Hoş Geldin Sevgili Konuk!    [ Müzikli Gezintiler Dileğimizle ...] 26.09.2023

Türk Pop Müzik Ana Menü 
Anasayfa
Giriş (Site Planı)
Editörün Notu
Kronolojik Gezinti
Sanatçılar
(Biyo & Diskografileri)
Top 10 Müzik
Listeleri
En Son (Sitemize)
Kaydedilen Sanatçılar
En Son Albümler
En Son Çıkan Klipler
Kolektif, Karma veya
Derleme Albümler 
Müzik Yarışmaları  
Eurovision Türkiye
Müzik Etkinlikleri
Basından Müzik Haberleri
Kısa Pop Tarihi ve Müzik
Terimleri Sözlüğü
Tarihte Müzik Olayları
KARAOKE VİDEOLAR
DİĞER VİDEOLAR
Hazır Şarkı Listeleri
Flashplayer Şarkı Listeleri
Top 10'lar :
Kronoloji (Yıllar)

Sanatçılar

Hazır Playlistler

Müzik Yarışmaları
  Altın Mikrofon (Yıllar)

Müzik Yarışmaları
  Milliyet Liselerarası Müzik
  Yarışmaları (Yıllar)

Müzik Yarışmaları
  Altın Güvercin Müzik
  Yarışmaları (Yıllar)

Eurovision (Yıllar)

Diğer
DİĞER LİNKLERİMİZ 
Dünya Müzik Listeleri
(Kronolojik)
Beatles Türk
Beatles Haberleri

Kronoloji
1926 - 1959
1960
1961
1962
1963
1964
1965
1966
1967
1968
1969
1970 ve sonrası

Şarkıları (Kronolojik)
1957 - 1961
1962
1963
1964
1965
1966
1967
1968
1969
1970 ve Sonrası

Şarkıları (Alfabetik)
A - B
C - D - E
F - G - H
I -J
M - N - O
P - R - S
T - Z

Diskografi (Karaoke)
İngiltere Albümleri
Diğer Albümleri

Film (& Soundtrack Albümleri)   
A Hard Day’s Night
Help!
Magical Mistery Tour
Yellow Submarine
Let It Be

45'likleri (Singles)

EP (Extended Play)'leri

(Givenaway) Diğer
müzisyen ve gruplar
için yaptıkları besteleri

YARDIM 
S.S.S
© by Turkpopmuzik.net

   Sitede Ara
   Sosyal Paylaşım

2020 sonuna kadarki beğenmeler: 432

Beğen

   Kim Online
Şu an sitede, 222 ziyaretçi ve 0 üye bulunuyor.

   Ziyaretçi Bilgileri
Hoşgeldin, Misafir
Şu An Bağlı:
Ziyaretçi: 222
Üye: 0
Toplam: 222

   Sitemizi Destekleyin!
Sitemizi desteklemek için Görüşlerinizi bize iletin!

   Bizi Önerin!
Bizi Arkadaşlarınıza, Dostlarınıza Önermek için buraya tıklayın!

   Sayfa Hit Toplamı
Şu ana kadar
sayfa izlenimi aldık. Başlangıç:
2005

   Site Bilgileri
Sunucu TrafiğiSunucu Trafiği
  • Toplam: 137,830,258
  • Bugün: 12,670
Sunucu BilgileriSunucu Bilgileri
  • Sep 26, 2023
  • 08:49 am CEST
 

TÜRK POP MÜZiK.NET - Sanatçılar (Biyografi ve Diskografileri)
Tuğba Yurt
Bookmark and Share
    Geri Dön   (20124 okuma)

Tuğba Yurt
Tuğba Yurt
Tuğba Yurt
FOTO GALERİ

2 Eylül 1987 yılında Belçika’da dünyaya geldi. Şu an Bursa’da yaşıyor.

11 yaşından itibaren Uludağ Üniversitesi Devlet Konservatuvarın’da klasik batı müziği eğitimi almaya başladı. Viyola çalıyor. Uzun yıllar Bursa Senfoni Orkestrasında viyola çaldı ve yurt dışında çeşitli konserlerde farklı orkestralar ile görev aldı. Uludağ Üniversitesi Devlet Konservatuarı’ndan mezun oldu.

Halen viyola dalında yüksek lisansıma devam etmekte. Yaklaşık 8 yıldır sahne alıyor, şarkı söylüyor.

“Aşk’a Emanet” isimli ilk albümünü 6 Aralık’ta 3 Adım Müzik etiketiyle çıkardı. Albümün ilk klibini de “Ağır Yaralı” isimli şarkısına çekti.

Tuğba Yurt: “Diğer Popçulardan Farkım Sesim”

11 yaşında profesyonel olarak başladığı müzik kariyerini “Aşk’a Emanet” isimli single çalışmasıyla taçlandıran Belçika doğumlu Tuğba Yurt, çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Uludağ Üniversitesi Devlet konservatuarında klasik müzik eğitimi alan ve şu sıralar yüksel lisans yapan güzel şarkıcı, magazinsel boyutla değil sesiyle bir yerlere gelmek istediğini açıkladı. Viyola çalan Yurt şöyle konuştu:

“Müzik bilgisi, bir enstrüman çalmak önemli. Gerçekten bunlar bir fark yaratabilir. Bir şarkı yapıp hiç müzik bilgisi olmayan sonra canlı performansa geldiğinde söyleyemeyen günümüzde isimler var. Ben canlı performansla söylemeyi seviyorum. Müzik bilgim var. Bu işin eğitimin aldım. Sesimle fark edileceğime inanıyorum.” diye konuştu.

Oyunculuk teklifleri aldığını belirten Yurt, “Oyunculuk düşünmek için çok erken. Müziğin eğitimini aldım. Oyunculukta başka bir sanat. O işin eğitimini almış kişilerin yapması gerektiğini düşünüyorum. Ben müzik eğitimi aldım, müzikle doyuma ulaşmak istiyorum. Dizide bir şarkımın çalmasını isterim. Bir seslendirme yapabilirim.” dedi.
(Kaynak: www.magazinci.com - 22.02.2014)

Doğukan Manço İle Tuğba Yurt’tan Sürpriz Albüm

Bursa’nın gözde eğlence mekanlarından Last Point’te sahne alan Tuğba Yurt’u dinlemeye gelen ünlü sanatçı Barış Manço’nun oğlu DJ Doğukan Manço, bombayı patlattı. Müthiş ikilinin çıkaracağı albüm Türkiye’de ses getirecek.

Bursa’nın eğlence mekanlarından Last Point’te Tuğba Yurt ve DJ Doğukan Manço rüzgarı esti. Last Point’te gala yapan Tuğba Yurt ile kendisini dinlemeye gelen ünlü sanatçı Barış Manço’nun oğlu DJ Doğukan Manço’nun çıkaracağı müthiş albümü ilk kez Bursada Bugün BwebTV kameralarına açıkladı.

MANÇO VE YURT BOMBAYI PATLATIYOR

Tuğba Yurt ile uzun zamandır bir albüm projesi üzerinde çalıştıklarını ifade eden Doğukan Manço, “Bu projeyi şimdiye kadar gizli tuttuk. Çok kısa bir zaman içerisinde bombamızı patlatıyoruz. Ben uzun bir süre İstanbul’dan uzaktım. Menajerim Tuğba’yı fark etmemi sağladı. Dinlediğimde kafamdaki proje için en ideal isim olduğuna karar verdim ve çalışmalara başladık” dedi.
(Kaynak: www.bursadabugun.com/ - 07.03.2014)

Doğukan Manço ve Tuğba Yurt “Sakin Ol” Dediler!

Kariyerini DJ’lik ve müzik prodüktörlüğü üzerine kuran Doğukan Manço, ikinci teklisi ‘Sakin Ol!’u genç ve başarılı yorumcularından Tuğba Yurt’un performansı ile hazırladı.

Doğukan Manço’nun merakla beklenen teklisi gündeme bomba gibi düşecek “Sakin Ol! Sinirlerine Hakim Ol!”

Son dönemde en çok ihtiyacımız olan şeyi bize şahane bir dille öğütleyen “Sakin Ol!” müzikseverlerin karşısına tam zamanında çıkıyor. 90’ların en çok ses getiren şarkılarından biri olan “Sakin Ol!”, yepyeni Doğukan Manço versiyonları ve Tuğba Yurt yorumu ile yeniden hayat buldu.

Sözleri Sezen Aksu’ya, müziği Sezen Aksu ve Uzay Heparı’ya ait olan ‘Sakin Ol!’un 2014 düzenlemesi Doğukan Manço imzası taşıyor.

Manço Prodüksiyon stüdyolarında hazırlanan ‘Sakin Ol!’un hazırlık süreci iki ay sürdü. Aranjör Doğukan Manço, şarkıyı hazırlarken canlı enstrümanlar da kullandı. Özellikle bağlamadaki performansı ile müzisyen Ali Yılmaz (Motor Ali) yine ustalığını konuşturdu. Doğukan Manço feat. Tuğba Yurt’un ‘Sakin Ol!’unu Can Volkan(Mobaseri Sound) mixlerken, masteringi ise Ali Mobaseri (Mobaseri Sound) tarafından yapıldı.

Doğukan Manço ‘Sakin Ol!’un yeni düzenlemelerini hazırlarken 3 ayrı versiyon hazırladı. Radio, Club ve Extended isimlerini taşıyan bu “Sakin Ol!” versiyonları, iddialı soundları ile her tarzdan dinleyiciye hitap edecek, radyolardan klüplere her yerde karşımıza çıkacak.

Mart ayının ikinci yarısında Hüseyin Emre yapımcılığında Emre Plak etiketiyle radyolar ve tüm yasal dijital platformlarda müzikseverlerin karşısına çıkacak olan Doğukan Manço feat. Tuğba Yurt’un yeni teklisi “Sakin Ol!”, Mart’ın son haftası ise özel tasarımı ile tüm müzik marketlerde ve video klibi ile ekranlarda yerini alacak.
(Kaynak: www.magazinkolik.com - 21.03.2014)

Tuğba Yurt, Gökhan Özen Şarkısı “Aşk Sanmışız”ı Kliplendirdi.

Söz, beste ve düzenlemesi Türkiye’de pop müziğin dev ismi Gökhan Özen’e ait olan “Aşk Sanmışız”, Tuğba Yurt’un duru ve güçlü yorumu ile hayat buldu.

İlk albümü “Aşk’a Emanet”i 2014’ün başında yayımlayan, müzikseverlerle bu albümün ilk video klibi “Ağır Yaralı” ile tanışan Tuğba Yurt, ikinci projesi “Sakin Ol”un ardından yeni teklisi Gökhan Özen imzalı “Aşk Sanmışız”ı, Caner Aras prodüktörlüğünde Eylül’ün ilk haftası 3 Adım Müzik etiketiyle piyasaya çıkarttı.

Şimdi “Aşk Sanmışız” Zamanı…

Tuğba Yurt Bir Gökhan Özen Şarkısı İle Devam Ediyor. “Aşk Sanmışız” Video Kliplendi, Tuğba Yurt Güzelliğiyle Dikkat Çekiyor.

Söz, beste ve düzenlemesi Türkiye’de pop müziğin dev ismi Gökhan Özen’e ait olan “Aşk Sanmışız”, Tuğba Yurt’ un duru ve güçlü yorumu ile hayat buldu.

Eylül’ün ilk haftası önce radyolar ve dijital platformlar aracılığıyla dinleyiciyle buluşan “Aşk Sanmışız”ın video klibi için Tuğba Yurt, Kemal Başbuğ yönetmenliğinde kamera karşısına geçti. Maltepe’de eski bir fabrikada gerçekleştirilen video klip çekimi 19 saat sürerken, Tuğba Yurt 3 farklı kostümle yorumculuğunun yanı sıra genç ve güzel bir kadın olarak dikkat çekiyor. Stilini tamamen Yeşeren Başbuğ ve Hüseyin Vural’a emanet eden genç sanatçıya “Aşk Sanmışız”ın video klibinde model Kadir Erdoğan eşlik etti.

Yayına verildiği ilk gün tüm müzik kanallarının aynı anda yayına girdiği Tuğba Yurt’un “Aşk Sanmışız” video klibi renkleri, teknik detayları, patlama sahneleri ile dikkat çeken bir proje olarak ekranlarda ve sosyal medyada yerini aldı.
(Kaynak: www.magazinci.com / www.magazinkolik.com / www.radyoritim.com / www.sosyette.com - 29.09.2014)

Tuğba Yurt’tan Sezen Aksu Cover’ı!

Genç Sanatçı Tuğba Yurt, Sezen Aksu’nun 2000 yılında çıkarmış olduğu “Deliveren” albümünde seslendirdiği sözü ve müziği yine Sezen Aksu’ya ait olan “Oh Oh” adlı şarkıyı coverladı.

Tuğba Yurt’un DMC etiketiyle müzik severlerin beğenisine sunduğu single şarkısının düzenlemesi Serkan Balkan’a ait olup şarkının video klibi ise Mustafa Özen tarafından 80 kişilik bir ekiple yaklaşık 21 saatte Beykoz Kundura fabrikasında çekildi.

Eski mahalle kültürünün anlatıldığı ve renkli sahnelerinde yer aldığı klipte Tuğba Yurt’a kendi orkestrası da eşlik etti.
(Kaynak: www.magazinkolik.com - 18.05.2015)

Tuğba Yurt Bu Kez Duygu Yüklü Bir Şarkı İle Karşımızda!

Türk pop müziğinin en iyi örneklerini, başarılı bir şekilde sunan Tuğba Yurt, ard arda yayınladığı hareketli şarkılardan sonra duygusu yüksek slow bir şarkıyla yeniden sevenlerinin karşısına çıkıyor.

Geçtiğimiz yaz yayınladığı Sezen Aksu cover’ı “Oh Oh” ile büyük ses getiren genç sanatçı sözleri Osman Hekimoğlu, beste ve düzenlemesi ise Ender Çabuker’e ait “Aklımda Sorular Var” isimli single çalışmasını DMC etiketiyle 4 Aralık Cuma günü yayınlandı.

Tuğba Yurt’un yorumculuğunu bir adım ileriye taşıdığı akustik ve melodik yapısı ile kalbe dokunan “Aklımda Sorular Var” dinleyeni kendi iç dünyasında kısa bir yolculuğa çıkarıyor. Tuğba Turt, yeni single çalışması için 7 ay yoğun ve titiz bir stüdyo süreci yaşadı.

Murad Küçük yönetmenliğinde büyük bir bölümü Atatürk Arboretumu’nda çekilen video klip, doğal yapısı, sade ve süssüz haliyle izleyenleri duygulandıracak.
(Kaynak: www.magazinkolik.com - 07.12.2015)

Tuğba Yurt’tan Yeni Single!

Tuğba Yurt, yepyeni single çalışması “Güç Bende Artık” DMC etiketiyle önce dijital platformlarda yayınladı.

Söz ve müziği Alper Narman ve Onur Özdemir’e düzenlemesi Osman Çetin’e ait şarkısı ile müzik listelerine üst sıradan giriş yapmaya hazırlanan genç şarkıcı, her yaz şarkı yayınlama geleneğini bu yılda bozmayarak hayranlarına sürpriz yaptı.

“Güç Bende Artık” şarkısının klip yönetmenliğini Murat Joker, görüntü yönetmenliğini Varol Şahin üstlendi.

“Sakin Ol”, “Oh Oh”, “Aklımda Sorular Var” gibi şarkılarla listelerde fırtına gibi esen ve geniş kitlelerin beğenisini kazanan Tuğba Yurt, güçlü sözlere sahip enerjisi yüksek, hareketli ve coşku dolu “Güç Bende Artık” ile sevenlerini şaşırtmaya devam ediyor.
(Kaynak: www.kralmuzik.com.tr / www.magazinci.com - 11.07.2016)

Tuğba Yurt “Destur” Diyecek

Tuğba Yurt’tan yeni single öncesi kadınlara çağrı: “Hayatta önce yapmak istediklerinizle ilgili kendinize ‘Destur!’ deyin; izin verin, gerisi hallolur!”

2013 yılı sonunda çıkardığı ilk maxi single’ı “Aşk’a Emanet” ile müzik dünyasına hızlı bir giriş yapan Tuğba Yurt yeni single çalışması “Destur” ile dinleyicilerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Yeni şarkısı ‘Destur’ ile öncelikle hemcinslerine seslenmek istediğini belirten Tuğba; “Hayatta yapmak istediklerinizi hiç ertelemeyin. Hayallerinize hep ‘Destur!’ deyin, izin verin ve bu yolda sizi engellemek isteyenlere de yol verin gitsin” diyor.

Klipte Murat Joker İmzası…

DMC etiketi ile çıkacak olan “Destur”un sözleri Deniz Erten’e, müziği Toylan Kaya’ya ve düzenlemesi ise Gürsel Çelik’e ait.

“Destur” Murat Joker tarafından Mart ayının ikinci haftası kliplendirildi. “Destur” ile birlikte ekibinde de köklü değişiklikler yapan Tuğba Yurt, yeni single’ında menajerinden stylingine yepyeni bir ekip ile çalışıyor.

Single ilk konseri Trump Cadde’de

Single çalışmasının tamamlanmasının ardından sevenleri ve hemcinsleriyle “Destur” demeye hazırlanan Tuğba Yurt ilk konserini 1 Nisan 2017 Cumartesi günü 18.30’da Trump Cadde’de gerçekleştirecek.

Güçlü Ses, Güçlü Ekip

Tuğba Yurt “Yeni ekip arkadaşlarım ile popüler de olsa sanat yapmak adına kurduğumuz hayalin birilerine değmesi, değdiği insanları dönüştürmesi fikrini çok önemsiyoruz. Ekip olarak değer yaratacağımız, kalıcı işler yapabilmek için çok çalışmaktan vazgeçmeyeceğiz.” dedi.

“Destur” ile kısa zamanda dinleyicileri ile buluşacak olan Tuğba Yurt, “Severek çalıştığım ve içime sinen bir şarkı oldu. Hayatta tek başına ayakları üzerinde durmaya ve mücadeleye devam eden bir kadın olarak, eski aşklardan, mesleğimi istediğim gibi yapmama engel olan sistemsel dertlere kadar önüme çıkan tüm engellere; ‘Bir izin verin, açın yolu da geçelim’ demek istiyordum. Sonra bir gün anladım ki aslında insanın önce kendisine izin vermesi gerekiyor. O yüzden bu yaz bütün kadınlar hep birlikte “Destur” diyeceğiz!” diye konuştu.

‘Sosyal Sorumluluk Hep Hayatımda Olacak’

Daha önce özellikle engelliler yararına sosyal sorumluluk çalışmaları gerçekleştiren ve çok yakında bir STK ile kadın hakları konusunda bir kampanya başlatacaklarını belirten Tuğba Yurt; “Çalışan, üreten, değer yaratan kadınların sayısının artması meselesini çok önemsiyorum. Bu sayı artarsa kadın şiddetinin de önü kesilecektir diye düşünüyorum. Sosyal Sorumlu tavır benim olmazsa olmazım, ama hayvanlar ama çevre ama insanlar ama kadınlar, sosyal sorumluluk hayatımda hep olacak” diye konuştu.

‘Destur’ DMC etiketi ile Mart ayı sonunda raflarda ve tüm online kanallarda olacak.
(Kaynak: www.magazinci.com - 01.04.2017)

Tuğba Yurt İle “İnceden İnceden”

Tuğba Yurt “İnceden İnceden” isimli yeni single’nın video klibini yayınladı.

Foça, Salda Gölü ve son olarak da Tuzla Marina da çekimleri gerçekleşen “İnceden İnceden” şarkısının video klibinin yönetmen koltuğunda Murat Joker oturuyor.

Sözleri Duygu Eyüpoğlu, müziği Ümit Köse ve Duygu Eyüpoğlu imzası taşıyan şarkının düzenlemesi ise Erdem Kınay’a ait.
(Kaynak: karnaval.com - 20.09.2017)

Tuğba’nın ‘Masal’ı Müzikseverlerle Buluştu!

Pop müziğin ilham veren genç sanatçıları arasında yer alan Tuğba Yurt’un yeni şarkısı “Masal” müzikseverlerle buluştu.

Sözü Gökhan Şahin, müziği Melda Gürbey ve düzenlemesi Serkan Ölçer’e ait olan şarkısıyla hayranlarına romantik bir sürpriz yapan Tuğba Yurt, berrak sesi ve benzersiz yorumu ile hayranlarını masalsı bir yolculuğa çıkardı.

“Güç Bende Artık”, “İnceden İnceden” ve “Yine Sev Yine” ile müzik haftalarca zirvede kalan ve 2018 yılının Top10 listelerinde uzun süre liste başı olmayı başaran genç sanatçı, romantik şarkısı Masal ile kalplere dokunmayı başardı.

Yeni şarkısının müzikseverlerle buluşmasından yaklaşık on iki saat önce katıldığı ‘Türkiye & Azerbaycan Kardeşlik Ödülleri’nde yeni şarkısı etkinlik alanını dolduran davetlilere de müjdeleyen Yurt’u ilk tebrik eden isimler Serkan Kaya, Safiye Soyman ve Emre Kaya oldu.

Aynı zamanda ‘Yılın En İyi Kadın Pop Sanatçısı’ ödülünü alarak bir çok dev ismi geride bırakan genç sanatçı, yeni şarkısını ilk kez bu özel gecede seslendirerek Azerbeycanlı ve Türk misafirlere unutamayacakları bir sürpriz yaptı.

Öte yandan televizyon, radyo ve tüm dijital platformlarda eş zamanlı olarak yayınlanmaya başlanan yeni şarkısını radyo istasyonlarına ayrı ayrı yeni yıl mesajları ile gönderen Tuğba Yurt, bu bağlamda radyocu dostlarına da özel bir jest yaptı.
(Kaynak: www.magazinkolik.com - 19.12.2018)

Tuğba Yurt 12 Şarkılık “Sığınak”

Türk Pop Müziği’nin güçlü seslerinden Tuğba Yurt, müzik kariyerinde bir ilke imza atarak 12 şarkıdan oluşan bir albüm hazırladı.

DMC Müzik etiketiyle tüm dijital platformlarda ve müzik marketlerin rafında yerini alacak olan “Sığınak” adlı albümünde birçok önemli söz yazarı, besteci, aranjör ve müzisyen ile çalıştıklarının altını çizen Tuğba Yurt şunları söyledi:

“BEKLEDİĞİMİZE DEĞECEK”

Yurt, “Albümün hazırlık aşamasında gerçekten çok büyük bir emek ve sabır var. Bu süreçte ben de şarkılar üzerinde titiz davrandığım için albümün müzikseverlerle buluşması biraz zaman aldı. Ancak beklediğimize değecek, kıymetli bir proje ortaya koyduğumuzu düşünüyorum. Dinleyenler de umarım çok sever” dedi.

İLK KLİP ‘VUR KAǒA

Albüme ismini veren “Sığınak” adlı şarkının sözü Canan Sezgin, müziği Beyza Durmaz ve Ali Cem Çehreli’ye, düzenlemesi ise Mustafa Ceceli’ye ait.

Ayrıca albümün ilk video klibi de “Vur Kaç” şarkısına çekildi. Klibin yönetmen koltuğunda Elif Demiralp ile Burak Kılıçkaya oturdu.

Tuğba Yurt albümünde yer alan fotoğraflar için de Elif Demiralp’in objektifine poz verdi.
(Kaynak: www.magazinkolik.com - 01.11.201)

Tuğba Yurt’a Sette Çifte Kutlama!

Pop müziğin son yıllardaki başarılı ismi Tuğba Yurt, “Geliyo Geliyo” şarkısının klip çekiminde yeni yaşını kutladı.

“Sakin Ol”, “Güç Bende Artık”, “İnceden İnceden”, “Yine Sev Yine” gibi şarkılarıyla milyonların kalbini fetheden çıkardığı “Sığınak” albümü ile müzik listelerinde adından sıkça söz ettiren Tuğba Yurt “Geliyo Geliyo” şarkısına klip çekti.

Tuğba Yurt, sözü ve müziği Onurr, düzenlemesi Celil Yavuz’ya ait yeni şarkısı ‘Geliyo Geliyo’nun klip yönetmenliğini Mustafa Özen üstlendi.

Tuğba Yurt, yeni klip çekiminde büyük sürpriz yaşadı. Klip çekimi esnasında annesi Rezzan Yurt’un sete gelmesiyle şaşkınlık yaşayan Tuğba Yurt, sette pasta ile yeni yaşını kutladı.

Tuğba Yurt, “Klip çekiminde mutluluğum iki kat arttı. Bana unutulmayacak bir doğumgünü yaşattılar. Anneme ve setteki herkese teşekkür ederim” dedi.

İstanbul’da plato da çekilen klipte Tuğba Yurt’a 8 break dansçı eşlik etti. Dansçıların klipte yaptıkları danslar TikTok kullanıcılarına da ilham oldu.

9 saatte tamamlanan 35 kişilik bir ekibin çalıştığı klibin şarkısı Tiktok takipçileri tarafından da hayli beğeni topladı.

Son ayların en çok kullanılan sosyal medya platformu Tik Tok’ta yer alan kullanıcılar başarılı popçu Tuğba Yurt’un seslendirdiği “Geliyo Geliyo” adlı şarkısı eşliğinde dans ettikleri videoları yayınlayarak yeni bir akım başlattılar.
(Kaynak: www.magazinkolik.com - 11.09.2020)

Tuğba Yurt’tan İstanbul Sokaklarında Klip!

Türk Pop Müziği’nin sevilen sesi Tuğba Yurt, geçen yıl çıkardığı müzik kariyerinin ilk albümüne ismini veren şarkısı ‘Sığınak’a klip çekti.

“Sakin Ol”, “Güç Bende Artık”, “İnceden İnceden”, “Yine Sev Yine” gibi şarkılarıyla pop müzikte emin adımlarla zirveye çıkan Tuğba Yurt, son olarak da “Sığınak” albümü ile müzikseverlerden tam puan aldı.

Tuğba Yurt, albüme ismini veren “Sığınak” adlı şarkının sözü Canan Sezgin’e , müziği Beyza Durmaz ve Ali Cem Çehreli’ye, düzenlemesi ise Mustafa Ceceli’ye ait şarkısına hayranlarından gelen yoğun istek üzerine Mustafa Özen yönetiminde İstanbul sokaklarında klip çekti.

Albümünde yorumculuğunu öne çıkardığı şarkısı ve albüme ilk aldığı şarkı olması nedeni ile ‘Sığınak’ın kendisi için çok özel olduğunu da söyleyen Tuğba Yurt, yeni şarkılar için stüdyoya girdiğinin de müjdesini verdi.

Koronavirüs salgını sonrası çektiği akustik şarkıların videolarıyla da adından sıkça söz ettiren Tuğba Yurt salgın nedeniyle uzun süredir uzak kaldığı konserlerine Türkiye’de çeşitli şehirlerde akustik performans sergileyecek.
(Kaynak: www.magazinkolik.com / www.magazinci.com / www.acunn.com - 16.11.2020)

Tuğba Yurt’tan Akustik Proje!

Güçlü yorumcu Tuğba Yurt, YouTube kanalı için özel hazırladığı içeriklerle sevenleriyle buluşmaya başladı. Toplamda 23 şarkı hazırlayan sanatçı, projenin ilk akustik videosu ‘Zalim’i Noya Yapım etiketiyle 15 Ocak’ta yayımladı.

Günler süren ve çekimlerin prodüksiyon aşamasında 50 kişinin görev aldığı projesiyle ilgili bilgi veren Tuğba Yurt: “Akustik canlı performanslarım çok sevildi. Kendi YouTube kanalımda takipçilerim ile güzel bir etkileşim yakaladık. İki haftada bir yeni şarkı paylaşacağım. Profesyonel bir ekiple, kaliteli bir çalışmaya imza attık; ayrıca, üç şarkımızı Youtube’a eklenen VR Virtual Reality (sanal gerçeklik) özelliklerine uygun olarak çektik” dedi.
(Kaynak: www.sozmuzik.com - 15.01.2021)

Tuğba Yurt Yeni Single’ı “Açmayalım” İçin Gün Sayıyor

Konserlerine ara vermeden devam eden Tuğba Yurt, yeni single çalışmasının müjdesini verdi. Yeni şarkısını sevenlerinin beğenisine sunmaya hazırlanan Tuğba Yurt, hazırlıklarını tamamlamak üzere....

“Açmayalım” adını verdiği yeni şarkısını 24 Aralık’ta müzikseverlerle buluşturmaya hazırlanan Tuğba Yurt,yeni projesinin kapak fotografını da instagram sayfasından takipçileriyle paylaştı.
(Kaynak: www.kralmuzik.com.tr - 21.12.2021)

Tuğba Yurt 2021’e “Açmayalım” İle Veda Ediyor

Tuğba Yurt, 2021 yılına, “Açmayalım” adını verdiği teklisiyle veda ediyor. Sözü, müziği ve aranjesi Ersay Üner’e ait şarkının klip çalışmasına ise yönetmen Gülşen Aybaba imza attı.

DMC etiketiyle 24 Aralık’ta tüm digital platformlarda müzikseverlerle buluşacak olan “Açmayalım” Tuğba Yurt’un hit şarkıları arasında yer almaya hazırlanıyor.

Pandemi sonrasında 2021 yılının yoğun çalışma temposuyla geçtiğini belirten sevilen şarkıcı Tuğba Yurt, “Bu yıl ‘Benim O’nun ardından ikinci single çalışmam ‘Açmayalım’ müzikseverlerle buluşmaya hazır. Çok heyecanlıyım. Çok iyi bir şarkı ve klip geliyor” dedi.
(Kaynak: www.kralmuzik.com.tr - 24.12.2021)

Tuğba Yurt’tan “Bir Benim Ol” Yorumu!

Single ve albüm çalışmalarının yanı sıra Youtube kanalında yorumlamaktan keyif aldığı şarkıları dinleyicileri ile buluşturmaya devam eden Yurt, son olarak sözü ve müziği Yıldız Tilbe imzası taşıyan “Bir Benim Ol” şarkısını sevenlerinin beğenisine sundu.

Tuğba Yurt; “Youtube kanalımda ayrı bir dinleyici kitlem var. Söylemekten keyif aldığım şarkıları özgürce, istediğim içerikle sunduğum ve dinleyici ile ayrı bir bağ kurduğum farklı bir platform. Bazen konserlerimden de canlı performanslarımı yayınlıyorum. Bu çalışmalarımız hem YouTube kanalımda hem de diğer dijital platformlarda devam edecek. Yeni akustikleri hazırlıyoruz” dedi.
(Kaynak: www.kralmuzik.com.tr - 14.10.2022)

Diskografi:
2013
Aşk`a Emanet (Albüm, 3 Adım Müzik, 06.12.2013)

1. Belki (Söz & Müzik: Adnan Fırat)
2. Pişmanım (Söz & Müzik: Suat Suna)
3. Ağır Yaralı (Söz: Aytaç Özgümüş & Levent Sevinç, Müzik: Aytaç Özgümüş, Düz.: Gökhan Varol)
4. Dilek (Söz: Levent Sevinç, Müzik: Aytaç Özgümüş)
5. Boşver (Söz & Müzik: Bendeniz)


Online CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.hepsiburada.com
www.idefix.com
www.tulumba.com (ABD)
www.tikla24.de (Almanya)
Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
itunes.apple.com/tr

2014
Sakin Ol / Doğukan Manço ve Tuğba Yurt (Single, Emre Grafson Müzik, [Dijital 17.03.2014] 24.07.2014)

1- Sakin Ol (Radio Mix) - 03:23
2- Sakin Ol (Extended Mix)
3- Sakin Ol (Club Mix 46)
(Söz: Sezen Aksu, Müzik: Sezen Aksu & Uzay Heparı)


Online CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com/tr
www.emusic.com

Aşk Sanmışız (Single, 3 Adım Müzik, 16.09.2014)

1- Aşk Sanmışız - 03:55


Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com/tr
Online CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.tikla24.de (Almanya)

2015
Oh Oh (Single, DMC, 06.04.2015)

1- Oh Oh (Söz & Müzik: Sezen Aksu, Düzenleme: Serkan Balkan)
2- Oh Oh (David Şaboy Remix)


Dijital Satış Noktaları:
www.turktelekommuzik.com
itunes.apple.com/tr
open.spotify.com
www.deezer.com
www.qobuz.com
www.emusic.com
play.google.com

Oh Oh (Single, DMC, 12.06.2015)

1- Oh Oh (Söz & Müzik: Sezen Aksu, Düzenleme: Serkan Balkan)
2- Oh Oh (David Şaboy Remix)


Online CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.pandamuzik.com
www.hepsiburada.com
www.idefix.com
www.hizlial.com
www.arkadas.com.tr
www.tulumba.com (ABD)
www.tikla24.de (Almanya)

Türkçe 20 Hit (Albüm, DMC, 22.07.2015)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
CD.1
6- Tuğba Yurt - Oh Oh

Aklımda Sorular Var (Single, DMC, 04.12.2015)

1. Aklımda Sorular Var
2. Aklımda Sorular Var (Cem İyibardakçı Versiyon)
3. Aklımda Sorular Var (Enstrümantal - Karaoke Versiyon)


Online CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.arkadas.com.tr
www.pandamuzik.com
www.tikla24.de (Almanya)
Dijital Satış Noktaları:
www.turktelekommuzik.com
itunes.apple.com/tr
open.spotify.com
www.qobuz.com
www.emusic.com

2016
Aklımda Sorular Var (İlkan Günüç Remix) (Single, DMC, 04.05.2016)

1- Aklımda Sorular Var (İlkan Günüç Remix)

Dijital Satış Noktaları:
www.turktelekommuzik.com
itunes.apple.com/tr
open.spotify.com
www.qobuz.com

Yaz Hit 2016 Vol. 1 [Pop Albüm, DMC, 30.06.2016]
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
3. Derya Uluğ – Okyanus

Güç Bende Artık (Single, DMC, 14.07 / 15.07 / 21.07 .2016)

1- Güç Bende Artık (Söz ve müzik: Alper Narman ve Onur Özdemir)


Dijital Satış Noktaları:
www.turktelekommuzik.com
itunes.apple.com/tr
open.spotify.com
www.qobuz.com
Online CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.pandamuzik.com
www.tikla24.de (Almanya)

Güç Bende Artık (Emrah İş Remix) (Single, DMC, 15.08.2016)

1- Güç Bende Artık (Emrah İş Remix)

Dijital Satış Noktaları:
www.turktelekommuzik.com
itunes.apple.com/tr
open.spotify.com
www.qobuz.com

2017
Sex On The Beach 2016 / Spankers (Albüm, Dipiu, 27.02.2017)

14-Amore Stasera (Arabic Mix) / Spankers feat. Tugba Yurt & John Biancal

Destur (Single, DMC, 29.03.2017)

1- Destur

Dijital Satış Noktaları:
www.turktelekommuzik.com
itunes.apple.com/tr
www.qobuz.com
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com

Destur (Single, DMC, 10.05.2017)

1- Destur


Online CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.dr.com.tr
www.idefix.com

İnceden İnceden (Single, DMC, 20.09.2017)

1- İnceden İnceden


Dijital Satış Noktaları:
www.turktelekommuzik.com
itunes.apple.com/tr
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com

2018
Yine Sev Yine (Single, DMC, 02.05.2018)

1- Yine Sev YineDijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
itunes.apple.com/tr
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com

Yine Sev Yine (Princess Duvalli Remix) (Single, DMC, 18.07.2018)

1- Yine Sev Yine (Princess Duvalli Remix) - 04:31


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com

İnceden İnceden (Cenk Gürsoy Remix) (Single, DMC, 06.08.2018)

1- İnceden İnceden (Cenk Gürsoy Remix) - 03:46


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com

Yine Sev Yine (Akustik) (Single, DMC, 05.10.2018)

1- Yine Sev Yine (Akustik) - 03:25


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com

Masal (Single, DMC, 19.12.2018)

1- Masal


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com

2019
Sığınak (Albüm, DMC, 01.11.2019)

Yas
Vur Kaç
3– Çürüdüm
Taş Yürek
5– Cennetim Olsun
Geliyo Geliyo
7– Olan Olmuş
8– Adı Aşk
Sığınak
10–Nöbetçi
11–Aşk Ateşi
12-Masal


Online CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.pandamuzik.com
www.arkadas.com.tr
www.amazon.com (ABD)
www.amazon.co.uk (İngiltere)
Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
play.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

2021
Zalim [Akustik] (Single, 1996 Noya Yapım, 15.01.2021)

1- Zalim [Akustik] - 04:12Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Herkes Yaralı (Akustik) (Single, Noya Yapım, 06.02.2021)

1- Herkes Yaralı [Akustik] - 06:08

Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Canımsın Sen (Akustik) (Single, Noya Yapım, 06.02.2021)

1- Canımsın Sen [Akustik] - 04:40

Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Kış Gülleri (Akustik) (Single, Noya Yapım, 06.02.2021)

1- Kış Gülleri [Akustik] - 06:15

Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Boş Yere (Akustik) (Single, Noya Yapım, 06.02.2021)

1- Boş Yere [Akustik] - 04:04

Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Söyle (Akustik) (Single, Noya Yapım, 06.02.2021)

1- Söyle [Akustik] - 04:44

Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Sensiz Olamam (Akustik) (Single, Noya Yapım, 06.02.2021)

1- Sensiz Olamam [Akustik] - 04:44Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Benim O (Single, DMC, 02.04.2021)

1- Benim O - 03:01Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Tutunamadım (Akustik) (Single, Noya Yapım, 26.05.2021)

1- Tutunamadım (Akustik) - 05:31

Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Kurşuna Gerek Yok (Akustik) (Single, Noya Yapım, 04.06.2021)

1- Kurşuna Gerek Yok (Akustik) - 05:31

Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Kahpe Diller (Akustik) (Single, Noya Yapım, 18.06.2021)

1- Kahpe Diller (Akustik) - 05:27

Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Bu Gece (Akustik) (Single, Noya Yapım, 25.06.2021)

1- Bu Gece (Akustik) - 02:53

Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Saçma (Akustik) (Single, Noya Yapım, 02.07.2021)

1- Saçma (Akustik) - 05:02

Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Adı Aşk (Akustik) (Single, Noya Yapım, 09.07.2021)

1- Adı Aşk (Akustik) - 03:53

Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Yol Arkadaşım (Akustik) (Single, Noya Yapım, 30.07.2021)

1- Yol Arkadaşım (Akustik) - 04:44

Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Benim İçin Üzülme (Akustik) (Single, Noya Yapım, 13.08.2021)

1- Benim İçin Üzülme (Akustik) - 03:45

Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Acıtmışım Canını Sevdikçe (Akustik) (Single, Noya Yapım, 20.08.2021)

1- Acıtmışım Canını Sevdikçe (Akustik) - 04:58

Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Cumartesi Pazar (Akustik) (Single, Noya Yapım, 27.08.2021)

1- Cumartesi Pazar (Akustik) - 03:55

Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Eylül Akşamı (Akustik) (Single, Noya Yapım, 10.09.2021)

1- Eylül Akşamı (Akustik) - 04:46

Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Benim O (Remix) (Single, Noya Yapım, 01.10.2021)

1- Benim O (Remix) - 03:06

Dijital Satış Noktaları:
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Malum (Akustik) (Single, Noya Yapım, 01.10.2021)

1- Malum (Akustik) - 05:55

Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Al Ömrümü (Akustik) (Single, Noya Yapım, 08.10.2021)

1- Al Ömrümü (Akustik) - 03:40

Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Ben Öyle Birini Sevdim ki (Akustik) (Single, Noya Yapım, 26.10.2021)

1- Ben Öyle Birini Sevdim ki (Akustik) - 03:40

Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Sığınak (Akustik) (Single, Noya Yapım, 12.11.2021)

1- Sığınak (Akustik) - 04:15Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Açmayalım (Single, DMC, 24.12.2021)

1- Açmayalım - 03:01Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com

2022
Gidemiyorum (Akustik) (Single, Noya Yapım, 20.05.2022)

1- Gidemiyorum (Akustik) - 04:34Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Cennetim Olsun (Akustik) (Single, Noya Yapım, 10.06.2022)

1- Cennetim Olsun (Akustik) - 03:40Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Ne Mesele (Single, DMC, 01.07.2022)

1- Ne Mesele - 02:31

Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Ne Mesele (Deeperise Mix) (Single, DMC, 05.08.2022)

1- Ne Mesele (Deeperise Mix) - 02:31Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Oh Oh |GET LOW Melodi| (asdBeatz Remix) (Single, Tugba Yurt X asdBeatz, 06.09.2022)

1- Oh Oh |GET LOW Melodi| (asdBeatz Remix) - 03:21

Dijital Satış Noktaları:
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com

Bir Benim Ol (Single, Noya Yapım, 23.09.2022)

1- Bir Benim Ol - 03:32Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Delidir (Single, Noya Yapım, 18.11.2022)

1- Delidir - 04:04Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Anma Arkadaş (Single, Noya Yapım, 25.11.2022)

1- Anma Arkadaş Anma Arkadaş - 03:52Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Tükeneceğiz (Single, Noya Yapım, 09.12.2022)

1- Tükeneceğiz - 04:39Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

2023
Sonsuza Dek (Single, Çizgim Event & DMC, 08.09.2023)

1- Sonsuza Dek - 02:40

Kapat

Şarkılardan örnekleri sayfaya gömülü Dinle!


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)
music.amazon.com (ABD)
music.amazon.co.uk (İngiltere)
music.amazon.de (Almanya)
Resmi Web Site Adresi:
www.tugbayurt.com.tr
Resmi Facebook Sayfa Adresi:
www.facebook.com/yurttugba
Resmi Twitter Adresi:
www.twitter.com/yurttugba
Resmi Instagram Adresi:
www.instagram.com/yurttugba
Resmi YouTUBE Kanal Adresleri:
www.youtube.com/user/yurttugbaofficial
www.youtube.com/user/tugbayurtresmi
Resmi Dailymotion Adresi:
www.dailymotion.com/tugbayurt

YUKARI | TOP | OBEN

Geri Dön

Sanatçılar (Biyografi ve Diskografileri)

Telif Hakkı © Gönderen: Turkpopmuzik.net - (20124 okuma)

Artists ©

Anasayfa | Top 10 Müzik Listesi | Müzik / Magazin Haberleri | Kronoloji | En Son Çıkan Albümler| Sanatçılar | Yarışmalar | Etkinlik Takvimi | S.S.S.

Sitede kullanılan materyallerin büyük bölümü genel kullanıma sunulmuş internet sitelerinden temin edilmiş olup burada yayınlanmasından herhangi bir ticari amaç güdülmemektedir. Bunlar üzerinde hak iddia ediyor ve telif talebinde bulunuyorsanız, siteden çıkarılması veya link verilmesi için lütfen bizimle bağlantı kurunuz.
[Detayları için BURAYA tıklayınız] turkpopmuzik@gmail.com
PHP-Nuke Copyright © 2004-2006 by Francisco Burzi. Bu bir free software programı olup GPL lisansıyla kullanılmaktadır. Sitemiz, PHP-Nuke v.7.6'dan geliştirilerek PHP 5.3.x versiyonlarına uyarlanmış SEO uyumlu RavenNuke (v.2.5) ile desteklenmektedir..
Hosted By  webhoster.ag