Hoş Geldin Sevgili Konuk!    [ Müzikli Gezintiler Dileğimizle ...]   


Türk Pop Müzik Ana Menü 
Anasayfa
Giriş (Site Planı)
Editörün Notu
Kronolojik Gezinti
Sanatçılar
(Biyo & Diskografileri)
Top 10 Müzik
Listeleri
En Son (Sitemize)
Kaydedilen Sanatçılar
En Son Albümler
En Son Çıkan Klipler
Kolektif, Karma veya
Derleme Albümler 
Müzik Yarışmaları  
Eurovision Türkiye
Müzik Etkinlikleri
Basından Müzik Haberleri
Kısa Pop Tarihi ve Müzik
Terimleri Sözlüğü
Tarihte Müzik Olayları
KARAOKE VİDEOLAR
DİĞER VİDEOLAR
Hazır Şarkı Listeleri
Flashplayer Şarkı Listeleri
Top 10'lar :
Kronoloji (Yıllar)

Sanatçılar

Hazır Playlistler

Müzik Yarışmaları
  Altın Mikrofon (Yıllar)

Müzik Yarışmaları
  Milliyet Liselerarası Müzik
  Yarışmaları (Yıllar)

Müzik Yarışmaları
  Altın Güvercin Müzik
  Yarışmaları (Yıllar)

Eurovision (Yıllar)

Diğer
DİĞER LİNKLERİMİZ 
Dünya Müzik Listeleri
(Kronolojik)
Beatles Türk
Beatles Haberleri

Kronoloji
1926 - 1959
1960
1961
1962
1963
1964
1965
1966
1967
1968
1969
1970 ve sonrası

Şarkıları (Kronolojik)
1957 - 1961
1962
1963
1964
1965
1966
1967
1968
1969
1970 ve Sonrası

Şarkıları (Alfabetik)
A - B
C - D - E
F - G - H
I -J
M - N - O
P - R - S
T - Z

Diskografi (Karaoke)
İngiltere Albümleri
Diğer Albümleri

Film (& Soundtrack Albümleri)   
A Hard Day’s Night
Help!
Magical Mistery Tour
Yellow Submarine
Let It Be

45'likleri (Singles)

EP (Extended Play)'leri

(Givenaway) Diğer
müzisyen ve gruplar
için yaptıkları besteleri

YARDIM 
S.S.S
© by Turkpopmuzik.net

   Sitede Ara
   Sosyal Paylaşım

2020 yılına kadarki beğenmeler: 432

Beğen ve

   Kim Online
Şu an sitede, 247 ziyaretçi ve 0 üye bulunuyor.

   Ziyaretçi Bilgileri
Hoşgeldin, Misafir
Şu An Bağlı:
Ziyaretçi: 247
Üye: 0
Toplam: 247

   Sitemizi Destekleyin!
Sitemizi desteklemek için Görüşlerinizi bize iletin!

   Bizi Önerin!
Bizi Arkadaşlarınıza, Dostlarınıza Önermek için buraya tıklayın!

   Sayfa Hit Toplamı
Şu ana kadar
sayfa izlenimi aldık. Başlangıç:
2005

   Site Bilgileri
Sunucu TrafiğiSunucu Trafiği
  • Toplam: 100,017,984
  • Bugün: 7,013
Sunucu BilgileriSunucu Bilgileri
  • Jun 14, 2021
  • 04:33 am CEST
 

TÜRK POP MÜZiK.NET - Sanatçılar (Biyografi ve Diskografileri)
Yaşar
Bookmark and Share
    Geri Dön   (10357 okuma)Sanatçı: Yaşar
YAŞAR
FOTO GALERİ
1970 yılının 5 Nisan'ında Adana'da doğdu. 15 yaşında İncirlik Hava Üssü Radyosu'nda Carlos Santana dinlerken bu dünyaya niye geldiğini anladı ve ailesine gitar almaları için baskı yaptı. Ertesi gün gitar alındı ama, gitar metodu alınmadığı için, gitarı içinden gelen şarkılara uygun olarak çaldı.

O gün bugündür de öyle çalıyor. 1987`de üniversiyeyi kazanarak İstanbul'a geldi. Sırtında gitarı yoktu ama kanında Akdenizlilik, aklında şarkıları vardı. Marmara Üniversitesi'nde İşletme, İstanbul Üniversitesi'nde Finans yüksek lisans okudu ve bu okullardan mezun oldu. Okurken barlarda, yazları da Akdeniz sahillerinde çaldı, söyledi.

1995`te "Divane" adını verdiği ilk albümünü hazırladı ve 1996 yılında bu albüm müzik marketlerde yerini aldı.

Yaşar’ın uzun zamandır beklenen, kendi şarkılarından oluşan, “Hatırla” adlı yeni albümü, nostaljik şarkılardan oluşan “Sevdiğim Şarkılar”dan iki yıl , kendi şarkılarının yer aldığı “Masal” adlı albümünden dört yıl sonra 20 Mayıs 2005’ de yayımlandı.

Hatırla albümünde “Yalancı bahar”, “İltifat Et”, “Bu Yaz Yine Bize Ayrılık Var” ve “Şarkıların Var” adlı şarkıların sözü ve müziği Yaşar’a ait.

Albüme ismini veren “Hatırla” adlı şarkının sözü Ömer Bayramoğlu ve Yaşar’ın ortak çalışması, müziği ise Ömer Bayramoğlu’na ait. “Bak Birtanem” adlı şarkının sözü Emrah Anul ve Yaşar’a, müziği Emrah Anul’a ait.

Masal albümünde olduğu gibi bu albümde de günümüz Türk Edebiyatı’nın en büyük şairlerinden Attila İlhan’ın “Ağustos Çıkmazı ” adlı şiiri, albümde Yaşar’ın müziğiyle “Beni Koyup Gitme” adıyla yer alıyor.

“Kıymet Bilmez misin” adlı şarkının sözü ve müziği ise Yaşar’ın ilk albümünden itibaren tüm albümlerinde sözü ve/veya bestesi bulunan Alper Arundar ’a ait.

Albümde iki de cover şarkı yer alıyor. Bunlardan biri Yaşar’ın sözlerini yazdığı, albümde “Gelmeyi La” ismiyle yer alan Almejilla adlı bir katalon bestesi, diğeri ise müziği anonim olan, Kul Himmet ve Pir Sultan Abdal’ın şiiri “Bir Dost Bulamadım”.

Yaşar bu albümde sekiz aranjörle çalıştı. “Bu Yaz Yine Bize Ayrılık Var”, “Bak Birtanem”, “Kıymet Bilmez misin”, “Şarkıların Var” ve “Hatırla (T.D. versiyon)” nın düzenlemeleri Tansel Doğanay, “İltifat Et” ve “Bir Dost Bulamadım”ın düzenlemeleri Murat Yeter, “Gözyaşınla Yaz” ın düzenlemesi Alper Erinç, “Hatırla’nın düzenlemesi Can Bener ve Cem Oyal, “Yalancı Bahar” ın düzenlemesi Can Hatipoğlu ve Murat “Mr.Blues” Tunalı, “Beni Koyup Gitme” ve “Gelmeyi La”nın düzenlemesi Sinan Akçıl tarafından yapıldı.

Yaklaşık bir yıl süren titiz bir çalışmanın ürünü olan albümde “Hatırla” nın iki versiyonu ile oniki şarkı yer alıyor.

2006 Aralık'ta Seyhan Müzik'ten "Sevda Sinemalarda" albümünü çıkardı. Bu albümden "Hayırdır İnşallah", "Kayıkçı" ve "Şarkı Halinde Kal" isimli şarkılarını klip çekti.

24.08.2007 tarihinde Seyhan Müzik'ten çıkan Ezginin Günlüğü grubunun "Çeyrek (25.Yıl Özel Albümü)"'nde "Ebruli" isimli şarkıyı yorumladı.

26.06.2008 tarihinde Seyhan Müzik etiketiyle "Gençlik Marşı / Dağ Başını Duman Almış" isimli albümü çıktı. Aynı yıl Ekim'de "Dem" adlı albümünü yayımladı.

2009 Eylül ayında Yavuz Plak'tan çıkan Yıldız Usmonova'nın "Dünya" isimli albümünde "Seni Severdim" isimli şarkıda bir düete imza attı.

18.05.2010 tarihinde Seyhan Müzik'ten "Eski Yazlar" albümü geldi. Bu albümden "Yüreğimi Kaybettim" isimli şarkıya klip çekti. Aynı yıl Aralık ayında Seyhan Müzik "Eski Yazlar - Revised" albümünü yayımladı. "Denizin Tuzu" adlı şarkıya da bir klip çekti.

2012'de başka sanatçıların albümlerine katkı yılı oldu. 02.05.2012 tarihinde Esen Entertainment etiketiyle çıkan Kürşat Başar'ın "Keşke Burada Olsaydın" adlı caz albümünde "Kimse Bilmez" adlı şarkıyı seslendirdi.

17.05.2012 tarihinde TMC Film Müzik etiketiyle çıkan Emir Ersoy'un Emir Ersoy & Projecto Cubano adına "Karnaval" albümünde "Maskeli Balo" şarkısını yorumladı.

24.04.2013 tarihinde Seyhan Müzik etiketiyle çıkan Onur Akın'ın "Onur`lu Şarkılar - 25. Yıl Onur Akın Şarkıları" albümünde de "Firari" şarkısını yorumladı.

Yaşar’dan Yeni Albüm : “Cadde A9”

Türk Pop Müziği'nin sevilen ismi Yaşar, 9. stüdyo albümünü tamamladı.

Önümüzdeki hafta müzik marketlerde yerini alacak, 10 yeni şarkıdan oluşan albümün, Kemal Başbuğ yönetmenliğinde çekilen ilk klip şarkısı "ANLATAMIYORUM"un teaser'ı yayımlandı! (Kaynak: sozmuzik.com - 09.11.2013)

Yaşar, üç yıl aradan sonra “Cadde A9” isimli albümü ile hayranlarıyla buluşacak.

15 Kasım'da piyasaya çıkacak olan albümün ilk video klibi, 'Anlatamıyorum' isimli şarkıya çekildi.

Klibi, Kemal Başbuğ yönetti. (Kaynak: www.bursadabugun.com - 11.11.2013)

Yaşar’dan 20. Yıl Albümü : “Şehir Yalnızlığı”

Hafızalara ve yüreklere kazınan şarkılarıyla 20. sanat yılını deviren Yaşar’dan yeni albüm müjdesi! 9 Mayıs’ta raflarda yerini alacak albümün adı “Şehir Yalnızlığı”.

JİLET GİBİ ALBÜM

1996’daki ‘Divane’ albümünden bu yana 10 albüm çıkaran Yaşar yeni göz ağrısı için şu cümleleri kurdu: “Hep ben mi dikeceğim, bu sefer de diktirdim. Hem de usta bir terziye. Jilet gibi oldu, cuk diye üstüme oturdu. Giydiğimde şehrin bütün hüznü üzerimden akıp gidiyor.”

İlk kez, bir başkasının şarkılarını seslendiren Yaşar, albümünü “Papatyalar ve güneşe dönen çiçekler gibi biraz”, diye tarif ediyor.

Albümde 8 şarkının sözü ve müziği Murat Güneş’e ait. 1 parçanın sözü ve müziği de Alper Arundar imzalı. 12 şarkılık “Şehir Yalnızlığı”nda sözü ve müziği Yaşar’a ait 1 şarkı bulunuyor. Bir diğer şarkının da sözleri Hakkı Yalçın’a aitken müziği yine Murat Güneş imzalı.

20 yıllık müzik kariyerinde onlarca hit şarkıya imza atan Yaşar’ın Türk Pop müzik tarihinde çıkardığı 9 albümde, sözü ve müziği kendisine ait 45, sözleri kendisine ait 6, müziği kendisine ait 5 şarkısı bulunuyor…

Albüm Seyhan Müzik etiketiyle 9 Mayıs’ta dinleyiciyle buluşacak. Yaşar, yeni şarkıları ile önceki akşam Türkiye'nin önemli radyo djleri ile buluştu.
(Kaynak: www.magazinci.com - 06.05.2017)

Yaşar 40 Senelik Şarkıya Tren Garında Klip Çekti!

İlk kez 1968 yılında seslendirilen “Ya Seninle Ya Sensiz” şarkısına Kemal Başbuğ yönetmenliğinde Haydarpaşa Tren Garı’nda klip çekildi.

Ahmet Selçuk İlkan’ın ilk yazdığı şarkılardan biri olan “Ya Seninle Ya Sensiz” şarkısını kendine has tarzı ile yeniden yorumlayan Yaşar, dinleyicilerden tam not aldı.

İlk kez 1968 yılında seslendirilen “Ya Seninle Ya Sensiz” şarkısına Kemal Başbuğ yönetmenliğinde Haydarpaşa Tren Garı’nda klip çekildi.

Müzikseverlerin merakla beklediği şarkı dijital platformlardaki yerini aldı.
(Kaynak: www.haberturk.com / www.magazinkolik.com - 11.12.2018)

Yaşar’dan Melih Kibar Anısına “Söyle Canım” Yorumu!

Türk müzik sektörünün en önemli bestecilerinden biri olarak tarihe geçen Melih Kibar’ın ölümünün 15. Yılı adına geçtiğimiz hafta “Mesaj” isim özel bir albümün ilk şarkısı yayımlandı.

Bestesi Melih Kibar’a sözleri rap müziğin lider isimlerinden Ceza’ya ait “Yeni Mesaj” isimli şarkı ile çıkış yapan albümün 2. sürpriz sanatçısı ise Türk Pop müziğin başarılı yorumcusu Yaşar oldu.

7’den 70’e herkesin bildiği ve birçok topluluğun hep bir ağızdan severek seslendirdiği “Söyle Canım” parçasının müziği Melih Kibar, sözleri Çiğdem Talu, yeni düzenlemesi Alper Erinç, yapımcılığını Seda Sertbaş üstlendi.

Avrupa Müzik markası ile her ay bir eserin yayınlanacağı Melih Kibar ve Çiğdem Talu şarkılardan oluşan albümde müzikseverleri Türk müziğine yön vermiş sürpriz isimler bekliyor.

VSG stüdyolarında tamamlanan video klibin yönetmen koltuğunda ise; son dönemde yayınladığı rap çalışmalarıyla dikkat çeken Tepki ve başarılı yönetmen Vasso yer aldı. Klibin Creative direktörlüğünü Tepki üstlendi.
(Kaynak: www.kralmuzik.com.tr / www.magazinci.com - 30.10.2020)

Diskografi:
1996
Divane (Albüm - Lirik Müzik)

1. Divane - 03:51
2. Kumralım - 03:28
3. Yaz Bitti - 06:17
4. O'nun Vedası - 04:47
5. Cezayir Menekşesi - 03:52
6. Birtanem - 03:20
7. Gel Benimle - 04:23
8. Günahsız - 04:19
9. Kör Bıçak - 04:43
10.Koy Beni Gözlerine - 05:49

1998
Remixes (Maxi Single, Topkapı Müzik)

1. Bir Tanem (Dance Mix) - 05:08
2. Kumralım (Club Mix) - 04:21
3. Kumralım (Latin Fever Mix) - 04:25
4. Birtanem (Night Club Mix) - 04:32
5. Divane (House Mix) - 05:04

Esirinim (Albüm, Tempo Müzik)

1. Kuşlar - 04:44
2. Onbir Ay - 03:42
3. Sebepsiz Fırtına - 03:58
4. Nazlı Kız - 03:26
5. Bela Sevdan - 05:34
6. Esirinim - 03:16
7. Hasret Ayazları - 03:32
8. Şarkılar Güzelse Hala - 03:35
9. Seni Ezbere Aldım - 03:21
10.Hosçakal Gözbebeğim - 03:15

1999
Esirinim (Remix) (Albüm, Lirik Müzik)

1- Kuşlar
2- Onbir Ay
3- Sebepsiz Fırtına
4- Seni Ezbere Aldım
5- Bela Sevdan
6- Nazlı Kız
7- Esirinim
8- Hasret Ayazları
9- Şarkılar Güzelse Hala
10-Sebebsiz Fırtına (Akustik)
11-Hoşçakal Gözbebeğim
12-Şarkılar Güzelse Hala (Remix)
13-Şiir Gibi Bir Şey

2001
Masal (Albüm, Topkapı Müzik)

1. Masal - 04:36
2. Acıtmıyor Sevdan - 04:09
3. Yaprağın Kaderi - 03:54
4. Sevda Yükleri - 04:12
5. Gözler Aynı Sen - 04:03
6. Beş Dakika Bekle Git - 04:12
7. Beni Unutma - 03:08
8. Aldanırım - 05:01
9. Ah Sen - 03:53
10.Mazim Değil - 04:02

2003
Sevdiğim Şarkılar (Albüm, Topkapı Müzik)

1. Her Yerde Kar Var - 05:59
2. Boş Sokak - 03:35
3. Kadınım - 04:12
4. Benim Bütün Rüyalarım Seninle - 03:19
5. Vakit Yok, Gemi Kalkıyor - 03:06
6. Bir Günah Gibi - 03:32
7. Senden, Benden, Bizden - 02:27
8. Hatıralar Hayal Oldu - 03:24
9. Sessiz Gemi - 03:51
10.Boş Sokak (S. Breezin' version) - 03:18
11.Benim Bütün Rüyalarım Seninle (S. Breezin' version) - 03:18

Yaşar Remixes 2003 (Maxi Single, Topkapı Müzik)

1. Boş Sokak - 4:07
2. Benim Bütün Rüyalarım Seninle - 4:00
3. Vakit Yok , Gemi Kalkıyor - 3:32
4. Senden, Benden, Bizden - 4:04

2004
Aynı Mahallenin Çocukları (Derleme Albüm, MVS Yapım, 23.08.2004)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
1. Ara Beni Yar - Yaşar - 3:00 (Söz ve Müzik: Serhan Kelleözü - Murat Hasarı, Düzenleme: Sinan Akçıl, Klasik gitar: Ayhan Günyıl, Kemanlar: Gündem)
10.Divane - Yaşar - 3:34 (Söz ve Müzik: Serhan Kelleözü, Düzenleme: Sinan Akçıl, Akustik gitar: Ayhan Günyıl, Kemanlar: Gündem)

2005
Hatırla (Albüm, Topkapı Müzik)

1- Hatırla
2- Yalancı Bahar
3- Beni Koyup Gitme
4- Gözyaşınla Yaz
5- İltifat Et
6- Bu Yaz Yine Bize Ayrılık Var
7- Bak Birtanem
8- Kıymet Bilmez misin
9- Bir Dost Bulamadım
10-Şarkıların Var
11-Hatırla (T.D. versiyon)
12-Gelmeyi La

2006
Sevda Sinemalarda (Albüm, Seyhan Müzik, 05.12.2006)

1. Sevda Sinemalarda - 03:41
2. Göz Yakmayan - 03:51
3. Hayırdır İnşallah - 03:55
4. Selvi - 03:28
5. Deniz Yoksulu - 03:22
6. Yılgın - 02:58
7. Alıştım - 04:10
8. Akdenizli - 02:58
9. Cumartesi - 03:45
10.Elde Var Bir - 03:09
11.Kayıkçı - 03:53
12.Beni Arayabilir misin - 03:15
13.Şarkı Halinde Kal - 03:46
14.Başımda Sevdam - 03:06

2007
Çeyrek (Ezginin Günlüğü 25.Yıl Özel Albümü-Çeşitli Sanatçılar) (Kolektif Albüm, Seyhan Müzik, 24.08.2007)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
CD 2:
1. Yaşar / Ebruli - 03:22

2008
Gençlik Marşı / Dağ Başını Duman Almış (Maxi Single, Seyhan Müzik, 26.06.2008)

1. Gençlik Marşı (Dağ Başını Duman Almış) (Söz: A. U. Elöve, Beste: F. Körling, Düzenleme: Yöngün B. Keymen) - 02:52
2. Gençlik Marşı (Enstrümantal) - 02:51
3. Gençlik Marşı (Taraftar Versiyonu) - 01:56
4. Gençlik Marşı (Taraftar Kısa Versiyonu) - 01:44
5. Gençlik Marşı (Spot) - 00:54


Dem (Albüm, Seyhan Müzik, 15.10.2008)

1. Divane - 04:40
2. Onun Vedası - 05:34
3. Cezayir Menekşesi - 03:34
4. Birtanem - 04:16
5. Gel Benimle - 04:26
6. Kör Bıçak (Söz: Yaşar Günaçgün, Müzik: Yaşar Günaçgün, Alper Arundar) - 06:04
7. Kuşlar - 04:45
8. Sebepsiz Fırtına - 05:02
9. Esirinim - 04:07
10.Masal - 04:27
11.Acıtmıyor Sevdan - 04:45
12.Aldanırım - 05:15
(6ncı şarkı dışında tüm şarkılarda Söz & Müzik: Yaşar Günaçgün)


2009
Dünya (Yıldız Usmonova Albümü, Yavuz Plak, 16.09.2009)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
5- Seni Severdim feat. Yaşar (Günaçgün) (Söz: Natalia Germenou, Burcu Tatlıses, Müzik: Phoebus Tassopoulos)

2010
Eski Yazlar (Albüm, Seyhan Müzik, 18.05.2010)

1. Nerelerdesin - 03:32
2. Yüreğimi Kaybettim - 03:53
3. Toplayıver Beni - 04:59
4. Ahududu Şekerim - 03:56
5. Eski Yazlar - 04:25
6. Ayrılık Geçer - 04:11
7. Devinim - 04:46
8. Son Gece - 04:56
9. Bonus Track - Toplayıver Beni (Senfonik) - 04:56


Online CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.kitapsec.com
www.turkkitap.de (Almanya)
Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Eski Yazlar - Revised (Albüm, Seyhan Müzik, 20.12.2010)

1. Denizin Tuzu - 04:52 (Söz & Müzik: Alper Arundar)
2. Ahududu Şekerim - 03:57 (Söz & Müzik: Yaşar)
3. Devinim - 04:45 (Söz & Müzik: Alper Arundar)
4. Toplayıver Beni - 05:00 (Söz & Müzik: Alper Arundar)
5. Yüreğimi Kaybettim - 03:51 (Söz & Müzik: Yaşar)
6. Eski Yazlar - 04:06 (Söz & Müzik: Yaşar)
7. Nerelerdesin - 03:24 (Söz & Müzik: Yaşar - Ömer Bayramoğlu)
8. Ayrılık Geçer - 04:46 (Söz & Müzik: Yaşar)
9. Son Gece - 04:26 (Söz & Müzik: Ömer Bayramoğlu)
10.Toplayıver Beni (Senfonik) - 04:58
11.Denizin Tuzu (Latin Dance Mix) - 04:23
12.Devinim (Hip Hop Alaturka Mix) - 04:04
13.Ahududu Şekerim (Ethno Tribal Mix) - 03:50
14.Toplayıver Benim (Club Mix) - 05:34
15.Eski Yazlar (House Mix) - 03:53
16.Son Gece (Club Mix) - 03:29


Online CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.hepsiburada.com
www.arkadas.com.tr
www.kitapsec.com
store.unkapani.digital
www.amazon.com (ABD)
Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com
www.amazon.com (ABD)
tidal.com (Norveç)

2012
Keşke Burada Olsaydın / Kürşat Başar [Caz Albüm, Esen Entertainment, 02.05.2012]
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
3. Kimse Bilmez / Kürşat Başar Feat. Yaşar (Söz: Ömer Hayyam, Müzik: Mehmet Güreli)

Karnaval / Emir Ersoy & Projecto Cubano (Albüm, TMC Film Müzik, 17.05.2012)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
2- Maskeli Balo - Yaşar - 03:35

2013
Onur`lu Şarkılar - 25. Yıl Onur Akın Şarkıları (Albüm, Seyhan Müzik, 24.04.2013)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
6. Yaşar - Firari

Cadde A9 (Albüm, Seyhan Müzik, 15.11.2013)

1- Anlatamıyorum
2- Cadde
3- Gamzelendi
4- Geri Gelemez Misin
5- Gözlerinde Sabah
6- Kahretsin
7- Neler Oluyor
8- Sevmemiz Lazım
9- Yalnızım Hülasa
10-Yanarım Aşkın


Online CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.hepsiburada.com
www.arkadas.com.tr
www.kitapsan.com.tr
www.kitapsec.com
www.tulumba.com (ABD)
www.amazon.com (ABD)
www.tikla24.de (Almanya)
www.turkkitap.de (Almanya)
Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com
www.amazon.com (ABD)
www.amazon.de (Almanya)
tidal.com (Norveç)

2015
Cadde (Engelsiz Versiyon)

2017
Şehir Yalnızlığı (Albüm, Seyhan Müzik, 09.05.2017)

1- Şehir Yalnızlığı
2- Nara
3- Aşk Bozumu
4- Anca
5- Nevizade Sokağı
6- Markiz
7- Şerbet
8- Son Göz Ağrım
9- Seni Sevmeyi Sevmiyorum
10-Ölmek Var Dönmek Yok
11-Şakası Yok
12-Markiz Flamenko


Online CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.pandamuzik.com
www.arkadas.com.tr
www.hepsiburada.com
www.kitapsan.com.tr
www.kitapyurdu.com
www.zihni.com (2.EL)
Dijital Satış Noktaları:
www.turktelekommuzik.com
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com
www.amazon.com (ABD)
tidal.com (Norveç)

2018
Ya Seninle Ya Sensiz (Ahmet Selçuk İlkan Unutulmayan Şarkılar, Vol.2) (Single, Poll Production, 10.12.2018)

1- Ya Seninle Ya Sensiz (Ahmet Selçuk İlkan Unutulmayan Şarkılar, Vol.2) - 04:28
<
input style="WIDTH: 270px; font-size: xx-small; font-family: Tahoma; background-color: White; color: Maroon; text-decoration: none; text-align: center; text-transform: capitalize; border-color: Gray; border-style: solid; cursor: pointer" class="form3" type="Submit" name="buton" value=" Albümün Örnek Şarkılarını Popup FlashPlayerde Dinle! " class="form3" onMouseOver="showtip1(this,event,'Popup Flashplayeri aktive etmek için Buraya tıklayın!');" onMouseOut="hidetip1();" onclick="return false;" onMouseDown="Soundstop(); window.open('flashxmlplayer.php?album=yasar-yaseninleyasensiz','newwin','width=350 height=585')">

Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com

2020
Söyle Canım (Single, Avrupa Müzik, 30.10.2020)

1- Söyle Canım - 02:24 (Söz: Çiğdem Talu, Müzik: Melih Kibar, Düz.: Alper Erinç)Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

2021
Peki Ya Şimdi / Daniska ve Yaşar (Single, Ellipsis, 14.05.2021)

1- Peki Ya Şimdi - 03:46

Kapat

Şarkılardan örnekleri sayfaya gömülü Dinle!


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)
Resmi Web Site Adresi:
www.yasaronline.net
Resmi Facebook Sayfa Adresi:
www.facebook.com/yasaronline
Resmi Twitter Adresi:
www.twitter.com/yasar_gunacgun
Resmi Instagram Sayfa Adresi:
www.instagram.com/yasar_gunacgun
Resmi YouTUBE Kanal Adresi:
www.youtube.com/user/yasaronlinetv
YUKARI | TOP | OBEN


Geri Dön

Sanatçılar (Biyografi ve Diskografileri)

Telif Hakkı © Gönderen: Turkpopmuzik.net - (10357 okuma)


Sitede kullanılan materyallerin büyük bölümü genel kullanıma sunulmuş internet sitelerinden temin edilmiş olup burada yayınlanmasından herhangi bir ticari amaç güdülmemektedir. Bunlar üzerinde hak iddia ediyor ve telif talebinde bulunuyorsanız, siteden çıkarılması veya link verilmesi için lütfen bizimle bağlantı kurunuz.
[Detayları için BURAYA tıklayınız] turkpopmuzik@gmail.com
PHP-Nuke Copyright © 2004-2006 by Francisco Burzi. Bu bir free software programı olup GPL lisansıyla kullanılmaktadır. Sitemiz, PHP-Nuke v.7.6'dan geliştirilerek PHP 5.3.x versiyonlarına uyarlanmış SEO uyumlu RavenNuke (v.2.5) ile desteklenmektedir..
Hosted By  webhoster.ag