Hoş Geldin Sevgili Konuk!    [ Müzikli Gezintiler Dileğimizle ...] 23.09.2023

Türk Pop Müzik Ana Menü 
Anasayfa
Giriş (Site Planı)
Editörün Notu
Kronolojik Gezinti
Sanatçılar
(Biyo & Diskografileri)
Top 10 Müzik
Listeleri
En Son (Sitemize)
Kaydedilen Sanatçılar
En Son Albümler
En Son Çıkan Klipler
Kolektif, Karma veya
Derleme Albümler 
Müzik Yarışmaları  
Eurovision Türkiye
Müzik Etkinlikleri
Basından Müzik Haberleri
Kısa Pop Tarihi ve Müzik
Terimleri Sözlüğü
Tarihte Müzik Olayları
KARAOKE VİDEOLAR
DİĞER VİDEOLAR
Hazır Şarkı Listeleri
Flashplayer Şarkı Listeleri
Top 10'lar :
Kronoloji (Yıllar)

Sanatçılar

Hazır Playlistler

Müzik Yarışmaları
  Altın Mikrofon (Yıllar)

Müzik Yarışmaları
  Milliyet Liselerarası Müzik
  Yarışmaları (Yıllar)

Müzik Yarışmaları
  Altın Güvercin Müzik
  Yarışmaları (Yıllar)

Eurovision (Yıllar)

Diğer
DİĞER LİNKLERİMİZ 
Dünya Müzik Listeleri
(Kronolojik)
Beatles Türk
Beatles Haberleri

Kronoloji
1926 - 1959
1960
1961
1962
1963
1964
1965
1966
1967
1968
1969
1970 ve sonrası

Şarkıları (Kronolojik)
1957 - 1961
1962
1963
1964
1965
1966
1967
1968
1969
1970 ve Sonrası

Şarkıları (Alfabetik)
A - B
C - D - E
F - G - H
I -J
M - N - O
P - R - S
T - Z

Diskografi (Karaoke)
İngiltere Albümleri
Diğer Albümleri

Film (& Soundtrack Albümleri)   
A Hard Day’s Night
Help!
Magical Mistery Tour
Yellow Submarine
Let It Be

45'likleri (Singles)

EP (Extended Play)'leri

(Givenaway) Diğer
müzisyen ve gruplar
için yaptıkları besteleri

YARDIM 
S.S.S
© by Turkpopmuzik.net

   Sitede Ara
   Sosyal Paylaşım

2020 sonuna kadarki beğenmeler: 432

Beğen

   Kim Online
Şu an sitede, 308 ziyaretçi ve 0 üye bulunuyor.

   Ziyaretçi Bilgileri
Hoşgeldin, Misafir
Şu An Bağlı:
Ziyaretçi: 308
Üye: 0
Toplam: 308

   Sitemizi Destekleyin!
Sitemizi desteklemek için Görüşlerinizi bize iletin!

   Bizi Önerin!
Bizi Arkadaşlarınıza, Dostlarınıza Önermek için buraya tıklayın!

   Sayfa Hit Toplamı
Şu ana kadar
sayfa izlenimi aldık. Başlangıç:
2005

   Site Bilgileri
Sunucu TrafiğiSunucu Trafiği
  • Toplam: 137,717,656
  • Bugün: 39,323
Sunucu BilgileriSunucu Bilgileri
  • Sep 23, 2023
  • 07:33 pm CEST
 

TÜRK POP MÜZiK.NET - Sanatçılar (Biyografi ve Diskografileri)
Sertab Erener
Bookmark and Share
    Geri Dön   (44001 okuma)Sanatçı: Sertab Erener
SERTAB ERENER
FOTO GALERİ
4 Aralık 1964'te İstanbul'da doğdu. 11 yaşında kolit hastalığına yakalandı. Hastalığı sebebiyle neredeyse tüm vaktini hastanelerde geçiren küçük Sertab Erener, annesinin onu piyano dersine yazdırmasından sonra kendini ifade edebileceği tek aracın müzik olduğunu farketmiş ve neredeyse hayatını müziğe adamıştır. Işık Lisesi ve İstanbul Belediye Konservatuarı'nda eğitim aldı. Sertab, Devlet Konservatuarı’na geçis yaparak gelecek vaat eden bir soprano oldu.

Konservatuarın ilk yıllarında daha sonra evleneceği Levent Yüksel’le tanışmıştır. Sertab, Levent’le tanıştığı dönemlerde 21 yaşında gerçekleşen pek bilinmeyen ilk evliliğini yaşıyor, bu evlilikle ilgili dertlerini, sıkıntılarını sürekli Levent Yüksel’le paylaşıyordu. Altı yıl süren hummalı bir eğitimin ardından profesyonel müzik kariyerine İstanbul’un tanınmış gece kulüplerinde şarkı söyleyerek başlayan Sertab, çalıştığı gruptan ayrılma noktasına geldiği zamanlarda, Levent Yüksel`in tavsiyesiyle vokalist arayan Sezen Aksu’nun vokalistlerinden biri olmuştur.

Ve böylece mezun olduktan sonra çeşitli gruplarda ve Sezen Aksu'nun yanında vokalistlik yaparak profesyonel müzik hayatına başlayan Erener 1990'ların başında Sezen Aksu'nun desteğiyle adını duyurmaya başladı. 90’lı yılların başında Türkiye’deki pop fırtınasında imzası olan şarkıcılardan biridir.

Güçlü bir sese sahip olan sanatçı, 90'lı yıllarda albümleri 4 milyonun üzerinde satarak Türkiye'nin süper pop sanatçısı olmuştur. 1992 yılında çıkardığı ilk albüm, Sezen Aksu prodüktörlüğünde yapılan Sakin Ol'dur. Bu arada yaşadığı stresten ve üstlendiği sorumlulukların baskısından dolayı sürekli ilerleyen kolit hastalığı yüzünden zorluk çekmekteydi. Bu dönemde Levent Yüksel onun en büyük yardımcılarından ve destekçilerinden biri olmuştu. Yurtdışında yaşadığı 3 aşamalı bir ameliyatın ardından sağlığına yeniden kavuşmaya başladı. Bu arada Levent Yüksel ile gizlice boşanmışdı. 1994'de Fahir Atakoğlu’nun notalarıyla süslenen La'l ve bu albümden üç sene sonra 1997'da ise Sertab asıl müzikal kimliğini ortaya koydu: Sertab Gibi.

1998 yılında dünyanın en iyi tenorlarından biri olan Jose Carreras’ın lösemili çocukların tedavisine katkıda bulunmak için İstanbul’da verdiği konserde sanatçıyla düet yapan Sertab Erener sahnedeki muhteşem performansıyla çok başarılı bir yorumcu olduğunu bir kez daha kanıtlamıştır.

1999'da albümleri sadece Türkiye ve Orta Doğu ülkelerinde satılıyorken, kendi adı altında eski hit şarkılarından yaptığı Sertab isimli albümü Türkiye'de rağbet gördüğü kadar yurt dışında gereken etkiyi yaratmadı. Türkiye'de zirveye oturan albüm, piyasaya çıktıktan 3 ay gibi kısa sayılabilecek bir sürede 500 bin kopya satışa ulaşarak Sony Music International tarafından platin plak ile ödüllendirilmiştir. Sesinin daha ön planda olduğu bu albümde seslendirdiği `Makber` çok beğenilmiştir.

Erener’in uluslararası alanda en büyük başarılarından biri de ‘Music Of The Century’ adlı projeye seçilmiş olmasıdır. Proje kapsamında dünyanın en ünlü prodüktörlerinden Peter Asher, Sertab ve Ricky Martin’i buluşturdu. İki sanatçı ‘Private Emotion’ adlı single`da düet yaptılar. Ricky Martin bu projed aynı parçayı Meja ile birlikte de seslendirdi.

Sertab 1999`da Voice Male grubuyla Avrupa`ya yönelik `Zor Kadın` adlı bir de single çalışması yaptı.

2000 yılında Yunan sanatçı Mando ile birlikte `Aşk` adlı single’da hayranlarına merhaba diyen Sertab Erener beşinci albümü için uzun bir stüdyo çalışmasına başladı. Aynı zamanda özel hayatında da büyük aşk yaşadığı Demir Demirkan’ın prodüktörlüğünü yaptığı `Turuncu` adlı albüm 2001 yılının yaz aylarında yayınlandı. "Turuncu" albümü, ona Türkiye'nin yanısıra özellikle de Avrupa'da büyük başarılar sağladı. Fikret Kızılok`a ait `Kumsalda` adlı parçası o yazın en çok çalan sarkıları arasına girmeyi başardı. Aynı albümden `Güle Güle Şekerim`, `Seni Sevmeye Hüküm Giydim`, `Söz Bitti`, `Hani Kimi Zaman` adlı şarkılar da radyolardan ve kulüplerden rağbet gördü.

2001 yılının son aylarında Garanti Bankası ve Osmanlı Bankası’nın birleşmesi sebebiyle çekilen reklam filminde Fazıl Say’la birlikte rol aldı ve Mozart’tan Türk Marşı’nın Fazıl Say uyarlamasında vokal yaptı. En az albümleri kadar ses getiren bu reklam filminden birkaç hafta sonra “Kendime Yeni Bir Ben Lazım - Yeni” adlı single`ı hayranlarına yeni yıl hediyesiydi.

Sertab, 2003'te Letonya`nın başkenti Riga`da yapılan 48. Eurovision Şarkı Yarışması'nda Everyway That I Can isimli şarkı ile 167 puan alarak Türkiye'ye birincilik kazandırdıktan sonra `Everyway That I Can` single olarak da yayınlandı. Aynı Dion ve ABBA gibi daha da ünlenerek dünya çapında albümleri satılan bir sanatçı haline geldi.

Sertab Erener`in dünyaya yönelik hazırladığı albümü `Here I Am` 2003 yılında yayınlandı.

2005'te Everyway that I can, Eurovision Şarkı Yarışması 50.Yıl Özel Şovunda, 1000'i aşkın şarkı arasında tüm zamanların en iyi 9.şarkısı seçildi. Sertab Erener, 2. İngilizce albümünü 2006 yılında yayınlamayı planlıyordu. Sertab Erener Bundle ismiyle 3 CD'lik ikisi İngilizce bir Türkçe 3'lü albümü çıktı.

Sertab Erener’in Murat Uncuoğlu ve Aytekin Kurt ile hazırladığı ve kariyerinin en iyi şarkılarını elektronik müzikle buluşturduğu “Sertab Goes To Club” albümü ise 2007 yılının Nisan ayında yayınlandı. Bu albümle birlikte elektronik sahne performansları gerçekleştiren Erener, aynı yılın eylül ayında, müzik kariyerinin 15. yılı nedeniyle özel bir konser verdi. “Otobiyografi” adını verdiği ve özel hazırlıklar yaptığı konserde Sertab Erener, kariyerinin en önemli şarkılarını Sezen Aksu, Levent Yüksel, Demir Demirkan, Fahir Atakoğlu, Sabri Tuluğ Tırpan, Özge Fışkın ve Nil Karaibrahimgil gibi sanatçı dostlarıyla birlikte seslendirdi. Konserin DVD’si ise 2008 Aralık ayında yayınlandı.

2009 Haziran'da sözleri ve müziği Soner Sarıkabadayı'ya ait "Bu Böyle" isimli şarkıyı biri remiks olmak üzere 5 ayrı versiyonda söylediği aynı isimli Single albümünü yayınladı.

Aynı yıl Ekim ayında da, Demir Demirkan ile birlikte hazırladıkları, "Painted On Water" isimli İngilizce albüm çıkardılar.

2009 Aralık'ta sözü ve müziği Soner Sarıkabadayı'ya ait "Açık Adres" şarkının 2 farklı versiyondan oluşan aynı isimli single'ı yayınlandı. Şarkının video klibi Burak Ertaş yönetmenliğinde Antalya'da çekildi. Single'ın ilk versiyonu video klip versiyonu iken, ikinci versiyon piyano-akustik versiyon olarak yer aldı.

2010'da Sertab Erener'in sekizinci stüdyo albümü "Rengârenk" çıktı. Albümün prodüktörlüğünü Sertab Erener'in kendisi yaptı. Albümdeki düzenlemeler Mustafa Ceceli ve Sertab Erener yaptır. 7 Haziran 2010 tarihinde piyasaya sürülen albümde 4 adet Soner Sarıkabadayı şarkısının yanı sıra Erener'e ait söz ve besteler de bulunmakta.

İlk çıktığı hafta satış listelerinde 1 numaraya (D&R) oturan albüm yazın en çok konuşulan albümlerinden oldu. Çıkış şarkısı "Koparılan Çiçekler" radyolar ve müzik kanallarında ilk sıralara yerleşti. Albüm lansmanı Kuruçeşme Arena'da yapıldı. Erener, 5000 kişiye yeni şarkılarını söyledi ve konser basında geniş yer buldu. Sertab özel showlarla şarkılarını görsel olarak sergiledi. Albüm dijital satış listelerinde de zirveye yerleşti.

14 Ekim 2010'da Sony Müzik Türkiye tarafından aslında 1997 yılında çıkarılan "Sertab Gibi" isimli albümü yeni basım olarak İmaj Müzik tarafından tekrar çıkarıldı.

Sertab'tan Sürpriz Albüm

Sertab Erener Türk sanat müziği albümü hazırlayarak müziksevere güzel bir Sürpriz hazırladı.

Türk Pop Müziği'nin en özel seslerinden Sertab Erener, uzun süredir beklenen Türk Sanat Müziği albümü ile 12 Nisan'da müzik marketlerdeki yerini alıyor.

Bugüne kadar hep pop albümlere imza atan Türkiye'nin Örovizyon şarkı yarışmasında ilk birinciliği getiren yorumcu olarak tarihe geçen Sertab Erener Türk sanat müziği albümü hazırlayarak müziksevere güzel bir Sürpriz hazırladı.

“Ey Şûh-i Sertab” adını verdiği ve 15 Türk musikisi eserini seslendiren Sertab Erener'in GNL müzik etiketi ile yayınlacak Türk musikisi albümünde “Şimdi Uzaklardasın”, “Çile Bülbülüm”, “Ada Sahillerinde”, “Bir İhtimal Daha Var”, “Darıldın mı gülüm bana” gibi ölümsüz klasikleri seslendirdi. (Kaynak: www.sozmuzik.com - 03.04.2012 / www.michaelshow.com - 05.04.2012)

Türkiye'nin en büyük perakende albüm satış zinciri D&R 16-22 Nisan 2012 haftasında en fazla satılan albümü Sertab Erener'in yeni TSM albümü oldu. Ancak albüm Fatih Erkoç tarafından da eleştirilmekten kurtulamadı.

“Ey Şuh-i Sertab” adlı albüm listede bir numarada yer alırken Sertab'ın albümünü Sibel Can'ın “Meşk” albümü izledi. (Kaynak: www.michaelshow.com - 25.04.2012)

Türkiye'nin en büyük perakende albüm satış zinciri D&R 16-22 Nisan 2012 haftasında en fazla satılan albümü Sertab Erener'in yeni TSM albümü oldu. Ancak albüm Fatih Erkoç tarafından da eleştirilmekten kurtulamadı.

“Ey Şuh-i Sertab” adlı albüm listede bir numarada yer alırken Sertab'ın albümünü Sibel Can'ın “Meşk” albümü izledi. (Kaynak: www.michaelshow.com - 25.04.2012)

Yeni albümü müjdeleyen ilk teklisi "İyileşiyorum" 15 Mart 2013 tarihinde video klibi ile yayınlandı ve Sertab Erener'in yeni albüm dönemi başladı.

Sertab Erener müzik kariyerinin 20. yılına özel albümü "Sade" 12 Nisan 2013 tarihinde GNL Entertainment etiketiyle yayınlanmış, albümün yayınının ardından birçok radyoda albüme ikinci sırada yer alan "İyileşiyorum" en çok çalınanlar arasında girmiş ve dikkat çekmiştir. Albümün, yayınlandığı gün büyük beğeni toplayan ilk single şarkısı “İyileşiyorum”un video klibi ve kartonet fotoğrafları Cem Talu imzası taşıyor.

Albümü için “20 yılın birikimi diyebilirim, bu güne kadarki tüm albümlerimden tınılar var” diyen Erener, Sade albümünde ilkkez kendi albümünü prodüktörlüğünü yapmıştır. Albümünde birçok söz yazarı ve besteciyle çalışan Erener albüm kayıtlarını İstanbul Dozer Studios ve Db Müzik'te yapmıştır. Mastering'de Çağlar Türkmen, düzenlemelerde ise Mustafa Ceceli yer almıştır.

Zengin içeriği ile her eserin atlanmadan dinleneceği bir albüm olan “Sade” Sertab Erener’in aynı zamanda prodüktörlük koltuğuna oturduğu ikinci albümü. Albümde ilk kliplenen şarkı "İyileşiyorum" olmuş video klibi ve kartonet fotoğrafları Cem Talu yönetmenliğinde hazırlanmıştır.

Türk pop müziğinin divalarından Sertab Erener, Amerika’da devam eden müzik çalışmalarının yanında Türkiye’de yeni single çalışması “Ben Öyle Birini Sevdim Ki” şarkısıyla sevenleriyle buluşuyor. Söz ve müziği Sezen Aksu’ya ait olan şarkının düzenlemelerini Mustafa Ceceli gerçekleştirdi.

GNL etiketiyle raflarda yer alacak çalışmanın klip yönetmenliğini Burak Ertaş yaptı. Çekimlerde Sertab Erener’e spor eğitmeni Emre Aşer eşlik etti.

Sertab Erener’den Yeni Klip: “Söz”

Sertab Erener "Sade" albümünün üçüncü video klibini "Söz" isimli eğlenceli şarkısına çekti.

GNL etiketiyle yayınlanan ve albümün en beğenilen parçalarından biri olan, bestesi Danush/Anırudh Ravichander'e, Türkçe sözleri Nil Karaibrahimgil'e, düzenlemesi Mustafa Ceceli'ye ait "Söz" parçasının video klip çekimleri Polonezköy yakınlarında yapıldı.

Tüm gün boyunca süren çekimler sırasında Sertab Erener'e 2 modelin eşlik ettiği klibin yönetmen koltuğunda ise Peter Hakan Demir yer aldı. (Kaynak: www.sozmuzik.com - 21.08.2014)

Sertab Erener’den Yeni Albüm “Kırık Kalpler Albümü”

Sertab Erener’in ‘Kırık Kalpler’ albümü Çıktı.

‘Tesadüf Aşk’ isimli single sonrasında Sertab Erener ‘Kırık Kalpler Albümü’ isimli yep yeni albümünüyle hayranlarının karşısına çıktı.

Emre Kula’nın prodüktör ve aranjörlüğünde DMC etiketiyle müzikmarketlerde ve dijital platformlarda yerini alan ‘Kırık Kalpler Albümü’nde 10 şarkının yanısıra 1 de remix versiyon yer alıyor.

Sertab Erener albümünde Soner Sarıkabadayı ve Yıldız Tilbe’den sıfır kilometre şarkıların yanısıra Can Bonomo’nun sözleri yazdığı düzenlemesini Emre Kula’nın yaptığı aşıkların dillerine düşmeye aday bir eser de yer alıyor.

Çıkış şarkısını olarak sözü ve müziği Ersel Serdalı’ya ait ‘Kime Diyorum’u seçen Sertab Erener, albümünün ilk klibini de Can Saban yönetmenliğinde çekti. Önümüzdeki günlerde yayınlanacak olan klibin çekimleri İstanbul Galata’da gerçekleşti.
(Kaynak: www.kralmuzik.com.tr - 03.06.2016)

Sertab Erener, Yeni Yılı Bir Şarkı İle Kapatıyor

26. yılını kutladığı müzik hayatında, en üretken dönemlerinden birini yaşayan Türkçe popun etkili ve güçlü isimlerinden Sertab Erener, ‘Bastırın Kızlar’ın ardından yıl bitmeden bu kez “Belki de Dönerim” isimli şarkı ile karşımıza çıkıyor

DMC - Kala Müzik işbirliğiyle, Emre Kula prodüktörlüğünde yayınlanacak şarkının orjinal ve akustik versiyonunda Emre Kula, alternatif versiyonunda ise Ozan Yılmaz imzası olacak.

Sanatçının Emre Kula ile beraber yazdığı şarkının sözleri ise Can Bonomo’ya ait. Karaköy’deki St Pier Han’da Mehmet Çelebi yönetmenliğinde çekilen video klipte Sertab Erener’in çocukluğunu da 6 yaşında bir oyuncu canlandırdı. Sertab Erener klipte 1940’lı yıllardan kalma kostümler kullandı.

Yaz boyunca Harbiye Açık Hava’da izlediğimiz sanatçının büyük beğeni toplayan ‘Sertab’ın Müzikali’ isimli gösterisi de kışlık sezonda Uniq’de izlenmeye devam edilebilir.
(Kaynak: www.haberturk.com / www.milliyet.com.tr / www.sacitaslan.com - 06.12.2018)

Sertab Erener’den Yeni Single! “Bu Dünya”

Sertab Erener,yeni single çalışmasını sevenlerinin beğenisine sunmak için gün sayıyor.

Karantina süresince verdiği online konserlerlede sevenlerinin karşısına çıkan Sertab Erener, yeni şarkının müjdesini de instagram sayfasından yaptığı paylaşımla verdi.

Sertab Erener, sözleri kendisine müziği ve düzenlemesi ise Emre Kula imzası taşıyan “Bu Dünya” isimli yeni şarkısını 15 Mayıs’ta sevenlerinin beğenisine sunacak.
(Kaynak: www.kralmuzik.com.tr - 05.05.2020)

4 Yıllık Suskunluk Bitiyor

Sertab Erener 4 yıl aradan sonra yepyeni şarkılardan oluşan 13. stüdyo albümü ‘Ben Yaşarım’ı 12 Haziran’da yayınlayacak.

Ev karantinasında kayıtları tamamlayan Sertab ağırlıklı olarak kendi yazdığı sözlere ve eşi Emre Kula’nın bestelerine yer verdi.

Albümün çıkış şarkısı ‘Bu Dünya’nın tanıtımı 15 Mayıs’ta Sertab’ın Instagram sayfasındaki online buluşma ile gerçekleşecek.
(Kaynak: www.kralmuzik.com.tr - 13.05.2020)

Yeni Klip Müzikseverlerle Buluştu!

Sertab Erener, “Ben Yaşarım” albümünün üçüncü klibini “Aç Sesini” isimli şarkısına çektiğini geçtiğimiz haftalarda instagram hesabından yaptığı paylaşımla duyurmuştu.

Sertab Erener’in merakla beklenen yeni klibini dijital platformlarda müzikseverlerle buluştu.

Erener’in Bodrum’daki evinde, cep telefonuyla gerçekleşen çekimler 12 saat sürdü. Yönetmenliğini Gürdeniz Bursalı’yla üstlenen Erener, klibinde İnsan Hakları Evrensel Bildirgesi’ne de yer verdi.
(Kaynak: www.kralmuzik.com.tr - 09.10.2020)

Sertab Erener ‘Her Dem Yeşil’in İlk Şarkısını Paylaştı!

Sertab Erener, 30 yıllık müzik kariyerinde biriktirdiği şarkıları “Her Dem Yeşil” projesiyle yeniden seslendiriyor. Kariyerindeki unutulmaz eserlere yeni bir soluk getirecek olan Sertab Erener, ilk olarak “Sakin Ol” şarkısı ile projeyi başlattı.

Sözü Sezen Aksu, bestesi Uzay Heparı & Sezen Aksu’ya ait olan şarkının yeni versiyonunda düzenlemede Ozan Yılmaz, gitarda Gültekin Kaçar yer aldı. ‘Her Dem Yeşil’in tasarım direktörü Uğurcan Ataoğlu, konsept ve grafik tasarım Gülce Nur Ertopuz’a ait.

Sertab Erener kariyerinde önemli bir yer sahip olan “Her Dem Yeşil” projesinden şöyle bahsetti;

“‘İlk göz ağrısı’ deyimi, bir sanatçının, onun ilk işinin yapım sürecindeki varoluşsal sancılarını ne güzel anlatıyor değil mi? Kendini anlamlandırmak, tanımlamak, sesini bulmak ne kadar zormuş meğer. İyileşmeyen kolitime rağmen başlamıştı albüm kayıtları. Konservatuarda öğrenciydim, kendi grubumun solistiydim, reklam müziklerinin sesiydim ve Sezen ile beraber onun vokalisti olarak sahneye çıkıyordum.

Ailenin alkışlanan şarkıcısı, vokalisti, öğrencisi olarak öyle bir yük yüklemiştim ki omuzlarıma, albümün sonunu getiremeden hastanelik oldum bir kere daha. Şimdi geriye dönüp baktığımda ilk albümümün adının ‘Sakin Ol’ olması baya ironikmiş aslında.

Beni dinleyecek olanlara sesimi ispat etmem, ailemin gurur duyacağı bir albüm yapmam, öğretmenlerime şarkıcılığımı beğendirebilmem ve başarılı olmam bunların hepsi beni hiç de sakin biri yapmıyordu o zamanlarda. Bugün ilk albüme ait arşiv görüntülerini tekrar seyrettiğimde kendime, o kız çocuğuna bakıyorum ve teşekkür ediyorum beni ben yapan herkese ve her şeye...”

(Kaynak: www.kralmuzik.com.tr - 28.05.2021)

Sertab Erener’den Anlamlı Proje

Sertab Erener, “Who’s Gonna End?” (Kim Dur Diyecek) adlı yeni şarkısında iklim değişikliğiyle mücadele etmek ve gezegeni korumak amacıyla herkesin güç birliği yapması çağrısında bulundu.

Şarkının sözleri Serdar Erener, müziği ise Emre Kula ve Sertab Erener imzası taşıyor.

İskoçya’nın Glasgow kentinde düzenlenen 26. BM İklim Değişikliği Konferansı (COP26) ile aynı dönemde yayınlanan şarkı, tüm dünyaya, çok geç olmadan karbon emisyonlarını sınırlama çağrısı yapan UNDP’nin yeni küresel kampanyasının bir parçasını oluşturuyor.

Erener ise iklim değişikliği ve küresel salgının, gezegenin sınırlarını zorladığını vurgulayarak, “Böyle durumlarda da en çok acıyı her zaman en yoksullar çekiyor. İşte bu nedenle, bir sanatçı ve bir kadın olarak, dünyayı herkes için adalet ve eşitlik içeren daha iyi bir yer yapmak amacıyla müziği kullanmak istedim.” değerlendirmesinde bulundu.
(Kaynak: www.kralmuzik.com.tr - 12.11.2021)

Sertab Erener Yeni Klibi Sevenleriyle Buluştu!

Sertab Erener’in 30 yıllık müzik kariyerinde biriktirdiği şarkıları bir arada topladığı “Her Dem Yeşil” albümünün üçüncü şarkısı “Güle Güle Şekerim” oldu.

Şarkının yeni versiyonunda düzenlemede Ozan Yılmaz imzası yer alırken, bas gitarda Eser Ünsalan, vokallerde ise Selin Geçit ve Alara Canay karşımıza çıkıyor.

Albümün tasarım direktörlüğünü Uğurcan Ataoğlu yaparken, konsept ve grafik tasarım Gülce Nur Ertopuz’a ait. Albüm fotoğraflarını ve videosunu ise Gürdeniz Bursalı çekti.

“Gitmek İsteyene Kibarca ‘Güle Güle’ Denir.”

Sertab Erener “Her Dem Yeşil” albümünde yer alan şarkıların hikayelerini kendi sesiyle anlattığı kayıtları da paylaşmaya devam ediyor.

Sanatçı ‘Güle Güle Şekerim’i anlatırken, “Şarkının sözlerinin yazıldığı günü hatırlıyorum da ne kadar çok eğlenmiştik o gün Aysel’le. Kim çok sevdiği birini bir başkasıyla paylaşmak ister ki diye sorduk ve sözler aktı gitti, sevdiğini kaybetmemek için dil dökerken insan ne kadar da çaresiz oluyor. Bir de gitmek isteyenin önünde duramazsın ki zaten. Ve işin gerçeği sana sadece kibarca bir ‘güle güle’ demek düşer bana göre.

Ama şarkı bu ya, demesen de olur belki de? Sizinle yollarımız kesiştiği için çok heyecanlıyım. Alara ile Selin son zamanda geleceğe umutla bakmama neden olan iki olağanüstü ses ve sanatçı. Bu şarkıda buluştuğumuz için de çok mutluyum ikisine de teşekkür ederim.”
diyerek şarkının hikayesini dile getiriyor.
(Kaynak: www.magazinkolik.com - 20.01.2022)

Diskografi:
1992
Sakin Ol (Albüm, Tempa Müzik CD 007, 28.09.1992)

1. Aldırma Deli Gönlüm - 04:31
2. Suçluyum - 05:35
3. Ateşle Barut - 04:17
4. Yalnızlık Senfonisi - 05:59
5. Sakin Ol - 03:30
6. Vurulduk - 05:39
7. Unutamadım - 04:59
8. Oyun Bitti - 03:30
9. Elele - 05:39
10.O, Ye - 03:34

1994
Lâ´l (Albüm, Tempa & Foneks, 14.10.1994)

1- Sevdam Ağlıyor - 03:32
2- Rüya - 04:39
3- Mecbursun - 03:53
4- Gel Barışalım Artık - 03:39
5- Büyü de Gel - 03:36
6- La'l - 03:37
7- Masal - 03:09
8- Dargın Değilim - 03:01
9- Erkeğim - 04:09
10-Günahın Boynuma - 04:49


1996
Fahir Atakoğlu 2 (Albüm, Tempa&Foneks)
(Sertab Erener’in seslendirerek katkıda bulunduğu Fahir Atakoğlu CD’si)

1. Rüya ve Uyanış - 5:38
2. Sultan - 4:10
3. Ses ve Nefes - 4:55
4. Orient - 2:01
5. Zeki Müren - 3:01
6. Uzaklara - 3:08
7. Eğer ki - 2:13
8. Beyoğlu - 5:17
9. Güney - 3:41
10.Onlar - 3:47
11.Geçiniz - 5:57
12.Ninni (Enstrumental) - 1:40
13.Fikriye - 1:43
14.Ninni - 2:10

1997
Sertab Gibi (Albüm, Sony Müzik Türkiye)

1- Uzaklara - 01:01
2- Aslolan Aşktır - 04:32
3- İncelikler Yüzünden - 05:27
4- Seyrüsefer - 03:51
5- Dağ Gibiyim - 03:08
6- Yara - 03:54
7- Aaa!.. - 04:09
8- Bozlak - 03:28
9- İyi ki Doğdun - 03:34
10-Yüz Yüzeyim - 04:01
11-Yağmur Gülleri - 03:12
12-Kera - 03:01

1999
Zor Kadın (Single, Sony Music)
(Yurtdışı için hazırlandığından Türkiye'de satışa sunulmamıştır)

1- Zor Kadın (Voice Male ile Düet)
2- Sır

Sertab Erener (Sertab/1999) (Albüm, Sony BMG, 24.03.1999)

1 Vur Yüreğim 04:31
2- Yanarım - 03:15
3- Aşk - 03:31
4- Zor Kadın - 03:48
5- Tek Başına - 03:40
6- Makber (Orijinal: Abdülhak Hamit-Hafız Burhan) - 04:23
7- Sarıl Bana - 03:53
8- Yolun Başı - 04:44
9- Sır - 04:21
10-Gece Kraliçesi (Die Zauberflüte - W.A. Mozart) - 02:33


2000
Bu Yaz (Single, Sony Müzik Türkiye)

1- Utanma - 03'25''
2- Aşk / Fos (Mando ile Düet) - 03:56
3- Private Emotion (Rick Martin ile Düet) - 04:01
4- Tek Başına (Remix 2000) (Radio Edit) - 04:01
5- Tek Başına (Remix 2000) (Club Edit) - 04:56

Sertab/2000 (Albüm, Sony Music)
(Yurtdışı için hazırlandığından Türkiye'de satışa sunulmamıştır)

1- Uzaklara
2- Utanma
3- Aşk
4- Zor Kadın (Voice Male ile Düet)
5- Makber
6- Yolun Başı
7- Vur Yüreğim
8- Yanarım
9- Sarıl Bana
10-Sır
11-Aaa !..
12-İncelikler Yüzünden
13-Utanma (Voice Male ile düet)

2001

1- Kumsalda - 03:46
2- Söz Bitti 4:02
3- Hani Kimi Zaman - 02:55
4- Güle Güle Şekerim - 03:13
5- Mi Acaba? - 02:51
6- Bahçede - 04:57
7- Başa Döneceksin - 03:02
8- Seni Sevmeye Hüküm Giydim - 03:38
9- Oysa - 03:54
10-Yaklaş - 03:35
11-Yağmurdan Sonra Gelen Toprağın Kokusu - 04:43
12-Aşkolsun - 03:24


Yeni (Kendime Bir Ben Lazım) (Maxi Single, Columbia / Sony Müzik, 21.12.2001)

1- Kendime Yeni Bir Ben Lazım (Orijinal Versiyon) - 03:05
2- Kendime Yeni Bir Ben Lazım (Akustik Versiyon) - 03:05
3- Güle Güle Şekerim (Albüm versiyon) - 03:13
4- Kendime Yeni Bir Ben Lazım (Karaoke Versiyon) - 03:02
5- Kendime Yeni Bir Ben Lazım (Akustik - Karaoke Versiyon) - 03:02

2002
Yüreğimdeki Barış Şarkıları (Kolektif Albüm, CD Sony Müzik Türkiye / Columbia Kaset)

(Albümde çeşitli sanatçılar Barış Manço anısına onun şarkılarını seslendiriyor)
8. Dağlar Dağlar - Seslendiren: Sertab Erener

Hit Olmayan Giremez (Derleme Albüm, DMC Müzik , 2002)

2. Kumsalda - Seslendiren: Sertab Erener

2003
Michael Show Hits (Kolektif/Derleme Albüm, DMC, Mart 2003)

10-Sertab Erener - Kendime Yeni Bir Ben Lazım (Nil Karaibrahimgil - Demir Demirkan & Sertab Erener)

Everyway That I Can (Maxi Single, Sony Müzik Türkiye, 16.04.2003)

1- Everyway That I Can (Radyo Edit) - 02:39
2- Sen Üzülme Diye - 02:37
3- Everyway That I Can (Galleon Radyo Remix) - 02:49
4- Everyway That I Can (Galleon Club Remix) - 04:36
5- One More Cup of Coffee - 3:55
6- Everyway That I Can - Video Klip (Multimedia) - 03:17

Eurovision Song Contest: Riga 2003 (CD Albüm, EMI Müzik, 19.05.2003)

4. Every Way That I Can - Sertab Erener (Turkey)

Voice Male (Albüm, Sony BMG, Ağustos 2003)

7- Mecbursun (Sertab Erener ile düet)
15-Zor Kadın (Sertab Erener ile düet - Videoclip)

Here I am (Promo Single, Columbia SAMPCS 13384 1 Avrupa, 9.2003)
Büyütmek için T ıklay ın
1- Here I Am (Radio Edit) - 03:07

Here I am (Maxi Single, Columbia COL 674363 2, 06.10.2003)

1- Here I Am (Radio Edit) - 03:07
2- Here I Am (Jason Nevins Radio Remix) - 03:5
3- Here I Am (Nevins Dirtyrock Club Mix/Re-edit) - 07:30
4- Here I Am (Nevins Dirtyrock Club Mix) - 08:12

2004
Leave (Maxi Single, Columbia – COL 674767 2 / Sony Müzik Türkiye)

1- Leave (Single Mix) - 03:29
Mix: Andy Wright
2- Leave (Radio Mix) - 03:20
Mix: Andy Wright
3- Leave (Album Version) - 03:11
Mix: Philippe Laurent (2)
4- Aşk (Turkish Version Of Leave) - 03:21
Remix: Frank Duchene

I Believe (Maxi Single, Sony Müzik Türkiye)

1- I Believe (That I See Love In You) (Metro Mix) - 03:53
2- I Believe (That I See Love in You) (Radio Edit) - 03:26
3- I Believe (That I See Love In You) (DJ Mark Anthony Radio Edit) - 04:00
4- I Believe (That I See Love In You) (Metro Mix Extended Version) - 05:31
5- I Believe (That I See Love In You) (Jam Factory Club Mix) - 06:45
6- I Believe (That I See Love In You) (Mark Anthony Tripabella Edit) - 06:05

No Boundaries (Albüm, Sony Müzik Türkiye, Stereo, 19.01.2004)
Büyütmek için T ıklay ın
1- Here I Am - 03:08
2- Breathe In Deeper - 03:23
3- Everyway That I Can (P.Laurent Radio Edit) - 02:47
4- Got Me Like Oh - 03:23
5- I Believe (That I See Love In You) - 03:25
6- Leave (=Aşk'ın İngilizcesi) - 03:21
7- It Takes More - 03:22
8- Back To The Beach (=Kumsalda'nın İngilizcesi) - 04:42
9- Storms (=Vur Yüreğim'in İngilizcesi' ) - 03:53
10-Love Bites - 03:16
11-The One - 03:51
12-Everyway That I Can (Jason Nevons Radio Remix Edit) - 03:27

Show Radyo - POP - Popüler Onbeş Parça (Karışık - Türkçe Pop & Rock Albüm, Nisan 2004)

3. Sertab Erener - Sen Üzülme Diye - 2:37

Summer In Turkey 2004 (18 Hottest Summer Hits From Bodrum, Antalya, Side, Marmaris, Çeşme, Alanya, Fethiye, Kuşadası, Kemer) (CD Albüm, Sony BMG)

2- Sertab - Here I Am

Cafe De Pera (Karma Albüm, Sony Müzik, 2004)

10-One More Cup Of Coffee (Sertab Erener)

2005
Şans Kapıyı Kırınca / Soundtrack (Albüm, Ozan Video)
(Çeşitli sanatçılarca seslendirilmiştir.)

1- Dos Gardenias - Sertab Erener Yorumuyla

İstanbul Hatırası / Crossing The Bridge (Karma Albüm, Doublemoon)

1- Music, Sertab Erener
18-Music (Radyo Versiyonu), Sertab Erener

Made in Turkey / Compiled and Mixed by Gülbahar Kültür (Albüm, Yeni Dünya Müzik)

CD 1
5. Sertab Erener ''Yanarım''

Aşk Ölmez (Biz Ölürüz) (Single, Simya Müzik)
1- Aşk Ölmez (Biz Ölürüz)

Satılık Kalpler Şehri (Single, Simya Müzik)
1- Satılık Kalpler Şehri

Kim Haklıysa (Single, Simya Müzik)
1- Satılık Kalpler Şehri

Aşk Ölmez (Biz Ölürüz) (CD Albüm, Simya Müzik 2288-2, 25.04.2005)

1- Aşk Ölmez (Biz Ölürüz) - 04:32
2- Yavaş, Yavaş - 04:09
3- Kim Haklıysa - 04:12
4- Satılık Kalpler Şehri - 03:14
5- Nerdesin - 03:46
6- Buda - 04:29
7- Kolay Değil - 02:46
8- Acıt Canımı - 04:11
9- Sessiz Gemi - 04:33
10-Beni Bağışla - 03:31
11-Zaferlerim - 04:16
12-Beni Bağışla (featuring voice male) - 03:35

2006
Sertab Erener Bundle (3 CD Albüm, Sony / Simya Müzik)

CD1 - Sertab Erener-Here I Am
CD2 - Sertab Erener-Everyway that I can
CD3 - Sertab Erener-Aşk Ölmez

Made in Turkey 2 / The World of Turkish Grooves (Derleme Albüm, Yeni Dünya Müzik, 2006)

13-Sertab Erener - Yavaş Yavaş - 3'58''

41 Kere Maşallah (Ali Kocatepe)-(CD Albüm, Seyhan Müzik, Mayıs 2006)

16.Çocuklar Gibi - 4:58 (Sertab Erener)

2007
The Best Of / En İyiler (Albüm, Sony BMG, 09.03.2007)

1. Vur Yüreğim - 04:28
2. Zor Kadın / Voice Male ile Düet - 03:47
3. Kumsalda - 03:45
4. Kendime Yeni Bir Ben Lazım - 03:06
5. Yanarım - 03:14
6. Private Emotion / Ricky Martin ile Düet - 04:01
7. Every Way That I Can - 02:46
8. Aslolan Aşktır - 04:31
9. Hani Kimi Zaman - 02:54
10.Here I Am - 03:05
11.Music - 03:43
12.Aşk - Fos / Mando ile Düet - 03:56
13.Yolun Başı - 04:41
14.Kim Haklıysa - 04:08
15.Dos Gardenias - 03:20
16.Aşk Ölmez, Biz Ölürüz - 04:31
17.One More Cup Of Coffee - 03:53Sertab Goes To The Club With Murat Uncuoğlu & Aytekin Kurt (Albüm, DMC, 02 Mayıs 2007)

1. Gel Barışalım Artık - 05:24
2. Yanarım - 04:20
3. Vur Yüreğim - 05:19
4. Mecbursun - 03:06
5. L`al - 05:26
6. Aşk - 05:59
7. Aşk Ölmez, Biz Ölürüz - 04:47
8. Aslolan Aşktır - 06:31
9. Sevdam Ağlıyor - 04:59
10.Satılık Kalpler Şehri - 04:05
11.Everyway That I Can - 03:01

Onno Tunç Şarkıları (Kolektif CD Albüm, Rh Pozitif, 22 Mayıs 2007)

6. Sertab Erener & Tuluğ Tırpan / Sen Ağlama - 05:03

Pop 2007 (CD Albüm, DMC, 28.06.2007)

15-Sertab Erener - Aşk Ölmez Biz Ölürüz - 04:49

Drum (Maxi Albüm, DMC, 13.07.2007)

1. I Remember Now - 04:05
2. I Remember Now (Dance Version) - 03:51
3. I Remember Now Vascar`s Remix (Radio Edit) - 03:54
4. I Remember Now Vascar`s Remix - 05:07

2008
Hayat Beklemez (Single, Kala Music, 11.01.2008)

1- Hayat Beklemez - 03:07 (Söz ve Müzik: Sezen Aksu)

96 06 (Kolektif Albüm, Çınar Müzik, 16.01.2008)

8- '99 Zor Kadın - Sertab Erener (Söz: Aysel Gürel, Müzik: Gil Doris, Acnimoam Nini) - 03:49

Sertab Erener Otobiyografi İstanbul Konseri (CD&DVD, İmaj Müzik, CD 01.01.2008 / DVD Aralık 2008)


1- Yalnızlık Senfonisi (Live)
2- Sevdam Ağlıyor (Live)
3- Lal (Live) [Sertab Erener & Fahir Atakoğlu]
4- Mecbursun (Live) [Sertab Erener ]
5- Aldırma Deli Gönlüm (Live) [Levent Yüksel]
6- Rüya (Live) [Sertab Erener & Sezen Aksu]
7- Masal (Live) [Sertab Erener & & Sezen Aksu & Levent Yüksel & Fahir Atakoğlu]
8- Vur Yüreğim (Live) [Sertab Erener ]
9- İncelikler Yüzünden (Live)
10-Aslolan Aşktır (Live)
11-Başa Döneceksin (Live) [Sertab Erener & Özge Fışkın]
12-Kumsalda (Live) [Sertab Erener ]
13-Zor Kadın (Live)
14-Kendime Yeni Bir Ben Lazım (Live) [Nil Karaibrahimgil]
15-Zaferlerim (Live) [Sertab Erener & Demir Demirkan]
16-Aşk (Live) [Demir Demirkan]
17-Everyway That I Can (Live) [Demir Demirkan]
18-Yanarım (Live)
19-Buda (Live)

2009
Bu Böyle (Albüm, DMC Müzik, 12/13.06.2009)

1- Bu Böyle (Mustafa Ceceli) (Söz & Müzik: Soner Sarıkabadayı) - 04:22
2- Bu Böyle (Alper Erinç/Akustik) (Söz & Müzik: Soner Sarıkabadayı) - 05:26
3- Bu Böyle (Alper Erinç) (Söz & Müzik: Soner Sarıkabadayı) - 04:49
4- Bu Böyle (Hakan Özer) (Söz & Müzik: Soner Sarıkabadayı) - 03:48
5- Bu Böyle (Murat Uncuoğlu & Emre Dündar/Remix)
(Söz & Müzik: Soner Sarıkabadayı) - 04:53Painted On Water (Sertab Erener&Demir Demirkan Albümü, DMC, 08.10.2009)

1- Blue - 02:20
2- Love We Made - 04:20
3- Mad Love - 04:07
4- Nothing But To Pray - 05:55
5- Painted On Water - 03:44
6- 1000 Faced Man - 04:04
7- Let It Go - 04:14
8- Before The Night - 03:57
9- One Shot - 04:28
10-Acgean Bride - 06:42
11-Shenaz On Shiraz - 02:38
12-Habudiyar - 02:21
13-Shut Up And Dance - 04:46
14-Bonus Track: Before The Night (Acoustic Version)- 04:13Açık Adres (Albüm, DMC, 08.12.2009)

1- Açık Adres (Söz & Müzik : Soner Sarıkabadayı, Düzenleme : Mustafa Ceceli)
2- Açık Adres ( Akustik Version ) (Söz & Müzik : Soner Sarıkabadayı, Düzenleme : Mustafa Ceceli)
+ Bonus
° Video Klip
° Kamera Arkası

2010
Rengarenk (Albüm, DMC Müzik, 07.06.2010)

1- Rengarenk (Söz: Nil Karaibrahimgil, Müzik: Raquib Alam & A. R. Rahman)
2- Bir Varmışım Bir Yokmuşum (Söz & Müzik: Sinan Kaynakçı)
3- Koparılan Çiçekler (Söz & Müzik: Soner Sarıkabadayı)
4- Asla (Söz: Sinan Kaynakçı, Müzik: Michel Paul Fugain & Pierre Delanoe)
5- Bir Damla Gözlerimde (Söz: Sinan Kaynakçı, Müzik: Maurici Calogero Joseph)
6- İkimiz Bir Fidanın (Söz & Müzik: Hakkı Bulut)
7- Bir Çaresi Bulunur (Söz: Sertab Erener, Müzik: Demir Demirkan & Sertab Erener)
8- Avare (Söz: Sertab Erener & Günay Çoban, Müzik: Demir Demirkan & Sertab Erener)
9- İstanbul (Söz & Müzik: Ersel Serdarlı)
10-Ego (Söz & Müzik: Soner Sarıkabadayı)
11-Bu Böyle (Söz & Müzik: Soner Sarıkabadayı)
12-Ayrılık ve Biz (Söz & Müzik: Sibel Algan)
13-Açık Adres (Akustik) (Söz & Müzik: Soner Sarıkabadayı)
14-Açık Adres (Söz & Müzik: Soner Sarıkabadayı)
15-Açık Adres-Remix: David Saboy & Ozan Yılmaz
16-Açık Adres-Remix: Philippe Laurent
17-Açık Adres-Remix: Burak Yeterİnternet Satış Noktaları:
www.hepsiburada.com
www.tikla24.de (Almanya)
www.ttnetmuzik.com.tr

Sertab Gibi (Albüm, İmaj Müzik, 14.10.2010)
(Sony Müzik, Türkiye tarafından 1997 yılında çıkarılan albümün YENİ BASIMI)

1- Uzaklara - 01:01 (Piyano: Fahir Atakoğlu)
2- Aslolan Aşktır - 04:32 (Söz: Sezen Aksu, Müzik: Demir Demirkan, Sertab Erener)
3- İncelikler Yüzünden - 05:27 (Söz: Sezen Aksu, Pakize Barışta, Müzik: Demir Demirkan, Sertab Erener)
4- Seyrüsefer - 03:51 (Söz & Müzik: Sezen Aksu)
5- Dağ Gibiyim - 03:08 (Söz: Turgut Berkes, Müzik: Demir Demirkan)
6- Yara - 03:54 (Söz: Küçük İskender, Müzik: Atilla Özdemiroğlu)
7- Aaa!.. - 04:09 (Söz: Şebnem Ferah, Sertab Erener, Demir Demirkan, Müzik: Demir Demirkan, Sertab Erener)
8- Bozlak - 03:28 (Söz: Yunus Emre, Müzik: Atilla Özdemiroğlu)
9- İyi ki Doğdun - 03:34 (Söz: Sertab Erener, Demir Demirkan, Müzik: Demir Demirkan, Sertab Erener)
10-Yüz Yüzeyim - 04:01 (Söz: Sezen Aksu, Müzik: Sertab Erener)
11-Yağmur Gülleri - 03:12 (Söz: Turgut Berkes, Müzik: Fahir Atakoğlu)
12-Kera - 03:01 (Söz: Özkan Uğur, Müzik: Atilla Özdemiroğlu, Demir Demirkan)İnternet Satış Noktaları:
www.dr.com.tr
www.idefix.com

Biriz / Demir Demirkan, Sertab Erener, Aynur Doğan, Ayşenur Kolivar (DVD, Simya Müzik, 2010)

(Açıklama: Biriz Projesi İle Anadolu Güneşinin Altında Yüzyıllardır Var Olmuş İnsanların Sesi, Aynı Sahnede Bir Oluyor! Türk rock müziğinin en başarılı sanatçılarından Demir Demirkan, din, ırk, mezhep savaşlarının hala var olduğu günümüzde, “BİRİZ” projesi ile bu topraklardaki dinler arası kardeşliği ve hoşgörüyü dünyaya yansıttığı ve tüm dünyaya barış mesajı verdiği projesinde sanatçının, sahnede bir olabiliyorsak, bunu bu toprağın üzerinde de başarabiliriz inancıyla, Anadolu güneşinin altında yüz yıllardır var olmuş insanları, aynı sahnede buluşturduğu konser, raflarınızdaki yerini alması için şimdi DVD’de!)

Biriz / Demir Demirkan, Sertab Erener, Aynur Doğan, Ayşenur Kolivar (Albüm, Simya Müzik, 06.11.2010)


2012
Ey Şûh-i Sertab (TSM Albüm, GNL Entertainment, 12.04.2012)

1. Akşam Oldu Hüzünlendim Ben Yine
2. Şimdi Uzaklardasın
3. Dertliyim Rûhuma Hicrânımı (Üzgünüm Leyla)
4. Fikrimin İnce Gülü
5. Niçin Baktın Bana Öyle
6. Çile Bülbülüm
7. Biz Heybeli'de Her Gece
8. Ada Sahillerinde
9. Darıldın mı Gülüm Bana
10.Kimseye Etmem Şikâyet
11.Bir İhtimal Daha Var
12.Dök Zülfünü Meydâne Gel
13.Kırmızı Gülün Alı Var
14.Dönûlmez Akşamın Ufkundayım (Rindlerin Akşamı)
15.Ey Şûh-i Sertab Ey Dürr-i Nâyâbİnternet Satış Noktaları:
www.dr.com.tr
www.hepsiburada.com
www.idefix.com

01 / Ozan Çolakoğlu [Albüm, DMC Müzik, 11.06.2012]

5- Dım Dım Feat. Sertab Erener

2013
İyileşiyorum (Dijital Single, GNL Entertainment, 15.03.2013)

1- İyileşiyorum (Söz: Sezen Aksu, Turan Sarıbay, Müzik: Özgen Akçetin, Turan Sarıbay)

Sade (Albüm, GNL Entertainment, 11.04.2013)

1. Dönmüyorsun (Söz - Müzik: Ersel Serdarlı)
2. İyileşiyorum (Söz: Sezen Aksu, Turan Sarıbay, Müzik: Özgen Akçetin, Turan Sarıbay)
3. Öyle De Güzel (Söz - Müzik: Ersel Serdarlı)
4. Cumartesi Pazar (Söz - Müzik: Soner Sarıkabadayı)
5. Çocuktuk Bir Zamanlar (Söz: Sertab Erener, Sinan Kaynakçı, Müzik: Miriam Mendez, Demir Demirkan, Sertab Erener - Orijinal eser sahibi: Miriam Mendez - "Fuga N2 en do m")
6. Söz (Söz: Nil Karaibrahimgil - Orijinal eser sahibi: Danush - "Anirudh Ravichander")
7. Sade (Söz: Ersel Serdarlı, Müzik: Sertab Erener)
8. Oyna (Söz: Can Temiz, Müzik: Anonim)
9.Karalama Defteri (Söz: Sibel Algan, Müzik: Sertab Erener, Demir Demirkıran)
10.Acıtır (Söz - Müzik: Bülent Ortaçgil)
11.Sus (Söz - Müzik: Sibel Algan)
12.Dönmüyorsun (Remiks) (Remiks: Ozan Yılmaz)
13.Cumartesi Pazar (Remiks) (Remiks: Behzad Motallebi)
14.Söz (Akapella versiyonu) (Söz: Boğaziçi Caz Korosu, vokal - düzenleme, şef: Masis Aram Gözbek)İnternet Satış Noktaları:
www.dr.com.tr
www.hepsiburada.com
www.idefix.com
www.tikla24.de (Almanya)
www.ttnetmuzik.com.tr

2014
Ben Öyle Birini Sevdim Ki (Albüm, GNL Entertainment, [Dijital 08.04.2014] 25.04.2014)

1- Ben Öyle Birini Sevdim Ki - 03:25 (Söz & Müzik: Sezen Aksu, Düz.: Mustafa Ceceli)İnternet Satış Noktaları:
www.dr.com.tr
www.hepsiburada.com
www.cinarmuzik.net
www.idefix.com
www.tikla24.de (Almanya)
Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.emusic.com

2015
Tesadüf Aşk (Albüm, DMC, [Dijital 16.02.2015], 05.03.2015)

1- Tesadüf Aşk - 03:53
2- Tesadüf Aşk (Versiyon) - 03:53Online CD Satış Noktaları:
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.arkadas.com.tr
www.pandamuzik.com
www.tikla24.de (Almanya)
Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
www.emusic.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com

2016
Kırık Kalpler Albümü (Albüm, GNL Entertainment, [Dijital 03.06.2016] 10.06.2016)

1. Açılış - 01:14
2. Aşk Beni - 04:23
3. Olsun - 04:47
4. Karbeyaz - 04:25
5. Kafi - 04:37
6. Şiirin Bir Üstü - 04:49
7. Tek Başıma - 04:21
8. İnsanım Nihayetinde - 04:41
9. Gitsem - 04:43
10.Kime Diyorum - 04:07

Online CD Satış Noktaları:
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.hepsiburada.com
www.pandamuzik.com
www.opus3a.com
www.tikla24.de (Almanya)
www.tulumba.com (ABD)
Dijital Satış Noktaları:
www.turktelekommuzik.com
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com

Lâ’l (LP Albüm, Tempa Müzik, 01.07.2016)
(14.10.1994’te Tempa & Foneks etiketiyle çıkan albümün Plak formatında [YENİ BASIMI])

A Yüzü :
1. Sevdam Ağlıyor
2. Rüya
3. Mecbursun
4. Gel Barışalım Artık
5. Büyü De Gel
B Yüzü :
1. Lâ’l
2. Masal
3. Dargın Değilim
4. Erkeğim
5. Günahın Boynuna

Online Plak Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.hepsiburada.com
www.pandamuzik.com
www.opus3a.com
www.goldplak.com

Kırık Kalpler Albümü ([LP=Plak] Albüm, GNL Entertainment, 26.08.2016)

A Yüzü:
1. Açılış
2. Aşk Beni
3. Olsun
4. Karbeyaz
5. Kafi
B Yüzü:
1. Şiirin Bir Üstü
2. Tek Başıma
3. İnsanım Nihayetinde
4. Gitsem
5. Kime DiyorumOnline Plak Satış Noktaları:
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.pandamuzik.com
www.n11.com
www.opus3a.com
www.babil.com
www.hepsiburada.com
www.pandamuzik.com

2017
Turuncu ([LP=Longplay] Plak Albüm, Sony Müzik, 02.02.2017)

A Yüzü:
1. Kumsalda
2. Söz Bitti
3. Hani Kimi Zaman
4. Güle Güle Şekerim
5. Mi Acaba?
6. Bahçede
B Yüzü:
1. Başa Döneceksin
2. Seni Sevmeye Hüküm Giydim
3. Oysa
4. Yaklaş
5. Yağmurdan Sonra Gelen Toprağın Kokusu
6. Aşkolsun

Online Plak Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.pandamuzik.com
www.opus3a.com
www.ozzyturk.com

Sertab Erener ([LP=Longplay] Plak Albüm, Sony Müzik, 02.02.2017)
(Sertab Erener (Sertab/1999) (Albüm, Sony BMG, 24.03.1999)
A Yüzü:
1. Vur Yüreğim
2. Yanarım
3. Aşk
4. Zor Kadın
5. Tek Başına
B Yüzü:
1. Makber
2. Sarıl Bana
3. Yolun Başı
4. Sır
5. Gece Kraliçesi

Online Plak Satış Noktaları:
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.pandamuzik.com
www.opus3a.com
www.ozzyturk.com

Ayla: The Daughter of War (Original Motion Picture Soundtrack) / Oceans of Noise [Vokal: Sertab Erener] (Single, Kala Müzik & Dijital Sanatla, 19.10.2017)

1- Finding White in Black - 05:16
2- Ayla (Turkish Version) - 05:16Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
www.amazon.com

2018
Bastırın Kızlar (Single, Kala Müzik, 22.07.2018)

1- Bastırın KızlarDijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
itunes.apple.com/tr
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com

Belki de Dönerim (Albüm, DMC - Kala Müzik, 06.12.2018)

1- Belki De Dönerim - 04:32
2- Belki De Dönerim (Emre Kula Akustik Versiyon) - 03:34
3- Belki De Dönerim (Ozan Yılmaz, Hakan Polat Alternatif Versiyon) (Ozan Yılmaz, Hakan Polat Alternatif Versiyon) - 04:22Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com

2020
Rengarenk (2XLP PLAK Albüm, DMC, 24.01.2020)

LP 1:
A Yüzü:

1. Rengarenk
2. Bir Varmışım Bir Yokmuşum
3. Koparılan Çiçekler
4. Asla
5. Bir Damla Gözlerimde
B Yüzü:
1. İkimiz Bir Fidanın
2. Bir Çaresi Bulunur
3. Avare
4. İstanbul
5. Ego
LP 2:
A Yüzü:

1. Bu Böyle
2. Ayrılık Ve Biz
3. Açık Adres ( Akustik )
4. Koparılan Çiçekler ( Akustik )
B Yüzü:
1. Koparılan Çiçekler (DAVİD Saboy & Ozan Yılmaz Remix)
2. Koparılan Çiçekler (PHILIPPE Laurent Remix)
3. Koparılan Çiçekler (BURAK Yeter Remix)

Online PLAK Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.pandamuzik.com
www.opus3a.com
www.zihni.com
www.ergunplak.com.tr
www.ozhizo.com
www.plakkitap.com

Bu Dünya (Single, DMC, 15.05.2020)

1- Bu DünyaDijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
listen.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Ben Yaşarım (Albüm, Kala Müzik, 12.06.2020)

1- Ben Yaşarım - 05:04
2- Farzet - 04:09
3- Kafanı Yorma - 04:08
4- Geçer - 05:17
5- Sormaz - 03:43
6- Koyudur Karanlığı - 04:11
7- Aç Sesini - 04:00
8- Anca Gidersin - 04:46
9- Belki De Aşk Lazım Değildir - 03:42
10-Hepsi Aşktan - 03:36
11-Bu Dünya - 04:04
12-Kız Leyla - 04:01
13-Belki De Dönerim - 04:32
14-Anca Gidersin Rock Versiyon - 04:42Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
listen.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Ah Şişede Lal (Plak Albüm, Kala Müzik, 02.11.2020)

1. Gel Barışalım Artık
2. Mecbursun
3. Rüya
4. Sevdam Ağlıyor
5. La’l
6. Masal
7. Dargın Değilim
8. Günahın Boynuna
9. Erkeğim

Online PLAK Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.hepsiburada.com
www.pandamuzik.com
www.opus3a.com
www.zihni.com
www.ergunplak.com.tr
www.cdplak.com
www.goldplak.com
www.rainbow45records.com

Ben Yaşarım (2X LP Plak Albüm, Kala Müzik, 02.11.2020)

LP: 1
1. Ben Yaşarım
2. Farz Et
3. Kafanı Yorma (Çocuklar İle Klip)
4. Geçer Geçer
5. Sormaz (Animasyon Video)
6. Koyudur Karanlığı
7. Aç Sesini
LP 2:
1. Anca Gidersin
2. Belki de Aşk Lazım Değildir
3. Hepsi Aşktan
4. Bu Dünya
5. Kız Leyla
6. Belki de Dönerim
7. Anca Gidersin (Rock Versiyonu)Online PLAK Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.hepsiburada.com
www.pandamuzik.com
www.opus3a.com
www.zihni.com
www.ergunplak.com.tr
www.cdplak.com
www.goldplak.com
www.rainbow45records.com

2021
09.01.2021 Bir Çaresi Bulunur / Ev Yapımı

Ah Şişede Lâl [Canlı ’94] (Albüm, Kala Müzik, 15.01.2021)
(2 Kasım 2020 tarihinde PLAK formatında çıkan albümün DİJİTAL olarak [YENİ BASIMI])

1. Gel Barışalım Artık [Canlı ’94] - 03:47
2. Mecbursun [Canlı ’94] - 04:04
3. Rüya [Canlı ’94] - 04:41
4. Sevdam Ağlıyor [Canlı ’94] - 03:48
5. La’l [Canlı ’94] - 03:41
6. Masal [Canlı ’94] - 03:16
7. Dargın Değilim [Canlı ’94] - 03:00
8. Günahın Boynuna [Canlı ’94] - 06:15
9. Erkeğim [Canlı ’94] - 04:21Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

17.01.2021 Koparılan Çiçekler / Ev Yapımı (Video)


05.03.2021 youtube İncelikler Yüzünden (Canlı)

9 Nis 2021 youtube Ben Yaşarım (Canlı)

Sakin Ol (Her Dem Yeşil) (Single, Kala Müzik, 28.05.2021)

1- Sakin Ol (Her Dem Yeşil) - 02:59Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

27 Haziran 2021
Sertab Erener & Selin Geçit - Bu Böyle

Ateşle Barut [Her Dem Yeşil] (Single, Kala Müzik, 09.07.2021)

1- Ateşle Barut (Her Dem Yeşil) - 03:36Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)
Hikayeleri ile ‘Ben Yaşarım’ (Albüm, Kala Müzik, 26.08.2021)

1- Mutluysan Çiçek Açarsın (Önsöz) - 02:22
2- Yola Çıkmak (Ben Yaşarım Hikayesi) - 01:09
3- Ben Yaşarım - 05:04
4- Iyi Ki Karşılaşmışız (Farzet Hikayesi) - 01:19
5- Farzet - 04:09
6- Dudağına Takılan (Kafanı Yorma Hikayesi) - 01:00
7- Kafanı Yorma - 04:08
8- Hayat Iz Bırakır (Geçer Hikayesi) - 00:57
9- Geçer - 05:17
10-Suçu Aşkta Bulmak (Sormaz Hikayesi) - 00:58
11-Sormaz - 03:43
12-Sessiz Çığlık (Koyudur Karanlığı Hikayesi) - 01:45
13-Koyudur Karanlığı - 04:11
14-Sorular (Aç Sesini Hikayesi) - 00:58
15-Aç Sesini - 04:00
16-Müzik Içinden Geçsin (Anca Gidersin Hikayesi) - 01:30
17-Anca Gidersin - 04:46
18-Ateşkes (Belki De Aşk Lazım Değildir Hikayesi) - 01:26
19-Belki De Aşk Lazım Değildir - 03:42
20-Kalbine Sor (Hepsi Aşktan Hikayesi) - 01:24
21-Hepsi Aşktan - 03:36
22-Hiçbir Şeyin Sahibi Değilsin (Bu Dünya Hikayesi) - 01:44
23-Bu Dünya - 04:04
24-Utanıyorum (Kız Leyla Hikayesi) - 01:22
25-Kız Leyla - 04:01
26-Kaç Şarkısı (Belki De Dönerim Hikayesi) - 01:52
27-Belki De Dönerim - 04:32
28-Versiyon (Anca Gidersin Rock Versiyon Hikayesi) - 00:15
29-Anca Gidersin (Rock Versiyon) - 04:42
30-Farzet (Deep Mix) - 03:37

Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com

3 Ekim 2021
Yolun Başı & Hani Kimi Zaman - 03:46

29 Ekim 2021
Sormaz (Canlı) - 03:46

5 Kasım 2021
Bu Dünya (Canlı) - 04:00

Who’s Gonna End (Single, Kala Müzik, 12.11.2021)

1- Who’s Gonna End - 03:42Dijital Satış Noktaları:
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com

İyiliğe Ninniler (Albüm, Bepanthol Baby, 16.11.2021)

1- Dandini Dandini Dastana / Sertab Erener - 02:29
2- Fış Fış Kayıkçı (feat.Can Bonomo) - 07:04
3- Benim Annem Güzel Annem (feat.Öykü Karayel) - 02:25
4- Çamlıbelden Çıktım Yayan - 02:52
5- Uyusun Da Büyüsün - 01:47
6- Uyu Yavrum Yine Sabah Oluyor- 02:11Dijital Satış Noktaları:
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
tidal.com (Norveç)

1 Ara 2021
Ben Yaşarım / Hikayeleri ile Ben Yaşarım (Canlı Garaj Konseri) - 06:07

8 Ara 2021
Sormaz / Hikayeleri ile Ben Yaşarım (Canlı Garaj Konseri) - 06:07

16 Ara 2021
Anca Gidersin / Hikayeleri ile Ben Yaşarım (Canlı Garaj Konseri) - 06:14

22 Ara 2021
Belki De Aşk Lazım Değildir/ Hikayeleri ile Ben Yaşarım (Canlı Garaj Konseri) - 05:06

2022
5 Oca 2022
Hepsi Aşktan [Hikayeleri ile Ben Yaşarım (Canlı Garaj Konseri)] - 05:07

12 Oca 2022
Geçer [Hikayeleri ile Ben Yaşarım (Canlı Garaj Konseri)] - 05:07

Güle Güle Şekerim (feat. Selin, Alara Canay) [Her Dem Yeşil] (Single, Kala Müzik, 14.01.2022)

1- Güle Güle Şekerim (feat. Selin, Alara Canay) - 02:59Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

21.01.2022
Sertab Erener - Kız Leyla - Hikayeleri ile Ben Yaşarım (Canlı Garaj Konseri)

25.01.2022
Hayat Beklemez - 03:07 (Söz ve Müzik: Sezen Aksu)
(11.01.2008 tarihinde Kala Music etiketiyle çıkarılan Sezen Aksu şarkısı)

27.01.2022
Sertab Erener - Kafanı Yorma - [Hikayeleri ile Ben Yaşarım] (Canlı Garaj Konseri)

03.02.2022
Sertab Erener - Aç Sesini - [Hikayeleri ile Ben Yaşarım] (Canlı Garaj Konseri)

10.02.2022
Sertab Erener - Farzet - [Hikayeleri ile Ben Yaşarım] (Canlı Garaj Konseri)

18.02.2022
Sertab Erener - Bu Dünya - [Hikayeleri ile Ben Yaşarım] (Canlı Garaj Konseri) - 05:41

27.02.2022
Sertab Erener - Rengarenk (Lyric Video)

Sertab Erener - Açık Adres (Lyric Video)

28.02.2022
Sertab Erener - Bu Böyle (Lyric Video)

1 Mar 2022
Sertab Erener - Bir Çaresi Bulunur (Lyric Video)

17 Mar 2022
Sertab Erener - Zor Kadın #Canlı

19 Mar 2022
Sertab Erener - Yalnızlık Senfonisi (Lyric Video) #Canlı

25 Mar 2022
Sertab Erener - Anca Gidersin (Rock Versiyon) (Garajda Live - Ben Yaşarım)
Sertab Erener - Belki De Aşk Lazım Değildir (Garajda Live - Ben Yaşarım)
Sertab Erener - Koyudur Karanlığı (Garajda Live - Ben Yaşarım)

29 Mar 2022
Sertab Erener feat. Emre Kula - Anca Gidersin (Rock Vers) Hikayeleri ile Ben Yaşarım (Garajda Live)

Sertab Erener - Belki De Dönerim (Hikayeleri ile Ben Yaşarım) (Canlı Garaj Konseri)

Sertab Erener - Koyudur Karanlığı (Hikayeleri ile Ben Yaşarım) (Canlı Garaj Konseri)

1 Nis 2022
Sertab Erener - Farzet (Garajda Live - Ben Yaşarım)

2 Nis 2022
Sertab Erener - Anca Gidersin (Garajda Live - Ben Yaşarım)

3 Nis 2022
Sertab Erener - Kafanı Yorma (Garajda Live - Ben Yaşarım)

6 Nis 2022
Sertab Erener - Belki De Dönerim (Garajda Live - Ben Yaşarım)

8 Nis 2022
Sertab Erener - Geçer (Garajda Live - Ben Yaşarım)

10 Nis 2022
Sertab Erener - Aç Sesini (Garajda Live - Ben Yaşarım)

11 Nis 2022
Sertab Erener - Bu Dünya (Garajda Live - Ben Yaşarım)

12 Nis 2022
Sertab Erener - Hepsi Aşktan (Garajda Live - Ben Yaşarım)

17 Nis 2022
Sertab Erener - Sormaz (Garajda Live - Ben Yaşarım)

19 Nis 2022
Sertab Erener - Ben Yaşarım (Garajda Live - Ben Yaşarım)

Yavrucanım (İyilikle Büyüsün) / Sezen Aksu & Sertab Erener Single, Bepanthol Baby, 20.05.2022)

1- Yavrucanım (İyilikle Büyüsün) - 03:47Dijital Satış Noktaları:
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com

31 May 2022
Sertab Erener & Emre Kula - İyileşiyorum (Drom Live)

Vur Yüreğim / Sertab Erener & Şanışer (Single, Kala Müzik, 17.06.2022)

1- Vur Yüreğim - 04:20Dijital Satış Noktaları:
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

28 Tem 2022
Sertab Erener & İzmir Big Band - Aldırma Deli Gönlüm

4 Kas 2022
Sertab Erener - Karbeyaz (Akustik)

2023
15 Mar 2023
Sertab Erener - İncelikler Yüzünden (Akustik)

22 Mart 2023
Sertab Erener - Bu Böyle (Akustik)

Fecri Ebcioğlu 100 Yıllık Şarkılar (Albüm, Moko Yapım, 09.06.2023)

2- Boş Sokak / Sertab Erener - 03:07

Boş Sokak [Fecri Ebcioğlu 100 Yıllık Şarkılar] (Single, Moko Yapım, 09.06.2023)

1- Boş Sokak [Fecri Ebcioğlu 100 Yıllık Şarkılar] - 03:07Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)
music.amazon.com (ABD)
music.amazon.co.uk (İngiltere)
music.amazon.de (Almanya)

Brahms (Lullabies Spreading Goodness) (Single, Bepanthol Baby, 23.06.2023)

1- Brahms (Lullabies Spreading Goodness) - 04:30

Dijital Satış Noktaları:
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)
music.amazon.com (ABD)
music.amazon.co.uk (İngiltere)
music.amazon.de (Almanya)

Her Dem Yeşil (Albüm, Kala Müzik, 21.07.2023)

1- Olsun / Sertab Erener - 04:54
2- Yanarım / Sertab Erener - 03:43
3- Aslolan Aşktır / Sertab Erener - 03:22
4- Yolun Başı / Sertab Erener & Fuat Güner - 05:36
5- Hani Kimi Zaman / Sertab Erener - 03:39
6- Kumsalda / Sertab Erener & Ozbi - 03:46
7- Vur Yüreğim / Sertab Erener & Şanışer - 04:20
8- Sakin Ol [Her Dem Yeşil] / Sertab Erener - 02:59
9- Ateşle Barut [Her Dem Yeşil] / Sertab Erener - 03:36
10-Güle Güle Şekerim [Her Dem Yeşil] / Sertab Erener & Selin & Alâra Canay - 02:59

Kapat

Şarkılardan örnekleri sayfaya gömülü Dinle!


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)
music.amazon.com (ABD)
music.amazon.co.uk (İngiltere)
music.amazon.de (Almanya)
Resmi Web Site Adresi:
www.sertab.com
Resmi Facebook Sayfa Adresi:
www.facebook.com/sertab
Resmi Twitter Adresi:
www.twitter.com/sertaberener
Resmi Instagram Adresi:
www.instagram.com/sertaberener
Resmi MySpace Adresi:
www.myspace.com/sertaberener
Resmi YouTUBE Kanal Adresi:
www.youtube.com/user/sertaberenerofficial
Resmi Vimeo Kanal Adresi:
vimeo.com/sertaberener
LastFM Sayfa Adresi:
www.lastfm.com.tr/music/Sertab+Erener
Wikipedi Sayfa Adresi:
tr.wikipedia.org/wiki/Sertab_Erener
YUKARI | TOP | OBEN


Geri Dön

Sanatçılar (Biyografi ve Diskografileri)

Telif Hakkı © Gönderen: Turkpopmuzik.net - (44001 okuma)


Sitede kullanılan materyallerin büyük bölümü genel kullanıma sunulmuş internet sitelerinden temin edilmiş olup burada yayınlanmasından herhangi bir ticari amaç güdülmemektedir. Bunlar üzerinde hak iddia ediyor ve telif talebinde bulunuyorsanız, siteden çıkarılması veya link verilmesi için lütfen bizimle bağlantı kurunuz.
[Detayları için BURAYA tıklayınız] turkpopmuzik@gmail.com
PHP-Nuke Copyright © 2004-2006 by Francisco Burzi. Bu bir free software programı olup GPL lisansıyla kullanılmaktadır. Sitemiz, PHP-Nuke v.7.6'dan geliştirilerek PHP 5.3.x versiyonlarına uyarlanmış SEO uyumlu RavenNuke (v.2.5) ile desteklenmektedir..
Hosted By  webhoster.ag