Hoş Geldin Sevgili Konuk!    [ Müzikli Gezintiler Dileğimizle ...] 04.03.2024

Türk Pop Müzik Ana Menü 
Anasayfa
Giriş (Site Planı)
Editörün Notu
Kronolojik Gezinti
Sanatçılar
(Biyo & Diskografileri)
Top 10 Müzik
Listeleri
En Son (Sitemize)
Kaydedilen Sanatçılar
En Son Albümler
En Son Çıkan Klipler
Kolektif, Karma veya
Derleme Albümler 
Müzik Yarışmaları  
Eurovision Türkiye
Müzik Etkinlikleri
Basından Müzik Haberleri
Kısa Pop Tarihi ve Müzik
Terimleri Sözlüğü
Tarihte Müzik Olayları
KARAOKE VİDEOLAR
DİĞER VİDEOLAR
Hazır Şarkı Listeleri
Flashplayer Şarkı Listeleri
Top 10'lar :
Kronoloji (Yıllar)

Sanatçılar

Hazır Playlistler

Müzik Yarışmaları
  Altın Mikrofon (Yıllar)

Müzik Yarışmaları
  Milliyet Liselerarası Müzik
  Yarışmaları (Yıllar)

Müzik Yarışmaları
  Altın Güvercin Müzik
  Yarışmaları (Yıllar)

Eurovision (Yıllar)

Diğer
DİĞER LİNKLERİMİZ 
Dünya Müzik Listeleri
(Kronolojik)
Beatles Türk
Beatles Haberleri

Kronoloji
1926 - 1959
1960
1961
1962
1963
1964
1965
1966
1967
1968
1969
1970 ve sonrası

Şarkıları (Kronolojik)
1957 - 1961
1962
1963
1964
1965
1966
1967
1968
1969
1970 ve Sonrası

Şarkıları (Alfabetik)
A - B
C - D - E
F - G - H
I -J
M - N - O
P - R - S
T - Z

Diskografi (Karaoke)
İngiltere Albümleri
Diğer Albümleri

Film (& Soundtrack Albümleri)   
A Hard Day’s Night
Help!
Magical Mistery Tour
Yellow Submarine
Let It Be

45'likleri (Singles)

EP (Extended Play)'leri

(Givenaway) Diğer
müzisyen ve gruplar
için yaptıkları besteleri

YARDIM 
S.S.S
© by Turkpopmuzik.net

   Sitede Ara
   Sosyal Medya
2020 sonuna kadarki beğenmeler: 432

Beğen
   Kim Online
Şu an sitede, 452 ziyaretçi ve 0 üye bulunuyor.

   Ziyaretçi Bilgileri
Hoşgeldin, Misafir
Şu An Bağlı:
Ziyaretçi: 452
Üye: 0
Toplam: 452

   Sitemizi Destekleyin!
Sitemizi desteklemek için Görüşlerinizi bize iletin!

   Bizi Önerin!
Bizi Arkadaşlarınıza, Dostlarınıza Önermek için buraya tıklayın!

   Sayfa Hit Toplamı
Şu ana kadar
sayfa izlenimi aldık. Başlangıç:
2005

   Site Bilgileri
Sunucu TrafiğiSunucu Trafiği
  • Toplam: 142,775,296
  • Bugün: 25,181
Sunucu BilgileriSunucu Bilgileri
  • Mar 04, 2024
  • 09:29 pm CET
 

TÜRK POP MÜZiK.NET - Sanatçılar (Biyografi ve Diskografileri)
Zerrin Özer
Bookmark and Share
    Geri Dön   (20888 okuma)

Zerrin Özer
Zerrin Özer
Zerrin Özer
FOTO GALERİ

Zerrin Özer, 4 Kasım 1957, Ankara’da doğdu. Ünlü sanatçı Tülay Özer’in küçük kardeşidir. Anne ve babasının ayrılığı çocukluk yıllarının mutsuz geçmesinin en büyük sebebi oldu. İlk, orta ve lise eğitimini Ankara’da tamamladı. 1975’te katıldığı TRT yarışmasında birinci olmasıyla TRT’den aldığı ödülle müzik konusunda yoğunlaştı. Bu yolda ablası Tülay Özer’in büyük desteğini aldı.

İlk plağı olan Yalvarırım/Bizler ve Sizler adlı 45’liği 1976 yılında uzun yıllar bağlı kalacağı Kent Plak Şirketince yayınlandı ancak beklenen ilgiyi görmedi.

1978-80 yılları arasında Türkiye’nin en ünlü orkestrası İstanbul Gelişim Orkestrası ile caz ve dans müziği yaptı. 1979 yılında ilk dikkat çeken çalışması Esin Engin aranjeli Orhan Gencebay bestesi “Gönül” ile patlama yaptı. Bu son 45’liği “Gönül” ile 1980 yılında Altın Plak ödülünü almaya hak kazandı.

1982 yılında Paris Eiffel Kulesi’nde “Binbir Gece” adı altında Türkiye´yi tanıtıcı bir dizi konser verdi. Bir yıl sonra Paris´teki Olympla´da resital vererek sahneye çıktı. 1987’de ünlü “Bırak Ellerimi” şarkısının bulunduğu Dayanamıyorum ve 1988 yılında da “Dünya Tatlısı” albümlerini çıkardı.

1986 yılında yapılan 1. Altın Güvercin Yarışması’na Harun Kolçak ile birlikte “Dansa Çağrı” isimli şarkıyı yorumladı. Bu şarkı ikiliyi finale kadar taşıdı. “Kuşadası Festivali, 1. Altın Güvercin Yarışması Şarkıları” albümünde 3.ncü sırada yer aldı.

1990’da Alper Önal ile evlendi ve müziğe ara verdi. Fakat bir yıl sonra ayrıldı. Tekrar 1990 yılı sonundan da İşte Ben adlı albümüyle müziğe geri döner dönmez altın kaset ve disk ödülü aldı. Sonraki yıllar sağlık sorunlarıyla geçti. 1997’de tekrar müzik dünyasına döndü. Prestij Müzik etiketiyle Zerrin Özer 97 adlı bir albüm çıkardı. Bu albüm bekleneni vermemişti. 2000 yılında yeniden toparlandı ve çıkardığı “Bir Zerrin Özer Arşivi” albümü toplama bir albüm de olsa çıktığı ayların en çok satan albümlerden oldu.

2003’te Kanal D televizyonunda düzenlenen Popstar Türkiye Müzik Yarışması programında jüri üyeliği yaptı. Bu program, 2004’te daha sonra Show TV’ce yayımlandı. Bu arada sahne ve müzik çalışmalarına da devam etti.

2005’te “Ve Böyle Bir Şey...” isimli Çağdaş Türk Halk Müziği türünde albüm çıkardı.

Zerrin Özer’in 80’li yıllarda LP plak olarak yayınlanmış “Kırmızı” ve “Dayanamıyorum”'' isimli albümlerin yeni basımları 2006’da yayınlandıktan sonra 2007’de “Dünya Tatlısı” albümü de, Fono Müzik etiketiyle piyasaya sunuldu. Unutulmaz Zerrin Özer şarkılarını içeren CD formatındaki bu albümler, arşiv oluşturmak için iyi bir fırsat oluşturmakta.

TRT sunucularından “Sabiha Akdemir”in okuduğu şiirler ile “Zerrin Özer”in muhteşem yorumuyla okuduğu, türkü, pop ve sanat müziğinden oluşan “Emanet” isimli yeni albüm Aralık 2009’da yayınlandı.

2010 Mart ayında çıkan “Her Devrin Devleri” isimli kolektif albümde Salim Dündar ile bir düete imza attı. Müzikseverlerin beğenisine sunulan bu özel çalışmanın süpervizörlüğünü Türk pop müziğinin başarılı ismi Zerrin Özer, yapımcılığını Yüksel Aman, prodüktörlüğünü ise Zerrin Özer ve Selahattin Erhan üstlendi. Bir çok şarkıcının da desteklediği albümde, şarkıların söz ve müziklerini Selahattin Erhan hazırladı. Albümde, Alpay & Funda Arar, Atilla Atasoy & Yıldız Tilbe, Berkant & Işın Karaca, Gökben & Mustafa Sandal, Nur Yoldaş & Ege, Salim Dündar & Zerrin Özer, Selçuk Ural & Yeşim Salkım, Asu Maralman & Gökhan Tepe, Tülay Özer & Kıraç ve Yeşim & Mirkelam’ın çok özel düetleri yer alırken, albümün ilk klibi Eyüp Dirlik tarafından Berkant ve Işın Karaca’nın düeti Kırmızı Ruj”a ikinci klip ise Salim Dündar ve Zerrin Özer düeti olan “Şarkılar Hep Yalan” adlı şarkıya çekildi.

2010 Aralık’ta maksi single olarak yayınlanan, uzun ve yorucu bir çalışmanın ardından, Zerrin Özer yepyeni şarkısı “Fire” ile müzik listelerini altüst etmeye hazır.

“Fire”, duygusal şarkıların kadını Zerrin Özer’den dinlemeye alışkın olmadığımız kadar hızlı, hareketli, kıpır kıpır bir şarkı. “Fire” hem Zerrin Özer sevenleri hem de müzik dünyasını çok şaşırtacak bir şarkı. “Fire” sözü ve müziği Dr. Selahattin Erhan’a ait olan bir şarkı.

Dr. Selahattin Erhan ve Zerrin Özer dostluklarında tam 15 yılı geride bırakırlarken, Erhan; Zerrin Özer’in gönlümüze yer eden pek çok şarkısına da hayat veren bir müzik adamı… “Ben Seni Sevmeyi Sevdim, Ölürüm Ben Sana, Ah İstanbul, Yerin Hazır, Bu İlk Değil Ki, Anılarınla Gel, Ayrıldık” ve daha pek çok Zerrin Özer yorumuyla sevdiğimiz şarkılar, Dr. Selahattin Erhan’a ait.

“FİRE” TÜRK POP MÜZİĞİ’NDE BİR İLK !

İlk olarak İngilizce olarak hazırlanan ‘Fire’ın yapılan uzun toplantılarının ardından, Türkçe, Arapça ve Kürtçe olarak da okunmasına karar verildi… Böylelikle Türkiye’de ilk kez bir Popstar, kalıcı olarak yani bir albüme Kürtçe ve Arapça şarkı seslendirmiş oldu…

‘Fire’ın Arapça adaptesinde bir başka büyük müzik adamı Selami Şahin var. Şahin, düzgün diksiyon olması ve de prozodi hatası olmaması için Zerrin Özer’le okumalar sırasında stüdyoda da bulundu. ‘Fire’ın Kürtçe adaptesi Burhan Berker imzasını taşıyor. Türkçe ve İngilizcesi ise Dr. Selahattin Erhan’ın. Türkiye’nin en önemli müzik adamları Burak Yeter, Suat Ateşdağlı ve Gürsel; ‘Fire’ın 3 adet remix’ine imza attılar.

Bu bambaşka ve çok özel single’ın kapak fotoğrafları ve kapak grafiği Haldun İlhan’a ait.

Zerrin Özer’in Çingene kıyafeti ise Cemil İpekçi imzasını taşıyor. Cemil İpekçi, önümüzdeki aylar için hazırladığı Çingene koleksiyonunu, Zerrin Özer için görücüye çıkardı ve bir anlamda da gününden önce bu yeni koleksiyonunu göstermiş oldu.

“Fire” Türkiye’nin önemli müzik firmalarından Atlas Müzik imzasıyla müzik marketlerdeki yerini alacak ve bu çok özel single’ın yapımcısı Yüksel Aman.

SARI SAÇLARINDAN “FIRE” İÇİN VAZGEÇTİ

Türk Pop Müziği’nin en büyük sesi, 25 yıl sonra, kendisiyle özdeşleşen sarı saçlarından bile “Fire” için vazgeçti. Yeni Zerrin, artık kahverengi saçlara sahip.

Gerek paylaşım sitelerindeki Zerrin Özer Fan Grupları, gerek Zerrin Özer’in kendi internet sitesi, gerek internetteki magazin siteleri ve en son da Msn Türkiye’nin açmış olduğu “Hangi Zerrin’i beğendiniz” konulu anketlerde, şu an yeni saçları açık ara farkla beğenilmiş durumda. Çünkü Zerrin Özer, kendisiyle özdeşleşen sarı saçlarından vazgeçerken en çok da sevenlerinin tepkilerini merak ediyordu…

Atlas Müzik yapımı olan albüm Marka Müzik Dağıtım tarafından dağıtıldı. İşte “Fire” ve işte yepyeni Zerrin Özer.

Zerrin Özer’den ''Giden Gitti''

Türk Pop Müziği’nin en güçlü yorumcularından Zerrin Özer, yeni single çalışmasını müzikseverlerle paylaşmaya hazırlanıyor.

Söz ve müziği Soner Sarıkabadayı’ya ait olan “Giden Gitti” PDND Müzik etiketiyle 2 Mart’ta dijital platformlarda yerini alacak. Düzenlemesi Yıldıray Gürgen tarafından gerçekleştirilen ‘Giden Gitti’nin “Dance with me” versiyonu Kaan Gökman - Koray Aykılıç imzası taşıyor.

“Bazı hisler sadece kelimelerle ifade edilemez, ancak hissettirebilen sesler anlam kazandırır sözlere..”
(Kaynak: www.sozmuzik.com - 27.02.2012)

Türk Pop Müziğinin güçlü sesi Zerrin Özer’in 1991 yılında çıkarmış olduğu içinde pek çok sevilen parçanın yer aldığı albümde Aykut Gürel, Suat Sayın, Garo Mafyan, Seda Akay, Şehrazat, Mustafa Sandal, Bülent Tezcan, Selami Şahin, Cenk Bütünley gibi önemli şarkı söz yazarı ve aranjörle çalışılmıştır. 90’lar Arşivinizde yer alması gereken bu albüm, Avrupa Müzik etiketiyle 2012’de tekrar müzik marketlerde.

Ensar Cantürk ve Zerrin Özer’den single “Keşke”

Herkesin içinde bir “Keşke” vardır. Tüm Keşkelerimiz artık “Keşke” şarkısı ile son bulacak.

Uzun yıllardır ünlülerin imaj danışmanlığını yapan Ensar Cantürk, Zerrin Özer’in büyük desteği ile “Keşke” isimli bir single çalışması hazırladı.

Bu single’da en güzel, en hit parçalara imzasını atan ünlü besteci Murat Güneş’in “Keşke” isimli şarkısına sesiyle hayat veren Ensar Cantürk’e muhteşem sesi ve yorumuyla Zerrin Özer de eşlik etti. “Keşke” şarkısını birlikte düet yapan ikili “Herkesin içinde bir keşke vardır ya, biz o keşke’yi okurken bile bütün keşkelerimizi tek tek aklımızdan geçirdik ve o hissiyatımızın da tüm dinleyenlere geçeceğine inanıyoruz” dediler.

‘Keşke’nin klibini ise Savaş Doğan çekti. Klipte de Ensar Cantürk’e Fazi Bayraktar eşlik etti.

Diğer şarkı “Seni Fena Üzerim” de bir Murat Güneş bestesi ve yaz aylarının ritmine ayak uyduracak oldukça iddialı bir bestedir. Büyük müzik adamı Buziki Orhan’ın buziki melodileri ile yaz aylarında içimizi kıpır kıpır yapacaktır. Haziran’da kliplendirilecektir.
(Albüm açıklaması)

İlker Özdemir, Zerrin Özer Düeti “Yağmurlar” Müzikseverlerle Buluştu!

Türk pop müziğinin efsanelerinden ünlü söz yazarı Aysel Gürel’in manevi oğlu, müzik dünyasında 20 yıldır yurt içi ve yurt dışı sahne performanslarıyla tanınan İlker Özdemir, ilk solo albümünün çıkış parçası “Yağmurlar” ile dinleyicilere merhaba dedi.

Avrupa Müzik tarafından yayınlanan “Yağmurlar” adlı şarkının sözü ve bestesi sanatçı İlker Özdemir’e ait. “Yağmurlar”da İlker Özdemir’e müziğin bir başka efsanesi Zerrin Özer eşlik etti.

İlker Özdemir & Zerrin Özer “Yağmurlar” düeti, tüm radyo ve dijital platformlarda aracılığı ile müzikseverle buluştu.
(Kaynak: www.magazinci.com - 05.12.2015)

Zerrin Özer: ‘Yürüyerek değil koşarak geliyorum’

Zerrin Özer bugün dijital platfomlarda yayınlanan yeni projesi ‘Zerrin Özer ve Saz Arkadaşları’ için iddialı olduğunu ve şarkılarına çok güvendiğini söyledi.

Türk müziğinin güçlü sesi Zerrin Özer, yeni single çalışması ‘Zerrin Özer ve Saz Arkadaşları’ için iddialı konuştu. Özer, “Eski Zerrin’iniz geri dönüyor. Şarkılarımla adım atarak, yürüyerek değil koşarak geliyorum” sözleriyle şarkılarına güvendiğini belirtti.

Bugünden itibaren tüm dijital platformlarda yayınlanacak single’da ‘Harbiden Git’ ve Azer Bülbül’ün ‘Duygularım’ şarkılarını seslendiren sanatçı “Keşke Azer Bülbül’ü ölmeden tanısaymışım” dedi.
(Kaynak: www.haberturk.com - 22.07.2016)

Zerrin Özer’den Yeni Single!

Bugüne kadar söylediği şarkılarla herkesin hayatına dokunup, iz bırakan Türk Pop Müziğinin en güçlü kadın seslerinden Zerrin Özer sevenlerine yeni şarkısı “Duygularım” ile sesleniyor...

“1 şarkı 2 Zerrin” adını verdiği single projesinde sözü ve müziğinde Doğu Kılıç imzası bulunan “Duygularım” şarkısının hem Arabesk hemde Rock versiyonu yorumlayan Zerrin Özer aranjör olarak Rock Versionda sahnede beraber çalıştığı ekip arkadaşları ile, arabesk versiyonunda Selim Çaldıran ile çalıştı.

Özer, yeni single albümü ‘1 Şarkı 2 Zerrin’i 6 Ocak’ta çıkarıyor.

Ajlan Records etikeyiyle prodüktörlüğünü meslek hayatına Zerrin Özer ile başlayan ünlü iletişimci Özgür Aras’ın yaptığı fotoğraflarını Yaşar Saraçoğlu’nun çektiği Zerrin Özer “1 Şarkı 2 Zerrin” single projesi için “Bu şarkıyı yapmama sebep hem çok sevmen, hem yüreğimde çok acı hissetmem. Zira yaşarken Azer Bülbül ‘ü tanımamanın pişmanlığını yaşadım. Şarkılar nasıl bu kadar hissedilerek yorumlanır? Ve onu dinlerken bir seveninin yorumu beni çok etkiledi. 5 yıldızlı sanatçı 3 yıldızlı otelde vefa etti. O kadar derindi ki yazdığı... Bu yorumu duyurmam gerekti. Zira böylesine doğru, kısa ve net anlatımdı. İnşallah öteki alemde bizleri duyar ve dinler ümidim” diye duygularını dile getirdi.

Zerrin Özer dünden bugüne hit olmuş şarkılarından oluşan hazırladığı repertuarı ile konserler serisine 18 Şubat 2017 Cumartesi tarihinde Turkcell Moi Sahnesinde vermeye başlayacak ardından Ankara, İzmir, Samsun, Ordu olmak üzere bir çok şehirde konserlerine devam edecek.
(Kaynak: www.kralmuzik.com.tr / www.mansetizmir.com / www.sozcu.com.tr - 02.01.2017)

Zerrin Özer’den Bir Klasik “Beni Tanıma”

Türkiye’nin tartışmasız en güçlü seslerinden olan Zerrin Özer; bir yıllık sessizliğini Sony Music imzası taşıyan yepyeni single çalışması “Beni Tanıma” ile bozuyor.

Yıllar içerisinde Gönül Akkor, Nükhet Duru ve Ferda Anıl Yarkın’ın yorumlarıyla dinlediğimiz ve yılların eskitemediği bir Şehrazat şarkısı olan “Beni Tanıma” ile yeniden müzikseverlerin karşısına çıkan Zerrin Özer, güçlü sesi ve duygu yüklü yorumuyla bu klasiğe yepyeni bir ruh katıyor.

Sevenlerine yine tadına doyamayacakları yorumuyla seslenecek olan Zerrin Özer’in “Beni Tanıma” şarkısının sözü ve müziği Şehrazat, yepyeni düzenlemesi ise Selim Çaldıran imzası taşıyor.

“Beni Tanıma” şarkısının video klibi geçtiğimiz günlerde Beykoz Kundura Fabrikası’nda Kemal Başbuğ tarafından çekildi. Zerrin Özer’in video klipte giydiği gelinlik ise Canan-Elmas Öztürk kardeşlerin imzasını taşıyor.
(Kaynak: www.magazinci.com - 02.02.2018)

Zerrin Özer İlk Kez Sezen Aksu Şarkısı Seslendirdi

Bugüne kadar söylediği şarkılarla herkesin hayatına dokunan, iz bırakan Türk Pop Müziğinin en güçlü kadın seslerinden Zerrin Özer, ilk kez Sezen Aksu şarkısı ile sessizliğini bozdu.

Lokumum dediği Sezen Aksu şarkısını kariyerinde ilk kez seslendiren Zerrin Özer, uzun bir aradan sonra sevenleriyle buluştuğu için çok heyecanlı olduğunu dile getirdi. “Ben Hep Buralardayım” sözleri Sezen Aksu’ya bestesi Selahattin Erhan’a, aranjesi Okay Barış’a ait şarkı DMC etiketi ile tüm Dijital platformlarda yerini aldı.

Zerrin Özer, “Türkiye’mizde sanatında 1 numara olan Sezen Aksu vardır onu pamuklara sarıp saklamamız gerek yıllardır fikrim bu şekilde. Seni seviyorum lokumum” diyerek Sezen Aksu’ya teşekkürlerini iletti. Haldun İlhan’ın objektifine pozlar veren Zerrin Özer şarkısının klibi için Ferit Çetinkaya’nın kamerasının karşısına geçti.
(Kaynak: www.magazinci.com - 25.08.2021)

Zerrin Özer’den Ağıtlı, Deyişli Protesto!

Zerrin Özer Alevi Toplumuna yapılan anlamsız saldırılara karşı tepkisiz kalmayıp ilk defa bir cemevin’de (şahkulu dergahı cemevi) yönetmen Cumali Cöp’ün eşliğinde yirmi kişilik ekip ile kameralar karşısına geçerek belgesel tadında bir klip hazırlayarak yüreklere dokundu.

Usta yorumcu sanat kariyeri boyunca gücünü değerli Türk halkından alarak toplum huzuru ve barışı adına elinden geleni yapmış ve tepkisini eşsiz sesi ile şarkılara dökerek dile getirmiştir.

Özer, “Can Hüseyin” adlı türkünün klibiyle müziğe dönmesini bekleyen hayranlarını selamladı.
(Kaynak: www.magazinkolik.com / www.kralmuzik.com.tr - 11.08.2022)

Zerrin Özer’den Yeni Şarkı!

Zerrin Özer, yapımcılığını Hayrettin Güneş’in üstlendiği, söz ve müziği Mustafa Arapoğlu imzası taşıyan “Basit Numaralar” isimli yeni şarkısını Erkan Nas yönetmenliğinde kliplendirdi.

Grand Müzik etiketiyle 4 Ağustos’ta yayınlanacak olan yeni şarkısı için oldukça heyecanlı olan Zerrin Özer, klip çekimleri sırasında duygularını da dile getirdi.

Özer, “Yeni bir tarz ve yeni bir Zerrin Özer’le 4 Ağustos’ta müzik severlerin karşısında olacağım. Bu şarkım dahil olmak üzere bir sonraki şarkılarımla Z kuşağıyla tanışmak istiyorum. Z kuşağı diyorum ama ben aslında tüm kuşakların sanatçısıyım ve herkese hitap etmek istiyorum. Buradan mutluluğumu da sizlerin aracılığıyla paylaşmak istiyorum. İçim kıpır kıpır” dedi.
(Kaynak: www.kralmuzik.com.tr - 12.07.2023)

Zerrin Özer Yeni Şarkısıyla Sevenleriyle Buluşuyor!

Zerrin Özer, yapımcılığını Hayrettin Güneş’in üstlendiği, söz ve müziği Mustafa Arapoğlu imzası taşıyan “Basit Numaralar” isimli yeni şarkısının tanıtımını gerçekleştirdi.

Uzun bir aranın ardından müziğe geri dönen Zerrin Özer, tanıtımda basın mesuplarının sorularını da yanıtladı.

Sanatçı “‘Basit Numaralar’ isimli yeni şarkımla artık geri döndüm. Çok farklı tarzda bir Zerrin Özer ile hem sevenlerimin hemde Z kuşağının karşısında olacağım. İlerleyen şarkılarımda beni rap yaparken bile göreceksiniz. Bundan sonra hep birlikteyiz” dedi.

Basın mensuplarıyla bir araya geldiği için çok mutlu olduğunu da dile getiren Özer, “Özlemişim” ifadesini kullandı.

Zerrin Özer, şarkısının kutlamasını ise kendisi için hazırlanan, üzerinde fotoğrafının olduğu pastayı keserek yaptı.

Kariyerinin 48’inci yılını kutlayan usta sanatçı Zerrin Özer, yepyeni teklisi “Basit Numaralar” ile sevenlerini yeniden selamlıyor.

Bugüne kadar söylediği şarkılarla herkesin hayatına dokunup, iz bırakan Türk Pop Müziğinin en güçlü kadın seslerinden biri olmasının yanı sıra 80’lerin başından beri çok oktavlı yorumu ve hit parçalarıyla da pop müziğine damgasını vurdu.

Müzikal yolculuğunun pop, geleneksel motifler, türküler, arabesk pop, caz gibi birçok noktada kesiştiği Zerrin Özer, şimdi de yeni tarzıyla Mustafa Arapoğlu imzalı, hem sevenlerinin hem de Z kuşağının beğeneceği şarkılarla iz bırakmaya geliyor.

‘Basit Numaralar’ın şekerleme tadında bir eser olacağını söyleyen usta sanatçı, yine gönüllere taht kuracak.

Hayrettin Güneş prodüktörlüğünde Grand Müzik etiketiyle yayınlanan eserin söz ve müzikleri Mustafa Arapoğlu’na ait. Genel koordinatörlük görevini Selim Seven’in üstlendiği eserin düzenlemelerinde Mustafa Arapoğlu ve Mili B, miks ve mastering işlemlerinde ise Engin Ersoy imzası bulunuyor. Klip yönetmeni koltuğunda ise Erkan Nas oturuyor. (www.magazinci.com)
(Kaynak: www.kralmuzik.com.tr / www.magazinci.com - 04.08.2023)

Zerrin Özer’den Yeni Şarkı Sürprizi!

Zerrin Özer, “Basit Numaralar” isimli şarkısıyla müzik listelerini alt üst ettikten sonra bu kez “Külfet” diyor.

Yapımcılığını Hayrettin Güneş’in,söz ve müziğini Mustafa Arapoğlu’nun üstlendiği “Külfet” Grand Müzik etiketiyle tüm dijital platformlarda ki yerini aldı.

Zerrin Özer, yeni şarkısını İstanbul’da bir stüdyo’da kliplendirdi. Özer’e kalabalık bir cast ekibi ve dansçılarda eşlik etti.

“Sevenlerim Beni Özlemiş!”

Çekimler sırasında duygularını dile getiren Zerrin Özer, “‘Basit Numaralar’ şarkım çok sevildi. Anladım ki sevenlerim beni özlemiş. Sevenlerimin yanı sıra Z kuşağını da yakaladım. Sıra ‘Külfet’ şarkımda. İnanıyorum ki bu da ‘Basit Numaralar’ gibi çok sevilip müzik listelerini alt üst edecek. Çıkaracağım her şarkıda kendini yenileyen bir Zerrin Özer ile hep karşınızda olacağım” dedi.
(Kaynak: www.kralmuzik.com.tr / www.magazinkolik.com - 15.09.2023)

Zerrin Özer’den Yeni Şarkı!

“Basit Numaralar” isimli çalışmasıyla uzun süredir zirvede olan Zerrin Özer, yapımcılığını Hayrettin Güneş’in üstlendiği “Yamalı Yüreğim” isimli şarkısını Grand Müzik etiketiyle tüm dijital platformlardan müzikseverlerin beğenisine sundu.

Yeni Şarkısını Doğum Gününde Çıkardı

Zerrin Özer, söz ve müziği Mustafa Arapoğlu imzası taşıyan şarkısını İstanbul’da kliplendirirken, çalışmasının çıkış tarihini ise doğum gününe denk getirdi.

Klip çekimlerinde duygularını dile getiren Zerrin Özer, “Basit Numaralar ve Külfet şarkılarımızdan sonra sırada Yamalı Yüreğim isimli çalışmamız var. Bu kez slow bir aşk şarkısı ile hayranlarımın ve müzikseverlerin karşına çıktım. Gösterilen ilgiden ve özellikle Basit Numaralar şarkısı ile genç kuşağında Zerrin ablası olmaktan oldukça mutluluk duyuyorum. Hem yeni şarkımın heyecanı hem de doğum günüm olması münasebetiyle iki mutluluğu bir arada yaşıyorum. Buradan beni seven, bana değer veren ve beni hiç yanlız bırakmayan dinleyicilerimede teşekkür etmek istiyorum” dedi.
(Kaynak: www.magazinc.com / www.kralmuzik.com.tr / www.magazinkolik.com - 15.09.2023)

Zerrin Özer’den Yeni Şarkı! “Yamalı Yüreğim”

“Basit Numaralar” isimli çalışmasıyla uzun süredir zirvede olan Zerrin Özer, yapımcılığını Hayrettin Güneş’in üstlendiği “Yamalı Yüreğim” isimli şarkısını Grand Müzik etiketiyle tüm dijital platformlardan müzikseverlerin beğenisine sundu.

Yeni Şarkısını Doğum Gününde Çıkardı

Zerrin Özer, söz ve müziği Mustafa Arapoğlu imzası taşıyan şarkısını İstanbul’da kliplendirirken, çalışmasının çıkış tarihini ise doğum gününe denk getirdi.

Klip çekimlerinde duygularını dile getiren Zerrin Özer, “‘Basit Numaralar’ ve ‘Külfet’ şarkılarımızdan sonra sırada ‘Yamalı Yüreğim’ isimli çalışmamız var. Bu kez slow bir aşk şarkısı ile hayranlarımın ve müzikseverlerin karşına çıktım. Gösterilen ilgiden ve özellikle Basit Numaralar şarkısı ile genç kuşağında Zerrin ablası olmaktan oldukça mutluluk duyuyorum. Hem yeni şarkımın heyecanı hem de doğum günüm olması münasebetiyle iki mutluluğu bir arada yaşıyorum. Buradan beni seven, bana değer veren ve beni hiç yanlız bırakmayan dinleyicilerimede teşekkür etmek istiyorum” dedi.
(Kaynak: www.magazinc.com / www.kralmuzik.com.tr / www.magazinkolik.com - 03.11.2023)

Diskografi:
1976

Bizler ve Sizler / Yalvarırım (45’lik, Kent Plak 1096)

1978
Seni Seviyorum (LP Albüm, Kent Plak LP STX150)

A Yüzü:
1- Nerede O Cennet - 5:04 (Söz: Çiğdem Talu, Müzik: Melih Kibar, Düzenleme : Doruk Onatkut)
2- Seni Seviyorum - 4:21 (Söz: Çiğdem Talu, Müzik: Melih Kibar, Düzenleme : Esin Engin)
3- Hekimden Sorma - 4:16 (Söz ve Müzik: Turgay Merih, Düzenleme : Esin Engin)
4- Tüm Dünya Ağlıyor - 3:52 (Söz: Çiğdem Talu, Müzik: Melih Kibar, Düzenleme : Doruk Onatkut)
5- Son Bir Defa - 3:05 (Söz: Çiğdem Talu, Müzik: Melih Kibar, Düzenleme : Doruk Onatkut)
B Yüzü:
1- Gönül - 3:47 (Söz ve Müzik: Orhan Gencebay, Düzenleme : Esin Engin)
2- Umut - 3:55 (Söz ve Müzik: Muzaffer Uludağ, Düzenleme: Esin Engin)
3- Samanyolu - 4:37 (Söz ve Müzik: Metin Bükey, Düzenleme: Esin Engin)
4- Bitti - 3:36 (Söz: Bora Ayanoğlu, Müzik: Garo Mafyan, Düzenleme: Garo Mafyan)
5- Yaman Olurum - 3:29 (Söz: Çiğdem Talu, Müzik: Melih Kibar, Düzenleme : Esin Engin)

1979

GÖNÜL (Söz ve Müzik: Orhan Gencebay, Aranjman: Esin Engin) / Yaman Olurum (45’lik, Kent Plak 1120)

1980
Sevgiler (LP Albüm, Kent Plak LP STX157)

A Yüzü:
1- Çalacak Aşk Dolu Şarkılar
2- Solgun Güller (Beste: Bora Ayanoğlu)
3- Herşey Seninle Güzel
4- Her Sonbahar
5- Gurur Duyarım
B Yüzü:
1- Yalan
2- İmkansız
3- Ayrılıklar Unutulmaz
4- O Yaz
5- Huzursuzum

1981
Gelecek misin? (LP Arabesk Albüm, Kent Plak LP STX164)

A Yüzü:
1- Aşktan Yana Şansım Yok (Söz ve Müzik: Orhan Uzuner) - 4:34
2- Gelecek misin? (Söz ve Müzik: Hakkı Bulut) - 7:03
3- Niye Dönmez Giden Sevgililer? (Söz ve Müzik: Fikret Sert)
4- Ağaçlar Kalem Olsa (Söz ve Müzik: Fikret Tatlıcı) - 4:51
B Yüzü:
1- Sensin Yaşatan (Söz ve Müzik: Hakkı Bulut) - 5:22
2- Bir Yastıkta Başlarımız (Söz ve Müzik: Hakkı Bulut) - 4:37
3- Arama Artık, Arama Beni (Söz ve Müzik: Hakkı Bulut) - 5:10
4- Aramızda Bundan Böyle (Söz ve Müzik: Hakkı Bulut) - 4:47
5- Bir Dalın Goncasıyız (Söz ve Müzik: Hakkı Bulut) - 3:42

1982
...Ve Zerrin Özer (LP Albüm, Arabesk-Pop, Kent Plak LP STX167)

A Yüzü:
1- Bilemiyorum (Bir Umut) - 5:23
2- Yeter Allahım - 2:25
3- İnan Gönül - 3:32
4- Aşkı Kim İcad Etti - 4:06
5- Doğru Söyle - 2:15
B Yüzü:
1- Dert Pınarı - 2:35
2- Aşk Budur İşte - 5:13
3- Tövbe İsyanıma - 5:04
4- Bana Kendini Methetme - 4:04
5- İki Sevgi Bir Kalpte - 3:27

Gelecek misin? (Kaset Albüm, Türküola Almanya, 1657)


1984
Mutluluklar Dilerim (LP Arabesk Albüm, EMI / Kent)

A Yüzü:
1. Mutluluklar Dilerim - 3:56
2. Bir Sevgili Bulamadım - 5:05
3. Öldür De Kurtulayım - 4:19
4. Hasretin Sanki Ölüm (Son Arzu) - 4:25
5. Ben Buyum - 4:09
B Yüzü:
1. Son Mektup - 4:49
2. Bir Kuru Yaprak - 4:41
3. Ateş Düştüğü Yeri Yakar - 4:43
4. Sevmek Günahsa Eğer - 3:56
5. Öldüğümde Mezarıma Gelir misin - 4:26

1985
Kırmızı (LP Arabesk Albüm, Fono Müzik FM Plak LP 784)

1. Kurulsam Gönül Tahtına (Söz:Ülkü Aker, Müzik:Anonim) - 2:53
2. Bu Şehirde (Söz:A. Selçuk İlkan, Müzik:Selami Şahin) - 4:03
3. Ben Buyum İşte (Söz ve Müzik:Yaşar Güzvenir) - 2:50
4. Bir Gülü Sevdim (Söz:A. Selçuk İlkan, Müzik:Coşkun Sabah) - 4:34
5. Intuv Ene (Emine’nin Arapça yorumu) (Söz:Selami Şahin, Müzik:Anonim) - 2:55
6. Ağlamayacaksın (Söz:Aysel Gürel, Müzik:Selmi Andak) - 3:54
7. Bir Düşmeye Gör (Söz:Ülkü Aker, Müzik:Anonim) - 2:45
8. Seninle Başım Dertte (Söz ve Müzik:Selami Şahin) - 3:50
9. Sen Yoksan Yanımda (Söz:Ülkü Aker, Müzik:Anonim) - 2:56
10.Merhaba Ye Habeyip (Dom Dom Kurşunu’nun Arapça yorumu) (Söz:Selami Şahin, Müzik:Aşık Mahsuni Şerif) - 4:45

Evcilik Oyunu (Arabesk Kaset, EMI / Kent)

1. Ağlıyorum - 4:21
2. Aşkı Kim İcat Etti - 4:24
3. Aşkı Sen Öğrettin - 5:20
4. Ayrılık İçin Sevmedim - 2:40
5. Bana Kendini Methetme - 4:04
6. Bilemiyorum - 5:33
7. Dert Pınarı - 4:32
8. Evcilik Oyunu - 3:49
9. Sana Dönmeyeceğim - 3:29
10.Sevgilim Güvenme Güzelliğine - 3:24
11.Tövbe İsyanıma - 5:11

1986
(1. Altın Güvercin Yarışması Final Şarkısı)

1987
Kuşadası Festivali - 1. Altın Güvercin Yarışma Şarkıları (1986) (Kaset Albüm, Sembol Plak, 26.02.1987)

3- Dansa Çağrı / Zerrin Özer & Harun Kolçak - 03:22

Dayanamıyorum (LP Albüm, Fono Müzik, Aranjör: Atilla Özdemiroğlu)

1. Dayanamıyorum (Söz:Aysel Gürel, Müzik:Atilla Özdemiroğlu) - 4:49
2. Bırak Ellerimi (Söz:Aysel Gürel, Müzik:Banu Kırbağ)
3. Gönlümün Sultanısın (Söz ve Müzik:Bayram Şenpınar) - 4:27
4. Havada Bulut Yok (Söz-Müzik:Anonim) - 5:19
5. Sevmeli (Söz ve Müzik:Uğur Bayar) - 5:14
6. Benimsin (Söz ve Müzik:Coşkun Sabah)- 3:26
7. Seni Düsününce (Söz ve Müzik: Kaya Sungur) - 3:20
8. Gel Barışalım (Söz:Ahmet Selçuk İlkan, Müzik:Coşkun Sabah) - 4:48
9. Penceresi Önünde (Söz ve Müzik:Bora Ayanoğlu) - 5:14
10.Kıskan Beni (Söz:Aysel Gürel, Müzik:Atilla Özdemiroğlu) - 03:23
11.Ben Böyleyim (Söz-Müzik:Ümit Aksu) - 3:27

1988
Dünya Tatlısı (LP Albüm, Fono Müzik, Aranjör: Garo Mafyan)

1. Dünya Tatlısı (Söz:Aysel Gürel, Müzik:Erbil Savaş-Grup Lokomotif’in elemanı)
2. Ağlıyamıyorum (Söz:Fikret Şenes, Müzik:Nermin Güleş)
3. Sat Gitsin (Söz:Aysel Gürel, Müzik:Uğur Başar)
4. Bana Ne (Söz:Aysel Gürel, Müzik:Garo Mafyan)
5. Sev Beni (Söz:Fikret Şenes, Müzik:Nermin Güleş)
6. Hani Yeminin (Söz:Aysel Gürel, Müzik:Rabby Shalom Shabazy, Aranj. Orij.: Im nin Alu, beste: Ofra Haza)
7. Yoksun Sen (Söz ve Müzik: Kayahan)
8. Bu Yaz (O Yaz) (Söz:Gönül Şen, Müzik:Özkan Turgay)
9. Aşk İstiyorum Gönlüm (Söz:Aysel Gürel, Müzik:Nermin Güleş)
10.Unutamadım (Söz ve Müzik:Barış Manço)

1990
İşte Ben (Kaset Albüm, Sarp Müzik 028, 14 Mayıs 1990)
(Prodüktör: Metin Sarp, Seda Akay, Zerrin Özer)

A :
1 - Sayma (Söz: Fikret Şeneş , Müzik: T.Eliot, Düz.: Garo Mafyan)
2 - Yalan Olur (Söz ve Müzik: Şehrazat, Düz.: Garo Mafyan)
3 - Söyleyemem (Söz: Zerrin Özer, Müzik: Garo Mafyan, Düz.: Garo Mafyan)
4 - Kar Tanesi (Söz ve Müzik: Kenan Erel, Düz.: Garo Mafyan)
5 - Sahne Aynı, Roller Başka (Söz: Fikret Şeneş, Müzik: C. De Oliveria, Düz.: Garo Mafyan)
B :
1 - Var Mı Sende O Yürek? (Söz ve Müzik: Şehrazat, Düz.: Garo Mafyan)
2 - Artık Yeter (Söz: Nino Varon, Seda Akay, Müzik: Samy Marcell, Düz.: Garo Mafyan)
3 - Unut Beni (Söz ve Müzik: Tülay Özer, Düz.: Garo Mafyan)
4 - Arzular Var Ya (Söz: Aysel Gürel , Müzik: Uğur Başar, Düz.: Uğur Başar)
5 - Benden Bu Kadar (Söz: Seda Aka, Müzik: Andre Nerflat, Düz.: Garo Mafyan)

1991
İşte Ben (CD Albüm, Destan Müzik Almanya, MŞ/CD-027)

1- Sayma - 03:54 (Söz: Fikret Şeneş , Müzik: T.Eliot, Düz.: Garo Mafyan)
2- Yalan Olur - 04:21 (Söz ve Müzik: Şehrazat, Düz.: Garo Mafyan)
3- Söyleyemem - 04:30 (Söz: Zerrin Özer, Müzik: Garo Mafyan, Düz.: Garo Mafyan)
4- Kar Tanesi - 04:23 (Söz ve Müzik: Kenan Erel, Düz.: Garo Mafyan)
5- Benden Bu Kadar - 04:01 (Söz: Seda Aka, Müzik: Andre Nerflat, Düz.: Garo Mafyan)
6- Sahne Aynı Roller Başka - 03:22
7- Var Mı Sende O Yürek - 04:51 (Söz ve Müzik: Şehrazat, Düz.: Garo Mafyan)
8- Unut Beni - 04:07 (Söz ve Müzik: Tülay Özer, Düz.: Garo Mafyan)
9- Onun Sesi - 04:49
10-Artık Yeter - 03:48 (Söz: Nino Varon, Seda Akay, Müzik: Samy Marcell, Düz.: Garo Mafyan)
11-Sevgilim - 03:39 (Söz: Nino Varon, Seda Akay, Müzik: Samy Marcell, Düz.: Garo Mafyan)
12- Arzular Var Ya - 04:31 (Söz: Aysel Gürel , Müzik: Uğur Başar, Düz.: Uğur Başar)

Sevildiğini Bil (Albüm, Tempa & Foneks)

1. Otuzbeşe Bakla - 04:01 (Söz: Aysel Gürel, Müzik: Andera Nerflat)
2. Sevildiğini Bil - 05:33 (Söz: Seda Akay, Müzik: Garo Mafyan)
3. Yangınım - 04:33 (Söz: Zerrin ÖZER, Müzik: Garo MAFYAN)
4. Artık Sevmeyeceğim - 03:46 (Söz ve Müzik: Suat Sayın)
5. Olamazdım Senle - 04:32 (Söz: Zerrin Özer, Müzik: Garo Mafyan)
6. Geri Almaya Geldim - 04:25 (Söz: Seda Akay, Müzik: Şerazat)
7. Yok Deme - 05:06 (Söz ve Müzik: Şerazat)
8. Böyle De Bir Huyu Var - 03:58 (Söz: Seda Akay, Müzik: (beste) Mustafa Sandal-Bülent Tezcan)
9. Seni Hala Seviyorum - 04:34 (Söz ve Müzik: Selami Şahin)
10.Biz Eski Tanışırız - 04:30 (Söz ve Müzik: Zerrin Özer)
11.Dön Bak - 04:19 (Söz: Cenk Bütünley, Müzik: Yusuf Bütünley)
12.Stres - 04:56 (Söz ve Müzik: Selami Şahin)
(Tüm düzenlemeler: Garo Mafyan)

1992
Olay Olay (Albüm, Tempa Foneks, 10.10.1992)

1. Hep Bana - 4:10
2. Yeni Aşk - 4:01
3. Bunalıyorum - 5:12
4. Bir Gün Mutlaka - 3:53
5. Uzak Diye Bir Yer Yok - 5:51
6. Olay Olay - 3:55
7. Külkedisi - 5:15
8. Yakışır
9. Sana Hasretim
10.Gemiler

1993
Olmalı Olacak (Tülay Albümü, Prodüktör: Seda Akay, Zerrin Özer, Tempa Foneks)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
2- Çağrı (Zerrin Özer ile düet)
8- İkimiz Bir Fidanız (Zerrin Özer ile düet)

1996
Zerrin Özer 96 (Albüm, Foneks CD 008, 05.06.1996)

1. Paşa Gönlüm
2. Gül Bebeğim - 4:24
3. Alakacara - 3:28
4. Sevdam Kara Çizgide - 4:35
5. Deli Yaz
6. İnatçı Gönlüm - 3:43
7. Yazık - 4:39
8. Beni Kaybettin - 3:48
9. Semah - 5:49
10.Nazım Tuttu - 3:24

1997
Zerrin Özer 97 (Albüm, Prestij, 23.06.1997)

1. İftira (Söz & Müzik:: Şehrazat)
2. Kıyamam (Söz & Müzik:: Şehrazat)
3. Aramızda Bir Şey Yok
4. Sana Yazdım (Aranj.orijinal: Ancorra Ancorra)
5. Şimdi Hayallerdesin
6. Falcı
7. Türkülerimi Dağlarda Unuttum
8. Sen Canımsın
9. Kırık Aynalar (Beste: Bora Ayanoğlu)
10.Yürü

2000
Zerrin Özer 97 (Kıyamam) (Albüm, Ozan Müzik)
(1997’de Prestij’den çıkan albümün farklı kapak ile yeniden basımı)


The Best of Prestij (Kolektif Kaset Albüm, Prestij Müzik)
Büyütmek için T ıklay ın
11.Aramızda - Zerrin Özer

Bir Sevgi Yeter (Selmi Andak 60. Sanat Yılı) (Kolektif CD Albüm, DMC, 04.03.2000)
Büyütmek için T ıklay ın
10-Unutamadığım - Zerrin Özer - 5:11

Bir Zerrin Özer Arşivi (Albüm, Kiss/Müyada Müzik)

1. Yalan - 03:47
2. O Yaz - 04:02
3. Dünya Tatlısı (Söz: Aysel Gürel, Müzik: Erbil Savaş) - 05:25
4. Bırak Ellerimi - 05:05
5. Artık Sevmeyeceğim - 03:52
6. Olamazdım Senle - 04:34
7. Kıyamam - 04:56
8. Son Mektup - 05:54
9. Gönül - 03:43
10.Bir Gülü Sevdim - 04:24
11.Hekimden Sorma - 05:31
12.Kar Tanesi (Kerim Tekin ile düet)- 04:31
13.Gurur Duyarım - 03:49
14.Kar Beyaz
(Kerim Tekin ile düetler dijital teknolojik uyarlama sayesinde yapılmıştır.)

2001
Dünya Tatlısı (CD Single Remix Albüm, Kiss Müzik, Remix: Mehmet Can Erdoğan)

1- Dünya Tatlısı (Album -orijinal- Version)
2- Dünya Tatlısı (Oryantal Mix)
3- Dünya Tatlısı (Co Oryantal Remix)
4- Dünya Tatlısı (Club Remix)
5- Dünya Tatlısı (House Version)

2002
Ben... (Albüm, Class Müzik)

1. Sat Gitsin - 04:22
2. Gönlümün Sultanısın - 04:32
3. Hani Yeminin - 04:36
4. Ağlamıyorum - 04:28
5. Unutamadım - 04:05
6. Bir Düşmeye Gör - 02:50
7. Dayanamıyorum - 04:50
8. Bu Şehirde - 04:05
9. Penceresi Önünde - 05:16
10.Gel Barışalım - 04:57
11.Yoksun Sen - 05:08
12.Ağlamıyacaksın - 04:00
13.Kurulsam Gönül Tahtına - 02:57
14.Ben Böyleyim - 03:30
15.Sev Beni - 03:57
16.Aşk İstiyor Gönlüm - 04:05
17.Senede Bir Gün - 04:46
18.Benimsin - 03:30
19.Seninle Başım Dertte - 03:42
20.Ben Buyum - 04:21
21.Havada Bulut Yok - 05:25

Yüreğimdeki Barış Şarkıları (Kolektif Albüm, CD Sony Müzik Türkiye / Columbia Kaset)
(Albümde çeşitli sanatçılar Barış Manço anısına onun şarkılarını seslendiriyor)
Büyütmek için T ıklay ın
5- Unutamadım

2003
Ölürüm Ben Sana (Albüm, Tan Müzik)

1. Bu İlk Değil ki - 03:58
2. Hakkını Helal Et - 05:00
3. Kader - 04:16
4. Ben Seni Sevmeyi Sevdim - 05:19
5. Dur 5:58
6. Anılarınla Gel - 04:52
7. Yeminler Ettim - 04:40
8. Ölürüm Ben Sana - 05:08
9. Hadi Zıpla - 03:36
10.Yalvarma - 04:40

2004
Söz Vermiş Şarkılar - Murathan Mungan (Derleme Albüm, Ada Müzik)
Büyütmek için T ıklay ın
15.Dağınık Yatak - Zerrin Özer

2005
Ve Böyle Bir Şey... (THM Albüm, T.M.C., 14.04.2005)

1. Beni Hor Görme Gardaşım
2. Allı Turnam
3. Ben Mehmet Hırkasını
4. Ağlama Yar Ağlama
5. Su Karşı Yaylada Göç Katar Katar
6. Obur Dünya
7. Kara Yılan
8. Ham Meyva
9. Vardır Kırklar Kapısına
10.Bilmem Su Feleğin Bende Nesi Var
11.Korkirem
12.Değmen Benim Gamlı Gönlüme

2006
Kırmızı (Albüm, Fono, 18.10.2006)
(1985’de çıkarılan albümün yeni basımı)

1. Kurulsam Gönül Tahtına - 02:52
2. Bu Şehirde - 04:00
3. Ben Buyum İşte - 02:47
4. Bir Gülü Sevdim - 04:23
5. Intuv Ene (Emine’nin Arapça yorumu) - 02:49
6. Ağlamayacaksın - 03:51
7. Bir Düşmeye Gör - 02:43
8. Seninle Başım Dertte - 03:40
9. Sen Yoksan Yanımda - 02:53
10.Merhaba Ye Habeyip (Dom Dom Kurşunu’nun Arapça yorumu) - 04:33

Dayanamıyorum (Albüm, Fono Müzik, 18.10.2006)
(987’de çıkarılan albümün yeni basımı)

1. Dayanamıyorum - 04:44
2. Bırak Ellerimi - 04:15
3. Gönlümün Sultanısın - 04:27
4. Havada Bulut Yok - 05:15
5. Sevmeli - 05:07
6. Benimsin - 03:21
7. Seni Düşününce - 03:14
8. Gel Barışalım - 04:50
9. Penceresi Önünde - 05:08
10.Kıskan Beni - 03:23
11.Ben Böyleyim - 03:24

Made in Turkey 2 / The World of Turkish Grooves (Derleme Albüm, Yeni Dünya Müzik)
Büyütmek için T ıklay ın
5- Zerrin Özer - Allı Turnam 4'20''

2007
Dünya Tatlısı (CD Albüm, Fono, 24.04.2007)
(İlk 1988’de çıkarılan albümün yeni basımı)

1- Dünya Tatlısı / Söz: Aysel Gürel - Müzik: Erbil Savaş
2- Ağlayamıyorum / Söz: Fikret Şenes - Müzik: Nermin Güleş
3- Sat Gitsin / Söz: Aysel Gürel - Müzik: Uğur Başar
4- Bana Ne / Söz: Aysel Gürel - Müzik: Garo Mafyan
5- Sev Beni / Söz: Fikret Şenes - Müzik: Nermin Güleş
6- Hani Yeminin / Söz: Aysel Gürel - Müzik: Rabby Shalom Shabazy
7- Yoksun Sen / Söz: Kayahan - Müzik: Kayahan
8- Bu Yaz / Söz: Gönül Şen - Müzik: Özkan Turgay
9- Aşk İstiyor Gönlüm / Söz: Aysel Gürel - Müzik: Nermin Güleş
10-Unutamadım / Söz-Müzik: Barış Manço

Onno Tunç Şarkıları (Kolektif CD Albüm, Rh Pozitif, 22 Mayıs 2007)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
12. Zerrin Özer / Hep Bana - 03:40

Ömür Geçiyor (Albüm, Ozan Video, 23.11.2007)

1. Ömür Geçiyor - 05:10 (Söz: Bülent Yetiş, Müzik: Şehrazat)
2. Bir Yolun Ardından - 03:51 (Söz & Müzik: Murat Ak)
3. Hata - 04:47 (Söz: Bülent Yetiş, Müzik: Müzikotek/Emi Publishing)
4. Yolun Açık Olsun - 05:14 (Söz & Müzik: Yusuf Emrah Uzunca)
5. Anamın Ak Sütü - 03:24 (Söz & Müzik: Bülent Yetiş)
6. Çok Mutluyum - 04:42 (Söz: Bülent Yetiş, Müzik: Salvatore Gutugno)
7. Gözlerimde Son Gece - 03:57 (Söz: Aysel Gürel, Müzik: Volkan Gücer)
8. Katmer Katmer - 05:00 (Söz & Müzik: Şehrazat)
9. İhanetin Rengi - 04:23 (Söz: Habil Ceyhan, Müzik: Murat Güneş)
10. Yazıklar Olsun - 04:35 (Söz: Zeynep Talu Kurşuncu, Müzik: Garo Mafyan)
11. Sorma - 06:11 (Söz & Müzik: Şehrazat)
12. Bonus Tracks - 02:37


Zerrin Özel (Albüm, Ozan Video, 23.11.2007)

1. Halim Öyle - 03:21 (Söz: Murat Ak, Müzik: Anonim)
2. Sergüzeşt - 05:28 (Söz & Müzik: Murat Ak)
3. Hara - 04:25 (Söz & Müzik: Murat Ak)
4. Ama Bazen - 04:46 (Söz & Müzik: Sevtap Ünal)
5. Giderim - 05:11 (Söz: Yusuf Hayaloğlu, Müzik: Ahmet Kaya)
6. Damga - 03:31 (Söz: Murat Ak, Müzik: Çağatay Kadı)
7. Aşkın Izdırabı - 03:43 (Söz: Murat Ak, Müzik: Çağatay Kadı)
8. Yara - 04:15 (Söz & Müzik: Murat Ak)
9. Derviş - 05:02 (Söz & Müzik: Murat Ak)
10.Yok - 05:11 (Söz & Müzik: Murat Ak)
11.Leylim Ley - 05:46 (Söz: Sabahattin Ali, Müzik: Zülfü Livaneli)


Ömür Geçiyor (2xCD Albüm, Ozan Video, 23.11.2007)

CD1: Ömür Geçiyor
CD2: Zerrin Özel


2009
Car-ı Yek / Seydi (Murat) (Pop Albüm, Seyhan Müzik, 05.08.2009)
(Prodüksiyon: Zerrin Özer)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
1- Zeynep (Söz & Müzik: Koçer)
2- Demedim mi Gönül (Söz: Güler Duman, Beste: Özlem Özdil)
3- Anlama Beni (Söz & Müzik: Seydi)
4- Ah İstanbul (Seslendiren: Zerrin Özer) (Söz & Müzik: Selahattin Erhan)
5- Kırgın (Söz & Müzik: Cevdet Bağcan)

Arşiv (3xCD Albüm, Fono Müzik, 07.09.2009)

CD 1 - Dayanamıyorum:
1- Dayanamıyorum (Söz: Aysel Gürel, Müzik: Atilla Özdemiroğlu)
2- Bırak Ellerimi (Söz: Aysel Gürel, Müzik: Banu Kırbağ)
3- Gönlümün Sultanısın (Söz & Müzik: Bayram Şenpınar)
4- Havada Bulut Yok (Söz & Müzik: Anonim)
5- Sevmeli (Söz & Müzik: Uğur Bayar)
6- Benimsin (Söz & Müzik: Coşkun Sabah)
7- Seni Düşününce (Söz & Müzik: Kaya Sungur)
8- Gel Barışalım (Söz: Ahmet Selçuk İlkan, Müzik: Coşkun Sabah)
9- Penceresi Önünde (Söz & Müzik: Bora Ayanoğlu)
10-Kıskan Beni (Söz: Aysel Gürel, Müzik: Atilla Özdemiroğlu)
11-Ben Böyleyim (Söz & Müzik: Ümit Aksu)
CD 2 - Kırmızı:
1- Kurulsam Gönül Tahtına (Söz: Ülkü Aker , Müzik: Anonim)
2- Bu Şehirde (Söz: A. Selçuk İlkan, Müzik: Selami Şahin)
3- Ben Buyum İşte (Söz & Müzik: Yaşar Güzvenir)
4- Bir Gülü Sevdim (Söz: A. Selçuk İlkan , Müzik: Coşkun Sabah)
5- İntuv Ene (Söz: Selami Şahin, Müzik: Anonim)
6- Ağlamayacaksın (Söz: Aysel Gürel, Müzik: Selmi Andak)
7- Bir Düşmeye Gör (Söz: Ülkü Aker, Müzik: Anonim)
8- Seninle Başım Dertte (Söz & Müzik: Selami Şahin)
9- Sen Yoksan Yanımda (Söz: Ülkü Aker, Müzik: Anonim)
10-Merhaba Ya Habeyip (Söz: Selami Şahin, Müzik: Aşık Mahsuni Şerif)
CD 3 - Dünya Tatlısı:
1- Dünya Tatlısı (Söz: Aysel Gürel, Müzik: Erbil Savaş)
2- Ağlayamıyorum (Söz: Fikret Şenes, Müzik: Nermin Güleş)
3- Sat Gitsin (Söz: Aysel Gürel, Müzik: Uğur Başar)
4- Bana Ne (Söz: Aysel Gürel, Müzik: Garo Mafyan)
5- Sev Beni (Söz: Fikret Şenes, Müzik: Nermin Güleş)
6- Hani Yeminin (Söz: Aysel Gürel, Müzik: Rabby Shalom Shabazy)
7- Yoksun Sen (Söz: Kayahan, Müzik: Kayahan)
8- Bu Yaz (Söz: Gönül Şen, Müzik: Özkan Turgay)
9- Aşk İstiyor Gönlüm (Söz: Aysel Gürel, Müzik: Nermin Güleş)
10-Unutamadım (Söz & Müzik: Barış Manço)


Emanet / Zerrin Özer & Sabiha Akdemir (Albümü, Atlas Müzik, 24.12.2009)

1- Anlat İstanbul (Şiir: Itır Sema Ertaş)
2- Ah İstanbul (Söz & Müzik : Selahattin Erhan)
3- Beni mi Seviyormusun (Şiir: Nurdan Ünal)
4- Yerin Hazır (Git) (Söz: Zerrin Özer, Müzik: Selahattin Erhan
5- Beni Umutma (Şiir) (Şiir: Ümit yaşar Oğuzcan)
6- Beni Unutma (Söz & Müzik : Müzik : Selahattin Erhan)
7- Akarsuya Bırakılan Mektup (Şiir: Hasan Hüseyin Korkmazgil)
8- Gönül Dağı (Söz & Müzik : Neşet Ertaş)
9- Anneme Mektup (Şiir: Sabiha Akdemir)
10-Annem (Söz: Halit Çelikoğlu, Müzik: Mehmet Dağdelen)
11-Senden Sonra (Şiir: Sabahattin Yaşar)
12-Adıyaman Türküsü (Söz: Anonim, Müzik: Aziz Çelik)
13-Emanet (Şiir Özden Gürbüz)
14-Yine O Menekşe Gözler Aralı (Söz: Vecdi Bingöl, Müzik: Kadri Şençalar)
15-Yar Yüreğim Yar (Şiir: Bedri Rahmi Eyüpoğlu)
16-Ötme Bülbül (Söz & Müzik : Anonim)


2010
Her Devrin Devleri (Kolektif Albüm, Atlas Müzik, 04.03.2010)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
4. Salim Dündar & Zerrin Özer - Şarkılar Hep Yalan (Ayrıldık) - 05:26

Yerin Hazır (Maxi Single, Atlas Production, 19.04.2010)

1- Yerin Hazır (Git) (Söz: Zerrin Özer, Müzik: Selahattin Ertan)
2- Beni Unutma (Söz & Müzik: Selahattin Ertan)
3- Ayrıldık (Düet: Selahattin Ertan) (Söz & Müzik: Selahattin Ertan)
4- Ah İstanbul (Söz & Müzik: Selahattin Ertan)


Fire (Maxi Single, Atlas Müzik, 15.12.2010)

1. Fire (İngilizce Vers.) (Söz & Müzik: Selahattin Erhan)
2. Fire (Türkçe Versiyon) (Söz & Müzik: Selahattin Erhan)
3. Fire (Arapça Versiyon) (Söz: Selami Şahin, Müzik: Selahattin Erhan)
4. Fire (Kürtçe Versiyon) (Söz: Burhan Berker, Müzik: Selahattin Erhan)
5. Fire (Remix - Burak Yeter) (Söz & Müzik: Selahattin Erhan)
6. Fire (Remix - Suat Ateşdağlı) (Söz & Müzik: Selahattin Erhan)
7. Fire (Club Remix - Gurcell) (Söz & Müzik: Selahattin Erhan)
8. Fire (İng. - Türkçe Versiyon) (Söz & Müzik: Selahattin Erhan)


2012
Giden Gitti (Single, PDND Müzik, 02.03.2012)

1- Giden Gitti (Söz ve Müzik: Soner Sarıkabadayı)
2- Giden Gitti (Dance With Me) (Söz ve Müzik: Soner Sarıkabadayı, Dance With Me Versiyon: Kaan Gökman - Koray Aykılıç)


Sevildiğini Bil (Albüm, Avrupa Müzik, 23.07.2012)
(1991’de Tempa & Foneks tarafından çıkarılan albümün [YENİ BASIMI]

1. Otuzbeşe Bakla (Söz: Aysel Gürel, Müzik: Andera Nerflat) - 3:53
2. Sevildiğini Bil (Söz: Seda Akay, Müzik: Garo Mafyan) - 5:21
3. Yangınım (Söz: Zerrin ÖZER, Müzik: Garo MAFYAN) 4:22
4. Artık Sevmeyeceğim (Söz ve Müzik: Suat Sayın) 3:42
5. Olamazdım Senle (Söz: Zerrin Özer, Müzik: Garo Mafyan) 4:36
6. Geri Almaya Geldim (Söz: Seda Akay, Müzik: Şerazat)
7. Yok Deme (Söz ve Müzik: Şerazat)
8. Böyle de Bir Huyu Var (Söz: Seda Akay, Müzik: (beste) Mustafa Sandal-Bülent Tezcan)
9. Seni Hala Seviyorum (Söz ve Müzik: Selami Şahin)
10.Biz Eski Tanışırız (Söz ve Müzik: Zerrin Özer)
11.Dön Bak (Söz: Cenk Bütünley, Müzik: Yusuf Bütünley)
12.Stres (Söz ve Müzik: Selami Şahin)
(Tüm düzenlemeler: Garo Mafyan)


Olay Olay (Albüm, Avrupa Müzik, 01.08.2012)
(10.10.1992’de Tempa & Foneks tarafından çıkarılan albümün [YENİ BASIMI])

1. Hep Bana (Söz: Leyle Tuna, Müzik: Onno Tunç)
2. Yeni Aşk (Söz: Leyle Tuna, Müzik: Onno Tunç)
3. Bunalıyorum (Söz ve Müzik: Leyla Tuna)
4. Bir Gün Mutlaka (Söz: Leyla Tuna, Müzik: Mustafa Sandal)
5. Uzak Diye Bir Yer Yok (Söz: Leyla Tuna, Müzik: Onno Tunç, Intro: Villolobos)
6. Olay Olay (Söz: Leyla Tuna, Müzik: Onno Tunç)
7. Külkedisi (Söz ve Müzik: Şehrazat)
8. Yakışır (Söz: Leyla Tuna, Müzik: Atilla Özdemir)
9. Sana Hasretim (Söz ve Müzik: Ömer Önder)
10.Gemiler (Söz: Orhan Atasoy, Müzik: Ercüment Vural - Orhan Atasoy)


İşte Ben (Albüm, Avrupa Müzik, 20.11.2012)
(14 Mayıs 1990’da Sarp Müzik 028 katalog no. ile Kaset olarak çıkarılan albümün CD formatında [YENİ BASIMI])

1 - Sayma (Söz: Fikret Şeneş , Müzik: T.Eliot, Düz.: Garo Mafyan)
2 - Yalan Olur (Söz ve Müzik: Şehrazat, Düz.: Garo Mafyan)
3 - Söyleyemem (Söz: Zerrin Özer, Müzik: Garo Mafyan, Düz.: Garo Mafyan)
4 - Kar Tanesi (Söz ve Müzik: Kenan Erel, Düz.: Garo Mafyan)
5 - Sahne Aynı, Roller Başka (Söz: Fikret Şeneş, Müzik: C. De Oliveria, Düz.: Garo Mafyan)
6 - Var Mı Sende O Yürek? (Söz ve Müzik: Şehrazat, Düz.: Garo Mafyan)
7 - Artık Yeter (Söz: Nino Varon, Seda Akay, Müzik: Samy Marcell, Düz.: Garo Mafyan)
8 - Unut Beni (Söz ve Müzik: Tülay Özer, Düz.: Garo Mafyan)
9 - Arzular Var Ya (Söz: Aysel Gürel , Müzik: Uğur Başar, Düz.: Uğur Başar)
10- Benden Bu Kadar (Söz: Seda Aka, Müzik: Andre Nerflat, Düz.: Garo Mafyan)


2014
Keşke / Ensar Cantürk & Zerrin Özer (Maxi Single, Elenor Müzik, [Dijital 21.04.2014] 24.04.2014)

1- Keşke (feat.Zerrin Özer) - 05:17
2- Seni Fena Üzerim (feat.Zerrin Özer) - 04:07
3- Keşke (feat.Zerrin Özer) (Remix) - 04:41
4- Seni Fena Üzerim (feat.Zerrin Özer) (Remix) - 03:32


Zerrin Özer ’97 (Albüm, Avrupa Müzik, 12.08.2014)
(23.06.1997 tarihinde Prestij Müzik tarafından, ayrıca 2000 ve 2006 yılında Zerrin Özer 97 (Kıyamam) adıyla ve farklı kapak ile Ozan Video Müzik tarafından çıkarılan albümün orijinal kapakla [YENİ BASIMI])

1. İftira
2. Kıyamam
3. Aramızada Bir Şey Yok
4. Sana Yazdım
5. Şimdi Hayallerdesin
6. Falcı
7. Türkülerimi Dağlarda Unuttum
8. Sen Canımsın
9. Kırık Aynalar
10.Yürü


Online CD Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.hepsiburada.com
www.pandamuzik.com
www.arkadas.com.tr
www.opus3a.com
www.tikla24.de (Almanya)
Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com

Sevda Zindanları (Single, Poll Production, 20.10.2014)

1. Sevda Zindanları - 04:23 (Söz ve Müzik: Mustafa Kemal Borazan)
2. Zalim - 04:42 (Söz ve Müzik: Uğur Erdoğan)Online CD Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.opus3a.com
Dijital Satış Noktaları:
www.turktelekommuzik.com
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
www.amazon.com (ABD)

2015
Çocuklar Ağlamasın (Albüm, Türküola Müzik, Nisan 2015)
Büyütmek için T ıklay ın
1- Çocuklar Ağlamasın
(Zerrin Özer & Ege & Vedat Sakman & Eda Özülkü & Metin Özülkü & Orhan Devecel & Melis Sökmen & Hazal & Pınar Ayhan & Demet Tuncer & Özgür Aslan & Erdinç Erişmiş & Beren Gökyıldız)

Yağmurlar / İlker Özdemir & Zerrin Özer (Single, Avrupa Müzik, 04.12.2015)

1- Yağmurlar - 03:33Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
itunes.apple.com/tr

2016
Zerrin Özer Ve Saz Arkadaşları (Single, Kemal Aslan Music Production, 29.07.2016)

1- Harbiden Git - 04:48
2- Duygularım - 04:20Dijital Satış Noktaları:
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.de (Almanya)

2017
1 Şarkı 2 Zerrin (Single, Ajlan Records, [Dijital 06.01.2017] 11.01.2017)

1- Duygularım (Arabesk versiyon)
2- Duygularım (Rock versiyon)

Dijital Satış Noktaları:
www.turktelekommuzik.com
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
Online CD Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.pandamuzik.com
www.arkadas.com.tr
Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com

2018
Beni Tanıma (Single, Sony Müzik, 02.02.2018)

1- Beni Tanıma - 04:15Dijital Satış Noktaları:
itunes.apple.com/tr
www.qobuz.com

www.muud.com.tr
fizy.com
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

2019
Seni Seviyorum ([LP=Longplay] PLAK, Universal Müzik, 10.04.2019)
(1978 yılında LP olarak çıkarılan albümün yine PLAK formatında [YENİ BASIMI])

A Yüzü:
1. Nerede O Cennet
2. Seni Seviyorum
3. Hekim'den Sorma
4. Tüm Dünya Ağlıyor
5. Son Bir Defa
B Yüzü:
1. Gönül
2. Umut
3. Samanyolu
4. Bitti
5. Yaman Olurum

Online Plak Satış Noktaları:
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.opus3a.com
www.zihni.com
www.ozhizo.com
www.rainbow45records.com

2020
Arap Kızı / Zerrin Özer & Bohem (Single, DMC, 28.07.2020)

1- Arap Kızı - 03:11Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
listen.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Wonderful Surprise (Single, DMC, 30.12.2020)

1- Wonderful Surprise - 03:02Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

2021
Wonderful Surprise (Okay Barış Version) (Single, DMC, 30.12.2020)

1- Wonderful Surprise (Okay Barış Version) - 02:51

Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com

Ben Hep Buralardayım (Single, DMC, 25.08.2021)

1- Ben Hep Buralardayım - 02:49Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

www.napster.com

Bir Zerrin Özer Arşivi (Albüm, Art Records, 08.04.2022)

(2001 yılında Kiss/Müyada Müzik tarafından çıkarılan albümün DİJİTAL olarak [YENİ BASIMI])

Dijital Satış Noktaları:
itunes.apple.com/tr
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Ölürüm Ben Sana (Albüm, Art Records, 08.04.2022)

(2003 yılında Tan Müzik tarafından çıkarılan albümün DİJİTAL olarak [YENİ BASIMI])

Dijital Satış Noktaları:
itunes.apple.com/tr
open.spotify.com
www.qobuz.com

Gözlerimde Son Gece (Original Motion Picture Soundtrack) / Zerrin Özer & Aslı Omağ (Single, Volkan Gücer, 09.06.2022)

1- Gözlerimde Son Gece (Original Motion Picture Soundtrack)

Dijital Satış Noktaları:
itunes.apple.com/tr
www.napster.com
tidal.com (Norveç)

Can Hüseyin (Single, İrem Müzik, 06.08.2202)

1- Can Hüseyin - 06:01Dijital Satış Noktaları:
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

2023
Basit Numaralar (Single, Grand Müzik, 04.08.2023)

1- Basit Numaralar - 02:56Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)
music.amazon.com (ABD)
music.amazon.co.uk (İngiltere)
music.amazon.de (Almanya)

Harbiden Git / Zerrin Özer & Saz Arkadaşları (Single, Kemal Aslan Music Production, 08.08.2023)

1- Harbiden Git - 04:48

Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)
music.amazon.com (ABD)
music.amazon.co.uk (İngiltere)
music.amazon.de (Almanya)

Külfet (Single, Grand Müzik, 15.09.2023)

1- Külfet - 02:35Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)
music.amazon.com (ABD)
music.amazon.co.uk (İngiltere)
music.amazon.de (Almanya)

Deli Mavi (Söz ve Seda Akay) / Yeşim Salkım & Yaşar & Zerrin Özer & Hazal & Cenk Eren & Özge Özder & Sinan Güleryüz & Büşra Pekin (Single, Poll Production, 25.10.2023)

1- Deli Mavi (Söz ve Seda Akay)

Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
music.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)
music.amazon.com (ABD)
music.amazon.co.uk (İngiltere)
music.amazon.de (Almanya)

Yamalı Yüreğim (Single, Grand Müzik, 03.11.2023)

1- Yamalı Yüreğim - 02:42

Kapat

Şarkılardan örnekleri sayfaya gömülü Dinle!


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
music.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)
music.amazon.com (ABD)
music.amazon.co.uk (İngiltere)
music.amazon.de (Almanya)
Resmi Instagram adresi:
www.instagram.com/zerrinozerofficial
[Resmi] Facebook Sayfa adresi:
www.facebook.com/ZZerrinOzer
[Resmi] Twitter adresi:
www.twitter.com/ZerrinOfficial
Wikipedia Sayfa adresi:
tr.wikipedia.org/wiki/Zerrin_Özer
LastFM Sayfa adresi:
www.last.fm/tr/music/Zerrin+Özer

YUKARI | TOP | OBEN

Geri Dön

Sanatçılar (Biyografi ve Diskografileri)

Telif Hakkı © Gönderen: Turkpopmuzik.net - (20888 okuma)

Artists ©

Anasayfa | Top 10 Müzik Listesi | Müzik / Magazin Haberleri | Kronoloji | En Son Çıkan Albümler| Sanatçılar | Yarışmalar | Etkinlik Takvimi | S.S.S.

Sitede kullanılan materyallerin büyük bölümü genel kullanıma sunulmuş internet sitelerinden temin edilmiş olup burada yayınlanmasından herhangi bir ticari amaç güdülmemektedir. Bunlar üzerinde hak iddia ediyor ve telif talebinde bulunuyorsanız, siteden çıkarılması veya link verilmesi için lütfen bizimle bağlantı kurunuz.
[Detayları için BURAYA tıklayınız] turkpopmuzik@gmail.com
PHP-Nuke Copyright © 2004-2006 by Francisco Burzi. Bu bir free software programı olup GPL lisansıyla kullanılmaktadır. Sitemiz, PHP-Nuke v.7.6'dan geliştirilerek PHP 5.3.x versiyonlarına uyarlanmış SEO uyumlu RavenNuke (v.2.5) ile desteklenmektedir..
Hosted By  webhoster.ag