Hoş Geldin Sevgili Konuk!    [ Müzikli Gezintiler Dileğimizle ...] 17.05.2022

Türk Pop Müzik Ana Menü 
Anasayfa
Giriş (Site Planı)
Editörün Notu
Kronolojik Gezinti
Sanatçılar
(Biyo & Diskografileri)
Top 10 Müzik
Listeleri
En Son (Sitemize)
Kaydedilen Sanatçılar
En Son Albümler
En Son Çıkan Klipler
Kolektif, Karma veya
Derleme Albümler 
Müzik Yarışmaları  
Eurovision Türkiye
Müzik Etkinlikleri
Basından Müzik Haberleri
Kısa Pop Tarihi ve Müzik
Terimleri Sözlüğü
Tarihte Müzik Olayları
KARAOKE VİDEOLAR
DİĞER VİDEOLAR
Hazır Şarkı Listeleri
Flashplayer Şarkı Listeleri
Top 10'lar :
Kronoloji (Yıllar)

Sanatçılar

Hazır Playlistler

Müzik Yarışmaları
  Altın Mikrofon (Yıllar)

Müzik Yarışmaları
  Milliyet Liselerarası Müzik
  Yarışmaları (Yıllar)

Müzik Yarışmaları
  Altın Güvercin Müzik
  Yarışmaları (Yıllar)

Eurovision (Yıllar)

Diğer
DİĞER LİNKLERİMİZ 
Dünya Müzik Listeleri
(Kronolojik)
Beatles Türk
Beatles Haberleri

Kronoloji
1926 - 1959
1960
1961
1962
1963
1964
1965
1966
1967
1968
1969
1970 ve sonrası

Şarkıları (Kronolojik)
1957 - 1961
1962
1963
1964
1965
1966
1967
1968
1969
1970 ve Sonrası

Şarkıları (Alfabetik)
A - B
C - D - E
F - G - H
I -J
M - N - O
P - R - S
T - Z

Diskografi (Karaoke)
İngiltere Albümleri
Diğer Albümleri

Film (& Soundtrack Albümleri)   
A Hard Day’s Night
Help!
Magical Mistery Tour
Yellow Submarine
Let It Be

45'likleri (Singles)

EP (Extended Play)'leri

(Givenaway) Diğer
müzisyen ve gruplar
için yaptıkları besteleri

YARDIM 
S.S.S
© by Turkpopmuzik.net

   Sitede Ara
   Sosyal Paylaşım

2020 sonuna kadarki beğenmeler: 432

Beğen

   Kim Online
Şu an sitede, 539 ziyaretçi ve 0 üye bulunuyor.

   Ziyaretçi Bilgileri
Hoşgeldin, Misafir
Şu An Bağlı:
Ziyaretçi: 539
Üye: 0
Toplam: 539

   Sitemizi Destekleyin!
Sitemizi desteklemek için Görüşlerinizi bize iletin!

   Bizi Önerin!
Bizi Arkadaşlarınıza, Dostlarınıza Önermek için buraya tıklayın!

   Sayfa Hit Toplamı
Şu ana kadar
sayfa izlenimi aldık. Başlangıç:
2005

   Site Bilgileri
Sunucu TrafiğiSunucu Trafiği
  • Toplam: 111,849,859
  • Bugün: 44,230
Sunucu BilgileriSunucu Bilgileri
  • May 17, 2022
  • 08:44 pm CEST
 

İbo Show’da Fasıldaki Yer Krizinin Gerçek Yüzü!


Tarih: 13.02.2021 Saat: 12:34 Gönderen: mhakkiguvenc

Haberler 6 Şubat Cumartesi akşamı yayınlanan İbo Show’un 12. bölümünde Gülden Karaböcek, Kamuran Akkor, Ayşe Mine, Faruk Tınaz ve şair Ahmet Selçuk İlkan gibi bir döneme damgasını vurmuş isimler konuk olmuştu.

Programın fasıl kısmında tüm sanatçılar toplu olarak şarkı söylemek için sahneye dizilmiş, Ayşe Mine şarkı söylerken Faruk Tınaz’ı ekarte ederek İbrahim Tatlıses’in yanına geçtiği görüntüler sosyal medyaya düşmüştü.

Ayşe Mine fasılda Gülden Karaböcek’in kendisini ‘poposu’ ile ittiğini iddia edince, Gülden Karaböcek cephesinden de yanıt gecikmedi.

Taraflar konuyla ilgili olarak Magazinsortie.com Yayın Yönetmeni gazeteci Olcay Ünal Sert’e konuştu.

Gülden Karaböcek: “Ben kimseyi itmedim. Ayrıca henüz ölmedim, bilerek yapılmış hiçbir şey yok. Kendi kendine uzaklaştı birden, gelmedi. Ahmet Selçuk İlkan çağırdı. Önceden İbrahim’in yanındaydı. Faruk’un yanına gelerek araya girdiği kayıtlarda var. Faruk’u itti mi yer mi verdi bilemem. Bu mevzu çok uzadı. Gereksiz bir tartışma.”

Nur Karaböcek “Stüdyo da cep telefonu ile çekim yapmak yasaktı. Görüntüleri bizde sosyal medya da gördük. Annemin haberi bile yoktu, ben söyledim. Ve ben de orada içeride izledim. Kesinlikle Ayşe Mine’nin anlattığı gibi birşey olmadı. Bu tür saçma sapan konularla Annemin üzülmesini istemem. Şarkıcı Onur Akay da, daha önce düet yaptığı Ayşe Mine ile tek taraflı konuşarak haberi medyaya servis etmiş, yaşananlar kesinlikle orada yazıldığı gibi değil. Aralarının açılması 1984 yılında ki İzmir Fuarı kadrosundan Ayşe Mine’nin çıkarılmasına dek uzanıyor.” dedi.

Ahmet Selçuk İlkan: “Şarkının atmosferini hepimiz yaşarken orada stüdyo da bir kıpırdanmalar oldu. Baktım ki Ayşe kendini fasılın dışına, grubun dışına attı. O an ne olduğunu anlayamadım ve onu yanıma aldım devam ettim. Sizin de yazdığınız gibi insanlar sevdikleriyle yan yana olmak istiyorlar sevdikleriyle tabi, öyle tahmin ediyorum.

Ben böyle polemikler üzerine girmeyi sevmiyorum. Tabi tatlıya bağlandı sonrasında finalde hep birlikte şarkılarımızı söyledik. Malesef zaman zaman oluyor be Olcay’cım insanlar kendi kendilerine göre bir yer seçiyorlar.

Ve istedikleri olmayınca da strese giriyorlar.. İnsanların iç duygularını bilemem ama bize yakışan sıcak duygular sunmak. Programda da elimden geleni yaptım. Onlar birbirleriyle pek konuşmadılar... Her nedense kendi aralarında suskun kalmayı tercih ettiler. Belki sevgilerinden saygılarından ama ben böyle yansımasını istemezdim aslında.

İttirme oldu mu olmadı mı ben bilemem... Olayın kahramanları yaşananları daha iyi bilir. Yaşananlar ilginç tabi, eski sanatçılar kol kola sımsıcak olması gerekirken böyle haber olunca insanların ilgisini çekiyor tabi... Ayrıca hepsi benim dostlarım, en azından finalde barışarak gittiler.”
dedi.

Konuyla ilgili sosyal medya hesabından ilk başta açıklama yapan Ayşe Mine ardından o açıklamayı sildi.

Sanatçı telefonla Olcay Ünal Sert’e yaptığı açıklamada şunları söyledi.

Ayşe Mine: “O gün o beni itti orada. Bende üzüldüm uzaklaştım. Çünkü ben kırılgan bir yapıdayım. Uzaklaşınca herkes beni çağırdı, Ahmet Selçuk İlkan ve İbrahim Tatlıses de gördü. Görüntülerde onun ittiği var. Ben bu işin peşini bırakmayacağım. Bir kere Ayşe Mine’yim ben. Ben yer açmak istesem tank gibi kadınım. Ben bu iri yapımın altında çok hassas bir kadınım. Onun yaptığını ben mevzu bile etmedim. Beni poposu ile itti. Sonra da mevzuyu kendi lehine çevirdiler.”

“Fasılda Gülden Karaböcek’in önüne mi geçtiniz, onun önüne geçtiğiniz için mi sizi itti?” sorusuna Ayşe Mine; “Farkında bile değilim, hepimiz İbrahim’in yanında olalım diye... Hepimiz çocuk gibi hani.. Hiç öyle huylarım yok. Benim hiçbir zaman öyle çabam olmadı, onun o çabaları var.” diye yanıt verdi.

“Fuar döneminden mi aranız açık?” sorusuna; Ayşe Mine “Benim aram açık değil. Bu kadının arkadaşı, dostu yok. Ayrıca ben onu severimde... Bizler sanatçıyız, birbirlerimizi korumalıyız. Ben hepsinden büyük sanatçıyım.

Ayrıca İzmir Fuarı’nda öyle bir kadro olmadı. Neşe Karaböcek benim en az 7-8 tane şarkımı okudu, ihtiyacı mı var? Günün Birinde’yi okudu. Ben bir Ayşe Mine’yim. ‘Gözlerin Doğuyor Gecelerime’yi Zeki Müren’den önce ilk ben okudum...

Gülden Karaböcek orada İbrahim’in yanına oturdu. Ben de köşede oturdum ne kaybım var. Gülden Karaböcek hiç assolistlik yapmamış bir kadındır, ama ben assolistim. Ayrıca öyle dertliyim ki, kardeşimi kaybedeli kısa bir süre oldu.”
dedi.

Bunun üzerine olaylı İzmir Fuarı kadrosunda 1984 yılında neler yaşandığını sizler için araştırdık.

İZMİR FUARI’NDA NELER YAŞANMIŞTI?

1984 yılında İbrahim Tatlıses, Gülden Karaböcek, Barış Manço, Belkıs Akkale, Sezer Güvenirgil, Beş Yıl Önce On Yıl Sonra Grubu ve Atilla Arcan’ın da olduğu kadronun fotoğraf çekimlerinde Ayşe Mine de yer almıştı.

Kadrodan Ayşe Mine çıkarılınca olay büyümüş, Mine o zamanın basınına göre bu durumu Karaböcek’e bağlamıştı. Konser ilanında Ayşe Mine yer almazken yerine Arif Sağ ilave edilmişti.

1984 tarihli Şey dergisinin 50. Sayısında yer alan ’Gülden, Onu Kadro Dışı Bıraktı’ başlıklı haberde aynen şu ifadeler yer alıyor:

“Fuar demek olay demek, fuar demek keşmekeş demek, savaş demek ama yine de her şey demek... Sanatçılar için vazgeçilmeyen sevda demek... Bugüne kadar fuar kuralı hiç değişmedi... Belki çok dostluklar kuruldu ama daha da fazla düşmanlıklar doğdu.

Ve bu yıla kadar fuar olayı bu şekilde sürdü gitti. Bu yıl kural değişti mi? Elbette ki hayır.. İşte en somut örnek. Gülden Karaböcek ile Ayşe Mine arasında ki taa ilan çekimleri sırasında başlayan sürtüşme.

Yok ortaya oturan assolist olacak, yok senin gözün kapandı, onun için assolist ben olacağım gibi saçma tartışmalar en sonunda müzik yaşamı uzun yıllara dayanan Gülden Karaböcek’in de sabrının taşmasına neden oldu.

Ve Gülden Karaböcek restini çekti: ‘Kendimi, geçmişi bir yıllık Ayşe Mine’ye harcatmam... Ya o, ya ben!..’

Nitekim resti anında karşılığını verdi ve daha önce yazdığımız ‘Bu kadro dağılır’ başlıklı yazımız doğru çıktı.

Gülden Karaböcek böylesi ağır bir rest çekince gazino sahipleri Ayşe Mine’ye acele tarafından kapıyı gösteriverdiler.

Böylelikle Ekici Över Gazinosu’yla fuar anlaşması feshedilen Ayşe Mine, bunun karşılığı olan 6 milyondan da olmuş oldu...

Bu arada Gülden Karaböcek’in kadrosunun en güçlü silahları İbrahim Tatlıses ve Belkıs Akkale assolistleri ile birlikte gerçek bir uyum sergiliyorlar. Kısaca zafer adına kalkan bu parmaklar yalnızca göstermelik değil...

‘1984 yılında İzmir Fuarı’nda ki Ekici Över Gazinosu konserinin kadrosundan çıkarıldığınız için mi aranız açık?’ O dönemin basınında bu yönde yazılar yer almış”
diye sorulunca Ayşe Mine şimdi; ‘Kimseyle arama açık değil. Hasan Bora ile konuştum, ben kendim o kadrodan çıkmak istedim’ diye yanıt veriyor.

Tabi yaşananlar 80’lerin basınına baktığımızda hiçte öyle değil.

40 yıl geçmiş aradan, yıllar önce yaşanmış bir mevzunun bu günlere bu şekilde yansımış olması hiç hoş değil..

Her biri müzik tarihinde adını altın harflerle yazdırmış sanatçılar... Hepsinin yeri çok farklı. Bu tür basit itişmeler yakışmıyor...”

Kaynak: www.magazinkolik.com - 13.02.2021

click İlişkili        click Bunu oyla        click Paylaş
İbo Show’da Fasıldaki Yer Krizinin Gerçek Yüzü! | Giriş/Hesap Aç | 0 yorum
Yorumlar yazarlarına aittir. İçeriklerinden biz sorumlu tutulamayız.

Anonim kullanıcı yorum yazamaz, lütfen kayıt olun

Facebook'tan Yorum Ekleyin!

Yorum:


 Geri dön!

İbo Show İle İlgili En Son 10 HaberSonucun bulunduğu Haber Başlıkları:

 11.04.2022->İbrahim Tatlıses’in Minik Kızı 10 Yaşına Bastı!

 29.03.2022->İrem Derici’den Flaş Cem Belevi İtirafı: “Ben Nasıl Bir Geri Zekalıyım”

 24.03.2022->Cem Belevi Ve İrem Derici Neden Ayrıldı? “Valizimi Alıp Giden Mal...”

 02.03.2022->İbrahim Tatlıses, Bütün Evlatlarını Tek Tek Saydı, Birini Atladı!

 23.02.2022->İbrahim Tatlıses’e Oğlundan Cevap Kişi Kendi Kötü Olmayı Seçti!

 17.02.2022->Oryantal Didem’e Bakmayan Bülent Serttaş’ın Klibinde Oynattığı Model Nefes Kesti

 16.01.2022->İrem Derici ve Cem Belevi, Instagram’dan Takipleşmeye Başladı

 08.01.2022->Demet Akalın’dan Mahsun Kırmızıgül’e: “Bizden Aldığın 16 Yıl İçin Affedilmezsin Kral”

 28.12.2021->Bülent Ersoy Günlerdir Konuşuluyordu, Açıklama Geldi!

 17.12.2021->İbrahim Tatlıses’ten İzmir’e Veda PaylaşımıSonraki Sonuçlar

İbrahim Tatlıses İle İlgili En Son 10 HaberSonucun bulunduğu Haber Başlıkları:

 16.05.2022->Dilan Çıtak İle Levent Dörter Aile Arasında Nişanlandı

 16.05.2022->Ümit Yaşar: “Veliaht Yok, Taklitler Var!”

 02.05.2022->Melek Zübeyde’den Erkek Kardeşleri İle Bayram Pozu!

 25.04.2022->İbrahim Tatlıses Dünürleriyle İftar Yaptı!

 14.04.2022->Tatlıses’ten Onaylı Şarkı

 11.04.2022->İbrahim Tatlıses’in Minik Kızı 10 Yaşına Bastı!

 06.04.2022->Ferman Toprak: “12 Yaşıma Kadar Kekeme İdim!”

 04.04.2022->İftar Buluşması! İbrahim Tatlıses Ve Derya Tuna Aile İftarında Bir Araya Geldi!

 31.03.2022->Ayla Çelik: “Özcan Deniz’e Çok Baskı Yaptım, Sapık Gibi Peşine Düştüm”

 25.03.2022->Dilan Çıtak Tatlıses’den “Babamdan Emanet” ŞarkılarSonraki Sonuçlar

Gülden Karaböcek İle İlgili En Son 10 HaberSonucun bulunduğu Haber Başlıkları:

 10.05.2022->Gülden Karaböcek’ten Sahnede Erkeklere Nasihat!

 23.01.2022->Halk Müziği’nin Usta Şefi Yaşar Aydaş Hayatını Kaybetti!

 26.12.2021->3.Altın Taç Ödülleri’nde ‘Al Sana Haber’e Ödül!

 23.12.2021->Gülden Karaböcek ‘Yaşam Boyu Onur Ödülü’ne Değer Bulundu!

 23.12.2021->3.Etap Altın Taç Ödül Töreni Sahiplerini Buldu!

 21.12.2021->Gülden Karaböcek Ve Yıldız Tilbe Bursa’da Hasret Giderdiler!

 14.12.2021->Ateşböceği Ercan: “Bülent Ersoy’u Benzincide Keşfettim!”

 08.11.2021->Gülden Karaböcek’e Sürpriz Doğum Günü

 24.10.2021->Murathan Mungan’a Yakışmadı

 10.10.2021->Gülden Karaböcek’ten Tuzla’da Müzik Ziyafeti!Sonraki Sonuçlar

Ahmet Selçuk İlkan İle İlgili En Son 10 HaberSonucun bulunduğu Haber Başlıkları:

 21.04.2022->Kemal Aslan’dan Ünlüleri Buluşturan İftar!

 11.04.2022->Emrah Samet’ten Yeni Single: “Tencere”

 07.04.2022->Gülcan Köseoğlu’na Boğaz’da Sürpriz Doğum Günü!

 09.03.2022->Ahmet Selçuk İlkan’dan Kadınların Gününde Şiirli Kutlama

 02.02.2022->Soner Arıca’dan “Islak Mendil”

 26.01.2022->Alev Soylu’nun Şarkısındaki Sır Ne?

 18.01.2022->Coşkun Sabah’ın Kitabında Yer Aldı! Bülent Ersoy’la İlgili Bomba İddia...

 24.12.2021->Faruk Tınaz’a İlk Uğurlama Töreni En Sevdiği Yerden!

 30.11.2021->Zara’dan Yeni Klip “Bir Gönül Sayfası”

 07.10.2021->Hasan Cihat Örter ‘Müzik Adamı’ Polemiğine Son Noktayı Koydu!Sonraki Sonuçlar

Ayşe Mine İle İlgili En Son 10 HaberSonucun bulunduğu Haber Başlıkları:

 19.09.2021->Mehmet Turgut Ve Ada Salınman... Bir Düzine Şahitle Evlendiler!

 31.05.2021->Ayşe Mine Hastaneye Kaldırıldı!

 13.02.2021->İbo Show’da Fasıldaki Yer Krizinin Gerçek Yüzü!

 29.09.2020->Ayşe Mine Kardeşini Kaybetti!

 20.12.2018->Ayşe Mine’den Çarpıcı İtiraf

 22.06.2018->Bayram Sonrası Adnan Oktar’ın Yaz Davetine Ünlü Yağdı!

 09.04.2018->Cengiz Tekin Kalp Krizi Geçirdi!

 21.02.2018->Ayşe Mine’den Tarkan Açıklaması

 18.02.2018->Tarkan’a Büyük Şok! Karar Açıklandı

 26.12.2017->Tarkan’ın Şarkısı Ayşe Mine’ye Mi Ait?Sonraki Sonuçlar

Faruk Tınaz İle İlgili En Son 10 HaberSonucun bulunduğu Haber Başlıkları:

 24.12.2021->Faruk Tınaz’a İlk Uğurlama Töreni En Sevdiği Yerden!

 24.12.2021->Faruk Tınaz’ın Eşi Anlattı, Doktor İhmali!

 24.12.2021->Faruk Tınaz’ın Son Yolculuğunun Detayları Belli Oldu!

 23.12.2021->Faruk Tınaz Vefat Etti!

 05.07.2021->Müzik Dünyası Bir Büyük Ustayı Daha Kaybetti!

 13.02.2021->İbo Show’da Fasıldaki Yer Krizinin Gerçek Yüzü!

 27.11.2019->Faruk Tınaz: “Sahnelere dönersem Sorun Çıkar!”

 22.01.2019->Sanatçı Dostları Recep Aktuğ’un Etrafında Kenetlendi!

 05.05.2016->Osman Yağmurdereli Anısına 2. Defa Koşu Yapıldı!

 06.04.2015->Ünlü Simalar Portakal Çiçeği Karnavalı İçin Adana’ya Akın EttiSonraki Sonuçlar

Kamuran Akkor İle İlgili En Son 10 HaberSonucun bulunduğu Haber Başlıkları:

 08.10.2021->Kamuran Akkor’dan Kats Sahne’de Damadına Doğum Günü Partisi!

 23.09.2021->Kamuran Akkor: “Ödül Almak Bana Güç Veriyor!”

 07.09.2021->Kamuran Akkor’a Aile Boyu Tiyatro Ödülü!

 31.08.2021->Kamuran Akkor Kızını Evlendirdi

 07.05.2021->Kamuran Akkor’dan Anneler Günü’ne Özel Şarkı!

 13.02.2021->İbo Show’da Fasıldaki Yer Krizinin Gerçek Yüzü!

 10.09.2020->Anneanne Ve Torununa Tiyatro Ödülü!

 30.07.2020->Kamuran Akkor İle Arabesk’e Devam!

 22.05.2020->Kamuran Akkor’un Torun Gururu!

 17.02.2020->Cengiz Orhonlu Tiyatrodan Müzik Dünyasına Göz KırpıyorSonraki Sonuçlar


 DİĞER HABERLER

< 1 2  3  ...   En Son Sayfa


Dilan Çıtak İle Levent Dörter Aile Arasında Nişanlandı
Haberler İbrahim Tatlıses’in kızı ünlü şarkıcı Dilan Çıtak Tatlıses uzun süredir beraber olduğu şarkıcı Levent Dörter ile bu akşam nişanlandı. (DEVAMI...)

Not: Video Haberin Detayında! İzlemek için DEVAMI...’na TIKLAYINIZ!

(DEVAMI... | 2782 byte kaldı | yorumlar? | Puan: 0)
Gönderen: mhakkiguvenc Tarih: 16.05.2022 Saat: 20:50 (56 okuma)

Ümit Yaşar: “Veliaht Yok, Taklitler Var!”
Haberler “Arabeskte jenerasyonumun en iyi sesi benim” diyen Ümit Yaşar’dan rakiplerini kızdıracak sözler: “İbrahim Tatlıses ve Müslüm Gürses’in veliahtı yok. Onlar gibi okumaya çalışan, onları taklit edenler var. Unutmayın taklitler asıllarını yüceltir.” (DEVAMI...)

(DEVAMI... | 6064 byte kaldı | yorumlar? | Puan: 0)
Gönderen: mhakkiguvenc Tarih: 16.05.2022 Saat: 19:27 (60 okuma)

Eurovision Tarihinin En Çok Dinlenen Şarkıları Açıklandı
Haberler İspanyol El Pais Gazetesi, Eurovision şarkı yarışması tarihinde çıkan şarkılar arasında Spotify uygulamasında en çok dinlenenleri listeledi... maNga’nın 2010 yılında ikinciliği elde ettiği ‘We Could Be The Same’in ilk 10’a girdiği listede Türkiye toplam 4 şarkı ile yer aldı... (DEVAMI...)

(DEVAMI... | 1771 byte kaldı | yorumlar? | Puan: 0)
Gönderen: mhakkiguvenc Tarih: 16.05.2022 Saat: 18:09 (69 okuma)

Ünlü Şarkıcı Hadise’den Yeni Ev İçin Özel İstek!
Haberler Mehmet Dinçerler’le yeni evlenen şarkıcı Hadise’nin bir türlü istekleri bitmedi. Hadise, evi baştan aşağı yenileme kararı aldı. (DEVAMI...)

(DEVAMI... | 1871 byte kaldı | yorumlar? | Puan: 0)
Gönderen: mhakkiguvenc Tarih: 16.05.2022 Saat: 14:59 (56 okuma)

Kourtney Kardashian Ve Travis Barker Yasal Olarak Evlendi
Haberler Kourtney Kardashian ve Travis Barker, 15 Mayıs Pazar günü Santa Barbara’da samimi bir törenle evlendi. Travis Barker törene tamamen siyah bir takım elbise ile, Kardashian ise beyaz mini bir elbise ile katıldı. (DEVAMI...)

(DEVAMI... | 1136 byte kaldı | yorumlar? | Puan: 0)
Gönderen: mhakkiguvenc Tarih: 16.05.2022 Saat: 12:39 (56 okuma)

Atiye’den Yeni Albüme Londra’da Klip
Haberler Atiye, Türkiye’nin ilk fusion pop albümü ‘Deli İşi’ni Mikslarj etiketiyle dinleyicileriyle buluşturuyor. Albümün enerjik çıkış şarkısı ‘Dalgana Bak’ın video klibi Londra’da yaşayan yönetmen Irmak Altıner tarafından 8mm fi lm kamerasıyla çekildi. (DEVAMI...)

(DEVAMI... | 1634 byte kaldı | yorumlar? | Puan: 0)
Gönderen: mhakkiguvenc Tarih: 16.05.2022 Saat: 11:40 (66 okuma)

Alper Erözer Ve Famo26’Dan Ortak Proje “Aleyleley”
Haberler Geçtiğimiz günlerde yayınladığı “17” albümüyle müzik listelerinde kendini gösteren ve albümde yer alan “Kürdandan Kolları Var” şarkısıyla viral olan genç yıldız Alper Erözer, yeni projesi ‘Aleyleley’i Erözer Prodüksiyon etiketiyle yayınladı. (DEVAMI...)

Not: Video Klip Haberin Detayında! İzlemek için DEVAMI...’na TIKLAYINIZ!

(DEVAMI... | 1379 byte kaldı | yorumlar? | Puan: 0)
Gönderen: mhakkiguvenc Tarih: 16.05.2022 Saat: 11:12 (51 okuma)

Barış Çapkın’dan Sistem Karşıtı Şarkı: “Deli Kral”
Haberler Barış Çapkın’ın, yeni şarkısı “Deli Kral” OnAir Sahne etiketiyle yayımlandı. (DEVAMI...)

Not: Video Klip Haberin Detayında! İzlemek için DEVAMI...’na TIKLAYINIZ!

(DEVAMI... | 1994 byte kaldı | yorumlar? | Puan: 0)
Gönderen: mhakkiguvenc Tarih: 16.05.2022 Saat: 10:57 (56 okuma)

Demet Akalın, Trabzonspor İçin Bir Gecede Eşofman Diktirdi!
Haberler Demet Akalın’ın Trabzon Medical Park Stadı’ndaki şampiyonluk kutlamasında sahneye çıkacağı açıklanınca taraftar geçtiğimiz yıllarda poz verdiği Gucci marka bordo mavi eşofmanını giymesini istemişti. Şarkıcı “Sponsordu, geri verdim” demişti. (DEVAMI...)

(DEVAMI... | 1302 byte kaldı | yorumlar? | Puan: 0)
Gönderen: mhakkiguvenc Tarih: 16.05.2022 Saat: 09:50 (55 okuma)

Şevval Sam Oğlu Tarık Emir Tekin’i Askere Uğurladı
Haberler Önceki gün Arnavutköy’de annesi Şevval Sam ve sevgilisi Sofia ile birlikte objektiflere yansıyan Tarık Emir Tekin, vatani görevini yapacağı Maltepe’deki birliğine teslim olacağını dile getirdi. Basın mensuplarıyla sohbet eden Sam ise, “Şimdi yolcu ettim oğlumu. Çok heyecanlıyız. Biraz da duygusallaştım haliyle...” dedi. (DEVAMI...)

(DEVAMI... | 5127 byte kaldı | yorumlar? | Puan: 0)
Gönderen: mhakkiguvenc Tarih: 16.05.2022 Saat: 09:28 (60 okuma)

Beşiktaş’ta 19 Mayıs Gençlik Festivali İle Kutlanacak
Haberler Beşiktaş Belediyesi, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları kapsamında dört gün boyunca sürecek festival düzenliyor. 16 Mayıs’ta İlk Adım Yürüyüşü ile başlayacak etkinlikler, 19 Mayıs akşamına kadar konser, söyleşi ve gösterilerle kutlanacak. (DEVAMI...)

(DEVAMI... | 4254 byte kaldı | yorumlar? | Puan: 0)
Gönderen: mhakkiguvenc Tarih: 16.05.2022 Saat: 08:00 (62 okuma)

Selin Ciğerci Ve Gökhan Çıra Bugün 2 Defa Evleniyorlar!
Haberler 2021 senesinin Eylül ayında 2 senelik evliliklerini sonlandırma kararı alan Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra cephesinden yeni haber geldi. Geçtiğimiz aylarda tekrardan barışan Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra ikilisi evlilik kararı aldı. Yarın nikah masasına oturmaya hazırlanan Selin Ciğerci, neden evlilik kararı aldığını açıkladı. (DEVAMI...)

(DEVAMI... | 1534 byte kaldı | yorumlar? | Puan: 0)
Gönderen: mhakkiguvenc Tarih: 15.05.2022 Saat: 22:55 (68 okuma)

Onur Can Kadıoğlu Ve Esma Nur Hantumanlı’nın Muhteşem Düğünde Ebru Gündeş Rüzgarı!
Haberler Onur Can Kadıoğlu - Esma Nur Hantumanlı çiftinin bu mutlu gününde, iş sanat ve medya dünyasından ünlü isimler Hotel Wyndham Grand Istanbul Levent’de bir araya geldi. (DEVAMI...)

(DEVAMI... | 3996 byte kaldı | yorumlar? | Puan: 0)
Gönderen: mhakkiguvenc Tarih: 15.05.2022 Saat: 19:21 (75 okuma)

TRT Radyoları’nın 95. Kuruluş Yıldönümüne Özel Konser!
Haberler Türk radyoculuğunun 95 yıllık köklü geçmişinden güç alarak Türkiye’nin sesini dünyaya duyurmaya devam eden TRT, 6 Mayıs Radyo Günü’nü ‘95. Yılında Radyolu Günler Konseri’yle kutladı. (DEVAMI...)

(DEVAMI... | 2723 byte kaldı | yorumlar? | Puan: 0)
Gönderen: mhakkiguvenc Tarih: 15.05.2022 Saat: 19:15 (70 okuma)

Erol Evgin’in Caz Konserine Büyük İlgi!
Haberler Türk pop müziğinin duayeni Erol Evgin, geçtiğimiz akşam “Erol Evgin Caz Söylüyor” konseriyle Zorlu PSM Turkcell Sahnesi’nde müzikseverlerle buluştu. (DEVAMI...)

(DEVAMI... | 1258 byte kaldı | yorumlar? | Puan: 0)
Gönderen: mhakkiguvenc Tarih: 15.05.2022 Saat: 18:45 (69 okuma)


< 1 2  3  ...   En Son Sayfa

News ©

Anasayfa | Top 10 Müzik Listesi | Müzik / Magazin Haberleri | Kronoloji | En Son Çıkan Albümler| Sanatçılar | Yarışmalar | Etkinlik Takvimi | S.S.S.

Sitede kullanılan materyallerin büyük bölümü genel kullanıma sunulmuş internet sitelerinden temin edilmiş olup burada yayınlanmasından herhangi bir ticari amaç güdülmemektedir. Bunlar üzerinde hak iddia ediyor ve telif talebinde bulunuyorsanız, siteden çıkarılması veya link verilmesi için lütfen bizimle bağlantı kurunuz.
[Detayları için BURAYA tıklayınız] turkpopmuzik@gmail.com
PHP-Nuke Copyright © 2004-2006 by Francisco Burzi. Bu bir free software programı olup GPL lisansıyla kullanılmaktadır. Sitemiz, PHP-Nuke v.7.6'dan geliştirilerek PHP 5.3.x versiyonlarına uyarlanmış SEO uyumlu RavenNuke (v.2.5) ile desteklenmektedir..
Hosted By  webhoster.ag