Hoş Geldin Sevgili Konuk!    [ Müzikli Gezintiler Dileğimizle ...] 07.12.2023

Türk Pop Müzik Ana Menü 
Anasayfa
Giriş (Site Planı)
Editörün Notu
Kronolojik Gezinti
Sanatçılar
(Biyo & Diskografileri)
Top 10 Müzik
Listeleri
En Son (Sitemize)
Kaydedilen Sanatçılar
En Son Albümler
En Son Çıkan Klipler
Kolektif, Karma veya
Derleme Albümler 
Müzik Yarışmaları  
Eurovision Türkiye
Müzik Etkinlikleri
Basından Müzik Haberleri
Kısa Pop Tarihi ve Müzik
Terimleri Sözlüğü
Tarihte Müzik Olayları
KARAOKE VİDEOLAR
DİĞER VİDEOLAR
Hazır Şarkı Listeleri
Flashplayer Şarkı Listeleri
Top 10'lar :
Kronoloji (Yıllar)

Sanatçılar

Hazır Playlistler

Müzik Yarışmaları
  Altın Mikrofon (Yıllar)

Müzik Yarışmaları
  Milliyet Liselerarası Müzik
  Yarışmaları (Yıllar)

Müzik Yarışmaları
  Altın Güvercin Müzik
  Yarışmaları (Yıllar)

Eurovision (Yıllar)

Diğer
DİĞER LİNKLERİMİZ 
Dünya Müzik Listeleri
(Kronolojik)
Beatles Türk
Beatles Haberleri

Kronoloji
1926 - 1959
1960
1961
1962
1963
1964
1965
1966
1967
1968
1969
1970 ve sonrası

Şarkıları (Kronolojik)
1957 - 1961
1962
1963
1964
1965
1966
1967
1968
1969
1970 ve Sonrası

Şarkıları (Alfabetik)
A - B
C - D - E
F - G - H
I -J
M - N - O
P - R - S
T - Z

Diskografi (Karaoke)
İngiltere Albümleri
Diğer Albümleri

Film (& Soundtrack Albümleri)   
A Hard Day’s Night
Help!
Magical Mistery Tour
Yellow Submarine
Let It Be

45'likleri (Singles)

EP (Extended Play)'leri

(Givenaway) Diğer
müzisyen ve gruplar
için yaptıkları besteleri

YARDIM 
S.S.S
© by Turkpopmuzik.net

   Sitede Ara
   Sosyal Paylaşım

2020 sonuna kadarki beğenmeler: 432

Beğen

   Kim Online
Şu an sitede, 286 ziyaretçi ve 0 üye bulunuyor.

   Ziyaretçi Bilgileri
Hoşgeldin, Misafir
Şu An Bağlı:
Ziyaretçi: 286
Üye: 0
Toplam: 286

   Sitemizi Destekleyin!
Sitemizi desteklemek için Görüşlerinizi bize iletin!

   Bizi Önerin!
Bizi Arkadaşlarınıza, Dostlarınıza Önermek için buraya tıklayın!

   Sayfa Hit Toplamı
Şu ana kadar
sayfa izlenimi aldık. Başlangıç:
2005

   Site Bilgileri
Sunucu TrafiğiSunucu Trafiği
  • Toplam: 140,172,121
  • Bugün: 9,765
Sunucu BilgileriSunucu Bilgileri
  • Dec 07, 2023
  • 08:53 am CET
 

TÜRK POP MÜZiK.NET - Sanatçılar (Biyografi ve Diskografileri)
Sezen Aksu
Bookmark and Share
    Geri Dön   (28212 okuma)

Sanatçı: Sezen Aksu

SEZEN AKSU

FOTO GALERİ
13 Temmuz 1954’te Denizli Sarayköy’de doğdu. Fen Bilgisi öğretmeni bir anne ve matematik öğretmeni bir babanın kızı. Sezen üç yaşındayken İzmir’e taşındılar. Çocukluk ve ilk gençlik yılları İzmir’de geçti. Kız Lisesi’nde okudu. O zamanlar soyadı ‘Yıldırım’ olan Tam adıyla Fatma Sezen, babasının arzusu ile girdiği Ege Üniversitesi Ziraat Fakültesi’ne devam ederken 1970’te ‘Hafta Sonu’ gazetesinin açtığı Altın Ses Yarışması’nda 6. oldu ve Ziraat Fakültesi’ne ikinci sınıfta elveda dedi. Asistan Engin Aksu ile evlendi ve soyadını ondan aldı. Fakülte yıllarında İzmir Devlet Konsevatuarı kurslarına katıldı, Rüştü Şardağ’dan Türk Müziği dersleri aldı.

Profesyonel yaşama ilk 45’liğini çıkardığı 1975 yılında adım attı. İlk plağını 1975’te doldurdu: “Haydi Şansım / Gel Bana”. İkinci plak çalışmasını 1976’da “Yaşanmamış Yıllar / Kusura Bakma” 45’liği ile yaptı. Aynı yıl “Olmaz Olsun / Seni Gidi Vurdumduymaz” 45’liğini çıkarttı. Sezen Aksu bir dergiye verdiği röportajda, ilk iki plağını amatör bulduğunu, zaten ilk 45´liği hemen hemen hiç satmamış olduğunu ve gerçek çıkışını üçüncü plağı “Olmaz Olsun / Seni Gidi Vurdumduymaz” ile yaptığını söyler.

Yorumcu kimliğinin yanı sıra 400’den fazla beste ve sözün de sahibi oldu. 8 adet 45’lik, 3 adet singleve 27 albüme imza atan sanatçı 15’e yakın albümde de konuk sanatçı olarak yer aldı. Öte yandan 40’a yakın derleme albümde eserlerine yer verildi. Şarkıları 100’ü aşkın farklı yorumcu tarafından seslendirilirken, kendisini heyecanlandıran genç yeteneklerin yapımcılığını üstlendi. Aşktan günlük yaşama kadar insan doğasını konu alan herşey, özellikle de umut eserlerine konu oldu. 2006 yılında şarkı sözleri “Eksik Şiir” adlı kitapta toplandı.

Türkiye de dahil olmak üzere 20’den fazla ülkede 1500’ün üzerinde konser veren sanatçı, yerli ve yabancı birçok sanatçı ile müzikal çalışmalarda bulundu. Birlikte çalıştığı tüm müzisyenlerin birikimlerinden yararlandı, ancak Onno Tunç ve Atilla Özdemiroğlu kariyerinde önemli yer tuttu.

1978’de “Kaybolan Yıllar” ile gönüllere yerleşti. İlk kez 1979’da sinema oyunculuğunu denedi. Oyunculuk yeteneğiyle dikkat çektiği, ‘Bin Yıl Önce Bin Yıl Sonra’ adlı müzikallerdeki “Sen Ağlama”, “Geri Dön”, “Dağlar Dağlar” gibi şarkılarla ününü perçinledi. Sonraki “Git” kasetiyle zirvedeki yerini aldı.

10 Temmuz 1981’de Beşiktaş Evlendirme Memurluğu’nda Sezen Aksu, Sinan Özer ile evlenir. Sinan Özer ile yaptığı bu evlilikten Mithat Can adında bir oğlu oldu (1981). İki yıl sonra da bu evlilik son bulur. Ama dostlukları tıpkı diğer eşleri Hasan Yüksektepe, Engin Aksu ve Ahmet Utlu’da olduğu gibi asla bitmez.

1982 yılının ilk haftasında Şan Müzikholu’nda ‘Sezen Aksu Aile Gazinosu (Yalnız Kullar)’ adlı müzikali sahnelemeye başlar. Sahnede 7 tipi canlandıran Sezen Aksu, Adile Naşit, Şener Şen, Ayşen Gruda, Altan Erbulak gibi usta tiyatrocularla aynı sahneyi paylaştı. Aynı yıl Onno Tunç ile çalışmalara başladı. Yine aynı yıl, bugün en iyi klasikler arasında yer alan “Firuze” albümü çıkar. Bu albümle Pop müzik dünyamızda zirveye yerleşti ve hiç inmedi.

1983 Eurovision Şarkı Yarışması Türkiye Elemeleri’nde Ali Kocatepe ve Coşkun Demir ile bir araya gelmiş ve ‘Mavi Yolcular’ grubu olarak“Heyemola” adlı şarkıyı seslendirmişti. Bu ekip, hemen hemen herkes tarafından yarışmanın favorisi olarak gösterilmesine rağmen ipi göğüsleyemedi. Ama son 45’liklerimizden biri olan “Heyamola”, büyük satış rakamlarına ulaştı.

1990 yılında prodüktörlüğünü üstlendiği Aşkın Nur Yengi’nin ilk albümü, “Sevgiliye” albümü, milyona yakın trajıyla büyük bir başarı sağlamıştır. Prodüksiyonculuğunu üstlendiği ikinci kişi Sertab Erener olur.

1991 yılında çıkan “Gülümse” albümü çok farklıdır. Albümde bulunan bütün parçalar hit olur ve hepsi klasikler arasına girer. Albümdeki ‘Hadi Bakalım’ın 1992’de Avrupa’da çıkan single’ı, klibi olmamasına rağmen iyi bir satış grafiği çizmeyi başarır.

1992’de “Sakin Ol” albümü, yine büyük bir satış başarısıyla Sezen’in bir prodüktör olarak da ne kadar büyük işler yapabileceğini gösterir. Aynı yıl Sertab Erener’in albümünden bir kaç ay sonra prodüksiyonluğu üstlendiği Levent Yüksel’in albümü “Med Cezir” 1993’te piyasaya çıkar. Şarkılar ilk aylarda kimsenin dikkatini çekmez ancak, bir kaç ay sonra farkedilen albüm bir milyonu aşan tirajı ve klasikler arasına şimdiden geçen birbirinden güzel şarkılarla Sezen’in prodüktörlükteki başarısını bir kez daha kanıtlar. Yine Sertab Erener’in 1994’te çıkan “Lal” albümü prodüksiyonluğu üstlenmiştir. Böylelikle bestelediği şarkılarla ve hazırladığı prodüksiyonlarla müzik dünyamıza Aşkın Nur Yengi, Levent Yüksel, Sertab Erener gibi ünlü sanatçıları kazandırdı. Pop müzik dünyamızın sözüyle, müziğiyle en verimli sanatçısıdır.

Sezen Aksu’nun hayatının en acı olayları iki önemli dostunu kaybetmesiyle yaşadığı olaylardır. 31 Mayıs 1994’te kaybettiğimiz Uzay Heparı ve 16 Ocak 1996’da kaybettiğimiz Onno Tunç. Bu eşsiz iki müzik dehasının hayata veda etmesi Sezen Aksu’yu çok derinden yaralamıştır. Sezen Aksu’nın 2000’li yıllarda çıkardığı ve katkıda bulunduğu albümler aşağıda sıralanmakta.

Sezen Aksu 2.06.2000 tarihinde “Deliveren” albümünü Post Müzik etiketiyle çıkardı.

DMC’ten “Bir Sevgi Yeter (Selmi Andak 60. Sanat Yılı)” adlı albümde “Ben Her Bahar Aşık Olurum” şarkısına yorumuyla yer aldı.

Post Müzik tarafından çıkarılan “İkinci Bahar” albümünde albümle aynı adı taşıyan şarkıyla yer aldı.

Universal/Neşe Müzik’in çıkardığı “Aşk Şarkıları 1” adlı karma albüm de “Adı Bende Saklı” isimli şarkısıyla yer aldı.

Bülent Ortaçgil saygı albümü olan “Şarkılar Bir Oyundur (Bülent Ortaçgil İçin Söylenmiş Bülent Ortaçgil Şarkıları)” isimli Ada Müzik tarafından çıkarılan albümünde Bülent Ortaçgil’in “Yüzünü Dökme Küçük Kız” adlı şarkısına yorumuyla yer aldı.

2001 yılında Park Orman Konserleri verdi ve Turnelere çıktı. Parkorman konserleriyle ilgili “Remix Maxi Single” çıkarıldı ve sadece katılımcılara hediye olarak verildi. Aynı yıl Işın Karaca’nın “Anadilim Aşk” albümü prodüksiyonluğu üstlendi.

Sezen Aksu, DMC etikeiyle “Şarkı Söylemek Lazım” albümünü çıkarttı.

Universal ve Neşe Müzik etiketiyle çıkarılan “35 Yılın Şarkıları - Ülkü Aker” isimli albümde Ülkü Aker’in “Bazen” adlı şarkısına yorumuyla yer aldı.

2002 yılında “Türkiye Şarkıları” adını taşıyan Aspendos, Efes ve Brüksel konser dizisinde, Türkiye’de konuşulan farklı dillerde eserler seslendiren etnik gruplarla aynı sahneyi paylaştı. Boşnak Goran Bregoviç, Yunanlı Haris Alexiou ve Hollanda Metropol Senfoni Orkestrası ile ortak konserler verdi. Öte yandan eserleri İtalyan tenor Alessandro Safina ve Avustralya’lı şarkıcı Holly Valance gibi popüler sanatçılarca seslendirildi.

2003’te “Sezen Unplugged konserleri, Unplugged Türkiye” ismiyle konserler verdi.

Fono Müzik tarafından 3 albüm kaset formatında 3 kaset olarak yeniden yayınlandı. Bunlar, “Sezen Aksu ’88”, ”Git” ve “Sezen Aksu Söylüyor” idi.

Sezen Aksu, Ağustos 2003’te DMC etiketiyle “Yaz Bitmeden” albümünü çıkarttı.

Sakman Prodüksiyon tarafından çıkarılan “Uluslarası Ödüllü Selmi Andak Şarkıları” kolektif albümünde, Selmi Andak şarkısı ‘Sen Misin?’e yorumlayla yer aldı.

Beyaz (Beyazıt) ile birlikte Aya Irini’de “Sevgililer Günü” programının hazırlığı, Deniz Arcak’ın “Kıpır Kıpır” albümü ile Gülben Ergen’in ”Uçacaksın” albümüne verdiği kendi söz ve bestelerinden kendi sesiyle yeni albüm çalışmaları yaptı.

2004’te Murathan Mungan’ın Ada Müzik’ten çıkan “Şözvermiş Şarkılar” adlı albümünde ”Sevgili” adlı şarkıya yorumuyla yer aldı.

Sezen Aksu, 16 Şubat 2005 tarihinde DMC etiketiyle “Bahane” albümünü çıkardı. Haziran 2005’te de bu albümün remiksleri de içeren “Bahane+Remixes” remiks albümü 2 CD olarak çıkarıldı.

Ağustos 2005’te DMC, Mod Müzik, SN Müzik ve Turkcell ortaklaşa çıkardığı “Kardelen” isimli maxi single’da “Kapalıyız”, “Kardelen” ve “Ünzile” şarkılarının miksleri yer aldı.

2006’da ''Eksik Şiir'' isminde bir de kitap yayınlayan Sezen Aksu, halen daha müzik ve sahne çalışmalarına devam etmektedir.

SN Müzik tarafından 21 Şubat 2006’da “Deliveren”, 24 Şubat 2006’da “Gülümse”, 8 Haziran 2006’da “Serçe” ve 6-13 Ekim 2006 tarihlerinde “Allahaısmarladık” albümlerini yayınladı.

Ercan Saatçi’nin 25 Ekim 2006 tarihinde çıkardığı “Mucize Nağmeler” adlı albümünde, “Kınalı Kuzum” şarkısına yorumuyla yer aldı.

Ossi Müzik, 04.04.2007 taraihinde çıkarılan “Bir Zamanlar 3 En İyileriyle Serisi / Karma 3 / Türkçe Pop / Orjinal Plak Kayıtları” albümünde “Seni Gidi Vurdumduymaz” adlı şarkısıyla yer aldı.

22 Mayıs 2007 tarihinde Rh Pozitif tarafından çıkarılan “Onno Tunç Şarkıları” adlı kolektif albümde, “Yine Yeni Yeniden” isimli şarkısıyla yer aldı.

DMC etiketiyle 13.08.2007 tarihinde çıkan kolektif albüm ‘Pop Mix’te “Sarı Odalar” şarkısıyla yer aldı.

Ezginin Günlüğü grubunun 25.Yıl Özel albümü olan ve 24.08.2007 tarihinde Seyhan Müzik etiketiyle çıkan “Çeyrek” albümünde grubun “1980” isimli şarkısına yorumuyla yer aldı.

16.01.2008’de Çınar Müzik tarafından yayınlanan “96 06” adlı kolektif albümde “Keskin Bıçak” isimli şarkısıyla yer aldı.

30 Ocak 2008 tarihinde SN Müzik tarafından Seyhan Müzik ile ortak olarak “Kaybolmayan Yıllar / Arşiv Serisi Vol 1” 6 CD olarak, “Kaybolmayan Yıllar / Arşiv Serisi Vol 2” ismiyle albümü çıktı.

Seyhan Müzik tarafından 14 Şubat 2008 günü için özel olarak derlediği 11.02.2008 tarihinde çıkarılan “Sevgiliye Özel” adlı derleme albümde “El Gibi” isimli şarkıyla yer aldı.

Sezen Aksu, 26.08.2008 tarihinde DMC tarafından “Deniz Yıldızı” albümünü çıkardı. Aynı tarihlerde SN Müzik tarafından “Düğün ve Cenaze”, “Düş Bahçeleri” albümleri de tekrar çıkarıldı.

03.06.2009 tarihinde SN Müzik tarafından “Ağlamak Güzeldir”, “Firuze” ve “Sevgilerimle” albümleri yeniden çıkarıldı.

Sezn Aksu, 16.06.2009 tarihinde DMC etiketiyle “Yürüyorum Düş Bahçelerinde” albümünü çıkarttı.

22.06.2009 tarihinde Mod Müzik tarafından “Kaybolmayan Yıllar Mini Arşiv Vol.1” 6xCD olarak, “Kaybolmayan Yıllar Mini Arşiv Vol.2” 6 CD albümleri yayınlandı.

“Sen Ağlama” albümü 19.08.2009 tarihinde Enter Müzik tarafından çıkarıldı. (1984’te Raks Müzik ve Sembol Plak (LP 114) tarafından LP formatında basılmıştı)

“Sen Ağlama” albümü Sembol Müzik tarafından 16.02.2010 tarihinde yeniden basıldı.

25.10.2010 tarihinde “Kaybolmayan Yıllar Arşiv Serisi Vol 3” isimli albüm SN Müzik tarafından çıkarıldı.

Müzeyyen Senar’ın Türk Sanat Müziği albümünde “Gülşen- Hüznüne” adlı şarkıda sanatçıyla düet yaptı ve koro ile birlikte 2 şarkıya katkıda bulundu. Bu şarkılar Müzeyyen Senar’ın Universal Müzik’ten ilki 1998’de ve 2001 yılında ikinci baskısı yapılan “Müzeyyen Senar İle Bir Ömre Bedel” albümü 29.12.2010 tarihinden bu kez Avrupa Müzik’e bağlı Bonus Müzik tarafından yeniden basıldı.

25.05.2011 tarihinde Sezen Aksu’nun yeni albümü “Öptüm” DMC etiketiyle çıkarıldı.

05.10.2011 tarihinde “Sen Ağlama” albümü Bayar Müzik tarafından tekrar çıkarıldı. (Bu albüm ilk 1984’te Sembol Plak LP 114 katalog no. ile LP albüm olarak, CD olarak da 2009’da Enter Müzik tarafından ve 2010’da da Sembol Müzik tarafından CD olarak tekrar çıkarılmıştı)

06.12.2011 tarihinde DMC etiketiyle “Öptüm - Remix” albümü çıkarıldı.

“Sen Ağlama” albümü 25.01.2012 tarihinde Bayar Müzik etiketiyle LP formatında çıkarıldı. Bu albüm ilk 1984’te Sembol Plak LP 114 katalog no. ile LP albüm olarak, 2009’da Enter Müzik tarafından da CD olarak ve 2010’de Sembol Müzik CD olarak tarafından çıkarılmış, yine Bayar Müzik tarafından da 05.10.2011’de CD olarak yeniden çıkarılmıştı.

Esen Entertainment yapımcılığında 02.05.2012 tarihinde yayımlanan Kürşat Başar’ın “Keşke Burada Olsaydın” isimli caz albümünde “El Gibi” isimli şarkıyı yorumladı.

Ozan Çolakoğlu’nun DMC’ten 11.06.2012 tarihinde çıkan “01” albümde “Gizli Aşk” şarkısını yorumladı.

21.11.2012 tarihinde İmaj Yapım etiketiyle, Sezen Aksu’nun 2012 yılında verdiği konserlerinden derlenen “Sezen Aksu Türkiye Şarkıları / Konser” isminde 2 Müzik DVD olarak yayınlandı.

2013 yılında çıkan albümler, 70’li, 80’li ve 90’lı yıllarda çıkardığı kaset, LP veya CD albümleri yeniden basılarak müzik marketlere sürüldü.

Bu albümler, sırasıyla Gülümse (Albüm, DMC, 10.01.2013) (24 Şubat 2006 SN Müzik’ten çıkarılmıştı), Deliveren (Albüm, DMC, 10.01.2013) (2000’de Post Müzik’ten çıkarıldı), Git (Albüm, DMC, 10.01.2013) (1986’da Fono Müzik tarafından LP olarak çıkarıldı), Sezen Aksu ’88 (Albüm, DMC, 10.01.2013) (1988’de Fono Müzik tarafından LP olarak çıkarıldı), Sezen Aksu Söylüyor (Albüm, DMC, 10.01.2013) (1989’da Fono Müzik tarafından çıkarıldı), Serçe (2xCD, DMC, 10.01.2013) (1978’de Kent Plak tarafından 2’li olarak LP albümün CD formatında ve SN Müzik tarafından 8 Haziran 2006’da CD olarak 2’li olarak çıkardı), Allahaısmarladık (Albüm, DMC. 10.01.2013) (1977’de Hop Plak tarafından çıkarılan LP Albümün 45’lik şarkıların ilavesiyle SN Müzik tarafından Ekim 2006’da CD olarak tekrar basılmıştı), Düş Bahçeleri (Albüm, DMC,10.01.2013) (1996’da Raks Müzik ve 26.08.2008’de SN Müzik tarafından çıkarıldı), Düğün ve Cenaze (Albüm, DMC, 11.01.2013) (1997’de Raks Müzik ve 26.08.2008’de SN Müzik tarafından çıkarıldı), Sevgilerimle (Albüm, DMC, 11.01.2013) (1980’de Kervan Plakçılık LP 50 ve 03.06.2009 tarihinde SN Müzik tarafından çıkarıldı), Firuze (Albüm, DMC, 11.01.2013) (1982’de Kent Plak ve 03.06.2009 tarihinde SN Müzik tarafından çıkarıldı), Ağlamak Güzeldir (Albüm, DMC, 11.01.2013) (1981’de Kervan Plakçılık LP 59 ve 03.06.2009 tarihinde SN Müzik tarafından çıkarılan albümün 2 şarkı “Hata” ve “Dört Günlük Bir Şey” eksiğiyle çıkarılmıştı), Kaybolmayan Yıllar Arşiv Serisi Vol.2 (8xCD Albüm, DMC, 11.01.2013) (30 Ocak 2008’de Sn Müzik / Seyhan Müzik tarafından çıkarıldı), Kaybolmayan Yıllar Arşiv Serisi Vol 3 (Albüm, DMC, 11.01.2013) (25.10.2010’da Sn Müzik tarafından çıkarıldı)

Sezen Aksu’dan “Yeni ve Yeni Kalanlar”

Türk Pop Müziği’nin usta sanatçısı Sezen Aksu’nun, Mithat Can Özer ile birlikte yaptığı yeni single albümü “Yeni ve Yeni Kalanlar” dinleyicileri ile buluştu.

Bahar aylarına yeni ve eğlenceli şarkısı “Yeni ve Yeni Kalanlar” ile merhaba diyen Sezen Aksu, albümde şarkının beş versiyonuna yer verdi.

Orijinal versiyonu Ozan Bayraşa, alaturka versiyonu ise Aytuğ Yargıç tarafından hazırlanan şarkının mix ve club mix versiyonları Emrah Karaduman’ın, rework versiyonu ise Muratcan Oğuz ve Barış Karademir’in imzasını taşıyor.

Sezen Aksu ve Mithat Can Özer’in birlikte hazırladığı şarkının bestesinde ağırlıklı olarak Mithat Can Özer’in, sözlerin önemli bölümünde de Sezen Aksu’nun emeği bulunuyor.
(Kaynak: www.hurriyet.com.tr / www.avrupagazete.com - 09.05.2014 / www.ttnetmuzik.com.tr - 12.05.2014)

Sezen Aksu’dan Çaya Şarkılı Destek

Türk çayının karşı karşıya kaldığı riskleri ortadan kaldırmak için platform kuruldu. ‘Eksik Olma’ adıyla kurulan platform çay severlerden imza desteği bekliyor.

Sanatçı Sezen Aksu da platforma destek veren isimler arasında. İlk imza verenlerden olan Aksu, çayın hayatımızdaki yerini anlatmak için ‘Eksik Olma’ şarkısını yazdı. Çay çiftçilerinin sesi olan bu platformun çağrısına sesi, müziği ve klibi ile eşlik etti. Ali Bilgin’in çektiği klibin sonunda Aksu, “Çay üretimini ülkemizin ayrılmaz bir parçası kılmak için sürdürülebilir çay tarımını hayata geçirmeliyiz. Bu amaç için gelin siz de el ele verin, destek verin, eksik olmayın.” ifadeleriyle Türk çayına destek olma çağrısında bulundu. Eksik Olma Platformu’na Lipton katkılarını sunuyor.
(Kaynak: www.zaman.com.tr / evhayat.com / www.sanalbasin.com / www.haberkaradeniz.net - 11.07.2015)

The Royal Philharmonic Orchestra Plays Sezen Aksu

Dünyaca ünlü The Royal Philharmonic Orchestra’nın 15 unutulmaz Sezen Aksu şarkısını yorumladığı albüm müzikseverlerle buluşuyor.

Unutulmaz eserler ünlü aranjör Erdal Kızılçay’ın 1,5 yıllık çalışmasının ardından yepyeni düzenlemeleriyle 11 Aralık’ta Zorlu PSM’de seyirci karşısına çıkmıştı. Orkestra şefliğini dünyanın en önemli şeflerinden Marcello Rota’nın üstlendiği albüm yayınlandı.

Sezen Aksu

Yorumculuğu dışında, sürekli üreten ve ülkesindeki müziği eserleriyle, desteklediği sanatçılarla ve müziğe kazandırdıkları ile büyüten bir müzisyen olarak öne çıkan Sezen Aksu, hayat duruşu ve felsefesini dinleyicileri ile paylaşabilen ve bu nedenle de kendine ait sarsılmaz bir kitle oluşturabilen nadir sanatçılardan biri. 600’den fazla söz ve bestesi, 40 yıl içinde farklı düzenlemelerle binlerle ifade edilecek sayılarda, yeni versiyonları ile farklı dönemlerde yayınlandı. Eserleri 200’e yakın farklı sanatçı tarafından seslendirildi. Bugün Türkiye’de önemli yerlere gelmiş 10’dan fazla sanatçının ilk büyük çıkışlarına olanak tanıyan prodüksiyonlarını üstlendi; çok sayıda sanatçının tanınmasına ve kariyerine şarkılarıyla destek verdi. Birçok şarkısı başta İngilizce olmak üzere farklı dillere çevrilerek, 20’ye yakın yabancı sanatçı tarafından seslendirildi. “Kiss Kiss” isimli şarkısı Avrupa ve Amerika’da listelere girerek, İngiltere’de çok uzun süre birinci sırada kaldı. Albümleri toplamda 20 milyonun üzerinde sattı. Şarkıları Spotify, Youtube, iTunes gibi dijital platformlarda tüm dünya dinleyicisi ile buluştu. Resmi kayıtlara göre dünya genelinde Youtube üzerinden 850 milyon’dan fazla görüntülenen şarkılarının, resmi olmayan ve hayranlarınca yapılan yüklemeler de sayılacak olsa, 1 milyardan fazla insana ulaştığı rahatlıkla söylenebilir.

The Royal Philharmonic Orchestra ve Marcello Rota Hakkında

Sir Thomas Beecham tarafından 1946 yılında kurulan The Royal Philharmonic Orchestra, İngiliz Kraliyet Ailesi tarafından desteklenen bir orkestradır. The Royal Philharmonic Orchestra, klasik müzik dışında pop, rock müzik türlerinde çalışmalar yaptı. Pink Floyd, Oasis, Queen, George Michael, Sting, ABBA gibi ünlü isimlerin albümlerinde de yer aldılar. ‘Royal Orchestra and Kings of Rock’ adı altında Moskova’da 2011’de Sting, Queen gibi ünlü isimlerle sahne aldılar. Marcello Rota, Concertgebouw, Royal Albert Hall, Berliner Philharmonie, Teatro dell’Opera di Roma gibi Avrupa’nın birçok prestijli konser salonlarında orkestra şefliği yaptı. Bunun yanı sıra dünyanın dört bir yanında Sidney Senfoni Orkestrası, Sanghay Senfoni Orkestrası ve Pekin Senfoni Orkestrası, Brezilya Senfoni Orkestrası, New Jersey Senfoni Orkestrası, Moskova Filarmoni Orkestrası gibi önemli orkestraları yöneten Marcello, Andrea Bocelli, Mstislav Rostropovic, Jean Pierre Rampal, Sitkovetsky, Baumann, Tiziana Fabbricini, Katia Ricciarelli, Mariella Devia, Leo Nucci gibi dünyaca bilinen solistlerin şefliğini yaptı.

Erdal Kızılçay – Orkestrasyon

Dünyanın en iyi bas gitaristleri arasında gösterilen Erdal Kızılçay, 14 yaşında Turhan Eteke Orkestrası’nda çalmaya başlayarak profesyonel müzik yaşantısına adım attı. Konservatuar eğitiminin ardından 19 yaşında SwissJazz School’a gitti ve kendi stüdyosunu kurdu. Keman, viyola, piyano, trombon, trompet, flüt, saksafon gibi birçok enstrümanı çalan Kızılçay, David Bowie, Tine Turner, Freddie Mercury, Iggy Pop, Roger Waters, Jacques Dutronc, Andreas Vollenweider gibi dünyaca ünlü sanatçıların çalışmalarında aranjör, besteci ve müzisyen olarak yer aldı.
(Most Production basın açıklaması)

“Sen Ağlama” albümü ilk 1984’te Sembol Plak LP 114 katalog no. ile LP (Plak) olarak, 2009’da Enter Müzik tarafından ve 2010’da da Sembol Müzik tarafından CD olarak tekrar çıkarılmıştı. 05.10.2011 tarihinde de Bayar Müzik tarafından CD olarak tekrar ve 25.01.2012 tarihinde Bayar Müzik etiketiyle LP (Plak) formatında her defasında ya farklı kapak resmiyle ya da aynı kapak resmine farklı renk uygulamasıyla yeniden çıkarıldı. En son olarak da 02.05.2017 tarihinde yeniden LP (Plak) formatında yeniden basılarak piyasaya sürülüyor.

Sezen Aksu’dan Remix Albüm!

“Biraz Pop Biraz Sezen” albümünün remix versiyonu bugün itibariyle raflarda...

Sezen Aksu’nun 6 yıl aradan sonra 17 Ocak tarihinde çıkardığı “Biraz Pop Biraz Sezen” albümünün remix versiyonu bugün itibariyle raflarda yerini alacak.
(Kaynak: www.kralmuzik.com.tr - 08.08.2017)

Sezen Aksu’nun “Demo” albümü müzik marketlerde ve dijital platformlarda yerini aldı…

26 Haziran 2018’de, Sezen Aksu’nun Resmi YouTube kanalında peyderpey yayınlanmaya başlanan “Demo” albümü, CD olarak müzik marketlerde ve dijital olarak da tüm dijital müzik platformlarında yerini aldı. Bu albüm Sezen Aksu’nun daha önce başka müzisyenlere verdiği şarkıların Sezen Aksu yorumuyla demo kayıtlarından oluşmaktadır.

“Demo bir şarkının ilk çalınmış ve söylenmiş, olgunlaşmamış ham halidir. Bir tür taslak hali diyebiliriz. Bazen de başka bir şarkıcıya ve düzenleme yapacak müzisyene, rehberlik yapması için hazırlanır.

Ben bazı demoları asıllarından daha çok severim; daha iyi ya da daha kötü olduğundan değil, içinde ne endişe ne düşünce barındırdığından...

Beğenecekler mi, beğenmeyecekler mi kaygılarının başlamadığı, bizim müzik terminolojisinde “perfomans anksiyetesi” dediğimiz duygunun henüz yakamıza yapışmadığı zamanları şarkının... Çalan için de söyleyen için de gerçek kayıt aşamasında kusursuz olma çabası gerginlik sebebidir çünkü.

Müziği seven herkesin şarkıların saf halini tatmaya hakkı var diye düşünüyorum... Bu DEMO albümüyle o anların ruhunu paylaşmak istedim.

Düş Bahçeleri konseptini bilen bilir, diğer yorumcu arkadaşlarımın seslendirdiği şarkılarımı, yeni düzenlemelerle yeniden seslendiriyorum. Söyleyenler zaten çok güzel söylemiş oluyorlar; o biraz benden de hatıra kalsın diye söylemek istediğim şarkılardan oluşan bir konsept.

DEMO onlardan ayrılıyor. Konsepti falan yok. Süsleme yok. Olduğu gibi, geldiği gibi...

Sevgilerimle, Sezen”

(Albüm açıklaması)

Sezen Aksu ‘Demo’larını Yayınlamaya Devam Ediyor!

Sezen Aksu’nun başka yorumcular tarafından seslendirilmiş eserlerinin en yalın ve ilk yapıldığı anda kaydedildiği hallerinden oluşan “Demo” albümünün devamı niteliğindeki “Demo 2” albümündeki şarkılar teker teker yayınlanmaya başlıyor.

“DEMO 2” albümünde, ilkinde olduğu gibi, Sezen Aksu’nun kalbinden, dilinden ve sesinden mırıldanarak gelen; doğumundan hemen sonra demo düzenlemelerle kaydedilen şarkıların en saf halleri yer alıyor.

Sezen Aksu, kendi YouTube kanalında ve dijital müzik platformlarından yayınlanacak şarkıları için;

“Eğrisiyle doğrusuyla, bizim başkalarına pek göstermek istemediğimiz kayıt, şan ya da düzenleme kusurlarıyla söylenmiş şarkıların, daha sonra dinlendiğinde bambaşka bir lezzeti olduğunu hep duyardım.

Kendim de bu çabasızlığı severim zaten. Çünkü o çaba ister istemez dinleyicinin karşısına çıkarken devreye giriyor.

Bu şarkıları zaman içinde paylaşma isteği buradan doğdu. Pek de iyi oldu.

Dinleyeni sevdikleri şarkıların süssüz dünyasına götürmeyi, tabir yerindeyse kedi gibi karnımı açmayı, 45 yıllık dostluğumuzu taçlandırmak olarak görüyorum”
diyor.

“DEMO 2” albümünde yer alan şarkılar, teker teker belirli aralıklarla sanatçının YouTube kanalında ve dijital müzik platformlarında yerlerini alacak. ‘DEMO 2’nin ilk şarkısı “Yetinmeyi Bilir misin?” (www.magazinci.com)

“Yetinmeyi Bilir Misin?”

“Bu şarkının bestecisi Serkan İzzet Özdoğan. Aysel’imin bana tanıştırdığı o zamanın genç yeteneklerinden biriydi.

“Stüdyomun, Kanlıca Kavacık’ta olduğu 2000’li yılların başları...”

“Aysel, Serkan’ın çok güzel besteleri olduğunu, bir tanesine de benim söz yazmamı istediğini söyledi. Emir büyük yerdendi. Can havliyle yarım saat içinde bestelerden birinin sözü “Yetinmeyi Bilir Misin?” çıktı. Işın Karaca tarafından seslendirildi; epey de sevildi bildiğim kadarıyla.

Doğrusunu söyleyeyim, ben bu şarkının demosunu okuduğumu bile unutmuşum. O yüzden bu DEMO projelerinin gerçek prodüktörü asistanım Canan Çelikçi.

Bizim evde Sezen Aksu dinlemek yasaktır. Tahmin edeceğiniz üzere doğduğum günden beri o kadınla beraber olup sesine maruz kaldığımdan, evde uyulması zorunlu bir kuraldır bu. Yine de Canan’ın kulaklığından sızıp gelen cılız sesler zaman zaman dikkatimi çeker; “O şarkı neydi öyle?” diye sorarım. Yıllar sonra bana da sürpriz olan ve bir projeye dönüşen bu demo şarkılardan biriyle karşılaşıveririm.

Aslında bu şarkıyı koyup koymama konusunda tereddütte kaldım. Bizim stüdyo ahalisi pek bir tezahürat yaptı; “yok sanki odamızın içinde”, “kulağımızın dibinde” gibi gibi. Hemencecik ikna oldum. Neden? Çünkü ben, beni methedenleri ve duymak istediğim şeyleri söyleyenleri severim. Yanımda barınmanın tek yolu bu. Beğenmezseniz valla sizden de soğurum. Ona göre yorumlarınızı ayarlı yapın.

Latife bir yana, bu şarkıda en çok şaşırtan şey kendi sesimle kendime “Yetinmeyi bilir misin?” sorusunun yöneltilmesi oldu. O melodilerin ve sözlerin nasıl geldiğine dair hiçbir fikrim olmadığından, sorunun cevabını ararken buldum kendimi. Gerçekten başka biri bana soruyor gibi oldu.

“Acaba ben yetinmeyi bilebildim mi?” diye uzun uzun didikledim kendimi. İşin o kısmı bende kalsın ama siz bu anlattıklarımla “kadının ağzından çıkanı kulağı duymuyor” sonucunu çıkarabilirsiniz. Dilerim dünyanın en zor ama en faydalı “kendiyle yüzleşme” eylemine sizin için de vesile olur. Ben pek severim böyle çarpışmaları… Yine kendi dayağımı yedim bir güzel… Biraz karın ağrısı yaptı ama iyi geldi. Dilerim size de gelsin… J

HAMİŞ: Yazı dilinde espri riskli bir şeydir. O yüzden bazen tırsıyorum. Ama güldürmeyi seviyorum biliyorsunuz...

Bu arada, son günlerde evimde eşek beslediğime dair çıkan söylentilerin külliyen yalan olduğunu beyan ederim. O deli ben değilim; Yük Hayvanlarını Koruma Derneği Başkanı Okan Oflaz. Allah bin kere razı olsun.”
(www.magazinkolik.com)
(Kaynak: www.magazinkolik.com / www.magazinci.com - 17.01.2020)

Sezen Aksu’dan Mektup Var!

Corona günlerinde hem türkiye’de hem dünyada birçok sanatçı evde kal mesajlarını sosyal medya hesaplarından paylaşıyor ve online konserler veriyor.

Son olarak hayranlarına bir sürpriz de Sezen Aksu’dan geldi. Aksu, bir şarkısının demosunu hayranlarıyla paylaştı.

Bugünlere dair bir mektup da kaleme alan Aksu, “Evrenin kusursuz matematiğiyle dövülerek terbiye ediliyoruz şu an… Öyle ya da böyle geçilecek bu ateş çemberinden. Kışın sonu bahardır” ifadelerini kullandı.

Aksu karantina günlerinde yaşadıklarını şu sözlerle anlattı: “Başımıza gelen şeyin adına hayat diyoruz arkadaşlar, küçücük aklımızla yönetebileceğimizi, değiştirip dönüştürebileceğimizi zannettiğimiz evrenin kusursuz matematiğiyle dövülerek terbiye ediliyoruz şu an. Öyle ya da böyle geçilecek bu ateş çemberinden. Anadolu’nun özdeyişlerini çok önemserim. Bilhassa dar zamanlarda tek bir satır bütün endişelerimizin, sorularımızın cevabı olabilecek güçtedir. Demem o ki kışın sonu bahardır”

“Ne Yapayım Şimdi Ben” isimli yeni çalışmasını da paylaşan Aksu, “Bana bakınun oturduğunuz yerde, gıpraşmayın. şarkının sözlerini sular seller gibi ezber edin, corona geçtiğinde sınav yapıcam. Ödülünüz bu süreçte birikecek yeni sözler ve besteler” dedi.
(Kaynak: www.kralmuzik.com.tr - 09.04.2020)


Sezen Aksu’ya Sürpriz Klip!

Dostları, Sezen Aksu’ya “Konduramadım” şarkısının klibiyle sürpriz yaptı

Sezen Aksu, “Konduramadım” adlı yeni şarkısını hayranlarının beğenisine sundu. Sanatçı dostları da Sezen Aksu’ya doğum günü hediyesi “Konduramadım” şarkısına özel bir klip hazırladılar.

Klipte Demet Akbağ, Edis, Simge, Zeynep Bastık, Mabel Matiz, Kalben, Ayşe Özyılmazel, Ezhel gibi isimler yer aldı. Yeni şarkısını dijital platformda sevenlerinin beğenisine sunan Sezen Aksu şarkıyla birlikte sevenleri için bir de mektup yazdı.

İşte Sezen Aksu’nun o mektubu:

“Tekrar merhabalar,

Bu yeni demo projesinde üstelik de tam pandemiye denk gelen süreçte sunduğumuz hüzünlü şarkılar muhtemelen içinizi kıymıştır, en azından benim içimi kıydı. J Bu nedenle bu hafta Demo 2 projesine küçük bir ara verip hareketli, hafif, neşeli ve yepyeni bir şarkı seçtim. Okay Barış ile düet yaptığımız bu şarkının adı: KONDURAMADIM. Muhtemelen bu sunumun altında başka bir yazı olacaktı ancak son anda büyük bir sürprizle karşılaştım. Normalde sürpriz sevmem pek ama bu defa sevinçten ağzımı toplayamadım resmen. Seyrettiğiniz video başta sevgili dostum Demet Akbağ olmak üzere klipteki sırayla; Zeynep Bastık, Şanışer, Simge Sağın, Murda, Ayşe Özyılmazel, Kalben, Edis, Ezhel, Mabel Matiz’in bana doğum günü hediyesi. Her birini canıma sokmak istediğim, her birinden öğrendiğim yeni bilgiler için şükran duyduğum bu güzel insanlara teşekkür yetmez elbette… Bu yüzden yüksek müsaadelerinizle bu haftanın şarkısı önce onlara gelsin, sonra ömürlük sizin zaten. Kendinize ve birbirinize iyi bakın…”

(Kaynak: www.kralmuzik.com.tr - 20.06.2020)

Sezen Aksu, Demo Şarkılarını Paylaşmaya Devam Ediyor: “Sen Ciddisin”

Sezen Aksu, YouTube sayfası üzerinden “Demo” şarkılarını yayınlamaya devam ediyor.

Aksu, geçtğimiz günlerde 2 yıl önce Okay Barış’ın “Artık Sevilmiyor Böyle” isimli albümünde de yer alan “Sen Ciddisin” isimli şarkının demo halini sevenlerinin beğenisine sundu.

Söz ve müziği Sezen Aksu’ya, düzenlemesi Mustafa Haybat’a ait şarkının klip yönetmenliğini ise Ali Bilgin üstlendi. Sezen Aksu, paylaştığı şarkıyla birlikte sevenlerine bir de not düştü:

“Sen Ciddisin, 2 yıl önce Okay Barış’ın albümünde çıkan şarkılardan biri. Albümün adı: “Artık Sevilmiyor Böyle”. Okay’ın sesi benim kalbime saplanır, kendi gibi sağlam ve rengârenk müzisyenliği her defasında gözümü yaşartır… Albüm bence tam bir uzun yol arkadaşı. Sessiz ve derin, kendi yolunu yürüyor birilerini yanına katarak… Benim canlandırdığım ilk hali bu, düzenleme orijinalinde Okay’ın, bu versiyon Mustafa Haybat’a ait. Farklı iki tat hoşunuza gider diye düşündüm. Bu arada Mustafa Haybat ismine de dikkatinizi çekmek isterim. Siz zaten keşfedersiniz mutlaka, ben iz sürmek isteyenlere çakıl taşı bırakıyorum. Bi’ dinleyin bakalım, bunca kederin ortasına bir hoş seda koyabilirim belki, belki azıcık nefes aldırır… Not: Genç dostum, yönetmen Ali Bilgin’e -ki kendisi de doğurmadıklarımdandır- yürek dolusu teşekkür ederim şarkımızı tamamlayan görsel hikayesi için ve elbette büyük bir teşekkür de bu görsellere hayat veren tabloların ressamı Ömer Ozan Erdoğan’a…

Sezen....”

(Kaynak: www.kralmuzik.com.tr - 23.11.2020)

Sezen Aksu’dan Yeni Şarkı Sürprizi!

Sanatçı Sezen Aksu’nun yeni şarkısı yayınlandı. “Belki De Aşk Lazım Değildir” isimli şarkı yayınlanır yayınlanmaz sosyal medyada gündem oldu.

1970’li yıllarda yaptığı eserlerle Türk pop müziğine yön veren ‘Minik Serçe’ lakaplı Sezen Aksu’nun yeni şarkısı kısa süre içerisinde Twitter’da en çok konuşulanlar arasına girdi.
(Kaynak: www.magazinkolik.com - 27.11.2021)

Sezen Aksu: “Sevişmeliyiz, Aşk Da Yoksa, Yoksun, Yokum!”

“Şahane Bir Şey Yaşamak” adlı şarkısından sonra eleştirilerin odağı olan Sezen Aksu yeni demo paylaştı. “Yeni demo yayında...” notuyla “Her Şeye Rağmen” şarkısının sözlerini paylaşan Sezen Aksu heyecanlandırdı.

Şarkının söz ve bestesi Sezen Aksu’ya, düzenlemesi Mustafa Ceceli’ye ait.
(Kaynak: www.magazinkolik.com - 29.04.2022)

Sezen Aksu Yeni Şarkısını Yayınladı!

Şarkıcı Sezen Aksu, “Kıra Döke” isimli yeni şarkısını YouTube hesabından “Size ne hissettirir bilmem ama içinizi ferahlatmasını çok isterim. Gözlerinizden öperim” sözleriyle duyurdu.

Sezen Aksu, “Kıra Döke” adlı yeni şarkısını YouTube hesabından duyurdu.

Aksu, “Epeyce bir aradan sonra, baktım yeni albümün ne zaman biteceği belli değil, bir ara sıcak şarkıyla azıcık gülümseyelim istedim. ‘Kıra Döke’ insanı yormayan hafif bir şarkı.

Yüksek sesle, kendi kendine sitemkâr bir söylenme gibi de sanki… Size ne hissettirir bilmem ama içinizi ferahlatmasını çok isterim. Gözlerinizden öperim…”
ifadelerini kullandı.
(Kaynak: www.magazinkolik.com - 23.07.2023)

Diskografi:
1975
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın Haydi Şansım / Gel Bana (Sözler: Ayşe Çağlayan, Düzenlemeler: Doruk Onatkut) (SEZEN SELEY adıyla 45’lik, Melodi Plak 75 004/Hop Plak)

1976
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın OLMAZ OLSUN (Söz, Müzik ve Düzenleme: Şanar Yurdatapan) / Seni Gidi Vurdumduymaz (Söz ve Müzik: Sezen Aksu, Düzenleme: Atilla Özdemiroğlu) (45’lik, Hop Plak 511)

Büyütmek için T ıklay ın KUSURA BAKMA (Söz ve Müzik: Sezen Aksu, Düzenleme: Zafer Dilek) / Yaşanmamış Yıllar (Söz:-, Müzik: Sezen Aksu, Düzenleme: Zafer Dilek) (45’lik, Doğan Plak 513)

1977
Büyütmek için T ıklay ın Allahaısmarladık (Söz: Aysel Gürel, Müzik: Baha Boduroğlu, Düz.: Hurşit Yenigün) / Kaç Yıl Geçti Aradan (Söz ve Müzik: Sezen Aksu, Düz.: Atilla Özdemiroğlu) (45’lik, Hop Plak 529)

Büyütmek için T ıklay ın Kaybolan Yıllar (Söz ve Müzik: Sezen Aksu, Düz.: Atilla Özdemiroğlu) / Neye Yarar (Söz ve Müzik: Sezen Aksu, Düz.: Hurşit Yenigün) (45’lik, Kent Plak 1108)

Allahaısmarladık (LP Albüm, Hop LP)
Büyütmek için T ıklay ın
1. Allahaısmarladık (Söz: Aysel Gürel, Müzik: Baha Boduroğlu, Düz.: Hurşit Yenigün)
2. Kendi Kendime (Söz: Sezen Aksu, Müzik ve Düz.: Şanar Yurdatapan)
3. Haydi Söyle (Söz: Oktay Yurdatapan, Müzik: Hadjidakis, Düz.: Hurşit Yenigün)
4. Uzun Lafın Kısası (Söz: Zeren Uluer, Müzik: Baha Boduroğlu, Düz.: Hurşit Yenigün)
5. Seni Gidi Vurdumduymaz (Söz ve Müzik: Sezen Aksu, Düzenleme: Atilla Özdemiroğlu)
6. Geçen Yaz (Söz, Müzik ve Düz.: Şanar Yurdatapan)
7. Gözlerindeki Bulut (Söz, Müzik ve Düz.: Şanar Yurdatapan)
8. Söyle, Kimsin ? (Söz: Aysel Gürel, Müzik: Baha Boduroğlu, Düz.: Hurşit Yenigün)
9. Alev Alev (Söz ve Müzik: Şanar Yurdatapan, Düz.: Atilla Özdemiroğlu)
10.Olmaz Olsun (Söz, Müzik ve Düzenleme: Şanar Yurdatapan)

1978
Büyütmek için T ıklay ın Gölge Etme (Söz: Sezen Aksu, Müzik ve Düz.: Hurşit Yenigün) / Aşk (Söz: Sezen Aksu, Müzik ve Düz.: Hurşit Yenigün) (45’lik, Kent Plak 1114)

Serçe (LP Albüm, Raks Müzik)
Büyütmek için T ıklay ın
1- Kaybolan Yıllar (Söz ve Müzik: Sezen Aksu, Düz.: Atilla Özdemiroğlu)
2- İçime Sinmiyor (Söz ve Müzik: Sezen Aksu, Düz.: Hurşit Yenigün)
3- Minik Serçe (Söz ve Müzik: Sezen Aksu, Düz.: Hurşit Yenigün)
4- Gölge Etme (Söz ve Müzik: Sezen Aksu, Düz.: Hurşit Yenigün)
5- Gün Gelir (Söz ve Müzik: Sezen Aksu, Düz.: Hurşit Yenigün)
6- Yorgun Akşamlar (Söz: Sezen Aksu, Müzik ve Düz.: Hurşit Yenigün)
7- Sızı (Söz ve Müzik: Sezen Aksu, Düz.: Esin Engin)
8- Gelen Gideni Aratır (Söz: Sezen Aksu, Müzik ve Düz.: Hurşit Yenigün)
9- Kaç Yıl Geçti Aradan (Söz ve Müzik: Sezen Aksu, Düz.: Atilla Özdemiroğlu)
10-Sen (Söz ve Müzik: Sezen Aksu, Düz.: Esin Engin)
11-Neye Yarar (Söz ve Müzik: Sezen Aksu, Düz.: Hurşit Yenigün)
12-Kime Kalmış Bu Dünya (Söz: Sezen Aksu, Müzik ve Düz.: Hurşit Yenigün)
13-Ölürsem Yazıktır (Söz: Orhan Seyfi Orhon, Müzik: Hayri Yenigün, Düz.: Hurşit Yenigün)
14-Olmaz İlaç (Söz ve Müzik: Hacı Arif Bey, Düz.: Hurşit Yenigün)
15-Akasyalar Açarken (Söz ve Müzik: Yesari Asım Arsoy, Düz.: Hurşit Yenigün)
16-Silemezler Gönlümden (Söz: Aslan Tunçata, Müzik: Selahattin Altınbaş, Düz.: Hurşit Yenigün)
17-Karam (Söz ve Müzik: Anonim, Düz.: Hurşit Yenigün)
18-Aşk (Söz: Sezen Aksu, Müzik ve Düz.: Hurşit Yenigün)

Serçe (2x 33'lük Albüm, Kent LP 137)
1nci 33'lük:
1. İçime Sinmiyor
2. Minik Serçe
3. Sen
4. Gölge Etme
5. Gün Gelir
6. Yorgun Akşamlar
7. Sızı
8. Çocuk ve Dev
9. Kaybolan Yıllar
10.Gelen Gideni Aratır
2nci 33'lük:
1. Kaç Yıl Geçti Aradan
2. Aşk
3. Kime Kalmış Bu Dünya
4. Neye Yarar
5. Ben Dul Bir Kadınım
6. Ud Taksimi
7. Ölürsem Yazıktır
8. Olmaz İlaç
9. Akasyalar Açarken
10.Silemezler Gönlümden
11.Karam

Anılar - Nükhet Duru, Minik Serçe - Sezen Aksu (Karma Kaset, Türküola, Kaset 1056, Almanya)
Büyütmek için T ıklay ın
KISIM A: ANILAR - NÜKHET DURU
KISIM B: KÜÇÜK SERÇE - SEZEN AKSU
1- Anılar (Aklıma Geldikçe)
2- Dostluğa Davet
3- Zamansız Dalmışım Karanlıklara
4- Yollarını Gözledim
5- Bir Nefes Gibi
6- Takalar (Geçiyor Allı Yeşilli)
7- Hayat Umutla Başlar
8- Benim Umutsuzluğa Düştüğüm Günler
9- Ben Sana Vurgunum
10-Gerisi Vız Gelir Bana
1- Minik Serçe
2- Yorgun Akşamlar
3- Sızım Sızım Sızlar Içim
4- Kaç Yıl Geçti Aradan
5- Uzaklardan Bir Ses Zaman Zaman Fısıldar
6- Allah Aşkına
7- Kima Kalmış Bu Dünya
8- Sen Yıllar Önce Kaybettiğim Ümit
9- Kaybolan Yıllar
10-Neye Yarar
11-Bu Kaçıncı Ayrılışın


1979
Büyütmek için T ıklay ın Allahaşkına (Söz: Sezen Aksu, Müzik ve Düz.: Hurşit Yenigün) / Sensiz İçime Sinmiyor (Söz ve Müzik: Sezen Aksu, Düz.: Hurşit Yenigün) (45’lik, Kent Plak)

Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın İlk Gün Gibi / Yalancı (Söz ve Müzikler: Sezen Aksu, Düz.: Esin Engin) (45’lik, Kent Plak)

1980
Sevgilerimle (CD Albüm, Kervan Plakçılık LP 50)
Büyütmek için T ıklay ın
1. Dört Günlük Bir Şey (Söz: Oktay Yurdatapan, Müzik: Cenk Taşkan, Düz.: Osman İşmen)
2. Küçük Yaz Çiçeği (Söz ve Müzik: Recep Aktuğ, Düz.: Osman İşmen)
3. Uzaklarda Bir Çizgide (Söz: Nilüfer Yumlu, Müzik: Sezen Aksu, Düz.: Osman İşmen)
4. Sürüklüyorum Çaresizliğimi (Söz: Nilüfer Yumlu, Müzik: Sezen Aksu, Düz.: Osman İşmen)
5. Bir Acı Kahvenin (Söz: Zeren Uluer, Müzik: Rıza Silahlıpoda, Düz.: Osman İşmen)
6. Hani (Söz: Aysel Gürel, Müzik: Recep Aktuğ, Düz.: Osman İşmen)
7. Dilimin Ucunda Kelimeler (Söz: Zeren Uluer, Müzik: Sezen Aksu, Düz.: Osman İşmen)
8. Sensizim (Söz: Tülay Karayalçın-Nazmi Canay, Müzik: Rıza Silahlıpoda, Düz.: Osman İşmen)
9. Çocuk (Söz: Sezen Aksu, Müzik: Sezen Aksu-Recep Aktuğ, Düz.: Osman İşmen)
10.Hata (Söz ve Müzik: Sezen Aksu, Düz.: Osman İşmen)

1981
Ağlamak Güzeldir (Albüm, Kervan Plakçılık LP 59)
Büyütmek için T ıklay ın
1. Düşünce
2. Ağlamak Güzeldir
3. Yak Bir Sigara (Özdemir Erdoğan ile düet)
4. Köprü
5. Yalnız Kullar (Tanrım)
6. Hata
7. En Uzun Gece
8. Biliyorsun
9. Ben Her Bahar Aşık Olurum
10.Dört Günlük Bir Şey
11.Lunapark
12.Hoşgörü

1982
Firuze (Albüm, Kent Plak)
Büyütmek için T ıklay ın
1- Firuze
2- Ayrılıklar Bitmez
3- Neredesiniz
4- İkinci Bahar
5- Dümtek
6- Zelzele
7- Bazen
8- Zavallı Bir Gece
9- Şöyle Yürekli Bir Sevda
10-Bir Zamanlar Deli Gönlüm

Firuze (MC&LP Albüm, Kervan Plakçılık LP 66)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
1. Firuze
2. Ayrılıklar Bitmez
3. Neredesiniz
4. İkinci Bahar
5. Düm Tek
6. Beni Unutma
7. Bir Acı Kahvenin
8. Dilimin Ucunda Kelimeler
9. Sensizim
10.Zelzele
11.Bazen
12.Keşke
13.Zavallı Bir Gece
14.Şöyle Yürekli Bir Sevda
15.Bir Zamanlar Deli Gönlüm
16.Çocuk
17.Uzaklarda Bir Çizgide

1983
Büyütmek için T ıklay ın Heyamola (Ali Kocatepe ve Coşkun Demir ile birlikte Mavi Yolcular olarak-Eurovision Yarışması Türkiye elemeleri final şarkısı- Hey Dergisince yılın 45’liği seçildi) / İstanbul Boğazı (Söz: Sami Seren, Müzik:Ali Kocatepe, Düzenleme: Esin Engin) (45’lik, 1 Numara Plakçılık 106)

1984
Bindokuzyüzkırkbeş (Eurovision Yarışması Türkiye elemeleri final şarkısı)

Sen Ağlama (Albüm, Sembol Plak LP 114)
Büyütmek için T ıklay ın
1. Sen Ağlama
2. Benimle Ol
3. Geri Dön
4. Yeter
5. Bu Gece
6. Dağlar Dağlar
7. Çocuklar Gibi
8. Tükeneceğiz
9. Bir Başka Aşk
10.Bindokuzyüzkırkbeş

Sen Ağlama (Albüm, Raks Müzik)
1. Sen Ağlama
2. Dağlar Dağlar
3. Geri Dön
4. Yeter
5. Bu Gece
6. Haydi Gel Benimle Ol
7. Çocuklar Gibi
8. Tükeneceğiz
9. Bir Başka Aşk
10.Bindokuzyüzkırkbeş

1985
Küçük Bir Aşk Masalı (Özdemir Erdoğan ile birlikte - Eurovision Yarışması Türkiye elemeleri final şarkısı)

İkinci Bahar (Özdemir Erdoğan Albümü, Özdemir Erdoğan Müzik)
Büyütmek için T ıklay ın
1. Küçük Bir Aşk Masalı (Özdemir Erdoğan ile)

1986
Git (Albüm, Fono LP)
Büyütmek için T ıklay ın
1. Değer mi?
2. Git...
3. Beni Unutma
4. Kolay Değil
5. Ünzile
6. Sonbahar
7. Ali
8. Ah Mazi
9. Yalnızca Sitem

1987
Gökyüzü Herkesindir (Zülfü Livaneli Albümü, Raks Müzik)
Büyütmek için T ıklay ın
3- Sürgün (Seslendiren: Sezen Aksu)

1988
Sezen Aksu '88 (Albüm, Fono Müzik LP)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
1- Sarışınım
2- Geçer
3- Sultan Süleyman
4- El Gibi
5- Unut
6- Oldu mu? (Şimdi)
7- Kavaklar
8- Bir Çocuk Sevdim
9- Hasret
10-Bir Kuş Uçur
11-Hayır
12-Seni İstiyorum

1989
Sezen Aksu Söylüyor (Albüm, Fono Müzik)
Büyütmek için T ıklay ın
1. Bırak Beni
2. Şinanay
3. Gidiyorum
4. Son Bakış
5. Yıllar Sonra
6. Beni Kategorize Etme
7. Belalım
8. Kış Masalı
9. Aynalar
10.İstanbul Hatırası
11.Zor Yıllar
12.Gamsız

1990
Aşkın Nur Yengi'nin "Sevgiliye" albümü prodüksiyonluğu (Albüm 1 milyon traj yaptı)

1991
Gülümse (Albüm, Coşkun Plak)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
1- Hadi Bakalım
2-
2- Tutsak
3- Ne Kavgam Bitti Ne Sevdam
4- Gülümse
5- Güllerim Soldu
6- Vazgeçtim
7- Her Şeyi Yak
8- Namus
9- Seni Kimler Aldı?
10-Değer mi?

Hadi Bakalım (Avrupa Single'ı)

1992
Sertab Erener'in "Sakin Ol" albümü ile Levent Yüksel'in "Med Cezir" albümü prodüksiyonluğu

1993
Deli Kızın Türküsü (Albüm, Tempa & Foneks)
Büyütmek için T ıklay ın
1- Sude
2- Masum Değiliz
3-
Adem Olan Anlar
4- Deli Kızın Türküsü
5- Kalbim Ege de Kaldı
6- Dert Faslı
7- Tenna
8- Dua
9- Gözlerine Göz Değmiş
10-Homini Pufidi Tumba
11-Aşkları Da Vururlar
12-Küçüğüm

1994
Sertab Erener'in "Lal" albümü prodüksiyonluğu

1995
Işık Doğudan Yükselir 'Ex Oriente Lux' (Albüm, Tempa & Foneks, 21.07.1995)
Büyütmek için T ıklay ın
1. Işık Doğudan Yükselir - 05:30
2. Davet - 04:31
3. Son Sardunyalar - 04:53
4. Alaturka - 04:23
5. Yaktılar Halim'imi - 04:45
6. Rakkas - 03:43
7. Onu Alma Beni Al - 03:37
8. Yenilliğe Doğru - 04:04
9. Ne Ağlarsın - 04:33
10.Ben Annemi İsterim - 03:41
11.Var Git Turnam - 04:16
12.La Ilahe Illallah - 03:44
13.Işık Doğudan Yükselir (Kısa Versiyon)

1996
Düş Bahçeleri (Albüm, Raks Müzik)
Büyütmek için T ıklay ın
1. Seni Yerler
2. Yarası Saklım
3. Bile Bile
4. Kaçın Kurası
5. Le Le Le
6. Rakkas (Remix 1)
7. Yalnızlık Senfonisi
8. Düş Bahçeleri
9. İki Gözüm
10.Zalim
11.Onursuz Olmasın Aşk
12.Rakkas (Remix 2)

1997
Cumartesi Türküsü
(Aktüel Dergisi'nin 5. yıl hediyesidir. Piyasaya verilmemiştir.)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
Düğün ve Cenaze (Albüm, Raks Müzik)
Büyütmek için T ıklay ın
(Besteler: Goran Bregovic, Kurtis Jasavev Sözler: Sezen Aksu, Pakize Barışta, Meral Okay)
1. O Sensin 03:52
2. Allah'ın Varsa 05:05
3. Kasım Yağmurları 05:15
4. Hıdırellez 03:51
5. Düğün 03:24
6. Erkekler 05:45
7. Gül 03:57
8. Helal Ettim Hakkımı 03:57
9. Ayışığı 03:58
10.Kalaşnikof 05:02

1998
Erkekler (Single, Raks)
Büyütmek için T ıklay ın
1.Erkekler
2.Erkekler
3.Helal Ettim Hakkımı
Adı Bende Saklı (Albüm, Universal)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
1. Ud Taksim 00:57
2. Tutuklu 04:25
3. Kaderim 04:06
4. Hazan 05:41
5. Erkek Güzeli 04:06
6. Kusura Bakma 04:16
7. Ruhuma Asla 04:58
8. Adı Bende Saklı 03:46
9. Ben Sevdalı Sen Belalı 05:26
10.Şimal Yıldızı 05:12
11.Yola Çıkmalı 04:09
12.İnce Mevzu 04:17
13.Denge 04:53
14.Adı Menekşe 05:06

Müzeyyen Senar İle Bir Ömre Bedel (TSM Albüm, Universal Müzik, Mayıs 1998)
Büyütmek için T ıklay ın
7. Şarkılar Seni Söyler (Nihavent 05:26)
Düet: Müzeyyen Senar ve Nükhet Duru
9. Gülşen- Hüznüne (Hicaz 01:55)
Düet: Müzeyyen Senar ve Sezen Aksu
11.Benim Yarim Gelişinden Bellidir (Hicaz 01:53)
Düet: Müzeyyen Senar ve Sanatçılar Korosu

1999
Sarı Odalar - Ben Seni Çok Sevdim Oğlum (Maxi Single, Post Müzik)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
1- Trompet Intro - 00:31
2- Full Version - 05:50
3- Enstrümental - 05:53
4- Trip Mix - 05:47
2000
Deliveren (Albüm, Post Müzik)
Büyütmek için T ıklay ın
1. Deliveren 00:45
2. Oh Oh 03:48
3. Kahpe Kader 06:05
4. Keskin Bıçak 05:24
5. Rumeli Havası 04:37
6. Gidiyorum Bu Şehirden 06:51
7. Okudum da 04:17
8. Yine mi Çiçek 05:45
9. Hoş Geldin 04:37
10.Sarı Odalar 04:47
11.Yalancı Dünya 03:03
12.Hayat Sana Teşekkür Ederim 04:14

Sezen Aksu Klasikleri, Git - Sezen Aksu'88 - Sezen Aksu Söylüyor (3xCD Albüm, Müyada Müzik/Klip Müzik)
Büyütmek için T ıklay ın
1. Değer Mi?
2. Git
3. Beni Unutma
4. Kolay Değil
5. Ünzile
6. Sonbahar
7. Ali
8. Ah Mazi
9. Yalnızca Sitem
10.Sarışınım
11.Geçer
12.Sultan Süleyman
13.El Gibi
14.Unut
15.Oldu Mu
16.Kavaklar
17.Bir Çocuk Sevdim
18.Hasret
19.Bir Kuş Uçar
20.Hayır
21.Seni İstiyorum
22.Bırak Beni
23.Şinanay
24.Gidiyorum
25.Son Bakış
26.Beni Kategorize Etme
27.Belalım
28.Bir Kış Masalı
29.Aynalar
30.İstanbul Hatırası
31.Gamsız

Bir Sevgi Yeter (Selmi Andak 60. Sanat Yılı) (CD&MC Albüm, DMC)
Büyütmek için T ıklay ın
2- Ben Her Bahar Aşık Olurum (Sezen Aksu)

İkinci Bahar (Albüm, Post Müzik)
Büyütmek için T ıklay ın
3- İkinci Bahar (Seslendiren: Sezen Aksu)

Aşk Şarkıları 1 (Karma Albüm, Universal/Neşe Müzik)
Büyütmek için T ıklay ın
1. Adı Bende Saklı - Seslendiren: Sezen Aksu

Şarkılar Bir Oyundur (Bülent Ortaçgil İçin Söylenmiş Bülent Ortaçgil Şarkıları)
(Tribute-Bülent Ortaçgil Saygı Albümü, Ada Müzik)
Büyütmek için T ıklay ın
CD 2:
Sezen Aksu - Yüzünü Dökme Küçük Kız (2:44)

2001
Park Orman Konserleri, Turneler ve Işın Karaca'nın "Anadilim Aşk" albümü prodüksiyonluğu

Müzeyyen Senar İle Bir Ömre Bedel (TSM Albüm, Universal Müzik)
(1998 yılında çıkarılan albümün Yeni Basımı)
6. Vardar Ovası (Hicaz 03:54)
Düet: Müzeyyen Senar ve Sanatçılar Korosu
9. Gülşen- Hüznüne (Hicaz 01:55)
Düet: Müzeyyen Senar ve Sezen Aksu
11.Benim Yarim Gelişinden Bellidir (Hicaz 01:53)
Düet: Müzeyyen Senar ve Sanatçılar Korosu

Remix Maxi Single
(Parkorman hediyesi olup piyasaya verilmemiştir.)
Büyütmek için T ıklay ın
1- Kahpe Kader (Full Vox)
2- Oh Oh (Full Vox)
3- Kahpe Kader (Club Mix)
4- Oh Oh (Club Mix)

Kaç Yıl Geçti Aradan - Türk Pop Tarihi - 1960’lı, 70’li Yıllar (Albüm, YKY)
Büyütmek için T ıklay ın
CD1: 9- Kaç Yıl Geçti Aradan (Sezen Aksu)
CD2: 5- Kaybolan Yıllar (Sezen Aksu))

2002
Şarkı Söylemek Lazım (Albüm, DMC Müzik)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
1. Şarkı Söylemek Lazım 04:17
2. İstanbul İstanbul Olalı 05:56
3. Savaşma Seviş Benle 04:21
4. Su Gibi (Söz ve Müzik: Şehrazat) 05:58
5. Nihayet 05:55
6. Seni İstiyorum 05:06
7. Dansöz Dünya 05:14
8. Tanrı İstemezse (Söz: Ali Avaz, Müzik: Mustafa Sayan) 05:19
9. Güngörmemişler 03:45
10.Şen Şarkı 04:34
11.Deli Gönlüm (Söz: Ülkü Aker, Müzik: Onno Tunç) 05:17
12.Kıran Kırana 05:21
13.Ablam Aşktan Öldü (Söz: Yıldırım Türker, Müzik: Sezen Aksu)  
14.Dansöz Dünya (Versiyon 2)  

35 Yılın Şarkıları - Ülkü Aker (Kollektif Albüm, Universal/ Neşe Müzik)
Büyütmek için T ıklay ın
8- Bazen - Sezen Aksu

2003
Sezen Unplugged konserleri, Unplugged Türkiye (konserler),
"Farkındayım" klibi

Sezen Aksu Albümleri 3 Kaset Takım (Kaset Albüm, Fono Müzik)
1. Kaset:Sezen Aksu'88
1. Sarışınım
2. Geçer
3. Sultan Süleyman
4. El Gibi
5. Unut
6. Oldu Mu
7. Kavaklar
8. Bir Çocuk Sevdim
9. Hasret
10.Bir Kuş Uçur
11.Hayır
12.Seni İstiyorum

2. Kaset:Git
1. Değer Mi?
2. Git
3. Beni Unutma
4. Kolay Değil
5. Ünzile
6. Sonbahar
7. Ali
8. Ah Mazi
9. Yalnızca Sitem

3. Kaset:Söylüyor
1. Bırak Beni
2. Şinanay
3. Gidiyorum
4. Son Bakış
5. Yıllar Sonra
6. Beni Kategorize Etme
7. Belalım
8. Kış Masalı
9. Aynalar
10.İstanbul Hatırası
11.Zor Yıllar
12.Gamsız

Yaz Bitmeden (Albüm, DMC Müzik, Ağustos 2003)
Büyütmek için T ıklay ın
1. Yaz 03:57
2. Farkındayım 05:03
3. Aşktan Ne Haber 03:55
4. Su Saniye 05:31
5. Arka Sokaklar 03:37
6. Karşı Pencere 04:41
7. Oyalanma 04:05
8. Yaz (Akustik) 01:16
9. Farkındayım 04:24
10.Su Saniye (Trip Mix) 02:58
11.Oyalanma (Enstrümantal) 05:26
12.Su Saniye (World Dub.) 05:48

Uluslarası Ödüllü "SELMİ ANDAK" Şarkıları (Kolektif Albüm, Sakman Prodüksiyon)
Büyütmek için T ıklay ın
9- Sen Misin? (Sezen Aksu)

2004
Beyaz (Beyazıt) ile birlikte Aya Irini'de "Sevgililer Günü" programının hazırlığı, Deniz Arcak'ın "Kıpır Kıpır" albümü ile Gülben Ergen'in "Uçacaksın" albümüne verdiği kendi söz ve bestelerinden kendi sesiyle yeni albüm çalışmaları.

Şözvermiş Şarkılar (Murathan Mungan Albüm, Ada Müzik)
Büyütmek için T ıklay ın
4. Sevgili - Sezen Aksu

2005
Bahane (Albüm, DMC Müzik, 16 Şubat 2005 )
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
1- Bahane
2- Eskidendi, Çok Eskiden
3- Perişanım Simdi
4- Yanmışım Sönmüşüm Ben
5- Pişman Olduğum Zaman
6- İkili Delilik
7- Kalp Unutmaz
8- Herkes Yaralı
9- Şanıma İnanma
10-Geçiyor Bizden De
11-Tebdil-i Mekan
12-Hükümsüz
13-Ahdım Olsun
14-Kınalı Kuzum
15-Çile
16-Şanıma İnanma (Kıvanch K. Versiyon)

Bahane + Remixes (2xCD Albüm, DMC Müzik, Haziran 2005)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
CD-1
1- Bahane
2- Eskidendi, Çok Eskiden
3- Perişanım Simdi
4- Yanmışım Sönmüşüm Ben
5- Pişman Olduğum Zaman
6- İkili Delilik
7- Kalp Unutmaz
8- Herkes Yaralı
9- Sanıma İnanma
10-Geçiyor Bizden De
11-Tebdil-i Mekan
12-Hükümsüz
13-Ahdım Olsun
14-Kınalı Kuzum
15-Çile
CD-2
16-Şanıma İnanma (Kıvanch K. Versiyon)
17-Şanıma İnanma (Kıvanch K Vrs.)
18-Yanmışşım (Kıvanch K Vrs.)
19-İkili Delilik (dj U.F.U.K. Dj Met, Genco Arı)
20-Tebdil-i Mekan (Sharp Boys)
21-Perişanım Şimdi (Miracle Eworz, Murat Uncuoğlu, Aytekin Kurt)
22-Kalp Unutmaz (Cervus)
23-Hükümsüz (Kıvanch K Vrs.)
24-Eskidendi (Dj U.F.U.K. Dj Met, Genco Ari)
25-Yanmışım (Mercan Dede)
26-İkili Delilik (Kıvanch K,Cem Oyali)
27-Perişanım Şimdi (Dj U.F.U.K. Dj Met, Genco Arı)
28-Şanıma İnanma (Dj Tongun, Dj Sai)
29-Kalp Unutmaz (Dj Tongun, Dj Sai)
30-Eskidendi (Kıvanch K,Cem Oyali)
31-Yanmışım (Miracle Workz, Murat Uncuoğlu, Aytekin Kurt)
32-Perişanım Şimdi (Kıvanch K,Cem Oyalı)
33-Kınalı Kuzum (Mercan Dede)

Kardelen (Maxi Single, DMC Müzik, Ağustos 2005, Mod Müzik/SN Müzik & Turkcell)
Büyütmek için T ıklay ın
1- Kapalıyız (Kıvanch K. Mix) (5:19)
2- Gidemem (5:13)
3- Kardelen (Kıvanch K. Mix) (6:09)
4- Ünzile (4:20)
5- Kapalıyız (Orijinal Mix) (6:28)
6- Kardelen (Orijinal Mix) (5:20)
7- Ünzile (Enstrümantal) (4:20)
8- Kardelen (Club Mix) (4:09)

2006
Deliveren (Albüm, SN Müzik 21 Şubat 2006)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
1. Deliveren 00:45
2. Oh Oh - 03:48
3. Kahpe Kader - 06:05
4. Keskin Bıçak - 05:24
5. Rumeli Havası - 04:37
6. Gidiyorum Bu Şehirden - 06:51
7. O-kudum-da - 04:17
8. Yine mi Çiçek - 05:45
9. Hoşgeldin - 04:37
10. Sarı Odalar - 05:47
11. Yalancı Dünya - 03:30
12. Hayat Sana Teşekkür Ederim - 04:14

Gülümse (Albüm, SN Müzik, 24 Şubat 2006)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
1. Hadi Bakalım - 00:45
2. Tutsak - 06:28
3. Ne Kavgam Bitti Ne Sevdam - 03:28
4. Gülümse - 05:03
5. Güllerim Soldu - 04:31
6. Vazgeçtim - 05:09
7. Herşeyi Yak - 05:14
8. Namus - 03:56
9. Seni Kimler Aldı - 03:28
10. Değer mi - 03:25

Serçe (Albüm, SN Müzik, 08 Haziran 2006)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
1. İçime Sinmiyor - 03:49
2. Kaç Yıl Geçti Aradan - 03:32
3. Aşk - 03:04
4. Minik Serçe - 03:18
5. Kime Kalmış Bu Dünya - 03:09
6. Sen - 02:50
7. Neye Yarar - 02:43
8. Gölge Etme - 03:31
9. Ben Dul Bir Kadınım - 04:13
10.Gün Gelir - 03:18
11.Ud Taksimi - 01:23
12.Yorgun Akşamlar - 03:34
13.Ölürsem Yazıktır - 03:03
14.Sızı - 03:52
15.Çocuk ve Dev - 02:55
16.Olmaz İlaç - 03:19
17.Kaybolan Yıllar - 03:09
18.Akasyalar Açarken - 03:21
19.Gelen Gideni Aratır - 04:24
20.Silemezler Gönlümden - 04:10
21.Karam - 02:48

Allahaısmarladık (Albüm, SN Müzik, 06-13 Ekim 2006)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
1. Allahaısmarladık - 05:24
2. Kendi Kendime - 02:47
3. Uzun Lafın Kısası - 02:54
4. Seni Gidi Vurdumduymaz - 02:28
5. Geçen Yaz - 04:19
6. Gözlerindeki Bulut - 02:58
7. Söyle Kimsin - 03:14
8. Alev Alev - 03:08
9. Olmaz Olsun - 03:00
10.Allah Aşkına - 03:49
11.İlk Gün Gibi - 04:23
12.Yalancı - 03:11
13.Kusura Bakma - 03:40
14.Yaşanmamış Yıllar - 03:12

Mucize Nağmeler (Kolektif Albüm, Rec by Saatchi, 25 Ekim 2006)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
3. Kınalı Kuzum - Sezen Aksu - 05:09

Oldu mu Böyle Yar (Toplama Albüm, )
1- Aşk
2- Bazen
3- Beni Unutma
4- Bir Çocuk Sevdim
5- Dört Günlük Birşey
6- Oldu mu
7- Seni Kimler Aldı
8- Son Bakış
9- Tutsak
10-Vazgectim

2007
Bir Zamanlar 3 En İyileriyle Serisi/Karma 3/Türkçe Pop/Orjinal Plak Kayıtları, (Karma Albüm, Ossi Müzik, 04.04.2007)
Büyütmek için T ıklay ın
7. Sezen Aksu / Seni Gidi Vurdumduymaz - 02:30

Onno Tunç Şarkıları (Kolektif CD Albüm, Rh Pozitif, 22 Mayıs 2007)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
1. Sezen Aksu / Yine Yeni Yeniden - 05:35

Pop Mix (Kolektif Albüm, DMC, 13.08.2007)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
2. Sezen Aksu / Sarı Odalar - 05:49

Çeyrek (25.Yıl Özel Albümü-Çeşitli Sanatçılar) (Kolektif Albüm, Seyhan Müzik, 24.08.2007)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
CD 1:
1. Sezen Aksu / 1980 - 05:07

2008
96 06 (Kolektif Albüm, Çınar Müzik, 16.01.2008)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
7- '00 Keskin Bıçak - Sezen Aksu (Söz: Sezen Aksu, Müzik: Sezen Aksu) - 05:26

Kaybolmayan Yıllar / Arşiv Serisi Vol 1 - Sezen Aksu (6xCD Albüm, Sn Müzik / Seyhan Müzik, 30 Ocak 2008)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın

Kaybolmayan Yıllar / Arşiv Serisi Vol 2 - Sezen Aksu (Albüm, Sn Müzik / Seyhan Müzik, 30 Ocak 2008)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın

Sevgiliye Özel (Karışık - Derleme Albüm, Seyhan Müzik, 11.02.2008)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
1. El Gibi / Sezen Aksu - 04:20

Deniz Yıldızı (Albüm, DMC, 24.06.2008)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
1- Deniz Yıldızı (Söz: Sezen Aksu, Beste: Arto Tunçboyaçiyan) - 04:37
2- Yol Arkadaşım (Söz & Müzik: Sezen Aksu) - 05:03
3- On Ay (Beste: Onno Tunç) - 02:09
4- Hala Haber Bekliyorum Senden (Söz: Sezen Aksu, Beste: Arto Tunçboyaçiyan) - 04:42
5- Kırık Vals (Söz: Yıldırım Türker, Beste: Arto Tunçboyaçiyan) - 03:45
6- Güvercin (Söz & Müzik: Sezen Aksu) - 05:16
7- Roman (Söz & Müzik: Sezen Aksu) - 04:20
8- İzmir'in Kızları (Söz & Müzik: Sezen Aksu)- 04:40
9- Kutlama (Söz: Sezen Aksu, Beste: Arto Tunçboyaçiyan) - 05:03
10-Sor Beni (Söz: Yıldırım Türker, Beste: Arto Tunçboyaçiyan) - 05:48
11-Memet (Söz & Müzik: Sezen Aksu)- 05:25
12-Tanrı'nın Gözyaşları (Söz & Müzik: Sezen Aksu) - 04:37
13-Menajer (Söz: Sezen Aksu, Arto Tunçboyaçiyan, Beste: Arto Tunçboyaçiyan) - 04:06
14-Beşik (Söz & Müzik: Sezen Aksu) - 05:34


Düş Bahçeleri (Albüm, SN Müzik, 26.08.2008)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
1. Seni Yerler - 04:10
2. Yarası Saklım - 05:03
3. Bile Bile - 04:52
4. Kaçın Kurası - 03:45
5. Le Le Le - 03:17
6. Yalnızlık Senfonisi - 05:42
7. Düş Bahçeleri - 03:32
8. İki Gözüm - 04:12
9. Zalim - 04:38
10.Onursuz Olmasın Aşk - 04:06
11.Rakkas (Remix) - 03:54


Düğün ve Cenaze (Albüm, SN Müzik, 26.08.2008)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
1. O Sensin - 03:51
2. Allahın Varsa - 05:04
3. Kasım Yağmurları - 05:12
4. Hıdrellez - 03:49
5. Düğün - 03:22
6. Erkekler - 05:40
7. Gül - 03:56
8. Helal Ettim Hakkımı - 03:56
9. Ayışığı - 03:58
10.Kalaşnikof - 05:00


2009
Ağlamak Güzeldir (Albüm, SN Müzik, 03.06.2009)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
1. Düşünce
2. Ağlamak Güzeldir
3. Yak Bir Sigara (Özdemir Erdoğan ile düet)
4. Köprü
5. Yalnız Kullar (Tanrım)
6. Hata
7. En Uzun Gece
8. Biliyorsun
9. Ben Her Bahar Aşık Olurum
10.Dört Günlük Bir Şey
11.Lunapark
12.Hoşgörü


Sevgilerimle (Albüm, SN Müzik, 03.06.2009)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
1. Dört Günlük Bir Şey (Söz: Oktay Yurdatapan, Müzik: Cenk Taşkan, Düz.: Osman İşmen)
2. Küçük Yaz Çiçeği (Söz ve Müzik: Recep Aktuğ, Düz.: Osman İşmen)
3. Uzaklarda Bir Çizgide (Söz: Nilüfer Yumlu, Müzik: Sezen Aksu, Düz.: Osman İşmen)
4. Sürüklüyorum Çaresizliğimi (Söz: Nilüfer Yumlu, Müzik: Sezen Aksu, Düz.: Osman İşmen)
5. Bir Acı Kahvenin (Söz: Zeren Uluer, Müzik: Rıza Silahlıpoda, Düz.: Osman İşmen)
6. Hani (Söz: Aysel Gürel, Müzik: Recep Aktuğ, Düz.: Osman İşmen)
7. Dilimin Ucunda Kelimeler (Söz: Zeren Uluer, Müzik: Sezen Aksu, Düz.: Osman İşmen)
8. Sensizim (Söz: Tülay Karayalçın-Nazmi Canay, Müzik: Rıza Silahlıpoda, Düz.: Osman İşmen)
9. Çocuk (Söz: Sezen Aksu, Müzik: Sezen Aksu-Recep Aktuğ, Düz.: Osman İşmen)
10.Hata (Söz ve Müzik: Sezen Aksu, Düz.: Osman İşmen)


Firuze (Albüm, SN Müzik, 03.06.2009)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
1- Firuze
2- Ayrılıklar Bitmez
3- Neredesiniz
4- İkinci Bahar
5- Dümtek
6- Zelzele
7- Bazen
8- Zavallı Bir Gece
9- Şöyle Yürekli Bir Sevda
10-Bir Zamanlar Deli Gönlüm


Yürüyorum Düş Bahçelerinde (Albüm, DMC Müzik, 16.06.2009)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
CD 1:
1- İzmir Yanıyor - 02:38
2- Unutamam - 04:34
3- Kaybedenler - 06:54
4- Uslanmadım - 04:35
5- Elveda - 06:11
6- Tutunamadım - 04:01
7- Kurşuni Renkler - 04:37
8- Uçurtma Bayramları - 03:50
9- Pardon - 04:29
10-Lâl - 03:22
11-Sorma - 04:52
12-Kaçak - 04:00
13-Lale Devri - 04:56
14-Takvim - 04:39
15-Muhabbet Kuşları - 05:54
CD 2:
1- Tören - 04:30 (Söz ve Müzik: Mithat Can Özer, Düz.: Mustafa Ceceli)
2- Kibir - 05:26
3- Yok Ki - 04:49
4- Çakkıdı- 03:47
5- Anadilim Aşk - 04:23
6- Bile Bile - 05:21
7- Gidemem - 05:51
8- Gelsin Hayat Bildiği Gibi - 04:53
9- İtirafçı Olma (Kıvanch K) - 05:04
10-Bekleyelim De Görelim - 04:41
11-Büklüm Büklüm - 04:34
12-Söz Bitti - 07:04
13-Tören (Aykut Gürel-Mithat Can Özer) - 04:27
14-İtirafçı Olma (Aykut Gürel-Mithat Can Özer) - 11:12
DVD:
Cevdet Erek "Katkısız"


Albüm ile ilgili diğer bilgiler
Şimdi nedir bu DVD Bu, benim size hediyem...

Bu aslında epeydir düşündüğüm birşeydi. Şaka maka bir ömür paylaştık, gönül artık daha fazlasını istiyor. Görüp etkilendiğim, zaman zaman çok yerleşik kanaatlerimi bile bir anda değiştirebilen küçücük bir detay, söz, taze bir bilgi, hayatın içindeki beklenmedik herhangi bir sürpriz, yani ne varsa bir koşu gelip size yetiştirme arzusu...

Bu albüm aslında başlamak için iyi bir vesile oldu. Malum, müzik gibi popüler sanatlar büyük kitlelere daha kolaylıkla ulaşabiliyor. Böyle böyle düşünürken, bunu çok kolay yapabilecek bir sürü şansım olduğunu hatırladım. Hayat hakikaten de kocaman bir bahçe, her zaman söylenir ama gerçekten de öyle... Ama işte hayata bir resme bakar gibi bakabilmek, hayatı bir şiiri anlar, bir şarkıyı dinler gibi dinlemek, yaşamın kendiliğindenliğindeki öz estetiğini yakalayabilmek için biraz durup bakmak, baktığını görmek gerekiyor. Günlük hayatın rutin telaşları içinde yuvarlanırken, farkına bile varmadan dikkatimizden kaçan anlara, seslere ve karelere odaklanmak çok kolay değil doğal olarak.

Oysa, bütün bunları parantez içine alıp üzerine fazladan hiçbir söz söylemeden, büyük resimden küçük kareleri olduğu gibi çekip, çekiştirmeden bize sunan, bunu yaparken de mucizevi bir şekilde ama yine doğallıkla bizi bambaşka bahçelere götürebilen, bize hiç beklenmedik yeni pencereler açıveren gizli gözler var. Türkiye güncel sanatının icracılarından Cevdet Erek onlardan biri... Bana her anı farketmeyi ve kaçırmamak gerektiğini yeniden hatırlattı.

Sizde nasıl duygular uyandırır, ne düşündürür bilemem ama içindeki katkısız doğal tadı hissedeceğinizden eminim... (Sezen Aksu)


Kaybolmayan Yıllar Mini Arşiv Vol.1 (6xCD Albüm, Mod Müzik , 22.06.2009)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
CD 1- Allahaısmarladık - 1977 + 45`likler - 1976-1979
CD 2- Serçe - 1978 - Çift CD
CD 3- Git - 1986
CD 4- Sezen Aksu 88 - 1988
CD 5- Sezen Aksu Söylüyor - 1989
CD 6- Gülümse - 1991

Kaybolmayan Yıllar Mini Arşiv Vol.2 (6xCD Albüm, Mod Müzik , 22.06.2009)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
CD 1- Deli Kızın Türküsü - 1993
CD 2- Işık Doğudan Yükselir - 1995
CD 3- Deliveren - 2000
CD 4- Şarkı Söylemek Lazım - 2001
CD 5- Yaz Bitmeden - 2003
CD 6- Bahane / Bahane Remixes - 2005

Sen Ağlama (Albüm, Enter Müzik, 19.08.2009)
(1984"te Raks Müzik ve Sembol Plak (LP 114) tarafından LP formatında basılan albümün [YENİ BASIMI])
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
1- Sen Ağlama (Söz: Aysel Gürel, Sezen Aksu, Müzik: Onno Tunç)
2- Haydi Gel Benimle Ol (Söz: Aysel Gürel, Müzik: Onno Tunç)
3- Geri Dön (Söz: Sezen Aksu, Müzik: Onno Tunç)
4- Yeter (Söz: Sezen Aksu, Müzik: Attila Özdemiroğlu)
5- Bu Gece (Söz: Sezen Aksu, Müzik: Onno Tunç)
6- Dağlar Dağlar (Söz: Ali Kocatepe, Müzik: Sabahattin Ali)
7- Çocuklar Gibi (Söz: Ali Kocatepe, Müzik: Sabahattin Ali)
8- Tükeneceğiz (Söz & Beste: Sezen Aksu)
9- Bir Başka Aşk (Söz: Aysel Gürel, Müzik: Onno Tunç)
10-Bindokuzyüzkırkbeş (Söz: Aysel Gürel, Müzik: Onno Tunç)


2010
Sen Ağlama (Albüm, Sembol Müzik, 16.02.2010 [YENİ BASKI])
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
1- Sen Ağlama (Söz: Aysel Gürel, Sezen Aksu, Müzik: Onno Tunç)
2- Haydi Gel Benimle Ol (Söz: Aysel Gürel, Müzik: Onno Tunç)
3- Geri Dön (Söz: Sezen Aksu, Müzik: Onno Tunç)
4- Yeter (Söz: Sezen Aksu, Müzik: Attila Özdemiroğlu)
5- Dağlar Dağlar (Söz: Ali Kocatepe, Müzik: Sabahattin Ali)
6- Çocuklar Gibi (Söz: Ali Kocatepe, Müzik: Sabahattin Ali)
7- Tükeneceğiz (Söz & Beste: Sezen Aksu)
8- Bir Başka Aşk (Söz: Aysel Gürel, Müzik: Onno Tunç)
9- Bindokuzyüzkırkbeş (Söz: Aysel Gürel, Müzik: Onno Tunç)
10-Bu Gece (Söz: Sezen Aksu, Müzik: Onno Tunç)


130 Bpm / Ozan Doğulu (Albüm, Dmc Müzik, 15/18.06.2010)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
1- Kaybolan Yıllar feat.Sezen Aksu

Kaybolmayan Yıllar Arşiv Serisi Vol 3 (Albüm, Sn Müzik, 25.10.2010)
Büyütmek için T ıklay ın
CD 1: Sevgilerimle (1980)
CD 2: Ağlamak Güzeldir (1981)
CD 3: Firuze (1982)
CD 4: Düş Bahçeleri (1996)
CD 5: Düğün Ve Cenaze (1997)
CD 6: Yürüyorum Düş Bahçelerinde (2009)
   CD/1
   CD/2

Müzeyyen Senar İle Bir Ömre Bedel (TSM Albüm, Bonus Müzik, 29.12.2010)
(1998 ve 2001 yılında Universal Müzik'ten çıkan albümün Yeni Basımı)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
6. Vardar Ovası (Hicaz 03:54)
Düet: Müzeyyen Senar ve Sanatçılar Korosu
9. Gülşen- Hüznüne (Hicaz 01:55)
Düet: Müzeyyen Senar ve Sezen Aksu
11.Benim Yarim Gelişinden Bellidir (Hicaz 01:53)
Düet: Müzeyyen Senar ve Sanatçılar Korosu

2011
Öptüm (Albüm, Dmc Müzik, 25.05.2011)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
1- Unuttun Mu Beni?
2- "Arkadaş" Şarkısını Duyunca
3- Ballı
4- Vay
5- Ayar
6- Sayım
7- Acıtmışım Canını Sevdikçe
8- Kaçıracam Seni
9- Aşka Şükredelim
10-Ah Felek Yordun Beni


Online CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.hepsiburada.com
www.tulumba.com (ABD)
www.tikla24.de (Almanya)

Sen Ağlama (Albüm, Bayar Müzik, 05.10.2011)
(İlk 1984’te Sembol Plak LP 114 katalog no. ile LP albüm olarak, CD olarak da 2009’da Enter Müzik tarafından ve 2010’de de Sembol Müzik tarafından çıkarılan albümün tekrar CD olarak [YENİ BASIMI])
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
1. Sen Ağlama (Söz: Aysel Gürel, Sezen Aksu, Müzik: Onno Tunç)
2. Haydi Gel Benimle Ol (Söz: Aysel Gürel, Müzik: Onno Tunç)
3. Geri Dön (Söz: Sezen Aksu, Müzik: Onno Tunç)
4. Yeter (Söz: Sezen Aksu, Müzik: Attila Özdemiroğlu)
5. Bu Gece (Söz: Sezen Aksu, Müzik: Onno Tunç)
6. Dağlar Dağlar (Söz: Ali Kocatepe, Müzik: Sabahattin Ali)
7. Çocuklar Gibi (Söz: Ali Kocatepe, Müzik: Sabahattin Ali)
8. Tükeneceğiz (Söz & Müzik: Sezen Aksu)
9. Bir Başka Aşk (Söz: Aysel Gürel, Müzik: Onno Tunç)
10.Bin Dokuzyüz Kırkbeş (Söz: Aysel Gürel, Müzik: Onno Tunç)


Öptüm - Remix (Albüm, DMC, 06.12.2011)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
1. Ah Felek Yordun Beni - (Kıvanç K.Remix) (Söz & Müzik: Sezen Aksu)
2. Vay - (Okay Barış Remix) (Söz & Müzik: Sezen Aksu)
3. Unuttun Mu Beni? - (Kıvanç K.& Erdinç Erdoğdu Radio Edit) (Söz & Müzik: Sezen Aksu)
4. Ballı - (Enver Günen Mix) (Söz & Müzik: Nazan Öncel)
5. Ayar - (Emrah Karaduman Mix) (Söz & Müzik: Sezen Aksu)
6. Acıtmışım Canını Sevdikçe - (Emrah Karaduman Mix) (Söz: Yıldırım Türker, Müzik: Sezen Aksu)
7. Sayım - (Bayraşa Mix)
Şiir: Cemal Süreya, Müzik: Sezen Aksu)
8. Kaçırıcam Seni - (Bahadır Tanrıvermiş Mix) (Söz: Yıldırım Türker, Müzik: Sezen Aksu)
9. "Arkadaş" Şarkısını Duyunca - (Emrah Karaduman Mix) (Söz & Müzik: Sezen Aksu)
10.Ah Felek Yordun Beni - (Okay Barış Remix) (Söz & Müzik: Sezen Aksu)
11.Vay - (Emrah Karaduman Mix) (Söz & Müzik: Sezen Aksu)
12.Unuttun Mu Beni? - (Kıvanç K.Remake) (Söz & Müzik: Sezen Aksu)
13.Ballı - (Düğün Dernek Apache Kıvanç K.Remix) (Söz & Müzik: Nazan Öncel)
14.Acıtmışım Canını Sevdikçe - (Kıvanç K.& Emre Aşkın Remix) (Söz: Yıldırım Türker, Müzik: Sezen Aksu)
15.Sayım - (Melisa Uzunarslan Remix)
Şiir: Cemal Süreya, Müzik: Sezen Aksu)
16.Ayar - (Kıvanç K.& Emre Aşkın Remix) (Söz & Müzik: Sezen Aksu)
CD/2:
1.Unuttun Mu Beni? (Söz & Müzik: Sezen Aksu)
2."Arkadaş" Şarkısını Duyunca (Söz & Müzik: Sezen Aksu)
3.Ballı (Söz & Müzik: Nazan Öncel)
4.Vay (Söz & Müzik: Sezen Aksu)
5.Ayar (Söz & Müzik: Sezen Aksu)
6.Sayım
Şiir: Cemal Süreya, Müzik: Sezen Aksu)
7.Acıtmışım Canını Sevdikçe (Söz: Yıldırım Türker, Müzik: Sezen Aksu)
8.Kaçırıcam Seni (Söz: Yıldırım Türker, Müzik: Sezen Aksu)
9.Aşka Şükredelim (Söz & Müzik: Sezen Aksu)
10.Ah Felek Yordun Beni (Söz & Müzik: Sezen Aksu)


İnternet Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.hepsiburada.com
www.tulumba.com (ABD)

2012
Sen Ağlama (LP - Plak Albüm, Bayar Müzik, 20/ 25.01.2012)
(İlk 1984'te Sembol Plak LP 114 katalog no. ile LP albüm olarak, CD olarak da 2009'da Enter Müzik tarafından ve 2010'de de Sembol Müzik tarafından çıkarılan albümün Bayar Müzik tarafından 05.10.2011'de CD olarak yeniden basılarak çıkarıldı. Bu kez LP PLAK olarak [YENİ BASIMI])
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
A Yüzü:
1. Sen Ağlama (Söz: Aysel Gürel, Sezen Aksu, Müzik: Onno Tunç)
2. Haydi Gel Benimle Ol (Söz: Aysel Gürel, Müzik: Onno Tunç)
3. Geri Dön (Söz: Sezen Aksu, Müzik: Onno Tunç)
4. Yeter (Söz: Sezen Aksu, Müzik: Attila Özdemiroğlu)
5. Bu Gece (Söz: Sezen Aksu, Müzik: Onno Tunç)
B Yüzü:
1. Dağlar Dağlar (Söz: Ali Kocatepe, Müzik: Sabahattin Ali)
2. Çocuklar Gibi (Söz: Ali Kocatepe, Müzik: Sabahattin Ali)
3. Tükeneceğiz (Söz & Müzik: Sezen Aksu)
4. Bir Başka Aşk (Söz: Aysel Gürel, Müzik: Onno Tunç)
5. Bin Dokuzyüz Kırkbeş (Söz: Aysel Gürel, Müzik: Onno Tunç)

Online PLAK Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.hepsiburada.com

Keşke Burada Olsaydın / Kürşat Başar [Caz Albüm, Esen Entertainment, 02.05.2012]
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
2. El Gibi / Kürşat Başar Feat. Sezen Aksu (Söz & Müzik: Sezen Aksu)

01 / Ozan Çolakoğlu [Albüm, DMC Müzik, 11.06.2012]
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
6- Gizli Aşk Feat. Sezen Aksu

Sezen Aksu Türkiye Şarkıları / Konser (2xMüzik DVD, İmaj Yapım, 18 / 21.11.2012)
Büyütmek için T ıklay ın

Sezen Aksudan "Bir"likte Şarkılar:

Sezen Aksu tarafından Türkiyede konuşulan farklı dillerdeki şarkıların söylendiği dostluk ve barış konserleri dizisi Şimdi DVDde!

İstanbul, Antalya, İzmir ve Brükselde gerçekleştirilen konserlerden seçme şarkılar, duygusal anlar ve Sezen Aksu konserlerinin olmazsa olmazı eğlenceli dakikalardan derlenen bu barış ve dostluk konserlerinde Sezen Aksu, 174 kişilik bir koro ile Türkçe, Ermenice, Rumca ve Kürtçe dillerinde şarkılar söylüyor.

Türkiye topraklarının ortak kültürünü sunmayı hedefleyen konserler için Sezen Aksu duygularını şu sözlerle dile getiriyor:

"Asırlardır birlikte yaşıyoruz. Bu olağanüstü topraklardan yükselen bütün sesler bir arada olsun, birlikte şarkı söyleyelim istedik. Çünkü bizim gerçeğimiz bu. Çünkü herkes var olmalı... Bunca insan tek bir ağızdan şarkı söylerken ortak duyguda ve kültürde kendiliğinden buluşuyor. Bu zorla ya da planlanarak doğacak bir uyum değil. Bu kadar insanı çok kısa sürede sorunsuz bir şekilde bir araya getirmek mucize gibi bir işti. Bir kez daha anladım ki evrenin kusursuz bir planlaması var ve buna müdahale etmek mümkün değil. Yani olması gereken, ne olursa olsun oluyor..."

Yönetmen: Yaşar Gaga
Yapım: Imaj, SN Music Publishing
Yapımcı: Cemal Noyan
Proje Tasarım: Sezen Aksu
Tür: Müzik DVD
Süre/Yapım Y: 152 dak. / 2012

İnternet Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.hepsiburada.com
www.opus3a.com
www.amazon.com (ABD)
www.tikla24.de (Almanya)
www.amazon.de (Almanya)

2013
Gülümse (Albüm, DMC, 10.01.2013)
(24 Şubat 2006 SN Müzik'ten çıkarılan albümün [YENİ BASIMI])
Büyütmek için T ıklay ın
1. Hadi Bakalım - 04:45
2. Tutsak - 03:48
3. Ne Kavgam Bitti Ne Sevdam - 06:05
4. Gülümse - 05:24
5. Güllerim Soldu - 04:37
6. Vazgeçtim - 05:09
7. Herşeyi Yak - 06:51
8. Namus - 04:17
9. Seni Kimler Aldı - 05:45
10.Değer mi - 04:47

İnternet Satış Noktaları:
www.hepsiburada.com

Deliveren (Albüm, DMC, 10.01.2013)
(2000'de Post Müzik'ten çıkarılan albümün [YENİ BASIMI])
Büyütmek için T ıklay ın
1. Deliveren - 00:45
2. Oh Oh - 03:48
3. Kahpe Kader - 06:05
4. Keskin Bıçak - 05:24
5. Rumeli Havası - 04:37
6. Gidiyorum Bu Şehirden - 06:51
7. O-Kudum-Da - 04:17
8. Yine Mi Çiçek? - 05:45
9. Hoş Geldin - 04:37
10.Sarı Odalar - 05:47
11.Yalancı Dünya - 03:30
12.Hayat Sana Teşekkür Ederim - 04:14

İnternet Satış Noktaları:
www.hepsiburada.com

Git (Albüm, DMC, 10.01.2013)
(1986'da Fono Müzik tarafından LP olarak çıkarılan albümün [YENİ BASIMI])
Büyütmek için T ıklay ın
1. Değer mi? (Söz: Aysel Gürel, Müzik: Onno Tunç)
2. Git... (Söz: Sezen Aksu, Müzik: Onno Tunç)
3. Beni Unutma (Söz: Sezen Aksu, Müzik: Onno Tunç)
4. Kolay Değil (Söz: Sezen Aksu, Müzik: Onno Tunç)
5. Ünzile (Söz: Aysel Gürel, Müzik: Onno Tunç)
6. Sonbahar (Söz: Aysel Gürel, Müzik: Onno Tunç)
7. Ali (Söz: F.Nafiz Çamlıbel, Müzik: Ali Kocatepe)
8. Ah Mazi (Söz: Aysel Gürel, Müzik: Onno Tunç)
9. Yalnızca Sitem (Söz: Aysel Gürel, Müzik: Onno Tunç)

İnternet Satış Noktaları:
www.hepsiburada.com

Sezen Aksu '88 (Albüm, DMC, 10.01.2013)
(1988'de Fono Müzik tarafından LP olarak çıkarılan albümün [YENİ BASIMI])
Büyütmek için T ıklay ın
1- Sarışın - 04:30
2- Geçer(04:20
3- Sultan Süleyman - 03:47
4- El gibi - 04:20
5- Unut - 04:53
6- Oldu mu? - 05:00
7- Kavaklar - 04:50
8- Bir çocuk sevdim - 04:55
9- Hasret - 04:52
10-Bir kuş uçur - 03:30
11-Hayır - 04:53
12-Seni istiyorum - 04:01

İnternet Satış Noktaları:
www.hepsiburada.com

Sezen Aksu Söylüyor (Albüm, DMC, 10.01.2013)
(1989'da Fono Müzik tarafından çıkarılan albümün [YENİ BASIMI])
Büyütmek için T ıklay ın
1. Bırak Beni
2. Şinanay
3. Gidiyorum
4. Son Bakış
5. Yıllar Sonra
6. Beni Kategorize Etme
7. Belalım
8. Kış Masalı
9. Aynalar
10.İstanbul Hatırası
11.Zor Yıllar
12.Gamsız

İnternet Satış Noktaları:
www.hepsiburada.com

Serçe (2xCD, DMC, 10.01.2013)
(1978'de Kent Plak tarafından 2'li olarak çıkarılan LP albümün CD formatında SN Müzik tarafından 8 Haziran 2006'da CD olarak çıkardığı albümün 2'li olarak [YENİ BASIMI])
Büyütmek için T ıklay ın
CD 1:
1. İçime Sinmiyor - 03:49
2. Minik Serçe - 03:18
3. Sen - 02:50
4. Gölge Etme - 03:31
5. Gün Gelir - 03:18
6. Yorgun Akşamlar - 03:34
7. Sızı - 03:52
8. Çocuk ve Dev - 02:55
9. Kaybolan Yıllar - 03:09
10.Gelen Gideni Aratır - 04:24
CD 2:
1. Kaç Yıl Geçti Aradan - 03:32
2. Aşk - 03:04
3. Kime Kalmış Bu Dünya - 03:09
4. Neye Yarar - 02:43
5. Ben Dul Bir Kadınım - 04:13
6. Ud Taksimi - 01:23
7. Ölürsem Yazıktır - 03:03
8. Olmaz İlaç - 03:19
9. Akasyalar Açarken - 03:21
10.Silemezler Gönlümden - 04:10
11.Karam - 02:48

İnternet Satış Noktaları:
www.hepsiburada.com

Allahaısmarladık (Albüm, DMC. 10.01.2013)
(1977'de Hop Plak tarafından çıkarılan LP Albümün 45’lik şarkıların ilavesiyle SN Müzik tarafından Ekim 2006'da CD olarak tekrar basılan albümün [YENİ BASIMI])
Büyütmek için T ıklay ın
1. Allahaısmarladık - 05:24 (Söz: Aysel Gürel, Müzik: Baha Boduroğlu, Düz.: Hurşit Yenigün)
2. Kendi Kendime - 02:47 (Söz: Sezen Aksu, Müzik ve Düz.: Şanar Yurdatapan)
3. Haydi Söyle - 02:53 (Söz: Oktay Yurdatapan, Müzik: Hadjidakis, Düz.: Hurşit Yenigün)
4. Uzun Lafın Kısası - 02:54 (Söz: Zeren Uluer, Müzik: Baha Boduroğlu, Düz.: Hurşit Yenigün)
5. Seni Gidi Vurdumduymaz - 02:28 (Söz ve Müzik: Sezen Aksu, Düzenleme: Atilla Özdemiroğlu)
6. Geçen Yaz - 04:19 (Söz, Müzik ve Düz.: Şanar Yurdatapan)
7. Gözlerindeki Bulut - 02:58 (Söz, Müzik ve Düz.: Şanar Yurdatapan)
8. Söyle, Kimsin ? - 03:14 (Söz: Aysel Gürel, Müzik: Baha Boduroğlu, Düz.: Hurşit Yenigün)
9. Alev Alev - 03:08 (Söz ve Müzik: Şanar Yurdatapan, Düz.: Atilla Özdemiroğlu)
10.Olmaz Olsun - 03:00 (Söz, Müzik ve Düzenleme: Şanar Yurdatapan)
11.Allah Aşkına - 03:49
12.İlk Gün Gibi - 04:23
13.Yalancı - 03:11
14.Kusura Bakma - 03:40
15.Yaşanmamış Yıllar - 03:12

İnternet Satış Noktaları:
www.hepsiburada.com

Düş Bahçeleri (Albüm, DMC,10.01.2013)
(1996'da Raks Müzik ve 26.08.2008'de Sn Müzik tarafından çıkarılan albümün [YENİ BASIMI])
Büyütmek için T ıklay ın
1. Seni Yerler - 04:10
2. Yarası Saklım - 05:03
3. Bile Bile - 04:52
4. Kaçın Kurası - 03:45
5. Le Le Le - 03:17
6. Yalnızlık Senfonisi - 05:42
7. Düş Bahçeleri - 03:32
8. İki Gözüm - 04:12
9. Zalim - 04:38
10.Onursuz Olmasın Aşk - 04:06
11.Rakkas (Remix) - 03:54

İnternet Satış Noktaları:
www.hepsiburada.com

Düğün ve Cenaze (Albüm, DMC, 11.01.2013)
(1997'de Raks Müzik ve 26.08.2008'de SN Müzik tarafından çıkarılan albümün [YENİ BASIMI])
Büyütmek için T ıklay ın
1. O Sensin - 03:51
2. Allahın Varsa - 05:04
3. Kasım Yağmurları - 05:12
4. Hıdrellez - 03:49
5. Düğün - 03:22
6. Erkekler - 05:40
7. Gül - 03:56
8. Helal Ettim Hakkımı - 03:56
9. Ayışığı - 03:58
10.Kalaşnikof - 05:00

Sevgilerimle (Albüm, DMC, 11.01.2013)
(1980'de Kervan Plakçılık LP 50 ve 03.06.2009 tarihinde SN Müzik tarafından çıkarılan albümün [YENİ BASIMI])
Büyütmek için T ıklay ın
1. Dört Günlük Bir Şey (Söz: Oktay Yurdatapan, Müzik: Cenk Taşkan, Düz.: Osman İşmen)
2. Küçük Yaz Çiçeği (Söz ve Müzik: Recep Aktuğ, Düz.: Osman İşmen)
3. Uzaklarda Bir Çizgide (Söz: Nilüfer Yumlu, Müzik: Sezen Aksu, Düz.: Osman İşmen)
4. Sürüklüyorum Çaresizliğimi (Söz: Nilüfer Yumlu, Müzik: Sezen Aksu, Düz.: Osman İşmen)
5. Bir Acı Kahvenin (Söz: Zeren Uluer, Müzik: Rıza Silahlıpoda, Düz.: Osman İşmen)
6. Hani (Söz: Aysel Gürel, Müzik: Recep Aktuğ, Düz.: Osman İşmen)
7. Dilimin Ucunda Kelimeler (Söz: Zeren Uluer, Müzik: Sezen Aksu, Düz.: Osman İşmen)
8. Sensizim (Söz: Tülay Karayalçın-Nazmi Canay, Müzik: Rıza Silahlıpoda, Düz.: Osman İşmen)
9. Çocuk (Söz: Sezen Aksu, Müzik: Sezen Aksu-Recep Aktuğ, Düz.: Osman İşmen)
10.Hata (Söz ve Müzik: Sezen Aksu, Düz.: Osman İşmen)

Firuze (Albüm, DMC, 11.01.2013)
(1982'de Kent Plak ve 03.06.2009 tarihinde SN Müzik tarafından çıkarılan albümün [YENİ BASIMI])
Büyütmek için T ıklay ın
1- Firuze
2- Ayrılıklar Bitmez
3- Neredesiniz
4- İkinci Bahar
5- Dümtek
6- Zelzele
7- Bazen
8- Zavallı Bir Gece
9- Şöyle Yürekli Bir Sevda
10-Bir Zamanlar Deli Gönlüm

İnternet Satış Noktaları:
www.hepsiburada.com

Ağlamak Güzeldir (Albüm, DMC, 11.01.2013)
(1981'de Kervan Plakçılık LP 59 ve 03.06.2009 tarihinde SN Müzik tarafından çıkarılan albümün 2 şarkı "Hata" ve "Dört Günlük Bir Şey" eksiğiyle [YENİ BASIMI])
Büyütmek için T ıklay ın
1. Düşünce
2. Ağlamak Güzeldir
3. Yak Bir Sigara (Özdemir Erdoğan ile düet)
4. Köprü
5. Yalnız Kullar (Tanrım)
6. En Uzun Gece
7. Biliyorsun
8. Ben Her Bahar Aşık Olurum
9. Lunapark
10.Hoşgörü

İnternet Satış Noktaları:
www.hepsiburada.com

Kaybolmayan Yıllar Arşiv Serisi Vol.2 (8xCD Albüm, DMC, 11.01.2013)
(30 Ocak 2008'de Sn Müzik / Seyhan Müzik tarafından çıkarılan albümün [YENİ BASIMI])
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın

CD 1: Deli Kızın Türküsü (1993)
CD 2: Işıklar Doğudan Yükselir (1995) / Ex oriente Lux
CD 3: Deliveren (2000)
CD 4: Şarkı Söylemek Lazım (2001)
CD 5: Yaz Bitmeden (2003)
CD 6: Bahane (2005)
CD 7: Bahane + Bahane Remixes

Bahane (2005)
Bahane Remixes (2005)

İnternet Satış Noktaları:
www.dr.com.tr
www.hepsiburada.com

Kaybolmayan Yıllar Arşiv Serisi Vol 3 (Albüm, DMC, 11.01.2013)
(25.10.2010'da Sn Müzik tarafından çıkarılan albümün [YENİ BASIMI])
Büyütmek için T ıklay ın
CD 1: Sevgilerimle (1980)
CD 2: Ağlamak Güzeldir (1981)
CD 3: Firuze (1982)
CD 4: Düş Bahçeleri (1996)
CD 5: Düğün Ve Cenaze (1997)
CD 6: Yürüyorum Düş Bahçelerinde (2009)

       CD/1
       CD/2


İnternet Satış Noktaları:
www.dr.com.tr
www.hepsiburada.com

Kayıp Şehir [Dizi Müziği] (Single, DMC, 14.03.2013)Online CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.hepsiburada.com
www.kitapsec.com
www.amazon.com
Dijital Satış Noktaları:
itunes.apple.com/tr
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com

2014
Yeni ve Yeni Kalanlar (Single, SN Müzik, 06.05.2014)

1- Yeni ve Yeni Kalanlar - 03:47
2- Yeni ve Yeni Kalanlar (Alaturka Versiyon) - 03:52
3- Yeni ve Yeni Kalanlar (Emrah Karaduman Mix) - 03:49
4- Yeni ve Yeni Kalanlar (Emrah Karaduman Club Remix) - 04:51
5- Yeni ve Yeni Kalanlar (Moguz & Baris K. Rework) - 06:54


Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com

Eksik Olma (Single şarkı, 10.07.2015)
Büyütmek için T ıklay ın
1- Eksik Olma

2016
Ben Öyle Birini Sevdim Ki (Delibal Original Soundtrack) (Single, SN Music, 06.01.2016)

1- Ben Öyle Birini Sevdim Ki (Delibal Original Soundtrack) - 04:46


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com

The Royal Philharmonic Orchestra Plays Sezen Aksu (Albüm, EMI / Most Poduction, 18.02.2016)

1. Masum Değiliz
2. İstanbul İstanbul Olalı
3. İkinci Bahar
4. Kaybolan Yıllar
5. Çakkadı
6. Onursuz Olmasın Aşk
7. Kaçın Kurası
8. Kahpe Kader
9. Seni Kimler Aldı
10.Sorma
11.Şıkıdım
12.Ben Sende Tutuklu Kaldım
13.Küçüğüm
14.Keskin Bıçak
15.Hayat Sana Teşekkür Ederim

Online CD Satış Noktaları:
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.opus3a.com
www.pandamuzik.com
www.arkadas.com.tr
www.n11.com
www.ebay.com
www.ebay.com
www.turkkitap.de (Almanya)
www.amazon.com
Dijital Satış Noktaları:
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com

Sen Ağlama (Albüm, Sembol Müzik / Sn Müzik, 18.05.2016 [YENİ BASKI])
(1984'te Raks Müzik ve Sembol Plak (LP 114) tarafından LP formatında, 19.08.2009 tarihinde Enter Müzik tarafından CD, 16.02.2010'da Sembol Plak'tan CD olarak basılan albümün [YENİ BASIMI])
Büyütmek için T ıklay ın
1- Sen Ağlama (Söz: Aysel Gürel, Sezen Aksu, Müzik: Onno Tunç)
2- Haydi Gel Benimle Ol (Söz: Aysel Gürel, Müzik: Onno Tunç)
3- Geri Dön (Söz: Sezen Aksu, Müzik: Onno Tunç)
4- Yeter (Söz: Sezen Aksu, Müzik: Attila Özdemiroğlu)
5- Dağlar Dağlar (Söz: Ali Kocatepe, Müzik: Sabahattin Ali)
6- Çocuklar Gibi (Söz: Ali Kocatepe, Müzik: Sabahattin Ali)
7- Tükeneceğiz (Söz & Beste: Sezen Aksu)
8- Bir Başka Aşk (Söz: Aysel Gürel, Müzik: Onno Tunç)
9- Bindokuzyüzkırkbeş (Söz: Aysel Gürel, Müzik: Onno Tunç)
10-Bu Gece (Söz: Sezen Aksu, Müzik: Onno Tunç)


İnternet Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.tikla24.de (Almanya)

Sen Ağlama (LP - Plak Albüm, Bayar Müzik, 14.12.2016)
(İlk 1984’te Sembol Plak LP 114 katalog no. ile LP albüm olarak, CD olarak da 2009’da Enter Müzik tarafından ve 2010’de de Sembol Müzik tarafından çıkarılan albümün Bayar Müzik tarafından 05.10.2011'de CD olarak yeniden basılarak çıkarıldı. 2012’de de Plak olarak basılan albümün yeniden LP PLAK olarak [YENİ BASIMI])
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
A Yüzü:
1. Sen Ağlama (Söz: Aysel Gürel, Sezen Aksu, Müzik: Onno Tunç)
2. Haydi Gel Benimle Ol (Söz: Aysel Gürel, Müzik: Onno Tunç)
3. Geri Dön (Söz: Sezen Aksu, Müzik: Onno Tunç)
4. Yeter (Söz: Sezen Aksu, Müzik: Attila Özdemiroğlu)
5. Bu Gece (Söz: Sezen Aksu, Müzik: Onno Tunç)
B Yüzü:
1. Dağlar Dağlar (Söz: Ali Kocatepe, Müzik: Sabahattin Ali)
2. Çocuklar Gibi (Söz: Ali Kocatepe, Müzik: Sabahattin Ali)
3. Tükeneceğiz (Söz & Müzik: Sezen Aksu)
4. Bir Başka Aşk (Söz: Aysel Gürel, Müzik: Onno Tunç)
5. Bin Dokuzyüz Kırkbeş (Söz: Aysel Gürel, Müzik: Onno Tunç)


İnternet Satış Noktaları:
www.pandamuzik.com
www.hepsiburada.com
www.opus3a.com

Deniz Yıldızı (2x LP - Plak Albüm, DMC, 24.12.2016)
(DMC tarafından 24.06.2008 çıkarılan albümün plak formatında [YENİ BASIMI])
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
LP1 :
A Yüzü:
1- Deniz Yıldızı
2- Yol Arkadaşım
3- On ay
4- Hala Haber Bekliyorum Senden
B Yüzü:
1- Kırık Vals
2- Güvercin
3- Roman
LP 2 :
C Yüzü:
1- İzmir'in Kavakları
2- Kutlama
3- Sor Beni
4- Memet
D Yüzü:
1- Tanrı'nın Gözyaşları
2- Menajer
3- Beşik


İnternet Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.pandamuzik.com
www.opus3a.com

2017
Biraz Pop Biraz Sezen (Albüm, Sn Müzik, 18.01.2017)

1. İsyancı
2. Baba Evi
3. İhanetten Geri Kalan
4. Hakkımda Konuşmuşsun
5. Canımsın Sen
6. Manifesto
7. Köz
8. Kördüğüm
9. Ey Benim Çocukluğum
10.Ben Kedim Yatağım
11.Hu Hu
12.Üfle De Söneyim
13.Koca Kıçlı
14.Benim Karanlık Yanım
15.Günaydın Memur Bey
16.Göç


Online CD Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.pandamuzik.com
www.opus3a.com
www.eganba.com
www.arkadas.com.tr
www.hepsiburada.com
www.tulumba.com (ABD)
www.tikla24.de (Almanya)
www.turkkitap.de (Almanya)
Dijital Satış Noktaları:
www.turktelekommuzik.com
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com

Sen Ağlama - Neden (LP - Plak Albüm, Bayar Müzik / SN Müzik, 02.05.2017)
(İlk 1984’te Sembol Plak LP 114 katalog no. ile LP albüm olarak, CD olarak da 2009’da Enter Müzik tarafından ve 2010’de de Sembol Müzik tarafından çıkarılan albümün Bayar Müzik tarafından 05.10.2011’de CD olarak yeniden basılarak çıkarıldı. Neden şarkısı ilavesiyle 14.12.2016’da LP PLAKolarak ve bu kez de yine LP PLAK olarak [YENİ BASIMI])
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
A Yüzü:
1. Sen Ağlama (Söz: Aysel Gürel, Sezen Aksu, Müzik: Onno Tunç)
2. Haydi Gel Benimle Ol (Söz: Aysel Gürel, Müzik: Onno Tunç)
3. Geri Dön (Söz: Sezen Aksu, Müzik: Onno Tunç)
4. Yeter (Söz: Sezen Aksu, Müzik: Attila Özdemiroğlu)
5. Bu Gece (Söz: Sezen Aksu, Müzik: Onno Tunç)
B Yüzü:
1. Dağlar Dağlar (Söz: Ali Kocatepe, Müzik: Sabahattin Ali)
2. Çocuklar Gibi (Söz: Ali Kocatepe, Müzik: Sabahattin Ali)
3. Tükeneceğiz (Söz & Müzik: Sezen Aksu)
4. Bir Başka Aşk (Söz: Aysel Gürel, Müzik: Onno Tunç)
5. Bin Dokuzyüz Kırkbeş (Söz: Aysel Gürel, Müzik: Onno Tunç)
6. Neden (Söz: Sezen Aksu, Müzik: Onno Tunç)


Online Plak Satış Noktaları:
www.pandamuzik.com
www.opus3a.com
www.goldplak.com
www.hepsiburada.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com

Biraz Pop Biraz Sezen (LP - Plak Albüm, SN Müzik, 08.08.2017)

Plak 1
A Yüzü:
1. İsyancı
2. Baba Evi
3. İhanetten Geri Kalan
4. Hakkımda Konuşmuşsun
B Yüzü:
1. Canımsın Sen
2. Manifesto
3. Köz
4. Kördüğüm
Plak 2
A Yüzü:
1. Ey Benim Çocukluğum
2. Ben Kedim Yatağım
3. Hu Hu
4. Üfle De Söneyim
B Yüzü:
1. Koca Kıçlı
2. Benim Karanlık Yanım
3. Günaydın Memur Bey
4. Göç

Online Plak Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.opus3a.com

Biraz Pop Biraz Sezen (Remix) (Albüm, SN Müzik, 14.08.2017)

1. Canımsın Sen (Volga Tamöz Remix)
2. Manifesto (Kıvanch K. Remix)
3. İhanetten Geri Kalan (Okay Barış Remix)
4. Hu Hu (Aytuğ Yargıç & Emre Aşkın Remix)
5. Üfle De Söneyim (Bayrasa Remix)
6. Hakkımda Konuşmuşsun (Ali Tolga Demirtaş Remix)
7. İsyancı (Bayrasa Remix)
8. Köz (Bayrasa Rework)
9. Baba Evi (Ali Tolga Demirtaş Remix)
10.Ey Benim Çocukluğum (Digihead Version)
11.Günaydın Memur Bey (Ora & Ventus Remix)
12.Manifesto (Tarık Ceran Remix)
13.İhanetten Geri Kalan (Armageddon Turk Mix)
14.Koca Kıçlı (Genco Arı Remix)
15.Üfle De Söneyim (Okay Barış Remix)
16.Hu Hu (İlker Bayraktar Remix)
17.İhanetten Geri Kalan (Öğünç Başara Remix)
18.Canımsın Sen (Kıvanch K. Remix)

Online CD Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com
itunes.apple.com/tr
open.spotify.com
www.napster.com

2018
İhtimal Ki (Cebimdeki Yabancı Film Müziği) (Single, BKM, 08.02.2018)

1- İhtimal Ki (Cebimdeki Yabancı Film Müziği)


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com

Düş Bahçeleri (Beyaz Plak [LP=Longplay] Albüm, SN Müzik, 19.03.2018)

A :
1. Seni Yerler
2. Yarası Saklım
3. Bile Bile
4. Le Le Le
5. Yalnızlık Senfonisi
B :
1. Kaçın Kurası
2. Düş Bahçeleri
3. İki Gözüm
4. Zalim
5. Onursuz Olmasın Aşk
6. Rakkas (Remix 1)

Online PLAK Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.opus3a.com
www.turnalarplak.com
vibeby.com

Sezen Aksu - 88 (2 Plak [LP=Longplay] Albüm, SN Müzik, 19.03.2018)

LP: 1
A :
1. Sarışın
2. Geçer
3. Sultan Süleyman
B :
1. El Gibi
2. Unut
3. Oldu Mu?
LP: 2
A :
1. Kavaklar
2. Bir Çocuk Sevdim
3. Hasret
B :
1. Bir Kuş Uçar
2. Hayır
3. Seni İstiyorum

Online PLAK Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.opus3a.com
www.turnalarplak.com
vibeby.com

Git (Pembe Plak [LP=Longplay] Albüm, SN Müzik, 19.03.2018)

A :
1. Değer Mi?
2. Git…
3. Kolay Değil
4. Beni Unutma
B :
1. Ünzile
2. Sonbahar
3. Ali
4. Ah Mazi!...
5. Yalnızca Sitem

Online PLAK Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.opus3a.com
www.goldplak.com
www.turnalarplak.com
vibeby.com

DEMO (Youtube Özel Albüm, Sezen Aksu, 03.07.2018)

1- Ahbap Çavuşlar
2- Aykırı Çiçek
3- Begonvil
4- Yol Bitti Çoktan
5- Her Şey Fani
6- Delidir
7- Aldatıldık
Sezen Aksu - Demo (Tanıtım)

Demo (Albüm, SN Müzik, 05.12.2018)

1- Begonvil
2- Delidir
3- Ahbap Çavuşlar
4- Aldatıldık
5- Her Şey Fani
6– Yansın İstanbul
7- Aykırı Çiçek
8- Bekle
9- Yol Bitti Çoktan
10-Ah Beni Beni
11-Anlasana
12-Rüzgar Kırdı Kalbimi


Online CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.pandamuzik.com
www.arkadas.com.tr
Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com

Geçmişe Susmasını Söyle / Nuri Harun Ateş & Sezen Aksu (Single, DMC, 18.12.2018)

1- Geçmişe Susmasını Söyle - 03:46


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com

2019
Sen Ağlama - Neden (LP - Plak Albüm, SN Müzik, 30.01.2019)
(İlk 1984’te Sembol Plak LP 114 katalog no. ile LP albüm olarak, CD olarak da 2009’da Enter Müzik tarafından ve 2010’de de Sembol Müzik tarafından çıkarılan albümün Bayar Müzik tarafından 05.10.2011’de CD olarak yeniden basılarak çıkarıldı. Neden şarkısı ilavesiyle bu kez LP PLAK olarak 14.12.2016 ve 02.05.2017 tarihinde yeniden basılan albümün [YENİ BASIMI])

A Yüzü:
1. Sen Ağlama (Söz: Aysel Gürel, Sezen Aksu, Müzik: Onno Tunç)
2. Haydi Gel Benimle Ol (Söz: Aysel Gürel, Müzik: Onno Tunç)
3. Geri Dön (Söz: Sezen Aksu, Müzik: Onno Tunç)
4. Yeter (Söz: Sezen Aksu, Müzik: Attila Özdemiroğlu)
5. Bu Gece (Söz: Sezen Aksu, Müzik: Onno Tunç)
B Yüzü:
1. Dağlar Dağlar (Söz: Ali Kocatepe, Müzik: Sabahattin Ali)
2. Çocuklar Gibi (Söz: Ali Kocatepe, Müzik: Sabahattin Ali)
3. Tükeneceğiz (Söz & Müzik: Sezen Aksu)
4. Bir Başka Aşk (Söz: Aysel Gürel, Müzik: Onno Tunç)
5. Bin Dokuzyüz Kırkbeş (Söz: Aysel Gürel, Müzik: Onno Tunç)
6. Neden (Söz: Sezen Aksu, Müzik: Onno Tunç)

Online CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.hepsiburada.com
www.pandamuzik.com
www.opus3a.com
www.goldplak.com
www.ozhizo.com
www.plak.cafe

Geçmişe Susmasını Söyle / Nuri Harun Ateş & Sezen Aksu (Single CD, DMC, 11.02.2019)

1- Geçmişe Susmasını Söyle - 03:46


Online CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.pandamuzik.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)
www.amazon.com (ABD)
www.amazon.co.uk (İngiltere)
www.amazon.de (Almanya)

Türkiye Şarkıları (Canlı) / Sezen Aksu (CD&DVD Albüm, SN Music / Imaj Film, 18.03.2019)

1- Gülümse (Canlı) / Sezen Aksu - 05:44
2- Bindokuzyüzkırkbeş / Bir Çocuk Sevdim (Canlı) / Sezen Aksu - 04:19
3- Ne Ağlarsın (Canlı) / Sezen Aksu - 03:05
4- Dansöz Dünya (Canlı) / Sezen Aksu - 06:37
5- Leha Dodi (Canlı) / Sezen Aksu, Los Paşaros Sefaradis Musevi Müzik Topluluğu - 02:33
6- La Romansa de Rika Kuriel (Canlı) / Sezen Aksu, Los Paşaros Sefaradis Musevi Müzik Topluluğu - 04:16
7- Bastoniko de Djevezli / Âmed Nesim-i Subh-Dem (Canlı) / Sezen Aksu, Los Paşaros Sefaradis Musevi Müzik Topluluğu - 04:01
8- İstanbul (Canlı) / Sezen Aksu - 03:17
9- Sen Ağlama (Canlı) / Sezen Aksu - 03:41
10-Git / Geri Dön / Beni Unutma (Canlı) / Sezen Aksu - 06:21
11-Ne Kavgam Bitti Ne Sevdam (Canlı) / Sezen Aksu - 01:57
12-Mia Pista Apo Fosforo / Her Şeyi Yak (Canlı) / Sezen Aksu, Oniro Rum Müzik Grubu - 03:43
13-Ah Bir Ataş Ver / İzmir’in Kavakları (Canlı) / Sezen Aksu, Oniro Rum Müzik Grubu - 03:39
14-Çamlığın Başında Tüter Bir Tütün (Canlı) / Sezen Aksu - 02:45
15-Sto Pa Kai Sto Xanaleo (Canlı) / Sezen Aksu, Oniro Rum Müzik Grubu - 04:17
16-Strose To Stroma Su (Canlı) / Sezen Aksu, Oniro Rum Müzik Grubu - 04:59
17-To Diko Mu Paploma (Çekin Uşaklar Çekin) (Canlı) / Sezen Aksu, Oniro Rum Müzik Grubu, Cihan Okan - 04:25
18-Yerevan-Erebuni (Canlı) / Sezen Aksu, Feriköy Vartanant Ermeni Kilise Korosu - 04:08
19-Gomidas (Canlı) / Sezen Aksu, Feriköy Vartanant Ermeni Kilise Korosu - 05:03
20-Sari Gyalin (Canlı) / Sezen Aksu, Feriköy Vartanant Ermeni Kilise Korosu - 06:43
21-Bûkê (Canlı) / Sezen Aksu, Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Çocuk Korosu - 04:35
22-Ağlama Yar Ağlama (Canlı) / Sezen Aksu, Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Çocuk Korosu - 02:21
23-Yara Min (Canlı) / Sezen Aksu, Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Çocuk Korosu - 02:12
24-Lo Berde (Canlı) / Sezen Aksu, Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Çocuk Korosu - 03:01
25-Dua / Segâh Salât-ı U¨mmiye / Segâh Tes¸rik Tekbiri / Evcârâ Saz Semaîsi / Rast Kar-ı Muhtes¸em (Canlı) / Sezen Aksu, Enderun Klasik Türk Müziği Topluluğu - 07:51
26-Batan Gün Kana Benziyor (Canlı) / Sezen Aksu, Enderun Klasik Türk Müziği Topluluğu - 03:07
27-Aksaray’dan Geçer İken Çevirdiler Yolumu (Canlı) / Sezen Aksu, Enderun Klasik Türk Müziği Topluluğu - 05:05
28-Keskin Bıçak (Canlı) / Sezen Aksu - 06:12
29-Rakkas (Canlı) / Sezen Aksu - 03:28
30-Şarkı Söylemek Lazım (Canlı) / Sezen Aksu - 04:17
31-Yeniliğe Doğru / Arkadaş (Canlı) / Sezen Aksu, Feriköy Vartanant Ermeni Kilise Korosu - 09:09

Online CD / DVD Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.hepsiburada.com
www.opus3a.com
store.unkapani.digital
www.amazon.com (ABD)
www.amazon.co.uk (İngiltere)
www.amazon.de (Almanya)
www.tikla24.de (Almanya)
www.turkkitap.de (Almanya)
Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
listen.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)
www.amazon.de (Almanya)

2020
Yetinmeyi Bilir Misin? [Demo 2] (Single, SN Music, 17.01.2020)

1- Yetinmeyi Bilir Misin? - 02:40


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
play.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Ben De Yoluma Giderim [Demo 2] (Single, SN Music, 21.02.2020)

1- Yetinmeyi Bilir Misin? - 03:20


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
listen.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Ne Yapayım Şimdi Ben? (Demo 2) (Single, SN Müzik, 10.04.2020)

1- Ne Yapayım Şimdi Ben? (Demo 2)Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
listen.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Kaybedenler (Demo 2) (Single, SN Müzik, 15.05.2020)

1- Kaybedenler (Demo 2) - 05:45Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
listen.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Konduramadım (feat. Okay Barış) (Single, SN Music, 19.06.2020)

1. Konduramadım (feat. Okay Barış) [Ozan Bayraşa Rework] - 02:34
2. Konduramadım (feat. Okay Barış) [Okay Barış Version] - 03:05Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
listen.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Karşıyım (Single, SN Music, 17.07.2020)

1- Karşıyım - 03:58Dijital Satış Noktaları:
listen.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Sezen Aksu Söylüyor (PLAK albüm, SN Music / DMC, 26.06.2020)

A Yüzü:
1.Bırak Beni
2.Şinanay
3.Gidiyorum
4.Son Bakış
5.Gamsız
B Yüzü:
1.Beni Kategorize Etme
2 - Belalım
3.Bir Kış Masalı
4.Aynalar
5.İstanbul Hatırası
6. Zor Yıllar

Online PLAK Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.hepsiburada.com
www.pandamuzik.com
www.opus3a.com
www.zihni.com
www.hammeronlineshop.com
www.ozhizo.com
www.cdplak.com
www.rainbow45records.com

Serçe (Plak Albüm, SN Music / DMC, 26.06.2020)

LP 1:
1.İçime Sinmiyor
2.Minik Serçe
3.Sen
4.Gölge Etme
5.Gün Gelir
6.Yorgun Akşamlar
7.Sızı
8.Çocuk Ve Dev
9.Kaybolan Yıllar
10.Gelen Gideni Aratır

LP: 2
1.Kaç Yıl Geçti Aradan
2.Aşk
3.Kime Kalmış Bu Dünya
4.Neye Yarar?
5.Ben Dul Bir Kadınım
6.Ud Taksimi
7.Ölürsem Yazıktır
8.Olmaz İlaç
9.Akasyalar Açarken
10.İşlemezler Gönlümden
11.Karam

Online PLAK Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.hepsiburada.com
www.pandamuzik.com
www.opus3a.com
www.ozhizo.com
www.plak.cafe
www.izmirplakcisi.com
www.plakspot.com
www.hammeronlineshop.com
www.goldplak.com

Bir Vurgun Bu Sevda (Attila Özdemiroğlu Besteleri) (Single, Arda Müzik, 22.07.2020)

1- Bir Vurgun Bu Sevda (Attila Özdemiroğlu Besteleri) - 03:32Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
listen.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Kendimce (Demo 2) (Single, SN Müzik, 02.10.2020)

1- Kendimce (Demo 2) - 03:30Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Sen Ciddisin (Demo 2) (Single, SN Müzik, 02.10.2020)

1- Sen Ciddisin (Demo 2) - 03:582021
İnsanlık Hali (Demo 2) (Single, SN Music, 01.01.2021)

1- İnsanlık Hali (Demo 2) - 04:08Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Affet (Demo 2) (Single, SN Music, 03.02.2021)

1- Affet (Demo 2) - 02:44Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Hakim Bey (feat. Kardeş Türküler, Ara Dinkjian) [Demo 2] (Single, SN Music, 02.04.2021)

1- Hakim Bey (feat. Kardeş Türküler, Ara Dinkjian) [Demo 2] - 03:14Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Hakim Bey (Kivanch K. Rearrange) [Demo 2] (Single, SN Music, 09.04.2021)

1- Hakim Bey (Kivanch K. Rearrange) [Demo 2] - 03:14

Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Deli Divane [Demo 2] (Single, SN Music, 11.06.2021)

1- Deli Divane [Demo 2] - 03:14

Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Onursuz Olabilir Aşk [Demo 2] (Single, SN Music, 16.07.2021)

1- Onursuz Olabilir Aşk [Demo 2] - 03:01Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Yandı İçim (Demo 2) (Single, SN Music, 17.09.2021)

1- Yandı İçim (Demo 2) - 04:03Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Belki de Aşk Lazım Değildir (Demo 2) (Single, SN Music, 26.11.2021)

1- Belki de Aşk Lazım Değildir (Demo 2) - 03:05Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)


Ninni (Single, lalala, 04.03.2022)

1- Ninni - 03:06

Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Her Şeye Rağmen (Demo 2) (Single, SN Music, 29.04.2022)

1- Her Şeye Rağmen (Demo 2) - 02:59Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Yavrucanım (İyilikle Büyüsün) / Sezen Aksu & Sertab Erener Single, Bepanthol Baby, 20.05.2022)

1- Yavrucanım (İyilikle Büyüsün) - 03:47Dijital Satış Noktaları:
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Rütbe (Demo 2) (Single, SN Music, 29.07.2022)

1- Rütbe (Demo 2) - 02:43Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Bu Gece [Remix (Sezen Aksu)] (Remix) / Ozan Çolakoğlu (Single, Ozinga, 12.08.2022)

1- Bu Gece [Remix (Sezen Aksu)] (Remix) - 03:16 (Söz: Sezen Aksu, Müzik: Onno Tunç, Back Vokal: Fatih Ertür, Berna Anter)Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Demo 2 (Albüm, SN Music, 11.11.2022)

1- Yetinmeyi Bilir Misin? - 02:40
2- Ben De Yoluma Giderim - 03:20
3- Ne Yapayım Şimdi Ben? - 03:10
4- Kaybedenler - 05:45
5- Karşıyım - 03:58
6- Kendimce - 03:30
7- Sen Ciddisin - 03:58
8- İnsanlık Hali - 04:08
9- Affet - 02:44
10-Hakim Bey - 03:14
11-Hakim Bey (Kivanch K. Rearrange) - 05:19
12-Deli Divane - 03:33
13-Onursuz Olabilir Aşk - 03:01
14-Yandı İçim - 04:03
15-Belki De Aşk Lazım Değildir - 03:05
16-Her Şeye Rağmen - 02:59
17-Rütbe - 02:43

Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

2023
Kıra Döke (Single, SN Music, 21.07.2023)

1- Kıra Döke - 02:58Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)
music.amazon.com (ABD)
music.amazon.co.uk (İngiltere)
music.amazon.de (Almanya)

Ben Annemi İsterim / Atilla Ural & Sezen Aksu (Single, Doğulu Music, 11.08.2023)

1- Atilla Ural & Sezen Aksu - Ben Annemi İsterim - 06:15
2- Atilla Ural & Sezen Aksu - Ben Annemi İsterim (Radio Edit) - 03:49Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)
music.amazon.com (ABD)
music.amazon.co.uk (İngiltere)
music.amazon.de (Almanya)

Rahatı Kaçan Ağaç (Single, SN Music, 13.10.2023)

1- Rahatı Kaçan Ağaç - 03:20

Kapat

Şarkılardan örnekleri sayfaya gömülü Dinle!


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)
music.amazon.com (ABD)
music.amazon.co.uk (İngiltere)
music.amazon.de (Almanya)
Resmi Web Site Adresi:
www.sezenaksu.com.tr
Resmi Facebook Sayfa Adresi:
www.facebook.com/SezenAksu
www.facebook.com/pages/Sezen-Aksu-Official
Resmi Instagram Adresi:
www.instagram.com/sezenaksuresmi/
Resmi YouTUBE Kanal Adresi:
www.youtube.com/user/sezenaksuresmi
www.youtube.com/sezenaksu
Izlesene Kanal Adresi:
www.izlesene.com/sezenaksu
LastFM Sayfa Adresi:
www.lastfm.com.tr/music/Sezen+Aksu
ILike Sayfa Adresi:
www.ilike.com/artist/Sezen+Aksu
Sinemalar.com Sayfa Adresi:
www.sinemalar.com/sanatci/29714/Sezen-Aksu
Sinematürk Sayfa Adresi:
www.sinematurk.com/kisi/2208/Sezen-Aksu
YUKARI | TOP | OBEN


Geri Dön

Sanatçılar (Biyografi ve Diskografileri)

Telif Hakkı © Gönderen: Turkpopmuzik.net - (28212 okuma)


Sitede kullanılan materyallerin büyük bölümü genel kullanıma sunulmuş internet sitelerinden temin edilmiş olup burada yayınlanmasından herhangi bir ticari amaç güdülmemektedir. Bunlar üzerinde hak iddia ediyor ve telif talebinde bulunuyorsanız, siteden çıkarılması veya link verilmesi için lütfen bizimle bağlantı kurunuz.
[Detayları için BURAYA tıklayınız] turkpopmuzik@gmail.com
PHP-Nuke Copyright © 2004-2006 by Francisco Burzi. Bu bir free software programı olup GPL lisansıyla kullanılmaktadır. Sitemiz, PHP-Nuke v.7.6'dan geliştirilerek PHP 5.3.x versiyonlarına uyarlanmış SEO uyumlu RavenNuke (v.2.5) ile desteklenmektedir..
Hosted By  webhoster.ag