Hoş Geldin Sevgili Konuk!    [ Müzikli Gezintiler Dileğimizle ...] 15.08.2022

Türk Pop Müzik Ana Menü 
Anasayfa
Giriş (Site Planı)
Editörün Notu
Kronolojik Gezinti
Sanatçılar
(Biyo & Diskografileri)
Top 10 Müzik
Listeleri
En Son (Sitemize)
Kaydedilen Sanatçılar
En Son Albümler
En Son Çıkan Klipler
Kolektif, Karma veya
Derleme Albümler 
Müzik Yarışmaları  
Eurovision Türkiye
Müzik Etkinlikleri
Basından Müzik Haberleri
Kısa Pop Tarihi ve Müzik
Terimleri Sözlüğü
Tarihte Müzik Olayları
KARAOKE VİDEOLAR
DİĞER VİDEOLAR
Hazır Şarkı Listeleri
Flashplayer Şarkı Listeleri
Top 10'lar :
Kronoloji (Yıllar)

Sanatçılar

Hazır Playlistler

Müzik Yarışmaları
  Altın Mikrofon (Yıllar)

Müzik Yarışmaları
  Milliyet Liselerarası Müzik
  Yarışmaları (Yıllar)

Müzik Yarışmaları
  Altın Güvercin Müzik
  Yarışmaları (Yıllar)

Eurovision (Yıllar)

Diğer
DİĞER LİNKLERİMİZ 
Dünya Müzik Listeleri
(Kronolojik)
Beatles Türk
Beatles Haberleri

Kronoloji
1926 - 1959
1960
1961
1962
1963
1964
1965
1966
1967
1968
1969
1970 ve sonrası

Şarkıları (Kronolojik)
1957 - 1961
1962
1963
1964
1965
1966
1967
1968
1969
1970 ve Sonrası

Şarkıları (Alfabetik)
A - B
C - D - E
F - G - H
I -J
M - N - O
P - R - S
T - Z

Diskografi (Karaoke)
İngiltere Albümleri
Diğer Albümleri

Film (& Soundtrack Albümleri)   
A Hard Day’s Night
Help!
Magical Mistery Tour
Yellow Submarine
Let It Be

45'likleri (Singles)

EP (Extended Play)'leri

(Givenaway) Diğer
müzisyen ve gruplar
için yaptıkları besteleri

YARDIM 
S.S.S
© by Turkpopmuzik.net

   Sitede Ara
   Sosyal Paylaşım

2020 sonuna kadarki beğenmeler: 432

Beğen

   Kim Online
Şu an sitede, 393 ziyaretçi ve 0 üye bulunuyor.

   Ziyaretçi Bilgileri
Hoşgeldin, Misafir
Şu An Bağlı:
Ziyaretçi: 393
Üye: 0
Toplam: 393

   Sitemizi Destekleyin!
Sitemizi desteklemek için Görüşlerinizi bize iletin!

   Bizi Önerin!
Bizi Arkadaşlarınıza, Dostlarınıza Önermek için buraya tıklayın!

   Sayfa Hit Toplamı
Şu ana kadar
sayfa izlenimi aldık. Başlangıç:
2005

   Site Bilgileri
Sunucu TrafiğiSunucu Trafiği
  • Toplam: 116,258,323
  • Bugün: 5,586
Sunucu BilgileriSunucu Bilgileri
  • Aug 15, 2022
  • 02:32 am CEST
 

TÜRK POP MÜZiK.NET - Sanatçılar (Biyografi ve Diskografileri)
Yurdaer Doğulu
Bookmark and Share
    Geri Dön   (12115 okuma)

Sanatçı: Yurdaer Doğulu
YURDAER DOĞULU

FOTO GALERİ
Türk Popu’nun en önemli müzisyenlerinden Yurdaer Doğulu, 7 Nisan 1941’de Gaziantep doğdu. Aranjör ve prodüktör Ozan Doğulu ile onun kardeşi olan ve günümüzün ünlü şarkıcı ve yorumcularından olan Kenan Doğulu ve kızkardeşleri 1984 doğumlu Canan Doğulu’nun babasıdır.

Yurdaer Doğulu, müziğe henüz dokuz yaşındayken mandolin çalarak başladı. İlk gençlik yıllarında ud ve kanun da çalan sanatçı, Batı müziğine duyduğu yakın ilgi sonucu, ileride elinden düşürmeyeceği asıl enstrümanı olan gitarı seçti. Yetişmesini borçlu olduğu kişi çocukluğunda Ankara Palas’ta çocukluk arkadaşı Süha ile Gazi’ye Tchaikovsky’nin bir parçasını çalan ve ileride Türkiye’nin ilk klasik gitaristlerinden biri olacak olan Reşit Mazhar Ertüzün idi.

1957’de ilk profesyonel grubu Berkant solist olmak üzere, piyanoda Mehmet Kurdoğlu, kontrbasta Attila Özdemiroğlu, bateri davulda Oktay Evren ve elektro gitarda Yurdaer Doğulu ( ve Akşam gazetesi’ndeki ünlülerin evliliklerinden ve bu arada Attila Özdemiroğlu’nun evliliğinden sözeden bir habere göre Tanju Okan) ile birlikte Jupiters (Jüpiter Kenteti)’ni kurdu ve Ankara’da çeşitli gece klüplerinde sahneye çıkmaya başladılar.

Sanatçının müzik yaşamı, 1957 yıl sonlarına doğru Berkant’ın solistlik yaptığı Ankara Radyosu’nda haftalık emisyonlarda kontrbasta Atilla Özdemiroğlu, piyanoda Ertuğrul Çayıroğlu gibi müzisyenlerle birlikte çıkmasıyla başladı.

1960’ların başlarında bu grup popüler olacaktı ve o zamanlar Jüpiter Kenteti olarak da tanınıyordu. O yıllarda Alpay’ın Ankara radyosunda emisyonlara çıkmaya başlamasıyla Kentet Dogo’nun İstanbul’dan Ankara’ya gelmesi zor olduğundan Ankara için yeni bir orkestra kurulmuştu: piyanoda şimdilerde Türkiye AB genel sekreteri olan Murat Sungar, basgitarda Şanar Yurdatapan, davulda Durul Gence ve vokalde Alpay’dan oluşan Alpay ve Arkadaşları Grubu’nun o sıralarda gitaristliğini de yapmıştı.

Ankara Fen Fakültesi’nde başladığı üniversite eğitimini, geçiş yaptığı İstanbul Fen Fakültesi Jeoloji Bölümü’nde tamamladı. İstanbul’a gelişinin asıl nedeni, (60’lı yılların başında) sonradan Erol Büyükburç Orkestrası içinde yer alacak olmasıydı ve bu orkestrada kendini gösterme fırsatı buldu. İki, üç sene gitarist olarak görev alan Yurdaer Doğulu, 1962’de bir ara SSS Sextet Grubuna da katıldı.

1964’te Tülay German, Erol Büyükburç ve Tanju Okan solist olarak, pianoda Selim Özer, saksofonda Erol Erginer, davulda Vasfı Uçaroğlu, basta Alper Feyman ile birlikte gitarda Yurdaer Doğulu Yugoslavya’da yapılan I. Balkan Melodileri Festivali’ne katılıp ‘milli gitarist’ unvanını aldı. Tülay German birinci kısımda “Ali Destanı” ve “Burçak Tarlası” ve ikinci kısımda “Leylamı Gördüm” ve ‘Yarının Şarkısı’nı seslendirdi. Bu şarkıların arkasında gitarda hep Yurdaer Doğulu vardı. Yarışma sırasında “Burçak Tarlası” icra edilirken Yurdaer Doğulu’nun elektro gitarında elektrik kaçağına tutulduğu ancak şarkıyı kesmemek için sanatçı ve izleyicilere hissettirmemeye çalışarak icrasını acılar içinde tamamladığından hep söz edilir. Bu şarkı ile Türkiye’ye birincilik kazandırılmıştır.

Yurdaer Doğulu’nun plak macerası ise epeyce geç başladı. Başlangıçta orkestra solistlerinin yaptığı plaklarda yer aldı. 1964’te Berkant askerliğini bitirip Ankara’ya döndü ve Yurdaer Doğulu ile yeniden bir orkestra kurup İstanbul’da Kulüp Fuaye’den teklif alınca İstanbul’a geldiler. 1965’te ''Helvacı'' isimli şarkı ile katıldığı 3.Boğaziçi Festivali’nde ‘En iyi folk düzenlemeler’i ‘Gümüş Saz’ ödülleri BİRİNCİSİ oldu.

Grup elemanları org ve piyanoda Rıza Silahlipoda, bateride (davulda) Korkmaz Altınkeser, basta Murat Mehmet Can, gitarda Yurdaer Doğulu, şantöz Birsen Armağan, şantör Mustafa İçli’den oluşan Yurdaer Doğulu Orkestrası ile, Birsen Armağan’ın 1966’daki unutulmaz “Helvacı / Gül Ayşe” adlı plağı en ses getirmiş olanıdır.

Yurdaer Doğulu, 70’lerin başında gitar solo plaklar yaptı ve epeyce ciddi satış rakamlarına ulaştı. Günün sevilen melodilerini, gitarı ile yorumlayarak değişik bir tarz ile müzikseverlerin karşısına çıkmıştı. “Elveda Meyhaneci”, “İntizar” ve “Elbet Bir Gün Buluşacağız” en popüler olanlarıdır. “Elveda Meyhaneci” adlı şarkısıyla “Altın Plak” ödülünü aldı.

HEY dergisi okurlarına göre 1973 yılının EN İYİLERİ seçmelerinde YILIN ORKESTRALARI sıralamasıinda 4ncü, YILIN DÜZENLEMELERİ sıralamasında ''İntizar'' ile 7nci, 1974 yılının EN İYİLERİ seçmelerinde YILIN DÜZENLEMELERİ sıralamasında “Elbet Birgün Buluşacağız” ile yine 7nci, 1975 yılının EN İYİLERİ seçmelerinde YILIN ORKESTRALARI sıralamasında 5nci sırada yer aldı.

1976 yılında, eski popüleritesini yitiren orkestra geleneğini terkederek piyanist İlhan Bakır ile birlikte sahne ve müzik çalışmalarına başladı. Gitar çalmasının yanısıra şarkı söylemeye de başlayan sanatçı, birçok kez “Yılın Aranjörü” seçildi.

Kendi orkestrasının solistleri arasında yer alan Lale Akad, Selçuk Ural, Berkant, Birsen Armağan ve Gökben gibi isimlerin yanısıra, beraber çalıştığı pek çok orkestrada da günümüzün diğer ünlü sanatçılarıyla çalışma fırsatı bulan sanatçı, 1978 yılında (kimine göre de 1981 yılında) kendi adını verdiği bir Sanat Merkezi kurdu. Ve o tarihten itibaren tüm vaktini bu merkez için çalışarak geçirdi.

1983’te yine HEY dergisi okurlarına göre 1983 yılının EN İYİLERİ seçmelerinde YILIN ÇEŞİTLEMELERİ sıralamasında 5nci sıradaydı.

Ayrıca sinema filmlerinde oyunculuk da yapmıştır. 1972’de Çay Film yapımcılığınca çevrilen Oğuz Gözen yönetmenliğindeki ‘Hayal Uçurumu’ isimli filmde Sevgi Can, Baki Tamer ve Zeki Tüney ile birlikte oynadı. 1973’te ise ‘Kim Bu Soytarı’, ‘Yaban’ ve ‘Kara Osman’ filmlerinin müziklerini yaptı. Yine yönetmen Oğuz Gözen ile Hidayet Pelit yapımcılığında çevrilen 1975’teki ‘Tekerlek’ isimli filmde Kazım Kartal, Tansu Sayın ve Muzaffer Hepgüler ile birlikte rol aldı. 1983’te yine yönetmen Oğuz Gözen ile ve Muzaffer Sönmez yapımcılığında çevrilen ''Bir Şarkılık Mutluluk'' isimli sinema filminde Arif Meşhur, Zahide, Dursun Salkım, Yüksel Alpdoğan ile birlikte oyunculuk yaptı.
(Kaynak: Sinematurk.com)

Türk Sanat Müziği ve Türk Halk Müziği’nin unutulmaz bestelerine batı müziği tarzında yepyeni yorumlar getiren, 45’likleri haftalarca liste başı olan, çok sayıda sanatçıya müzik öğretmenliği yapan Yurdaer Doğulu, 1987 yılının 19 Şubat günü amansız bir hastalığa yenik düşerek çok genç sayılabilecek bir yaşta aramızdan ayrıldı.

(NOT: Biyografi, internetten kaynak olarak birzamanlar.net, michaelshow.net ve sinematurk.com’daki yazılardan ve bazı kişisel sayfa ve gazete arşivlerinden kronolojik sırasına sokularak derlenmiştir.)

Diskografi:
1965
Büyütmek için T ıklay ın
Cici Pabucum / Arabamın Atları (Solist: Berkant, Yurdaer Doğulu Grubu, 45’lik, Sahibinin Sesi 3062)

1966
Büyütmek için T ıklay ın
Evvel Zaman İçinde / Uzun Kavak (Solist: Berkant, Yurdaer Doğulu Orkestrası, 45’lik, Sahibinin Sesi 3062)

Büyütmek için T ıklay ın
Şu Aydın’ın Uşağı / Dere Geliyor Dere (Solist: Berkant, Yurdaer Doğulu Orkestrası, 45’lik, Sahibinin Sesi 3124)

1967
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
Helvacı / Gül Ayşe (Solist: Birsen Armağan, Yurdaer Doğulu Orkestrası, 45’lik, Melodi 2226)

1968
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
Gel Gel / Ah! Yalancılık (Solist: Birsen Armağan, Yurdaer Doğulu Orkestrası, 45’lik, Melodi 2269)

Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
Carta Herana / Hayat (Tanrım Sevmek Kabahat mı) (Solist: Birsen Armağan, Yurdaer Doğulu Orkestrası, 45’lik, Televizyon Plak 169)

Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
Dünya Dönüyor / Allı Turnam (Solist: Birsen Armağan, Yurdaer Doğulu Orkestrası, 45’lik, Televizyon Plak 170)

Büyütmek için T ıklay ın
Aşka Tövbe / Yaramaz (Solist: Birsen Armağan, Yurdaer Doğulu Orkestrası, 45’lik, Televizyon Plak 174)

1970
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
Ocağım Ben - Ah! Sen Yok musun (45’lik, Melodi 70007)

1971
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
Sevemem Artık (Haykırış) / O Ağacın Altını (45’lik, Ersak Plak 252)

Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
Koca Dünya / Kulakların Çınlasın (45’lik, Ersak Plak 253)

Büyütmek için T ıklay ın
Sevil De Sevme / Tatlı Dile Güler Yüze (İstanbul 5 / Arr: Süha Akalın, 45’lik, Ersak Plak 254)

Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
Züleyha / Dudaklarımda Arzu (45’lik, Ersak Plak 256)

1972
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
Elveda Meyhaneci / Şehnaz Longa (45’lik, Melodi Plak 72 008)

Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
Unut Sevme Beni / Canım Benim (45’lik, Melodi Plak 72 012)

Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
Bir Garip Yolcu / Agora Meyhanesi (45’lik, Melodi Plak 72 015)

Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
Nasıl Geçti Habersiz / Arım Balım Peteğim (45’lik, Melodi Plak 72 019)

Büyütmek için T ıklay ın
Aşk Masalı / Sev Dedim Sevmedin (Solist: Güler Akalın Yurdaer Doğulu Orkestrası 45’lik, Coşkun Plak 1137)

Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
Misket (Aranj.Süha Akalın) / Arap Çiftetellisi (Yurdaer Doğulu Orkestrası 45’lik, Coşkun Plak 1168)

1973
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
Ankara'da Yedim Taze Meyvayı / Yağmur (45’lik, Melodi Plak 73 002)

Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
İntizar / Merhaba Meyhaneci (45’lik, Melodi Plak 73 004)

Büyütmek için T ıklay ın
Elbet Bir Gün Buluşacağız / Hey Onbeşli (45’lik, Melodi Plak 73 010)

1974
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
Adanalı / Bir Dost Bulamadım (45’lik, Melodi Plak 74 001)

Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
Gözyaşı / Yaban (45’lik, Melodi Plak 74 007)

1975
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
Makber / Karadeniz Horon Havası (Ozanlar ile 45’lik, Melodi Plak 74 013)

1976
Büyütmek için T ıklay ın
Bir Gün Gelecek / Kadınım (45’lik, Melodi Plak 76 001)

Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
Oyalama Beni / Mutluluğa Doğru (45’lik, Melodi Plak 76 005)

Ve Sihirli Gitarı (LP Albüm, Melodi Plak LP 301)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
1- Nihavend Longa (Tanburi Cemil Bey)
2- Allı Turnam (Geleneksel)
3- Yaramaz (Y.Doğulu)
4- El Cordobes (Baurgeois)
5- Yaşama Sevinci (B.S.Erdogan - Y.Doğulu)
6- Mutlu Yaşamak İçin (Y.Doğulu)
7- Gül Ayşem (Y.Doğulu)
8- Karadır Kaşların (1971) (Geleneksel)
9- Döktürü (Fehmi Ege)
10-Gel Artık Sevgilim (Güler Akalın-Y.Doğulu)
11-Malaguena (E.Lecueno)
12-Eşrefim Nenni (Geleneksel)
13-Greensleeves (Trad.)

1977
Mutluluk İçin (LP Albüm, Melodi Plak LP 779)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
A:
1- Mutluluk İçin
2- Gülünce Gözlerinin İçi Gülüyor
3- Deli Gibi Sevdim
4- Yaban Çiçeği
5- Pencereden Kar Geliyor
6- Bir Gün Gelecek
B:
1- Kemancı
2- Oyaladın Beni
3- L’arlesienne
4- Adana Üç Ayağı
5- Yalancı Yarim
6- Makber

1978
Elveda (LP Albüm, Melodi Plak LP)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
A Yüzü:
1- Elveda Meyhaneci
2- Arım Balım Peteğim
3- Kara Kuzu
4- Şehnaz Longa
5- Ankara’da Yedim Taze Meyvayı
B Yüzü:
1- Bir Garip Yolcu
2- Unut Sevme Beni
3- Bir İhtimal Daha Var
4- Nasıl Geçti Habersiz
5- Agora Meyhanesi

1984
Ağla Gitar (LP Albüm, Oscar Plak LP)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
A Yüzü:
1- Eskimeyen Dost
2- Talih
3- Esmer Ona Derler
4- Ölürsem Kabrime Gelme
5- Misket
6- Nihavent Peşrev
B Yüzü:
1- Unutturamaz Seni
2- Ağla Gitar
3- Gündüzüm Seninle
4- Çıldırtma Beni
5- Duydum ki Unutmuşsun
6- İzmir’in Kavakları

Eskimeyen Dost (Enstrümental Kaset Albüm, Türküola Kaset 1886, Almanya)

1985
Eskimeyen Dost (Enstrümental LP Albüm, Türküola LP 7500, Almanya)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
A:
1- Eskimeyen Dost (Müzik: MSelami Şahin)
2- Tapılacak Kadınsın (Müzik: MSelami Şahin)
3- Talih (Müzik: Cengiz Tekin)
4- Mutlu Ol Yeter (Müzik: Burhan Bayar)
5- Çıldırtma Beni (Müzik: Mehmet Ergenç)
B:
1- Ölürsem Kabrime Gelme (Müzik: Abdullah Yüce)
2- İzmir’in Kavakları (Müzik: Anonim, Aranje: M.Sarısözen)
3- Misket (Müzik: Anonim)
4- Nihavent Peşrev (Müzik: Anonim)
5- Mihrabım Diyerek (Müzik: Avni Anıl)
6- Ağla Gitar (Müzik: Avni Anıl)
7- Gündüzüm Seninle (Müzik: Suat Sayın)
8- Hasret (Müzik: M.Teodorakis)

1989
Hasret (Çıldırtma Beni) (Albüm, Oskar Plak, 02.01.1989)
(1984 yılında “Ağla Gitar” adıyla LP Plak olarak çıkarılan albümün 3 şarkı değiştirilerek DİJİTAL olarak [YENİ BASIMI]) ydogulu-hasret

1- Çıldırtma Beni - 05:13
2- Unutturamaz Seni Hiç Bir Şey - 02:05
3- Duydum Ki Unutmuşsun - 03:56
4- Ölürsem Kabrime Gelme - 03:45
5- Gündüzüm Seninle - 03:02
6- Eskimeyen Dost - 04:35
7- Tapılacak Kadınsın - 05:12
8- Hasret - 03:10
9- Misket - 02:26
10-Talih - 02:34
11-Ağla Gitar - 03:34
12-Mihrabım Diyerek - 04:27
(‘Esmer Ona Derler, ‘Nihavent Peşrev’ ve ‘İzmir’in Kavakları’ isimli şarkıların yerine ‘Tapılacak Kadınsın’, ‘Hasret’ ve ‘Mihrabım’ Diyerek şarkıları ilave edilmiş)

Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)
www.amazon.com (ABD)
www.amazon.co.uk (İngiltere)
www.amazon.de (Almanya)

2020
Ve Sihirli Gitarı (Albüm, Türkofon GmbH Almanya, 10.01.2020)
(1976 yılında Melodi Plak tarafından LP Plak olarak çıkarılan albümün DİJİTAL olarak [YENİ BASIMI])

1- Nihavent Longa - 02:21
2- Allı Turnam - 04:20
3- Yaramaz - 01:22
4- El Cordobes - 02:18
5- Yaşama Sevinci - 03:28
6- Mutlu Yaşamak İçin - 02:46
7- Gül Ayşem - 01:48
8- Karadır Kaşların - 03:20
9- Döktürü - 02:51
10-Gel Artık Sevgilim - 03:22
11-Malaguena - 03:31
12-Eşref’im Nenni - 01:42
13-Greensleeves - 03:37

Kapat

Şarkılardan örnekleri sayfaya gömülü Dinle!


Dijital Satış Noktaları:
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)
www.amazon.com (ABD)
www.amazon.co.uk (İngiltere)
www.amazon.de (Almanya)
Yurdaer Doğulu Sanat Merkezi'nin adres ve telefonu:
Talatpaşa Caddesi No. 1
Bahçelievler / İstanbul
Tel.:+90 212 5560606
Yurdaer Doğulu'nun kardeşleri Seval ve Zafer Doğulu'nun kurduğu
Doğulu Müzik ve Bale Merkezi'nin adres ve telefonu:
Merkez: Barış mah.Çiftlik cad.Adakent villaları Villa no:70
Beylikdüzü / İstanbul
Tel: +90 212 8731105 [+90 212 8730359]
Şube: Batıköy Mah. II.Kısım Atrium Çarşısı No : 1
Sinanoba / İstanbul
Tel: +90 212 864 11 14
Müzik Market: BEYLICIUM Alışveriş Merkezi E-5 Üzeri Beylikdüzü/İstanbul
Tel: +90 212 872 47 37
Doğulu Müzik Web Site adresi:
www.dogulumuzik.com
Wikipedia Sayfa Adresi:
tr.wikipedia.org/wiki/Yurdaer_Doğulu
Resmi YouTUBE (Konu) Kanal Adresi:
www.youtube.com/channel/Yurdaer Doğulu - Konu
YUKARI | TOP | OBEN


Geri Dön

Sanatçılar (Biyografi ve Diskografileri)

Telif Hakkı © Gönderen: Turkpopmuzik.net - (12115 okuma)


Sitede kullanılan materyallerin büyük bölümü genel kullanıma sunulmuş internet sitelerinden temin edilmiş olup burada yayınlanmasından herhangi bir ticari amaç güdülmemektedir. Bunlar üzerinde hak iddia ediyor ve telif talebinde bulunuyorsanız, siteden çıkarılması veya link verilmesi için lütfen bizimle bağlantı kurunuz.
[Detayları için BURAYA tıklayınız] turkpopmuzik@gmail.com
PHP-Nuke Copyright © 2004-2006 by Francisco Burzi. Bu bir free software programı olup GPL lisansıyla kullanılmaktadır. Sitemiz, PHP-Nuke v.7.6'dan geliştirilerek PHP 5.3.x versiyonlarına uyarlanmış SEO uyumlu RavenNuke (v.2.5) ile desteklenmektedir..
Hosted By  webhoster.ag