Hoş Geldin Sevgili Konuk!    [ Müzikli Gezintiler Dileğimizle ...]   


Türk Pop Müzik Ana Menü 
Anasayfa
Giriş (Site Planı)
Editörün Notu
Kronolojik Gezinti
Sanatçılar
(Biyo & Diskografileri)
Top 10 Müzik
Listeleri
En Son (Sitemize)
Kaydedilen Sanatçılar
En Son Albümler
En Son Çıkan Klipler
Kolektif, Karma veya
Derleme Albümler 
Müzik Yarışmaları  
Eurovision Türkiye
Müzik Etkinlikleri
Basından Müzik Haberleri
Kısa Pop Tarihi ve Müzik
Terimleri Sözlüğü
Tarihte Müzik Olayları
KARAOKE VİDEOLAR
DİĞER VİDEOLAR
Hazır Şarkı Listeleri
Flashplayer Şarkı Listeleri
Top 10'lar :
Kronoloji (Yıllar)

Sanatçılar

Hazır Playlistler

Müzik Yarışmaları
  Altın Mikrofon (Yıllar)

Müzik Yarışmaları
  Milliyet Liselerarası Müzik
  Yarışmaları (Yıllar)

Müzik Yarışmaları
  Altın Güvercin Müzik
  Yarışmaları (Yıllar)

Eurovision (Yıllar)

Diğer
DİĞER LİNKLERİMİZ 
Dünya Müzik Listeleri
(Kronolojik)
Beatles Türk
Beatles Haberleri

Kronoloji
1926 - 1959
1960
1961
1962
1963
1964
1965
1966
1967
1968
1969
1970 ve sonrası

Şarkıları (Kronolojik)
1957 - 1961
1962
1963
1964
1965
1966
1967
1968
1969
1970 ve Sonrası

Şarkıları (Alfabetik)
A - B
C - D - E
F - G - H
I -J
M - N - O
P - R - S
T - Z

Diskografi (Karaoke)
İngiltere Albümleri
Diğer Albümleri

Film (& Soundtrack Albümleri)   
A Hard Day’s Night
Help!
Magical Mistery Tour
Yellow Submarine
Let It Be

45'likleri (Singles)

EP (Extended Play)'leri

(Givenaway) Diğer
müzisyen ve gruplar
için yaptıkları besteleri

YARDIM 
S.S.S
© by Turkpopmuzik.net

   Sitede Ara
   Sosyal Paylaşım

2020 yılına kadarki beğenmeler: 432


   Kim Online
Şu an sitede, 426 ziyaretçi ve 0 üye bulunuyor.

   Ziyaretçi Bilgileri
Hoşgeldin, Misafir
Şu An Bağlı:
Ziyaretçi: 426
Üye: 0
Toplam: 426

   Sitemizi Destekleyin!
Sitemizi desteklemek için Görüşlerinizi bize iletin!

   Bizi Önerin!
Bizi Arkadaşlarınıza, Dostlarınıza Önermek için buraya tıklayın!

   Sayfa Hit Toplamı
Şu ana kadar
sayfa izlenimi aldık. Başlangıç:
2005

   Site Bilgileri
Sunucu TrafiğiSunucu Trafiği
  • Toplam: 98,025,597
  • Bugün: 22,739
Sunucu BilgileriSunucu Bilgileri
  • Apr 18, 2021
  • 05:38 pm CEST
 

İbo Show’da Fasıldaki Yer Krizinin Gerçek Yüzü!


Tarih: 13.02.2021 Saat: 12:34 Gönderen: mhakkiguvenc

Haberler 6 Şubat Cumartesi akşamı yayınlanan İbo Show’un 12. bölümünde Gülden Karaböcek, Kamuran Akkor, Ayşe Mine, Faruk Tınaz ve şair Ahmet Selçuk İlkan gibi bir döneme damgasını vurmuş isimler konuk olmuştu.

Programın fasıl kısmında tüm sanatçılar toplu olarak şarkı söylemek için sahneye dizilmiş, Ayşe Mine şarkı söylerken Faruk Tınaz’ı ekarte ederek İbrahim Tatlıses’in yanına geçtiği görüntüler sosyal medyaya düşmüştü.

Ayşe Mine fasılda Gülden Karaböcek’in kendisini ‘poposu’ ile ittiğini iddia edince, Gülden Karaböcek cephesinden de yanıt gecikmedi.

Taraflar konuyla ilgili olarak Magazinsortie.com Yayın Yönetmeni gazeteci Olcay Ünal Sert’e konuştu.

Gülden Karaböcek: “Ben kimseyi itmedim. Ayrıca henüz ölmedim, bilerek yapılmış hiçbir şey yok. Kendi kendine uzaklaştı birden, gelmedi. Ahmet Selçuk İlkan çağırdı. Önceden İbrahim’in yanındaydı. Faruk’un yanına gelerek araya girdiği kayıtlarda var. Faruk’u itti mi yer mi verdi bilemem. Bu mevzu çok uzadı. Gereksiz bir tartışma.”

Nur Karaböcek “Stüdyo da cep telefonu ile çekim yapmak yasaktı. Görüntüleri bizde sosyal medya da gördük. Annemin haberi bile yoktu, ben söyledim. Ve ben de orada içeride izledim. Kesinlikle Ayşe Mine’nin anlattığı gibi birşey olmadı. Bu tür saçma sapan konularla Annemin üzülmesini istemem. Şarkıcı Onur Akay da, daha önce düet yaptığı Ayşe Mine ile tek taraflı konuşarak haberi medyaya servis etmiş, yaşananlar kesinlikle orada yazıldığı gibi değil. Aralarının açılması 1984 yılında ki İzmir Fuarı kadrosundan Ayşe Mine’nin çıkarılmasına dek uzanıyor.” dedi.

Ahmet Selçuk İlkan: “Şarkının atmosferini hepimiz yaşarken orada stüdyo da bir kıpırdanmalar oldu. Baktım ki Ayşe kendini fasılın dışına, grubun dışına attı. O an ne olduğunu anlayamadım ve onu yanıma aldım devam ettim. Sizin de yazdığınız gibi insanlar sevdikleriyle yan yana olmak istiyorlar sevdikleriyle tabi, öyle tahmin ediyorum.

Ben böyle polemikler üzerine girmeyi sevmiyorum. Tabi tatlıya bağlandı sonrasında finalde hep birlikte şarkılarımızı söyledik. Malesef zaman zaman oluyor be Olcay’cım insanlar kendi kendilerine göre bir yer seçiyorlar.

Ve istedikleri olmayınca da strese giriyorlar.. İnsanların iç duygularını bilemem ama bize yakışan sıcak duygular sunmak. Programda da elimden geleni yaptım. Onlar birbirleriyle pek konuşmadılar... Her nedense kendi aralarında suskun kalmayı tercih ettiler. Belki sevgilerinden saygılarından ama ben böyle yansımasını istemezdim aslında.

İttirme oldu mu olmadı mı ben bilemem... Olayın kahramanları yaşananları daha iyi bilir. Yaşananlar ilginç tabi, eski sanatçılar kol kola sımsıcak olması gerekirken böyle haber olunca insanların ilgisini çekiyor tabi... Ayrıca hepsi benim dostlarım, en azından finalde barışarak gittiler.”
dedi.

Konuyla ilgili sosyal medya hesabından ilk başta açıklama yapan Ayşe Mine ardından o açıklamayı sildi.

Sanatçı telefonla Olcay Ünal Sert’e yaptığı açıklamada şunları söyledi.

Ayşe Mine: “O gün o beni itti orada. Bende üzüldüm uzaklaştım. Çünkü ben kırılgan bir yapıdayım. Uzaklaşınca herkes beni çağırdı, Ahmet Selçuk İlkan ve İbrahim Tatlıses de gördü. Görüntülerde onun ittiği var. Ben bu işin peşini bırakmayacağım. Bir kere Ayşe Mine’yim ben. Ben yer açmak istesem tank gibi kadınım. Ben bu iri yapımın altında çok hassas bir kadınım. Onun yaptığını ben mevzu bile etmedim. Beni poposu ile itti. Sonra da mevzuyu kendi lehine çevirdiler.”

“Fasılda Gülden Karaböcek’in önüne mi geçtiniz, onun önüne geçtiğiniz için mi sizi itti?” sorusuna Ayşe Mine; “Farkında bile değilim, hepimiz İbrahim’in yanında olalım diye... Hepimiz çocuk gibi hani.. Hiç öyle huylarım yok. Benim hiçbir zaman öyle çabam olmadı, onun o çabaları var.” diye yanıt verdi.

“Fuar döneminden mi aranız açık?” sorusuna; Ayşe Mine “Benim aram açık değil. Bu kadının arkadaşı, dostu yok. Ayrıca ben onu severimde... Bizler sanatçıyız, birbirlerimizi korumalıyız. Ben hepsinden büyük sanatçıyım.

Ayrıca İzmir Fuarı’nda öyle bir kadro olmadı. Neşe Karaböcek benim en az 7-8 tane şarkımı okudu, ihtiyacı mı var? Günün Birinde’yi okudu. Ben bir Ayşe Mine’yim. ‘Gözlerin Doğuyor Gecelerime’yi Zeki Müren’den önce ilk ben okudum...

Gülden Karaböcek orada İbrahim’in yanına oturdu. Ben de köşede oturdum ne kaybım var. Gülden Karaböcek hiç assolistlik yapmamış bir kadındır, ama ben assolistim. Ayrıca öyle dertliyim ki, kardeşimi kaybedeli kısa bir süre oldu.”
dedi.

Bunun üzerine olaylı İzmir Fuarı kadrosunda 1984 yılında neler yaşandığını sizler için araştırdık.

İZMİR FUARI’NDA NELER YAŞANMIŞTI?

1984 yılında İbrahim Tatlıses, Gülden Karaböcek, Barış Manço, Belkıs Akkale, Sezer Güvenirgil, Beş Yıl Önce On Yıl Sonra Grubu ve Atilla Arcan’ın da olduğu kadronun fotoğraf çekimlerinde Ayşe Mine de yer almıştı.

Kadrodan Ayşe Mine çıkarılınca olay büyümüş, Mine o zamanın basınına göre bu durumu Karaböcek’e bağlamıştı. Konser ilanında Ayşe Mine yer almazken yerine Arif Sağ ilave edilmişti.

1984 tarihli Şey dergisinin 50. Sayısında yer alan ’Gülden, Onu Kadro Dışı Bıraktı’ başlıklı haberde aynen şu ifadeler yer alıyor:

“Fuar demek olay demek, fuar demek keşmekeş demek, savaş demek ama yine de her şey demek... Sanatçılar için vazgeçilmeyen sevda demek... Bugüne kadar fuar kuralı hiç değişmedi... Belki çok dostluklar kuruldu ama daha da fazla düşmanlıklar doğdu.

Ve bu yıla kadar fuar olayı bu şekilde sürdü gitti. Bu yıl kural değişti mi? Elbette ki hayır.. İşte en somut örnek. Gülden Karaböcek ile Ayşe Mine arasında ki taa ilan çekimleri sırasında başlayan sürtüşme.

Yok ortaya oturan assolist olacak, yok senin gözün kapandı, onun için assolist ben olacağım gibi saçma tartışmalar en sonunda müzik yaşamı uzun yıllara dayanan Gülden Karaböcek’in de sabrının taşmasına neden oldu.

Ve Gülden Karaböcek restini çekti: ‘Kendimi, geçmişi bir yıllık Ayşe Mine’ye harcatmam... Ya o, ya ben!..’

Nitekim resti anında karşılığını verdi ve daha önce yazdığımız ‘Bu kadro dağılır’ başlıklı yazımız doğru çıktı.

Gülden Karaböcek böylesi ağır bir rest çekince gazino sahipleri Ayşe Mine’ye acele tarafından kapıyı gösteriverdiler.

Böylelikle Ekici Över Gazinosu’yla fuar anlaşması feshedilen Ayşe Mine, bunun karşılığı olan 6 milyondan da olmuş oldu...

Bu arada Gülden Karaböcek’in kadrosunun en güçlü silahları İbrahim Tatlıses ve Belkıs Akkale assolistleri ile birlikte gerçek bir uyum sergiliyorlar. Kısaca zafer adına kalkan bu parmaklar yalnızca göstermelik değil...

‘1984 yılında İzmir Fuarı’nda ki Ekici Över Gazinosu konserinin kadrosundan çıkarıldığınız için mi aranız açık?’ O dönemin basınında bu yönde yazılar yer almış”
diye sorulunca Ayşe Mine şimdi; ‘Kimseyle arama açık değil. Hasan Bora ile konuştum, ben kendim o kadrodan çıkmak istedim’ diye yanıt veriyor.

Tabi yaşananlar 80’lerin basınına baktığımızda hiçte öyle değil.

40 yıl geçmiş aradan, yıllar önce yaşanmış bir mevzunun bu günlere bu şekilde yansımış olması hiç hoş değil..

Her biri müzik tarihinde adını altın harflerle yazdırmış sanatçılar... Hepsinin yeri çok farklı. Bu tür basit itişmeler yakışmıyor...”

Kaynak: www.magazinkolik.com - 13.02.2021

click İlişkili        click Bunu oyla        click Paylaş
İbo Show’da Fasıldaki Yer Krizinin Gerçek Yüzü! | Giriş/Hesap Aç | 0 yorum
Yorumlar yazarlarına aittir. İçeriklerinden biz sorumlu tutulamayız.

Anonim kullanıcı yorum yazamaz, lütfen kayıt olun

Facebook'tan Yorum Ekleyin!

Yorum:


 Geri dön!

İbo Show İle İlgili En Son 10 HaberSonucun bulunduğu Haber Başlıkları:

 12.04.2021->İbrahim Tatlıses’ten 11 Yıl Aradan Sonra Yeni Şarkı!

 06.04.2021->Linet Fit Hali İle Ağızları Açık Bıraktı

 05.04.2021->‘Yılın Enleri’ Gecesinde Yıldızlar Geçidi

 21.03.2021->İbo Show’a Katılan İsmail YK’nın Dansı Sosyal Medyayı Salladı

 18.03.2021->İbrahim Tatlıses’in Ölümden Döndüğü Saldırıda 7 Yıl Sonra Karar Çıktı!

 14.03.2021->İbrahim Tatlıses’e Her Hafta Değişik Bir İmaj!

 28.02.2021->Mahmut Tuncer: “İbo Show'a Katılmam!”

 20.02.2021->İbrahim Tatlıses’e 100 Bin TL’lik İmaj Dediler, Gerçek Bambaşka Çıktı!

 13.02.2021->İbo Show’da Fasıldaki Yer Krizinin Gerçek Yüzü!

 04.02.2021->Ahmet Selçuk İlkan Beste Verdiği Sanatçıları Vefasızlıkla SuçladıSonraki Sonuçlar

İbrahim Tatlıses İle İlgili En Son 10 HaberSonucun bulunduğu Haber Başlıkları:

 13.04.2021->Ayşegül Yıldız’dan Şaşırtan ‘Aşk’ İtirafı!

 12.04.2021->İbrahim Tatlıses’ten 11 Yıl Aradan Sonra Yeni Şarkı!

 11.04.2021->Gülben Ergen Ve İbrahim Tatlıses’in Kahvaltı Keyfi!

 05.04.2021->‘Yılın Enleri’ Gecesinde Yıldızlar Geçidi

 03.04.2021->İbrahim Tatlıses: “Kızımın Başına Gelenlerden Dolayı Üzgünüm”

 31.03.2021->Dilan Çıtak Tatlıses’in İşyerindeki Çalışanları Saldırıya Uğradı!

 21.03.2021->İbo Show’a Katılan İsmail YK’nın Dansı Sosyal Medyayı Salladı

 18.03.2021->İbrahim Tatlıses’in Ölümden Döndüğü Saldırıda 7 Yıl Sonra Karar Çıktı!

 14.03.2021->İbrahim Tatlıses’e Her Hafta Değişik Bir İmaj!

 11.03.2021->Damla Buket Çakıcı, İbrahim Tatlıses İle Korku Dolu Vurulma Anını Tek Tek Anlattı!Sonraki Sonuçlar

Gülden Karaböcek İle İlgili En Son 10 HaberSonucun bulunduğu Haber Başlıkları:

 17.03.2021->Gülden Karaböcek’in Kült Bestesi Reklam Cıngılı Oldu!

 13.02.2021->Demet Akalın Aşı Olmadı, Corona Oldu!

 13.02.2021->İbo Show’da Fasıldaki Yer Krizinin Gerçek Yüzü!

 29.12.2020->Gülden Karaböcek’in Albümü 36 Yıl Sonra Plağa Basıldı!

 11.12.2020->Zara “Derin Aşk” İle Döndü

 30.11.2020->İki Nesil Bir Arada! Nakkas & Armageddon Turk Karıştır

 08.11.2020->Gülden Karaböcek Doğum Günü’nde Ne Diledi?

 28.10.2020->Teoman Alpsakarya’dan Yeni Single “Great Reset”

 05.09.2020->“Bu Konser Şifa Olacak”

 02.09.2020->Gülden Karaböcek, Kızı Nur’a Övgü Yağdırdı!Sonraki Sonuçlar

Ahmet Selçuk İlkan İle İlgili En Son 10 HaberSonucun bulunduğu Haber Başlıkları:

 05.04.2021->‘Yılın Enleri’ Gecesinde Yıldızlar Geçidi

 03.04.2021->Ayhan Taylan’dan Düğün Şarkısı

 01.04.2021->Hande Yener: “Artık Kanla Beslenmiyorum!”

 22.03.2021->Ahmet Selçuk İlkan: “Tartışmak Büyük Saygısızlık Olur”

 16.03.2021->Ayhan Taylan Bambaşka Bir Tarz, Karadeniz Ezgileri Seslendirdi!

 13.02.2021->İbo Show’da Fasıldaki Yer Krizinin Gerçek Yüzü!

 10.02.2021->Ahmet Selçuk İlkan’dan Sevgililer Günü Armağanı: “Son Sözü Aşk Söyler”

 10.02.2021->Serkan Kaya’dan “Hatıran Yeter”

 04.02.2021->Ahmet Selçuk İlkan Beste Verdiği Sanatçıları Vefasızlıkla Suçladı

 11.12.2020->Zara “Derin Aşk” İle DöndüSonraki Sonuçlar

Ayşe Mine İle İlgili En Son 10 HaberSonucun bulunduğu Haber Başlıkları:

 13.02.2021->İbo Show’da Fasıldaki Yer Krizinin Gerçek Yüzü!

 29.09.2020->Ayşe Mine Kardeşini Kaybetti!

 20.12.2018->Ayşe Mine’den Çarpıcı İtiraf

 22.06.2018->Bayram Sonrası Adnan Oktar’ın Yaz Davetine Ünlü Yağdı!

 09.04.2018->Cengiz Tekin Kalp Krizi Geçirdi!

 21.02.2018->Ayşe Mine’den Tarkan Açıklaması

 18.02.2018->Tarkan’a Büyük Şok! Karar Açıklandı

 26.12.2017->Tarkan’ın Şarkısı Ayşe Mine’ye Mi Ait?

 26.12.2017->Cengiz Tekin… İşte 2017-Yılın Bestesi’ni 33 Yıl Önce (!) Besteleyen Besteci!

 23.12.2017->Tarkan’ın “Altın Kelebek” Ödülü Alan Şarkısı “Beni Çok Sev” Çalıntı Mı?Sonraki Sonuçlar

Faruk Tınaz İle İlgili En Son 10 HaberSonucun bulunduğu Haber Başlıkları:

 13.02.2021->İbo Show’da Fasıldaki Yer Krizinin Gerçek Yüzü!

 27.11.2019->Faruk Tınaz: “Sahnelere dönersem Sorun Çıkar!”

 22.01.2019->Sanatçı Dostları Recep Aktuğ’un Etrafında Kenetlendi!

 05.05.2016->Osman Yağmurdereli Anısına 2. Defa Koşu Yapıldı!

 06.04.2015->Ünlü Simalar Portakal Çiçeği Karnavalı İçin Adana’ya Akın Etti


Kamuran Akkor İle İlgili En Son 10 HaberSonucun bulunduğu Haber Başlıkları:

 13.02.2021->İbo Show’da Fasıldaki Yer Krizinin Gerçek Yüzü!

 10.09.2020->Anneanne Ve Torununa Tiyatro Ödülü!

 30.07.2020->Kamuran Akkor İle Arabesk’e Devam!

 22.05.2020->Kamuran Akkor’un Torun Gururu!

 17.02.2020->Cengiz Orhonlu Tiyatrodan Müzik Dünyasına Göz Kırpıyor

 27.12.2019->Kamuran Akkor Torunuyla Düet Yaptı!

 27.11.2019->Kamuran Akkor Torunu İle Aynı Sahnede!

 23.11.2019->Bülent Ersoy Hangi Sanatçıya 100 Bin TL’lik Hediye Verdi?

 04.09.2019->Onuncu Yıla Özel Saygı Albümü

 18.01.2019->Şehit Çocuklarına DestekSonraki Sonuçlar


 DİĞER HABERLER

< 1 2  3  ...   En Son Sayfa


Gülçin Ergül Listelere Zirveden Girdi!
Haberler Gülçin Ergül’ün R&B, neo soul, pop ve diskoyu ustalıkla bir araya getirdiği İngilizce albümü Invitation, 24 saat geçmeden iTunes Müzik platformunda ‘En Çok Satın Alınan Albümler’ listesinde 1 numaraya yükseldi. (DEVAMI...)

Not: Video Klip Haberin Detayında! İzlemek için DEVAMI...’na TIKLAYINIZ!

(DEVAMI... | 1520 byte kaldı | yorumlar? | Puan: 0)
Gönderen: mhakkiguvenc Tarih: 17.04.2021 Saat: 23:29 (31 okuma)

Kolektif İstanbul’dan Zor Günlere İnat Eğlenceli, Enerjik Bir Albüm: “Kısmet”
Haberler 15’inci yılını "Kısmet" adlı albümle kutlayan Kolektif İstanbul dinleyiciyi Balkanlardan Anadolu’ya uzanan dans ve eğlence dolu bir yolculuğa çıkarıyor. Albüm, Avrupa’da da yayınlanacak. (DEVAMI...)

Not: Video Klip Haberin Detayında! İzlemek için DEVAMI...’na TIKLAYINIZ!

(DEVAMI... | 3040 byte kaldı | yorumlar? | Puan: 0)
Gönderen: mhakkiguvenc Tarih: 17.04.2021 Saat: 23:29 (30 okuma)

Hadise: “Bana Bunu Yaşatanlara Hesabını Soracağım!”
Haberler Ebru Gündeş, başka kadınlarla ilişkisi var diyerek eşi Reza Zarrab’a boşanma davası açtı. Zarrab’ın aşk yaşadığı kadınlardan birinin Ebru Gündeş’in yakın arkadaşı Hadise olduğu ileri sürülünce açıklama geldi. (DEVAMI...)

(DEVAMI... | 2750 byte kaldı | yorumlar? | Puan: 0)
Gönderen: mhakkiguvenc Tarih: 17.04.2021 Saat: 23:20 (27 okuma)

Gonca Vuslateri Koronaya Yakalandığını Duyurdu!
Haberler Oyuncu Gonca Vuslateri Koronavirüs testinin pozitif çıktığını sosyal medya hesabından duyurdu. (DEVAMI...)

(DEVAMI... | 1106 byte kaldı | yorumlar? | Puan: 0)
Gönderen: mhakkiguvenc Tarih: 17.04.2021 Saat: 21:51 (29 okuma)

Öykü Karayel ve Can Bonomo’nun Oğulları ‘Roman’ Dünyaya Geldi!
Haberler Güzel oyuncu Öykü Karayel, bu sabah saatlerinde ilk bebeğini dünyaya getirdi. Can Bonomo ve Öykü Karayel çifti, erkek bebeklerine Roman ismini verdi. Anne ve bebeğin genel sağlık durumunun ise iyi. (DEVAMI...)

(DEVAMI... | 1720 byte kaldı | yorumlar? | Puan: 0)
Gönderen: mhakkiguvenc Tarih: 17.04.2021 Saat: 20:07 (43 okuma)

İbrahim Kalın’dan Erkan Oğur Açıklaması
Haberler Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, “Hiç Oldum” türküsüne eşlik eden müzisyen Erkan Oğur’un açıklamasına ilişkin “Keşke zorba saldırıların karanlık gölgesi, kendi irademizle ve muhabbetle paylaştığımız bu güzelliğin üzerine düşmeseydi. Canı sağ olsun” dedi. (DEVAMI...)

(DEVAMI... | 2342 byte kaldı | yorumlar? | Puan: 0)
Gönderen: mhakkiguvenc Tarih: 17.04.2021 Saat: 19:28 (42 okuma)

Boş Kemikler Grubu’ndan Yeni Single: “Şans”
Haberler Alternatif müzigˆin yeni ve başarılı ismi Boş Kemikler, son single çalışması ‘Şans’ı GRow etiketiyle tüm platformlarda müzikseverlerin beğenisine sundu (DEVAMI...)

Not: Video Klip Haberin Detayında! İzlemek için DEVAMI...’na TIKLAYINIZ!

(DEVAMI... | 1953 byte kaldı | yorumlar? | Puan: 0)
Gönderen: mhakkiguvenc Tarih: 17.04.2021 Saat: 15:22 (31 okuma)

Şebnem Sungur’dan Yeni Şarkı “Okunmamış Mesaj”
Haberler Bazen hüzünlendiren bazen gülümseten ama hepsi yüreğimize dokunan 100’den fazla şarkının söz yazarı Şebnem Sungur, Sony Music etiketi ile çıkan yeni şarkısı “Okunmamış Mesaj” ile yine farklı bir çalışmaya imza attı. (DEVAMI...)

Not: Video Klip Haberin Detayında! İzlemek için DEVAMI...’na TIKLAYINIZ!

(DEVAMI... | 2387 byte kaldı | yorumlar? | Puan: 0)
Gönderen: mhakkiguvenc Tarih: 17.04.2021 Saat: 14:57 (34 okuma)

Gaye Aksu: “Yıldız Tilbe’yi Sevmeyen Ölsün”
Haberler 2 yıl önce çıkardığı “Ayda Hüzün” şarkısıyla müzik dünyasında başarılı bir çıkış yapan Gaye Aksu, Şimdi de sürpriz bir çalışmaya imza atmaya hazırlanıyor. (DEVAMI...)

(DEVAMI... | 1678 byte kaldı | yorumlar? | Puan: 0)
Gönderen: mhakkiguvenc Tarih: 17.04.2021 Saat: 14:51 (30 okuma)

Ece Seçkin Hem Şarkı Hem Ses Paketleri İle Oyuna Damga Vurdu!
Haberler Ece Seçkin, sanal bir oyunun 3. yıldönümüne özel hazırladığı ve ingilizce seslendirdiği Benjamins 3 rap şarkısının ardından oyun içi hem İngilizce hem de Türkçe seslendirmeleri ile büyük beğeni topladı. (DEVAMI...)

(DEVAMI... | 969 byte kaldı | yorumlar? | Puan: 0)
Gönderen: mhakkiguvenc Tarih: 17.04.2021 Saat: 14:38 (35 okuma)

Cem Yılmaz’dan Demet Akalın Açıklaması: “Öyle Bir Şey Söylemedim”
Haberler Cem Yılmaz, Demet Akalın’ın kızı Hira’yla ilgili esprisi sorulunca “Ben öyle bir şey söylemedim” dedi. (DEVAMI...)

(DEVAMI... | 2913 byte kaldı | yorumlar? | Puan: 0)
Gönderen: mhakkiguvenc Tarih: 17.04.2021 Saat: 12:14 (36 okuma)

Serenay Sarıkaya: “Gerekli Açıklamaları Yaptım”
Haberler Oyuncu Serenay Sarıkaya, önceki gün Nişantaşı’nda bir mekandan çıkarken görüntülendi. (DEVAMI...)

(DEVAMI... | 724 byte kaldı | yorumlar? | Puan: 0)
Gönderen: mhakkiguvenc Tarih: 17.04.2021 Saat: 10:12 (44 okuma)

Haluk Levent: “Linç Ali İsmail Korkmaz’dır, Madımak’tır, Srebrenitsa’dır”
Haberler İbrahim Kalın’ın türküsünü düzenleyen Erkan Oğur’a gelen tepkiler hakkında konuşan Haluk Levent, “Linç kelimesini değersizleştiriyoruz. Linç Ali İsmail Korkmaz’dır, Madımak’tır. Srebrenitsa’dır” dedi. (DEVAMI...)

Not: Video Haberin Detayında! İzlemek için DEVAMI...’na TIKLAYINIZ!

(DEVAMI... | 2295 byte kaldı | yorumlar? | Puan: 0)
Gönderen: mhakkiguvenc Tarih: 16.04.2021 Saat: 23:53 (42 okuma)

Ahmet Özal’ın “Bir Şiir İstiyorum” İsimli Çalışması Yayında
Haberler Türkiye Cumhuriyeti’nin 8. Cumhurbaşkanı merhum Turgut Özal, vefatının 28. yıl dönümünde gençliğinde kaleme aldığı ve oğlu Ahmet Özal, tarafından yorumlanan “Bir Şiir İstiyorum” isimli 2 şiirin yer aldığı özel bir çalışma ile anılıyor. (DEVAMI...)

Not: Lirik Videolar Haberin Detayında! İzlemek için DEVAMI...’na TIKLAYINIZ!

(DEVAMI... | 2977 byte kaldı | yorumlar? | Puan: 0)
Gönderen: mhakkiguvenc Tarih: 16.04.2021 Saat: 23:38 (37 okuma)

Meltem Eren’e Metrobüs İle Gelen 1 Milyon
Haberler “Yanmış Bir Yürek Var” adlı şarkısıyla üç haftada 1 milyon organik izlenmeye ulaşan Meltem Eren, metrobüs duraklarındaki reklam alanları ile bu sayıya ulaştığını açıkladı. (DEVAMI...)

Not: Video Klip Haberin Detayında! İzlemek için DEVAMI...’na TIKLAYINIZ!

(DEVAMI... | 2032 byte kaldı | yorumlar? | Puan: 0)
Gönderen: mhakkiguvenc Tarih: 16.04.2021 Saat: 22:52 (35 okuma)


< 1 2  3  ...   En Son Sayfa

News ©

Anasayfa | Top 10 Müzik Listesi | Müzik / Magazin Haberleri | Kronoloji | En Son Çıkan Albümler| Sanatçılar | Yarışmalar | Etkinlik Takvimi | S.S.S.

Sitede kullanılan materyallerin büyük bölümü genel kullanıma sunulmuş internet sitelerinden temin edilmiş olup burada yayınlanmasından herhangi bir ticari amaç güdülmemektedir. Bunlar üzerinde hak iddia ediyor ve telif talebinde bulunuyorsanız, siteden çıkarılması veya link verilmesi için lütfen bizimle bağlantı kurunuz.
[Detayları için BURAYA tıklayınız] turkpopmuzik@gmail.com
PHP-Nuke Copyright © 2004-2006 by Francisco Burzi. Bu bir free software programı olup GPL lisansıyla kullanılmaktadır. Sitemiz, PHP-Nuke v.7.6'dan geliştirilerek PHP 5.3.x versiyonlarına uyarlanmış SEO uyumlu RavenNuke (v.2.5) ile desteklenmektedir..
Hosted By  webhoster.ag