Hoş Geldin Sevgili Konuk!    [ Müzikli Gezintiler Dileğimizle ...]   

Türk Pop Müzik Ana Menü 
Anasayfa
Giriş (Site Planı)
Editörün Notu
Kronolojik Gezinti
Sanatçılar
(Biyo & Diskografileri)
Top 10 Müzik
Listeleri
En Son (Sitemize)
Kaydedilen Sanatçılar
En Son Albümler
En Son Çıkan Klipler
Kolektif, Karma veya
Derleme Albümler 
Müzik Yarışmaları  
Eurovision Türkiye
Müzik Etkinlikleri
Basından Müzik Haberleri
Kısa Pop Tarihi ve Müzik
Terimleri Sözlüğü
Tarihte Müzik Olayları
KARAOKE VİDEOLAR
DİĞER VİDEOLAR
Hazır Şarkı Listeleri
Flashplayer Şarkı Listeleri
Top 10'lar :
Kronoloji (Yıllar)

Sanatçılar

Hazır Playlistler

Müzik Yarışmaları
  Altın Mikrofon (Yıllar)

Müzik Yarışmaları
  Milliyet Liselerarası Müzik
  Yarışmaları (Yıllar)

Müzik Yarışmaları
  Altın Güvercin Müzik
  Yarışmaları (Yıllar)

Eurovision (Yıllar)

Diğer
DİĞER LİNKLERİMİZ 
Dünya Müzik Listeleri
(Kronolojik)
Beatles Türk
Beatles Haberleri

Kronoloji
1926 - 1959
1960
1961
1962
1963
1964
1965
1966
1967
1968
1969
1970 ve sonrası

Şarkıları (Kronolojik)
1957 - 1961
1962
1963
1964
1965
1966
1967
1968
1969
1970 ve Sonrası

Şarkıları (Alfabetik)
A - B
C - D - E
F - G - H
I -J
M - N - O
P - R - S
T - Z

Diskografi (Karaoke)
İngiltere Albümleri
Diğer Albümleri

Film (& Soundtrack Albümleri)   
A Hard Day’s Night
Help!
Magical Mistery Tour
Yellow Submarine
Let It Be

45'likleri (Singles)

EP (Extended Play)'leri

(Givenaway) Diğer
müzisyen ve gruplar
için yaptıkları besteleri

YARDIM 
S.S.S
© by Turkpopmuzik.net

   Sitede Ara
   Sosyal Paylaşım

2020 sonuna kadarki beğenmeler: 432

Beğen

   Kim Online
Şu an sitede, 418 ziyaretçi ve 0 üye bulunuyor.

   Ziyaretçi Bilgileri
Hoşgeldin, Misafir
Şu An Bağlı:
Ziyaretçi: 418
Üye: 0
Toplam: 418

   Sitemizi Destekleyin!
Sitemizi desteklemek için Görüşlerinizi bize iletin!

   Bizi Önerin!
Bizi Arkadaşlarınıza, Dostlarınıza Önermek için buraya tıklayın!

   Sayfa Hit Toplamı
Şu ana kadar
sayfa izlenimi aldık. Başlangıç:
2005

   Site Bilgileri
Sunucu TrafiğiSunucu Trafiği
  • Toplam: 105,900,482
  • Bugün: 15,100
Sunucu BilgileriSunucu Bilgileri
  • Dec 06, 2021
  • 01:28 pm CET
 

İbo Show’da Fasıldaki Yer Krizinin Gerçek Yüzü!


Tarih: 13.02.2021 Saat: 13:34 Gönderen: mhakkiguvenc

Haberler 6 Şubat Cumartesi akşamı yayınlanan İbo Show’un 12. bölümünde Gülden Karaböcek, Kamuran Akkor, Ayşe Mine, Faruk Tınaz ve şair Ahmet Selçuk İlkan gibi bir döneme damgasını vurmuş isimler konuk olmuştu.

Programın fasıl kısmında tüm sanatçılar toplu olarak şarkı söylemek için sahneye dizilmiş, Ayşe Mine şarkı söylerken Faruk Tınaz’ı ekarte ederek İbrahim Tatlıses’in yanına geçtiği görüntüler sosyal medyaya düşmüştü.

Ayşe Mine fasılda Gülden Karaböcek’in kendisini ‘poposu’ ile ittiğini iddia edince, Gülden Karaböcek cephesinden de yanıt gecikmedi.

Taraflar konuyla ilgili olarak Magazinsortie.com Yayın Yönetmeni gazeteci Olcay Ünal Sert’e konuştu.

Gülden Karaböcek: “Ben kimseyi itmedim. Ayrıca henüz ölmedim, bilerek yapılmış hiçbir şey yok. Kendi kendine uzaklaştı birden, gelmedi. Ahmet Selçuk İlkan çağırdı. Önceden İbrahim’in yanındaydı. Faruk’un yanına gelerek araya girdiği kayıtlarda var. Faruk’u itti mi yer mi verdi bilemem. Bu mevzu çok uzadı. Gereksiz bir tartışma.”

Nur Karaböcek “Stüdyo da cep telefonu ile çekim yapmak yasaktı. Görüntüleri bizde sosyal medya da gördük. Annemin haberi bile yoktu, ben söyledim. Ve ben de orada içeride izledim. Kesinlikle Ayşe Mine’nin anlattığı gibi birşey olmadı. Bu tür saçma sapan konularla Annemin üzülmesini istemem. Şarkıcı Onur Akay da, daha önce düet yaptığı Ayşe Mine ile tek taraflı konuşarak haberi medyaya servis etmiş, yaşananlar kesinlikle orada yazıldığı gibi değil. Aralarının açılması 1984 yılında ki İzmir Fuarı kadrosundan Ayşe Mine’nin çıkarılmasına dek uzanıyor.” dedi.

Ahmet Selçuk İlkan: “Şarkının atmosferini hepimiz yaşarken orada stüdyo da bir kıpırdanmalar oldu. Baktım ki Ayşe kendini fasılın dışına, grubun dışına attı. O an ne olduğunu anlayamadım ve onu yanıma aldım devam ettim. Sizin de yazdığınız gibi insanlar sevdikleriyle yan yana olmak istiyorlar sevdikleriyle tabi, öyle tahmin ediyorum.

Ben böyle polemikler üzerine girmeyi sevmiyorum. Tabi tatlıya bağlandı sonrasında finalde hep birlikte şarkılarımızı söyledik. Malesef zaman zaman oluyor be Olcay’cım insanlar kendi kendilerine göre bir yer seçiyorlar.

Ve istedikleri olmayınca da strese giriyorlar.. İnsanların iç duygularını bilemem ama bize yakışan sıcak duygular sunmak. Programda da elimden geleni yaptım. Onlar birbirleriyle pek konuşmadılar... Her nedense kendi aralarında suskun kalmayı tercih ettiler. Belki sevgilerinden saygılarından ama ben böyle yansımasını istemezdim aslında.

İttirme oldu mu olmadı mı ben bilemem... Olayın kahramanları yaşananları daha iyi bilir. Yaşananlar ilginç tabi, eski sanatçılar kol kola sımsıcak olması gerekirken böyle haber olunca insanların ilgisini çekiyor tabi... Ayrıca hepsi benim dostlarım, en azından finalde barışarak gittiler.”
dedi.

Konuyla ilgili sosyal medya hesabından ilk başta açıklama yapan Ayşe Mine ardından o açıklamayı sildi.

Sanatçı telefonla Olcay Ünal Sert’e yaptığı açıklamada şunları söyledi.

Ayşe Mine: “O gün o beni itti orada. Bende üzüldüm uzaklaştım. Çünkü ben kırılgan bir yapıdayım. Uzaklaşınca herkes beni çağırdı, Ahmet Selçuk İlkan ve İbrahim Tatlıses de gördü. Görüntülerde onun ittiği var. Ben bu işin peşini bırakmayacağım. Bir kere Ayşe Mine’yim ben. Ben yer açmak istesem tank gibi kadınım. Ben bu iri yapımın altında çok hassas bir kadınım. Onun yaptığını ben mevzu bile etmedim. Beni poposu ile itti. Sonra da mevzuyu kendi lehine çevirdiler.”

“Fasılda Gülden Karaböcek’in önüne mi geçtiniz, onun önüne geçtiğiniz için mi sizi itti?” sorusuna Ayşe Mine; “Farkında bile değilim, hepimiz İbrahim’in yanında olalım diye... Hepimiz çocuk gibi hani.. Hiç öyle huylarım yok. Benim hiçbir zaman öyle çabam olmadı, onun o çabaları var.” diye yanıt verdi.

“Fuar döneminden mi aranız açık?” sorusuna; Ayşe Mine “Benim aram açık değil. Bu kadının arkadaşı, dostu yok. Ayrıca ben onu severimde... Bizler sanatçıyız, birbirlerimizi korumalıyız. Ben hepsinden büyük sanatçıyım.

Ayrıca İzmir Fuarı’nda öyle bir kadro olmadı. Neşe Karaböcek benim en az 7-8 tane şarkımı okudu, ihtiyacı mı var? Günün Birinde’yi okudu. Ben bir Ayşe Mine’yim. ‘Gözlerin Doğuyor Gecelerime’yi Zeki Müren’den önce ilk ben okudum...

Gülden Karaböcek orada İbrahim’in yanına oturdu. Ben de köşede oturdum ne kaybım var. Gülden Karaböcek hiç assolistlik yapmamış bir kadındır, ama ben assolistim. Ayrıca öyle dertliyim ki, kardeşimi kaybedeli kısa bir süre oldu.”
dedi.

Bunun üzerine olaylı İzmir Fuarı kadrosunda 1984 yılında neler yaşandığını sizler için araştırdık.

İZMİR FUARI’NDA NELER YAŞANMIŞTI?

1984 yılında İbrahim Tatlıses, Gülden Karaböcek, Barış Manço, Belkıs Akkale, Sezer Güvenirgil, Beş Yıl Önce On Yıl Sonra Grubu ve Atilla Arcan’ın da olduğu kadronun fotoğraf çekimlerinde Ayşe Mine de yer almıştı.

Kadrodan Ayşe Mine çıkarılınca olay büyümüş, Mine o zamanın basınına göre bu durumu Karaböcek’e bağlamıştı. Konser ilanında Ayşe Mine yer almazken yerine Arif Sağ ilave edilmişti.

1984 tarihli Şey dergisinin 50. Sayısında yer alan ’Gülden, Onu Kadro Dışı Bıraktı’ başlıklı haberde aynen şu ifadeler yer alıyor:

“Fuar demek olay demek, fuar demek keşmekeş demek, savaş demek ama yine de her şey demek... Sanatçılar için vazgeçilmeyen sevda demek... Bugüne kadar fuar kuralı hiç değişmedi... Belki çok dostluklar kuruldu ama daha da fazla düşmanlıklar doğdu.

Ve bu yıla kadar fuar olayı bu şekilde sürdü gitti. Bu yıl kural değişti mi? Elbette ki hayır.. İşte en somut örnek. Gülden Karaböcek ile Ayşe Mine arasında ki taa ilan çekimleri sırasında başlayan sürtüşme.

Yok ortaya oturan assolist olacak, yok senin gözün kapandı, onun için assolist ben olacağım gibi saçma tartışmalar en sonunda müzik yaşamı uzun yıllara dayanan Gülden Karaböcek’in de sabrının taşmasına neden oldu.

Ve Gülden Karaböcek restini çekti: ‘Kendimi, geçmişi bir yıllık Ayşe Mine’ye harcatmam... Ya o, ya ben!..’

Nitekim resti anında karşılığını verdi ve daha önce yazdığımız ‘Bu kadro dağılır’ başlıklı yazımız doğru çıktı.

Gülden Karaböcek böylesi ağır bir rest çekince gazino sahipleri Ayşe Mine’ye acele tarafından kapıyı gösteriverdiler.

Böylelikle Ekici Över Gazinosu’yla fuar anlaşması feshedilen Ayşe Mine, bunun karşılığı olan 6 milyondan da olmuş oldu...

Bu arada Gülden Karaböcek’in kadrosunun en güçlü silahları İbrahim Tatlıses ve Belkıs Akkale assolistleri ile birlikte gerçek bir uyum sergiliyorlar. Kısaca zafer adına kalkan bu parmaklar yalnızca göstermelik değil...

‘1984 yılında İzmir Fuarı’nda ki Ekici Över Gazinosu konserinin kadrosundan çıkarıldığınız için mi aranız açık?’ O dönemin basınında bu yönde yazılar yer almış”
diye sorulunca Ayşe Mine şimdi; ‘Kimseyle arama açık değil. Hasan Bora ile konuştum, ben kendim o kadrodan çıkmak istedim’ diye yanıt veriyor.

Tabi yaşananlar 80’lerin basınına baktığımızda hiçte öyle değil.

40 yıl geçmiş aradan, yıllar önce yaşanmış bir mevzunun bu günlere bu şekilde yansımış olması hiç hoş değil..

Her biri müzik tarihinde adını altın harflerle yazdırmış sanatçılar... Hepsinin yeri çok farklı. Bu tür basit itişmeler yakışmıyor...”

Kaynak: www.magazinkolik.com - 13.02.2021

click İlişkili        click Bunu oyla        click Paylaş
İbo Show’da Fasıldaki Yer Krizinin Gerçek Yüzü! | Giriş/Hesap Aç | 0 yorum
Yorumlar yazarlarına aittir. İçeriklerinden biz sorumlu tutulamayız.

Anonim kullanıcı yorum yazamaz, lütfen kayıt olun

Facebook'tan Yorum Ekleyin!

Yorum:


 Geri dön!

İbo Show İle İlgili En Son 10 HaberSonucun bulunduğu Haber Başlıkları:

 27.10.2021->Bülent Serttaş’tan Linet İçin: “Onun Olduğu Yerde Yokum!”

 05.10.2021->Coşkun Sabah: “Ahmet Selçuk İlkan Müzik Adamı Değil, Şair!”

 24.09.2021->İbrahim Tatlıses’in 12 Yıl Sonra İlk Sahnesi: “Ağlamamak Elde Değil!”

 15.09.2021->İbrahim Tatlıses’ten 12 Yıl Sonra Konser

 09.08.2021->Gülçin Karakaya’dan İddialı Dekolte!

 03.08.2021->İbo Show İbrahim Tatlıses’i Emekli Maaşından Etti!

 23.07.2021->İbrahim Tatlıses’e Suikastı Aydınlatacak Sır Mektupta Neler Olduğu Ortaya Çıktı!

 19.07.2021->İbrahim Tatlıses Sevgilisinin Fotoğrafını Çekti!

 20.06.2021->Yıllarca Kabullenmediği Kızı Şarkılarıyla İbrahim Tatlıses’i Ağlattı!

 17.06.2021->İmparator Sevenlerini Korkuttu!..Sonraki Sonuçlar

İbrahim Tatlıses İle İlgili En Son 10 HaberSonucun bulunduğu Haber Başlıkları:

 27.11.2021->İbrahim Tatlıses İle Ayşegül Yıldız, Bodrum’da

 27.11.2021->İbrahim Tatlıses’ten Simay Barlas Paylaşımı... “Yüzünde Makyaj Bile Yok”

 21.11.2021->İbrahim Tatlıses’in Oğlu İdo Tatlıses Aşka Geldi!

 07.11.2021->Dilan Çıtak Tatlıses Kardeşinin Düğününe Neden Gitmedi?

 02.11.2021->Ünlü Şarkıcı İbrahim Tatlıses 4. Doz Kovid-19 Aşısını İzmir’de Oldu

 02.11.2021->İdo’dan İbrahim Tatlıses’e Sürpriz Telefon... “Babam Da Beni Amerika’ya Balayına Göndermişti”

 31.10.2021->Hülya Avşar: “Tanju Çolak’ı Hala Silmedim!”

 30.10.2021->Serpil Benay İbrahim Tatlıses Tarafından Tecavüze Uğradı Mı?

 29.10.2021->İbrahim Tatlıses’ten Tepki Çeken İş İlanı

 24.10.2021->Murathan Mungan’a YakışmadıSonraki Sonuçlar

Gülden Karaböcek İle İlgili En Son 10 HaberSonucun bulunduğu Haber Başlıkları:

 08.11.2021->Gülden Karaböcek’e Sürpriz Doğum Günü

 24.10.2021->Murathan Mungan’a Yakışmadı

 10.10.2021->Gülden Karaböcek’ten Tuzla’da Müzik Ziyafeti!

 20.08.2021->Gülden Karaböcek’in Konya’da İmza Günü!

 05.07.2021->Müzik Dünyası Yaslı, İlyas Tetik İçin Neler Paylaştılar?

 17.03.2021->Gülden Karaböcek’in Kült Bestesi Reklam Cıngılı Oldu!

 13.02.2021->Demet Akalın Aşı Olmadı, Corona Oldu!

 13.02.2021->İbo Show’da Fasıldaki Yer Krizinin Gerçek Yüzü!

 29.12.2020->Gülden Karaböcek’in Albümü 36 Yıl Sonra Plağa Basıldı!

 11.12.2020->Zara “Derin Aşk” İle DöndüSonraki Sonuçlar

Ahmet Selçuk İlkan İle İlgili En Son 10 HaberSonucun bulunduğu Haber Başlıkları:

 30.11.2021->Zara’dan Yeni Klip “Bir Gönül Sayfası”

 07.10.2021->Hasan Cihat Örter ‘Müzik Adamı’ Polemiğine Son Noktayı Koydu!

 05.10.2021->Coşkun Sabah: “Ahmet Selçuk İlkan Müzik Adamı Değil, Şair!”

 26.07.2021->Rana’nın Yeteneği Şaşırtıyor

 21.07.2021->Yeşim Salkım: “Ruh Hastası Olmaya 5 Dakika Kala Aşı Yetişti”

 09.07.2021->‘Sarhoş Gibiyim’in 2021 Yorumu Koray Avcı’dan Geldi

 02.07.2021->Sezgi Erciyas “Maalesef” Dedi

 11.05.2021->Şarkılar Coşkun Sabah’ı Söyledi!

 05.04.2021->‘Yılın Enleri’ Gecesinde Yıldızlar Geçidi

 03.04.2021->Ayhan Taylan’dan Düğün ŞarkısıSonraki Sonuçlar

Ayşe Mine İle İlgili En Son 10 HaberSonucun bulunduğu Haber Başlıkları:

 19.09.2021->Mehmet Turgut Ve Ada Salınman... Bir Düzine Şahitle Evlendiler!

 31.05.2021->Ayşe Mine Hastaneye Kaldırıldı!

 13.02.2021->İbo Show’da Fasıldaki Yer Krizinin Gerçek Yüzü!

 29.09.2020->Ayşe Mine Kardeşini Kaybetti!

 20.12.2018->Ayşe Mine’den Çarpıcı İtiraf

 22.06.2018->Bayram Sonrası Adnan Oktar’ın Yaz Davetine Ünlü Yağdı!

 09.04.2018->Cengiz Tekin Kalp Krizi Geçirdi!

 21.02.2018->Ayşe Mine’den Tarkan Açıklaması

 18.02.2018->Tarkan’a Büyük Şok! Karar Açıklandı

 26.12.2017->Tarkan’ın Şarkısı Ayşe Mine’ye Mi Ait?Sonraki Sonuçlar

Faruk Tınaz İle İlgili En Son 10 HaberSonucun bulunduğu Haber Başlıkları:

 05.07.2021->Müzik Dünyası Bir Büyük Ustayı Daha Kaybetti!

 13.02.2021->İbo Show’da Fasıldaki Yer Krizinin Gerçek Yüzü!

 27.11.2019->Faruk Tınaz: “Sahnelere dönersem Sorun Çıkar!”

 22.01.2019->Sanatçı Dostları Recep Aktuğ’un Etrafında Kenetlendi!

 05.05.2016->Osman Yağmurdereli Anısına 2. Defa Koşu Yapıldı!

 06.04.2015->Ünlü Simalar Portakal Çiçeği Karnavalı İçin Adana’ya Akın Etti


Kamuran Akkor İle İlgili En Son 10 HaberSonucun bulunduğu Haber Başlıkları:

 08.10.2021->Kamuran Akkor’dan Kats Sahne’de Damadına Doğum Günü Partisi!

 23.09.2021->Kamuran Akkor: “Ödül Almak Bana Güç Veriyor!”

 07.09.2021->Kamuran Akkor’a Aile Boyu Tiyatro Ödülü!

 31.08.2021->Kamuran Akkor Kızını Evlendirdi

 07.05.2021->Kamuran Akkor’dan Anneler Günü’ne Özel Şarkı!

 13.02.2021->İbo Show’da Fasıldaki Yer Krizinin Gerçek Yüzü!

 10.09.2020->Anneanne Ve Torununa Tiyatro Ödülü!

 30.07.2020->Kamuran Akkor İle Arabesk’e Devam!

 22.05.2020->Kamuran Akkor’un Torun Gururu!

 17.02.2020->Cengiz Orhonlu Tiyatrodan Müzik Dünyasına Göz KırpıyorSonraki Sonuçlar


 DİĞER HABERLER

< 1 2  3  ...   En Son Sayfa


Gülşen Yine Dekoltesi İle Ön Planda!
Haberler Bursa’daki hayranlarıyla bir araya Gülşen, yine cesur sahne kıyafetiyle olay oldu. 45 yaşındaki ünlü şarkıcı, beline kadar gelen dekoltesiyle sınırları zorladı. (DEVAMI...)

(DEVAMI... | 2443 byte kaldı | yorumlar? | Puan: 0)
Gönderen: mhakkiguvenc Tarih: 05.12.2021 Saat: 23:54 (24 okuma)

Bu Şarkıdan Çıkış Yok: “Labirent”
Haberler Aylin Taşar ve Barış Özkırış’ın müzikal birlikteliğini sürdürdüğü “Labirent” adlı yeni single çalışması, Merdiven Records etiketiyle tüm dijital platformlarda dinleyiciyle buluştu. (DEVAMI...)

Not: Video Klip Haberin Detayında! İzlemek için DEVAMI...’na TIKLAYINIZ!

(DEVAMI... | 1789 byte kaldı | yorumlar? | Puan: 0)
Gönderen: mhakkiguvenc Tarih: 05.12.2021 Saat: 17:47 (49 okuma)

Teoman: “Sene 1997...”
Haberler Şarkıcı Teoman, gençlik yıllarında gitarıyla verdiği pozu sosyal medya hesabından yayınladı. O dönem saçlarının uzun olduğu görülen ünlü sanatçının fotoğrafı takipçilerinden yoğun ilgi gördü. (DEVAMI...)

(DEVAMI... | 1617 byte kaldı | yorumlar? | Puan: 0)
Gönderen: mhakkiguvenc Tarih: 05.12.2021 Saat: 15:57 (35 okuma)

Işın Karaca İle Takipçisi Arasında Estetik Tartışması! “Totolar Bile Yalan”
Haberler Ünlü şarkıcı Işın Karaca, sosyal medya hesabından daha güzel görünmek için kalça protezi kullanan bir kadının videosunu paylaşarak durumu tiye aldı. Karaca’nın paylaşımını gören bir sosyal medya kullanıcısı "Hepiniz öylesiniz, tek kare gerçeğinizi koyamıyorsunuz" diye yorum yapınca ortalık gerildi. Karaca ile takipçisi arasında estetik tartışması yaşandı. Karaca yorum sonrası çılgına döndü. (DEVAMI...)

(DEVAMI... | 3481 byte kaldı | yorumlar? | Puan: 0)
Gönderen: mhakkiguvenc Tarih: 05.12.2021 Saat: 15:28 (28 okuma)

Seyhan Soylu: “Sevda Demirel’e Kumpası Kuran Kişi Vali Yardımcılarından Biriydi”
Haberler Yıllar önce Cem Davran’ın sunduğu "İki Kere Kiki" programında Sevda Demirel, Hande Ataizi’ye tokat atmıştı. O tokatla ilgili yıllar sonra Cem Davran açıklama yapmıştı. Sevda Demirel de yıllar sonra o tokadı anlattı. Flash TV’de ‘Al Sana Haber’e konuk olan Demirel, kendisine kumpas kurulduğunu anlattı ancak isim vermedi. Programda asıl bombayı Seyhan Soylu patlattı. Dönemin vali yardımcısının Sevda Demirel’e aşık olduğunu ve karşılık bulamayınca Demirel’e kumpas kurduğunu iddia etti. (DEVAMI...)

Not: Video Haberin Detayında! İzlemek için DEVAMI...’na TIKLAYINIZ!

(DEVAMI... | 5302 byte kaldı | yorumlar? | Puan: 0)
Gönderen: mhakkiguvenc Tarih: 05.12.2021 Saat: 14:24 (28 okuma)

Berdan Mardini Dekolte Pozlar, Kendini Aştı!
Haberler Berdan Mardini "Yeni fotolar" dedi ve pozlarını paylaştı. Mardini’nin içine bir şey giymeden tercih ettiği ceketine “Hiç yakışmamış” yorumları yağdı. (DEVAMI...)

(DEVAMI... | 2009 byte kaldı | yorumlar? | Puan: 0)
Gönderen: mhakkiguvenc Tarih: 05.12.2021 Saat: 13:45 (34 okuma)

Ziyade Fasıl Yılbaşı Gecesinde Sürprizleri İle Fark Yaratıyor!
Haberler Yeni yıla sayılı günler kaldı. Unutulmaz bir akşam geçirmek istiyorsanız Anadolu yakasının en popüler adresi Ziyade Fasıl, müdavimlerine sürprizlerle dolu bir gece hazırlıyor. (DEVAMI...)

(DEVAMI... | 2036 byte kaldı | yorumlar? | Puan: 0)
Gönderen: mhakkiguvenc Tarih: 05.12.2021 Saat: 13:15 (24 okuma)

Gülşen Açılışta Coşturdu
Haberler Gülşen önceki akşam Gümüşsuyu’ndaki CVK Park Bosphorus Hotel’in terasında yer alan Jolly Joker Private’ın açılışında sahneye çıktı. (DEVAMI...)

(DEVAMI... | 1150 byte kaldı | yorumlar? | Puan: 0)
Gönderen: mhakkiguvenc Tarih: 05.12.2021 Saat: 12:30 (35 okuma)

Gökhan Göz ile Fatoş Yelliler Aşk Yaşıyor!
Haberler Gökhan Göz ve Fatoş Yelliler, yasak aşk iddialarını geçtiğimiz aylarda net bir şekilde yalanlamıştı. Gökhan Göz, Yelliler ile Karadağ’ın Budva şehrinde verdikleri pozları Instagram hesabından paylaştı. (DEVAMI...)

(DEVAMI... | 2289 byte kaldı | yorumlar? | Puan: 0)
Gönderen: mhakkiguvenc Tarih: 05.12.2021 Saat: 12:20 (28 okuma)

Linet: “Askerlik Açıklamam Yanlış Anlaşıldı”
Haberler Linet önceki akşam Yeni Gazino sahnesinde şarkılarını seslendirdi. Sanatçı yakında büyük bir orkestra ile “İstanbul Kraliçesi” adıyla dünya turnesine çıkacağını duyurdu ve ekledi: “Hatta çölde bile konser vereceğim.”” (DEVAMI...)

(DEVAMI... | 2552 byte kaldı | yorumlar? | Puan: 0)
Gönderen: mhakkiguvenc Tarih: 05.12.2021 Saat: 11:34 (33 okuma)

Seren Serengil Damardan Besleniyor
Haberler Ulusal bir kanalda magazin programı sunuculuğu yapan Seren Serengil, geçtiğimiz yıllarda zayıflamak uğruna bıçak altına yatmıştı. Seren Serengil, ameliyat sonrası hızlıca bir şekilde kilo vermeye başlamış ve damping sendromuna yakalandığını duyurmuştu. Şimdi ise Seren Serengil, Instagram sayfasından yaptığı son paylaşımıyla sevenlerini üzdü. (DEVAMI...)

(DEVAMI... | 2316 byte kaldı | yorumlar? | Puan: 0)
Gönderen: mhakkiguvenc Tarih: 05.12.2021 Saat: 11:12 (23 okuma)

Öne Çıkan Haber: Yeni Nesil Rapçiler Çakal, Reckol, Anıl Piyancı, Keişan 24 Aralık Cuma Akşamı İstanbul Küçükçiftlik Park’tan Seslenecek!
Haberler Tüm dünyayı kasıp kavuran rap müziğin Türkiye’deki genç temsilcileri, KüçükÇiftlik Park sahnesinden ses vermeye devam ediyor! 24 Aralık Cuma akşamı gerçekleşecek konserde son dönemin en popüler rap yıldızlarından Çakal, Reckol, Anıl Piyancı ve Keişan şarkılarıyla gençlerin sesi olacak. (DEVAMI...)

(DEVAMI... | 4818 byte kaldı | yorumlar? | Öne Çıkan Haber | Puan: 0)
Gönderen: mhakkiguvenc Tarih: 05.12.2021 Saat: 08:08 (34 okuma)

Arif Şentürk: “Allaha Şükür Ayaktayım, Yaşıyorum!”
Haberler “Kim Milyoner olmak ister” adlı yarışmayı sunan Kenan İmirzalioğlu yaptığı gafla “Amman Bre Deryalar” adlı Rumeli türküsüyle ünlenen Arif Şentürk’e ait bir soru sormuş ve sanatçının öldüğünü söylemişti. (DEVAMI...)

Not: Video Haberin Detayında! İzlemek için DEVAMI...’na TIKLAYINIZ!

(DEVAMI... | 1408 byte kaldı | yorumlar? | Puan: 0)
Gönderen: mhakkiguvenc Tarih: 05.12.2021 Saat: 01:30 (26 okuma)

Hande Yener: “Solistler Vokalistlere Vokal Yapıyor”
Haberler Bu yıl konserden konsere koşan Hande Yener, sahne kostümüyle ve verdiği konserlerle sık sık gündeme geldi. Hande Yener, son olarak pop dünyasını sarsacak bir polemiğin fitilini ateşledi. (DEVAMI...)

(DEVAMI... | 4668 byte kaldı | yorumlar? | Puan: 0)
Gönderen: mhakkiguvenc Tarih: 05.12.2021 Saat: 01:22 (32 okuma)

Sinan Akçıl Maço Çıktı, Eşine ‘Öpüşme Yasağı’!
Haberler Bir süredir oyuncu Burcu Kıratlı ile evli olan Sinan Akçıl, setlere dönmeye hazırlanan eşine öpüşme sahnelerini yasakladı. (DEVAMI...)

(DEVAMI... | 2668 byte kaldı | yorumlar? | Puan: 0)
Gönderen: mhakkiguvenc Tarih: 04.12.2021 Saat: 22:15 (33 okuma)


< 1 2  3  ...   En Son Sayfa

News ©

Anasayfa | Top 10 Müzik Listesi | Müzik / Magazin Haberleri | Kronoloji | En Son Çıkan Albümler| Sanatçılar | Yarışmalar | Etkinlik Takvimi | S.S.S.

Sitede kullanılan materyallerin büyük bölümü genel kullanıma sunulmuş internet sitelerinden temin edilmiş olup burada yayınlanmasından herhangi bir ticari amaç güdülmemektedir. Bunlar üzerinde hak iddia ediyor ve telif talebinde bulunuyorsanız, siteden çıkarılması veya link verilmesi için lütfen bizimle bağlantı kurunuz.
[Detayları için BURAYA tıklayınız] turkpopmuzik@gmail.com
PHP-Nuke Copyright © 2004-2006 by Francisco Burzi. Bu bir free software programı olup GPL lisansıyla kullanılmaktadır. Sitemiz, PHP-Nuke v.7.6'dan geliştirilerek PHP 5.3.x versiyonlarına uyarlanmış SEO uyumlu RavenNuke (v.2.5) ile desteklenmektedir..
Hosted By  webhoster.ag