Hoş Geldin Sevgili Konuk!    [ Müzikli Gezintiler Dileğimizle ...] 27.09.2023

Türk Pop Müzik Ana Menü 
Anasayfa
Giriş (Site Planı)
Editörün Notu
Kronolojik Gezinti
Sanatçılar
(Biyo & Diskografileri)
Top 10 Müzik
Listeleri
En Son (Sitemize)
Kaydedilen Sanatçılar
En Son Albümler
En Son Çıkan Klipler
Kolektif, Karma veya
Derleme Albümler 
Müzik Yarışmaları  
Eurovision Türkiye
Müzik Etkinlikleri
Basından Müzik Haberleri
Kısa Pop Tarihi ve Müzik
Terimleri Sözlüğü
Tarihte Müzik Olayları
KARAOKE VİDEOLAR
DİĞER VİDEOLAR
Hazır Şarkı Listeleri
Flashplayer Şarkı Listeleri
Top 10'lar :
Kronoloji (Yıllar)

Sanatçılar

Hazır Playlistler

Müzik Yarışmaları
  Altın Mikrofon (Yıllar)

Müzik Yarışmaları
  Milliyet Liselerarası Müzik
  Yarışmaları (Yıllar)

Müzik Yarışmaları
  Altın Güvercin Müzik
  Yarışmaları (Yıllar)

Eurovision (Yıllar)

Diğer
DİĞER LİNKLERİMİZ 
Dünya Müzik Listeleri
(Kronolojik)
Beatles Türk
Beatles Haberleri

Kronoloji
1926 - 1959
1960
1961
1962
1963
1964
1965
1966
1967
1968
1969
1970 ve sonrası

Şarkıları (Kronolojik)
1957 - 1961
1962
1963
1964
1965
1966
1967
1968
1969
1970 ve Sonrası

Şarkıları (Alfabetik)
A - B
C - D - E
F - G - H
I -J
M - N - O
P - R - S
T - Z

Diskografi (Karaoke)
İngiltere Albümleri
Diğer Albümleri

Film (& Soundtrack Albümleri)   
A Hard Day’s Night
Help!
Magical Mistery Tour
Yellow Submarine
Let It Be

45'likleri (Singles)

EP (Extended Play)'leri

(Givenaway) Diğer
müzisyen ve gruplar
için yaptıkları besteleri

YARDIM 
S.S.S
© by Turkpopmuzik.net

   Sitede Ara
   Sosyal Paylaşım

2020 sonuna kadarki beğenmeler: 432

Beğen

   Kim Online
Şu an sitede, 418 ziyaretçi ve 0 üye bulunuyor.

   Ziyaretçi Bilgileri
Hoşgeldin, Misafir
Şu An Bağlı:
Ziyaretçi: 418
Üye: 0
Toplam: 418

   Sitemizi Destekleyin!
Sitemizi desteklemek için Görüşlerinizi bize iletin!

   Bizi Önerin!
Bizi Arkadaşlarınıza, Dostlarınıza Önermek için buraya tıklayın!

   Sayfa Hit Toplamı
Şu ana kadar
sayfa izlenimi aldık. Başlangıç:
2005

   Site Bilgileri
Sunucu TrafiğiSunucu Trafiği
  • Toplam: 137,856,064
  • Bugün: 37,530
Sunucu BilgileriSunucu Bilgileri
  • Sep 27, 2023
  • 12:18 am CEST
 

TÜRK POP MÜZiK.NET - Sanatçılar (Biyografi ve Diskografileri)
Ziynet Sali
Bookmark and Share
    Geri Dön   (26640 okuma)Sanatçı: Ziynet Sali
ZİYNET SALİ

FOTO GALERİ
29.04.1975 tarihinde Kıbrıs´ta dünyaya geldi. Doğduktan hemen sonra babasının görevi dolayısı ile gittiği ve 6 yaşına kadar kaldığı İngiltere!de İngiliz vatandaşlığı hakkı na sahip oldu. 1981 yılında döndüğü Kıbrıs´ta ilk, orta ve lise tahsilini başarıyla tamamladı. Çocukluğundan beri ilgi duyduğu müzik çalışmalarına ilk adımı lise tahsili sırasında KKTC Kültür Bakanlığı TSM korosunda görev alarak başladı.

1994 yılında İTÜ Konservatuarı Türk Sanat Müziği bölümünü kazanarak İstanbul´a geldi. 1999 yılında konservatuardan 4.olarak mezun oldu.

Konservatuar yıllarında birçok müzikhol ve eğlence yerlerinde sahne alarak hem tecrübe ve hem de okul harçlığını çıkartacak kadar para da kazanmaya başladı. İşte tam bu sıralarda bir arkadaşının aracılığı ile zamanın popüler müzik yapım şirketi Dost Müzik´le tanıştı. Bu şirkette bir yıl süre ile müzik sektörüyle ilgili muhtelif çalışmalarda bulundu. Sonra bir gün Tatil için Kıbrıs´a gittiğinde Yunan radyolarında sık sık duyduğu ve çok beğendiği Yunanca “A.PA-PA” isimli şarkıyı şirket yetkililerine dinletti.

Şirket kendisine bir single yapmaya karar vermişti. Sonradan “BA-BA” isimli bir albüme dönen bu single projesi sanatçının müzik sektöründeki ilk profesyonel deneyiminin başlangıcı olmuştur..Albüm piyasaya çıkmış “BA-BA” şarkısı tanınmış ve oldukça da ses getirmişti, ama gerek ekonomik krizin tam ortasında piyasaya çıkmış olması, gerekse diğer bazı olumsuz etkenler nedeniyle istenen satış trajı yakalanamamıştı. Ziynet’in bu albümde “BA-BA” isimli şarkı’nın REMIX versiyonunu Rumca-Türkçe olarak seslendirmesi ve bu remiksin beğenilmesi ise sanatçının Grek müzik yolculuğunun başlangıcı olmuştu. Önce Michael Kuyucu’yla konuşulmuş ve hemen derslere başlanmıştı. 8 ay sonra Grek müziğin önemli şarkılarından oluşan 100 şarkılık bir repertuar tamamlanmış bir taraftan da kısa süreli de olsa Yunanca alt yapı için gramer derslerine de gitmişti. Sadece grek müzik değil bir taraftan da grek kültürü eğlence tarzından, yemeğine-zeybeğinden, sirtakisine geniş bir yelpazede incelemeye başlamıştı.

2002 Mart-Nisan-Mayıs aylarında 3 aylık ilk Grek Müzik denemesini Beyoğlu Zindan BAR’ da başarıyla tamamlamıştı. Sonra ZORBA geceleri başlamıştı. Ziynet Sali 500-600 civarında Yunanca 2000 civarında Türkçe repertuarı ile ZORBA’da tam 4 sene dolu dolu gecelerle canlı müzikte son yılların çalışma REKOR’una imza atmıştı. Ziynet Sali’nin; “BA-BA”, “AMMAN KUZUM”, bu albümün yeni basımı “CHICULATA+1” ve “MOR YILLAR” isimli albümleri mevcuttur.

2008'de "Herkes Evine" isimli albümünü DMC Müzik etiketiyle çıkardı.

2009'da "Bizde Böyle (Single) & Herkes Evine" adıyla, birinci CD'nin 3 şarkılık "Bizde Böyle" single'ından ve ikinci CD'si de "Herkes Evine" adlı albümünden oluşan 2 CD'lik set albümünü DMC etiketiyle çıkardı.

2009'ın son aylarında DMC Müzik'ten "Rüya" adlı Single Albümünü çıkardı.

2010'da "Bize Yeter" isimli maxi single albümünü ve 2011'de de "Collection" ismiyle hit şarkılarından derlediği 5 CD'lik koleksiyon albümünü çıkardı.

2012 Şubat'ta "2012" ismiyle "Kendine İyi Bak" ve "Venüs" adlı 2 şarkının yer aldoğı single albümünü çıkardı.

2012 Nisan ayında ise "Sonsuz Ol" isimli 13 şarkılık albümü geldi.

İki yıllık repertuar ve stüdyo çalışmalarını tamamlayan Ziynet Sali "Sonsuz Ol" isimli yeni albümünü yayınlamak için geri sayıma başladı.

Aranjelerini Ozan Doğulu, Ozan Çolakoğlu ve Mustafa Ceceli gibi başarılı müzik adamlarının yaptığı albüm Mart ayı başında müzik marketlere sunulacak.

Atilla Özdemiroğlu, Pakize Barışta, Yıldız Tilbe, Sıla, Onur Baştürk, Sinan Akçıl ve Zeki Güner gibi söz yazarı ve bestecilerin eserlerinin yer aldığı albümde 13 şarkı bulunuyor. Albümün görsel ve kreatif çalışmalarını Nihat Odabaşı yapıyor. (Kaynak: www.sozmuzik.com - 22.02.2012)

Ziynet Sali Albümü “Yıldızlar Geçidi” Gibi

Çıkış şarkısı “Alışkın Değiliz” ile listelerde hızlı yükleşini sürdüren Ziynet Sali’nin merakla beklenen albümü pazartesi günü yayınlanıyor.

Yaklaşık 3.5 yıllık bir aranın ardından yayınlayacağı yeni albümünde bir çok değerli müzisyen, söz yazarı ve besteciyle çalışan Ziynet Sali tam 13 şarkı seslendirdi.

Aranjelerini Ozan Doğulu, Ozan Çolakoğlu ve Mustafa Ceceli gibi başarılı müzik adamlarının yaptığı albümünde söz ve besteler Sezen Aksu, Kenan Doğulu, Atilla Özdemiroğlu, Pakize Barışta, Yıldız Tilbe, Sıla, Onur Baştürk, Sinan Akçıl ve Zeki Güner’e ait.

Çıkış şarkısı söz ve müziği Zeki Güner’e ait olan “Alışkın Değiliz” ile radyoların play listlerine hızlı bir giriş yapan sanatçının ilk video klibi aynı şarkıya Murad Küçük tarafından çekildi.

Albümün fotoğraf, kartonet ve billboard gibi kreatif görsel çalışmalarını ise Nihat Odabaşı gerçekleştirdi. (Kaynak: www.magazinkolik.com - 31.03.2012)

2012 Ağustos ayında ise, çıkardığı "Sonsuz Ol" albüm şarkılarının remikslerinden oluşan "Sonsuz Ol Remixes" adlı albümü çıktı.

2012’nin Çok Konuşulan Konserinin DVD’si Yayınlandı.

2012 Eylül ayında Küçükçiftlik Park’ta gerçekleşen Ziynet Sali’nin “Bir Akdeniz Rüyası” konseri canlı kaydıyla Dvd olarak yayınlandı.

Zengin prodüksiyonu, ses ve ışık gösterileri, kareografisi, farklı konsepti, repertuar ve sunumuyla 2012’nin en çok konuşulan konseri olan “Bir Akdeniz Rüyası” konseri aynı zamanda Ziynet Sali’nin ilk İstanbul açıkhava konseri olma özelliğini de taşıyor.

Konuk sanatçıları Angela Dimitrou, Vassilis Saleas ve Ozan Doğulu ile yaklaşık 3 saat sahne şovunu sergileyen Ziynet Sali “Bir yıla yakın bir süre hazırlandığım bir konserdi. İstanbul açıkhavada ilk kez böyle büyük bir prodüksiyonla konser gerçekleştirdim. Heyecanım büyüktü. Ancak şarkılarımı söylemeye başladığım ilk andan itibaren muhteşem bir koronun bana eşlik etmesiyle heyecanım yerini çoşku ve eğlenceye bıraktı. Binlerce kişi hep birlikte romantik ve eğlenceli şarkılarla kah dans ettik kah hüzünlendik. Bu yıl yeni bir konsere hazırlanıyorum. Öncesinde “Bir Akdeniz Rüyası” konserimin DVD’siyle yaza merhaba demek ve bu yılki konserimin habercisi olması için müzik severlerle paylaşmak istedim.” dedi.

Sanat ve medya dünyasından bir çok kişinin canlı olarak izlediği konser büyük beğeni toplamıştı. Uzun süre konuşulan konseri yaklaşık 7000 kişi izledi. Canlı kaydın montajlanarak Dvd haline dönüştürüldüğü konserin Dvd’s, izlyici sayısından yola çıkarak ilk baskıda 7000 adet üretildi. Kısa sürede tükenen Dvd için ikinci baskıya geçildi. (Kaynak: www.magazinci.com - 28.06.2013 / magazin.milliyet.com.tr - 29.06.2013)

Ziynet Sali yeni albümünde de geleneği bozmadı!

“Yine birlikte gülüp, birlikte hüzünleneceğiz”

Her albümünde aşıkların marşı olarak dillere dolanan hit aşk şarkılarına imza atan Ziynet Sali yeni albümünde de geleneği bozmayarak yine romantik ve akdeniz müziğinin eğlenceli ritmini taşıyan hareketli şarkılarıyla müzik severlerle buluşuyor.

31 Temmuz 2015 Cuma günü yayınlanacak No:6’nın görsel tasarımını Mete Özgencil ve Fatih Kocatürk, müzik direktörlüğünü ise Sıla Gençoğlu üstlendi.

No: 6’nın sırrı ne? Sıla ve Mete Özgencil ile nasıl bir araya geldi ?

Sıla Gencoğlu, Efe Bahadır, Fatih Ahıskalı ve Mete Özgencil gibi söz yazarı ve bestecilerin eserlerinin yer aldığı albümde aranjeler Ozan Doğulu, İskender Paydaş, Efe Bahadır ve Devrim Karaoğlu imzasını taşıyor.

Uzun yıllar süren dostluklarını müzikal çalışmalarına da yansıtmaya karar veren Sıla ve Ziynet Sali ilk ortak çalışmalarını geçtiğimiz yıl yayınlanan sözlerini Sıla’nın yaptığı “Bugün Adım Leyla” isimli şarkı ile gerçekleştirmişti.

Listelerde bir numaraya yükselen şarkının konserleri devam ederken bir taraftan yeni albüm için repertuar çalışmalarına başlayan Ziynet Sali albümün hiyayesini söyle anlattı. “Bir sohbetimiz sırasında yeni albümden, müzikal çalışmalarımızdan bahsederken Sıla ile güzel bir frekans yakaladığımızdan ve müzikal yolculuğumuzda da çok uzak olmadığımızdan konuşuyorduk ve albümün müzik direktörlüğünü üstlenmesi fikri ortaya çıktı. Sonra bi gün şarkılar dinlemek üzere birlikte Mete’ye gittik. Yaklaşık 6 ay içinde 8 yeni Sıla şarkısı 2 Mete Özgencil şarkısı ile repertuarı tamamladık ve kayıtlara geçtik. Ozan Doğulu, Efe Bahadır, İskender Paydaş, Fatih Ahıskalı ve Devrim Karaoğlu gibi müzik adamlarının muhteşem dokunuşları var albümde. Bazı beste ve sözlerde Sıla ve Efe Bahadır ve yine Sıla ve Fatih Ahıskalı ortak çalışmaları var. Sözel ve müzikal olarak , kendimi, duygularımı yansıtabildiğim bir albüm oldu. Albüm ismi için çok düşündüm bu müzikal kariyerimde hazırladığım 6. solo albümüm. Uzun soluklu ve çok içime sinen bir çalışma oldu, her şarkıda benden bir iz bulacaksınız bu nedenle kariyerimde bir mihenk taşı gibi yer alacak yaşamım boyunca, rakamların uğuruna inanıyorum Mete bu kaçıncı albümün dedi, 6. dedim, No:6’nın Pisagor’a göre şans demek olduğunu da öğrenince kararımı verdim ve bir isimle sınırlamak istemedim, bu yüzden No:6 oldu albüm adı, isim babası da Mete Özgencil”.

11 şarkıdan oluşan albümün fotoğraf çekimleri ünlü moda fotografçısı Ergin Turunç tarafından, kartonet, afiş, billboard gibi görsel tasarım çalışmaları ise Mete Özgencil ve Fatih Kocatürk tarafından gerçekleştirildi. (Albüm açıklaması)

Ziynet Sali ve Behzat Gerçeker’den Gökyüzünde Klip !

Ziynet Sali ve Behzat Gerçeker, sözleri Günay Çoban, bestesi Bülent Özdemir’e aranjesi ise Ozan Doğulu’ya ait olan romantik şarkı “Bir Melekten Hediye” için buluştu.

Ziynet Sali “Şarkıyı ağlayarak dinledim, benim için gerçekten hediyeydi” sözleriyle anlattı.

Sözleri kadar klibiyle de çok konuşulacak olan “Bir Melekten Hediye” için ünlü yönetmen Nihat Odabaşı bir ilki gerçekleştirdi ve Türkiye’nin uçakta çekilen ilk video müzik klibine imza attı.

Bir sinema filmi çekimleri için Kore’ye gidecek olan yolcu uçağı 48 saatliğine özel olarak kiralayan ekip, yılın aşk şarkısı için hiçbir masraftan kaçınmadı.

“Bir Melekten Hediye” Salı günü (17.01.2017) tüm müzik kanallarında ve digital platformlarda yerini alıyor.
(Kaynak: www.kralmuzik.com.tr / www.haberturk.com / www.magazinkolik.com - 17.01.2017)

Ziynet Sali’den Yeni Single

Ziynet Sali'den sevenlerine müjdeli haber.

Ziynet Sali, sözü ve müziği Zeki Güner’e, düzenlemesi ise Alper Atakan’a ait olan “Ağlar mıyım Ağlamam” isimli single çalışmasını yarın müzikseverlerin beğenisine sunuyor.

2018’de çıkartacağı yeni albümü öncesi, sevenlerini bekletmek istemeyen Ziynet Sali, yeni single çalışmasını yarın itibariyle müzikseverlerin beğenisine sunmaya hazırlanıyor.

Nişantaşı’nda bir otelin Kral Dairesinde çekilen klibin yönetmen koltuğunda ise Mert Özkan oturuyor.
(Kaynak: www.kralmuzik.com.tr - 02.10.2017)

Ziynet Sali Yeni Single’ını Tanıttı!

Ziynet Sali, Amerikalı söz yazarı ve şarkıcı Marshall ile düet yaptığı “Magic” şarkısını Balmumcu’daki bir otelin terasında düzenlediği partiyle tanıttı.

Ünlü şarkıcı, “Çocukluğumdan beri böyle bir uluslararası şarkı yapmak istemiştim. Zamanı geldi ve uzun bir süreç sonrasında karşınızdayım. İnşallah beğenirsiniz. Uzun soluklu bir dünya tanıtımı beni bekliyor. Artık sınırlarımı aşma vaktim geldi” dedi.
(Kaynak: www.kralmuzik.com.tr - 03.11.2017)

Ziynet Sali’den “Sanane Be” Yayınlandı!

Ziynet Sali'nin, DMC etiketiyle yayınlanan “Sanane Be” isimli tekli çalışması, video klibiyle dijital platformlarda yayınlandı.

Şarkının sözü Kıbrıs Türkü olan ünlü sanatçı Ziynet Sali imzası taşırken, müziği Romanyalı DJ ve müzik prodüktörü Costi’ye ait. Şarkının düzenlemesini ise yine Costi üstlendi. Klibin çekimlerinde yönetmen koltuğunda ise Mert Özkan oturdu.

Şarkının Mert Özkan yönetmenliğinde çekilen klibinde DJ kabinine geçip mekanı coşturan Sali, dans pistinde de kurtlarını döken taçlı bir kraliçeyi canlandırdı.
(Kaynak: radyonet.net (27.12.2018))

Ziynet Sali ve Bilal Sonses’te Düet Sürprizi!

Sevilen şarkıcı, son günlerin yükselen ismi Bilal Sonses ile birlikte seslendirdiği “Yara” isimli şarkının video klibini Youtube üzerinde yayınladı.

Ziynet Sali, karantina günlerinde hayranlarına sürpriz yapan sanatçılar arasına adını yazdırdı.

DMC etiketi ile çıkan “Yara” şarkısının video klibi, coronavirüs salgını nedeniyle Ziynet Sali ve Bilal Sonses’in evlerinde, kendi kendilerine cep telefonları ile çektikleri videoların kurgulanmasıyla oluşturuldu.

Bilal Sonses’in, sözü ve müziği kendisine ait olan şarkının video klibinde, selfie çubuğu kullandığı görülüyor. Şarkının düzenlemesi ise Mustafa Ceceli’ye ait. Klibin yönetmenliğini Erkan Erzurumlu, kurgusunu ise Mert Özkan yaptı.
(Kaynak: www.kralmuzik.com.tr - 13.04.2020)

Ziynet Sali’den Yeni Şarkı: “Kalbim Tatilde”

Ziynet Sali,yeni single çalışması ‘Kalbim Tatilde’yi sevenlerinin beğenisine sunmaya hazırlıyor.

Sözleri Emrah Karakuyu, aranjesi ise Mustafa Ceceli imzası taşıyan şarkının klip yönetmenliğini ise Murad Küçük üstlendi.

Ziynet Sali’nin yeni klip çalışması şimdiden büyük merak uyandırdı. Ormanlık alanda çekilen klipte Ziynet Sali, amazon kadını tarzıyla dikkat çekti.
(Kaynak: www.kralmuzik.com.tr - 20.07.2020)

Ziynet Sali’den Yeni Bir Single!

Pandemi öncesi “Ömrüm” ve Pandemi süresinde de “Yara” adlı single’ları çıkaran Ziynet Sali, şimdi de “Kalbim Tatilde” isimli yeni bir single ile Yaz’a ‘Merhaba’ dedi.

Ziynet Sali‘den yaz şarkısı “Kalbim Tatilde”

Ziynet Sali 2020’ nin yaz aylarında tatile çıkan ve çıkamayan herkes için hareketli bir ‘Yaz Şarkısı’ hazırladı.

Söz ve müziği Emrah Karakuyu’ya ait olan şarkının klip versiyonunun düzenlemesi Mustafa Ceceli’ye ait. Şarkı’nın diğer versiyonu ise Tolga Erzurumlu imzasını taşıyor.

“Kalbim Tatilde” 24 Temmuz’da DMC etiketi ile 2 versiyon olarak tüm dijital platformlarda yerini aldı.

İğneada sahili ve Longoz ormanlarında ‘Amazon Kadını Ziynet’

Şarkının Video klibi ünlü yönetmen Murad Küçük tarafından İğneada sahilleri ile sarp ve sık Longoz ormanlarının doğal ortamlarında çekilirken Ziynet Sali Savaşçı ‘Amazon Kadınları’ gibiydi.

İğneada’nın muhteşem kumsalını ormanla birleştiren Mert Gölünde yapılan Kano çekimlerinde ise Ziynet Sali bir ilke imza atarak gölde Kano kullandı. Çekimler esnasında bir ara göle düşme tehlikesi de yaşayan Sali, sırılsıklam ıslanmasına rağmen çekimleri neşe içinde tamamladı.

Ziynet Sali, zor bir süreç olan Pandemi döneminde üretmenin, müziğin ve bunları paylaşmanın çok iyi geldiğini bu şarkının da herkese iyi gelmesini dilediğini söyledi.
(Kaynak: www.magazinkolik.com - 31.07.2020)

Ziynet Sali’den “Sana Doyamıyorum”

Ziynet Sali yeni şarkısı “Sana Doyamıyorum” ile yeniden müzikseverlerin karşısına geçti.

Son projeleri “Efkarım Var”, “Kalbim Tatilde”, ‘Bana da Söyle’yle, “Ömrüm”, “Yara” gibi şarkıları ile Youtube’da toplamda 500 milyon görüntülenmeyi yakalayan ve radyolarda zirveye yerleşen Sali, kıpır kıpır yeni şarkısıyla bir kez daha sevenleriyle buluştu. “Sana Doyamıyorum” DMC etiketiyle tüm dijital platformlarda yerini aldı.

Sözü ve müziği Emrah Karakuyu’ya ait olan şarkının düzenlemesini Mustafa Ceceli yaptı. Teklisi hakkında Sali, “Bir Akdeniz şarkısı oldu. İçinde hem Türk hem Latin hem de Yunan ezgileri barındırıyor. Şarkı çok pozitif hissettiren, kıpır kıpır, baharı müjdeleyen bir şarkı” dedi.
(Kaynak: www.kralmuzik.com.tr / www.magazinci.com - 28.02.2022)

Ziynet Sali’den “Aşk Nerede”

Türk pop müziğinin başarılı ismi Ziynet Sali yeni şarkısı ‘Aşk Nerede’yle müzikseverlerle bir kez daha buluştu.

Söz ve müziğine Sali’nin eşi Erkan Erzurumlu’nun imza attığı şarkının düzenlemesini Ozan Bayraşa yaptı.

“GERÇEK AŞK KENDİLİĞİNDEN GELİR!”

“Siz aşkı buldunuz, bulamayanlara bir mesajınız var mı?” sorusuna Sali, “Gerçek aşk kendiliğinden gelir. Bulamayanlar; en güzel aşk en doğru zamanda gelir bulur sizi, merak etmeyin. Önemli olan acı veren duyguyu aşk zannetmemek. Aşk mutluluk ve huzur vermeli.” dedi.

UĞURLU ŞARKI!

Elif Demiralp’in yönetmen koltuğunda oturduğu klip çekimleri Kemerburgaz’da Phoenix Stüdyoları’nda yapıldı. Bestesi eşi Erkan Erzurumlu’ya ait şarkı için Sali, “Benim çok sevdiğim bir bestesiydi. Uğur getirsin, çok sevilsin.” dedi.

“Aşk Nerede” DMC etiketiyle tüm dijital platformlarda yerini aldı.
(Kaynak: www.kralmuzik.com.tr - 26.08.2022)

Ziynet Sali’den Türk Sanat Müziği Sürprizi!

Ziynet Sali dijital platformlarda yayınladığı akustik seriye Türk Sanat Müziğ ile devam ediyor.

Geçtiğimiz bir ayda “Yaşam Çiçeği” albümünden 3 şarkıyı akustik olarak sevenleriyle buluşturan Ziynet Sali, bu kez konservatuvarda eğitimini aldığı Türk Sanat Müziği eserlerini seslendirdi.

Mert Özkan’ın yönetmenliğini yaptığı şarkıların videoları, Baltalimanı’nda bir mekanda çekildi.

“Bir Kızıl Goncaya Benzer Dudağın”, “Geçmesin Günümüz”, “Fikrimin İnce Gülü” gibi önemli eserlerin yer aldığı seri ramazan ayı boyunca videolarıyla beraber tüm dijital platformlarda yayınlanacak.
(Kaynak: www.kralmuzik.com.tr - 07.04.2023)

Ziynet Sali’den “Adresi Sormadım”

Ziynet Sali, yeni şarkısı ‘Adresi Sormadım’la müzikseverlerle yeniden buluşuyor.

Yazın başında şarkısı ‘Duy İstanbul’u paylaşan, konserlerde yaptığı sahne şovlarıyla dikkat çeken Sali, “Bu yaz benim yazım oldu. ‘Adresi Sormadım’ şu ana kadar dinleyen herkesten olumlu tepkiler aldı” dedi.

Hazırladığı şarkılarla son dönemde adından sıkça söz ettiren Onurr, şarkının söz, müzik ve düzenlemesine imza attı.

KONSER KLİBİ!

Ziynet Sali’nin dijital mecralarda yayınlanmadan Vadistanbul, Feshane, Karaman, Kapadokya, Alanya ve Kıbrıs konserlerinde seslendirdiği şarkı, misafirlerinden büyük ilgi gördü. Şarkının klibi Feshane ve Vadistanbul Açıkhava konserlerinde çekilen görüntülerle hazırlandı.
(Kaynak: www.kralmuzik.com.tr - 25.08.2023)

Diskografi:
2001
BA-BA (Promo CD Albüm, Dost Müzik)


BA-BA (Albüm, Dost Müzik)

1- Ba-Ba
2- Hani Bana
3- Yaralı Duygular
4- Cezalısın
5- Döndür Çarkını
6- Reddediyorum
7- Ne Habersin
8- Ba-Ba

2004
Amman Kuzum (Albüm, Zorba Müzik / Ozan Video, Ocak / Kasım 2004)

1- Yürek Yaralı Büyüyor - 04:01
2- Amman Kuzum - 03:31
3- Nerede Kaldın - 04:14
4- Yalancısın - 04:39
5- Bu Nasıl Veda - 04:55
6- Aşkı Aldım Askıya - 03:41
7- Tamavra - 03:49
8- Boşu Boşuna - 03:13
9- Alaturka - 03:56
10-Taksici - 02:39
11-Ah Olmaz - 03:44
12-Sagapo (Seviyorum) - 03:26
13-Zıllıamu - 03:22
14-Etsi Ksafnika - 04:55
15-Kindinevo - 05:17
16-Imekala - 03:13
17-Amman Kuzum - 03:31
18-Yürek Yaralı Büyüyor - 04:01

2005
Chiculata+1 (Amman Kuzum) (Türkçe ve Yunanca Albüm, Zorba Müzik / DMC, 04.07.2005)

1. Chiculata Chiculata - 03:48
2. Amman Kuzum
3. Yürek Yaralı Büyüyor - Martirio - 04:02
4. Tamavra Matia Su - Ta Uzak Yollar - 03:50
5. Alaturka - Gi Ala - 03:56
6. Nerede Kaldın - 04:15
7. Kindinevo - 05:18
8. Taksici - O Taxitzis - 02:48
9. Ime Kala - 03:14
10.Bu Nasıl Veda - Etsi Xsafnika - 04:55
11.Ah Olmaz - Den M Agapas - 03:44
12.S Agapo Giati Is Orea - Seviyorum - 03:26
13.Aşkı Aldım Askıya - Ante Gia - 03:41
14.Yalancısın - Kindinevo - 04:40
15.Zilia Mou - 03:23
16.Boşu Boşuna - Ime Kala - 03:13
17.Etsi Xsafnika - 04:56
18.Amman Kuzum - Yunanca - 03:31

2006
Akdeniz Rüzgarı 4 (Derleme Albüm, EMI Yunanistan)
Büyütmek için T ıklay ın
3- Ziynet Sali / Chiculata

Made in Turkey 2 / The World of Turkish Grooves (Derleme Albüm, Yeni Dünya Müzik)
Büyütmek için T ıklay ın
Turcothek CD: 2
12-Ziynet Sali - Alaturka (Gi Ala) 3'44''

Mor Yıllar (Albüm, Zorba Müzik / Ozan Video, 13.09.2006)

1. Neyse (Ise) - 04:29
2. Mor Yıllar (San Anemos) - 04:49
3. Zordur Oğlum (To Narkotiko Mou) - 03:58
4. Belki De Biz (Esi Oti Pis) - 03:53
5. Pshedelia - 03:21
6. İstasyon (Tireno) - 05:05
7. Salma Ya Salama - 03:47
8. Kırık Saz - 05:02
9. Diridah Dar - 02:07
10.Arhipelagos (Söyle) / Düet:Alişan - 03:41
11.Barbagiannakakis (Barbayanakakis) - 03:03
12.Aşkın Kederi - 04:27
13.To Narkotiko Mou - 03:58
14.Esi Oti Pis - 03:55
15.Treno (Piyano Version) - 03:39

Made in Turkey 3 / Compiled and Mixed by Gülbahar Kültür / The World of Turkish Grooves (Kolektif Albüm, Yeni Dünya Müzik, 2007)
Büyütmek için T ıklay ın
CD 2x
17.Ziynet Sali - To Narkotiko Mouu


2008
Herkes Evine (2xCD Albüm, DMC, 27.10.2008)

CD 1:
1. Herkes Evine (Söz & Müzik: Sinan Akçıl) - 04:34
2. Beş Çayı (Söz & Müzik: Sezen Aksu) - 05:04
3. Bu Gidişle (Söz & Müzik: Sinan Akçıl) - 04:47
4. Hop Hop (Düet: Dj Funky C) (Söz & Müzik: Sinan Akçıl ) - 03:17
5. Estirme Rüzgarı (Söz & Müzik: Sinan Akçıl) - 04:01
6. Hava Hoş (Söz & Müzik: Ersay Üner) - 04:34
7. Kıymetini Bil (Söz & Müzik: Sinan Akçıl) - 05:06
8. Olmaz Olsun (Söz & Müzik: Şanar Yurdatapan) - 03:27
9. Ahir Zaman (Söz & Müzik: Sofi Pappa) - 04:27
10.Gelin (Söz: Burcu Tatlıses, Müzik: Dimitris Lappas) - 03:41
CD 2:
1. Ke S'agapo (Söz & Müzik: Sezen Aksu, Yunanca Söz: Sofi Pappa) - 05:07
2. Enas Kafes - 04:20 (Söz & Müzik: Sezen Aksu, Yunanca Söz: Sofi Pappa)
3. Horepse Mazi Mou (Söz & Müzik: Sinan Akçıl, Yunanca Söz: Sofi Pappa) - 04:18
4. Den İme Ego (Söz & Müzik: Sinan Akçıl, Yunanca Söz: Sofi Pappa) - 04:47
5. Mi Horisume (Söz: Sofi Pappa, Müzik: Eldina Papanastasiou) - 03:56
6. My Heart Pounds (Söz & Müzik: Sinan Akçıl, Yunanca Söz: Eldina Papanastasiou) - 04:18
7. Ke S'agapo (Vasilis Saleas & Mustafa Ceceli Versiyonu) (Söz & Müzik: Sezen Aksu) - 05:35


2009
Bizde Böyle (Single) & Herkes Evine (Albüm, DMC, 08.09.2009)

CD 1: Bizde Böyle (Single)
1. Bizde Böyle (Mustafa Ceceli Versiyon) - 03:31 (Söz: Sezen Aksu, Müzik: Robert Ljunggren)
2. Bizde Böyle (Sinan Akçil Versiyon) - 03:20 (Söz: Sezen Aksu, Müzik: Robert Ljunggren)
3. Bizde Böyle (Kivanch K. Versiyon) - 04:13 (Söz: Sezen Aksu, Müzik: Robert Ljunggren)
CD 2: Herkes Evine
1. Herkes Evine (Söz & Müzik: Sinan Akçıl) - 04:34
2. Beş Çayı (Söz & Müzik: Sezen Aksu) - 05:04
3. Bu Gidişle (Söz & Müzik: Sinan Akçıl) - 04:47
4. Hop Hop (Düet: Dj Funky C) (Söz & Müzik: Sinan Akçıl ) - 03:17
5. Estirme Rüzgarı (Söz & Müzik: Sinan Akçıl) - 04:01
6. Hava Hoş (Söz & Müzik: Ersay Üner) - 04:34
7. Kıymetini Bil (Söz & Müzik: Sinan Akçıl) - 05:06
8. Olmaz Olsun (Söz & Müzik: Şanar Yurdatapan) - 03:27
9. Ahir Zaman (Söz & Müzik: Sofi Pappa) - 04:27
10.Gelin (Söz: Burcu Tatlıses, Müzik: Dimitris Lappas) - 03:41


Rüya (Single, DMC, 30.12.2009)

1- Rüya (Düzenleme : Ozan Doğulu)
2- Rüya (Suat Ateşdağlı Remix)


2010
130 Bpm / Ozan Doğulu (Albüm, Dmc Müzik, 15/18.06.2010)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
9- Sen Mutlu Ol feat.Ziynet Sali

Bize Yeter (Maxi Single, DMC, 13.12.2010)

1- Sen Mutlu Ol feat.Ziynet Sali (Söz & Müzik: Sinan Akçıl)
2- Ozan Doğulu Club Remix Radyo Edit
3- Bize Yeter (Akustik) (Söz & Müzik: Sinan Akçıl)
4- Ozan Doğulu Club Remix


İnternet Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.hepsiburada.com
www.amazon.com (ABD)
www.tikla24.de (Almanya)
www.ttnetmuzik.com.tr
open.spotify.com

2011
Collection (Albüm, DMC, 04.02.2011)

CD/1
1- Neyse
2- Mor Yıllar
3- Zordur Oğlum
4- Belki de Biz
5- Pshedelia
6- İstasyon
7- Salma Ya Salama
8- Kırık Zar
9- Dırıdah Dar
10-Arhipelagos
11-Barbagiannakakis
12-Aşkın Kaderi
13-To Narkotiko Mou
14-Esi Oti Pis
15-Treno
CD/2
1- Herkes Evine (Söz & Müzik: Sinan Akçıl)
2- Beş Çayı (Söz & Müzik: Sezen Aksu)
3- Bu Gidişle (Söz & Müzik: Sinan Akçıl)
4- Hop Hop (Söz & Müzik: Sinan Akçıl, Düet: Dj Funky C)
5- Estirme Rüzgarı (Söz & Müzik: Sinan Akçıl)
6- Hava Hoş (Söz & Müzik: Ersay Üner)
7- Kıymetini Bil (Söz & Müzik: Sinan Akçıl)
8- Olmaz Olsun (Söz & Müzik: Şanar Yurdatapan)
9- Ahir Zaman (Söz & Müzik: Sofi Pappa)
10-Gelin (Söz: Burcu Tatlıses, Müzik: Dimitris Lappas)
CD/3
1- Bizde Böyle (Mustafa Ceceli Versiyon) (Söz: Sezen Aksu, Müzik: Robert Ljunggren)
2- Bizde Böyle (Sinan Akçıl Versiyon) (Söz: Sezen Aksu, Müzik: Robert Ljunggren)
3- Bizde Böyle (Kıvanch K. Versiyon) (Söz: Sezen Aksu, Müzik: Robert Ljunggren)
CD/4
1- Rüya (Söz & Müzik: Sinan Akçıl, Düzenleme: Ozan Doğulu)
2- Rüya (Remix) (Söz & Müzik: Sinan Akçıl, Remix: Suat Ateşdağlı)
CD/5
1- Bize Yeter (Söz & Müzik: Sinan Akçıl)
2- Bize Yeter (Ozan Doğulu Club Remix Radyo Edit)
3- Bize Yeter (Akustik) (Söz & Müzik: Sinan Akçıl)
4- Bize Yeter (Ozan Doğulu Club Remix)


İnternet Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.hepsiburada.com
www.arkadas.com.tr
www.tikla24.de (Almanya)
www.turkkitap.de (Almanya)

2012
Sonsuz Ol (Albüm, GNL Entertainment / DMC, 02.04.2012)

1- Alışkın Değiliz
2- Ruh İkizim
3- Dün Gece
4- Deli
5- Favori Aşkım
6- Yine Geceler
7- Yanabiliriz
8- Vakit Tamam
9- Herşey Güzel Olacak
10-Yenilik Var
11-İstanbul
12-Senden Sonra
13-Senin Olsun


İnternet Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.hepsiburada.com
www.ttnetmuzik.com.tr

16 Kadın Söylüyor 2 [Pop Albüm, Sony Müzik, 17.05.2012]
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
5. Ziynet Sali - Dolaşayım Damarlarında

Diskomatik / Hüseyin Karadayı (Dijital Albüm, DMC, 25.07.2012)
Büyütmek için T ıklay ın
1. Sevenler Ağlarmış - Hüseyin Karadayı feat. Ziynet Sali

Sonsuz Ol Remixes (Albüm, GNL Entertainment, 31.08.2012)

CD 1 :
1. Alışkın Değiliz (Söz & Müzik: Zeki Güner)
2. Ruh İkizim (Söz & Müzik: Ruh İkizim)
3. Dün Gece (Söz: Pakize Barışta Müzik: Nihavend Orient)
4. Deli (Söz: Irshad Kamil Müzik: Pritam Chakroborty, Türkçe Söz: Sıla)
5. Favori Aşkım (Söz & Müzik: Alex Papaconstantinou & Marcus Englöf & Samuel Waerno, Türkçe Söz: Yıldız Tilbe)
6. Yine Geceler (Söz: Zeki Güner Müzik: Atilla Özdemiroğlu)
7. Yanabiliriz (Söz & Müzik: Onur Baştürk)
8. Vakit Tamam (Söz & Müzik: Sezen Aksu)
9. Herşey Güzel Olacak (Söz & Müzik: Sinan Akçıl)
10. Yenilik Var (Söz & Müzik: Sinan Akçıl)
11. İstanbul (Söz & Müzik: Murat Arif, Türkçe Söz: Ziynet Sali)
12. Senden Sonra (Söz & Müzik: Svetoslav Zarov, Türkçe Söz: Sinan Akçıl)
13. Senin Olsun (Söz: Sıla Müzik: Sıla & Efe Bahadır)
CD 2 :
1. Deli (Kaan Gökman Remix)
2. Alışkın Değiliz (Hüseyin Karadayı Remix)
3. Sevenler Ağlarmış (Hüseyin Karadayı feat Ziynet Sali)
4. Her Şey Güzel Olacak (David Şaboy Remix)
5. Yenilik Var (Suat Ateşdağlı Remix)
6. Yanabiliriz (Burak Yeter Remix)
7. Herkes Evine (Burak Yeter Remix)
8. Ruh İkizim (Emrah Karaduman Remix)
9. Vakit Tamam (Kaan Gökman & Koray Aykılıç Remix)
10. Yanabiliriz (Suat Ateşdağlı Remix)
11. Deli (Yasin Keleş Remix)
12. Dolaşayım Damarlarında (Kaan Gökman Remix)
13. Alışkın Değiliz (Dj Mert Hakan Remix)
14. Bize Yeter (Ozan Doğulu Remix)
15. Sen Mutlu Ol (Ozan Doğulu Remix)
16. Bizde Böyle (Kıvanch k Remix)


İnternet Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.hepsiburada.com
www.idefix.com
www.arkadas.com.tr
www.tikla24.de (Almanya)

Diskomatik / Hüseyin Karadayı (Pop Albüm, DMC Müzik, 24.09.2012)
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
1. Hüseyin Karadayı feat. Ziynet Sali - Sevenler Ağlarmış

2013
Bir Akdeniz Rüyası (DVD, GNL Entertainment / DMC, 21.05.2013)

1. Intro
2. Bize Yeter
3. Herkes Evine
4. Rüya
5. Beş Çayı
6. Bizde Böyle
7. Dove E Lamore /Amado Mio
8. Alışkın Değiliz
9. Ruh İkizim
10.Yanabiliriz
11.Aman Kuzum / Yanmışım Sönmüşüm Ben
12.Yine Geceler
13.Tragoudi Ton Gifton
14.İstanbul İstanbul Olalı
15.Margarites
16.Sarışınım / (DYNATA)
17.Gözünaydın
18.Oh Oh
19.Deli
20.Sen Mutlu Ol

İnternet Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.hepsiburada.com

Gelemiyorum Yanına (Single, GNL, [Dijital 04.11.2013], 25.11.2013)

1- Gelemiyorum Yanına (Söz, Müzik & Düzenleme: Sinan Akçıl)


İnternet Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.hepsiburada.com
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com/tr

2014
130 bpm Moderato / Ozan Doğulu [Pop Albüm, DMC, 18.07.2014]
Büyütmek için T ıklay ın Büyütmek için T ıklay ın
10.“Naparsan Yap” - feat. Ziynet Sali (Orjinal Söz: İlias Filippou, Türkçe Söz: Sinan Akçıl, Müzik: Kiriakos Papadopoulos)

Bugün Adım Leyla (Albüm, DMC, 24.11.2014)

CD 1 (BUGÜN ADIM LEYLA) :
1. Bugün Adım Leyla
CD 2 (LIVE CONCERT) :
1. Gelemiyorum Yanına
2. Herşey Güzel Olacak
3. Rüya
4. Alışkın Değiliz
5. Herkes Evine
6. Sevdim Seni Bir Kere
7. Kaç Yıl Geçti Aradan
8. Beş Çayı
9. Sen Mutlu Ol
10.Sevenler Ağlarmış
CD 3 (LIVE CONCERT) :
1. To Treno / İstasyon
2. Pshidelia / Sinharitira / Hamena
3. Na Lipon Giati Sagapisa / Haykıracak Nefesim / Those Were The Days / Bu Ne Biçim Hayat
4. Martirio / Yürek Yaralı Büyüyor / Amman Kuzum / Yanmışım Sönmüşüm Ben / Yanabiliriz / Ta Mavra Matia Sou / Ta Uzak Yollardan / Sevemez Kimse Seni


İnternet Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.hepsiburada.com
www.pandamuzik.com
www.arkadas.com.tr
Dijital Satış Noktaları:
itunes.apple.com/tr
www.emusic.com

2015
Enbe Orkestrası & Behzat Gerçeker (Albüm, DMC, 03.02.2015)

11.İstanbul - Ziynet Sali & Xhayiyam Nisanov

Mor Yıllar (Dijital Albüm, DMC, 06.08.2015)
(13.09.2006'de Zorba Müzik / Ozan Video tarafından çıkarılan albümün Dijital olarak [YENİ BASIMI])

İnternetten Dijital Satış Noktaları:
www.deezer.com
www.qobuz.com
open.spotify.com
play.google.com

No 6 (Albüm, DMC, 31.07.2015)

1. Dağınık Yatak
2. Belli
3. Çeyrek Gönül
4. Diken
5. Mevsimsizim
6. Kırk Yılda Bir
7. Bi Büyük Devirdik
8. Geldim Oyununa
9. Başrol
10.Adeta Müebbet
11.Bugün Adım Leyla


Online CD Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.dr.com.tr
www.idefix.com
www.pandamuzik.com
www.arkadas.com.tr
www.tulumba.com (ABD)
www.tikla24.de (Almanya)
www.turkkitap.de (Almanya)
Dijital Satış Noktaları:
www.ttnetmuzik.com.tr
itunes.apple.com/tr
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com

2016
Yağmur / Ozan Doğulu ft. Ziynet Sali (Single, DGL & DMC, 04.08.2016)

1- Yağmur - 03:10


Dijital Satış Noktaları:
www.turktelekommuzik.com
itunes.apple.com/tr
open.spotify.com
play.google.com

2017
Bir Melekten Hediye / Ziynet Sali & Enbe Orkestrası (Single, DMC, 17.01.2017)

1- Bir Melekten Hediye


Dijital Satış Noktaları:
www.turktelekommuzik.com
itunes.apple.com/tr
www.qobuz.com

Ağlar mıyım Ağlamam (Single, DMC, 03.10.2017)

1- Ağlar mıyım Ağlamam - 03:31


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
play.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com

Magic (feat. Marshall Music) (Single, Room Recordings, 03.11.2017)

1- Magic (feat. Marshall Music) (Söz Ve Müzik - Düzenleme: Marshall Music)


Dijital Satış Noktaları:
play.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com

2018
Magic (Bolier Remix) (Single, DMC, 24.04.2018)

1- Magic (feat. Marshall Music)


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
www.napster.com
www.qobuz.com

Deli Divanenim (Single, DMC, 02.05.2018)

1- Deli Divanenim


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
play.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
open.spotify.com
www.deezer.com
www.napster.com
www.qobuz.com

Hadi Hoppalara (feat. Berk Coşkun) (Single, DMC, 03.08.2018)

1- Hadi Hoppalara (feat. Berk Coşkun)


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
play.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
www.deezer.com
play.google.com

Bir Gönül Sayfası (feat. Ziynet Sali) [Ahmet Selçuk İlkan Unutulmayan Şarkılar, Vol. 2] (Single, Poll Production, 03.12.2018)

1- Bir Gönül Sayfası (feat. Ziynet Sali)


Dijital Satış Noktaları:
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com

Ahmet Selçuk İlkan Unutulmayan Şarkılar, Vol. 3 (Kolektif Albüm, Poll Production, 19.12.2018)

6- Bir Gönül Sayfası / Rubato & Ziynet Sali - 05:03

Sanane Be (Single, DMC, 27.12.2018)

1- Sanane Be - 03:10


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
play.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com

2019
Bana da Söyle (Single, DMC, 14.03.2019)

1- Bana da Söyle - 04:06


Bana da Söyle (Akustik) (Single, DMC, 12.07.2019)

1- Bana da Söyle (Akustik) - 04:05


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
listen.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com

2020
Ömrüm (Single, DMC, 10.02.2020)

1- Ömrüm - 03:28


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
listen.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Yara / Ziynet Sali & Bilal Sonses (Single, DMC, 09.04.2020)

1- Yara - 03:06Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
listen.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Kalbim Tatilde (Single, DMC, 24.07.2020)

1- Kalbim Tatilde (Mustafa Ceceli Versiyon) (Mustafa Ceceli Versiyon) - 02:45
2- Kalbim Tatilde (Tolga Erzurumlu Versiyon) - 02:55Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
listen.fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
play.google.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

2021
Efkarım Var (Single, DMC, 26.03.21)

1- Efkarım Var - 03:12

Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Yaşam Çiçeği (CD Albüm, DMC, 02.04.2021)

1. Efkarım Var - 03:12
2. Cancağazım - 03:12
3. İçime Atıyorum / Ft.Mustafa Ceceli - 02:45
4. İki Dünya - 03:13
5. Uyutmaz Bu Gece - 02:58
6. Aklıma Selam Söyle - 03:50
7. Yaralım - 03:46
8. Aşığım Fena - 04:01
9. Duy Beni - 03:27
10.Kalbim Tatilde - 02:45
11.Yara (Ft.Bilal Sonses) - 03:06
12.Ömrüm - 03:28
13.Bana Da Söyle - 04:06
14.Deli Divanenim - 03:37
15.Ağlar mıyım Ağlamam - 03:31

Online CD Sipariş / Satış Noktaları:
www.esenshop.com
www.hepsiburada.com
www.pandamuzik.com
www.opus3a.com
Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.napster.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

2022
Sana Doyamıyorum (Single, DMC, 25.02.2022)

1- Sana Doyamıyorum - 03:01Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Serdar Ortaç Şarkıları, Vol.1 (Tribute [Saygı] Albüm, DMC, 22.04.2022)

11-Ziynet Sali - Asrın Hatası
1- Asrın Hatası - 03:35Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Bozulmuş Kalbim / Semicenk & Ziynet Sali & İlkan Gunuc (Single, Eva Records & DMC, 06.07.2022)

1- Bozulmuş Kalbim - 03:01Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Aşk Nerede (Single, ZG Müzik, 26.08.2022)

1- Aşk Nerede - 03:16Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

2023
Cancağızım (Akustik) (Single, ZG Müzik, 03.02.2023)

1- Cancağızım (Akustik) - 03:47Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)
music.amazon.com (ABD)
music.amazon.co.uk (İngiltere)
music.amazon.de (Almanya)

Aklıma Selam Söyle (Akustik) (Single, ZG Müzik, 03.02.2023)

1- Aklıma Selam Söyle (Akustik) - 03:47Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)
music.amazon.com (ABD)
music.amazon.co.uk (İngiltere)
music.amazon.de (Almanya)

Aklıma Selam Söyle (Akustik) (Single Şarkı, Ziynet Sali, 24.03.2023)

1- Aşığım Fena (Akustik) - 04:11

Bir Kızıl Goncaya Benzer Dudağın (Akustik) (Single, Ziynet Sali, 07.04.2023)

1- Bir Kızıl Goncaya Benzer Dudağın (Akustik) - 04:11Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)
music.amazon.com (ABD)
music.amazon.co.uk (İngiltere)
music.amazon.de (Almanya)

Geçmesin Günümüz (Akustik) (Single, ZG Müzik, 04.05.2023)

1- Geçmesin Günümüz (Akustik) - 03:14

Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Entarisi Ala Benziyor / Erkilet Güzeli (Akustik) (Single, ZG Müzik, 05.05.2023)

1- Entarisi Ala Benziyor / Erkilet Güzel (Akustik) - 02:54

Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)

Duy İstanbul (Single, ZG Müzik, 16.06.2023)

1- Duy İstanbul - 03:15Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)
music.amazon.com (ABD)
music.amazon.co.uk (İngiltere)
music.amazon.de (Almanya)

Adresi Sormadım (Single, ZG & DNC, 25.08.2023)

1- Adresi Sormadım - 02:50

Kapat

Şarkılardan örnekleri sayfaya gömülü Dinle!


Dijital Satış Noktaları:
www.muud.com.tr
fizy.com (turkcellmuzik)
itunes.apple.com/tr
www.deezer.com
open.spotify.com
www.qobuz.com
tidal.com (Norveç)
music.amazon.com (ABD)
music.amazon.co.uk (İngiltere)
music.amazon.de (Almanya)
Resmi Web Site Adresi:
www.ziynetsali.com
Resmi Facebook Profil Adresi:
www.facebook.com/profile
Resmi Facebook Sayfa Adresleri:
www.facebook.com/ziynetsali
www.facebook.com/ziynetsaliiletisim
Resmi Twitter Adresi:
www.twitter.com/ziynetsali_
Resmi MySpace Adresi:
www.myspace.com/ziynetsaliofficialsite
Resmi YouTUBE Kanal Adresi:
www.youtube.com/user/ziynetsaliofficial
Wikipedia Sayfa Adresi:
tr.wikipedia.org/wiki/Ziynet_Sali
LastFM Sayfa Adresi:
www.lastfm.com.tr/music/Ziynet+Sali
YUKARI | TOP | OBEN


Geri Dön

Sanatçılar (Biyografi ve Diskografileri)

Telif Hakkı © Gönderen: Turkpopmuzik.net - (26640 okuma)


Sitede kullanılan materyallerin büyük bölümü genel kullanıma sunulmuş internet sitelerinden temin edilmiş olup burada yayınlanmasından herhangi bir ticari amaç güdülmemektedir. Bunlar üzerinde hak iddia ediyor ve telif talebinde bulunuyorsanız, siteden çıkarılması veya link verilmesi için lütfen bizimle bağlantı kurunuz.
[Detayları için BURAYA tıklayınız] turkpopmuzik@gmail.com
PHP-Nuke Copyright © 2004-2006 by Francisco Burzi. Bu bir free software programı olup GPL lisansıyla kullanılmaktadır. Sitemiz, PHP-Nuke v.7.6'dan geliştirilerek PHP 5.3.x versiyonlarına uyarlanmış SEO uyumlu RavenNuke (v.2.5) ile desteklenmektedir..
Hosted By  webhoster.ag