan zincirlerden oluşan bir kafes ve işkence sandalyesinden oluşan dev bir platformla tasvir edildi.

Şarkının ismi şimdiden sosyal medyada ses getirmeye başladı bile…
(Kaynak: www.magazinkolik.com - 10.06.2015)

Sadık Karan Yeni Şarkısına Klip Çekti

‘O Yıllar’ın klibi Levent Öztürk yönetmenliğinde, kalabalık bir ekip tarafından çekildi ve klip tüm dijital platformlarda yayınlanmaya başladı.

Şarkıcı ve söz yazarı Sadık Karan, 2005 yılından bu yana yapmış olduğu dört albüm ve dört single çalışmasının ardından bu yepyeni ikili çalışmayı müzikseverlerle buluşturuyor.

“O Yıllar” ve “Unutacağım” adlı iki şarkının da sözü ve müziği sanatçıya ait. “O Yıllar” isimli şarkının düzenlemesi Ender Çabuker, “Unutacağım” isimli şarkının düzenlemesi de Mertali İçelli tarafından yapıldı. Kayıt, mix ve masteringleri de Candar Köker yaptı. Çıkış şarkısı olarak belirlenen ‘O Yıllar’ın klibi Levent Öztürk yönetmenliğinde, kalabalık bir ekip tarafından çekildi ve klip tüm dijital platformlarda yayınlanmaya başladı.
(Kaynak: www.magazinci.com - 20.01.2017)

Sadık Karan’dan 2018’e Yepyeni Bir Şarkı

Sadık Karan geride bıraktığı 4 albüm, 5 tekliden sonra 2018 yılının ilk aylarında yepyeni şarkısı “Vazgeçtim Bizden” ile dinleyicileriyle buluşuyor.

Hakan Eren yapımcılığında, Ossi Müzik etiketiyle yayınlanan şarkının söz ve müziği Sadık Karan’a, düzenlemesi Emre Bayar’a, mix-mastering’i Özgür Yurtoğlu’na ait.

Albümün fotoğrafları Çisel Onat tarafından çekildi. Kapak tasarımını Hakin Des yaptı. Şarkının klibi Gökhan Özdemir yönetmenliğinde, 25 kişilik bir ekip ile çekildi.

Klipte ayrılığın en ağır hali anlatılıyor. Sinema filmini andıran kareleriyle ‘Vazgeçtim Bizden’in klibi izleyicilere hem görsel bir doyum sağlayacak hem de şarkıyla bütünleşen hikâyesiyle hepimizin ruhuna dokunacak.

Klip Şubat ayı içerisinde tüm müzik kanallarında ve dijital platformlarda yayında olacak.

Sadık Karan’ın yeni şarkısı “Vazgeçtim Bizden” ile dinleyenlerine de bir mesajı var; “Ailem, ekibim ve beni sevenler hep yanımdaydı. Biliyorum, hepsine bütün teşekkür ve minnet sözleri az kalacak. Biz çok emek verdik; umarım siz de beğenirsiniz ve emeklerimize değer. Şu hayatta en azından bir tane sizi anlatan şarkınız, hayatınızın her anında da müzik hep olsun. Saygı ve sevgimle… Sadık Karan”
(Kaynak: www.magazinkolik.com - 10.02.2018)

Sadık Karan’dan Yaz Enerjisi: “Ezber”

Başarılı sanatçının yeni şarkısı ‘Ezber’in söz ve müziği kendisine, düzenlemesi Emre Bayar’a ait.

Miks ve mastering’i Özgür Yurtoğlu tarafından yapılan yeni teklinin fotoğraflarını Ufuk Eral çekti.

Yönetmenliğini Mustafa Özen’in yaptığı klip tüm müzik kanallarında ve Ossi Müzik Youtube kanalında gösterimde.

Sadık Karan’ın yeni teklisi “Ezber”, Ossi Müzik etiketiyle Hakan Eren yapımcılığında tüm dijital platformlarda yerini almaya başladı.
(Kaynak: www.magazinkolik.com - 22.05.2018)

09.08.2019 tarihinde “Çevrimiçi” ve 17.10.2019’da da “Beşikt’AŞK” teklilerini çıkarttı.

16.03.2020 tarihinde “Haberin Yok” ve 14.05.2020 tarihinde “Bıraktım Akışına” teklileri geldi.

Sadık Karan’dan Bahar Gibi Bir Şarkı: “İyiyim Sayende”

2005 yılında “Bak Gidersem Dönmem” isimli şarkısıyla müzik yolculuğuna başlayıp, 2008 yılında “Aman, üstüme geliyorlar” diyerek bu yolculuğuna devam eden geride bıraktığı 16 yıllık müzik kariyerine 4 albüm ve 11 tekli sığdıran Sadık Karan; bu kez söz yazarı, besteci ve yorumcu kimliğinin yanısıra yapımcılık ve produktörlüğünü de yaptığı “İyiyim Sayende” ile müzik severlerin karşısına çıkıyor.

“Mutlaka vardır herkesin kendine iyi geleni. Kiminin sevgilisidir, kiminin ailesi. Kimine yakın bir arkadaşı iyi gelir, kimine kedisi, köpeği. Sevmek ve sevilmek değiştirir insanı. Köşelerini törpüler. Onca hayat yorgunluğunun içinde dinlendirir. Güç verir insana. Tutunmaya sebeptir. Daha sağlam hisseder insan kendini, dik durmaya çalışırken. Anlam katar bir çok şeye. Belki klişe diyeceksiniz sevgiyle ilgili cümlelerime ama bir şeyin çok söylenmesi, söylediğiniz şeyin anlamını azaltmaz. Özetle İyiyim Sayende tam da bunu anlatan bir şarkı. İyiyim Sayende dedikleriniz çok olsun.” diyor Sadık Karan.

Pozitif, yalın anlatımlı sözleri, akustik altyapısı ile dikkat çeken şarkının söz ve müziği sanatçının kendisine ait. Düzenlemesini Efe Özgenel’in yaptığı İyiyim Sayende isimli şarkının miks ve masteringi Candar Köker tarafından yapıldı. Şarkının klibinin yönetmen koltuğuna sanatçı kendisi oturdu. Sadık Karan ‘İyiyim Sayende’ isimli son çalışması için “size iyi gelen herkese armağan edebileceğiniz sıcak bir şarkı olsun istedik malum içinde bulunduğumuz şartlarda hepimizin biraz neşeye, umuda ihtiyacı var.” dedi.
(Kaynak: www.magazinci.com - 14.03.2021)

Diskografi:
2005
Yeminim Var (Albüm, İrem Records)

1- Bak Gidersem Dönmem
2- Benim İçin Öldün Artık
3- Yeminim Var
4- Tükeneceksin
5- Sorma
6- Virane
7- Esmerim
8- Yasaklı
9- Kış Zamanı
10-Bak Gidersem Dönmem (Club Mix Version)

2008
Aman (Promo Single Albüm, Ossi Müzik)

1. Aman - 03:29
2. Beni Yorma - 03:40
3. Bekleyenim Var - 03:14

Aman (Albüm, Ossi Müzik, 28.04.2008)

1. Aman (Söz & Müzik: Sadık Karan) - 03:29
2. Bekleyenim Var (Söz & Müzik: Sadık Karan) - 03:14
3. Madara (Söz & Müzik: Sadık Karan) - 02:59
4. Dur Gitme Kal (Söz & Müzik: Emre Karan) - 04:15
5. Beni Yorma (Söz & Müzik: Sadık Karan) - 03:40
6. Vallahi Billahi (Söz & Müzik: Sadık Karan) - 03:14
7. Doğum Günü Şarkısı (Söz: Çisel Onat, Sadık Karan, Müzik: Çisel Onat) - 03:48
8. Aşk Böyle Olmaz (Söz & Müzik: Aslızen Yentur) - 03:48
9. Para Versen Üstüne (Söz & Müzik: Sadık Karan) - 04:29
10.Biz Erken Yenildik (Söz & Müzik: Sadık Karan) - 03:57
11.Yarı Yolda Bıraktın (Söz & Müzik: Sadık Karan) - 04:06
12.Bekleyenim Var (Remix) (Söz & Müzik: Sadık Karan) - 04:35


2009
Tanıdık (Albüm, Ossi Müzik, 15/21.12.2009)

1. Dost Kazığı - 03:57
2. Tanıdık - 03:40
3. Tövbeliyim - 03:36
4. Bana Kalan - 05:21
5. Madara - 03:00
6. Hay Allah - 03:35
7. Dost Kazığı (Versiyon) - 03:56
8. Aman (Remix) - 05:03
9. Madara (Remix) - 03:13
10.Aman (Remix) - 03:53
11.Dost Kazığı (Versiyon) - 04:09


Online CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.hepsiburada.com
www.kitapsec.com
store.unkapani.digital
www.opus3a.com
Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
www.amazon.com (ABD)

2011
Hep Bana (Single, Ossi Müzik, 27.05.2011)

1- Hep Bana (Ender Çabuker Versiyon)
2- Hep Bana (Gürsel Çelik Versiyon)Online CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.hepsiburada.com
www.opus3a.com
www.nadirkitap.com
store.unkapani.digital
Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com

2013
Yeni (Maxi Single, Dokuz Sekiz Müzik, 15.02.2013)

1. Kalk Gidelim (Söz & Müzik: Sadık Karan, Düzenleme: Emirhan Cengiz)
2. Kağıt Kesiği (Söz & Müzik: Sadık Karan, Düzenleme: Emirhan Cengiz)
3. Sen Unut (Söz & Müzik: Sadık Karan, Düzenleme: Emirhan Cengiz)
4. Saldım Yakasını (Söz & Müzik : Sadık Karan, Düzenleme: Mert Ali İçelli)
5. Toz Duman (Söz & Müzik: Sadık Karan, Düzenleme: Mert Ali İçelli)Online CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.hepsiburada.com
www.tikla24.de (Almanya)
Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com

Yeminim Var (Albüm, İrem Emre Müzik, Mayıs 2013)
(2005 yılında çıkan albümün [YENİ BASIMI])

1. Bak Gidersem Dönmem
2. Benim İçin Öldün Artık
3. Yeminim Var
4. Tükeneceksin
5. Sorma
6. Virane
7. Esmerim
8. Yasaklı
9. Kış Zamanı
10.Bak Gidersem Dönmem (Remix)

Online CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.pandamuzik.com
www.zihni.com
kitapsec.com
store.unkapani.digital
www.amazon.com (ABD)
www.tikla24.de (Almanya)
Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
www.napster.com
www.amazon.com (ABD)

Kalk Gidelim - Yaz (Single, Dokuz Sekiz Müzik, 12.07.2013)

1. Sadık Karan - Kalk Gidelim - Yaz (Söz & Müzik: Sadık Karan, Düzenleme: Emre Bayar, Mix - Mastering: Özgür Yurtoğlu)

Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com

Dokuz Sekiz Müzik Yaza Veda (Derleme Albüm, Dokuz Sekiz Müzik, 01.10.2013)

15-Sen Unut - Sadık Karan - 03:15

2014
Radyoda Geçtiğin Şarkı Gibiyim (Single, Dokuzsekiz Müzik, 05.08.2014)

1- Radyoda Geçtiğin Şarkı Gibiyim - 03:42 (Söz - Müzik: Sadık Karan, Düzenleme: Alper Atakan)Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
www.napster.com

2015
Ruh Hastası (Single, Dokuzsekiz Müzik, 09.06.2015)

1- Ruh HastasıDijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
itunes.apple.com/tr
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com

Ruh Hastası (Burak Yeter Remix) (Single, Dokuzsekiz Müzik, 18.09.2015)

1- Ruh Hastası (Burak Yeter Remix)Dijital Satış Noktaları:
www.turktelekommuzik.com
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com

2017
O Yıllar (Single, Ossi Müzik, 20.01.2017)

1- O Yıllar
2- Unutacağım


Dijital Satış Noktaları:
www.turktelekommuzik.com
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com

2018
Vazgeçtim Bizden (Single, Ossi Müzik, 09.02.2018)

1- Vazgeçtim Bizden - 04:16Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Ezber (Single, Ossi Müzik, 18.05.2018)

1- EzberDijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

2019
Çevrimiçi (Single, Sadık Karan, 09.08.2019)

1- Çevrimiçi - 03:08

Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Beşikt’AŞK (Single, Sadık Karan, 17.10.2019)

1- Beşikt’AŞK - 02:48

Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

2020
Haberin Yok (Single, Sadık Karan, 16.03.2020)

1- Haberin Yok - 03:35

Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Bıraktım Akışına (Single, Sadık Karan, 14.05.2020)

1- Bıraktım Akışına - 03:01

Dijital Satış Noktaları:
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

2021
İyiyim Sayende (Single, Sadık Karan, 05.03.2021)

1- İyiyim Sayende - 03:35

Kapat

Şarkılardan örnekleri sayfaya gömülü Dinle!


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)
Web Site Adresi:
www.sadikkaran.net
Resmi Facebook Sayfa Adresleri:
www.facebook.com/SadikKarann
Resmi Twitter Adresi:
www.twitter.com/sadikkarann
Resmi Instagram Adresi:
www.instagram.com/sadikkaran
MySpace Adresi:
www.myspace.com/sadikkaran
Blogspot Sayfa Adresi:
sadikkaran.blogspot.com
LastFM Sayfa Adresi:
www.lastfm.com.tr/music/Sadık+Karan

YUKARI | TOP | OBEN

Geri Dön

Sanatçılar (Biyografi ve Diskografileri)

Telif Hakkı © Gönderen: Turkpopmuzik.net - (3922 okuma)

Artists ©

Anasayfa | Top 10 Müzik Listesi | Müzik / Magazin Haberleri | Kronoloji | En Son Çıkan Albümler| Sanatçılar | Yarışmalar | Etkinlik Takvimi | S.S.S.

Sitede kullanılan materyallerin büyük bölümü genel kullanıma sunulmuş internet sitelerinden temin edilmiş olup burada yayınlanmasından herhangi bir ticari amaç güdülmemektedir. Bunlar üzerinde hak iddia ediyor ve telif talebinde bulunuyorsanız, siteden çıkarılması veya link verilmesi için lütfen bizimle bağlantı kurunuz.
[Detayları için BURAYA tıklayınız] turkpopmuzik@gmail.com
PHP-Nuke Copyright © 2004-2006 by Francisco Burzi. Bu bir free software programı olup GPL lisansıyla kullanılmaktadır. Sitemiz, PHP-Nuke v.7.6'dan geliştirilerek PHP 5.3.x versiyonlarına uyarlanmış SEO uyumlu RavenNuke (v.2.5) ile desteklenmektedir..
Hosted By  webhoster.ag